Új privát üzeneted érkezett!

Tényleg nem jó a kedd :cry: Gyöngyi!

Emlékszel mikor Anettéknál voltunk,akkor is el kellett mennem 11kor :?
és szerda?úgyis csak 10 től van játszóház,nem?
Andiéknál is megy Lőri januárban oviba,torna helyett meg Cinire fognak járni,igaz Andi :wink: :?: és akkor onnan együtt átmennénk a játszóházba,vagy aki nem jön Cinire,az egyből odamehet 10-re.

SzandraKép


fogorvos:(
Én is jártam terhesen fogdokihoz,csak az utolsó időben nem vállalt :?

Ibolya!
Csináltál mézest? :lol:

Katusnak fekete pont visszavonva,igazoltan van távol :wink: :lol:


Benettke!
Köszi a tippet,körülnézek még Naturlandék háza táján...
Előkotorom Neked azt a receptet valahonnan :wink: karácsonyig mindenképp :lol:

MézesAndi!
köszi szépen.
Gyógypuszikat küldök Daninak!Szegényke!Sajnos most ez a vírus tombol.
Zserbóreceptet is elővadászom..

Kata!
Nem macerás bejglit sütni,nekem csak az a bajom,hogy mindig szétrepedt :oops:

jövök még...

Ildikó
ilgya1
 
 


Katus!
Jó,hogy előkerültél! Jujj,de jó lehetett ez a kis kiruccanás,így a karácsonyi hajtásban :lol: pancsis lányka nagyon édes!
Mi lett a hajaddal? :D levágattad?
Jobbulást Ancsinak,reméljük nem komoly. :?

Így néz ki a házikó,de inkább imélben küldöm át,mert így olvashatatlan :oops:
Kép

Az én mézeseim és a kis segédem:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

És ezzel még adós vagyok a Nórának:
Kép
Kép
A Miku ünnepségen az oviban,bábelőadás volt mindkét csoportnak,és Kristófot is kihívták csillagtartónak. :wink: :lol:

Na megyek,apa hiányol...

puszi

lesz holnap tali? :shock:

Ildikó
ilgya1
 
 


Benettke!

Visszadobja az imélcímedről a sütit :oops: leírnád mégeccccer????köszi
ilgya1
 
 

 
 

Sziasztok!

Ildikó!

Nekem azt mondták a bejglivel kapcsolatban (és ez bevált), hogy ha tesszük hidegre is meg melegre is (erről részletesen a receptben), akkor nem reped szét. Én így csinálom, és nekem ez bejött :P . Szerintem ez lehet a titok... :roll:

Egyébként szerintem a bejglisütést sokan (pláne idősebb asszonykák) elmisztifikálják, így ijesztik el a fiatalabb háziasszonyokat tőle, így az Ő érdemük marad... :roll:

Nagyon szépek lettek a mézes sütijeid, de hát ilyen kis ügyes segítséggel könnyű remekművet alkotni :wink:

Jól néz ki ez a háztető! Kérem a receptet: benett@citromail.hu :D

Kata!

Próbáld ki nyugodtan azt a receptet ami a "gyűjteményemben" van, -mint már korábban említettem- a hozzávalók szinte teljesen megegyeznek azzal amit már évek óta sütünk a hugommal, de az eljárás kicsivel egyszerűbb. Idén én is ez alapján sütöm.

Nem is értem miért szúrtak le téged a +7,5 kg miatt :shock: végtére is 2 babó van a pocakodban! Az én orvosom szerintem elég szigorú és kicsit túl óvatos is, de nekem múlt héten nem szólt amiatt, hogy +3,8 kg-ot híztam a 21. hétre :roll: Sőt, az asszisztense (aki szülésznő) azt mondta, hogy ez még túl jó is :shock: /ezen azért én picit csodálkoztam/

Katus!

Máskor tessék előre szólni, ha hosszab ideig nem leszel! Nem jó, ha csak "szó nélkül" eltűnsz, még akkor sem, ha ilyen kis luxus az oka :lol:

Úgy látom Ancsi nagyon élvezi a vizet :) . Egyáltalán nem is félt korábban sem ha víz volt körülötte Ő meg csak lebegett :shock: ? Vagy ez már a Ti érdemetek?

Szandra!

Az én fogdokim is mondta, hogy nem hagyna szenvedni egy kismamát sem, mert az többet ártana mint egy érzéstelenítő. Az első és utolsó harmadban kell ezt egy picit óvatosabban kezelni, de végszükség esetén akkor is megengedett :? . Egyedül a röntgen tilos.

A közös "börze" ötlete nekem tetszik, természetesen majd mi /Kata+én/ próbálunk hozzátok alkalmazkodni, hiszen Ti tesztek szívességet nekünk :wink: Ugye Kata?

Na, most megyek, mert meló van :evil: :twisted: :evil:

Kisbetegeknek jobbulást!

Szép napot mindenkinek!

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 21:33-kor.
bibolya
 
 


Ja, ezt majd' elfelejtettem: ez a barátnőm zserbó receptje, és bár én még ez alapján nem sütöttem nála már többször is ettem és nagyon fini volt. Annak ellenére is ízlik nekem, hogy nem igazán szeretem a diós sütiket . Ha van kedvetek, próbáljátok ki és persze várom a véleményeket!

Zserbó szelet
Hozzávalók:

A tésztához:

35 dkg liszt

1 tojás

5 dkg cukor

20 dkg margarin (v. 12 dkg margarin+5 dkg zsír)

1 dl tej

1 dkg élesztő

csipetnyi sütőpor

A töltelékhez:

12 dkg darált dió

10 dkg cukor

2 csg. vaníliás cukor

20 dkg lekvár

A bevonathoz:

4 evőkanál kakaó

4 evőkanál cukor

5 dkg vaj

1 evőkanál tojásfehérje /barátném néha tortabevonóval, vagy olvasztott csokival csinálja/



Elkészítés: Az élesztőt langyos tejben egy kockacukorral felfuttatjuk. A lisztet a margarinnal elmorzsoljuk, hozzáöntjük a megkelt élesztőt, a cukrot, a tojást, a csipetnyi sütőport és csipet sót, jól összedolgozzuk. A tésztát 3 egyenlő részre osztjuk. Mindegyik lapot kinyújtjuk egy 30x20 cm nagyságú sütőlemez méretére, de a tészta ne érjen egészen a sütőlap széléig, mert a kelésnél és a sütésnél terjeszkedik. Az alsó lapot megkenjük lekvárral, meghintjük a darált dió és a porcukor keverékének a felével. Ráhelyezzük a másik lapot, azt is hasonlóképpen kenjük meg és töltjük. Erre rátesszük a harmadik lapot úgy, hogy a széleket is betakarjuk vele. A tésztát szobahőmérsékleten egy órán át kelesztjük. A sütőt 180 C-fokra (gázsütő 2. fokozat) előmelegítjük. A tészta tetejét megszurkáljuk, és az előmelegített sütőben, lassan sütjük, míg a teteje egyenletes világospiros lesz (kb. 15-20 perc). A megsült tésztát, ha kihűlt, bevonjuk csokoládémázzal. Ehhez a kakaóport a cukorral és kevés vízzel simára keverjük, és állandóan kevergetve nagyon sűrűre befőzzük. A tűzről levéve beledobjuk a vajat, és addig keverjük, amíg a vaj elolvad. Mielőtt a tésztára öntjük, belekeverjük a tojásfehérjét a már langyosra hűlt mázba, ettől még fényesebbé válik. A tésztára öntjük, elsimítjuk, hagyjuk jól megdermedni.

ÉvIMAMI


Kép

Kép
benettke
Vecsés
 
 


Sziasztok!!!!

Ma voltam felmondani a cégnél!!!! :lol: :lol: :lol:
Ti tudtátok, hogy jővőre mindenki a MÁK-tól kapja a családit és a gyest??? Akkor is, ha van tb kifizető hely a munkahelyen!

Benettke!!!

Asszem ezt a zserbó balhét én is kipróbálom, a párom nagyon szereti, de én túl bonyolultnak tartottam eddig. És igazad van, az én anyám is minden kajcsi elkészítését misztifikálta :roll: azt hittem soha nem fogok tudni főzni, aztán tessék még sütök is. :lol: :lol:

Ibolya!!!

Hogy van Gergő???? remélem rajta is egy nap alatt átmegy ez a fránya betegség!!!!! Jobbulást neki!!!!!

Ildi!!!

Ezek a mézesek csuda szépek lettek!! Nem gondoltam volna, hogy dávid fiú létére ennyire segít neked ebben!! Tök jó!!!
:lol: :lol: :lol:
És volt ma tali!!!! Csak nem jöttetek el :cry: :cry: :cry: Csak a Majáékkal voltunk. Velük is jó volt :lol: :lol: , csak jobb lett volna, ha többen vagyunk!!!
Nekem ez volt az utoldó játszóházas tali lehetőségem :cry: :cry: :cry:

Katus!!!

De jó nektek!!!! Én még soha nem voltam wellnesselni :oops: :cry: , de jó lehetett. És tényleg mennyire élvezi Ancsi a vizet :lol: :lol:
Jobban van már?????? Sára is nyakig taknyos :cry: :cry:

Minden betegnek jobbulást, minden anyukának jó takarítást és sütögetést!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Ajaja, ígértem, hogy ma leszek hosszabban, de sajnos nem lehet. Ancsi nagyon ramatyul van, aig kap levegőt, tök fáradt, percekre beájul, de aztán sírás-rívás. Én is hulla vagyok :(

Takarítani is kéne, de én sem vagyok a topon :(

Puszi mindenkinek, szorítsatok, hogy meggyógyuljon, mert ez már a harmadik gázos éjszakám lesz... :roll:

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 21:37-kor.
bibolya
 
 


Ibolya!!!

Nem tudom, hogy elintézi-e a munkahyely a MÁK-kal!! :oops: :oops: Nekem most a munkahelyváltás miatt úgyis lezárták a papírjaimat. Ma megyek be ezt is elintézni, majd rkérdezek.
Örülök, hogy jobban van Gergő!!!!!!

Katus!!!

Nagyon sajnálom Ancsit. Ez a takony egy olyan egszerű, banális betegség, mégis annyira meg tudja szenvedni egy ilyen kicsike!!!!Bár még mi is, ha nem kapunk levegőt éjjel. Asszem, akkor most aktuális lehet egy felajánlásom az arcüreg-átmosásra, ha gondolod!!! Ha apátok is itthon van és úgy érzed, hogy nehezen kap levegőt gyertek át és mgpróbálhatjuk, hátha jobb lesz. Csak azért mondom, hogy nem én megyek, mert vinni kellene a porszívót is, ha nektek nincs vizes porszívótok (ezzel egyszerűbb, ezt nem teszi tönkre a viz), és mérlegelni kellene, hogy hol jobb Ancsinak ha otthon csináluk, vagy ha idegen helyen.
Na, gondold át!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Benettke!
Szóval ez a titka a jó bejglinek :lol: még meglátom,hogy sütök-e bejglit. Amúgy lehet,hogy anyósom süt,és akkor ez is letudva :lol:

Kb. ahogy végigolvastam az én zserbóreceptem is hasonló,sőt...és tényleg fini.(MézesAndi :lol: )

Először csak néztem,hogy ki az a név a postaládámban :lol: :wink:

Ibolya!
Jobbulást Gergőnek! :cry:

Gyöngyi!
HA tudtam volna,hogy ez az uccsó :cry: :cry: .... :cry: sajnálom,hogy nem tudtunk menni a játszóházba.
A szerdára se írt senki semmit :? ünnepek előtt nem jó,de utána?

Dávid imádja ezt a sütögetést :lol:

ja és most néztem,ahogy beszéltek róla,de én nem pihentettem egy éjszakát a mézeseket :x

Katus!
Küldjük a gyógytündéreket Ancsinak!
Szegénykém!

Többiek? Hogy vagytok?
ilgya1
 
 


Jó reggelt!

Nem tudom meddig alszik (horkol) a lánykám, addig megpróbálok írni kicsit.

Gyöngyi,
köszi az ajánlatot, ha Atti hazajön, megbeszéljük, én benne lennék, de ma túlórázik. Egyébként szerencsére mintha javulna, egész tűrhető éjszakánk volt, hajnalban átkéredzkedett a saját ágyába, és csak fél hétkor kelt fel.
Szépek a mézeseid, én idén nem sütök, majd jövőre ;)
Most ischlert szeretnék, majd meglátjuk, Ancsi mennyire hagy...
Sajnálom, hogy nem mentünk tegnap, de nem lett volna benne sok köszönet!
Ja igen, ha nem pofátlanság, szívesen megnézném majd a játékokat... :oops:

Ildi,
köszönjük a tündéreket!
Nekünk jó lesz a szerda, hiszen ott a helyünk a cinin. Főleg, hogy mire eljutunk, hivatalosan is belenövünk :)
Hogy csináltad, hogy mintás lett a mézesed? Nagyon szépek!

Szandra,
köszi a fűszere süti recijét, mentettem. Nagyon jók a képek, Tami meg csodaszép. Már nagyon kiváncsi vagyok rá, hogy élőben is ennyire bájos-e. De biztosa az ;)

Ibolya,
köszi, hogy tájékoztattad a csajokat, hogy hová tűntem. Nagyon szégyellem magam, hogy nem szóltam, de bornyasztó volt az indulás előtti pakolás meg takarítás...

Juj, ébredezik, most nem tudok többet... Még annyit, hogy nagyon jó volt a hétvége, voltam (végre) fodrásznál meg kozmetikusnál is. Ancsi hihetetlen módon élvezte a vizet, elrúgta magát az úszógumival, aztán élvezte, hogy szeli a habokat, meg azt is, hogy egyedül ment! Persze "úsztunk" is, szerencsére még nem felejtette el a merülést. Nem tudom mi lesz a babauszival, a doki nem ad igazolást... kéne olyan helyet találnom, ahol nem kérnek igazolást, vagy váltsak dokit?
Ennyi voltam...

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Sziasztok!

Ildi,
szerintem ne szerdára tegyük a játszóházas programot, mert akkor minden egy napra jön össze, és jobb, ha szét van osztva, nem? Szerdákra elég a cini és a bukfenc.
Igen, janurától már Lőrinc is ovis lesz, de Rebeka majd csak 9 hónapos kortól (március közepe) nő bele a cinibe, szerintem vele majd csak akkor fogok járni.



Tegnap majdnem kipróbáltuk Rebekával az őszibarackot. Szépen kiolvadt, egészen finom is volt, leturmixoltam, és én hülye, nem földhöz vágtam?! :x Az egész a földön és a konyhaszekrényemen landolt! Így maradtunk a reszelt almánál és majd ma újra prbálkozunk a barackkal.... :oops:

És hogy ma milyen ocsmány köd van! :evil:

Kedden nem volt autónk, azért nem voltunk játszóházazni. :( Gyöngyi, kár hogy Te már többre nem tudsz jönni! Na, majd tavasszal a játszótéren! :wink:

A beteg gyerekeknek jobbulást! Remélem, mi már megússzuk karácsonyig! Gondolom, majd januárban Lőrinc úgyis mindent haza hoz az oviból. :roll:

Andi
idna
 
 


Katus,
Ancsi és Rebeka nagyjból egyszerre fog belenőni a cinibe! :)

Hihetetlen ez a doki ezzel az igazolás-balhéval! De szerintem minden uszodában kérik :( És ha a gyerek közösségbe megy, akkor sem hajlandó papírt adni róla, hogy egészséges?
Védőnőt nem kérdezted, hogy mi van ilyenkor, amikor neked kéne ez az igazolás, de a doki meg nem ad?

Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Drága betegek, gyógyuljatok meg!!!! Sok puszi minden beteg kis buksira, beleértve drága Edókámat is mert még mindig tart ez a torokgyulladás utáni köhögés, orrfolyás és ma hőemelkedése is van. Elegem van a télből!!!!!!!!!

Azt nem tudom már ki mit írt mert vagy olvasok vagy írok mert két lökött csajszi anyukája vagyok és nem hagynak kiteljesedni.

Ami eszembe jutott, hogy szerintem se cinis napon legyen a játszóház, az tényleg sok, főleg a picuroknak mert egy cinitől is képesek elfáradni teljes mértékben. Ha jól emlékszem akkor februártól az Ildi nem viszi csütörtökönként a Dávidot angolra (hétvégén mennek) és akkor a csütörtök, péntek közül valamelyik jó lenne nem?

Katus!
Csodaszépek a képek, biztos jó lehetett.

Andi!
A védőnő is azt mondta az orvosi igazolásra, hogy igaza van a dokinak :roll: :evil: , ezek ilyen maradiak.

Gyöngyi!
ÚÚÚÚÚ, másodika az mingyán itt van! Kegyetlen!!! Bizos meggondoltad te ezt??? Gondolj bele mennyire fogunk hiányozni neked!!! Különben Sára drágámat szívesen bevállalom én is ha a két jelenzkezőnek (apa, Nóra) nem jó valamiért, de komolyan!!!!

Álmos vagyok, nam haladtam semmit a takarítással és még álmos is vagyok, és álmos. Edó kegyetlen rosszul aludt az éjjel, olyan vagyok mint a mosott kika :wink: .

Anyósom is lázasan fekszik lent, apa éjszaka dolgozott és most megint éjszakára megy úgyhogy mindenki kegyetlen felfokozott állapotban süt, főz, takarít, gondolhatjátok....... :roll:

Ildi!
Húúú ez a házikós sütis kép kegyetlen jól néz ki, nekem is elküldöd a receptet?

Megyek mert olyan álmos vagyok, hogy úgy nézek ki a szememen mint egy kis kínai gyerek. Ja és álmos is vagyok...., vagy ezt már írtam? :wink: :lol:

Puszi

Szandra

szandrakiss
 
 


Sziasztok!!!

Voltam bent a MÁK-nál :roll: :roll: 2 és fél órát vártam a hűvös váróban . A munkahelyem (ex) rossz nyomtatványt adott, másikat kellett ott kitöltenem. Megkérdeztem, hogy januártól hogy lesz a váltás? Igénylik majd a munkahelyek vagy mindenkinek magának kell?? Válasz: "fogalmam sincs"!!! Jó mi??? Akkor ki tudja???
De volt ott egy három hó körüli kislány (megint lány!! :roll: :roll: ), aki egy órán keresztül csak kacagott és magyarázott és kacagott , és gügyögött. Elkezdett megint kicsúszni a spirálom :lol: :lol: :lol: :roll: :roll:

Szandra!!!

Jobbulást nektek!!!! Meglásd karácsonyra jobban lesztek. Csak szeretném tudni milyen az a mosott kika??? :lol: :lol:
Gondolom álmos lehetsz :lol: :lol: :wink: :wink:
Ajánlatodat köszönöm , most már csak válogatnom kell hova viszem a Sárát reggel 7-re :lol: :lol: :lol:

Andi!!

Barack!! :lol: :lol: :lol: Pedig biztos fincsi lett :lol: :lol:
Hát igen majd tavasszel.....de addig mennyit változnak a kicsik!!?? Rebeka meg sem fog ismerni!!!!! :cry: :cry: :cry:

Katus!!!

Hogy vagytok???? Még nem késő átjönni!!!
Dehogy pofátlanság megnézni a játékokat, azért ajánlottam. kidobni sajnálom, csak a helyet foglalja :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Gyöngyi!
A mosott kika az olyan mint a mosott kaki csak nyomdafestéket kímélő változat :wink: :lol: .

Nem semmi, mennyit kellett várnod, már előre félek mi lesz mikor már a biztosítót (egészségügyi) is külön kell majd intézni, így is soha senki nem tud semmit hát még akkor :roll: .

Na megyek mert elaludtak és végre ki akarom élvezni a csendet.

Szandra

szandrakiss
 
 


Jó estét!

Gyöngyi,
nem mentünk végül... feltűnt? Ancsi jobban van, remélem az állapot konstansnak bizonyul. Délután már rosszalkodott is, szóval talán tényleg a gyógyulás útjára lépett. Azért, ha úgy ítélem meg, holnap lehet, hogy Rátok rontunk :) Már csak a játékok miatt is! :lol:
Tyar lehetett a várakozás, még szerencse, hogy belebotlottál egy babába! Időzíthetnénk együtt a kistesót, és akkor nekik is lenne korban hozzájuk illő pajti :wink:

Szandra,
hát ez "kegyetlen jó" hozzszólás volt! :) :) :) :)
Remélem sikerül kipihenni magad.

Andi,
tökjó, Rebeka meg Ancsi biztos jól kijönnek majd! Igaza van Szadrának, kérdeztem én a védőnőt is, de hiába. Ezek nem támogatnak semmit, ami jó a gyereknek. Látom Ancsina menyire élvezi a vizet, de nem adhatom meg neki addig, amíg nem váltok orvost. Micsoda hülye helyzet ez????

TB kifizetőhely - MÁK.

No, én kaptam levelet a mh-től, a GYEDet és a TGYÁS-t továbbra is ők intézik, a Gyest átadják a MÁKnak. Elvileg nem kell a dolgozónak semmit intézni, folyamatos a kifizetés - minden hónap 10-ig, illetve 3-ig, ha átutalásos.
Ennyit tudok én.

Én elég rosszul vagyok, most én nem kapok levegőt. Ez az arcüregátmosás korhatáros? :twisted:

Pusz

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


Drága Új Barátaim, Kedves Mindenki!

Én fogom elkezdeni az ünnepi jó kívánságok sorát....

Sajnos a munkák miatt elmaradtam a karácsonyi készületekkel, ami a maradék 4 nap perceit biztosan ki fogja tölteni.

Így nem halogatom tovább:

köszönöm nektek az elmúlt év sok jó élményét, beszélgetéseit, biztatásait, tanácsait....

mindenkinek nagyon sok szeretettel teli ünnepeket kívánok!

örülök nektek!

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Kép

Szeretettel:

Szonja, Tami, Anett
kállai
 
 




Sziasztok!!!!

Anett!!

Nagyon profik a csajok!!!!! :lol: :lol: Ahogy szépen elnéznek jobbra, azt tanítani kellene!!! Csoda szépek!! jó az ötlet nagyon!!!

hogyhogy már most kívánsz?? Mentek haza az ünnepekre??? És ott nem olvasol babanetet??? Én nem szeretnék ennyivel hamarabb kívánni nektek, ha lehet akkor várnék vele!!!
:oops: :oops:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Hahó !!

Vagyok még, csak közben felkelt a Marietta sírva, mert fáj a füle. :cry: :cry:
Ezt is akartam még mesélni!! Tegnap este is fájlalta a fülét, kapott Cataflámot és végigaludta az éjszakát, de reggelre megint panaszkodott és délben újra kellet adni fájdalomcsillapítót, bár inkább azért, mert melegnek is éreztem és így együtt a kettő indokoltabbá tette. Délután voltunk a fülészeten, "csak" másfél órát vártunk :roll: . Hurutos a füle, ami nem csoda, hiszen náthás lett, mig szedte az antibiotikumot :roll: :roll:
Jaj, mi lesz éjjel?????

Megyek mert hulla vagyok (mosott kika :lol: ) , úgyanis kipuceváltam a konyhát :lol: :lol:
Már csak a lépcsőház van hátra :roll: :roll:

Jó éjszakát mindenkinek!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 21:42-kor.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Mostanában nagyon sokat nincs net kapcsolatom,megfontolom a szolgáltató váltást :twisted: :twisted: :twisted:

Anett!
Ez olyan jó lett! :lol: Január elején azért lefoglalózlak én is egy délelőttre :lol:
És nagyon találó a kis angyalkaszárny :lol: mindkét lányod egy kis angyalka :lol:
Olyan kedveseket írtál,hogy tisztára meghatódtam :lol: mi is köszönjük Neked ezt az évet:D remélem az újévi fogadalmaid között benne lesz,hogy többször jövök a Babanetre. :wink:

Szandra!
Megkaptad a süti receptet?Én már nem tudom,hogy mit csinál ez az izé. :oops:

Gyöngyi!
Szegény kis Marietta! Puszika a fülecskéire. Azt az Ottó féle sapkát nem próbáltátok? Az ilyenkor csodákra képes. Mondjuk lekopogom nálunk még nem volt soha fülpróbléma,de a hugom kisebbik fiánál rendszerint.

Ibolya!
Nagyon ügyi vagy,hogy mindennel végeztél szinte. És szépek a mézesek.

Katus!
Mintás mézes= mintás forma :lol:

Andi!
Teljesen igazad van! Tegyük akkor péntekre a játszóházat.
:wink: ez jó Mindenkinek úgy általában?És igen igen februártól lehetne akár csütörtökön is. De lehet,hogy aznap nincsenek is nyitva ezt már nem tudom pontosan.

***

Bejgli próbléma letudva :wink: vettem két tekerccsel :lol: úgyis jobbára csak azért kell,mert nincsen karácsony bejgli nélkül....

Én még sehol se tartok...kari ajándékok sincsenek becsomizva,meg még takarítani valóm is van :oops: úgyhogy megyek is dógomra

puszi Mindenkinek!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Vagyok, csak szétesve. Haladni nem haladtam még semmit, éjszakánk egész jó volt a germicid kúpnak köszönhetően, de még mindig tiszta nyűgös az Edó.

Ildi!
Nem kaptam meg a receptet de szerintem már nem is tudom megcsinálni. Azért majd küld át mégegyszer, hátha Szilveszterre megcsinálom.

Úgy néz ki itt lesz minimum egy hétig a hugom, aminek örülök nagyon de hulla vagyok és akkor még hullább leszek mert végül is ő is gyerek még. Majd jelentkezem.

Bocsi, hogy nem írok senkinek külön de már nagyon várom, hogy vége legyen ennek az évnek és kipihenjük magunkat egy jó kis kávéházi beszélgetés közepette, mit szóltok?

Szandra

szandrakiss
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 21:43-kor.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Gyors jelentkezés...
Sajna a Csajszikáim lebetegedtek... :(:(:(
Szabika nem bírta már a Dóri idei 3. vagy 4. megfázását... Mondjuk nem vészes, de remélem nem is lesz rosszabb. Az orrszívás.... :cry:

Eddig naptárt szerkesztettem a családnak karira. Szerintem tök jó lett, csak épp a miénk nem lett kész.... :(:(:(

Most egy jó kis hitelre készülünk... Talán....

Mennem kell, áll a bál....

Most sem sikerül írnom... :(:(:(

Puszika!
jatka
 
 


Sziasztok!!!

Hol vagytok??? Készülődtök, mi??? :lol: :lol:

Jutka!!!

Jobbulást a csajoknak!!!! Most mi is nagyon taknyosak vagyunk!!!


Nekem már sül a bejglim :lol: :lol: :lol: Nálunk holnap lesz szenteste, mert 24-én apa dolgozik :cry: :cry:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 21:44-kor.
bibolya
 
 


Sziasztok!

Csak beugrottam, hogy
MINDENKINEK NAGYON BOLDOG ÜNNEPEKET KÍVÁNJAK!!!!

Valami jó kis hangulatba vágó képet akartam Nektek csatolni, de a gyermeket még mindig nincs a topon, a minap még az etetőszében is elaludt. Remélem a Ti készülődéseteket nem árnyékolta be ennyire a betegség...

Puszi mindenkinek!

Katus
KépKép
KépKép
KépKép
sszkata
 
 


"A távoli hegytetőn csillag táncol a havon. A szobában gyertya sejlik sötét alkonyon, a kályhában parázs, mintha álom lenne, karácsonyfát körülállják békességben, csendben. !!!Boldog Karácsonyt!!!

KépKép

Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Készen vagyunk mindennel :) , igaz hogy a nyelvünk a bokánknál de kész. Áll a fa, az Edó ajándékja összeszerelve, hogy holnap reggel csak élvezni kelljen a dolgokat. Apával már túl vagyunk a Jézuskázáson, kaptam egy kegyetlen jó fotós könyvet :P . Reggel megyünk át anyuékhoz, ott leszünk délutánig, aztán haza és apa megy dolgozni. Az ünnepek alkalmával mindenkivel összevesztem akivel lehetett :roll: , de komolyan mondom elegem van az önző emberekből. Na mindegy, hátha szebben fogom látni a világot az Újévben.

Katus!
Sajnálom, hogy Ancsi még mindig beteg. Még mindig meg van fázva? C vitamint nyomatod bele? Bár most az Edó makacs betegségén nem sokat segített a vitamin, kegyetlen, hogy már egyre ellenállóbbak ezek a fránya betegségek. Sok gyógypuszi és Boldog Karácsonyt.

Ildi!
Nagyon édesek a gyerekek ezeken a képeken. Azért egy évvel ezelőtt még csak mózeskosárban volt a Réku, kegyetlen mennyire rohan az idő, Kellemes Karácsonyt Kívánunk Nektek.

Anett!
Tessék lazítani egy kicsit, nagyon el vagy tűnve!! Most egy kicsit tedd félre a munkát és élvezd az év végét. Jövőre szeretnélek lefárasztani a tanulásommal, de ahhoz most nagyon sokat kellene regenerálódnod :wink: . Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánunk az egész családodnak.

Gyöngyi!
Nálatok is megvolt a "Szenteste" ? Csajok mit szóltak az ajándékoknak? Képeket majd tegyél fel! Sanyinak hogy tetszett az ajándék? :lol: Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánunk Mindenkinek.

Nóra!
Nálatok aztán nagy lehet a sürgés forgás. Mind a három gyerek tülkön ül, ezerrel izgulnak mit hoz a Jézuska. Boldog Karácsonyt Nektek.

Jutka!
Jó, hogy írtál. Már nagyon hiányoztál! Kellemes Karácsonyt.

Kriszti!
Ti merre vagytok? Jó jó gondolom ezerrel készülődtök ti is, de majd jelentkezz. Kellemes Ünnepeket Kívánunk.

Andi!
Hogy vagytok? Már haza is utaztatok anyukádékhoz? Mikor jöttök vissza? Hiányzol nagyon nagyon!!!!!! Jó pihenést és Békés Boldog Karácsonyt.

Ibolya!
Gondolom nálatok is nagy a készülődés. Gergő már tudja, hogy mi vár rá holnap? Nektek is Boldog Karácsonyt Kívánunk.

Benettke!
Nagyon Boldog Karácsonyt Nektek is, bár tudom nem ez a kedvenc ünneped de jövőre reméljük megváltozik. :wink:

Kata!
Kellemes Ünnepeket, Boldog Karácsonyt, remélem nemsokára megismerhetlek persze Benettkével együtt.


Kép


Mégegyszer Nagyon Boldog Karácsonyt Kívánunk Mindenkinek.

Edó, Tami, Szandra, Zsolt

szandrakiss
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 21:45-kor.
bibolya
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 21:46-kor.
bibolya
 
 


:(
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2008.11.18 08:38-kor.
bibolya
 
 


Sziasztok!!!!

Éva! Boldog névnapot kívánunk!!
Kép


És utólag (vagyis ma van karácsony :lol: ) nagyon boldog karácsonyt kívánok mindenkinek. Békét, nyugalmat, pihenést!!!!! :lol: :lol: :lol:
Kép


Szandra!!

Profi voltál, ahogy mindenkinez szóltál pár szó!! Köszönjük!!! :lol: :lol:
fotós könyv??? Szuper lehet!!!
Apa nagyon meglepődött az ajándékán és nagyon örült neki!!! Tudod egy feliratos bort várt :lol: :lol: :lol:

Ildi!!

Profi vagy!!! Nagyon jók a képek!! Én ilyeneket képtelen vagyok csinálni, de ezért tartom a Sanyit :wink:


Remélem mindenki jobban van aki betegeskedett!!!!! :cry: hogy sikerültek a szentesték??? Ibolya látom : Nálatok nagyon jól :lol: :lol:
Látszik, hogy mennyire tetszett Gergőnek a fa!!! :lol: :lol:

Nekünk már 22-én kezdődött a tortúra :roll: :roll: , nagyon szar volt az éjszaka, Sára alig aludt. Azt terveztük 23-a, hogy Sanyival átmennek a csajok anyósékhoz, amig feldíszítem a fát és elkészítek mindent. 11-kor Mariettával elmentünk apukámhoz a temetőbe. Addig Sanyi elaltatta a Sárát, mert hulla volt., na, sikerült szegénynek fél órát aludnia, mert felkeltette az orrvérzés!! :cry: :cry: :cry: Ömlött az orrából a vér!!! Szegény nagyon megijed, sírt, ezért még obban folyt. Attán szépen elállt, de ezt még megismételte 2X. Így együtt díszítettük a fát. Azzal a címszóval, hogy szellőztetem a nappalit "bezártam" őket a szobájukba, míg én a fa alá csempésztem az ajándékokat. Minden készen állt a meglepetésre, de ekkor megint elöntötte a Sárát a vér. Telefon az ügyeletre, gégészet válasza: anyuka döntse el, itt nagyon sokan vannak és lehet itt tartanák éjszakára!! :roll: :roll: Telefonnal a kezemben gondolkodtam, ajándékok a fa alatt. most menjünk el az ajándékok mellet és induljunk az ügyeletre???? Maradtunk itthon és az összes egészségügyis ismerősömet felhívtam ötletért :oops: :cry:


Azért jól sikerült a meglepi, képek::

Kép Kép Kép
A lábát nézzétek!!!!!!

Kép
még a wc-rw is vitte az ajándékokat :lol: :lol:

Kép
Itt a fülbevalóm a lényeg!!!


img]https://www.babanet.hu/tarsalgo/attachments/1198571805.9564.jpg[/img]

Ja, és ilyen lett a Benettke féle bejgli!!!
Kép
legfinomabb a mogyorókrémes lett :oops: :oops: :lol: :lol:

Megsütöttem a zserbót is!! Ízre nem rossz (Én nem szeretem csak Sanyi), csak a tészta furcsa!!! Nincs tartása a felszeletelt sütinek. De én még soha nem csináltam ilyet, és való igaz, hogy nem kelt meg jól a tészta!!! :oops: :oops: Azért asszem el fog fogyni!! :lol: :lol: :lol:

Másnap, vagyis az igazi szentesete hármasban voltunk a csajokkal!!!! (gép nélkül :cry: ) Ezerrel kenegetem a Sára orrát belül, ennek az lett az eredménye, hogy a reggeli orrszívásnál még vérzett, aztán többet nem!!! :lol: :lol: Rohadtul kiszárítottam a nyálkahártyáját, amihez segített a hülye Nazivin :twisted: :twisted:

Ezt történt reggel!!! :lol: :lol:

Kép Kép

Nos nálunk "röviden" ennyi történt. Ma anyósékhoz megyünk ebédre, Marietta onnan várja nagyon a Jázmin barbit :roll: :roll:

Puszi mindenkinek, írjatok, rakjatok fel képeket !!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Jaj, ezt mindenkinek meg szerettem volna mutatni!!!!
Aki még nem látta, nézze meg:

http://www.elfyourself.com/?id=1684102088

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Rengeteget írtatok!
az előbb mindenkihez szóltam pár szót, de elszállt :evil: :x minden, nincs kedvem újraírni. :?
Nagyon jók a képek,
Gyöngyi!
a wc-s a legjobb!

Ildi!
Olyan jó kereteket találsz bár keret nélkül isnagyon szépek és helyesek a gyerkőcök!

Ibolya!

Csattogos lepke!
Nekem is volt! Szuper, látom a fiadnak is bejött!

Anett!

Az angyalkáid nagyon édesek!

Szandra!

Köszi, hogy gondoltál rám, tényleg sok volt a munka ma is voltam talán most jöhet egy kis pihi :wink:

Azért így utólag is :Boldog Karácsonyt mindenkinek!


Nálunk így telt a karácsony nagy volt az öröm mindenki azt kapott amit szeretett volna (Majdnem mindenki :cry: )




Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!!!

Jó eltüntetek csajok!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Ennyire elutazott mindenki???? Csak én haldoklom itthon???? :cry: :cry: :cry:
Szétmegy a fejem a takonytól!!! De szerencsére a csajok jól vannak :lol: :lol: :lol:

Kriszti!!!

Jók a képek!!! Tényleg látszik a gyerekek öröme, jó volt a fotós!!!! :lol: :lol:

Hahóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Sziasztok!

Nem hiszem el....egész ünnepek alatt vacakolt a netem :x mikor ráértem volna,nem volt kapcsolat,azt hittem szétverem ezt a dögöt,pedig nem is tehetett róla :oops:
mostmár tutti fogok lépni,és lemondom a monornetet,amúgy is drága,és mostmár sz@r is. :oops:
most is csak azért van,mert felhoztam az irodából a pannonos mobil netet,erre beindult :evil: :evil: :evil:

az ünnepek még zajlanak ezerrel,holnap is még jönnek rokonok,szombaton meg sógórnőmet ünnepeljük és Dávidot,és utána már itt is az év vége. És még nem is volt olyan napom,szerintem már nem is lesz vagy úgy 20 évig,hogy egésznap nem csinálok semmit és nem jönnek hozzánk és nem megyünk mi sem sehova...ez már fárasztó :oops:

24-e óta,sőt úgye már előtte is a nagy rohanás, abból áll az életem,hogy jönnek hozzánk vagy megyünk valahova,és mindezt egy 1 éves és egy 3 éves kisgyerekkel. (Már nem is emlékszem tavaly ezt hogy oldottuk meg,mikor Réka 1-2 hetes volt :x )

Kriszti!valószínű,hogy ebben a rohangálós évben kihagyjuk az együtt szilvezterezést,pedig jó terv volt :wink: :lol:

A sok kajálástól már most ki vagyok,úgy érzem magam,mint egy nagy óriás dömper :oops: januárban azt hiszem be kell neveznem magam valami ocsó kis fogyókúrára :cry:

Fenyőfám :lol: nagy sikere volt :lol: igaz kicsit extra "mű"-re sikeredett,de a családomnak elnyerte a tetszését :lol:
én még kicsit idegenkedem tőle,de azért az jó érzés,hogy nem potyognak még a díszek róla,majd csak megszokom valahogy :wink:



Gyöngyi!Ibolya!Kriszti!
Nagyon jók a képek!Látszik a gyerekek arcán a boldogság :lol: idén sem volt panasz a Jézuskára,megtett minden tőle telhetőt :lol:

Jól néz ki az a bejgli,Gyöngyi :wink: jövőre esetleg majd megpróbálom,nálunk idén anyósom sütött az egész családnak,sőt nekem még volt két tartalékom is a Tesco-ból. :lol:
és idén a mézeseken kivül semmit nem csináltam,nem sütöttem,mégis tele voltunk/vagyunk finomabbnál finomabb sütikkel.

Jutka!
Tök jó,hogy jelentkeztél! Gyógyuljatok meg minél előbb!És gyere sűrűbben mostmár :D :wink:

Szandra!
Ez tényleg szép volt! :wink: :lol: Tami várja az ovit? Nem hiányolja?
Dávid éppen ma emlegette :lol:

Kismamik?Hogy teltek az ünnepek?
És én is kívánok így utólagosan (Monornet volt a libás ,ahogy Dávid mondaná) nagyon boldog névnapot Évi!Kép

Andi!Mikor jöttök haza? Onnan is jelentkezhetsz ám:wink: A szülinapot is ott tartjátok?

Nóra!Drága vagy!

Na megyek PIHENNI.

Azért fenyős képet dobok,nem tudtam csinálni egy normálisat :oops: a többit máskor.

KépKépKép

Ildikó
ilgya1
 
 


Hogy széthúzta az oldalt :oops: bocsi :oops:
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el, csak Anyáéknál voltunk Szoboszlón, és bár ott is van net, csak épp időm nem volt! :oops:
A karácsony jól telt, Lőrinc nagyon-nagyon élvezte és minden tetszett neki! És még Rebeka is egészen jól elvolt, az összes új játékát megrágta, szóval mintha még értékelte is volna. :D A család iszonyú sokat cipelte a fenekét, nem is tudom mi lesz velünk, ha vissza kell szokni a hétköznapokba... :roll:
Egyébként tegnap este jöttünk haza, de 30-án megyünk megint és majd 1-jén jövünk vissza.

Ildi, először itt szülinapozunk négyesben, aztán majd Anyukáméknál is.

Gyöngyi, tök jól néz ki a bejglid! Anyukámé is hasonló volt, rengeteg diósat megettem, el is fogyott. :lol: :?

Csajok, a képek nagyon szuperek mindenkinél!!! Én még fel sem töltöttem a gépre, de majd igyekszem.

Benettke, utólag is nagyon boldog névnapot neked!

Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Húúú, Andi nálatok aztán lesz nagy alvás délután :wink: :lol: :lol: , ha jól láttam lemotoroztátok a Vecsés- Nagy CBA- Vecsés távolságot. Előszőr mikor megláttalak akkor mondtam is a Zsoltnak, hogy ott vagytok aztán baromira elbizonytalanodtam, mert emlékeztem, hogy anyukádéknál vagytok de gondoltam, majd jól megírom mindenkinek, hogy nem is vagy ott csak jól leráztál minket erre szerencsédre már bejelentkeztél :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :lol: :lol: . Nem lesz jó paparazzi belőlem :wink: , igaz fotó csak az agyamban volt de VOLT!!!! :lol:

Jó, hogy jöttél, már hiányoztál. Te jó ég, Lőrinc szülinap!!!!! Milyen öreg má ő is!!!!!

Na megyek, majd teszek fel egy halom karis képet, mint mindig most is csodaszépek voltak a drágáim :lol: .

Szandra

szandrakiss
 
 


Szandra,
én nem láttalak, de Te jól láttad és tényleg azt a távot motoroztuk-babakocsiztuk le. Ma nincs autóm és muszáj volt elmennem a CBA ékszerboltjába. Így aztán meglevegőztettem a gyerekeket rendesen. :lol: Én is jól elfáradtam és rohadt hideg van! :shock:

Na, most kapnak enni, aztán hátha tényleg alszanak... :) Lehet, hogy én is??? :oops:

Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Jöttem egy pár képpel a kariról, igaz van benne egy pár más kép is de ez van ha a hülye annnya imádja a gyerekeit nézni :wink: :lol: .

Ezek csak úgy készültek régebben:
Kép
csajok békésen!!!! együtt

Kép
Művésznő

Kép
Művésznő másnaposan napszemüveggel takarja el a karikákat

Kép



Innen pedig a kari képek jönnek, nálunk 24-én reggel jött a Jessszuska így ezért pizsis a buli:

Kép
Tami felfedezte a fát és alatta az ajikat

Kép

Kép

Kép
Művésznő beállt :lol:

Kép

Kép
Taminál nagyon nagy sikere volt a játékoknak

Kép

Kép


Ez anyunál a kari:

Kép
Edó elfogyasztja az ünnepi hamit :lol:

Kép
Én is ott voltam

Kép
Edó babázik

Hát Isten látja lelkemet, baromira szelektáltam de annyira szépek voltak a képeken, hogy arra gondoltam megmutatom nektek is.

Bocsi de most senkinek semmit személyesen, majd holnap.

Puszi
Szandra

szandrakiss
 
 


Kép

Drága Tamarák!!!!! Nagyon boldog névnapot kívánunk Nektek!!!!

Hát csajok még nem tudtatok annyi képet felrakni, hogy unjam!!!! :wink: :wink:
Ne hagyjátok abba!!!!! :lol: :lol: :lol:

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 


Drága Lőrinc!

3. születésnapod alkalmából kívánunk minden szépet és jót!


Kép


Tamaráknak pedig sok boldog névnapot!

Kép

Ildikó
ilgya1
 
 


..
A hozzászólást 1 alkalommal szerkesztették, utoljára bibolya 2012.06.03 21:50-kor.
bibolya
 
 


Lőrinc!!!
Boldog születésnapot kívánunk!!!


Kép

Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
ágyöngyi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?