Új privát üzeneted érkezett!

Lányok Kép
köszike az Apacukát illető bókokat, teljesen odavan, hogy milyen aranyosak vagytok KépKépKép ... csak el ne bízza magát. Figyelem, hölgyeim, a pasi már foglalt! Nős és van egy TÜNDÉRSZÉP kislánya!!! KépKépKép

Most nem írok többet, fáradt lettem így estére. Majd holnap este, mert barátokhoz kirándulunk.

Pussz, jó éjt!
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Még nem olvastam el a mai termést, de remélem van itt valaki. Segítség!
Szerintem megtámadott valami vírus vagy mi az e-mailemen, ma már 14 levelet kaptam, 'Thank you' meg 'Details' címmel, mindenféle címekről: somogyradio.hu, slagerradio.hu, valami horvat cim, francia stb. A csucsa a f@szom@kivan.hu volt Kép. Mindet töröltem, a csatolmányokat nem nyitottam ki, de már elég zavaró Kép.
Mit kell csinálnom hogy megszűnjön a levéláradat??? Help!!!

Köszi, most olvasok!
virga
 
 


Virga,
én ezt olvastam még napközben:
http://index.hu/tech/net/sobig0821/

Timici,
videók lecsekkolva Kép, nagyon-nagyon szép Bencéd van, Anka tök aranyos volt, mikor meglátta, ahogy játszik Bence a kanapén a játékkal, elkezdett nyúlkálni a monitor felé, mintha el akarná venni a játékot KépKépKép.

PsAndi,
és ha csak felhívnád a dokidat??? De persze a legjobb az lenne, ha mégiscsak elmennél... Kép

F.
franyo
 
 

 
 

Sziasztok!

Csucsuka!
Tetszik ez a dolog a GYED 'tagadásával'. Lehet, hogy kipróbáljuk majd Kép.

Egyébként ma beszéltem a Budapest Bankkal a hitelvonalon, éppen csak szemen nem köptek, hogy mit akarok én? Csak nem lakást venni majdnem teljesen önerő nélkül??? Jelzálog?? Na ne röhögtessem őket Kép. Az Erste-nél viszon normálisak voltak, az Első Lakáshitelnél meg bíztatóak. Náluk személyesen voltam. Hétfőn megyek alaprajzokat nézegetni egy másik (nem Napfürdő) lakóparkba.

Heppi!
Beszéltünk több céggel is az ADSL ügyben, általános volt az elvárás, hogy kell írásos beleegyezés a tulajtól.

Franyó!
Bocs, azt kihagytam az angliai sztoriból, hogy au-pair voltam, két fiúra vigyáztam: egy ötévesre és egy nyolcéves hiperaktívra. Levi az első baba, jól láttad Kép! Ááá, de látom Manó már írta is Kép!

Megint jött egy ilyen sz@r levél, most a változatosság kedvéért radiojam.hu.

Pusza, Virág és Levi
virga
 
 


Franyó!

Na, ez lesz az sajnos Kép.
virga
 
 


Sziasztok csajok,

A nap eseménye, hogy Kevin büfizés közben felfedezte a foteltámla mintáit. Az eredmény hangos "hö-hö", nagy vigyorral. Voltunk vásárolni is, akartam neki venni Legó Kukacot (zöld kukac, az eleje meg a farka piros rágnivaló müanyaggal összekötve, így kör alakú) mert a gyógytornán nagyon bejött neki, és általában minden jó, ami zöld. Kukac nem volt, de Béka igen, így mi is beálltunk a "legóbékások" közé. Nagyokat vigyorgott arra is, bejön neki a színe... De ha látott valaki vhol kukacot, még mindig érdekel!Kép
És ma elkészült apukám névnapi Kevin pólója is, Beu egyik szuper Árkád-talis képét nyomtuk rá, iszonyú jól néz ki. Köszi, Beu! Kép


Évi
Esküvő miatt irigy vagyok én is. Illetve inkább a megelőző kényeztetések miattKép Én hétfőre vagyok bejegyezve mani-, csütörökre meg pedikűrre, még nemtom, hogy oldom meg, mert az eddig segítő (és a procedúra alatt Kevint tologató/sétáltató) húgom visszamegy a koleszba Nyíregyre... Érdekes lesz.

Beu
Tökjó gifek. Honnan a csudából szeded ezeket? Mert az arcok közt a babaneten nincsenek...Kép

Franyó
Köszi a drukkot, ami hatottKép AnyaKép

Sofka
Apa fürdetés alatti beszólása KépKépKép Jó fej lehetKép

Timici,
A Pólus "tali" hétfőn 10kor lesz a Pólus hotelben, mert akkor tartják a tájékoztatót babaúszás ügyben, és páran oda akarunk járni. Szerintem nézd meg a talis képeket, vagy figyeld a brancsba verődő babakocsikatKép
Ikea tippet köszi, hátha eljutunk 7végén...Kép

Virga,
Kár, hogy nemtok segíteni számítógépbacilus ügybenKép

jó éjt!
pusza
Elli+Kevin
ellimami
 
 


Hello lányok,

Ezek a vírusos mailek engem is megtámadtak. Azon kívül hogy megnyitás nélkül törlöm őket, tehetek még vmit az ügy érdekében.

Hozzáértők HELP!!!

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Csak roviden,mert Apa mar var.... Kép

Franyo
Mail ment Kép

Virag
Azt mondta az ingatlanos srac,hogy van olyan bank, amelyik elfogajda a GYEDet, de ugy is csak bankszamlamasolat kell, ahova erkezik a love, es ott nincs rajta,hogy gyed vagy egyeb! Szoval van esely! Nektek mennyi onerotok van? Es mi jot tudsz mondani az Ersterooool? Johet maganba is, mail cim a profilomba. Kosziii

Timici
Orulok,hoy bevalt a kendo! Kép LAtom Nektek karikas van! Ugye nem nehez allitani? Fiatalember EDES!

Lanyok
Anyosek ugy dontottek nem segitenek a lakasvasarlasba (14 milliobol kellett volna 2vel segiteniuk, ok is epp lakast vettek, semmibe nem telet volna ennyivel tobb lovet felvenni-persze mi fizettuk volna a reszunket!). Szoval a jo kis kiszemelt lakas ugrott Kép Hacsak Virag nem ir valami tuti jo konstrukciot az Erstetol...

Jo jet mindenkinek
Tovabbra is lakastalan Norka es regbealudt JazminKép
norkini
 
 


Heppi!

Elolvastam amit Franyo küldött, én abból azt veszem ki, hogy a törlésen kívül az ilyen laikus mint én nem tud mit csinálni,csak várja, hogy a szolgáltató végre frissítse a vírusölőjét. Én holnapig várok (megint jött kettő) aztán felhívjuk a számítógéptudor öcsémet.

Norka!
Majd holnap megírom az eddigi infóimat, mert most beájulok olyan álmos vagyok. Nincs túl sok és leginkább a jelzálogalapú hiteleket nézegetjük. Van ahol azt mondták, hogy szocpolt sem kapnánk két gyerekre, mert még csak egy van és nincs bevállalás. Ez sem világos, hogy bankja válogatja, hogy lehet-e 'bevállalni' vagy nem?!? Tök béna vagyok Kép.

Jó éjt! Virág és régen alvó Levi
virga
 
 


Franyó,
édes lehetett AnkaKép, tudnak ezek a legósok, hogy még on-line is müxik a játékukKépKépKép
ja, még múltkor akartam mondani, hogy a kanapéról ugyan lemászik Bence, de a fr.ágyról ugyanúgy fejjel előre a mélybe veti magát, mint AnkaKép
AnyukádKép

Magdi,
aranyos vagy, hogy megnézted volna a videótKép és köszi az invitálást is, ha arra járunk bekopogunk ígéremKép

Elli,
akkor most a tájékoztató után szétszéled a csapat???Kép ha igen, akkor nem megyek, mert pont beleesik az alvásidőbe, csak gondoltam, ha utána még kicsit dumcsizunk, akkor elcipelem a törpit, oszt majd alszik a kendőben
IKEAKép

Virga,
vírust mi is megkaptunkKépKépKép, mióta bekapcsoltam a gépet egyfolytában írtom a dögöt Kép

Mára elbúcsúzom, mert kivételesen egész korán sikerült ágyba gyömöszkölni a gyermeket, pusza
Timici
timici
 
 


Sziasztok!

csak gyors bekukkantás. hulla fáradt vagyok, Robika most aludt el, rohanok én is szundítani egy picit. Amúgy volt kint a véldőnő, az is leszívott ma rendesen, majd holnap megírom. kicsit kivagyok tőle....
Ja!! Lányok , azaz főképpen Urszila! Jött vmi levél tőled és virusos volt. Nem tudom küldtél e vmit vagy véletlenül jött, de csak azért írom, ha más vkinek is menne, ne nyissátok meg.
Remélem segítettem vele.

Jó éjt mindnekinek:

Anita
anita77
 
 


Lányok, valami gáz vanm ezekkel a vírusokkal. Nálam is vannak. Felhívtama férjem még mielőtt olvastalak titeket és ő rögtön azt mondta hogy ez a vége a nagy levelezésnekKép Épp mopst írtam a másik topicba hogy ugye nem, erre ide jövök és mit olvasokKép A férjem mail címére nem jönnek.Azt mondta hoyg szüntessem meg a mail címem, mert mást nem lehet tenni. Vagy várjam ki türelmesen amíg levonul ez a vírus. Nálunk van Norton vírus írtó,mindíg jelez is, de ma kb 20 ilyen levelet kaptamKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Virga!

Hát erra az Erstére én is kiváncsi vagyok. mi a majdnem teljesen önerő nélkül?Kép
Mi is kínlódunk. De csak magunkba, mert esélyt se látunk.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Psandi!

Én meg kb 2 hónapja kűzdök némi evés után jelentkező hasmarssalKép, nem mindentől, csak egyes ételektől, de mivel ma már azon morfondíroztam hogy szegény Knézy Jenő is így kezdte, azt hiszem jövő héten elvonulok orvoshoz, még mielőtt eltemetem magam. Szerintem öntsünk erőt egymásba és jövő héten orvoshoz indulás!Kép
Nincs rosszabb mint mikor az ember próbája kitalálni a tüneteiből hogy mi lehet, és persze mindíg sikerül a legrosszabbat megtalálni akönyvekben is.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Siasztok,
napok ota nem jutok gep ele. Kép Most szorgosan visszaolvasgatok, de ne sertodjetek meg, ha nem tudok mindenkinek irni. Kép

Megneztem a talis kepeket, irto jok lettek! Szorgosan le is mentegettem parat kozuluk. KépKépKép

Sofka, apa furdeti kisfiat duma csucs! KépKép

Kaska, szomszed. KépKép A kertiparti tovabbra is jo otlet de termeszetesen kesobb. Kép

Virus. Hozzam is tomegevel erkeznek, tegnap 79 virusos levelet kaptam.Kép Apaja 400 folott...csak uj cim krealasaval vagy szorgos torolgetessel lehet megszabadulni toluk. KépKép

Virag, Norka, nekunk is azt mondta a bankos, hogy a hiteligenyles elotti 3 honaprol kell jovedelemigazolas (mindegy, hogy mi a jogcim). Lehet onero nelkul is hitel, csak be kell vonni mas ingatlant is jelzalog fedezetul.
Uj lakasnal (epitkezesnel) be lehet vallalni a szocpolhoz a kov. gyereket, hasznalt lakasnal nem, es csak fel-szocpolt adnak.

Timici, kepek, video szuper! Kép

folyt. kov.
Gombóc
gombóc
 
 


Outlookos postafiókomban nincs vírus 1lőre, lehet, hogy a Vivendi már szűr?
A yahoosban volt, de a 13-ból 10-et sikerült a Bulk mappába tennie.
Viszont az idegesít, hogy ha számgépezek, a telefon néha pityeg. mármint akkor is, ha nem vagyok rajta a neten. Ha nélkülem felmászik a modem valami műholdas kapcsolatra!!! Lehet ilyen??? Modemekhez ábszolute nem értek.

AnitaKépnem küldtem neked levelet! Send mappában ssem szerepelsz! Elég érdekes ez így!

TimiciKép Boldog 7 hónaposságot Bencének! Istenem, de rohan az időKép Videjót is megnézem, ha lesz időm megvárni a letöltést! Majd az asztalos végleges levonulása után.

OrsolyKép most én is "megszívtam"Kép, Julka túl sokszor szopizik ahhoz, hogy Apára hagyjam. Fejni meg még a gyerektelen szabadidőért sem vagyok képes! De eljön még a mi időnk!Kép

MyssniaKép Már tegnap, és tegnapelőtt is akartam írniKép Boldog félévességet SzilárdnakKép De rossz, hogy nincs rendes neted!

KaskaKép Julka nem törpike, csak nekem tűnik picinek, mert a másik kettő 2 kilóval verte kb. súlyban. Kép, hogy mind nagyobb lesz az önbizalmadKép

MagdiKép voltak oly rendesek a suliban, hogy már februárban nem fizettünk tankönyvért, pedig Julka -2 hónapos voltKép Csakhát a többi! Két gyereknek sikerült füzet, festék, ceruza, toll, radír stb-re 12 ezer ftt elkölteni. Középáras termékek. Zsuzsinak meg tolltartó, tornazsák, úszószemüveg, úszósapka, stb stb.

NorkaKép fehér műanyag furulya. És a befogási ábrán van olyan, ami fölé G van írva, és olyan, ami fölé B. No, akkor???

KangiKép postázzam a keresztlányt?Kép Ma 4 órát takarított, utána elment biciklizni a barátnőmékkel, utána meg ágyba zuhantKép Nem számít a takarítás tiltott gyerekmunkának??? GYIVIIII!!!

MariannKép jó, hogy megint vagytok!Kép Jó, hogy Marci OK!Kép Rossz, hogy elmaradt a taliKép Hátha legközelebb!

Urszila
urszila
 
 


Elli, nagyon jo, hogy Kevinnel alig van gond! Nekunk is azt mondta a gyogytornasz, hogy a dokinal a futoszalagszeru vizsgalaton a babak mindig "sokkal rosszabbul" teljesitenek. Kép

Anita, forgashoz gratula! Kép

Kangi, latom, azota mar mindenki megvigasztalt, de en is leirom, hogy Julcsi tok edes es szep baba. Kép

Anita, nalunk rovidujju bodyban + textilpelussal betakarva alszik Zsombi.

Jogsi. En is javaslom hogy a kezdo vezeto hagyja otthon a parjat! Kép Nekem allandoan lampalazam volt miatta, es raadasul a parom meg folyamatosan dumalt: "mar fogatod az autot, lassan gurulj, valtsal mar stb". Es folyamatosan kapaszkodott az ajto feletti kapaszkodoba. Az elso sikerelmenyem az volt, amikor elaludt mellettem az anyosulesen Heviz fele menet....KépKépKépKép

Myssnia, gratu a felevesseghez es a felallashoz! Milyen az uj kocsi? KépKép

Andi, nalunk is Interware-es ADSL van, kulonben a gatyankat fizetnenk ki telcsiszamlara...sot, Apaja elkezdete a netes telefonalast tesztelni, meg lehet, hogy atszokunk! Kép

Norka, tok jo az etetoszek. Es edes a kiscsaj osszemaszatolva! Kép

Reka, most mar ne panaszkodj, hogy nem alszik a babad! Latod, minden kepen szunyokal....Kép

Marian, hurrrrrrraaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!! KépKépKépKépKépKép

Nalunk Zsombi 3 napja ehsegsztrajkba kezdett, egy nap nem eszik meg 500 ml-nel tobbet. Kép Es mindent belegyur a szajaba, masszirozza az inyet. Lehet, hogy azert nem eszik, mert a foga jon? Vagy a melegtol? A hozzatapi tovabbra is csod, ma a spenot landolt a hordozoban...Kép Tenyleg, Ti hogy csinaljatok? Ha nem izlik neki valami, adtok utana valami mas pepet? Vagy aznap mar nem kap mas pepes kajat? Help!
Kulonben az ujjamrol leszopogat barmit, de hat kicsit maceras egy uveg bebietelt igy bejuttatni a pocijaba. Kép Tenyleg, mi a fontosabb, hogy barmilyen modszerrel megegye, vagy a kanalhoz kell ragaszkodni???


Holnap mi is eskuvore megyunk, a fodraszig ma en is eljutottam! Hurra, megint nonek erzem magam! Es nagy titkosan vettem csabos fehernemuket is (egy fel vagyon volt Kép), meglatjuk, Apaja mit szol majd hozza! KépKépKép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Manó
OK, akkor jövő héten doki project !!! Kép
ma hozott a védőnőm Pancs-mancs (vagy mi) szóval ÚJhegyi uszis prosit. Érdekes, a telefonban egész más (jobb) árakat és kondíciókat mondtak, mint ami a tájékoztatón van Kép

Zitu
köszi szépen már írtam is Kép

JOgsi
nálunk ha én vezetek, apa keze félig a kéziféken van, csöppet sem idegesítő, ááááá... Kép

Andi
psandi
 
 


Norka,
KépekKép Már várom, hogy Roni is tudjon ülni (könnyítené a fürdetést).
Ebéd képekKép
Nem tudom terhelhető-e a GYED, de drukkolok nektek! Mi az autót vettük félig hitelre, az én nevemre (még TGYÁS-on vagyok), de nem volt semmi gond. Telefonon egyeztettek a munkaügyissel. Ja és babával mentemKép
Örülök, hogy magától elmúlt és nem kellett dokihoz menni.Kép

Réka,
Gratulálok a 7 kg-hoz.
KépekKép

Magdi,
DefektKép

Anita,
Én nem kelteném fel, ha éhes úgyis felébred. Roni is sokat aludt ilyen "idősen" (szép időkKép).
Már a kórházban is Johnson's Baby Bath-t használtak a babáknál. Én is azt használok azóta is hajmosásra.
Gratula a forduláshozKép

Sofka,
GrrrrKép benzinkút.
Hétfői határidő jóváhagyvaKép

Miszike,
Mi is csak álmodozunk a kertesházról, de ahogy Leszterék is, mi is azt a környéket (Fót, Dunakeszi) néztük ki.

Barbi,
Gratulálok Ádámhoz! Üdv köztünk, gyere bátran!
Jobbulást kívánok (drukk!), hogy végre felhőtlenül élvezhesd az anyaságot!
Megnéztem a képeket, nagyon édes babátok van.Kép

Zsurló,
Nem irigyellek (wc -tömítés, betonkeverő és társai).

Manó,
Cd pakolásKép
Csempészést szívesen eszedbe juttattam volna hamarabb is, ha én sem felejtem el.

Beu,
Édes Lőrinc. De miért nem adsz neki enni?Kép
Köszi a hiányolást. Itt vagyok, csak kissé kipurcanva. De ma azért is utolérlek benneteket az olvasással! Max itt alszok el a gép előttKép
Agyhártya oltás nem rosszabb, mint a kötelezők. Roni csütörtökön kapja a 3.-at, így az 5 hós oltást csak 2 héttel később.

Myssnia,
Gratula a fogacskához, a felkapaszkodáshoz és a fél évhez.Kép

Kaska,
Kerti parti jó ötlet. Halasztást megértemKép.
De kis ügyes Viola, már megfogja a csörgőt és a szájába veszi!Kép

Igazad volt. Mondtam apának, hogy mit terveztem, csak elfelejtettem. Azt mondta, hogy mindig azokra a képekre gondol, amiket kitettünk (a legjobbak).
Ja, és azért is akartam, mert nem lesz itthon a saját születésnapjánKépKépKépKép (És Roni is most 5 hós.Kép)

Évi,
Képek édesekKép

Urszila,
Gratula Julkának a hasról hátra forduláshozKép

Franyó, Beu, Kangi,
Látom egy taliról lemaradtam, bár valószínűleg nem mentünk volna. Képek, mamák és babákKép

Mókuska,
Gratulálok a fogacskához, a másodikhoz is. NAgyon megviselte? Ezért kötött le néhány napig teljesen?
KépekKép Milyen nagy már Lili!

Andi,
NagypapaKép
LekakiKép

Csucsuka,
Milyen sokat fejlődtek a gyerekek! Gratula.
KépekKép

Kangi,
Még ilyet! Én nem is tudom mit csinálnék az illetővel Kép!
Nagyon is édespofi Julcsi! De tényleg!Kép
Különben meg még nem láttam csúnya babát. Nahát férjurad is ezt írjaKép és milyen jófej!

Pildi,
Jobbulást a családnak!

Heppi,
KépKép
Nálunk is ugyanaz a két mondatKép
Nem vagy benne a táblában, vagy én nem látok már a fáradtságtól?
Jobbulást a férjednek!

Ellimami,
De jó, de jó!KépKépKép
A babák nem mindig produkálják magukat, hanem amikor ők akarják. Biztos nem volt szimpi neki a doki.Kép

Nadine,
Zsanka nagyon ügyesen fejlődik. Jobbulást neki!

Mariann,
De jó, hogy újra itt!Kép
Nagyon jó amiket írtál Marciról!KépKépKép (Roni még nem kúszik, holnap lesz - most már ma - 5 hónapos.)

Timici,
További gyógypuszik mennek!
KépekKép
Videókat próbáltam nézni, de nem sikerültKép

Franyó, Manó,
Anyukák megjegyzéseKép

Úgy tudom Toffi nettelen helyen tartózkodik. De azért jöhetne márKép

Minden Bencének boldog névnapot!Kép

El sem hiszem, hogy a végére értem. Bár már nemigazán látok.Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Bocsi, ez baromira nagy lettKép
Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Vírusgyüjtők!
Próbáljátok meg azt, hogy regisztráltok a freemail-ra és oda irányítsátok át a mostani címetekről a méleket. Nekem eddig mindent megszűrt a freemail, csak kaptam tőlük levelet, hogy xy címről vírusos levelem jött, amit töröltek.

Na megyek aludni. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


MAgdi, nekem a freemail-re jott az a 79 level...KépKép
Gombóc
gombóc
 
 


Gombóc!
Tényleeeeg??? Akkor nekem szerencsém van. Kép
Én még egyet sem kaptam. Kop-kop, gyorsan lekopogom.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Kangi drágám,
csak nem fogsz bedőlni egy ilyen kificamodott ízlésű embernek???? Apuci amúgy azt mondta még rég (tehát semmiképpen sem most vígasztalásként!), hogyha választhatna még babát nekünk, az Julcsi és Zsuzsi Mikije lenne. Bekit meg mindig kisfiúnak nézik, de nem érdekel. Az elején zavart, de rájöttem, hogy tapintatlan emberek mindig voltak és lesznek is. Julcsi tündérbögyörő! Apacuka meg ari, hogy így törődik a lelki világoddal! Puszit neki!

Leszter & Kispapája,
a www.fot.hu-n találtam ezeket a beszólásokat, a fórumon.
Nitritről: "Azt is jó tudni, hogy a nitrit és nitrát forralással sem tűnik el, tehát a tea és leves készitése illetve fogyasztása sem ajánlott csapvízből (ismételten írva, hogy kisgyermekeknek és terhes anyáknak)."
Konyhakert úgy az igazi, ha pl. a nagyszülők gondozzák, Ti meg eszitek a biozöldséget... Kép Nálunk ez van, és nagyon bejön! Kép
Egyébként nekem még az is bajom a környező városokkal, hogy amit megspórolunk a telek vételárán, azt rá kell költeni benzinre, bérletre a bejáráshoz, mert ugye munka csak Pesten van sajnos...
Hétfőn beszélek az ügyvéddel, hátha a mi házunkból is jót lehet kihozni.
Pussz Petrácskának!

Mókuska,
szerintem nem kezdted korán a barackot, én is ilyen idős korában adtam Bekinek, mert úgy látszott rajta, hogy szívesen enné. Amúgy az én védőnőm már 4 hónapos korra javasolta a gyümilevet, de azt én korainak találtam.

Heppi,
én úgy döntöttem el, hogy kendő/kenguru legyen-e, hogy a boltban jól megnézegettem mindkettőt. Próbáld bele a babót, melyik szimpibb, melyiket könnyebb viselned, stb. Én azért döntöttem a kendő mellett, mert egész nagy gyereket is lehet benne vinni, pl. kirándulásnál 3 évest, stb. Vagyis ezt nem növi ki, a kengurut meg elég hamar.
Akkor nem nyomják fel a kocsit, ha magaddal viszed a babaülést, ami pl. egy szigeti talinál még meg is oldható.

Elli,
nagyon örülök, hogy nincs komoly baj, így Te is megnyugodhatsz végre. Kép

Norka,
sajna én is úgy tudom, hogy a Gyed nem terhelhető, mi fényképezőt akartunk venni, de nem lehetett az én nevemre emiatt Kép. Remélem azért valahogy sikerül!!!
Miért nem lehet a kendőben kifele fordítani a babót? Én mindig úgy viszem Bekit, mert nagyon kiváncsi fajta.
Tényleg, lassan veheted az első melltartót Jázinak Kép.

Réka,
nagyon aranyosak a képek! Jó a gépetek, irigy-irigy Kép.

Myssnia,
gratula a félévességhez!
Én már adom Bekinek a husis kajcsikat, mert elég éhesnek tűnik egyébként. Nincs semmi baja tőle (allergia, ilyesmi). Elég kevés husi van az üvegesekben is, de ha Te készíted, akkor meg el tudod kezdeni egy extra minimális mennyiséggel, hogy lásd, tetszik-e neki. Amúgy nem muszáj pont Hippnek lennie szerintem, a többi is fincsi (saját tapasztalat, én konyhamalackodom el a maradékot Kép)

Kaska,
tényleg jó lenne már egy tali, kíváncsi vagyok, Vilcsi mekkorát nőtt!

Évi,
esküvő... Lehet nosztalgiázni Kép. Emlékszem ám a Ti képetekre, ami még régen a profilodban volt. Nagyon csini voltál rajta, biztos most is az leszel, szegény menyasszony meg sápadozhat melletted Kép.

Franyo,
áááááááá, anyukád durva!!! Kép És mit léptél? Megígérted, hogy legközelebb a szomszédék kutyájával nyalatod ki a mosatlant? Akkor mindenki nagyon egészséges lesz! Kép

Manó,
a Te anyukád se semmi Kép.

Csucsuka,
bébicsőszért már előre is irigyellek Kép.
Amúgy derecskeiek anyósék (még régen kérdezted).

Sofka,
bedugott porszívó jó ötlet! Kép
És egyik gyerkőcöd sem mondható még a legrosszabb indulattal se csúnyácskának!

Timici,
pussz a beütött buksira Kép.

Andi,
szerintem mindenképpen a doki a jó megoldás, addig csak vajákoskodni lehet látatlanban. Gyógyulj meg hamar!

Urszila,
ejnye-ejnye Te rabszolgahajcsár Kép. 17 év alatti kiskorút nem lehet pénzért dolgoztatni... Kép.
Asszem akkor csinálhat ilyet a modem, ha egy feltelepített progid ilyen, hogy magától felmegy a netre, bár az udvariasabbja megkérdez előtte.

Gombóc,
kérünk képet a szép frizidről! Apa reakcióját elég csak leírni Kép.


Vettem Bekinek milupa tejpépet, és a maradékot ebből is elkonyhamalackodtam. És egyből irigy is lettem csöppnyi lányomra, hogy ilyet ehet, annyira fincsi! De gondoltam mégsem illene felenni előle a méregdrága papit, úgyhogy készítettem magamnak tejbegrízt, egy liter tejből. Kép Jó édesre. Ráérek holnaptól fogyózni Kép.

Pusz mindenkinek
Miszike
miszike
 
 


Andi!

és honnan tudtad a telefonszámukat? nem véletlena vizipókosokkal beszéltetek? mert a Kismama újságban még mindíg az jelenik meg hogy ők tartanak az Újhegyi usziban, de májusban kivonultak egyik napról a másikra. Tök szemetek voltak, még volt a bérletemen 2 alkalom és nem adták vissza a pénzt, hanem közölték hogy járjuk le a Dagályban, ami tőlunk kb 1,5 órára van, míg az Újhegyi uszi 5 perc. Kép Már gondoltam hogy írok a Kismamának hogy javítsák ki az újságban hogy nem az telefonszámuk legyen az Újhegyi uszinál. Amúgy nem volt egy olyan nagy szám a vizipók sem, bár rossz se volt, de kb fél órás volt az óra, csak úszás =masszázs nem) és így volt valamivel olcsóbb. 5 alkalom 5 v 6000 Ft.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Manó!
Szerintem nem a nagy levelezés az oka annak, hogy Te is megkaptad a vírust. Én elég keveset e-mailezek és mégis itt van, szóval ez nem lehet gond Kép. Vagy Kispapád a Babanetre gondolt, mint levelezésre?

Magdi!
Ma megint kaptam 6 levelet az Axeleros címemre, abból egy Norkától jött, egyben meg figyelmeztettek, hogy kaptam 1 azaz egy darab levelet, ami vírusos volt. Tehát az Axelero is szűri, csak nem túl nagy sikerrel...

Norka!
Délután megírom én mire jutottam azzal a pár bankkal akikkel beszéltem!

Most gyorsan kikapcsolom a gépet, nehogy lebukjak, hogy függő vagyok. Férjember elment a gyerkőccel reggelit venni.

Pusza, Virág
virga
 
 


Sziasztok!

Virag
Koszi elore is a mailt! Kép Du. elutazunk holnap estig, igy nem valaszolok rogton, bocsi... De minden erdekel. Kép
Amugy az ingatlanos ismerosunk is emlitette,hogy van olyan bank,ahol nem mukodik a bevallalas(baratom mar nagypocis masodik babaval es meg igy sem adtak meg nekik 2re a hitelt...) de van olyan bank akinel 3evre elore bevallalhatod a babat. Erdemes esetleg nektek is talalni 1 ingatlanost aki segiteni tud. Ugy vettem eszre eleg sok a kiskapu, csak nekunk fogalmunk nincs rola.

Gomboc
Hat nekunk az onero osszevissz a szopcpol+adojovairas lenne, osszesen 2 millio. De ha meg picit gyujtogetnenk, 3 millio onreszre mar csak adnanak valamit...???

Timici
Most volt Lacko 7 honapos? Lemaradtam! Akkor nagyon boldog (kendosKép ) evfordulot! Kép

Urszila
12E??? Uristen.....nem semmi. Furulyaval meg vagyok love. DE- ha sorba lerakod az ujjaidat, hallod,hogy hamis valahol vagy nem? (Mikor lefele mesz) Ha nem akkor german, ha igen akkor barokk. Huuuuh, talan kiderul... Kép
4 orat takarito keresztlanyert irigyirigy! Lassan milliomos lesz nalatok! Kép

Mariann
De jo,hogy megvagytok! Mar hianyoltunk. Kép

Gomboc
Elaludt pasi Kép
Kajcsit szerintem ne eroltetsd, ha amugy vidam, semmi baja. Tudja o mennyi kell neki.
Ha nem izlik a kajcsi ugy vettem eszre,hogy utana hiaba probalok mast amit szeret, csak nyammog rajta. Olyankor szopi. Tegnap a sutotok projekt teljesen befuccsolt es szopi volt az ebed. Feltem is,hogy nem lesz eleg a tej, mert mar 2-3 hete mas kajcsi az ebed. De szerencsere eleg volt! Kép
Szerintem amugy az lenne a lenyeg,hogy megszokja,hogy a szilard kajcsihoz hozzatartozik a kanal is. De szerintem nem baj, ha picit csusztatod a kanalazast. Eroltetni semmit sem kell, csak rossz vege lenne. Megutalna az egeszet...

Maci2
Mar hamar lesz,hogy pindur ulni tud, meglatod. Jazi is 1 het alatt tanult meg. Most is itt sikongatott a hatam mogott, fekve mar nem jo...ha felultetem elvan mint a befott Kép

Freemail
Amiota uj a dizájnjuk azota tobb ora kesessel mennek el a leveleim onnan Kép Amugy tegnap en is kaptam egy virusosat oda...

Miszike
Nem tudom, ugy erzem ha Jazi felem fordulva ul, a feneken szet tudom huzni a kendot, nem vagja a labat. Ha kufele ul, nincs hol szethuzni ( Kép ) osszecsuszik. Kiscsajotok ezexerint jol birja igy? Talalok valahol meg ilyen kepet? (Beki kifele) Egy ujabb probat megerne! Kép
Cicitarto Kép

Husis kajcsik
Jazi is kapott mar es a kedvence eddig a Kecskemeti - Almapure csirkehussal. Szoktam hozza repat is keverni, egy egesz uveggel siman bevag belole.
Ma kiprobaljuk a tejpepet (-Miszike Kép )is, kivancsi vagyok mit fog szolni hozza?!

Na lelepek apazni. Kép
Jok legyetek !
Norka es kuszómászóülő JázminKép
norkini
 
 


Meg valami (szokas szerint...)
Tudtatok ,hogy a Kecskemeti bebietelektol a korcimkeket visszakuldve kaphattok, hutomagnest, partedlit stb. ? Nem nagy dolgok, de ha mar ugy is vesszuk oket, miert ne?
Viszont a Libero peluson vannak kivaghato babacskak. Azok mire jok, tudja valaki??
Pussz IsmetNorka
norkini
 
 


Ezennel kisajatitom a topikot! Kép
Olvasgattam a fooldalt es ezt talaltam :
http://www.nexus.hu/pitecus/
Mit szolnatok,ha mondjuk jovo nyaron (tavasszal) tartanank itt egy kb. 2 napos pihenos babatalit Apukakkal? Az arak megdobbentoen jok, es nekem nagyon bejon a hely. Kép Nos???
Norka aki mindig lemarad a pesti talikrol Kép
norkini
 
 


Sziasztok!

Kedves kendővel rendelkező lányok!
Szeretnék babahordozó kendőt venni, de tanácstalan vagyok. Eddig kétféle kendőhirdetést láttam, az egyik, ami a Kismamában van, és a neve is Kismama babahordozó kendő, és vagy rendelni lehet, vagy a Bokor utcában megvenni az Árpád híd közelében, a másik a Kanga, amit a Váci utcában lehet kapni. Ti milyet használtok, és bevált-e? Mi a különbség, és melyik lehet a jobb?

Köszi a választ!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


Elli! Szóval a legóbékások táborába álltatok, nem a perverz játék tulajdonosok közé? (Egyszer Myssnia nevezte el a kukacot így. ) Én az Árkádban, a játékboltban vettem.

Giflelőhely: www.smilies.org

Norka! Mehetünk.

Tegnapelőtt óriásit csavarogtunk: bent voltunk a munkahelyemen, aztán a Csalogány utcai boltban. Nagyon jó kis hely, vettünk könyvet, meg popsitörlőt. De számos érdekes dolog van, pl. biopelus, azt hiszem, valaki kereste a múltkor. A boltos, tapasztalt papa, azt mondta, bármit kinézünk máshol, felírunk valami azonosító jelet, és ők beszerzik olcsóbban. Aztán csavarogtunk a Mammutban. plázagyerek plázaanyával. Jó volt. Ma vissza kell cserélnem egy pólót, úgyhogy megint megyünk, szerintem elnézünk a millenáris parkba, ott lesz valami banzáj.

Számítógép: Rögtön felhívtam a szervízt, mondtam, hogy zúg. Hát akkor biztos a processzor ventillátora. (Most tápegységet cseréltek.) Vagy nem lehet, kérdezi tőlem!, hogy valami vezeték hozzáér valamihez? Mondtam, ő a szerelő, én honnan tudjam. Na jó, rendel alkatrészt, majd hívnak, mikor jön meg. Én nem értek a számítástechnikához, de azt tapasztaltam, hogy kijön pl. a mosógépszerelő, megnézi a gépet, megállapítja a hibát, és megjavítja. Általában ez más szerelőknél is bejön. A számítógépeket próba szerencse alapon javítják? Nem értem. Azért dühítő, mert a gépet januárban vettük, újonnan, és méregdrágán, hogy biztosan jót vegyünk, ha már egyszer beruházunk.

Ráadásul apa is elment. Egész héten sokat dolgozott, tegnap lement a közvetítés, és ma csak délutánra akart bemenni. Erre jött egy telefon, hogy baleset volt a Forma1-en, esemény, hír kell, húzzon be. Már nyoma sincs. Kép

Ráadásul a visszaolvasással se tartok sehol. Bocsi.

Ja, egy ismerős pont ma dicsérte a Pólus uszit.

Timici, mi biztos eljövünk Kép mert 11-re megyunk útlevélért.

Beu
beu
 
 


Beu!
Már régen aartam írni Neked, hogy a fiad valami tartalmasabbra vágyik. De a poén eléggé besült már. A margitszigeti talis képek a lányom kedvencei. De ha kinyomtatjuk, kockásak. Hogyna tudom csökkenteni a méretet? PlazaLőrinc hogy viseli a dolgot? Marcipán inkább othhonülő férfi típus. Legalábbis ez a művészeti fesztivál nem jött be neki.
Elli! Lego legolcsóbban a déli pu-nál. Van ott egy nagy játékbolt, de nem abban hanem kicsit mellette egy kapualjban. Alkotás út, pizza hut környéke. Keresem a telfonjukat, ha megtalálom felteszem nektek, mert kódszám alapján érdemes érdeklődni. De én mindent ott vettem a lányoknak, és súlyos ezreseket spóroltam. Választékuk is jobb, mint a legtöbb helyen.
Timici: nézném én a videót, csak nemtom hogy kell.
Urszila, remek a kizsákmányolt lánygyermek. A férjemnek van két nagy gyereke, a kicsik imádják is őket. Most velük nyomulnak a színes forgatagban. DE nem tom mennyit kéne fizetni, hogy pl. ablakot mossanak. Szerintem jobban járnék vami nagyvállalkozóval, de legjobban magammal.
Apropó, ha vkit érdekel: Lesz nálunk Erdélyből egy asszony és ablakpucolós, takarítós munkát keres. Küldjetek emilt, ha aktuális.
Gombóc! Mi az a netes tlefon? Hogy kell? Nagyon izgalmasan hangzik!!!!
Próbáls meg a hozzátápit cumiból. A Te fiad úgyis ismeri a rendszert. Hátha utána több kedve lesz a kanálhoz.
Norka, hány foga van Jázminnak? Biztos nincsenek még rágói, nem hiszem, hogy gond lenne, ha csak a pépeset eszi meg. Ez a középpépes cucc elég öszvér megoldásnbak tűnik. Ha majd adsz neki kiflivégféléket, úgyis megtanulja kezelni a darabosat. Meg Te is. Két ujjal orcát összenyomni, másik kézzel kihalászni, végső esetben fejreállítás.
Réka: Ha nem akar aludni, vidd ki a szigetre... Ott úgy látszik sikerül.
Na egyelőre ennyi.
Ja, és a legfontosabb: Hajnali hat óra, ded gőgicse, anya szunyóka. Álmodom? Idegen hang a kertből. Újra. Ez már rémálom. Hát anyósom kiugrott, kicsit virágot locsolt, kicsit ellenőrizte a háztartást. Csak úgy. Még a porszívót sem volt időm bedugni... Még szerencse, hogy elfelejtettem bezárni a kaput, legalább nem csengetett, így a lányok alhattak.
sofka
 
 


Virga!

Igen, a babnetre gondoltKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Beu!

baleset? Milyen? a férjem is kint van, a porshe kupában mennek. na, mondjuk miattuk nem rendelnének be senkit, csak mióta pár helyen elütöttek a személyzetből meg hasonló balesetek történtek, mindíg frászban vagyokKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Hello lányok,

Csak pár percem van, mert elég sokat kellett visszaolvasnom:

ADSL: tényleg nem olyan mobil, mint ahogy én gondoltam. És a kiépítés se olcsó.... Bocsi! Kép

Hordozókendő: Én az egyik topik-ban találtam egy emiltcímet, én oda írtam. Ott Nandu kendőt árusítanak (ahogy nézegettem nekik a legjobbak az áraik) info www.bababolt.hu

Sofka,
Remélem nem értettél félre, mert nem "szemrehányásnak" szántam, hogy dolgozol. Éppen ellenkezőleg, le a kalappal, és minden elismerésem. Csak egy kérdés: honnan veszed az enerdzsidet? Kép)

Ja, és Franyó javasolta, hogy tegyem fel ezt a képet, mert neki nagyon teccik:



Kép


Ezen a másikon, meg minden láccat ellenére, NEM szipuzik a gyermekem Kép)

Kép


Csucsuka,
Állítólag te tucc adni jelszót vagy mit a képtárhoz, és akkor több mindent is láthattok belőlünk. Köszi előre is.

Ja, apajobbulást nagyon köszönjük, de most megyek héjjában sült kruplit csinálni a gyomorrontásosomnak

Üdv: heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Beu!

Közben látta, Firman.SzegénykeKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Timici,
Nemtom, hogy szétszéledünk-e, vagy leülünk vhova legalább egy jeges kávéraKép Lányok, ti ráértek? Mert részemről ráhúzhatunk 1-2 órát a tájékoztatóra... Ki jönne? Beu, Évi, Timici... és még? Látom, Beu nem ér rá. Évi, ti maradnátok?

Urszila
De jó lenne, ha a gyermektelen szabadidő csak a fejésen múlna! Kép Miért nem használod ki? A múltkor amikor hivatlaból voltam távol 2 azaz kettő órát (6hetes nődoki kontroll) a férjem másfél óra után feltárcsázott, és a telefont az üvöltő Kevin szájához tette. Aztán kérdeztem, hogy miért nem adja oda a tejet? (Ami persze előkészítve, megfelelő hőfokúan várt a termoszban) Aszongya nem kell neki. Namármost kérdem én, ha a tej nem kell, azaz nem éhes, akkor mi az, amit anya tud és apa nem? (A cumisüveggel nincs gond!) És mi a drága válasza? "Nekem nincsenek anyai ösztöneim." Hát, ezt nemtom űberelni, az igazKép

Andi
Férjek vezetés közben...Kép A kéziféktapi nagggyon durva, de tipikus fickóreakcióKép Az enyém csak mindig beszól valamit, komolyan, 5 perces úton is talál olyat, amit kifogásolhat. Lehet, hogy azt hiszi, nekem meg autóvezetői ösztöneim nincsenek...??!!Kép

Sofka,
köszi a legó tippet, a férjem úgyis kijelentette, hogy ezta "legó vonalat" folytathatjuk, ő pártolja, neki is komoly készlete volt és imádta. Remélem, akkor is imádni fogja, ha órákat kell játszani Kevinnel...Kép

Heppi
KépekKépKép

pusza
Elli
ellimami
 
 


Elli!

Én i csak ajánlani tudom a legót, Emmamár most imádja, most még duplónk van. egyébként a délinél még a nagy játékboltban is olcsóbbak a legók mint általában máshol, a kapulajban még nem voltam amit sofka ír, csak láttam.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Beu!

képzeld most hív nagy izgatottan a férjem, hogy történt aza baleset és hogy lehet hogy a Baumgartner zsolt fog menni a futamon (az más kérdés hogy nem pozítív dologként mondta, de ez már a magánvéleménye és más lapra tartozikKép). Erre én nagy nyugodtan mondtam, hogy már tudom mi történt és gondoltam is hogy a B.ZS fog menni, mert hogy itt a babaneten mondták hogy be kellett menni sürgősen egy kispapinak és gondoltam hogy nem egy sima baleset miatt hívták be hanem valami szenzáció készülKép Csak néztt hogy mik nem jönnek szóba a babneten.Kép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


ManóKépKépKép Mi is kaptuk a hírt. Első magyar. Azért izgi, nem?

Beu
beu
 
 


Urszila!

Semmi gond nincs, de tényleg tőled jött vmi tegnap, vmi angol nyelvű . Szerencsére a gép kiszűrte és le sem töltöttem.Csak az érdekelt, hogy írtál e vmit nekünkKép
Amúgy érdekes tegnap csomó 16 db levél jött (nem szokott napi (1-2) ezen már eleve meglepődtem és tele volt ismeretlen címekkel, levelekkel.Meg sem nyitottuk, ment a kukába. De elég dühítőek tudnak lenni ezek a fránya vírusok.Amúgy nagyon sokan bele tudnak mászni a gépekbe, ha aolyan a program (annyira nem értek hozzá, csak a páromtól hallom), simán ráállnak a netes vonalakra.na mind1

Képzeljétek tegnap jött a "kedvenc" védőnénik. Robika majdnem elaludt egy nagyobb sírás és görcsök után és akkora hangal volt, hogy fel is ébresztette. na ez nem minden, mondta, ha ennyire görcsöl miért nem adok neki görcsoldót, mondot egy Infocal nevű görcsoldót, amiről még nem is hallottam , meg mondta, hogy valójában nem is tudja , hány hetes kortól lehet ezt adniKép.Na meg, hogy miért nem próbálok vmi erősebb görcsoldót adni. Kérdem én tőle, hogy milyet? Erre ő: majd a gyógyszerész megmondja mit javasol. Jó mi? Idős védőnő, szerintem a csecsemők nagy részének ha van vmi baja, talán a hasfájás a leg jellemzőbb és mégsem tud semmit mondani rá.
Aztán a G. Water is kérdeztem tőle, mire ő: "én még nem is hallottam arról", na ezek után befejeztem a csevegést vele.nem akarok lóadag görcsoldókkal tömni a picurt, amúgy is olyan kis gyenge még nekik a bélbolyhok is.
Ja és közölte, hogy a 80 dkg hízás az öt hétre, vagyis ha jól számolunk ugyebár a kórházi sújt nézve, akkor négy hét , hogy éppen megüti a határt. Na erre kissé magam alá kerültem, mert mindig attól aggódok be, hogy eleget eszik e, fejlődik e, megijesmi.Kissé feldühített.Négy hétre 80 dgk kevés?Szerintem nem....
Nade elég a panasz napból, csak ez történt tegnap és azóta sem hevertem kiKép.

Nagyon meleg van alig bírjuk.Nem semmi, hogy a féjek egyik másika ilyen is tud lenni. Akkor én összetehetem a két kezemKép.
A hat hetes kontrolon csak sima nőgyógyászati szűrést néz a doki?
Jövőhéten megyünk és halvány gőzöm sincs, hogy mennyit adjak a dokinak, hiszen ez nem a magánrendelőjében lenne, hanem a kórházban és aszülésre is bőven adtunk...

Szép napot: Anita+ Robika
anita77
 
 


Heppi: a képek édesek, főleg az elsőKép.
Beu: a férjed balesethelyísznelő?

Azért sok mindenre jó a babanetKép Kép.kezdünk függők lenni lehet?De nem telik el egy nap, hopgy ne nézzek be, bármilyen fáradt is vagyok néhaKépJó veletek, sok erőt innen merítek TőletekKép!!
anita77
 
 


Anita! Én mindig adtam a dokinak, mikor mentem, még a kórházban is, de a hathetesen nem. Csak egy fényképet.Kép
Apa sportriporter.
VédőnőKép Elég gáz.

Elli! Gyermekre vigyázó apaKép Erről jut eszembe, hogy mostanában, mikor hazajön az apja, Lőrinc olyan rajongással fogadja, hogy elképesztő. Persze apa már az ajtóból rohan learatni ezt. Nagyon édesek!

Happi! Mail megy jelszóval.(Ha még nem kapptad volna meg. ) Gyerkőc nagyon édes.Kép

Sofka! Megkeresem azt a valamit (kicsinyítésre), ami Myssniától származik, Orsoly küldte nekem. Továbbküldöm. 15 napig ingyenes. (Azért kockás, mert kicsi a felbontása. Tudod, mondtam, hogy ez igazából kamera nem fényképezőgép, ezért nem túl jó a képminőség.)

Beu
beu
 
 


beu
 
 


AnitaKép
Kedves védőnénit ismerem, nem kell bemutatni. Kép Hozzánk már alig jön, hála égnek, multkor már az utcán sem vett észre. Nekünk mindig csak nyűg volt, mikor jött, nem pedig segítség. Az első alkalommal tele lettem volna kérdésekkel, de le sem szarta a fejem. Azt monta írjam össze... Menjen a ....-ba. Következő hétre már semmit nem kérdeztem tőle, és mindig azt mondtam minden ok. De azért szeretett belemagyarázni. Ne foglalkozz vele, amúgy sincs személyes tapasztalata vénlány lévén. Kép
Egyébként merre laktok? Ha nem vagyok tolakodó?

KangiKép
Az, hogy egyre jobban hasonlít rád Julcsi, ezzel nem akartam semmiképp olyat mondani, hogy apa nem nyerő. Remélem nem ez jött le szavaimból. És Szilárdot is a barátnőm dicsérte, én inkább kritikus tudok lenni. Eleinte inkább manóra és egy golyóra hasonlított Szilárd. És inkább aranyosnak imádnivalónak tartottam. Mikor faterom is agyon dicséri a gyereket, akkor én érzem hülyén magam...

Vírusos levelek engem is bombáznak, de már telepítem a nortont, ami szűri a leveleket.

HeppiKép
Szia, még nem ismerlek, de a gyermek nagyon édi.

TimiciKép
Boldog névnapot Bencének, nagyon ügyi!!!
Videót nem tudom megnézni, míg nem lesz normális netem. Kép

NorkaKép
A liberóról én is vágom, de hogy mire jó, nem tudom. Azért szorgalmas vagyok.
Ha már a Liberónál tartunk. Éjszaka felébred Szilárd, beszélgetett, a pelus teli. Gyors lecseréltem sötétben. És ahogy nyitom az új pelus a tépőzárát, szikrázott. Megnéztem még pár pelust, azok is. Tök vicces. Kép

MiszikeKép
Nagy lelkesedve kipróbáltam a húsos bébiételt, Szilárd felvette a szájzárját. Édesen szorította a száját.
Kecskemétit még nem annyira próbáltam, de kifogom ám. Bátyjámnak van Hippes ismerőse, és tőle szoktam hozatni, olcsóbban. Meg valahogy a minőség és csomagolása is levesz a lábamról. Sajna reklámérzékeny vagyok. Kép

Tejpépet mi szoktunk enni, a dokink írt fel Milupa HA-pépet. Én öszibarack kinyomkodott levével szoktam csinálni. Imádja Szilárd.

Lányok.
Elkeztem magam a régi formába hozni. Azaz szerettem volna. Már nem vacsizok, csak keveset, és elkezdtem újra futni. Vagyis itt a bibi. Mostanában Szüleim már nem segítenek. Ha valahova megyek, és vinném Szilárdot, akkor mondják, hagyjam itthon, ne fárasszam a gyereket, majd vigyáznak rá. Elmentem, majd hazatelefonáltam, hogy mi újság. Erre ők mérgesen: Már nagyon nyűgös, siethetnél. Annyira kiakadtam. Pedig szinte sose kérem meg őket, vagy már elteltek volna? Szerintük az a jó gyrek, aki alszik-eszik. Szilárd is "bűn" rossz. Ja 6 hónaposan....
Szóval egyik este lefketettem Szilárdot, gonolva, most már nem lesz gondjuk rá, és elmentem futni. Annyira jó esett. mikor hazaértem ,kérdeztem, hogy, aludt szépen? erre: Dehogy aludt, és rázták a fejüket, és nézetek megvetően. Annyria elegem lett, úgyhogy megfogadtam, sosem kérem meg, hogy vigyázzanak rá. Azt hittem nekik is öröm. Na mindegy. Úgyhogy nem vagyok velük túl jóban.
Most itt kinlódok, mert mindig is imádtam futni, és így simán leadhatnám amit amúgy is le fogok, csak nem mindgy hogy.
Na mostaztán jó kipanaszkodtam magam.
Megyek, mert Szilárd a szerződéseimet olvassa. Kép
Bocs, akinek nem írtam.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


SziasztokKép

Újra itthonKép, de hétfőtől Apa dolgozikKép

Talira nem tudtam odaérni, az extra nyűgös gyerkőcök miatt.
Nem nagyon tudok visszaolvasni, mert mosok, vasalok...
Kapott valaki Tőlem vírusos levelet?
Mert nekem elég sok vírusveszély jött, de az antivírus nem talált semmit.

MyssniaKép

Meg tudnád nekem mondani, hogy a 10x15-ös kép kb hány pixel?
Ugyanis vettünk fényképpapírt, és a nyomtató is tud képet nyomtatni, és ki szeretném próbálniKép

A címlista kész van, amit Csucsuka készített, és merre találom, vagy mi újság Vele?

Minden Bencének boldog névnapotKép

KangiKép

Julcsi kifejezetten aranyos és szép baba(ezt Apa mondta) úgyhogy az ismerősödnek izlésficama van.
Egyébként csúnya baba nem létezik.
Hogy döntöttél mérleg-ügyben?

Egyenlőre ennyiKép
Még jövök

Heni
heni1979
 
 


Myssnia! Jogász lesz belőle, meglátodKép
SzülőkKép
Jó neked, hogy imádsz futni. Nekem mindig ki akar esni a fogsorom a futástól, annyira fáj. Ezen mindeki röhög, pedig így van. De minden más sportot is utálok. Kép

Miért nincs neted? És most hogy netezel? Nem értem.

Beu
beu
 
 


Sziasztok,
most nincs időm olvasgatni,majd talán este... csak azért jöttem, hogy szóljak, hátha érdekel valakit, hogy az Örs vezér téri IKEAban ezen a hétvégén kézműves foglalkozást tartanak családoknak 10,30-18,00-ig a gyerekmegőrző mellett. Üvegfestés és szalvétatechnikaKép
pusza
Timici
timici
 
 


Sziasztok!

Norka!
Én is vettem Kecskeméti kajákat a DM-ben és lelkesen elrakosgattam a cimkéket, mert nem tudtam mit kell kivágni. De azóta rádöbbentem, hogy két kecskeméti bébiétel van: az egyik a sima Kecskeméti a másik meg a Kecskeméti Bébiétel, amin gida is van. Na erről kell levágni a körcimkét. Én is gyűjtöm, szerintem kispárnára, de még nem biztos. Én is úgy gondoltam, ha már egyszer napi egy elfogy, akkor miért ne?
A Liberoról én is levágtam a babákat, nem tudom mire valók. Kíváncsian várom a válaszokat Kép!
Meg úgy döntöttem beküldöm a Blikkből is a zsetonokat, ha már egyszer megvesszük minden nap. Éljen a bulvársajtó, pláne ha nyerek vele Kép!
Eddig soha nem küldtem be semmi ilyesmit, úgy látszik célközönség vagyok: unatkozó (?) háziasszony.

Sofka!
Még mindig nem kaptam mailt tőled. Szerintem hagyjuk a 'bodybizniszt', valaki más is jelentkezett értük, akinek egyszerűbb megoldani a dolgot Kép. Bocsánatot kérek a keverésért, a technika ördögei kiszámíthatatlanok.

Ma ráadtam Levire egy nagymamától (anyósomtól) kapott napozót, ami sárga színű. Hááát, nem tudtam abbahagyni a röhögést, ugyanis az uniszexnek gondolt ruci annyira lányos, hogy az hihetetlen. Mutattam is apának, hogy na ilyen, amikor lánynak öltöztetem a fiát Kép!
Azóta már átöltöztettem, mert elég komikus volt, a ruhát meg elraktam a jövendő hugicának Kép.

Levi ma reggel 9 órától délig aludt, most megint elszundikált. Szerintem kikészítette ez a meleg a fronttal. Bezzeg ha egyedül vagyok itthon, max. 1 óra csendet kapok tőle, ha a férjem itthon van, akkor meg egy csomót alszik. Ez az én formám Kép!
Délután kinézünk a Megatoysba, mert kaptunk ismerősöktől egy bababarát szúnyogriasztót és nagyon bevált, azóta nincs csípés Levi fején. Remélem itt is van, mert asszem ők a Brendonban vették, viszont az messzebb van tőlünk.

Nálunk is az időmérő edzés megy, B.Zs. nem is volt rossz Kép. Tök jó, hogy a Hungaroringen indulhatott Kép.

Pusza, Virág és Levi

U.i.: reggel óta nem kaptam vírusos levelet! Hurrá Kép.
virga
 
 


Beu,
tényleg vicces, bocsiKép még sose hallottam ilyet. Én is irigy vagyok a futásmániásokra,a legjobb sport, tök jól szálkásít, de én is rühellem...
Nem baj, a futásutálathoz könnyebb társaságot találni, igaz?Kép
pusza
Elli
ellimami
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?