Új privát üzeneted érkezett!

Gitka!
Várom még Jaimee párjától a képeket! Ha megkapom (elméletileg még ma), akkor felteszem őket ide is!
szilbee
 
 


Íme Dávid Réka Anna!!! :D

Kép
Kép
Kép
szilbee
 
 


Jó ide mindig benézni, olyan tündériek a bébik! :lol: :lol:
Vendég
 

 
 

Jamiee-ék ma mehetnek haza a kórházból! :) 8)
szilbee
 
 


Bibi,
kösz a linket! Én is érzek már egy ideje valamit, de velem is ez van, hogy nem vagyok biztos benne, hogy a bébi az. Mondjuk tegnap este biztos voltam benne, de olyan jó lenne már érezni minden nap határozottan. Bezzeg majd ha legrugja a vesénket, nem biztos, hogy igy fogunk nyilatkozni... :wink: :lol:

Nagyon aranyosak és gyönyörűek a babák!
sirkici
 
 


Sziasztok!

Jaimee mami: nagyon édes a Réka baba!! :D

Ezek mai képek Rólunk:
Kép Kép Kép Kép Kép

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Az első képen: a 4 generáció... :D

Másodikon: férjem családja

Harmadikon: dédiék és anyukám

Negyediken: a Mi kis új családunk :D

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 



Sziasztok!
Henike: gyönyörű kis család vagytok, öröm nézni :D Te is nagyon jól nézel ki :wink: csak úgy ragyogsz :D

Jaimee: Akkor most már otthon van a kis hercegnő 8) gyönyörű a kis Rékuci!!! Azok a kalácsok :lol:

Barbi: kivel fogsz üzenni, ha itt az idő??? Remélem nem maradunk le semmiről :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Heni,

Nagyon édes Alexi baba, és tényleg gyönyörű családotok van. :lol: :lol:

Jaimee,

Remélem már otthon vagytok. Réka baba is egyszerűen csodaszép. :lol: :lol: :lol:
majd ha kipihizted magad, akkor várjuk a szüléstörténetet. Ja és még-még képeket. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 



Sirkici: beírnád a tabliba, hogy dec.20 - utolsó Terhesgondozás és dec.28. első NST.
Nagyon köszike



Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Egyben vagyok még, csak pihennem kell azért nem írtam, de olvasok mindent! Még kell 4-5 nap, hogy készen legyen a lakásunk és karácsonykor sem szeretnék a kórházban lenni (lemaradva a kisfiam karácsonyi öröméről inkább) úgyhogy azon vagyok, hogy még 8 minimum napot kihúzzak. Van keményedésem de csak 4-5 komolyabb naponta, hátha sikerül és szedek magnéziumot. Csak front ne jöjjön megint.
Tényleg valaki elküldene nekem priviben egy mobil számot akivel üzenhetek ha történik valami?

Nagyon édesek a babák. Réka mintha tisizta Jaimee szerintem, és milyen komoly haja van.
Heni! Ti is baromi csinosak vagytok, jópofa hogy ilyen pici korban már milyen fiús az Alex Réka meg lányos ha csak az arcocskájukat nézzük.

Sirki! A rugások a pocakodban hétről hétre erősebbek lesznek, nekem kb. a 24 héttől volt, hogy már mások is érezték kivülről, aztán pedig már oda sem kell nyúlni, úgrál az egész pulóverem olyan vicces.

Bocsánat mennem kell visszafeküdni.

Kép
barbi5
 
 


Jaimee:egyszerűen gyönyörűséges és zabálnivaló a picúr lányotok, tiszta Te vagy!Sok puszi nektek!
Vendég
 



Mai 34. hetes pocikép: Kép
Kép

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Heni,
nagyon aranyos a családotok, és igaza van Oliknak, te tényleg csak úgy ragyogsz! De hát van is miért... :lol:

Olik,
beirtalak! Te jó ég már te is itt tartassz, hihetetlen! Igaz, Barbi után te jössz... :wink: :D
És alig hiztál, nekem van ekkora hasam, pedig még csak 19 hetes leszek holnap :?

Barbi,
csak pihengess és vigyázz magadra, hogy még megvárja a picúr a karácsonyt, és aztán majd újévre meglesz! :D
Ez a pulóverugrálás nagyon tetszik, már alig várom! :lol:
sirkici
 
 



Sirki: Köszike, de akkor szerinted hol van az a 13 kg :oops: :lol: A fenekemen és combjaimon landolt :lol: Mondjuk korház után 5 kg leszek kb kevesebb, de a többi az rajtam lesz :roll:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Olik,
:shock: 13 kg??? Nem értem hol van rajtad annyi? Hogy nem a hasadon landolt az biztos, mert az egyáltalán nem nagy, főleg, hogy nemsokára szülsz! :lol:
Szerintem kevesebb kiló fog rajtad maradni szülés után, de majd kiderül! :lol:
sirkici
 
 


Lányok (Anyukák) öröm ide bekukkantani! Olyan gyönyörű babukáitok vannak, h. csak na! :D
Heni,
mint ahogy már a többiek is írták, Te tényleg csak úgy ragyogsz! Az utolsó kép, meg nagyon megható, aranyosak vagytok!
Vendég
 


Sziasztok,

Olik,

Én sem igazán értem, hogy hol van aza 13 kg, mert egyáltalán nem látszik. A pocid nagyon szép feszes, csak a babó látszik benne. Rólam mind a 2 szülésnél 8 kg ment le rögtön másnapra. A többi a szopi alatt. :lol: :lol:


Barbi,

Pihengess csak, és az újévben már akár jöhet is a baby. :lol: :lol:

Voltunk reggel dokinál, Danika csütörtökön mehet suliba, de lehet akkor már el sem viszem. Nem sok értelme van, mert utána meg ugyis szünet lesz. Majd meglátom. Amugy jól van, kicsit még köhög, de ez már csak az utója. :lol: :lol:

Doki után elmentünk a aTesco-ba megvásárolni a hozzávalókat a karácsonyi menühöz, hát ne tudjátok meg, mint az örültek. :shock: :shock:
A husos piltnál szinte lökdösték egymást az emberek, pedig délelőtt mentünk. Mindenki meg van örülve. Azt sem nézik, hogy az embernek nagy pocakja van. :evil: :evil:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Gyönyörűek a babák egytől egyig!

Nekünk pénteken megvolt a 2hónapos szuri, sírt a drágám, de túlélte. 5180gramm és 59 cm. Meg volt vele elégedve a doktornő és a védőnő is. Már egy hete átalussza az éjszakákat és napközben pedig 4 óránként eszik. A kakával még mindig küzdünk, örülünk, ha napi egy van, az is kínkeservesen. Reméljük ez az időszak is elmúlik. Sokat gagyorászik, nevet. Legújabban azt csinálja, hogy tüsszent és utána mondja, hogy eüüüü-az ő nyelvén-saját magának mondja, hogy egészségedre! Nagyon édi, néha még vigyorog is hozzá!
Vendég
 



Sziasztok!!!

Chrissyy: Nagyon ügyes Martinka!!! Jókat derültem a leírtakon :lol: Most már nagyon lehet élvezni mit csinál :wink:
Judy: azért is kerülünk mostanában a nagy bevásárlóközpontokat :roll: Danikának örülök, hogy meggyógyult!!!

Barbi: Egyre közelebb :shock: :? :lol:

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok,

Reggel beugrottam a védőnőhöz, leadtam a vér-és vizelet + az ellenanyag leltemet. Most nem nézett vérnyomást. Megkérdezte a súlyomat +10 kg hízás eddig, megmutattam a viszeremet, azt mondta ez egyáltalán nem vészes, és ne aggódjak amíg nem fáj. Azt is mondta, hogy szerinte ez még simán vissza fog húzódni.
Legközelebb és utoljára a 36. héten kell hozzá mennem, aztán már a kórházba hetente szülésig.

Danikát valszeg már nem viszem vissza a suliba, nem sok értelme van 2 napra, na meg attól függetlenül, hogy jól érzi magát eléggé hurutosan köhög. Inkább pihizze ki rendesen ezt a nyavaját

Olik,

Már én sem akarok nagy boltba menni, elég volt. Amit még be kell szereznem azt meg tudom csinálni kisebb üzletben is. Iszonyom van már a sok embertől.

Barbi,

Hogy érzed magad????? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Lányok!
Gyönyörűek ezek a babák! És mekkorát nőttek! :wink:

Hétfőn voltam terheléses cukor vizsgálaton. Jó az eredményem. Éhgyomri 4,4, 2 óra múlva 5,5. Nektek mennyi volt?
Viszont a fehérvérsejtem több, a vörös pedig kevesebb, mint a normális, viszont a vasam a normál tartományban van. Holnap délután megyünk a doki bácsihoz. Megmutatom neki, hogy mit szól. Kíváncsi leszek, hogy ő mit mond, kit lát idebent. Kisfiút, vagy kislányt? Nem mutatom meg neki a 4D-s UH leletemet. :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sziasztok!

HENI: Gyönyörűek vagytok!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
JAIMEE: Nagyon édes Réka baba! :lol: Fülbevalót rakattál be neki a kórházban?
OLIK: Tényleg nincs nagy pocakod, pedig már nagyon a finishben vagy! :wink:
RÓLUNK: Ma voltunk tanácsadáson. Bence 4050 gramm, 52 centi, tehát 6 centit nőlt 1 hónap alatt.

A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára Vendég 2010.05.18 13:48-kor.
Vendég
 


Betsy,
nagyon gyönyörűek ezek a képek! Olyan helyes kis család vagytok!

Chris,
gyere ma a doki után, és mondd el a hireket! :lol:

Felteszem a táblit, már régen volt fenn:

Kép
sirkici
 
 



Sziasztok!!!

Betsy: Ki csinálja ezeket a gyönyörű fotókat??? Nagyon nagyon szépek :!: Bencus ügyesen növöget!!! :lol:

Chris: Nekem is több a fehérvérsejt, megijedtem, de a védőnőm megnyugtatott: ilyenkor előfordul, mert egy "idegen" test van benned :wink: nyugi, nem kell ezzel foglalkoznod!!!

Holnap megyek utolsó terhesgondozásra, kellene még a 36. héten menni, de minek, ha már a 35. héten vagyok :? Ez volna a 32. heti, de mindig volt valami, amiért nem tudtam elmenni.


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Gyabika: hol vagy? olyan ritkán jössz :(

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Jelen vagyok, csak év végi hajsza van. Legközelebb dec.27-én megyek dokihoz. Köszi, hogy hiányoltál. Nagyon szép kis pocid van!

Kép
Kép
gyablonka
 
 


Sziasztok!

Doki bácsi is azt mondta, hogy 95%, hogy kislány lapul a pocakomban. :lol: Mindene megvan, szépen fejlődik. Viszont én kaptam vaspótlást. Holnap meg kell kérdeznem a háziorvosomat, hogy beadja e a vasat vénásan, ha igen, hetente kapom, ha nem, akkor kapszulában kell szednem, és havonta vénásan beadja a doki bácsi.

Betsy!
Nagyon jók a képek! :lol:

Olik!
Holnap drukkolunk. Gyere terhes gondozás után, és mesélj.

Gyabi!
Hogy vagytok? Ne hajtsd túl magad! :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Jó reggelt!

Hol van mindenki elveszve???

Chris,
akkor mégegyszer gratula a kiscsajhoz, ez már nem lehet más, a 4d-n lány, meg az a 95% is nagyon jó arány! :lol:
Vérszegény vagy? Arra kell a vas?

Gitka,
te hol vagy elveszve???? Mi volt tegnap az uh-n??? Gyere, és mesélj te is!!!
sirkici
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a dícséreteket!:)) Nagyon büszke vagyok a nagyfiamra, mert minta baba, nem hisztis, nyűgös, csak akkor sírdogál, ha fáj a pocija vagy bekakkantott :lol: Nagyon édes, állandóan dumál, mondja: la-la, ga-ga, ooo,ööö, eee....És mindezek mellé fülig ér a szája...Mindig mosolyog :D :D :D Szerencsére nagyon jókekdvű babóka!! mindenkit elvarázsol...Most is itt kommentálja a dolgokat mellettem :lol: :wink:

Kismamik!! Továbbra is kitartást és pocaknövesztgetést....Ki hogyan bírja a terhességet?? Főleg ebben a pocsék, hideg, ködös időben....Én ki sem megyek, csak a teraszig a bébimmel... Pihenjetek az ünnepek alatt és egyetek sok-sok beiglit :lol:

Mindenkinek szép csütörtökökt!

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok,

Chris,

Gratula az eredményeidhez. Nekem a terheléses cukor 6,3 volt az éhgyomri meg 4,2 ha jól emlékszem. A fehérvérsejtszám nekem is egy kicsit emelkedett, ami tényleg normális ilyenkor.
Mégegyszer gratulálok a kiscsajhoz. :lol: :lol:

Betsy,

Bence baba nagyon szépen fejlődik. Jó nagyot nőtt ám, de az a jó, akkor szép egy fiu ha szép magas. :lol: :lol:
Nagyon szépek a képek is, tényleg profi a fotós aki csinálta őket.

Most egy kicsit magunkról.

Azért tűntem el megint, mert kedd este Danika roszabbul lett. Belázasodott és rettenetesen köhög, és a legnagyobb gond az, hogy nem igen jön a váladék a nózijából. Szerda reggel is lázzal ébredt, visszavittem a dokihoz, aki azt mondta, hogy sajna visszaesett, valszeg nem volt elég erős a gyógyi amit írt előtte. Így kaptunk "sumamed-et" amiből csak napi 1 kapszulát kell bevennie, állítólag ez nagyon erős gyógyszer.
Ma még csak hőemelkedése volt, remélem újévre meggyógyul.

Tegnap este voltam nőgyógyi vizsgálaton. Hát a méhszájam 2000-es, a fiukkal a 37. héten volt ilyen. Ez azt jelenti, hogy rövidült a méhnyak, a méhszájam is szépen felpuhult, de hála istennek zárt. Azt mondta az orvos, hogy ez így 31 hetesen már elfogadható, de nagyon sokat kell pihennem. Valószínüleg a sok fájás kezdett el dolgozni a méhnyakon és méhszájon. Fél óránál többet nem igen tudok menni vagy állni, mert rögtön fáj és nyilal is rettenetesen. A lakás szalad, nem tudom hogy fogok kari előtt rendet vágni. Szóval kicsit elkeseredtem. Azt hiszem január elején beszerzem még a maradék babás cuccokat, meg magamnak ami kell, kimosom a rucikat, hátha előbb szaladunk a kórházba. Csak abban reménykedek, hogy legalább még 5 hetet kibír odabent.
Lányok, nektek milyen a méhszájatok??????
Akik már megszültek, azoknak milyen volt 31 hetesen??????

Más téma.

Mégiscsak ugy döntöttem, hogy fogadok szülésznőt. Tegnap beszélgettünk erről a dokival és jobbnak láttam az elmondások alapján, ha fogadok. Ajánlott is egy hölgyet a doki, akivel sokat együtt dolgozik. Január elején fel is hívom.

A 36. héten meg felhívom az anesztest az EDA miatt akit szintén az orvos adott meg. Állítólag nagyon profi. Bár lehet nem is lesz rá szükség, ha a méhszájam így puhul. Azért jobb a békesség.
Azt hiszem a fél fizum rá fog menni, de ez van.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 



Sziasztok!!!
Meggyöttem a terhesgondozóból: hurrá, nem kell többet mennem :D :D :D Zolcsika elvarázsolta mindenkit :lol: Amikor bejöttünk hangosan mondta: CSÓKOLOM MARGÓ NÉNI!!! ( az a védőnőm...) A wc-ben is hangosan kommentálta, hogy ANYUCIKA PISÍÍÍÍÍÍÍÍÍL :lol: :lol: Aztán a dokinál : DOKI BÁCSIKA MEGHALLGATTA TÜNDI BABÁT, vagy DOKI NÉNI ISZIK KÁVÉT INNIKÉT ( tényleg akkor kávéztak...) minden mondata után pedig: IGEN, TUDOD? És bólogatott :lol: :lol: :lol: A bentiek nem akartak elengedni, mondták, hogy mégegyszer meghallgatják a szívhangot, csak még mondjon valamit :lol: :lol:

Most gyorsan főztem és megyünk aludni.

Az egyik babanetes társam a Debreceni topikból felíratta a férjével egy csoda kúpot - ez valami csodaszer :shock: :lol: Egy nap alatt megszűnt a vérzés és majdnem visszahúzódott :roll: :lol: :lol:
De használom továbbra is.
A védőnőm csak annyit mondott, hogy mindenkép szedjek mellé magneB6, mert alhasi vérbőséget okozhat a kúp és beindíthatja a szülést, de nincs semmi ilyesmi, még egy ideig szedem!

Judy: Akkor pihizzél sokat, a fiúk már nagyok, megértenek, hogy most ez van. Danikának jobbulást!!!

Chris: Kis Klárika akkor jól van vérszegénység ide vagy oda :roll: :lol: ez a lényeg, de ne hanyagolj el!!!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Azért tűntem el, mert anyósnak ma van az utolsó munkanapja és napok óta sütöm a sütiket,meg tortákat.

Olik

De jó hogy találtál jó szert a vérzésre :) .Már nem sok van vissza hamar eltelik az a bő 1 hónap.

Betsy

Nagyon jók a fényképek!

Judy

Jobbulást a fiacskádnak! Ne törődj most azzal, hogy fut a lakás,fontosabb, hogy még pár hetet kibírjon a kicsilány odabent.

Hogy álltok a karácsonyi előkészülettekkel?
Holnap apával még lesz egy körünk fehérváron,vár rám 5 marcipánburkolatos torta elkészítése és a karácsonyi süti nekünk és a dédinek.Már a felsorolásba is elfáradtam.

Ki mit főz karácsonykor /kéne pár jó ötlet/ :oops:

KépKépKép
bambika
 
 


Még egy marha jó hír. Most hívtam a dokimat a multkori hüvelyfolyás leoltás miatt, azt mondta, hogy van egy kis staphylococus bacim ami ilyenkor gyakori, és hogy menjek be hozzá ad egy receptet Augmentin-ről, azt szedjem be.
Azt is mondta, hogy az nem ártalmas.

Nektek volt valami ilyen problémátok a terhesség alatt??? Szedtetek antibogyót????

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


JUDY: Az ismerősömnek streptococcus-a volt, és nem staphylococus, ami Neked, de azért majd megírom, hogy ő mit szedett rá, és meddig. A neten ezeket találtam róla:

http://www.mimi.hu/betegseg/staphylococcus.html
http://www.vitalitas.hu/olvasosarok/onl ... millen.htm
http://forum.index.hu/Article/showArtic ... &na_order= (9793.hozzászólás)
http://forum.index.hu/Article/jumpTree? ... &t=9041994
http://www.csaladinet.hu/forum/viewtopi ... 9a0e810e87 (137.hozzászólás)
Vendég
 


JUDY: Írtam Neked privit.
Vendég
 


Köszi Betsy,

Beszéltem a dokimmal, azt mondta, hogy a staphylococus baci okozza a legtöbb hüvelyfolyást, teljesen ártalmatlan, de azért ne legyen ott amikor a baba kibujik.
Az augmentinre is azt mondta, hogy ezt szokták a kismamiknak felírni ha kell valamit szedni. Babára ártalmatlan.

Most egy kicsit megnyugodtam.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok Lányok!

Beszéltem a háziorvosommal. Holnap beadja az első vénás vasamat. :wink: Remélem használni fog.

Bambika!
Nem semmi ez a rengeteg sütés. Ma én is egész délután mézeskalácsot sütöttem. A végére már alig álltam a lábamon.

Judy!
Fel a fejjel! Nem lehet semmi baj. Beveszed a bogyókat, sztán már el is múlik. :wink:

Lányok!
Jaimee puszil mindenkit! Azt üzeni, hogy nagyon rossz neki, hogy nem tudja mi van velünk. Ők jól vannak, még fáj a gátsebe. A szülést jól bírta, bár nem volt egy álom, azért rossz emléke nem maradt. Jól tágult oxitocinra, a kitolás nehéz volt. Csoda volt az egész! Szüléstörténet készülget! Mindenkinek kellemes pocakos karácsonyt kíván!

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sziasztok!Nálunk minden ok az Afp is, nagyon aranyos lábai vannak de nem mutatja magát tehát vagy fiú vagy lány még mindig.
Szépek a babák gratulálok mindenkinek! Kép
Vendég
 


Judy,
az antibogyótól nem lesz semmi bajod, az én dokim szerint ártalmatlan a babára! De az a baci szüléskor gondokat okozhat!
Danikának jobbulást!

Olik,
nagyon aranyos lehetett Zolcsika! :D

Bambika,
hú, te aztán benne vagy a tortasütésbe, ez nem semmi, de majdcsak itt lesznek már az ünnepek és akkor lehet lazitani! :D

Betsy,
még mindig nagyon szépek a karácsonyi képeitek! Megnéztem a linket.

Chris,
biztos, hogy használni fog a vas!

Gitka,
örülök, hogy minden ok nálatok!

Lányok,
tegnap voltam a védőnőnél, és a vérnyomásom alacsony volt (100/70), amit nem tartok annyira gázosnak, mert nagyon fájt a fejem. De a kilók........ pontosan egy hónap telt el tegnap, hogy voltam nála és múltkor még 68 kg voltam, tegnap meg már 73,5 kg. :shock: :shock: :shock: Szerintetek ez nagyon sok? Mert szerintem igen, azt hittem frászt kapok, mikor mondta. Ha már most sikerült 5,5 kg-ot felszednem 1 hónap alatt, akkor mi lesz később? Nektek mi a tapasztalatotok?
sirkici
 
 


Sziasztok,

Chris,

Mondd meg Jaimee-nek, hogy mi is pusziljuk és
BOLDOG KARÁCSONYT KÍVÁNUNK AZ EGÉSZ KIS UJDONSÜLT CSALÁDNAK.

Szüléstörténetet meg kiváncsian várjuk.
9
Sirkici,

Igen most már megnyugodtam, a doki is azt mondta, hogy a gyógyi nem fog ártani, és szépen ki fogja pusztítani ezeket a bacikat mire Barbi megérkezik.

A vérnyomásom nekem is mindig ilyen alacsony szokott lenni.
A súlyra nagyon oda kell figyelni, mert havi 5 kg az elég sok.
Én az első 20 hétben híztam 5 kg-ot, a második 10 hétben szintén 5 kg-ot, és az utolsóban nem szándékozok 3 kg-nál többet hízni. Bár ez a karácsonyi kaja függvénye is. :lol: :lol: :lol: :lol:

Egyél sok fehérjét, gyümit, zöldséget, csökkentett szénhidrát mennyiséget, és ha lehet hagyd ki a vacsit este 6-7 után, vagy csak almát egyél. Igyál sok szénsavmentes vizet.
Meglátod így nem fogsz sokat hízni. :lol:

Gitka,

Gratula az AFP-hez, és nagyon édes az UH-os kép. :lol: :lol:
4D-re nem mentek???? Ott tuti kiderül a neme.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok!

Betegek vagyunk mindhárman-nátha, köhögés. Azért majd megpróbálok jelentkezni.

Mindenkinek nagyon BOLDOG KARÁCSONYT kívánunk!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Megvolt az első vénás vas szurim. Nem volt olyan borzasztó. 1 hét múlva kell mennem megint. 5 szurit kapok, aztán újra labor.

Gitka!
Örülök, hogy minden ok nálatok. Aranyos a sztárfotó! Ti milyen nemű babát szeretnétek? Nem mentek 4D-re? Ott valószínűleg kiderül. Nekünk sem mutatta magát eddig a dokibácsinál. Szerdán viszont igen. :wink: Szerintem ti is megtudjátok a következő UH-n.

Sirkici!
Biztosan jót tesz majd ez a vaspótlás. Ki lehet bírni, nem olyan szörnyű. Mindent a babáért. :wink:
A vérnyomásom nekem is ilyen alacsony, sőt. Általában 100/70 alatt van. Ahogy halad a terhességed, magasabb lesz. Nekem már 110/67 volt legutoljára. :wink: Én az utolsó hónapban 2 kg-t híztam, összesen 5,5-et. Viszont most elkezdtek jobban rám jönni a kilók, ezér nekem is vissza kell kicsit vennem. Bár lehet, hogy azért, mert kicsit elkezdtem vizesedni.

Lányok!
Ti nem vizesedtek? Nem dagad be a lábatok? Tudom, hogy sokat kellene pihenni, felpócolni a lábamat, de én még erre nem érek rá. :oops: :?

Judy!
Megmondom. :wink:

Chrissyy!
Jobbulást neketek! És boldog karácsonyt! :wink:

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 



Chris: Üzenek Jaimeenek, hogy Nekik is nagyon boldog Karácsonyt kívánom!!! Jaimee jöjjön mihamarabb és meséljen nekünk!!! :wink:

Chrissyy: kérlek, ne betegeskedjetek!!! Mihamarabb gyógyuljatok meg!!!

Gitka: nagyon cuki :wink: :lol: Nagyon szeretem ilyen uh-s fotókat :lol: Nem baj, majd megmutatja!!! Lényeg, hogy minden ok!!! Nem vagy már rosszul?

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Chrissyy,
gyógyuljatok!

Bibi,
a mai uh után jelentkezni ám!!! :wink: :D
sirkici
 
 


Nem vagyok rosszul sajna már jönnek a kilók nekem is.Nem lesz 4D mert az nekem drága de próbálom kibírni a köv. uh-ig.Én lányt szeretnék a páromnak mindegy.De anyósék meg vannak győződve h fiunk lesz.Na majd kiderül. :D
Vendég
 


Itt vagyok, épp rohanásban, de amúgy se semmi hír :lol:
AFP oké,meg a többi is: BPD 44mm, FL 28 mm, AC 122 mm. És még mindig nem lehessen tudni a nemét, fogalmam sincs, kitől örökölhette ezt a nagy szemérmességet?!? :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Bibi,
a kis szégyenlős... :lol: Na, majd csak megmutatja már egyszer magát. Ti mentek 4d-re? Bocs, ha már irtad!

Gondolom mindenki el van foglalva a karácsonyi készülődéssel. Nálunk már minden ok, jól ki is fáradtam a héten, de mostmár a fenyő is áll, minden kész, nemsokára megyünk ebédre anyósékhoz, holnap meg majd anyuékhoz.

Egyébként bejelentkeztem uh-ra, és csak január 8-ra kaptam időpontot, de nem baj, addig gyorsan elmúlik az idő! Bár az is lehet, hogy a mi kis bubusunk is olyan szégyenlős, hogy nem fogja megmutatni magát, de addig majd megpróbálom megbeszélni vele, hogy mutassa már meg... :lol:

Mondjuk már megint egy kicsit elszomorodtam, mert találkoztam az egyik ismerősömmel, és neki is lánya lesz. Nálunk tényleg senkinek sincs fia, én ezt már nem értem, ez lehetetlen, de igaz! Anyós is már rózsaszin ruhácskákat akar rám sózni (ha fiú lesz akkor is :? ), mert mindenkinek csak lányos cuccai vannak!
sirkici
 
 


Sziasztok!


Ne haragudjatok, hogy most nem tudok visszaolvasni, de teljes karácsonyi őrület van nálunk!!

MIndenkinek nagyon boldog karácsonyt kívánok!! Az újévet még kihagyom, mert addig jövök!!

Sirki: ne legyél elkeseredve egy percig sem!! Most kislány, a következő bébi meg kisfiú lesz!! Nehogy bebeszéld magadnak, hogy csak lányoknak tudtok életet adni....

Puszó

Heni

Kép
Kép
csheni26
 
 


Sziasztok!

Nektek és családtagjaitoknak szeretnék békés, boldog karácsonyi ünnepeket kívánni!!!!!
Nagyon gyönyörüek a babák, na és persze a mamák is!!!!! Legyetek jók!!!!

Kép
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?