Új privát üzeneted érkezett!

Jajjésmég hadd küldjek két képet a félévesemről:

Kép

Kép

F.
franyo
 
 


Sziasztok, Lányok!
Megvolt az első pürés kakink KépKépKép

Franyo Kép
boldog félszülit jógi Ankának!

Zulu Kép
nemtom, alulmúljuk-e Macát, de Julcsi 5790 g és 64 centi - 6 hónaposan ... Az elmúlt 3 hétben tehát 90-100g-ot gyarapodott, viszont 1 hónap alatt 2 cm-t nőtt, azért ez már valami, tekintettel törpetermetű eleire Kép

Lányok Kép
segítsetek lécci. A barátnőm kislánya 7 hónapos, és anyukának apad a teje. De még szeretne neki tejcit adni, és a lefagyasztottat is be tudja neki nyomni Kép Ha esetleg van lefagyasztott tejcitek, amit a ded undorkodva szemlél, ne dobjátok ki, nekik jól jöhet! Aki kéri, annak e-mailben küldök nevet, telefonszámot.

Előre is köszi, pussz
Kangi és kurtapuska Julcsi
kangi
 
 


Sziasztok,

...bibibi...taliztam Beuval,Rékával és Ellivel a Polus Hotelban. Kép
Csajszik, mikorra vettetek bérletet.Írjátk meg légyszi.Mi majd csak 1 hónap múlva tudunk becsatlakozni,mert még csak két hónaposak vagyunk.Azt mondta a Nóra férje (András)-vele beszéltem- hogy szeptember közepén telcsizzek nekik és akkor megmondják az októberi időpontokat ,úgyhogy akkor majd én is be tudok iratkozni.Viszont bordó úszónacit vettem már Petrának.

RÉka,
láttam ám a Dani fiadat,mikor megérkeztetek.Apájával jött be előre és kapásból felismertem őket. büszke voltam magamra... KépNagyon -nagyot nőttetek a babanetes tali óta.

Beu,
hát,hogy Lőrinc mennyit nőtt,mióta nem láttam,azt inkább hagyjuk. KépEgy óriás vagy inkább Döbrögi ?!?!?!?? Kép De mindenesetre csudaszép.

Elli,
annyira nagyon örülök,hogy végre láttalak titeket. KépOlyan régen voltunk már pocakosak és olyan régen voltunk már kismamatornászni. Kép
Hát hallod-e,Kevin tényleg egy dagimadár, a szó legszorosabb értelmében. Kép Hurkáit legszívesebben megzabálnám...de hogy ennek a srácnak még a kezein is hurkák vannak,ez fantasztikus és nagyon édes. Kép

felébredt a dedem....
Évi + Petra
Évi24
 
 

 
 

Bocsika, megint a névtelen nemmolesztálsenkit zaklató Kép :
Kangi
Válasz délután repül, profilomban van a "sajtkukacos"-kép!
Pusza
J.ügynök
Névtelen
 


Sziasztok!

Mariann
nem semmmi, amit ki kell bírnotok, sok erőt kívánok nektek, nagyon ügyesek vagytok!!
Marci csodaszép kisfiú Kép
azt tudod, hogy egy napon születtek Danimmal? Kép

Franyó
ma felhívtam a dokimat, holnap este fél 7-re megyek hozzá. Hááát, kiváncsi vagyok...
és be is vagyok sz@rva egy kicsit...

Tegnap voltunk egy meglepetés szülinapi partyn, ott beszéltem egy csajjal, akinek már 23 hós a fia, és még mindig szopik reggel és este Kép

Hétvégén megyünk Győr mellé 2 másik gyerekes baráti házaspárral 3 napra vmi apartmanba. MÁr várom Kép

bocsi hogy nem írok többet, de a hangulatom még nem a régi... Kép

Andi
psandi
 
 


MÉg annyit, hogy

Manó
a férjem ma megint beszélt a babauszis csajjal, és én ezt nem értem: a Pancs mancs prosiban fehéren-feketén le van írva, hogy 1900/alkalom stb, a nő meg mondja, hogy 1200, és sokkal jobb feltételek. Lehet, hogy ez egy másik uszi? Ezt a csajt egy szóróújságból néztük ki, de Újhegyi uszisnak volt írva (ha jól emlékszem), azt mondja a Kőbányai mozi mögött van az uszi. Ez az Újhegyi vagy egy másik??

Andi
psandi
 
 


Andi Kép
a Kőbánya mozi mögötti uszi NEM az Újhegyi uszi! Hanem Zsivaj utcai vagy asszem legalábbis, hogy úgy hívják, de nem az Újhegyi.

Lányok Kép
nagy újság van, kiderült, hogy mégis félreértés volt a csúfságos megjegyzés!!! Hurrá!!! KépKépKép
Na most ki ne találjátok ám nekem, hogy csak azért csináltam, hogy mindenki bókjait bezsebeljem! KépKépKép
Bocsi a pánikhangulat keltéséért.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Beu,
hogy viselte Lőrinc az oltást?

Évi
Évi24
 
 


Sziasztok!
Azért jöttem most, mert ma este jön haza életem párja. Már nagyon várjuk!
Megsütöttem neki a születésnapi tortát. Igaz valamit elszúrtam egy kicsit a krémnél, mert kicsit darabos lett, de azért az íze jó.
Már csak a vacsit kell megcsinálni, de az még ráér.

Virág,
Ügyesek vagytok. Tényleg kár, hogy nincs digigépetek, megnéztem volna a hajvágás eredményét.Kép

Urszila,
Fürcsis képKép

Mariann,
Igen, még mindig Újpest. Meleg nehezen viselhető, még klíma mellett is.
A hatalmas vízből gondoltam, hogy csak a Balcsi lehetKép
Gtarulálok Marcikának az új mutatványhoz!KépKépKép

Sofka, Virág
A fogamzóképes nap észlelésekor már lehet, hogy késő. Pl. ha előző nap... Vagy nem?

Timici,
Drukk megy Zsuzsi Danijának!
Talira mi nem tudunk menni.

Franyó,
Majd csak összejön egy tali, amin ti is, mi is ott leszünkKép
Gratula a fél éveshez!KépKép Nagyon édes!
Én is hiányolni akartam Momót. Tényleg kámfort játszik mostanában.

Andi,
Drukk!

Kangi,
Na látod! Örülök, hogy tisztázódott a dolog!

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Zulu, tegnp lemaradt Kép, tok jo Macarol az a fenykep! KépKép

Franyo, gartu a felevesseghez! LAnykad miket muvel mar megint! KépKép

Virga, az internetes dokik szerint az a Billings modszer mindenre jo, de tuti fogamzasgatlonak nem. Kép Mr. Spock az Indexen is gyorsan lebeszel mindenkit rola. KépKép

MAriann, gartu a forgashoz! KépKépKép
Zsombi szinte allandoan hason van, es mi is Deveny Annazunk. Kép A labai hipotoniasak, de mar szepen javulgat. Annyira beporgott tegnap, hogy legurult a kanapenkrol. Kép Igaz, ki volt nyitva, igy csak 15 centi magas, de a rosszullet kerulgetett igy is. Viszont a rossz hirben a jo, hogy teljesen strammul forog szinte folyamatosan, minden iranyban. Es a kuszassal is kuzd mar, csak meg nem halad....Kép

Megyek, mert nyekereg!
Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Andi
Az nem az újhegyi uszi!
Én is besz éltem vele, nagyon aranyosnak tűnt, de szombaton 8, 9 és 10-tól tart órát, de azt mondta a 10 óráson nagyon sokan vannak és azt nem javasolja. Én meg nem érek oda busszal a 9 órásra. arról nem is beszélve hogy az Újhegyi tűlünk 10 perc gyalog, a másik pedig busszal kb fél óra.Az Újhegyi az a kőbánya kispesti metró végállomástól van 4 megállóra, vagy a msik irányból nézve az Örs vezér tértől a 85-ös busszal kb 20 perc. Az újegyi lakótelep és a sportliget között. Ott van egy halastó is előtte.
Kiss Ildikó 06-30-284-64-80, vele beszéltetek? Őt írják az újhegyibe.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok lányok! Ma megint csavargás volt, most értünk haza.

Gyorsan gyorsan, mert éhes a ded.

Pólusos lányok! Évi, Réka, Elli!
Timici reggel küldött egy sms-.t, hogy nem tud menni, de elfelejtettem átadni a nagy rohanásban. Bocs, bocs, bocs, ezerszer. De gondolom eszrevettétek.

Beu
beu
 
 


Sziasztok!
Tegnap futás Szilárddal letesztelve. Végigaludta.Kép
Kicsit murisnak éreztem magam, de szerencsére nem sok ember volt a sportpályán. Rendszeresíteni fogjuk.

KangiKép
Vigasszopi nálunk is dettó ugyanez. Kép

MaciKép
Nálunk az ikeás pipinek merev a csőre egy kicsit. Bár mostanában hanyagolja. Amúgy Roni a tali óta, milyen kis hasalós lett.Kép

Mariann
MArci nagyon édes, szuper mosollyal.
Csodállak kitartásodért, mielőbbi javulást MArcinak.
Gratula a forgáshos!

Urszula
Jobbulást anyukádnak, drukk, drukk.

VirágKép
Tudsz mutatni a megfodrászolt csemetéről képet?

Heppi
Gratula és írígy az átaludt éjszakáért!

Timici, Zsuzsi
Drukk a vizsgához!
Sajna én nem tudok menni, mivel holnap megyünk PEstre Szilárddal, a dokihoz visszük.
Aztán meg be a munkahelyemre, és vásárolni.Üdv Zsuzsinak és csemetéinek!

Franyo
Boldog félévességet Annának!

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Kangi
És hogy derült ki a félreértés?
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Szisztok!

Most csak nagyon gyors leszek, nincs sok időm visszaolvasni sem nagyon volt időm.

A képeket megnéztem, csuda édes minden gyerkőc Kép Kép Kép

Beu!
Küldtem mailt!

Évi!
Mi Beuval a pénteki csoportba iratkoztunk be, Elli nem tudom mikorra.
Mi piros gatyóban fogjuk az életeket menteni Kép
Elképzelem a vízben a három fiút (KEvin, Lőrinc, Dani)amit mindannyian Petra kegyeiért harcolnak majd Kép


Most ennyi, majd még megpróbálok jelentkezni.

Réka
muki
 
 


Mariann!

Gratulálok a forgáshoz! Nagyon ügyes Marci!
Teszek fel képet Lőrincről, szívesen!
De Te biztos nem vagy rajta Csucsuka listáján, mert nem voltál, mikor készült. (Ha elküldöd neki a mailcímed, Te is rákerülsz.) Ezért elküldöm neked az e-mailjét. Csináltunk egy közös album lelőhelyet, ott van Lőrincnek albuma, és sok más babának is. Meg vannak tematikus albumok is. Ha van időd, nézegesd meg, aztán csinálj Te is egyet Marciról, hogy mi is gyönyörködhessünk.
Szerintem is szuper volt terhesnek lenni. Most több ismerősöm is babát vár, szoktam irigykedni. Meg nagyon örülök, izgulok velük.

Timici!
KépKépKép Elfelejtettem szólni a lányoknak. Nem vagyok mindig ilyen megbízhatatlan (csak egy kicsit kelekótya), de annyira rohantunk. KépBocsi!
Tali: Lőrincet szerdán oltják, ha csütörtökön nem lesz baja, megyünk. Szerdán biztos, hogy nem.
Daninak drukk-hegyek!

Hú! Most olvasom, mennyi Bence van! Én meg csak Timicinek kívántam. Akkor most kicsit megkésve minden Bencének boldog névnapot kívánunk Lőrinccel együtt.

Franyó! Gratulálok a féléves nagylányhoz. Édes a képeken! Az a nézés!!!

Évi! Kösz a dicséretet. A nagy rohanásban én nem is dicsértem a lányodat, pedig nagyon szép. Hátulról figyeltelek ám benneteket!
Oltást csak szerdán kapunk, útlevelet csináltattunk neki most.

Elli! Neked pedig a szemöldököd dicsérete maradt el szintén a rohanás miatt.

Maci! Tényleg jó fej Roni az orrszarvúval. Csatlakozom Franyó kérdéséhez.

Andi! Ne izgulj, drukkolunk, hogy nem legyen semmi komoly! Hétvégéért irigy, irigy.

Gombóc! Zsombi semmivel nem tud kevesebbet mint Lőrinc. Ez teljesen normális. Lőrinc is próbál kúszni, de még nagyon nem megy. Viszont néha kutyázik. Vagy ezt már írtam?

Myssnia! De jó, hogy futottatok! Szerintem nem muris, hanem vagány! Holnap jöttök Pestre? Hmm, hmm! Merre csavarogtok? Nem mutatod meg Szilárdot?

Urszila! Mamád itt van már? Hogy érzi magát? Mikor megy a kórházba? DRUKK-DRUKK!

Kangi! Mű balhé! Hogy is gondolhattad, hogy igaz?

Ma megint plázáztunk, kezdek elborzadni magamtól. Most már a zöldbe fogok járni. Lőrinc viszont akkora giga-mega kakit produkált a Mammutban, hogy a babakocsi is kakis lett. Az új ruháról ne is beszéljünk. KépKépKép
Annyira azért nem volt vicces.

Beu

Mariannak:
Kép
beu
 
 


Mariann! Most látom, hogy rajta vagy Csucsuka listáján, akkor nem küldöm.

Beu
beu
 
 


Sziasztok, csajok

Ma voltunk mi is beiratkozni a Pólusban, péntekenként fogunk járni mi is! Világoszöld gatyában, ha beleférünkKép Rábeszéltek a 74-80 méretre, a csajszi szerint bőven elég... Beszélgettem egy anyukával, akinek a babája 5,5 hónapos volt, és 7,6 kg - Kevin 2,5 hónaposan 7 körül van... El voltak ájulva, hogy mekkora baba. Aztán vásárolgattunk a Pólusban, Kevin mindenhol osztatlan közönségsikert aratott!
A Bijou Birgitte-ban 2 eladónak és 2 vevőnek lődözte a vigyorait, meg akarták zabálni. Olyan jó érzés a közönségsikerKép!!

Évi,
Olyan jó, hogy láttam Petrát igaziból! Nagyon édes baba! Remélem, jó élményként marad meg bennetek az autókázás, most már muszáj lesz kimozdulni az úszás miatt! Bocs, hogy eltűntem a végén, de a babakocsival nem tudtam lemenni az alagsorba, meg mentünk vásárolni...
És most már látom, mennyit csalnak a fényképezőgépek, Petrát is közelről kaptátok le, és olyan nagynak hittem! Vagy lehet, hogy az a baj, hogy Kevin méreteihez vagyok szokva, és egy normális méretű babát már picinek érzek... De a kislányod nagyon aranyos, formás, kész nőci!
OFF: Az Edinás taliban meg benne lennék, szerintem majd szept közepén kellene keresni őt, amikorra beállnak az órái nagyjából...nem?

Beu, Réka, sajna nem sokat tudtunk dumálni, de majd bepótoljuk az öltözőben az órák előtt/utánKép

Mariann,
Olyan jó hallani, hogy Marci milyen ügyes, és hogy milyen sok örömet okoz nektek! Biztos vagyok benne, hogy feledtetni tudja majd a kezdeti nehézségeket, és nagyon boldogok lesztek mindnyájan! Nagyon drukkolunk nektek, hogy minden rendben menjen, és persze kitartást kívánok. Mi is tornázunk a Katona-módszerrel, és szept 2-re kaptunk időpontot a Dévény A-tól, de a gyógytornász csaj is mondta, hogy fújnak egymásra, még a név említése is skandallum. Ki érti, minden módszer egy célért van, nem?
A diagnózis nálunk csökkent izomtónus a törzs izmaiban, a végtagok meg kicsit túl feszesek.
Gratula a forgáshoz Marcinak!!!Kép


Sofka
Bottal űzött férjKépKép Minden írásodban van valami, amin hangosan röhögnöm kellKép !!

Franyó,
Gratula az 1/2 éves Ankának, aki már most édesen pózol a fényképezőgépnekKép

NALÁTODKANGI!!!!KépKép

Mysnnia,
Tökjó, hogy futhatsz! Mármint neked.Én utálnámKépKép

Beu, Réka,
Még azt akartam mondani, hogy csinosak a kispapik. Csak a szemem sarkából mertem megkuksizni őket, mert nővel voltak,Kép, de azért a lényeget láttam ámKépKép

pusza
Elli+Dagimadár Kevin
ellimami
 
 


Sziasztok!

Maci2!
Igazad van, a fogamzóképes nap ismerete akkor segíthet, ha pontos a ciklus. Tehát minden hónapban ugyanakkor van a fogamzóképes nap, így elkerülhetőek az előző napok is. Az a fránya spermium napokig életképes Kép.

Gombóc!
Amikor megvettem a PG53-at 2001-ben a férjem is aggódott,hogy mi lesz, ha ezt használjuk fogamzásgátlónak, miután sikerült a baba. De hát nem olyan tragédia, ha előbb akar jönni a második baba, legalábbis elvetetni biztos, hogy nem fogom.

Mariann!
Gratulálok a forgáshoz!!! Levi 5 hónaposan fordult meg először, Marcika nagyon ügyes Kép!

Myssnia!
Nincs digigépünk így nem tudok fodrászolt Leviről képet küldeni Kép. De nagyon jóképű lett Kép. Szilárddal vetekszik szépségben, legalábbis szerintem de hát én az anyja vagyok, vagy mi a szösz Kép.

Ne gratuláljatok, csak a férjem szerint vagyok terhes, szerintem biztos, hogy nem Kép. Most pl. nagyon fáj a hasam lent, szerintem félidőben lehetek. Na most vigyáznunk kell, de nagyon Kép.

Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Sziasztok!

Hat ha megszakadok, akkor se birlak kovetni Benneteket...

Tegnap is akartam jonni, hisz 2 honapos szulinapunk volt Kép de Viola ugy dontott este, hogy egy kiados koncerttel unnepli meg a nevezetes alkalmat :-( ugyhogy megse jottem :-(

Apropos, Isten eltesse ikreinket, Petrat es Mercit! Kép Kép Kép
Es boldog nevnapot az osszes Bencusnak! Kép Kép Kép

Anita,
nekem alapbol heti 15 dekat mondott a vedonom, es meg hozzatette, hogy ezt se szoktak annyira szigoruan venni! Es o egy nagyon helyes, ertelmes, szakmailag is felkeszult fiatal csaj szerintem.

Beu,
koszi szepen a dicseretet s az egyutterzest! :-)))
Az az igazsag, hogy az volt az eredeti elkepzelesem, hogy nem szoktatom a mi agyunkba Violat. Es eddig eleg kemenyen tartottam is magam ehhez, csak hat az alvasmegvonas tulment minden hataron, mar nappal se tudtam foglalkozni a babaval rendesen, csak bambultam meg nyuglodtem :-(
Ugyhogy azt a dontest hoztam: mindig megprobalom legalabb egyszer visszarakni, de ha nem megy, aludhat a hasamon. Nekem igy a legkenyelmesebb, szeretek haton aludni.
Mire ezt jol elhataroztam, tegnap ejjel hajlando volt kisagyban visszaaludni :-) - viszont 3-szor szopizott nem kicsiket ejjel :-]
Amugy altalaban fekve szoptatok, mert az a legkenyelmesebb, es neha be is alszom, de arra felebredek, hogy elengedi a cicit. Egyszer, mikor hulla voltam, megtortent, hogy 3/4 3-kor ram csatlakozott, aztan 1/2 4-kor ebredtem, hogy rohadtul el vagyok gemberedve, Vilcsi viszont bekesen komfortszopizik almaban :-)))

Miszike,
szinten koszi a biztatast, jolesik :-))) Elmentettem a kendos kepet :-))) Bebidesszert egeszsegedre! :-)))

Zulu,
naggyon kiraly az izirajder kep! :-)))

Myssnia,
meg mindig kinlodtok az ejszakakkal? :-( Pedig mar azt hittem, javult a helyzet, de ezek szerint csak csendben szenvedtek tovabb...
Szinten koszonjuk a dicseretet :-)))

Most stop es szaladok, jon a furcsi es elotte igen hangosan kovetelnek engem... de most mindenkepp visszajovok meg! :-)))

Kaska
kaska
 
 


Kaska!

Köszönöm szépenKép

Sajna nincs időm végigolvasniKép,remélem mindenki jól van és oké otthon is minden a babócákkal isKép!

Anita
anita77
 
 


Myssnia Kép
úgy, hogy kiderült, mégsem ő írta a bizonyos levelet, hanem egy nagyon hasonló stílusú és helyzetű idegen. Ettől ftlenül disznóság ilyet mondani bárki babájára KépKépKép

Beu Kép
kép szupi! Babauszi hurrá lesz! Mi az Almássyra meggünk, de ezt már írtam.

Kaska Kép
boldog két hónapos szülinapot fürdés előtt kurjongató Violának!

Lányok Kép
ma Julcsi bevágott 100 ml alma-barack-pürét. Én csináltam! És 3 hét alatt eljutott oda, hogy ciciadó anyjától is hajlandó elfogadni, s méghozzá kanálból! Éljen! Éljen!!!

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Lányok,
a Feneketlen tavi talira senki nem tud jönni??? Kép
Timici, nekem egyelőre mindegy, hogy szerda v. csütörtök, talán a szerda jobb lenne.

F.
franyo
 
 


Sziasztok!

Megint ideértem, de hulla vagyok. Kép Vasárnap megkereszteltettük Zsanit, nagyon ügyes volt, nem sírt, hanem figyelte a papot. Még azt se vette zokon, hogy lelocsolták szentelt vízzel. Majd bealudt, egészen a szertartás végéig. Az üröm az örömben, hogy édesapám előző délután kórházba került perforált a gyomra egy fekély miatt, eredmény egy hasnyálmirigy-gyulladás. A doki azt mondta, hogy nagyon bírja a fájdalmat, mert ez nem aznap történt, hanem előtte valamikor. Így most én ingázok a kórház és Zsani között (ma is az apjánál volt bent a munkahelyen, én meg elrohantam kórházból megszoptatni, majd vissza.) Szerencse, hogy már kiszámítható, mert általában 4 óránként eszik.

Kaska
Ezen a "rácsatlakozás" dolgon akkorát nevettem! Kép De nemcsak én, hanem a férjem is: "Mint valami szerelvény a vonathoz" Ne izgulj, a múltkor én is elaludtam, mikor 1-kor enni kért én meg 4 után levettem a könyökömet a fejem alól, kicsit fejbe vertem vele. Szerencsére nem erősen, de megijedt, így megint Kép "rámcsatlakozott" Kép de most már nem aludtam, hanem amint elaludt beraktam az ágyába.

Franyo
Na akkor rakok fel képet Zsankáról

Zsani olvas:
Kép

A keresztelőruhában:
Kép

És egy kisfiús (örökölt ruci) Kép
Kép

Norka
Ezért ézik mindig Zsanit is fiúnak, mert a bolond anyja örökölt fiúcuccokat húz rá Kép

Kangi
Mondtam én, hogy tündérfalat a kis Julcsi, aki már igen kisebb az én Zsankámtól. Ha jól érzem Kép a lyány átlépte a 6 kg (mindesetre 3 hete volt 5,6 kg) és elég súlyos egyéniségnek tartják. Főleg a keresztanyja, mert ő tartotta az egész keresztelő alatt, és eléggé kiállt a végére a keze. Kép

Mariann
Úgy örülök, hogy rendben megy minden nálatok. Marci biztos teljesen rendbe jön, hála a kitartásodnak. Kép

Bocs, hogy nem írtam mindenkinek, de most mennem kell, mert elég húzós lesz a fürdés. Péntek estig nincs melegvíz Kép, így most melegíthetem a tűzhelyen. Lesz 11 óra mire megfürdünk Kép

Nadine + békésenalvó Zsani, aki nem sejti, hogy nem fog ma nagyot pancsolni Kép

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Mariann: Lacko sajna hypotonias, ugyhogy jarni kell tornazni (vagyis en inkab masszazsnak neveznem).Kép Jaja, a Katona-modszer meg naluk fujjj-fujjj, mondjuk nem ertem, minek egymast ennyire utalni. Ja es nem D.A-hoz jarunk, csak egy ilyen modszert koveto gyogytornaszhoz.Kép

Urszila: Julka nagyon edes.Kép

Franyo: boldog felevesseget a kis furge menyasszonyunknak!Kép Es tovabbra is nagyon cuki. A 2. kepen alszik????Kép

Es most en is telebombaznam par keppel a topikot, mentsegemre szoljon, regen raktam fel kepet LackorolKép

Igy furdunk mi:
Kép
Kép

Igy alszunk mi:
Kép
Kép

orsoly

ps: ezt meg delelott irtam, csak akkor nem tudtam elkuldeni.
orsoly
 
 


Sziasztok,
ujra itt! Kép Eppen tejszines gombas spagettit csinalok. KépKép

Myssnia, jo lehetett az a futas. Elismeresem! Kép Tenyleg kar, hogy en se szeretek futni, bar jopar kirandulas, tura elott kenyszerbol lejartam a MArgitszigetre en is, hogy jobb kondiba hozzam magam. Plusz a futastol lehet legjobban fogyni, es ezert vilageletemben bantam, hogy nagyon utalok...Kép

Kangi, ezek szerint ismeretlen irt ismeretlen babarol csunyakat? Kép De a baratnod fejet nem suvitetted le eddig felreertesbol, ugye? Kép

Kaska, boldog szulinapot a 2 hossaghoz! KépKép

Virga, mi is kis korkulonbseget szeretnenk, de a 2. baba utan a PG53 altal kinalt biztonsag nekem mar kevesnek tunik (2 gyerkocot tervezunk Kép). Levifoto, ill. hianya KépKép

Beu, ezek szerint a MAmmutba jarsz Plazazni? Kép Tok jo a kep Lorincrol! Kép Megint csak ismetelni tudom magam, annyira latszik rajta, hogy kisfiu! KépKép
Minket ma megint ketszer is lekislanyoztak, pedig tok kekbe volt Zsombi oltoztetve...Kép

Megyek, mert leeg a gomba...Kép ha tudok, jovok meg ...ds ezt ne vegyetek fenyegetesnek! KépKépKép
Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Franyo!
Ha van arra játszótér, meg parkoló, lehet, hogy mi is ellátogatnánk. Nem lehet kicsit korábban? Örökmozgód tündéri. Vajon minek készül?
Psandi, fel a fejjel! És kitartás.
Kangi, ügyes, ügyes Julcsi. Végre rájött, hogy anya nem csak anyatejet tud főzni. Marci ma megkaparintott egykanalat, és úgy tett, mintha tudná mire való. Gondoltam holnap főzök neki vizet bele, mert szomorúnak tűnt, mikor elvettme tőle. Tegnap meg milánóit ettünk néhány vendéggyerekkel. Öthónapos is odakéredzkedett az asztalhoz. És a kölkök azon derültek, hogy minden villányi falatra hatalmasra tátotta a száját. Ha nem lennék olyan lusta, biztos elkezdenék vmit kotyvasztani neki. De félek, nem lenne megállás. És bár hatalmas, de még oly fiatal!!
Myssnia: Futkározó kismamára felnéznek, nem furcsán!!!
Uszósokra irigy, de három gyerek mellett mi a boldogságban úszunk. Az a másik uszoda meg régen Bánya utcai volt. Az akkori úttörőház mögött, a Rottenbiller kertnél, Kőbányán. Újhegy nagyon más...
sofka
sofka
sofka
 
 


Sziasztok!

Beu!

ne izgulj, Emma meg pláza cicaKép Én is akkor döbbemntem rá amikor tegnap anyukámat és a 4 éves kissrácot akire vigyáz rábeszéltem hogy menjünk el az Europrakba a játékgépekhez, tudjátok amikbe pénzt kell dobni és az autó mey , egy elfánt van ami felszáll, olyan gyerekjátékok. Kép Emma imádja. nem vagyok normális, a 10 hónapos lányom ilyenekre szoktatomKép Ő meg vigyorog ezerrel és vezeti a kocsit, fél kezével a kormányt fogta, félle a sebességváltót és amikro lejárt a menet akkor fordult hátra ahová a pénzt kell bedobni és piszkáltaKép Ahelytt hogy játszótérre vinném. na, d ema bepótoltuk, ma csúszdázni vittemKép

nadine!

nekünk is vannak örökölt fiú cuccainkKép és én meg magyrázkodhatoma játszón hogy játszó ruhának jó ez is. a többi kilány fodros ruhában jár homokozni, de tök komolyan. Úgyhogy lányos anyukák, jobb ha megtanuljátok a játszótéri divatot!

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó, én mindig szóvá szoktam tenni, hogy akinek nem tetszik, adjon a gyerekre másik ruhát. Hét vége, anyósomék videókamerával betoppannak (naná, hogy váratlanul). Marci mint a fradi b közép atlétában és pelusban (30 fok árnyékban) mama: Nem adnál rá valami színesebbet????
Beülős játék nagyobb függőséget okoz, mint a tévé. Drágább is. Én ne tudnám? Évekig élt belőlünk Micimackó üzemeltetője. Még enni is vittünk a drága jószágnak, de legalább sikerült őket rávnni a sétára.
sofka
sofka
 
 


Sziasztok!

Na azt hittem most, hogy apa itthon van több időm lesz jönni, de nagyot tévedtemKép
Szóval csütörtökön megkaptuk az 5 hónapos oltást, megusztuk láz és hőemelkedés nélkül. A mérleg pedig 7800 g-ot mutatott.Kép
Olyan kis zsivány ez a Bóbita, apa csak akkor tud tanulni tőle ha alszik v. elviszem sétálni. Máskülönben ha meglátja az apját elkezd sikongatni és folyamatosan "dumál" nekiKépKépKép
Hát ennek nem lehet ellenállniKép

Ma vettem magamnak egy fürdőrucit, a multkor meg egy Levi's farmertKép
Ekkora kényeztetést!!Kép

Megnéztem a legujabb talis képeket, nagyon klasszak, a babák nagyon édesek az anyukák pedig csinosak! Rékát hosszu hajunak képzeltem el magamban - nem jött beKépKép
Irigy-irigy vagyok, hogy én nem tudok ott lenni a talikonKépKép

Manó
R.I-nak dolgozik a férjed? Azon mi is kiakadtunk, hogy a Renault kupáról mutattak képeket is viszont a Porsche kupát meg sem emlitették!
Egyébként B.Zs. nekünk sem szimpatikus.

A babócák nagyon édik és ügyesek(topikos képek), nem sorolom fel őket mert félek valaki kimaradKép

Ez a kép már 3 hónapja készült, de a kedvencem
Kép
Soha nem lehet elég korán elkezdeni...
Kép

Mókuska

Kép
Kép
mókuska
 
 


Kaska! Ne aggódj, nem feltétlenül szokik hozzá. Én sem állandósítottam, sőt. Lőrinc jellemzően nem a mi ágyunkban alszik. De időnként előfordul, attól nem szokott hozzá. Szerintem megtalálod a helyes arányt. Az sokkal fontosabb, hogy pihent legyél, mert tejed sem lesz, meg nem tudsz rendesen foglalkozni Vilcsivel, ha hulla vagy. Gratulálok a kéthónapossághoz!

Kangi! Fejlődő Julcsi! Imádni fogja a főztödet!


Franyó! Én már mondtam, hogy csütörtökön valószínűleg tudok. Én senki vagyokLLL

Nadine! Zsanka helyes fiú! És nagyon baba a keresztelő ruciban. Vajon fiúkat miben keresztelünk? Mit kapott ajándékba?

Orsoly! De édes Lackó! Ahogy alszik, az emlékeztet Lőrincre, anyáéknál ezt csinálta (kilógatás). És gyönyörű szemei vannak.

Gombóc! Spagetti: nyamm-nyamm. Zsombi nem is kislányos! A Mammutba, mert az Árkádot már rettenetesen unom.

Sofka! Van játszótér, a múltkor pont ott találkoztunk.

Manó! JátékgépKép Nagyon édes lehet. És okos! Játszótéri divatKép

Mókuska! Nagyon helyesek apával! Tedd be a képeket az Apócák és babócák című albumba a táron. (Legalábbis azt hiszem, ez a címe)

Orsoly! Te is az Elaludtam-ba. Lackónak volt jó hozzátápis képe is.

Bocs, hogy így szervezem, de imádom azokat a tematikus albumokat. Csak nagyon lassan telnek.

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Ma megkaptuk a 2 hós oltást, Zsuzsi csak addig sírt amíg beledöfték a tűt és egész hamar megvígasztalódott. Húsgombócom súlya 5400g és 60 cm hosszú. Kép

Irigy-irigy a Pólus talisokra. Mikor van ott a babauszi és mennyiért? Zsuzsit majd én is vinném valahová, de csak akkor lehet, ha vagy apa, vagy a Niki itthon van és tud vigyázni Mikire. Ez azt jelenti, hogy hétköznap du, vagy hétvége.

Jajj olyan jók a képek, hogy lassan már nekem is meg kéne tanulnom kicsinyíteni, hogy fel tudjak rakni párat.

Na megyek, mert még ezer dolgom van.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Beu, elkeszult a spagetti, degeszre ettem magam. KépKépKép A Mammutba mivel jarsz, kocsival? Esetleg egy tali ott? Kép

Magdi, gratu a kis hosnodhoz! KépKépKép

Orsoly, Mokuska, kepek tok edik! Es tenyleg tegyetek be a keptarba! KépKép

Pussz,
Gombóc, a fejono...KépKép
gombóc
 
 


Mókuska!

Háát, nem egészen, csak náluk megya R.I.. A főnök más, De ő csak a főnök, de nem jó versenyző csak hobbiból csinálja. De legalább ti tudtátok hogy volt más verseny is a hétvégén.Kép

Sofka!

Hát remélem azért függőségig nem jutunk el: Ő a tv-ben egyenlőrea reklámokat nézi, Gőzöm sincs miért, de ha egy atv rá se néz, de amint reklám van, megbűvöléve bámulja.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Ja, Mókuska, versen yszept 15 és október 5 a ringen. az októberi amúgy is nyílt napos lesz, elvileglezsnek programok is. MEG BUSZJÁRAT AZ áRPÁD HÍDTÓL:o

MANÓ

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Maci2,
koszi az egyutterzest Neked is! :-) Arpara irt fel jo apam szemcseppet, es utananezett, hogy nem akad ossze a szopival, ugyhogy mar utban van a megoldas (ocsem hozza) :-)))
Orrszarvus buli nagyon jopofi :-))) Poen, hogy teljesen hasonlo volt a kiindulasi pozicio, csak Roni ugye valamivel mozgekonyabb :-)))

Hol veszitek ezeket a csucsszupi babakonyveket? En is szeretnek, de meg nem lattam, lehet, hogy csak nem neztem szet elegge!

Ja, es amit meg nem talalunk: egyszeru mezei cernazokni! Nem gumis, nem vastag, nem csuszasgatlos sztreccs! Letezik meg ilyen? Mert se a Babahazban, se a Gotzben, se az Intersparban...

Myssnia,
en a szaja sarkan kicsordulo anyatejcseppet szoktam az ujjammal letorolni, aztan lenyalni :-) Csak eddig nem mertem bevallani senkinek :-)))
Orulok, hogy sikerult a futas, szerintem semmi idetlen nincs benne, ha kenyelmes! :-))) Irigyellek, hogy futhatsz, en serdulokoromban tajfutottam, aztan szetkopott a csipoizuletem, es lett egy terdszalagszakadasom is azota, szoval nem ajanlott :-((( pedig imadtam...

Csucsuka,
nagyiszoveg :-))) amugy mostanaban neha racsaptam a sajat szamra, azon vettem eszre magam, hogy a kokemeny szlenget keverem a gugyogessel, iszonyu :-0

...kozben kis interrupt volt, egyesek ettek belolem :-)))
Olyan cuki volt :-))) csak hat apaja negyedszer tette le aludni ma este :-/ szerintem ma se lesz nagy alvas, remelem, nem en mulok el hamarabb... :-]

Na sebaj, irogatok meg, de ezt most elkuldom, kulonben megint monstre lesz...

Kaska
kaska
 
 


Gombóc! Metrózom a Mammutba. A héten már nem, de jövő héten talizhatunk. Majd még beszélünk róla.
Spagettiért irigy, én a neten talált melegszendvics-receptet próbáltam ki, nagyon rossz lett.Kép

Kaska! Zsani könyvét nem tudom, hol vette Nadine, de a textilkönyvből most a Csalogány utcai a sláger. (Mammuttal szemben)Jópofa: színes, csörög, és különböző textileket lehet benne tapogatni.

Beu
beu
 
 


Tényleg, Momo meg a macák!
Hogy Toffiról már ne is beszéljek.Tudom, tudom, vidék, anyós. Na de meddig?
Na és Leszter, ő is nagyon rég volt?

Magdi! Gratula a hős húsgombóchoz.
Uszi: hétezer a havibérlet, három időpont van, hétköznap, dél és három között oszlik el, nem emlékszem pontosan.
Elfelejtettem megköszönni a segítségfelajánlást gép-ügyben. Most szóltam a szervízben, megrendelték az alkatrészt, ha ez sem jelent megoldást, lehet, hogy igénybe vesszük párod szakértelmét.

Beu
beu
 
 


Kaska!
Nem vettem a könyvet, hanem kaptuk ajándékba. De én itt Debrecenben láttam a MegaToys-ban. Igaz azon más figurák voltak, olyan, mint Maci_2 kislányának, Roninak van. De van Micimackós is, már láttam. Meg is akartam venni, de egyelőre elég ez is. majd ha kiolvasta kap másikat. Most BabyGymre pályázunk, de most jelen pillanatban nem lehet kapni csak egy félét. De az meg gagyi, de majd hoznak jobbakat is csak megvették mindet (kár, hogy múlt héten tartottuk a névnapját és arra szántuk).

Úgy döntöttünk, hogy ma nem fürdik a lány Kép Mert egyszerűen úgy bealudt, hogy kivettem a kiságyból, és csukott szemmel bekajált. Azóta is a heyemen horpaszt. Igaz mire mi megfürdötünk Kép, eléggé víztakarékos megoldás ez a kabantartás Kép

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Beu, Gomboc: Mammutos taliban mi is benne vagyunkKép

Kepeket majd felpakolom a tarra is, csak ahhoz erot kell gyujtenemKép

orsoly
orsoly
 
 


Hali Csajok!

kissé be vagyok havazva, ma volt megbeszélés az egyetemen, 16.-án kezdődik az okosság fejembe való kényszerítése... Közben bedolgozok apósnak - szabályzatok, neki nagyon nemszeretm meló. Különben papikára nagyon büszke vagyok, míg bementem a városba ő volt a bébicsősz, megabrikoltatta mindkét csimotát, sőt Zsófit át is pelusoztaKép Úgyhogy, most emlékezetből írok (bár lassan az aggkori elbutulás jeleit vélem felfedezni magamonKép)

Mariann, gratula Marci legújabb tudományához!Kép Olyan jó, ahogy süt az írásodból a lelkesedés, nagyon örülök, hogy szépen alakulnak a dolgok!KépKép
Sajnálom, hogy pont amikor Neked a legnehezebb volt, nem tudtunk segíteni... Manócskának nincs internethozzáférése, sajnaKép (nekem speciel nagyon hiányzik)

Kangi, szóval elhamarkodtad? Ez legyen a legnagyobb hibád, kedves anyatigristársKép! Apatigris tudja már?Kép Gratulálok, hogy meg tudtad etetni nem tejjel!Kép

Mókuska, képek nagyon jókKép 7800 g? az nem semmi, nálunk csajszi max 6400 - mondjuk azt is elég cigölniKép

Ruházkodás ügyében, nálunk is vagány a csaj, hisz csak pár lányos cuccost vettem neki, a többit Danótól örökölte, no a srácnak meg nem vettünk lányos cuccokatKép itt egy példa:
Kép

Urszila, remélem minden rendben lesz anyukáddal, és most nagyobb az ijedtség, mint a tényleges baj!

Orsoly, micsoda komoly legénykéd van!Kép

Nadine, az első képen nekem Zsani tiszta ZsófiKép melegvízhiányKép

Franyo, Timici sajna még nem tudom, hogy mikor megyünk Danival kukiügyben a Heimpálba, ezért nekem nagyon kétesélyes a tali...

Látom fogamzásgátlás felmerült, mecsoda problémákKép én most bogyót szedek (többek közt Zulu által is támogatvaKép), de ha egyszer megint el kezdek mensizni - no azért annyira nem váromKép - akkor nálunk a spirál jáccik, remélhetőleg beválik...

Beu, nembaj, hogy én is megcsodáltam a srácot?Kép

Huhh, kicsit hosszú lett, és még egy csomó minden itt zsong a fejemben...

Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok!

Mano,
Ti meg szuperul birjatok :-))) nalunk regebben nagyon egeszseges volt az a Bp-Miskolc tavolsag a szuleimmel. Mostanaban egyre jobban kijovunk, ugyhogy meg csipnem is, ha mondjuk Bp. kornyekere koltoznenek, de ha itt lennenek a szomszedban, szerintem tunemenyes gyorsasaggal mennenk egymas agyara... :-/

Andi,
mit hallok, mehszajpolip gyanu?! :-( Drukk-drukk, hogy vaklarmanak bizonyuljon! :-)

Virag,
koszi a dicseretet :-) En is mindig ezt mondom, hogy ilyen kicsi babat meg nem lehet elkenyeztetni, hiszen o meg csak kifejezi, amit erez.
Lehet, hogy felreertheto voltam: hasonaltatas = az en hasamon, nem csak az oven :-))) Onkiszolgalni szerintem nem tudna, mert meg nem tudja kigombolni a haloingem ;-)))
Huuuha ;-))) most akkor mihez drukkoljak? :-)))

Heni,
Bence milyen jotestver! :-)))

Kangi,
oh kuldd, kuldd el nekunk ezt a rossz ejszakat... :-]
Amugy ma teszteljuk a tippedet: egy szammal nagyobb pelus ejjelre. Igaz eddig is csak reggel csereltem :-) de hatha igy kenyelmesebb lesz neki, vagy legalabb a lelkem nyugodtabb lesz :-)))
Vigyazz magatokra, igy a volan mogott! :-) Lenyeg, hogy Nektek hajatok szala se gorbult :-)))

Ellimami,
ejjeli kaki/puki detto mint nalatok... en is kivarok, de neha nem alszik vissza.
Alvas-ebrenlet: szerintem abszolut normalis, mondhatni az "irodalmi" format hozza Kevin! :-)))

Sofka,
hat mi igen egyszeru, prozai modon felhuzzuk azt az ovszert, ezek szerint ez ennyire ritka megoldas? Nalunk egyikunknek sem okoz ez problemat, es legalabb nyugodt az almunk :-)))

Mariann,
de jo, kepek :-))) gyonyoruek vagytok Marcival :-))) hat szerintem ranezesre teljesen OK a srac, ezzel a csibesz mosollyal! :-)))
Hu, hat most olvastam, hogy mit kuzdottel es kuzdesz vegig, minden elismeresem a Tied! Kép Kép KépIgazi "anyatigris" vagy, es az eredmenyek Teged igazolnak! :-))) Nagyon jo, hogy a sokkolo banasmod utan nemcsak talpra, hanem a sarkadra is tudtal allni! :-) Egesz biztos, hogy Marci rengeteget fog profitalni ebbol! :-)))

Urszila,
drukk edesanyadnak, hogy rendbejojjon! :-)
Teljesen ertheto, hogy mar a hocipod tele a vendegeskedessel, szerintem az a megfogalmazas, hogy "aprilis ota nem voltunk 5-osben" mint magyarazat is tokeletes! Max megsertodik, majd kiheveri, de meg mindig jobb, mint kenyszeredetten mosolyogni egymasra, nem?
Nalunk is a kezet nyammogja a csajszi, neha felelmetes hangokat is produkal vele. kulonosen, ha pl. siras kozbe akarja megnyugtatni magat... :-)
Dobrogi naggyon husi :-)))

Heppi,
VESZETTUL irigykedem a napirendetekre :-))) Majd, hathahatha... :-)

Barbi,
szerintem Adam gyonyoruen gyarapodik! :-))) Drukk a mielobbi vegleges gyogyulashoz! :-)
Ja, es gratula a kakihoz ;-)

Gomboc,
lagzizas tok jo :-))) na lassuk azt a serot :-)))

Lanyok, ezennel elajultam... sajnos, most sem ertem a vegere...

Ja, es holnap 2 honapos oltasra megyunk, mire keszuljek lelekben?

Csak jokat! :-)))

Kaska
kaska
 
 


Beu!
Nagyon köszi a képet,TÜNDÉRI LŐRINC!!!!!!!!!

Myssnia,Virga,Nadine!
Köszönjük szépen a bókokat,nagyon "hizik ám a májunk!!!!KépKépKépKép

Manó!
Bocsi ,nem akartalak azonositani a Manócskával,de néha Ő is csak igy irta alá és ezért gondoltam hogy Te ,Ő vagy.Szóval érted.....KépKépKépKép

Ellimami!
Ti is voltatok a Sváb hegyen? Milyen tapasztalataid vannak? Esetleg melyik dr foglalkozott veletek? Minden érdekel a témában!!!(anyatigris)
Nektek mi okozza a hypotóniát?

Orsoly!

Mitől hypotóniás Lackó?
A Katona módszer nagyon hatékony ,és amit idáig sikerült kisilabizálni a módszerek lényegéből,a külömbség az az hogy amig a masszázsnál a gyerek passziv a tornánál aktiv résztvevője a kezelésnek és a az idegrendszer stimulálásán keresztül hat....idegi vissza csatolással....de ezt jobban nem nagyon tudnám megmagyarázni.
És valóban nagyon fújnak egymásra a két módszer művelői!De mindent a gyerekek egészségéért,és ha kell letagadjuk még a csillagos eget is!!!!!KépKépKép


Lányok!Kérdés!!!!:
4 hónaposan mit lehet adni a gyerekeknek az almán kivűl?????Mert én már úgy adnék neki valami mást is,csak magamtól nem nagyon merem!!!!
A tápon kivül reszeltalma levét ,néha higitva adom.
Légyszi némi instrukcióval dobjatok meg!!!!Köszi!


Ja és a mai nap csúcsa még hogy 2x is megettünk egyszerre 200 ml kajcit!!!!!
Hát ez ma ilyen nagyon jó kis napunk volt!!!!!

JÓÉJSZAKÁT MINDENKINEK!!!!!
Mariann& Marci
Mariann
 


Kaska!!!!

Köszi!!!!
Hát valóban anyatigrisssssééééé váltam!!!!!


Mariann
Mariann
 


Orsoly! Mammutos tali? Mikor az Árkádba sem jöttél? Na, félre ne érts, tök jó! Apával hogy vagytok?

Csucsuka! Milyen okosságot töltenek abba a formás kis fejecskédbe? Kép
Zsófi is királyul néz ki fiúnak!
Nem baj, hogy megcsodálltad, azt korlátlanul és díjmentesen szabad. Kár, hogy nem jöttök talizni, rég láttunk már benneteket. Zsófi nagyon sokat nőtt.

Kaska! A kéthós nálunk problémamentes volt.

Kangi! Még nem is szörnyülködtem koccanáson. Nagyon vigyázz magatokra!

Mariann! De jó kedved van! Öröm olvasni!
Kajcsi ügyben sajna nem tudok segíteni.

Na, most már nyugovóra térek. Holnap, holnapután velünk van apa! Királyság! Sajna szerdán oltják a kisfiút. Úgy sajnálomKép

Jó éjt, Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Beu!
A gépgyógyító felajánlás továbbra is áll. Kép

Zsófi!
Csajszi nagyon dögös a fiús szerkójában. Kép

Kaska!
Óvszer nem olyan ritka megoldás, mi is ezt alkalmazzuk. Kép
Mi nagyon könnyen vettük a 2 hós oltást. Állítólag a következők lesznek majd a lázasodós oltások.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

Persze megint Magdi az utolsó hajnalos. Hogy Te ezt hogy bírod?! NAgyon csodállak!

Csak annyira volt időm, hogy nagy vonalakban olvastam.


Elli! Beu! Évi!
Azt látom, hogy usziba együtt megyünk! Nagyon szuper! Kép

Franyó!
Csak félszemmel láttam valami Feneketlen tavi talit. Engem érdekelne! Mi ez pontosan? Tudod,már írtam, félig XI. kerületi vagyok, nekem gyalog 5 perc lenne.

Megyek ébredezik a kiskrapek. Vannak képeim, majd teszek fel végre újakat.

Réka
muki
 
 


Fél nyolc, és mindhárom ded szendereg. Marci már volt ugyan ébren egy órácskát, de úgy látszik, elnyomta a hidegfront. és ma megyünk az IKEÁBA. Nekem gyerekekkel az a plazák plazája, mert van kire, vigyáznak, és főzni sem kell, és a takarítónő szó nélkül sepri össze a szétszóródott sültkrumplit.
Manó, a reklámokat szerintem direkt gyerekeken tesztelik. Különben hogy lehetne, hogy az olvasni sem tudó négyéves petit danone-ért nyafog a boltban, és a tápanyagtartalomra hivatkozik. A reklám meg direkt olyan, mintha a szeretet kifejezésének a pd-nal etetés lenne a szinonimája. Mellékesen ne nagyon adjatok nekik, tele van műdolgokkal.
Beu, Te vagy itt a legfüggőbb!! És ez engem megnyugtat. Mamut hozzánk közel van, és bár utálom, de ha mentek, szóljatok.
MOST MÁR MONDJÁTOK MEG? MI AZ A BABYGYM!!!!!!!!!!
Csucsuka, hát Te mivel tömöd a fejedet? Gyerekek mellett tanulni, nincs is annál jobb. Legalább nem lesz belőled gyesbeteg kismama. DE nem egyszerű. Második diplomát Kata, újságíróiskolát Orsi neve fémjelezte. De legalább volt benne vmi kihívás.
Kaska, mi a kéthónapost nagyon megszívtuk, mert hallgattam dokinénire, és nem adtam rögtön kúpot (különben megbízható dokinéni). Gyerek bealudt, és vörös, feldagadt combbal ébredt, majd végigbömbölte a du-t. Csak egy bizonyos szögben lehetett tartani. Aztán kúp, este mégegyszer, és aztán elmúlt. De úgy tűnik, nem ez a jellemző.
Óvszer nem lenne rossz, de mivel immunrendszerem a vetélés, rögtön terhesség, bokatörés után nincs éppen a topon, és ezt pl. csalánkiütés formájában nyilvánítja ki, nem viselek el semmiféle műszálat. Úgyhogy ezen a kísérletern már túl vagyunk, senkinek nem kívánom.
Mariann, ha mindenképpen etetni akarod: alma, őszibarack, banán. Krumpli, répa. Ezek a legártalmatlanabbak. De nézd meg a bébiételeket, vannak már kicsiknek, amit ajánlanak, azt lehet frissben is próbálni. DE: Mostani alapállás szerint csak 6 hónapost kezdjük hozzátáplálni.
sofka
sofka
 
 


Sziasztok!
Nem nagyon van időm (megint Kép), megyünk oltásra, és előtte még vasalnom is kéne, mert tegnap nem sikerült.

Csucsuka, Mókuska, Orsoly, Nadine, Beu,
olyan aranyosak a gyerkőcök, hogy csak na! KépKépKép Képek nagyon tecccccenek!

Beu,
hülye vagyok Kép, észre se vettem, hogy írtad, hogy jó lenne a csütörtök. Akkor részemről is a csütörtököt támogatom, jó? Anyóst átirányítom szerdára Kép.

Sofka,
játszótér van, parkolót nem tom Kép, talán Timici...

Réka,
még csak annyi a konkrétum, hogy ezek szerint csütörtök délután 5-kor, a Feneketlen tónál, szerintem ott hátul, a játszótéren kéne, ahol egyszer már taliztunk. Jó lenne, ha jönnétek!

Pussz,
megyek, vár a vasalás!

(Jajj és nem tudom már, ki kérdezte, de igen, a lánygyermek az alsó képen ALSZIK Kép!)

Franyó
franyo
 
 


Sziasztok

Kangi: Én nem az Újhegyi uszódára gondoltam, hanem Köbánya Kispestnél a lakotelepen van a Simonyi utcai uszóda mi oda járunk.

Franyó: Boldog félévességet a lányodnak.

Orsoly: Lackó gyönyörű.

Lányok: Milyen tali lesz és hol, mert már kettőt is olvastam.?


Mariann: Én 4 hónapossan mivel, hogy már akkor nem volt tejem főzeléket adtam Márknak. A Hippnek vannak nagyon jó kajái.

Na most megyek
Puszi
Andy és a holnap 8 hónapos Márk
andy78
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?