Új privát üzeneted érkezett!

Csibe!
No,én ennek a felét sem értettem,de azt már látom,hogy nem 6 és 8 sejtesnek kellett volna lennie,hanem 16 sejtes morulának :?
Vagy rosszul olvastam?
Vendég
 


Törpe!
Tessék gyorsan meggyógyulni!!!!! :wink:
Vendég
 


Ja,és köszi Törpe a babatappancsokat :D

És szeretném én teleírni ezt az egész oldalt :lol:
Vendég
 

 
 

Erika!

köszönöm az infokat! Kicsit félek ettől a hsg-től!

A hormonvizsgálattal kapcsolatban is lenne kérdésem! Nekem azt mondta a doki, hogy menjek a nőgyógyászatra, majd a belgyógyászatra?! Miért kell menni a belgyógyra?! Vagy a nőgyógyász elsőnek megnézi a beutalót és majd leküld a belre?! Nem értem?! Kezdek bekavarodni!

Ja és valaki ismeri a Debreceni Kenézy Kórházból Dr. Kálmánczhey Albertet?! Elvileg ő fogja nekem csinálni a hsg-t!

várom az infokat!

üdv.!
kjaja
 
 


Amikor az én dokim kérdezte,hogy belgyógyászaton mikor voltam utóljára,én megkérdeztem,ott mit kell csináltatni,és azt mondta teljes vérkép,tehát vérvételre kellett mennem.
Nekem nem volt ilyen vizsgálat,hanem az altatáshoz kellett.
Sajnos Debrecenben semmit és senkit nem ismerek.
Vendég
 


Nyulasz!
Nem akarom elrontani az oldaladat, de látom paranyúl vagy ma!:)

Én is 6 sejteset kaptam vissza a harmadik napon! A biológus azt mondta, a 6-8 sejtes tökéletes harmadik napon!
Akkor viszik őket tovább, ha valakinek nagyon sok petesejtje van, és abból nagyon sok megtermékenyül. Ha jól hallottam akkor legalább 8 osztódónak kell lennie, hogy tovább vigyék, és akkor az 5 napon ültetik vissza.

NYUGINYUSZI!! :wink: :wink: :lol:

Tessék szépen pozitívan gondolkodni!
Nem szabad leszolni a drága kis embrikéidet!
Ők tökéletesek és gyönyörűek!

Kjaja
nekem a hsg nem volt nagy élmény, mert az egyik oldalam elzáródott, az fájdalmas volt, de ki lehet bírni, és utána csak du fájt a hasam, másnapra jól voltam!

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Nyulasz, Te nem 3. napja megtermékenyülten kaptad meg az embriót, hanem leszívják, pihentetik 12-24 órát a petesejtet, leszívás után este, vagy másnap reggel termékenyitik meg. Embriókáid alig lehettek 48 órája megtermékenyítve!!! Tehát tökéletesek. Ha tudtam volna, hogy parázni fogsz rajta, akkor nem tettem volna be a linket. :? Mellesleg napi szinten duplázódik a sejtszám, úgyhogy beszélgessél lassan blasztó állapotba került csemetéiddel a parázás helyett :wink:

Törpe, de jó látni (olvasni):D Túl vagy a vizsgáidon? Menstritől függ, hogy mikor kezdek. Úgy számolom, hogy csütörtökön kéne megjönnie, majd meglátjuk.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe:)
köszönöm!
Még nem vagyok túl:( most épp itthon próbálok gyógyulni az influenzából:( magas láz, takony...minden ami kell, a torkom is nagyon fáj:( de már javulok!

Két vizsgám lesz még a jövő héten, és kész!:)

Drukkolok nektek nagyon!
Holnap beszélitek meg, hogy akkor időzített lesz, vagy sem?

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Törpi, Kanyó azt monda, hogy időzítet legyen. Azt beszéltük meg, hogy leszívás előtti napon lesz a biopsia. Holnap kiváncsi vagyok, hogy mit mond az andrológus.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Törpi most láttam, hogy influenzás vagy ,miharabbi jobbulást kívánok. Kiváncsiskodok, mit tanulsz? Köszi a drukkokat, úgy szeretnék a biopsiás lányok között pozitiv példával járni :wink: . Ja és Nyulasz mielőttünk fog pozitiv példát mutatni :wink: :wink: Ti mikor kezdhetek leghamarabb?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Nyulasz
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Betegeknek
gyógyulást

Vizsgázóknak
kéz és láb törést

Törpe
Csiperkéimet az iwiw-en tudod megnézni

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!
Kjaja! Hétfőn lesz a hsg-m ha egyáltalán elmúlik ez a fránya mensi. Eddig azért nyivákoltam, hogy jöjjön már, most meg azért, hogy múljon el. Azt mondták a bmc-ben, hogy mensi utáni napokban csinálják (amikor már semmi barnaság és maszatolás)... kb.: a ciklus 10.napján. A doktornő azt mondta, hogy kellemetlen vizsgálat, de nem vészes. Kapok egy szurit, amitől egy kicsit elbódulok, de nem altatnak el. Délelőtt 10 körül csinálják és du.1-kor már indulhatok is haza. Félek tőle egy kicsit, de nyugtatgatom magam. A férjemre gondolok ilyenkor, aki a biopsziával és a fixációs műtéttel nagyobbat vállalt.
Törpe! Jobbulást kívánok!!!
Csibe! Remélem, csupa jót mondanak holnap a férjednek! Kíváncsi vagyok, hogy milyen véleményetek lesz az új dokiról!!
Mogyoró! Üdv. a csapatban! Én is magam alatt voltam, amikor a 3. doki is azoospermiát állapított meg... viszont a lányok segítségével eljutottunk egy jó dokihoz és a biopszia után visszanyertük a reményeket, mert találtak néhány spermát.
Nyulasz! + + + + + + +
Tobi! Nekem tetszik a vonalzód, mert egy kukkot sem értek abból, amit kérdeznek a lányok tőled.. :oops: :oops: :lol: Köszi a gyógyszeres infókat! Nézelődtem az oldalon, amit küldtél.
Mazsi! Nem tudom, hogy mikor kezdhetek végre. Azt remélem, hogy a következő ciklustól. Várom a pajzsmirigyes fejleményeket meg még ezen a hsg-n kellene átesnem valahogy. Utána már nincs más azt hiszem... :?
Vendég
 


Mogyoró! Most olvastalak egy másik topikban. A párodnak is az lehet a baja, ami az én férjemnek volt. Azt mondta a doki a férjemnek, hogy ingóheréje van. Nem szálltak le és örökké vándoroltak a hasába. Azóta megműtötték őt, és minden oké! Sőőőőt spermát is találtak! Ne add fel! Járjatok utána!
Vendég
 


mo!

köszi a tanácsot ,mindenképpen szeretnék utána járni
a férjemet már rég megműtöték.
a dokinak az avéleménye, rég...denem elég korán ahoz hogy ne okozzon károkat.
de én reménykedem,mert nekem gyerek kell.
mogyoro222
 
 


mororo! :D

meik doki segitett nektek :?:
és mien módszerrel talát spermát :?:
amugy örűlök nagyon,hogy rátok találtam,
kűlömben most ,nem godokodnék az ujból nekiinduláson.
2 éve elkönyveltem,hogy nekűnk nem lessz gyerekűnk.
most nektek köszönhetően,egy pici reményszikrát látok :D
mogyoro222
 
 


Sziasztok!

Csibe!
Jól van,nem parázok :oops: Nyugodtan tegyél be ilyen linkeket,csak elötte írd le,hogy hogyan értsem :lol:

Mikor lesz már új vonalzód?

Törpe!
Értettem,az én kis picurkáim világbajnokok!
Te meg gyógyulj meg!

Mo!
Drukk a Hsg-hez!Remélem mihamarabb tudtok kezdeni!

Mazsi!
?
Vendég
 


Nyulasz,
mennek a mai babaragik ++++++++++++++++++++++++
Hogy vagy?
jössz a tábliba? :wink: este teszek fel egyet

Lányok,
figyusz a progiszurit kivel adattátok be? és mennyi ampullát kell egyszerre beadni? Csak előzetes infogyűjtés miatt

Mo, Kjaja
drukk a HSG-hez

Mo,
látod én is toppon vagyok ez ügyben :wink:

Mogyoró,
üdv itt :D

Törpe,
jobbulást és jó tanulást (ha lehet ilyenkor ezt mondani) :wink:

Csibe,
andrológusos beszámolót kérünk :)

KépKép
tobi
 
 


Tobi!
Kaáli-Krizsa doki,kisfickók miatt,kor:30,3.lombik,teszt jan.25.
Még valami kell?
Én nem kaptam progiszurit.
Vendég
 


Ja,és köszi szuperul vagyok.Te már tűpárna lettél?
Vendég
 


mint állat, még jó, hogy van hova adni :lol: :wink: az első kettő szurizáshoz képest megy mint a karikacsapás, nincs 1/2 óra para előtte, nincs 5× szúrok amíg be tudom adni, döfök, nyomom és kész :) komolyan mondom álom :P
Végig otthon leszel?

KépKép
tobi
 
 


Tobi!
Nagyon bátor,és ügyes vagy!
Igen,végig itthon leszek.Nem kismaminak való a munkám :D
Te dolgozol?
Vendég
 


Nyulasz,
dolgozom, miért nem úgy látszik? :wink: fel-le ugrálok az internetre (na, ezt csöndben mondom)

KépKép
tobi
 
 


Tobi,
akkor ez jó fogyókúra is, fel-le ugrálni
Vendég
 


Sziasztok!

Mo, Kjaja drukk a hsg-hez!! Nekem is kéne, de dec. 10 óta nem volt meg! :roll:

Nyulasz, drukk a babáknak a megtapadáshoz!

Mogyoró, nem feladni, lesz baba!

Csibe, múltkor nem válaszoltam az intézet váltásra, mert még mi sem tudjuk mi lesz! Egyenlőre várom a mensit legyen meg a hsg, és konzultálunk egy andrologussal.

Princess, örülök, hogy minden rendben a méheddel!! De egy ilyet hogy lehet félrenézni? :roll:
kata05
 
 


Bella,
off
ez jó :lol: különben beletrafáltál vmilyen szinten. héten hozztam be 65 cmes labdát, hogy majd azon is ülök, mert a széktől fáj a hátam. Szóval amikor a labdán ücsörgök akarva, akaratlanul is "ugrálok" rajta a fiúk nagy örömére. (habár igyekszem visszafogni magam a pattogás terén :P )
biztos, hogy többet mozgok rajta, mintha csak a széken ülnék, kvázi egy kis fogyókúra :)

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok,

Nyulasz, mi zujs feléd? Tudod, hogy irigykedem rád, hogy nem kell progiszurit kapnod? :wink: Ha rágondolok, előre fáj a fenekem.

Tobi mikorra várható nálatok a punkció?

Bella Neked 20 nap múlva derül ki, hogy mikor kezdesz? :oops: Bocsika a tudatlanságomért, de valamelyik táblában azt láttam, hogy Te már szurod magad, vagy csak félre láttam :oops: ?

Mo., Kjaja, Kata drukk a hsg-hez, hamar túl lesztek rajta :wink:

Tobi jó ötlet az a labda nekem is sokat fáj mostanság a hátam, de félek, hogy alattam szétduranna :oops:

Hát lányok ma én vagyok :cry: ilyen bilifüle hangulatba :cry: . Az okát nem tudom. Párom sem kaphat olyan új információt a biopsiával kapcsolatban, amit mi nem tudunk, max. lebeszélhetik róla. Még el sem kezdtem a szurizást, de már azon jár az agyam, hogy mi van ha nem sikerül.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe,
nem jó az a tábla, az még az előzőből maradt bent. A vonalzóm jó.
Tessék összeszedni magad, ez most sikerülni fog!

Tobi,
Akkor most GumiTobi vagy?:)
Vendég
 


Csibe,
miért durrana szét alattad? 8)
állj-állj mi az hogy bilifüle hangulat? na most akkor most jön egy kis ejnye-bejnye. Ejnye-bejnye! Minden rendben lesz, hidd el! POZITÍV ENERGIA hess át Csibének :wink:
Voltatok andrológusnál?

Bella,
ahogy mondod :wink:

Teszek fel táblát, ha van hozzá kiegészítés szívesen veszem és javítok ezerrel!
Kép

Nyulasz,
már Te is szerepelsz, mint első helyen álló babásodó :wink:

Mazsikám,
Mi van Veled? Nőnek szépen a tüszőcskék? :)

Szivecske,
Veled mizujs? Mikor várható az inszem?

Törpe,
ma már jobban vagy? tüsszögsz még?

Mo,
ugye jól emlékszem, hogy hétfőn lesz a HSGd meg a TSH kontroll is? Remélem mensi elhúzott melegebb égtájakra! :wink:

Kata,
Te is HSG-re vársz, ugye? Mensi jelentkezett már? Szerintem Mo átpasszolja szívesen Neked :wink:

Lugi,
mikor lesz a lapar? Hogy vagy?

Nekem jelentem most jött meg a miki, úgyhogy holnap bejelentkezem 5.-6. napi vérvételre :)
puszi

KépKép
tobi
 
 


tyűha, jó hosszú lettem :P

KépKép
tobi
 
 


Csibe, köszi! Egyébként tényleg nagyon jó labdán ülni, és nem hinném hogy szétdurranna alattad, hacsak nem teszel rajzszöget alá! És ne félj már most mert sajna pár dolog tényleg agyban dől el és neked szükséged van most sok szép és jó gondolatokra! Pszichologuson nem gondolkodtál, hátha fel tud oldani?

Tobi, nem akar megjönni! Már nagyon mérges vagyok rá, főleg mert a cicijeim nagyon fájnak! :evil: És ez már a 38 cn.
Múltkor nem írtam h 3,5 lett a tsh-m. Ez nem tudom minek számít a határ most 4,9-nél volt meghúzva.
Nagyon jó így a tábla! A koromhoz meg majd adj hozzá légyszi egyet. :oops:
kata05
 
 


Nyulasz,
babaragi szállítmány megy ám ++++++++++++++++++++++++

Kata,
még egy kicsit fiatalítalak :wink:

KépKép
tobi
 
 


Kata,
TSH határértékek: 0, 300-5, 000, szerintem tök jó lett az eredményed.
Tőlem leveszik a vért és néhány nap múlva szónak, hogy jó lett az eredmény mehet a megállípított adag. Vagy most uccsó esetben csökkentettünk az adagon, ennyi. Jó lenne tudni azért, hogy hol vannak az értékeim. Majd legközelebb rákérdezek.

KépKép
tobi
 
 


Mazsi,
?????

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok,

Párom volt tegnap andrológusnál. Kér csomó leletet amit ugyan megcsináltak neki (kario..stb)-majd elkérjük a másolatát a BMC-ből- illetve a szövettani leletet, ami izgis lesz beszerezni, mert nem is kaptuk azt kézhez, valahonnan be kell szereznünk :oops: .

Még mindig nem jött meg, amikor az ember szeretné, akkor nem jönn meg a menstri.... :twisted: :twisted:

Tobi miért duranna szét alattam, majd hétfön meglátod :wink:

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe,
de lökött vagy!

KépKép
tobi
 
 


Csibe!
:lol: :lol: :lol:
Ti hétfőn randiztok?????

Sokm sikert az új andrológushoz,no meg a leletbeszerzéshez! :wink:

Mazsi!
Hol vagy?Hogy álltok?

Tobi!
Köszi. :D
Vendég
 


Kérünk mensit Csibének!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Gyógyulgatok, de még nem az igazi! Ma a doki további pihenésre ítélt!

Próbálok tanulni a hétfői vizsgára, de így az is nehéz:(

Csibe!
POZITÍVAN!!!!!! El ne felejtsd, hogy Neked kell lenni jó példának! :lol:
Az andrológus mondott is valamit? Vagy csak bekérte a leleteket?
Tudtok kezdeni mensivel?

Mi márciusi mensivel kezdünk! Elvileg hó végén jön (így március végén), így a február 2x-i még nem március :cry: Cserébe március első hetében elmegyünk síelni! :lol: 8) Kitisztítjuk a fejünket! :lol:

Tobi
2 ampulla egy adag:) belefér mindkettő egy fecskendőbe, így napi egy szúrás!
Nekem párom döfte! Hősiesen, a végén már rosszul sem volt :lol:

Nekem bent térdelő székem van, a hátam azóta nem fáj!! Én labdát nem mertem :oops: :lol:
Állanóan cinkeltek volna vele:)

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Töpre,
Jobbulást!
Hova mentek síelni?

Én is most kezdek beleesni ebbe a betegségbe, legszívesebben hazamennék aludni.
Vendég
 


Bella,
hékás nem lehetsz beteg :wink: tessék kúrálni Magad!

törpe,
ügyi volt a párod :P

KépKép
tobi
 
 


Tobi
Mindig elfelejtem írni,hogy nem fagyibabák lesznek! Csak kisfickókat sikerült fagyasztani. Szóval fagyifickós lesz :wink: Köszönöm előre is a javítást!

Bella
Köszönöm! Neked is!
Töménytelen mennyiségű C vitamin és folyadék!

Ausztriába (Zillertal) megyünk, két éve is ott voltunk, és nagyon tetszett! :lol: 8)

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Azért kérdem mert mi is szeretnénk menni egy hosszú hétvégére, de olyan helyet keresünk, ami kezdő síelőknek is megfelel.
Vendég
 


Tobi,
igyekszem!

Törpe,
tudnál nekem privit írni a síelésről, milyen szállás stb. Nem akarom itt a csajokat ezzel untatni.
Vendég
 


Törpe!
Hess fránya bacik,hess!!!
Egyébként nyugodtan íehatsz itt a síeésről,akit nem érdekli,majd nem néz oda :D
Én is untatnálak egy kicsit titeket.Telefont veszek,de nem tudom eldönteni melyik színt.Kérhetném a véleményeteket?
Kép Kép
Vendég
 


Bella privi ment!

Nyulasz!
Infantilis lelkem miatt a rózsaszínt választanám, de 30 elmúltam, így néha már az agyam is tud uralkodni!
Szóval az a másikra szavaz! :wink:
Nagy segítség voltam, mi?:)
Indiszkrét kérdés: mennyiért adnak egy ilyen szépséget?

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Törpe!
Szerintem én sem fogok tudni dönteni.Árat küldöm priviben.
Eddig világéletemben céges telefonjaim voltak,már 12 éve,most elöször veszek magamnak,mert előbb-utóbb ezt le kell adnom.
Vendég
 


Azt hiszem a rózsaszín mégis jobban tetszik! :wink:

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


:D Most akkor jöhet a síelős leírás.
Mazsi!
jelentkezz,mi történt?Mikor lesz punkció?
Vendég
 


Sziasztok,

Irigylem azokat, akik tudnak sielni, én még sosem voltam. Szerintem a tájat nagyon élvezném, de magát a sielést, háááááááát félnék, hogy elesek :oops: .

Nyulasz hasonló telefonom van, fehér szinű, szerintem az nőiesebb, mint a fekete. :wink:

Képzeljétek páromnak sikerült minden dokumentumot beszereznie még a szövettant is. Beleolvastam, és Törpe egyszer Te irtad, hogy van egy szám, ha az 10-es az a jó, hát nekünk az sajna csak 8-as, és amit irtak összeségében nem valami fényes, igen elszontyolodtam :cry: Hormon leleteit is elkérte és az FSH-ja magas. Szerintetek ennek van jelentősége?

Törpe lenne egy technikai kérdésem Orgalutránt, Te mikor adtad be magadnak reggel vagy este?

Bella, Te érzel változást amióta szeded a Gynexet?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csajok!

Arik vagytok, hogy érdeklődtök :D
Nem tudtam jönni, nekem is vizsgaláz van.. Holnap 9-től punkció. Szorítsatok!!!!!

Jók legyetek, majd visszaolvaslak benneteket.
mazsi02
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?