Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Sheila: ne most akarj fészket rakni!!! :lol: Most pihenj inkább!! Majd rakod azt a fészket ha Mayácska már itthon lesz. Pihenj, nyugi alig van hátra pár nap :) .
Tényleg a második baba nagyobb szokott lenni????Sománál nagyobb?? :lol: :lol: :lol: Akkora leszek, hogy a fehér bálna hozzám képest ballerina lesz. Remélem ez inkább csakafféle "népmesei elem", hogy a második gyerek nagyobb mert ha nem az akkor nekem kampec, tuti császár.......

Melissa izgul már? Várja a kistesót?

KépKép
peni
 
 


Sziasztok Anyukák, Kismamák, és Leendő Kismamánk!

Én is bocsánatot kérek, hogy ilyen ritkán írok, de már lassan az idegösszeomlás szélén vagyok ettől a költözködéstől, meg a tudattól, hogy tanulni is kéne már, a karácsonyról meg nem is beszélve. Úgyhogy inkább amikor csak tehetem, Annával hancúrozok, gyakoroljuk a mászást :D , és ettől mindíg felfrissülök!!

Sheila!

Olyan izgalmas lehet most neked! Annyira jók voltak nekem is az utolsó pocakos napok! :)

Mona!
Dani csuda édes!!! Kitartást a fogacskákhoz! :)

Peni!
de jó lenne, ha neked is összejönne másodszorra a természetes szülés!
Én is erre készülök! :D

Macmam

Kép
macmam
 
 


sheila, kb nálam is ilyenkor jelentkezett a fészekrakó ösztön :lol:
macman, mikor utaztatok apósodhoz, azt ilyen pici babával papírilag hogy kell megoldani? Talán útlevél?

Kép
mona76
 
 

 
 

Mona!

Igen, csak útlevél kellett!
Utaztok? :-)
Mi már 3 hetesen csináltattunk Annának, mert Svájcba is mentünk vele 2 hónaposan esküvőre. Gyorsított eljárással kicsivel drágább, de hetek helyett csak egy hetet kellett várni rá, és két évre készült.

Macmam

Kép
macmam
 
 


Sziasztok!

Peni!

Ha megérkezik Mayácska, még ennyi időm se lesz fészket rakni...meg fogok bolondulni :?
de tényleg lejjebb kell adnom az igényeimet, segítség híján :roll:

persze, nem feltétlenül kőbe vésett dolog ez a "második gyerek nagyobb" ügy :wink:
ne aggódj, nem lesz semmi gond :)
Melissa várja is a Kistesót, meg félti is a "státuszát"...nem lesz könnyű eleinte, azt hiszem :?

Macmam!

Bocsi, elfelejtettem, hogy milyen elfoglalt vagy :wink:
költözködés még mindig tart?? :shock:
azért nem költöztök el Bácsáról, ugye???

PandaMaci!

Nem eltűnni... :wink:

Hablaty!

Mi újság Veled??
most nem mondhatod, hogy nem érsz rá benézni...adj életjelet légyszi, mert már kezdek aggódni Érted :roll:

Magunkról:

megjöttünk az utolsó CTG-ről...Maya most is kitett magáért, izgett-mozgott ezerrel :wink:
egyébként úgy vettem észre, hogy nagyon szófogadó, jó kislány :)
(ránk is fér majd a kis hóbortos, időnként "többemberes" Melissánk mellett :roll:
a szülésznő (Éva) azzal fogadott, hogy: "nem akar még szülni?"
mire a Párom rávágta, hogy: NEM!! :lol:
viszont van egy időpontom, amikor táskákkal, őssejt-dobozzal együtt kell megjelennem: december 27. :shock: ...
pont az a nap, amikor szülni szerettem volna, most mégis elbizonytalanodtam :( (nem jó mégsem "biztosat" tudni)
most abban reménykedem, hogy addig (vagy épp akkor :wink: ) magától is megindul a szülés, mert szeretném természetesen...de ha másképp nem megy, én nem akarok indított szülést (abban már volt részem az első szülésemkor :shock: ) akkor inkább császár...pedig tudom, hogy sokkal rosszabb lesz utána :( , de Maya miatt úgysem hagynám el magam...jajj, olyan szomorú vagyok most...már csak 9 nap, és többé nem lesz baba a hasamban :cry:

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


jaaa, és elmaradt a "méhszájvizit", én meg nem szorgalmaztam :wink:
de ha ezt tudom, akkor nem küzdök annyit este a kádban a "fazonigazítással" , vakon, mert másképp már régóta nem megy :roll:

jövő csütörtökön úgyis azzal indítunk, hogy Fenyőházi megnézi: érett-e a méhszáj :shock: :roll:

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok lányok!

Én is vagyok csak inkább olvasó üzemben.
Sheila!
Nemsokára eljön a nagy nap, karodban foghatod a lányodat! :lol: Ez annyira jó dolog, úgy lennék a helyedben.Na de majd csak nekünk is eljön ez a pillanat. :D
Szorítok érted, hogy minden úgy legyen ahogy te elképzelted, reméljük könnyen fog menni! Hajrá!!!!
Csajok lenne egy kérdésem: nektek volt olyan, hogy magatok kértétek a csomagon kívül az uh-t?
Mert most majd ha megyünk a 16 hetes vizsgálatra abban a csomagban nincs uh és én kértem időpontot rá.
Remélem nem fog lecseszni a Fenyőházi. Gondolom azért majd külön kell fizetnem, na de nem is az a lényeg.Látni szeretném mert utána csak 18-20. héten lenne uh. Az meg olyan sokára lenne én addig nem bírom ki.

Kép

Edina
edied78
 
 


Sziasztok!
Benéztem minden nap, de csak olvastam, nem akartam panaszkodni :oops: De leírom, legfeljebb átugorjátok, ha már unalmas, jó?

Azzal kezdődött, hogy pénteken megkérdezte a Párom, megyek-e velük vásárolni. Mondom nem kelhetek föl! Néha olyan értetlen :shock: (látom, ezt már írtam)
A következő az volt, hogy mondta, hogy mondták a szülei, szóljunk, ha kell segíteni, vagy főzni. Mire én mondtam Páromnak, hogy ha ezen múlik, akkor nem eszem márciusig... ilyen hülyeséget, hát tudják, hogy feküdnöm kell, mégis hogy főznék-sütnék-stb?
Na és ami betette a kaput: a szilveszter. Párom tesójáék mondták, hogy néztek Pesten helyet, egy főre lenne 19900.-ft. Mondom Páromnak, hogy egyrészt nem fog elengedni a doki, de ha engedne sem bírnám, hisz akkor már 1 hónapja fekszem. Másrészt nem vagyunk milliomosok (sőt), és azért 40 ezer ft-ot egy estéért... Na, akkor kitalálták, hogy lejönnek ők, és egyik közös barátunknál leszünk, ott feküdni is tudok. Azért néztünk itt is helyet, olcsóbb is, könnyen haza is tudok jönni. Na, ekkor már kezdődött a szájhúzogatás, hogy ők itt (ebben a városban) nem akarnak sehova menni, meg étterembe el lehetne menni náluk is, meg ilyenek. Ja persze, csak ahhoz utazni kéne 140 km-t, plusz drágább is. Aztán kiakadtam, mondtam Páromnak, hogy mondja meg nekik, nyugodtan menjenek el Pesten valahova, senki nem mondta, hogy velünk KELL lenniük... Aztán csak visszaszóltak, hogy akkor ők néznek helyet, nem jönnek... Most mit nem lehet megérteni egy 3 gyerekes családnak azon, hogy feküdnöm KELL, és ez nem egy választás volt, hanem egy helyzet, amihez alkalmazkodnunk kell??! Nekik nem, ezt senki nem kérte tőlük... Hugom is mondta, hogy a barátnőjével buliznának szilveszterkor, rögtön mondtam, hogy persze, menjenek, hát miért kéne itthon ülnie velem? Ez tök rendben van, de az a szájhúzogatósdi, hogy jóóóó, akkor lejövünk mi, legyünk otthon... senki se kérte!!!
Nah, most jól kibosszankodtam magam.

Amúgy én változatlanul, sajna továbbra is keményedek azonnal, ahogy fölkelek, és a gyógyszertől, amit rá kaptam, közel 100 a pulzusom, ami nagyon rossz és ijesztő. Pénteken kérdezzük majd a dokit, hogy muszáj-e, hisz semmit nem segít, a mellékhatásai viszont... :(

Sheila olyan kedves, hogy aggódsz értem, megírom priviben a mobilom, akkor nekem is küldesz majd sms-t, ha jön Mayácska? És ha Te megírod a Tied, akkor én is tudok szólni, ha véletlen azért tűnnék el, mert valami gond van (DE NEM LESZ).

Dani baba nagyon édes a fotón!! Kicsit aggódom, hogy fogok majd megbírkózni az ilyen helyzetekkel... Meg úgy minden egyébbel is :D

Mindenkinek jó pakolást, készülődést, dolgozzatok helyettem is :wink:

Kép
hablaty
 
 


Edied, sajna nem tudok segíteni, mert én ugye itt járok terhesgondozásra. 3 hetente megyek, és mivel a dokimnál van uh, mi mindigránézünk a Manóra szerencsére.

Kép
hablaty
 
 


Na, megint bénázom :lol: Sheila, ha nem kaptál privit tőlem, szólj, nem úgy néz ki, mintha elküldte volna... :?: :?:

Kép
hablaty
 
 


Edina!

De jó, hogy Te is írtál :) :) :)

persze, hogy kérhetsz csomagon kívüli plusz vizsgálatot, hisz úgyis kifizeted!!! :wink:
Fenyőházi pedig természetesen szívesen megnéz, nem fog letolni :wink: , ne aggódj...

az a bizonyos "csomag" egyébként sem szentírás, vannak speciális helyzetek, amikor nem követhető pontosan...pl: nekem magas lett a terheléses cukrom a 26. héten, ezért dietetikussal (belgyógyásszal) kellett konzultálnom, és azt külön kifizettem, a csomagáron felül.

ma pedig csak a CTG-vizsgálatot fizettem, mert a 9-es csomag volt múltkor, a 10-es pedig jövő héten lenne, de úgy néz ki, akkor már szülés lesz...tehát most épp két csomag között voltam, szóval nem gond.

ha hiszed ha nem, én meg Téged irigyellek :)
úgy tartanék még a 15. héten...de komolyan!!!
annyira szép és boldog várandósság ez a mostani, a legszebb az összes közül :)
azt hiszem, az a bajom, hogy még nem állok készen arra, hogy "elengedjem" Mayácskámat, talán a méhszájam is azért zárt még :roll: :roll:

pedig valahogy át kell programoznom az agyamat, hogy meginduljon jövő csütörtökig (vagy épp aznapra) a vajúdás, mert nagyon fájna a szívem, ha az én kicsi babámat felkészületlenül érné a szülés kezdete...azt nehezen tudnám feldolgozni :(

szóval reménykedem nagyon, és várom a melegfrontot, amit Karácsony körülre ígérnek, az biztos hatni fog :wink:

Drága Hablaty!

éreztem én, hogy megint szomorkodsz :(
teljesen megértelek, és bosszant, hogy ilyen érthetetlenek a rokonaid, főleg, hogy már vannak gyerekeik :evil: :evil:
nagyon jó lenne már, ha vége lenne ennek az évnek :roll: :roll:

mégis: próbálj meg nem nyugtalankodni olyan dolgok miatt, amin Te sajnos nem tudsz változtatni...tudom, hogy nehéz, de hidd el, ha Manó megszületik, utána már nosztalgiával gondolsz vissza erre az időszakra /is/...
csak Rá gondolj, és próbálj meg a Pároddal is beszélni ezekről a dolgokról, de csak higgadtan!
a férfiak sokszor értetlenek (az enyém is néha :roll: )
ilyenkor többször el kell nekik magyarázni a dolgokat...nem akarnak rosszat, csak sajnos teljesen másképp gondolkoznak, mint mi :roll:

keményedések: próbáltad az 1 dl száraz, minőségi vörösbort? (csak bátran, nekem használt annak idején, és a doki is javasolta :wink: )
esetleg magneB6 magasabb dózisban?? (3x2 lehet szedni belőle)
ha érzed, hogy nem jó a gyógyszer, akkor szólj az orvosnak szerintem...az nem jó, ha így emeli a pulzusszámot :roll:

olyan aranyos vagy, hát persze, hogy írok Neked is sms-t...hiszem, hogy segít majd, ha gondoltok rám/ránk...

én is elmentem a Tiédet, de azt a csacsiságot felejtsd el, hogy baj történhet, NEM FOG!!!!
nemsokára azon fogunk majd imádkozni, hogy jöjjön végre Manód, mert itt az ideje :wink: :lol:

hidd el, hamar eljön az idő, mindenki számára... :) :) :)

épp a CTG közben gondolkodtam azon, hogy szinte most volt, hogy végigpityeregtem Telkiben az éjszakát a vetélés miatti műtét után...és most itt vagyok ekkora pocakkal, egy izgő-mozgó babácskával...hidd el tavaly október vége és a mai nap között hihetetlen gyorsan elrepült az idő... :)

puszi, és próbálj megnyugodni!!!

és nyugodtan panaszkodj, mi itt vagyunk Neked!!! :)


www.melissaesmaya.blog.hu

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Hablaty!

nem kaptam meg a prividet :roll:

én viszont küldtem Neked :)

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok Lányok!

Sheila! Miért akarják megindítani a szülést? Ne menj bele a programozott szülésbe, ha lehetőséged van rá. Lelkiismeretfurdalásom volt mindkét gyermekem programozott szülése után. Mondjuk a lányommal szerencsém is volt, hisz aznap meg is született volna, hisz elment a megzatvíz a műtőasztalon. De semmi közöm hozzá. Én nem értek egyet a programozással.
Peni! A fiam 3.950 gr-al született, 24 kg-t híztam hozzá, a leányom 3.380 gr-al született és 14 kg-t híztam hozzá, mert cukros diétán voltam. Szóval nálunk nem igaz, hogy a második nagyobb, mint az első.
Judit

Judit
">
judit1974
 
 


A mai nap volt a második nap, hogy egyedül voltam a gyerekekkel. Tegnap izgultam egy kicsit, ma meg lelkiismeretfurdalásom volt, hogy alig bírtam a fiammal foglalkozni, mert állandóan szoptatok, ha nem szoptatok, akkor magammal foglalkozok, meg ügyintézek, és alig van rá 10 percem két szoptatás között. Ma délután aludtam két óra hosszat, ébresztgetett a fiam, hogy anya keljél, mert mindjárt besötétedik, de annyira ki vagyok az éjszakai etetésektől, hogy nem bírtam kinyitni a szemem. Csak annyit mondtam, hogy kelek, kelek. De egyszerűen nem bírtam felkelni. Többször átjött még, arra is emlékszem, hogy kilátszott a takaró alól a lábam, és ő szépen betakarta :( . Még meg is simogatott. Olyan lelkifurim van. :(
Hát majdcsak kiegyenesedik minden. Remélem.
Judit

Judit
">
judit1974
 
 


Sziasztok!

Hablaty!

Megértem, hogy szomorkodsz! Nem lehet könnyű ilyen értetlen környezetben átélni ezeket a napokat, heteket, de ahogy a többiek is írják, nem szabad most ezzel törődnöd. :!: :!:
Inkább tényleg talán a férjeddel kéne elbeszélgetned, mert tényleg úgy látom, nem veszi elég komolyan a helyzetedet?! :(
Ha ő a sarkára állna eleve a rokonokkal kapcsolatos ügyekben, akkor talán nem jutnátok el odaáig, hogy neked kelljen ezen idegeskedned! Mert úgy veszem észre, mindíg ezekből vannak a gondok, ugye?
Ha mégsem sikerül megbeszélni, akkor neked kell tudnod lerendezni magadban ezeket a dolgokat, és minél előbb túltenni magadat rajtuk, mert nem segítenek abban, hogy jobban érezd magadat!
és itt vagyunk mi is neked, ne tartóztasd magadat, nekünk nyugodtan kiöntheted a szívedet!!!! :wink: :wink:

A gyógyszerről: tényleg beszélj az orvosoddal, ha úgy érzed nem használ, csak árt!!! és próbáld ki Sheila praktikáját!! :wink:

Higgy benne, hogy minden rendben lesz a pici babátokkal, hiszen éppen ezért pihensz, fekszel, ezzel teszel jót magatoknak! :)

és amiatt pedig ne aggódj, hogy megy majd a baba születése után, hiszen mindannyian kezdők vagyunk-voltunk először, mégis mindenki belejön, és megtanulja a dolgokat, megismeri a babája szükségleteit, és hogy hogy lehet azokat kielégíteni!

Beszélgetsz magadban a babáddal? :) Kommunikálj vele, mert ha te nem is kapsz éppen visszajelzéseket, ő érzi, hogy vele foglalkozol, és ezzel segíted az egészséges fejlődését, kiegyensúlyozottá teheted! :) Ugyanezt csinálhatja apa is, ha hajlandó! :D simogassátok sokat a pocakon keresztül, érezni fogja a szereteteteket!!!
Ez nagyon sokat tesz a későbbi jó kapcsolatotokért és a kis manó kiegyensúlsozottságáért!


Edina!
Biztos nem fog lecseszni fenyőházi doki, az a dolga, hogy maximálisan kielégítse az igényiteket. ha ez plusz egy uh, akkor úgy. Én nem terh.gond.csomagot vettem, mert én is győrben jártam amúgy tg-ra, és 4hetente mentünk Fnyőházi dokihoz, így nekünk minden alkalommal volt uh.


Sheila!

pozitívan gondolkodni, és a babát is belevonni a dolgokba!!! Hiszen ő is részese mindennek, ami most veled történik!!
biztos minden rendben lesz! :wink:

Macmam

Kép
macmam
 
 


Szia Judit!

Milyen aranyos a kisfiad!!! :)
Biztos egyenesbe jönnek a dolgok előbb-utóbb, utána minden átaludt percet bepótolhatsz! :) Úgy tűnik a kisfiad elég megértő! :wink:

Macmam

Kép
macmam
 
 


Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek a bíztatást, és hogy ilyen türelmesen viselitek a nyavalygásom :oops: :)
Sheila, ideért a privid, és ha minden igaz, válaszoltam is rá :lol: A keményedések csak akkor vannak, ha fölkelek, de akkor azonnal és mindig sajnos. Ahogy lefekszem, elmúlik. Nem értem, a vérzésig nem volt ilyen :? most meg nem akar javulni, pedig homeopata bogyót is szedek rá. Vörösbort már ittam, bár a gyomrom kevéssé tolerálja (a gyógyszertől rossz az is), mindenesetre jókedvem lesz tőle :lol: Magnéziumot szedek, de nem MagneB6-ot, amiben darabonként 48 mg Mg van, hanem Béres-es magnéziumot, abban szemenként 250 mg van, abból 2*1-et.
Judit gratula az egyedülléthez a gyerekekkel, biztos hamar belerázódtok! És milyen tündéri-édes lehetett a fiad, hogy betakargatott!!!
Macmam, sokat beszélgetek Manókával, énekelni is szoktam, már megismer dalokat. Amíg nem kellett feküdnöm, gitároztam is neki :oops: Meg mindig megbeszéljük, hogy még mennyit kell mindenképp bennmaradnia (most épp a 8 hétnél tartunk, de egye fene a 7 is elég :D ), meg azt is mondom neki, hogy mikor mit csinálunk (megyünk fürödni, majd ő is fog, sőt úszni is járunk majd, ha nagyobb lesz, meg ilyenek). Apuja esténként szokott neki mesét olvasni.
Amúgy nagy igazságot mondtál, Párommal akadoznak most a dolgok. Mindkettőnket megvisel ez a fekvés, ő rengeteget rohangál és fáradt, én meg tétlenül nézem. Nem túl jó mostanság köztünk a kommunikáció, én mindenen sírva fakadok, ő nem érti, ezen én megsértődöm... :oops: Amúgy mindent megtesz, tényleg, csak olyan nagyon "senkinek nem akarok terhére lenni, senkinek nem akarok rosszat, kerülöm a konfliktust" -típus... így lesz a kötelező fekvésből az, hogy én "pihenek" itthon... Amivel persze nem akar rosszat, de mégis azt tesz... És én megértem, de most már mégiscsak mi kellene, hogy az elsők legyünk...nem?
Sheila, tényleg, miért kéne megindítani a szülést? A kiírt időpont után várnak két hetet, nem? Beszéld meg Mayácskával, mikor szeretnéd, hogy érkezzen! Mondd meg neki, hogy szilveszterre mindenki hazavárja, meg hogy milyen jó lesz, ha kibújik :)

Kép
hablaty
 
 


Sziasztok!

Na, lenyugodtam végre...tegnap nagyon zaklatott voltam, éjjel fél 1-kor feküdtem el, és még pityeregtem egy sort az ágyban...teljesen kiakasztom szegény Páromat :shock:

nagyon rosszulesik nekem ez az előre "lezsírozott" időpont, annak ellenére, hogy nekem teljesen megfelelne :wink: :roll:
de nem akarok rossz anyukája lenni Mayácskámnak már így, az elején, hogy "kikényszerítem" mikor esetleg szüksége lenne még arra a pár napra...

Párom olyan aranyos volt ma: legalább 5x felhívott telefonon, próbálta tartani bennem a lelket...Neki köszönhetően újra nyugodt vagyok, nem akarom megmérgezni ezeket az utolsó szép babaváró napokat...
azt mondta a Párom, hogy felejtsem már el azt a 27.-ét, mert ha Maya még akkor is jól érzi magát, nem fogja engedni a szülésindítást /én sem/ szerintem Fenyőházi sem javasolná akkor, csak ha esetleg a méhszáj leletből kiderül, hogy bármely percben beindulhat...

most úgy érzem, ogy addigra az Élet úgyis megoldja ezt a kérdést :wink:
/ezzel a mindennapos "fájogatással" kizárt, hogy húzzam jövő csüt utánig)

Judit!

Teljesen egyetértek Veled a "programozott" szüléssel kapcsolatban.
azért a Te esetedben indokolt volt, az első szülésemet nekem is indították, (kb. annyi idős terhes voltam, mint most) de toxémia miatt nem lehetett várni tovább :roll:

kisfiad nagyon édes lehetett, azért olyan kis megértőek tudnak lenni :) :)

Macmam!

Igyekszem megfogadni a tanácsaidat :)
jó volt hallani a hangod :wink:

Hablaty!

prividet megkaptam, számodat elmentettem :)
igen, tényleg jó a Béres MagneB6, a "gázos" időkben én is azt szedtem, most meg már lassan el kéne hagynom (napi egy sima MagneB6-ot szedek) de attól tartok, görcsölne a vádlim, ha teljesen elhagynám :roll:

nagyon jó, hogy beszélgettek Manóval, és mesét olvastok Neki :)
Maya is imádja a mesét, mindig reagál, mikor esti mesét olvasok Melissának :) :)
mi zenét is szoktunk hallgatni este, az ágyban :)

ja, és az a gond ezzel a 27.-ével, hogy Fenyőházi utána már nem nagyon lesz bent, egész ünnepek alatt Ő ügyel...így, ha nem lesz indítás, és Mayácska esetleg még maradni akar, lehet, hogy az épp ügyeletben lévő dokinál szülök :roll: ...már abba is beletörődtem.

Telkiben az sem lehet annyira gáz, nem??


egyébként sajnos az én Párom is "konfliktuskerülő" , én viszont nem tűröm az igazságtalanságot...ezért is volt nemrég az anyós miatt az a pengeváltás köztünk :(


www.melissaesmaya.blog.hu

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Hablaty!

Nagyon jó, hogy te és a párod is ennyit foglalkoztok a babával!!! :D

Sheila!

Örülök, hogy sikerült megnyugodnod, és hogy a férjed is ennyire támogat!!!! :)
és ha napok óta fájogatsz, ahogy mondod, akkor most már tényleg csak lesz valami Veletek :lol: előbb vagy utóbb!

Mivel én minden orvosról csak jót hallottam, és a vizitek alkalmával is mindenki kedves volt, szerintem nem lenne probléma, ha az ügyeletesnél kéne szülnöd, de azért próbálj meg Fenyőházinál :wink: , szeretném megtudni, hogy vezet le egy szülést!!! :wink:

Köszönöm a bizalmadat!!!!! :) és most már személyesen is kell találkoznunk, ha ilyen közel vagyunk egymáshoz!
:)

Kitartás, nyugalmas szép utolsó pocakos napokat kívánok neked,
örökítsétek ám meg fényképeken!!!!

Macmam

Kép
macmam
 
 


Sheila,
küldtem privit. megkaptad?
KLári

jankica
 
 


Jankicám! :)

de jó, hogy itt vagy, jöhetnél gyakrabban :wink:

prividet sajnos nem kaptam meg :(

puszi,

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Macmam!

Én is épp arra gondoltam, hogy találkozhatnánk személyesen is :wink:

fogunk is, ha meglesz Mayácska :)

szeretnék beszámolni majd, hogy milyen a szülés Fenyőházival...remélem lesz rá módom.

jajj, jó hogy mondod a fényképezőgépet, még itthon felejtettük volna a nagy izgalomban :roll:

köszi szépen a jókívánságot, igyekszem majd :) :) :)

jó éjt Mindenkinek!!!

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Képzeljétek tegnap azon gondolkodtam, hogy megint kevesebb a tejem a szokásosnál, erre ma megjött a mikúlás :roll: . Pedig olyan jó volt nélküle. :)
Sajna még nem volt időm vissza olvasni :oops: , majd holnap jövök :wink: .

Kép
mona76
 
 


Sheila,

Miért nem tudok privit küldeni? Belépek a rendszerbe a jelszómmal, megírom az üzenetet, rányomok, hogy elküld és semmi nem történik, olyan, mintha meg sem írtam volna az üzenetet :twisted: . Mit rontok el?

Klári

jankica
 
 


jankica, írtál a témához is valamit? Mert csak úgy küldi el :wink:

Kép
mona76
 
 


Jankica,

igen az lehet a gond, amit Mona ír...témához írni kell v.mit
:wink:

eleinte /kezdő privizőként/ én is ugyanígy jártam, mint Te, volt mikor egész kisregényem szállt el :twisted:

mire rájöttem, hogy kell... :roll:

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


sheila hogy vagy? Már úgy izgúlok érted :)
Majd este jövök lányok, most sütök, takarítok, főzők.... :roll:

Kép
mona76
 
 


Mona!

Jajj, nagyon aranyos vagy... :) :) :)
jósolgatok, fájogatok időnként, ennek nagyon örülök, mert így talán lesz esély rá, hogy beinduljon a dolog... :wink:

már szedem azt a homeopátiás szert, ami "lazulásra képessé teszi" a méhnyakat...

persze azért a 24.-ét megvárhatnánk, szeretném látni, hogy mit szól Melissa az ajándékokhoz :wink: :) :)

Neked most "rendesen" megjött? :roll:

nekem anno. Melissa után az első két mensim olyan erős volt, hogy nagyon megijedtem :shock:
igaz, nagyon hamar megjött először, mert elapadt a tejem a sok stressz miatt :( :( , most nem erre készülök...


még jövök én is estefelé, most megyek a lányért az oviba :wink:

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Na! Jól elszállt, amit írtam...... :twisted:

Sziasztok! - Sheila, Macmam!
Nagyon köszönöm a segítséget, tényleg az volt a baj, hogy nem töltöttem ki azt a nyavalyás mezőt... :oops:
Mostanában nem jöttem, rengeteg dolgom volt: munka, költözködés; de végre itt a szabadság - két teljes hét. Így gyakrabban tudok majd jönni.
Persze mindig elolvasom, hogy kivel mi történik, de válaszolni nem volt időm.
Hablaty: remélem, jól vagy; tudom, nem vígasz, de pár hónap múlva vissza fogod sírni ezt a rád erőltett nyugalmat :D .

Szóval fel a fejjel MINDENKINEK, jön a karácsony, tessék a sötét gondolatokat eltolni, irgum-burgum.
Holnap családi ovis karácsony lesz - lehet, hogy izgatottabb vagyok, mint a lányom. Holnap egész délelőtt bent leszünk az oviban (Apa, Anya, Janka és Emília is).
Emília nem is tudja, hogy ő is jöhet az oviba, pedig biztosan nagyon lelkes lesz majd holnap reggel, amikor ráadom a cipőt, mert mikor Janka reggelente indul oviba, Emília is odarohan a szekrényhez és üti, miközben azt üvölti, hgy "Akaram. Én isz." És persze, máskor soha nem jöhet oviba.
Sheila, remélem, hogy nem találtad nyomulósnak a privimet, ha mégis az, kérlek mond meg nyugodtan.

Klári

jankica
 
 


Sziasztok!

Nem tudtam írni mostanában....de elolvastam kivel mi történt :)
Gondoltam ma rátok. Voltunk a kisfiammal a Telkiben ma, a Ricz doktornőnél a gyerekorsztályon........a vizsgálat után beültünk a kávézóba reggelizni egy jót. Egy csomó kismama volt, jó nagy pocakkal.....gondoltam magamban lehetne éppen akár közületek is valaki.........jól megstíröltük Somával a kismamikat. Nagyon érdekelte az én kis 4 évesemet, hogy a néniknek miért ekkor a pocakjuk és egyből témánál is voltunk, hogy hogyan jönnek ki a babák......mindezt jó hangosan a kávézóban 2 falat melegszendvics között :oops:
SHeila neked már csak 17 nap van hátra?????? HÚHAAAAAAAA de jó neked!! Hamarosan babázhatsz megint, nagyon irigyellek, persze a szó legpozitívabb értelmében :) Remélem nagy boldogság lesz mindnyájatoknak Mayácska megérkezése.

Hablaty te hogy vagy? Megy a fekvés? Bírod? Család hozza a formáját?

Én úgy várom a karácsonyt! MÁr van fánk is. Jó nagy. Azt reméletem karácsonyra már útban lesz a kistesónk de nem úgy alakult sajnos, emiatt a hülye szűrés miatt.......mindegy. Nem baj. Majd tavaszra :)
Gyerekek várják a Jézuskát mindenhol?
Üdv nektek!
Peni

KépKép
peni
 
 


Jankica! :)

Mailben válaszoltam a prividre :)
és csacsi vagy, nem nyomulós...nagyon örültem, hogy újra jelentkeztél :) :) :)

Te már dolgozol??
és Ti is költöztetek ( ebben a topicban többen is, Macmam, Mona
és mi is fogunk két éven belül, igaz addig még építkezni is kell :lol: )

Az ovi Karácsony biztos klassz lesz, Lilusnak is tetszeni fog :) :)
Ő nem szokott menni Veled, mikor viszed-hozod Jankát??

nálunk Maya mindig jönni fog velem ( persze az első egy-két hónapot kivéve), mert nincs kire hagynom :wink:
nagyon harcedzett csaj lesz (már most is az :lol: )

nem is baj, mert Ő is oda fog járni majd oviba :) :)

puszi, és várlak majd!! :wink:


www.melissaesmaya.blog.hu

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Peni! :)

Ha kedd de. jöttetek volna vizsgálatra a kisfiaddal, az egyik nagypocakos nő akár én is lehettem volna :wink:

de tényleg, hogy került oda ma annyi terhes nő?? :lol: :lol:
(én elvétve láttam ott egyet-egyet mikor mi mentünk, pedig május óta odajárok, az utolsó három alkalom már hetente volt :wink: )

azért remélem, nem akkor fognak szülni, amikor én :shock: ...

Somának remélem elmagyaráztad a dolgokat :lol: :lol:
nagyon jó fej kissrác lehet :) :) :)

mi is mindig melegszenyót és capuccinót fogyasztunk ott...hűű de fog hiányozni, ha már nem járunk oda :(

olyan szép időszak volt az életünkben :)

nálunk is nagy az izgalom Jézuska ügyben :) :)(én meg imádkozom, hogy Maya is várja meg még itthon :wink: )

Neked is hamar eltelik majd ez a pár hónap, és Te fogsz járni havonta oda...na, akkor majd én irigyellek Téged :wink:

(persze pozitív értelemben :lol: )

www.melissaesmaya.blog.hu

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


jaa, az a 17 nap "hivatalosan" , mensi szerint számolva csak 14...
de mivel nekem 3 nappal később szokott lenni a PÉ, így állítottam be a vonalzót :wink:

szóval, jövő csütörtökön, mikor mennünk kell, már csak 7 nap lenne hátra...Melissa 6 nappal született előbb :wink: :wink:

tehát bármi lehetséges...úgyis úgy lesz majd, ahogy lennie kell...ahogy a Párom mondaná :)

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


Sziasztok!

Sheila!
Megvolt az ovis karácsony, jól sikerült, bár kissé nehézkes volt, mert alig fért el a sok gyerek meg szülő az oviban.
Volt minden, ami kell, karácsonyfa, ajándék, éneklés, mondóka, játék. A vége kisség kaotikus lett, mert a csajok teljesen kifáradtak és beállt a HISZTI, gondolom, nem kell mást mondanom.
(Lopva sunnyogtunk el :D , de a férjem később visszament, mert otthagytunk valamit és azt tapasztalta, hogy a többiekkel is ugyanez törént... :lol: )
Szóval összességében jól sikerült, Lilus reggel felpattant az ágyából és odarohant az apjához azt kurjongatva, hogy "Emmija, ovi!!!". :lol: .
Nem szoktam magammal vinni, mert a nagyi vigyáz rá, így én az oviból tudok menni dolgozni. Néha bejön velünk, de akkor alig bírom kirángatni. Szerencsére 2,5 évcesen beveszik őt is, szóval csak szeptemberig kell a szegényemnek kibírnia :oops: .

Peni,
Mi is szoktunk Ricz Zsuzsához járni, bár mostanában csak vészhelyzetben, mert sikerült találni egy homeopátiával gyógyító doki nénit, így alapból hozzá viszem a csajokat, csak ha nem múlik a nyavalya, akkor megyünk Telkibe vagy hétvégén, ünnepnapon. Amúgy én is nagyon meg voltam Vele elégedve, csak fél óra, amíg oda megyünk, fél óra, amíg vissza, aztán a vizsgálat ideje, meg várni is kell, szóval ez már így elég tetemes idő, míg a homeopátiás doki néni meg 5 perc oda, 5 perc vissza.
A múltkor szombaton tört rá Jankára a fülfájás, írány Telki. Pont mikor odaértünk a gyerek végighányta magát... :twisted: . Bementünk, de annyira büdi volt szegény gyerek, hogy levettem róla a melegítőjét (alsó-felső), és csak egy vékony hosszú ujjú pulcsi, egy bugyi, egy zokni és egy bakancs maradt rajta és a fülmelegítő sapka (az nem látszik rajta, hogy fülmelegítős, csak az, hogy sapka). Meleg volt a kórházban, nem volt gond, és így kezdett el játszani. Na, pont akkor jött arra Varsányi Hajnalka, elbeszélgettünk, hogy hogy telik az idő, még csak most született és közben csak nézte-nézte Jankát, majd egy idő után azt kérdezte: "De Klára, miért van rajta sapka?" :lol: .

Sziasztok,
Klári

jankica
 
 


Sziasztok!

Jankica: Ti merre laktok? HOl találtál homeopátiás dokinénit? Meg vagy vele elégedve? Gyógymódok hogy válnak be a lányoknál?
Mi 1 éve költöztünk el Pestről kicsit ki a nyüzsiből de azóta a Ricz Zsuzsa a harmadik doki ahová hordom a fiamat. MOndjuk a Ricz doktornővel maximálisan meg vagyok elégedve, nagyon szimpi nekem és amit mondott eddig bejött és nagyon alaposnak tűnik. Annyit hallottam én is már a homeopátiás orvoslásról de még nem próbáltuk..............talán tennék egy próbát ha találnék egy jó dokit.

Ez a "De Klára, miért van rajta sapka" ez annyira helyes!!!!!!! :lol: :lol: :lol: könnyesre nevettem magam rajta!

Üdv
Peni

KépKép
peni
 
 


A mi doki nénink is homeopátiás :lol:
Ma itt volt a védőnő, és azt mondta vigyük el Danit szemészhez, mert nagyon bandzsa :cry:
Ma nemtudok egy lépést sem tenni Danustól. Egésznap ordítás van :cry: . Szegényt a foga nagyon megkínozza. Mindkét ökle a szájába, és olyan erővel harapdálja, hogy rák vörös. :cry:

Kép
mona76
 
 


Sziasztok!

Mi Budatétényben lakunk. A homeos doki néni pedig Kőérberek-Tóvárosban van. Tulajdonképpen nem nagyon hittem a homeopátiás gyógymódban, de annyiszor hallottam, hogy főleg gyerekeknél tud nagyon hatásos lenni, hogy gondoltam kipróbálom. A "nyugati" orvoslással az a bajom, hogy vagy antibiotikum, vagy ha még nem kell antibiotikum, akkor tea-pihenés-lázcsillaptás-várjuk, hogy elmúljon a baj módszer van. Szóval, nem nagyon hittem a homeopátis módszerben, de elmentem és nagyon sokszor bizony tényleg segített. És irtó gyorsan van vele javulás. Ráadásul nem kell attól tartanom, hogy mellékhatása van a gyógyszernek vagy, hogy túladagolom... stb. A baj csak az, hogy a múltkor is október 23-án kezdett el Janka füle fájni..... :evil: , úgyhogy elmentünk Telkibe és kaptunk antibigyót, amit be is szedtünk.... :oops: és persze jobban lettünk.

Mona,
A gyerekkori bandzsítást jobb megmutatni dokinak aztán vagy várni kell, vagy kaptok olyan szemleragasztó kerek anyagot.... :? .
A barátnőm kisfiának (3 hónapos volt, amikor észrevette, hogy bandzsít a gyerek) az orvos felírt ilyen ragacsot, hazament, kinyitotta és elolvasta a használati utasítást: "Kérje meg a gyeremeket, hogy hunyja be a szemét...." :shock: . Aztán, miután "megkérte" a gyereket és felragasztotta neki, az első mozdulatával le is tépte a kisfia..... Kellett várnia pár hónapot, mire a gyerek el tudta magán viselni.

Klári

jankica
 
 


Sziasztok Lányok!!

Éppen jókor írtok itt a homeopátiás szerekről, mert engem is érdekelne! Én még csak egyet használtam, a tejtermelés serkentésére, de az be is vált. :)
Most Anna náthás és lázas (csak most először este, napközben nem) , és ha nem lenne muszály, nem használnék gyógyszereket... :(
Szegénykém úgy szörcsög, nagyon szomjas, de a kedve jó, mosolyog, hagyja, hogy kiszívjam az orrából a váladékot, étvágya is van.
Jankica!
Ti mit használtok lázra? Vagy ez nagyon specifikus, függ a betegségtől is?
Lehet, hogy nekünk is kéne keresni egy homeós dokit?!
Sheila!
Te nem ismersz itt Győrben egyet?
Hogy vagytok amúgy? Hogy álltok a karácsonnyal?
Remélem minden ok veletek!

Macmam

Kép
macmam
 
 


Macmam,

A homeos gyógyszereknél fontos, hogy a doki lássa a gyereket. Van egy nagyon jó kis könyv, ami kapható a patikákban : Homeopátia napjainkban a címe. Abból már elég jól el lehet igazodni. De, hogy csak egy példát mondjak: mondjuk a fülfájásnál nem mindegy, hogy van-e láza, köhög-e, milyen testhelyzetben és napszakban erősödik a fájdalom... stb, minden helyzetre más gyógyszert adnak. És a hígítása sem mindegy. Én már, hogy párszor voltam a gyerekekkel a doki néninél és párszor ismétlődtek a betegségek, az ismétlődő bajokra már elég jól tudom, hogy mit lehet adni, de ismeretlen betegségénél azért jobb, ha látja a doki.

Klári

jankica
 
 


Lányok ajánlom ezt az oldalt, http://homeopatia.info.hu
Köszi Klári a biztatást :wink:
Én súbickolom a lakást, holnap talán már ott alszunk :)
Már 4 félét megsütöttem.
Képzeljétek úgy megjártam, a páromnak a quelle-ből rendeltem ajándékot, és nem jött meg :x :roll: . Írtak egy levelet, hogy sajnálják, de nagyon sok a megrendelésük :x . Majd ezt elmondom apának :roll: :oops: .
Szerintetek Telkibe érdemes elmenni szemészhez?
Az ünnepek alatt szeretnénk arra kirándúlni, úgyanis még nem vittünk Daniról fotót :oops:
macman, Dani 3 hónapos koráig hagyta az orrszívást, de mostanság nagyon sír közben :cry:
csajok, ma még nem volt sheila, mi lehet vele?

Kép
mona76
 
 


Sziasztok!
Nem tudtam jönni, ma volt nálunk a nagy "Rendezzük Át A Lakást" project :lol: :lol:
Mi kiköltöztünk az eddigi nappaliba, ami a nagyobb szoba, a kisebbik szobát pedig kitakarítottuk. Pontosabban persze Párom csinálta, én meg asszisztáltam. Ezzel a kutyákok is "kiköltöződtek", ami az öreg (Páromé) részéről jár némi hisztivel, de még van ideje megszokni.
Tegnap volt Párom Pesten, volt kinn a Telkiben is, és elhozta a szerződést, hogy én is alá tudjam írni!
Mi jól vagyunk, ha felkelek, továbbra is keményedik a hasam sajnos, DEEEEEEEEEEEEEEEEEE:
Doki azt mondta, itthon már felkelhetek, lehet kicsit főzőcskézni, és én érzem, hogy vagyok, de a szexszel "lehet óvatosan próbálkozni" :D :oops: Lehet, ciki ilyet kiírni, de úgy örülök!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D :D :D
Szóval nagyon vigyázok meg pihenek, de ennél jobb karácsonyi ajándékot nem is kaphattam volna!! Most már nem nyavalygok(annyit :lol: ), ígérem!
Barátnőm, akiről írtam, hogy babát vár, volt ma a dokinknál (nem idevalósiak, de náluk nincs uh, és szerettek volna képet (karácsonykor jelentik be a babát), és szegény teljesen elkenődött. Most 8 hetes, múlt héten volt náluk az sztk-ban, ahol megállapították uh-val a terhességet, és ott hasi uh volt. Itt most az én dokimnál hüvelyi uh volt, és kiderült, hogy van valami vérömlenye :( Kapott kúpot, és 6 (HAT) hétig feküdnie kell. Nem értem, múlt héten hogy nem látták neki?
Mindenkinek jó készülődést még a karácsonyig hátralévő időben! Remélem, mindegyik babóka jól lesz addigra.

Kép
hablaty
 
 


Macmam, nekem is az a könyv van meg, mint Jankicának, bele is néztem, de túl sok mindentől függ a lázra és a náthára adható szer... nem tudtam ennyi infóból kiválasztani Nektek valót. Ha tudod, vedd meg a könyvet, akkor tudsz keresgélni benne ilyenkor, és ártani tuti nem fogsz! Persze a legjobb a homeopata doki, de ha még csak kezdődik a betegség, amíg dokihoz nem jut, tudod használni, és ha belejössz, sikerül majd eltalálni a megfelelőt.
(Én hányingerre elsőre eltaláltam még a terhességem elején, és már másnapra jól voltam - két hónapnyi kínlódás után)

Kép
hablaty
 
 


Mona sajnállak, én tavaly voltam így, november elejétől szerveztem az ajándékot, amit persze csak Amerikában lehetett venni (egy kicsi vízköpőről volt szó), de csak oda lehetett megrendelni is, először az, aztán nem volt, aki hazahozza, aztán lett, 22-én jött haza az illető, de a csomagjai nem jöttek meg (na ekkor kezdtem azon gondolkodni, hogy becsomagolom a fotót, hogy "Drágám, ez lett VOLNA az ajándékod" :lol: ), de szerencsére 23-án ideért a csomag, és még egy barátnőm is akadt, aki elhozta aznap délután Pestről... Idén a fekvés miatt szorultam a netre, aztán mégis megvetettem itt Anyuval, kicsit drágábban, és milyen jól tettem...már másnap olvastam egy topicot pont arról az oldalról, hogy megbízhatatlanok...

Kép
hablaty
 
 


Sziasztok! :lol:

Sajnálom, hogy én is eltűntem egy kicsit, de nálunk is folyton történik valami vagy éppen ezer a tennivaló.

Sheila! Sokat gondolok Rád, lehet, hogy már Telkiben vagy :roll: vagy már meg is történt a nagy találkozás Maya-val? :roll: Mindenestre nagyon szorítok Neked, hogy minden úgy és akkor történjen, ahogy szeretnéd!

A költözködök népes táborának kitartást kívánok a hátralévő munkálatokhoz és a dobozoláshoz! :lol:

Hablaty! Neked is kitartást a kényszerpihenőhöz, használd ki az időt és olvass, nézz filmeket vagy amihez kedved van, mert mostmár én is tapasztalatból tudom, hogy ha megszületik a baba, sokáig nem lesz magadra időd. Na jó, szervezés kérdése, de nekem sokszor a szívem szakad meg, ha itthon hagyom Dani apával vagy a mamival, amíg pl. a karácsonyi vásárlást intézem.

Mona! Ha nem titok, ki a homeopátiás doki nénitek? Szeretnék én is találni vkit a környéken - Szfvár-, én sem vagyok oda az antibiotikumokért.

Mi jól vagyunk, bár két hétig Dani és én is benne voltunk vmi vírusos megfázásban, de szerencsére már jól vagyunk. Dani a héten kapott kötelező oltást, nagyon jól viselte, semmi láz vagy nyűgösség nem volt. Az éjszakáink szuper jók - kopp,kopp- 8-9 óra alvással és napközben is jól elvan, alszik, nézelődik, kuncog a szekrénynek, a lámpának.

Lányok, valahogy nagyon béna vagyok ebben a képfelrakásban, egyszerűen nem tudom lekicsinyíteni a képeket a szükséges méretre, valaki segítene, hogy hogyan kell csinálni?

Jud

Kép
jud71
 
 


Sziasztok!!!

Aranyosak vagytok, hogy hiányoltatok, de még nem szülök :lol: :lol:
pedig ma még keményen koslattam a maradék ajándékok után (már minden megvan) és be is vásároltam...
holnap takarítás, szaloncukor kötözés és ajándék csomagolás :wink:

remélem, Maya szófogadó lesz, és most már kitart Szentestéig, ha már eddig egyben maradtunk :wink:

bár ilyenkor este elég komolyan "fájogatok" , és tegnap észrevettem, hogy a hasam is lejjebb került :roll:
ma a Saturn-ban nézegettem a CD-ket és pont a fejem felett a hangszóróból szólt a Modern Talking :lol: :lol:
hhát, azt hittem, hogy Maya kiugrik a hasamból :shock:
egyébként ma már nem tetszett Neki a sok mászkálás (eddig jól tűrte), de ma többször is úgy éreztem, hogy mindjárt kipottyan :shock:

summa summárum, szerintem már tényleg nincs sok hátra :wink:

Mona!

képzeld én ugyanígy jártam a Quellével, mint Te :twisted: :twisted: :twisted:
azt hiszem, SOHA TÖBBÉ nem rendelek tőlük, most nagyon berágtam... :twisted:
anyuéknak rendeltem Karácsonyra ágynemű garnitúrát, és nem jött meg!!!
most holnap gyorsan küldhetem szegény Páromat, hogy vegyen helyette v.mit, pedig pont ezt akartam elkerülni :( :(

nem jött meg a Baby Born háromkerekű babakocsi sem Melissának, ezen még túltenném magam, mert amúgy is sok ajándékot kap, és nem babázós...csak gondoltam, ha meglesz Maya, akkor talán babázni fog...és Mayának is háromkerekű kocsit vettünk...

egyébként a rendelésem eddig 3 részletben jött :twisted: , de még hiányoznak a fenti dolgok...de a babakocsi kivételével vissza fogom őket küldeni :twisted:

múlt héten jött egy csomag, na azon megint kidühöngtem magam:
öcsémék kislányának rendeltem egy babaházat berendezve (akatalógusban jól nézett ki) de élőben!!! :shock: :shock:

ha láttatok már ócska bóvlit :twisted:
pedig 7500Ft volt...másnap elmentem venni helyette valami mást, mert ilyen sz@rt nincs képem odaadni :roll: :roll:

Melissának rendeltem lovas ágyneműt flanellből, erre sima vásznat küldtek :twisted:
Mayának egy sárga méhecskés polár takarót, helyette kék fókásat küldtek...szóval tele a hócipőm!!!!

és én még levelet sem kaptam :twisted:
sok a megrendelésük?? :shock: (jó kifogás), akkor vegyenek fel plusz dolgozókat, ha nem bírják a munkát...

nem pedig sz@rban hagyni a vevőket, mondjuk meg a családtagoknak, hogy bocsi, nem jött meg az ajándék?? :( :(

pedig eddig mindig sokat rendeltem tőlük, ezután max. porcelánbabákat fogok (azokat gyűjtöm)

Hablaty!

Jó, hogy engedélyt kaptatok a szexre...én már azt sem tudom, mi az :oops: :oops:
jópár hete nem volt semmi, mert a Párom parázott a koraszülés miatt (igaz, én is) most meg hallani sem akar róla, félti mayát, mi lesz, ha beindul a szülés :lol: :lol: stb...

azt mondja ezt a "kis időt" :shock: szülésig + utána már kibírja :roll:

hát, lesz mit bepótolni :oops: :oops:

Macmam!

Jobbulást Annának!!!
Homeós dokit Győrben sajnos nem ismerek, de engem is érdekelne...a Jankica által említett könyvecske viszont megvan nekem is, gyógyszertárban lehet kapni ( a Révfalusiban biztos találsz, ott sok homeopátiás szer van, a Párom ott szerezte be a szülés előtt-alatt-után javasoltakat)

Jud!

Nagyon jó, hogy Danika ilyen jó kisfiú...és az is , hogy könnyen átvészeltétek a vírusos nyavalyát :wink:

nekem is lelkiismeretfurdim volt mindig, ha másra hagytam Melissát, pedig nem szabadna, hogy legyen :wink:
most úgy tervezem: lazább leszek (muszáj is lesz), de majd meglátjuk :wink:

jó éjszakát Mindenkinek!!

www.melisaesmaya.blog.hu

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


még annyit akartam a Quelle témához, hogy észrevettem: sok minden SOKKAL drágább náluk, mint más helyeken...

pl: láttam a katalógusban Fisher Price zenélő forgót a kiságyba, még jó, hogy nem rendeltem meg, mert a neten felfedeztem a játsszvelem.hu-n ugyanazt 6.000Ft-tal olcsóbban :shock:

Quellénél 15.990Ft lett volna...végül a másik helyen rendeltem meg Mayácskának Karácsonyra, és 3 nap alatt itt volt...

ha bármit rendelek bárhonnan a neten (könyv, játék , stb.) általában pár nap alatt itt van, nem tudom ,mi tart ilyen sokáig a f@sz Quellének...ja, persze Németo.-ból rendelik...de , hogy miért nincs raktárkészletük...rejtély :roll:

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


sheila, ezt jól megmondtad :lol: , igazad van :lol: .
jud 71, nekünk Móron van a doktor nénink, Dr. Horváth Zsúzsanna, rendkívül kedves, aranyos, tapasztalt, és ami megfogott benne, hogy akár bejelentkezve, akár váratlanúl megyünk hozzá, a Danit mindig a nevén szólítja.
Megkérdezhetem merre laksz? Priviben is írhatod.
Mindenkinek szép napot, este jövök!
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mona76
 
 


Mona!

Bocs, ha vulgáris voltam, de feldühített a kiszámíthatatlanságuk :evil:

este jövök énis, olyanokat csinálok, amit feltettél :lol: :lol:
és megint rámjött egy "fészekrakó hullám ":lol:
azért remélem, Szentestéig még egyben maradunk :roll:

(szegény kis Mayácska, mindig újabb és újabb elvárásokat támasztunk Neki...bírjuk ki a 28. hétig, bírjuk ki a 37. hétig, bírjuk ki dec. 22-ig, hogy Bak legyen, mint Apa és eljussak a fodrászhoz egy utolsó festésre...(ma reggel megtörtént :wink: ) most meg bírja ki még 3 napig...csak nehogy besokalljon, és beintsen nekünk :wink: )

jó munkát Mindenkinek!!!

Kép
Kép
Kép




Sheila
sheila
 
 


[quote="sheila"]
írta:
sheila
(szegény kis Mayácska, mindig újabb és újabb elvárásokat támasztunk Neki...bírjuk ki a 28. hétig, bírjuk ki a 37. hétig, bírjuk ki dec. 22-ig, hogy Bak legyen, mint Apa és eljussak a fodrászhoz egy utolsó festésre...(ma reggel megtörtént :wink: ) most meg bírja ki még 3 napig...csak nehogy besokalljon, és beintsen nekünk :wink: )

jó munkát Mindenkinek!!!


Ez nagyon tetszett :lol: :lol: :lol:

OFF: Csajok nem varratot mostanában valaki? Már nem találtunk ráérő varrónőt, és anyu barátnője elvállalta hogy megcsinálja a függönyeinket :) . Fogalmunk sincs mennyi pénzt adjunk neki, mert ő nem kér az tuti, de mi meg persze megakarjuk fizetni. :roll:

Kép
mona76
 
 


Sziasztok!

Olvastam a Telkiről, hogy nagyon jó stb. Szöget ütött a fejembe, mi lenne ha...

Egy kérdésem lenne csupán: Ti láttátok, hogy milyen szerződést kötnek ha valahonnan máshonnan szeretnéd vinni a dokid, hogy levezesse a szülést? Ez szakmai irányelveket tartalmaz, vagy mást is?

Köszi, ha valaki segít!!

Porci

Ui: Sheila, Hablaty kitartás!! Szorítok nektek!
porcika283
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?