Új privát üzeneted érkezett!

Viszont a táncos pasik jók KépKépKép

Nyálacsorgató Szalma Kangi
kangi
 
 


Gombóc, én ilyen korában és ilyen Zsombi féle üléstudománnyal már beleraktam Timit a sportkocsiba eléggé hátradöntve, de engem a kényszer is hajtott. Timi ugyanis a mózesben végigüvöltött minden sétát, mert nem látott kiKép
Szerintem próbáld meg, ha nagyon nyeklik-csuklik, tedd félre az ötletet.

Kangi, ez a nagy lakás átka, én nem látom közben a tévét. Most nem dicsekedni akartam ámKép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Milyen jó annak aki egyedül csorgathatja a nyálát a tévé előttKép Én csak nem mondhatom apának, hogy kapcsoljon mán az m1-re, hogy lássak valami esztétikusatKép

Momo, aki most netezi el a kevéske alvásidejét


Momo
momo
 
 

 
 

NyalacsorgatoKangi. Csak Apacuka meg ne tudja! KépKépKépKépKép

Momo, KAngi, koszi a sportkocsis infokat. NEkem az a bajom, hogy eddig a hordozot raraktam a sportkocsira, igy viszont nem tudok tomegkozlekedni (tul nehez). A sportkocsival meg siman menne. NA, holnap kiprobalom! KépKép

Zsurlo, ideologiat en is tudok gyartani mindig. Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Na még egy kép a hálás gyermekről:

Így etetlek majd Apa, ha öreg és fogatlan leszelKép
Kép

Felhívom figyelmeteket a technikára, ahogy Timi a gyomorszájig továbbítja a drága étketKépKépKép

Jóéccakát
Momo


Momo
momo
 
 


Na, lefexem aludni. Mertmivel én is az alvásidőmben netezek, naná!

Jó éjt!
Kangi
kangi
 
 


Ildi
Holnap megprobalom a tobb tejcis megoldast, hatha?! De persze csakis szigorua mikroba Kép

Urszila
Oltas Kép
3 eves ifjonc Kép
Labos surolasa meg varat magara, nem volt meg hozza energiam...

Kangi
Repalevet Te eszkabalod v. veszitek?
Pancsi Kép
Piszkos Fred Kép
Kitartas! De jo a program, nem? Kép Juuuujjjj

Boldog Andy
Gratula az elore-hatra-oldalra haladashoz! Kép

Momo
Egy kis sulyzozas sem art! Kép Oltas helye Kép Rettegtetett kutya Kép
Virslis tortenet nem rossz, kiprobalom 1x Kép Kép
mit benazhattam el ezekkel a pelusokkal,hogy csak nekem szoszoz? Kulon bonuszba kaptam, vagy mi?
Kep halali! Ebredesek kevesbe lelkesitoek...

Gomboc
Ne gonoszkogggyyy itt nekem?! Kép Meg nemtom, de mindenkepp beszamolok a reszletekrol! Kép
En is kozepes dontesu allapotban (huuuh) szoktam Jazit babakocsiztatni, oszt ha elalmosodik leengedem.

Zsurlo
Kozteren sok a baba ezert inkabb nem viszem oda a kutyust, meg kellene fognom, o meg imad ugrandozni Kép
Kutyusok eltunese szo nelkul Kép Tenyleg huzos kicsit. Miert vartok 2 eves korig?
Krumplin nem Kép hanem szerencsere Kép. Keszultem lelkileg!
Tenyleg, meg nem is lattam Rolad fotocskat. KERUNK, KERUNK!!! Kép

huuu lanyok
Ma Jazi jatekbol raharapott az ujjamra a ket ujdonsult fogaval. Hat potyograk a konnyeim s meg mindig faj... Ha ezt a cicimmel muvelne en eskuszom ellonem magam Tanzaniaba...
Holnap baratnosBabas strandolas lesz (Zsurlo, nem csatlakoztok?). Persze Jazi megint partonulosdit jatszik majd.

Na jo ejt mindenkinek, a TVt tessek lassan kikapcsolni, holnap var a gyerek! Kép

Norka s Jaziboy
norkini
 
 


Momo,
Kép szuperKép Etetős Kép

Beu,
Megnéztem a képeket, nagyon jók.

Minitalizók!
Sajnos az azonosítással nekem is gondjaim vannak. Help! Feliratozza valaki, naaaaa...

Jó éjt!

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!
Én is vagyok csak kissé hulla, megyek is nemsokára aludni, csak gyorsan néhány kép és szó.Kép

Gombóc,
próbáld ki, hogy bejön-e Zsombimak a póz(félig ülős), Bence pl. utálja, pedig ülni már egész ügyesen tud, igaz támaszkodva, de a babakocsiban inkább hasalva kandikál ki. Így:
Kép

Zsurló,
boldog szülinapot!

Norka,
gratula a 2.fogacskához! Láboson lehetett még segíteni?KépKép

Franyó,
Anna nagyon édes és ügyes is egyben gratula!Kép
Mikor teszitek lejjebb az ágyrácsot? Bence is kúszik és tornázik ezerrel, úgyhogy nagyon azon vagyok, hogy a hétvégén egy szinttel lejjebb kerül a srác, mielőtt kifejel a kiságyból.
Párodnak jobbulást!Kép

Talisok, jók a fotók, kár, hogy nem mentünk(Beu volt kedves invitálni, nagyon meggyőzőenKép), de a hosszú hétvége elég gáz volt, Bence teljesen összezavarodott, éjfélig nem lehetett lerakni, így nem mertem megkockáztatni +1 kusza napot. Azóta szerencsére minden a régi kerékvágásban halad, kivéve, hogy nem igen tudom lerakniKép, ha meg mégis, akkor nem lehet őrizetlenül hagyni.
Ezt a pózt és még ilyenebbeket gyakorol szorgalmasanKép
Kép

Momo,
Timi és az apai génekKép

Zsizsa,
fejő: Avent Isis van, az elején jó volt, de aztán én nem igen fejtem, így mikor újra próbáltam már nem jött le vele semmi, maradt a kézimunka.Kép
Szivacs: nekünk sima van, semmi baj vele, gyerek él, klima van, így nem melegszik bele, lepedő: gumis frottír
orrszívó: kézi NUK orszívó végén lyuk, ráhúz porszívóra és kész - teljesen jól műxik
cumisüveg: nekünk van, 2-3alkalommal kapott a ded tápit +az elején a lefejt tejet hajnalban megkapta pótlásnak(nekem nem jött be a pohár+kanál), azóta sétához viszek benne forralt vizet, mostanában(6hónapos múlt) gyümilevet kap belőle vagy teát a nagy melegben. Nem kell, ha minden ok simán meg lehet lenni nélküle, de talán jobb, ha van otthon, esetleg kérj kölcsön, aztán majd eldöntöd, hogy kell-e saját. Esete és babája válogatja.

Kangi,
de jó, hogy bejön Julcsinak a répalé és pláne pohárból, nagyon ügyi.Kép
Én holnap próbálok adni répapürét, remélem jobban bejön majd mint a gyümik. Gyümilevek nagy elánnal tünnek el a gyerekben, gyümipépek be sem jutnak-talán a répa áttörést hoz.Kép


Kicsit(nem nagyon) parázom, valahogy nincs annyi tejem, mint eddig. ezért is örülnék, ha elfogadna végre valamit ez a fiú, mert egyre többet mozog és gondolom ezzel arányosan nő a kalória igénye is, viszont a tejtermelésem szerintem már a csúcsokat döngeti és félek nem elég már.Kép
Mikor a nagy Babanetes tali után este megjött, azt hittem gond lesz, de semmi nem volt, simán evett végig(4nap), elfogadta a cicim és elég is volt a tej. Pedig többen írtátok, hogy akkor elképzelhető némi sztrájk na meg mennyiségi visszaesés. Akkor semmi ilyen nem volt, de most....( szerintem kevés(mármint már nem elég az eddigi mennyiség), igaz, hogy többször eszik, de szerintem nem lakik igazán jól.
Vadul elkezdtem Urticat szedni és iszom a Birs levet is, help me please, mi a tredi mostanában még tejszaporítás ügyben!!! SOS

Bocs, hogy most csak ennyi vagyok, péntektől elmentve az archivok, igyekszem holnap képbe hozni magamat, addig is teszek ide 2 képet.
Gyerek mostanában így néz ki:
Kép
Kép

Szép jó éjszakát Mindenkinek, pusza
Timici
timici
 
 


Sziasztok!

Urszila,
Bennem is felmerult ez a tobb info dolog. Lehet, hogy az, mert ma korabban fektettuk le Petrat, es nem volt bombi, bar mondom, az elmult egy hetben, miota ez az idoszak elkezdodott, sem fordult elo minden este ez. Es Julka is mas hangon sir ilyenkor, mint korabban? Mert Petra egesz furcsan, szinte visitva.Kép
Szegeny kis oltott, jobbulast neki. Mi penteken megyunk.

Kangi,
Hat konnnyebb lenne, ha aludnanak, az biztos.Kép Bar lehet, hogy jobb nekik igy, bombolve. Legkozelebb, ha nagyon faradt leszek, lehet, hogy kiprobalom.Kép

Andi,
Es, vedonod jol erezte magat Gorogorszagban?Kép

Momo,
Megint jokat irtal.Kép Nagyon jo a kep, sajnalom, hogy a kerti csaposakat nem lathatjuk.

Gomboc,
Szerintem Zsombi mar mehet sportkocsiba. Vegul is a nem teljesen, csak majdnem vizszintesre lehajthato hattamlas kocsikra azt mondjak, hogy ujszulottkorban nem hasznalhato. Zsombi meg mar regen volt ujszulott. Esetleg nezd meg, hogy hogy ul benne, nem csuszik-e le nagyon.

Norka,
Strandolasert NAGYON irigyellek!!! Ma amikor szakadt rolam a viz a konyhaban, az jart az agyamban, hogy "usznimegy" Norka, es hogy en is akarok!!!

Na jo ejt:

Leszter
leszter
 
 


Ja, ma igy talaltam Petrara, hogy a zoknit hogy szerelte le magarol, fogalmam sincs.Kép

Kép
leszter
 
 


Bocsi, sokkal jobb minosegben toltottem fel a kepet, de valamiert atalakitotta ilyen morzsassa a babanet, negyedere csokkentette a "meretet"...Kép
leszter
 
 


Norka, Manó, Leszter, Katicabogár, Magdi, Ildi, Urszila, Andy, Andi, Maci_2, Sofka, Zsurló, Timici!

Köszi, hogy válaszoltatok!Kép (És milyen sokan!KépKépKép)

Egy kérdés az Avent mellszívóval elégedett tulajdonosokhoz, a kézi vagy a gépi változat a jó? Nem hangos a gépi, a kézi nem kattog?

A képek nagyon jók, a babák irtó cukik!Kép

Szép napot!

Zsizsa

Zsizsa
Kép
Kép
Kép
Kép
zsizsa
 
 


A hozzátáplálásról: Nem tudom mi az aktuális divat, de én úgy emlékszem, hogy a lányok először gyümölcsöt kaptak. Almát, banánt, barackot. A krumplit már ezekhez kevertem, mert az édes ízeket szerették. Sőt, Katánál még mézeztünk.
Gombóc! Ha a babahordozóban elvolt a kölök, szerintem nyugodtan tedd a sportkocsiba. Az sem volt vízszintes. Vagy mégis? Csak alaposan kösd be,. A húgom Bálintja egyszer kislisszolt szépen félülésben a Gracoból, míg anyja a papi melegítette, én meg a másik három után néztem. Semmi baja nem lett, elégedetten ült tovább a földön. De mindez a metrón vagy a mozgólépcsőn nyilván nem lenne ilyen vidám.
na megyek dolgozni, sofka
sofka
 
 


Sziasztok lányok,
1 napig nem jön az emberfia, és máris behozhatatlan lemaradása vanKép Megpróbálok visszaolvasni, de anya tervez, Kevin végezKép

Én becsüszóra feliratoztam pár(kb az első 5-6)képet tegnap este (én is alvásidőből!Kép) de mára eltüntekKép vmit tuti nemjól csináltam. Ma este újra próbálom, megígérem.

Kangi,
igen a kiskutyát (lába nőtt a fogkefének tipusú volt, ha jól emlékszem) el is feledtem. Megnyugodva láttam Manóék kutyás beszélgetéseit, akkor ezexerint nem vagyok iszonyú felelőtlen, hogy nyalni hagytam a dedet (mielőtt jön a gyivi: nem direkt!Kép)

De az is kimaradt, hogy vigyorogva benézett Beu szoknyája aláKép Mrmint Kevin, nem a kutyaKép

Momo,
Timi szuper jófejKépgyomorszájig etetésKép

Timici,
Bence nagyon szép kisfiú! A közeli vigyori kép nagyon aranyosKép
A babakocsiban hason: ott megelégszik a lábad látványával, vagy átfordítható a kar?

Leszter Petrás képe is tökjóKép

Na, amint látjátok, egyelőre képnézegetésre futotta, megyünk de. mázsálni, meg ki kéne nyomoznom, hogy a dedet milyen okmányokkal csempészhetjük majd ki szeptemberben Ausztriába... Apropó, a hétfői osztrák nyitvatartással kapcs. kérdésemre tudja vki a választ? Zárva vannak 7főn az üzletek? Vagy a nagy részük? Vagy minden mint itthon?
Még jövök,
pusza
Elli
ellimami
 
 


Zsizsa,
nekem is kézi Isisem van, szerintem is tökjó hatékony, már az első napokban is jó volt.
Van benne egy szilikon egység a pumpakar alatt, az nekem akkor nyikorog, ha hűtőbe teszem az egészet, mert bennemarad a tej.(max 24, de inkább 12 órára, azaz a reggeli fejés után estig pl. a hűtőben van, és akkor este nyikorog) Ha nem vagy ilyen döglusta mint én, és mindig mosod/sterilizálod, akkor nem fog nyikorogni, tök csendes. A kórházban medela gépi volt, és az elég irtózatos hangokat adott, de lehet hogy régi volt, vagy valami ipari méretü, nemtom.

na pusza
Elli
ellimami
 
 


Zsizsa,
ha jól tudom Aventből nincs gépi, csak kézi, ami viszont teljesen halk.Kép

Sofka,
én is gyümivel próbálkoztam először, pont ahogy írod: alma, banán, őszibari, DE egyik sem jött be, végül a sütőtök(üveges) volt, ami úgy-ahogy bejött, ezért gondoltam, hogy megpróbálom a répát, hátha...
Ívóléből elfogy az alma, a barack és a sütőtök is, úgyhogy gondolom inkább a pépes állaggal van a baja vagy a kanállal vagy nemtom

Ellimami,
bók bezsebelveKép
hason fekvéskor ált. oldalról tolom, hogy jól kilásson, vagy megülünk(én) egy padon és mehet a bámulászásKép kar sajna nem átfordíthatóKép, ha most vennék babajkocsit tuti az lenne, talán majd ha ez tönkre megy(néha kicsit besegítek neki)

Megyek, mert a drágám 4 "lábon" egyensúlyoz, jó lenne ha nem törné össze magát és le is szeretném fotózniKép
Timici
timici
 
 


Sziasztok!

Alig tudok jönni, mindig van valami.Kép Tegnapelőtt éjszaka Szilárd csak 5-kor ébredt, olyan jó volt, de ma... Alvás délelőtt a legnehezebb, akkor sír is, mint ma is, és ekkor elfogadja a cicit és bealszik. MErt a legtöbbször "nem ér rá szopizni"...

Tényleg lányok!
Talis képek szuperek, írigy-írigy. De Zsuzsit nem láttam rajta, ők nem voltak? Furcsa.
És még egy. Azt hiszem Beu kérdezte (ha nem, bocs), hogy vannak-e bodyk a c&a-ban? Mert a héten felvágtázok vásárolni ruhát egy esküvőre, és néhány body jól jönne. Amúgy is imádom őket, mert nagyon kényelmesek, borítéknyak stb...

GombócKép
Altatás kicsit fárasztó, néha jobb néha rosszabb. Ahogy írtam, a délelőtti a leggázosabb. Legtöbbször odabujik hozzám, és cicit is kér, de tegnap elaludt csak úgy, éppen etetni akartam. Mostanában amúgy is csak rövideket alszik, így naponta többször.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


TimiciKép
Bence édes. Én úgy tudom van gépi Avent!

MomoKép
Timi is, mint mindig!

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


myssnia!

Az akciós body múlt héten már nem volt a C and A-ban.Kép nagyon gyorsan elkapkodták, mert tényleg megérte, jó minőségű és ari. Én vettem egy csomaggalKép Bár egyébként inkább lányos, van benne egy sima fehér, egy fehér aminek az elején egy virág+lepke van+ egy talejesen virág+lepke mintás. Mondjuk halvány, szolíd minta, de azért inkább lányos.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Timici: ne parázz, pihenj sokat, adj neki ha kér, és higyj magadban! Az első csemeténél én is úgy éreztem, elértem az általam termelhető maximumot (mértem, kb. napi 800 ml volt), aztán az ikrekkel a két és félszeresét termeltem meg.
Ancsi is igy van a babakocsiban, ébren is imád hason lenni, ugyanigy kukucsol ki. Szerintem többet lát, mint hanyatt, úgy csaka kék eget, igy meg amikor eléggé emeli a fejét, akkor teljesen kilát a kocsiból. Ő oldalra is ki szokott már nézni igy.

Urszila. Oltott JulcsiKép Puszi neki. Ma mi is oltódunk Kép (3 hós, csak a dokinő szabija miatt csúsztunk)

Sofka: szerintem ha jól el van, akkor mindegy, hogy tanul-e valamit, hagy menjen!

Esti kifáradás: mi ezt kb. 2 hónapja csináljuk. Kép fürdés után tuti üvöltés jön, bármit csinálok. Sokszor a cicit is alig fogadja el, nem jó neki sehogy, csak üvölt. Aztán hol rövidebb-hol hosszabb idő után sokadik próbálkozásra végre elfogadja a cicit, és beájul rajta. Én meg csak várom, hogy szomszédok mikor unják meg és hivják a GYIVIt.Kép
Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


SofkaKép
Tényállás mindig változik, a mai szerint mézet 1 éves koráig ne adjunk. Pedig olyan egészséges...

LeszterKép
PEtra nagyon ügyi, letornázta a zoknit. Az ágyikója is nagyon csini!
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


ManóKép
De kááár. Azért egy-két nem akciósat tuti veszek, mert nálunk tényleg sláger. Kép Egész véletlenül most is abban van.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Lányok, megőrülök, Julcsi 3/4 7-ig aludt ugyan - hurrá! hurrá! -, de egész délelőtt ORDÍT, aludni nem akar, már szopizni sem akar, én meg őszülök megfele ... Kép Most végre betettem az ágyába a sötét szoában, miután bevetettem a hajszárítót és negyedórácskát még ölben ringattam. Most viszonylag csendben van, kérdés, meddig ... huuuuhhhh ...

Norka Kép
próbáltam kiimádkozni a répusból némi levet, aztán feladtam (nem postán), és vettem HIPP-eset. Nyamizza.

Leszter Kép
szóval, ha zeng a kerület, akkor az te leszel Kép
Zoknitlan Petrus cukormackó!!!

Juj. Még mindig csönd van. Akkor megyek krumplit pucolni (én eszem császárhússal-rozmaringgal sült krumplit, NYAMM!).

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Édesem! Hasrafordult és úgy alszik ... de kis drága ...

Kangi
kangi
 
 


Felébredt, és üvölt. Hanyattfordítottam. Hajszárító bekapcs. Most csend (a hajszárító zúgásától eltekintve. Megyek, tovább krumplizom.

Kangi
kangi
 
 


KangiKép
Nálunk van egy ventillátor a szobában, ami hideg-meleg levegőt is fúj. Nincs ilyenetek? Julcsi nem aludna el rá? És még akár jól is jöhet egy kis hüvi... Mi ha néha fürdésnél melegítünk vele, vagy masszásnál. Persze nem mostanában. Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssnia Kép
nincs ventilátor Kép De most megnyugodott a hajszárítótól, el is aludt KépKépKép Krumplim meg sütőben, most kicst szebb az élet, mint egy órája Kép

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Kangi, Momo
köszi a Fenistiles infót Kép

Momo
visító kutyu + képek Kép

Leszter
zoknitlevadászó Petra Kép

Sofka
no more tetü Kép

Timici
képek Kép

Elli
mi holnap megyünk a Lurdy-ba (központi okmányiroda) csináltatni útlevelet Daninak. Gyerekeknek 2 évig érvényes, csak 1000 Ft, ha 1 héten belül kész legyen akkor 2000.

Danim áttért a napi 5-6 evésről 7-8-ra Kép Megint kel éjszaka, és nem egyszer Kép talán a melegtől? Vagy a 3 hós ugrástól?
Elkezdett sikongatni, mint egy lány Kép, de azért a baritonját is fitogtatja Kép

Tegnap volt nálunk egy angliai barátnő a 3,5 hós félvér kislányával. Nagyon édi a kiscsaj, bár Danival nem voltak nagyon egy hullámhosszon, felváltva sírtak, ettek, aludtak Kép

Andi

ui: minitalisok, meddig maradtatok?
psandi
 
 


Sziasztok lanyok!

Nalam is van egy kis gond a tejcivel, legalabbis asszem... En merem, hogy mennyit eszik Petra, es most atlagosan napi 100-150g-mal kevesebbet eszik, mint par hettel ezelott. Egyebkent nyugodt, nem panaszkodik, hogy ehes lenne, es bar estenkent a ket cicibol is csak 120-140 g jon ossze, kibirja az ejszakat, sot, mostanaban csak 9 utan eszik eloszor reggel. Tudom, hogy nem folytathatja ugyanolyan utemben a fejlodest, mint eddig, meg hogy nagy baba es vannak tartalekai boven, de szerintetek nem gond, hogy ennyivel kevesebbet eszik, mint korabban? En ugy kepzeltem, hogy tovabbra is ugyanannyit fog enni, vagy tobbet is, csak a tobb mozgas miatt kevesbe fog gyarapodni, erre most megsem. Rosszul kepzeltem?Kép A nagy melegre sem tudom fogni a gyengebb etvagyat, mert klimazunk, es ha nem muszaj, akkor nap kozben nem megyunk ki, csak este, mikor mar nincs tul meleg. Erdekelne a tapasztalatotok, velemenyetek, nem aggodom ugyan, de azert furcsa ez igy...

Nem emlekszem mar, hogy megkoszontem-e a korabbi C&A-s valaszaitokat, ha nem, akkor most megteszem.Kép Sajnalom, hogy elfogytak az akcios bodyk.Kép En vettem egy csomaggal, de tobbel nem mertem, mert feltem, hogy nem jo minoseguek. Most par mosas utan meggyozodhettem rola, hogy jok, de mar keso.

Na most csak ennyi, udv:

Leszter
leszter
 
 


Leszter, biztos tudja mennyi kell neki. Önként nem halnak éhen a gyerekek, ha közelben a terített asztal. A meleget nemcsak a hőmérő szerint érzi a kölök, front ide, front oda és máris nyűgös.
Marci is hajlik az esti műsorra. Két dologra garantáltan elhallgat. Az egyik az, ha ráfújok.
Imádja, azt hiszi, ilyen a ventillátor. A másik az Iciri-piciri Kalákás feldolgozása saját előadásomban. Rengeteg ajjajjajjajj, hol volt, hol nem-mel feldobva. Legnagyobb balhéból is kihozza, ha nem oltás vagy hasprobléma okozta.
Elli! Hívd fel a területileg illetkes(?) vagy legközelebbi okmányirodát, mert van ahol be lehet jelentkezni, van ahol sorszámot adnak, és van ahol teljesen reménytelen az ügyintézés. Persze ha a gyerekkel mész és egy pindurkát megcsavargatod a fülét, garanmtáltan hamarabb végzel. Tedd tisztába egyszer.kétszer, és hangoztasd, hogy jajj, de büdi.
Bár igazságtalan vagyok, mert ma először fordult elő velem, hogy a boltban előre engedtek. Pedig nem sírt, csak azt próbálgatja, mennyire hangosat bír ordítani. aki nem ismeri a tájszólást, másképp is értheti. Na irány a munka míg alszik a kölök. sofka
sofka
 
 


Sziasztok!

Most jöttünk 2 hónapos oltásról, hát ha így folytatja tényleg diliházba kerülök. (kérem vissza a tündéri lánykámat!) A súlya 5590 és 58 cm. Meg is dícsérték, hogy milyen formás erős baba, és milyen nyugodt. Nem zavarta semmi, de amikor megszúrták, onnantól végig üvöltött hazáig. Mondták is a nagy okos "nénik", hogy szomjas a drága minek hozom ki ebben a nagy melegben. Most nem volt kedvem veszekedni velük, hogy nem szomjas, most oltották, és tehetek én arról, hogy az egészéges rendelés 11-től kezdődik. GRRRRRRRRRR De ha este is ott lesznek, akkor majd teszek egy megjegyzést, hogy mivel foglalkozzon. Kép
Ja tényleg itt Debrecenben ez a dokinő fenékbe adja az oltásokat.

Babácskák tündériek, olyan aranyos mindegyik. A tali is nagyon jól sikerülhetett a képek alapján KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

Leszter
Petra nagyon édi. A zoknitól is megszabadult, biztos melege volt Kép Petra mikor szokott bealudni, hogy csak 9 után eszik először. Mert Zsani általában este 9-kor vacsizik, éjfélkor még eszik és általában 6-7 között ébred enni, utána még alszik 9-ig. Mondjuk én nem bánom, hogy ennyiszer eszik, mert nagyon meleg van és semmi más folyadékot nem kap csak tejcsit (kivéve a forralt vizet, mikor már nagyon csuklik és nem fogadja el a cicit)

Na megyek megnézem mit csinál a kis oltottam. Szépen alszik. Na rakok fel egy tegnap esti beájult képet.

Kép

Nadine és oltott Zsanka

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok!

Gomboc, Timici: na tegnap nalunk ugy tunik, megvolt az attores kaja-ugyben. Kezbol elfogadta a barackot, egeszben odatartottam a szajahoz, es szepen elkezdte szopizni, abba se akarta hagyniKép Ma itt volt egy ismeros kisfiu, annak a kajajat probaltam meg, es kezbol azt is elfogadta (kanalbol nem). Szal nalunk ugy tunik, a kanal a ludasKép MOndjuk eleg vicces lesz, ha kezzel kell etetnem a kolkotKép

orsoly
orsoly
 
 


Timici, kitartás!Kép Nálunk is akadozik a tejellátás, de most nem követem el azt a hibát, hogy rohamléptekben hozzátáplálok megoldás gyanánt. Timi bizony ezért volt rosszevő nagyon sokáigKép Egyébként is, egy baba sokkal okosabb annál, mint hogy önszántából éhezzenKép

Leszter, fenti soraim neked is szólnak. Önmagában a mérések semmit nem jelentenek, ráadásul ahogy nő a gyerek, egyre pontatlanabbak is. És persze a gyarapodás is egyre lassul, ez tök normálisKép A klímától pedig ne várj csodát, nálunk is csak arra jó, hogyha a skacok egyébként is aludni szándékoznak, akkor jobbat durmoljanakKép A frontok ellen nincs orvosságKép

Nadine, szegény oltott ZsankaKép A kép nagyon helyesKép Szép méretei vannak már a lyánynak, nem túl tömény a tejed ?KépKépKép Okoskodó néniknek meg szólj be nyugodtanKép

Kangi, te szegény, az ordibát én is nehezen viselemKép Sok türelmet a mai naphozKép

Myssnia, hát neked is csinál bőven programot a fiadKép Ilyenkor nehezen hisszük el, hogy milyen gyorsan elrepül ez az idő is.

Sofka, én lassan elvetem hozzátáplálási ismereteimet, mert Timi lányom mindíg az általa fogyasztott kajával tömi meg Zsebit, akinek roppant mód tetszik ez a nagy testvéri gondoskodás, még a fuldoklást is hajlandó megkockáztatniKép Tegnap egy kiflicsücsköt szereztem vissza a kis fogatlantólKép

Tegnap éjjel Zsebi futni hagyott, este 8-tól hajnali 5-ig durmolt a lelkemKép Gondolom, ez csak a tegnapi egyszeri alvásnak tudható be. A gyereken nyoma sincs az oltásoknak, úgy látszik, második csemetémnek is jó a regenerálódó képességeKép
Timi ma is nagy pancsit csapott. Annyira örült a teleeresztett úszómedencének, hogy amint kiértünk a kertbe, pelusban és szandálban azonmód bele is csücsültKép A pelenka úgy megszívta magát, hogy alig bírtam kiemelni a csajtKép Mai újításunk, hogy Timi a babacsúszdán egyenesen a vízbe siklik, mint a nagyokKép Még mindíg imádom ezt a lyánytKép

Már nem tudom, ki írta, hogy mostanában vette azt a jópofi zörgős kiskönyvet a Csalogány utcában. Az a valaki meg tudná esetleg mondani, hogy az utca melyik végéhez van közel a bolt és hogy mi a neve? Pénteken megyek Pestre és nagyon szeretnék én is venni Zsebinek, mert teljesen beleszeretett a nagytalin a Zuluék példányábaKép

Újabb képek, kicsit kutyafuttában:

Zsebi, amint az anyai kézben szállítást reklamáljaKép
Kép

Timi a kis rókamosollyalKép
Kép

pusssz
Momo, akivel csoda történt, mert egyszerre alszik mindkét boszijaKép


Momo
momo
 
 


Sziasztok! Olvasgatom a leveleiteket, és igyekszem barátokat keresni. Kisfiam jún. 16.-án született, ő a 3. csemete. Ha valakinek van kedve ismerkedni, az írjon. Előre is köszi, sziasztok: Zsuzsa
Tigris30
 


Momo!
Én írtam, hogy vettem zörgős kiskönyvet. A bolt a Csalogány utcában, a Széna tértől kb. 1 percre van gyalog. De azt mondták a minitalin a lányok, hogy az Árkádban is van egy bababolt, ahol lehet kapni.
De van honlapjuk is: www.kiskaloz.hu

Boszijaid édesek! Kép


Nadine, Leszter, Timici!
A többi baba is nagyon édes Kép, nem sorolom név szerint, nehogy valaki kimaradjon.

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

Eszrevettetek, hogy milyen vacak minosegben kerulnek fel ide a kepek az elmult napokban? (A modell termeszetesen minden esteben tunderi es gyonyoru.Kép) En speciel tegnap este vettem eszre, a sajatomnal, hogy a babanet automatikusan negyedere csokkentette a kepem meretet (nem cm-re, hanem kbyte-ra), szoval hiaba probaltam kozepes minosegben feltenni ide (azert kozepes, hogy ne legyen tul nagy), tok szemcses es csunya lett szegeny kis Petram.Kép Es az azota feltett kepek is mind szemcsesek. Mieeeert?

A tejcis valaszokat koszonom, azert probalom feljebb tornaszni a mennyiseget, de azert persze tomni nem fogom a gyerkocot.

Nadine,
Petra mostanaban este 9-fel10 korul kezdi a kajcsit, ez kb. 45 perc, aztan alszik reggel 8-9-ig, sot mostanaban inkabb fel10-ig is. Altalaban van egy hajnali felig-ebredes, ilyenkor csak azt hallom, hogy rugdalodzik, neha kicsit nyogdecsel is. Ilyenkor hasra forditom, esetleg cumit is kap, es folytatja a szundit. Jo, mi?Kép

Udv:

Leszter
leszter
 
 


Julka ma is, mint mindig oltás II. napján, sokat-sokat alszik. De ébren már nem nyügi. Reggel volt egy kis hőemelkedése, de úgy néz ki, megúsztukKép Kösz a lábpuszikat, használtak, fel sem dagadtKép
Barátnőmék elmentek a BalatonraKép Enyhén megbántam, hogy mi nem, most valahogy sokkal rosszabbul viselem, mint ezelőtt 2 héttel. És rámtört a para, hogy mi lesz Julkával, ha nekem valami bajom esik? Előzmény: megcsípett egy darázs, amire allergiás vagyok. Gyors kalcium, petrezselymes dörzsölés, csak az ujjam végéig haladt a dagadás. De hátha pont most kapok fulladásrohamot, beverem a fejem, elájulok, stb stb.? Lüke gondolat, de nem lehetetlen.

LeszterKép igen, Julka is furán, visítva, nyüszítve sír, szoprán hangon, pedig ha emlékszel a bömbijére, az jó hangos, és kissé rekedtes. ZoknivadászKép Lassanként cserélhetitek az ágyát nagyobbraKép Nektek is boldog 17 hetes szülinapot!

GombócKép a mózeskosarunkat fokozatmentesen lehet dönteni, Julka már vagy 2-3 hete kb. 10 fokos szögben utazik, mert különben negatív véleménye van a sétáról. Hason feküdni meg utál, úgy csak alszik. Doki nénink látta az utcán, aszonta, hogy ez így OK, mert nem hajlik el oldalra,(na ezt jól megaszontamKép), tehát bírja a gerince.

TimiciKép próbáld ki esetleg a villával nagyon jól összetört kaját. Andris második perctől így kapta, ui öklendezett a pépestől. Most is hányingere van a túl homogén kajáktól. Édes BenceKép és milyen sokat tud már!

MyssniaKép méz azért nem jó állítólag 1 éven alul, mert ugyibár virágporból készül, és ezért allergizálhat. Kiállításra sikerült valamit alkotni?

KangiKép Piszkos Fred lilábanKép

MomoKép remélem, Timi poharában azért alkoholmentes sör van!Kép Kicsiboszi, Nagyboszi gyönyörűKép

NadineKép olyan angyalkák alváskor, ugye?Kép Legközelebb rakj ki egy cetlit a babakocsira "Frissen oltott" szöveggelKép

BeuKép elnézem Julkát a 61 centijével és eszembe jutott, hogy Lőrinc ekkorán született. Hogy fért el benned?Kép

Urszila és a ma 17 hetes Julka
urszila
 
 


Urszila,
Boldog szulinapot nektek is, most legalabb tudom, hogy 17 hetes Petra. En mar nem szamolom.Kép Orulok, hogy mar jol van Julka.
Azon a kepen Petra keresztben fekudt a kisagyban, es ugy ert rajta vegig, nem pedig hosszaban!Kép

Leszter es ezexerintma17hetes Petra
leszter
 
 


Lányok!
Senki nem írta, Zsuzsi miért nem minitalizott?

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok, lányok

Dagimadár Kevin 1 héttel 2 hónapos szülinapja előtt 6300 gr. Ez nagyon nettó, 3 órával azelőtt evett, hogy mérték. Szóval legjobb esetben is kb 6,5 kg-ot kell cígölnöm nap mint nap…Kép Persze megint kaptam a dumát, hogy ekkora baba, elég ha 4 óránként eszik, közte víz vagy tea is jó, stb. , de már lepergett róülamKép
Csináltattunk neki útlevelet is, szerencsére apa is oda tudott szaladni az igényléshez, ketten kellettünk… 2 hét múlva kész. ANNYIRA édi fényképet csináltak róla, kár, hogy fekete-fehérben tudott csak adni a csaj. Megpróbálom beszkennelni, hátha látszik.
Ja, és tuti édesen viselkedett, pedig a fotó miatt felkeltettük, visszaaludt, majd a dokinőnél ismét nyúztuk a mérleggel, de azt is végigaludtaKép


Timci
Sajna az én Gracom is bír ezzel a hiányossággal (nem átfordítható kar) és nekem is eléggé hiányzik.Kép

Myssnia,
Zsuzsiék nem voltak. Bodyk már nincsenek, néztük szombaton. Kép Ja, látom már írták.

Andi, Sofka
Köszi, mi a helyi irodában voltunk, így 2 hét, és úgyis csak szeptemberben mentünk. De azért másfél órás várakozás volt, Andi, készülj fel…

Nadine
Beájult Zsanka nagyon édi! Mi 1 hét múlva kapjuk a 2 hósat, és nálunk is 11től van egészséges rendelés. Tényleg elég sz@r ilyen melegben kivinni őket.

Momo
KépekKépKép

Urszila
„Frissen oltott” tábla jó ötletKépKép

Most megnézem azokat a fránya talis képeket, hogy tudnék feliratozni legalább néhányat…Kép

Pusza
Elli+Dagimadár Kevin
Ja, ha béna/nagy a beszkennelt kép, előre is bocsiKép
Kép
ellimami
 
 


&#8221=..., nemtom miért
E
ellimami
 
 


Meg az idézőjel sem megy át normálisan. Bocs.Kép
Elli
ellimami
 
 


Lányok,
hogy kell feliratozni az albumban? Már megint nem megy...Kép
Elli
ellimami
 
 


Sziasztok!

Bekukkkatok, remélem mindenki jól van. Ma Robóka jó kisfiú volt a drágám Kép.
Most éppen apával Tv-t néznek Kép.
Nem tudom , hogy én látom e olyan kis ügyinek, de a kis fejét is annyira mozgatja és már rendesen oldalra fordul Kép.
Tényleg a picik mikortól látnak rendesen? Mert Robó már annyiratud figyelni, hogy namég Kép

Nyugodt estét minden pickinek és családjuknak.
anita77
 
 


Egy képet azért teszek fel, itt Robóka két hetes és mint látjátok nagyon élvezte a maszázstKép.
Köszönet Nektek érteKép Kép.

Anita+ RobóKép
anita77
 
 


UrszulaKép
Ha bármi baj lenne, próbálj a gépig eljutni, és írj nekünk!Kép

FranyóKép
Elküldenéd nekem Zsuzsi itthoni elérhetőségét (telefonszám), nekem elkallódott.

AnitaKép
FAntasztikus a kissrác! Gratula hozzá. Tényleg, én nem ismerhetlek? Bár én elégé nem ismerem az ittenieket, de lehet, hogy láttalak már. Kép
Ilyenkor még nem látnak, csak közelre inkább. De Szilárd is nagyon figyelmes volt már pár hetesen. A kép alapján Robi is az!

Többiek!
Szuperbuli van a tévében? Kép (Kangi)

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


valaki megnézné nekem, hogy a thumbnailek nálatok sem látszódnak?
http://kep.tar.hu/friss_babak/index.phtml?aid=27584456

köszi
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


NadineKép
MAjd elfelejtettem! Nagggyon édes a baba, holnap megmutatom Szilárdnak is. Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssnia,
megnéztem, a képek helyén szürke kockák vannakKép
Remélem, ezt kérdeztedKépMi az a thumbnail??Kép
De most nézem, rákattintva a képekre, nagyban meg lehet nézni. A tyúkos nagyon édi!Kép Meg a macskás-homorítós is jóKép

Apa telcsizett, focin megrándult vagy eltört a bokája, nagyon bedagadt, haverok viszik a kórházba. Kép A kocsi meg lehet, hogy a város másik végén marad, holnap bumlizhatunk ki érte...
Nemtudni, mikor ér haza, (remélem, hazajön, nem fogják ott a kórházban) úgyhogy egyedül fürdettem, egész jól ment,a tt vödörben. Maci2, nálunk már van melegvíz! Kép
Drukkoljatok, hogy semmi komoly ne legyen.
pusza
Elli
ellimami
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?