Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Andy!
A kispestiben mennyi a bébiuszi és kispesten nem két uszi van, ez melyik?

Ma a délegyházi tavaknál voltunk. Két nagyobb egyfolytában pacsált apósékkal Zsuzsi meg tündért játszott és csak evett, aludt és néha ébren volt, de csak mosolygott és gagyarászott, nem volt semmi üvöltés. Kép Még a végén egész jó és csöndes, nem hasfájós Zsuzsink lesz. Kép

Ja képeket megnéztem, naggggyon jók. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok, lányok

Na, úgy néz ki a Kisherceg (anyuék hívják így Kevint) megkezdi délelőtti szunyáját, úgyhogy tudok kicsit írogatni...
Apropó írogatás: elkezdtem írni, melyik nap mit csinálunk, mert 2 hónaposan fogalmam sincs, milyen körülbelüli napirend szerint élünk. Ez most kicsit fontosabbá vált, mert a gyógytornákat be kell iktatni, és hétfő óta rájöttem, hogy a reggel 9 azért volt gáz, mert többnyire beleesik a délelőtti szunyaidőbe. Ma próbáljuk a fél 2-t, hátha...


Norka,
Kajálós képekKép

Kaska
Viola megfogja a csörgőjét? Hát ez szuper! Gratula neki, nagyon ügyes!!!Kép
SzomszdKép
Az utóbbi 3 napban Kevin is megtanulta, hogy hatalma van a hangjának, és produkált néhány "belelovalós" hisztit, könnyel, meg minden extrávalKép Nekem nem gáz, gondoltam, ha nyílik a világ, lesz ilyen is, de apa kiborult. Szegény, azt hitte, hogy az eszik-alszik-nézelődik baba csak mosolygással és gőgicséléssel bővíti a repertoárt... Felvilágosítottam a "sötét oldalról", szerintem ez is ugyanolyan egészséges folyamat, mint a többi...Kép(bár én is meglennék nélküleKép)

Évi,
Igen, megyünk a Pólusba a tájékoztatóra, ha meg tudod oldani, gyertek el ti is!!

Urszila,
Tényleg, neked már a sulikezdés is színesíti a programotKép Jó sok lóvéba kerül, igaz?Kép

Mókuska
Foghoz gratula a porontynak!Kép A képek aranyosakKép

Sofka,
Látom nálad is újra süt a napKép

Andi
Férjnagypapa láb nagyonKép

Magdi,
hogy te mit be nem vállalsz 3 gyerekkel..!!?? Délegyháza? Én még az erkélyre sem ültem ki napozniKép Igaz, a lányod már okos nagylány, de a 2 kicsivel is merész az én szememben, amilyen örökmozgó a fiadKép

Megyek, ki kell szednem a szemöldököm, mert a gyógytornász csaj elég csini és kedves, és az én lusta férjem megborotválkozott ma reggel. Vajon miértKép?
(Bár a lényegen - a csíkokon és a nagy seggen - persze nem változtat a szemöldökKép)

pusza mindenkinek

Elli+Kevin
ellimami
 
 


Sziasztok!
Sajna ma sincs időm írni, megyek barátnőzni mindjárt, de beugrottam elolvasni titeket, meg képeket nézegetni! Nagyon-nagyon aranyosak, jó fejek a babák, még mindig! Puszi a buksijukra!

Küldök nektek egy táblát, mert igencsak rég volt már...

<!--attachment: FrissBabakTabla-30943.xls*mime_msexcel.gif*application/vnd.ms-excel*81.9**FrissBabakTabla%2exls --><center><pre>
Kép
FrissBabakTabla.xls (81.9 k)</pre></center><!--/attachment-->

<!--attachment: FrissBabakTabla-30944.html*mime_html.gif*text/html*45.1**FrissBabakTabla%2ehtm --><center><pre>
Kép
FrissBabakTabla.htm (45.1 k)</pre></center><!--/attachment-->

Pusz
Franyó
franyo
 
 

 
 

Sziasztok!

Magdi: Kettő van az egyik Wekerlén, de az nekem nem tetszett ott 3500Ft/hó ez 4-5alkalom.
A másik pedig majdnem a kökinél van ott is 3500 vagy 3700FT nem nagyon emlékszem, mert most kihagytunk egy hónapot mert szabi volt. Szeptember 5-én indul újra. De ez nagyon jó és nagyon rendes az uszásoktató tanár.

Na most ennyi
Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Sziasztok!

Levi éppen hisztizik a földön ülve, mert a gonosz anyja levágta a kezén a körmöket. Ezután iszonyú sértődés következik majd: nem néz rám Kép. Komolyan, a múltkor séta előtt 'vesztünk' össze, és kb. egy órán keresztül hiába beszéltem hozzá, nem nézett rám, Brokkoli is igazolhatja Kép. A kis akaratos és még csak nyolc hónapos...

Psandi!
Csak 11 ezer a telefonszámla? Nekem most 14 ezret sikerült összeneteznem... Vissza kellene fogni magam, mert ez tényleg elég húzós. De mit csináljak, ha éjszaka már nincs erőm netezni, inkább alszom, délelőtt meg alvásidőben van egy kevéske időm.

Évi!
Én pont írni akartam, hogy Petra tiszta anyukája Kép. Bár Téged többször láttalak, legalábbis fényképen, lehet, hogy ezért?
Megkaptam az e-mailt, megpróbálok válaszolni hamarosan!

Orsoly!
Férjembered szerint hol élünk Kép? Az asszony helye a tűzhely mellett, várja édes férjecskéjét, (aki mellesleg emberek közé jár, felnőttekkel beszél) és nem jár neki szórakozás? Amikor alszik, akkor mit foglalkozzak a kölykömmel Kép? Álljak mellette, nézzem ahogy alszik?!?
(Na jó, az enyém most nem alszik, hanem mögöttem a földön morog, mert mérges rámKép.)
Én azt üzenem neki válaszul, hogy maradjon otthon három napig a gyerkőccel, egyedül és akkor rájön, hogy mire jó a Babanet Kép!

Norka!
Evős képek szuperek Kép! Látom nálatok sem probléma az arcápolás különböző pakolásokkal Kép!

Beu!
Nálunk nem volt semmi gond a nem kötelező agyhártyagyulladás elleni oltásokkor. Sem láz, sem lábdagadás, sem levertség, nyügi. A dokinénink szerint nagyon ritka az utóhatás. 'Csak' a szúrást kell elviselniük.

Kaska!
Kertipartira mi is beneveznénk Kép! Csörgözéshez gratulálok!

Elli!
Szemöldökszedés Kép! Én a múltkor felhívtam a férjem figyelmét, hogy észre sem vette, hogy vékonyabbra van szedve és eljátszottam a sértettet... Na persze csak vicceltem Kép.
Egyébként csíkokon segíthet a rózsafaolajjal történő kenegetés. Egy cseppet tegyél a tenyeredbe és keverd össze a testápolóddal, de csak napközben, mert nagyon erős az illata és éjszaka elég húzós. Ezt tapasztalatból mondom Kép!

Tegnap voltunk sétálni a Margit szigeten délután, minden babakocsiba belebámultam és megnéztem minden anyukát, hátha találkozok valakivel a netről, de nem volt szerencsém. Mindenesetre jót sétáltunk, túlvagyunk az első metrózáson Levivel. Eléggé furcsálta a dolgot, odafelé mozdulatlanul ült és döbbenten nézett, de nem sírt. Visszafelé az Ecseri úttól próbálta túlordítani a metrót, ami egyébként sikerült is. Valamitől nagyon megijedt és nem lehetett megnyugtatni Kép.

Na megyek, mert az én személyi diktátorom békülni akar, itt ütögeti a székemet.

Pusza mindenkinek! Virág és Levi
virga
 
 


Sziasztok!

Andy!

én is bezséltem a Köki-nél lévő uszodával, de szerintem olyan hülyeség hogy csak 8-tól indítanak órát. Emma 1/2 8-kor kel, 10 percre lakumnk a Kökitől, de így s etudunk odaérni 8-ra. Viszont állítólag szeptembertől újra indul a babúszás itt nálunk az Újhegyi uszodában is. Nem a vizipókosok tartják, mint régen, hanem valami újm Pancs-mancs a neve. Mi valószínűleg kipróbáljuk, szombaton lesz, 8-tól, 9-től, 10-tő, és 11-től egy egy csoport. Mondjuk az ára elég húzós 8 alkalom 12000 Ft, 4 alkalom 6800 Ft vagy alkalmanként 1900 Ft. Akik ezen a környéken laknak ez is a Kökitől 4 busmegállóra van. SA tesómék a XVII. kerületből is ezt az uszit szokták használni.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Virág!

Én kölxköm is hisztizik, de mivel ketten anyukámmal nem tudtuk kitalálni hogy mi baja, így hagyjuk. Sajnos ő nagyon hisztis, és ha valami minimálisan is nem úgy történik ahogy ő akarja, akkor vége, hanyatt veti magát, üvölt. Sajnos erről valahogy le kell szoktatni, mert így nagyon csúnya nagylány lesz belőle, aki mindenhol hisztizik és ezt nem akarom. És állítólag a hiszti eleln egy orvosság van, ha ráébresztjülk hogy nem ér el vele semmit. na mire ezt leírtam anyukám felvette, ennyit errőlKép

Orsoly!

nem kell szerverbe betörni, elég ha regisztrálja magát Orsoly kispapája néven és beírja hogy foglakozzatok a gyerekeitekkelKépKépKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Hali Csajok!

Jelzem, megjöttünk, el vagyok havazva, ráadásúl a srácok zokon veszik, hogy vége a nyaralásnak...

Látom, megint lemaradtunk egy talirólKép, bár nem félek, ha 2hetente lesz tali, egyszer csak eljutunkKép

Na majd jövök még, és próbálom magam utolérni...
Pussz
Zsófi
csucsuka
 
 


Sziasztok!
Végre itt. Legalább ez vigasztal. Apa ma elutazott és csak hétfőn este jön haza (nem örömmel ment).Kép Ráadásul akartam a cuccába csempészni egy fotót Roniról, de elfelejtettem.Kép
Az unokatesóm szabin van, biztosan átjön majd (lehet, hogy ide is költözik), imádja Ronit.

Na megyek visszaolvasni.

Maci_2
maci_2
 
 


Maci2!

Régen én is mindíg csmpésztem avalmi a cuccába ha elutazottKép Most meg már eszembe se jutottKépKépKép Igaz régen ő is hozott nekem sűrűn virágot, most meg nem.Kép De ha megint elutazik akkor majd csempészek, de jó hogy eszembe jutattad! Kár hogy nem egy nappal előbb, mert ma hajnalban ment elKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Manó
valszeg mi is az Újhegyi uszodába megyünk szeptembertől. Apa beszélt velük telefonon, jónak tűnnek.

Virág
Most áttértünk a Matávnál a csevegő díjcsomagra, az előfizetés fele állítólag leinternetezhető. Majd este kipróbálom.
sértődött LEvi Kép megbékélt?

Elli
majd írd meg, hogy tetszett Kevinnek a gyógytorna
szemöldökszedés Kép

Dani ma megint lekakilt. KépKép Hagytam, hogy legyen egy kicsit pelus nélkül, főleg az éjszakai dunszt után, hát mit mondjak, megszívtam Kép A combomon csak úgy csurgott lefele. De ami rosszabb, megint moshatom ki a kakit a textilpelusról és ezt uuuuutálom

Tegnap megint hülyének lettem nézve, hogy nem adok cukros teát a gyerekemnek... no comment

Andi
psandi
 
 


Andi!

Az tök jó! Én még nem hívtam őket. Mi már jártunk az Újhegyibe 1 hónapot, csak aztán megszönt a babúszás, akkor avizipókosok tartották. Azóta csak úgy kijárunk mi az Emmával starndolni. Aza rossz hogy Emmamár simán merült amikor jártunk, de azóta elfelejtette, hogy ababhygtuk. Így most mi sis kezdőnek fogunk számítani szerintem a maga 11 hónapjával. bár ő imádja avizet, pl beugrik a medence széléről az ölembe magátólKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Hali, Lányok! Kép

Csucsuka Kép
üdv újra itt! És igenis, a következő talira gyertek ti is!

Elli Kép
aha, most kezded az irkálást Kép Én születése óta irkálok Kép Grafomán Kangi Kép
Drukk, hogy a mai gyógytorna jól menjen!

Babaúszás: mivel Apacuka lesz a tréner, és ő a Dob utcában dolgozik, nekünk az Almássy tér lesz jó. Ma felhívtam őket, szept.4-én lesz a tájékoztató, és a köv. héttől indulnak a csoportok. Naggyon kíváncsi vagyok!

Beu Kép
ld mint fent, majd beszélünk.
Kakis banán, hahaha Kép

Andi Kép
lekakiltatás KépKépKép Nos igen, ez előfordul KépKépKép
(mi sem úsztuk meg).

Sofka Kép
vidor lányok Kép
Babanet és talik: Apa nem szól bele, hová megyünk, tudja, hogy nekem aztán muszáj, vagy megkompolyodom bezárva. Meg aztán a kocsit is én vezetem. Csak attól int, hogy hulla legyek. Ettől ftlenül én hulla szoktam lenni Kép
Magáról a Babanetről változó a véleménye, általában örül, hogy van kivel megbeszélnem a kakitémákat, aztán néha morog, hogy rossz irányt képviselünk, mert bezzeg a szeegény apukák, és mi csak morogni tudunk, de mikor felszólítom, hogy nézzen be nyugodtan a "Sanyarú sorsú kispapák ... -hoz, akkor tiltakozik. Kép Nálunk meg ADSL van, merthogy a munkájához köll, szóval fix a ktg.

Ez a nyálas bugyborgás nálunk msot nagyon menő. Ki kellett telepítsem a járókából a lányt, mert cask egy irányba forog, és a járóka szűk neki. Most a szőnyegre terített ágytakarón játszik, de baj van a géppel, nemtom feltölteni a képet Kép

Na megyek, mert most meg süvölt.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Évi,
KépKép

Kaksa,
Hogy álltok a kendővel? Remélem már megszerette Viola. Kitartás és ne szomorkodj, naaaaaKépKépKép

Gömb,
Édes lehet, amikor Lili éjszaka tapsikolKép
Gratulálok az új autóhoz!
Hol voltatok (külföldön)? Milyen volt?

Psandi,
Ennyi jó hír. Gratulálok.
És hova mentek az útlevéllel?

Zsurló,
Minek helyjegy (az IC-n) a babának, mikor úgyis valamelyik szülő ölében ül?!

Elli,
Nagyon sajnálom, jobb hírekre számítottam. De hát neked írom...?
Próbálj meg keveset aggódni, mert az nem használ (tudom, nagyon nehéz). Drukkolok nektek, meglátod rendbejön Kevin, nyoma sem marad!

Réka,
Roni kb. 1 hete kapott egy levelet a Nestlétől, és abban volt egy matrica. Fel is ragasztottuk gyorsan.

Azúr,
A bórvizet még a MÁV-os gyerekdoki írta fel. Hogy minek nem tudom. A gyógyszerészt kérdeztem amikor kiváltottam, ő mondta, hogy pl. mellfertőtlenítésre, vagy baba szem lemosásra használják. Gondoltam kipróbálom.
Köszönöm, jobbak az éjszakáim. Bár van új műsor. Éjjel álmában megfordul (hason alszik, háton nem tud, mindig felriad), megijed és elkezd ordítani. Ilyenkor átmegyek visszafordítom és kis idő múlva alszik tovább.

Franyó,
Nagyon ügyes Anka. Ha fel tud állni, akkor az izomzata (meg ami még kell) elég erős már. Szóval szerintem se aggódj.

Anita,
Levél ment ismét.

Myssnia,
Szilárd édes. Ettől tartok én is. Roni most még viszonylag elvan, pl. ha letszem egy plédre. De mi lesz ha mászik, jaj nekem!Kép

Orsoly,
Remélem már jobb kedved van, kibékültél apával és Lackónak sincs semmi baja.
Látom az utóbbi bejött. Apa ügyhöz megy a drukk!

Megnézem a lányt, mert panaszkodik.
Fáradt, de aludni azt nem akar.

Timici,
Bence nagyon ügyesKép

Sofka,
Nekem megvan a Játékkalauz 1. évfolyam 1. száma. Már nem tudom hol, vagy mihez kaptam.
Játékbörze jó ötlet! Ha tudsz majd pontosabbat (időpot, helyszín...) írd meg légyszi!

Leszter,
KépekKép

Még nem jutottam a végére, de mennem kell. Talán a cicin megnyugszik és elalszik.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Mano
Akkor lehet,hogy megis kiprobaljuk azt a hires-neves 800Ft.os kekszet! Kép
Azur
Virus Kép Ezennel le vagyok beszelve a HH pelenkarol Kép Hat en is sajnalom,hogy itt szep sorban lemaradunk minden talirol.
Remelem mar tul vagytok az oltason!Pindur,hogy viseli?

Kaska
Babazaba Kép 2 plussmacis mutatvany Kép
Csorgofogas- akkor ez mar egyre jobb lesz.Egyre tobbet le tudja foglalni magat. Kép
Koszi frizuravarjut. Mar megint vagni kellene, de a baratosnem nem elment Tuneziaba? Meg ilyet?!

Urszila
Nem semmi ennyi vendeg. Nekem mar olvasni is sokkk Kép
Nagy gratula a forgolodashoz! Kép Orulok,hogy alakulgat a kis furulyamuvesz! Milyen hangszert vettetek? German v. barokk fogasut?

Mokuska
Gratula a fogacskahoz! Kép Oltast,hogy birtatok? Kepek nagyon jok!

Beu
Most allnek neki eloszor, csak valahogy eddig azzal a nyugodt tudattal eltem,hogy nekem nem lesz jogsim, majd apa vezet...nem nagyon erzem kepesnek magam ra.
Remelem Lorinc ma jobb formaban van!?

Andi
Ferj nagypapa Kép

Elli
Nalunk az uszas volt igy,hogy egy ideig imadta,aztan epp alvos idejebe esett es vegig orditotta. Szoval sokat szamit!

Virag
Te tenyleg ilyen gonoszsagokat muvelsz,hogy kormot vagsz? Kép
Nem lenne olcsobb az ADSL es akkor egesz nap benezhetnel?
Arcpakolas(+etetoszek+Anya) ma is megvolt Kép
Hol lehet beszerezni a rozsafaolajat????

Zsooofi!
De jo,hogy megvagytok! Milyen volt? Ha lesz ki idod kerjuk a beszamolot! Kép

Franyo
Lassan megy a litania,eddig meg nem volt idom nekiallni.

Lanyok
Toffiek nyaralnak? Mar hianyolom.+Gyorgyieket is.
Kerdes: Ha en lebetegszem (pl. laz,virus ilyesmi) akkor Apa kaphat betegszabit Jazit ellatni vagy hogy mukodik ez a dolog?
Mas
Eddig 4 honapos babaknak gyartott bebipapikat vettem. Most a 6 honapos kajcsik mar szilardabb allaguak. Ilyenkor lehet meg oket keverni, vagy probaljak inkabb atallni a szilardabbra?

Norka es ebedeltJazminKép
norkini
 
 


Myssnia: Szilárdnak boldog félévességet, persze a fogacskához is gratulaKép.

Beu:de gyönyörű tekintete van Lőrincnek, csuda édesKép

Évi: Petra már komoly nő, és az a csábos mosolyaKép.

Norkini: mi fincsit eszik Jázmin? Nagyon édes, gondolom volt mit lemosni a kis orcájárólKép.

Mókuska:de kis tündér Lilike, és milyen ügyesen ül márKépGyönyörűKép

Macika: köszönöm szépen, megkaptamKép.

Volt vkinél az elején kisebb mellgyulladás féle? Mennyi ideig tartott? Kicsit sebes még a cickóm kenegetem , a szoptatás azért megy belőle, igaz lassabban, mert csak csepeg , de azért Robikám nagyon türelmes. Szegénykém tegnap előtt óta annyira nyűgi volt és a hasfájás sem akar múlniKép.
Most aludt éppen el, hason fekve, így legalább pár percig szunyókál.Az az érdekes, hogy ha nyugodtabb, akkor néha képes délután is aludni 4-5 órát. Nem sok ez egy 5 hetes babánál?
Azt szeretném még megkérdezni, hogy ti ha nem babakocsival viszitek vhová, akkor miben tartjátok ? Kendő vagy hordozó...?
Egyikhez sincs semmi tapasztalatom, jó lenne ha vki profi anyuka Kép tudna segíteni nekünk, mit érdemes venni(amit ki is lehet használni) és mi éri meg, ami Robókának is kénylemes Kép
A BCG oltás helyének lassan látszani kéne már? Egy nagyon pici keményedést észleltem már, de az nem biztos , hogy az.
Hidegebb időben , ti esténkén mivel takartátok be? Nűálunk a hálózsák most nagyon bevált, igaz ez kicsit vékonyabb, de télen nem tudom mennyire jó a takaró, mivel Robikám már most lerúgja magáról, ha vékonyabb plédivel takarom be.
Szerintetek ha nincs rendes széklete , csak két három naponta de az is hőmérőzéssel, az idővel beáll majd, vagy vszínű Robika ilyen marad később is és a kakikával "szenvedünk" majd?Úgy szeretnék neki segíteni...

Ja és had dicsekedjek egy picit: tegnap hason pihiztünk Robóval és mit látok: nagyon erőlködik , először oldalra mjd a kis hátára fordult. Azt hittem nem jól látokKép. Annyira kis erős és még "csak" 5 hetesek vagyunkKép.
Ezekért a percekért érdemes élni tényleg, sokszor pedig elkeseredek, hogy eleget eszik e, fejlődik e rendesen, meg ilyesmi, de biztosan ezeket ti is átéltétek és átélitek nap mint nap...

Sziasztok:Anita és Robó ( 5 hét+2 nap)
anita77
 
 


Sziasztok lanyok!

Tegnap este hazajottunk a Balatonrol. Ez Kép, mert vege a nyaralasnak, a pancsolasnak, az egyuttacsaladnak, de Kép is, mert olyan jo most itthon is.Kép
Apa meggyogyult szerencsere, es sem Petra, sem en nem kaptuk el (eddig, kopp-kopp).
Petra par napja megtanult sikitozni, azota egyfolytaban ezt gyakorolja, es kozben les minket.Kép Ha nevetunk, es megdicserjuk, hogy milyen jo hangos volt, akkor nagyon orul neki.Kép Nagyon edes!
A Balatonon amugy az elso nap kivetelevel nagyon jol viselkedett a kislanyunk.Kép Bar azert persze voltak nyugosebb napjai is, es cumi tekinteteben volt nemi visszaeses, eleg sokszor szukseg volt ra. Viszont ma delelott mar itthon szep nyugodtan elaludt nelkule, barcsak igy is maradna!Kép
Talis kepeket sorban nyitogatom meg, nagyon jok!Kép

Miszike,
Eleg elkeserito, amiket Fotrol talaltal.Kép Nem is ertem, mi szoktunk Kisalag fele setalni estenkent, es meg semmi hasonlo nem tunt fel soha...
Koszkopulkodsz.KépKépKép

Barbi,
Udv itt! Hat ez nem semmi, amin keresztul mentel...Kép De most mar biztos jobban leszel, es akkor csak a babazasra fordithatod minden energiadat!Kép Drukk, hogy minel elobb igy legyen!Kép

Beu,
Racsrago Lorinc szuperedes!Kép

Myssnia,
Boldog szulinapot a kis recesfogunak!KépKépKép

Evi,
A Ti Petratok is nagyon edes!Kép Szerintem is hasonlit az apjara.Kép Na meg Rad is!Kép

Norka,
Hajrahajra, jogsit szerezni!Kép
Maszat Jazi.Kép

Urszila,
Latod, kezdtel aggodni, hogy Julka nem emeli a fejet, erre most meg mar forgolodik. Petra meg nem forog, csak hatrol oldalra, a hasrol hatra az meg vagy 2 honapja ment parszor, de azota mar nem. De szerintem napok kerdese, es o is forog mar, mert folyton az oldalan hentereg.Kép
Termeszetesen Julka is felso 1,5%!KépKépKép
Tejszaporitas nekem is sikerrel jart, pedig mar kezdtem elegge letorni. Szegyen ide vagy oda, nekem a nassolas valt be... Onmagaban a Laktoherb nem volt eleg. Asszem az volt a baj, hogy tobbszor is elmentem ugy uszni, hogy elotte mar ehes voltam, csak megorultem, hogy Petra alszik, es sajnaltam az idot evesre forditani.Kép Az uszas es a vizben tobbszaz meteres gyaloglas (deli part) pedig azert energiaigenyes dolog. Legalabbis ezzel nyugtatom magam.Kép

Sofka,
Hangutanzos Marci.Kép

Beu, Evi, Elli,
Mi is megyunk am a Polusba hetfon!Kép Hacsak addig nem talalunk olyan helyet, ahova szombaton mehetnenk.

Most nincs sok idom irni, mert van egy keveske mosni- es vasalnivalom, na meg holnap jon anyosom, szoval takaritani is muszaj ma.Kép Pedig 2 utan fekudtem le, reggel tok koran keltem, hogy elmenjek bevasarolni, mielott apa dolgozni megy, es inkabb aludni szeretnek....

Puszi:

Leszter, aki tagnap ilyenkor meg gumimatracon hevereszve ringatozott a vizenKép
leszter
 
 


Anita Kép
legelőször is kakitéma: miért kell hőmérőzni? Küszködik, szenved a kakival? Mert ha nem, akkor hagyd a csudába a hőmérőzést. Úgy tűnik, lassabb kicsit az anyagcseréje (nem az átlagnál, hanem pl az én lányoménál, aki napi hármat tojik), és mivel még nem nagyon mocorog sokat (bár ahogy olvasom, ez hamarosan már nem így lesz Kép), a beleket még nem "rázza össze", nehezebben indul be a perisztaltika. Inkább masszírozd, gyömködd finoman a pocakját, MINDIG az óramutató járásával megegyező irányban. Nem célszerű hozzászoktatni a mechanikus ingerekhez.
Ha szenved a kakitlanságtól, akkor is a masszázst javasolom.

4-5 óra alvás nem sok, sőt, légy szíves, gyújts gyertyát az anyák védőszentjének Kép Majd ébred, ha éhes. Ha ilyen intenzíven fejlődik, akkor kell a pihenés, nemcsak a testének, hanem az idegrendszerének is.

BCG: nem tudom, Julcsinak kicsi piros hegecske volt már a legelejétől, ebben majd bizti segít más.

Betakarás: én most szál bodyban és zokniban altatom, mert pár napja megsütöttem szegénykét a hálózsákban (pedig ujjatlan volt), reggelre hőemelkedése lett Kép De aztán hamar elmúlt. Takarót enyim is lerúgja, szerintem valami olyan hosszú, alul nyitott zsákot (rucit) fogok ráadni, ami pl bokáig ér, meg zoknit, mert amikor feláll, a hálózsákban könnyen elzuhat, mint a nagykabát ... Legalábbis most így képzelem megoldani a telet. Mondjuk Julcsi inkább hidegkedvelő és melegutáló gyerek.

Ha nem babakocsi, akkor én kendőben viszem, de ez ritkán fordul elő. PsAndi kenguruban hozta Danikát a talira, ragyogóan elvolt benne, még aludt is (nem Andi).

Asszem minden kérdést érintettem Kép

Leszter Kép
üdv itthon. Ha már anyós jön holnap, nem takarítana inkább ő? KépKépKép

Norka Kép
evés közben elhasználódott Jáziarc KépKépKép Megmossátok vagy csináltok másikat? Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Benn vagyok a munkahelyemen, és mit csinálok, netezek. Gépünket elvitték gyógyítóba, remélem, holnap már lesz.

Elli! SzemöldökszedésKép Nem könnyű törődni magammal, mikor ott a gyerek, meg úgyse megyünk sehova, stb. Aztán ilyenkor jön rá az ember, hogy azért muszáj.

Virág! Szerencsére a szúrást jól viseli. Sértődős Levi Kép Mi is ma metróztunk először. Lőrinc nagyon jól viselte. Én is, pedig 5 hónapja nem metróztam. J

Zsófi! Ti hol voltatok megint? A múltkori emilben mit kellett volna látni? Nem sikerült megnyitnom. Szervezünk még talit, én nagy tali-párti vagyok.

Andi! Dani produkciójaKépO Mi ezt eddig megúsztuk. Holnap biztos lekakil, mert mikor örömmel megállapítom valamiről, hogy ez nálunk kimaradt, mindig megtörténik.

Kangi! Sanyarú sorsú apákKép KépKép

leszter! De jó! Taliszínhely lesz a Pólus.

Na, megjött a barátosném, megyek.

Sziasztok, Beu
beu
 
 


Elaludt a csajszi, folytatom.
Tegnap voltunk strandon. De Ronit inkább nem fürdettük. Hát ez az újpesti strand nem nagy eresztés (egy medence, a másikat éppen felújítják), oda sem megyünk többet.

Franyó,
Lemászás az ágyrólKép És a többi isKép
Jól van már Anka?

Orsoly,
Vidít, vidítKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép!
Lackóna drukk és jobbulást!

Norka,
KépekKép
Hogy van Jazi szeme?

Urszila,
KépKép

Sofka,
Szupi az írásKép

Kaska,
Örülök, hogy rendben volt az UH.

Miszike,
Irígy a pihenésért. Jó hogy tudsz netezni.Kép
Ha lehetne olcsón kertesházat venni, akkor már ott laknánk...Kép Viszont olyanról már hallottam, hogy telek megosztás. Bár most olvasom, mások is írták már.

Ellimami,
AnyósKép Anyukádra hallgass!
Majd megy az a balra nézés jobban is, tapasztalatból tudom (Roninak is át kellett rendezni a kiságyát).
Jobbulást neked.
Örülök, hogy a gyógytornász is biztatókat mondott.

Csucsuka,
Megnéztem a nyaralás képeit, jókKép

Kangi,
KépekKép

Leszter,
Jobbulást apának!

Még mindig nem jutottam a végére. De most megyek, mert jött az unokatesóm és éhen is halok.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok,

Franyó,
köszi....képeket megnézetm...még mindig nagyon édesnek találok minden baucit. Kép

Jaj de jó,akor tényleg talizni fogunk a Pólusban!!! Kép
Bár nem akarom elkiabálni részemről a dolgot,mert úgynéz ki egyedül mennék autóval...és hát mit mondjak ez lesz az ősbemutatóm. Remélem összejön és végre talizhatok veletek + babáitokkal.
Szerintem mi ott nem is az oktatóra fogunk figyelni,hanem egymás babáit lessük. Kép

Anita,
takaró nálunk sincs,mert mi is hidegkedvelők vagyunk,vagyis a lányom meg az apja...én nem. Kép Szóval egyáltalán nem lehet betakarni Petrát,nálunk is csak body és zokni van éjszaka. Most még ez oké szerintem....hogy mi lesz télen ne kérdezd...fogalmam sincs. Kép
A hálózsákot sem szeretjük.Kép

Kangi,
kezdem Julcsiban felfedezni a jányomat.Hidegkedvelés,napi 3 trotyi...Kép

Tényleg mi van Toffiékkal? Olyan régen jelentkezett már.

Leszter,
egy percig se bánd,hogy vége a nyaralásnak...nemsokára itt a tél és vihetitek Petrát korcsolyázni vagy fakutyázni a Balatonra.Úgyis olyan sekély,hogy tutijól be fog fagyni és még csak gyalogolni sem kell majd. Kép

na most ennyi
pusza
Évi + Petra

délelőtti játszós kép:

Kép
Évi24
 
 


Lányok Kép
kérlek szépen, legyetek nagyon őszinték?
Csúnya az én lányom?
Nem sértődöm meg, becsszóra, csak valaki ezt mondta róla: "kicsit csúnya" (visszahallottam), és most eléggé kiakadtam rajta.

Köszipussz
Kangi
kangi
 
 


Hali Csajok, megint ittKép

Visszaolvasni ma nem látok esélyt, de azért igyekszemKép. Nagyon jó, hogy rákaptatok a képfeltöltésre, azt bezzeg nézegetem ezerrelKép Nagyon profik a fotósok, nomeg a lencsevégre kerülő cseppemberkék is!

Nyaralós képeket töltögetem, csak lassan megy, piros polós képeken nehéz kiigazítani a piros szemeket... arról nem is beszélve, hogy állandóan fell kell ugranom, kiszolgálni a gépeket...

Zsófim megkóstolt néhány dolgot, eddig legjobban a krumpli+sárgarépa+anyatej variáció tetszett neki, édesen cuppogot hozzáKép. Dani már nemcsak leveszi, hanem fel is veszi a bugyogóját, tele van a lába különböző szinű és állagú foltokkal, és fel tud jönni a víz alól levegőt venni, mindenféle kapaszkodó nélül. Nekünk jövő szombaton indul az uszi (Campona mellett a Budafok-tétényi müvházban), már nagyon várjukKép. Zsófinak még vissza kell szoknia - no nem látom nehéznek a helyzetétKép - a nagykádba, de addig még van ideje.

Na megint dolog van, majd még prószálok jönni, pussz
Zsófi
csucsuka
 
 


Jesszus Kangi, igaz en kepen lattam a Kislanyod csak, de egyaltalan nem csunya! Kicsit sem!!!!

E
Névtelen
 


Kangi be ne dolj mar!!!!
Bizti csak irigykedett valaki cukorfalat Julcsira! Na de komolyan! Kép
Cupp
Norka
norkini
 
 


E Kép
köszi Kép

Norka Kép
a legjobb barátnőm, aki szintén terhes ...

KépKépKép
Kangi és csufi Julcsi KépKépKép
kangi
 
 


Sziasztok!

Anita
BCG ha jól emléxem, Daninak kb 2 hósan kezdett pirosodni, aztán egyre jobban, míg végül kifakadt és azóta múlogat de még piros.
Ügyes a kis megfordulós Robika Kép
Mint Kangi is írta, nekünk kengurunk van, Dani most már nagyon szereti , simán el is alszik benne. Van olyan kenguru, amit már újszülött kortól is lehet használni, bár szerintem azért inkább ne.
Betakarás: én most egy szál pelussal. Dani hason alszik, így nem tudja annyira lerúgni magáról, de hogy télen mi lesz? Talán hálózsák.

Leszter
üdv újra itthon, irigy a hosszú nyaralásért

Beu
mikor lesz kész a gépetek?

Anyakati is rég jelentkezett már. Tudom, a gépe rossz volt, de még mindig?

Meséljetek nekem valamit légyszi az ADSL-ről. Fix havidíj és korlátlan internet? Megéri?

Andi
psandi
 
 


Virga: en is ezt javasoltam neki, hogy maradjon itthon a gyerekkel bezarva kis idore, oszt majd rajon.Kép

Mano: na de attol meg tudunk babanetezni, ha meg feltori, akkor nemKép Itt meg ez lenne a cel szerinteKép

Voltunk ma Lackoval tornazni. Szegenykem vegiguvoltotte az egeszetKép Holnap megint megyunk, mar elore sajnalomKép

orsoly
orsoly
 
 


Kangi
Jézusom, hogy mondhatnak ilyen??!! Édes JUlcsi igazi kishölgy!!

Andi
psandi
 
 


Orsoly
szegény Lackó KépKép
talán holnap jobb lesz Kép ++++++

Andi
psandi
 
 


Zsurlo!

Köszi a választ, sok mindent lehet olvasni, de pontosan erre a pozitív válaszra vártam, h mégsem annyira vészes :-)
A babát mikor adták neked oda először ?? A műtét után odaadják rögtön szopiztatni??

Köszi

Susie_
susie
 
 


Kangi,
Na ne maaaar! El sem hiszem, hogy Te ilyet kerdezel...Kép Aki meg ketelkedik, annak csak mutasd meg ezt a kepet peldaul:

Kép

Puszi a szep kis Julcsikobakra:

Leszter

Ui.: Szerintem valaki valamit fereertett, nem hiszem, hogy a baratnod ilyet mondott, de tenyleg.Kép
leszter
 
 


Kangi!

Julcsi nagyon helyes csajszi.Ha Robó nagyobb lesz megmutatom neki isKépTényleg ne aggódj, nagyon aranyos , szép leányzó!

Andi: írnál majd egy kicsit a kengururól, halvány gőzöm nincs hogy hogyan kell használni és milyet érdemes venni?

Anita
anita77
 
 


Kangi: gyönyörü leányzó Julcsi, szóval aki olyat állít esetleg, az az egyik füleden be a másikon ki. A másik meg az, hogy lehet, hogy féltékenységből mondtaKép.Tünemény, nagyon szép!!!!

Andi: írnál majd a kengururól, nektek bevált?Hogyan kell használni, és ebből is több típus van? milyet érdemes venni? szerinted a kendő jobb , vagy mi miatt döntöttél a kenguru mellett. Nem tudom eldönteni mit kéne venni...

Anita
anita77
 
 


bocsi, csak azt hittem az előző elszállt...
anita77
 
 


Sziasztok!

Nagyon aranyosak a szigeti talis képek!

Ancsi (4 hó) elkezdett fogzani. Hétfőn elkezdte folyatni a nyálát, kedden sokat és zöldeseket kezdett kakilni, szerdára pedig feltűnt a növekmény. MÁra kint is van, de még mindig zöldeket kakil, hőemelkedik és nyűgös. Mindenesetre családi rekord 4 hónaposan az első fogacska.
Közben a nagyok összeszedtek némi hőemelkedős-fejfájós-orrfolyós-köhögős nyavaját, nagyfiamnál a parlagfűallergiájával kombinálva, igy most azt sem tudom, hogy Ancsi hőemelkeedését nyugodt szivvel fogjam a fogára, avagy izguljak, hogy ő is elkapta. Neki az orra még okés, a szeme meg másfél hete kissé csipás... Különben jól vagyunk.Kép

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok,
nem kell megijedni, nem kukkolok, nem szokásom, de a Julcsi csúnyaság témában elhangzott megjegyzés nagyon felháborított, kíváncsi voltam, hogy Kinga esetleg írt-e róla ide is. Szeretném megköszönni, hogy bátorítjátok a Nejemet, hogy ne is hallgasson az ilyen sületlenségekre. Kép
Mellesleg aki leír egy olyan sort, hogy egy gyerek csúnya, azzal valami nincs rendben, mert ilyet szerintem egyszerűen nem szabad az embernek még a száján sem kiejtenie. Nem csak azért, mert a szépség teljesen szubjektív dolog, hanem azért is, mert minden gyerek gyönyörű Kép Ahogyan minden Nő is az, és soha nem mondanék egy lányra olyat, hogy csúnya (maximum azt, hogy érdekes arca van Kép ) Nem álszentségből, hanem azért, mert nagyon meg lehet ezzel bántani valakit, amit normális ember ugyebár igyekszik elkerülni... A konkrét esetre pedig annyit lehet mondani, hogy Julcsi egyáltalán nem csúnya maximum rám hasonlít egy kicsit Kép
Szóval köszönöm, hogy helyre tettétek a dolgot Kép
Hajrá kismamák, pusszantás mindenkinek!
Julcsi ronda apukája
KangiAndris
 


Anita
én azért döntöttem a kenguru mellett, mert féltem, hgoy a kendőt nem tudom majd megkötni amilyen béna vagyok Kép
egyébként rengeteg féle kenguru van, babával érdemes próbálgatni őket, ami mindkettőtöknek a legkényelmesebb és az eladó segítségét is érdemes kérni. Mi a Megatoys-ban vettük, Bébé Confort a márkája, de vagy 5 másik fajtát is felpróbáltunk. A miénkben a baba lehet szembe velem meg fordítva is, úgy jobban tud nézelődni. Van olyan, amit a hátadra is tudsz tenni, mint egy hátizsákot.
Néztük még a Maxi Gogo-t, az azért nem volt szimpi, mert a lábrésze sztem túl szűk volt ahhoz, hogy télen vastag nadrággal is beleférjen Dani.
Arra is figyeltem még, hogy egyedül is viszonylag könnyen fel -és le tudjam venni. Meg hogy elég puha-e, nem nyomja-e valahol a babát.
Elég drága egyébként, 10 ezer fölött van majd' mindegyik.
ÍGy hirtelen ennyi jutott eszembe Kép

Andi
psandi
 
 


Kangi
nem csak gyönyörű kislányod van, hanem tök jó fej férjed is KépKépKép

Andi
psandi
 
 


Hello Lányok,

Próbáltam magam behozni visszaolvasásban, de "sajnos" nagyon zajlik itt az élet, nincs könnyű dolgom Kép

No, akkor vegyük sorba a fontosabbakat:
Kangi,
A lányodnál számomra csak egyvalaki szebb, az én lányom Kép Egyébként két dolog nem létezik a világon: 1. csúnya ara, 2. csúnya gyerek. Aki mást mond, az fülizik. Egyébként írnál nekem a hordozókendőről (jót-rosszat emilben is jó)

ADSL, nem tudom ki kért bővebb intót, de a lényeg nagyjából már elhangzott. Az ADSL egy havi fix díjas netszolgáltatás. Nekünk olyan van, hogy 3 emil cím tartozik hozzá, és havonta asszem 13500 Ft-ot fizetünk. De persze vannak más díjcsomagok is (amibe pl csak 1 emil cím van, az gondolom olcsóbb). Mi az enternettől vettük meg a szolgáltatást anno, bővebb infot innen: www.enternet.hu/index.phtml?MENU_ID=1&ROVAT_ID=1&PAGE=12

Psandi,
Ez a hordozókendő kontra kenguru téma engem is érdekelne, akár emil-ben is (merthogy van már ilyen topic, de onnan sem tudtam meg sokmindent)

Internetezés: az én férjem meglehetősen haladó gondolkodású, szal neki kimondottan teccik (főleg hogy közben meg vele chat-elek, és 3 évvel ezelőtt mi is a neten ismerkedtünk össze). De aki rossz szemmel meri nézni azt a napi 1-2 órát, amíg a baba alszik, és anya meg nem akar aludni, és közben felmegy a netre, annak én is csak azt tudom ajánlani, maradjon a gyerekkel 3 napig otthon úgy, hogy mindent ő intéz el. Asszem egy fél nap alatt meggondolná magát.

Ildi,
Már itt vannak az első fogacskák?! Most hirtelenjében nem is tudom, hogy sajnáljalak vagy irigyeljelek. Azért persze gratula a lányodnak.

Na, úgy látom már tovább nem bírja nélkülem, úgyhogy robogok

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Megint én, bocsi

KangaApuka Kép tényleg tök jó fej. És eszembe jutott mégvalami. A férjem szokta mondani, hogy milyen hazudósak az ismerőseink. Általában két mondat szokott (szinte egymás után) elhangzani:
1. Milyen gyönyörű!
2. Tiszta apja!
Szerinte ez így képtelenség, legalább az egyiknek hazugságnak kell lennie....

Pedig szerintem az első igaz, a második meg tény!

Kép

heppi

heppi
KépKép
KépKép
heppi
 
 


Sziasztok!

Mára kibujt a második fogunk is!KépKépKép

Megkaptuk az 5 hónapos oltást, hát volt sirás de nem akkor mikor oltották hanem utána.
Egy barátnőmmel együtt mentünk, egyidősök a lányok. Szóval először minket oltottak, oltás után bömbi de mikor felvettem a kis drágámat egyből megnyugodott. Aztán felöltöztünk, kimentünk a babakocsihoz, hogy a friss levegőn várjuk meg Fanni babáékat. Fanni egyfolytában orditott, mikor ezt Lili meghallotta szolidalitásból ő is rázenditett. És ez igy ment hazáig /egymás melletti házban lakunk/. Volt mikor Lili bealudt, aztán Fanni is, de Fanninak kiesett a cumi, ujabb bömbi és persze Lili is felébredt és ujra kezdődött az egész. Minden járókerő minket nézett, Jutka barátném meg odamondogatta, hogy oltást kaptak szegények azért sirnak.
Szerencsére itthon minden ok, szopi után szépen bealudt.

Kangi
Hogy lehet egy ilyen gyönyörü hajasbabára azt mondani, hogy csunya? Olyan kis édes!Kép

Andi
Robika már nagyon ügyi kisfiuKépKépKép
Drukk, hogy elkerüljenek titeket a kaki gondok!!!
Az evés miatt ne izgulj, nagyon jól tudják ők mikor kell enniük!Kép

PIldi
Gratula Ancsi fogához!KépKépKép Nekünk is az elmult három napban jött ki kettőKép

Hétfő óta megeszi Lili az őszibarackot!Kép Azaz csak a levét adom neki, nagyon rákapott. Szerintem már egy barack levét simán megenné de még félek olyan sokat adni neki. A dokinő szerint csak a saját megnyugtatásomra adom neki a barackot mivel nagyon jól szopizik és szépen fejlődik. Viszont abban igazat adott, hogy most ez az ő gyümölcsük. Szopizni ugyanannyit szopizik, mert két evés között adom neki, szóval nem pótlásként. Szerintetek is korán kezdtem?
/vasárnap lesz 5 hónapos/

Na egyenlőre ennyi, ha tudok este még visszanézek.
Mókuska

Kép
Kép
mókuska
 
 


Jaj lányok,
Én ANNYIRA boldog vagyok!
KépKépKép
Voltunk gyógytornán. Megmutatták, hogy kell átmasszírozni az izmokat, meg hogy kell kimozgatni a végtagokat. Mutatott a Timi 4 gyakorlatot is - és Kevin mindet tökéletesen csinálta, mint egy egészséges baba! Egyszer sem hangzott el, hogy "ez akkor lesz jó, ha..." vagy "azt kell elérni nála, hogy...", mindent tutin csinált! Timi szerint nagyon enyhék a "tünetei". Lehet, hogy stesszhelyzetben - pl később a dokinál - proukálja még a gyengébb teljesítményt (pl ökölbeszorított kezet) de minden alkalommal kiváltható volt nála a normál reflex!!!
Annyira örülök! Kép
Még van ugyan 2-3 gyakorlat, amit nem mutatott meg, de én nagyon bízom a babámban, szerintem azokat is tutin megcsináljaKép Valahogy úgy... hogy is mondjam, elmúlt a betegségtudatom ezzel kapcsolatban.
Persze volt egy kis ordiba, mikor megérezte, hogy nem mi nyúlunk hozzá, de még így is ügyesen csinált mindent.
Mindezt persze gyönyörű ívű (értsd: kiszedett és nem kócosKép) szemöldökkel csináltam végigKép

Orsoly,
fel a fejjel, meglátod, sokkal jobb is lesz ennél!!!

Maci2
Édes vagy, (köszi a drukkot) de itt vannak a jó hírek, látod??Kép

Anita77,
Nekem sebes volt a mellbimbóm (szerintem majd' mindegyikünknek) és Garmastanal kentem, ami hegesít, annyira nem esett jól. Az igazi segítség nekem a bimbivédő volt, igaz, szerencsém volt, hogy Kevin elfogadta. De a szopis topicban ezt tuti nem fogják javasolni (nekem az egyik kórházi csecsemős mondta, a következő műszak meg elszörnyedt, hogy az 5 napos baba szopóreflexét "tönkreteszem". Szerencsére nem árt neki se bimbivédő, sem cumisüveg ben adott tej, se cumi, a gyerek lelkesen zabál.)
Szóval 4 nap alatt rendbejött, a 3. nap után minden 2. szopinál használtuk, aztán egyre ritkábban, és azóta se. Sok függ a babádtól.
Ha vékonynak találod a hálózsákot, lehet kapni olyan "lábzsákot", amit alulról a derekáig (hónaljig) húzhatsz fel, és bélelt. Nem tudja lerúgni. A Kaiser's szupermarketekben lehet kapni, meg a C&A-ban.
A mi hordozónk kocsira szerelhető,úgyhogy mi abban visszük mindenhova, de attól tartok, nem sokáig, széltében kezd szűk lenniKép
Forgáshoz gratula!Kép


Kangi,
Ne légy hülye, most komolyan. Julcsi tökédes! Most megnézem még egyszer a talis képeket... igen, jól emlékszem: nagyon szép baba!
Legjobb barinő Kép
Viszont ApacukaKép

Kengurutéma: nekünk Maxi Gogo Mino van, egyelőre teccik, igaz, nagyon alkalomszerüen használom, és nem is tervezem rendszeresen. Nekem nagy a cickóm, (folyton tele tejcsivel) és valahogy nem kényelmes azon hordozni a maholnap 7 kilós kölkötKép Szóval ez nem mérvadó. (akkor minek írom le...?Kép)

Sziasztok!

Happy Elli+ Ügyes Kevin
ellimami
 
 


Drágák vagytok, hogy vigasztaltok Kép Főleg édes párom a fődrága, de Ti sem maradtok ám le mögötte! KépKépKép
Egészen megnyugodtam már, bár most minden mondatra gyanakvóan kapom fe la fejem. Délután látogatóban voltunk egykori szállásadónőmnél, aki azt mondta Julcsinak:
"Édesem, pont olyan szép leszel, mint anyád!"
Hát nem tudom, hogy ez most bók vagy gyalázkodás akart lenni ... KépKépKép

Heppi Kép
hazudós ismerősök Kép A lányod tényleg csoda pofi! KépKépKép
Hordozókendő: annyi az előnye, hogy fektetve is bele tudod tenni a babát.

Leszter Kép
sajnos a forrás biztos, levélben leírva láttam Kép A kép meg cukor! Kép

Andi Kép
aha, jó fej, azért is mentem hozzá KépKépKép

Ildi Kép
fogzás ... huuuhh! Drukk, hogy hamar túl legyetek rajta!

Anita Kép
hááát, nem tudom, Lőrinc mit szól majd a konkurenciához, de végülis győzzön a jobb, nem? KépKépKép

Valamiért nyűgös ma délután ez a kicsi lány. Pedig aludt rendesen. Talán a tegnapi mexikói zöldségköret tette be neki a kaput? Ma még csak egyet tojott.

Pussz
Kangi és nyafi de nem csúf Julcsi
kangi
 
 


Sziasztok!

Latom Kangi megjokedvesedett Kép
Ellinel is minden ok. Ez mar csak egy ilyen nap. Kép

Anita
En is bodyban altatom Jazit, nem birja a betakarast. Kesobb talan rovidujju rugi, aztan majd alakul Kép
Ma vegyeszoldseget evett hallal. Hat volt mit takaritani utana! Kép

Lanyok
Talan,talan ugy nez ki vegre vehetnenk egy sajat lakast. Persze mindkettonk nevere, azaz kozos fizubol itelkezhetne a bank, hogy ad-e kolcsont. Baratnom szolt,hogy a GYED nem terhelheto Kép Ti mit tudtok errol???
Remenyledo Norka es ma sokatevett JazminKép
norkini
 
 


Nagyon álmos vagyok, lányok, ma összesen 4 órát buszoztunk-villamosoztunk Ankával, Albertfalváról Rákoskeresztúrig és vissza Kép, Margitsziget kismiska volt ehhez képest, de megérte! Csak azért ugrok be még, hogy én is leírjam, amit már sokan előttem, hogy
Kangi,
nyugi, Julcsival minden rendben, nemcsak hogy nem csúnya, hanem szép, még az én kritikus férjem is azt mondta rá, hogy "hú de aranyos", szóval ne aggódj! KépKépKép

Még annyit, hogy
Leszter,
akartam neked mailt küldeni, de visszajött valamilyen hibaüzenettel, nem tom miért. ???

Puszi
Franyó
franyo
 
 


KAngi! Gyönyörű a lányod. És már most több haja van, mint nekem valaha volt. De látom, kimásztál már a kútból. Nálunk a fél környék a fejét fájlalta ma, lehet, hogy Julcsi is frontot érez? Mert istenbizony nem züllöttünk tegnap.
Beu! Nincs olyan, hogy Lőrincnek is kellene. Marci nagyon beszédes, de ennyi nő között máshogy nem lenne esélye.
Norka, érdemes volt körülnézni, ez aztán az etetőszék. Hát még aki használja! Ki is használja rendesen. Darabosat kóstoltasd meg vele. Az én Középsőm rendesen öklendezett tőle eleinte, aztán meg az én almámat rágta egy hónap múlva négy foggal. Közben pempőzött tovább.
Kaska, örülök, hogy jobb a hangulatod. Ügyes a kis csörgöző.
Psandi! Mi az adsl-ért havi 10.000.- fizetünk. A bevezetés 4.500 volt, és július-augusztusban ingyenes a cucc. Nekünk megéri, mert én az anyagokat interneten forgalmazom, és sokszor napközben kell leadni a cikket, vagy kiegészíteni. Ráadásul a babanet csökkentette a tel.számlát is. Hja, a csevegés (És apa ezt nem is értékelte)
Manó, mi amikor kiskorában hisztizett, visszabömböltünk neki. Akkor még bejött. A négyévesek hisztijére nem találom a receptet.
Ellimami: Hajrá Kevin, csak így tovább. Meglesz az az olimpiai érem.
Anita: Nálunk a hálózsák a módi, bár mikor ilyen meleg van, mindig tanácstalan vagyok. Kérdeztem is a többieket. De szerintem nálunk hűvösebb az éjszaka. Így bodyban teszem le, vékony takaróval, és mielőtt én elmegyek aludni, ráhúzom a zsákot. Éjszaka nyitva van az ajtó (ugye nem olvassák rosszéletűek?) és hajnalra eléggé hideg szokott lenni a babó keze.
Myssnia, sütöttél fél tortát az ünnepeltnek?
Mókuska, ez az oltás: Rocky horror show.

Na ennyi egy szörnyű migrénes nap után. Estére jutottam odáig, hogy el tudok mosogatni. És vár még rám három cikk. Kitoltam a leadási határidőt hétfőre. Jóváhagyjátok? (A főszerkesztőt nem kérdezem)

sofka
sofka
 
 


Sziasztok!

Sikerült utolérni magam és ideértem Kép Helyzetjelentés rólunk: Zsanka nő (igazi nő, már most akaratos) fejlődik, csörgőzik, olvas (igaz képes könyvet Kép) Igaz elkapott egy kis vírust, torokgyulladás lett a vége, 2 nap alatt túllett rajta, de mint kiderült allergiás a kiírt gyógyszerre Kép így most Calcimusc injekciót kell neki adni (szerencsére csak 1 ml szájon át) Mi meg apájával dolgozgatunk, házfelújítás, stb. -ha minden jól megy tavasszal költöznk kertes házba.

Talis képeket megnéztem, nagyon jók lettek.

Kangi
Legjobb barátosnéd biztos irigy, hogy van egy gyönyörű hajas babád Kép

Kenguru - Kendő: Mi nekünk kenguruszerüségünk van, Lisellék babazsákja. Kb 2 hónapos korától használjuk (mióta stabilan tartja a fejét, de ezt lehet újszülött kortól is, de mivel nagyon meleg volt nem tettem bele) De mióta használjuk szereti, nagyokat alszik benne, főleg mikor buszozunk. Ezt lehet előre, illetve a hátra is felvenni. De ebbe nem tudom, de szerintem nem lehet a babát úgy bele tenni, hogy kifele nézegessen, csak felém.

Na megyek megnézem a lánykámat, mert elaludt és nem fürödtünk és nem is vacsizott.

Majd próbálok gyakrabban jönni közétek.

Nadine + alvó Zsani

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok!

Norka!
Nézegettük az ADSL-t amikor eljöttem a munkahelyemről, de drágának találtuk akkor még. (Na, azóta láttuk a telefonszámlát, így utólag már nem tűnik drágának Kép) A Chello féle lett volna az igazi, az meg nincs még a kerületünk közelében sem Kép. Meg ez albérlet (tudom, Ti is), és a tulajjal kellett volna aláiratni tudtommal, azt meg inkább kihagytuk. Meg alá kellett volna írni x évet és nem tudjuk meddig leszünk itt, utána meg variálgatni kellene. Szóval akkor nagyon macerásnak tűnt, így maradt a modemes megoldás. Meg a fizetés Kép
Rózsafaolaj van a DM-ben is, meg gyógynövényboltban is. Nekem használt, a lila csíkjaim már nem olyan csúnyák és rózsaszínes árnyalatuak.
Én is szeretnék végre jogsit! Eddig úgy éreztem, felesleges, de Levi mellett rájöttem, hogy nem egy leányálom a tömegközlekedés babakocsival. Már gyűjtünk rá!
A bankok közül nem mindegyik veszi figyelembe a GYED-et Kép. Én pl. beszéltem a CIB-bel, ők tutira nem. Tehát csak a férjem keresete létezik, az enyém nem. Ez olyan, mintha én nem is léteznék?? Valami olyasmit mondtak, hogy ez nem számít munkaviszonynak, ezért nem veszik figyelembe. Pedig aláírtam én is, meg a személyzeti igazgatónk is, hogy fizetés nélküli szabin leszek, akkor az miért nem munkaviszony? Nem értem ezt az egészet, a férjem meg elég Pató Pál úr, pedig én szeretnék végre sajátot Kép.

Manó!
Szerintem sincs jobb megoldás hisztinél, mint hogy rá kell jönnie, hogy nem ér el vele semmit. Angliában az ötévesem csinált iszonyú műsorokat, földhözvágta magát, feszítette a testét iszonyatosan, dobálta magát, de mivel nem igazán érte el amit akart, mert nem reagáltam, csak arra vigyáztam, hogy ne tegyen kárt magában, így aztán kb. 3 hét után abbahagyta.
Levinél is eleinte próbálkozok az engeszteléssel (nem vagyok ám olyan kőszívű, mint látszik Kép ), de aztán hagyom, hogy kitombolja magát. Általában beválik, esetleg sértődés a vége Kép.

Anita!
Ugye téged olvastalak a szopitopikban, hogy Lactoherbet iszol. Nálunk Levinél fokozta a hasfájást, lehet, hogy nálatok is. Én napi 1 litert ittam, aztán csökkentettem az adagot kétnaponta fél literre és jobb lett a helyzet hasfájásilag. Nekünk ez segített, de lehet, hogy ki kellene próbálnos más teát, pl. a Fitolacot, ha mindenképpen inni akarsz ilyesmit.
Mellsebre nekem bevált még a körömvirágkrém, naponta egyszer (általában esténként) rákenve.

Elli!
Kevin: Hurrá, hurrá, hurrá!!! Kép Kép Kép

Alvás: Levi már jóideje egy szál bodyban alszik, szerintem őket is felesleges takargatni, amikor mi is fulladozunk a melegtől. Pedig nálunk csak 27 fok van napközben.
Télen szerintem hosszúujjú kombi és meleg rugdalozó lesz a dologból, mert a hálózsákban csak nagyokat fog esni reggelente, amikor feláll.

Sofka!
Én már azt hittem, hogy bodyk eladva, tehát tárgytalan az egész, mert nem kaptam e-mailt Kép. Hétközben sajnos nem tudok bemenni a városba, de ha valamelyik hétvégére eljuttatod hozzám a pontos címet és az árat, akkor bemennénk érte a férjemmel. Most kitakarítom az inboxomat, és próbáld meg újra elküldeni: virga@axelero.hu

Kangi!
Ne légy buta, hogy lehetne egy baba csúnya?!? Pláne ezzel a séróval Kép! Nagyon édes kislányotok van!

Jó éjt mindenkinek! Virág és a már mélyen alvó Levi
virga
 
 


Az asztalos megtáltosodott és elkezdte a nyílászárók cseréjét! Márciusra ígérte, még szülés előttre, 5 hónap csúszás ide-odaKép Most már csak 1 db vendég, az egyik keresztlányom van itt (7 db. keresztgyerekünk vanKép) 15 éves , ő meg pont jól jön, biciklire gyűjt, így holnap takarít az asztalos után pénzértKép

KangiKép Julcsi gyönyörű és édes!Kép Barátnő lükeKép Bizti nem értetted félre? Ez csak egy halvány remény, hogy barátnő mégis normális. Merthogy én is szoktam olyanokat mondani Julkának, hogy csúnya baba, és képes vigyorogni rajtaKép Különben csúnya baba nincs is, igaza van JulcsiPapának. Volt szállásadónő is bókolt szerintem, mert régvolt nagymamám szerint minden fiatal szépKép Csak azt tudnám, hogy engem még fiatalnak számítana?Kép

BeuKép ha szept elején Pápa, akkor szept közepe felé Julka szeretné már megismerni Lőrinc fiútKép

NorkaKép Yamaha furulya, és azt írja rajta, hogy German.Baroque (English) System Fingering Chart Akkor most mind a kettő??
Gyed 96-ban legalábbis nem volt terhelhetőKép, utolsó pillanatban vettünk fel OTP kölcsönt Zsuzsi születése előtt. Nem tudom, hogy még működik-e az, hogy beválalsz még 1-2(-3-4-....Kép) gyereket és akkor ahhoz mérten adják a szocpolt.
Hajrá jogsi! Béna nő nincs!Kép Ahhoz ragaszkodj majd ha meglesz, hogy egyedül, Apa nélkül vezess. Mi szinte elváltunk, annyira összevesztünk azon egy hétvégi vezetésnél, hogy állandó instrukciókat adott. Akkor, amikor Budára jártam innen dolgozni, napi 80 km-t vezettem minden napKép

ElliKép De jó, hogy Kevin mindent jól csinált! És hogy neked is jó a kedved! és a szemöldököd isKép
hát igen, sulikezdés=anyagi leégés. És még nagyon jó edzőcipőket is kell venni, egy évben kb. 3-at, mert tesitagozat.

Férjek egy részét nemtom miért bántja a családon kívüli kismama kapcsolat. Az enyém is furán kezdett viselkedni még az I. gyereknél, de megmagyaráztam neki sanyarú helyzetemet, sőt, mivel Andris öt hónaposan már nem szopott, a kezébe nyomtam, és eltűntem jópár órára. HasználtKép Nem volt ideje sem főzni, sem rendet rakniKép

Urszila
urszila
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?