Új privát üzeneted érkezett!

Már megint sehol senki... Megyek is inkább a konyhába...
Kép
Szombaton kiszöktem a jóidőbe!

Viszont ilyen borulás jött:
Kép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Ja, itt egy jól kivehető kép, milyen ágyunk van. Tudom, Andy azért nem akar ilyet, mert minden bútor natúr fa. Szóval már szerintem mutattam képet, de itt látszik, mért is szeretem ezt az ágyikót annyira! Pici ajtó van, sosem esett le Lackó, 2 éve használja. Ha suliba megy, kap rendes heverőt, vagy ha Mesi hamarabb kinövi a kiságyat, akkor akkor. Mert Meske örökli ezt az ágyat. Vagy majd kiderül...

Kép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziazstok! Na megvan a nyűgösség oka!!Szombartól vasárnapra 11x kelt éjjel, már totál kivoltam, de visszaaltatta magát, csak furán sirt, azt gondoltam fájhat a torka, de nem élesen visitva sirt ám.
Képzeljétek tegnap fürdés után vettem észre, hogy Bneinek folyik valami a ba füléből.
:shock: Mivel rendszeresen törlöm, meg naponta hajat mosunk(önálló evés folyományaként a menü negyedét a hajára keni), tudtam, hogy nem lehet fülzsir!És a jobb teljesen száraz volt. Mára virradóra is többször felébredt, de vissza is aludt, egyszer sem kellett átmennem.
Lementünk játszóbölcsibe. szuper volt, tele fejleuzstőkkel és csak 3-an voltunk. Nagyon élvezte, észre sem vette amikor kimentem. 1 óra múlva(2 -t akartam maradni vele) nyűglődn kezdett, amikor jött a fél 10 es csoport, totál bepánikolt a tömegtől, pedig a sliban imádja atömeges gyerekeket. Szopizott is, odabújt. ÉÉÉÉÉSSS, megint láttam, hogy folyik a bal füle.
A bölivel szemben van a dokink, na gondoltam haza, aztán 11 re doki. Félúton elaludt a babakocsiban!!!!!!!!!!!!!!!!3/4 10 kor!Ilyet még sosem csinált. No, sétálgattam vele 1 órát, aludt(szépen sütött a nap, jól is esett!!!!!)
A dokinál kiderült hogy rhintise van(ez szerintem nátha), kicsit piros a torka, szörcsög a tüdeje és be van kissé gyulladva a füle. Ospen-antibiotkum, rhinatiol nyákoldó, fülcsepp, nurofen, (amúgy még hőemelkedése sincs!)
Viszont a dobhártyája ép, szineltérése sincs.
Csajok én ezt nem értem, a dobhártya előtti fülszakasz átjár a torokkal és orrüreggel? Hogy mehet oda fel (a dobhártya elé)a gyulladás, ha maga a dobhátrtya ép?
Szóval nem középfülgyulladása van, hanem azt magyarázta a doki, hogy keletkezett neki ott bent egy hólyag, amiből folyik a trutyi. Hallottatok már ilyet? Olyan sárgás, barnás fülzsirnál higabb sűrű váladék csordogál a bal füléből. Úgy tudom egyébként a középfülgyulladásnál nagyon fák a fülük, élesen sirnak éjjel és nem alszanak vissza maguktól.
Most megint alszik a kis drágám-étvágya jóóóóóó. :lol:

Ex! Ági! Nagyon boldog névnapot kivánok!!!!Ennyire nagy a hajtás bent, hogy etse buksz az ágyba? Régebben még 10 kor is irtál. gondolom hulla vagy, de lehet, hogy olvasol minket, néha adj életjelet is!!!!!!!!!!!!Peti?

Vicky!!!!Bódogságos szülinapooot!!!kivánom, hogy kapj tortát és mindent amit szeretnél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Meg azt amit nem!Meg virágot! Meg figyelmet!Meg sok szépet és jót!!!!!!

Gab! Édesek a képek és nekem tetszik az ágy. :lol: :P
Fúúú, tök szép ez a kép a toronnyal. Tyű Te, kirázott a hideg ahogy megláttam, egyrészt szép, másrészt mintha az a falu lenne ahol 3 évet lehúztunk Blanival pocakban és utána. Gyűlöltem ezt a leesik a cserép, hullik a vakolat a házról kilátást, a jéghideg betonon lévő 2 mm-es linóleumot, az eldeformálódott öreg faablakokon besüvitő szelet,a nykaamba hulló pondrókat,a fázást, a kamrában az egereket, a békákat, a nihillt!!!!!
Olyan szép ez a kép, és Blaninak olyan szép gyermekkora volt a kertes házban, de az egyik felem mindig megborzong ha hasonló fotót látok. Szép, de ne kelljen ott laknom. Messze a bolt, jeges esőben kinlódás bicajjal vagy babakocsival a rendelőbe, hetekig nem szól hozzád senki stb. Meg mi ott pesti gyüttmentek vótunk, osztmég a kiflit se rakták el a bótba, ha nem értem oda időben nem jutott. 11 kor meg mán néztek rám, hogy mit úriasszonykodok én, mikó más 5 kó kelt!
Neked jó, mert ott a rokonság, az szivmelengető, jó érzés. Én is meleg szivvel megyek be anyuékhoz, miatta, pedig nem kacsalábon forgó palota az sem.
Látszik Meskén, hogy milyen boldog ott!!!!És milyen jó, hogy csigalépcsőn leesés nélkül ki tud szaladni a levegőre!
:wink: Blani is nagyon szerette!!!!!A kert mindennél többet ér!!!!!!Az maga a szabadság!!!Előtte hol laktatok?


Meteor! Örülök, hogy jól vagytok, a körülményekhez képest. Megpróbálom lefotózni a háló másik felét is. :lol:

Gab! Ürölök, hogy tetszik a háló! szeretem. :D
Többiek, szerintetek milyen? Elkélne néhány szépitő, lélekviditó, változtatgató kreativkodó tanács-muszáj lekötni a gondolataimat valamivel.

Oriandy! már akartam irni-ha már lakberendezünk és meglessük egymás lakóhelyiségeit(én csipem ám, olyan mintha vendégségbe mehetnék ahhoz aki felteszi a képeket): a videón másnak, nagyobbnak tűnik a konyhátok, olyan keskeny hosszú és a fürdőbe vezet az út, mig a Dani konyhát kipalok régi fotókon meg szélesebbnek, nagyobbnak. Ezt hogy csináltad?

benianya
ákosbenianya
 
 

 
 

sziasztok!!

Vagyok, csak nagyon-nagyon nem tudom magam százfelé szakítani.
Mindennel el vagyok maradva, még egy kávéra sincs időm.
Elegem van ebből.
Este jövök és írok, de szerintem már csak a mai napi hsz-kre fogok reagálni. Valahogy visszakapcsolom magam ide.

A köszöntések sem maradnak el, addig is Vickynek boldog szülinapot, Ex-nek pedig boldog névnapot!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Benia:
Küldtem privit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Erika

Kép
viera
 
 


Hali!!

Exdeus! BOLDOG NÉVNAPOT!!!

Kép

Vicky! ISTEN ÉLTESEN SOKÁIG!!!

Kép

Erika

Kép
viera
 
 


Bocsi: helyesírás :oops: éltesen=éltessen!!!

Erika

Kép
viera
 
 


Na, látjátok?
Most itt vagyok, itt ülök, semmit épp nem csinálok és sehol senki. Sem itt, sem a skypon, sem az MSN-en.
:shock: :? :lol:

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!

Benianya! Mesélek akkor egy kicsit. Én eredetileg is gádorosi lány vagyok. Szentesen jártam középiskolába, koleszos voltam. Aztán 1 évet Békéscsabán is koleszoztam, banki ügyintéző végzettségem lett. A suli után kb. 1 hónappal már be is jutottam az itteni takarékszövetkezetbe, lehúztam itt 3 évet. A munkát szerettem, azt viszont nem, hogy az összes régi barátnőm elköltözött a faluból, a középiskolás barátnőim meg ugye eleve nem itt voltak, a kolléganőim mind legalább anyámmal egyidősek... Laci is 60 km-re volt tőlem, már 3 és fél évet lehúztunk távkapcsolatban. Ebből 9 hónapig sorkatona volt, aztán visszament hivatásosnak. Végülis 2000. tavaszán kaptunk egy szolgálati lakást Szabadszálláson, májusban elköltöztünk. Nehéz volt megszokni a panelt, de az jó volt, hogy végre a magunk ura voltunk. Fél évig munkanélküli voltam, addig gyakorlatilag az orrom se mertem kidugni a lakásból. Főleg, ha valami hangot hallottam a lépcsőházban, akkor vártam, amíg csend lesz, akkor mentem csak ki. Aztán lett helyem a HEMO-ban. Nem egy ász meló, de jól megismertem így én is a katonákat, anyukákat, tanárnéniket, sok-sok embert. Innentől kezdve élveztem az ottani életet. Bár nem egy nagyvárosi élet, Szabadszállás ugye egy olyan durván 6000 fős kisváros, a lakótelep meg a laktanya a város szélén volt, gyakorlatilag a kukoricaföldre nézett az erkélyünk, de legalább nyugodt és a laktanya közelsége miatt nagyon biztonságos és szép igényes környék volt. Imádtam! Ahogy azt is, hogy rengeteg fiatal élt ott, sokan úgy, mint mi, otthonról elszakadva, távol a szülőktől. Így szorosabb barátságok alakultak ki, gyakorlatilag csak egymásra számíthattunk. Nagyon jó volt. Csakhogy 2004-ben bezárt a laktanya. Laci Szentesen kapott helyet. A csapat szétszéledt: Tata, Várpalota, Székesfehérvár, Szolnok, Kecskemét, Budapest, Debrecen, Eger, Hódmezővásárhely, Szentes... És mivel Szentes lakások tekintetében nagyon elszállt, szinte Szegeddel megegyező árak vannak, oda nem is készültünk, úgy gondoltuk, tök jó lesz Gádoros, ami csak 27 km távolság, bejárásra még teljesen jó, és hát itt a család, sokat tudnak segíteni. De annyira sokat nem segítenek ám! Anyu is elkezdett dolgozni... És nem találtam vissza. Nem szeretek itt élni azóta se. Egyébként a bolt nincs messze egyáltalán! Még gyalog a gyerekekkel is 5 perc oda. A doki kb. 1 km-re az ovi meg másfélre van. Bicajjal azt is 10 perc alatt letekerjük már Lackóval is. Télen húzós, de nagy kaland, én vagyok a béna, hogy nem tanulok meg vezetni. A mi házunk is elég vacak, régi vályogház, de legalább jó meleg. Nincs az égben a fűtés számlánk. De nem is érdekel, hogy milyen. Most így megy, és tudjuk, úgyse maradunk itt örökre. Ha én is dolgozni fogok, minden könnyebb lesz, és majd lelépünk innen valami sokkal szebb házba, lakásba, akárhova. Nem elégedetlenkedem, mert amink van, azt mind csak magunknak köszönhetjük, pár régi bútort leszámítva otthonról semmit nem kaptunk. Főleg nem házat, autót, de még nagy lagzit se finanszírozott nekünk senki. Esetleg a honvédségnek lenne mit megköszönnünk... Hát, ez a nagy helyzet.

A templom egyébként látszik az udvarból, azok a mállott melléképületek meg a kertszomszédé. Mondjuk a mieink se szebbek egy pillanattal sem... Ez van.

Era! Én jöttem volna ezerrel, de behalt a netünk. Karban tartottak valamit az adótoronyban. Tudjátok, ilyen a mikrós net...

Bocsesz, asszem odaégettem a husit a nagy írogatással...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Meteor!

Így van alkati kérdés szerintem is.Vannak szerencsések akik szoptatás alatt visszafogynak leánykori alkatukra és vagyunk mi akik a szoptatás alatt bálnává válnak, és vagy sikerül lefogyni a szopi után vagy nem.

Gabella!
A gyerekek kikecmeregtek az influenzából de mondjuk elég sokáig voltak lázasak. ( hála az aloe verának jelenleg kutya bajuk)
Panna már a 18 hónapos oltást is megkapta azóta.

Kép

Kép
katus73
 
 


Gab!!!Irigyésreméltó a hozzállásod!!!!Szimpi!!!!!Akkor benneteket is jól megforgatott az élet, e a laktanyabezárás nem jött jókor, soha nem jó.
Azt nem értem miért nem adnak szolgálati lakást! Nálunk itt tök szép szolgálati lakások vannak, majd le is fényképezem a barátnőmékét, ők most adják le, épitkeztek.
Én egyébként lertesbe születtem, pontosabban mivel anyuci leánanya volt a gyerekotthonba költöztünk, de 3 hónap után a munkahelye kiutalt egy egy szobás kis lakráészt egy csúcsszuper gátőrházban, ahol csodás illatok, rétek, folyó, kacsák, libák, olajkályha nagy telek, nagy havak, nagy nyarak voltak. 14 éves koromig még kádat sem láttam, 1 ágyban aludtunk anyuval, lavórban fürödtem..és olyan de olyan boldog voltam!
engem a Blanival való gyes és a hirtelen pesti rózsadombi albérletből kis faluba költözés, a hirtelen váltás, bezártság zakkantott meg ennyire. Az akkori dokim azt mondta szülés nélkül is óriási váltás volt hirtelen, az lett volna a csoda, ha szüléssel együtt nem zakkanok meg. Anyósom persze azt mondta menjek ki a kertbe kapálni, akkor biztosan nem leszek depressziós. :twisted:
Blani egyébként a mai napig emlegeti milyen jó volt ott, folyton az ott készült 40 órányi (igen 10 db 240 perces kazi) videót nézné.
Szóval a gyerekeknek super hely Gádoros az tuti! Neked meg bámulatosan és irigylésreméltóan pozitiv életszemléleted van úgy hiszem. :lol: :P Ennél több meg nem is kell a gyerekeknek!

Katus! ez a foreverlivinges aloe gél?

benianya
ákosbenianya
 
 


Háj csajok!

Ne haragudjatok, nagyon szégyenlem magam! :oops: :roll:
Élünk ám! Csak a hét végén nagy rohanás volt, nem jutottam ide. A melóhelyen meg túlóráztam minden nap, és este tényleg csak dőltem az ágyba... Olvastam egyébként, de már nem nagyon tudok visszaemlékezni.
De most be van kapcsolva a masina, így ha Peti elalszik, legalább a mai (esetleg a tegnapi) termést elolvasom, és írok.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Gab! Azt még elfelejtettem irni, hogy most Benivel egész más a gyed. Egyrész ugye muszáj kimozdulni, mert sulijárat napi kétszer. (egy barátnőm 5 napja nem lépett ki a gyerekkel a lakásból)
Meg annyi de annyi program, hely van., annyi minden történik, annyi inger ér,3 perces körzetben 5 játszóból választhatunk, 3-4 útvonallal stb. Folyamatosan elkésünk mindenhonnan, mert mindig összefutok valakivel és dumálunk. Blanival volt, hogy 1 hétig nem szólt hozzám senki.
Szóval nekem ég és föld a két gyed. Imádom, hogy pár perc alatt elérünk mindent és hogy pl a suliból hazafelé annyi mindent el tudunk intézni, mint anno 2 hét alatt egy csomó benzinnel.

benianya
ákosbenianya
 
 


Vicky, nagyon boldog szülinapot! :)

Ex, boldog névnapot! :)
Vendég
 


Viera, pénteken hol voltam, na hol? Cegléden. Gondoltam rád.

Benianya, szegény Beni. :(

Alziza, de rendi vagy, nagyon nagyon köszi!!!!!!!!!! :)
Vendég
 


KIMIKE!

Mi, hogy, hogy hol voltál Te????
Miért nem szóltál :!: :?:
Beugorhattál volna legalább egy kávéra!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Máskor ilyet ne csinálj.

Mármint, hogy Ceglédre gyere, de azonnal szólj.

Erika

Kép
viera
 
 


Viera, de tündér vagy, ez jólesett, köszönöm. :-) A kollégáim búcsúztatója volt.
Vendég
 


Szabad megkérdezni, hogy hol?

Erika

Kép
viera
 
 


Vicky: Boldog születésnapot kívánok :) !!! Hányadik is :roll: ? Bocsi, lehet, hogy már volt róla szó...


Ex: Boldog névnapot kívánok!!!

Eni
marcy
 
 


Sziasztok.

Peti elaludt...így nekiállok olvasni a 396. oldaltól. Kérlek benneteket, ha ezelőtt volt olyan, amit nekem címeztetek, és fontos, akkor írjátok meg priviben, mert tényleg nem emlékszem, hogy mit futottam át a héten.

Szóval igen mozgalmas hetem volt, minden nap túlóra... Szombaton rohanás: vásárlás, délután meg családi összejövetel. Vasárnap szintén rohanás: após, piac, anyós, vásárlás, szerelés, takarítás. Pedig akartam jönni, de mire ideértem volna, már indulhattunk is törpiért.

Az előbb lemaradt, hogy mindenkinek köszönöm, aki gondolt rám.

Vicky, Bénianyu, Tandika, és mindenki, akit érint (és ne hari, hogy nem betyögve): boldog születésnapot!

Bénianyu, na nálunk sosem lesz többkanalazás. Nálunk én etetek, vagy ha akar, kanalazik magától. Épp tegnap anyósomnál adta elő a tudományát, rendesen, nagykanállal. Jó, ment mellé is, de ahhoz képest, hogy eddig nem nagyon próbálkozott, szerintem nagyon ügyes volt. A férjem le is fotózta a telcsijével, de nem lettek átküldve a gépre...
A fogak öröklöttek, tehát, ha valakinek szuvas a foga, az nem feltétlen a sok édes löttytől van. Fogmosás nálunk még nincs, Peti néha a DM-es csomag második keféjét rágcsálja néha, de már gondolkodtam azon, hogy veszek valami gyermekfogkrémet.
Csoki? Hát Peti kétpofára tömi, ha rájön, de van olyan, hogy nem kell neki. Tegnap beevett vagy három szaloncukrot, a TicTac mindennapos. De nem zavar, amíg nem CSAK ez a napi betevője.
Figyi, Petinek is fülsiketítő a csatakiáltása, néha én is belegondolok abba, hogy biztosan nagyot hall, de aztán rá kell jöjjek, hogy mégse.
Remélem, kimásztál a rossz szülinap okozta depiből!!! Megvallom neked, jót mosolyogtam a mit felejtettem el című részen, az az igazság, nálam is előfordul nemegyszer ilyen. És akkor én is a falra (vagy min. a Plutóig) tudnék mászni.
A hallójárat összeköttetésben van az orrjárattal, nekem anno pont azért kellett kivenni az orrmandulámat, mert elnyomta ezt az összeköttetést, és nem hallottam jól. Beninek mielőbbi javulást!
Hm, azért megkérdezném az ismerősödet, hogy hogy bírja otthon, egyedül. Én megzakkannék, én állandóan mentem terhesen is annak idején, és amint megszületett Peti és mehettünk ki a levegőre, mentünk, ha nem is sokat, de mentünk. Ha egy napig nem mentem még a boltba se, másnap már hiányzott!

Alziza, érdekes, amit írsz. Én még a neten olvastam valamit az ikrek gyerekekről, hát Petire maximálisan igaz... ;)
Jaj, most fogtam fel, hogy oroszlánról van szó, hát tudnék mesélni...az öcsém ugyanis oroszlán. :?
Nagyon ügyes voltál, hogy festettél a falra. Nálunk nincs szabad falfelület...

Pil, na visszakeresem a csini fotódat, ha befejeztem. Hihetetlen, hogy ennyire telik az idő. Én adok Petinek Zymafluort, de még mindig van a százasból, holott valamikor júniusban vettem. Hol eszembe jut, hol nem. Ez van ilyenből, meg a Dentocar.

Katus, azta, ennyit fogyni. Na nálam a torna nem jön be...vagyis itthon nem, a konditeremre meg nincs időm. Viszont 76-ról kezdve rólam is lement egy ötös, ami nálam nagy szó. :)

Wawel, Peti idősebb Kornélnál, de a hamma a legfőbb szava. Ezen kívül még babanyelven halandzsázik, ha beszédes kedvében van, abból ki lehet venni ezt-azt, de nem az igazi.

Marcy, gratula, ügyes voltál!

Oriandy, na érdemes volt visszalapoznom erre az oldalra. GRATULA!!! Dokihoz mikor mész?

Gab, nálunk az vált be, hogy volt ajándék, de csak odaadtam, se puszi, se pá. És volt lelkifurija...
Ez az ágy nagyon tetszik. Csak nálunk majd ki kell logisztikázni. Mondjuk ez átalakítható, egy ideig jó lesz, és én őszintén a sima fotelágyon is gondolkodom, arról nem lehet nagyot esni, kis helyet foglal, stb.

Na visszakeresem Pil. csinifotóját.

Sziasztok. Ha tudok, jelentkezem.

Ui: akit érdekel, febr. 7-én megint torkos csütörtök lesz, talán holnap már fent lesznek az éttermek, akik jelentkeztek erre.

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Sziasztok!

Ex!
Örülök, hogy jöttél és hogy jól vagytok!

Benianya!
Nagyon rosszul hangzik ez a füles dolog Beninél! Jobban van már?

Petinek a szája körül tiszta pöttyös. Máskor is volt már, de most brutál. És a keze ökölben a szájában. Nem tudom, hogy rágók vagy a metszők, de valamelyik bizti jön.
Az esti elalvás változó! Az elmúlt 5 este fél óra alatt elaludt, csak mellette kellett feküdnöm. Ma egy óra volt, de kiírtam apának (most éjszakás), hogy reggel 7-kor ébresszen minket!
remélem, így holnap hamarabb megy az elalvás, na meg este született feleségek lesz!! :wink:

Gabi!
képzeld, elővettem a kézimunkám. Igaz kb. 1 órát sikerült keresztszemeznem 3 nap alatt, de az is jól esett!
Hát, én városon lakom, igaz kicsiben, de itt is elég uncsi az élet. Már alig várom, hogy Peti leszokjon a ciciről s akkor jobban tudok magamnak programot csinálni egyedül vagy akár a párommal is. Mindenesetre a nagyszülők már nagyon várják, hogy nálunk aludjon Peti.

Katus!
Gének, nem gének, nagyon ügyes vagy! Azt hiszem gyorsabb fogyást én is csak a szopi elhagyás után remélhetek!

na, jóccakát! Megyek még egy kicsit szörfözök a neten!

Reni
Kép
prenata
 
 


Néhány kép.

Peti apukámmal:
Kép Kép
anyukámmal:
Kép Kép

Reni
Kép
prenata
 
 


Mári!Születésnapod alkalmából nagyon sok boldogságot kívánunk!!!

Kép

Kép
Kép
veráska
 
 


Halihó!

Elkezdtem írni, ez a tetves.... :twisted: ... :twisted: :twisted: ..... gép meg úgy gondolta, hogy ő újraindul......ááááááááááááááááá, persze Bálint már reklamál, hogy mit keres még a kiságyban, és teregetnem is kéne.....

Mégegyszer köszi-köszi jókívánságok. (Átmegyek távirati stílusba :roll: )

Marcy: 32........

Mári: boldog szülinaposságot!!

Alziza: tök jó és köszi, hogy ezt az asztrológiás izét felraktad!!!!

Benianya: Tőled szeretnék segítséget kérni! Hogyan kell meghatározni az ascendenst? A neten több programmal is próbálkoztam, de mindegyik mást dobott ki... :shock: Így marad a szimpla Oroszlán gyerekem :wink: , aki néha sok, sok, sok..... :oops: Megnyugtatlak, ő is visít: mindenért, ami nem úgy és azonnal történik, amikor és ahogyan őurasága kigondolta, vagy a hülye anyja nem jön rá egyből, hogy a kezébe nyomott játéktároló-tetővel mihez kéne kezdeni. Vagy ha netán mosogatok és amikor kitalálja, hogy menjünk be a nappaliba és nem dobom el a tányért azonnal....meg ilyenek.... :shock: :roll: :wink:
Szülinap: sajnálom a tiédet, én most egy szót nem szólhatok, vasárnap családi ünneplés, torta, tegnap meg egy tök jópofa virággal várt Bálinttal apa együtt, míg én a munkahelyemen voltam, hogy mikor megyek vissza dolgozni. Este pezsi :oops:

Ilyen a virágom:
Kép

Kérdeztem is, hogy a manó őt ábrázolja-e, miközben én beszélek, ő meg befogja a fülét :lol: :lol: :lol: 8) :lol: :oops:

Mentem teregetni :arrow: :arrow: :arrow:

Vicky

Kép
vicky21
 
 


Mári boldog szülinapo!!!!!

Vicky! Sajnos nem tudok segiteni, én is e neten ütöttem be, emlékszem tök sokáig keresgéltem, mig találtam olyan oldalt, ahol ingyen, regisztrálás nélkül kidobta az asszcendenst, a rejtett asszcendens, holdat is. Az a baj, hogy több mint 1 éve volt, fogalmam sincs hol találtam. Az tuti, hogy úgy kezdtem, hogy beütöttem hogy asztológia lap.hu, meg megnéztem a névmisztikát, számisztikát is akkor de azt nem mentettem, irtam le. Szóval szánj rá egy éjszakát és kutass a neten.
Egyébként anno Blaniét meg a miénket igazi fizetős asztológussal csináltattam meg és összevetette mi dolgunk van nekünk 3-an egymással.
Most ezt még nem csitattam meg Benire is, egyelőre próbálok magamhoz térni a sokkhatásból, hogy Beni ilyen.

Alziza! Nem is tudod milyen sokat segitettél ezzel az oroszlános beirással, már sokszorositom, más anyuka is kérte akinek idősebb oroszlánja van!!!Kösziiiiii!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Preni! Édes Peti, Te meg nagyon hasonlitasz anyukádra a szemetek, a tekintetetetek,, de hát ugye ez nem véletlen. :wink: :D :lol:

Nagyon köszi a nyuszikat, odaadtam, nagyon örültek!!!!!!!!!!!!!!!!

Berni egyszer sem sirt fel éjjel!!!!!!!!Jupiiiiiii!!!!!!

Igazából tök jól van, apa is csodálkozott, higy ennyi gyógyszer meg fül, mert ő meg pont azt vette észre milyen sokat javult a gyerek. Háát most már azt gondolom,lehet hogy csak elővigyázatosságból irtak antibiotikumot, meg h
t ha már tüdő, fül, az már tuti felülfertőződésbacival.

Ex!!Azt tudom, hogy az orrjárat átjár a füllel, csak azt nem értem, hogy mindez a dobhártya előtt van?

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok!

Benianya!
Szívesen! :lol:
De várj a sokszorosítással!Idősebb oroszlán gyerekekre is le van bontva!Rájuk már más is van!
Előszőr 2,5-6 éves korig,aztán 6-8 éves korig!
csak ezt nem írtam le mert gondoltam még ráér!
De rajta vagyok!Úgyis kell nekünk is!

Oroszlán gyerekes anyukák! :wink:
Írjam ide kell még valakinek vagy priviben írjam csak Benianyának?

Vicky!
Nagyon jó ez a csokor! :lol:
Vendég
 


Mári!
Kép
Vendég
 


Helló Mindenkinek!!

Az én mindkettő porontyom oroszlán. Úgyhogy Alziza én várom az írományodat a 6-8 éves korig is.
Én eddig nem hittem a horoszkópban. Mióta Zorán megszületett és kibontakozott hiszek benne. Teljesen stimm rá minden. Noémi pedig az oroszlánok oroszlánja :lol: .

Én nem tudom ezt az aszcedenst, de mintha úgy lestem volna ki a neten, hogy mindkettő oroszlán-mérleg. Lehetséges ez? Erről is tudsz írni valamit?

Jaj csajok megint rohanásban vagyok.
Ma nyílt nap volt az oviban reggel fél nyolctól délig, most meg Zoránnal egy kis házi, utána úszás (oda a barátnőm viszi), nekem meg fél öttől szülői.
Sosem lesz vége ennek a rohanásnak. Ráadásul ma olyan hidegnek érzem az időt, ilyenkor semmihez sincs kedvem. Most megfürödnék és estig már csak pizsamában flangálnék itthon.
Pedig 8 fok van nálunk, de olyan hidegnek érzem.

Na, megyek is dolgomra, mert a Zorci így csak Minimaxozik és van egy kis dolga.

Erika

Kép
viera
 
 


Halihó!

Benianya! Hát, az életszemléletem tényleg ilyen, vagyis szeretném,hogy ilyen legyen, de néha kitör belőlem a szomorúság,hogy nem fog összejönni, itt fogunk megrohadni, ránkdől a ház, meg ilyenek...

Ex! Jó, hogy jártál erre, és a torkos csütörtök jó hír, már beszéltünk róla, hogy ki kéne használni, ha a környéken lesz valami ajánlat...

Mári!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!!!!!!!!!!!!!

Megint nem volt net, egész nap. Most lett csak... Nem is normálisak.

Most meg már nem érek rá... Bocsesz, talán holnap. Na jók legyetek!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Helló!

Na, itt vagyok én is....Történések: Máté vasárnap nagyon has-fájt, én már kínomban adtam neki egy fél aspirint is (remélem nem lesz baja), aztán csak pár órára lett jobb. Este meg kapott Normafl...(hogy is írják?), és reggelre jól lett. Azóta se tudjuk mi volt, de iszonyatosan szenvedett. (férfi! :) . Aztán...Ja! Voltunk bölcsiben, egybe már beirattam, de holnap egy másikba iratom, oda járatnám szívesebben, közelebb van az ovihoz. Tetszett neki a bölcsi, kicsit fáj a szívem, de azért kell a pénz, na meg melóznék is már..És szeptemberre iratkozva a 80.-ak vagyunk, nem semmi, mi?


Vicky: Írd meg a pontos dátumot, órát is, megkérdezem Anyut, ő profi ebben.

Reni: Először azt akartam írni, hogy hasonlítasz Apukádra, aztán megnéztem Anyukádat, rá meg mégjobban! Szopi ügy? Neked ellenzi az üveget Peti? Éjszaka meg cumival alszik Noi vissza, nálatok nincs cumizás? Máté is tök rossza alvó volt (Noi 1 fokkal jobb), aztán 2 évesen nem hittem el, hogy mintha elvágták volna, mindeg aludt.

Andy: Bölcsi azóta is tetszik neki? Ott Dani még rácsosban fog aludni?

Már semmi se jut eszembe...

KépKép
KépKép
colett77
 
 


Sziasztok,

Mári: Boldog születésnapot kívánok :) !!!

Reni: csatlakozom a többiekhez, tényleg nagyon hasonlítasz anyukádra!!!
Amikor Petit nézem, mindig Marci jut eszembe. Ugyanaz a rosszcsont, huncut nézés, látszik, hogy te sem unatkozol mellette!!!

Időjárás: a tegnapihoz képest itt is baromi hűvös van, de azért voltunk kint legalább másfél órát. Na utána nem kellett altatni Marcit...

Most jöttünk meg a dokitól, megkapta Marci a 18 hós oltást. Közben volt visítás, de utána, mintha nem is történt volna semmi. Mondjuk nálunk a sírás megszokott, amint a vizsgálóasztalra teszem a gyerkőcöt már nem is hallom mit mond a doki, pedig ott van tőlem 20 cm-re...
Lemázsálták: 13 kg. Nem csodálkoztam, itthon is ennyit mértünk kb.

Ja, még nem is meséltem, hogy tegnap nálunk is volt egy akkora hiszti, miután sétából indultunk hazafelé, hogy 3-szor kellett letennem, hogy ki tudjam pihenni magam, mert teljes menetfelszerelésben 14 kg!!! Közben ő a földön fetrengett, de nem érdekelt. Nem tudom ezeket a helyzeteket kezelni (az utcán), mert ugye ott nem hagyhatom, hogy akár 10-15 percig is a földön legyen...
Az emberek hozzáállása is kiborít. Képesek megállni és ott nézni..., éppenhogycsak részvétet nem kívánnak.
Este Istinek lelkiztem, hogy olyan rossz, hogy ezeknek az embereknek a szemében, mégha többet nem is látom őket én egy rossz anya vagyok, aki nem tud bánni a gyerekével, Marci pedig a világ legrosszabb gyereke... Pedig ha tudnák, hogy 90%-ban semmi gond nincs vele és egy kis tündér, csak ha megmakacsolja magát nagyritkán akkor produkál ilyet :( !
Na mindegy, tudom, hogy nem azoknak az embereknek kell megfelelni, de akkor is olyan rossz érzés volt!!!

Eni
marcy
 
 


Már itt a Torkos Csütörtök idei ajánlata!

Kinek következik a szülinapja?

Eni! Az emberek már csak ilyenek. Nálunk az a más, részben jobb, részben rosszabb, hogy ismernek a faluban, akárhol jön rá a hiszti a gyerekekre...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Marcy!!!Fúúú, minden elismerésem a tiéd!!Én épp ettől a helyzettől rettegek. _Mert itthon ugye átmegyek a ásik szobába, legtöbbször egyébként hála a suttógónak már meg tudom eőzni a hisztit, egyébként pedig ha jól belegondolok, még csak 2-3 eset volt. De hogy az utcán?Ez a rémálmom4 Megértem teljes mértékben a lelki vivódásaidat, hiába tudod az agyaddal, attól a lelkednek még rosszul esik!!!!
Már most stratégiákat dolgozok ki az esetleges ilyen esetre: pl. megkérdezem a bámészkodóktók, kezittcsókolom, önök hogyan kezelték ebben a helyzetben csemetéjüket? ha mesélnek és bezséltetem őket talán nem annyira gáz, de neeeem akarooook ilyet megélniiiii!!!!!!
Ma pl. szépen rajzolgat, kirakóztunk, zöldséget főztünk, vágtunk, olvasgatott magában, néha odajött, mutatott valamit, elment, babaát sétáltatott, és a teljes daloskönyvet az ölemben ülve végighallgatta!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
A fiam egy tündéééééérrrrr!!!!!!

jól m is dicsérgettem ma mindenért!!!!!Olyan édes volt!!!!!!!!!!!Örült ám nagyon!!!!!!!!!!
Mondja hgy kú-a kukoricát felismeri, megmutatta a könyvben a csigát a lovat, a virágot. Mondtam neki, eéskor hogy villa, erre felmutatott a villanyra!!!! :(
Meteor!
Annyira jól fogalmaztál, szivemből szóltál, miszerint nagy lelki erő kell ahhoz, hogy engedd egyedül enni Pancsit! Ezzel én is igy vagyok, és már alig várom a tavaszt, hogy anyuéknál a kertben ehessen kedvére, homokozhasson, kutyázhasson, összerajzolhasson mindent! Mondtam is anyucinak, hogy minden nap megyünk, számitson ránk!
Kell Beninek a szabadság, a nagy terület, a sok inger, madárfütty, homok, kalapács, fűnyiró meg minden fiús dolog!!!!!Én a jó időt várom már nagyon, akkor engedem el igazán, csinálhat bármit-próbálkozhat.
Gyere tavasz várva várlak, hozz zöld ruhát fűnek fának!!!!!

benianya
ákosbenianya
 
 


Viera, privi ment!
Vendég
 


Minden szülinapos fruskának boldog születésnapot kívánok!!!!!!!!!

Az aloe vera amit használtunk kezdetben forever-ös volt és kb 7.000.-ba került 1 liter.
Most a herbáriába vettem 1 literes ( nevét nem tudom) aloe vera gélt és csak 4.000.-ft volt, barna műanyag üvegben van és zöld a kupakja. Ezt 3 hete haználjuk és eddig úgy néz ki, hogy bevált.
Egyébként az összetétele ugyanaz mint a forevenek mármint a segédanyagok vonatkozásában, mert egyébként ha jól tudom így fejből ( lusta vagyok kimenni a hűtőhöz, bocsi) az aloe tartalma 98 % körül van.

Reni !

Szerintem is csak a szopi után lesz látványos a fogyásod mert hasonlóan működhetsz mint én. Meglátod hipp-hopp leugrik az a pár kiló.
Egyébként tiszta anyukád vagy, le sem tagadhatnátok egymást.

Ex!
A tornát én is utálom de nagyon szerettem volna lefogyni ezért 5 héten keresztül amíg szabin voltam minden nap nyomtam Rubint Rékucit. ( azóta sem vettem elő a dvd-t)
Azért az 5 kg is szép eredmény, gratulálok.

Kép

Kép
katus73
 
 


Kimike: privi!!

Benia: Neked is privi!!

MÁRI: SOK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!

Jaj, most egy kicsit magam alatt vagyok.
Most jöttem az oviból nemrég, szülői ért. volt.
Feljött az évzáró, ballagás téma. Hát én már ott majd elbőgtem magam. Hazafelé meg... :cry: :cry: :cry:
Nem tudom elhinni, hogy felnőtt a kisfiam és iskolás lett. Nem lehetne ezt visszacsinálni? KB. négyéves koráig mennék vissza.
Egyszerűen úgy felhúztak ezzel a sulitémával, hogy nem is fogok tudni aludni egész éjszaka. Tudom már melyik suliba fog járni, de nem akarok róla tudomást venni, hogy már nem sok van hátra az oviból. Olyan vagyok, mint egy hülye strucc. Legszívesebben a földbe dugnám a fejem és kimaradnék ebből az egészből.

A másik: holnap megyek reggel fogdokihoz. Kihúzza a bölcsességfogam. Na, ez meg a másik gondom.

Jaj, jól kipanaszkodtam magam.
Megyek Szül.Fel.-eket nézni.

A Ti babóitok teljesen nyugodtak voltak ma?
Noémi pörgött, hisztizett, senki sem bírt vele.
Most már Kép

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!

Na gyorsan írok a film előtt!

Benianya!
Fül:ilyet még nem hallottam! :shock:

Holnap próbálomírni a többi oroszlánost!

A festéstől még mindíg fáj a hátam! :(

Szerintetek az a fáradtság jele,ha a WC-be dobtam a zoknimat a szennyes helyett? :shock: :roll:

Jaj,megy a film!!
Vendég
 


Kép

Alziza!
Jó ez a zokni wc-be dobás!! :lol:
Én általában a kanalat, sőt inkább a késeket, amikkel krumplit, ilyesmit pucolok, azt dobom a kukába. Nem győzőm venni őket.

Egyébként tök jót festettél te is.
Hogy mertek így "hozzányúlni" a falhoz?
Én nem mernék.

Kép

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!

Jaj, Colett, de rendes vagy: 2006. 08. 19. 18.21 Tapolca.

Benianya: Beni hogy van? Folyik még az izé a füléből? A tavaszt én is várom, de félek, hogy a nagy szabadjára engedésből semmi nem lesz. Már a férjem is megjegyezte, hogy mintha kicsit nagyon félteném a gyereket :oops: Hát igen, de néha olyanokat csinál, hogy az valami félelmetes.
Egyedül evéshez tényleg nagy türelem kéne (ebben valahogy mostanában egyáltalán nem jeleskedem :oops: :cry: :oops: ), néha hagyom, de ha elkezd játszani a kanállal, üti a kistányért, akkor abbahagyom. Néha viszont tök szépen eszik egyedül.

Ma kapjuk a pneumo... oltás másodikját, 10-re megyünk.
Jajj, tegnap megvolt az első bilibe pisilés. Igaz, hogy állva (igazi pasi :wink: ), igaz, hogy anyai segédlettel, igaz, hogy kicsit mellé, de bilibe!!!! :lol: Úgy örült ő is, ott ugrált a bili mellett.
Amúgy iszonyúan kínlódik a rágófogaival, a délutánt szinte végigsírta, így megint kapott éccakára Panadolt, legalább aludt.

Torkos csütörtökre mi is megyünk, nagyjából ez az egyetlen esély az étteremben való kajálásra :roll:

Preni: én is akartam írni, hogy Peti nagyon édes, és nagyon nagyfiú már. Mondjuk minden gyerkőc az, kész kis emberek, már semmi babás nem maradt.

Viera: túlélted a fogorvost? Gondolom kaptál érzéstelenítőt. Csak annyira pocsék, hogy utána órákig nem érzi az ember a száját... :cry:

Marcy: helyzet ismerős, nálunk inkább a lépcsőházban van (tehát az összes embert ismerem és ismernek :roll: ), mikor Bálint nem akar feljönni, 12 kg-t meg azért nem szívesen cipelek a negyedikre, főleg, ha valami motyóm is van....Amúgy általában tök szépen feljön, de néha megszállja valami akaratos kismanó, és húz vissza, leült, meg akarja fogni a letaposott rágókat....... ááááááááááá :twisted: :twisted: :twisted: , ilyenkor elkap a harctéri, meg elfogy a türelem, mert ugye közben rólam meg szakad a víz nagykabátban, úgyhogy szinte félkezénél fogva felrángatom a gyereket emeletenként.....ő persze hisztizik, hogy nem jön.....stb.

Este(délután) megyünk szülinapra, remélem Bálint azért hagy egy kicsit minket, mert persze őt is visszük, mivel nincs kire hagyni.... :? :?

Szép napot!

Vicky

Kép
vicky21
 
 


Áááá, elfelejtettem: Alziza, én is várom az oroszlános többi részét!!! Már ha van kedved és idős bepötyögni :?
Köszi!!!!!!

Vicky

Kép
vicky21
 
 


Idős én vagyok, meg birka, szóval IDŐD..... :oops: :lol: :shock:

Vicky

Kép
vicky21
 
 


Halihó! Képzeljétek el, Mesi először hétfő este ült bilin, kedd este meg már bele is pisilt. Alig akart leszállni róla. :) Sose gondoltam volna, hogy ennyivel előbb fog érdeklődést mutatni a témában!

Más. Fél 10-ig aludtunk, tehát még épphogy a reggelin túl vagyunk, se főzve, se takarítva, se mosogatva nincs... Jesszus! Még most indulunk a boltba... Előre félek a hisztitől... Mert mikor ugye sietnék, triplán kezelhetetlenek...

Drukkoljatok! Elindultam! Pusszanat!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Kép

Nálunk szépen süt a Kép

Tegnap el is felejtettem írni,hogy Zalánnak talán (mondom talán :roll: )megjavult az alvókája!KOPP-KOPP
3 napig volt ez a visszafektetéses megoldás!Most 3 napja kb.5 perc alatt alszik el,délelőtt és délután is! :lol:
Sőt,talán éjszaka sem kel annyiszor!Viszont én meg állandóan felébredek! :shock: A megszokás!
Éjszaka is felkeltem (mániákus takargató vagyok) és éreztem,hogy kipisilt a pelusból!(eddig még egyszer sem volt ilyen)Átöltöztettem,kivettem alóla a lepedőt úgy,hogy közben aludt! :lol:
Vendég
 


Hát csajok!
Még jó, hogy itt nem kell beszélni, csak írni. Most jöttem a fogdokitól.
Kihúzta a bölcsességfogam.
De mit kihúzta?! Úgy megdolgozott vele, én pedig megszenvedtem vele, hogy ezt biztos nem felejtük el egy darabig.
A b.fog gyökere keresztbe volt nőve a mellette lévő fog gyökerével.
Négy szuri után már az egész bal oldalamat, vállamat nem éreztem, annyira lezsibbasztott, mégis mindig érezte valamit, amit csinál.
A végén remegett a lábam, de szerintem tudta is, mert hozzáért az ő lábához, úgyhogy érezhette, hogy már alig bírom. Ráadásul a könny már kezdett kicsordulni a szememből.
Akkor mondta, hogy már a fog kint van, csak még nem tom mit csinál, ezt már nem is értettem.
Szóval túl vagyok rajta, de azt mondta, hogy fájni fog, írt is gyógyszert.
Pénteken megyek vissza, mert meg kell néznie, egyébként is mostmár, ha elkezdtem végigmegyünk mindegyiken és rendberakja őket. Utána jöhet a fehérítés. (Meg a fogkő, az egyáltalán ezek után lesz még hozzá kedvem.)

Na, megyek, mert Zoránt hozza haza apa, le kellene fektetni most őt is aludni Noémivel együtt, hogy egy kicsit én is le tudjak dőlni.

Este jövök. PÁ.

Erika

Kép
viera
 
 


Era! Jaj, szinte éreztem, amit leírtál! Fogak ügyében nagyon érzékeny vagyok! Ennél rettenetesebbet el se tudok képzelni! Komolyan, inkább egy szülés, mint egy húzás vagy akár egy tömés...

Drukkolok, hogy ha fáj is, ne sokáig, és ne nagyon fájjon!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Boltot megjártuk, egész kis hisztivel megúsztuk! Juhé! A kacsa már sül, fő a leves is, össze is sepertem, most jön a felmosás, mosogatás. Egész jó vagyok!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma tanácsadáson és a kis drágám még mindig nem érte el a 9 kg-t :shock: :( (8850g), de már 80 cm. Szerintem ő a legpiszkafább baba a topicban. :P Az oltást is elhalasztottuk péntekre, mert még szedi a gyógyszert. Egyébként már jól van, bölcsibe is jár.

Katus: Gratulálok a sikeres fogyáshoz! Nekem is kezdeni kéne valamit magammal, mert szép lassan rám csúszott vagy 5 kg októbertől.

Benianya: Jobbulást Beninek!

Oriandy: Gratula a teszthez! Csak így tovább! :D

Alziza: Jó lett a fal! Sajnálom a hátad.

Marcy: Zoló is tud ám hisztizni! Ő leginkább felöltözni nem szeret. Vagy a múltkor pl berohant a DM-be és alig tudtam kihozni onnan. Csak szaladgált le-föl miközben a kis bevásárlókocsit tologatta.

Gabella: Nagyon ügyi Mesi! Zoló még mindig inkább ruhástól ül rá.

Viera: Kitartást! Nagyon sajnállak, mert én a fogfájást tudom a legnehezebben elviselni.

Evés: Mi két kanállal eszünk, máshogy nem is hajlandó. Egyre ügyesebb, de egy tányér leves után az én hajam is égnek tud állni, ha utána végignézek a konyhán! :? A kenyeres-tojást viszont már teljesen egyedül eszi villával!!! :P

Boldog szüli és névnapokat kívánok!!!


nancsa
 
 


Sziasztok!

Itt baromi hideg lett, de azért délelőtt elzavartam itthonról Petit az apjával, hogy nyugodtan tudjak fürdőt takarítani!
4-re suliba megyek!

Marcy!
Gratulálok a vizsgákhoz! Szép súlyban Marci! Hisztihez nekem is volt részem, ráadásul a bolt közepén! :shock:
Te hogy érzed magad?????

Colett!
Nálunk se cumi, se cumisüveg. Egyészről jó, hogy nem kell Petinek, de ezért is nehéz kiváltani a cicit. Szerintem májusig, amig a sulim tart, mi is kitartunk, mert egyelőre még a sok ébredés ellenére( bár ma csak egyzser kelt, fél 6-kor és visszaaludt, persze cicin, még 8-ig) ez a legkényelmesebb. De akkor bekeményítek!!!!

Benianya!
Nagyon szívesen a nyuszikat!!!!
Beni hogy van?

Gabi!
Kacsasült lesz? És milyen leves?

Én tegnap borscslevest főztem és diós-lekváros tésztát, amit a férjem együltében megevett. Így ma még csináltam egy kis húsos tésztát, magamnak pedig lightos rakott karfiolt.

Reni
Kép
prenata
 
 


A leves is kacsa. Mama hozott tegnap egy frissen pucolt kis japi kacsát. Jó régen ettünk, jól fog esni!

A pisilős történet a blogon

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Az idei első virágunk:
Kép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Senki? A blogra egyébként várok tanácsot is azügyben, hogy tudnám az 5 évesemet rábeszélni, hogy nyugodtan ráülhet a wc-re, nem fog beleesni... Egyszerűen nem hajlandó!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Meg influenza elleni szurival kapcsolatban is várok véleményeket pro és kontra.

Köszi! Mára már lehet, végképp eldugulok, de tuti, akkor fogtok megjelenni! Szóval inkább nem mondok semmit! :wink: 8) :D

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok,

Viera: bölcsességfog miatt részvétem :( ! Nekem még nem húzták ki, remélem még sokáig nem is fogják...

Reni: fürdőtakarítás nálam sem ártana, nekem is az a bajom, hogy azt Marci mellett nem tudom kivitelezni. Majd hétvégén.
Egyébként teljesen jól vagyok, de éppen ma mondtam Istinek, hogy hazafelé hozzon megint egy tesztet, nem nyugszom, remélem minden rendben. Már várom a hétfőt, hogy menjek dokihoz!!!

Már kezdődik is a suli??? Nekünk kb. febr. közepén fog, de nem bánom!!! Mondjuk én ebben a félévben, ugyanúgy mint az előzőben is, csak akkor megyek, ha szombatra esik, mert ezért nem akarom pazarolni sem Isti, sem anyukám szabiját. Az előadások hanganyaga mindig felkerül a netre. Amiért szerettem menni, az a társaság, a beszélgetések, a kimozdulás, a változatosság, azért, hogy egy kicsit adhatok magamra és nem csak farmerben közlekedek...

Gab: olyan szép ez a virág :) , tök jó, hogy tettél fel ilyen képet, ez már egy kicsit olyan tavaszi hangulatot áraszt!!!

Bocsi, hogy most csak ennyi, de nem emlékszem semmire :roll: !

Ja, így utólag, köszi Andy, hogy feltetted a méhecskés fogkefe fényképét, pár napon belül próbálom beszerezni.

Eni
marcy
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?