Új privát üzeneted érkezett!

Preni!
Mikor aludt el a kiskrapek?
lehet, hogy megérné 1 hétig 7 kor felkelned, ha egy életre megjavulna az esti elalvás nem?
Én konkrétan belehalnék ennyi éccakázásba!!!!!!!Részvétem!

ÚÚÚ, nagyon sajnálom Palotást Petrát!!!Nagyon csipem a csajt, és borzasztó lehet nagy pocakkal átélni ezt!!!Mi a csuda történhetett? Rossz helyen tapadt a lepény?
Találkoztam a szülőszobán egy lánnyal, 35. héten ment UH-ra, és nem vert már a baba szive. Mnden előjel nélkül meghalt. Majd meghasadt érte a szivem, mindenki ott szült és örült, neki meg meg kelett szülnie a halott magzatot!!!!Úgy sirtam, ezt egyszerűen képtelenség feldolgozni. Eleinte nem is tudott köszönni az utc
n, ha elmentünk egymás mellett, mert ahogy meglátott azonnal sirva fakadt. Ketten feküdtünk egymás mellett 2 napig, a többiek csak átjáró, gyorsan szülő vendégek voltak. Mostanában már mosolyogva köszön, 5 éves a kisfia, 17 hónap kellett hogy mosolyogni tudjon!!Annyira sajnálom!!!!!!

Marcinak nagyon boldog másfélévességet kivánok!!!!!!!!!!!!!!4ÚÚÚÚ, de ügyes bilis!!!!!!!!!!!!!Tök jó hogy élvezi!!!!!!

Gab! Tarts ki!!!!!Igen, ilyenkor nekünk is feküdni kéne, köszi, de hogy oldod eg. Nem tudsz ugrazstani valakit? Te lefeküdnél hugod vagy akárki meg robotolna akét gyerkő mellett!!Csak pár napig!!!

Betegség: Beni végigköhögte az éjszakát! És elkezdett folyni az orra!!!!ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ

Mindenkinek gyógyulást!!!!!!!!!!Kiratást, jókedvet!!!!!

Jaaaaa, bejött ma reggel a felöltöztetve nyitott ablakoknál etetőszlkbe beköt Beni mig anya felöltözik variáció!!!Még a cipőjét is könnyebb úgy feladni!!!Vicky! Látod neked ez természetes volt, de ha hamarabb leirod ide, én is hamarabb átvettem volna. Sokszor egy csomó mindent nem irunk le ide, mert nálunk természetes, mig másnak meg tök jó ötletnek bizonyul .
Te hogy találtad ki Vicky? Neked is mondták vagy igy alakult?

Viera!ÁÁÁÁÁ, a dokis cucc a Blanié, el volt dugva Beni elől az apró alkatrészek miatt, én vettem elő és mutattam meg neki mi az, meséltem nek a dokiról stb. mivel még sosem látott olyat magától nem játszik vele. A gyerek utánoz, a babaetetést tőlünk látja, mert az mindennapi rutin. Nálunk a kalapálást, csavarozást is meg kellett mutatni Beninek, apa nem egy ezermester-ezzel szemben úgy mos fel és porszivózik Beni magától mint egy diplomás takaritó!!!!!!!!!!!!!! :wink: :lol:

benianya
ákosbenianya
 
 


Benianya! Jó lenne valaki, de nem megy... A tesóm ugye a polgármester titkárnője, ilyenkor év elején nem mehet szabira, nagyon hajtás van. Anyu múlthéten kezdett dolgozni az új helyen, nem mehet táppénzre, ráadásul Palika is beteg, rá meg mama vigyáz, így a dédi is kilőve. Anyósom meg ugye 60 km-re van, és ottvan neki a két nagylány, akiket ha otthonhagy, elszabadul a pokol... Ezért lenne jó, apa kiíratná magát, és legalább felváltva tudnánk kicsit pihenni... De a munkahelyen ő jobban pihen, szerintem...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Rita!
Nos, itt a háló-de sajnos nem tudom úgy megcsinálni a lepelfelfüggesztést ahogy javasoltad, mert alul nem elég hosszú. Szóval ez olyan mint egy kép, csak anyagból van. Ráadfásul az egyik vizszintes, a másik függőleges. Elég gagyi módon most egyszerűen fel van szögelve a falra. Én bambuszrudakra erősitve tudnám elképzelni, de egyrész fogalmam sincs mivel, hogy le is lehessen venni kimosni, és a bambuszrudat mivel, hogy ne essen a fejünkre a ferde falról. Legyen csak alul-felül bambuszrúd, kis füleket varrjak az anyagra a rudat pedig olyan L vagy U alakú szöggel akasszam a falra. De nem esik az le a ferde falról? Láttál már ilyet valahol? Hogy a csudába kéne ezt megcsinálni?
előre is köszi
Andi
Kép
Kép
Kép

benianya
ákosbenianya
 
 

 
 

Azta, milyen hangulatos hálószoba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


ÁÁÁÁ, bocsiii! ezt METEORNAK -topiclakberendezőnknek szántam priviben!!!
De ha már igy alakult, otthonteremtő anyucik!-várom az ötleteket!
Rám tört a fészekrakás megint, a gyerkszobát már átrendeztem, muszáj valamit újitanom. :lol: :wink: :oops:

Gab!!Hát elhiheted hogy azénuram is pihenni jár be!!!!!Rendeld haza feküdj, mert megérdemled!!!!!Pár nap nem a világ, de neked épp elég, hogy erőre kapj, mielőtt valóban leterit a lábadról a kór!!!

benianya
ákosbenianya
 
 


Benianya! Tipli a falba, abba csavaros végű karika, vagy kis kampó, és abba tudod a rudat csúsztatni, mint egy sima függönypálcát... Nem pont a legszélére, hogy ne csússzon ki... érted, hosszabb legyen a pálca, mint a kép... Na, ez most tök értelmes volt...

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Kmammy!El is felejtettem megközsönni hogy leirtad a májkrémet,még nem próbáltam ki,de most már ki fogom,itt van a fagyasztóban egy csomó máj.Meg ha most nem,akkor asszem egy darabig nem lesz rá időm már :D

Marcy:ne is mondd,én nagyon remélem hogy Peti bébi kisebb lesz,ezen szurkolok egyfolytában!! :D :D
Én Amelivel rendszeresen ettem éjszaka(amúgy is állandóan evős tipus vagyok),de most elhatároztam hogy nem fogok,de ez alatt a terhességem alatt is előjött a nem vagyok álmos szindróma,és igy mivel sokat vagyok fent éjjel,éhes vagyok.Úgyhogy elég sokszor eszek most is éjjel.
Pocakfotót szeretnél,vagy majd Petikéről? :wink:
Nem csinálsz vonalzót?

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Sziasztok!

Tegnap este végül Peti 11 körül aludt el. Én elvonultam tévézni, hogy ne halljam, mert végül megszántam volna. Viszont éjjel csak 1-szer kelt, hajnal 4-kor cicilt. 7-kor nem birtam felkelni, csak 3/4 8-kor és rögtön nekiálltam főzni. A szoba ajtót nyitva hagytam, hogy Peti hallja a neszeket. Fel is ébredt 8-kor, de nem mászott le az ágyról, hanem szemrehányón ült a sarokban, amikor meglátott elkezdte paskolni a párnát, hogy feküdjek mellé és közölte, hogy cici. Erre én mondtam, hogy nincs, az éjjel elfogyott. Párszor elismételte, hogy cici el, aztán megnyugodott. Viszont ebéd után amikor raktam be a hálózsákba, mondtam, hogy apával fog aludni. Már rögtön görbült a szája és mondta, hogy apa el( tolta is el magától az apját), anya cici áááá és mutatott a fotelra, amiben ebéd után szokott szopizni. Persze ő győzőtt, nagyon megsajnáltam.
Délelőtt 2 óra hosszát mászkáltunk gyalogosan babakocsi nélkül. Voltunk postán, barátnőm munkahelyén, az utcán találkoztunk egy vele egykorú kislánnyal Helgával, akinek csak úgy dobálta a puszikat. Aztán bementünk a boltba, ahol egy akkora hisztit produkált, hogy még most is szégyellem magam miatta. Ölbe kaptam, úgy hoztam ki, miközben ő pofozgatott engem. Az utcán lenyugodott. Végül az állomáson kötöttünk ki, mert vártuk a páromat. 3 vonat is befutott, nagyon élvezte. Ott volt egy anyuka a két és fél éves és 1 éves gyerekével. Mindkettőnek a taknya már a szájába folyt, de anyuka nem törölte le. Nagy késztetést éreztem, hogy én töröljem le! :shock:

Gabi!
Jobbulást Nektek!!!!!
Nagyon szépeket kötsz!!!!

Benianyu!
Nálunk nincs veszélyforrás(lépcső). Nálunk úgy megy az öltözködés, hogy Petire ráadom az overált, csízmát. Majd én veszem fel a kabátot, cípőt és végül az ajtóban adom Petire a sapkát, sálat!

Este párom megy dolgozni. Délután még leviszem Petit levegőzni. Remélem estére lefárad!!!

És egy huligán kép:
Kép

Reni
Kép
prenata
 
 


Pil: nagy baba ügyben... Lackó 4100 volt... reméltük, Meske kisebb lesz, 4250 lett... duuuuuuuuuuuuuurvaaaaaaaaaa! Hátha nektek szerencsétek lesz!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Reni! Tök jó, hogy ekkorákat tudtok sétálni! Én max. a boltig (400 m) merek elmenni velük gyalog. Mármint kocsi nélkül, Lackó sétál, de Mesi néha megmakacsolja magát, és semmi hangulatom km-eken át cipelni a 12 kilós popóját! Reni! Köszi a dicseket kötés ügyben, a blogra raktam fel régebbi alkotásokat is, ha gondolod!

Helga név nekem nagyon tetszett, ha apa nem szavazta volna le, Mesi is Helga lenne. Mert két nagyon jó barátnőmet is így hívták. Vagyis még most is hívják, csak már nem vagyunk olyan nagyon jóban.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Pil! Jöhet pocak meg Petifotó is! :wink: Nem vagy álmos? Fú, én terhesen végig mormota voltam. Vagyis lettem volna, de hát Lackó nem hagyott!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabi!

Nagyon tetszenek a munkáid! Én is úgy kézimunkáznék.!!!!!!!!
Na, majd ha már vége lesz a sulinak és peti is aludni fog éjszaka, akkor talán esténként én is tudok majd 1 órácskát keresztszemezni vagy kötni!

Reni
Kép
prenata
 
 


Reni! Én mákos vagyok ezek szerint, mert ébren vannak a gyerekek, mikor kötögetek. Mondjuk 2 gyerek azért jobban leköti egymást, vagy mikor mesét néznek... Drukk, hogy neked is legyen erre időd, mert jól kikapcsol, és a végeredmény is szupi!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Memi bealudt:

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


A kép meg lemaradt...
Kép 8)

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabella!!

JAjj ne ijesztegess!Ameli 4220 volt,nem akarok nagyobbat de még ekkorát se!!!Légyszi drukkoljatok! :D :D
Én éjszaka nem vagyok álmos már az elejétől fogva,szivok is miatta,mert nappal vagy tudok aludni vagy nem.Minden nap próbálok,mikor hogy sikerül.

Fú hát sztem szörnyen nézek ki,de ez a legfrisebb
Kép

Fogjuk arra hogy a felső keresztbe csikos,meg ilyenek :D :D :D

KépKép

KépKép
pilchard
 
 


Pil! Szerintem csini kismama vagy!!!!!!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Gabi, jobbulást nektek!

Viera, ti hogy vagytok?
Vendég
 


Sziasztok!

mi ez a pangás?

Képzeljétek, Peti 10-től alszik. Az elmúlt napok 11-es elalvásához képest super!

Igaz múlt éjjel 1 órával kevesebbet aludt, ma 3 órát volt a szabadban és délután beérte 1,5 óra alvással. Viszont annyit változtattam, hogy fürdés után vizszintesen szopizott az ágyban. 10 perc után abbahagya, nagyokat sóhajtozott , ide-odagurult az ágyban, időként hozzám kúszott megsimizte a cicimet, kaptam puszit és összességében 25 perc alatt elaludt! :lol:

Pil!
Nagyon csini vagy!

Gabi!
Nekem olyan hihetelen, hogy babák kaja ill. játék közben kidőlnek! :lol:

Ex!
Jól eltüntél!

Reni
Kép
prenata
 
 


Pil, abszolút jól nézel ki, te így emelgeted még Amelit? A párásítót akartam még írni, csak mindíg elfelejtettem. A miénket azért nem ajánlom, mert ugyan nemrég vettük, de még mindíg szervízben van. A szekrény tetején volt a felállítási helye, de kiengedte a vizet. :? Kicsit morcos lettem, mikor megláttam. :evil:

Marcy, most olvasom milyen ügyi Marcika, gratulálok. Kis tündér. :) És boldog másfelediket neki. :)

Puszi Nektek, indulok dolgozni.
Vendég
 


Sziasztok!

Reni! Bizony ám, hogy ki tudnak dőlni! Főleg, mikor kicsit borul a napirend. Peti nem szokott ilyet?

Kimike! Második gyereknél már nincsenek ám a kismamák agyonkímélve! :wink: Egy kis 15-20 kilós mókuska meg se kottyan, egyébként meg úgyis meg van szokva, nem vészes, kivéve, ha valami gond van. Én Lackót direkt nagyon sokat emelgettem, mikor már közeledett a kiírás napja, de hiába, tényleg megszokott volt, mert nem indult el tőle Meske... 8 napot ráhúzott a céldátumra...

Megyünk mindjárt vissza a doktornénihez, de semmi jóra nem számítok.

És amiért jöttem:

Benianya ANDI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nagyon boldog (2x) 18. szülinapot kívánunk Neked!

És bár ritkán nézel ránk, TANDIKA! Neked is nagyon boldog születésnapot kívánunk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Kép

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Én is csatlakozom az előttem szólóhoz:

Benianya!!!

Nagyon sok boldog szülinapot kívánok!


Kép Kép Kép

Reni
Kép
prenata
 
 


Gabi!

Peti a bicikliülésben aludt el egyszer, de ez még 1 éves kora körül volt. Azóta sem!

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok!

Benianyu!!

[size=18]NAGYON SOK BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!!![/size]

Kép

Erika

Kép
viera
 
 


Kép BENIANYA és TANDIKA!!KÍVÁNUNK NEKTEK NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!

Kép
Kép
veráska
 
 


Hú, Tandika neked is ma van a szülinapod? Bocsi!!!

Akkor neked is:

[size=9]BOLDOG SZÜLINAPOT!!![/size]
Kép

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok,

[size=9]BENIANYA ÉS TANDIKA: SOK SOK BOLDOGSÁGOT KÍVÁNUNK SZÜLETÉSNAPOTOK ALKALMÁBÓL!!! [/size]

Marci&Isti&Eni

Eni
marcy
 
 


Sziasztok!

Már épp kezdtem itt képben lenni, de megint lemaradtam, férj egész héten itthon dolgozik, 5 percre sem tudok ideülni. :(

Jól vagyunk, csak Vencel beteg kicsit, így az éjszakák orrdugulás miattmég rosszabbak. :(
Holnap jönnek anyósék, utána hétvégén az én szüleim és anyukám itt marad 1 hétre és ciciletétel lesz!

Vencel szeret fogat mosni, de nem sikálja ugyebár, nekem nem engedi, így a 2 első felső foga a fogíny tövénél sárga már. Nálatok mi a helyzet?

Kitti e-mail-jét megírná valaki priviben, szeretnék képet küldeni az újságba, nagymamák had büszküljenek. :) Köszönöm. Remélem mindenki jól van! Megyünk le sétálni. Puszi

Mári

Kép
mári
 
 


Én is boldog szülinapot kívánok: Isten éltessen benneteket! Én nem tudok színes betüket, meg képeket, de fogadjátok szeretettel a köszöntésemet. :)

Nekem 22.-én lesz! :) Ezért is jönnek a szüleink. Csak én most nem ehetek a tortámból, mert még én is diétán leszek, az ilyen tejmenteseket meg a nagyapák nem szeretik. Na majd ciciletétel után bepótolom! :)

Venci nagyon szereti Malacka a hős-t! Most is azt nézi. Már kommentálja és utánozza a szereplőket. Micimacit pl.: kinyomja a hasát és a fejét lebiggyeszti, nagyon édes, majd megpróbálom lefotózni. Remélem nem ártok napi 1 mesével. Most hogy beteg, egész nap ezt nézné...

Mári

Kép
mári
 
 


Mári!
Nálunk sosem volt gond a fogmosással,Dávid imádja és amennyire ő tudja sikálja is,bár néha nekünk is rá kell segíteni.De a hugom lányainak elemes van aminek forog a feje és igazán sikálni nem kell.Na Dávid egyszer megszerezte az egyiket és alig lehetett tőle elvenni.Aztán találtam a dm-ben egy Maja méhecskéset elfogadható áron(699 Ft a másikak 2000-től kezdődnek)vettem neki és azóta napjában többször is fogat mosunk.Ha elkopika keféje lehet hozzá kapni 2 db-os pótkefét,ez is elfogadható áron van.Sárga fogra nem tudok tanácsot adni,viszont hallottam valami fogtisztító kendőről,3 féle ízben van és azoknak a babáknak akik még nem mosnak fogat.De egyebet nem tudok róla,azt sem hogy jó-e.Viszont a kisebbik hugom a fiát ennyi idősen vitte először fogorvoshoz ugyanezzel a problémával,de már nem emlékszem mit kapott rá,vagyis a nevére mert valami fogtisztító tablettát kaptak,amit mindennap kellett neki adni.De ez már 13 éve volt,és nem is biztos hogy van még ilyen tabletta.Meg hogy adnak-e kisgyereknek.

Kép
Kép
veráska
 
 


Szió megint! Mai sztorink a blogon olvasható. Hisztis manók anyukájának különösen ajánlom!

Bocsi, de nagyon semmi időm ma, úgyhogy máris szép hétvégét kívánok mindenkinek!

Mári! Jó hogy jöttél! Gyógyuljatok ti is! A Malacka a hőst nálunk is szeretik a gyerekek, viszont Lackó kedvence a Micimackó és a Zelefánt. Az még aranyosabb szerintem!

Mentem is, puszi!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Benianya!

Kép
Vendég
 


Tandika!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!
Hát nálunk remek az idő! :(
Szakad az eső!
Szeretek ilyenkor kimenni babakocsival! :shock:

Zalán éjszaka egész jól aludt!1× kelt! :lol:
Viszont este megint hozta a formáját! :?
Most az előbb is nehezn aludt el!
De tegnap és ma kipróbáltam valamit :idea:
Eddig mindíg mondogattam neki,hogy feküdj le szépen,aludni kell,fáradt vagy stb.
Most ahányszor feláll,annyiszor elmindom,neki,hogy lefekszel és visszafektetem!Előszőr tetszik neki,de aztán rájön,hogy ez komoly!
Aztán feladja,és el is alszik hamar!
Úgylátszik ez bejön neki,csak a derekamnak nem annyira! :roll:

Fogmosás:
Zalán hol engedi,hol nem!
Visznt van egy nedves törlőkendő ami fogszuvasodás ellen van!
Azzal át lehet törölni!A fogkrémet állt. megeszi! :lol:
Vendég
 


Fogkrémet kb. ovis korig nem is ajánlják... Amíg nem tudnak köpni! :shock: Így mi nem is próbáltuk. Mesi néha hisztis, így őszintén bevallom, nem minden este mosom a fogát... :oops:

Megyek, gályázok tovább, bár Mesi egy kis diktátor, asszem előbb lenyomom aludni.

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Sziasztok!

Lányok! Nagyon HAPPY vagyok! Ma volt az első nap, amikor hosszabb időre hagytam a bölcsiben Danit, és bár volt némi pityergés, végül is semmi baj nem volt vele. Elvolt szépen, és nagyon jól/jóízűen evett!! Azért ez egy kicsit megnyugtató számomra.

Mári!
Milyen műtéted lesz??

Fogmosás: Dani karácsonyra a bátyáméktól egy elekrtomos fogkefét kapott (SZINTÉN MAJA A MÉHECSKÉS!!!)és nagyon szereti. Vagyis inkább úgy mondom, hogy ezt jobban szereti, mint a simát. Ha épp nem akar fogat mosni, azt mondom neki, hogy akkor jönni fog a fogmanó és fájni fog a foga, akkor pedig sírás lesz.... Na több se kell neki, már jön is! És mondja is, hogy fognanó!! Az elekrtomos talán annyival jobb a hagyományosnál, hogy ha nem igazán engedi sokáig mosni, ez akkor is megtisztítja, hiszen a feje forog és pillanatok alatt leszedi a "lepedéket"! Emellett én is adom neki a Dentokárt napi 1-et, hiszen az én és a férjem fogai is gyorsan romlanak.

Andy

Kép
oriandy
 
 


Ja és persze nem utolsó sorban:

BENIANYU ÉS TANDIKA!!
NAGYON SOK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK!!!

Kép

Andy

Kép
oriandy
 
 


Andy!
Ez a dentokár fogtabletta?Fluoridos?

Azért kérdezem,mert nálunk Alexnek és zinának is szuvasodott az első négy foga!(biztos láttatok már ilyet).Alex kapott fluorid tartalmú tablettát,hogy attól majd jó lesz!(nem lett)
Aztán Zinát már másik fogorvoshoz vittem!Ő azt mondta nem tudok vele mit csinálni,sajnos ez van!(úgy,hogy nem evett édességet és sikáltam a fogát!)
Állítólag a terhességemre vezethető vissza (valami hiány),hogy olyan gyenge a fogzománc,hogy a saját nyála megbontja! :shock:
Sőt,ő azt mondta,hogy olyan fogkrémmal kell mosni a fogát amiben minimális a fluorid!(A háromszög alakú dobozos elmex ilyen)
Kiderült,hogy igaza lehetett!
Mert amikor Alexnek kijött a csontfoga állandóan visszaküldtem szegényt,hogy sikálja még mert nem tiszta!(foltos)
Elvittem a saját fogorvosomhoz,és kiderült,hogy ezek a foltok a túl sok fluorid miatt vannak a csontfogán! :shock:

Nagyon remélem,hogy Zalánnak nem lesz ilyen!

Amúgy eszembe jutott,hogy öregszem!
Bár nem én vagyok köztetek a legidősebb,de nekem van a legidősebb gyerekem azt hiszem!
Furi ebbe belegondolni,hogy így megy az idő!
Tegnap volt [/b]12éves!
Mindjárt felnő! :shock:
Vendég
 


A 12 -est akartam vastagra erre minden ami utána van az lett csak a 12 nem! :evil:
Vendég
 


Azta! Mi is öregszünk, mert senki nem vette észre! Tehát utólag nagyon boldog 12. szülinapot Alexnek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Alziza!
Alexnek akkor így utólag,de annál nagyobb szeretettel kívánunk boldog szülinapot.(Pedig mindig nézem a vonalzókat de most valahogy lemaradt,Bocsi!) Kép

Kép
Kép
veráska
 
 


Alziza!

Csatakozok az előttem szólókhoz:
Alexnek is boldog szülinapot!!!

Igen, ez fluor tabletta és z állítólag a megelőzésre jó!
Annyira nem értek hozzá, csak az én fogdokim mondta, hogy adjam neki!!

Andy

Kép
oriandy
 
 


Andy!

Ezt vény nélkül is lehet venni?

Kép
Kép
veráska
 
 


Alexnek Boldogságos szülinapt kívánok!!!

Kép

Reni
Kép
prenata
 
 


Csajok!

Hol lehet beszerezni ezt a méhecskés fogkefét! Engem nagyon érdekelne!

Képzeljétek, Peti egyszer ébredt éjjel. Reggel 8-kor keltettem. És negyed 1-kor már hozta a hálózsákját, hogy anya cici ááááá! Bementünk a szobájába és a szopipárnáját is bekészítette már a fotelba!!!

Andy!
Ügyesek vagytok a bölcsibe beszokással.
Bár, ha belegondolok régen nem volt ilyen. Anyumat visszahivták dolgozni egyik napról a másikra, így én már rögtön egész napra mentem bölcsibe. Nem hagyott bennem mély nyomott, nem emlékszem semmire! Nálunk is megszabják, hogy 3 hét a beszokatás. És akinek nincs erre ideje(nem tudja megoldani), mert közben már dolgozik?!

Gabi!
Hiszti-hiszti!!!! Nálunk is egyre gyakoribb!

Reni
Kép
prenata
 
 


Kedves Anyukák!

Egy különleges ajándékot szeretnék Neked ajánlani, bármilyen alkalomra! Slide-show(zenés fotóbemutató) készítését vállalom dvd-re szerkesztve menüvel, borítóval, 4000.Ft-tól fotómennyiségtől függően!
Eredeti ajándék Párodnak, Nagyszülőknek, Rokonoknak, Barátoknak gyermekedről, családodról készült fotókból!
Részletekért a milakmeli@freemail.hu címen érdeklődhetsz!
Én is egy itthon lévő, 16 hónapos kislányomat nevelő anyuka vagyok, és a Róla készült slide-show családunk minden tagjánál könnyekig ható örömet okozott, arról nem beszélve, hogy egy örök emlék!
Ha felkeltettem érdeklődésedet, várom leveled!
További szép napot kívánok Mindenkinek!
Melinda

zsebzebra
 
 


Oviban nálunk az volt, hogy nem is mehettem be a gyerekkel. Először csak tízórai után ment be 1 órára, majd kettőre, aztán már ebédig ottvolt, utána héten meg már bent is kajált, tízórait meg ebédet. Kb. egy hónap múlva meg elkezdtük a bentalvást is, mert nagy hassal, meg aztán kisbabával nem volt egyszerű, hogy 9-kor odaérünk, de 1-re már menjek is. Hazaértem, kifújtam magam, a kaja se lett kész, már mehettem érte.

Na jó, azért ez nem bölcsi, de más tapasztalatom nincs...

Megyek, mert még nincs teljesen kész a kaja mindig!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Tandika! Bódogságos szülinapooootttt!!!

Alziza! Alexnak sok boldogságot kivánunk!!!Fúúú, 12 év, nem semmi!!!!!!
Mit kapott, milyen volt a buli? Mesélj!!!!!!
Ő már az a kor, amikor ciki ha anya fogja a kezem?

Beni lázas. 38.8. Nurofen, Cebion, lámpázás és Stodal 2. nap a köhögésre. Lehet hogy a Stodaltól folyik az orra, mert a homeós cuccok felerősitik a tüneteket?( rágófoga is jön és fosik is. )
Betettem neki(tőletek az ötlet)Blanka Micimackóját, és mellétettem Blani plüsseit a meséből. Felimerte, amikpr azt a szereplőt mutatták elővette azt a figurát és nézett a plüssről a képernyőre. Azért döntöttem antitévésként a tv mellett mégis, mert nem akartam, hogy lázasan rohangáljon, gondoltam ezzel leültetem. Aha, 5 percet ült ott. :? :shock:

Alziza! Részvétem a babakocsizás miatt!!Hál istennek apa hazajött igy ő hozta vitte Blanit, mi meg ki sem dugtuk az orrunkat.ÚÚÚtálom ezt a nyál időt!!!!!!!!

Szerintem Alziza ezt a fektetést nagyon jól csinálod!!!
Hát a hátam már nekem is kivan!!Ez az etetőszékbe be és ki napi 8x gáz!!!Most hál istennek keveset eszik, mert nincs étvágya. Azért 1 banánt meg egy ü sütötök almás bébiételt bevágott de. du meg eddig 2 részletben össz 2 dl pipishusit krumlival. Szerintem odadadom etse neki a maradék 1 dl és ennyi lesz mára.

Egyébként meglepődtem, hogy használod a suttogót, nem emlékszem, hogy olyan sokat emlegetted volna. Örülök hogy tetszik, te miben vetted hasznát?
Én amúgy hirtelen be-lelekesedős fajta vagyok, így most nagyon tetszik amit ir, sok mindent a fegyelmezés, határhúzás, dicséret, következetesség terén már kipróbáltam. Ami miatt húzom a számat az a többkanalas etetés, de pont tegnap követelte ki a fiatalúr, =8x mostam fel. Látom én hogy hazsnál, és tanulja szép lassan, de nem biiirom a maszatolást.

Oriandy!szuper, hogy így megy a bölcsi!!!Danitól nem is vártam mást. :lol: :lol: Kivi leszek a mi augusztusi sztorinkra.
Ja, hétfőn megyünk játszóbölibe mi is.

Alziza, ez a szuvasodás akkor is előjöhet ha a gyerek soha nem volt cumisüveges, soha nem cumizott és nem kapott a vizen kívül semmit? Én úgy hallottam, hogy a szájban sokáig tartózkodó édes löttyök okozzák az inyen belül a szuvasodást. Elég aggasztóan hangzik a szuvasodás ilyen pici korban. Nálunk isifogászaton 8-ban voltak csak szuvas, vagy lukas fogak.

Fogmosás: nekünk még a DM-es 3 db-os alapcsomag van, amiben a 2 gumi. Beni azokat használja felváltva, de már szemet vetett az elektromos fogkefénkre!!!!

Lányok nagyon köszönöm a jókivánságokat. :lol:
Gab!a 2x 18 meg olyan jól hangzik, (ilyen aspektusból még nem vizsgáltam a koromat)
Ma mindenkinek azt mondogattam még csak 18 vagyok, igaz hogy az kétszer!!!!!

Meteor! Mikor jössz hálószobalakberendezés ügyben is??Irtam fentebb neked, vagyis ide sikeredett.

Gab! A bambuszrúd ne túl vastag abba a karikába?

benianya
ákosbenianya
 
 


Benianya! Olyan karikát keress, ami jó nagy! :lol:

Beninek meg gyors gyógyulást!

Mára elköszönök mostmár tényleg! Sziasztok, pusszanat!!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Preni!
DM-ben vettem én is.

Kép
Kép
veráska
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?