Új privát üzeneted érkezett!

Kívánunk boldog Karácsonyt, sikerekben , borban és tejcsiben gazdag boldog Új Évet!

Zs.
Vendég
 


Sziasztok!

Én még mindig ébren. Kicsit későn sikeredett a töltött káposztát összerakni, még rotyog a tűzhelyen. :D Holnap beiglit sütünk és mézeskalácsot szaggatunk. :D

Zsú! Én is megnéztem a Mikulást a rénszarvasokkal. Nagyon jópofa, a fiúknak is tetszett. Micsoda szakáll-vokál.... :lol:

Egcsi! Európai bolt. :wink: Gondolom elég drágán számolnak minden Európából érkező cuccot. De mit lehet ott kapni? És apa sikerrel járt?

Ádikám ma felhívta a figyelmemet, hogy halászlevet ne felejtsek el főzni, mert ő azt nagyon szereti.

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Tücsi :)
Szaloncukker nem volt. :( Hozott Csabait, Kolozsvári szalonnát, füstölt tarját.
Mi holnap csináljuk a töltött kápit és a sütiket. Hétfőre marad a leves és a többi. Már olyan izgatott vagyok, hogy mit szól Berci a játékokhoz, az idén ígéretem ellenére megint rengeteg mindent kap. :roll:
Bencének vettem egy kafa ülőkét, abban kedvére üldögélhet, nem kell ölben tartani. :wink:
Itt egy fürcsis kép:
Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 

 
 

Hallo Anyukák!
NAGYON NAGYON BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNUNK MINDENKINEK ÉS MINDEN JÓT AZ ÚJ ESZTENDŐRE!én már lehet hogy nem leszek idén...
Ckat! Suttogó3-at olvasgasd alvás ügyben, én találtam benne hasznos tanácsokat, férjem szerint amerikai marhaság (bocsánat)... de első gyerekesként szuper jó volt nekem.... nagyon sok mindent tudnék leírni, de felébredt a fiam... ha a helyzet nem javul, januárban folytatjuk... szerintem megér 2500 Ft-ot, hogy megvegye az emberlánya....
Anyatej.kérdeztétek, hogy anyatejes e a fiam, igen, csak tejcsin él... naponta négyszer eszik, 8,12,4,8 órakor...
mennem kell,pusszantás,
Boti és Ildi

Kép
lidikoka
 
 


itthoni helyzet rendben!!! Enikő, jót kacagtam a pasis írásodon... :D
puszi Lányok!

Kép
lidikoka
 
 


Mindenkinek nagyon Boldog, Békés Karácsonyi ünnepeket!

Gurgi: nagyon aranyosak vagytok! Mindkettőtöknek jól áll a piros :wink:

Egcsi: Bence kis cukimuki! Nagyon ügyesen ül!

Zsú: én is megnéztem a szarvasokat, a fiúknak is nagyon tetszett!

Manó: Gréta tündérke!

Lidikóka: Nem semmi méretei vannak Botinak és végre kép is van róla. Nagyon Szép kisfiú!

Kata: Egonnak boldog fél évet!!! Bocs, hogy kicsit késve, de annál nagyobb szeretettel!

Mi jól vagyunk, Samu közlekedik, de csak hátrafele :lol:
Puszi, Két ünnep között még jövök!

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Boldog, Békés Szeretetben gazdag Karácsonyi Ünnepeket Kíván mindenkinek Sára, Enricó és Szücsi

Kép
szücsi
 
 


B É K É S, B O L D O G K A R Á C S O N Y T K Í V Á N U N K M I N D E N K I N E K !!!

Dani, Ákos, Móni

Kép

Kép
monccs
 
 


Baba (és mama) képek nagyon jók! Cuki mikulásos öltözetek! :)

Azt hiszem én is csak jövőre tudok benézni, elindult a megakészülődés, holnaptól indul a jövés-menés, ami szilveszterig meg sem áll..

Visszaolvasgattam, de sajna reagálni már nem marad időm, bocsánat..

Kép

Kép
monccs
 
 


Sziasztok!

Látom mindenki készülődik...

Ma mi anyóséknál voltunk, le kell írnom, mert annyira felment bennem a pumpa, hogy húúú
Bejön a nappaliba és robog Szili felé, kinek kezében Maja és közben kérezi, hogy adtam e neki almát, mondom nem, és még ki sem ejtettem már a szájába töbött egy szeletet nyalogatni! :evil: :evil: :evil: Hirtelen éreztem, hogy elönt a düh, Szili is észrevette, meg sem mert szólalni! NAgy nehezen sikerült türtőztetnem magam, de nem sok tartott vissza! :evil: :evil: :evil: NEm az a baj, hogy kóstoltatta (igaz csak nem száll le a témáról, de nem érdekel!) hanem az, hogy még csak meg sem kérdezte hogy megkóstoltathatja-e vele, hogy szabad-e? Hát nem az én gyerekem????????????????? Tudom, csak nyalogatta, de ezt én szerettem volna megtenni elsőnek, terveztem is, mert ti is írtáto, hogy nyalogatják, és mos hogy ő odanyomta neki az az érzésem, hogy lemaradtam egy csodás pillanatról! Én is szerettem volna látni az arcát, hogy hogyan fogadja és... :cry: :cry: :cry: Húúú, még most is felhúzom magam rajta, na abba is hagyom a panaszáradatot, bocsi, de el kellett vkinek mondanom, persze olyannak aki meg is érti!

KELLEMES ÜNNEPEKET KíVÁNUNK MINDENKINEK!

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie Maternity tickers
lynia-
 
 


Lynia :)
Anyósod egy bunkó! :x Szilinek kellene elbeszélgetni vele és leállítani, mert később ebből problémák lesznek. Én tutter beszóltam volna, bár tudom karácsony előtt nem akarsz balhét. :?

MINDENKINEK ÁLDOTT ÜNNEPEKET ÉS MINDEN JÓBAN BŐVELKEDŐ ÚJ ESZTENDŐT KÍVÁNUNK!

Boros Család

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Kép
BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNUNK MINDENKINEK!!
SZILVI ÉS LILKÓ

KépKép


KépKép
szivvi
 
 


Szivvi:Nektek is nagyon jó a kép.

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Boldog Karácsonyt Kívánunk Mi Is Mindenkinek!

Kép

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Kép
Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánunk Mindenkinek!
Döndi és Anyukája

Andrea
Kép
kindernay
 
 


Sziasztok!

Hát nálunk ma már megvolt az ajándékosztás :oops: Mivel holnap mamázunk és csak kedden jövünk haza, és a csajok ajándéka nagy ezért nem akartuk hozni-vinni. És legalább ma volt egy kis nyugodalmam, ugyanis egész nap ezzel játszottak :lol: :lol: Én meg nyugiba tettem vettem a konyhában :wink:

Íme a fánk:
Gyökeres ezért a cserepet alufóliával betekertem :oops: 8)
Kép
Az ajándék: Apa laza 2 órácskát szerelte össze :lol: Játékkonyha, egyik felén van a tűzhely lent sütővel, másikon pedig mosógép :wink: kislány álom :lol:
Kép Kép
Zalán egy elefántos könyvet kapott, csörög ha zörgetik és van benne egy tükör is, szereti :wink:
Kép

És a kaja: Fetás gomba és göngyölt máj. Fincsi lett megkóstoltuk, de holnapra készítettem, azért van a tepsiben fotózva. Ez a holnapi ünnepi menü része lesz!
Sajna nem kaptam a boltba bacont :evil: és császárszalonnával csináltam :oops: de így is nagyon fincsi lett a májacska :lol:
Kép Kép

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Mi is mindenkinek Áldott Békés Karácsonyt kívánunk :D
Kép

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Szeretetben teljes első Karácsonyt kívánunk Mindenkinek!
Puszi Bogi Robi Heni
Vendég
 


Kép

Lemaradt... :)

Boldog karit!!!
Vendég
 


Kivanunk Mindenkinek kellemes karacsonyi unnpeket es nagyon boldog ujevet!

molkata
 
 


Áldott, békés karácsonyt kívánunk! Kép

Kép
Kép
tjuditot
 
 


Áldott, Békés Karácsonyi Ünnepeket kívánunk: Marci és Zsú

Kép

kispiskóta
 
 


Kellemes Karácsonyi Ünnepeket!

Felraktam Zsú szülitörténetét!!!

kétfiús anyuka
babdorka
 
 


Manó: Kép

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Kép

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Sziasztok!

Mindenkinek boldog és örömteli karácsonyt kívánuk!


Kép

Kép

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Nagyon Boldog Névnapot MANÓ!!!

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Brigi: aranyos vagy, köszike.
Sajna kissé balul indul az ünneplés, arról volt szó, hogy a szüleim ma autóbusszal hozzák a lányokat. Ma regel kiderült, busz nem jár egész csütörtökig. Legyalogoltak 4,2 km-t, hogy jönnek vonattal. Az éccaka hatalmas köd volt, az kicsapódott a nagy hideg reggelben, a fák nem bírták, kidőlt egy pár, rá a magasfeszültségire, így most a vonat sem jár. 20 perce Brassóban kéne legyenek, apa nemrég indult utánuk (neki is még volt pár ügyes bajos intéznivalója).
Szal ne irígyeljétek a telet tőlünk.
Ennek ellenére bízom benne, hogy innen tovább inden okés lesz az új év köszöntéséig.
Fa feldíszítve, ajándékok be- és körbe téve a fa körül, s várom jöjjön a család.
Addig megmutizom nektek.
Kép

Kép
kissmanó
 
 


Évá(k)nak sok boldog névnapot kívánok! :lol:
Remélhetőleg hamarosan újból együtt a család és kezdődhet az ünneplés. Amint látom, bőségesen hozott ajándékot a Jézuska. :D Nagy lesz az öröm, egészen biztos. :wink:

Enikő! Én is kedvet kaptam a baconos csirkemájhoz, visztont csak a lényeg hiányzik hozzá -a csirkemáj-, de valahogyan túlélem. :D
Nagyon klassz ajándékot kaptak a kis háziasszonykáid, megérte a 2 órás összeszerelés. (Bizony kislányálom ez a konyha! Én is mindig vágyakoztam ilyen játék után kislány koromban. Most már nagykonyhám van, bővülő személyzettel. :lol: )

Sok boldog örömteli, felejthetetlen pillanatot kívánok a szeretet ünnepén mindenkinek!
(Majd teszek fel fotókat is, ha csak el nem feledkezünk ajándékbontás közben fotózni.)

Szép estét! :D

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Kép
ckat_apa
 
 


Kormi, nagyon szép Gréti, gyönyörűek a szemei!

Egcsi, milyen ügyesen ül már Bence! :shock:

Emi, nem tudom, hogy bírtad ki, én tuti kiakadtam volna ott! :evil:

Visszafejlődés: Nem tudom, nálatok hogy van, kiváncsi lennék! Balázs egy jó ideig imádott hason lenni, és egész ügyes is volt, még a végén már könyökölt is, és úgy játszott, de az utóbbi napokban kirakja a kezeit oldalra, "madárkázik", és sír persze, mert így meg hamar elfárad a lükéje. Csinál másnak is ilyet a babája? Mármint, hogy "visszafejlődik"?

kétfiús anyuka
babdorka
 
 


Mindenkinek békés boldog karácsonyi ünnepeket kívánunk!

Puszi, Jázmin, Ildi és a család férfi tagjai

KépKépKép
dikó1
 
 


Az ajándékok megrohamozása:
Kép

KépKépKépKépKép
uxi
 
 


Dorka :)
Bence is csinálta ezt pár hete, de aztán megint rendesen feltámaszkodott. :D

Uxi :)
Kép :D Már nagyon kivi vagyok, hogy az enyémek hogy reagálnak. :wink:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Sziasztok!

Szép volt, jó volt, meghitt volt!!!

Kép csak későbbről készült, mert elvarázsolt a rácsodálkozása, így az elmaradt. :oops: Sok szép ajándékot kaptunk.

Tegnapra mindenkét Ádámnak Nagyon Boldog Névnapot kívánunk, ha most ünnepelték.

kispiskóta
 
 


Zsú megelőzött. Az este lefekvés után jutott eszembe, hogy bár engem köszöntöttek, én gyalázatos módon listánk két kis Ádámjáról megfeledkeztem. Ezúton szeretném pótolni, s még nagyon sok boldog névnapot kívánni nekik szüleik nagy örömére.

Kép kevés készült, inkább videóztam, igaz ott is megtelt a szalag (ha nem raktam újat bele... :oops: ). Abból majd szemezgetek ha lesz amit (s ismét müxik a kamerából kicsalogatás), s majd teszek fel. Egyenlőre itt vannak a szüleim, nemsoká indulnak haza (ilyen ha az ember télen fával tüzel).

Kép
kissmanó
 
 


Egcsi: no, jött már a nagyszakállú hozzátok is?

Kép
kissmanó
 
 


Manó: jó sok ajándékot hozott nektek a Jézuska :lol: Mit szóltak a csajok? Biztos, hogy mostmár csak jó dolgok fognak történni! Végül mindenki szerencsésen megérkezett?

Uxi: édesek az gyerkőcök még mindig!

Dorka: a repülőzés hottátartozik a fejlődéshez, No para, ez kell ahoz, hogy elkezdjen kúszni-mászni :wink:

Bori Főnijének és Ági Ádámjának is NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT!

Képek:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Dani 1993.11.04., Marci 2003.08.02., Máté 2005.01.13., és Samu 2007.07.16. anyukája
brigi73
 
 


Brigi: csúcs képek. Noddy az mi? Kifestős? Nálunk 2 éve volt Noddy "járvány". Samunak az trapéz ami alakítható többféleképpen? Olyan ami a Hencsi Bogijának van? Vagy más?
Szegény baba. Ő látom alapból tápis, de sebaj, így a fiúk is tudják etetni.

Gréti pénteken fordult meg 2x, aztán szombat óta nem lehet letenni sehova, ha nincs egy szolgálatos bolond mellette. Ugyanis szempillantás alatt megfordul hasra, aztán úgy meg nem szereti s ordít. Eddig símán elnézelődött akár 5-10 percet is ha hasratettem, na de most már nem csípi ama pozitúrát.
Tehát Dorka, no para, majd jön nektek is idő, mikor vált a dolgon, s ismét komázni fogja az előtte szeretett pozitúrát.

Az ajándékokkal kapcsolatban: a húgommal Pesten vetettem Aqua Doodle-t. Hát csak ajánlani tudom (jó bő 16 órás használat után :lol: ) minden szülőnek. Igaz, kissé nagyobb lélegzetvételű kiadás egyszerre, de utána (remélem nem szóltam el, s tényleg tartós valami) lehet rajzolni ezerrel. Ráadásul teljesen ruhakímélő (s nemcsak), hisz vízzel kell a tollat tölteni. Aztán ha a víz megszáradt, akkor a rajz eltűnik, lehet kezdeni előről. Nincs ceruzahegyezés, papírfogyasztás. Igaz, nem lehet több színnel festeni, de csajok egyenlőre el vannak tőle varázsolva. Szal nagyobbacskáknak szülinapi ajándéknak is kitűnő (no, reklám vége).
Sílécektől, bakkancsoktól el voltak varázsolva, most apa izzad, hogy a bakkancsokat a kötésekkel kompatibilissé tegye. Hát arra nem gondoltunk előre, hogy azt is nézni kellett volna, esetleg állítani míg a kölkek távol voltak, s mire megkapják legyen minden okés. Látszik sosem síztem, így ez tőlem nem volt elvárható. Apa valamikor űzte eme sportot, ő kellett volna erre gondoljon. Majd megoldódik ez is.
Gréti rettenet örömmel vette bírtokába az etetőszékét, olyan jókat nézelődik benne, hogy ihajj. Most ráadásul abban horpaszt. Nem lehet nagyoknak is olyan széket kérni jövőre a fa alá? (ráadásul annyi pénzért amennyiért én lőttem :o )
Na, megyek, készítsem a mai hamit, pucoljam a kumprit, tegyem a pisztrangokat a sütőbe.

Kép
kissmanó
 
 


Ádámoknak Boldog Névnapot!

Andrea
Kép
kindernay
 
 


Sziasztok! :)

Nálunk is megvolt a karácsony, jó sok ajándékkal. :) Ahhoz képest, hogy nem akartam sok mindent venni a gyerekeknek, megint tele volt a fa alja. 8) A 18 év feletti gyerekek is kaptak egy csomó ajándékot, úgyhogy panaszra semmi ok. :wink:
A kaja jó volt, az ünnepi terítés tegnap elmaradt, de majd ma délben bepótoljuk.
Képek:
Azt hiszem erről a játékról volt szó itt a topikon, Bencének nagyon bejön! :P Később át lehet alakítani hinta talpakkal és kerekekkel járgánynak is. :)
Kép Kép
Kép Kép
Berci a játékaival aludt, még jó, hogy elég nagy ágya van. :wink:

Mindenkinek további békés időtöltést! :)

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Kép Kép Kép

Csak egy pár kép.Kari után jövök megint.:-)Addig is kellemes ünneplést mindenkinek.Holnap hozzánk jönnek vendégek.Moritzot fogom meg sütni ´gy neveztem el a hatalmas Libámat.Igaz fagyasztottan vettük de akkor is ö lett a házi állatkám.
Majd rakok fel nagyobb képeket is.

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Csak gyors bekukk!

Boldog karácsonyt kívánok minden babának, anyának és apának!


 
 


Jó reggelt!


Tegnapi képek, hófehér karácsonyunk volt mamáéknál, Szegedre visszaérve már a hónak se híre se hamva :cry: pedig mamáék kb 30 km-re laknak. No ez van, de tegnap délelőtt kihasználtuk és nagyot szánkóztak a gyerekek.
Kép Kép

Kép Kép

Ma megyünk ebédre anyósékhoz.
Jók a képek, szépek a gyerekek és az ajándékok :)
Manó, jól látom az ott egy tűzhely a fa alatt? :lol: :lol: Hozzánk is azt hozott a Jézuska, csak nem a fa alá tette hanem egyből a konyhába vitte :lol:
Egcsi, ez a fotel (vagy bili? :lol: ) a játék része??? Nagyon klassz!
Brigi: A fiaid babáznak??? Enyim lányaim meg autózni nagyon szeretnek :wink: :lol: Bogim egy Thomas szettet kapott, meg 3 darab barbie babát. Mostmár 23db babára bővült a Barbie babák tábora :lol:
Uxi: Mit kaptak a gyerekek? Nem igazán tudom kisilabizálni!

Zalán ébredezik eldugultam...
Pusza

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Jó reggelt! :D

Ami Ádámokat illeti én is sajnos már csak utólag kívánok nekik boldog névnapot. Mentségemre legyen, hogy mi nem karácsonykor ünnepeljük Ádámkám névnapját. Szerencsére szeptemberben van még egy Ádám nap, ami csak az övé, csak őt ünnepeljük ajándékokkal, tortával. Erről a karácsonyi Ádám napról még nem tud, bár őt ismerve nagy a valószínűsége, hogy ezt is megünnepeltetné velünk. :D Úgy ahogyan lenni szokott (ajándékokkal és tortával, szóval repetázna ünneplésből. :lol:).
Nálunk sajnos történt -pont Ádikám ajándékával- egy kis malőr. Kapott egy kis cirkuszi dalmatát. Nagyon aranyos kiskutya volt szegényke egészen addig, amíg apa meg nem nézte közelebbről. Ez a kicsi játékkutya pár lépést tesz, leül és pitizik. A legvégén pedig egy hatalmasat ugrik hátrafelé, amit olyan ügyesen csinál, hogy négylábra érkezik. Nos, apánál volt az utolsó ugrása (mondhatnám salto mortare), mert hogy leesett és kész, azóta meg se moccan. Itt várakozik apa asztalán az életmentő műtétre, de sztem esélytelen. Nagyon úgy néz ki, hogy csütörtökön apa cirkuszi dalmata keresőbe indul és addig haza sem jön, amíg nem talált egyet. Elemózsiát csomagolok neki, csak hogy érezze a háttértámogatást. :lol: (Szegény apát jól le is sintéreztem emiatt. Mondanom sem kell talán, hogy ezek után percekig dőltünk a röhögéstől.)

Kormi! A pisztráng sülted nagyon finom lehetett! Most szembesültem a valósággal, hogy én még életemben nem ettem pisztrángot. Viszont tegnap már nagyon baconos süthetnékem volt, így bazsalikomos, tejszínes harcsafilét sütöttem bacon pongyolában. Asszem ilyet máskor is fogok csinálni, mert isteni! :D És milyen volt a síelés? Grétus továbbra is jó étvággyal eszik benne? Gábor mostanában az ölünkben állandóan ülésbe húzza fel magát. Vszínű, hogy hamarosan mi is etetőszék nézőbe megyünk. De az is lehet, hogy mi is az ebayon nézünk szét először.

Nagyon aranyosak a kicsi és nagyobbacska ajándékbontogató babák! Jó nézegetni a képeket! Alkalmasint én is teszek fel néhány fotót, bár nálunk apa kamerázott inkább. Ma sógornőm jön és mi megyünk anyuékhoz. Szerencsére főznöm, sütnöm ma már nem kell. :D A beiglim pedig olyan jól sikerült, hogy csak na! Nem repedt meg és rengeteg a töltelék benne. (Mi így szeretjük. :wink: ) És Dédimama überelt mindenkit, mert rengeteg süteményt küldött. Így most tobzódunk a sütikben és a finomabbnál finomabb ételekben. (Bebizonyosodni látszik ismét, hogy apa is és anya is még fejlődésben levő szervezet, csak éppen nem hosszában, hanem széltében követi el mindezt. Sajna. :? ) A halászléből a fiúk 3(!) tányérral ettek szenteste napján és utána még tudtak enni a besameles-sajtos brokkoliból is, és a legvégén beigliztek is egyet. :shock: A nagy fazék halászléből mára már csak egy kisebb jénainyi mennyiség maradt. És a beigli mennyisége is már félpályánál tart. Lehet, hogy ruhákat kellett volna kapniuk ajándékba a sok legó helyett? :roll: Majd még elválik. :wink:

Asszem most sikerült leírnom két nap bennem rekedt mondanivalóját. (És még nem is jutott minden eszembe! :lol: )

Szép napot mindenkinek!

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Ádámokat és Évákat Isten éltesse!
Kormit is!

Nagyon szuperek a képek!!!

Gyönyörű volt babával ünnepelni :D
Egy torokgyulladás kicsit nekem bekevert :x de semmivel nem hagyom elvenni a lelkesedésemet! Zalánnak a távirányítós autó tetszett a legjobban, ha játszunk vele, hangosan kacag :D FÉRFI a drágám :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Enikő :)
Klassz a szánkózós kép, a konyha pedig naggyon komoly! :)
Nem a játék része a kis fotel-tényleg olyan mint egy bili :D -3-14 hónaposig ültetheted bele a gyerkőcöt, tök jó! Nem kell ölben fogni,mikor ülni akar. :D Apjuk költött kis versikét is hozzá: Figyeljenek emberek, nagy serbliben kis gyerek! :D

Tücsi :)
Kutyus :(
Jó étvágya van a fiúknak. :shock: A halászlét én is szeretem. :wink:

Hosszú idő után előszőr, Bence átaludta az éjszakát! Fél 1O-től fél 6-ig. Majdnem ki is aludtam magam, csak a nagyfiam bepisilt, hajnalban ágyhúzás. :roll: Mondtam neki, hogy ne igyon sok vizet lefekvés előtt, de hiába beszél neki az ember. Azért így is jobban vagyok. :wink:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi! Látod, csak kérned kellett a Jézuskától az éjszakai pihenést. :wink: Mindenesetre sajnálom, hogy Bertinél nem volt zavartalan az éjszaka. Talán neki a legrosszabb lelkileg. De hát, még kisgyerek ő is. Néha Ádikámnál is előfordul mind a mai napig ilyen főleg a betegségek idején. Most legutóbb is az erős köhögés miatt sajnos nálunk is volt éjszaka ágyneműcsere. De erről korábban írtam is. Bevallom őszintén, hogy a bébifotel hirtelen engem is megtévesztett egy pillanatra, de nagyon ötletesnek találom én is. :D

Enikő! Szánkózás elirigyelve, de kellő hómennyiség híján csak sóvárgunk utána. :wink:

Emma! Jobbulást neked! Igen, autók is és később a kardok, puskák is genetikailag vannak kódolva. Pasis dogok. :D

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Tücsi :)
Nem veszi zokon a dolgot, mert nem csinálunk belőle nagy ügyet. Mindenkinek elmagyaráztam a családban, hogy hanyagolják a témát. Előfordul és kész. Összesen 3X pisilt be eddig éjszaka, az nem rossz arány szerintem. :wink:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi! Sztem sem rossz ez az arány, és teljesen igazad van abban, hogy lezártad a témát.

On
Ma találkoztunk a sógornőmékkel. Sajnos, megint csalódás volt a részemről. Lényeg: majd 5 éves kisgyerek este 6-kor még Coca-Cola-t kortyolgat. Anyuka szerint csak pár kortyot iszik belőle. Ha nem lett volna még ma is karácsony, nem tűrtőztettem volna magamat egyáltalán. Szépen, de alaposan beolvastam vona neki.
Off

Egyre több helyről hallom, hogy influenzás lett a család. Vigyázzatok a babókákra és persze magatokra is! Mi szerintem nem tudjuk megúszni ezt a betegséget sem. Az iskolából már talán nem annyira biztos, de az oviból 1000%, hogy ellátogat hozzánk a betegség. Szedem a vitaminokat és nyomom a fiúkba is a C-vitamint. Talán a lefolyásán enyhít valamelyest. Nem vagyok túlságosan derűlátó ezzel kapcsolatban. :?

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?