Új privát üzeneted érkezett!

Falevél: nagyon szép baba !
Jó husis ő is lánykámnak is vannak már sonkái és persze megjelent a tokája is ! :lol:
Jaj és mostmár rendszerint hangosan nevet!

Kép
mogyoland
 
 


Falevél: boldog hófordulót Sárikának!!!

Kép
mogyoland
 
 


Hahó sehol senki!

Mindenki elveszett!

Honey,Noémi,Enn!

Senki nem ír mindenki ennyire készülődik már az ünnepekre!

timcike. remélem Attila rendben kiért hozzátok!

Kriszta. te itthon vagy már?

Nagbri: gyerekek szánkóznak ezerrel?

Manó: hogy van Bende?

Kép
mogyoland
 
 

 
 

Ja Apáék maradnak és kari másnapján is dolgozik!Jujj de jó! :?


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

BOcsi, ezer dolgom van, holnap se leszek itthon egész délelőtt, de szerintem délutánba is belenyúlik!

Mogyó, igen, Bence ezerrel szánkózik, de ma pl. csak estére megyünk ki, mert úszik a lakás, vasalás, stb. Meg nagyon csúszik itt az út, Danival nem tudok mit kezdeni!


Nóri: Boldog hófordulót!
Vendég
 


Sziasztok!
Megvagyunk, csak 1000a dolgom. Berci sokat nyűgösködik, de a pocakfájás már javulgat talán. Most már csak a puffadás van, de az menetrend szerűen hajnali 2től6ig a legdurvább. Pedig újra kapja az espumisant is.
Ma kapta meg a 2hós oltását. Most meg lázas, pedig egyből kapott egy fél germicidet. (sajna a germicid c-t nem kapni).
Most megint egy másik tápszert próbálunk, mert egy ismerős mondta, h nekik az eslő gyerek a HA-s táptól produkált hasonlókat (mocsár kaki+pukik), mint Berci. Így most a sima Milumil1et esszük. Illetve kapunk tejecskét frissen egy anyukától, akinek 1 hónappal idősebb a lánya. Bejön Bercinek, csak picit csikarja a pociját, de a kakinak jót tesz
Ma volt karácsonyozás a barátokkal, ezért is el voltam úszva ( ajándékok, főzés, fadíszítés) Nálunk már áll a karifa 8)

Mogyó és a többiek, nem jöttök a tanyára?????

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Hát igen, mi is havazunk! :) Igyekszem csillogová varázsolni a lakást, és persze még vennem kell egy ajándékot magamnak! :D

Bende jól van, bár az elmúlt héten neki is nagyon fájt a hasa. Úgy csikarhatott szegénynek, hogy nem tudta, hogy görnyedjen meg forduljon. :( Pedig nem ettem semmi olyat... :roll: Aztán volt egy extra adag kaki, és utána megnyugodott... :roll:
Nálatok is van ilyen, anyatejes babák-mamák????

Falevél, Sárika nagyon tündéri! (kicsomagolva is.... :lol: ) Bár a bebugyolált szerkó is jól állt neki a bkocsiban! :D

Timcike, remélem, Apa épségben kiért. Azért is nem jössz.... :wink:

Kriszta, Te itthon vagy már???? Mit szólsz az időjáráshoz????? :D

Ennn, azért örülök, hogy egy kicsit jobban vagytok már.

Na megyek, mert hamarosan indulunk vásárolni... :D A változatosság kedvéért.... :roll:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó: Nálunk is volt egy ilyen időszak, hogy sokat sírt, nem volt minden nap kaki, aztán kijött egy nagy adag, és rendben volt a Dani!

Hogy sikerült a vásárlás?

Kriszti: El vagy veszve! Milyen itthon lenni?

Timcike: Te is eltűntél? Csak nem Attila az oka?

Mandula: HOl vagy???
Vendég
 


Sziasztok!

Kicsikét elvesztem, mert hétvégén suli volt, és tanulnom kellett, aztán meg ezerrel készülődöm az ünnepekre.
Ádámnak kint van az 5. foga, és próbálkozik a mászással. Még inkább csak vonszolja magát, de azért alakulgat.

Nagbri! Aranyos vagy, hogy hiányolsz! :wink: Mostanában nem jöttök errefele? Tudod sokat gondolok ám Rátok. :) Minden rendben van Veletek?

Lin! De rég nem jártál erre! Jó, hogy jöttél. :) Ha lesz egy kis időd tegyél fel képet a lánykádról! :wink: Nagyon jól fejlődik Gréta, mi meg jól le vagyunk maradva Hozzátok képest.

Falevél! Édes a kislányod. Tényleg jó kis hurkás. Elérte a 8 kg-t? Mi is ma méreckedtünk Ádi 8,5 kg és kétszer olyan idős, mint Sári. :shock:

Ennn, Manó! Remélem rendbe jönnek a picik hamarosan!

Timcim! Kiért Attila épségben? Már biztos nagyon hiányoztatok Neki. :) Írok majd pü.-t, ha lesz időm. Vigyázzatok magatokra!

Kriszta! Remélem Veletek is minden oké! Ugye itthon vagytok már? Biztos jó lehet egy kis pihi. :wink:

Mogyó! Örülök, hogy a párodnak van munkája. Az viszont tényleg nem túl jó, hogy karácsonykor is dolgoznia kell. :roll:

Válaszolok majd a pü.-kre is csak kicsit később. Ne haragudjatok!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok!Koszonom,h.hianyoltok,meg,h.aggodtok.Attila epsegben hazajott.Azert nincs idom,irni,mert rengeteg elinteznivalonk van.Keresztelo,bevasarlas,stb.De azert hianyoztok,meg gondolok ratok!Pussz mindenkinek es Kelemes Karacsonyi Unnepeket!!!!! :wink:


Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Ui:Ugy tunik,h.itt fogunk Szilveszterezni,es akkor csak Jan 4 fele indulnank haza. 8) Remelem ez lesz eletem legcsucsabb Szilvesztere.A mi hetvegi hazunkban rendezzuk,es leugrik Attila5 haverja is.Mar nagyon varom.Ok 3 napra jonnek kb. :wink:

Sarika tunderi.En is meg vagyok nagyon lepodve,h.8 kg. :shock: Mit adsz neki enni?!

Mandula,B.lin-tanuljatok es legyetek ugyesek! :wink:

Nagbri-kepzeld,Atticynak no 2 foga.Alol.Kicsit nyugi,de elviselheto.Nem borzaszto,csak nehezen tudom mostanaban elaltani.Egyebkent minden ok. :wink:

ennn-nagyon orulok,h.Bercike jobban van.Vegre.Ezerrel szurkolok,h.vegre ti is tudjatok normalisan pihenni. :wink:

Most rohannom kell.Puszi mindenkinek.Ne haragudjon,akit kihagytam.


Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a hófordulós jókívánságokat!

Tegnap voltunk védőnőnél: Sárika 7800 gramm és 65 cm. Most súlyra nem nőtt annyit, mint eddig, viszont 2 hét alatt 4 cm-t nőtt...

És képzeljétek a kicsi lányom megtáltosodott: ma magától ült, az apja ölében mindig elrugaszkodott, megült magától, aztán visszadőlt, majd újra ... és ezt csinálta majdnem fél óráig.
Plussz ma egyfolytában "beszélt", folyékonyan gagyarászott, csak mondta mondta, mostanában alig gügyögött, úgy meglepődtem...
Ja és a popóját is egyre jobban emelgeti, szerintem már nemsok kell az átforduláshoz...fürdés után hagytam meztelenkedni és majdnem átbillent a hátáról a hasára... csak aztán abbahagyta a próbálkozást,mert nem értette, hogy az apjával minek örülünk annyira...

Timcike: csak anyatejet kap Sárika + már adtam neki néhány kiskanál bébiitalt.

Kép

Kép
falevel2
 
 


Kép


Kép


Kép


Kép



Kép


Kép


Ma megyek céges vacsira apa marad a lánnyal!
Hát kíváncsi leszek mi lesz itthon!

Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eddig nem írtam, próbáltam kipihenni a fáradalmakat!
Megérkeztünk szépen, minden rendben, csak majd befagy a fenekünk! :)
Eddig nem is vittem ki Azizt, csak az autóig. Szerintem megfagyna szegény a babakocsiban. :? :shock:
Mi is készülődünk már a karácsonyra, bár már megvan minden ajándék szerencsére, azután nem kell szaladgálni. Gondolom Ti is el vagytok havazva!

Mogyó! Nagyon édes Ágika, és valami gyönyörű! Nekem fentről a második képen a legszebb! És még mindig állandóan mosolyog! Tündéri! :D :D

Falvelél: Boldog hófordulót utólag is, nagyon nagy már a kislányod! Biztos hamar megfordul majd, Aziz is a feneke emelgetésével kezdte! :)

Mandula: Ti aztán haladtok a fogakkal! Gratula Ádinak! :) Nálunk még egy sincs... :oops: Asszem akkor kergetheted majd ha elindul mászogatni! :) Mi most kezdtünk bébikompozni, és nagyon szereti, már egyből haladgatott vele, és elvan benne fél-egy órákat is! Hurrá, végre van egy kis pihenőm! :lol:

Timcike: akkor együtt a család! Élvezzétek ki, és jó szilveszterezést Nektek! Atticy is fent marad koccintani? :)
Aziz könnyen, ugyanis tegnap is 3/4 12-kor aludt el! :?

Nagbri: köszi kérdésed, jó itthon lenni, Aziz is nagyon élvezi, itt anyumnál 6 gyerek van, mindig valaki körülugrálja, nem unatkozik. Most nem is sír, mint otthon szokott. Úgy látszik én unalmas vagyok a kisfiamnak! :) Elhiszem, hogy Bence odáig van a hóért, de most valami borzasztó hideg van, Danival nem lehet egyszerű őt követni.

Manó: remélem Bende már helyrejött, nálunk is volt, hogy összejött nagyon a kaki, és akokr aztán ment mindenhova, és mentünk együtt zuhanyozni Azizzal, mert mindenki tiszta kaksi lett. :) Most viszont, hogy eszik rendes ennivalót, nagyon kemény lett, és már 4 napig nem is kakilt, tegnap végre összejött a jó kis sütőtöknek köszönhetően... :D

B.Lin: nagyon ügyes a kislányod, hogy ilyeneket csinál, jó fejlett akkor a korához képest! :D Tegyél majd fel róla is képet!

Most mennem kell, mert felébredt a lurkó. Majd teszek én is képet, csak tönkrement a fényképező, és meg kell szervizelni. :(

Sziasztok, szép napot Nektek! :)

K.

Lilypie Maternity tickers


Szia Kriszta!

De jó hallani róllatok is!
Gondoltam ,hogy körbeugrálják most Azizt, de legalább most nem lóg a nyakadon!
Anyud gondolom agyon dajkálja!

Hát nekünk is volt egy kis kaki gondunk de apa jó beteáztatta és volt egy nagy adag! :shock: :D

Bekevertem a mézeskalácsot és holnap sütöm ki! :wink:

Kriszta:Anyudék mit szóltak,hogy Aziz egy éjszakai baba?

Manó: hinta bevált nállatok?
Nálunk most már egész jól elvan a lány és nagyon nézi a halakat meg oldalt az anyagok és múltkor aludt benne egy nagyot!

Kép
mogyoland
 
 


Na ma este kitaláltam a legjobb megoldást szánkózásra. NÁlunk ugyanis jégpálya az utca, persze nem véletlenül! Ezerrel ment a kocsival való szánkóztatás a hétvégén, így jól letaposták/tuk! :D
Na, Danit beraktam a kicsibe, jól bebugyolálva, Bencét meg utána kötöttem a bobbal. Dani jó sokáig csak vigyorgott, utána meg elaludt! Ez így tök jó volt!

Kriszti, örülök, hogy itthon vagy! Anyukád biztos élvezi az unokázást!

Mogyo: Ügyes volt a párod! Ja, és nagyon aranyos a lányka a képeken! :D
Vendég
 


Jaja elvoltak most altattam el a lányt és álmában nagyokat és hangosan is nevetett .mondtam is ,hogy kell nekik ez az együttlét kettesben!
Ja és jól betrogyantott apának! :D

Kép
mogyoland
 
 


Kriszta-Isten hozott Otthon! :wink: En nem tudom,mi van a legennyel,talan a fogacskaja,h.no az kavarhat be neki,h.nagyon nehezen akar elaludni,nem tudom... :roll: De mar ragadnak le a szemecskei,de O akkor is fenn akar maradni.
Hat ha nem fog elaludni 12-ig,akkor,igen,O is fog koccintani. :lol: 8) Es ti?Mi a terv a Szilveszterre?

mogyo-eddig nem is lattam,h.mennyire gyonyoru szemei vannak Agicanak.Csudaszepek.Lentrol a 3-dik kep a kedvencem.Csodas.Agica nem cumizik?Csak azert kerdem,h.nyitott szajjal alszik. :roll: Milyen volt a ceges buli?

Falevel-az igen,akkor ezek szerint szuper tejed van,es a kis Sarikanak,meg baromi jo lehet az etvagya. :lol: Pont,mint az en kis eletecskemnek.

mandula-meselj,ha van idod.Kepzeld matol a kisfiam Romai Katolikus kereszteny. 8) Olyan ugyes volt,h.nem is sirt.Meg nevetett a papbacsinak.Mikor lelocsolta akkor sem sirt.Pedig a delutani alvasa kimaradt.Nagyon buszke vagyok ra. :wink:

b.lin-aztan kepeket tegyel am fol.Kivancsi vagyok,mennyit valtozott a nagyjany. :wink:


Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


falevel-utolag is,de annal nagyobb szeretettel,kivanunk az edes kicsi babatoknak,boldog ho. fordulot! :wink:

Kép

Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Mogyó: hát ez szuper, hogy így egyedül tudtad őket hagyni! :) Remélem Te is élvezted a szabadságot! Nálunk ez nem menne, nagyon hiányol, most sem igazán marad meg senkinél, mindig hozzám akar jönni. Most ezt a korszakát éli. :) Anyukám annyira nem dajkálja, mert nagyon nehéz! :lol: Inkább csak ülve szeretné, de azt nem szereti Aziz. Szóval pihenek is meg nem is. Főzni, takarítani viszont nem kell! :D Anyáéknak furcsa, hogy Aziz nem alszik, itt a másfél éves baba 8-kor már megy aludni, és a többiek is 9-ig. Mi meg Azizzal nézzük a Barátok köztet! :lol:
Ja, és Ágikának tényleg gyönyörűek a szemei!

Timcike: köszönjük szépen! :D Gratulálok Atticynek!! Biztos nagyon szép lehetett a keresztelő! Majd tegyél fel képet!
Szegényke biztos szenved a foga miatt, majdcsak kibújnak! Mi nem megyünk sehova szilveszterezni, vagy bátyáméknál leszünk, vagy anyunál a másik picivel. Nekem sosem volt még egy jó szilveszterem, mindig annyit készültünk rá, hogy végül vacak lett. :)

Nagbri: akkor megoldottátok a szánkózást! :) És Te hogy tudsz akkor vezetni azon a jégpályán?? :shock: én eddig még nem mertem volán mögé ülni, anya szállít mindenhova. :oops:

Na, megyek is, Aziz elaludt, így én is próbálok pihenni.
Jó éjt Nektek!

Lilypie Maternity tickers


Timci! Gratulálunk a keresztelőhöz, nagyon ügyike volt akkor Atika. :) Jól olvastam, hogy kibújt a 2. foga is? Tök jó lesz a szilveszteretek. :wink: Kik mennek? Mi is lehet csapunk itthon valamit Csabi haverjaival, jön mindegyik babója is, így Ádi sem fog unatkozni. :)

Nagbri! Jól megoldottad a szánkózást! :D Tök jó, hogy már ilyen jól megy a vezetés!

Kriszta! Köszi a gratulát! Na végre találtál valamit, ami leköti Azizt. :D Biztos nagyon élvezi Nálatok a gyerektársaságot. Amúgy Ádi is rám szokott unni. :roll: Mikor mutatod meg Neki a havat?

Mogyó! Édes a kislányod, tényleg gyönyörű szemei vannak! :wink:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Köszi szépen!

Timcike: cumi csak akkor van ha altatom és akkor is csak úgy ,hogy fogom különben kiejti a szájából nem tanult meg cumizni jobban cuppogtatja az ujját!Gondolhatod már néha elzsibbad a kezem!

Céges buli jó volt és kapott mindenki egy nyaralást jövőre a cég fizeti és ha viszed a párod azt már nekünk kell!
Elmennénk csak az a baj ,hogy autóbusszal mennénk és így nem vágunk bele!Így hát volt 13 havi pénz meg nem is!
Akkor lesz a lány 9 hós azért nem bírna ki egy 16 órás utat Görögországaba pedig még nem voltam külfödöm milyen jó volna főleg ,hogy nekem ingyen volna!

Kép
mogyoland
 
 


Kép



Kép
mogyoland
 
 


Mogyo: Ez a kép nagyon tuti! Annyira édes rajta Ágika! :D
Hát, ez a görög út nagyon csábító! Biztos szupi lenne!

Timcike: Gratulálok a keresztelőhöz! És nagyon jó bulizást szilveszterre!

Kriszta: vezetés szépen lassan! Nagyon élvezem, úgyhogy óvatosan de merek vezetni!

Mandula: Hát igen, jól jött ez a szánkós megoldás! És imádok vezetni!
Vendég
 


Köszönöm szépen mindenkinek a Gratulációkat!!! :wink: Most egy időre elbúcsuzom tőlletek,mert nem leszünk nettközelbe kb.5 napig.
Igyhát kivánok nektek,erőt,egészséget,egy örömökben gazdagabb Új esztendőt és Kellemes Karácsonyi ünnepeket!!!! :wink: 8)


Kép
KépKép Kép
Kép


Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Látom mindenki készülödik !
Apa nállunk céges ebéden de mondtam neki ,hogy jó volna ha fürcsire hazaérne hát kíváncsi leszek rá!

Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Mogyó
, Ágika nagyon szép kiscsaj! Nekem is fentről a 2. kép tetszik, de a 4-en látom csak milyen gyönyörű szemei vannak! :D
Milyen lett a mézeskalács?
Hinta bevált nálunk, szinte minden nap hintáztatom a fenekét... :lol: Nézegeti a kis halacskákat, és most már rájött, hogy nem mindig másik halacska jön, hanem ugyanazok mennek körbe... :D Erre szoktam mondani, hogy nem hülye csak kicsi... :lol: :lol: :lol:
Akkor Ágika is élvezi... Szerintem nagyon jó találmány! :D
Mogyó, ez szomorú, hogy akkor mégsem tudtok elmenni a kapott útra. Igazán gondolhatnának a kismamákra is ajándékozáskor... Nem? :roll:
Apa az ebédből nem ér haza fürdetésre??? :lol: Milyen ebéd ez????? :lol: :lol: :lol: :lol:

Kriszta
, üdv itthon! :D Azért jó egy kis havat látni, nem???? :wink:
Bende egyébként szerintem most ráállt erre, hogy begyűjti a kakit, és 2 naponta extra adagot nyom. :lol:
Aziznak milyen jó lehet most, hogy ennyi kis barájta van körülötte! Te meg fellélegezhetsz néha... :roll:

Nagbri,
a gyerekeidnek nagyon jó soruk van! :D Ilyen extra szánkózásra nem mindenkinek van lehetősége. :D :D

Timcike
, majd küldj képeket a keresztelőről. Atticy meg egy ügyes kisfiú! Tudta, hogy fontos dolgon vesz részt, és még élvezhette is, ha a papra is mosolygott! :D
Fogacska ennyire megviseli???? Szegényke...
Nektek jó bulizást és kellemes ünnepeket na meg még jobb szilvesztert kívánunk!
Persze a többieknek is, de mi még addig tuti jövünk. :wink: :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Timci! Mint már írtam pü.-ben nagyon kellemes karácsonyi ünnepeket Nektek is! Atticyt pusszantom meg persze Benneteket is. :wink: Nagyon vigyázzatok magatokra!

Nagbri! Küldtem Neked pü.-t.

Mogyo! Nagyon tetszik az Ágikás kép. :) A céges rendezvények a páromnál is hasonlóan zajlanak. Ő múlt héten volt céges vacsin, ami 8-kor kezdődött, ehhez képest hajnali 2-kor ért haza. :roll: Megcsináltam én is ám a mézeskalács receptedet. :wink: Most még hagyom állni, holnap sütöm ki, de már most olyan jó az illata. :)

Manó! Jól vagytok? Mekkora most Bende? Nagyon figyelmes baba lehet, ha már most ilyenekre rá jön.

Ádám meg valamelyik nap felállt a járókában ülésből. Azóta még nem sikerült megismételnie, de kitartóan gyakorol. :D

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok!

Mano. már hazaért apa.Időben .De volt hogy nem igy sikerült!
Remélem jó lett a mézeskalács csak egy picit vékonyra sikeredett!


http://www.formula.hu/index.php?lap=cikk&id=16904
mogyoland
 
 


bocs ezt akartam!
Csak közben apa beleokoskodott!

Kép
mogyoland
 
 


Mandula, a méretekre vagy a korára vagy kíváncsi??? :lol:
Kora: 3hó 2 hét 4 nap / 2 hete volt 60 cm és 5,35 kg. Csak abból gondolom, hogy rájött, mert körbe követi a szemével már, és nem csak az előtte lévőt lesi. :D

Mogyo, hát ha jó a társaság... :wink: akkor könnyen torkollik éjszakába a buli.
Mi most nem sütöttünk mézeskalácsot. Inkább csoki evők lettünk, és abból feltankoltunk.... :lol: :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó! A méreteire. :lol: Milyen szépen fejlődik! Nagyon ügyi kisfiad van. :wink:

Mogyo! Még tegnap este neki láttam kisütni a mézeskalácsot, mert nem bírtam tovább. :oops: Így is 8 órát hagytam állni. Nagyon finom lett, csak még kemény. Remélem holnapra megpuhul. Mégegyszer köszönöm, hogy megosztottad velünk a receptet! :D

Ti mikor szoktátok díszíteni a karácsonyfát? Mi úgy tervezzük, hogy holnap délután jól kifárasztjuk az urat, és lerakjuk aludni, addig meg feldíszítjük gyorsan a fát. :)

Most rohanok, mert folytatom a készülődést. Legyen nagyon szép napotok!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Kellemes Karácsonyi Ünnepeket Kívánok mindenkinek!!!!!!!

ELSŐ UH: aug.31.

KépKép
Kép
Kép
b.lin
 
 


Sziasztok!

Mandula : szívesen máskor is!
Én is most végeztem a sütéssel meg a főzéssel reggel óta.

Időben hazaért tegnap apa már 6 előtt itthon volt!



Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Természetesen én is nyakig vagyok a készülődésben. Sztem karácsony alatt nem is nagyon tudok jönni. De gondolom, Ti sem. :-)
Én nagyon örülök, hogy fehér karácsonyunk van! :-)))

Már nem is tudom ki csodálkozott a babák súlyán, de Bálint is 7 kg felett van! :-)

Na, a lényeg, hogy küldök néhány képet, amivel nagyon boldog karácsonyt kívánunk Nektek! :-) /A képeket a fotós barátnőm készítette./

Kép

Kép

Kép

Kép

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Mindenkinek meghitt karácsonyi együttlétet és boldog új esztendőt kívánok!

Nóri

Kép

Kép
falevel2
 
 


Mi is mindenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánunk!
Ágika,Ági,Menyus


Kép
mogyoland
 
 


Békés és boldog karácsonyt kívánunk Nektek!
Kriszta&Aziz

Kép

Kép

Lilypie Maternity tickers


Ádikának boldog névnapot!!


Kép

Lilypie Maternity tickers


Nagyon boldog karácsonyi ünnepeket kívánok Nektek! :D

Kriszta! Nagyon szépen köszönjük. A Te Ádámodnak mi is boldogságos névnapot kívánunk! (Bár nem tudom mikor ünneplitek pontosan az Aziz névnapot.) :D

Kép
Kép
mandula82
 
 


Ádikának nagyon boldog névnapot kívánunk!


Kép
mogyoland
 
 


BÉKÉS, BOLDOG, SZERETETTELJES KARÁCSONYT KÍVÁNUNK! :D

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Köszönjük Mogyo! :D

Kép
Kép
mandula82
 
 


Mi is köszönjük Adri! :)
Aziz név természetesen nincs a kalendáriumban, és hivatalosan egyelőre Ádám, de furcsának tartottam volna ünnepelni, mivel senki nem szólítja így. :oops: Azért mondtam neki, hogy boldog névnapot. :)
Remélem jól telt a szenteste mindenkinek ,és örültek a picik az ajándékoknak! Nálunk a legnagyobb sláger a csomagolópapír volt! :lol:

Jó éjt mindenkinek, és további szép karácsonyozást!

K.

Lilypie Maternity tickers


Akkor Aziznak és boldog névnapot!

tényleg érdekes Ágika 3 hós de őt is a színes csomagoló papír tisztára lekötötte!
Kriszta:Aziz jobban van?



Kép
mogyoland
 
 


ja még annyi tegnap megvolt a nagykádban való fürdés Apával hát nagyon tetszett a lánynak nem is gondoltam volna ,hogy ennyire fog pancsolni !

Kép
mogyoland
 
 


Szia Mogyó!
Nem semmi, hogy tetszett Ágikának a fürdés, Aziz sírt, bár mi egyedül tettük bele.
Aziz sajnos nincs jól, reggel ügyeleten voltunk, nem kap levegőt, nem nagyon tud szopizni, meg aludni. A porszívó alig szív ki valamit, de remélem mostmár jobb lesz a gyógyszerek miatt. Most is itt őrzöm. Szép karácsonyunk van... :cry:

Nektek viszont nagyon szép napot! :D

K.

Lilypie Maternity tickers


Hát remélem mihamarabb rendbe jön !
Én is egy kicsit mérges vagyok a keresztlányom beteg igaz ez csak ott derült ki mikor belázasodott !
Mert igy lehet ,hogy nem vittem volna be!
Tök mérges leszek ha elkapta a lány! :x :evil:

Apa már kijelentette ,hogy ma is együtt fürcsiznek!
Holnap meg egyedül!Bár lelépünk anyukámékhoz csavargoba!

Kép
mogyoland
 
 


Mármint,hogy dolgozik apa és ezért leszünk egyedül!


Kép
mogyoland
 
 


Köszi Mogyó, én is remélem, hogy jobban lesz hamar, sajnálom szegényt. Remélem Ágika nem kapta el a betetgséget!
Akkor nálatok bejött az együtt fürdés! :) Lehet majd én is kipróbálom, egyedül nagyon nem tetszett neki...
Anyukádék is Helvécián laknak? Vagy bevállalod egyedül Kecskemétet? :)
Mi holnapután kezdenénk a rokonlátogatásokat, de ha így marad, akkor nem hiszem. Nem akarok megfertőzni senkit.

K.

Lilypie Maternity tickers

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?