Új privát üzeneted érkezett!

Kép 35. héten
Vendég
 


Bocsi csajok! Mennem kell, meérkezett Gézu és hogyha sietünk mé ma meg tudjuk venni a babyhordozót.

Pussszantás
Este még jövök

Kép
bettó
 
 


szia Bettó

Kép

Kép
lecso
 
 

 
 

Laura:nekem a barátnőm azt mondta amikor ő vizesedett a védőnő sok zellert etetett vele,és jobb lett a helyzet

Kép

Kép
lecso
 
 


nem fogtak sószegény diétára?Állítólag a só megköti a vizet azért is van ilyenkor ilyen diéta

Kép

Kép
lecso
 
 


hahó elmentetek?

Kép

Kép
lecso
 
 


Csak egy vigasztal... még kb. 2 hetet kell kibírnom... és akkor jön ÁDÁM :lol:
Vendég
 


Jön Ádám?

Kép

Kép
lecso
 
 


Doki nem javasolta... szerinte nincs annyi haszna a sószegénységnek...
Vendég
 


értem!Van egy másik topik is ahová írok,ott volt olyan csajszi aki diétázott

Kép

Kép
lecso
 
 


Valószínű, hogy a 37. hét környékén császár lesz...
Vendég
 


De ha jól emlékszem te vagy pcos?
Ez egy pcos+babás topik

http://www.babanet.hu/tarsalgo/viewtopi ... 991e9b1cb8

Kép

Kép
lecso
 
 


ha szükség van rá,akkor kell!Én nem vagyok császár ellenes.

Kép

Kép
lecso
 
 


Szerintem, ez doktor szemléletétől függ...

Elég nekem az IR miatt diétáznom...
Vendég
 


nem tudom,(hála nem vizesedem)hogy mennyire hatásos a só sz.diéta.
A vérnyomásod jó?Nincs ugye fehérje a vizeletedben?

Kép

Kép
lecso
 
 


Igen... PCOS vagyok... szedtem a met-et... és lombikoztunk... így lett Ádám...


Nem ismertem azt a topikot... igaz, ide sem jutottam sokszor... dolgoztam...
Vendég
 


nekem az IR miatti diéta teljesen az életem részévé vált.Már nem találom egyáltalán nehéznek,nem úgy mint az elején,csak bele kell jönni :D
Én 175gr CH diétát tartok most

Kép

Kép
lecso
 
 


Vizelet, vérnyomás, májenzimek, vérkép, alvadási paraméterek rendben...
Vendég
 


van mégegy topik ha érdekel ahol szintén pcos csajok vannak.Igaz oda a még nem babásododtt csajszik írnak.Én is ott kezdtem :D De hála gyarapszik a másik topik,de sajnos a másik is.,De még se sajnos,mert akkor már jó irányba haladnak,meg fogják kapni a szükséges kezelést.Az a baj amikor az egyén még azt sem tudja mi a baja

Kép

Kép
lecso
 
 


Én visszaszorítottam 150g-ra a napi CH-t...
Vendég
 


az jó ha a többi laborod jó+vérnyomi is :D :D :D Csak az a fránya vizesedés ne lenne!Állítólag az fáj is! :cry:

Kép

Kép
lecso
 
 


150?hogy bírod?Én ezt a 175-öt sem mindig tartom be,mert hála kissebb csalásokkal is jók a vc értékeim.Nekem mindennap kell mérnek.

Kép

Kép
lecso
 
 


Kép Ádám szobája
Vendég
 


Szupi gyerekszoba!!!! :D Az lesz ott a szopiztató fotel?

Kép

Kép
lecso
 
 


Az a fekete kutyus, nem plüss... :wink:
Vendég
 


lelépek én is,kezdődik a vészhelyzet.Sorozatfüggő vagyok mostanában,így mindig van mit várni :lol:

Kép

Kép
lecso
 
 


Kép Komód
Vendég
 


Lau!

Nagyon szép Ádám szobája!!! Gyönyörű! Biztos jól fogja érzeni magát ott a kissrác!!! Nagyon jók a színek!

Hát, csak szurkolni tudok neked, hogy valahogy átvészeld ezt a néhány hetet! Nemsokára itt lesz a fiacskád!!!

jutiboszi
 
 


Én már 20 kg-t híztam, nem diétáztam, egyszerűen ha éhes vagyok, eszek, úgyse tudok sokat enni egyszerre. De nem vizesedek, csak kicsit dagad a kezem, meg a lábam, de nem vészes. Alvás után egy pár perc kis torna, és már jobban is vagyok. Pedig azt mondják, hogy sok a 20 kg, de mit tegyek? Már nem tudom leadni.

jutiboszi
 
 


Én olyan 16 kilót híztam... az a baj, hogy már eleve volt rajtam kb. 10 plussz kiló
Vendég
 


Laura!

Fel a fejjel! Két hét, az már nem sok. Pihengessél sokat és nézegesd a baba szobát, ami egyébként gyönyörű. Én amikor elkap a rosszkedv néha, akkor lefekszem nyugiban és élvezem, ahogy Nikike mocorog, vagy alőveszem a babás könyvemet és tanulgatom, hogy mit hogyan kell csinálni.

Juti!
Néha mi is küzdünk anyagi gondokkal, de nálunk főleg az a baj, hogy a férjem irtó pesszimista, és bármire pénzt kell kiadni, mindig sopánkodik és a rosszkedv rám is rámragad. Mi annó, ezért kértük az OTP-től az A-hitelt, hogyha esetleg annyira megszorulunk, akkor pár ezer forintért ne kelljen anyuéknak v. anyóséknak könyörögni, és az a jó benne, hogy egy hónapig nincs rajta kamat, ezét amikor megjön a fizum, csak olyan, mintha előre költöttünk volna.

Most mennem kell, egyszerűen nem bírok ülni, fáj a hátam, és Nikinek sem tetszik az ülő pozitúra, ráadásul a cicámnak is van valami baja, nem találja a helyét, megyek megvigasztalom.

Driennke

Kép
driennke
 
 


Nekünk is van A-hitelünk :lol:
Abból vásároltunk be most Ádámnak :lol: :wink:
Vendég
 


Kép ruhácskák1
Vendég
 


na megjött a sorozatfüggő :lol:

Vivien mi van veletek!Ez a rész a vészhelyzetben nem volt vidám.

Én nem sokat híztam.A +tesztkor voltam 51,4kg,majd lementem aug.-ra 47,3-ra.Onnantól hízok,most 55,4kg vagyok.
Levivel is 8 kg-ot híztam össz-vissz.

De egyébként ne aggódjatok asúlyotok miatt,mjad lemegy a szülés után. :D

Kép

Kép
lecso
 
 


Kép ruhácskák2
Vendég
 


Én is sorozatfüggenék... :cry:
Csak nálunk kevés még a TV-vételi lehetőség is... :evil:
Vendég
 


igazi fiús rucik :D

Kép

Kép
lecso
 
 


Laura: :cry: :cry: :cry:

Kép

Kép
lecso
 
 


laura:neked sem fájt amikor készültek a csíkjaid?
Nekem viszketet ,éget,fájt,feszített a bőröm.

Kép

Kép
lecso
 
 


Lecsó
A vidéki életnek vannak hátrányai... :cry: :evil:
De előnyei is... :lol: :lol: :lol: :lol:
Városban nem lehetne kutya, macska ....
Vendég
 


Nem fájt... de nem csak most lettek... :cry:
Vendég
 


Én is vidéki(Polgár) lány voltam 2001.júliusáig.Csak azóta lakunk Pesten.

Kép

Kép
lecso
 
 


nekem a csípőmnél+a mellem alatt vannak a tavaly szedett medroltól :cry:

Kép

Kép
lecso
 
 


Polgár világváros a mi falunkhoz képest... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Mire szedtél medrolt?
Vendég
 


Világváros? :lol: Ha tudnád amikor hazamegyünk Anyuhoz,milyen "csendes" helynek tűnik :lol: .Már én elvárosiasodtam4 :lol: :lol: :lol:

Medrolt?A pcos-ra írta anőgyógysáz +clostyt,de akkor még nem tudtam,hogy pcos-m van.8 hónapig szedette velem,úgy felpuffadtam tőle mint az állat(akkor voltam 64kg).Majd Márciusban terhes lettem,de a 6.héten elhalt a terhesség.És mind ezek után hallodtam a pcos-ról.A netünk is akkor lett bevezetve,így kiosodtam és végre kiderült mi is az én igazi bajom.9 hónap merckformin után jött Tomi! :D
Az a nem is lehet kifejezni milyen doki,jól elkezelt! :evil:

Kép

Kép
lecso
 
 


de mostmár sínen vagyok!Te hova jársz endokrinológushoz?

Kép

Kép
lecso
 
 


Debrecenbe járok...

Volt egy lombikunk a BMC-ben, aztán költöztünk Szabolcsba... és akkor váltottunk a debreceni Kaálira... ott volt egy lombik és egy fagyis beültetés... az ottani dokim kezdte el a kivizsgálást, és ő ajánlott endokrinológust... 8 hónap met és egy sikeres lombik... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Na én megyek fürödni!Ma már nem hiszem,hogy leszek!

Kép

Sziasztok!
Puszi

Kép

Kép
lecso
 
 


az a lényeg Laura,hogy te is jó kezekben vagy !!!! :D :D :D
Remélem már kicsit jobb kedved van!Olvas valami jót a neten! :D

Kép

Kép
lecso
 
 



Kép

Kép
lecso
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?