Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Tali: mi is megyünk. Egy játszótér van. Legegyszerűbb megközelítés: át az Árkád földszintjén és a hátsó bejáratnál ki.

Aki metróval jön és esetleg nem ismerős: nem kell lemenni az aluljáróba, van zebra kicsit hátrább.

Franyó: KépKépKépKépKép
Apának jobbulást. Mi ez? Valami csúf vírus?

Beu
beu
 
 


Zulu, Réka
Nagyon-nagyon köszi az osztrák infókat! Sokat segítettetek.Kép

Franyó
KárKép Jobbulást! Viszont Anka képeiKépKép

Manó
Mi megyünk! Kevin épp felkészítő alvásprogramban vesz részt, remélem, nem lesz nyügi. Kép
Ahogy néztem, Orsoly, Urszila, Franyó mondta eddig le,Kép de sajna nem találtam azt az üzit a régiek közt, ahol valaki összegyűjtötte, kik szándékoztak akkor (1hete) jönni...
Eddig tehát Manó,Manó2,Réke,mi. De többen voltunk szerintem...

Heni,
Ha freemailes címed van, ha valahol (bárhol) fel tudsz mászni a netre, www.freemail.hu oldalon beírod a felhasználót+jelszavadat, akkor a nem letöltött (új) üziket meg tudod nézni, írni tudsz stb. Én legalábbis így csinálnám, bár én csak gagyi amatőr felhasználó vagyokKép
Ha nem freemailos vagy, akkor passz.

pusza,
Elli+Kevin
ellimami
 
 


Ja, persze, Beu! Bocs, tudom, hogy te is gyüssz!
Kép
És persze RékAKép

Elli
ellimami
 
 

 
 

Franyó! Tudtam, hogy nemsokára valami nagy produkció lesz! De ügyes! Gratulálok!

Talizók: Manó, Manó2, Réka, Elli, Andi, Kangi, Gömb, Magdi, Beu

Heni! Ha jól emlékszem, a sógoromék bűvészkedenek valamit az outlookkal. Megpróbálom megtudni.

Beu

Beu
beu
 
 


Elli! Csak hogy nyomatékosítsam a létemet, kétszer írtam alá!
Kép
Beu
beu
 
 


Elli!

Minket kihagytál. Kép
De azért is megyünk. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Franyo
Döbb-döbb! Annnnyira ugyes! Kép
Apajanak meg jobbulast! A Tarra kerunk szoveget a fotokhoz!!!

Usznimegy Norka es partonfogucsorogni Jazmin
norkini
 
 


Norka!

És Jázi jól elvan egyedül a parton? Hiába, egy ilyen ügyes nagyfiú!Kép

Beu
beu
 
 


Jo talit lanyok, majd kerunk fenykepeketKép

orsoly
orsoly
 
 


Egész de. sütöttem, takarítottam, teraszt felmostam vendégekre való tekintettel, mostam, Julka rendes, 9 óta alszik.

PIldiKéphasznál a lámpa, csak tényleg sötét kell legyen. Nálunk is bevilágít az utcai lámpa, csak leárnyékolja egy fenyő, úgy már jó.

HeniKép van egy olyan cím, hogy http://www.mail2web.com be kell írnod a mélcímedet, jelszavadat, és már nyitja is. Én is ezt használom a dolgozós postafiókom itthoni nyitogatására.

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok lanyok!

Beu,
Koszi az invitalast, korabban szandekoztam menni a talira (asszem irtam is egyszer), de megsem.Kép Hetvegen eleg sok dolgunk volt, ezert le vagyok maradva a hazimunkaval, es mivel vasarnap utazunk a Balatonra, nem szeretnem gorgetni magam elott, mert akkor a vegen, mikor mar csomagolni is kell, bajban leszek. Meg meleg is van nagyon, ugyhogy inkabb majd legkozelebb...

Evi,
A szules nem volt veszes egyaltalan, inkabb konnyunek mondanam. Valoban fajt, de kinek nem?Kép Es az igazi, eros fajdalom csak kb. masfel oran at tartott, es ugy van, ahogy irtad, megerte.Kép

Norka,
Hogy oldod meg az uszast? Ki lesz addig kinn Jazival?

Franyo,
Nagyon edi a lanyod!Kép Nagyon ugyes, olyan kis babaalaku meg, es miket nem tud mar!Kép

Zulu,
En is elmentettem a bevasarlos infokat, koszi. Gyerkocok nagyon szepek, jo nyaralast nektek!Kép

Zsurlo,
Boldog szulinapot tegnapra!!!KépKépKép

Na mos csak ennyi, mert most fogom elkesziteni eletem elso tiramisujat.Kép
Udv:

Leszter
leszter
 
 


Ja, talizoknak jo szorakozast! Lanyok, ha esetleg vasaroltok is, nem tudjatok, vannak meg akcios bodyk a C&A-ban (1390-ert 3 db)?
Puszi:

Leszter
leszter
 
 


Sziasztok Keresztelősök!
Nálunk a lányokat kb. 10 hónaposan keresztelték (addigra lett annyi időm, hogy elintézzem a formaságokat a templomban), és fogadalmat tettem, hogy Marcival nem várunk addig. Ők ugyanis mindent érdekesebbnek találtak a prédikációnál, menni akartak, felfedezni a világot. Mi meg birkóztunk velük négyesben a keresztszülőkkel. Mindenesetre a fiatalúr most négy hónapos, de még nem jutottam el a templomig. Nem lesz már pólyás keresztelő. Csak tudnám mit adok majd rá, hogy elég ártatlannak látsszon!
PIldi. Le a kalappal a négy gyerek előtt. Titkon én is úgy szeretnék majd még egyet. Apának már nem is merem említeni, pedig nem ellenzője a gyerekprojektnek. De ez a kölyök összesítésben már a hatodik lenne (éljenek a második feleségek!), ráadásul előbb meg kellene harcolnom a kilókkal, meg a lábammal. Szerencsére Marcipán még csak 4 hónapos, így tele még a ház babaillattal. Igazság szerint olyan három éves koruk körül szokott elkapni a vágy. Mikor már kacsingatnak bőszen kifelé a nagyvilágba.
Kata haját macerálom, nem szeretném levágni neki, rettentő büszke a hajkoronájára.
Ma éjjel csak kétszer keltünk fel. Bezzeg este kiszúrta a törpe a vendégeket (szüleim meg egy öcsém) talán a tűz illata, vagy a sülő virslié is megérintette, mert rettenetes balhét rendezett, és nem akart elaludni. Persze borzasztó melege van, é s szopi közben csak izzadunk. Nem is tudom, a jó kis testmeleg tej mennyire üdítő ilyenkor...

Na dolgozom egy kcisit, sofka
sofka
 
 


Sziasztok!

Évi
a kis autóversenyződ nagyon aranyos Kép
hajhullás nekem 3 hónap után újra

Réka
keresztelőn Dani egy napozóban volt, aminek a felső része fehér, az alsó sötétszürke, a mandzsettája + gallérja meg szürke-fehér csíkos
egyébként nem kell semmi komolyat csinálni a keresztelőn, csak ígéretet tenni, hogy vall. szellemben neveled, sátánnal nem szövetkezteted...

Franyó
lázas apa Kép
Anna szuper Kép

Leszter
szombanton be akartam menni a C&A-ba, de hamarabb bezártak és áraztak Kép gyanítom vége az akciónak Kép
Viszont a La Halle-ban már 70%-os leértékelés is van, igaz csak pár ruci maradt, de azok inkább lányruhák, ami Petrának akár jól is jöhet.(bár így, hogy JÁzminnak is híjják... Kép)

TAlira megyünk, de Dani sajnos az oltás óta furi lett, olyan nyügi, úgyhogy ha már nem bírjátok cérnával, hazajövünk Kép

Andi
psandi
 
 


Ezzel próbákozik mostanában Lőrinc.

Kép
Beu
beu
 
 


Leszter,
papával szombaton voltunk az Árkádban (a Hervises kiárusítások miatt, kaptam is egy klassz Reebok szabadidőnacit őszre, hogy legyen miben sétáltatnom a dedetKép) , és az akciós bodyk reményében (valaki írta korábban, hogy vannak) becsaltam a C&Aba, de nem volt semmi akciós. Nagyon édi bodyk voltak, 1590/db áronKép
Úgyhogy emiatt nem érdemes odakutyagolniKép

üdv
Elli
ellimami
 
 


Andi!

Szerintem ilyen melegben minden babó nagyon nyügi, oltástól függetlenül. És egy Dani nem lehet annyira nyügi, hogy ne viseljem el. Kép

Réka + egymásiknyügi Dani
muki
 
 


Beu!

Látom Lőrinc sem tudja még eldönteni mi az izgalmasabb: a keze, a takaró széle vagy elindulni felfedező útra. Kép
Egyébként nagyon édi a kissrác.

Réka
muki
 
 


Ja, Magdi,
bocsi, a gyűjtésem (és az agyamKép) csak az aktuális oldalra terjedt ki, aki korábban jelentkezett, az mintha nem is lenne... De Beu klasszul összegyűjtött mindenkitKép
Elli
ellimami
 
 


Sziasztok Lányok KépKépKép
Nahát, kézeljétekel, semminemű suskus nem volt, Apacuka tényleg nagyon hiányolt bennünket, és ezért jött haza. Mondjuk ebéd után sürgősen ledőlt, hogy ő nagyon fáradt, de annyira örültem neki, hogy még ezen sem kaptam fel a vizet, pedig jó lett volna, ha inkább ő van el egy órát a babával, míg én alszom nemtommióta egyet délután Kép De ne legyünk telhetetlenek, ugye Kép
Úgyhogy ezért nem jöttem tegnap KépKépKép

Julcsinak ízlik a HIPP-es sárgarépalé ... huhh ... az ízénél csak a színe dermesztőbb, de ő bőszen nyakalja kis csészéből, a kanállal némiképp hadilábon állunk Kép De mivel a poharat elfogadja, nem izgulok. Mondjuk ne képzeljétek el azt a répás portrét utána KépKépKép

Ma ő is kicsit nyügike, de a talira megyünk, hurráh!!! Még csülköt is szőrtelenítettem a nagy esemény tiszteletére Kép

Franyo Kép
lázas apa KépKépKép Lázas apa miatti nemjövés KépKépKépKép
Anna viszont gyönyörű, és milyen ügyes! Julcsi még csak az ujjunkba kapaszkodva erőlködik felülés ügyben, pedig ha tudna olvasni, tudhatná, hogy nem úgy kell KépKépKép

Momo Kép
na akkor örülök, hogy javult a helyzet. Ilyenkor (mikor szalad a világ veled) nem szoktál enyhén metsző hangon beszólni a horrorászoknak, hogy ami a konyhában van, az sokkal horrorabb, és igazán segíthetnének elbánni a gonosz százfogú mosogatószivaccsal??? Egy darabig én is szótlanul várom a segítséget, de egy idő után kinő a többi fejem Kép

Andi Kép
párbeszédek Kép Kép Még jó, hogy mindenki olyan okos, hiszen különben mi honnan tanulnánk meg a NAgy Igazságot? Kép
Keresztelői ordítás ismerős, nekem a húgom üvöltött, de úgy ám, hogy még a kereszt is majdnem leesett a templom tetejéről Kép Akkoriban volt menő az "Omen" c. film (és folytatásai), hát mentek a poénok, hogy tán nem evilági a gyermek, stb ... KépKépKép Fő, hogy túlvagytok rajta!

PIldi Kép
aha, nálunk is pont azóta megy az éjjeli evés! Tuti a csillagok a ludasak!

Norka Kép
Jáziboy jól ellesz a parton, úszásért irigykednék, ha szeretnék, de csak pancsizni meg lábatlógatni szeretek a vízben. Ellenben Julcsi akkora pacsálásokat rendez a kiskádban, hogy alig várom, hogy stabilan üljön (most még nem stabilan sem ül), és betehessem a kiskádata nagykádba, hogy csak na!

Leszter Kép
jó házimunkát KépKép De balcsin bizti jó lesz!

Urszila Kép
te is kiglancoltad a házat? Nahát! Csak én trónolok a kupi tetején?! Segítség! El is megyek itthonról Kép

Pussz
Nemvasal Kangi és Szendergi Julcsi
kangi
 
 


leszter!

Már nincsenek body-k sajnos, legalábbis a múlt hét vége felé nem voltak.Kép pedig jók volak, én még az előző héten vetteme gy csomaggalKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


UrszilaKép

Kösziköszi a címetKépKépKép

KangiKép
Én sem vasalok.
Majd ha Apa akar tiszta ruhát, vigyáz a gyerkőcökreKép
Általában akarKép

Jó talit mindenkinek, várjuk a képeketKép

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok!

Jesszusom, ti mennyit tudtok írni!!!! Kép Egy hétvégét kihagyok és fél délelőttbe telt utolérni magam. Irigykedem megint a tali miatt, de nagyon jó szórakozást nektek!

Kangi
Rám is vár a vasalni való, mert kedves rokonok állíottak be tegnap, persze előző nap 5-kor szóltak, hogy jönnek. A ruha nem sok, csak 3 nagyadag Kép Ja és én is csülökszőrtelenítésre készülök délután Kép

Réka
Nekünk 24-én lez a keresztelő. Majd beszámolok róla mit művelt a leányzó. Nekük meg akkor lesz az 1 éves házassági évfordulónk is, kíváncsi leszek eszébe jut e apájának, vagy sem.

Na megyek, mert apája hazaért és követel valami kajafélét (pedig a hűtő tele van, csak ki kell nyitni, de úgy jobb ha én kínálom Kép)

Nadine + alvó Zsanka

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Sziasztok!

Zulu, nagyon koszi a boltos infokat! KépKép

Franyo, ferjednek jobbulast! Kép Az a felebredos kep a lanyodrol nagyon edes- es milyen ugyes mar! KépKép

Beu, mi a talira nem tudunk menni! Kép Most volt itt a Deveny Annas konduktor, Zsombi teljesen kimerult. Ugy elaludt a kezeles utan, hogy szerintem csak orak mulva fog felebredni. Kép
Lorincrol kep szuper! Kép

Norka, hogy kell (es hova) kepeket feltolteni a tarra? Leirna valaki nekem is lepesrol-lepesre? Kép

Zsurlo, Boldog szulinapot!!! KépKépKépKépKép

Sofka, betolakodo allatkak. Kép Osszessegeben 6 gyerek mar most???? Es meg szeretnel? KépKépKép

Leszter, hazimunka. Kép

Megyek, ellenorzom beajult Kicsifiamat!
Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Dokinenink beteg talan csutortokre meggyogyul,de mi mar akkor a Galyateton szerettunk volna lenniKép Friss oltassal nem tudom el merjek e indulni?
A keresztelot is ott szeretnenk tartani Ocsekem 2 hetre jon haza Belgiumbol es o lenne a keresztapa. A Plebaniat igaz meg nem sikerult felhivni, de remelem osszejon a dolog. Nem tul surun keresztelhet ott a papbacsiKép
Megyek vasalni, mar nem tudok ujabb adag vasalni valot betenni az eredetileg agynemutarto fiokba.

Ari
ari
 
 


AriKép

Szerintem nem baj, ha csúszik az oltás időpontja.
Jobb, mint a friss oltott gyerekkel elindulni.
Bencének az első egy hónapot csúszott, és utána a többi is.
Dorinának az 5 hónapos csúszott két hetet, mert nem tudtam elvinni a gyereket, nem volt autó.

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok!

Jó talizást csajok! Én is úgy mentem volnaKép

Beu, nálunk itt a naaaagy vidéken előre bejelentik a nagyobb áramszüneteket, ilyenkor általában az új házakba kötögetik be a delejt (errefelé rengeteg épül mostanság). Én csak azért úúútálom, mert tök csönd van az egész lakásban és szinte minden szerkezet meghalKép De a gázosok múlt héten nagyobbat alakítottak, mert karbantartásra hivatkozva 3 napig nem volt gáz. Gázbojlerünk lévénKép nagyanyáink palackos gáztűzhelyén melegíthettük a pancsivizet a pincében és cipelhettük fel 2 emeletet. Alig voltam berágva Kép
Lőrinc nagyon aranyosKép Zsebinek a popsifeldugás már nagyon olajozottan megy, mert így szokott hanyatfordulniKép

Kangi, én naív, mindíg azt hiszem, feltűnik a páromnak, ha segítségre szorulok. Alaphelyzetben így is van, de ha itt a fia, selát-sehall Dömötör lesz belőle, és a kölök után tripla annyit kell takarítanom, mint a saját lányaim utánKép Ha Zsebi nem lett volna beteg, valszeg szó nélkül hagytam volna a bunkóságot, de így kiborult a bili.
Én se viszem túlzásba a házimunkát, nem vagy egyedülKép

Sofka, az én lányom 8 hónaposan lett megkeresztelve...fatális melléfogás voltKép Éppen bizalmatlan korszakát élte, így még a keresztszüleit is csípte, harapta a szertartáson és persze teli torokból üvöltött. A gyerek kézről kézre járt, de nem sikerült megnyugtatni, maradt az erdőtűz léptékű égésKép Szegény papból egy szót sem értettünk és a végére teljesen berekedt. Zsebit hamarabb el akartam vinni, de nem volt idő megszervezni, szerintem jövő nyár lesz belőle. Vajon az is ilyen lebőgés lesz?
Élősködök miatt nem irigyellek, egyszer én is begyűjtöttem a suliból, le is vágatták a hajamKép

Zsurló, BOLDOG SZÜLINAPOT!

Franyó, Anka tényleg hatalmas léptekkel halad a járás feléKép
Apa lázaKépKépKép Jobbulást neki!

Leszter, te egy hős vagy a házimunkávalKép
Köszi a füles infót, már nem izgatom magam nagyon rajta.
Jó Balcsizást nektekKép

Heni, nálunk a vasalás dolog annyiban módosult, hogyha apa vasalt ruhát akar, akkor inkább vasal, mintsem vigyázzon a két bosziraKépKépKép

Évi, lánykád nagyon édesKép A hajhullást még nem biztos, hogy megúsztad, sajna kb. 3 hónap után kezdődikKép

Lányok, nálunk egyre botrányosabbak az éjszakákKép Zsebi először éjfélkor kel, utána meg 2,5-3 óránként, és amiért pipa vagyok, alig eszik valamit, csak szórakozik. Ja és mindíg hason alszik, de álmában is képes hanyatfordulni és akkor azonnal ébredKép Most akkor hónapokig forgatni fogom éjjel, mint a grillpipit????
Holnap megyünk a kétlábas szurira...jajKép

Megyek, mert Timi nyitogatja a hűtőajtót és Túró Rudit reklamálKép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Beu
Hat gondoltam rasozom valakire Jazit addig. Nem jo 5let? Kép
Neeem am, ismerosok kint voltak es Apa (termeszetesen munkaidoben...) ki vitt minket es maradtunk 2 orat.

Kangi
Lustiiiii Kép
Termeszetesen megint Orfu volt a cel. Azert is jo volt, mert belogtunk Apaval a vizbe entyempentyemezni "Uszni megyunk" cimmel Kép Kép

Gomboc
Beu tegnap ugyesen, erthetoen leirta mit,hogy kell. Bemasolom jo?
http://kep.tar.hu
- itt a feltölteni a képeid linkre kattintasz
- beírod, amit Csucsuka küldött, felhasználót és jelszót
- a képkezelőre kattintasz
- kiválasztod a legördülő menüből, hogy hova szeretnél felrakni képet,
- az oldal alján van egy rublika, ahova ez van írva: "Hány képet akarsz feltölteni" . Ez maradhat 1, de lehet több is.
- utána a Browse gombra kattintva csatolod a képet, ami valószínű a te gépeden van valamelyik mappában.
- ha ez megvan, akkor mehet a "mehet" gomb.

Ari
Ha beszeltek a dokival, biztosan el lehet halasztani az oltast. Jazi az elos oltasnal elegg belazasodott, a tobbi nem zavarta. Kép

Momo
De gaz,hogy nincs gaz!?!!!
Grillpipi Kép Nem tudom, csak megunja hamarosan a forgolodast!
Oltas Kép De legalabb tul lesztek rajta! Engem mindig ez vigasztalt!

Lanyok
Ma akkorat rohogtem. Kaja utan eleg nagy bir lenni a hasam, erre ma elore engedtek a boltba...CIKI.... Kép Kép

Norka a nagyhasu es Jaziboy, aki kidolt
norkini
 
 


Sziasztok!
Kitört a Csángófesztivál nálunk, ezért nem voltam mostanában. Később jövök még, addig is:

MomoKép
Szilárd is dettó ezt csinálja éjjelente, pedig régebben nem ébredt ennyiszer. Én is forgatom oldalára, hasára. Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


MomoKép

Ha Apa vasalná az egyeningeket, hetente lehetne Pestre menni újértKép

Heni
heni1979
 
 


Szisztok!

Csak gyorsan bekukkantottam.Köszi a sok ötlett Kép.
Robó körmét picit levágtam tegnap Kép.
Mostanában az étkezést kicsit furán oldja meg , ugyanis szopi után büfi, ekkor alszik egy pár percet, majd tátog Kép, mint aki még nem evett, ezt eljátszuk egy óra hosszáig (azon belül kb 4-szer bealszik). Így most nem is fejek, mert a cickóm már kivan.De érdekes, hogy ugyanaz a nyöszörgést csinálja most mikor éhes, mint amikor a pocija fájt, így nehéz eldünteni mit is szeretne. mindenesetre a cicire visszateszem.
Az az egy "baj" van, hogy a cicin elalszik és büfikor mindig felébred és nem nagyon akar elaludni.
Hát ezek vannak.....
Bízom benne hamarosan beáll majd.
Myssnia: mi nem voltunk most kint a szigeten, pedig minden évben kisétálunk, de Robikával még nem lehet.

Tényleg, mikor lehet már jobban közösségbe (értem pl: nagyszülők...)vinni a kicsit?

Köszi mégegyszer a segítséget:

Anita
anita77
 
 


LeszterKép
Elolvastam a szülésedet! Gratula! Kép Tök jó volt feleleveníteni az én emlékezetemet is, mert néhány dolog egybvág az én szülésemmel. Kép Én is gyakran montam a Nem tudom-ot. Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


AnitaKép
Elenite én sem vittem közösségbe Szilárdot. Inkább nyugalom és anya kell neki. Még szokja a kinti világot. 4 hónapos korára érte el, hogy bárhova eltolhatom a babakocsival úgy, hogy tudom, hogy nem lehet baj. Előtte hamar megunta, márcsak azért is mert semmit nem látott a mózes részből, csak a fákat. Bár ez is babafüggő. Ha nyugis a baba, viheted korábban is, ha nyűgös típus, és többet sír, akkor szerintem jobb később, úgy 2-3 hónapos kora körül. Ha jóalvó, akkor akár 1 hóanposan is eltologászhatod emberek közé, mert úgye úgy is alszik.Kép Én láttam itt síros picit a városban, és tökre sajnáltam.

Ja és mégegy. Én nem próbáltam, és sajnálom is. Norka tudna mesélni a hordozókendő előnyeiről.Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Sziasztok,

Momo, ejszakai kelesek. Kép Sajnos, segiteni nem tudok, mi meg nem tartunk ott...Kép

Norka, koszi. Tegnap olvastam is, csak nem kotottem osze a pici agyamban, hogy ezt a tar.hu-n levo kepekkel kell csinalni. Kép
Entyempentyem. Kép

Ari, en is az oltas elhalasztasara szavaznek a helyedben. Kép Keresztelo viszont szuper! Kép

Myssnia, vegre elokerultel! Kép Hogy megy az alvastanitas? Kép

Anita, nehany napja irtam pont ugyanerrol Pocokanak. Kép NAlunk 2 hetig senki nem johetett, utana jottek a nagyszulok. Aztan masfel honapos kora (de inkabb a 2 honapos szuri utan) johettek a baratok, na nem csapatostul, hanem egyesevel. Es a harom honapos szuri utan vittuk eloszor vasarolni, kozosegbe, stb.
Nekunk a hordozokendo nagyon bejott, bar csak 3-4 honapos koraig. Abban vittem le legtobbszor setalni Zsombit.

Zsombi felebredt a kezeles utani mely alvasbol, aztan egymas utan ketszer hatrol hasra fordult magatol (a mobilomat akarta becserkeszni Kép)...es emelgeti ezerrel a feneket! HURRAAAAAAAAAAAA KépKépKépKépKépKépKép

Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok!

Tök béna vagyok Kép. Tettem fel képet Leviről a közös képtárba, de nem írtam a kép alá semmit. Ezt hol tudom megtenni így utólag?

Pusza, Virág
virga
 
 


Milyen volt a tali?

Egy kerdes: Zsombi elmult 6 honapos, meg nem tud ulni, csak ha fogjuk mindket kezet, akkor is csak max. fel percig. Ilyenkor mar szabad sportkocsiba ultetni? Vagy meg kell varni, amig ulni tud? A babakocsink sport resze tobb fokozatig dontheto, de vizszintesig nem. Szerintetek lehet vagy sem?

Koszi szepen,
Gombóc
gombóc
 
 


Gomboc: szvsz jobb megvarni amig magatol ul.

Ma kihivtam a dokibacsit, nezze meg Lackot, merugye meg nem forog, nem kuszik, nem maszik, nem ul. Vegulis arra jutott, hogy nincs semmi baj szerinte, de azert egyeztet idopontot nekunk egy gyogytornaszhoz, biztos ami tuti!:

Virga: ugyanott, ahol felteszed, a kepkezeloben tudod feliratozni a kepet!Kép

Na milyen volt a tali?

orsoly
orsoly
 
 


Sziasztok!
Rövid leszek. Valami nem stimmel, de nem tudom mi... Talán, hogy 3 napig nincs melegvizünk karbantartás miatt - lehet a melegítgetni.Kép Vagy csak fáradtság? És mintha a hasam is fájna tompán. Szóval nyűgi vagyok.

Zulu,
KépekKép

Évi,
KépKép

Franyó,
Jobbulást apának!
KépKép Anka ügyes!

Beu,
KépKép

Momo,
Lehet hogy csak szomjas a drága, azért eszik keveset. Ebben a melegben nem csoda!
GrillpipiKép
Holnapi szuriKép.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Sajnos esélyem sincs, hogy lépést tartsak veletek, teljesen lemaradtam! Picit talán sikerül visszaolvasnom, de nem ígérhetek sokatKép

Nem sok minden történik velünk, illetve:
-Véda a nagytali óta átfordul hasról hátra
-Dani ma végre-valahára úgy határozott, hogy szobatiszta, hurrá, egy pelenkával kevesebb!
-Dani meg Sári ma megkezdte Véda hozzátáplálásátKép Sajnos, amikor nem néztem oda, megitatták egy korty, vagy kettő csapvízzel higított HohesC narancslévelKépKépKép Remélem nem lesz semmi baja tőle

Anita!
Lehet, hogy én kicsit túl laza anyuka vagyok, de 10 naposan már mindenhová vittem magammal a gyerekeimet,és remekül bírták.
Lányok, hívhatjátok a GYIVIt!Kép

Gombóc!
Szerintem ne ültesd, de félig ülőbe döntve nyugodtan! Gratula az átforduláshoz, fenékemeléshez!

Mára sajnos ennyi.
Anyakati
anya_kati
 
 


Norka, koszike, mar tettem is fel kepeket. KépKép
Gombóc
gombóc
 
 


Sziasztok,

tali nagyon klassz volt. Gyerkőcök édesek voltak, csak 2-3 óra múlva nyügiztek, hagyták anyukákat hízni a cukiban.Kép
Jó volt élőben megismerni néhányotókat, és látni a manókat (meg a Manó(2)-katKép)
Zsuzsi és Julcsi szuper sérós babák, Lőrinc kedélybajnok, Emma örökmozgó, Dóri gyönyörűszemű, Lili vigyori, a két Dani meg 1szerüen jófej, Rékáé hangoskacagó, Andié meg nyugisanalvó...Kép
Magdi Mikije szupiédes, és a nagylány pedig kész nőciKép
(Jajremélem, nemhagytamkisenkit!Kép)Kevin csak dudorította a hurkáit hanyattfekve, semmi extraKép

Beu csinált szupi képeket, a babakocsikaravánt (tudod, melyiketKép) ide kérjük! Az bizti tökjó képKép De mi Magdival figyeltük az arcokat, ahogy haladtak a babakocsik szabályos kettes sort alkotva az Árkádban...KépKép

Na, megyek, elfáradtam. Nálunk sincs melegvíz szerdáigKép úgyhogy sokat kivett belőlem a fürdetés+tisztálkodásKép
pusza
Elli+már bealudt Kevin (emiatt valszeg már éjfélkor fenn lesz újra, tehát elteszem magam addig én isKép)
ellimami
 
 


Feltöltöttem a talis képeket a tar.hu-ra. A cím nélküliekKép, bocs. Besegíthet aki ráér.Kép

Ellimami,
Valószínűleg ugyanahhoz a melegvíz-hálózathoz tartozunk.

Maci_2
maci_2
 
 


Lemaradt:

Beu,
Várjuk a képeket a taliról!

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

most értünk haza a vendégségből, kiváncsi vagyok Beu tett-e föl képeket a taliról
Tali szupi volt, profiterol is Kép Babák jól viselkedtek, Danim is csak a hazaútonk ezdett el ordítani, de akkor ezerrel. Úgyhogy a hátralévő métereket már repülve tettem meg, apa lejött a babakocsit intézni én meg rohantam a lakásba etetni Kép

Norka
entyempentyem Kép

Anyakati
Véda forgás + Dani peluselhagyás Kép
hozzátápi kísérlet KépKép?

Andi
psandi
 
 


sziasztok

Andus ma bombi es uvoltobajnok, lehet hogy a szeklethiany miatt (szepito kifejezes Kép), most azon mesterkedik, hogy lerugja a billentyut Kép Urdungfioka. Vagy csak faj a pocija?
Koszonom a szuletesnapi gratulakat, Andi, a csaladom neveben is Kép, hat csalodtam bennuk, ennyi.

Urszila,
jo a Balcsi? A baratnom tenyleg Kép.

Holnap megyunk Pecsre a kutyakert, Norka te mikor es hol setaltadod a kutyadat? Vagy most Orfun nyomultok?

sziasztok
zsurlo es az izgo mozgo Andus
zsurlo76
 
 


Már' majdnem aludtam, és eszembe jutott Manó2 SZÉPSZEMŰ Dórija, akit kihagytamKép pedig nagyon megcsodáltam ám azokat a szemeket!!!KépMea Culpa! Ezer bocsiKép
jó éjt
Elli
ellimami
 
 


Lanyok, most nezegetem Beu kepeit, majd feliratozzatok nekunk a kepeket? Annyian vagytok es annyi baba, hogy csak 1-2 embert ismerek felKép

Ja es van 2 ures talis album isKép

orsoly
orsoly
 
 


Maci, te kepeidet nem talalomKép

orsoly

Ps: Beu kepei nagyon jok lettek, bizti jo volt a taliKép
orsoly
 
 


Sziasztok


Gyorsan rakok fel egy pár talis képet.
Szerinem nagyon jó volt, tündériek voltak a csemeték.
Na meg a cuki se volt semmi, még jó hogy utána edzésre mentem...

Baba karaván, az Árkádban...
Kép
Cukiban
Kép
Kép
Kép
Kép
Babák és Mamák..
Kép

Most egyenlőre ennyit, mert nagyon lassú ez a net..
Jó éjszakát
Manó2+Dorka

Kép
Kép
dorka2
 
 


sziasztok

nagyon jók a talis képek,de sajna én se mindenkit ismerek fel.
én felismerem:Ellit,Kangit,Gömbölyűt,MAgdit,Beut,de a többieket sajna nem. Kép kérünk egy kis segítséget a képtárba feltett képekhez.
köszike
Nagyon jól nézhetettek ki így együtt. Képnagyon guszták azok is,amiket etettek,ittatok.
A csokival leöntött valami lenne a profiterol?

puszi mindenkinek
Évi +Petra(ma 6 hetes)
Kép
Évi24
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?