Új privát üzeneted érkezett!

Hali!!!!
Most lett kész a sajtos rudam, iszonyúan nagyon de irtózatosan finom, azt hiszem holnap magunknak is sütni kell!!! A bólé meg, hmm. isteni!!! :shock: :lol: ezeket visszük saját készitésűt a buliba. a többi bóti.
Én már bepezsgőztem. Reggel megcsináltuk a két gyerkőnél a gyógytornát, a másik kisfiú is kezd beszélni, hihetetlen, hogy mennyire hat, most hogy már heti 5x csinázzuk!!!!!Persze a torna miatt mindig borul és csúszik minden, apa 5-én vizsgázik, de még egy kummantó betűt sem tanult. A többiek per pillanat alszanak, én őrzöm a csirkét, zöldköret lesz hozzá, a francnak van kedve pucolgatni a krumplit. Szóval estebéd lesz 3 kor.
Pezsgőztünk apával eddig, én meg most bólézok még egyet, mert 5 kor vezetek, 2 dl pezsgő addig kimegy. ( 1 dl de. és 1 dl a bóléban)
Este én már nem ihatok, igy délelőtt hangulatoztam. 1 éve nem ittam édespezsgőt és el is felejtettem milyen fincsi!!!!
Beni is fent volt 3x éjjel, de vizre visszaaludt. Vagy a zaba, vagy a foga. Vagy már a megszokás.

Kimike, tényleg 1 dl borral vezethet a magyar törvények sezrint valaki? Vagy csak amerikában lehet 1 sör, vagy 1 dl bor után vezetni? nálunk 0 százalék felett már büntetnek?Azért kérdezem, hogy 5 kor sem koccinthatok a többiekkel pl fél dl borral, vagy pezsgővel, ha 8 kor vezetnem kell? Nem mintha hiányozna, csak kiv
áncsi vagyok. No meg 2 gyerekkel a hátam mögött egy korttyal sem vezetnék.

benianya
ákosbenianya
 
 


Jajj, kimike, nagyon édes lehet a mondókázó úrfi! Ilyenkor mindig bizakodom, Oriandy Danija azt hiszem 1 éves 4 hónapos volt, amikor feltette róla a kotkodácsos videót, akkor az még nekem olyan távolinak tűnt, aztán most 1 év 4 hósan Beni is csinálja, meg iázik, meg búúzik. Milán most 1 év 7 hónapos és mondókázik, ezzel erőt adtál nekem, biztosan 3 hónap múlva Beni is többet mond majd a mainál!!!!!Hát ha meg még mondókázni is og, leesik az állam. Mi ugye minden nap 10 mondókát mondunk, benne vagy a gyógytornában-szerintem már tudja, mert azt is jelzi, mi következik-meg van rá az esély, hogy mondja is majd.

Amandi! Tök sok jó dolgot kapott Márk!Fotózd le darus kocsit légyszi!!!
Beni odavan a szétvágható gyümölcsökért, olyan szépen elvágja a késsel, egy órán át elbabrál velül egyedül!

Viera! Jó a gitár is, meg nonónak a sok babakellék. Hidd el nagyon fogja szeretni, Blanka még most is azokkal a babákkal, ágyneművel, ruhákkal, kisággyal játszik, amit 1 évesen és 2 éves karira kapott. Hozzánőtt!!!!!

Csajok, Oriandy, nem mostanra igérte a tesztet? Nem küldött sms-t még.

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok!!

Csak gyorsan, mert én vagyok benne nyakig a főzésben sütésben.
Az éjszakánk most nem volt annyira rossz, Noémi mondjuk végigköhögte az éjszakát, de nem ugatósan és nem kelt fel rá. Legalábbis nem tudom, mert ahogy én hallgattam, nem volt olyan köhögése, ami miatt én átmentem volna hozzá.
Most feküdt le aludni, de most meg ugye ette a köptetőt, úgyhogy biztos fog köhögni is tőle.
Ja, az éjszakára visszatérve, lehet, hogy most bevált a párásító (nekünk is padlón ment) és a kúp is.

Alziza, Ti?
Hogy telt az éjszakátok?

Na, szépen indul az új év mindenki lebetegszik. Most már akkor Márk is beállt a sorba?

Benia:
Te nagyon ügyes vagy, hogy már ennyi mindent elvégeztél ma.
Én most tudok hozzákezdeni, hogy Noémi lefeküdt, meg Zoránt is mindjárt lefektetem, hogy bírja az éjszakázást.
Ráadásul úgy volt, hogy csak itthon leszünk. Itthon is leszünk tényleg, de közben két család is jön hozzánk.
Na, most ha nem sikerül a husi, akkor nem tudom ki kajeszolunk este, éjszaka. végül is van egy csomó hurkánk, kolbászunk, virslink, majd azt.

Gyerekeknek meg szerintem úgysem az evésen fog járni az eszük, sütink meg van.

Na, én jövök még, ha csak egy köszönés erejéig is, ezért még nem B.Ú.É.K.

Erika

Kép
viera
 
 

 
 

Benianya, Magyarországon zéró tolerancia van. Egy kortyot se, ha vezetsz! Kresz: az vezethet járművet, aki vezetés képességére hátrányosan ható szer befolyása alatt nem áll és szervezetében nincs szeszes ital fogyasztásából származó alkohol.
Komolyan mondom, nem éri meg, hidd el! A pezsgő hozzávetőlegesen 2 óra alatt bomlik le a szervezetben, persze ez függ az illető eü állapotától, korától stb. is. Egy kevés ital is úgy hat a szervezetre, hogy megnövekszik a reakcióidő, mozgáskoordinációs képesség romlik, torzult látást okozhat. Még ha nem is érzed úgy, ez benne a veszélyes. A szesz nagyon alattomosan hat!

És végül, hogy ne tűnjek nagyon hivatalosnak, légyszi nézd meg az iwiwen a képeimet! Csak Neked! :wink: :)

Jó szórakozást estére! :)
Vendég
 


Kimike!
Megnéztem! Nagyon jó! oké értettem, egyébként én is 0 százalékra emlékeztem. Ezt hivjátok ti szaknyelven zéró toleranciának. Akkor a reggel 10 es 1 dl pezsgő és a déli 1 dl bólé 5 re tuti lebomlik, főleg egy kis csikrehusival, meg a rajtam csüngő hájtartalék segitségével.
"Szeszes ital fogyasztásából származó alkohol"? miért milyen alkohol van még? Ha bonbonmeggyet eszek az nem számit?
Én Blanka születése után attól rúgtam be. Olyan régen ittam alkoholt(amúgy is keveset szoktam), hogy fél doboz bonbonmeggytől leborultam a székről!

Egyébként ivás nélkül érdekel most már csupán elméletileg, hogy 1 pohár sörben kevesebb az alkohol, mint egy pohár pezsgőben, vagy borban?
És ha valaki svédkeserűt iszik a gyomrára? azt hiszem abban is van alkohol, ráadásul szerintem az töményebb, mint a sör, vagy a pezsgő. Mondjuk ebből a szempontból a bólé ütősebb, mert abban tömény, pezsgő és bor is van.

Viera! Biztos jól sikerül a csülök!!!!Majd ird le a recptjét, azuarmnak az a kedvenc kajcija. Eddig csak étteremben ettük, de ha leirod meglepem vele szülinapomra. Gyerekeek, 18 nap múlva 36 éves vén banyek leszek, fújj de utálom!

benianya
ákosbenianya
 
 


De, számít, bonbonmeggyet se egyél. :wink: :D Szeszes ital van az ételben is.

Van egy táblázatom, megosztom veled:

1 dl pezsgő, vermut 2 óra
2 dl asztali bor 2 óra
1 dl desszert bor 2-3 óra
0,5 l sör 3 óra
5 cl likőr 2-3 óra
1 koktél 2-4 óra
5 cl konyak 2-3 óra
5 cl pálinka 2-4 óra
5 cl vodka 2-3 óra
5 cl whisky 2-3 óra
5 cl gin 2-3 óra
5 cl rum/kommersz/ 2-3 óra
5 cl "erős rum" 3-4 óra
5 cl "extra erős rum" 4-6 óra
Vendég
 


Viera, a csülök recept engem is érdekel, de ráér jövőre is. :wink: :lol:
Vendég
 


Hali!

Írt sms-t Oriandy. A teszt eredménye sajna negatív lett. De nincs elkeseredve, majd jövőre újjult erővel...
Dani is beteg volt a napokbank, 39 feletti lázzal, de már jól van és mondja, hogy: karácsonyfa. Mondjuk ezen már meg sem lepődök.

Csülök recijét egyébként a netről szedtem le, és majd holnap leírom, hogyha már megkóstoltuk és fini lett.
De nem igazán lehet elrontani.

Na, most csak ennyire jöttem, Andy mondta, hogy írjam már meg Nektek is a teszt eredményt.

Kép

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!

Anyáéknál töltjük a szilvesztert néhány rokonnal és egy baráti családdal. Már itt is vagyunk. Csak beugrottam, hogy

BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNJAK MINDENKINEK!!!! :P

Kaptam egy jó kis versikét, megosztom veletek:

Bár az évnek még nincs vége, lehet, hogy négykézláb érek a végére, ezért amíg stabilan állok, BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!

JÓ BULIZÁST MINDENKINEK! Jövőre találkozunk. :P


nancsa
 
 


Na, akkor most fogok elköszönni. Én azért még be-bekukkantok, de aki már nem jön, annak

BOLDOG ÚJ ÉVET KÍÍÍÍVÁÁÁÁNOOOOOOOOOOOOOOOK!!!!!!!

Kép

Erika

Kép
viera
 
 


Alziza!

Ha ráérsz még, írj már egy sort magatokról!! Ma még nem jelentkeztél.
Hogy van Zalán?
Noémi ma egy fél üveg bébiételt tudott megenni. Nem volt hajlandó többet. Lehet, hogy az is közrejátszott, hogy az első kanálba belecsempésztem a Sinupretet és a többit már csak nagy nehezen fogadta el. Így evett ma egy fél üveg bolognait.
Most ébredezik, remélem eszik rendesen.

Na, írj még ebben az évben uccsónak, ha tudsz.

Úgy látszik, csak én érek rá ilyen fenemód?
Pedig nem, csak itt vagyok a konyhában, a hülye csülök meg vagy már három órája sül.
Porszízni is kellene, nemsokára jönnek a vendégek.

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!!!!
Mi is minden jót kivánunk Oriandynak!!!Daninak is jobbulást!

Most indulunk bulizni, Beni már táncol!
Sziasztok!

Csajok, nagyon boldog új esztendőt kivánok minden kedves topiclakónak, babáinak és családjának!

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok!

De aranyosak vagytok,hogy aggódtok! :lol:

Zalánnak a mai napja rosszab mint a tegnapi!
Tegnap aludt egésznap,me viszont végtelenül nyűgös!Le sem tudom tenni!Most épp alszik!
Délután meglátta a bébiételt és kért.kapott egy felet,de azzal a lendülettel ki is hányta.Most alvás előtt úgy csináltam,hogy beadtam neki a kúpot amit tegnap kaptunk és 20 perc múlva adtam neki a tápszert!Eddig nem hányta ki!Remélem nem is fogja!
Nagyon maga alatt van szegény!

Látom mindenki lebetegszik! :(

Kép

Aki bulizni megy annak jó bulzást!
Vendég
 


Kép Kép

NAGYON BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNUNK!

Andi,Norbi és Dávid

Kép
Kép
veráska
 
 


Sziasztok Lányok,

bocsi, hogy eltűntem, pedig nagyon sok mesélnivalóm lenne, de most is csak annyi időm van, hogy boldog új évet kívánjak minden kedves babanetes barátnőmnek, nagyon szeretlek benneteket :) !!!


Kép

(Szenteste megcsináltam én is a tesztet és úgy néz ki, hogy prüntyike megfogant :P , pozitív lett a teszt :) :P . Dokihoz majd csak jan. végén megyek, remélem minden rendben lesz! ) Andy drukkolok nektek is, hogy mielöbb összejöjjön a kisbaba!

Kép

Eni
marcy
 
 


Eni!
Hipp-hipp hurrááááááááááááááááá!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
veráska
 
 


Eniiiiiiiiiiiii!


Hurrááááááááá!!
Dupla öröm. Újév és kisbaba!
Bulizzatok jót!

Puszi.

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!

Idén utoljára, így
Kép

Jelentem, itt esik a hó! Nemrég elővettem egy bakancsot (eddig nem kellett úgy igazából), mert éjfél után elsétálunk a férjemmel a garázsunktól nem messze, mert Peti keresztszülei ott tűzijátékoznak majd.

Petikaja (a "kötelezők", mert ezen kívül egész nap képes enni, főleg, ha valaki eszik):
Reggelire 2-2,5 dl tápszer
Tízóraira gyümölcs, egy olyan tenyérnyi alma banánnal, de ha nem házit kap, megelégszik a 190 g-s Kecskeméti üvegessel is
Előebédre mamáméknál épp ami van, pl. levesből zöldség összetörve
Rendes ebédre főzi, a 220 g-s Kecskeméti üvegesbe teszem el egyébként
Uzsonnára egy doboz joghurt, vagy egy adag tejpép
Vacsira főzi, épp amennyi (bolti, van mikor bevág egy egész üveggel, de van, mikor csak a fele kell neki), és 2 dl tápszer
Napi egyszer tuti kap csokit, eszik napi szinten kukit is. Hát durván ennyi.

Bénianyu, igen, pont jó lett a pulcsi! Mikor született Peti, akkor egy kardigánt kapott, igaz, azt nem sokat használtuk, de néha jól jött, mert jó meleg volt!
Huh, nálunk Peti MINDEN NAP kap husit! Féléves kora óta...és még így is zabagép. :) Ahogy írtad, valószínűleg előző életében éhen akart halni.
Képzeld, nálunk is hason alvós Peti, de ő az apja nagypárnáján is teljesen jót tud aludni. Persze régebben nem csináltam volna, az ágyában most sincs párna, de a délutáni alvását, ha itthon alszik, mindig úgy "végzi", hogy az apja párnája van alatta.
Jók a képek, gratula Beninek az új szavakhoz!
Kenyér: ma Peti is csak a husit vadászta ki a tányérjából, amit meg meghagyott kenyeret, azt durván fél órával később megette, miközben anyukám adagolta neki a marhapöris rizst! :?
Nagyon bátor vagy, hogy iszol. Mondjuk nem bántásból ill. felbujtásból, de én még csak tévében láttam, hogy valakit ünnepekkor megszondáztatnak, akkor is inkább Húsvétkor, nem Szilveszter napján! :( Én még konyakmeggyet is félve eszek, ha volán mögé kell ülnöm.

Viera, nálunk is volt ma hányás, ha takonykóros Peti, akkor a napi egy szinte menetrendszerű, nem kellemes dolog, de én is pont azért örülök neki, mert így kijön a gyomrából a sok váladék.
A kispulcsi nem az én érdemem, sajna nem valami jó a kézügyességem e téren. :( A keresztanyám kötötte egyébként, régebben nekem is kötött, most Peti a soros. De látom, közben rátaláltál a válaszra... Egyébként a babaruhák egyébként is drágák az én pénztárcámnak...de már írtam, hogy még mindig van mit adni Petire, venni szinte csak kombidresszeket kell még egy ideig.
Köhögéscsillapítónak próbáljátok meg a Sinecod cseppeket, nekünk ez bevált. Mondjuk Peti este nem szokott köhögni akkor sem, ha beteg.

Amandi, na akkor rajtad felbuzdulva elosonok, cseppentek orrcseppet Peti orrába, aztán orrszívás. Most bizti senkit nem fog zavarni...
Hát nálunk járás van, beszéd nincs. Viszont lépcsőzik a kölök, kapaszkodik a korlátban, de megy felfele és lefele is!
Most hogy olvastam a tetszést: képzeljétek el, ma Peti szó szerint stírölte a szomszéd lányt! Azt hittem megáll az eszem, jót nevettünk rajta, mondta is a szomszéd, hogy ezzel lehajazott néhány huszonéves pasit az én fiam!

Kimike, én csak általánosban koriztam, mentünk tornaóra keretén belül...imádtam, mondjuk videózni kellett volna, ahogy a sok kamasz megy a korlát mellett. Én mennék most is, de egyedül nem, a férjemet meg el nem lehet csábítani...mert csúszik a jég. :o

Alziza, mi a baja Zalánnak? Mi ez a betegség? És Zina szemüveges ezek szerint? Mit jelent, hogy nagyon rossz a szeme?

Marcy, gratula! Isti gondolom nagyon boldog volt, szép Karácsonyi ajándék.

Na pusszancs mindenkinek! Csak óvatosan az alkohollal, mert holnap is nap lesz ám! :D

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


Boldog új évet kívánunk mindenkinek!

Eni! Nektek pedig GRATULÁLOK!!!!!!!!!!!!

Gabella

Lackó 2002. október 30-án született
Mesi 2006. május 14-én született
Gergő 2013. augusztus 22-én született
gabella
 
 


Nagyon-nagyon boldog új évet kívánok Mindenkinek!!!!!!!!


Eni!
Nagyon örülök! :D

Reni
Kép
prenata
 
 


Sziasztok! Itthon vagyunk, Beni 11 ig bulizott és táncolt. Hál Istennek 5 perc autóval az út. Zuhog a hó és egy lélek sincs az utcán-rendőr sem, de tiszta lelkiiemerettel fújtam volna meg a szondát.
Ex, nem ittam csak de. 10 kor 1 dl bort, meg 12 kor 1 dl bólét ettem. Kimike táblázata szerint az du 5-re tuti lebomlott, mert kevés és gyenge volt. a legerősebb tömény is lebomlott volna 5 re. Ott meg kóláztam, hogy bűnözzek egy kicsit a viz után.
De most eszegetem a bólét, nagyon finom!!!!!

Marcy, nagyon nagyon örülök!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Ex! közmegbotránkotást okozott a fiam, mert szó szerint végigette a vendégséget 5 -11 ig! Vadidegen embereknek az ölébe kéreckedett és evett. Égtünk apával, de mindenkinek nagyon tetszett! No, ,megjegyzem a menüdet, nagyon köszönöm, hogy leirtad, és a héten megnézem mennyit eszik Beni egész nap. Irni fogom. Pár apuka megfogta a pocakját és elhűlt!!!!
Az üveges bébiételben nem kevés a hús?HÁt én már rég nem mertem azt venni, mióta Beni 3 üveggel benyomott 1 kajára, az ugye majd 900 ft.

Mindenkinek jó bulizást, holnapra jó pihenést!!!Betegek gyógyuljatok!!!!!!!!!!!
pusszancs!!!!!!!!

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok!

Alig bírtam visszaolvasni, annyit írtattok. Bocs, hogy mostanában nem vagyok és nem is leszek még, de Peti alvás idejében és este is, miután elaludt tanulok. Jövő héten két kemény vizsgám lesz!

Nagyon sajnálom, hogy ennyi beteg babó van!
Ma én is megtöröltem Peti nóziját 2X is. Remélem nem lesz beteg. Az éjszakáink horrorok! Peti 2-3 órát (jó esetben) alszik a kiságyban, majd kikérezkedik és mellettem szunyál s amikor megébred, akkor cici felkiáltások közepette rángat. Ma délután együtt aludtunk s miután felkelt megint cicizhetnékje volt, de mondtam, hogy nincs tejcsi elfogyott. Amikor az apja hazajött, mondta neki, hogy tejcííí el tá! Nagyon kesereves a fogzása. 2 hete láttam a bal ketteséből egy tű hegynyit, ami tegnapra repesztette végig az ínyét. Nem csodálom ha szenved!

Benianya!
Mi napi kétszer levegőzünk Petivel. Délelőtt 1-1,5 órát. Ekkor megyünk boltba stb babakocsival, de haza felé gyalogol ő is. Együtt toljuk a kocsit és még a ház előtt rohangál. Délután, akár a sötétben is lemegyünk min. fél órára. Akkor általában elsétálunk az állomásra vonatokat nézni. Bár az éjjeleink nem jobbak, de legalább este 2 perc alatt elalszik, amióta ennyit levegőzünk!

Csajok!
Ez komoly, hogy még turmixoltok? Én a húst is kis darabokban adom petinek. 8 foggal eszi a nyers répát!

Közben éjfél lett! Istvánnal koccintottunk!

Hozzánk a szomszédok jöttek át 7 körül. Itt voltak 10-ig. Csináltam fasírtot, krumplisalit, sajtos rakott csirkemellet, vajas-leveles tésztába göngyölt virslit, szalámis s kaviáros falatkákat, somlóit. Anyós küldött kocsonyát. Hétvégéig főzni sem kell. Peti 11 után aludt el. Bár reggel 10-kor keltünk és még délután is aludt két órát. Remélem nem ébred meg most, mert ezerrel petárdáznak. Gyűlölöm!

Még egyszer boldog új évet mindenkinek!!!!

Reni
Kép
prenata
 
 


2008. második hozzászólása:

Preni, én még mixelek, de azért, mert a nagyon darabosat nem lehetne vele megetetni, mert az kézzel enné!

Bénianyu, hát ez van, legalább nem fog elveszni a fiad. :)

Fiam alszik, anyám alszik, nem is pezsiztünk. :roll:

Ági és
KépKép
exdeus
 
 


...és én leszek a harmadik :)

Nálunk nem alakult valami szerencsésen ez az évbúcsúztató. MIvel Márk nem aludt tegnap éjjel, ma mindenki zombi volt, és ő is nagyon mérsékelt volt egész nap. 8-kor fellőttünk egy adag tüzijátékot. Nagyon szép volt, Márkot teljesen megbabonázta. Utána még az ablakból lehetett látni, hogy a környéken máshol is tüzijátékoznak, és ő azt mind nézni szerette volna. :) (már augusztus 20-án is teljesen odavolt érte, al is keseredett, amikor vége lett). Amikor bejöttünk és a párom le akarta tenni a gyereket, beakadt a dereka :( Éjfélig itt szenvedett, épp hogy koccintott, azután lefeküdt aludni. Most egyedül "ünneplek", befejezem a pezsgőt és mivel a tv katasztrófa szerintem beteszek egy dvd-t.

Szóval Ex, majdnem egy a sorsunk.

amandi
 
 


Reni!

Én már nagyon-nagyon régóta nem turmixolok. Márk már akkor is nagyon szépen rágott, amikor még csak 4 foga volt, az ínyével nyomta szét a dolgokat. Az is igaz, mostanában sok üveges kaját kap, mert azt gyorsabban bele tudom adagolni. Ő ugyanis kizárolag reklám alatt hajlandó kinyitni a száját. Nekem meg hullik a hajam, hogy folyton azt keressek a tv-ben. Amúgy mostanában a kedvence a betonkeményre száradt kifli és a pirítós. :roll: Azt mégsem turmixolhatom le :lol:

amandi
 
 


ÉÉÉÉÉÉÉs, bekerültem az első 5-be.

Mégegyszer boldog új esztendőt!

Marcy: Gratulálok nektek!!!

A többieknek majd holnap otthonról reagálok.

Sziasztok


nancsa
 
 


[b]BUÉK![/b]

Eni!
Gratulálok!

Kimike!
Lemaradtam valamiről? Csak nem vagyunk kollégák?

Kép

Kép
katus73
 
 


Kép

Mi is vagyunk ám!
Kb egyig voltunk fent az éjjel. Zorán pedig már hétkor ébredt és a nappaliban minimaxozott. :shock: Van a gyereknek energiája, pedig itt estétől hajnalig hancur volt és tüzijáték és minden ami a szilveszterhez kell. Mi felnőttek pedig csak úgy szép csendben beszélgettünk. Nekünk ez sokszor többet jelent, mint bulizni.

Ma mi Zoránon kívül háromnegyed tízkor ébredtünk.
Utána apa kivitte őket a hóba, mert itt is esett és vége lábszárig érő hó van, szánkóztak, hemperegtek, stb. Nonó viszont csak állt mint egy szobor. persze, meg volt lepődve, nem is látott még igazán havat.
Féltem kivinni, mert 38 lázzal ébredt és még mindig tart neki. Rettenetesen köhög, szerintem most kezd felszakadni neki. Most feküdtek le, adtam neki eg köhögéscsill. kúpot. Igaz, csak éjszakára írta a doki, de inkább aludjon egy kiadósat kisebb köhögéssel, mint alvás közben végighányja az ágyat.

Lencse is fini lett, az volt az ebéd. Mindenkinek. Noéminek viszont holnapra még marad, le fogom turmixoln, mert a héját sajna nem tudja megenni és dugig van vele a szája, szájpadlása. nem is ette magát degeszre, de szerintem nem is kíván semmit most igazán. REggel a tápija sem kellett neki.

Ja, nagy újság: Kiszedtük a kiságy három kiszedhető rácsát. Apa nagy ötlete volt reggel peluscsere, öltöztetés közben. Hát mit mondjak, nem örültem neki. Nem esik ki ettől nem félek, viszont ha kibotorkál, nála és a kisfolyosón, ami kivezetne a nagyfolyosóra koromsötét van. Nem tudom, minek fog nekimenni. Bár a Zorán is kicsinek a koromsötétben úgy tájékozódott, hogy le voltam döbbenve. Na, most meglátjuk ébredésnél, hogy mászik ki a kisasszony. Lehet, ogy sehogy, mert el is felejti.

Hm, mit is írjak még.

Sajnálom, akinek rosszabb volt a szilveszter, igazából nekünk semvolt az a full. Senki semmit nem evett, a csülök isteni lett, még mára is maradt. azt fogunk vacsizni. Úgyhogyleírom majd a recit. Bevált, én 6-án leszek 34 éves, és azt fogok sütni a vendégeknek, csak kettő csülökből, hogy bizti elég legyen.

Visszatérve a szilveszterre mi ötödik éve vagyunk állandóan itthon szilveszterkor és nem bánjuk. Ha valahova elmennénk, ott a Zorán csak álmos lenne (ez még amikor csak ő volt), akkor lefeküdni vele, minek. Egyszerigaz voltunk, vittük a bébiőrt és amikor elaludt akkor én visszamentem bulizni. Jó volt, de állandóan a bébiőrt lestem. Noémivel meg szinte lehetetlen.
A másik pedig a kényelmességünk. Itthon és csak azt csináluk amit akarunk, ágyból tévézünk, eszünk, stb. Noémi bírta majdnem 11-ig, utána reggel fél tízig mint a bunda szunyált. Pedig Zorci és Tina (kisbarátnő) nem kicsit voltak hangosak.

Na, eltelt, jó volt, vége, én már várom, hogy visszazökkenjünk a hétköznapokba.

Most csak így halkan megjegyzeem, azt sem tudom, mikor kezdődik az ovi.

EGy kérdés, mert ha nem lenne, akkor nem is én lennék: szerintetek baj, hogy Noémi kiment a hóba lázasan, de nem feküdt bele, csak állt mint egy cövek. Az egész 10-15 percnél nem tartott tovább. nem volt már kint napok óta. Ennyi kell mostmár. Délután már kimegyek velük.
Majd teszek is képet róluk, a Zorán angyalkát is csinált a hóban, ezt minden évben megörökítjük.
Mostennyi, szunyálok egy kicsit, ha tudok... nem mindigmegy.

Bocsi, a hibákért, de sietek és nincs kedvem javítgatni. Plusz hosszú a körmöm és így nehezebb.

És még egyszer utoljára:

Kép

Erika

Kép
viera
 
 


Huhú!

Még egy kérés lemaradt:
Benia, vagy akitől származik a recept. Sürgősen kellene a bólé receptje. Mármint jan. 6-ára be kell gyakorolnom.

Köszike.

Csajok.
Úgy fáj a gyomrom. lehet, hogy a lencse? pedig csak a gyerfekek maradékát ettem meg. ma reggelre meg már a torkom is odavan, az orromat nem tudom elállítani... Elég volt a betegségből most már aztán mindenkinek:

Kép

Erika

Kép
viera
 
 


Nagyon boldog új évet Mindenkinek! :)

Eni, éljen éljen! Ennél jobb hírrel nem is zárhattad volna az évet, nagyon örülök és szívből gratulálok! :) Úgy látszik ez a picurka nagyon összhangban van veletek. :) :wink: Gondolom az egész család odavan, gyönyörű karácsonyi ajándék.

Katus, dede. :D

Viera, sajnálom nagyon Noit. És téged is. Gyorsan vegyél be c vitamint, de ezreset ám! Lehet, hogy te is benyelted ezt a csúnya vírust. Mondjuk rajtunk 1-2 nap alatt átment.
Biztosan nem lesz baja Noinak attól a 10 perctől, ezen ne is agyalj! Zorán hogy van?
Nagyon boldog szülinapot Neked! (Ha addig nem jönnék.)
A receptet el ne felejtsd! :wink:

Benianya, egészségedre a bólét, biztos fini lett, receptetet légyszi! :)

Nem tudom mit akartam még, tiszta kóma vagyok. Majd még jövök.
Vendég
 


Kimike!
Erről mi beszéltünk már?
Ha igen akkor bocsi, hogy elfelejtettem.

Leírod nekem privibe hogy hol és mit csinálsz?

Kép

Kép
katus73
 
 


Hali!

Nem sikerült a pihi, olyan szarul vagyok. Fáj a fejem, teli az orrom, nem kapok levegőt, stb.
Szaunáztam, meguntam, idegesített, hogy vár a vasalnivaló.
Megittam egy gyors neocitránt, vasaltam, gyorsan felrakok pár képet a mai havas udvarunkról, aztán megyek tovább vasalni.

Kép
Kép
Kép
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 1.0631.jpg[/img]
Kép

Egyenlőre ennyi. Többi majd alkalomadtán.

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!

Marcy!
Gratulálok! :lol:

Nálunk nem nagyon javult a helyzet!Zalán még mindíg elég ramatyul van!Bár ma már evett valamit.csináltam rizsnyákot és abból evett! :lol:
Viszont most már Zina is rosszul érzi magát most is alszik!
És azt hiszem én is benyeltem,de hát ez nem meglepő,hiszen Zalánt le sem tudom tenni!

Ex!
Mármint erre a vírusra gondolsz Zalánnál?
Igen Zina szemüveges!
2 évvel ezelőtt feltűnt,hogy közelről nézi a TV-t!Elvittük szemészhez ott közölték,hogy -13 és -14-es a szeme!
Néztünk nagyot és nem hittük el!Ennyire hülyék nem lehetünk!
Vittük tovább!Elvittük budapest állítólag legjobb gyerekszemészéhez!(ezt én most már cáfolnám! :evil: )
Ott is ugyanezt mondták! :shock: Nem értettük!De mondta a doki,hogy ne aggódjak,ez nem azért ven mert rossz szülők vagyunk!A gyerekek olyan szinten tudják eröltetni a szemüket ahogy mi már nem!Ja és állítólag így született!(ezt mondjuk nem hiszem!Akkor hogy tanult meg járni?És visszanéztük az összes régi videót,a kanapéról nézte a TV-t és akkor volt nagy sláger a Teletubbies és mindíg tudta melyik van éppen a képernyőn pedig más a színük!)
Na kapott egy -7 és -8-as szemcsit.Fél év múlva visszamentünk és akkor azt mondta,hogy a gyereket ne is irassam csak a vakok iskolájába,mert sima suliban nem fog boldogulni!
Mindezt a gyerek előtt!Aztán adott egy receptet,hogy váltsam ki a -14-es szemüveget!
De akkor szerencsére ajánlottak egy nagyon jó doktornőt a szemklinikán.Ő ugyan felnőtt szemész,de mindenféle vizsgálatot megcsinált a gyereken!(Szem fenék UH,szemtengelyhossz stb.,hozzátezsem ezt a másik még véletlenül sem!)
Aztán ott a klinikán belül ajánlott egy gyerekszemészt akinek be is mutatott!Azóta is odajárunk! :lol:

Amikor elmeséltem neki a sztorit,hüledezve halgatta!
(arra,hogy hogy nem vettük észre ő is ugyanazt mondta)
Azt mondta ilyen erős szemüveget nem is lehet rátenni a gyerekre!
Azt már nem lehet komfortosan viselni!Maradtunk a -9 és -10-es szemüvegnél,mert azt mondja ez neki pont elég!Nem baj ha nem lát el 30 méterre,a lényeg,hogy azt lássa amit kell és jó legyen viselni!Később pedig kaphat kontaktlencsét!

A szemüveg rohadt drága,mert a lencsét ennél a dioptriánál már sokba kerül becsiszoltatni,hogy ne úgy nézzen ki mint egy szódásüveg!Van rá 10 éves kor alatti kedvezmény de még így is 62.000 Ft volt!De ez legalább jól néz ki!
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2009.09.17 12:10-kor.
Vendég
 


EGy lemaradt:

Kép

Erika

Kép
viera
 
 


Viera, annyira helyesek a gyerekeid! :) Te! Zoránon látszik, hogy annyira jóindualtú, szelíd kisfiú, nagyon jófej. :-) Ezt a vasalást most nem kellene erőltetni, próbálj inkább pihizni. De a szauna sem biztos, hogy jó, vagy igen?

Alziza, Zina is nagyon szép kislány. Olyan klassz szemüvegeket lehet manapság kapni, persze az ára az durva. Főleg egy gyereknél, aki még nem is tud úgy vigyázni rá, elveszíti, összetöri stb. Gondolom mennyire elkeseredtetek, mikor ez a szempróbléma kiderült. De ha felnő, akkor meg lehet műteni, van ez a lézerkezelés, szerintem csodás dolog. Már csak azért is, mert felnőttként, ha romlik a szeme, az nem túl szerencsés.
Vendég
 


Kimike!

Köszi, aranyos vagy.
Egyébként Noémi rosszabbul van mint eddig. Lehet, hogy most szakadozik fel neki. Nem tudom. Mindenestre a Cedax már elfogyott, a köptetős és a Sinupretet semmilyen formában nem hajlandó megenni.
De lehet, hoy nem is kell, emrt annyira köhög magától is.
Én többet már nem költök ilyen vackokra.
Legalábbis most.

Szauna azért jó, mert legalább addig is kaptam levegőt és kiizzadom a bacikat. Talán. Ezt mondják.
Infraszauna.
De nemvoltam bent egy negyedórát sem, mert idegesített a vasalás. Az ünnepek alatt annyira el voltam maradva, hog már alig van ruhánk.

Noémi meg tegnap háromsor öltözött. ŰAhányszor hányt.
Bocsi az elütésekért.

Erika

Kép
viera
 
 


Ez bosszant engem is, hogy teletömöm a gyereket ezekkel a gyógyszerekkel, és semmit sem használ.
A szauna szupi lehet nagyon!
Noi inni sem akar, úgy sem tudod neki a sinupretet beadni?
Vendég
 


Most már este van, úgyhogy nem,
De köhög már magától is . Ha beadnám neki, nem is tudom mi lenne.
Ú valamit még akartam írni,de elfelejtettem.
Majd még jövök...

Erika

Kép
viera
 
 


Ja, most tette egy kiskanál mézet a teájába, kb. másfél decibe, hátha nem lesz tőle baja.

Erika

Kép
viera
 
 


Na, teát nem issza, semmit nem iszik és semmit nem eszik.
Egy teáskanál (kicsit kevesebb, hogy ne folyjon le) belenyomtam a szájába.
Végül is egyéves elmúlt, hát nem tudom mi baja lehet tőle.
Elvileg mi erről is le vagyunk tiltlva.
De hát ez legalább természetes gyógymód.
ha meg fáj a hasa tőle, max. megint éjszakázunk.
Megszoktuk már :( :cry: :( :roll:

Erika

Kép
viera
 
 


Méztől lehet hasfájás? Én is adtam vmelyik nap Milánnak, nem lett tőle baja. Természetesnek természetes, de erősen allergizálhat. Mondjuk sok táblázat szerint 1 éves kor után elvileg adható. De van, aki 3 éves kort mond. Fene tudja.
Szegény Noi nagyon ramatyul lehet, ha nem is iszik. :cry:
Vendég
 


Hát ez az, hogy allergizálhat. Nekünk meg pont az nem kellene. Tej, szója, méz, hal, mogyoró.
Szóját már kinőtte.
Mézet meg most meglátjuk.

Erika

Kép
viera
 
 


Ja, meg még tojás.
De holnap megpróbálkozunk egy kis sárgával.


:lol: Mindig mondatonként írok, ami eszembe jut. Velem van teli az oldal :lol:

Erika

Kép
viera
 
 


Sziasztok!
Nagyon jók a képek, szupi ez a nagy hóóóó!!!!!

Alziza, brutál a szemüvegár, és furi a történet!!!!
Nem értem hogy nem jött ki 1-2 évesen???
De! 2 tanulásgom is van számodra. Az egyik, hogy azuramnak is -16 os volt a szeme, a nővére -20 -as, anyósom meg 90 százalékos vak. Mindhármuknak megműtöttél lézerrel, szuper!!!!Csak 18 év felett csinálják, mert addig változhat!!!!!!De a lényge, hogy ma már nem probléma a rossz szem!!!!!

Ezek okán Blanit már fél évesen vittem a Heim Pál szemészetre, nem voltam elájulva a vizsgálati módszerektől(szinte csak bevilágitás fél perc alatt), ahol megállapitották, hogy hmm, hát gen tuti örökli, mert már most 2-es a szeme pluszban. (ugye a lányodnak is plusszos?)
Na, hazamentünk, apa elmesélte milyen kirekesztettek voltak mindketten a nővérével a szódásüveg sztk szemüvegekben, na jól végigbőgtem egy éjszakát, aztán ezerrel elkezdtük mindketten prananadizni, meg agykontrollozni, és 1 évesen 2 doki is azt mondta semmi baja a szemének. Fél évente járunk, de most is tökéletes. Kinőtte a kinőhetetlent.
Na, ennyit a hozzáállásról!!!!!!9 évesen már elviheted gyerekagykontrollra, ahol szemtréning is van, 1 hónap alatt meggyógyitja a saját szemét, sőt ha még ti is programoztok és érzi a hitet, a bizakodást, eldobhatja a szemüveget!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Jajj, annyira rossz olvasni hogy még mindig betegeskedtek babákok!!!!! :( Gyógymanók mennek!!!!

Hát Beni 11 ig birta tegnap, de egy perccel sem alud tovább, 7 kor kukorékolt. :twisted: :twisted: :twisted: kivagyunk. Egész nap anyaragacs, nyig, jön a konyhába enni!!!!!Nem biiirom már!!!!!
A fürdőkádban készer annyi sajtot tolt le a torkán adott idő alatt, mint a 7 éves nővre!!!!!Hihetetlen, rossz nézni, ahogy reszketve tömi magát, mint aki nem kap többet enni!!!!Én még ilyet nem láttam!!!!!
Be kell valljam csajok totál ki vagyok borulva, azon törpölök, hogy elviszem anyagcserevizsgálatra.

Viera!Akkot Te is bak vagy! 18 án leszek 36 :cry: :evil:

A lencse isteni lett!!!!!

Bólé:a netről szedtem le a receptet és alakitottam rajta itthoni befőttállomány szerint

1 ü meggybefőtt
1 ü cseresznyebefőtt
1ü körtebefőtt
1ü szilvabefőtt
1 ü barackbefőtt
3 banán-karikákra vágva
1 kg mandarin
1 konzerv ananász(darabolt)
1 narancs héjastól jól megsikálva és karkázva, az is 4 be vágva!

Mindent lével zutty egy nagy bólés tálba. Lazán ,dúdolva tölts rá 1 ü bort(én fehéret öntöttem), 1 ü pezsgőt, és 1 dl valami töményet-wiskey-t, rumot.
Előző este, vagy délelőtt csinázd meg, hogy estére jól összeérjen.
Vigyázat! Nagyon alattomos, eteti magát, de a gyümik nagyon megszivják magukat alkohollal!!!!Nagy kanállal tálald, kis bóléspoharakba kanállal, magozó tálacskával.
Gyerekeknek alkohol nélkül, gyerekpezsgővel isteni!!!!! :wink: Mielőtt beleöntöd az alkoholt szedj ki a gyerekeknek külön egy kisebb tálba, amihez gyerekpezsgőt öntesz!


Jó étvágyat, itvágyat! :wink: :lol:

benianya
ákosbenianya
 
 


Ja, és mivel majdnem egészben nyeli le a kaját(én semmit sem turmixolok neki, 7 foga van, de ezért van az inye, hogy rágjon vele)-szóval mivel egész darabokban tol le mindent a torkán,iszonyú erős és büdös, savas a nyála! szörnyűűűűűű! Gondolom, beállt a szervezete, hogy a gyomorba egészben érkező kajcit, az enzimek izekre szedjék! :cry: :shock:

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok lányok!!!

Csak egy gyors bekukkantásra van időm és lehetőségem, mert még anyóséknál vagyunk és ez a sógorom gépe (de itt igen lasú a net, így nem nagyon tudtam írogatni)!
Az első és legfontosabb, hogy mindenkinek BOLDOG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK!!!
Boldogabbat mint nekem sikerült kezdeni! Sajnos ma hajnalban megjött, tehát tesó baba még nem akaródzik jönni!!!
Annyira elkeseredve nem vagyok, csak most már szeretnék végre pozitív tesztet látni!
Tudom, hogy nem szabadna ezen "agyalni" mindig, de hogy csináljam, hogy ne ezen járjon mindig az eszem?? Főleg, ha a környezetemben sora jelentik be a csajok, hogy náluk összejött!!
Nehéz ügy, na!!

Remélem ti jól vagytok!!??
Most mennem is kell, de 6.-án megyünk haza és ígérem, az utána következő napokban részletes beszámolóval jövök majd!!

Puszi mindenkinek!!
Andy

Kép
oriandy
 
 


Hali!

BEnia:
Köszi a receptet. Nem is kell magozni, mert én már láttam magozott gyümit is. Fagyasztottból szerinted nem jobb? VAgy a "lével" úgy érted, hogy a befőttek levével?
A fehérbor édes volt, mert én azt szeretem.

Na, szóval tudod, nekem részletesen kell mindent írni. Almát pl. tehetek bele rendesen, nem befőttet? Vagy ahogy én diktálom magamnak. Gondolom az a befőtt, ami egyébként nem kapható.

6-án ez lesz a hab a tortán a csülök mellé, mert azt is megcsinálom még egyszer.

Egyébként hihetetlen, hogy Te minden témához értesz! Most a szemüveget értem ezalatt. Mivel foglalkozol? Illetve azt tudom. De hogyan fejleszted így magad? Hát nincs olyan témánk, amire ne tudnál valami konkrét szakszerű dolgot, tanácsot , választ írni.

EGy kicsit irigykedek ám miattatok. Mármint Beni miatt. Hogy állandóan eszik. Noémi is enne, de hát neki nem lehet mindent. szóval sajtot nem adhatok a kezébe, hogy nyammogjon vele. Mi kimerülünk a babapiskótában, albert kekszben, vajaskenyér már írtam, hogy mikkel. Úgy adnék neki tejszeletet, ilyesmit, de sajna nem lehet. Persze a tudok neki olyan pudingot, tejbegrízt, tejberízst, gyümirizst készíteni, amit ehet, de hát nem tudok csak úgyakármit előkapni a hűtőből, mint más.

Ma annyira hisztis vlt, hogy csuda, de 38 feletti láznál most mit várjak. Egy korty tápszert sem volt hajlnadó meginni most este, úgy feküdt le aludni. De hát ő tudja.
Honap megint dokibácsi. Zoránt egyébként is megnézi, hogy mehet-e oviba, de szerintem nem. Noémi meg csak rosszabb. Most az orra alatt bekentem Sudocrem-mel, nem tudom, hogy jót tettem-e vele. Olyan neki, mintha agyonfújtuk volna, de semmi nem jön neki, nem is nyúlok hozzá, nem tudom miért piros alatta és körbe, de ráadásul még pöttyök is vannak rajta, olyan, mintha valami herpesz lenne.

Éjszakánkra kiváncsi leszek, mert a kiságyrácsok ki vannak szedve.MÁrmint három darab. Remélem nem esik ki.
Van aki már kiszedte?

Holnaptól új évet és új életet is kezdünk. Elővesszük a bilit is. Nem erőszakoskoskodni akarok vele, de majd fürcsi előtt úgy pucér, ráül és hátha jön valami. Végül is másfél éves, elkezdjük, legfeljebb nem haladunk vele, veszteni viszont nem vesztünk vele semmit.

Alziza!
Megint nem írtál!
Zalán hogy van? Elvittétek orvoshoz? Tudod írtad, hogy leviszitek az ügyeletre,de aztán nem írtál róla.

Kimike, Ex, Amandi?
Nálatok mi a helyzet a picurokkal?

Vége az ünnepeknek és rajtunk maradt a rengeteg süti. A kaja hálistennek nem.

Reni!
Akkor Ti miért is keltek éjszaka? Fogzás miatt,vagy szopi miatt, vagy mindkettő?

Mindjárt leírom akkor a csülök recijét, csak nem akarok hosszú hszt írni, ezért ezt most lezárom és egy újba írom. Vagy írjam a receptes topikba?

Erika

Kép
viera
 
 


Hú lányok!!!!
Annyira panaszkodósnak tűnhettem az elöbb....
Meg 1-2 ismi is mondta, hogy ne görcsöljek ennyire a tesóért.....
De higyjétek el, a ciklus közben ennyire nem is érdekel, és egy percig sem görcsölök rajta, csak ilyenkor szar, amikor megjön és bebizonyosodik, hogy tesóka még nem kíván jönni!!
Amúgy most pár dolog összejött és talán ezért érint ennyire meg a dolog, de erről nem kívánok a nagy nyilvánosság elött beszélni!!
Ha valakit érdekel, majd esetleg priviben megírom, de csak otthonról már, mert holnap Veszprémbe utazunk!
Így hát, most megint elköszönök tőletek pár napra!!

Szép estét mindenkinek!!!
Andy

Kép
oriandy
 
 


Viera!
Alma befőttel esteleg jó lehet. Puha legyen, hogy a rostok felszivják az alkoholt!!!!!!Ennek lényege, hogy sok leve legyen-befőttlé. Ha különlegeset akarsz és nincs otthon befőtted, akkor vegyél egy csomó konzervet, eper, málna, barack, ananász-az cukros lében van és nagyon finomak! Én félédes bort tettem, de lehet száraz is, a cukros létől úgy is édes lesz.

Hát egyáltalán nem vagyok szakertő, ez a szem dolog csak véletlen, hogy nálunk is gond volt. Az energiák, agykontroll meg egyéni érdeklődés. A többi még az egészségügyi alapvégzettségem kapcsán ragadt rám, meg 15 év munka során a több tucat szekértővel folytatott kimeritő beszélgetés-abból is sok minden megragadt. Család, egészségügy, gyermeknevelés, stb a témáim.
Most pl. az jut eszembe a hsz-ed kapcsán, hogy előveheted a bilit, jó móka lesz, de attól még, hogy megérti az eszével, hogy rá kell ülnie, az agyában az idegi kapcsolódások, melyek a vizelet,széklet ürités felismeréséért, esetleg szabályozásáért felelősek, 2,5-3 év körül érnek meg.
Tehát tudja, hogy rá kell ülnie a bililre és hogy tapsoltok, ha véletlenül eredményt produkál bele, de ettől még az agyban nem érnek hamarabb a funkciók, mint ahogy az ő génjei, szervezete, agya diktálja. Lányoknál 2-2,5 év, fiúknál 2,5-3, de lehet akár 4 is!
Ezt akarattal nem lehet szabályozni, követlezésképp neveléssel, szoktatással sem. Olyasmi ez, hogy mikor növi ki az allergiát-ki mikor, ez egyéni, annak ellenére, hogy a nagykönyvek leirnak egy átlag kort.
Magától elkezd majd utánozni, ő s rá akar ülni a WC-re, ez már érdeklődést jelent-mig ő maga nem akar minden nap 3x utánozni téged e téren, én nem venném elő a bilit.
De ha majd utánoz, akkor sem biztos, hogy már képes tartani, szabályozni, megérezni, hogy most jön a pisi. Az extrovertált gyerekek egyébként később lesznek szobatiszták, mert annyira leköti őket a környezetük, hogy nem érnek rá a belső folyamataikra figyelni. Mondjuk a kaki egyszerűbb lesz, azt hamarabb érzik, tudják, sőt te is észreveszed no most kakil éppen. Beni már most elbújik az asztal alá és nyom.
Attól szoktam kibukni amikor a nagymama büszkén mondja, hogy nála bizony biliznie kell az éppen csak ülni tudó unokának, mert az ő lánya is már 8 hónaposan szobatiszta volt.!!!!!! :shock: :shock: :shock: És olyan határozottan állitotta, hogy amikor talákoztam egy urológusal, meg épp aznap a megyei vezető védőnővel megkérdeztem tőlük, hogy csak én vagyok ilyen hülye és tényleg van ilyen, vagy a nagymamának van szelektiv memóriája. Ez utóbbit mondták mindketten, egyszerűen ilyen nincs-mondták. És elmondták ők is a fentieket.
Na, megint jó sokat irtam, bocs. :(

Oriandy!!!!! várunk, addig is fel a fejjel!!!!

Viera! Csülök recit kérleeeeekkkkkkk!!!!!18 án én is megcsinálom!!!!!!

benianya
ákosbenianya
 
 


Sziasztok!

Oriandy!
Sajna tudom mit érzel!Én 3 évig éreztem ezt,úgyhogy tudom milyen!
A clostyval mi újság?

Viera!
De írtam!Tegnap is meg ma is! :wink:

Benianya!
Ez az amit én sem értek,hogyha így született akkor miért sak most?
Neki minuszos a szeme!Rövidlátó!
Tudom,hogy meglehet műteni majd,de az még olyan soká van!
Írnál erről az agykontrolos dologról bővebben?
Annak idelyén amikor zalánért küzdöttünk és állandóan elvetéltem javasolták többen is!De nekem nem ment!Képtelen voltam koncentrálni!
Vendég
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?