Új privát üzeneted érkezett!

Tücsi: Petikéd szeret horgászni? Össze kéne őket Edinával ismertetni. Edót az atyai nagyapja viszi nyáron magával 1-2x. S nem tudom hogyan, de a Vármező-i pisztrangászatnál pikk-pakk kiszed 7-10 halat, amit aztán ki kell fizetni, ezért anyósom nem engedi őket óraszámra szórakozni. Marosra még apósom nem vitte, elunná még ott a gyerek magát.
Mákos süti receta ma megy.

Kép
kissmanó
 
 


Kormi! Ezt a mézes csodát mi felnőttek és nagyobb gyerekek nyalogatjuk. De jó, hogy írod, remélhetőleg senki sem értette félre. Szörtyögésre a mi doktorunk biztos, hogy a fogzást mondaná. - 15 fokban nekem sem lenne ingerenciám kimenni, csak ha muszáj. És milyen ajándékot néztél ki anyukádéknak?

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Kormi! Ismerkedésnek csak km akadályai vannak. Remélhetőleg a nyáron már nem lesz. :D Üzit írok, de csak később, mert most már akció indul.

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 

 
 

Izzad a retek Kép

Tücsi!
Jaja, főleg akkor érzem a derekamnál a "fájdalmat" amikor felállok.
Meghúzodott amúgy vagy megrándult v. az ugyanaz..talán egy fokkal jobb mára.

Zsu!
Nagyon ari Marci, az etetőszékben. Jó a szék!! Milyen kis combija van Marcinak :lol: Ecce csak rákap az almára.

Basszus ma csak 1/2 5-kor ébredt Samu meg 7-kor..most alszanak még. Én meg már netezek.
Megyek nyomok egy kávét.

Kinderke!!
Háháhá. Kép Robi hogy van?
torolve_20131003125716
 
 


Mi combra gyúrunk!!! :lol: :lol: :lol:

A retket én akartam "inni", egíy kis vitramin sose árt.

kispiskóta
 
 


Jójó, csak ismételtem magam a mézzel bébeknek.
Pl. emléxem Kata nem tudta, s ebben a kórságos időben ki tudja kinek tetszene meg a retkes méz.
Túrós-mákos receta landolt, akit még érdekel az szóljon, képpel ilusztrálva küldtem (igaz Tücsinek kissé nagyra sikeredett a kép, ezért elnézést, nem figyeltem, hogy a szkenner milyen felbontásra volt téve).
Anyámék egy főzőkályhát kapnak, a régi szinte velem egyidős, a sütője meg kiégett. Anyám pedig nagy süticsináló, kölkek szeretnek nála segédkezni. Hát ilyen akadálya ne legyen.

Kép
kissmanó
 
 


Zsú :)
Nagyon édes Marci! :D

Tücsi :)
Nem hiszem, hogy mennek pecázni, hideg van. :? Törpeharcsa, halászlé...jó is az. :wink:
Nagyszülők bátrabbak, bár apósom még elég visszafogott. 8)

Voltunk ma kirándulni, képek: A helyszín a Tűz Völgye :)
Kép Kép Kép Kép Kép Kép
Még jó, hogy ma elmentünk, mert a tv szerint most esik ott a hó. :roll:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi!!
Nem semmi ez a hely!!!! Ilyet én csak a TV-ben látok..tök fura nézni, hogy ti meg ott.. vadnyugat rulez!!! :lol: :lol:
Csörgőkigyók, skorpióóók??
torolve_20131003125716
 
 


Gurgi :)
Vannak ilyen állatkák is, de nem találkoztunk velük...szerencsére. :roll: Bementünk a helyi kiállításra, ott voltak kipreparálva állatok és egy élő csörgőkígyó akváriumban. :)

E

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


de jó, hogy ilyen aktív fórumélet van itt :lol: :lol: sok olvasnivalóm van :lol:

Zalán 3/4 6kor úgy döntött, hogy kialudta magát :roll: friss vagyok és üde 8)

Kép
Kép
emma1976
 
 


egcsi!!
pontosan mi ez a hely??

emma!
zalánod nem tétlenkedik. :wink: készül a karira, sok a dolga :lol:
torolve_20131003125716
 
 


Emma, Marci ma 4.30 kor kezdett el beszélgetni a kezeivel. Mondtam neki, hogy aludni kell még, mert setét van, de nem hallgatott rám. :lol:

kispiskóta
 
 


Egcsi, gyönyörű ez a hely!!!!! És az az első kép, tisztára, mintha a kis Obi van Kenobit látnám. :lol: Az a nagy palást! Komolyan díjnyertes az a kép!

Tök jók az almevős képek is, Zsú,még ha nem is tetszik annyira neki!

Képzeljétek, ma 2-től 5-ig nem tudtam aludni. Gyermekem cska a szokásos formáját hozta, vagyis minden órában egészkor ébredt, úgyhogy semmi nem indokolta, hogy fent legyek 3 órát, de mégis így alakult. :cry: Viszont háromszor is az történt, hogy amikor elkezdett sírni, nem megszoptattam, hanem addig ráztam, ébresztgettem, míg teljesen felébredt, akkor abbahagyta a sírást, rám mosolygott (kétszer, egyszer meg az apja játszotta vele ugyanezt, akkor az apjára mosolygott), és szépen békésen visszaaludt. Úgyhogy talán mégsem éhes, hanem mégis rosszat álmodik. Áááá, nem értem én ezt.

Na pusz, lépek, mert nagyon méltatlankodik.

Kép
nenoke
 
 


Jó reggelt!


Süt a NAP!!!!!!!!!!!!!!

Egcsi:Nagyon jók a képek csodálatos hely.Mesélj róla pontosan.

Gurgi milyen volt a kévé?

Egyébként éppen ruhát válogatom van egy csomó 68-as ami fel kerül a padlásra.Hihetetlen de már mi is 74-es hordunk.Csak pár ruci van a 68-ból ami jó.Reggel tévéztem kapcsolgatom tv-t egyszer csak a Teletubbis-ra kapcsoltam.Beni a kezembe volt erre gyermekem ki kerekedet szemekkel el kezdte nézni.Meg vigyorgott olyan cuki volt kicsit tv függö.Persze nem hagytam sokáig nézni de akko is olyan édi volt.Tinki-Vink Tipsi Lá-lá pó teletubbis.................:-)

Lilypie Fifth Birthday tickers

Lilypie Fourth Birthday tickers
Lilypie First Birthday tickers
hemej
 
 


Nenőke!! :( lesz majd jobb is!!

Hemej!
Kévé?? Kávé? az jó :lol:

Azta sokan már 74-est hordanak. Nem semmi.
Mi 68-asokat. Ezek közül max. 1-2 darab ami hosszra pont jó de széltében simánszki.

Na lassan öltözködünk.
Ha visszajöttem, megírom mennyit nyom a kisdrága és hány cm.

Süt a nap nálatok Hemej..de jó nektek.
Itt meg mínuszok vannak.
torolve_20131003125716
 
 


Tücsi! Én is elmennék a védőnőhöz. De új a kiscsaj, és az a mániája, hogy ő kijön, és ha be akarok menni, az plusz időpont. Ja, és nov 26án akarta megbeszélni órára pontosan a januári időpontot. Gondolom, majd rájön, hogy ez így nem frankó… Addig meg megyek a házidokihoz méricskélni (ahova végül nem mentem el tegnap, majd holnap az egészságesre. Uncsi vagyok.)

Köszönjük a féléves gratulációkat! Ma igazi gyümiből főzött rózsaszín tea volt soron, az teccet neki.
Ülni nem tud, csak megtartani magát. Ahol nem kapaszkodik, ott Apuka csak hátralépett a kép kedvéért. Pár mpig tud egyedül ülni.

Rita! Juhéjj az éjszakának!
Vendég
 


Zsú
fintorgó Marci :D

Egcsi
besz@rás milyen helyeken kirándultok! gyönyörű képek!

Hemej
napocska... mindjárt sírok... itt köd, sötét, -2 fok :?

Nenoke
angyali türelmed van! óránkénti felkeléstől én idegbaj lennék..,
sajnálom, hogy akkor sem tudsz aludni, amikor lehetne, én is vagyok így a 4es etetés után

Gurgi
H&M-ből Zalán is 68as, Kenguru és C&A 74-es kell

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok,

Bridzsi: biztosan jót rötyögtünk meg sírtunk volna... :lol: :lol: :lol: egyébként felfelé le a kalappal, én lefelé jöttem/csúsztam a vállamon a lécekkel, közben káromkodtam, hogy soha többé...
Én is olyan 3-4 éves korára tervezem a síoktatást, párom nagyon jól síel gyerekkora óta így legalább tudnak majd együtt síelgetni, Anya meg majd mögöttük kullog. :wink: MEntek idén/jövőre is? Mi megyünk márciusban de a síelés nálam kilőve, viszont jó a levegő így majd sétálunk, meg szánkózunk! :wink:

Zsú: de édes Marci és milyen jó etetőszéke van! :wink:

Megfázás/köhögés: lehet eukaliptusz illóolajat párologtatni, de csak finoman!

Gurgi: Robi köszöni szépen jól van, reggel sietősen indult munkába, alig bírta a homlokáról lekaparni a festéket... :lol: 8)

Kormi: remélem a túrós/mákos már befigyelt a Lurkó receptek közé???? :roll: vagy különben moderálunk kérem széken!

EGcsi: de klafa a hely, tűz völgye még a neve is... tényleg Obi van... de édes!

Emma: már akartam írni, hogy a VIBRUCOL kúp homeós szer...

Na csoccsantó, ma jön a barátnőm meg a kisfia, kicsit haverkodós nap lesz!

Andrea
Kép
kindernay
 
 


magamnak gondoltam én is a mézet nem Nyunyinak.

Andi mennénk síelni de tudod jan.14.-én kiderül mi lesz a program attól függ.

na megyünk lassan shoppingolni maradék ajándékok,karácsonyfa stb..

Bridzsi

Kép
esztora
 
 


Képzeljétek hétfőn elküldtem a zalános karilapot a kollégáknak, akivel jóban voltam . 10 emberből 1 válaszolt! Na, nagy kedvem van valaha oda visszamenni :(

Kép
Kép
emma1976
 
 


Samu 5 hós adatai: 6800 gramm és 65 cm.
45 dkg-t hízott. Azt mondta a védőnő átlagos.

Korhely levest eszem és nutellás gombóckákat. :lol:
torolve_20131003125716
 
 


Emma!!!
Na szép mondhatom..
:?
torolve_20131003125716
 
 


Gurgi!
Tökugyanannyit hízott, mint Zalán :D csak mi 4. hó végén kicsit magasabban álltunk :D Fél kg körül az szerintem is tök jó :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


ja, és annyira irígy vagyok a korhely levesre... én vegyes párolt zöldséget ettem egyik este, úgy ,hogy kiválogattam a legfújósabbakat (zöldbab, karfiol), következő sélelőtt Zalán 2 órát hasfájósan sírt :( nem merek semmit enni - még mindig!!! pedig azt hittem, egyre többet lehet

Kép
Kép
emma1976
 
 


Emma!
Én kb. 2 hónapja mindent eszem, szerencsére Samu nem hasfájós. Talán 1 hónapig lehetett az vagy ki tudja..
Nemsokára te is ehetsz már mindent.
Ja és mi lesz a karácsonyi töltött kápival?? :roll:
torolve_20131003125716
 
 


Rita Samu szépen hízott!!! :lol:

kispiskóta
 
 


Töltött kápi - ne is mondd... majd jövőre

Kép
Kép
emma1976
 
 


Sziasztok!

Bocs az eltűnésért, elég sűrűek a napjaink...

Vizgsaidőszak ezerrel, hétvégén hastáncgála, erre is rengeteg próba, ráadásul utána elkaptam valami influentza szerűt, hétfőn és tegnap nagyon dögrováson voltam... már javulok...

Apa vasárnap reggel ment dolgozni azóta haza sem jön , annyi a melójuk, hogy csak 2 órás alvásra tudna hazajönni, az út maga legalább másfél óra, így mondtam neki inkábbb aludjon ott. Hát szegénykém csak pénteken jut majd haza... :( nagyon rossz apátlanul, főleg, hogy ilyan sz@rul vagyok! :cry:

Gyerkőcök meglepően jól viselik magukat Bence kissé köhög, de nem vészes, mától viszont szabadságoltam az oviból, úgyis alig járnak már!

Jázmin: kb 2 hete úgy döntött, hogy neki anyatej csak cicből jó. Ez nem is lenne gond, ha nem lenne fél napos iskolám, meg vizsgáim. Íg egyik napról a másikra elkezdett pépet enni. Sima natúr tejpép, kanállal nagyon szépen eszi, ebédre már követeli, balhézik érte, ha nem akarnám adni. megkóstoltuk a sütőtököt is, az is bejön, az alma nem éppen a kedvence, de a fiúk sem szerették! Iszonyatos hangereje lett, imád sikongatni, ha valamit akar akkor nagyon tud követelőzni! :)
Érdekes módon közlekedik a szobában, hasra fordul, onnan hátra, megint hasra és vissza, mindezt egyirányba, így bárhová eljut! Én meg nem győzöm visszapakolni őt a játszószőnyegére! :D

Viszont egyre csúnyább a popsija...Nagyon csúnya piros, már a combijára is ráhúzódott, kissé hámlós, kifényesedett a bőre. Megvettem a normaflore-t, sudocremmel kenem, de nem javul. Anyu azzal nyugtat én is ilyen voltam kicsinek, semmi sem segített, csak a levegőztetés. Ok, de ilyenkor? próbálom szabadon hagyni, de azért csak fázik... amúgy nme veszem észre, hogy őt zavarná, nem fáj neki, csak nagyon csúnya!

Reagálások: bocsi, hogy most nem tudok, csak a képekre, babák édesek!!!

Utólag is boldog Mikit mindenkinek!!! megyek gyógyulgatni, remélem most már többet tudok jönni!

Ildi

KépKépKép
dikó1
 
 


Gyors kérdés: aki beadatta a Rota vírus elleni oltást, azt hogyan tette? Hány vakcina, milyen időközönként, mennyiért?
Köszi!


 
 


Ádám két hét alatt hízott 35 dekát, de még csak 6 kg :cry: Hossza doki szerint egy hónapja egyfolytában 63 cm, szerintem már nagyobb. A bodykból még jó a 62-es, de a rugikból a 68-as Kengurus szinte teljesen jó. Azért várok még a hozzátáplálással, mert ha elhagyok egy szoptatást, még kevésbé hízik, és mi még erre gyúrunk. :wink:

Talán holnap már elbattyogunk ajándékot venni, félek, h nehogy vki rálépjen a lábujjamra, mert akkor óriási üvöltés lesz.

Nadine, írok neked privit!

Mi is várjuk, h Ádámmal síelhessünk!


 
 


Sziasztok!

Nem tudom tudok e jönni még Karácsony előtt, de nagyon behvazódtam, Gréti hozott jó kis hűmyós hasmenős vírust, rettegek hogy végigszalad a családon a kórság...

Ági
A Rota vírus elleni oltáseól már lecsúsztál, mivel 20 hetes korukig meg kell kapni az első adaga vakcinát, amúgy borsos az ára, 18ezer körül van egy adag belőle. (én se adattam be)

Ildi
Rakj már fel fotót arról a piros popóról. nekem nagyon gyanús hogy az nem csak egy sima kipállás. nekünk most írtak fel nagyon jó bór-cink olajos krémet, estére kenem vele és gyönyörű a feneke.

Már én is mindent eszem. holnap vagy holnapután rakom össze a töltött káposztát, lesz savanyú és édeskáposztából is egy egy adag. Meg úgy döntttem karácsonyra megcsinálom életem első halászlevét (eddig mindig volt aki csináljon helyettem)

Az adatok alapján amiket írtok az én lányom nem egy nagynövésű. Olyan 65-66 cm lehet, súlyát nem tom nem mérem. most beszéltem a védőnőnkkel január 8-án jön és elhozza a mérlegét is arra majd rádobjuk a csajt. 4 hósan 7 kg volt, szeritnem kapott magára rendesen

Na megyek még az utolsó karijándékot el kell hoznom (22" Lg moncsi apának, hétfőre ígérték és ma még nincs itt a boltban, ilyenkor meglátszik hogy tényleg kisvárosban lakunk)

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Na tudom mit felejtettem el

Enikő
Boldog névnapot Violának!!!!

Ja raktam fel új képeket a csajokról: http://kep.tar.hu/nadine/50544209#2

na most már tényleg megyek, begyűjtöm a legnagyobbat az oviból

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Ági, nem tudom, teljesen lecsúsztál-e a rotáról, mert én úgy tudom, hogy mindkét adagot 6 hónap előtt kell beadni, és 4 hétnek kell eltelni a kettő között, de nem tudom, pár nap számít-e. Ha még ezen a héten beadod az elsőt, talán jó, meg kell kérdezni a dokit. Egyébként egy adag 18 ezer, ahogy Nadine mondta, és szájon át kell beadni (a dokinál én adtam be).

Ildi, most olvastam a Suttogóban, hogy vannak babák, akik allergiásak a pelenkákban lévő nedvszívő granulátumra. Nem lehet, hogy az a baj? Bár akkor nem húzódna le talán a lábára.

Gurgi, mik azok a nutellás gombóckák??????? Recept plíííz! :lol:

Kép
nenoke
 
 


sziasztok csajok! :lol:
megint bekukkantok hozzátok.jó látni,hogy már milyen nagyok a lúrkóitok.remélem mindenki jól van és,hogy titeket elkerűl ez a fránya takony-kór.sajnos én pont benne vagyok,de Noel nem kapta el(kop-kop-kop)lekopogom.szeretnélek kérni titeket,hogy szvazzatok Noelre a www.babavilag.hu -n.mikulás ruhában űl egy kék kanapén ,ajándékok közt és alszik.rögtön az elsők közt.előre is köszönöm.majd jövök.pusz

moniá
 
 


Sziasztok!
Bocs visszaolvasni esélyem sincs! :oops: szokásos, ne haragudjatok!!

Nadine: Köszi átadva :lol: Gyönyörűek a lányaid :D Grétinek milyen haja van 8) , jól látom, h picit hullámos?????. Csodaszép mind :D

Dikó: Milyen a csaj popsoja, Violának is elég csúnya mostanában, akármivel kenem nem múlik el :cry: Viusnak olyan, mintha ekcémás lenne. Először csak egy pici pötty volt, mint egy pattanás, aztán szétterült és olyan érdes lett, de nem zavarja őt sem. Legalábbis nem reklamál :D

Egcsi: Hű de szép helyen jártatok, tényleg csak filmeken látni ilyeneket, nagyon édesek vagytok! Bertold milyen bátran mászott fel azokra a helyekre :shock: nagyon ügyes :D :wink:

Ági: én se adattam be a Rotát, egyiknek se. De kaptunk levélbe tájékozatót róla, azt elolvastam és úgy emlékszem, hogy 6 hós korig kell beadni mindkettőt. 18/18 ezer pénz :shock: De én nem látom értelmét beadni :oops: szvsz biznisz az egész Persze ha téged megnyugtat adasd be! :wink:

Csajok jól, Zalán is jól! 3 hete 6800 grammos volt, ma tanácsadáson 7500 gramm és 64 cm! :shock: És alig eszik :shock: de télleg, főleg az utóbbi 3-4 napba.....
Képek:
Kép
Így csücsül (magától):
Kép

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Dobok a pirosságról egy képet, a kényes részek kitakarva! :oops: :)
Kép

A másik oldal dettó ugyanilyen... :(

KépKépKép
dikó1
 
 


Dikó
fúúú, szegény kicsike! ez cudarul ki van csípve :(

Enikő
Zalán most már egy az egyben olyan, mint te :) édes! Jó hízást produlált 3 hét alatt :D

Kép
Kép
emma1976
 
 


Dikó: jujj ez überbrutál :shock: :cry: remélem tényleg nem fáj neki....dokinál nem voltatok vele?
Viusé azért nem ilyen.... a "tipusa" se, mérete se....
Lövésem sincs mitől lehet ez. És még a Sudocrem se használ? Pedig az mindenre olyan jóóóóóóóóóóóó!

Enikő és Marci 13 , Bogi 9, Viola 6, Zalán 3,5
ceniko
Szeged
 
 


Gurgi :)
Valley of Fire (Tűz Völgye)
Nevada állam első nemzeti parkja, őskori homokkő, kaktusz, bokrok, tavasszal virágok borítják. Állatok:csörgőkígyó, gyík, mókus, teknős, madarak(kengyelfutó gyalogkakukk is :D )
Télen O-25 fokig ingadozik a hőmérséklet, nyáron akár a 6O-at is elérheti.
Röviden ennyi. 8)
Gombócot hajithatsz erre is. :wink:
45 dkg szép hízás, mi nem híztunk most ennyit. :)

Hemej :)
Tájékoztató fentebb. :wink:
Teletubbies :roll: Az egyik legdinnyébb mese, amit valaha láttam, de Berci is szereti. 8)

Nenőke :)
Obi van Kenobi :D
Ilyen velem nem fordulna elő, mielőtt a fejem a párnára ér, már alszom. :roll:

Emma :)
Karilap :? Hát sajna ez van....

Ildi :)
Jobbulást!
Popsira simi-simi, szegényke. :? Nagggyon durva! :shock: Tényleg semmi nincs rá? :?
Apátlanság :shock: Nem semmi! Hol dolgozik?

Ági :)
35dkg az nagyon klassz! Nemsokára behozza a lemaradást! :wink:

Nadine :)
Vírus :? Hát nem a legjobbkor, bár ez soha nincs jókor. :roll:

Enikő :)
Zalán cukker és jól hasznosítja a tápanyagot! :D

Ma kipróbáltuk az édeskrumplit-kb. otthon a sütőtök. Annyira bejött neki, hogy visított, mikor nem akartam neki többet adni. :shock: Benyomott egy 7Og-os üveggel. Ennyit a fokozatosságról, előszőr egy kiskanál és társai. Remélem nem lesz pocifájás. :roll:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


És akkor egy propagandafotó a fokozatos hozzátápláláshoz:
Kép

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Már mindent próbűáltam rá. pelus váltás, többször is. Sima popsikrém után neogranormon, majd jött a sudocrem. Dokinő mondta a normaflore-t, most azt kapja, már a felét megitta... Szerencsére csak kaki esetén sír miatta, amúgy észre sem veszi, csak engem zavar , de nagyon, mert nem értem mitől van... :?

Most legújabb terv a NAGYON sokszori levegőztetés, napi legalább 10x-i lemosás patikai cuccal, pelust csak éjszakára, nappal gmulepedőn altatni, max csak kisharisnyával, hogy a kakit azért megfogja... Remélem lesz javulás...

Egcsi, jó ez a kép! Apa magánhentes, regneteg a rendelésük most kari előtt. A munkahely elég messze van, így ha hazajönne max csak 2 órát alhatna azután mehetne vissza, így engedélyeztem neki az eltávot, de már nagyon hiányzik!!! Édeskrumpli :D

Enikő, Zalán kép nagyon cuki!!! És igen én is csodát vártam a sudocremtől, de sajna semmi. Annyi azért igen, hogy már nem hámlik a bőre. Kicsit égéshez hasonlított, a pirosság szélei hámlottak, ez elmúlt. De a többi....

KépKépKép
dikó1
 
 


Na csak beestem még egy kicsit megabrutál fájt a fejem 1 óra alvással elfújták az egészet.

Enikő
Gréti haja ilyen lenne ha hagynám hogy megint hosszú legyen: http://kep.tar.hu/nadine/50318112/23417443#2 nem, nem altattam hajcsavarókban a gyereket gyárilag ilyen :D

Egcsi
nagyon jók a épek az a hozzátáplálásos kép, ha itt látná egy védőnő sikítana.....

Ildi
Ez nagyon brutál , voltatok bőrgyógyásznál? mert ezzel mindenképp vidd el ez nem egy egyszerű piros fenék. Petrának is érzékeny a bőre, de ilyen csúnya akkor se volt mikor a gomba ellepte. Mondjuk nekünk a gomba hasonló volt vörös kicsit érdes felületű és hámlott. Vidd el, ha jól tudom nem kell beutaló a bőrgyógyhoz.

Megyek lesem a kazánunkat a vízbeeresztő szelep tömbszelencéje lehet meg akarja adni magát, csk nem most karácsony előtt.

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Dikó.: Bepanthen? Otkis krém? Körömvirág?

Andrea
Kép
kindernay
 
 


Nem volt sok időm jönni. Tartozásaimat leróvom, ígérem.

Egcsi! Nekem a vadnyugati filmek jutottak eszembe a kirándulós képek láttán. Indiánok, mustangok (vad lovak, nem benzinevők :D)
Hozzátápis Bencénk pedig jó időt csinál, mindent megeszik. Remélhetőleg a pocakfájás nem jelentkezik. Fokozatosság elnapolva, majd máskor. :lol: Őt is nagyon megbabáznám.....kis husi. :wink:

Enikő! Zalán szépen szedi fel magára a kilókat. És a fotók!Gyönyörűség ő is. Violának pedig nagyon sok boldog névnapot kívánok én is.

Dikó! Sztem is érdemes lenne elvinni bőrgyógyászhoz Minát. Nekem is gombagyanús a kép alapján. És mi az a gyógyszertári lemosó? Készítős vagy már elkészített folyadék?
Neked gyógyulást, jobbulást kívánok. Nem irigyellek, minden elismerésem.

Klári! Dávid ezek szerint tényleg nem éhes. De kérdés, hogy ezek a picik milyen rosszat tudnak álmodni? Ezt csak ők tudnák elmondani. :wink:

Rita! Samu is hozza a tervet. Tényleg jó a havi gyarapodás mértéke. Sok mozgás, forgás mellett szép teljesítmény babától és mamától egyaránt.

Monccs már régen járt erre felé. Jöjjön ő is, ha ideje engedi és írjon magukról!

Kormi! Olvastam és azonnal eszembe jutott, hogy korábban már írtál az ajándékról. Végülis sikerült megvenni? A finomságos mákos receptjét még mindig nem sikerült megnéznem, a leveleimet talán csak eztán fogom elolvasni. Köszi szépen, hogy elküldted. Én iszonyúan le vagyok maradva mindennel. Gábor olyan sírós volt egész délután, hogy megijedtem. Ilyet mióta megszületett nem produkált. Csak ölben volt el, ha letettem sírt, cicin kicsit sírdogált az elején, utána bealudt. Letettem, megint sírdogált. Most már alszik egy ideje, de nem tudni mi volt a baja. Még mosolyt is alig tudtam az arcára csalni. Ilyennek most láttam először. :(

Nadine! Micsoda fürtök kérem szépen! És ez gyárilag készült, nem utólagos design. :lol:

Tücsi

KépKépKép
mtücsi
 
 


Előre is bocs a témáért.
Ma találtam Ádi kakijában egy piros pöttyöt. Mindig szoktam nézni (mostanában zöld és híg), h milyen. Az egyik darabkát rákentem a tiszta részre és sztem piros. Pici, de akkor is. Vér?? Holnap felhívom a dokit.
Bocs mégegyszer. :oops: :oops:


 
 


Ági :)
Remélem nem vér! :shock:

Tücsi :)
Nem fájt a pocak. :D
Este összeszólalkoztunk apával, azt állította, hogy a babanet miatt lassú a gépünk. :shock: Baromság! És az ő Blikkje? :roll:

Egcsi

Egcsi

Kép

Kép

Kép
egcsi
 
 


Egcsi :lol: Az ő Blikkje! Miket olvastok ott Laszvegaszban. :lol:

Egy elmaradt történet:

1198134066.243.doc

kispiskóta
 
 


Képzeljétek, csoda történt. Tudjátok, urammal készülünk a terrorra, hogy gyermek éjszakáit kicsit rendezzük, napok óta remegve beszélgetünk róla, hogy most tényleg nekiálljunk, mi legyen a cél, hogy legyen. Erre kicsi kincsünk ma n2kor 5 percre kelt, és utána végigaludta az éjszakát, n8ig Very Happy olyan ügyes! bárcsak megtartaná ezt, és akkor semmi terror nem lesz!

Kép
Kép
emma1976
 
 


Baccus Zsú. Ez kemény lehetett. Nem is csodálom, hogy nem nagyon akaródzott ezt megírnod, hisz azért tudom, írás közben az ember újra és újra átérzi majd minden mozzanatát annak a napnak. Fel a fejjel, tuti azért kivártok a tesóval, s bízom benne, hogy a következő gyerkőcötök is ilyen szép baba lesz, de neked nem kell ennyire megszenvedni érte, miképp tudod, az sem lehetetlen, hogy nem csaszis baba legyen.
Azért próbáld meg majd a dolgot úgy megközelíteni, hogy ha netán mégis császár lesz belőle, az sem tragédia, marci fiacskád már ezt jó példával mutatja. Valószínű annyira rettegtél s ugyanakkor vártad az egészet, hogy valahol legbelül görcsösen nem tudtál kioldódni. Bár ha Marcinak nagy volt a buksija, nem tuti, hogy bármelyikünk is jobban teljesített volna a helyedben.
S még egy: le az összes kalappal előtted. Én tuti kiakadtam volna, ha após ott sertepertél a zónában. Nekem valahogy ez nem férne bele. Jó, nem orvos, távol áll tőle, csak fantáziálok, hogy ha az lenne, akkor..... Szal nekem ez idegenek, azaz nem rokonok között jobban megy. Még azt sem akartam eleinte, hogy a barátnőm ott legyen. Néha utólag még ez is feszélyez.

Kép
kissmanó
 
 


Zsú
nem tudom megnyitni, elküldöd privibe?

Kép
Kép
emma1976
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?