Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok :)

Csak gyorsan...

Június, most látom a wiw-en, hogy tegnap szülinapod volt :oops:
Boldog TegnapSzülinapot kívánok Neked! :lol: Füled érjen bokáig :wink:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


junius:
Boldog szulinapot! :D :D

balwin:
Hogy tortent az agyrol leeses? Remelem mi ebbol kimaradunk, mert Timi aztan meg mindig nem surun forog, valahogy nagyon jol elvan ahogy epp leteszem... :roll:
Tegnap 7750 g volt.

szonibaba:
Remelem jol sikerultek a vizsgak.

zetus:
Tedd mar be legyszi a kozos album linkjet, mert nem talalom. Ugy megneznem egyutt a sok babucit! :)

Lassan az ajandekvasarlas vegere erek, remelem legalabbis, hogy holnap vegre mindent meg tudok venni. Meg fat kell vennunk, de lehet iden csak gallyakat veszek, mert mar 26-an elutazunk es csak januarban jovunk vissza... :roll:
Timi legujabb mutatvanya, hogy negykezlabra all es billeg. ezt 3-4 napja allandoan csinalja. Eleinte csak a kisagyban, mert ott ki tudta magat tamasztani a racsokban, de most mar ha leteszem az agyunkra ott is elvezettel csinalja.
Hat a korabbi elaltatas nem nagyon van inyere, mostanaban megint csak 11 fele alszik el, viszont 7.18-kor, mint a vekker kel. Napkozben is mar csak 2-3x alszik. Az elso hosszu delelotti alvas utan mar csak 1-2 rovidebbet. Erdekes, hogy nonek ezek a gyerekek.

Ha mar nem lenne idom az utolso nagy hajtas miatt jonni, akkor nagyon nagyon békés, boldog karácsonyt kivanok mindannyiotoknak! A kisbabaink biztos elvezni fogjak a meghitt hangulatot, a fenyeket, az illatokat! :) Mar nagyon varom a csodalkozo szemeit. :lol:

baratodildi
 
 


Sziasztok!

mielőtt elfelejtem ÁLDOTT, BÉKÉS KARÁCSONYT MINDENKINEK!

Nincs sok időm, de ahogy emlékszem, reagálok!

Etus,
Gratula a félévedhez!
Ja, és olyan irigy vagyok a babatali miatt, legközelebb mi is megyünk! Csak én viszem majd Johit is, úgyhogy RESZKESSETEK BABUCIK!, megy majd pesztrálka!

Lányok!
Senki ne parázzon olyan dolgok miatt, hogy mennyit eszik a baba! Elégedett, "oszt jónapot" (ahogy Dávid Iboly mondta)
Mi sem eszünk egyformán, és nem is vagyunk fizikailag sem egyformák!

Alvás!
Ebben nem tudok tanácsot adni, merthát ugye Johi a Pali születéséig mintaalvó volt, azóta CSAK velem akar! (tudjátok, meséltem már, micsoda cirkuszok voltak!)
Palkó is mintaalvó, remélem így is marad. Igaz már kicsit korábban kell a kis kíváncsi, 8-9helyett 6-7, de alszik rendesen.

Persze tegnap kiakadtam, mert délután ahogy Pali elaludt, Johi felébresztette, aztán Johi elaludt, majd Pali is nagy nehezen, erre apánk kifújta az orrát, mire mindenki felkelt, és csak ordítás lett alvás helyett.
Ezer dolgom lett volna (egész héten folyamatosan sütöttem, hajat akartam mosni, meg ajándékokat csomagolni...), kicsit felpumpáltam magam, otthagytam az egész pereputtyot!
Egy óra múlva mentem haza (mert már nem bírtam nélkülük :) ), és békésen szunyókáltak. A nagyágyban, Johi apa mellett, Palkó apa mellkasán, babugyolálva a takaróba. Édesek voltak...

Na, de a tegnapi nap nem ért véget, délután nagyon bedurrant az egyik mellem, és Paja hiába szívta, nem csökkent a nyomás. Fájt mint állat, piros volt. De csak az egyik fele keményedett be. Ekkor eszembe jutott, hogy valahol olvastam, létezik olyan, hogy tejkő, (kikristályosodik a tej) ami elzárja a tejcsatornát. Na, megnéztem a mellbimbóm, és tényleg, lehetett látni rajta egy fehér pöttyöt, pont azon az oldalon, ahol a keményedés volt!
még szerencse, hogy van net. Utánaolvastam mit csináljak.
Másfél órán keresztül szarakodtam, (forró víz, infra lámpa, közben kézzel fejés- csillagokat láttam) mire kitört. Na, a tej csak úgy dőlt kifelé. Van legalább a fagyasztóban is!
Ezután olyan fáradt voltam, hogy még fogat sem mostam.
De hogy mitől lehetett?????????????? Valszínű nem ittam eleget mostanában.

Bea!
BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nahát, hogy Rozi már fel tud ülni! Izmos lyányka!
Nekem Palkó még dülöngél, ha meg is támasztom a hátát. De már kezd kúszni, meg négykézláb ringatózik.
Pörögve-forogva olyan gyors, mindent megszerez!

Ildi,
igen a gyerekek mostmár egyre kevesebbszer alszanak, több időt!
Palkó reggel felkel, délelőtt még szunyókál egy órácskát, aztán ebéd után 2-3at, és este fél9-9 körül alszik el.
Aztán lassan majd csak az ebéd utáni marad, meg az éjszaka!
Nagyon kíváncsiak már a világra!

Én még nem adok a Palkónak csak didkót, de már gondolkodom rajta, mert amikor eszem, és az ölemben van, úgy néz! Mintha kérne! Johi múltkor odatartott neki egy kekszet, és tátotta a kis csőrét! Én meg persze frászt kaptam, meg ne egye!

Most látom, mennyit írtam...bocs. pofa becsuk!

Boldog ünnepeket, és babákat!

Sok puszi, Kata

Kép


Kép
skat
 
 

 
 

Sziasztok :)

Csak gyorsan hoztam a táblit...írni majd máskor :) Jó éjt.

Kép

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sajnos nem tudok most írni, de mindenképpen szeretnék nektek

KELLEMES KARÁCSONYT és BOLDOG ÚJ ESZTENDŐT kívánni!

fatima
 
 


Békés Karácsonyt kívánunk Mindenkinek!

Kép

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok, mar Szombathelyen vagyunk, nagy a rohanas, en sem tudok sokat irni...

aldott es bekes karacsonyt kivanok mindenkinek!! :)


Ildi: a link: http://2007-junius-babai.blogspot.com/
az elobb belekukkantottam, de pici volt a Timi, el sem hiszem, hogy o is volt ilyen kicsi baba :)

(sajnos jo ideje nem tudtam frissiteni... de majd az unnepek utan igyekszem... :))
puszi nektek: Etus

zetus8
 
 


Sziasztok,

Lehet, hogy vannak néhányan, akik még emlékeznek rám... Már nem olvaslak Benneteket, de azért szeretnék mindenkinek szeretetben gazdag, békés, boldog Karácsonyt kívánni! :)

Kép

Kép

Kép
zsókuci
 
 


Boldog , Békés karácsonyt kívánunk mi is mindenkinek!!

Kép
manóci
 
 


Először is !

BÉKÉS, ÁLDOTT KARÁCSONYI ÜNNEPEKET KÍVÁNOK !!!!!!

Szerintem abban egyetértünk, mindegyikünknek meglett idén a tökéletes karácsonyi ajándéka!

Zsókuci természetesen nem felejtettünk el!

Köszönöm a köszöntéseket :wink:

Puszi Bea

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Sziasztok!

Csak most jutottam géphez. Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok mindenkinek!!!
Mi jól vagyunk Balázs kapott sok ajándékot főleg rokonoktól, örült is nagyon. Hoztam pár képet.

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép



KépKépKép
rena10
 
 


Zetus:
Köszi! :) Bercel biztosan elvezi a nyuzsgest! :)

Hat lassan nekem is hihetetle, hogy olyan pindurka is volt! Most mar o o is sokat forog. A csaladi unnepeken kepes volt a zajban is aludni, mig mindenki nyuzsgott a lakasban :D
Mi is videken vagyunk.

Junius:
Most nem fogunk tudni bemenni Miskolcra :( Hiaba vagyunk hosszu ideig, mert sogornomek is itt vannak mg nehany napot, aztan uj evben meg a szilvesztert pihenjuk es 4-en mar indulunk is vissza. Remelem legkozelebb osszejon.

Rena:
Jok a kepek!

manoci:
Neked is szep az udvozlokartyad! :)

Tettem en is par uj kepet fel a keptaramba.

baratodildi
 
 


Kép

Kép

Kép

baratodildi
 
 


Bocsi lanyok az analfabeta szintu hibas hozzaszolasert :( :oops:

baratodildi
 
 


Sziasztok :)

Bocs, de nem tudok olyan sűrűn jönni, mint szeretnék :oops:

Nagyon szépek a gyerkőcök! :D

Ildi...az úúúúúgy törtéééééént... Ültem itt a gépnél, Bogyóm mellettem 1,5 méterre az ágyon tombolt...sűrűn ránéztem, többször vissza is pakoltam az ágyunk közepére. Eccercsak hallok egy tompa puffanást...odanéztem, mit túrt már le megint az ágyról...hát saját magát :( Azt láttam csak, hogy háttal fekszik a földön, meglepett képpel. Odarohantam; de félúton már láttam, hogy kitör belőle a nagy bánat ordítás formájában... Mindez a pillanat tört része alatt... Felkaptam, sikított fél percig a lelkem, aztán megnyugodott... 10 perc múlva már vigyorogva fogadta a hazatérő apját :) Szal figyelmetlen voltam, nincs mit szépíteni :( Ha ideülök a géphez, mindig lelkifurdancsom van :oops:

Drága Zsókuci, kicsit megkésve :oops: , de nektek is nagyon kellemes ünnepeket kívánok! :) A Szilveszter még belefér... :wink: Ha olvasol minket...

Hajni Hannababájának Boldog Nyóchófordulót! :wink: :lol:

Hoztam a táblit:

Kép

Meg pár karácsonyi képet :)

Kép Kép Kép Kép Kép

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Sziasztok!

Judit: Milyen ugyesen ul mar AnnaLucus! aztaaaaa!! Bercel meg siman eldol, ugyhogy en meg nem eroltetem... legalabbis megprobalom... :) Latom tetszik neki az ajandeka amit kapott! :)

Ildi: Timike edes mint mindig! :) Hogy birta a rokonlatogatast? Bercel total kivolt neha, foleg estere faradt el, volt hogy alig birtam elaltatni... nalunk a legszukebb csaladi kor 15 fo... de azert elvezte a nyuzsgest, csak neha sok volt mar neki...

Hajni: Boldog 8ho-fordulot! Kerunk Hannusrol is karacsonyos kepet! :)

Manoci: De jo hogy jelentkeztel! Ugy orultem neki/neked! Édesek a lanyok a kepen!

Rena: Balazs is nagyon aranyos, tenyleg milyen nyulank baba!

Zsokuci: Ha nem is irsz, mindig a topic tagja leszel... Nagyon Boldog Uj Evet kivanok neked, es hogy teljesuljon minden amire vagysz!

Ha lesz idom en is rakok fel par kepet

zetus8
 
 


Kép Nagyon odavolt a szaloncukorert, persze nem hagytam neki hogy egyen belole... de a papirt picit nyalogathatta :)
Kép
Imadja visszanezni a fenykepeket... :)
Kép
Kicsi boldog babam...
Kép

zetus8
 
 


Zetusköszi, aranyos vagy, hogy hiányoltál :)

Mi jól vgyunk,Hannus is már növöget, bár kosaras tuti nem lesz :lol: Már elkezdtük a hozzátápit mi is.gyümölcsöket eszünk, krumplit, sütőtököt, és szép apránként most fogom bevezetni tovább a többi főzit!Vacsira este meg sinlac pépet eszünk.Persze cici az minden kaja után dukál :wink:
Nagyon ügyes is, minden irányba fordulunk, dumálgat egy csomót, kutyázik, és már nem csak a térdén támaszkodik, hanem négykézláb is a lábfején !Olyan kis édes ilyenkor :)
Szerencse a betegségek is elkerülnek,(kopp,kopp)
Karácsony jól sikerült.Kaptak a csajok jó sok játékot!Most Eszti is el van látva, azt sem tudja mivel játszon annyi mindent kapott :)
Hannus meg Fischer Price játékokat, és tökre tetszenek neki!
Rakok képet, már úgyis rég láttatok minket :wink:

Kép

Kép

Kép

Kép
manóci
 
 


Manó!
Én is hiányoltalak már, csak úgy magamban :wink: Tök jó, hogy jelentkeztél és remélem velünk tartasz az újévben!

Etus!
Bercelnek az a Mikusapkás kép valami eszméletlen! Annyira huncut vagány, zabálnivaló! És a közös képen is nagyon jól néztek ki! Füligmosoly :lol:

Judit!
Nagyon örülök, hogy hoztál Annalucusról képeket! Tényleg szuper ahogy ücsörög. És a vörös sérója, haláli jó :D

Ildi!
Timikét és régen láttuk, már nem is minimanó, nagyon szép!

Roziról! Négykézlábazik a drágám, szigorúan hátrafelé halad!!! Persze egyre távolodik a kiszemelt tárgytól, de sebaj mert mindig talál mást helyette. Időnként lecsücsül a négykézlábról, de utána általában eldől, mert még nem tud sokáig ücsörögni. Ő is kaptt Fisher Price játékokat, de most a mászkálás jobban leköti!

Egy pár karácsonyi!

Kép A kis család Kép

Bea

Kép[/url]
június
 
 


B.U.É.K. Kép
manóci
 
 


Bújjon Mindenki! :wink: Boldog Új Esztendőt Kívánok Nektek! :D

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


B.Ú.É.K.!!! :P :P :P :P :P

Remélem mindenkinek jól telt az evzárás és az év kezdés is hasonlóan jó lesz.
:)
Gyönyörűek a gyerkőcök! Annyira jó nézni, ahogy nőnek :lol: lehet elfogult vagyok, de ritka szép babák vannak ezen a topikon! :P

Nálunk izgi lett a szilveszter, mert havazni kezdett még indulás előtt. Timit is vittük magunkkal, aztán 9-kor hazajöttem elaltatni,. ami nem sikerült. Utána anyósomékkal maradt, de inkább ő is bulizott, mint aludt. Végül éjfél előtt még haza kellett jönnöm egy gyors elaltató szopira, mert szegényke nem akart a nagyinál elaludni. Aztán ejfél előtt 5 perccel még visszaértem a buliba és onnan jó volt. :) Persze ma jó lenne aludni, mert Timi órarend szerint működik, én meg kicsit alváshiányos vagyok :lol:

Timi is Bercelhez hasonlóan imádta a szaloncukor papírját nyalogatni :P

Micsoda csodakuckója van Annalucusnak!!! :P Nagyon klassz, mint egy nagy bőrönd, még fogantyúja is van! :D Cuki!!!

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Boldog Új Évet Mindenkinek!!!

Mi itthon voltunk csöndes szilveszter este volt, ittunk fél üveg pezsgőt. Balázs csak éjfélkor kelt fel a petárdákra, könnyen visszaaludt. Nagy hó esett itt is levittük Balázst délelőtt tetszett neki. Kép Kép Kép


KépKépKép
rena10
 
 


BÚÉK!

Előszöris köszönjük a köszöntést! Bizony mi már 8 hónaposak vagyunk! Mászunk Kapaszkodva felállunk és már gyakoroljuk a menést! Rohamos ütenben fejlődik a kislányom!

Sajnos azomban most betegek vagyunk. A karácsonyi puszik megadták a kellő hatás. Éjszaka négyszer kel, mivel nem kap levegőt a noziján.

Most ébredt megyek!

url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
hajnus83
 
 


hajnus:
Javulast Hannanak! Timinek is ma reggel le kell szivni majd a nozijat, mert ejjel kicsit hortyogott neki. :( Aposomeknal mindig elegge fura a homerseklet es ugy tunik nehezen tud alkalmazkodni a nagy ingadozashoz.

Itt meg most is csodas havas a taj. :) Annyira szeretem!!! Timi is jol racsodalkozott, aztan jott a hehehehehe... Ami az orom kifejezese nala.
Tegnap megtanulta a kukucskalos jatekot Timi. Maganak lehuzza az arcarol a kendot es nevet kozben, ha azt mondjuk kukucs :) Nagyon ari vele! Rengeteget dumal, mar ugy porog forog, hogy gyozok utana menni. :) A legviccesebb, amikor avval szorakoztatja magat, hogy 20x oda-vissza forog egyet. :) Ebben mi a jo? :P A terden valo himbalozast szorakoztatobbnak tunik kivulrol, de ezt is allandoan csinalja. :) Vicces nezni, ahogy erositi a kis izmait :lol:

Kivancsi vagyok, hogy mennyi lesz majd a sulya? Holnap mar megyunk vegre haza. 8-an meg megyunk szurira. A prevemar vagy milyen agyhartyagyuszis oltast kapja meg.

Valamikor kerdezte valaki, hogy mekkora a nagy kutacsa Timinek. Csakmindig elfelejtem beirni... 3x3 ujjnyi a legnagyobb kiterjedese. Mintha picit kisebb lenne, de nem jelentosen megy ossze :(

Januari tali kinel legyen es mikor? :wink:

baratodildi
 
 


Sziasztok Csajok!

Rozi is olyan szörcsögős, de a porszívó nem hoz ki semmit, hiába "kínozom" szegénykét.
A hó nem hozta lázba, csak hunyorog mintha bántaná a szemét. Rozi is olyan ari ahogy négykézláb himbálózik és egyre gyakrabban csücsül le négykézlábról a popsijára. Néha sikerül úgy is maradnia.

Timike édes lehet ahogy hehheehézik!!! :lol: Rozi is imád bújócskázni. Van, hogy a fejére teszem a paplant, és mondjuk átmegyek a másik szobába pelusért, addig ő fekszik a paplan alatt és várja, hogy "megtaláljam". Úgy tud örülni amikor lerántom róla!

Kicsit beleolvastam a 2008. júniusban szülök topicba! Jó volt nosztalgiázni,olyan furi érzés!

Pusszantás Bea

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Sziasztok :)

Istenem, de szépek a lányok, fiúk :lol: És hogy nőlnek! Betegeskedő manóknak jobbulást :(

Manóci, látom Hannának is lapul már a kakastaréj :lol: Amúgy egyre jobban hasonlít rád :)

Zetus, Bercel tiszta mosoly gyerek :D Mint az anyukája :wink:

Ildi, Timi is nagyon édes :) És jó hosszú babának tűnik :)
Én kérdeztem a kutacs méretét...ne aggódj, Timinek se marad meg örök életére :wink: Látod, már kisebbnek is érzed :)

Június, ősszel én is belopakodtam a 2008-as topicba, írtam is nekik - tök jó volt nosztalgiázni :D

Táblit délután-este hozom :oops:

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Június, Rozi nagyon cuki a közeli képen :lol: Hiretelen szó sem jut eszembe az arckifejezésére :D

Rena, ti is szépek vagytok :)

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Rena,Balázs nagyon aranyos kis mosolygós baba :) és te is tök jól nézel ki :wink: csini vagy!

Judit,aha, kakastaréj már a múlté! :lol: :lol: Egyszercsak észrevettük, hogy lelapult a haja :lol:
Örülök, hogy szerinted hasonlít rám!Végre egy kicsit valamelyik gyerekem!Mert Eszti, tiszta apa :)
Táblába az adataink: 4950g, és 60 cm mi már jó rég adtuk le :oops: /
manóci
 
 


Hoztam a táblit :)

Kép

Lányok, ezek után sajnos még kevesebbet tudok majd jönni :( , és bár nagyon szerettem csinálni, mégis szeretném valakinek átadni a stafétabotot táblázat ügyben...átvállalná valaki?

Judit
Kép

Kép
balwin
 
 


Judit csak nincs valami baj?

Sajnálom, hogy ritkábban leszel, így is sajna eléggé halódik a topic! Én táblázat ügyileg béna vagyok! Talán Etus,ő olyan kis ügyes!

ETUS hol vagy???

Bea

Kép[/url]
június
 
 


balwin
Sajnalom, hogy ritkabban leszel. Azert remelem semmi gond nincsen...
Timi mar nagyon kozelit a 8 kilohoz. 7.92 mertem legutobb nala. A centiket nem tudom, de mar a 74-es rucik jo ra leginkabb, meg van azert par 68-as is... Szepen novoget minden baba :D
Szerintem az sem baj, ha csak ritkabban hozod a tablazatot, pl havi 1x :wink: , ha nem lesz ra jelentkezo. :roll:

Etus
Tenyleg merre vagy :?:

Mar nem tudom melyik babuci sikoltozott, de most Timire is rajott.... Teljesen kesz vagyok tole. Ha almos, ha ehes, ha unatkozik... :evil: :evil: :evil: :evil:

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Kibújt Hanna első fogacskája. Nem hittem hogy ennyire lehet neki örülni. Persze az éjszakáink nagyon rosszak: Ma éjszaka is 2x kelt, amiből 1,5 órát fent volt. De elég jó bírom éjszakázást ismét.

Látom mindenki babója beindult.
Hanna nagyon aktív lett. Ma szerelte fel az apa a lépcsőre a hálót, mert már neki indult. Folyamatosan rámol, húzogatja a fiókokat, nyitogatja a szekrényajtókat, birizgálja nővényeket. Egész nap NEM-NEM SZABAD. :roll:

Puszilok mindenkit.

Balwin: Mi történt?

url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
hajnus83
 
 


Sziasztok!!

Elek meg, csak mult heten Oliver szabadsagon volt, igy nem nagyon jutottam babanethez, probaltam kihasznalni, hogy Oliver itthon van, es nekialltam rendet rakni a lakasban meg mosni, stb. Na hat ebbol az lett, hogy 3 napon keresztul egyfolytaban pakoltam, es a vegere nagyobb dzsuva lett a lakasban mint elotte volt... :oops: en ezt nem ertem komolyan mondom. Szoval feladtam. :) Na jo, azert ma mar egy fokkal jobb a helyzet... :)

Bea: Nagyon edes Rozi a karacsonyi kepeket, neked meg tok jo a hajad, jol all, tetszik!

Remelem azota Hanna es Timike mar jobban van, es nem kell szivni a nozijukat, Bercel utalja, es kesz tortura az egesz ha csinalni kell...
Hajni: gratula a fogacskahoz, mi meg mindig fogatlanok vagyunk!

Ildi: ti ma mentek oltasra, ugye? majd irj hogy viselte Timi!
Januari baba-talit mar alig varom, nekem mindegy hol lesz, mi mindig szivesen latunk titeket es masokat is akik ujonnan csatlakoznak... (Kata, te mar regota igerkezel... :)) Majr racsorgok Emesere hogy all a vizsgaival, mikor er ra.

Judit: :( :( :( :( :( :( Ne tunj mar el kerleeeeeeeek! Olvastam sorrendben vissza a hozzaszolasokat, es pont az jutott eszembe, hogy milyen jo, hogy te csinalod a tablat, mert igy ha maskor nem is jossz, penteken biztosan, es ez tok jo, mert tudom, hogy penteken mindig meselsz talan Anna Lucarol. Es fel akartam vetni, hogy mindenkinek ki kene jelolni egy napot, amikor "kotelezo" a megjelenes, es be kell szepen szamolnia a manojarol, erre olvasom tovabb... :(
Remelem nincs semmi baj... vagy csak unod mar a tablazat csinalasat? :) En elvileg szivesen atveszem, bar nem igernem, hogy ilyen kis lelkiismeretesen tudom mindig hozni, de egyenlore azt mondom, hogy nem veszem at, hatha mas se, es akkor lelkiismeret-furdalasod lesz, hogy senki nem veszi at, es akkor mi lesz, nem lesz tabla, es akkor maradsz, es jossz mindig legalabb egy heten egyszer... :)

Na majd meg jovok, reggelit kell csinalnom Olivernek

zetus8
 
 


zetus:
Igen, ma megyunk oltasra, majd meselek, de remelem nem lesz tragedia belole. Timi ugyanis elegge bizalmatlanna valt idegenekkel szemben es gondolom a doktorneninek nincsen ra ideje, hogy 20 percig beszelgessen vele mielott hozzaszol :wink: :lol:
A sikitozas tenyleg nagyon idegesito nala, de tegnap delutanra atvaltott javareszt dajdajdajdejdejdej hangokka. :) Szoval bizom benne, hogy atmeneti csak az ilyenfajta akaratnyilvanitas.
Ami viszont aggasztani kezd, hogy ejjel egyre surubben kel enni. Altalaban 5-6 kozott, aztan 1,5 orat fent van es alszik tovabb 9.15-ig kb. Nekem ez elegge rossz igy. Tippek, hogyan tudnam ezt elkerulni? Szerintetek este a cicizes melle meg etessem meg plusz lefejt tejcivel, hatha ugy kitart benne? Eddig olyan klasszul aludt ejjelenkent, most meg 10 korul alszik el es aztan ez van. A nappali alvasai is kezdenek atalakulni, jelenleg abszolut elvesztette a jo kis rendszeret. Ha kiteszem a levegore akkor alszik 2-3 orat egyhuzamban, es ezenkivul meg egy alvasa van, ha nem teszem ki, akkor 3x alszik kevesebbet... Hat nem tudom mi a jo tenyleg...

Zenes mondokas programra kezdunk jarni a heten, ha mar en lustasag nem vittem uszni, ide csak elviszem. Ugy olvastam feleves kortol ajanlott, Timi meg imadja a mondokakat, meg az enekeket. Etustol tanultam parat :lol: , azok a kedvencei :) Hatha elvezni fogja es nem unatkozik aztan annyira delutanra a jarokaban :D , ha nekem epp hazimunkazni kell.

Hajnus:
Gratulalok az elso fogacskahoz! El tudom kepzelni mekkora orom, mert en mar nagyon varom. Timi is meg fogatlanka. :) Mondjuk o meg hajatlanka is :lol: :P :D

Talival kapcsolatban januar 22-höz mit szolnatok? Ki erne ra csatlakozni hozzank?

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Már nagyon régen voltam de nagyjából visszaolvastam. Látom mindenki szépen fejlődik.
Nagyon jók a babafotók,gyönyörüek a bébik......hát elteltek az ünnepek....

Mi jól vagyunk csütörtökön megyünk dokinénihez már rég mértem,de kb 6 és fél kg körül vagyunk.
Elég lusta baba a drágám még csak forgolódik de azt sem olyan aktivan. Hál isten nem finnyás de a darabosabb kaja még kifog rajtunk. Nekünk semmi nem változott a tápszer evésbe,ugyanugy 3 óránként eszik talán éjjel egy kicsit tovább húzza de akkor is eszünk. 140 g nál többet nem akar enni+1 szer főzi + gyümi.
Éjjel van mikor fennt van éjfélig de már 4 kor éhes tehát sok alvás nincs mellette.
Dobok pár képet:

Kép
bóbita3
 
 


Kép fürdés után Kép karácsonyi pihi Kép Gizi mamával Kép az első karácsonyom!!! Kép Húgommal Kép Apával és anyával a legjobb.... Kép Hát nemigen szeretek hason pedig anya mindig erőlteti...

Kép
bóbita3
 
 


Bóbita,nagyon cukik vagytok :) és az a HK-s ruci :) :) Igazi csajos darab!Eszti imádja nálunk :wink:
Most látom csak, hogy ti Győriek vagytok?nekünk ott laknak barátaink, és szoktunk néha menni hozzájuk!Ha egyszer ott járunk majd szólok, hátha összefuthatunk :wink:
Megkérdezhetem, hogy kié az a sok kupa a szekrényben?És mivel nyerte?/csak kiváncsi vok :oops: bocs/
manóci
 
 


bobita
De jo, hogy jottel :!: Tenyleg nagyon regen nem jartal mar itt. Orulok, hogy jol vagytok. Szuper kis kepeket hoztal a kis csaladodrol.
Ugyanilyen a szopiparnank nekunk is. :lol:

Nalam is mar 6 elott kelt Timi ejjelente az utobbi napokban, pedig csak 10 utan fekudt le, de ma sikerult ezt 6 utanra kitolnom ugy, hogy meg este almaban cumisuvegbol az evese utan lefejt tejcit megitattam vele. Raadasul ma miutan felkelt kb 4 percre utana meg fel 10-ig aludt. Nem a delelotti alvasat evvel teljesen kivaltja viszont emelett nem tudok majd vele delelotti programokra jarni.
Szerintetek mit csinaljak :?: Varjak, amig kinovi ezt a fazist :?: :!:
Kicsit elszomorit, mert annyira klassz kis napirendunk volt, holnaptol meg heti 2x jarnank delelott zenes foglalkozasra. Nem tudom igy hogyan viszem majd el :?: Mondjuk fel lehet eppen kolteni. Persze lehet csak a megfazas miatt van uj napirendunk :roll:

baratodildi
 
 


Bobita: de jo hogy jottel, a kepeknek meg kulon orulok! :) Milyen nagy mar a manod! Igazi kis holgy lett belole!

Ildi: hat nem tudom mitol lehet ez az "uj napirend", nalunk altalaban csak par hetig van egy bizonyos napirend, aztan valtas, es jon egy teljesen masfajta... mondjuk ez a mostani mar egy honapja tart, es en nagyon birom! Bercel 10 korul kel reggel, hat en ennel jobbat el sem tudnek kepzelni!! :) En GYULOLOK reggel koran kelni (delelott 11 elott nekem minden idopont koran van, azaz nalam hajnali 9 orarol beszelhetunk... :) Bercel fel 10-10-kor alszik el, es altalaban 2, fel3 korul megebred, akkor megitatom vizzel, rogton visszaalszik, de mostanaban kel 6 korul, akkor megetetem, ilyenkor nem eszik sokat, szoval szerintem igazabol nem ehes, de inkabb egyen 5-10 percet, es utana aludjon, minthogy orakig ringassam... de 7, fel8 korul mindenkeppen kel enni, akkor megetetem fekve, es meg igy alszik mellettem 10ig. De en ennek uuuuuuuuugy orulok! :)
Na mindegy, lenyeg a lenyeg, hogy szerintem csak atmeneti dologrol van szo, Timi olyan kis rendes lanyka! :)
Ha marad ez a napirend, es nem tudtok rendszeresen eljarni zenebolcsibe, hozzam johettek, ugyan zongorazni szeretek a legjobban, es Bercel is imadja, de zongoram nincs itthon, meg klarinetom meg hegedum meg szaxofonom se (ezeken is jatszottam), de furulyam van, szivesen enekelgetek Timikenek! :)
Ja, es nekem jo a januar 22, beirtam a naptaramba!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Bercel kedvenc jateka egy ures baby jana-s sportkupakos muanyag flakon, kepes 10perceken keresztul eljatszani vele... A masik kedvence egy pluss tehen farka, ami 3 zsinorbol all. Azt csocsalja rengeteget. A ti gyerekeiteknel mi a kedvenc jateka???????

Na mennem kell, mert Oliver laptopjat tegnap elloptak, es most az enyemen kell hogy forditson... :cry:

zetus8
 
 


Etus:
Nem tudom, hogy erezte e Timi, de ma 7.30-ig aludt es el tudtunk menni ebbe a szuper zenes babbuliba :) Na jo, nem igazan buli volt, de nagyon elvezte, ugyhogy jarni fogunk majd hetente 2x.
Nalunk az ures 1,5 literes vizes uveg es a szaloncukorpapir az uj nagy slager jatek. A mindenkorui kedvenc a nyalkendo, az a zold, ami nehany kepen is rajta van. Avval meg most is jatszik szivesen.
Amugy konkret kedvenc jatek nincsen ezt leszamitva :)
Azert kedves vagy a furulyaval :) Ott is volt furulya, meg hegedu is :)

baratodildi
 
 


Zetus,laptop :( sajnálom!De Olivér csak nem fordító??
manóci
 
 


Zetus:
Hogyan loptak el? :shock:

Most nezem, hogy elrepult egy regebbi hozzaszolasom. :shock: Hogy lehet ez????
A lenyeg, hogy Timi jol viselte az oltast, alig sirt, utana meg semmi nem volt.
Ma eloszor elaludt oldalt es hason fekve is. Mar kb 3-4 hetes kora ota csak haton aludt. Erdekes...
Ja es meg eszembe jutott pár kedvenc jateka. A karoraink leszedesenek kiserlete, meg a cumitarto csipesz es a zsinor a cumi es a csipesz kozott. ha meg az nincs, akkor a cumi is jo jatek sokszor. A fulet lokodi es akkor csorog neki. :lol: En mar regen unom, de o minden nap tud vele jot jatszani :wink:

Ja es nem babbuli, hanem bababuli :)
Holnap is megyunk, de ez egy masik szervezesu a Művházban lesz.

Tobbiek nem nyilatkoznak 22-rol??? Majd eldontjuk a helyszint, ha osszejon a csapat... :wink: Na hajra lanyok, nagy buli lesz!!!

baratodildi
 
 


Sziasztok!

Babatali ügyben, még mindig nagyon tél van innen védékről felmenni. De majd tavasszal.

Rozi is imád a cumi csipesszel játszani, szereti még a 3 in 1 kávé kiszacsiját, minden plüsjátéknak a kis cimkéjét, szalagokat, természetesen az ásványvízes flakont. Ő is nagyon szereti egy püs elefánt ormányát és farkát rágcsálni, meg fogdosni.

Etus, hogy Te milyen univerzális vagy. Mik derülnek még ki rólad?! Ennyi hangszeren játszol, meg közben egyetemre jársz, nem semmi csaj vagy :lol:

Ildi!
Pontosan mit csináltok a zenebölcsiben? Lehet, hogy Miskolcon is van ilyesmi, bár Rozi délelőtt mindig alszik.

Puszi

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Rena!

Átnéztem megint a képeket (szeretem nézegetni) és olyan Fisher Price malacunk nekünk is van, mint Balázsnak, csak rózsaszín. Balázs, szeret vele játszani?? Szerintem nagyon jópofa. Rozi leginkább a haját szereti nyalogatni!!! :lol:

Bea

Kép[/url]
június
 
 


Ildi: de jo, hogy vegul el tudtatok menni!!!! Biztos voltam benne hogy Timi imadni fogja! :) Hason alvas... Bercel meg mindig nem hajlando hason aludni, pedig neha beprobalkozom vele, de abban a pillanatban fordul at a hatara, meg oldalra, tekereg-ossze-vissza. Magatol is hasra fordul, de semmi penzert nem aludna ugy...azaz aludna ugy, de ugy meg en nem akarom hogy aludjon... az a durva, hogy par napja azt csinalja, hogy a ket kis kezet az arca melle teszi (hason), es total belefurja a fejet a matracba, ugy, hogy a cumi a szajaban van, es ugy alszik. HAT HOGY LEHET UGY ALUDNI? Tokre felek hogy megfullad vagy vmi... mert jo, hogy ha nem kap levegot, majdcsak megfordul, nade en latom, hogy nem kaphat ugy levegot ahogy fekszik!!!!!!!!! Ugyhogy igy inkabb ne aludjon hason! :oops:

Laptop... jaj ne is mondjatok, annyira gaaaaaaaz! Ceges laptop volt, szoval nem ezert faj, mert kap helyette egy masikat, de rengeteg cucca rajta volt Olivernek, mondhatnam kis koltoi tulzassal hogy az "elete", persze semmi nem volt lementve... :cry: Kepek amikor az USA-ban voltunk, kepek a naszutunkrol, csaladfakutatas-anyagok, munkahelyi dolgai, forditasok, egyhazi cuccok, stb. nagyon gaaaaaaaaaaaaaaaaaaaz, majdnem sirva fakadtam amikor hivott telefonon hogy elvittek... es raadasul hogy!
Kedden este talalkozott munka utan egy ismerosevel, es kb. masfel orat beszelgettek. Kozben en felhivtam Olivert, hogy menjen mar el a boltba, mert kene par dolog (nekialltam dietazni, es epp gyumolcs-napom volt, es kesudiot akartam enni, mert azt is lehet, de nem tudtam lemenni venni, mert annyira csuszos az ut, hogy a Manoval nem mertem bevallalni... ) na mindegy, a lenyeg, hogy mondtam neki menjen mar el boltba, de mire hazaert volna, az itt levo boltok mar mind zarva lettek volna, mert 8 ora elmult... en kiakadtam, o meg mondta, hogy elmegy es keres vmi boltot a Kolosy ter kornyeken (ott talalkoztak az ismerosevel), en meg mondtam, hogy hagyja a fenebe, inkabb jojjon haza...
Szegenykem meg akart lepni, ezert kitalalta, hogy elmegy egy nem messze levo Lidl-be, a srac meg akivel talalkozott felajanlotta hogy elviszi, persze akkor mar ot is hivta a felesege hogy hol a rakban van mar. A lenyeg, hogy bementek a Lidl-be, de elotte meg Oliver nagy gondosan a csomagtartoba rakta a laptop taskajat, mondvan hogy fo a biztonsag. (egyebkent nem is ugy nez ki mint egy laptop-taska, mert laptop-hatitaska, tehat ranezesre nem latszik hogy laptop van benne...) Es kepzeljetek, amig vasaroltak, elvittek a taskat, meg a srac cuccait is... De ugy, hogy nem tortek fel semmit. Kihivta a srac a rendorseget a biztositas miatt, es mondtak, hogy mostanaban eleg gyakori biztos ilyen frekvencia-izevel csinaltak, hogy felveszik a pittyegest amikor nyitod-zarod a kocsit, es aztan lejatsszak, es siman kinyitjak feltores nelkul (vagy vmi ilyesmi).
AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!
Olyan szemet emberek vannak! Hogy jonnek ahhoz, hogy mas cuccahoz hozzanyuljanak??????? Ilyenkore teljesen elvesztem a krisztusi szeretetemet, es szivem szerint visszaallitanam a Szent Istvani torvenyeket: aki lop, annak vagjak le a kezet... :oops: De legalabbis furdessek meg a jeges Dunaban vagy mittudomen... :lol:

Manoci: Oliver nem hivatalos fordito, de a munkakorevel egyutt jar, hogy sokat kell forditania (pl. trening anyagokat angolrol stb.) Meg minden evben van tobb kepzes, ami vhol kulfoldon van, es akkor van, hogy o kiseri a magyarokat, es akkor o fordit nekik. (Igy voltunk pl. marciusban az USA-ban 3 hetet, akkor egy konferencian kellett forditania, stb...) De egyebkent tok buszke vagyok ra, mert szerintem jobban beszel angolul mint en, pedig en az egyetemen is eloszor angol szakos voltam, es sokat tanultam angolul, o meg szimplan "maganszorgalombol" ilyen kis ugyike :)

Jaj felkelt a Torpe mennem kell

zetus8
 
 


Teny, hogy "haldoklik" ez a topic, de ne vandoroljon mar el mindenki!!!!!!
Junius, ha te is atmesz teljesen a majusi topicba, en sirva fakadok... :oops: Persze ha van kedved/energiad, irj nyugodtan oda is, de ne hagyj itt minkeeeeeeeeeeeeeeeet teljesen! :oops: :oops: :oops: :oops:
Ha azok, akik atmentek a majusi topicba (pl. Golfmono, Fatima), ide irnanak olyan rendszeresseggel, akkor ez sem haldokolna... :cry:
Na jo, teny, hogy mielott megszulettek a manok, kicsit jobban porgott... :wink:
De en birom ezt a topicot, ne hagyjuk maaaaaaaaaar hogy megszunjon teljesen!

zetus8
 
 


Hahóóóóó Csajok!

Én itt is lennék, ha lenne némi élet! De sajnos nem igazán van! :(
Pedig "hivatalosan" ide való lennék, vagy mi!?!

Zetus! Én benne vagyok, hoyg felpörgessük a topikot! Na??? :)

fatima
 
 


Fatima: :D :D :D Aranyos vagy, szerintem egy probat meger... :)
Es nekem nem faj, ha a majusi topicba is irsz, csak irj ide is neha... :)
Na szep hetveget mindenkinek, mi mindjart indulunk Debrecenbe, Oliver ott tartholnap treninget, csak vasarnap este leszek megint... de akor aztan elindul a topicporges!! :)

zetus8
 
 


OK Zetus! Szavadon foglak!!! :)

fatima
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?