Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!
Köszi a hajhullós tippeket, és az együttérzést. Olyan vagyok, mint az a szomszéd, aki boldogabb, ha a mellette lakó tehene is együttdöglik. Szépek leszünk a babakocsit tologatva őszen és kopaszon. Én a szülésekbe őszülök.
Heni! Szerintem kár paráznod az éjszakai szopi miatt. Rászoktathatos ugyan vízre, de azt akkor is kéri majd, ha már régen nem szopik. A lányok mindog mást vártak el anyámtól és tőlem, bár ilyen fiatalon nem maradtak vele éjszaka, úgyhogy a tejkérdéseket nem ismerem. Viszont pl. nála hamarabb aludták végig az éjszakát, mmint itthon. Persze ő nem ébred fel minden nyösszre.

Éjjel szopók: Hurrá, nálunk is! Születésétől fogva aludt este nyolctól kb. háromig. Néha tovább. Bezzeg kb. egy hete! Úgy két-három óránként kel, és szopik. Mondjuk éjszaka nem is szoktam ringatással stb. kísérletezni, mert a cicire alszik vissza garantáltan, sőt szerintem fel sem ébred teljesen. Több tippem is van:
1. oltás
2. szomjas
3. fogzik
4. a csillagok állása kedvezőtlen
Viszont egyre alakulok, a kopaszodó, őszülő fejemmel, a sánta lábammal, a mérleg által depresszióba sújtott önmagammal (nem is kell sántítani, nyugodtan göröghetnék ide-oda, mint valami extra méretű is színű dinnye), ráadásul a karikjás szemek: ZOMBI. Szerintem a babalapok anyukái nem is valódiak! Bocs Kakukkfű, a címlaposokra gondoltam.
Ja, és hogy az élet még szebb legyen, a nagyobbik, hosszúhajú lánykám megtetvesedett. Ő, aki más matracán nem alszik, kétnaponta cserél párnahuzatot. De az irtószer, amit diszkréten vásároltunk a patikában (egész Hidegkút értesülhetett az eseményről), felvilágosított, hogy a dögök a tiszta hajat szeretik. Irány a rackásodás!
Szép vasárnapot mindenkinek, sofka
sofka
 
 


Momo,
nem lehet, hogy Zsebinek 3napos láza van? Igaz, ez jellemzően 6 hónapos kor után fordul elő, de melyik gyerek működik a nagykönyv szerint? Kép
Ádinak is volt. 3 napig elég magas (~39fok) körüli láz, aztán negyedik nap megjelennek rajta a pöttyök, felülröl lefelé (tehát először a nyakán, vállán, majd egyre lejjebb terjedve). Más tünet nincs.
Antibio. nem jó rá, mert vírus okozza!

Sziszke,
nekünk is van ilyen, ugyanúgy moshatod, cenrizheted, mint a többi takarót.

Jamina
jamina
 
 


Lányok Kép
köszi a csuklódrukkot, mára szinte már teljesen elmúlt.
És még valami: Apacuka váratlanul mégis most indul a Szigetről, nem pedig este! Mi lelhette? Állítása szerint hiányzunk neki, fel nem érem ésszel ... itten valami suskus lesz, majd beszámolok ...

Éjjeli ébredések: nekünk kb egy hónapja, a nyaralás óta visszajött az éjjeli ébredés, tegnap és ma pl 3-kor kelt. Előtte 3/4 3-kor, meg fél 4-kor, ilyesmi. Nemtommért van, tán mert a Mars mostság van-lesz legközelebb a Földhöz??? KépKépKép

Momo Kép
családi válság KépKépKép Nagyon sajnálom ... remélem, viszonylag hamar kilábaltok belőle, mert az ilyenek olyan nagyon mély sebeket ejtenek .. Kép
nyúvadó nyuszidal KépKépKép

Pussz
Ámuló Kangi
kangi
 
 

 
 

Urszila
Hatte nem unatkozol! Kép
Szolhattal vonal,hogy B.be is laknak magyarok en par eve szenvedtem nagyon. Egyet sem talaltam!! Kép
Pacifikot tobbe sosenem! Ezt mar igy eldontottem. Azota Kecskemetit vettem, Jazi ugyanugy vedeli, imadja!

Kangi
Apa haza! Kép Miert vagy ilyen gyanakvo, he?

Sofka
Fel a fejjel!!!!!+++++++ Kép

Itt a beigert kakiltatos poz. Puki, bofi akciosan jar hozza, minden alkalommal Kép

Kép
Es meg 1 kep, Apa penteki kajcsija... (marmint o gyartotta!)

Kép

Puszi
Norka es frunnyogo Jazi aki ma 25 hetes
norkini
 
 


Sziasztok!

Urszila! Most látom, hogy nem jöttök! Micsoda! Lőrinc helyett egy másik vőlegényt választ? Hát meg van döbben ve a fiam. Kép

Norka! Nagyon jól nézel ki ezzel a hajjal. Teljesen más csaj lettél! Jó a kakilós póz, főleg az extrákkal. Kép Ki fogom próbálni. A kaja is jól néz ki.

Kangi! Tényleg kicsit gyanakvó vagy.Kép Remélem, nem lesz igazad! Enyém apa rendesen hazajár éjfélre, még tegnap is, pedig nem kocsival ment, gondoltam, kihasználja a lehetőséget, és bulizik egy nagyot.

Jamina! Van ilyen, hogy 3 napos láz? Mik jönnek még!!!

SofkaKépKépKép Ez az írásodnak szólt.
KépKépKép Ez a gaz dögöknek.

Maci! Rokonoknak mondd meg, hogy Roni azért nem produkálja magát, mert mielőtt eljöttetek, Roni Kantot olvasott, azóta a tiszta ész kritikáján gondolkodik. Kép

Leszter! Tejcsi: hurrá, hogy okés. És fülcsinek is hurrá, hogy okés. Hű, de laza vagyok, és hurrá, hogy heppi az élet. Kép
Jöttök holnap? Nektek sincs épp messze az Árkád! Már régóta akarom mondani, hogy jó blúzaid vannak. Hol veszed őket? Közben nekem is eszembe jutott, hogy Toffi a vidéki paradicsomba készült. Csak nem emlékeztem, hogy el is ment. De köszi az infót.

Andi! Hogy sikerült a keresztelő? Nem volt már oltás-utóhatás?

Momo! Hogy van Zsebi? Lement már a láza? Remélem apával is sikerült helyrezökkenni.

Hajhullás: nekem is, nagyon, pedig terhesség alatt nem, tök örültem, hogy legalább ezt megúszom. De nem. Kép

Ma végre befejeztem a hetek óta felhalmozott mosott ruhák vasalását. És a lakás is rendben van. Lőrinc nyugis, éjjel sem kelt fel. Úgyhogy békésen élvezzük a klíma nyújtotta kellemes időjárást.

Látom, mások csemetéje is meg van zavarodva, és elfelejtette, hogy mikor van éjjel és mikor evésidő. Hiába, a filozófikus gondolatok felébresztik őket. Kép

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

befejezodott a nagy hajtas segitettem apanak, eredmeny 21 oldal leforditasa masfel nap alatt, keveset es megszakitva aludtam. Az en Kismeretum is allandoan eszik mostanaban ejjel, nappal bezzeg durmol, ki se tudunk menni a szabadba mert ofensege alszik. Annyira faradt vagyok, hogy nem is mentem apaval a Szigetre. Itt ulok a lakasban a leerodalt lakas tetejen es Kismeretu baratnemmal egyutt unneplem a szulinapomat.
Kesz, vege alvas ma sem lesz Kép bejott egy ujabb melo holnap 11-ig. Kép Most nem oroluk neki...
Na nem panaszkodom tovabb Kép Akkor talira sem tudok menni pedig mar teszteltem a kenguru goldos bebihordozot Kép Kép Hogy en sohasem jutok el sehova Kép

Momo
remelem Zsebi jobban van

Csucsuka
neked is boldog szulinapot majd utolag ha megjossz

Norka
jo a kaja, jo hogy megusztad anyospajtasekat, hamarosan nekem is be kell huzni fulem-farkam jon a mvhelyi veszedelem. Megyunk Pecsre a jovo heten, vagyis mindjart!!

sziasztok
Zsurlo a rabszolga es Andus

ps. szerintetek milyen szulok azok, akik nem hivjak fel a leanyukat a szuletesnapjan (azon kivul hogy az enyemek Kép Kép)
zsurlo76
 
 


SZiasztok!

Megvolt délelőtt a keresztelő, Dani végig bőgte az egészet Kép Viszont már nem pogány Kép
Reggel már csak posiban 36,6 volt, viszont most délután kb 5 körül meg 37,9, Ez még lehet az oltástól? Mert ez már a harmadik nap. Ma már nem szeretnék kúpot adni.

Apa kiverte a fogam KépKépKép
Éppen szoptattam, szabad kezemmel ittam a kanapén, erre a férjem olyan erővel lehuppant mellém, hogy a háta a könyökömnek ütődött, a pohár a fogamnak Kép szerencsére csak egy picike darab törött le, de pont a bal első felső KépKép
ráadásul még fáj is egy picit Kép

Norka
az a kajcsi marha jól néz ki Kép
kakilós póz Kép

hajhullás
hát terhesség utsó 6 hónapjában nekem se, és most szülés után 3 hónappal elkezdett hullani. Egyelőre még lájtosan, de félek erősödni fog.

Lányok, én a terhesség alatt összeszedtem jó pár ősz hajszálat. Szopi alatt szabad hajat színezni?

Andi
psandi
 
 


Zsurló
szeretnék a szüleid nevében is boldog szülinapot kívánni KépKépKép

A legjobban még nem is írtam: ugye a keresztelő miatt összegyűlt a család, és mindenki jött az okos kis ötleteivel, amitől már a falra mászok.
Dani elkezd sírni, íme a párbeszédek:
- szerintem éhes
- nem, biztosan szomjas
- hát igen, ebben a nagy melegben...
- adni kéne neki egy kis teát
- én ilyen korban már rég gyümölcsöt adtam neki, nem elég a tej ilyen melegben...

ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ


Andi
psandi
 
 


Zsurló
még az eszembe jutott, hogy nekem amikor volt a szülinapom, többek között a keresztanyámék is elfelejtettek felhívni, aztánkb 2 hét múlva írattak egy sms-t az unokatesómmal, amiben ez állt:
"tudjuk mikor van a szülinapod, csak annyira készültünk a nyaralásra, hogy elfelejtettük"

jópofa, nem?

Andi
psandi
 
 


Sziasztok,

Ari, Urszila
TombolaKép IlletveKép hogy nem nyertetek valami jót.

Leszter
Szülés-story nagyon szuper! Tök jók az illusztrációk is!Kép

Momo
Jobbulást Zsebinek, talán nincs nagy baj, ha tényleg nincs más tünet. Vagy javult már?

Szisz,
Ha a babaágyneműre gondolsz, 40 fokon normálisan lehet mosni. Ha olyan a színe talán 60-on is...? Ezt nem tudom.

Sofka
HumorodKépKép
Lányod hajaKép Most mi lesz? Levágjátok?Kép

Norka
A pózt megjegyzem. Remélem, Kevinnek nem lesz nemi szerepzavara, ha esetleg sor kerül rá, és "lányos pisipózban" tartogatomKép Főző apuci! Szuper! Irigy vagyok.Kép

Andi
FogKépKép

Ma Kevin szupernyügi volt, kipurcantunk apával.Kép Remélem, holnap a talin a szokásos édibaba viselkedését adja előKép

A hajhullás az mikor kezdődik? Andinak látom 3 hónapos babával...Akkor számíthatok rá? Nekem eddig szuperül megmaradt a hajam, és a bőröm is sokkal klasszabb. A kozmetikusom szerint van remény, hogy így marad, volt már ilyen. Egy barinőmnek szülés után min. 5 árnyalatot világosodott a haja...

Képzeljétek, szeptemberben megyünk Sopronba, (faipari szakkiállítás van) és átruccanuk Ausztriába 2 napra. Rávettem apát, hogy őszi babacuccokat ott vegyünk majd Kevinnek. Aki ismerős arrafelé:
1. Sopronban v. környékén bababarát panzió, hotel, akármi?
2. Bécs környékén vagy határközelben hol vannak klassz (és olcsó?) babacuccok? Babaáruház? Vagy drágaság van? Babaügyben fogalmam sincs...
Lécci, lécci!
Köszi!

pusza!
Elli+Kevin (most épp jófiú - alszikKép)
ellimami
 
 


Ja, Andy
Márk képeit persze megcsodáltam, szuperek!Kép
Elli
ellimami
 
 


Ja, még valami!
Emlékeim szerint amikor februárban voltunk Ausztriában, egy csomó üzlet zárva volt hétfőn. Ez általános? Vagy csak télen? Lécci, kellene az info, hogy mikorra időzítsük az utat!
Köszike!
Elli
ellimami
 
 


Sziasztok!
Apa nagyon koszoni a dicsereteket. Hizik a maja s azota is azt emlegeti, "Ha mar a lanyok is megdicsertek, tudhatok valamit, nem?!" Kép

Beu
Jaja, az ismerosok is ugy latjak (vagy pont , hogy nem latjak Kép ),hogy teljesen mas lettem (marmint kinezetre). Nagyon csini vagyok! Kép Na de persze ez nem igaz :0/
Irigykedem a vasalas miatt. Engem itt var a dombocska Kép

Zsurlo
Gratula a nagy melohoz! Kép Kipurcanas Kép Kitartas!! Kép ++++++ Ha raertek esetleg talalkozhatnank?
Nagyon Boldog Szulinapoooottt! Kép Kép Kép Kép Kép

Andi
Szerintem is siman lehet meg a szuri miatt a laz!
Fog Kép Ja, jo tudni,hogy ilyen korban azert mar nem eleg a tej! Kép
En mar szineztem, semmi karos kovetkezmenye nem volt (a latvanyon kivul Kép )

Elli
Elkepzelem kicsi fiad lanypisilos pozba Kép De tenyleg hasznos.
Apa eleg soxor szokott fozni, nagyon profin csinalja, mindig eheto az eredmeny! Kép
Nekem is kb. 3 honappal szules utan kezdoddott, addig semmi nem volt. De most is hullik ezerrel, pedig levagattam, naponta mosom meg ilyenek...majdcsak elmulik?! Csinalhatnank a szektas kepek melle egy "Kopaszodo anyukak" rovatot is!! Kép (Apropo,hogy lehet kepeket feltenni a bizonyos oldalra? El kell kuldenem valakinek? )

Lanyok
A pelusokat kimostam 90 fokon. Gyonyoruek meg minden, de azota ezerrel szoszoznek Kép Tud valaki erre valami megoldast? Ja, egyik partedli eresztette a szinet, igy lettek gyonyoru zold beuteses pelusaink is... Kép
A krumpli(fozelek) mit muvel a szeklettel? Holnap kiprobalnam a kiscsaj mit szol hozza?
Innivalo: Olvasom mar 10ik helyen,hogy a gyumilevet csak kajcsi utan adjam neki, ne mint onallo itoka kajcsik kozt. De a sima vizbol csak kortyol parat, aztan kikopi. Teat a cukor miatt nem szivesen adnek, cicire pedig mar nem annyira tennem percenkent ebben a hosegban. Van valami tippetek? Nem tok okos lenni...

Kangi
Helyzetjelentest kerunk! Kép

Norka s poharralakezeben elaludt Jazmin
norkini
 
 


Sziasztok!

Az előbb írtam egy hosszút mindenkinek személyre szólóan, de rossz gombot nyomtam.....és elszálltKép
El vagyok kenődve, mert most azt hiszitek, nem is foglalkozom veletekKép

Röviden: Zsebi már nem lázas, szóval 3 napos láz kicsukva...de nem bánomKép

Kangi, azért nem olyan rossz a helyzet, kiskrapekot eltakarítottuk, béke helyreálltKép Félreértés ne essék , én nem utálom a srácot, csak a férjem ilyenkor megfeledkezik rólunk, és lázas Zsebivel kicsit durcás lettem pénteken, amikor a konyha szaladt az ételmaradéktól, Timinek is enni kellett adni egy kézzel (ugye másikban folyamatosan a beteg kicsi) és a két pasi bent meresztette a szemét egy horrorműremekre...brrrrrKép Meg se hallották, ha mondtam valamitKép

Ma anyóslátogatás volt, lefáradtam rendesenKép Holnap meg áramszünet lesz, úgyhogy csak este tudok benézniKép...de akkor jövök ámKép

pusssz
Momo


Momo
momo
 
 


ManóKép

A csajnak légyszi írd meg megint az e-mail címét, akitől legót lehet rendelni.
Nálunk ez a sláger most, de 20db volt kb 6ezer pénz, és rendelnénk mi is.

Mindenkinek köszi a szopis hozzászólásokat.
Este nem cicin aludt el a lány, hanem evés után büfizett, és már majdnem aludt, amikor letettem az ágyába.
Az éjszakát majd meglátjuk.

ZsurlóKép
Boldog szülinapotKép

NorkaKép
Nálunk a Bence fehér ruhái szoktak módszeresen kékre változni a mosógépben, de az egész, és nem lett foltos sem.

MomoKép
Elmúlt Zsebi lázaKépKép

ElliKép

Pontos helyet nem tudok, mert Grazba szoktam járni, de a Toys'rus boltok nagyon jók, és szerintem megérik a ruhákat ott venni.

Szállásnak ez az egy tippem van, ez tuti bababarát:
http://www.sonnentherme.at/index.php

Bocs, de mennem kell, holnap jövökKép

Heni
heni1979
 
 


BeuKép Hát igen, Murphy tv-e szerint mindig összejönnek a jó dolgokKép Tali nagyon jó lett volna, de pont ezen a napon jön az 1 éve nem látott barátnőm. Remélem, olyan jól sikerül a tali, hogy megismétlitek, és akkor jövünk!Vőlegény: persze, Lőrinc is a számba jöhető ífjak közé tartozik, előkelő sorszámmal, de lányos anyának nem árt több vasat a tűzben tartaniKép Tiszta ész kritikájaKép

NorkaKép ha esetleg vissza szeretnél költözni Buk-beKép, megismertetlek jópár magyarral! Különben még r.k. és ref magyar templom is van, ez utóbbiban volt barátnőm kisfiának keresztelője általunkKép Van magyar gimi is nagyon jó régizene együttessel. Kakilós pózt gyakorold csak, hasznát veszed majd, amikor a már pelus nélküli Jazit kell közWC-n pisiltetniKép Fiúk bezzeg itt is előnyben, őket elég 1xrűen felemelniKép Krumplifőzit kb. 1 az 1-ben fogod viszontlátniKép Gyümilé: én kaják között is adtam a két nagynak, nem tudom, hogy jó volt-e, de túléltékKép
Kajcsi merénylet volt ellenem, töltöttpaprikát hagyott anyukám nekem, nem mertem megenni, főzni meg lusta voltam.

ZsurlóKép boldog szülinapotKép Ded mindig akkor a legnyügibb, amikor anyuka bevállal valami munkát. Szintén Murphy tv-e.Kép 21 oldal másfél nap alatt nagy teljesítmény!
Köszi-köszi a nyaralót, család nagyon meg van elégedve, és azt mondják, a barátnőd nagyon kedvesKép

AndiKép fogKép Nekem a számat vágta el a férjem anno, túl gyorsan mentem utána, nem vett észre, rámcsukta az üvegajtót és kifejeltemKép Az is maradandó lettKép
Én festem a hajamat, bőrön keresztül állítólag nem szívódik fel, arra vigyázok, hogy a fürdőablak nyitva legyen.

ElliKép valamikor 2,5-3 hónaposan kezdődött a hajhullásom. Első esetben kezeltem mindenfélével, akkor is kb. 6 hónapos korig tartott, mint a 2. kezeletlen esetben. A bőröm nekem is OK.

MomoKép láztalanságKép

Urszila
urszila
 
 


Momo! Fenyegetsz?
Végre vége a rosszkedvűségnek! Előre bejelentett egész napos áramszüntet? Hogy van ez? Nálunk már második napja a kábel vacakol. Valami történhetett a világban, mert mikor leülök híradót nézni, kiderül, hogy nem lehet. Kép


Norka! Sajna egyik kérdésedre sincs ötletemKép A közös tár.hu-t mindjárt kipróbálom, aztán jelzem, mi van. Vasaláshoz kitartás!

Elli! Remélem, a lányok ellátnak tanáccsal ausztriai bevásárló körút ügyben, mert engem is érdekelne. Ha holnap is nyügi lesz a fiad, majd felváltva dajkáljuk. Feltéve, ha Lőrinc nem lesz nyugi. Kép Ma jófiú volt, nade tegnap!

Andi! Lehet, szeretett pogány lenni!Kép Fog: jaj-jaj szegény. Nekem is van hasonló élményem. Hú, még rágondolni is rossz!

Zsurló!
Kép

De kár, hogy nem tudsz jönniKépKépKép Biztos?

Kölcsönkaptunk egy digitális gépet, de az azzal készült képek az hiszem, hatalmasak. Nem tudja valaki elmondani - mint az óvodásnak - hogy kell kicsinyíteni?

Beu
beu
 
 


Lányok! Elkezdtem feltölteni a Csucsuka által készített képsorozatos albumokat. Csináltam újakat is, amire emlékeztem hogy volt. Lehet folytatni!!! Úgy szeretném együtt látni az azonos témájú képeket.

Norka! Ezt még Myssnia írta le nekem még pocakos korunkban.
Bármilyen képet fel lehet tenni, legjobb a jpg formátumú.

http://kep.tar.hu
- itt a feltölteni a képeid linkre kattintasz
- beírod, amit Csucsuka küldött, felhasználót és jelszót
- a képkezelőre kattintasz
- kiválasztod a legördülő menüből, hogy hova szeretnél felrakni képet,
- az oldal alján van egy rublika, ahova ez van írva: "Hány képet akarsz feltölteni" . Ez maradhat 1, de lehet több is.
- utána a Browse gombra kattintva csatolod a képet, ami valószínű a te gépeden van valamelyik mappában.
- ha ez megvan, akkor mehet a "mehet" gomb.

Beu
beu
 
 


Norka,
Roni is hasonlóan eszik éjjel. Nincs ötletem miért.
Kakiltató pózt holnap kipóbálom (4 napja nincs).
Az én védőnőm még Roni 2 hónapos korában mondta, hogy 4 hósan el lehet kezdeni a gyümit, kis almalét...
KépekKép Kaja guszta.

Zsurló,
Csucsuka,
Boldog szülinapot!Kép

Andi,
Letört fogKép
Okoskodások miatt részvétem, ismerős.
Roninak is 37,9 volt este. Lehet, hogy a nemkakilás miatt?

Beu,
Én is tervezem hogy teszek fel képeket (még a babanetes nagy taliról), ha egyszer végre eljutok odáig.

Holnap nem tudom eljutok-e idáig. Takarítani, sütni kell, mert kedden vendégek jönnek 11-re. Ráadásul karbantartás miatt nem lesz melegvíz.

Na megyek, jó éjszakát! Még elmosogatok amíg van melegvíz.

Maci_2
maci_2
 
 


Urszila!!

Írtam neked egy mélt, légyszi-légyszi küldd el a profilomban levő címre nekem is a tejszap-mélt!! Annyira nagyon megköszönném, nagyon fontos lenne!
Köszi előre is!
Anyakati
anya_kati
 
 


Sziasztok,

sajnos tele vagyok vasalnivalóval, úgyhogy visszaolvasni nem tudtam, csak képeket nézniKép. Bobekok gyönyörűek, Norkahaj szupi, vacsi nyammnyamm, kész merényletKép.
Holnap kimenekítem a skacokat a városból, kb. csütörtökön jövünk vissza, időjárástól függően.

Tegnap volt Mac 8 hónapos, ennek örömére lemértem, hááát, 7.3 kiló, és 66 centi. Ráadásul ma találkoztunk az egyik tejtesójával, aki majdnem egy fejjel nagyobb nála, pedig csak 3 nap van köztük. Úgyhogy most megint beparáztam egy kicsitKép. De majd elmúlikKép.

Két mai kép:

Kép

Kép

Na pusz, legyetek jókKép
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Zulu!
Nagyon édik! Ne parázz!!!! Hova utaztok? Jó pihizést!

Beu
beu
 
 


Beu,
KösziKép. A szüleimhez megyünk, Surányba. Ott elviselhetőbb a hőség, mint a dzsungelklímás lakásunkban. Csak Apasas fog hiányozniKép. De azért túléljükKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


AnyakatiKép mél máris elment!

ZuluKép Ne parázz! Nézd meg Mac husis combiját és nézd meg pl. Leszter Petráját és az én Julkámat a talis babasorban. Julka vezet 5 órával, viszont Petra vezet 2 kilóval és valahány centivel. Képek Kép Jó nyaralást!

Urszila
urszila
 
 


Szepjoestet!

Momo
Ne szomorkodj! Maskor copy-zd ki mielott elkuldod. En is szivtam mar... :0/ Aramszunet? Ekkora? Kép

Urszila
Ez mit jelent,hogy 1 az egyben? Illetve ez jot jelent, mert kijon! Kép
En nem lenni bukaresti pipi, tsak versenyen voltam ott parszor es eleg "hej te bunkocska, te draga" emberekkel talalkoztam.
Bocsi kajcsi Kép

Heni
Kek ruhak szupik! Kép

Beu
Koszi, nagyon okos vagy am! Nekem ez igy nem ment volna! Sot ,igy is kicsit benaztam, modositanom kellett parszor, mert lemaradt a szoveg. Lorinc nagyon edi! "Vetel,vetel" Kép Kép

Maci2
Remelem segit. Nekunk olyan gyumipures kakik jottek igy ki, amiket nem is gondoltam volna... Kép (Bocsi, ha valaki epp eszik)

Zulu
Szokasos szoveg kovetkezik : Babucsek gyonyoru, Zulu nem parazik. UGYEEEEE?? Kép De komolyan, nem kell mindenkinek dagadt madarnak lennie!
Jo pihit, ne aggodj, Apasas el lesz magaba, utana csak jobban orul majd Nektek! Meddig maradtok?

Norka, aki ugyesen feltett par kepet es buszke magara (miutan persze Beu leirta, hogy kell, haha )
norkini
 
 


NorkaKép Nahát, még te is ébren vagy?Kép 1 az 1-ben azt jelenti, h szinte 1 az 1-ben. Legalábbis az esetek nagy részében. Ui amikor a babucsek 1ször találkozik egy kajafajtával, akkor még nemigen emészti meg. Szilárd kaják szaporodásával a kaki mind jobban "emberire" fog hasonlítani, mint állagban, mint büdibenKép
Mit versenyeztél?

Urszila
urszila
 
 


Norka!
Nem én vagyok okos, hanem - mint írtam - Myssnia. Én csak aktualizáltam az általa leírtakat. Mindjárt nézem, mit alkottál. Kép

Beu
beu
 
 


Norka! Nagyon édik! Különösen a pancsisok! Lőrinc meghatározhatatlan helyzetekben szopizza az ujját. Inkább egész kézfejre megy, azt gyakran igyekszik betömni szájába. Ha épp nincs más kéznél. Kép

Tugedöröset is,naaa!!!

Beu
beu
 
 


Urszila
Persze, hogy ebren vagyok! Ilyen ejjeli bogar leven... Kép Akkor mi a fenenek kell mar szegenyeknek pepet adni? Vegre elmult a hasfajas, kezdodik minden elolrol? Kép Meg jo,hogy megtalaltam a kakiltato magic- pozt! Kép
Fuvolaversenyen voltam, kivetelesen jo elmeny volt, de nem annyira a helyiek miatt...

Beu
Na de ugyesen elmagyaraztad Nekem. Ez mar fel siker!!!! Kép
Kerunk MEEEEG kepekel Lorinc baratrol! Kép Nagy szemeket, meg mindent kovetelek! Kép

Franyo
miert nem feliratoztal? A kislanyotok nagyon es megint nagyon aranyos es ugyes!

Norka
norkini
 
 


Beu
Nincs normalis tugedoros meg. De ha lesz (mondjuk holnap? Kép ) Akkor hirtelen felteszem majd! Nagyon edik vagytok! Kép
Hogy birod Apatlanul?
N
norkini
 
 


Én is tettem fel 1 tugedörös és egy medencés képet az albumba. BeuKép Profi leírás!Kép

Urszila
urszila
 
 


Ma kicsit rosszul. Eddig olyan gyorsan elment az este, hogy észre sem vettem, hogy nincs itthon. Ma viszont egyre gyakrabban nézem az órát. Lőrinc képek majd még jönnek, csak ki kell válogatnom néhányat. De ez nagyon nehéz, mert mindet imádom. Leginkább Lőrincet magát.Kép

Leszter kispapa! Már 200 képet megnéztem a talisok közül. Ismét nagyon jók. Megint elkeseredtem, hogy nem voltam.

Beu
beu
 
 


Urszila
Megyek, sasolom!

Beu
Kitartas!!! Kép
Nem csodalom,hogy imadod a fiatalembert!!

Krealtam par kategoriat meg -sapeszos, pasik meg ilyesmi.

Ne elteszem magam holnapra!
Jo ejt lanyok, Beu- megint kitartas! Kép
Norka
norkini
 
 


Hali lanyok!

Tali szerintem nekunk is ugrott, apanak kell az autoKép Na sebaj, amjd legkozelebbKép

Beu: Apa nalunk is szigetezik ezerrel, ma eppen nem. Viszont a Szigetnek es a melonak kozsonhetoen ma gyakorlatilag egesz nap aludtKép

Megneztem en is az oldalt, bar csak nehany szekcioba bekukkantottam, majd holnap en is teszek fel kepeketKép Ja es lehet ftp-vel is, sot egyszerubb (nekem is most magyarazta el apaKép, de tok jo).

Pusza: orsoly
orsoly
 
 


Na, kellett nekem megdicsérni. Persze, hogy nincs még itthon.Kép Lassan én is lefekszem.

Jó éjt!

Beu
beu
 
 


Megjött!!!

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Még én is fent vagyok, ha érdekel valakit Kép

Norka
kopaszodó anyukák Kép
zöld pelus Kép - ha belegondolok, hogy a KIKÁban a mintás és színes pelust aranyárban mérik, te meg házilag előállítod...

Zulu
jók a képek, jó nyaralást Kép

Nemsokára talizunk, juhéjj!! Hoz valaki fotomasinát? És akkor azokat is fel lehet tenni a szokott helyre.

Végül is hol talizunK? a játszó-ban vagy mellett?

Andi
psandi
 
 


sziasztok

Leszter,
le a kalappal a szüléssztori előtt,de inkább a szülésed előtt.Nem semmi lehetett...Ahgy olvastam soraidat meg kellett állapítanom nem kis kínokat éltél átde megérte és ez a lényeg. :-) Petra gyönyörű kislány!!! :-)

Psandi,
a KIKA-ban nálunk lehet kapnim intás pelust.Az hogy néz ki.Mesefigurás vagy milyen?Még életemben nem láttam ilyet. Kép És mennyibe kerül.Ha tényleg van,bizti venni fogok.
fogKép

Zulu,
gyerekeid mega édesek.A fiad nem tán az apjával üzletel? beájult Anna Kép Ja és a szigetes képek is nagyon jók voltak.Kis mezítlábas KépJó kiruccanást nektek a nagyváros fergeteges zajából és bűzéből.

hú csajok az Ausztriai vásárlási lehetőségek engem is érdekelnének.Aki tapasztalt már e téren,légyszi küldjön infókat,hova érdeme menni?

Elli,
email ment,remélem megkaptad és már el is olvastad.szóval nem vesztünk ám el. Kép
Csak nem nyügi volt Kevin....most megnyugodtam egy kicsit,Nem akatam elhinni,hogy ő mindig jófiú.Végre ő is úgy viselkedett,mint egy igazi baba. Kép

Hajhullás téma:
nekem a terhesség előtt iszonyúan hullott a hajam,aztán mikor terhes lettem teljesen megállt a hullás.szemmel láthatóan megvastagodott a hajkoronám. Kép aztán kezdtem parázni ugye a szoptatás alatti hajhullástól,de még mindig nem hullik,pedig idestova 6 hete szoptatok. KépLehet,hogy ez csak később jelentkezik majd??!?!?! Kép

na eddig jutottam,bocsi,hogy a többieknek nem volt időm írni
puszi mindenkinek
minitali miatt még mindig irigy
Évi + Petra (Holnap 6 hetes) Kép

ja és köszönjök Petra pocija nevében is az aggódást.minden helyre jött. Kép
Évi24
 
 


még szeretnék egy képet is küldeni nektek
Ő az én kis autóversenyző (pilóta) csajom,aki éppen elaludt. Kép

pusz

Kép
Évi24
 
 


Sziasztok!

Éjjelek: ezek szerint fertőző. 3 (vagy már 4) hete panaszkodom, hogy a leányzó nekiállt éjjeli evést épiteni magának, erre most már mások is. Én a 4-esre tippelek, mint ok (csillagok állása) Kép

Sofka: állatkák Kép Van itt a babaneten topik róla, érdemes elolvasni. Sajna tavaly nyáron mi is rászorultunk ezen infókra. A legfőbb dolog a serkézés ezerrel, és ne hidd el semelyik trutyiról, hogy megöli azokat is, mert nem!!! Hossúhaj sajna a serkék miatt nagyon nagy hátrány, lányom 5 éve növesztett haja is bánta (most már végre összeér neki az 1 copf újra). De ha kemény vagy, akkor 7-8 nap alatt végleg meg lehet szabadulni tőle. Jó volna a forrást (ovi stb) is meglelni. Megelőzésnek meg az ecetes vizzel való lemosás jött be. Lásd azt a topikot.

3 napos láz: ilyenből kismillió van. Az én srácaimra vagy 5-ször fogták rá, hogy na ez most az, de sose volt utána kiütés. Azt hiszem sok virus fertőzés van, ami a lázon kivül más tünetet nem csinál.

Urszila , már akartam kérdezni: bevállt a fényes szúnyoggyilok??? Mi anno sok éve még panelban vettünk egyet, de nem tudom, tán túl sok volt a háttér fény (nem volt redőnyünk se, lakótelem meg sose igazán sötét), de nem működött, aztán meg leesett és eltört a ...., ami világit. Ancsit a múlt héten az arcán egy éjjel 4 helyen csipte meg dög.

Múlt héten nagyfiam nem volt (első tábor!), most a kicsi ment el nagyizni. Stabilan háromgyerekes vagyok.

Kakilós póz aranyos. Ancsi most arra szokott rá, hogy szopi közben, főleg reggel, intézi a dolgot. Aztán nagyokat vigyorog, mikor kész van, és befejezi a szopizást is, nem szeret benne csücsülni...

Leszter: nagyon szép lett a szüléstörténeted!

Ezek a rokonok, meg védőnők, jajjj.

Ancsi itt ül az ölemben, és rendre betolja a lábával a klaviatúratartót. Kép

Sziasztok:
Ildi

Ildi
pildi
 
 


Sziasztok,

még van egy kis időm, átfutottam a mai terméstKép.
Gyerkőcök köszönik a dícséretetKép.

Ausztriai üzletek:
Legközelebb Pandorfban lehet olcsón babacuccokat venni, ott van egy jó Mexxx outlet.(meg mindenféle más outlet is) Viszont nyári ruhák ott már nem igazán vannak, nagyon ki van fosztva. Még bevasarlo lehetöseg Bruck an der Leitha Ost. lejárónál KIK,Takko,Flikk-Flakk... Ez még Pandorf után van, kb.8 km.
Ha még tovább mentek, akkor a Shopping City Süd (SCS)-ben rengeteg gyereküzlet van. Én a BabyOne-t, a H&M, és a C&A gyerekrészlegét szoktam végigböngészni, ja meg a Mexxxet. Ezek az üzletek a 6-os kaputól könnyen megközelíthetőek, de van bent egy jó információs pult, az ember beírja az üzletet, és a gép kirajzolja, hol van. Babafelszerelést lehet kapni még a Leiner-ben, Kik Textilben is.
Megközelíthetőség:
Budapest - Hegyeshalom - A1 Bécs felé - Linz-Graz - ezután folyamatosan kell menni Linz felé addig, amíg nem lesz kijárat MÖDLING felé.
Ha meglátjátok a Mödling táblát, ott már ki van írva az SCS is, egyenesen a parkolóba vezet az útKép.
Remélem, tudtam valamit segíteniKép.
Pusz
Zulu akiténylegelhúzmostmár

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!
Elég mozgalmas volt a hétvégém, ezért nem volt időm netezni, most meg dolgoznom kell, a volt munkahelyem megkeresett, hogy tudnék-e itthonról segíteni nekik. Mivel tetszett az össszeg elvállaltam.

A képeket megnézegettem, nagyon édesek a babók.
Majd megpróbálok feltenni a tar.hu-ba én is képeket. A héten végre mi is veszünk egy digigépet és akkor lesznek végre friss képeink.

Beu!
Látod apa mégis rendes! Kép

Andi!
Az én Danim is 3 hónapos, és neki augusztus 31-én (pont az 1 éves házassági évfordulónkon) lesz a keresztelője. Már előre félek, hogy fogja bírni, remélem nem lesz hisztis, mert ez a legújabbb szokása. Te mit adtál rá a keresztelőn? Semmi ötletem nincs.
Tali szerintem a játszótéren lesz, ha jól tudom ez egy körülkerített fa játszótér, de nem biztos. Lehet több játszótér is van ott?
Fog Kép

Norka!
Bár fiam van kipróbálom a pózt, mert nálunk egyre ritkábban van kaki és már semmi csodaszer nem segít.
Mutattam apának, hogy más férjek milyen jókat főznek, de nem vette a lapot. Kép

Zsurló!
Sok meló Kép Kevés időKép

Leszter!
Születéssztori nagyon jó! Kép Már én is sokszor nekifogtam, de nem nagyon ment, a fogalmazás sohasem volt az erősségem.

Elli!
Bécsben van egy pár H&M, valamelyikben van babaosztály is. Mi eddig ott vásárolgattunk nagyon jó dolgokat, nagyon jó áron. VAn egy pulcsija amit mindig viszek magammal, hideg esetére, szerintem a talin is nálam lesz délután, megmutatom.

Most megyek, mert felébredt a gyermek (tegnap este 9-től alszik) és remélem délután minél többen leszünk!

Réka + álomszuszék Dönci
muki
 
 


Lányok,
Apa megint lázas KépKépKép, asszem ez a tali is kimarad KépKépKép...

Szomorú Franyó
franyo
 
 


Franyo!

Tali Kép Remélem apa hamarosan meggyógyul!

Réka
muki
 
 


Heni!

irisz@tvnetwork.hu

Mefszámoltam nektek, kb 85 db építő elem(különböző kocka, tégla, meg ívesek, különböző méretben)+ 4 db figura+1 db alaőplap (nem olyna nagy)+ egy baba fürdőkád,mosdó, wc, fürdőszoba fal+2 dupló autó+babágy+2 fiókos szekrény, ez 1,25 kg. használt, de jó állapotú. 7000 Ft/kg (nem kapok jutalékot) Csak meg kell mondani hogy kb mit kérsz, mert szoktak neki olyanok is lenni, ami kezdő készeltbe nem olyan jó.

tali: Akkor ki jön??? Mi manó 2-vel megyünk az bizti.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Réka!

Emmának is aug 31-én lesza keresztelője! Képzeld én hogy izgulok, ő már közel 11 hónapos lesz akkor, tehát a hiszti mellé még erő is párosul.Kép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Raktam képeket a tárra, de van egy, amit muszáj ide beraknom:

Anka ül:
Kép

Pusz: Franyó
franyo
 
 


SziasztokKép

Manó Kép

Köszi a címetKép

Lányok, ha tud valaki segítsen.
Ugye jövő héten elmegyünk ithhonról pár napra, de a gép marad.
Az outlook expresst, vagy a microsoft outlook-ot át lehet irányítani freemailre, mint a freemailt máshova?
Ez azért kellene, mert a freemailt bárhol meg tudom nézni, de az outlookot csak itthon.

Előre is köszi a help-et!

FranyóKép

Annácsak igen ügyes

Heni
heni1979
 
 


Manó!
Tök jó Kép Mármint, hogy ugyanaznap lesz a keresztelő. Mi most beszéltünk a pappal, de már nem emlékszem, hogy mit kell majd csinálnom. Bízom benne, hogy másnak is lesz ott aznap keresztelője és akkor majd tudok puskázni. Kép

Mi biztos megyünk ma a talira!

Franyó!
Anka nagyon aranyos és persze nagyon ügyes. Gondolom lázas apu is nagyon büszke! Kép

Zulu!
Elfelejtettem írni és lehet, hogy most meg már nem olvasod, de elmentem abba a boltba amit mondtál és vettem olyan könyvet. Daninak nagyon ízlik. Kép De komolyan, órákig el tud játszani vele. Köszi mégegyszer!

Megmértem Dönci hosszát, ahogy ti mondtátok. 66 cm. Kicsit megnyugtatóbb, mint a 70, tényleg én mértem rosszul. Ja és szombaton volt 3 hónapos és 6600 gr.

Réka
muki
 
 


Heni, Réka,
köszi a dicsérő szavakat, lázas apu persze hogy büszke pici lányára! Kép
Heni,
tudtommal azt nem lehet átirányítani... de lehet, hogy valaki nálam jobban tudja...

bocsi, de még egy képet hadd tegyek fel, ezt most csináltam, 5 perce, most ébredt a kiscsaj:

Kép

F.
franyo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?