Új privát üzeneted érkezett!

Beu,
megelőztél Kép!

F.
franyo
 
 


Beu
en is hallottam!!
de most a szomszedok meg a porszinyot is hallani fogjak am, bizony Kép reggel 9-kor meg a betonkeverot.
A kepek szuperek, Franyoe is. Barcsak en is...
zsurlo76
 
 


SZiasztok!

Jó volt találkozni veletek,( bár most valahogy nem voltam túl kommunikatív) és látni a babócáitokat és Magdi és Sofka nagyobbacskáit is. Kép

Apa ugye értem jött, és már nem mentünk haza, mert meg akartuk nézni a HŐsök Terén lévő koncertet. A kocsival megálltunk a MÁV kórház előtt (kis nosztalgia..), benyomtunk néhány szendvicset és rétest, (amit amíg én az autóban szoptattam apa a CBA-ban összevásárolt) , majd elindultunk. 1/2 8-kor kezdődött a banzáj, de rohadt ideges voltam, amikor még negyed 9-kor is csak a konferálás ment, és a himnusz után amikor még a Medgyessy is elkezdett beszélni, eljöttünk, mert Daninak már kicsit sok volt a kenguruból.
Aztán mikor hazaértünk, kiderült, hogy a TV élesben közvetíti...

Na jó.
szóval Dani fürcsi és hami után bezuhant az ágyba, szerintem fel sem kell reggelig. én is elfáradtam

jó éjt

Andi
psandi
 
 

 
 

most olvasom már vannak is képek, megyek nézegetni.
ja és tudom ám, hogy a felkelni az egy L Kép

Andi
psandi
 
 


Lőrinc is tiszta K.O. volt a tali után.

Beu
beu
 
 


Lanyok
Nagyon jok a kepek!
Beu
Meguntad a feliratozast? Vagy ugy dondoltad, "Na ennyi kep utan, mar csak felismeritek ki van rajta?" Kép Es tenyleg! Apropo, Lorinc ahogy elnezem mar nem sokaig fer el a babakocsiban!

Franyo
egvan a kacsas konyvecske. Nagyon edi! Meg a kiscsaj is, ahogy kuzd a Colas uveggel Kép

Andi
Nagyon edi a fiad, alig lattam rola kepeket. Nem volt ismeros Kép

Kangi
Jok vagytok! Kép
Gomboc
ujjszopi nagyon joooo!
Jaj, nem emlexem a tobbi kepre, de nagyon feldobtatok! Kép

Norka
norkini
 
 


Beu persze gondoltad...de gondoltam hatha Te dondolni is tucc Kép
norkini
 
 


Norka!

Azért nem fejeztem be a feliratozás, mert éppen dondoltam. Kép

Amúgy a gép szórakozik, már megint kezdi. Harmadszor kapcsolom ki ma este.

Ez a világ leghosszabb babakocsija. Amúgy Marci veri Lőrincet súlyban. Pedig egykorúak. De neki is ugyanez a babakocsi-márkája. Kép

Feliratozás befejezve.

Beu
beu
 
 


Ígértem, hogy jövök, de most, hogy elkezdtem olvasgatni+tali képeket nézni Bence megint felébredt, úgyhogy inkább gyorsan vízszintesbe helyezem magam, mert mostanában kemény éjszakáink vannak(4*kel éjjel)és a mai nappal sem volt jobbKép

A képek szuperek a babákcskák nemkülönben, annyira sajnálom, hogy nem lehettünk ott.Kép
Legyen még tali!!!ok?

na megint felébredtKép, megyek
Timici
timici
 
 


Beu
amikor elkezdtem nézni a képeket, még csak félig voltak feliratozva, de közben valahogy utolértél Kép, és az utsó kb. 10 kép már megint feliratos volt
a 2 közeli Danis kép nagyon jó, el is mentettem Kép
ha ezt korábban csinálod, ez lehetne az útlevélképe Kép

tényleg megyek aludni

Andi
psandi
 
 


Franyó! Jók a képek.

Beu
beu
 
 


Hogy kell elérni a tar.hu-t? Ott voltam, de nem indul el semmi.
sofka
sofka
 
 


franyo
 
 


Jó reggelt!

Mi ez a pangás? Mindenki kispapizik a munkaszüneti napon? Az enyém megy dolgozniKépKépKép

Sofka! Sikerült?

Beu
beu
 
 


Beu!

Enyém is dolgozikKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sikerült. Szegény mégabalatononsemvoltunkidén lányaim teli pofával mesélik mindenkinek a tegnap du-t. (Hát még azt, hogy rajta vannak az interneten. Ők már így nőnek föl. Sulinet keretében lehet, hogy mi is beruházunk csudafényképezőre. ) Megérte kivívni apa haragját. TÖK JÓK A KÉPEK!!!!!
A Ti párjaitok mit szólnak a babanethez, a találkozókhoz?
A mi apánk is dolgozik, de kivételesen szerencsére. Legalább nem minket cseszeget.
sofka
sofka
 
 


Sofka!

Hát az enyém nem érti mi jó van a talikban, d enem igazán izgatja hogy elmegyek. Mivel nálunk ocsi vita nincs (nem tudok vezetni), így úgy van vele oda megyünka hová szertnénk.Kép Én amúgy s evagyok egy házis, főzni sose szoktam, ő szokott ha este hazajön, ha meg nem akkor eszünk hideget, így ezen nem problémázik.
Én örülnék ha előbb haza jönne. a margit szigeten állítólag gyerek programok vannak, ki lehetne menni. Ráadásul ő holnaptól vasárnap éjjelig nem lesz itthonKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


MAnó!
Mit dolgozik, hogy ennyit van távol? Gyereknek biztos, hogy jó a csordultig tele Margitsziget? Persze, ő már nagyobb.
Drukk, hogy hazaérjen,. sofka
sofka
 
 


Enyém apa se bánja, ha megyünk. Tisztában van vele, hogy egyébként megkattannánk a lakásban. Mondjuk egy szekérrel sem tudnám elvonszolni magammal. Eleinte szájhúzogatás volt, ha babaneteztem, most már elfogadta, sőt, időnként olvasgatja.

Én is ki akartam menni valahova, de a tömeg+meleg elvette a kedvem. Pedig Lőrincnek kellene valami program, mert olyan nyügi. Igaz most elaludt, lehet hogy csak álmos volt.

Sofka! Tök jó, hogy a lányaidat így feldobta a tegnapi buli! És még a neten is fönn vannak! EGy csapásra híresek lettek. Kép

Vasalni kellene, de nincs kedvem. Kép

Beu
beu
 
 


Sofka!

Ő már eléggé igényli hogy menjünk vele, máe kicsi neki a lakás, nekünk meg kertünk nincs. A gyerekeket meg imádja. De lehet hogy csak itt nálunk megyünk ki a rétre, kutyával, minegy. Lényeg hogy menjünk. Minden reggel sír az apja utána mikor elmegy, mert ő is menni akar.Kép Amúgy egy autóversenyzőnél gépészmérnök, és most van egy a Forma 1, indulnak a betétfutamán a Porsche kupán.Kép Úgyhogy nem lesz messze csak olyan őrület van ott, meg forgalom, hogy semmi értelme hazjönni aludni pár órára.
Reggel még a kuyta sétáltatáshoz is levitteük Emmát, mert már nem lehet itthon hagyni, ha nyílik az ajtó már startol is. Na, megyek, megpróbálom lefektetni. Tök jó hogy hagy netezni, cska közben lerámolta cd állványt és nagy élvezettel ül a közepén és csapkodja földhöz a cd-ketKép Az apja számítógépes cd-i, majd csak rájön hogy el kéne őket valahová pakolni.Kép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó! Cd-pakoló EmmaKép

Teszek fel képet, mert olyan kevés van fenn! Pedig olyan jó nézegetni! Naaaa, lányok, hajrá!

Kép

Kép

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Mano
Emma CD pakolas Kép

Beu
Korinc ehes? Kép Naggyyyyyon nem semmi a srac! Hogy alltok Pecs ugyben? Dondolkodtok rajta?

Lanyok
Jazinak a 2 foga mar ugyesen novexik. Tobb helyen olvasom ,hogy ilyenkor felugyelet mellett lehet neki adni babapiskotat. De eddig csak fozelekeztunk. Ti mit gondoltok errol?

Norka es masikszobaban dumal Jazmin
norkini
 
 


Norka!

Korinc: kicsit kellett gondolkodnom. Én rontottam el és Te röhögsz ki, vagy Te rontottad el és én röhögök?
Babapiskóta: nem tudom.

Beu
beu
 
 


Jajjjajjj en rontottam el es nem rohogok Kép Botsiii
norkini
 
 


Sziasztok!

Én rendes babpiskótát még mindíg nem adok Emmának, mert tojás van benne. Amit adok már régóta az a Milupa babkeksz, a Dm-ben lehet kapni, Biscotti anve de őrült drága, valami 800 Ft egy doboz. Viszont nincs benne tojás. DE: gluténos, így én a 7 hónapos kort még ezzel is megvárnám. Bár Jázi már majdnem annyiKép Ez egyébként egy szuper omlós babkeksz, szint azonnal szétolvad a szájában, a babapiskótával ellentétben. Amit én még adtam 7 hónapos korától az a buláta, ezzel se volt semmi gond. A kuku-t mondjuk hjobban szeretik, jobban is szétolvad és még gluténmentes is, de az sós, úgyhogy mi csak kb 9 hónpaos korától adunk neki.
Amúgy Emma 6 hónapos korától eszik már darabosat, nálunk sose volt ebből gond. neki 4 hónaposan nőtt ki aaz első két foga. 7 hónapos korától kiflivéget is adtam neki, a banánt is ő harapja stb.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!
Csak gyors bejelntkezés:
Szilárdnak már érezhető az első foga, kis recés. Kép
Tegnap a kezembe kapaszkodva felállt.
Ja és ma fél éves!

Pusza mindenkinek:
myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Norkini! Szerintem inkább a kicsit megszárított kiflicsücsökkel érdemes kezdeni, kevesebb vacak van benne, mint a piskótában. A piskóta érdeme a biskottival szemben viszont, hogy csak majszolódik, ritkán kell fuldoklót menteni. Lányok mindet kipróbálták. Sőt a háztartási ex vezette sokáiga sikerlistát. De akkor már biztos, hogy stabilan ültek. Katáról van egy kép - kár hogy nem tudom feltenni. Kb. Hét hónapos, és piskótával a szájában alszik. Ja, ők nem cumiztak, hát tessék.
sofka

Ja, és bármit adsz,tényleg cska úgy, ha ottvagy, baba pedig ül!!!!!!!!!!
sofka
 
 


Képek szuperek, irigy vagyok, sajna én lemaradtam
Kép (Mármint a talit sajnálom, nem a képekről való lemaradást...Kép)

Sofka,
az enyémférj sem érti, hogy miért jó talizni, amikor naponta "beszélünk", de ő is elfogadja, hogy ez egy tök jó program nekünk, és kész. Igaz, én csak 1x voltam eddig, de nagyon jó volt az is. Viszont őt sem lehetne elvonszolni ilyen "babás" helyekre. Na, jó, az újpesti mini-ruhabörzére kijött, de ennyi.

Azúr, Artúr nagyon édi baba!
És Marcipán is cuki!
A többiek is, de őket már láttam korábban isKép

Megyek házimunkázni, mit vegyek előre, a vasalást vagy a teregetést, (ez fontos, mert az első, az tuti elkészül, míg a következőknek csökken az esélyük, Kevin felébredhetKép) apa persze azon gondolkozik, hogy menjen-e edzeni (bokakímélő gyúrásKép), kicsit különböznek a dilemmáink mostanában. Kép

pusza!
Elli
ellimami
 
 


Halihó Kép
fent vannak az én képeim is, aláírások este lesznek csak.
http://kep.tar.hu/friss_babak/index.phtml?aid=27588165

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Kangiképek nagyon jók! Kép

Beki híres nevezetes ivását mindenki megörökítette. Kép

Szilárnak gratula!Kép

Lőrinc ma nagyon nyügi!Kép

Albumát a közösön végre feltöltöttem.Kép

Gép zúg. Kép

Beu
beu
 
 


sziasztok,

nagyon szuperek a talis képek Kangi és Beu. :-)mind végig csodáltam.köszi nektek,hogy nagyon sok anyucit és babucit megismerhetünk arcról is.
Én miért vagyok olyan béna,hogy nem tudok elmenni talizni?!?!?!?Autóval még mindig nem merek egyedül nekiindulni a agyerekkel,tömegközlekedve meg nem járok sajna. Kép
Mindegy előbb-utóbb majdcsak eljutok én is.
Szóval babók nagyon édesek... Kép

Beu
jól szűrtem ki a dolgot ,Pápán voltatok.Mi is vasárnap lementünk a szüleimhez,de olyan béna vagyok nem jártam jobban utána,hogy ti is ott vagytok-e,meg telcsiszám meg miegymás,mert talizhattunk volna.Na majd legközelebb,szólj ha mentek!

üdv
Évi + Petra
:-)

Kép

Kép
Évi24
 
 


Lanyok
Koszonom mindenkinek a velemenyeket. Babapiskota kilove, 800Ft.os kex kicsit draga nekem, kiflicsucsok pedig meg fulladas felelme miatt kicsit varat magara. Vegul is csak spontan 5let volt, el is lett halaszva...

Beu
Nem irigyellek nyugi Lorinc miatt. Apa mikorra er haza?

Evi
Nagyon jok a kepek, Petra edes Kép

Ugy dontottem szept.ben nekiallok jogsimegszerzesnek. Remelem nem leszek nagyon bena...Apa gyalog jar munkaba (kb.5percre itthonrol) a kocsi meg itt all a haz elott.Nekem pedig soxor van mehetnekem messzebre, es mindig Apa rangatom.
Es vegul:mai ebed kepek. Kozben:

Kép
Utana
Kép

Udv. Norka es jotevett Jazmin
norkini
 
 


Kimaradt:
Myssnia ngy gratula a felevesseghez! Kép es a fogacskahoz. Ugye milyen buli?

Sofka
Piskotas alvos kep Kép

MegintNorka
norkini
 
 


Norka!

Azért hozzáteszem hogy a 800 Ft-os kekszből épp a második dobozt fogyasztjuk 7 hónapos kor óta (tehát 3 hónap alatt), úgyhogy nem olyna vészes. Mondjuk nem is adok mindne nap neki, mert már annyi mindnet eszik és kuku a sláger. A keksz felét meg mindíg a kutyának adja.Kép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Évi,
Petra nagyon édes! Mennyit változott!!
Jól látom, hogy tiszta apja?
Elli
ellimami
 
 


Elli,
tényleg tiszta apja?!?!?!? Engem nem is látsz benne?!?!?!?
Bár tudom a külsős szem jobban észreveszi az ilyet. Kép
Kevin se panaszkodhat,ő is tiszta apja. Kép

Évi+Petra
Évi24
 
 


Sziasztok,

Azért nem tudtam írni előbb,mert a gépünk is elkapta a Blaster worm nevű vírust,
a barátom szerencsére ki tudta irtani.

Beu,Kangi,Franyó

Nagyon szépek a képek,köszönöm szépen,hogy Artúrt meg engem is lefényképeztetek, el is mentettem a képeket,szép emlék lesz. Így legalább meg van örökítve 3 hós korában. Nekünk sajnos nincs digigépünk,de épp gyűjtünk rá.

Talizók!
Nagyon jó volt találkozni mindenkivel,úgy feltöltődtünk,Artúr még soha nem látott ennyi babát,remélem hamarosan újra találkozunk! Az jutott eszembe,hogy amikor tavaly ilyenkor a szigeten jártam,akkor még látni lehetett az árvíz nyomait,homokzsákokat kerülgettünk. Olyan jó,hogy idén nem volt árvíz!
Remélem akik most nem jöttek a talira legközelebb el tudnak jönni!

Elli,

Kösz a bókot Artúr nevében!sajnálom a dokinőt meg a húslevest,remélem a következő talira eljöttök!a holnapi gyógytornára minden jót!

Sofka,

Nagyon kedves volt tőled,hogy elvittél,köszönöm szépen. A babakocsit is köszönöm,nem tudom,különben hogy bírtam volna cipelni az Artúrt a hordozóban. Ne haragudj,hogy nem voltam valami beszédes a kocsiban, de én alapvetően csendes természetű vagyok. Örülök,hogy apa megbékélt és hogy a lányaid is jól érezték magukat, Marcipán nagyon aranyos! Ha valamikor mégis a Komjádi környékén jártok (bár tudom,hogy vége az úszásnak),akkor nagyon szívesen látlak benneteket,ha be tudtok ugrani.

Norka,

Még jó régen kérdeztél a Helen Harperről. Megnéztem,van derékgumírozása, de nem olyan erős,mint a Liberóé. HH-val nem vagyok túlságosan megelégedve,mert kifolyt belőle a kaki és ez a Pampersnél még nem fordult elő,úgyhogy ezt a csomag HH-t még elhasználjuk,aztán maradunk a Pampersnél. Sajnálom,hogy a pesti talikra nem tudtok jönni!

Barbi,

Először is gratulálok a kisfiadhoz,megnéztem a képeket,nagyon aranyosak! Te nem ismersz engem,mert még csak kb 1 hónapja írok,de ezelőtt már jó pár hónapja olvasgattam a friss kismamákat és ott követtem nyomon,mi van veletek Sajnálom a betegséget,remélem hamarosan elmúlik. Emlékszem,régebben írtad,hogy Kanadában áprilisban esik a hó,végül milyen volt a nyár? És a köhögésed elmúlt már? A gyerekorvosnál voltatok, mit mondott?
A mellgyulladást sajnos én is átéltem,úgyhogy tudom,milyen fájdalmas tud lenni.
Jobbulást neked!

Leszter,

Kösz szépen az infót a 3 hós oltásról! Hazaértetek már a nyaralásból?Petra nagyo aranyos a nyaralásos képeken!

Bocsánat,hogy a többiekhez nem szólok személy szerint,de mennem kell,mert kezdődik az esti szertartás,fürdetés,etetés stb.
Holnap megyünk 3 hós oltásra,erről már beszéltünk Rékával is a talin és azt szeretném kérdezni,hogy korábban,mikor erről volt szó,mire jutottatok,adjak-e be Germicid Ct láztól függetlenül vagy sem? És felet vagy egészet? A válaszokat előre is köszi!
Sziasztok,
Ildi
azur
 
 


Sziasztok!

Ma valszeg csak bejelentkezes lesz reszemrol, mert mindjart itt a furcsi elotti babazaba ideje :-) Maximum, ha este gyorsasagi rekordot dontok vasalasban, es meg birom, akkor visszajovok irogatni.

Hetvegen nagy csaladi osszeroffenes volt nalunk, azert nem jottem, mert keszulni kellett ra. De jo volt nagyon, Viola megismerkedett a dedmamijaval :-))) Es kaptunk selyemfesteses falvedoket a kisagy fole, nagyon cuki :-) ha lesz rola kep, felrakom majd :-)

Amugy vagyogatunk, azota voltak rosszabb meg jobb napok is. Babocam az atmeneti belassulas utan ujra szepen gyarapodik, most mar 5140 g, es ujra kierdemelte a "kover feju" becenevet :-))) Ma iszonyuan buszke voltam ra, mert egyszer legalabb 15 percig folyamatosan jatszott a baby gym csorgojevel, nagyon ugyes volt, es latszott, mennyire koncentral :-))) utana meg a kezebe adtam egy csorgot, megfogta, tartotta es a szajaba dugta :-))) ezt most csinalta meg eloszor, de kepes volt megismetelni apa kedveert, aki keslekedett a videokameraval :-)))

Mostanaban mar nincs nonstop kajalas es csontszaraz cici se :-))) viszont a nappali alvas meg mindig nem az erossege :-( Ujabban azt csinalom, hogy megnezek egy-egy filmet videon, mikozben a hasamon alszik Viola. Meg mindig jobb, mint tevezni... Mondjuk nem mindig egyszeru a lenyugtatas, volt, hogy ket kezemben ket plussmacival brummogtam, mikozben neztem az Amerikai szepseget, hat ritka nagy elmeny volt :-))) De nekem nagyon jot tesz ez a kikapcsolodas, mert mar kezdtem teljesen begolyozni.

Ami kellemetlenebb fejlemeny: neha aprosagokon iszonyuan megsertodik, pl. hogy apaja megforditja a fejet, vagy en megeszem meg a ket kanal salit es csak aztan veszem fel. Ilyenkor meg hosszu ideig uvolt, annyira belelovallja magat, hogy mar alig kap levegot :-((( Ez a fejlodes hatulutoje? Mert regen ilyet nem csinalt...

Kertiparti: nagyon orulok, hogy ennyien lelkesedtek! :-)))
Sajnos idoben csusztatni kellene valamelyest, mert a szomszed hazban a hatso lakoknak szegenyeknek meghalt a 35 eves fiuk autobalesetben Kép Kép Kép el lehet kepzelni, hogy teljesen kesz vannak, ugyhogy nem akarok most rogton ideszervezni egy nagy bulit csupa boldog kismamaval es anyucival...
De osz elejen biztos lesz nehany jo kis derus, venasszonyok nyaras het, es akkor tuti buli lesz! :-)))

Norka,
akartam irni korabban, hogy nagyon szupi a frizurod! :-)))

Most akkor bucsuzom, aztan igyekszem jonni, amikor csak tudok! :-)

Csak jokat! :-)

Kaska
kaska
 
 


Beu Kép
vasatharapj Lőrinc jujdeédes!!! Vagy sírt szegényke, csak nem látszik a madzag, amivel bekötötted a botocskát? KépKépKép

Képek feliratai becsszó lesznek, csak még ki kell tökörészni őket.

Nem ám kiröhögni szegény Kangit, aki csak jót akart és nem szándékkal akarta kikukázni a Miszikéék banánfürtjét, miután rádobta Dani kakis pelusát!!!

Kaska Kép
szomszéd fiú KépKépKép Úristen, alig idősebb, mint Apacuka ... belegondolni is rossz ...
Sértődős Viola Kép A kis akarnok, pedig a szülei kedvesek, szelídek, csendes, békés, nem lázadozó lelkek KépKépKép

Nagyon jó volt megint talizni, olyan fáradtak voltunk, mint csak hogy na, szóval, marhára. És tökre örülök, hogy az én képeim is jól sikerültek! Beu, Franyo, a tieitek is nagyon jók, a fejenlógó Julcsi hogy röhög, figyeltétek? És némelyik képen irtó vörös a haja, pedig úgy szemre nem mindig rőt a kiscsaj ...

Myssnia Kép
na nemmá, hogy már fél éves a kéxemű harceg! Gratula! Meg az első kis recéshez is!

Most megyek butulni a Dalnonok Ligáján, majd még jövök.

Pussz
Kangi és már tud nyálbubit berregni Julcsi Kép
kangi
 
 


Sziasztok,

Franyó,
a te talis képeidet nem találom.tudom,hogy én vagyok a béna,de merre vannak???

Kaska,
kerti buliban mi is benne vagyunk.Szívesen mennénk hozzátok,annyira jó volt múltkor is, és most még jobb lesz,mert már a mi pocaklakóink is kibújtak. Kép
Vilcsi "ikertesó" lekörözött minket,mi "még csak+ 5060g-ot nyomunk fekve a mérlegen. Kép
Szerintem a nappali alvást egyre inkább el lehet feljeteni,mert egyre érdeklődőbbek lesznek....én is örülök,ha 1 nagyot ,na jó nagyobbat alszik már napközben.Ennél többet sajna nem nagyon teljesítünk,mert hiszen olyan érdekes a világ. Kép

Azur,
mindig ámulva olvasom,hogy te milyen szorgalmasan válaszolgatsz mindenkinek... és milyen hosszan.Irigy a hosszú válaszokra való idő miatt. Kép Ez tök jó,nagyon tetszik. Ja, és Artúr babádat megcsodáltam.Őt még soha sem láttam és hát mit mondjak...nagyon édi. Kép

Elli,
lesz akkor 25-én,hétfőn 10 órakor a Pólusban a bébiúszással kapcsolatban az a megbeszélés,ugye,!?!?!?amit említettél. És mentek is, ugye?!?!?! Kép

Na jó éjt csajok.
mi már lefürödtünk és kis porontyom rövidke cicizés után beájult Kép (alig hittem a szememnek...ilyen hirtelen jött beájulást eddig még csak egyszer produkált ezen kívül.)

Évi+Petra
Évi24
 
 


Sziasztok!

Mi is itt vagyunk csak voltunk megint Szoboszlón azért is nem mentünk a talira.

Veron: Mi babaúszásra Kispesti úszodába járunk minden szombaton van reggel 8órától. nagyon jó és a fiam nagyon élvezi és szereti is. Ő 4 hónapos volt amikor elkeztük az úszást.

Anita77: A súly gyarapodása a babának nagyon jó ne aggódj miatta, a mérleg elég rossz, mert nekünk volt olyan, hogy kevesebbet mutatót evés után mint előtte.

Magdi: Deffekt ):

Myssina: BOLDOG FÉLÉVESSÉGET SZILÁRDNAK

Na most csak ennyi
Sziasztok
Andy
andy78
 
 


Réges-régen nem írtam, de azért olvastam, és irigykedtem a taliért! Mi tele voltunk és vagyunk szállóvendégekkel, most már kezd elegem lenni. Ráadásul a dolgozószobában is alusznak, így este sem tudom használni a számgépetKép
Most persze bementek tűzijátékot nézni.

Megnéztem a talis képeket, mindenki szép és az aprónép édesKép

Julka ma 2x hátra fordult hasról, 1x be is vágta a fejét, de hősiesen viselte. Fürdés közben meg oldalról hasra vágta magát, alig bírtam megtartani.

Norka, KangiKép kösz a furulyás felvilágosítást. Kangi, nyelvcsücsörítés bejött, most már egész rendes hangon szól. NorkaKép az kisebb fújás erősség is használt, és az improvizáció is jó ötlet volt!

MiszikeKép két ismerősünk is vett a közelmúltban fél ikerházat. Egy telekkönyvön vannak, az udvar ketté van vágva, mert ilyenkor osztható a telek.

BeuKép jó, hogy jól sikerült Pápa, (onnan is volt szállóvendégünkKép) és a tejszaporítás.

LeszterKép hát persze, hogy a felső 1,5 % KépKép És nemcsak súlyban!Kép És persze Julka is, nemsúly kategóriábanKép

A köv talira remélem mi is eljutunk, mármint csak akkor, ha délelőtt lesz, hogy tárt karokkal várhassam itthon iskolából hazatérő gyermekeimetKép

Ja, aglomeráció: én azért szeretem Gödöllőt, mert mégiscsak város, gyerekszempontból városi infrastruktúrával. Különböző tagozatos iskolák, zeneiskola, 3 jó gimi, művházban mindenféle + program, uszoda (bár csak 1 így tömegnyomorKép). És autópálya mellett van, reggeli csúcsot kivéve állatkert 15-20 perc, onnan meg már a Bp-i ütem. Ha meg autónélküliség forog fenn, akkor van hév, vonat, busz. De persze jobb 2 autóval rendelkezniKép

Urszila
urszila
 
 


franyo
 
 


Sziasztok!

Na végre több nap után van időm irni is és nem csak olvasgatni titeket.
Az elmult napok elég fárasztóak voltak, Lili baba csak akkor volt el ha foglalkoztam vele, néha semmit nem tudtam tőle egész nep csinálni.

Viszont tegnap kibujt az első fogunk!KépKépKép
És már a második is látszik, ugyhogy szerintem napok kérdése és két fogu kistündérem lesz.Kép

Megnézegettem a fényképeket is, minden babóca nagyon aranyos és olyan szépen fejlődnek!KépKépKép

A taliért én is nagyon-nagyon irigy vagyokKép ilyenkor (de csakis ilyenkor) bánom hogy nem pesti vagyok. A talis képeket is meg fogom nézni, legalább igy fényképeken keresztül ismerjelek titeket!

Holnap kapjuk az 5 hónapos oltást, remélem ezt is olyan simán, láz nélkül megusszuk mint a többit!

Na egyenlőre ennyi, most apa két hétig itthon lesz, remélem több időm marad babanetezésre!


Kép
Mókuska

Kép
Kép
mókuska
 
 


Jajj, - ez egy megkönnyebbült sóhaj volt. Apa megnyugodott. Megnézte a margitszigeti képeket, érdeklődött Rólatok, a babákról. Este lent maradt összebújni. Csajok anyósomnál, onnan látszik a tüzijáték, én meg megyek és megpróbálom kialudni magam. Reggel csak Marcipán ébreszt, és ő olyankor vidáman elgagyarászik Micimackóval. Képzeljétek, új hangot tud. Lehet, hogy tegnap tanulta. Leginkább arra emlékeztet, mikor kihúzos a mosogató dugóját. slrrbbgg. kb.
Na kitől leshette el?
sofka
sofka
 
 


Ugy látom valamennyire sikerült kicsinyiteni, bár igy elég vacak a minőség, de megpróbálok még felrakni képeket.

Puszi mindenkinek
Mókuska

Kép
Kép

Kép
Kép
mókuska
 
 


Mókuska Kép
édes Lilinek sok pussz!!!!

Sofka Kép
megnyugodott Apa hurrá! KépKépKép Látta hát a jó ember, hogy nem vagyunk bebábozódott aligátorok? KépKépKép

Jó éjt!
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Sofka! Hurrá apa megnyugvásához.

Mókuska! Lili édes! Lőrinc is a földön nyomja mostanában.

Urszila! Nem irigyellek a szállóvendégekért. Nálunk csak egyetlen éjszaka voltak vendégek, mióta hármasban lakunk, de elég is volt. Julka ügyi!

Andy! Pont ma gondoltam rátok, hogy rég jelentkeztél. Remélem, kipihented magad.

Évi! Mi vasárnap jöttünk vissza és szeptember elején megyünk megint PÁpára. Valószínűleg mi is megyünk a Pólusba. Csak 11-re kell menni az okmányirodába útlevelet csináltatni, nem tudom, hogy érünk át. Petra szépséges! Tényleg hasonlít apájára.

Kangi! Gonosz, gonosz megjegyzés szájpöckös Lőrincről. Cserébe: ha-ha-ha-ha Kangi kakizza a banánt!Kép

Kaska! A hisztit is ki fogja nőni, meglátod. De jó, lesz buli!!! Úgy látom, kezdesz beleszokni a mamaságba.

Azúr! Ahhoz képest, hogy Artúr először volt ilyen nagy társaságban, nagyon jól viselkedett. Tetszik neki a bababuli!Kép Mi nem kaptunk Germicidet, csak valami más csillapítót, és megelőzésképp is javasolja a dokinéni, láztól függetlenül.

Norka! Jujj, de édes táplálkozó Jázi az új székében! Tedd be a hozzátápis albumba, légyszi! Jogsi: hajrá, hajrá! Nem először mész? (Béna Beu 4x-re szerezte meg.Kép most már inkábbKép)

Lőrinc ma kikészített. Egyedül max. 10 percig játszott, aztán elkezdett sírni, és hiába mentem hozzá játszani, akkor már nem nyugodott meg. Még ölben sem volt jó neki. Röhögtetős trükköket bevetettem, nagyokat kacagott, ahogy abbahagytam, sírt tovább. Csak cicizéssel lehetett megnyugtatni, óránként, másfél óránként evett, elaludt, de ha betettem a kiságyba, rövidesen felkelt. A hasamon aludt egy nagyobbat. Szerencsére én is elszunnyadtam. Este levittem sétálni, akkor bezzeg volt rikoltozás, röhögés.

Sofka! Olvasom, hogy mit "mond" Marci.
Lőrinc nem gügyög felismerhető betűkombinációkat, inkább csak irtó hangosan rikoltozik. Nem kéne gügyögnie?

Ma volt egy jó jelenete. Én a robotgéppel habot vertem, ő ült a hordozóban, nézett egy pontot valahol fenn, arra vigyorgott, és megpróbálta túlrikoltani a gépet. Úgy röhögtem.

Szerdán kapjuk az öt hós oltást, ez milyen, lázasodós? Mire számítsak? Már előre sajnálom a kisfiút.

Olvastátok, hogy van bárányhimlő elleni oltás?
A három oltásban kapott agyhártya elleni (a nem, kötelező) megvieli a babákat?

Maci is eltűnt.

Holnap megy a gép szervízbe, nem tudom, meddig nem lesz. Szörnyű, szörnyű.

Beu
beu
 
 


Gomboc: mi agglomeracioban lakunk, de 20 perc alatt benn vagyunk reggel az Orson.Kép Hazafele meg gyorsabban.Kép A suli(k) lehet hogy nem olyan jo(k), de mivel Pest oriasi, igy is lehet hogy nagyon messzire hordanad a gyereket egy megfelelobe.Kép Vannak hatranyai, ez ketsegtelen, de a kert, a jo levego es a csend megfizethetetlenKép DE teleg kell 2 auto, merugye nalunk is ezen megy a harcKép

Myssnia: boldog felevesseget SzilardnakKép

A fogasodo babaknak is gratsKép

Jok a kepek lanyok!Kép Azur, ismeros a kocsi.Kép

orsoly

ps: apa utalja ha netezek, szerinte itt en csak rosszat tanulhatok (pl kinyitni a szamatKép). Azt mondta (uzeniKép) hogy fel fogja egyszer torni a babanet szerveret es szepen beirja majd hogy: foglakozzatok inkabb a kolykokkelKépKépKép Szegeny neha olyan lukeKép
orsoly
 
 


Sziasztok!

Enyém férj és pampogott az elején, hogy "már megint a gép előtt ülsz..." de amikor elmagyaráztam neki, hogy kb ez az egy szórakozásom van, jól viseli a dolgot, sőt a 11 ezres telcsószámlára sem szólt egy szót sem Kép

Myssnia
Szilárd recés fogához gratula
felálláshoz és félévességhez szintén Kép

Évi
Petra édes Kép

Norka
evős képek Kép

Ildi
3 hós oltásnál én adtam utána kúpot, egy 3/4-et Kép
aztán este lefekvés előtt egy egészet (akkor már 38,2 volt)
szóval doki szerint lázra egész, ha csak nyűgös, 3/4

Kangi
most nem is tudom röhögjek-e rajtad, hiszen én dobtam bele a kakis pelust... KépKépKép

Urszila
forgás Kép

Mókuska
első foghoz grat., képek szupik Kép

Sofka
apamegnyugvás KépKépKép

Beu
nyügi LŐrinc Kép nálunk is vannak ilyen napok, hogy bármit csinálok, csak a bömbi megy

Mi ma Tatán voltunk, a férjem nagypapáját meglátogatni. Holnap le kell vágni a jobb lábát térd felett, érszűkületes és már 1 hónapja amputálták a fél lábfejét de nem volt elég... KépKépKép

Tűzijátékra kimentünk. Na ne ijedjetek meg, nem a dzsumbujba, hanem ide az Örsre, a hídról valamelyest lehetett látni, de a feeling nem az igazi, hiszen semmi hangja. De éjfél után ismétlik az M2-n, lehet, hogy megnézem.

megyek Kangi-talisképeket nézegetni

Andi
psandi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?