Új privát üzeneted érkezett!

Kép
Kép
Kép


Pusz

Timi
timiban
 
 


Timi:mennek a gyógymanók továbbra is!!!!
Mi itthon leszünk , jönnek nővérem gyerekei is, így tutifix, hogy nem fogunk unatkozni!!!!!!! :wink:

MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!!!!!
Kép


Erről egyből Árpi jutott eszembe, szóval ezt neki!!!!
:lol: Kép

És a gyerkőcöknek is:
Kép


Edith:írj pár sort!!!!!
Edit, Iza , Zsandi:jól eltűntetek!!!!! :shock: :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, nem olvastam mindent vissza, csak a nekem címzett mondatokat. :oops: :oops: :oops:
Sajnos továbbra sem mondhatom, hoyg jól vagyok, de lényegesen jobban már tegnaphoz képest is. Ma már felkeltem, és tettem-vettem egy kicsit, mert már a csípőm-forgóim kikészültek. :roll: Remélem, 1-2 nap és teljesen rendbejövök. Nem tudom, hogy Boróka tudja-e ezt, de jólesne, ha figyelembe venné. :D Ha nem, hát... nem... :)

Én is további gyors gyógyulást kívánok a még betegeknek!!! :(

Ezenkívül pedig mindenkinek e kedves sorokkal kívánok minden jót az új esztendőre:
"Tervekhez szerencsét, a munkához kedvet,
Minden földi jóból a legkedvesebbet!
Kérem a Jóistent, küldjön áldást Rátok,
Az új év minden napján vigyázzon Reátok!" :)

Vidám Szilvesztert Mindenkinek! :D
Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 

 
 

Boldog és sikerekben, egészségben gazdag újévet kívánunk minden kedves topiklakó szülőnek kis és nagy gyereknek, pocakbabáknak!

KépKép
kgiulia
 
 


Kép

Boldog Új Évet Nektek!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Az élet tele van reménnyel,
naggyal és néhány szerénnyel.
Kívánom, teljesüljenek álmaid,
Kimondott és kimondatlan vágyaid!!!


Boldog Új Évet Kívánunk!

Pocak, Kata, Bence, Zsu és Tamás

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Buék :)

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Nálunk esik a hó!!!! :lol: :lol: :lol: Azt hiszem szánkózással kezdjük az új évet!!!! :wink:
Remélem mindenki jót bulizott..............mi jót aludtunk, de tényleg még én is!!!!! :lol:

Edith:jobb a helyzet????? :roll:

Volt valaki gyerkőc nélkül bulizni?????Ha igen milyen volt?????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


BUÉK!!!!!!

Mi jól éreztük magunkat hajnal egyig fent voltak a gyerekek is! A szomszédban voltunk ahol a két felnőtt férfitag néhány üveg sör társaságában ontotta a hülyeségeket (mi dőltünk a nevetéstől), a 3,5 gyerek tök jól elvolt (egyik gyerek két hetes). Én babáztam is!!!! :lol: Aztán A csajok táncoltak a Himnuszra :oops: :lol: , néztünk tüzijátékot és egy óra körül jöttünk haza. Hát nem volt gond az elalvással... Mi is megyünk szánkózni, de előbb újévi ebédre vagyunk hivatalosak.

KépKép
kgiulia
 
 


Kicsi szivem,kicsi szám mindenkinek nagyon gazdag és boldog új évet kiván!

Kép

Kép remélem igy senki sem járt
bibolya
 
 


Sziasztok!

Nálunk is esett a hó egészen este óta,mit esett-még most is esik :lol: egészen sok hó van végre van miért ki menni.

Mi otthon voltunk, az egyik barátnőmék jöttek át a 3 lurkóval-szerintem nagyon jól érezte mindenki magát.Nemrég mentek haza / 1/2 5-kor :lol: /,de mi már a Gerivel fenn vagyunk.A Geri 11-ig huzta,akkor aludt 3 órát,majd hajnali 2-kor felébredt és az istennek sem lehetett visszaaltatni-természetes,hogy nem akart lemaradni a buliról.De már 3/4 5-kor aludt,és most ébredt / gondolom megérezte,hogy eltüntem mellőle az ágyból/.
bibolya
 
 


Nálunk is szakad a hó :) Nemsokára mi is elindulunk szánkózni :)

Kata viszont köhög, és tegnap hőemelkedése volt :( Viszont mindketten fent voltak hajnali egyig, Kb 11-től KAta kedvenc szava a duj-duj volt :)
(durr-durr)

Nem is meséltem, elromlott a lányom. Ma éjjel mondjuk elaludt, de előtte már 3 éjjel nem volt hajlandó lefeküdni, kb 2 órán keresztül 5 percenként zavartam vissza aludni, pedig kértem szépen, csúnyán, meséltem, símogattam, mindenképp megjelent :( Aztán ha elaludt, akkor kb fél 12-kor ébredt éjjel, és hajnali fél 3-ig játszotta ugyanezt, végül mind3x a mi ágyunkban kötött ki. Nappali alvásnál ugyanez :( Nem tudom mi jött rá, eddig reménykedtem hogy a bölcsi rendbehozza, de mivel köhög, ezért bölcsi lefújva :(

Na és itt egy tegnapi pocakfotó, betöltött 24 hetesen :) Mártinak különösen ajánlva, ha jól emlékszem ő kért rólam (rólunk) képet :)


Kép


Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

NA, előkerültem én is. Jobban vagyunk, bár a torkom még baromira fáj, kész kín a nyelés, illetve dugul az orrom és köhögök. Ez utóbbi azonban még eltart egy ideig. Krisztának még mindig folyik az orra. Tudja a fene, tegnap már sűrű volt és kevés, mára meg ismét olyan vízszerű volt és szinte állandóan folyt. Megfázhatott volna? De hol?

A szilveszter nekünk csendesen telt, ugyanis a lányaimmal töltöttem. István zenélni volt. :( Megnéztem 2 filmet, aztán lefeküdtem. MA meg normál nap volt. :roll:
Irigylem a friss havatokat, mert itt, bár ha kinézek az ablakon, minden fehér, de már karácsony előtti koszos fehér. :( Tegnap szállingózott néhány pille, de nem sokáig. Mi azonban még úgysem megyünk ki néhány napig! :roll:

Örülök, hoyg ti, többiek, sokkal vidámabban, tartalmasaban töltöttétek az évek közötti éjszakát! :) Mi majd bepótoljuk! :wink:

Zsu, jó nagy már az a pocak! :) Aranyos kismama vagy! :)

Teszek néhány képet Krisztáról, valamikor a napokban készültek, teljesen "civilben"=otthoni cuccokban, sőt, betegség közepette. Plusz a piros blúzosok maiak és én fotóztam. :P
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith:örülök, hogy a javulás utjára léptél!!!!! :lol: Remélem már csak pár nap és ismét makk egészséges leszel!!!!
Édes a nagy lányod !!!!! :lol:

Zsu:köszi a képet, csini a pocakod!!!!!Mikor mentek dokihoz, vagy UH-ra??????

Én ma elég vacakul voltam :? , fájt a hasam alja, olyan görcs szerű izék voltak vagy mi :shock: , csak úgy kajáltam a magnéziumot!!!! :D De nem tudom mi lehetett pontosan, mert annyira fészkelődött napközben a bébi, hogy lehet hogy csak nyomott valamit.............aztán egész nap pihiztem, most jól esett igazán, eddig nagyon nem volt ilyenekre időm!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Bocs a betolakodásért. :oops:

Boldog új évet kívánok Mindenkinek! Legyen olyan ez az év, amilyennek szeretnétek! :-)

Mártikám, vigyázz magatokra és pihizz sokat! Gyönyörű a kis családod (szép család :wink: ). Sok puszi! :)

További szép estét!
Vendég
 


Móni:nagyon aranyos vagy, ígérem ráfekszem erre a pihengetéses témára!!!!! :wink: :lol:
Annál is inkább, mert azt nem említettem, hogy a Roland többet lesz itthon!!!! :lol: :lol: :lol: Mivel még mindig 24-48-ban dolgoznak, de ugye ez sok , mert a 24-72 lenne a normális így minden 6-dik szolgálati napjukon nem kell dolgozniuk!!!!!!!!!!!!!!!!!ÉLJEN!!!!Ez átlagban 2 hetente 1 nap!!!!! :lol: Apró örömök az életben!!!!!Nekem ez most nagy öröm!!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


És annyit ittam mint még soha :oops: , az összes utamba kerülő kölyökpezsgőre lecsaptam :wink: !!!!!Annyira emlékszem arra a képre, mikor a Julcsi nagy pocakkal kölyökpezsgőt vedelt üvegből, hogy ezt nekem is ki kellett próbálnom!!!!!!!!!!!!!
Szoni is segített meg a Zsombi is!!!!! :lol: Iszákosok lettünk!!!! :mrgreen:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Nagyon boldog új évet kívánunk Mindenkinek!!!!!

Átolvastam az irományokat, megnézegettem a képeket, nagyon klasszak. Rakjatok még, olyan jó nézegetni őket!!!!
Örülök, hogy mindenkinél jól teltek az ünnepek, persze leszámítva a
betegségeket. De remélem az is elmúlik rövid időn belül mindenhol.

Nálunk még nem volt ilyen karácsony és szilveszter, és nagyon megfogadtam, hogy nem is lesz többet. Gyakorlatilag 1 hete romokban a lakás, de szó szerint. Kezdődött a szenteste előtti, ill. aznapi konyhaszétdöntéssel, aztán pár nap kihagyás után elvitték a gyerekek szobájából az összes bútort, mivel ugye eladtam. Ott még aznap (igaz este 9-re) sikerült normalizálni a helyzetet, de mivel a mi hálónkban levő szekrénysor lett az övék, így a mi ruháink zsákokban, hegyekben mindenhol. Mi nem terveztünk új bútort magunknak, mivel úgyis marha nagy volt a hálószobánk, így egy kb. 1 méteres részt leválasztottunk pár napja gipszkartonnal, ennyivel kisebb lett a szoba, viszont lett egy nagy gardrób. A gáz az volt, hogy a hálónk bordó színű volt, a leválasztott fal meg ugye fehér, vagyis gipszkarton színű :roll: , így rádumáltuk a festőnket, hogy 31-én :!: jöjjön, és fesse le az egészet fehérre. A terv nem volt rossz, de azért hiába a 24 fokos benti hőmérséklet, csak a glettelés lett meg, a festés nem. Így a mai napot pihenésre szánva, holnap jön, és remélhetőleg kifesti. Így az összes cuccunk a nappaliban egymás hegyén-hátán, az én idegeim meg cafatokban.
Annyiból volt rossz az időzítés, hogy pont az ünnepekre esett az egész mizéria, viszont Zsolti most van itthon 2 hétig, nélküle meg nem igazán ment volna, hiszen a szekrényeket ő szedte szét, rakta össze, a falat is ő építette.

Gyerekeknél így hát eltűntek a kiságyak, kaptak helyette nagyot (Ikeában vettük Barbi, a JYSK-ben mi nem találtunk, csak egy jópofa emeletes ágyat, de az nekünk még korai). Matracot is ott vettük hozzá. Az átrendezett szobájukról még nincsenek képek, mert ott is kicsit kaotikus a helyzet időnként, meg hiányzik egy-két polc, lámpát kéne máshova fúrni, de van egy ágyban alvós kép, azt felteszem. Egyébként nagyon tetszett nekik, simán el is alszanak benne (persze én is kellek hozzá, de beférek :wink:), viszont Marci azért most is tart létszámellenőrzést éjjel, biztos, ami biztos.

Karácsonyunk, szilveszterünk jól telt, azért ezeken is van még mit változtatni.

Bocsi, hogy csak magunkról írtam, de így is marha hosszú lett, majd próbálok bekapcsolódni, de lehet, hogy csak a hét vége felé sikerül majd, amikorra remélhetőleg visszaáll a rend nálunk.

Kép

Pár hete egy délutáni alvás a mi ágyunkban:
Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Márti, a héten kellene elmennem dokihoz (lehet holnap megyek ha eljutok) mert kéne beutaló a cukorterhelésre. UH-t is tőle fogom megkérdezni, mert ugye a genetikain nem látták még a szerveit sem. De januárban tuti megyünk 4d-re, mert kaptam karácsonyra anyuéktól :)

Szóval reménykedem hgoy megtudjuk végre hogy mi is lapul a lába között :)

Zsandi, nagyon jók az ágyak, én olyat szeretnék Katának, ami most Mártiéknak van (a Zsombié) aztán majd meglátjuk :) Mert apának nagyon kórházi ágy-beütése van (fehéret szeretnék)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

Andi, nagyon jók az ágyak. Ezt a fajtát nem is láttam a katalógusban. (most gyorsan megnéztem újra, benne van csak jól eldugva) Amit én néztem hasonló, csak nincs ez a jópofa fejtámlája. Na, majd meglátjuk.
Akkor jól összekuszáltátok a napjaitokat. Nem baj, szép lesz minden, ha egyszer elkészül. Tarts ki!
Édesek, ahogy alszanak, kis angyalkák ilyenkor. Aztán ha felébrednek...

Zsu, szép kis pocakod van már neked is. Nem semmi, hogy már te is túlvagy a félidőn.

Mártikám, lazulj, pihenj. Az jó, ha otthon tud lenni többet a Roland, kicsit mentesít.
Te mikor mész a dokihoz?

Edith, neked további gyógypuszi megy.
Jók lettek a képek, jó sok a közeli a kis tündér pofijáról. Szép ez a kiscsaj.
És te, mikor mész dokihoz?

Mi is itthon voltunk tegnap. Ilyen már nem is tudom mikor volt. Illetve tavaly is itthon voltunk, csak akkor barátaink jöttek és itt buliztunk. Most viszont csak hárman voltunk. Jó uncsi volt. A fiúk hamar kidőltek én meg néztem ezt az épületes műsort meg olvastam.
Ma meg (már napok óta erre készülünk, hogy felmegyünk a hegyekbe szánkózni) reggel, mikor láttam mekkora a hó leesett az állam. Már nem kell a hegyekbe menni. Azért bementünk délelőtt a Margitszigetre, csodaszép volt. Kicsit körberángattuk az Ádámot a szánkón és hazajöttünk. Délután megint szánkóztunk, de csak itthon. Annyira szép minden, a kiscsávó is élvezi nagyon.

Holnap viszont kezdődnek a hétköznapok, az István jan-ban még többet fog dolgozni mint eddig. Király. Megint állandóan egyedül leszünk.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Kicsit megkésve, de boldog új évet kívánok én is mindenkinek!

Márti: pihenj sokat (már amennyit gyerköcök hagynak). Úgy szeretem benned, hogy olyan apróságoknak (azért nem is olyan kis dolog, hogy 2 hetente +1 napot van otthon a Roland), tudsz örülni.

Edith: nagyon-nagyon sok gyógypuszit küldök!! Gyógyulj meg mihamarabb, Borókának meg üzenem, várhat még egy pár napot, nem kell sietnie.
Kriszta, gyönyörű, olyan "nagylány" lett. Látom szépen növöget a haja.

Zsu: te is nagyon csini kismami vagy.
Ha ez megvigasztal az elmúlt pár napban a Szandi is totál rosszul alszik (még az eddigieknél is rosszabbul). Lehet, hogy a frontra reagálnak így.

Andi: nagyon jó kis ágyat vettetek!! Külön tetszik, hogy össze van tolva. Annyira édesek benne.
Felújítás, kitartás! Gondolj arra milyen szép lesz, amikor elkészül (bár én is rettegek, mikor talál ki valamit megint a Ferkó :oops: )

Julcsi: hú nagyon szépek a lányok! Azt hiszem először látom köztük a különbséget!! :lol:

Erről jut eszembe, itt voltak az Adáék talán 29-én. És szégyen de nem tudom megkülönböztetni a fiukat! Látom a különbséget, ha egymás mellett állnak, de ha külön vannak, egyszerűen nem tudom melyik-melyik. :oops:
Amúgy a lányom nagy Ada rajongó lett, tévébe, képen, de ha csak a hangját meghalja kiabál hogy Ada-Ada. :lol:

Mi is itthon töltöttük a tegnap estés. A Ferkó elaludt, de azért éjfélkor felkeltettem és koccintottunk, igaz Colával.
Ma meg elvitte a csajszit szánkózni, utána meg anyós lecsapott rá. Így délután csak henyéltünk, DVD-t néztünk.

Holnap kezdjük a bölcsit, egy kicsit félek tőle, de még csak 1 órát fogunk ott tölteni. Remélem a Szandinak tetszeni fog.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsu:és lányt vagy fiút szeretnétek????Lehet, hogy már írtad, csak nem emlékszem!!!! :oops:

Barbikám:nem akartalak stresszelni az időpontokkal :lol: , csütörtök délután megyünk.............csak merjen letolni milyen régen voltunk(most néztem a 26 héten :shock: ), azt hiszem lekapom a 10 körméről!!!!!!! :?
Már összeírtam mi kell még a szüléshez, nem ártana beszerezni!!!! :shock: :D 8)
Sajnálom, hogy az István még kevesebbet lesz otthon :( , elhiszem, hogy nem dob fel a dolog!!!!! :roll:

Zsandi:jók a manók alvóhelyei!!!!De ők még szebbek!!!!
Karácsonyi képet nem is raktál fel!!!!!Vagy igen?????????????Tudod a memóriám nem a régi!!! :oops: 8) :lol:

Zsuzsi:de izgi, hogy már kóstolgatja a kicsi lány a bölcsit!!!!!Akkor ezután kicsit más lesz mind a kettőtöknek!!!!Szorítok, hogy hamar és simán belerázódjon a Szandi!!!!! :lol: :wink: Na meg TE is!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jó reggelt!

Nem tudom, mi van, de a torkom csak nem akar enyhülni. Az este csepegtettem az orromba és azóta nem kellett, ez már haladás, úgyhogy ha a torkom nem fájna annyira, egész jól ellennék. Az időnkénti köhögéseket (köpködéseket :oops: ) is kibírnám. Ma ismét felhívom a dokinőt, lássuk, mit mond, mert semmi sem használ rá!

Amúgy, jól vagyok. Mármint Borókaügyileg! :D Tegnap este nagyon nyomott-szúrt a hasamalja, csak eldőlve tudtam ülni, de ennyi. Azért érdekes, hoyg Krisztával ilyenkor már azt se tudtam ki s...ggébe bújjak az izgalomtól, hogy mi van már, mért nem jön, most meg olyan nyugodt vagyok! Igaz, az is közrejátszik, hoyg a betegséget szerettem volna magunk mögött tudni, de ha éppen úgy akarta volna, jöhetett volna akkor is, amikor épp legjobban lerobbantam!

Márti, valóban, neked is össze kell most már szedned a dolgok nagyját legalább, hogy készenlétben légy! Azért milyen más lehet számodra a várakozás így, hogy tudod, otthon szeretnél maradni. Bizony irigyellek érte egy kicsit! :wink:

BArbikám, már nem megyek dokihoz csak szülni, drágaságom! Itt nincs ctg (vagy nst, vagy minek hívják), pedig persze, hoyg baromság. De az egész kórháznak 1!!! ilyen készüléke van, amit csak akkor raknak rád, ha szülni mész. :roll: De még jó, hoyg legalább akkor. Mondjuk, ha hétvégéig semmi, akkor bemegyek egy ellenőrzésre, lássuk, minden rendben-e, de ahogy a kicsi drágám mocorog, nem lehet semmi vele. Hihetetlen, hoyg még mindig mekkorákat tud rúgni! :D
Sajnálom, hogy máris kezdődik a meló, nálunk 2-a még hivatalosan is ünnep, úgyhogy az emberkék nagyrésze csak holnaptól kezd. István is.

Zsuzsi, kitartást a beszoktatáshoz! Főleg neked. Szandi nagyon ügyes kiscsaj és biztos, hoyg hamar alkalmazkodik az új környezethez, körülményekhez. Neked valamivel nehezebb lesz, de biztos nem lesz semi gond. :)

Andi, nagyon jók az ágyak, valóban! Mintha rendes franciaágy lenne! :) Ezekben szerencsére kamaszként is alhatnak (ha jól látom, normál egyszemélyes ágyak), így nagyon jó befektetés volt! Még jobb, hogy szeretik is őket! :) NAgyon édesen alszanak. :)
Ne izgulj, a kupi csak eltűnik egyszer, és bizony nem az én lakásom lesz olyan szép!!! :wink: :wink: :wink:

NA, megyek, mert Kriszta már mondogatja: kibújtááá zsákimákiból. (a hálózsákjából) :lol: :lol: :lol:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Timi:mondj kérlek valami diagnózist, ezekről a görcs szerű valamikről :roll: , ez most normális?????Hajnalban is fájt a hasam, pedig akkor nem másztam hegyet!!!!! :shock: Aztán vettem be magnéziumot és vissza tudtam aludni!!!!De ilyenkor a bébi is annyira aktív, hogy majd kirúgja az oldalamat!!!!Majd ma hívom a Nandut, tegnap nem tudtam elérni!!!!
Ez már jósló fájás, vagy az másmilyen, ez:csak a hasam alján feszítő, görcsölő érzés, de nem fáj annyira szóval ettől tutira nem szülök meg!!!!!Én már nem tudom. :oops: :lol:

Edith:én már megbolondulnék ha a 40-dik hétben járnék :shock: :oops: :roll: , te elég jól bírod!!!!!Persze nekem eddig sem kellett idáig várnom, remélem január végére már kibújik a drágám, nem előbb!!!!! 8)
Az jó hír, hogy már "csak" a torkod vacakol!!!!!!Igyál sok mézes teát!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti,
lehetnek már apró összehúzódások,amit az is kiválthat ahogy nő a méh,ill.helyezkedik a kisasszony.Hannával nekem is görcsölt a hasam alja.Ettől tényleg nem fogsz megszülni. :wink: Azokra a fájásokra kell komolyan odafigyelni,ami fentről(méh fundus)indul,és a poci kemény lesz!Ezek már okozhatnak méhszáj tágulást!

Még jövök,de reggeliztetem a gyerkőcöket!És várjuk haza apát végre!!!!!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Timi:köszi a gyors infót!!!!! :wink: Még szerencse, hogy van a topiknak egy szülésznője!!!!! :lol: :wink:
Én is Nisszát látom a ludasnak ebben :lol: :lol: :lol: , édespofa!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, 40 hét már lejárt, ez már a 41.!!!! A mai álláshoz képest, Krisztát még kerek 1 hétig hordtam. Ezért "nem vagyok" most ideges. De persze, nagyon figyelem, hoyg mennyit mozgolódik a kisasszony! :)

Timi, így, ahogy írod, ilyen még nekem sem volt. Tehát azért nem is tágulhattam! :roll: Múltkor még totál zárt voltam!

Ami furcsaság jelent meg mára nálam az az, hoyg viszketek. Szörnyen, de mindenem: kezeim, lábaim, farom, pocakom, hátam, szóval minden. Ilyen se volt még eddig! :roll:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Márti, kívánom, hoyg akkor bújjon ki Nisszababa, amikor ti is a legjobban szeretnétek! :)
Szó, ami szó, én nem hittem volna, hoyg pocakosan lépek 2008-ba! :wink:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Edith én már minden nap úgy jövök be, hogy mi van máááá :) De jó neked hogy ilyen nyugis vagy :) Én nem tudom hogy mi lesz, hiszen nekem mindkét kölkecet indították, és most nem tudom hogy mivel már 3. hamarabb jön-e, vagy túlhordom. Mivel nincs dokim, nemigen tudom kivel megbeszélni :) De ha megyek dokihoz (ma nem hiszem, mert Katát is vinnem kell) akkor rákérdezek hogy itt meddig engedik a túlhordást...

Márti, kislányt szeretnénk, nagyon, de mivel itt a topicban már 2 lány lesz, lehet én leszek a kivétel a kisfiúval :) Lelkiekben készülök rá, hogy ne érjen váratlanul, de ugye akkor szobacsere, két szoba festése, teljes ruhatárcsere, szóval nem lenne egyszerű :)

Remélem hamarosan kiderül :)

Zsuzsi, drukkolok hogy simán menjen a beszoktatás :) Majd írj, hogy mi volt :)



Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Márti,
bármikor a rendelkezésedre állok! :wink: Telcsin is csöröghetsz,segítek ahogy tudok!

Edith,
gondolom nálatok is a plusz egy hét a megengedett,utána indítják.Vagy tévedek?Azért tök furi,hogy nálatok nincs ctg gép! :shock: Nálunk ilyenkor már egyes kórházakba be kell feküdni és ott különböző vizsgálatokkal nézik,hogy rendeben van e minden odabenn,de a betöltött 41.héten indítás van,ha addig nem történik semmi és minden ok!De ha nem is kell befeküdni naponta kell nst-re járni,és másnaponta áramlás vizsgálatra!
A múltkor láttam a tv-ben,hogy sokan átjárnak a szegedi klinikára szülni Romániából.Természetesen pénzért,és ők ugyan azokat a vizsgálatokat kapják,mint az itthoni kismamák.Nst,uh,flow,stb.
Drukkolok,hogy a napokban induljon meg a szülés,és az egyáltalán nem baj,ha nyugodt vagy!
Hát igen a méhszáj csak akkor tágul,ha az egész pociban érzed a fájást.Először csak keményedések vannak,ami nem igazán fáj,de amikor elkezdődnek az igazi kontrakciók azok is olyanok,hogy fentről keményedik a poci,de azok már hosszabb ideig tartanak.

Zsu,
nekem mindegyik indítás volt.Rossz nst,és pozitív opt miatt!bár a Hannánál jó lett a terhelés,de kibumliztam a 20-i indítást,mivel 19-e volt a terminusom és otthon akartam lenni szenteste.Ha nem jött volna össze az indítás,akkor csak az ünnepek után feküdtem volna be,ha nem történt volna semmi.Így a 4.szülésem is indítás lett,de nem bántam meg,mert a tablettát 8-kor tették fel,majdnem zárt méhszájnál,és fél egy kor már babáztam! :wink:

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Timi, 7-10 nap a hivatalos álláspont. Legalábbis az előző dokim Krisztával ennyit hagyott volna, ha nem indul magától. Akkor nem volt "pontos" kiírási napom, ő intervallumot adott meg: márc. 23-26-ot, a maximális határidőt pedig ápr. 2-ára tűzte ki. Igenám, de a lányom április 1-én :lol: :lol: :lol: kibújt! Tehát 6-9 napot hordtam túl. a magam számítása szerint pedig vagy 6 vagy 8 napot.
Most, a magam számítása szerint 30-a lett volna a határidő, úgyhogy így is mindenképpen meghaladtuk már.

Én is tudok esetről, amikor átmentek Magyarországra szülni, illetve a terhességet is ott kísérték, de spéci eset volt, mert hosszú időre rá esett teherbe a csaj, és Mo-i doki kezelte, ezért is maradtak nála. Amúgy, persze, nekünk túl messze lenne, de szerintem én a határ mellől sem mennék ki. Persze, szívesen "elfogadnék" egy olyan szülést, ahol alternatív módszerekkel is segédkeznek, de tudtommal nálatok sincs mindenütt úgy. No, majd lejár most is, és úgyis csak az számít, hoyg mindketten egészségesek legyünk.

Erről a viszketegségről tudsz mondani valamit? Azóta is tart, sokszor már azt hiszem, bolhás vagyok, annyit vakaródzom! :P :lol:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


A Zsandinak volt ilyen viszketése a vége felé, ha jól tévedek!!!!!!!!!!!!!!
Őt kórházban vizsgálgatták ezügyben azt hiszem!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Edith,
sajnos nem igazán tudom az okát,szerintem hormonális dolog lesz.Nekem a hasam viszketett mindegyikkel,de az nagyon!

Sajnos nálunk sincs mindenhol lehetőség az alternatív szülésre,pedig szerintem azt kéne szorgalmazni,hisz még nagyon sok kórház van,ahol sok a beavatkozás,ami sok esetben inkább árt,mint használ!

Szerintem is az a lényeg,hogy egészség legyen bárhol szül az ember,és se az anya se a baba ne károsodjon!

Pusz

Timi
timiban
 
 


Edith:
http://www.viszketes.hu/terhesseg.htm
Én is erre a máj nem megfelelő működésére emlékeztem!!!!

http://www.informed.hu/eletmod/terhesse ... e_id=58322

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Mártikám, ma szerda, tehát holnap mentek. Azt még megbírom jegyezni. (talán) :wink: :lol: Izgulok mit mond a doki. Na nem mintha baj lenne, csak azért, hogy szerinte még meddig vagytok 2in1.

Edith, tarts ki, most már mindjárt túlvagy rajta. Én is mindig lesem, hol a netet hol a telefonom, hogy van-e már valami. Ha én ilyen ideges vagyok képzelem te mennyire izgulsz.
Krisztával mi lesz, amíg kórházban vagy? (lehet, hogy már írtad csak tudod, az agyam... :lol: )

Zsuzsi, otthon vagytok már? Mi volt a bölcsiben?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Voltunk lent, csináltunk hóembert, meg hóangyalt :lol: :lol: , mondta a Zsombi, hogy én is :shock: :shock: :shock: , na mondom ha én lefeküdnék a hátamra tutifix, hogy úgy maradnék így ezt nem kockáztattam meg!!!!!! 8)
Most meg alvás helyett úúúúúúúúúúúúgy felpörögtek, hogy nem tudom, hogyan fogom lenyomni a kisebbemet, mert ugye a nagy úgysem alszik!!!!! :roll:

Julcsi:szomszéd kisfiúról nincsen véletlenül publikus fotód?????

Regi:Te is tehetnél a pici fiúról!!!!Jobban van már????Nagyon remélem!!!!És az anyukája??????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Edith: továbbra is mennek a gyógypuszik! Gyógyuljatok meg minél előbb.

Zsu: lehet, hogy írtad már, hogyhogy nincs fogadott dokid, szülésznőt se fogadsz?

Én május 1-re voltam kiírva, ha nem indult volna meg magától, akkor 2-án indították volna. Nekem eléggé el volt öregedve a méhlepény, gondolom ez volt az ok.

Olyan fájás amiről a Timi írt nekem 2x is volt a vége felé, mind a kétszer meg is rövidült a méhnyak(?). Na akkor azt hittem megszülök, annyira fájt mindenem.

Megvolt az első bölcsis óránk. 10-11-ig voltunk ez az udvaros idő, nagyon élvezte a Szandi. Gond nélkül jött-ment, beállt hógolyózni, bár kb. fél óra múlva, már inkább ment volna be.
Holnap már 9-11-ig leszünk, pénteken meg délig.
Nekem tetszik a hely, mindenki nagyon kedves, és szimpi.
Annyira elfáradta a kiscsaj (kb. másfél órával előbb kellett kelnie), hogy negyed 1-kor már el is aludt.
Délután megyünk veszünk neki overált, meg valami vastagabb csizmát, mert ami most van, nem éppen hóba való.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Edith, hogy megnőtt Kriszta haja! Olyan tünemény a képeken amit feltettél. Én is izgulok érted, sokszor csak miattad nézek be két rohanás között. :lol: :lol: :lol:

Márti, ne rémisztgess engem ezzel a keményedésekkel!!!!!!!!!!!!!!!! Nissza baba maradjon csak szépen a seggecskéjén (rokon gyerek szerint...), most még nagyon hideg van, ne paráztasson itt! egyed a magnéziumot és tudom, hogy 2 gyerek van még kint veled, de ha már mindenképp emelgetni kell őket inkább csücsülj le és úgy vedd az öledbe őket. Szoni már úgyis megérti (ha olyanja van...), hogy vigyázni kell rád. Legalábbis remélem...

Zsuzsi, le a kalapppal előtted! És persze Szandi előtt is. Ügyesek vagytok a bölcsivel nagyon!

Andi, nagyon jók az ágyak!!!! Én is szívesen elcserélném az övékét olyanra mint a tiétek mert annyira megtetszett, de a család férfitagja úgyis leintene. Végülis az is jó ami van.

Zsu, neked is nő az a pocak rendesen. És basszus már te is elmúltál félidős.... Márti is két hónap és babázik... Edith akármikortól babázhat már... Anyám!!!! Tök jó!!!

Edit???????????

Barbikám tarts ki januárilag! Nagyon rossz amikor az ember párja ennyit dolgozik.

Nekünk viszont szorítsatok! Árpinak új munkahely van kinézőben. Már két interjún volt az egyik helyen és mindkétszer megfelelet a főnököknek is. Péntekre behívták, hogy ajánlatot tegyenek neki. Szorítsatok, hogy JÓ ajánlatot tegyenek!!!!

Rakok képet az egyik esténkről. Dorina valószínű leesett az ágyáról mert bele volt gabalyodva a takaróba és nagyon úgy nézett ki, hogy ő esett, Livi meg biztos észrevette és utánamászott. Legalábbis a Livin látszott, hogy mászás közben aludt el. De gondolta ha a tesójának is jó a földön akkor neki is! Mi úgy nevettünk mikor bementünk. Pedig az ágyon normális helyen aludtak még két órával azelőtt.
De előtte egy Dombi-s kép, ez a jelenlegi kedvencem!!!!
Kép Csibészke

Kép Közelség keresés

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek boldog új évet kívánok! Tegnap du jöttünk meg Szilvásváradról, ahol nagyon jól éreztük magunkat. Majd teszek képeket is. Ott megmaradt a hó, és kirándultunk jó nagyokat. És persze 31-én du ott is el kezdett újra esni, kicsit izgultunk is hazafele, h tudunk lejönni a hegyekből. Végül sikerült.

Edith, gondoltam rád sokat, de látom Boróka még nem bújt elő. Gyógyulj meg most már mihamarabb! Krisztalány betegen is gyönyörű, és látom, ezek a fotók már az új géppel készültek - nagyon szépek a színek!

Márti, és milyen volt a szilveszter? Meddig bírták ébren a gyerekek? Jók a fotóid továbbra is!

Zsuzsi, jól hangzik, hogy Szandi első bölcsödei órája jól telt. Biztosan szeretni fogja, pláne, ha érzi, neked is szimpatikus a hely.

Andi, nem semmi felújítási-átrendezési akciókba vágtatok bele! A végeredményről majd tegyél fel fotókat. És én is épp ezt az ágyat néztem ki az IKEAban, nagyon tetszik a fejrésze és barátságos az ára. Most Szilvásváradon Samu is "rendes" ágyban aludt. Ugyan vittük magunkkal az utazóágyat, de mivel volt a szobánkban két heverő is pluszban, ezért kipróbáltuk, hogy boldogul a gyerköc. Jól vette az akadályt. Bár szerencse, h Balázs az összes böröndöt, meg felesleges ágyneműt odatette az ágya mellé, ha netán leesne, mert első éjjel a gyerköc lefodult az ágyról, de édesdeden aludt tovább egy nagypárnán... Aztán a többi éjjelen már ilyen sem történt.

Zsu, szép a pocid neked is, alakul :) Kata éjszakái rendeződtek? Írtad, hogy újabban átmászkál hozzátok...

Julcsi, nagyon édesek a lányok. És az nem lehet semmi, ahogy gyepálják egymást. Elhiszem, h időnként a frász kerülget.

Barbi, jól hangzik a szánkózós program. Mi is kísérleteztünk Samuval, de nem nagyon rajongott idáig a szánkózásért. Aztán tegnap változott kicsit a helyzet és a frissen hullott hóban úgy tünt, h már tetszett neki a dolog.

Ibolya, hajnali 2-kor bulizós Gergő nem semmi :) Nagyon tudta, mikor lehet ezt megcsinálni...
No, lépek, Samu csak dumál az ágyában ahelyett, h aludna :)
Megpróbálom rábeszélni, h mégis inkább kísérelje meg azt az alvást - reggel 9-kor kelt, ilyenkor nehezebben és később is alszik el délután. Ez mondjuk érthető.
É

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Julcsi:nem két hónap múlva fogok babázni :shock: :lol: , az igazán nem lenne vicces, vagyis jó akkor már igen, de remélem 1 hónap mire kibújik!!!! :wink:
Édesek a csajok, nem semmi pózokban alszanak!!!! :shock: :D

Évi:örülök, hogy jól sikerült a pihitek, és megint nem felejtettétek el a képeket :wink: :wink: , ez nem semmi!!!!! :lol:

Zsuzsi:csak így tovább a bölcsivel, ügyik vagytok!!!! :lol:

Úgy leszedáltam a kölyköket, -nem tudom mivel-, hogy most a Szoni is alszik és én is tudtam fél órát szundizni!!!!! :wink:

Ja Roland majdnem csúszott velük tegnap a hóban a szánkóval, csak kicsit nehéznek bizonyult a rakomány az ő személyében :lol: :lol: :lol: és mivel csak lökdöste a szánkót Zsombinak nem tetszett!!!! :lol: :lol: :lol: Szoni meg nem mert ezek után csúszni :lol: :lol: :lol: .ÍGy csak szánhúzó maradt a drága!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, én azért mondogatom a két hónapot mert mikor utoljára kiszámoltam még annyi volt.... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Amúgy sztem január 28-án szülsz.

Évi, irigyellek a sok kirándulgatásért!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Mi tegnap szánkóztunk. A Livi le is csúszott velem egy mini dombról, Dorka nem volt hajlandó. De én sokat csúszkáltam.... :oops: :lol: És mivel a csizmám talpa csúszik (jó kis téli találmány...) négykézláb másztam fel a dombra. Fellökdöstem a szánkót és utána másztam, kúsztam még jó, hogy itthon hagytuk a fényképezőt... :lol: :lol: :lol:

KépKép
kgiulia
 
 


Márti, köszi az infókat. Bár lusta kissé az epém, nem hinném, hoyg ez éppen most ütött volna ki. Inkább a hormonos izére gyanakszom, mert eddig nem viszkettem. :roll: Csak a hasam néha.

Hogy irigylem a szánkós beszámolókat. Képzeljétek, én 5!!! kerek napig ki sem tettem a lábamat a házból. MA volt a 6. nap, és elsétáltam az üzletig. Olyan jólesett! :)

Julcsi nem semmik a csajok! :shock: De látom, előrelátóak vagytok! :wink: :wink: Nagyon édespofa Zsombi is a képen! :)

Évi, isten hozott a hétköznapokban! :P Örülök, hoyg jól telt a szilveszter, és hogy Samu is ilyen jól vette az akadályokat! :) Várom a képeket! :)

Ibolya, te hová tűntél el??????
Edit?????

Zsuzsi, örülök, hoyg ilyen kellemes benyomással maradtál a bölcsilátogatás után. Biztos, hoyg semmi gond nem lesz, meglátod, Szandi ügyesen fog betanulni. :)

Képzeljétek, engem ma olyan "hagyakozási" láz kerített hatalmába. Pedig nem éreztem-érzek semmi különöset, csak úgy elkapott. :roll: Az ebédről maradt pörköltmaradékot lefagyasztottam IStvánnak, főztem zöldséglevest, amit holnap kétféleképpen készítek el, és azokból is fagyasztok, a száraz ruhákat mind összehajtogattam, amit kellett, kivasaltam, még Krisztának kell összeállítanom egy pakkocskát.

Barbi, te kérdezted, hoyg ő hol lesz. Hát, ha eddig szültem volna, akkor IStvánnal, itthon lett volna, de most, hoyg már holnaptól dolgozik, van esély rá, hoyg kivisszük anyósékhoz. Hétvégén viszont itthon lenne. még eldől.

Befejezésül egy nagyon jó újévi jókívánságot teszek be, amit én is kaptam valakitől! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: "Sok örömet, boldogságot, jó levegőt,szép világot, hű szeretőt, jóbarátot, százas szöghöz kalapácsot. Bélsármentes csokoládét, másfél tonna szafaládét, jó szülőnek jó gyereket, biztonságos játszóteret. Coca-colát, narancslevet, hogy ha lehet, jó hideget! Nike cipőt, strapabírót, Puma pólót, nem rikítót. Jó embernek feleséget, anyósának patkánymérget. A lányoknak komoly kérőt, korcsomába be nem térőt. Mézes sütit, porhanyósat, sósperecet, ropogósat, horgászbotot teleszkóppal, kanyarpuskát periszkóppal. Hajcsavarót vagy száztízet, könnyfakasztó kölnivizet, szemfestéket: kéket, zöldet, vadvizeldét, virágföldet, minimálbért: jó százezret. Szimpatikus benzinárat, olcsóbb legyen a fogászat, virágozzon a borászat, ne nyomjuk a betegágyat, kerüljön el mind a bánat..... "

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Sziasztok!

Néhány fotó a kirándulásról - ha már néha-néha elővettük a gépet.

Az egri várban - höö
Kép


Kirándulás után fáradtan a kisvasúton
Kép

No, a net ennyit engedett feltölteni...
Majd később újrapróbálom

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Sziasztok!

Timi,hogy vannak a gyerköcök?Javulgatnak már?

Márti,sajnos nem tudok zenét küldeni-az ünnepek alatt Lajos gépe elszállt,törlödött majd mindene és vele együtt majd az összes zene.
Mi volt ma a dokinál?

Zsu,Katának megjavult az alvókája?

Zsuzsi,ma hogy tetszett a lánykádnak a bölcsi?

Edith,Boróka még jól érzi magát odabent?Ma hogy érzitek magatokat?Torkod fáj még?

bocsika,de most mennem kell mert Gergő ébredezik -megpróbálom még visszaaltatni.Késöbb még jövök-ha a net is ugy akarja :twisted:
bibolya
 
 


Sziasztok!!!

Gyorsan írok egy pár sort,érdeklődtetek a babócáról.............,
Mint szülés után kiderűlt,volt a hugomnak valami fertőzése,amit nem vettek észre itt nálunk a kórházba.
Esztergomba volt 7 napot,22..-én kiengedték,sok pihenés és nyugtatóval :x :x :x :x
23.-án újra görcsölgetett,akkor inkább mentek rögtön a Jánosba,onnan majdhogynem kizavarták őket,merthogy ő Esztergomhoz tartozik.
Na ezután visszamentek Esztergomba,ahol felvették igaz,de a saját fogadott orvosa tett olyan megjegyzéseket,hogy ha a babának valami baja történik,okolhatják egész életükbe saját magukat.
Na gondolhatjtok mit éreztek a hugomék.
Na ezután,24.-én,nem múltak a görcsök,egy "idegen"orvos elintézte,hogy felkerűljenek Pestre a II.számú női klinikára,ott jó helyen lenne a baba,ha megszületne mégis.
Másnap 25.-én reggel már 3 újnyi tágulása volt,szóltak neki,hogy ma anyuka lesz! :lol:
Délután negyed négykor bújt ki a pici Dávidka.
Másnapra lett tüdőgyulladása a picúrkának.
Aztán derűlt ki a fertőzés.
Azt mondták neki,ha időben elkezdték volna kezelni,nem lett volna semmi gond. :oops:
Na bocsi,hogy ilyen hosszúra sikeredett,de még így is rövidítettem. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
regina74
 
 


Csak gyorsan pár gondolat, aztán majd egyszer ígérem mindenkinek írok.
Szóval, Márti, és akit még érdekel. Zenéket, CD-ket itt találtok (regisztrálni kell, aztán csak letöltögetni, rengeteg CD-nyi gyerekeknek való zenénk van innek, mondókáktól kezdve az ovis dalokon át pl. Halász Judit összes lemezéig minden):
http://gyermek.multiply.com/music
http://gyermek2.multiply.com/music?&=&page_start=0
http://gyermek3.multiply.com/music?&=&page_start=0

Edith!
Nem olvastam vissza túl részletesen, de látom, hogy viszketéssel küzdesz. Nekem a 32. hét környékén kezdődött, akkor küldött a doki vérvételre, ahol kiderüt, hogy a májfunkcióim nagyon gázak voltak, szóval terhességi kolesztázis gyanújával be is költöztem rá egy hétre a kórházba. A durva része a dolognak szülés előtt pár nappal jött, amikor az addig csak viszkető, ámde teljesen rendben levőnek látszó bőröm elkezdett vörösödni, és szinte tetőtől talpig tele lettem kiütéssel. Ezt már nem tudták diagnosztizálni, mindenesetre a szoptatás befejeztével múlt el, így mindenképp a hormonok lehettek a háttérben. Remélem te elkerülöd ezt a részét, a viszketés önmagában elég gyakran jelentkezik. Ha vérképed is rendben volt, akkor szerintem nagy gond nem lehet. Amúgy meg napok kérdése a szülésed (gondolom, hűűűű, de izgi), úgyhogy már tényleg nincs sok hátra.

Amit még így átpörgetve láttam:
Alvós Julcsi-lányok tündériek, Samu szintén, Zsombi is cuki nagyon, egész más így az arca.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok!

Sajnos nálunk nem javult a helyzet.Már azt hittem jobban van Hanna,hisz már alíg folyik az orra,erre tegnap du.sokat sírt és fogta a fülét! :evil: Éjjel is alíg aludtunk,de ma Zsoltit kellett vinnem a bizottsághoz,így mire haza értem nem volt rendelés.Apájával volt itthon és ő is mondta,hogy egésznap fájdította a fülét.Felhívtam a Heim Pált,és megkérdeztem,hogy vihetem e innen oda vizsgálatra.Azt mondták igen,így holnap reggel viszem.Nem megyek előtte a gyerekorvoshoz,mert,ha szúrni kell,akkor úgyis tovább küldene.Ráadásul most du-ra a műtéti hege is bepirosodott.
Ha holnap olyat találnak,hogy esetleg nyitni kell,akkor visszaviszem Veszprémbe,de holnap nem tudom megoldani,hogy Veszprémbe vigyem.

Zsoltika jól van.A bizottságnál semmi újat nem mondtak.A budakeszi-i csoport amiről már írtam,nem biztos,hogy összejön,mert oda csak 6 évesek mehetnek,így tudja a bizottság vezetője,és az ottani igazgatót ma nem érte el,mert ott még nincs ma tanítás.Ha tényleg csak 6 éves kortól mehet,akkor nem marad más csak az itteni ovi,ahova a bizottság vezetője szerint kötelesek lettek volna felvenni,és mivel van saját logopédusa az ovinak,így fejleszthették volna eddig is ott.A semminél a 30 fős csoport is jobb,ezt mondta.Hát én is ezt mondtam,de ugye ez nem igazán érdekelte.
Most megvárjuk a hétfőt,és megkérdezi a bizottság ezt a kislétszámú csoportot,hogy ovódás korúak is járhatnak e,mert ő csak akkor tudja javasolni.Ha nem akkor felhívja az itteni ovit és közli vele,hogy ezt az ovit jelőli ki a gyereknek.Kaptam egy papírt,ez még nem a végleges vélemény,amivel beírathatom abba,amelyik összejön.Tehát elviekben jövőhéten járhat már oviba!

Hát ennyi történt velünk ma!

Márti,
mi volt a dokinál?

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Itt meg rengeteg diafilmet találtok:
http://ziziprg.multiply.com/music/item/288

Én letöltögettem őket, kiírtam CD-re, és DVD-n vetítünk. A feeling persze nem ugyanaz, mint vetítővel, de olcsóbb, mint ennyi filmet megvenni 800 Ft/db áron.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Márti, mi volt a dokinál? Hol vagy már?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Timi:sajnálom Hanna fülecskéjét!!!!! :( Mióta a Szoninak fájt múltkor; teljesen átérzem a dolgokat, főleg, hogy a Hanna még ilyen pici!!!!!
Remélem nem kell felnyitni!!!!!

Zsandi:köszi majd ráugrasztom a Rolandot a zenékre!!!! :wink:

Na nőgyógyász:a feje már beékelődött mármint a bébinek, megrövidült a méhszáj, azt nem mondta, hogy nyitva lenne szóval gondolom nincs is.
Jövő héttől mehetek NST-re!!!!
UH csak a 38-dik hét körül lesz!!!!!
(Nandut megkérdeztem azért, hogy mikortól is vállalják a szülést :lol: , normál körülmények között a 37-dik, de nálam a 36-dik héttől, mert nagy babáim vannak :shock: :lol: , az már csak 8 nap!!!!Így megnyugodtam 8) )

Szoni gyerekorvos: 1.5 órát vártunk rá , de megérte azzal kezdte, hogy kár, hogy nem kérte el a számunkat, mert annyira aggódott a Szoniért :shock: :shock: :shock: :wink: , meghallgatta mondta, hogy jobb a helyzet sokkal, gyógyival leállhatunk, írt fel valami immunerősítő port, majd holnap kiváltjuk azt kell a drágának adni.
Aztán nem tudom meséltem-e, de múltkor a gyerekdoki után a Zsombi mutogatta a mellkasát, egyből levert a víz, hogy akkor ő is beteg, erre délután mikor megint mutogatta jöttem, rá, hogy csak azt pantomimezi, hogy a Szonit meghallgatta a doktornéni!!!!! :lol: :lol: :lol:
És ma ragaszkodott hozzá a kicsi fiam, hogy őt is megvizsgálja, így is lett, meghallgatta, torkát megnézte meg a fülét is, mondta, hogy jobb is így, mert nem csak betegen látja a gyereket, hanem egészségesen is!!!!! :wink: Szóval menni kell nem keveset a dokihoz, meg várni kell sokat, de nagyon megéri!!!! :lol: :lol: :lol:
Ja és kérdezte mennyi idős a Zsombi, mert hogy értelmesebb az átlagnál :shock: :shock: :lol: , ja arra már rájöttem, hogy beszélni nem most fog megtanulni, mert így is megértjük, de tény, hogy a Szoni sokmindenre megtanítja!!!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?