Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!!!
Jelentem vegeztem, ugy hogy ha nem gond visszaternek! Iszonyat volt az elmult ket honap, de megerte! Viszont ha jol latom 23 oldalt kell visszaolvasnom, ugyhogy most egyatalan nem vagyok kepben. Nyilvanvalo, hogy sok szulinaprol lemaradtam, nekik utolag gratulalok!
Tok jo hogy csinaltatok szulinap ertesitot, ugyhogy Fannit meg idoben elcsipem ;) ! Boldog szulinapot kivanunk Fanninak!!!

Kép

Fnoemi, Alexa, Rena, Brigi,
Koszi hogy szoritottatok, nagyon jol esett mikor olvastam!

Par oldalt mar visszaolvastam, de a java meg hatravan. Remelem meg ebben az evben vegzek vele :D . Bar talan mindent nem is fogok visszaolvasni, ugyis elavultak mar a temak. Mindenesetre utolag is nagyon boldog elso szulinapot kivanok Ilgya Rekajanak es Martinkanak, oket lattam az utobbi par lapon.

Magnes,
Gratula a feluleshez es a felallashoz! Meglatod most mar meg sem fog allni Anna!

Rena,
Szumo cica, hat tenyleg kis szumos a csajszid, nagyon edes!

Kniki,
Ez utan a vizsga utan meg van valami, vagy ezzel vegeztel? Ne hari de nem emlekszem hogy volt ez nalad...

Brigo,
Mi van Zsombi pottyeivel?

Tinu,
Micsoda hajasbaba Tunci! Levinek szerintem egy ev mulva sem lesz ennyi haja :D .

Livi,
Cuki a kep Bebikerol! ;)

Alexa,
A kepek alapjan szupi lehetett Martinka szulinapja!

Kari,
Latom mindeki Karacsonyra keszul, de szerintem senki sincs ugy elmaradva, ahogy en :D . A heten jottunk vissza Magyarorszagrol es meg csak most kezdem a keszulodest... Mivel ugysem lesz idom mindenre, kicsit lazara fogjuk az idei Karacsonyt. Ma sutok mezeskalacsot, holnap a parom sut eleteben eloszor valami regi csaladi sutemenyt, ket unnep kozott meg bejgli lesz. Levi kap 1 ajandekot, de azt mar megvettem korabban, magunknak pedig valami aprosagot gondoltunk. A lenyeg, hogy vegre egyutt vagyunk, pihenunk es babazunk az ev utolso napjaiban.

Most egyenlore ennyi, meg vissza kell razodnom a forumosdiba. Addig is mindenkinek bekes unnepeket kivanok!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Sziamia Őzi!!!!!! De jó, hogy újra itt vagy!!!!
Kép
Na mesélj akkor, hogy mi történt veled az elmúlt két hónapban? Hogy van Levi? Képeket légyszi ha kérhetünk dobj fel!!! Hogy bírta a repcsit a kissrác? Azért az jóval hosszabb, mint Sziszkáéknak!

Falexa!
na ja, nekem is eszembe jutott délután a mézeskali. Te.... reggel felpróbáltam a cicára a rucit, amit tőletek kapott. Hát ha láttál már életedben gyönyörű dolgot... iszonyatosan jól áll neki és a méret is jó! nagyon köszöni mégegyszer! Ja! Csaba volt dokinál, még nem engedik dolizni, úgyhogy akkor megyünk hozzátok szilveszterkor. Jó? :D Holnap mi is sütjük anyuval a sós stanglit, szintén 1 kilóból, csak én betolok 3 tepsit egyszerre! :P :mrgreen:

Fanninak boldog születésnapot utolag is!!!
Gegének pedig boldog hóforit!!!

Kép

Noémi! Nagyon szépen köszönjük a mézeskalit, én elfogadom, nálunk nem lett. Ügyes vagy, szépek lettek! Jó vásárolgatást!!! :D

Mági! Gratula Annának az álláshoz!!! Gondolom kapkodod a fejed, mi minden sikerül hirtelen! Jó ez a tesióra, meg kell hagyni! :D

Nika! Gratulálok Gegének a járkáláshoz! Tényleg korán kezdte!

Mit is akartam még??
Ja!
Szófogadás: Na van amit nagyon megjegyzett már magának. Nem bántja apa borait (van egy 5 emeletes bortartó) már csak leül előtte és nézegeti, van, hogy a kezét is nézi, de nem nyúl. Konnektorokkal dettó. De most a szekrényajtókon veszünk össze. Szintén úgy van, mint Noéminél, ha már nagyon kemény vagyok, jön a sírás. Jaj, de Petra olyan édi olyankor is, toporzékol, rugózik a lábával, a szája legörbül és mondja, hogy bübübü és aztán panaszkodik. 2 perc múlva meg jön oda pitizni, hogy ne hari anya. Persze anya nem hari... :D

Jussok: Védőnőnek, szóval Ájvinak abszolút nem akartam adni. Mit csinált? Semmit. Na nem. A doktornő megérdemelné, viszont nem fogad el semmit senkitől, meg is haragudna tuti, ezzel megsérteném. Inkább a rendelőbe fogok vinni valami játékot vagy képeskönyvet majd január 9-én, akkor kell mennünk TA-ra. Annak tuti örül, meg hát legalább lesz még új játék és nem vesznek össze a gyerekek.

Na ma megvettük a fát. Sose vettünk ilyen későn, de hát apa nem ért rá sose. Ja, tegnap jött haza Pestről, sikerült a vizsgája, most már klímát is szerelünk. Na szóval végül kaptunk, kb 1 méter ezüstfenyő.

Kisbetegek,nagybetegek, hogy vagytok?

Valamit még akartam, de nem jut eszembe. Jövök még szerintem hétfőig, úgyhogy még nem kívánok ám. :P

További jó sütkérezést,csomagolást,vásárolgatást mindenkinek!

omr
 
 


Őzi: ha ez megvan, akkor már csak a szakdolit kell megvédenem, és államvizsga! Jó, hogy jöttél! Mesélj mi volt, és kérjük Leviről a képeket!

Dokinéni nállunk sem kap ajit.

Noémi: nagyon jók a mézeskalácsaid! Csorog a nyálam! :oops: :lol:
Házi bonbon ajinak lesz, kis díszdobozokban kiosztva, rengeteg recept van, kaptam sokat, én Mozart golyó féleséget csinálok:

Mozart golyó
20 dkg darált dió, 20 dkg porcukor, 20 dkg reszelt étcsokoládé, vagy 2 ek kakaópor, 1 ek baracklekvár, 2 ek rum, 1 tojásfehérje, kristálycukor vagy csokoládé dara, meggybefőtt, vagy rumos meggyA diót, a cukrot, a csokoládét, a lekvárt, a rumot és a tojásfehérjét alaposan összedolgozzuk. (én gyúrni szoktam) Vizes kézzel diónyi gombócokat formálunk belőle, mindegyik közepébe egy-egy szem meggyet igazítunk, kristálycukorba, vagy csokoládé darába hempergetjük, mignonpapírba helyezve levegős helyen szikkadni hagyjuk. Előre el lehet készíteni, jót tesz neki, ha áll!

Kép
kernico
 
 

 
 

Ozi
Jo hogy jottel. Tenyleg Levi hogy birta azt a hosszu utat? Biztos nagyon faraszto volt neki, na meg nektek is.

Livi
Nagyon aranyos a babuci :D Hogy vagy mostanaban, nincsen mar hanyingered?

Magi
Gratula az allashoz, nagyon ugyes a leanyzo

Brigo,Winnie
Meggyogyultak mar a gyerkocok?

Noemi
Nagyon jol neznek ki a mezeskalacsok. Nem tudnal parat kuldeni :D Hogy sikerult a vasarlas? Veronika hogy birta?

Nika
Gege nagyon ugyesen lepeget mar, szerintem 1 eves szulinapjan mar futkalozni fog :)

Fanninak nagyon boldog elso szuletesnapot kivanunk!

Kép
]Kép
sziszka27
 
 


Kép

Kép
]Kép
sziszka27
 
 


MINDENKINEK!
Kép

Kép
sziszi22
 
 


Rena: szilveszter ügyben majd beszélünk, hogy legyen!

Mindenkinem nagyon boldog karácsonyt!

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


na mégegyszer! :D

Nagyon boldog karácsonyt mindenkinek!

Puszika!
KépKép
fölkalexa
 
 


Sziasztok!

Na készen vagyunk a sütkérezéssel. Londoni szelet, Mézes kókuszos, meg a sós stangli!
Falexa! Jó a könyv! Amikor tőletek indultunk, még elmentünk mamához kajcsizni, aztán a nagyihoz menet már bealudt a lány, bevittem,levetkőztettem,semmire nem ébredt fel,az utazóágy viszont tele volt pakolva így inkább otthagytam mozdulatlanul a nagyi ágyán, ahol levetkőztettem. Mivel nem mertem ott hagyni egyedül,körbepakolni nem tudtam mivel,ott maradtam, lefeküdtem a kanapéra,találtam egy marcipánkenyeret,egyik kezembe azt vettem másikba a könyvet és kikapcsolódtam, 2 óra semmittevés,de jó is volt!!! Na a könyv olvasás alatt volt néhány deja vu-m! :D
Leléptem én is, legközelebb úgy 27-e körül leszek.
Mindenkinek gyönyörűséges ünnepet, csillogó szempárokat, célbatalált ajikat, jó étvágyat a kajákhoz, békességet, boldogságot!!!
Kép
Disda Jenő:
Itt van a szép karácsony

Itt van a szép, víg karácsony,
Élünk dión, friss kalácson:
mennyi fínom csemege!
Kicsi szíved remeg-e?

Karácsonyfa minden ága
csillog-villog: csupa drága,
szép mennyei üzenet:
Kis Jézuska született.

Jó gyermekek mind örülnek,
kályha mellett körben ülnek,
aranymese, áhitat
minden szívet átitat.

Pásztorjátszók be-bejönnek
és kántálva ráköszönnek
a családra. Fura nép,
de énekük csudaszép.

Tiszta öröm tüze átég
a szemeken, a harangjáték
szól, éjféli üzenet:
Kis Jézuska született!

omr
 
 


MINDENKINEK BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNUNK!!!
Vendég
 


SZÉP ÜNNEPET MINDENKINEK!

Kép
Kép
tinu
 
 


"A távoli hegytetőn csillag táncol a havon. A szobában gyertya sejlik sötét alkonyon, a kályhában parázs, mintha álom lenne, karácsonyfát körülállják békességben, csendben. !!!Boldog Karácsonyt!!!

Kép

Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Nagy vagányan azt mondtam, hogy még úgyis jövök karácsonyig, de hát van mit tenni, de már takarítás megvan, sütés megvan, csomagolás megvan, holnapra a főzés és a fa maradt hátra.
ja meg még közben köszöntöttük aput szülinapján, meg volt ma baráti körrel is egy kis előkarácsonyozás is...

szóval holnapig már tuti nem jövök,
én is kívánok mindenkinek

[b]BOLDOG, BÉKÉS (első, vagy második, ill több babásoknak többedik :))) babás) KARÁCSONYT!!![/b]

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek békés, boldog karácsonyt kívánunk!!!

Kép


Brigó

Kép

Kép
brigó
 
 


Sziasztok!
Nálunk már járt az Angyalka, hozta az ajándékokat, így jöttem egy gyors kívánságot írni.

MINDENKINEK BOLDOG ÉS BÉKÉS ÜNNEPEKET KÍVÁNOK!!!
Köszönjük a köszöntéseket, jól esett.


majd leszek pár képpel is... :wink:

Kép
zsuzsu74
 
 


Fotók :D Kép
Kép
Kép
Kép

Kép
Kép
tinu
 
 


Kellemes Ünnepeket!!!!

Gondolok rátok...olvasgatlak titeket, de már régóta nem írtam..

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


No még sehol senki?
Remélem mindenkinek szép karácsonya volt, olyan amilyet elképzelt.
Mi első és második nap mentünk mamikhoz, így megúsztam a főzést, csak szenteste főztem, rántott halat, nem volt valami ehető, elsóztam :oops: Kicsi fiam is besokalt egy kicsit, tömény volt az ünnep, minden éjjel sírás volt. :cry: Sok volt neki a nyüzsgés, nincs hozzá szokva. Nappal élvezte alig lehetett lefektetni, izgi volt neki a sok aji. Bontogatni azt nagyon szeret, nem kellett segítség, hogy letépje a csomagoló papírt.

Őzi: szia, bizti nehéz volt, az a lényeg túl vagy rajta:wink: , majd gyere.

Sziszka: jó a családi képetek, miki sapiban :D

Noémi: nagyon ügyi vagy szépek lettek a mézeskalik, milyen jól néznek ki.

Rena: párocskád gyógyulgat, jobban van?

Tinu: milyen csini volt Tünci! Jó kis játékokat kapott, tetszik a tanuló szék neki? Jó lett a közös kép is, mind a ketten mosolyogtok, én is ámulok milyen hosszú haja van Tüncinek.

Megyek még pakolászni, mosni.
Kép
sziszi22
 
 


A mézseskalácsom:
Kép

Képek: Kép Kép Kép Kép
sziszi22
 
 


Sziasztok!

Jók a képek nagyon! Remélem mindenkinek jól telt a karácsony!

Mi 24.-én itthon voltunk, volt halászlé, narancsos pulykacomb, beigli, zserbó és madártej. Gyertyafényes vacsi volt nállunk is, csaj is élvezte. Ajikat előtte odaadtuk egymásnak! Anyáékhoz is lementünk kicsit.
25.-én mentünk Andris nővéréékhez anyósék is oda jöttek. Rengetegen voltunk, de a csajszi annyira élvezte hogy mindenkit ugráltathat, hogy alig akart este haza jönni, pedig már hulla volt. Cibált mindenkit, hogy menjen vele rohangálni, játszani.
26.-án Anyósékhoz benéztünk egy kicsit, aztán nagynénémékhez.

Ma végre itthon vagyunk kicsit, aztán majd 1.-én lesz legközelebb ilyen alkalom! :roll:
De Kiara nagyon élvezi a zsongást, kis oldódási idő után alig lehet leállítani! Nem sírt, nem nyafizott, úgyhogy nagyon jó volt!

És az extrák: 2 fogunk van, és felül még jön 2 mostanában tuti, - viszont popsija szegénynek olyan piros miatta, fáj is neki nagyon - és egyedül felmászott már a kanapéra. Karácsonyfa olyan extázist válltott ki belőle, hogy végig vigyorgott, kacarászott ahogy meglátta vagy fél óráig, és azóta is, ha valahol lát egyet. Enni ettünk mindent, amit nem lehetne még elméletileg: házi mangalica kolbászt (nem fűszeres csak éppenhogy) ma reggel lekapta a tányéromból, és tömte ezerrel, szaloncukor (picit csak), sütik (dióst, mákost azért nem), halászlé (ez sem csípős) és sajnos azóta nem hajlandó megenni semmi babakaját, csak a mi tányérunkból csipeget. Ja és valami kukoricás vagy milyen kenyeret, de abból 2 szeletet benyom egyszerre semmivel, és nem eszik hozzá semmit! :roll: :roll: :roll:

Ő kapott: szánkót, kis zongorát, magasságmérőt, plüssöt, ruhákat, könyvet. Én kaptam apától fülbevalót, és egy üveg Malibut :wink: , már elfogyott! :oops: Apa meg Sherpa övtáskát végre, bortartót meg a gitárhoz Slide-ot.

Na képeket is próbálok, de nincs sok, majd csinálunk még a fa alatt. (Elfelejtettünk sokszor fényképezni :oops: ) Csak mindjárt szedek le valami kicsinyítő progit. :roll:

Kép
kernico
 
 


Kép

Kép

Kép

Kép

Kép
kernico
 
 


Sziasztok,

Mi szerewncsére év végéig nyaralunk a nagyiknál.

A karácsony nekünk nagyon jól telt, mindhárom nap. Nekem ez volt az első idegeskedésmentes, veszekedésmentes karácsony.
24-én otthon voltunk, és a párom már 23án előkészült az összes kajához, 24én, fadíszítés, hússütés volt csak napirenden, meg az ajándék csomagolás. A kaja nagyon jól sikerült (mindent a párom sütött-főzött, de ez titok a nagyvilág számára), a beiglitől kezdve a halászlé, saláták, és somlói, meg a sülthús... Gyrtyafényes vacsi volt, amit Dani is élvezett. Ő nem nagyon akart kibontani az ajándékát, de a fa nagyon tetszett neki, meg a fények. MEg is lett a hatása 10-kor feküdt mindhárom nap, cserébe viszont egy ébredéssel fél kilencig aludt mindhárom nap. MA szoktatjuk vissza a 8-as alváshoz, amihez már most alszik.))

Boldog Születésnapot akiket nem köszöntöttem és most ünnepeltek, de sajnos, alig jutok a géphez. A párom megkapta "156." Játékcdjét....

csernusn
 
 


Sziasztok!
Megérkeztem én is a beszámolóval!

24-e: Délben a csajszi szokás szerint elszunyált, mi apával feldíszitettük a fát. Fél 2 után ébredt, én mentem be, apa elindította a Mennyből az angyalt, meg csilingelt egy csengővel én meg mondtam, hogy jött a Jézuska. Kihoztam Petrát,rögtön megakadt a szeme a fán! Nézte és nézte és nézte és vizsgálta, vigyorgott neki, nagyon édes volt. A bébitaxi fel sem tűnt (mondjuk dobozban volt), de levettük neki, kibontottuk, utána 1 órán át csak azt vizsgálta, nagyon tetszett neki, meg persze azóta is rójuk vele a köröket és ő büszkén fogja a kormányt és vigyorog!
Vacsi halászlé volt, Petra cicának bajaiasítottam (hű, van ilyen szó egyáltalán? :D ) a szegedit, főztem bele durumtésztát és úgy kapta a turmixolt hallal és lével. Nagyon bejött neki. Szaloncukit nem kapott, pedig a rokonság tömte volna és néztem rám mérgesen, hogy milyen egy szigorú anya vagyok. :roll:

25: Nagyikánál voltunk, ott kapta a tanuló kutyát (ez is bejött hál Istennek, reggel is ment oda hozzá megnyomni a kezét) csészepiramist (na ezzel játszott legtovább, hát úgy 2 óra hosszáig,persze nem rendeltetésszerűen) dvd-ket, harisnyát, melegítőt, pénzt.

26: Anyóséknál. Itt 2 pizsamát, 2 harisnyát (egyik 98-104-es, szerintem úgy oviba jó lesz majd :lol: ), műanyag tanyasi állatokat :D , dömpert homokozó készlettel :roll: :roll: meg pénzt kapott.

A pénzeken ma vettünk neki pipellőt (Falcont, nagyon szuper, tetszik), meg hálózsákot, térdzoknit.

Mindhárom nap (és ma is) tündérfalat volt a lány, szintén mint az előttem szólóknál :D semmi hiszti. Mindenkihez odament, hízelgett, játszott.

Jók a képek! Tündi és Kiara is nagyon csini volt! KNiki! Szeszelsz szopi alatt? Én is elcsábultam, boroztam szenteste picikét :oops: . Jót aludt Petra végül is. :oops:

Na dobok én is egyet, holnap még rakok többet is! :wink: Lehet, hogy csak ilyen tájt. Ebédet csinálunk első terv szerint minden Angliában élő rokonnak, de unokatesóm az angol pasijával később jön, majd jövőre. :?

Kép

omr
 
 


Rena: nincs szopi már, eddig is csak hébe-hóba kérte reggelente, de mostanában már csak rágcsálta, úgyhogy letettünk róla teljesen. Így meg már lehet! :wink: Azért nagy ritkán 1 pohár bor belefért eddig is! :oops:

Ja, meg elfelejtettem írni, kapott már mandarint. Lányok, azóta semmi gyümit nem akar rendesen enni, mert csak mandarin kell. Látja az asztalon, és már megy a hiszti, meg mutogat. Eszébe jut, és már mutogat. Ez megy egész nap. 2-3 darabot megeszik, akkor egy ideig nyugi van! :lol: :lol: :lol: :lol:

Viszont kérdés: mit csináltok, hogy be lehessen pelenkázni? Már az összes játék kilőve szinte, az ének nem köti le addig, és állandóan meg akar fordulni és menni. És olyan erősen, hogy nem tudom visszafordítani, közben meg üvölt. Már vettünk Up&Go pelust, de így is nagyon nehéz, mert be kell kenni a popsiját, mert nagyon piros (fog miatt). Szóval, valami tanács?

Kép
kernico
 
 


Hali!
Itt vagyok, olvasok, de nincs kedvem írni :? Le vagyok merülve vagy nem is tudom..... :(
Azé köszi mindenkinek hogy gondolt ránk karácsony alkalmával és küldött valamilyen formában jó kívánságokat!
I'm so sorry! :) Én nem voltam gép közelben, így nem tudtam küldeni, utólag meg minek :lol: Szóval bocsi, bocsi, bocsi....... :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Na talán holnap este be tudok nézni és akkor reagálok, mesélek, képet teszek.....

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


KEKÜ, BUÉK!

Ha valaki karácsonyi nosztalgiától hajtva fel szeretné újítani gyermekkori bőgőmaciját, itt részletesen le van írva:

http://oldradio.tesla.hu/szetszedtem/023oregmorgo/morgo.htm

KépKép
jeep
 
 


SZiasztok!

Bejelentkezem, géphez jutottam én is, olvasgatok, aztán majd még jövök! :)

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Sziszike: azért írhatnál néha napján! :P

Sziszi: Csanád tiszta pasis már! Egyébként igen, TÜncinek bejött a tanulószék. EGész jól el tudja magát foglalni egy ideig vele.

Rena: hol a többi kép? :D

Noémi: képet tőled is!!! :)

Jeep: mi a helyzet a lakással, költözéssel? Írjatok már! Milyen volt a karácsony?

Kép
Kép
tinu
 
 


[quote="tinu"]J írta:tinueep: mi a helyzet a lakással, költözéssel? Írjatok már! Milyen volt a karácsony?


A régi és az új lakásról is aláírtuk az adásvételit. A bankhitel is OK, február végén, március elején költözünk. A régi lakás új tulajdonosa most adja be a hitelkérelmet, majd várjuk a az értékbecslőt. Felőlünk lehetne előbb is a költözés, de az új lakás régi tulajdonosai még nem tudnak költözni.

A Karácsony jól eltelt, itt vannak a képek:
http://gillich-csikos.hu/kepek/2007_12_December/index.html
Ádámról sikerült egy nagyon jó portrét csinálni, lett is belőle egy expressz A5-ös kép.
A szüleim szerint túl keveset voltunk, szerintünk éppen eleget ;-) Végre apám kezében is megmarad Ádám, de nagymamámnak még nem sikerült eléggé a bizalmába férkőznie.
Általában a nappalok jók, most kezdi a hisztikorszakot (?!) Az éjszakák már nem létszámellenőrzősesek, Ádám már válogat. A 10-11-es ébredésnél csak az én karomban hajlandó elaludni (nehéz ez az apadolog), később pedig az anyjával. Megpróbáljuk a különszobázást, hátha bejön.

Bónusz: Itt van egy hozzászólás a fórumos kommunikáció nehézségeről:
http://forum.index.hu/Article/jumpTree?a=74450851&t=9106575

KépKép
jeep
 
 


Sziasztoook!!

:lol: :D Remélem mindenkinek szuuper volt a a KARI!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D

Úgy néz ki, hogy 1 hét és lesz otthon netünk :D :D :D Már alig várom..... :P :P Szoooval lesz nemulass :wink:

NAgyon ééédik a Karis képek!!! Többiek is rakjatok!!!!

Sziszka ,
köszi az érdeklődést szerencsére a hányingerek elmúltak!!!! NAgyon gáz volt már.... Most csak a fejem szokot naaagyon fájni, de ez már azért jobb...
Nálatok hogy telt a Kari??

Őzi,
Jó hallani felőled!! MESÉLJ LEVIRŐŐŐL!!!!!!

Winnie,
Hogy vagytok???

KErnico,
szupik a képek!!! Akkor jövőre talizunk ugyi????? :wink: :D
(Malibu....nyami... :P )

Sziszike1000!!
Sokat gondolok rátok!!! Nézetm iwiwen, hogy mennyit változott Bence!! Olyan helyes pasi!! Mesélj megatokról. JA és a régi tel.számom már nem él, priviben megadom a másikat.

Körkérdés:MElyik gyerkőcnél melyik aji volt as kedvenc?????
Dalminak ugye nemsokára szülinap lesz és megy az agyalás....
(Tinu asszem nálad láttam a képen azt a Fischeres ülőkét, az bevált???)

Nálunk Kari:
24-én 3asban (vagyis 4esben :wink: ) voltunk otthon, kiscsajt elvarázsolta a sok csomag meg a fa!! Ajibontásra mág nem jött rá, ezért anya tépkedett... :wink: KApott a kiarimenüből is (Sült liba, lilakápi, libamáj) Hát van ízlése... Jaa és nálunk is megy a mandarinozás.
Tesóméktól kapott egy játék babakocsit ÉS AZ A KEDVENC!!!!! Nem gondoltam volna.... Tologtja össze vissza és kibe pakolgatja a maciját :D . NAgyon édi....
Vendég
 


Sziasztok!

Látom mindenkinél jól telt a kari!! :D :D

Nálunk így:

24-én hajnali 4-kor 38.7 fokos láza volt a kisgyereknek,de szerencsére a Germycid levitte.Napközben vittük az ügyeletre.Nagy bánatomra kapott antibiót,mert azt mondta a doki,hogy nagyon csúnya,piros a torka.Persze ettől függetlenűl este rendesen karácsonyoztunk,élvezte is Martinka!Enni nem nagyon akart,és azóta sem,de majdcsak visszajön az étvágya!

25-én délután átmentünk a szüleimhez,mert azt mondták,hogy nem félnek,hogy elkapják a betegséget,velünk szeretnének lenni.Tök jól sikerült ott is a "buli",ettünk,ittunk...

26-án sógornőmék jöttek el hozzánk.

Azt hittük,hogy a betegség miatt elmarad a családi karácsonyozás,de szerencsére nem így történt!Ennek nagyon örülök!Martinkának nagyon tetszik a fa,most is állandóan nézegeti,mutogatja,vigyorog!
Még nincs vége a Karácsonynak,ma sógoromékhoz megyünk át! :D

Én is szoptatok még,de azért lecsúszott 1-2 pájinka! :lol: :lol: :oops: :oops:

Dobok pár képet:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Ja,és sütöttem mézeskalácsot,de közel sem olyan szépek,mint Noémié.Húú,hát van vele munka,leginkább a díszítéssel!Viszont megérte,mert finom lett!! :D
Vendég
 


Jeep: hát akkor minden elrendeződött már. Ez szuper! Megnéztem a képeket. Ádám már tiszta nagyfiú! Jóképű kiskrapek. :wink: A portré is nagyon ott van. Mondjuk nekem az a kép tetszik, mikor a térdein ül és néz valamit a kezében. Kicsit oldalról. Látszik a kis babafeje, na engem ilyenkor önt el a vágy, hogy jól meg kéne dögönyözni. :lol: Tetszett Ádámnak a szánkózás? És a zenélős ajándékok?
Hisztikorszak nálunk is elkezdődött. Hihetetlen, mit le tud vágni, ha nem az van, amit szeretne. És ha belegondolok, hogy mi lesz a valódi dackorszakban... :shock:
A kommunikációról érdekes volt az eszmefuttatás. "Sajna" úgy néz ki, nekem marad az internetfüggés téma, de végülis nem annyira baj, mert látom már, hogy mit is kell majd csinálni (csak kb. 100 emberrel interjúzni :roll: ).

Livi: igen, a tanulószék bejött. Nem tudom, megéri-e az árát, de akár percekig is eljátszik vele Tünci. :D

Alexa: és meggyógyult Martinka? Lehet, hogy azért is írtak fel antibigyót, hogy ne legyen rosszabbul épp karácsonykor. Bár én néha nem értem a dolgokat, mert a másik topikban kihordtak gyerekek tüdőgyuszit is homeós szerekkel antibigyó nélkül. :o Dehát nem vagyok orvos.

Kép
Kép
tinu
 
 


Tinu!
Köszi,már nem lázas,de kicsit hurutosan köhög,lándzsás utifüvet vettünk,remélem segít.
Ügyeletes dokinál voltunk,nem tudom,hogy a sajátunk mit írt volna fel.Ő is inkább a homeós gyógyítás híve.Mostmár ez van,reméljük nem lesz antibiotikumra szükségünk mostanában!Eddig mindíg orvos nélkül meggyógyítottuk,de most úgy láttuk rosszabbul van,azért vittük el.
Vendég
 


Most csak gyorsan.

Mági: ANNÁNAK BOLDOG SZÜLINAPOT!
Kép
sziszi22
 
 


Sziasztok!

Annanak nagyon boldog szuletesnapot kivanunk!!!

Kép

Nalunk csendben telt a karacsony, de jol ereztuk magunkat. Nagyon szep kepeket tettetek fel. Nalunk nem keszult tul sok kep, sokszor annyira belemerultunk a Levi koruli surges-forgasba, hogy eszunkbe sem jutott fotozni. Kene egy sajat operator es akkor nyugodtan atelhetnenk a fontos pillanatokat + bonuszkent lenne rola kepunk es videonk is.

Rena,
Porges volt meg tanulas az utobbi ket honap, plusz repkedes ide-oda. Levi rengetegszer repult mar, nincs az utazassal semmi gondja, ha alhat es ehet amikor kell. Ez a legfontosabb, hiszen az ut haztol hazig ket atszallassal rossz esetben 23-25 ora. Hazafele az atallassal sincs gond, persze visszafele mar mas a helyzet. Inkabb nekem faraszto az egesz, mert allandoan kezben van, es mivel egyedul utazom, allandoan csak az en kezemben :) . Kulon helyet meg nem vettunk neki sosem, 2-eves korig nem kell, addig utazhat olben.

Kernico,
Akkor pontosan az van meg elotted, amit en most tudtam le. En nem tudom neked hogy megy ez gyerek mellett, de en elertem a teljesitokepessegem hatarat szerintem. Nemalvasban legalabbis biztos. Ugyhogy sok sikert neked es kitartas!!! Gratula a ket uj fogacskahoz!

Sziszka,
Toletek hany ora az ut haza? Bassinet seat-et kaptal? Nekem most szerencsem volt, de volt olyan is hogy nem kaptam mikor Levi 4 honapos volt, es akkor se kaja, se wc... sorolhatnam. Itt, belfoldon pedig egyatalan nincs ilyen lehetoseg a gepeken, hogy van ez Europan belul?

Sziszi,
A fiacskad egyedul bontogat? Nalunk Levi nemigen tudta elkezdeni sot, ahogy az varhato volt a csomagolopapir tepkedes volt az igazi mulatsag neki :) .

Noemi,
Mi ez a lemerules, csak nem vagy depis?!?!

Alexa,
Jo hogy a betegsegnek semmi hatasa nem volt az unnepekre, ugyik vagytok. Tovabbi jobbulast Martinkanak!

Levi most allandoan zenet akar hallgatni. Igazabol szamomra eleg meglepo volt, hogy milyen egyertelmuen latszik hogy elvezi, hogy ujra meg ujra keri, hogy kapcsoljuk be neki a lejatszot. Eddig is sok zenet hallgatott (mert mi hallgattunk), de most kifejezetten gyermekenekeket ker, a gyermekhangokat elvezi. Mar tipeg es persze az orlofogaival kinlodik a kis Nyalkam. Nagy mutogatobajnok, puszit ad, kesz kisgyerek mar. Na most ennyi, mielott sok lesz belolunk.

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


ANNÁNAK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Akkor jelentés tőlem nektek: :wink:

Nálunk is jól teltek az ünnepek. 24.-én itthon, és ami szörnyű, nem volt madártej, pedig eddig mindig volt, de most elmaradt, majd este feltűnt, hogy jé valami hiányzik. Na sebaj, majd szilveszterre lesz!
Pedig hogy mondtam..
helyette viszont sütöttm életem első mézeskalácsos sütijét.
A díszítésre nem futotta, csak úgy ala natúr lett, de fini. meg voltam elégedve az erdménnyel.

Fanni a fától annyira nem ájuldozott el, igaz leste, mint újdonságot. Viszont még aznap este sikerült valahogy alámászni, ott valamit ügyeskedni és végigkarmoltatni egy ággal az arcát.

kapott játéktartó, könyveket, plüss akármiket, babataxit (egy baj van, hogy vissza kell vinnem, mert az egyik keréken nem volt valami végzáró és lejár, mintha el is lenne törve. Még jó, hogy akitől kaptuk odaadta a blokkot), FP ugráló akármit, meg olyan csészepiramist vagy minek hívják, mini zongorát, na azt püföli ezerrel, meg rajztáblát (olyan varázstáblát), rucikat is. Szóval rengeteg mindent.

Szülinapunk is jól telt, jó kis zsúrt sikerült összerittyenteni. Voltunk páran, szűk család, sajna nem vagyunk sokan már.
De amit elterveztem azt sikerült véghezvinni.
A szülinapot jobban élvezte, sokkal jobban pörgött, mint karácsonykor.
Szülinapra is kapott könyveket, meg plüss valamiket, meg zenélő játékot, meg egy arany medált (horoszkópját)
A tortájána tüzijáték nagyon tetszett neki, le akarta szedni menet közben.
A tortája túró volt, be is kajált egy szeletet, jól összekente magát, de ez a jó! Élveztem nagyon ahogy eszik. nekem nem is jutott a sütiből, annyit ettem, amit ott ültem mellette és netán a kanálról le akart a földre esni, na azt felcsipegettem. Ennyit a sütikéről.
A pótnagyink rittyentett pár szendvicset, meg vettem pogit is, szóval volt nagy happening!

25 én itthon voltunk, majd 26 án mentünk pótnagyihoz, aztán meg 27 én meg apukámékhoz voltunk hivatalosak, ott is megvolt a karácsonyozás!

és pár kép a szülinapról:
Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Bocsi kissé sok voltam! :oops:

Kép
zsuzsu74
 
 


És a nosztalgia:


1 naposan:
Kép

1 évesen:
Kép

Kép
zsuzsu74
 
 


Sziszi!
Tök jó, amit annáról alkottál. Bizti tetszik Máginak is! :-) :wink:

Kép
zsuzsu74
 
 


Annának boldog szülinapot!!!
Most csak ennyire, mert apával ezt nézzük:
http://www.ustream.tv/channel/republiclive
Ha jöttök még, most este még megy.

omr
 
 


Sziasztok!

hát ma is csak gyorsan, bár ma akartam végre írni, de lánykám most este elalvás helyett betojt, így kicsit elhúzódott az altatás...

Tök jók a képek mindenhol, olyan jó nézegetni, meg az ajándékokat is

karácsony:
mi 24-én itthon voltunk, 4 után volt gyertyagyújtás, anyuék, meg anyósom is itt voltak. Ami furcsa, eddig mindig azt vártam, hogy de jó, 24-én itthon leszünk, nem lesz rohangálás (eddig ebéd anyósnál, vacsi anyuéknál), hát sokkal jobban elfáradtam így, inden perc ki volt számolva, rántott halat csináltam, anyu cisnált borlevest, meg csináltam puncsot, hát az tök fini lett, csinálok szilveszterre is Réka meg magához képest csak másfél órát aludt, hát akkor gyorsna fadíszítés, panírozás, aztán anyósom szerencsére hamarabb jött, ő Rékázott, mi terítettünk, stb.
25-én anyósomnál ebéd sógorékkal, 26-án du anyuékhoz bátyámékkal.
Rékababát annyira nem hatotta meg a karácsony, sem a karifa, ma rá sem nézett, tegnap egy-két dísszel játszott, a csillagszóró anyuéknál kicsit lekötötte, itt nem...
Ajándékoknak se mvolt akkor sikere, de ő eddig is olyan volt, hogy kellett ismerkedési idő, a névnapo ajándékaival is később kezdett el játszani.
kapott tanuló kuutyust, egy zenélő donald kacsás kisautót, egy fürdősjátékot, egy FP dinót, egy K's Kids fürdős Julia babát, na annak a gumikacsája a legnagyobb szám Kapott még egy babakocsi, etetőszék, utazóágy, hordozó készletet majd egy saját babájához, ahhoz még kicsi, elraktukj, az majd jövőre tök jó lesz. Meg kapott még egy sütibödönt, azt ma becseréltük FP elefántra, na annak a kockái tökre tetszenek, de az elefánt tök hangosan kattog, ahogy megy, na attól szegénykém egyelőre megijed...

Fotók, itthonórl kevés van, én bontogattam, apa vidizett, anyuéknál, anyóséknál van, majd ha átveszem, teszek fel én is.

Kajában annyi újdonság, hogy este egy teljes kifli/zsömlebelet ,meg egy sonkát már simán megeszik, natúr (most Activia) joghurtot ma próbáltuk, hát nem annyira ízlett.
és már 4 napja nem szívom az orrát, ez is jó, de nem szólom el...

na holnap foly,t akkor reagálok is, most megyek fejni...

KépKép

KépKép
winnie27
 
 


Zsu: köszi ez csak gyorsan volt, azért lehetett volna szebb is. JÓK lettek a szülinapos képek. Evett egy kis tortát, de drága.

Noémi: már jobb a kedved? Gyere majd!

Alexa: jobbulást Martinkának, remélem már jól van. Aranyos Martinka a képeken! Szeretgeti a pülss állatkát :D .

Livi: Csanádnak a zenélő játékok tetszenek, a tanulószék is, meg kapott szintit karira.

Őzi: nem semmi vagy, azért azt nem gondoltam, hogy egyedül utazgatsz Levivel :shock: . Az jó ha szeret zenét hallgatni Levi, főleg a gyerekdalok. Mostanában én is inkább zenét teszek be, mit, hogy mondókáznánk :oops: .

Pelenkázás: nehéz sokszor van sírás, a fiókban van egy két kacat amivel le szokta magát foglalni, kulcstartó, ruhacsipesz, műállatka, kicsi ajándék tasak, fogkefe, ilyen mindenféle ami eszembe jut, de nem mindig jön be, már ismeri őket.

Rena: sajna csak a végét láttam, de káááár.

Két kép Annáról és Fanniról:

Kép

Kép
sziszi22
 
 


Sziasztok!
Most csak gyors bekukk, nagyon fáradt vagyok, rohanás volt az elmúlt pár nap.
Nagyon köszönjük a köszöntéseket, jólestek, és a képek gyönyörűek, ki is fogom nyomtatni őket ! :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Annának utólag is nagyon-nagyon boldog születésnapot kívánunk itt is! Pusssza a csajszinak

Nagyon jók a képek!

Zsu: a lányod a topic legcsajosabb kiscsaja szerintem. Annyira kis helyes! :lol: Szerintem mindenkire illik valamilyen leg..... jelző, de ő a legcsajosabb!

Livi: naná, hogy talizunk az újévben! Mindjárt írok is privit! :wink: Pocaklakóval minden oké? Jól viseled?

Noémi:
fel a fejjel, gyere mesélj, milyen volt a kari, és illusztráld légyszi képekkel is!

Őzi:
na ettől félek én is, mert már én is a teljesítőképességem határán vagyok. Nem elég a suli, gyerek, háztartás, most itt volt még a szülinap, kari, rokonok, már tiszta depis lettem, annyira kivagyok, de egyszer csak vége lesz! :roll: :roll: :roll: De minden csodálatom, hogy túl vagy rajta ilyen körülmények között!

Tegnap este is jól kivoltam. Apával is összevesztünk, hulla is voltam, levonultam a maradék Malibuval meg egy szál cigivel kiduzzogni magam. Hát sikerült jól ellazulnom, utánna már csak röhögtünk a dolgon.

Alexa: Martinka hogy van?

Rena:
miről volt szó? Mert én már csak ma jöttem!

Ja, és tegnap keresztanyuéktól kaptunk tanuló kutyust, de eddig nem nagyon mozgatja a csajt! :roll: Na majd biztos megkedveli!

Kép
kernico
 
 


Sziasztok!

KNiki! Republic tegnap esti élő koncertje volt egyenes adásban a Neten. Nagyon jó volt!!! Illet volna a Malibudhoz és a cigidhez! :lol: Na az a lényeg, hogy már minden oké és röhögtök rajta. Mi is gyorsan békülünk, viszont sok hülyeségen össze tudunk vitázni, szurkálva a másikat. Éppen az előbb ebéd utáni traccspartin dumáltuk ki a témát és anyu (itt van most nálunk) volt a picológusunk, tök jól rávilágított dolgokra! :shock:

Pelenkázás: Nálunk most egyre jobb. Még én kérdeztem régebben, hogy mit csináltok, hogy ne forogjon. Most a legújabb, ami leköti, az az új sikamikája (ez fogkefét jelent, de ha sikamikát mondok már vigyorog és ha odaadom akkor már mossa is a fogát). Szóval így ha kell naponta többször fogat mosunk! :D

Sziszi! Marha jók a képek! Nagyon tetszenek!!! Ügyi vagy! Petra cicáról is tudnál? :oops:

Zsu! Legcsajosabb kiscsaj jelzőhöz csatlakozom! :wink: Jó ez a Miszimaszis terítő! Hol vetted? Édes minden képen a kislányod! Taxit sikerült akkor kicserélni?

Őzi! Akkor nagyon ügyi Levi, ha már ő is ilyeneket csinál! Nálunk nincs még ujjal mutogatás! Hogy kell arra megtanítani őt lányok?
Viszont ha kérdezem, hogy hol az okos feje, már ő is odakap!!! :D

Winnie! Reméljük jó sokáig takonymentes lesz Réka! Neki az új évre mindenképpen jó egészséget kívánok!!!! Kijár mostmár neki nagyon! :)

Mit is akartam még? Nem tudom ki kérdezte, hogy melyik aji nyerte el a legnagyobb tetszést. Nálunk a bébitaxi. Meg a csészepiramis is jó, de azt inkább csak pakolgatja jobbra-balra-előre-hátra, nem egymás tetejébe.

Na dobok még képeket akkor. Többiek? Brigó, Falexa? Kariélmények? Noémi??? Ne legyél leengedve! :wink:

Kép
Nyomjad te is a dudát babám (még reggel pizsiben)

Kép
Hol is nyomtátok meg?

Kép
Családi Petra nyúzás

Kép
Unokanővérem is nyúz

Kép
Apa a karácsonyi autójával játszik..

Kép Csini vagyok?

omr
 
 


Na újra itt! Kép

Először is köszi mindenkinek a mézeskalik dicséretét, de szerintem kicsit elfogultak vagytok. :mrgreen: Amúgy elfogyott, igaz sok karis csomagba is került belölük.

Őzi!
Hát igen, már hiányoltunk-jó hogy újra itt vagy! :P Remélem majd mesélsz sokat LEvi babáról és rólatok is.
Ez a repülés nem semmi hosszú :shock: , csodálom, hogy Levi így bírja. Meghát te is egyedül!
Igazából nem vagyok depis vagy legalábbis azt hiszem :roll: , de valami nem kerek. Kép Még másfél hete összevesztem a sógornőmmel (vagy inkább ő velem :evil: ), nem sikerült tisztázni a dolgot és ez eléggé rányomta a karácsonyra a hangulatot. Kép Lényegében azóta sem beszélünk. Kissé csalódott vagyok és nem találom a helyem. Kép

Rena!
Gratula férjednek a klimavizsgához. Kép Van egy ügyfelünk, aki ezzel foglalkozik és rengeteg megrendelést kap-bizti megéri, bár nyáron éjjel-nappal dolgozhat. :?
Te is Republic fun vagy? Én nagyon! :P A koncertről lemaradtam :( -bárcsak tudtam volna előbb, hogy van ilyen oldal, ahol lehet nézni az élő közvetítést. Nem adják újra esetleg? Én már úgy, de úgy mennék koncertjükre. Na ott lehet tombolni és kikapcsolni. :P
Nem semmi, hogy Petra a babáját is viszi egy kört a taxin-édike. Szereti?
Nem akarom megbántani, de úgy kikerekedet a kiscsaj, nem? Vagy csak be van öltözve? Jók a képek és nagyon csini a csajszi az új ruciban.
Na hallod, nekem is távírányítós autót kellett volna vennem a férjemnek Kép -épp egyik nap mondta, hogy neki nem is volt kicsinek és majd ha lesz fia, akkor vesz és játszik vele.

Sziszka!
Annyira, de annyira jó lett a közös karis kép rólatok (amikor mikis sapiban vagytok mindhárman)

Tinu!
De édes Tüncinek az ünneplős rucija! :P
Látom tetszettek neki az ajik! Nagyon komolyan dolgozik rajtuk! :P
A suliban kell az internetfüggésről előadást tartanod, vagy mi? :shock:

Sziszi!
Karácsonyi halelsózás :evil:
Szupi a mozgó mézeskalid! :P Te diszítetted? :lol: :lol: :lol:
Csanád miket kapott? A fakirakót mi is néztük Veronikának, csak féltem, hogy lejön a kis pöcök róluk. :roll: :roll: :roll:

Kernico!
Szegény Kiara! :cry: Ő is megszenvedi a fogzást! :cry: Kenegesd ezerrel a popoját!Küldök gyógyipuszit! Kép
Pelenkázásra nem nagyon van ötletem, valamikor letudom foglalni a gyereket, valamikor fél óra közelharc, mire tisztába teszem. A belebújos pelust én is probáltam, de az sem egyszerűbb.
Milyen édi lehetett a babó, mikor meglátta a karifát. Én még nem mernék ennyi féle kaját kóstoltatni vele. Ettől függetlenül már nálunk is egy csomószor az van, hogy nem lehet mellette enni, mert kérne belőle, vagy csak jár az ő szája is, mintha rágna. :lol:
Kiara szánkóján van ülés? Hol lehet olyat venni és mennyi?
Zenebona van nálatok is a zongorától, mi? :lol:
Malibuval lazitani?! :D Hüm nem is olyan rossz! Kép Nekem is ki kéne probálni, bizti minden búm elszállna, :lol: csak még szopizunk. :? A cigire meg senki semmi pénzért nem tudna rávenni.

Jeep!
Ádám milyen nagy legény lett mióta nem láttuk, nagyon vagány a karis szerkóban. Meg a sztárfoton/portrén is édi. Ügyesen áll már. Utólag is boldog névnapot neki! :P
Szóval lassan ti is pakoltok és költöztök, akkor megint nem lesz időtök jönni? Kép

Alexa!
Szegény MArtinka, akkor kijutott a jóból! :? :cry: Most már jobban van? Azért jó, hogy a karit élvezte és nem viselte meg annyira a betegség, legalábbis a képeken úgy tűnik jól elvolt.Étvágy visszajött?
Cukik a mézeskalijaid. :P

Zsu!
Fanni milyen nagy lányosan eszik már kanállal! :shock: :shock: :shock: Azta! Csak ámulok! De látom egy már nem is volt neki elég! :lol:

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Annának utólag is nagyon nagyon boldog szülinapot kívánunk!!!!

Kép

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Na és akkor mesélek!

Írtam, hogy kari előtt szombaton megyünk vásárolgatni. Veronikát anyuhoz vittem délben, majd mentünk Fehérvárra. Először bútorboltba mentünk, ugyanis magunknak kinéztünk egy kanapét egy katalógusból, de még a fehérvári boltban sem volt kiállítva, úgyhogy nem tudtuk kiprobálni, így megrendelni sem. :twisted: Viszont egy csomó időt elpazaroltunk, mert hát nem értették mit akarunk, tiszta káosz volt. :twisted:
Na utána kutyafuttában azért mindenkinek megvettük az ajikat, bár baromira rossz volt, hogy sietni is kellett a kiscsaj miatt, viszont a boltban találtuk ki, hogy ki mit kapjon. Szülöknek már előbb eldöntöttük, hogy színház jegyet veszünk januárra-interneten rendeltem meg, de a színházból még nem lehetett elhozni :x (reméljük, hogy azért meg lesznek a jegyek, mert hát papiron már megkapták, hogy mikor milyen előadásra megyünk), a 15 éves sógornöm végül tini regényt kapott meg nyakláncot.
Ja és a fát is sikerült megvenni még szombaton. Párom másfél méteresnek vette, úgy gondoltuk, hogy az asztalra teszük és Veronika nem tudja majd elérni. Szóval férjuram valamit nagyon elnézett, mert otthon kibontottuk és a fa legalább 2,5 méter volt. :lol: :lol: :lol: Gyönyörű szép ezüstfenyő, felér a plafonig, persze nem az asztalon van-egyébként eddig fele ekkora szokott lenni, így a díszek kissé kevésnek bizonyultak. :lol: :lol: :lol:
Este fél 10-re értünk anyuhoz és hoztuk el a babát. Azt mondta anyu, hogy nagyon jól elvoltak, bár aludni nem tudott rendesen, mert mire elaludt, addigra fúrni kezdtek valamelyik lakásban (panel) :twisted: . Este felé már többször eszébe jutott, hogy vajon hol lehetek, ment az ajtóhoz és panaszos hangon mondta, hogy anya, anya. Zabálni való. Viszont mire odaértem tök jó kedve volt, hazáig mesélt nekünk az autóban.
A babának az ajikat vasárnap Pakson vettük meg-ép az utcsó pillanatban.
:oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Még mindig én! Kép Kép

Nálunk így telt a kari:

24:
Mivel mindent utolsó pillanatban intéztünk, ezért a sütiket hétfőn tudtam csak befejezni. :oops: :oops: :oops: Volt kinder bueno, raffaelo, gyümikenyér és a mézeskali. Nyam-nyam. Ez után még ajikat csomagoltam Veronika segítségével.
Ugye az igazi színházjegyeket nem tudtuk elhozni, ezért nyomtattam, hogy legyen mit tenni a fa alá a szülöknek is-persze mikor máskor, ha nem kora szenteste. :oops: :oops: :oops:
Mivel férjecske vasárnap haverral bulizott, csak dél körül ért haza, így kevésbé tudtam, tudtunk haladni. Ja és hogy ne legyen minden ok: pont karikor kellett a szennyvíz aknát kiszivattyúzni. Kép (túl pici és nem is zár jól, így belefolyik a talajvíz, hó stb és nem akartuk hogy elárasszon minket a sz@r)
Én szerettem volna megcsinálni a halászlét, de a férjem kijelentette, hogy akkor pizzát is rendeljek. Jó fej, bizik a szakácstudományomban. :lol: :lol: :lol: Így végül a mamájánál ettük a halat, (de valahogy most neki sem jött össze a dolog.)
Amikor a kiscsaj délután elaludt(fél 3 után), akkor álltunk neki a fa állításnak. Írtam, hogy sikerült nagyot venni, így félig át kellett rendezni a lakást, hogy elférjen. A csaj nagyot aludt, így pont befejeztük a diszítést, míg én feltakarítottam a tűleveleket és elhelyeztem az ajikat, addig apa a szobában játszott a kiscsajjal.
Így nézett ki, mikor meglátta a karifát:
Kép

Este anyósékhoz mentünk aji osztásra, majd ott vacsiztunk és ők is lejöttek a mi fánkat megnézni. Képzelhetitek milyen volt odamenni, jópofizni a sógornőmmel. :?
Mi majd 200 képet csináltunk a kariról, igaz sokszor csak kattintgattam, ugyanis egy örökmozgónál nehéz jó pillanatot elcsipni, így viszont alig tudtam választani nektek képet, úgyhogy lesz egy pár :mrgreen:
Kép
Kép Kép
Kép Kép

25: anyumnál voltunk egész nap, ő fözött ebédet, ott voltak a testvérei, meg az enyém a barátnőjével. Nagyon szupi volt, Veronika jól eljátszott az uncsitesómmal, este jöttünk haza, de ő még maradt volna.

Kép Kép
Kép Kép Kép
Kép na ilyen a karifánk fél dísszel:)

26: ismét anyóséknál ebéd, utána dédi látogatás, ahol ismét csomó rokon, megint este 8 körül értünk haza.

Kép
Kép

27: délután barátnőmék jöttek a két pici csajjal (2 és 16 hónaposak) karácsonyozni.

28: Pécsen végre volt a kiszemelt kanapéból, megnéztük, tetszett, így meg is rendeltük. Hip-hip-hurráááááá!!!!!! Kép A gyereket anyóssal hagytuk itthon, de ismét jól viselte a 6-7 órát külön tőlünk.

Veronika ajándékai: karóba húzható karikák (2 db), FP formabedobós zenélőcsiga, hátizsák, nagy méretű Lego, zenélő állatkert, tricikli, hinta, gurulós műanyag kisvonat, homokozóval kombinált formabedobó, mesekönyv, zenélő viziló

Noémi és Veronika

KépKép
fnoe
 
 


Sziasztok!

Most csak egy gyors bekukk. Mi idokozben eljottunk Londonba. Itt fogunk szilveszterezni :D Jo egy kicsit kimozdulni.

Karacsony nekunk is nagyon jol telt. Eleg csendesen, de nagyon jo erzes volt igy harmasban unnepelni. Lilyke nagyon sok ajandekot kapot, majd ha hazamegyunk teszek fel kepeket. (ugyan par percnel tobbet nem nagyon jatszik veluk) Kapott egy satrat, na az nagyon tetszik neki. 26-an a kisbarataival jatszott benne. Eszmeletlenul aranyosak voltak, kergettek egymast benne.

Mindenkinek BOLDOG UJ EVET KIVANUNK!!!

Kép
]Kép
sziszka27
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?