Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Na belendültetek ám!

Kriszta: BOCS, DE SZERINTEM VÁRJÁTOK MEG A HOLNAPOT!
Nem tudhatod, hogy hazafelé milyen az út! Itt az E5 mellett még mindig esik, ráesik a jégre, és tutira csúszik. Ha a helyedben lennék, maradnék. Bocsi, de gondoltam leírom!

Na gyereknevek! Hát én is gondolkoztam, nem lesz több, de azért csak megpróbáljuk azt a kislányt. Név még nincs. Mindkét fiú Sárának készült, ezért ha lány is lesz, tuti nem lesz Sára! :D
Nekem most nagyon tetszik a Gabriella, és a Liliána. A férjemnek meg a Mirjána. De azt tutira kilőttem!
Vendég
 


Mogyo: MIlyen az a tejespite?
Vendég
 


majdnem olyan a tészája mint a palacsintának és tepsibe öntöm és megsütöm!

Ja adtam a lánynak almát hát eléggé fintorg de azért egy pár falatot megevett!

Nagbri. nállatok sem ette meg egyből Dani?


Kép
mogyoland
 
 

 
 

Mogyo: De nem ám!
Teljesen természetes, hogy fintorog, még sosem találkozott ezzel az ízzel. Nyugodtan add neki, szeretni fogja később. Utána is minden új íznél majd pofikat fog vágni! De aztán szépen belapátolják!

Na férjecském közölte velem, hogy ez a tejespite finom. Szóval én megkóstolnám!
Na de én a sütésből most megjöttem, nekem már elég volt! Vagyis, ha gondoljátok, sütök sörkiflit! Az fincsi nagyon, és sós, tehát akkor az is lenne.
Üdítő? Szerintem mindenki hozzon egy-két litert, csak beszéljük meg ki mit! Okés?
Vendég
 


oké én válalom a pitét!


most netezik velem lány!
már unta magát


Kép
mogyoland
 
 


Jó én meg a sörkiflit ha megfelel! Majd előző este megsütöm, és max egy kicsit bemikrózzuk! Oké?
Üdítő! Meggymárka vagy szénsavmentes? Ki mire szavaz? Mit vigyünk a fiúkkal?
Vendég
 


Meggy márka jó

de mi ketten megbeszéljük egymással :lol:


Kép
mogyoland
 
 


Ágika már 4 óránként eszik !

Csajok ti ,hogy álltok?


Kép
mogyoland
 
 


Ugye? Hát hol vannak a többiek?

Na akkor írjuk meg a többieknek amit mi tudunk!

MOGYO: TEJESPITE
BRIGI: SÖRKIFLI - MEGGYMÁRKA
Vendég
 


Mogyo: Jól emlékszem, hogy Ágika tápszeres? bocs ha nem így van!
Nálunk ha csak szopizik éjszaka kivételével 3 óránként továbbra is. Ha van más kajcsi, akkor utána 4-5 óra múlva eszik újra. Éjszakai szopi kb 4 óránként! Ez elég változó!
Vendég
 


Igen tápszeres a lány és egyszer kelünk fel enni éjszaka is általában 4-kor!


Kép
mogyoland
 
 


Hát igen, akkor ezért van. Anyatejjel nem bírják annyi ideig a babócák, mint a tápival. Ez van! Majd lassan mi is többet bírunk mert ha betölti a 6 hót, akkor rendesen ráállok arra, hogy napi kétszer kap mást mint anyatejet!
Vendég
 


holnap megyünk mi meg oltásra!


Kép
mogyoland
 
 


Szegénykém!

Na én most lelépek egy kicsit, meg kell varrnom férjem nadrágjait!
Vendég
 


Hahó!

Én is viszek üdítőt! Őszibaracklé + szénsavmentes ásvvíz. Ezt tudom bevállalni. A sütit még kigondolom!


Mogyo!
Nálunk is sütis hétvége volt. A férjem (!) csinált keksztekercset meg vettünk somlói!! Naaaaaaaaagyon szeretem! Mindkettőt. :-)))
És a tejespitét is nagyon szeretem! Remek ötlet! :-)


Nálunk anyatej+ tápszer van. Éjszaka 10 órát alszik egyhuzamban Bálint, így a fennmaradó 14 óra alatt kell 5-ször megetetni. Ez kevesebb, mint három órára jön ki. De azért megoldjuk.
Mostanában adódtak viszont gondjaink az etetéssel. Van, hogy van a ciciben, mégis ORDÍT szopi helyett. Nem nagyon tudom mitől lehet. Ötlet? /volt, hogy feszültebb voltam, de akkor is előfordult, ha nyugodt voltam./
Én még nem adtam semmi mást. Kérdeztem a doktornéninket, azt mondta, hogy várjak még. Én meg úgy voltam vele, hogy végülis ráérünk fél éves koráig.

Húú!
Nagyon várom a talit! Tisztára fel vagyok dobva! Azt írtam már, hogy nekem jó a csütörtök és a péntek is?

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Jaj!
Ezek az oltások!
Sajnos muszáj túlesni rajtuk, de megszakad az ember szíve!
Szorítunk holnap Mogyo!



Azt írtam, hogy amikor mi most voltunk szerdán oltáson, akkor Bálint 7 és fél kiló és 62 cm volt? :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Na, jó sokat írtatok! :D Köszönjük a gratulákat!

Noémi! Kedves Tőled, hogy megkérdezted mit hozzatok. Szerintem olyat hozz, amivel nem kell sokat bajlódni,a legegyszerűbb a bolti sajtos pogi pl. Ez csak egy tipp volt. :wink: Nagyon szép lett a vonalzód! :) A cím: Dobó krt. 7. 6/18., a kapucsengőre Pelle S. van kiírva, folyamatosan kell nyomni, amíg be nem engedlek. Csajok! Számom: 20/222-0401.

Brigi, Mogyo! Aranyosak vagytok, hogy így beosztjátok. :) Akkor én meg veszek nem szénsavas gyümi leveket meg csinálok mini szendókat, tudjátok olyan fogpiszkálósat. Csakhogy legyen sós is! :) Brigi! nagyon jól néz ki a komp, és szerintem nem is drága. :wink: Mogyo! Biztos nagyon fincsi a tejespitéd! Majd lemeózzuk. :lol:

Kriszta! Szerintem jól fogja magát érezni Azizka. :wink: A Jázmin név nekem is favorit, de apának nem tetszik. :( Hány évet terveztek a picurok közé?

Timci! Majd megbeszéljük sétáljunk-e, bár olyan hideg van, hogy nem biztos a dolog. :(

Nóri! Üdv köreinkben!

Név kérdés: nálunk mivel apának nem jön be a Jázmin valószínűleg Viktória lesz a csajszi, ha meg fütyköse nő, akkor nekem a Milán tetszik. :) Tényleg! Ki hány évet tervez a babók közé? Mi olyan 2-2 és felet.

Tali: Fentebb Noéminek írtam a címet és tel.számot! Nekem a csütörtöki nap jobb lenne, ha nem gond, mert szombaton megyek Pestre és a pénteki napom nagyon szétszórt lesz. :roll: Szerintem is délelőtt kellene talizni! Mikor? Noémi 10-11 körül tudna ideérni, ha jól olvastam. :oops: Nektek mikor lenne jó? :?:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Hú, Mandula!

Már nagyon vártam, hogy írjál! :-))))))))))))))))) Tűkön ülök! Addig iwiweztem. :-)))

Ha Neked a csütörtök jobb, akkor sztem egyértelműen Hozzád igazodunk!
Valóban 11 óra körül vagy előtte valamivel tudnánk odaérni. Többiek? /Ha nem gond, lezavarnék ott egy etetést is./ Gondolom, másnak is lehet ez aktuális.
Nagyon izgulok! :-)))))))))))))))))))))))
Cím, telefonszám felírva! :-))))))))))))))))))))))))


Mi nem tudjuk még pontosan, hogy mennyi idő lenne köztük. 2-3 évet tervezünk.
Ha kislány lesz, akkor a második neve biztosan Klára lesz, Édesanyám után. Eddig jutottunk. /Bár, ha Bálint lány lett volna, ez akkor is így lett volna./ :-)

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Ja!
Köszönöm a dícséretet vonalzó-ügyben! :-)))

Ma tettük fel a gépre a karácsonyi fotókat, majd teszek fel ide is!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Mogyo! ez lemaradt: Az oltáshoz mi is szorítunk, hogy minden símám menjen, és ne sírjon Ágika! Milyen ügyes lányod van! Ádi még mindig hajlamos 3x-4x is felkelni éjszaka. :roll:

Noémi! Most olvasom csak, hogy méreckedtetek!Nagyon jó súlyban van Bálintka! Gratula hozzá! :D

Kép
Kép
mandula82
 
 


Lányok, akkor legyen csütörtök!
Nekünk is jó a 10-11 közötti időpont. ez elég tág ahhoz, hogy mindenki odaérjen! És akkor nem egyszerre zuttyanunk oda mindannyian!
Okés?
Noémi: engem is érint az etetés! :D Hát, irigyellek Bálint alvókájáért! Nem semmi! Mi nem csináljuk így, sajna!
Hozzáetetés! Tulajdonképpen ráér, de én azt látom, hogy így nehezebben megy. Bencénél elkezdtük 3 hósan, és adtam is neki szépen mindent. Daninál csak óvatosan adogatom, de nem is fogadja el úgy mint anno Bence. A tejcsi meg nálunk se elég mindig!
Lehet az is gond, hogy ő nagyon éhes, és hirtelen nem jön neki olyan intenzitással, ahogyan azt szeretné!

Fiú név: nekem a Vilmos tetszik, és az illene is a vezetéknévhez! Már ha a 3. is fiú lesz! :lol:
Lánynevet meg írtam. Ja, ha lesz 3. akkor egy év múlva tervezzük kb. a születését. Szóval vhogy így télen, semmiképpen se nyáron!
Vendég
 


HUUUUUUUUUUUUUUUUU,nem tudlak kovetni benneteket,anmnyit irtok.

Kriszti-neha meg megharap,olyankor egyett felszisszenek,elmosolyogja ra magat,en meg nem tudok ra haragudni. :lol:

noemi-koszonjuk szepen,most csak a polgari volt,az egyhazi majd kb.masfel ev mulva lesz,mikorra mar anyos is hazajon.Sok boldog Ho fordulot az edes kisfiadnak!!!Telik az ido,de rendesen...nallatok is. :lol: :wink:

mandula-en miutan megetettem Atticy-t bk.12-13 korul,utana indulnek,de elotte folhivlak.Nem baj,ha nem setalunk,akkor be se teszem a babakocsit az autoba. :roll: Adikanak kuldott valamit az erdelyi Angyalka.Azt mondta,hallotta,h.nagyon jo kisfiu volt. :wink: 8)

Mar alig varom a csutortokot. :wink:


Kép
Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike: Akkor ti fél kettő körül értek oda Adriékhoz kb? Jól értettem?
Most akkor hánykor talizzunk csajok?
Vendég
 


szóval nekem is mindegy az időpont! Férjecském ötig dolgozik, addig ráérünk!
Legfeljebb mi sétálunk egy nagyot, ha vége a talinak. Már ha elhúzódik délutánba!
Vendég
 


noemi-valoban nagyon szuper a vonalzod,nekem is bejon. :wink:

mandula-en udcsit viszek,szensavmenteset,termeszetesen,mert sutni nem tudok... :oops:

Atticy csak ritkan ebred fol 1x ejszaka teazni.Utana mindig reggel 9-ig szunyal.Nincs baj az alvokajaval,szerencsere.

Nem tudom ti mit szoltok,este szopi utan adjak neki tapit,h.nyugisabban csicsiljen?Egyesek szerint nem jo,mert akkor hamar leszokik az anyatejrol.Nem tudom...szerintetek? :roll:

Mi is kb.3 evet szeretnenk a 2 baba kozt,Es kislanyt szeretnenk.Ha sikerul,a noverkem nevet kapna-Reka.Mi arra igyekszunk,h.magyar nevet kapjanak a gyerekek. 8)

Szerintem Atticy is fog szopizni,attol fugg,h.mennyit maradunk.

Majd el szeretnek menni a Szorakatenusz jatekhazba is,nagyon kivancsi vagyok,h.milyen,egyszer ott is randizhatnank,nem? :roll: :wink:

Nagyon kivancsi vagyok,h. kisfiam hogy fog reagalni a sok babara. :lol:


Kép
Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


nagbri-igy elore nem tudom,sajna megmondani,Atticy-tol fugg,h.mikor kel.De nem kell utanam igazodni.Ti mehettek korabban,mi leszunk legalabb az utolsok,es akkora mar mindenki ott lesz,es az nagyon csucs lesz,ahogy belepunk,es mindenki szeme rankvillan. :lol: 8) he he.Mar nagyon varom!

Kép
Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Na ezt elhiszem, mármint,hogy nagyon várod, mert én is!
Jó ötlet, majd amikor beléptek kaptok egy nagy tapsot!!! :D
Ez az éjszakai tápszer adás már nekem is eszembe jutott. én nem hinném, hogy befolyásolná a cicizést, szerintem emiatt ne aggódj.
Amúgy én már próbáltam, hogy tejpépet adok neki szopi után este, de az sem segített, szóval nálunk nem ezen múlik! Sajnos!
Vendég
 


nagbri-koszi az infot.Hat nem is tudom,meg azert kihagyom,ha nagyon muszaj lesz,akkor bevezetem neki,de csak estere.Ha nem akar szopizni,vagy szopi jutan sirizik... :roll:

Kép
Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Én se adom még, csak gondolkoztam rajta, de attól tartok az sem oldaná meg az alvási helyzetet!

Képzeljétek, Dani azt játsza, hogy fogja a kezünket és felhúzza magát, de úgy hogy egyből áll is! Ülni nem hajlandó, csak állni!
Na meg persze nem is forog, de ha áll, olyan büszke magára, hogy még jól ki is húzza magát!
Vendég
 


Sziasztok!

Timci! Akkor már várlak nagyon! :D Felőlem amúgy sétálhatunk, ha jó lesz az idő. :wink: Az üccsi tökéletes lesz! :wink: Érdekesek ezek az angyalkák, mert nálunk is járt egy, aki megsúgta, hogy valahol Erdélyben (illetve most már itthon) van egy pici fiúcska, aki akár be is állhatna az angyalkák sorába olyan jó kisgyerek volt. :wink: Ja, és vétletlenül ő is hagyott itt számára egy kis csomagot. :D

Brigi! Szép név a Vilmos is, de szerintem tuti lány lesz a következő babátok. :wink: Valamelyik nap megálmodtam a barátnőm babájának a nemét, aztán lehet rosszat súgtak a megérzéseim, de azt hiszem kislányuk lesz. Majd megírom jól éreztem-e. :roll:

Alvás előtti tápi: én mindig adok Ádámnak közvetlenül lefekvés előtt, de ettől függetlenül állandóan kel éjszaka. :?

Noémi! Bizony már én is nagyon izgulok milyen lesz, de biztosan jól sikerül majd a tali! :wink: Ti milyen nemű babára vágytok? Csatlakozom Timcihez és Brigihez, mert mi is kislányt szeretnénk a fiúcska után! :)

Kép
Kép
mandula82
 
 


sziasztok!

Hű ti is irtatok megint!De jó végre nem kihalt a topic!

Timcike: nagy gratula nem is dicsekedtél! :D

Várom már én is a talit és valszeg viszek én is tápit mert éhes lesz!

Mandula :nállatok tudunk egy kis vízet majd forralni úgye?
Mert akor csak a port raknám bele az üvegbe!

Ennyit a ciciről nállnuk! :?

Nagbri: hát én is múltkor megfogtam a kezét és húztam fel és inkább állni akart nem ülni! :shock:
De nem engedtem neki inkább visszaengedtem!
Hú tényleg mi lesz Manduláéknál már várom nagyon a talit én is vagy is mi is!
Mert meséltem Ágikának ,hogy sok fiú lesz és válogathat a jobbnál-jobb hapsikban erre elkezdett sikongatni!

Szerintem semmi gond nem lesz abból ha este kap egy kis tápit!


Kép
mogyoland
 
 


Mogyo: én csak felültetni szerettem volna, de őt nem lehet, mert kirúgja magát. Nem én húzom, én csak tartom, ő meg feláll!

Mandula: de jó lenne, ha igazad lenne! Azt hiszem a család nagyon boldog lenne. De én egy fiúnak is fogok örülni! Igazándiból nem is tudom már mit kezdenék egy kislánnyal, annyira megszoktam az én kis pasijaimat!

Timci Mandula: Nem semmik vagytok! Jó fejek nálatok az angyalkák! :lol:

Mogyo: tuti tudsz melegíteni vizet, mert van mikrójuk! :wink:

Mandula, apa mit szólt ehhez a nagy partihoz?
Vendég
 


Kép Pasikáim Kép Nagyszeműke
Vendég
 


Hasonlítanak ezek a gyerekek egymásra!
te Nagbri ha a 3-ik is fiú lesz akkor majd a 4-ik lány lesz!

ezt onnan tudom ,hogy nállunk így volt!Nekem 3 bátyám van! :lol:

Kép
mogyoland
 
 


SZiasztok!
Talit jól hangzik. Nem tudom, mikor megyünk le kecskemétre. Vmikor a héten lesz nagypapim temetése, ha egy napra esik és meg tudom oldani, feltétlen elmegyek. Én biztosan nem kocsivakól, hanem hordozóval. Akkor ha jól vettem ki, csütörtök a nap. Nagyon jó lenne találkozni.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Mogyo: Azt már azért nem vállaljuk be. Max 3 gyerkőc, ennyi volt tervezve, mikor még csak arról beszéltünk, hogy egyszer majd lesz. Akkor se lesz több, ha a 3. fiú lesz! Ez elég!
Hát igen, néha valóban hasonlítanak, de majd élőben látod, hogy azért annyira mégsem. Na jó tesók, ezt le se tagadhatnák!
Vendég
 


Sziasztok!

Végülis hazajöttünk, már csak eső esett, tökéletes volt az út.
Akkor én mostmár meg vagyok zavarodva. Mikorra is kell menni?
Mi olyan túl sokáig nem tudunk maradni, Aziz még kétóránként alszik, meg aztán Adriékat sem akarjuk zavarni. Szóval nem lehetne valami köztes időpont? :oops: Akkor mi viszünk valami rostost, meg valami csokis keksz félét! Már kiváncsi vagyok a sütieitekre! :wink: Lesz annyi kaja, hogy nem is kell ebédelnünk majd! :) Várom már én is nagyon, és imádkozok, hogy ne legyen megint beteg!!

tesótéma :) : mi úgy terveztük, hogy már ha Aziz 1 éves lesz elkezdjük a projektet, de mostmár látjuk, hogy nem olyan egyszerű ez még egy gyerkőccel sem, meg annyira imádom, hogy még szeretném csak őt szeretni :D , és kiszolgálni amíg lehet. Na, jó, aztán amikor 2-3 éves lesz, akkor már belevágunk szerintem. Mert én nagyon szerettem terhes lenni, és picikét is szeretnék még természetesen. Jó lenne a kislány, de két fiú is szuper!! Legalább jó cimbik lennének! Igaz Brigi? :wink:
De azt hiszem mi megállunk a kettőnél. :( Esetleg ha közben meggazdagszunk majd... :)

Nagbri: édesek a képek, szerintem is hasonlítanak, vagy csak amiatt, hogy mindketten barnák, barna szemmel. (...gyönyörű szemmel :) ) Majd élőben kiderül! :)

Ennn: jó lenne ha Te is tudnál jönni, nagyon sajnálom, hogy ilyen szomorú dolog miatt érkeztek Kecskemétre!

tápszer: szerintem ha van tejcsi, akkor minek.... Például nálunk Aziz nem azért kel, mert nem eszik eleget, és éhes. Nem hiszem, hogy 6-7-szer megéhezne egy éjszaka. :shock: Sajnos szerintem ez megszokás. Mert picinek ugye meg átaludta már... Bár próba cseresznye. :wink:

Sajnos mi holnaptól nemigen leszünk netközelben, azért megpróbálom néha csekkolni, hogy van-e változás a talival kapcsolatban, meg majd hívlak Adri! :)

Még egy utolsó kép tőlem is a hétre:
Kép

Jó éjt,
Kriszta

Lilypie Maternity tickers


Ja, Brigi! Nagyon ügyi Dani, hogy így kirúgja magát! Épp most néztük unoköcsém fél éves videóját, és ugyanezt csinálta. Meg voltam döbbenve, de akkor úgy látszik nincs vele egyedül. :) Aziz is kirúgja, de ő nem tud megmaradni, rögtön lecsüccsen. :D

K.

Lilypie Maternity tickers


Kriszta: nagyon jó ez a kép! Hozzátok a kutyust is?
Na igen, a fiúk nagyon szeretik egymást, remélem később is így lesz!

Tali: elvileg 10-11 között. Timcike tud később jönni, de ha jól emlékszem, Noéminek is ez az időpont jó! Ez nekünk is megfelel!

Adri, most neked lesz a feladatod kimondani a pontos időpontot, szerintem!!!
Vendég
 


Mogyo! Persze, hogy lehet nálunk vizet forralni! :) Biztos élvezni fogja a lánykád, hogy ennyi pasi rajongja majd körül. :lol: 3 bátyád van? :shock: Nem semmi. Én egyel is kiegyeztem volna, de nekem "csak" egy öcsém van.

Ennn! Nagyon sajnálom! :( Azért gyere, ha tudsz! Várunk Benneteket szeretettel! (Kicsit fentebb megírtam Noéminek a címet meg a tel.számom.)

Brigi! Olyan béna vagyok mindig kimarad valami. :oops: Milyen ügyes Dani! :D Azt hittem a múltkor csak poénkodtál, mikor mondtad, hogy állni akar. Akkor ezek szerint nem. :shock: Nagyon erős kispasi! :wink: Annyira gyönyörűek a gyerekeid! Dani édes a hatalmas szemeivel! :D

Kép
Kép
mandula82
 
 


Kriszta! Akkor várom a hívásod! :wink: Annyira szép Aziz! :D Na, Ágika nem győzi majd kapkodni a fejét ennyi jó pasi láttán! :wink: Ja, és egyáltalán nem fogtok zavarni! :D

Csajok! Szerintem aki tud jöjjön 10-11 között, aki meg nem az jöjjön később. Szerintetek? :roll:
Brigi! Elég diplomatikus vagyok? :wink:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Mandula: k öszi! A te kis Ádi babád se kutya! Nagyon tüneményes, és szerintem nem is írtam, mennyire jók a karácsonyi képek!
Tényleg örülök, hogy újra látlak titeket!
Dani meg, hát ő már csak ilyen! Én lelustáztam, erre állni akar. Biztos jól megsértődött rajta! :? De még mindig nem fordul! :( Na ezért lusta!
A kutyust viszont szereti! :D Látom Aziz is!
Akkor szerintem mi is majd 10-11 között megyünk! Jó lesz így? És ha már mindenki indul haza, akkor mi is!
Legfeljebb nyugisan tudtok Timcikével egy nagyot dumcsizni a végén!
Vendég
 


Köszönöm szépen, örülök, hogy tetszik Nektek a kép! :D
Okés, akkor 10-11, aztán remélem azért Timcikét és Atticyt is meglátjuk! :wink: Ha nagyon óbégat Aziz akkor mennünk kell. Nálunk ő a főnök... :roll: :D

Brigi: :lol: tényleg, most beszéltük, hogy lustika, erre meg... :D
Kutyust nem visszük, annyira nem szereti még, ő inkább az apróbb rágható dolgokért van oda, a kutyának is csak a fülét rágcsálta meg. :)

Lilypie Maternity tickers


Adri: Igenis jelentem elég diplomatikus voltál/vagy!
Tökéletes lesz!
De addig is tartjuk a kapcsolatot!
Szorítsatok, hogy jók legyenek az utak, mert ez ugye többünket is érint!
Vendég
 


Na szép! POnt mint Dani, ő is a fülét eszi, ha megkaparintja! Bár ő azt is szereti, amikor énekel vagy dumál!
Remélem nem lesz Azizzal gond! Szerintem annyi gyerek lesz, hogy el is fogja felejteni, hogy álmos, vagy fáradt! MIt szólsz hozzá? :D
Vendég
 


Brigi! Kszönjük a bókot! Várd ki a végét, szerintem annyira nem lusti Dani, ha már ilyeneket csinál. Lehet megfogja keverni a sorrendet, aztán előbb fog mászni aztán megfordulni. :lol: Addig maradsz, amíg jól esik! :wink: A párod meddig dolgozik, mert mintha mondtad volna, hogy Vele fogtok hazamenni? Tudod, hogy mindig szívesen látlak, meg Timci is nagyon bír! :wink: Ugye Timci? Aztán lehet olyan jó lesz, hogy senki sem akar majd hazamenni! :D

Mogyo! Akkor ugye párodra is számíthatunk?

Kép
Kép
mandula82
 
 


Kriszta! Ha nagyon álmi lesz Aziz nálunk is leteheted szunyókálni, mert ott az Ádi ágya, vagy ha foglalt lesz van vendég babaágyunk is! :wink:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Mandula: csak akkor várjuk meg, ha tényleg úgy sikerül a buli, hogy sokáig marad mindenki, mert Andris ötig dolgozik. De most beszéltem meg vele is, hogy nem valószínű, hogy megvárjuk, mert hát azért az nagyon sok idő!
Vendég
 


Adri: küldtem pü-t!
Amúgy amit írtál nagyon kedves volt, tisztára meghatódtam! :D
Vendég
 


Aranyos vagy!

Már máskor is előfordult, hogy nálunk vártátok meg Andrist! Tényleg maradjatok már! Na, majd szóban könnyebb lesz megpuhítani! :lol:

Kép
Kép
mandula82
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?