Új privát üzeneted érkezett!

ElliKép
Igen, arra gondoltam, köszi. Nem tudom mi a baja. Na mindegy.Kép
Thubnail, kicsinyíttet kép. Kép
Szegény Apa, drukk, hogy ne legyen nagyobb baja.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Elli, fel a fejjel, drukk apának. Sofka
sofka
 
 


MyssniaKép kösz, nem is kapcsolom ki a számgépet!Kép Nem látszanak a képecskéid. Sőt, a Sapis c. albumban sem. Egy kis színes csík van a tetején és passz.

LeszterKép látom én, hogy keresztben a kiságyban, de annyira szűkösen, hogy szerintem hosszban is kinövi hamarosanKép Bezzeg MiniJulkának 140x70-es ágya van!Kép

PIldiKép milyen volt az oltás? Mármint Anikó hogyan viselte? Láttad, hogy van forgedörös talis képünk is Leszteréknek köszönhetően?Kép

AnitaKép tényleg élveziKép és tényleg nagyon figyelKép Állítólag 6 hónapos korukra kezdenek tökéletesen látni, addig mind nő az éleslátás távolsága. Lehet, hogy az oldalra fordulás nem fog menni ha nő a popsija, csak azért írom, hogy akkor majd ne parázz! Ha így lenne, majd visszatér rá kb. 3-4 hónapos korában.

ElliKép szuper igazolványképKép irigy, én. Julkának olyan bömbölős van, hogy rá sem lehet ismerniKép Bárki gyerekét kicsempészhetném vele!
Szuper súlyKép nem is kell neked konditerembe járniKép

Urszila
urszila
 
 

 
 

ElliKép most olvasom, apaKép Drukk, hogy csak rándulás legyen, abból is egy kisebb mértékű!
urszila
 
 


UrszulaKép
Köszi neked is. Megpróbálom újra. Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


MyssniaKép kep.tar.hu képkezelőjében, Sapis albumban Szilárdnál azt írja, hgy Feldolgozás alatt. Nagyban jó. Julka fénykép 2x van a sapis albumban, az egyiket ki akartam végezni, de a képkezelőben csak 1x mutatja. ?????
urszila
 
 


UrszulaKép
Láttam, hogy kétszer van Julka és kivégeztem. Kép
(Remélem nem baj)
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Réka, köszi az infótKép Nekem a Széna térhez közeli jó csak, mert arra megyünk anyukámékhoz. A férjem nagyobb kitérőtől sikítanaKép Bocs, hogy ilyen akadékoskodó vagyok, de ha a tértől elindulunk a Csalogány utcán, jobb vagy baloldalt tekingessek a kocsiból?

Elli, és még én panaszkodok a súlyzómraKép Képen nagyon helyes a kissrácKép
Apa bokájaKép

Anita, Robó nagyon édes és rengeteg haja vanKép

Na mennem kell, mert ma extra kevés volt a tejcsim, így szerintem 2 óránként kelünk éjjel...az első ébredés már 9-kor megvoltKépKépKép

pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


Lányok, visszaolvastam az archívot, és olyan helyesek vagytok. Momo, a fiam épp egy nappal idősebb Zsebinél. Vagy inkább néhány órával, mert hajnali háromkor született. Leszter, Te meg még épp csak vártad a babádat. különös március volt. Nekem meg dolgoznom kellene, és helyette az archívumot lapozgatom. Sofka
sofka
 
 


Sziasztok!

Eltüntem egy pár napra mert ez a vacak Vodafone-os
internet már megint napokig nem müködött. Jó sokat kellett olvasnom, nincs is erőm mindenkinek válaszolgatni.

Minden babás kép nagyon aranyos, nagyon szépek a gyerkőcök!

Norkini
Na mi lett a lábasoddal? Nekem a multkor elromlott a mikro igy a kis csészényi teámnak tettem fel vizet a tüzhelyre. (esti órákban)
Persze elfelejtkeztem róla és még az a jó, hogy lefekvés előtt bementem a konyhába, a tüzhely lapja már vörösen izzott a rozsdamentes lábas meg tiszta fekete volt. Nem jött ki, ugyhogy apa már le is stoppolta, jó lesz az akváriumból meregetni a vizet!

Lili az elmult napokban olyan dacos és akaratos lett. Egész nap sikoltozik ha nem figyelek rá és állandóan duzzog, dühös lesz ha valami nem sikerül neki. Kitartás nuku, ilyenkor jön a sikoltozás és amit még nagyon tud, a szinészkedős bőgés. Ilyenkor persze egy könnycsepp sem hagyja el a szemét. Ja és olyan édi, ha mérges akkor beletur a hajába. Mintha apukámat látná, ez az ő szokása.
Nem korai ez egy négy és fél hónapos gyereknél?
Holnap megyünk mérekezni, nagyon kiváncsi vagyok mit mutat a mérleg!

Na mindenkinek jó éjszakát!
Mókuska

Kép
Kép
mókuska
 
 


Szóval én látnám apukámat és nem Lili! {Kép}

Mókuska

Kép
Kép
mókuska
 
 


Sofka, én meg tegnap találkoztam a gyerekdokinál egy kislánnyal (és az anyukájával), aki 1 nappal fiatalabb ZsebinélKép De akkor is az én kislányomnak volt a legtöbb esze, mert a leghülyébb pasi is képes lesz megjegyezni a születési dátumát (030303) és nem felejt majd el virágot venniKép. Igaz, Beu ötlete volt ez a nap, de én valósítottam megKépKépKép

Na nekem is el kéne mán mennem aludni, de fogok egyáltalán??? Jaj...

pááá
Momo


Momo
momo
 
 


Momo: na erre a datum megjegyzesere azert ne vegyel am merget, en direkt akkor mentem ferjhez (2000.09.09.), amikor konnyen megjegyezheto datum volt, nehogy aszidd, hogy tudjaKép

orsoly
orsoly
 
 


Ha a baba szemébe megy valami (pl. szempilla, szösz...), Ti hogy távolítjátok el?

Norka,
Milyen volt a strandolás? Hogy bírta Jaziboy?

Timici,
Nagyon jók a képek, baba édesKép

Leszter,
ZokniKép

Nadine,
KépKép
Hogy van a kis oltott?

Momo,
KépekKép

Tigris,
Gyere gyakran, sok barátot találhatsz ittKép

Ellimami,
Leírnád nekem az útlevélkészítést részletesen (hol, mikor, mennyit kellett várni, mire számítsak...).
Melegvizet észleltük mi is 7 körül. Így már Roninak sem kellett melegítgetni a vizét.
Jobbulást apának és drukk!

Anita,
KépKép

Myssnia,
Képek helyén sajnos még mindig szürke négyzetek vannak.

Képzeljétek, ma megszületett (császárral) a(z egyik) barátaink kislánya, Sára (50 cm, 3050 g).Kép Úgy örülök neki!KépKépKép Pénteken megyünk meglátogatni. A másik barátainknak meg november elején fog.

Mókuska,
Mérlegelés eredményére én is kíváncsi vagyok.

És egy sztárfotó:
Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Tettem fel en is nehany kepet Lackorol, egyelore meg feldolgozas alatt allnak, de rakattintva meg lehet nezni. Holnapra mar remelem jo lesz teljesenKép

orsoly
orsoly
 
 


MyssniaKép kivégzést köszKép mily párhuzamban működünk!Kép

MaciKép édes nyuszi RoniKép ilyen ruhája Julkának is van!Kép Jaj, tartozom neked egy sajtos receptel, holnap becsszó leírom, most túl késő van hozzá!
Tiszta, vasalt fehér zsebkendő, textil, nem papír. És nagyon finoman, óvatosan. Ha nem jön ki könnyen, akkor hátha kijön egy bömbitől. Ha úgy sem, akkor doki.Kép

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok Kép
Julcsi úgy üvöltött, hogy a végén elvittem a dokinénihez. Az autóban persze bealudt a kis szotyka, de mikor kiszedtem, felébredt, és csak hehegett meg mórikálta magát mindenkinek Kép (azt hittem, megeszem!!! Grrr, nekem meg üvölt!!!)
5700 gramm Kép
Viszont semmi bajt nem talált a dokinéni, hát, a nagy meleg Kép
Hazajöttünk, rácuppant a cicire (háromkor), fél ötkor úgy kellett elszedjem tőle, és tulonképpen fél hatig szendergett még. Szegény, kifáradt a nagy ordítozásban Kép Fürcsi után meg kimenőt kaptam, barátnőmhöz mentem! Hurrá! (Myssnia: NEM Szuperbuliztam most!!! Kép)
Mire hazaértem, Apacuka már a lóbőrt húzgálta. Hiába, már ő sem a régi, egy átbulizott éjszaka után nem nagy legény KépKépKép

Timici Kép
Benceképek ééédesek! Főleg a kocsi aljában hasalós teszik Kép

Elli Kép
NAGGYON durva a kép! Szuperédes!!!

Urszila Kép
nem lesz semmi baj a darázscsípéssel. Amúgy hallottam olyat, hogy a csípés után azonnal ki kell szívni, akkor kevésbé allergizál. Mit gondolsz róla?

Nadine Kép
oltott Zsankának sokpussz!!! "Frissen oltott" Kép
Beszólogatós nyanyák rémesek. Én már eltökéltem, hogy ha legközelebb valamelyik megkérdezi, hogy "Jaj, szegény, miért sír?", azt felelem "Mert megharapta egy elefánt". Onnantól aztán lesz miről beszélgetnie egy hétig is tán Kép

Mókuska Kép
biztos Lilinek is melege van, azért türelmetlen. Nem irigyellek ... Nagyapaszerű hajbatúrás édes lehet KépKépKép

Momo Kép
hát ja, nehéz egy nap volt... holnap tán jobb lesz.
Boszikáid cukik, mint mindig KépKépKép Rókamosoly Kép

Tigris Zsuzsa Kép
a legjobb helyre jöttél, üdv neked! Harmadik baba, hűűű! ... és a többiek mekkorák?

Én is megyek aludni.
Jó éjt!
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Ma kieroszakoltam Petranal, hogy egyen hatszor. Mondjuk nagyon azert nem kellett eroltetni, csak megkinaltam minden alkalommal, amikor felebredt, o meg elfogadta.Kép Igy mar valamivel jobb mennyiseg jott ossze, es gondolom, holnapra meg is lesz a tejszaporito hatasa, ugyhogy 5 kajcsival is eleget tud majd szopizni. Vagy ha nem, az sem baj, engem mindenkepp megnyugtatott, hogy vannak meg tartalekaim.Kép

Anita,
Robokad nagyon aranyos, es tenyleg, hogy figyel!

Nadine,
Elfelejtettem irni delelott, hogy Zsanka is tunderi, olyan edes ez a poz, amiben alszanak ezek a picikek.Kép

Elli,
Apabokanak jobbulast! Irj majd, hogy mi volt vele!Kép

Urszila,
MiniJulka.Kép Azert ne hagyd, hogy Myssnia bantsa!Kép

Momo,
Akkor en mit mondjak, 8kilos a sulyzom!Kép Mondjuk szerencsere nincs sokat kezben, amikor meg megis, akkor olyan jo erzes, hogy nem zavar a sulya.Kép

Sofka,
Es mi jot olvastal az archivban? Kedvet kaptam, es en is kicsit visszaolvasok mindjart, csak igy nemtom, mikor fogok lefekudni...
Tenyleg kulonos marcius volt, bar az aprilis nekem meg sokkal-sokkal kulonosebb volt!Kép

Mokuska,
Nekunk is Vodafone-os netunk van, es nekunk sem ment par napig, illetve az a fura, hogy ilyenkor nekem a legtobb dolog megy rendesen, csak a babanet nem... Hogy miert?!Kép

Lanyok, senki nem valaszolt, lehet, hogy csak nekem ilyen rossz minoseguek a kepek? Nektek ugyanolyan szepek, mint eddig? Nekem tok szemcses az egesz.Kép

Jo ejt:

Leszter
leszter
 
 


Leszter,
Nekem nem tűnik szemcsésnek. Nem a gépeddel van valami?

Maci_2
maci_2
 
 


MaciKép mégis nekiveselkedtem. Ne ijesszen meg a recept hossza, könnyebb megcsinálni, mint leírni.

12,5 deka felolvasztott margarint 15 deka liszttel elkeversz, felöntöd fél liter tejjel, kb. 1 teáskanál sóval, és olyan sűrűre főzöd, hogy kavarás közben elváljon a fazék falától (én duplafalu tejforralóban csinálom, abban tuti nem ég oda). Először csomós lesz, de a végére kisimul. Ha langyosra hűlt, hozzáadsz 4 tojássárgát és a felvert 4 habot. Jól kizsírozott és kilisztezett tepsiben, 225 fokra felmelegített sütőben 200 fokon kb. 25 percig sütöd. Ne használj sütőpapírt, ráragad. Jól kicsavart törlőt ráborítasz, erre egy deszkát, megfordítod. Kb. 2 kanál tejföllel megkened, rászórsz 20 deka reszelt, lehetőleg füstölt sajtot. A törlő segítségével szorosan felcsavarod, tetejét megkened tejföllel és rászórsz egy kis sajtot és visszateszed a tepsibe (ez a legkényesebb művelet) és pár percre a sütőbe, hogy a sajt elolvadjon. Sajt helyett tehetsz bele elkészített gombát, vagy kis hagymával, paprikával, sóval borssal puhára párolt őrölt húst. Melegen és hidegen is jó.

Urszila
urszila
 
 


KamgiKép és akkor szegény gyomrom???Kép A petrezselyem különben nagyon jó szer, jobb, mint a Fenistil. Kv-on tanultam egy kofa nénitőlKép Később olvastam, hogy a levében olyan van, amitől szétdobja magát a méreg. Húha, felébredt Julka, ilyet nem csinált rég.Kép

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

Tegnap helyettes dokibacsi beoltotta Borit. Egesz jol viselte csak a szuri utan sirt szegeny de aztan megnyugodott es nem lett semmi baja. Adtam neki kupot amitol koran elaludt reggel meg 5 kor kukorekolt, de legalabb nem kellet fejnem hajnalban Kép. Ma joforman semmit nem aludt. Kurjongatott akkorakat, hogy zengett a haz. Szomszed bacsinak nagyokat nevettet. En meg alig haladtam a csomagolassal, egy autonyi cuccot parom delutan mar felvitt Galyatetore de meg igy sem tudom hogyan fogunk beferni a kocsiba holnap. Nagyon sok ruhat csomagoltam, hogy ne kelljen sokat mosni (kevero tarcsas mosogep van csak fonntKép )
Mindenkinek jo nyaralast neveto mosolygos babakat!
Ha nem jon kozbe semmi csak iskola kezdesra jovunk haza.
Ha valaki arra jar benezhet hozzank Urszila tudja a telefonszamomat.
Pusz: A hullafaradt Ari es a most mar alvo Bori
ari
 
 


Sziasztok!

Jelentem a "a firssen oltott" Zsanka húzza a lóbőrt Kép. Szerencsére csak annyit vettem észre, hogy délután nem nagyon szeretett háton lenni, pedig majdnem teljesen oldalra kapta a szurit, tehát biztos nem nyomta. Na mindegy, lényeg, hogy se hőemelkedés és csak egy pici nyügi, remélem holnap se lesz gáz.

Leszter
Ebben a pózban szerettem én is aludni anno Kép Apája szerint pont olyan mint mikor valaki felhúzza az íjjat (a féjem szokott íjjászkodni és szerinte már tökéletes a tartása a lánynak, na ja hisz zseni-Zsani Kép)

Maci_2
Roni nagyon csábos abban a ruciban Kép

Elli
Apaboka Remélem semmi komoly, jobbulást. Nálunk az én édesapám törte el vasárnap a bokáját (már megint) 2 éve ilyenkor kosarazott a munkatársaival és eltört a lábfejében egy csont. Erre most piszkálták, hogy menjenek kosarazni, erre a másik lábán, a bokájából letört egy darab. De nem ment azonnal orvoshoz, ááááá dehogy. Másnap elbiciklizett !!! (kisváros, busz nincs, gyalog meg fájt neki) haza már a mentő hozta. Kép Így megint gipszcsizmával nyaral a Tv előtt. Hiába már ne ugráljon, már 46 éves Kép Vén trotty Kép (most ezzel piszkálom, mert szerencsére így begipszelve nem fáj neki, nekem meg jár egy kis élcelődés Kép Gonosz Nadine Kép)

Kangi
Ne izgulj, én se hagyom szó nélkül, ha valaki olyat mond, ami nem tetszik. De ma inkább rohantam vele haza, mert pont 12 óra múlt, száz ágra sütött a nap, és persze ilyekor találkozik az ember kötözködő vénasszonyokkal. Na mindegy, persze délután nem jött szembe. Na majd máskor nem hagyom szó nélkül Kép Tényleg írtad, hogy Julcsi 5700g, de ehhez milyen magas a leányzó??? Hisz már 5 és fél hónapos, de nagy lány Kép És annak csak örülj, hogy nincs semmi baja, csak a melegtől van ki, mint mindjáan (ez magyar szó, vagy én vagyok fáradt és kezdem elfelejteni az anyanyelvem Kép ?)

Myssnia
Köszi a bókot! Szilárd mit szólt Zsanihoz??? Kép

Most néztem be a kiságyba, húzhatom lefele a lányt, felkúszott teljesen. De inkább megfordítom, akkor csak forog, mint az óramutató Kép

Na megyek megnézem én is a tollasbált.

Nadine és "frissen oltott" Zsanka Kép

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Nadine Kép
63-64 centi lehet. Pinduri, de nem sovi.

Kangi
kangi
 
 


Kangi! Ha nagyon ordít próbáld meg megúsztatni. Annyi vizet tegyél a kis v. nagy kádba, amiben simán lebeg, és hason úsztasd, ha szereti, ahogy a gyerekeket tanítják. A legtöbb baba imádja, a lebegés és a víz talán az anyaméhre emlékezteti őket. Ha csinálod öt-tíz percig általában elfárad, megnyugszik és elalszik. A lányaimnál mindig bejött, MArci viszont nem fér el a kiskádban. A nagy meg sajnos az emeleten van, azta afiam csak újszülött korában látta, a lábtörés előtti időkben. Két napig. SNem vállallom a lépcsőzést plusz 8.60 kg-val. Aki még ráadásul lengeti is a kuglifejét. Őt a mosdóba szoktam beleültetni, és lemosni. Az is feldobja.
Oltást nekünk a doktornéni itthon adja. 3000 ft, de még mindig egyszerűbb, mint 3 gyerekkel bebumlizni, várni, közben szétszedik a rendelőt, ráadásul az alany pánikba eshet a többiek bömbölésétől. Egyszer kísérleteztem csak a 15 hónapos Katával. Fogta az ajtókeretet, úgy kellett berángatni, aztán meg hárman fogtuk le, mégis kirúgta a tűt dokinéni kezéből. Szilánksöprés, gyerek továbbtúrázta magát, és hívtak még két védőnőt. Leizzadtam, mint más a maratonon. Ugyanez a gyerek itthon meg sem nyekkent. Hisztis húga sem.
Elli! Mi van apabokával?

Azért néztem az archívot, hogy kicsit megismerjelek Benneteket. Olyan összeszokott csapatnak tűntök. Most gyónok: Elmentem ám a babanetes találkozóra Budakeszire, a Marcival. Ez volt az első kirándulásunk kettesben. El is indultunk befelé. De úgy éreztem, hogy itt mindenki isamer mindenkit, én meg kívülálló vagyok. Majd jövőre.
Nekem a március volt misztikus hónap. Szülés, lábtörés. Valószínűleg túl nagy volt a sokk, mert csak néhány képet tudok felidézni. Nem emlékszem arra, mikor Marcit hazahoztuk, csak arra, mikor egy héttel később a sebészetről cuccoltunk, és nem tudtam hogy jutok majd el az autóból a házba. Megcsináltam. Minden mást is, csak valahogy világgá szállt, mint az elkészült anyag, ha nem mented el.

Sofka
sofka
 
 


Sziasztok!

Tegnap voltunk Balatonon és én csak elaszőrnyedtem amit ott láttam, nincs viz a Balatonba 1km gyaloglás után még mindig bokáig ér a víz. A gyerek élvezte mert beleállítottam és ezerrel pancsolt a lábával a vízbe neki jó volt. teszek fel egy pár képet róla.

Pusz
Andy

Kép
Kép
Kép
andy78
 
 


Sziasztok!
Némiképp eltűntem... Apa jobban, köszi a drukkokat! A harmadik lázas nap estéjén sikerült rávennem az orvoshozmenésre, persze felháborodottan jött haza, amiért alig vizsgálták meg gyógyszert is alig akartak írni neki Kép. Aztán rájött, hogy ottfelejtette a receptet. Másnap reggel visszament érte Kép, és kiváltotta, hát nem hiszitek el, én még ilyen gyógyszert nem láttam, antibiotikum, az a neve, hogy Sumamed, és lehet, hogy aranyból van, mer 2000 Ft-ba került az egy doboz, amiben 3, azaz három darab gyógyszer van. Jó fej a doki, nem lett volna óccsóbb gyógyszer??? Grrr. Viszont Apa legalább gyógyul, és ez is valami Kép.

Csak ezen az oldalon vagyok képes végigmenni, bocsi, ha valakinek nem válaszolok!

Elli,
mi van Apabokával? Drukk, hogy ne legyen semmi komoly!

Momo,
képeid ismét nagggyon jók, az apaetetős képet mutattam férjemnek is, teljesen meghatódott KépKépKép. Nagyon aranyos ez a Timilány. Meg a húga is. Kép

Sofka,
te mit dolgozol a három gyerek mellett??? Kép

Mókuska,
aranyos lehet Lili, ahogy a hajába túr! Kép Anka is sokat sikítozik, hujjogat mostanában, ha nem foglalkozunk vele. Néha, amikor biztos vagyok benne, hogy nem éhes, és játszottam is vele eleget, akkor picit hagyom sírni, és ilyenkor elalszik kb. 5 perc sikítozás után. Kép

Orsoly,
akkor egy héttel a ti esküvőtök után volt a miénk! Kép Mindjárt megyek Lackót nézni! Kép

Maci 2,
Roni milyen kis nőies!!! Kép Nekem még sose sikerült eltávolítani a szempillát Anka szeméből... bár úgy láttam, őt nem zavarja. Én láttam, hogy ott van, ki akartam valahogy (pelussal, tejcicseppel vagy mittudoménhogy) szedni, de nem engedett hozzáférni, aztán valahogy magától kijött, mert pár óra múlva már nem láttam benne.
Barátaitoknak gratulálok Sárához!!! Kép

Leszter,
nálam jók a képek! Kép

Urszila,
én lemaradtam, ez a jól hangzó recept tulajdonképpen micsoda? Kép

Sofka,
talitól való megijedés Kép!!! Teljesen meg tudom érteni az érzést!!! KépKépKép A legelső ilyen tali elől én is majdnem megfutamodtam (lááányok, tényleg, nosztalgiázzunk, emlékeztek a Vörös Oroszlán Teaház különszobájára??? KépKépKép)!

Én is teszek fel pár képet, így aludt el tegnap Anka:

Kép

Csináltam egy-egy közelebbit a fejéről, ahogy szopizza az ujját a maci alatt Kép...

Kép

...és a lábijáról, ami égnek állt:

Kép

Pussz
Franyó
franyo
 
 


Jajj... most jut eszembe, valaki kérdezte, talán Timici (?), hogy mikor rakom lejjebb az ágyat: már leraktuk, 5 hónapos "szülinapján", mert tényleg fantasztikus kunsztokat csinál a lány. Kép

Erről jut eszembe, hogy Bence-képeket megcsodáltam, nagyon aranyos a kissrác!!! Gyönyörű szemei vannak!!! Kép

Pusz
F.
franyo
 
 


Sziasztok!

Jelentem tegnapi strandolas nagyon jol sikerult! Annyira jol,hogy ma is megyunk Kép Este csatlakoztak a pasik is, igy kicsit lazabb lett a helyzet. Du. 1x mentem el 2 percre a vizbe, mire visszajottem a szomszed pledes dajkalta a huppogo Jazit (aki addig csupa vigyor es nyugi volt), mert elkezdett sirni es erre persze a baratnom kisfia is razenditett, kettovel meg eleg problemas volt Kép Igy mikor megjottek a pasik, akkor felvaltva usztunk. Szoval tenyleg jo buli. Nem probaljatok ki?

Franyo
Kicsi lanyod,hogy bir labbal a levegobe aluszkalni? En kiprobaltam, masfel perc utan szakadt le mind a 2!! Kép Nagyon edi.

Andy
Balaton Kép Hat tenyleg hihetetlen,hogy milyen pici a viz! De gondolom a friss levego jot tett! Kép Kepek edesek- marmint inkabb Ti... Kép

Ari
Jo pihit Nektek!

Urszila
Ne bankodj, jovore mar Te is csatlakozhacccc!

Lanyok
Ma kiprobaltuk a repa fozit, fokkal jobban birta kiscsaj mint a krumplit. Szerintem a szine tetszett neki azert volt hajlando enni belole. Kerdes : Azt mondjak az okosok,hogy ha el is kezdjuk lassan a fozeleket, a gyumipure du. maradjon. De jajajjjajjj, hogy lesz ebbol kaki, es mikor??? :0/////
Tegnap voltunk dokinal, Jazi 7400g. Nem csoda,hogy leszakadok vele. Szivzorej viszont mar nem volt! Kép Es minden ok.
Na megyek cuccolni ameg Jazi alszik, utana mar eselytelen Kép

Strandramegy Norka es alszik Jazmin
norkini
 
 


Sziasztok!

tegnap beoltották a leányzót. Dokinénink egy újabb verzió a lázcsillapitó terén, közölte, hogy felesleges a germicid c, elég a sima (vagy amid. kúp) igy nem is irt! És csak akkor adjak neki, ha megy felfele a láza. Du. fél 4 tájban kapta, este fürdéskor (3/4 9) volt popsiban 37.9, adtam neki egyet, aztán reggelre megint hőemelkedésmentes volt. Persze alvása és egyebek semmit nem változott, hiába a nyugtatót mi kihagytuk.
7300 g és 63 cm. És nekem cipelgetni kell!Kép Kép
Viszont oltás után még a rendelőben megnyugodott, utána vigyorizott a védőnéninek és este sem volt hisztisebb, mint máskor, semmi olyan nem volt, mint a kéthós után.

ILdi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok lányok,

Köszi a drukkokat, részben hatottak. Nem tört el, de a szalagok, szövetek nagyon roncsolódtak. Kép Egyből fekvőgipszet akartak rátenni, de a sebész haverunknak sikerült elintézni, hogy holnap megnézze egy specialista, plussz megpróbál szerezni valami spéci kötést, ami a fekvőgipsz helyett működhetne. Ha nem, akkor valszeg fekvőgipsz. Kép Addig is szigorú pihenés, jegelés, felpolcolás. Haverok ide-oda autóztak éjjel a városban, hogy az autó is hazajusson, tök rendesek voltak, pedig mindet asszony, gyerek várta otthon... Szóval ez van, de most legalább itthon van, babázik, én meg házimunkázhatok.Kép és Kép

Anita, Kép
Már 2 hetesen így vigyorog? Nagyon édes. Kevin akkor max véletlenül húzta el a száját néha szopi közben, de inkább az se.

Maci2
Az okmányirodában voltunk az István úton, a városházával szemben. 1000 ft okmánybélyeg kell(ott is lehet kapni) és sorszámot adnak, de nincsenek sokan, a nagy kérelemroham már lement. Én fél 11 körül értem oda, és tán dél körül végeztünk. Asszem 4-5-en ha voltak előttünk. 2 lépésben megy: 1 adatfelvétel (kb 20 percet vártunk előtte) , aztán vártunk kb 30-40 percet, és akkor kellett aláírni a papírokat. 2 héten belül megjön az útlevél a címünkre. Fontos, hogy mind2 szülő ott legyen, személyi+szül akvi kivonat kell, meg lakcímkártyák(mindenkié). Ha tudtok arcképet vinni a babáról, akkor nem kell nyüstölni a fotóval, fehér háttér előtt kell (szerencsére apa fehér pólóban volt, ő tartotta). De nagyon kedvesen le is fényképezik, vagy 5 percig állítgatták, hogy ne látszon apa keze. És mivel lelkesedtem a fotóért, még egy bemüanyagozott plussz képet is adtakKépKép Viszont előttünk volt egy hisztis 2-3 éves kiscsaj, azt nem nagyon szerették, hogy ott üvölt. Szóval ha Veronika jól viseli magátKép akkor osztatlan sikert fogtok aratni, kedvesek lesznek, meg minden, de Isten irgalmazzon nektek, ha épp rossz napja van szegénynek... Mondjuk ha visztek fotót, nem kell babát vinni.
Sztárfotó édesKép

Andy, Franyó,
Szuper képek. KépKépKép

Pusza
Elli+Kevin+Apa

Ja, reggel nektek se jött be a babanet? Még a főoldal se, nehogy a társalgó.
ellimami
 
 


nehogy=nemhogy
ellimami
 
 


nehogy=nemhogy
ellimami
 
 


Sofka Kép
köszi a tippet, de azt tegnap nem írtam, hogy úsztattam is. Ő nem szeret hason, de hanyatt megint egetverő pancsit rendezett vagy negyedórán át, és bár hüppögött közben egyet-egyet, azért inkább vigyorizott. Lehet, hogy elfáradt, de elalvás helyett a szárítkozás után megint rákezdte az ordibát. Na ezért vittem orvoshoz ...
Majd a legközelebbi talira már bejössz, nem vagyunk ám emberevők! Kép

Norka Kép
mennék én strandra, ha volna kivel.

Apa ma itthon dolgozik, úgyhogy mennem kell, mert elüldöz Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok lanyok!

varom a klimaszereloket, delre igerkeztek, de eddig semmi hir roluk. Petra pedig hamarosan megehezik...

Szemcsesseg: koszi a valaszokat, kozben ferjem rajott, hogy a hiba a mi keszulekunkben van, a Vodafone valami gyorsabb adatforgalmat lehetove tevo, kepminoseg romlassal jaro nemtommit vezetett be...

Na visszaolvasok, amig a klimaszakik engedik, aztan majd meg jovok, udv:

Leszter
leszter
 
 


Kangi!

Most nem olvastam vissza, szóval lehet hogy nem is erről van szó, de többen járnak most már a másik topicból strandra a babákkal, pl csatlakozhatnál valakihez. Állítólag a Dagály pl szuper, bababarát, most lett felújítva. De mi is épp most készülünk délután Manó 2-vel strandra a babákkal, itt nálunk Kőbányán.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Nadine,
petra is fel szokott maszni az agy vegebe. Sot, valamelyik ejszaka hallottam, hogy egyre turelmetlenebbul mocorog, es odamenve azt lattam, hogy az agy vegebe felmaszott, es a fejet betette a fejvedo moge, a fejvedo es a racs koze.KépKép

Sofka,
Nem mondod, hogy eljottel a talira, es nem jottel oda hozzank?? De kaaar!
Torott labbal nem semmi lehetett ellatni egy ujszulottet. A tobbi gyerek mellett, raadasul.
Oltast nekunk nem ad be a doktorneni haznal, csak a rendeloben. Egyebkent mindig kijon, ha van valami, csak oltani nem.

Franyo,
TeahazKép En leginkabb a booorzaszto fulledt melegre emlekszem.Kép
Macis alvas nagyon edi!Kép

Norka,
Strandolas miatt nagyon irigy vagyok! Bar vasarnaptol mi is megyunk a Balatonra, remelem, jo ido lesz, es Petraval meg tudjuk valahogyan oldani a dolgot.Kép Es hogy lesz a toban viz!Kép

PIldi,
Ez olyan fura, Petranak meg annyira felszaladt a laza a 3hos oltastol... De orulok, hogy nalatok nem volt ilyen gond.Kép

Elli,
Boka.Kép Lett vegul fekvogipsz?Kép

Na megyek Petrat etetni, a klimasok remelem, nem most toppannak be.
Udv:

Leszter
leszter
 
 


Urszila,
Köszi a segítséget szempilla ügyben!
És a receptet is, mentettem.Kép

Ari,
Jó utat! És pihenjél is!Kép

Sofka,
De butus vagy, hogy mégsem jöttél be a talira! Én pl. csak kisbabásokat ismerek (Friss babák), de még itt sem mindenkivel találkoztam. Több bátorság! Nem harapunkKép

Andy,
Képek jókKép
víztelen BalcsiKép

Valaki kereste Györgyit. Úgy emlékszem nettelen helyre távozott. Persze én is hiányolom.

Franyó,
Ronit sem zavarja a szempilla a szemében, engem jobbanKép
Köszi a gratulációt a barátaim nevében. Holnap meglátogatjuk őket, már várom.Kép
Képek édesekKép

Norka,
Örülök, hogy minden rendben és szívzörej sincs márKép
Strandolásért irígy!

Mi is gondolkoztunk a strandoláson. Csak nem tudjuk hova kellene menni. Mert nem ismerjük az újpest környéki strandokat. Eddig a Római partra jártunk, a cégem üdülőjébe. Sajnos eladták.Kép Pedig nagyon jó lenne.

Gyorsan elküldöm, mert szerintem hamarosan ébred a lány, már egy egész órája alszik.

Maci_2
maci_2
 
 


Ja, és köszi mindenkinek a bókokat Roni nevében.Kép

Maci_2

Most nézem, már középhaladó lettemKép
maci_2
 
 


Manó Kép
Köszi a tippet, majd meglátom!

Jéé, ez az 1000. hozzászólásom! KépKépKép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Ellimami,
Köszi az útleveles infókat. Babáról lehet digitális képet vinni, vagy igazolványkép kell?

Maci_2 + régen aludt ennyit napközben Roni
maci_2
 
 


Kangi,
Gratulálok az 1000.-hez!Kép
Ma én levelezgetek magammalKép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Az éjjelünk viszonylag nyugis volt a várakozásokkal ellentétben, de ma valahogy még sem vagyok formábanKép Zsebi délelőtt levágott egy jó órás hisztit, Timi is megkergült tőle, nekem meg csak szaladt fel az agyvizem, ami, gondolom nem túl pozitív az alig tejcimnekKépKépKép Már minden fortélyt bevetettem és mégse javul a helyzet. Szerintem a hullafáradtsággal kéne valamit kezdenem, de Timinek mégse mondhatom, hogy akassza a fogasra magát, amíg én pihizek?

Kangi, ez a dokis szitu ismerős, anyukámék jártak velem ugyanígy, ráadásul ünnepnap volt, bejárhatták a fél várost az ügyelet miatt. Én meg estére elégedetten álomba szenderültemKép

Sofka, nekem is volt még tavaly ilyen érzésem, de elmúltKép Ne legyél már ilyen kis gyámoltalan, aki ennyi gyerekkel elbír, annak nincs akadályKép
Törött bokával újszülötett ápolni...rémálom. Nekünk csak apa kedveskedett a hazajövetel után egy influ vírussal, de azt se kívánom senkinek. Timi egész nap visított, gyógyszert nem lehetett letuszkolni a torkán, apa spontán fetrengett az ágyban, én meg elláttam az egész bagázst...39 fokos lázzal+ folyamatosan szoptattam Zsebit és imádkoztam, hogy ő megússzaKép A 6 hetes kontrollon a szülészorvosom rosszul lett, amikor meglátottKép A gyerekágyas időszakot esetleg nem lehet később kivenni, amikor az ember már ráér feküdni?Kép

Franyó, Anka nagyon helyes, de ez a póz nekem se jönne beKép Anyjához hasonlóan Zsebi is csak hason alszik, feneke az égbenKép
A dokiknak meg nyomatékosan mondani kell, hogy ne a legutóbbi orvoslátogató termékét próbálgassa rajtunk, különben hitelt kell felvenni a patikába menetKép Öcsémmel ugyanezt csinálta a gyerekorvos, aztán egyszer anyám visszament és megérdeklődte, hogy miért nézi újgazdagnakKép Utána érdekes módon a régi gyogyók is pont olyan hatásosak voltak.

Norka, irígy a strandolásért, Jázi súlyáért már nem, elég nekem a lájtos Zsebi súlyKép
Szuper, hogy a szívzörej megszűntKép

Leszter, baj van a klímátokkal? Ugye, szopi közben sikerült megérkezniük?Kép
Te is meggondolnád, hogy hízlald-e a lányod, ha egész nap cipeltetné a popójátKép

Ari, jó pihenést nektekKép

Andy, jók a képekKép A Balatont én pont ezért a pocsolya jellegért nem szeretem, de messzebbre mostanság biztos nem jutunk el mi seKép

Megyek pihizni
pussz
Momo


Momo
momo
 
 


Kangi
Priviben is kommentálhattál volna, mert úgy is bejelenkeztem. De TUDTAM, hogy elolvasol, be-be-be KépKépKép
Cupa
J. ügynök
u.i.: Bocsi lányok, most marad a névtelenség. Majd ha megérdemlem, akkor jövök én is Kép
Névtelen
 


Momo!

A bolt a Széna térről haladva a Csalogány utca jobb oldalán van, egy épületben bent a földszinten. A falon van kint egy tábla. De a Csalogány utcának ez a része a Széna tér felé egyirányú, csak a másik irányból tudtok jönni. Akkor a bal oldalt kell nézni. Kép Remélem nem voltam túl zavaros.

Bocsi lányok, most csak ennyi időm volt, mennem kell dolgozni. A képeket azért megnézegettem, minden babó csudi aranyos!!! Kép Kép Kép

Réka
muki
 
 


Sziasztok!
Csak gyors 1 kerdes strand elott,hogy mire visszaerek mar okos legyek! Kép Szoval este keszulunk etetoszeket venni (mert ma a repatol meg a szonyeg is virotott). Szoval mire kell figyelni (a szep mackos ulesmintan kivul Kép ). Ki milyen ajanl?
Tsok
Strandraelindult csapat
norkini
 
 


Huuu, ez nagyon titokzatos....Kép

Momo,
HullafaradtsagKép
A klima legtereloje abbahagyta a terelest. Allitolag szeriahiba, valami uj kenoanyagot kezdtek hasznalni, ami megeszi a muanyagot. Garancialis a dolog, ugyhogy nem zavar annyira. De azert remelem, a kenoanyag etvagya elment, es ez mar tovabb fogja birni par honapnal...Kép

Udv:

Leszter
leszter
 
 


Sziasztok,

KAngi, "Mert megharapta egy elefánt" a humorod tovabbra is a regi...KépKépKépKép

Momo, Boszikaid aranyoask! Kép

Sofka, oltasos sztori eleg brutal. Kép

Andy78, aranyosak a kepek. Kép Ezek szerint a Deli parton voltatok?

Franyo, kepek aranyosak! Mindig megdobbenek, mi mindent tud mar a lanyod! KépKép

Elli, Apaboka. KépKép Drukk, hogy hamar gyogyuljon! Kép

Norka, eljen a szivzorejmenteseg. KépKép Strand. Kép

Leszter, klima. Kép

NAlunk is esemeny volt. Kép Edes egyetlen ferjem beleontotte a huslevest csirkecsontostul a WC-be (ilyet is csak eg ypasi tehet Kép). Eredmeny? Olyan dugulas, hogy omlott ki a WC cseszebol minden anyag....KépKép Apa szokasos " majd megoldjuk valamikor valahogy" szoveget ma nem vettem be, hajnalban felriasztottam egy dugulaselharito mestert es busas penzert megcsinaltattam. Gondolom, lett volna olcsobb is, ha tovabb kutakodok, de olyan elegem lett abbol, hogy ezt is nekem kell elinteznem, hogy csak na...KépKépKép NA mindegy. Most jo, mehetek is kiprobalni...Kép

Felhivtam a vedonot, hogy szeretnek leallni (egyenlore csak reszlegesen) az anyatejezessel, es milyen tapit adhatok Zsombinak. Erre megint megkaptam, hogy ket hetunk van, hogy Zsombi csak fozelekre alljon at ebedidoben. Mikor mondtam neki, hogy kicsifiam tovabra sem az a fozelekfalo belgep, ismet megkaptam, hogy eheztessem, stb. es majd atszokik. Es ket hetunk van ra. Aaaaaaaa, mi a francnak eheztessek egy gyereket? Ht csak tudja, hogy mikor mire van szuksege, nem?????? KépKép

Na, teszek fel ujabb harom hozzatapis kepet gyerekemrol, aki nem eppen urifiu modjara viselkedett ma ebednel. KépKépKép

Kép

Kép

Kép


Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Aaaaa, az elso kepet elszurtam. Kép

Kép
gombóc
 
 


Urszila: receptet elmentettem, jol hangzik, ki fogom probalni.Kép

Ari: jo pihenest nektek (maramennyire egy baba mellett lehet)Kép

Franyo: gyogyulo apaKép Gyogyszer: huhhh, telleg aranyarban volt.Kép

Elli: apaboka miatt drukk (nekem akkor szakadt el a bokaszalagom, mikor mar Lacko a pocimban volt de meg nem voltunk biztosak benne. Es rontgenezni kellett, brrr. De szerencsere nem lett baj belole.Kép)

Andy: Mark meg mindig aranyos.Kép

Franyo: nahh naszasszony, akkor majdnem eccerre evfordulozunk.Kép Anka valami hihetetlen pozokat tud felvenni alvashoz.Kép Erdekes, Lacko minidg szepen elnyulik.Kép

Maci: en sem vadaszom ki a szempillat, csipat Lacko szemebol, ot lathatoan nem zavarja, elobb-utobb ugyis kijon.Kép

Norkini: en fa etetoszeket fogok venni, (amelyiket szet lehet szedni kisasztalnak-kisszeknek), de nem a mindenhol kaphato nagyon olcsot, hanem a Megatoysban kaphato joval stabilabbat. Nem tudom sajna a nevet, en is csak masnal lattamKép

orsoly
orsoly
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?