Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Franyó!
Babakocsit én úgy vittem a mozgólépcsőn, hogy simán rátoltam, aztán felfelé megemeltem a fogantyúját vízszintesig, lefelé pedig lenyomtam. A baba így észre sem veszi, hogy a "talaj" nem vízszintes. Kép

Maci2!
Miért nem mész GYED-re? Táppénz tényleg létezik, de nem tudom, hogy szokás megbeszélni a dokival.

Ildi!
Igen, pénteken megyünk 11:20-ra,és pont a Medical Center melletti házban lakunk. Fel is ugorhatnátok egy kicsit. Árkádnál a 10 emeletesek között szoktam parkolni, ha hosszabb időre kell otthagyni a kocsit, ha rövidebb időre megyek, akkor az Árkádban 1 óra, az Ikeában 2 óra ingyenes. Kép

Mókuska!
Fürdetőkrémet én a kiskád aljára kenem, minél vékonyabbra elsimítva, aztán ráirányítom a tusolót és teljesen elkeveredik a vizzel. Kép

Orsoly!
Az Árkád mögött ott a sok 10 emeletes ház, azok között biztos találsz szabad helyet. Kép Ja és úgy is az Árkád mögötti játszón talizunk, így még közelebb tudsz leállni, mintha az Ikeánál parkolnál.

Pocóka!
Autóban csak autósülésben szállítható a baba, különben a rendőrök is megbüntetnek.

Na megyek alukálni, de még mindig nem végeztem a visszaolvasással. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 


Sziasztok!

Beu, KAngi, Nadine : )
BAbók nagyon édesek. Jó dolga van Lőrincnek, hogy ilyen jó kis csaj a barátnője. Lassan az én fiamnak is kellene találnom egy dögös kiscsajt Kép

Nadine!
Én a 2 hónapos oltás dobozában lévő papírt olvastam el (kicsit sem vagyok tudálékos anyukaKép ) és abban le volt írva, hogy pontosan hogy kell beadni az oltást. Az azt írja, hogy a comb felső harmadába kell beadni. Lehet, hogy ez is dokifüggő, de a leírás a combot mondja.

ZuluKép
Nem semmi kalandjaid vannak a gyerkőceiddel. De azért egy kicsit biztos élvezed Kép Olyan aranyos mindkettő Kép És a fürcsis kép Kép
Biztosan tudom, hogy létezik biciklis bukó kis méretben is, mert anno unokatesóm kislányának volt már akkor, amikor még járni se tudott. Nem tudom hol lehet beszerezni, de majd megpróbálom megkérdezni. Mivel ők soproniak, lehet Ausztria lesz a dologból.

Maci_2Kép
Igen, piros pulcsiban voltam a talin. Abban legalább rámfigyel a kisfiam. Kép

Képzeljétek végre kipróbáltuk a kengurut. Dani nagyon élvezte és én is, mert sokkal könyebb volt így vinni. Ráadásul a babhordót lassan kinövi. Tegnap lemértem 70cm hosszú. Nem sok ez egy 3 hónaposnak? Vagy lehet, hogy csak én mértem rosszul?

Na most megyek, úgy hallom felébredt a gyermek, majd még jövök, mert nem volt időm mindent végigolvasni.

Réka
muki
 
 


Oltás popsiba: Azt nem tudom kevésbé fáj e de az tuti hogy utána nem kell borogatni és nem lesz csomós ha oda adják. Ugyani s Emma di-per-te otásokat oda kapta, mert a kórházi injekció után ugye az egyik combja ilyn szempontból hazsnálhatatlan lett, és a di-per-té vel együtt vana Hib oltás, így két comb szükségeltetne. De neki csak egy ép volt, így a di-per-tének maradt a popó.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 

 
 

Réka!

A feje búbjától a sarkáig mérted? mert akkor sok!Kép De ha a lába ujjáig, akkor nem sok, mert azt általában spiccben tartják.

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan bejelentkezem, mert mindjárt jön az unokatesóm, és még vasalnom is kéne. Köszi mindenkinek az együttérző szavakat láz- és gyerekdoki-ügyben, és a tanácsokat babakocsival való metrózás-ügyben! Kép

Magdi,
én most nagyon úgy érzem, hogy babakocsizás lesz belőle! Kép

Gömb,
nem ment el a mail? A bánatba! Már kidobtam a "sent items"-ből is! Na mind1, csak azt akartam, hogy nagyon-nagyon köszi mégeccer a felajánlást, szerintem nem nagyon tudok gyerekülést szerezni, úgyhogy megpróbálkozom a babakocsi-metró felállással. De majd, ha lesz idő, azért írok még egy mailt Kép.

Lányok,
jó, hogy pont most jött elő ez a fejvédő-dolog! Tegnap kicsi lányom háromszor egymás után akkorát esett, hogy csak na. Hasról hátra fordulás közben túl hamar elengedte magát, és a kobakja hatalmasat koppant a szőnyegpadlón, persze keserves sírásba kezdett. Az egész nem is lett volna olyan szörnyű, mert megvigasztalgattam, megpuszilgattam, de pont az anyós előtt Kép, olyan érzésem volt, hogy biztos azt gondolja, hogy nem figyelek eléggé erre a gyerekre Kép. Pláne, hogy utána még egy hasonlót, bár kisebbet produkált, végül, hogy megkoronázza a napot, egy hasoncsúszás közbeni orrabukást. Ez sem volt olyan nagy, de akkor már tök hülyének éreztem magam, hogy itt ülök mellette a játszószőnyegen, és nem tudom elkapni KépKépKép. Szóval akkor nekem is eszembe jutott, hogy bukósisakot (térd- és könyökvédőt) Kép kéne ráadni, mert önveszélyes a gyerek...

Na, megyek vasalni, pusza
Franyó
franyo
 
 


Manó

Én a sarkáig próbáltam, de nagyon izeg-mozog. Ti hogy tudjátok megmérni. A kórházban a hathetes kontrollon rövidebbet mértek, mint amennyivel született, meg 4 hetesen mértek, de a súlyt meg egy kilóval fölfele rontották el.
Jó volt nézni a férjemet, aki kint ült a vizsgáló előtt, de amikor meghalotta, hogy 6,5 kilós a hathetes gyereke akkor rémülten bejött. Kép
Réka
muki
 
 


Kedves Édesanya!

Ismét lesz Séta a Szoptatásért az Anyatej Világnapja alkalmából
2003. augusztus 2-án, szombaton
10-13 óráig
a Margitszigeten.

Figyelemfelkeltő sétánk hagyományosan a szökőkúttól indul, s
a volt Vörösmarty kertmozi melletti,
szépen felújított játszótérnél ér véget, ahol gazdag programmal várjuk
az egész családot.
(Eső esetén a Víztorony lábánál lévő Coronádó étterem
fedett teraszán találkozunk.)

A La Leche Liga és a Kismama Magazin közös fotópályázatának
nyertesei értékes ajándékokat kapnak,
ismét lesz szoptatós teszt,
személyes tanácsadás,
gyerekeknek rajzverseny,
csoportos beszélgetések az anyaságról,
az éjszaka átalvásáról,
a szoptatással kapcsolatos tévhitekről,
a hozzátáplálásról,
intimtorna tréner tart bemutatót a szülésre való felkészüléshez
és a szülés után hasznos gyakorlatokból,
valamint
várandós mamák között fogunk kisorsolni 3 db
Szoptatás című könyvet.

A helyszínen megvásárolhatóak lesznek tájékoztató füzeteink, sőt,
újdonság az LLL-es póló, vászontáska és jegyzettömb.
Tárgyi vagy készpénzes
adományokat ismét köszönettel fogadunk.

Szeretettel várjuk családjával együtt!

La Leche Liga Magyarország
és
A Szoptatásért Magyar Egyesület
menta
 
 


Zulu
Táskában virágKép De legalább kaptál, ez is valami! Tessék megbecsülni!
Az én férjem még nőnapra se vesz virágot, inkább csokit vagy bármi mást. A virág az ciki. Hiába mondom neki, hogy ha hordaná a jegygyűrűjét, mindenki tudná, hogy az édes kis nejének veszi, az már nem cikiKép (Egyébként a melójára-bútorgyártás- és az edzésre-gyúr-hivatkozva tagadja meg a gyűrű viselését, hogy balesetveszélyes. Mesélhetnék a házimunkáról, mint baleseti tényezőrőlKép. A ti férjeitek hordják?)
Zulu, te is hallod a bulit? Állítólag itt Újpesten is bemérték a zajszintet, hiszi a piszi, tökre hallani lehetett este 11kor.

Manó2
A hordozóban cígölöd a 7kilós dedet? Nem semmi. Nekem már Kevin is bazi nehéz úgy kézben+hordozóval, már addig is, amíg kiemelem a kocsiból, nemhogy sétálni. (Vagy félreértettem?) Milyen edzésre jársz? Babacipelősre?Kép

Nadine
Kevin holnap lesz 7hetes és 6 kiló felett van. Hogy pont mennyi, azt nemtom, mert szabin van a védőnéni, a héten nem mértük, de ráálltam vele az itthoni digimérlegünkre, és 6 kilóval mutatott többet, fél kilós pontossággal mér, tehát 6,5 még nincs a kölökKép Jó nehéz, tényleg.
Mindkét karján (írd és mondd) 6 azaz hat darab hurka van. Külön csuklóhurka extrávalKép
Ja, és ha mondogatjuk neki, hogy "szia Dagimadár!" iszonyúan vigyorog. Remélem, nem hiszi, hogy ez a neveKép Bodyból már 68-as kell, rugiból is csak pár db 62-es jó, a nagyobbak.
Alvásügyben: szerintem csak örülj nagyon, és reménykedj, hogy így marad a gyerkőc. Kép Bár én is elsőbabás vagyok, ez nem mérvadó.
Képeket csak este nézek, de biztos édesek.

Kaska,
Én még emlékszem, a pocisoknál te voltál a társaság motorjaKép Majd visszarázódsz!
Ja, a méreganyagos dolgot a fogyival én is olvastam valahol. Lehet benne valami, de a lassú, némi lightos mozgással megtámogatott fogyás csak nem árt? Én tegnap kezdtem el szobabiciklizni, kezdetnek 10 perc, leizzadtam, siralmas. De másfél évem van leadni a felesleget, mert azt megfogadtam, hogy a 2. babának nem megyek neki plusszkilókkal, jönnek azok maguktól a terhesség alatt…

Ma jönnek a mosógépszerelők 9 és 2(!) közt. Ha nem kismama lennék, megütne a guta egy ilyen termintől. Így csak imádkozom, hogy ne szopi közben kaputelefonozzanak.Kép

Na, pusza
Elli+Kevin, akit meglátva mindenki a hurkáit kezdi számolniKép
ellimami
 
 


Sziasztok!
A talis kepek nagyon szuperek koszi mindenkinek. Nehanyat le is mentettem es rajottem en vagyok a legdagadtabb az osszes anyuka kozott, de sajna en fogyozni most nem tudok, mert ha nem eszek remdesen akkor Bori baba sem tud enni...

Ferfiak es a mosas: paromnal meg kollegista koraban 3 fokozata volt a szennyesnek 1 mosando, 2 futni meg jo, 3 kicsit budos felveheto.... attol kapta sikito fraszt amikor a tiszta es a 3 fokozatu elfogyott akkor ujra csoportositotta a szennyest...
Azota mar mos is igaz 6x el kell mondani mit hova toltson (oblito mosopor).

Myssnia,
Elalvasnal halk zenet probaltal mar? Kristofnal anno bejott talan Vivaldi. Ennek ellenere vagy ezert nem lett muzikalis sot Kép

Urszila,
Holnap mesz a Polgarmesteri Hivatalba az Anyatej Vilagnapja alkalmabol rendezendo unnepsegre? Talalkozhatnank.

Bori most alszik. Nem tudom mi baja szemenek tiszta valadek. Anyatejes vattaval torolgettem mintha javulna, de delutan megmutatom doki neninek.

Na megyek mosni ha mar annyit irtam rola.

Ari es a csipas szemu Bori
ari
 
 


Sziasztok!

Úgy néz ki, jól vagyunk. Hurrá!!!

Kaska!
Szerintem ne aggódj, hogy antiszociális leszel.
1.
beu
 
 


Elli,
nálam már járt a mosógépszerelő. DobcsereKép. Közben a férjemmel összefogva osztották az észt, hogy miként lehetne egyszerűsíteni a mosási szokásaimat.

pusz
Zulu, a rosszulmosó

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Réka!

Mi úgy szoktuk márni, hogy hanytt fektetjük, könyv, vagy vonalzó a feje búbjához, gyerek lába kihúz, sarkánál az ujjam leteszem, a férjem meg méri a két pont közötti távolságot,eközben gyerek már rég messze járKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Íme a mi mosógépünk hiteles története. Még annyi, hogy naná, hogy egy év múlva újra, de persze állította a pasi, hogy pont erre, nem érvényes a garancia. sofka

Mosógép



Le kell szögeznem, hogy bírom a nomád életet. Mit nekem kemping, szabadban főzés, sátorverés. De nem szeretek mosni. Nem véletlen, hogy egyik legfontosabb családtagunk Marcsa, a mosógép. A nyaralás után kétheti szennyesünk megtölti a mosókonyhát, én köszöntöm Marcsát, és biztosítom arról, hogy nagyon hiányzott. De látszik rajta, hogy már ráfért a pihenés. Így új erővel láthat a nagy feladatnak. Mosópor, öblítő, 40 fok. Kész. Elindítom. Még az ajtóhoz sem érek, mikor különös zajt hallok. Morgás, hörgés. Ruha ki. Végigtapogatom a dobot, de nincs benne szög vagy pénz. Ruha vissza. Indítás. Irdatlan csörömpölés. Megállítom. Velem lehet beszélni, ha nem hát nem. Majd este a párom megnézi.
Azaz megnézné, ha legalább a borítást le tudná venni. De a csavarok, amik a burkolatot tartják egyszer-használatosak. Nem lehet őket csak úgy ki-be tekergetni. Félóra szerszámkészítés, és az álarc lehull. Csapágyas – hangzik az ítélet – pedig még csak két éves. Hívd fel a szakszervízt, náluk biztos van alkatrész. Addig? Nagyanyád hogyan mosott? Neked nem is kell a patakhoz menni:

Másnap 8 óra, telefon. Udvarias női hang: Csak egy év a garancia. A csapágyra is. Biztos túl sokat használják, és nem előírás szerint! Ez megbízható márka. Be kellene hozni, egy hét alatt megvan – Nem hiszek a fülemnek. Lelki szemeim előtt látom, ahogy két kislányommal hármasban megpróbáljuk a monstrum Marcsát feltuszakolni a buszra, mire a hang megnyugtat: Gondoskodnak a szállításról: Az ár egy útra 8.000.- Forint. Elakad a lélegzetem, és nagyon illedelmesen a javítás ára felől érdeklődöm: Csapágycsere 25.000.- - és most elveszti türelmét - Persze ritkán fordul elő, hogy elég a csapágyat kicserélni. Mindenki azt mondja, hogy csak az a baj. De nem. Általában rossz a szivattyú, a dob is. Legszívesebben nem is mondanék előre árat. – Mégis, úgy hozzávetőleg mennyi? És mikorra lenne kész? – Minimum egy hét. Az árat meg majd kalkuláljuk – Egy hét? És legalább harmincezer? - Köszönöm, még meggondolom.

A szomszédasszony szerencsére tud egy szerelőt. A névjegyén az áll, nagycsaládoknak kedvezmény. Sajnos csak másnap ér rá. De a helyszínre jön. A várható ár is elfogadható. Egy napig még kibírjuk, a lakást elárasztja a tűzhelyen rotyogó ruha szaga. Mint hajdan nagyanyámnál gondolom. Próbálok a helyzethez sportosan viszonyulni, körömkefével zoknit sikálok.

Megérkezik a szerelő. Humorosan fogja fel a helyzetet. A dob mögül kioperál két marék szöget, és 100.- forintot –kettesekben. Nem oktat ki. Csak kérdez: Víz nem folyt korábban? Nem maradt nagyon vizes a ruha? – Nem. – állítom konokul, de látom, hogy nem hiszi. - Szerintem a szivattyú is rossz, ki kellene cserélni – mondja. Döbbenten állok. De ő a szakember. - Mennyi? – nyögöm végül – Még 12.000. - A férjemet hívom, megszavazzuk. Bár lassan új mosógépet vehetnénk. De Marcsa még olyan fiatal!! Újabb két óra, a mélyből különös zajok: kalapálás, fűrészelés. Nem merek a pincébe menni. Éppen ebédel a ház ura, mikor a szerelő megjelenik. Kész. Számol. Uralkodom az arcomon. A párom is. Korrekt ember, levonja a nagycsaládos kedvezményt. Számlát nem ad, de vállal fél év garanciát. Tájékoztat arról, hogy – bár mindent elkövetett, maradt a gépben alkatrész, ami hamarosan tönkremegy majd és akkor… De ez még legalább egy év.
Ruha a gépbe, mosópor, öblítőszer, 40 fok. Ebéd, csendes pihenő. Lemegyek a ruháért. Sóbálvánnyá változom. A pincében bokáig áll a víz.
Rohanok a telefonhoz, a szerelő már nem készséges. Sőt nyűgös. Hétvégén nem dolgozik. Majd hétfőn. – mondja, és nem marad el az atyai figyelmeztetés sem: Addig ne használja!

A szennyeshegyek tetején ülök. Nem sírok. A garanciára gondolok. Nem kellett volna fél év, beértem volna fél órával is.
sofka
 
 


Sziasztok!
Mindent visszaolvasni nem volt erőm, de egy két dologra még emlékszemKép

Franyó,
gratula Annához, gyönyörű és nagyon ügyi is, hogy már így mászik és próbál ülni!KépKépKép
Uncsitesó is szépségesKép

Fejbeverés: ismerős a dolog, nálunk is játszik forgásnál néha, persze utána olyan bömbi van, mintha nem is a padlószőnyegre, hanem egyenesen a betonra érkezett volna. Szerintem nem kell maguktól is megvédeni őket, mert egy két koppanás még nem a világ, ráadásul így tanulják meg, hogy vigyázni kell. Persze ha fáradtabbak, akkor könnyebben történik baleset. Én ilyenkor mindig megpróbálom gyorsan felkapni, hogy be se következzen a sírás, de persze, hogy nem megy mindig. Ez van. Szerintem minden gyerek átmegy ezen, én is estem le mászókáról, hintáról és korlátról, aztán mégis egész értelmes vagyok(reméljük)Kép.Anyós ne szóljon semmit, tuti, hogy az ő kisfia is szerzett annó hasonló "sebeket". Take it easy!

Nálunk most a legujjabb extrém sport hátonfekvésben hátrafelé ugrani a pelenkázón, aminek kőkemény(na meg éles) bútorlap a háta.Kép Tegnap be is következett, ami előre látható volt, a nagy ugra bugrában brutálisan beütötte a fejét. Gyorsan felkaptam őkelmét és szerencsére nem volt belőle nagyobb gond. Ahogy egyre mozgékonyabb a lelkem, egyre önveszélyesebb, nem igazán lehet magára hagyni.
Minap nagy csend volt a szobában, hát mikor bejöttem látom, hogy a szék lábát rángatja maga felé, kis híja volt, hogy nem rántotta magára, és még csak 6 hónapos, mi lesz később mikor már járni is tud??? Oda kell figyelni nincs mese, de mindentől megvédeni ugysem lehet...KépKép

Anyakati,
minden gyermeked gyönyörű, nem csak képen, hanem előben is, még szerencse, hogy nem hallgattál anyósodra és a fiad után jöttek a csajok is!Kép
Sári szája gyógyulóban? küldök neki gyógypuszikat:pusz-puszKép

Leszter,
köszönet a sok fantasztikus képért férjecskédnek.Kép
Petra mindig ilyen nyugis baba, mint amilyen a talin volt? mert akkor irigy-irgy

Orsoly,
gartula a 5.foghoz és a 7hóhoz!!!Kép
van már olyan kajcsi, amit elfogad Lackó???
Bence a sütőtököt úgy-ahogy elfogadta, mondjuk nagy mennyiség nem fogyott, de már az is valami, hogy bejutott a száján más is a tejen kívül. Meg is látszott másnap a pelusban.Kép
Most újra almát akarok adni neki, hátha emlékszik még az ízére és most jobban bejön. A kanállal kissé gondban van, de az ujjamról szépen leszopizza, a gond csak az, hogy iszonyat erővel szívKép, nem marad ujjam, ha így eszik továbbra is, meg aztán jó lenne nem rászoktatni a malackodásra.KépKépKép

Myssnia,
Szilárd varázsitatója a 3+-os, ha jól emlékszem, ugye? Mióta használjátok? Egyből tudott inni belőle? Én most 6+sat vettem Bencének, ugyan még nem próbáltuk, de kicsit elbizonytalanodtam, hogy talán nem ezzel kéne indítani, hanem a 3+ssal. vélemény?
Gyermek egyébként gyönyörű!!! mondjuk a szüleit figyelembe véve ez nem volt meglepetés.Kép

Zulu,
gyermekeid szuper ügyik és gyönyörűek. Maca haláli édes és jók a fürdős képek is. Gratula mind2höz!!!Kép
Kérdés: nem emlékszel egész véletlenül, hogy az ominózus textil könyv(Csalogány utcai) mennyit kóstált? Nagyon tetszett a gyereknek, gondoltam meglepem vele, de itt a környéken nincs egy nyamvadt bolt sem, ahol megnézhetném. A MiniManóban meg nem láttam ilyet.Kép Barinőm BUdán lakik, lehet ráveszem, hogy vegye meg, de jó lenne tudni, hogy hogyé adják.Képköszi előre is.
Mosás: mivel 1hónapig voltam decemberben kórházban Bencét várva, Apa igyencsak a végére járt minden titok rejtelmének: főzés,mosogatás az ment előtte is DE a mosás és a vasalás(fél óra/ing) az új volt. Néhány ruhánk ma is magán hordozza ennek a hónapnak az emlékeit és Apa azóta sem indított el egy programot sem a gépen, mindkettőnk(és ruháink)örömére.KépKépKép
TáskavirágKép PelikánfejKép

Beu,
atya-gatya 4hósan ilyen méretek, nem semmi. Bencém fél éves ennyi kb.Kép Lőrinces Julcsis képek szuperek! Mind2 nagyon édi és zabálnivaló!(Kangi ez Neked is szól!)
Írtam mailt, megkaptad?

Menta,
köszi, hogy beraktad a felhívást, úgy mennék, sajna pont a hétvégén megyünk anyósékhoz(180kmre) apósom szülinapját ülni.Kép Mindenkinek jó szórakozást!

Rólunk:
mostanában a legnagyobb sláger a 4kézláb ringatózás, olyan édi meg kell zabálni.Kép ill. a szekrényajtók püfölése, ami nem annyira édi és állandó figyelmet követel, ugyanis van üveg ajtós is ill. az ajtókon egyenlőre nincs zár és félek, hogy a matatásban előbb utóbb odacsípődik egy ujjacskaKép
Ötlet, hogy lehet megfékezni ill. megelőzni? Gyerekzárat gyenlőre csak olyat láttam, amit fúrni kell és hát nincs szívem a vadi új IKEÁs szekrénysort szétfurkálni. talán érhető, persze lehet, hogy nem lesz más választás...

gyorsan elküldöm, mert kisregény lett, na meg amíg nem esik elmegyünk sétálni, aztán visszanézek még hozzátok, igyekszem legalább néha képbe hozni magamat, pusza
Timici

U.i.:
Tök jók a recipék, köszi Mindenkinek. Mindet elmentettem, egyszer talán eljutok a megvalósításig is.
timici
 
 


Lányok
most hívott a férjem, hogy a Skandi lottón 7-ből 6-os találatunk van. 56 mila helyett 110 ezer, mert a 18-as helyett 20-ast ikszeltünk (vagy fordítva, nemtom, kicsit ideges lettem.)
Azóta csak arra tudok gondolni, hogy ... nem írom le, csúnya, nem való ide.Kép
Mondtam apának, hogy ERRE nem vagyok kíváncsi, csak arra, ha tényleg nyerünk.
Grrrrrrrrr...!!!!!!!

Szerelők persze még sehol.
Na, mindegy. Muszáj volt kipuffognom magam.
pusza

Elli
ellimami
 
 


SofkaKépKépKépKépKépKép
timici
 
 


Sziasztok!

Árkádos infókat köszi! Tegnap teszteltük a bkvzást, ANikó utálja a buszajtó nyilását csukódását. Árkád egyébként egész jó hely, van külön pelenkázó, szivaccsal, melegvizzel, szappannal, papirtörlővel és székkel!!!

Magdi, majd kiderül mennyit váratnak a MC-ben, mi 9.50-re kaptuk az időpontot.

Dárga lányom a tegnapi fél 2 és 5 órás kelés után ma 3/4 6-ig aludt. Csak tudnám, min múlik!

Ildi

Ildi
pildi
 
 


Annyi jó dolgot írtok mindig. de sajna még nincs időm, hogy végigolvasgassalak benneteket, csak röviden olvasgatok bele.
nem tudom, egyszer majd lesz e annyi időm, hogy végigolvassam Kép?

Azt szeretném kérdezniu, hogy mellfájásre a Garmastan kenőcsőn kívül tudtok ajánlani valamit?A fürdetőkrém nálunk is elég darabos, tényleg kipróbálom a felmelegítést Kép
Jó ötlet.

Robóka tegnap este ismét "szirénázott", és alig bírtam megnyugtatni .Vagyis szerintem nem is nekem sikerült, csak már elfáradt a sok sírásba.De egész este csak nyöszörgött a kiságyba, így nem sokat aludtunk Kép.
Ti teát adtatok a pindurkátoknak annó?Nekem azt mondák, hogy csak tejcsi...

Mindenkinek köszönök mindent.

Bízom benne, hogy mielőbb bekapcsolódhatok hozzátok több időre Kép.

Anita
anita77
 
 


Elli,
KépKép.

Sofka,
nálunk is hasonlóan zajlott a dolog, a pasi csak sorolta, sorolta a gép nyűgjeit, én már oda se figyeltem, csak a lényeg maradt meg, a muki elvitorlázott a dobbal, majd valamikor hozza az újat, addig szegény gépem kibelezve álla lépcsőházbanKép. És szintén 30 körül jósolta a végösszegetKépKépKép.

Timici,
hú, már nagyon rég vettem, de talán olyan 1400 körül van. Többféle mintával, meg azt hiszem, van nagyobb is. Nekem is ez a kedvencem, ez köti le legtovább a kiscsajt.
Ajtók:
nekem olyan zárak vannak, amik a fogantyúkat kötik össze. Jó hogy írod, lassan elő kellene bányásznom, mert Macóka is elkezdte ostromolni az ajtókat.

Réka,
mi úgy mérünk, hogy a skacot a pelenkázón feltoljuk a falig, láb kinyújt, anya bejelöl, apa mér.
Sisakinfót köszi, akkor legalább azt tudjuk, hogy létezik ilyen picikeKép.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Köszönöm a mérési ötleteket! Este, ha apa is hazajön kipróbálom.

Csalogány utcában milyen bolt van, ahol ezt a könyvet is lehet kapni? Nekem is nagyon tetszett.
Ja és Zulu, olyan kis állatkát ami Maca kezén volt hol lehet beszerezni? Emlékszem, hogy már láttam, de nem tudom, hogy hol.

Réka, a tudatlan
muki
 
 


Ellimami!

moat akkor mi van a skandi lottóval? 110 ezret nyertetek? Azért az se semmi! Én eddig max egy erest enyertem az 5-ös lottón. Én már egy 4-es találattal is nagyon boldog lennék az 5-ös lottón. Kép De hát mi nem vagyun túl szerencsés család, sose nyerünk semmit közel-távoli rokonságot figyelembe véve se.Kép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Réka,
a Madrinában vettem bocit.
Csalogány u.-ban a pelenkadiszkontban vannak játékok, ez egy icipici üzlet, pontosan nem is tudom a számot, de a Széna tér felől nagyon közel van. BabyFun a neve.

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sofka, látom, téged már megnevelt az életKép Én még szoktam néha berzenkedni, de érzem, nemsokára én is betörökKép
Nekem ma a matávos szerelőnek sikerült olyan dolgokat mutatni, hogy elállt a lélegzete. Szerinte az a hiba, amit az ISDN dobozunk produkált, nem létezik és azt sem értette, hogy műxik az internetünk a gépen talált modembeállításokkal. Hát szakember az ilyen, akinek én magyarázok el mindent?Kép Szegény magában motyogott távozás közben...azt hiszem, a nálunk tett látogatása után sürgősen szabira megyKép
Korábbi eszmefuttatásodról meg az jutott eszembe, már én is sokat emlegettem a páromnak, hogy vissza fogom még sírni a régi gyerekringatós éjjeket, amikor az ablakra tapadt Garfieldként (az erőltetett vigyort is beleértve) várom haza a lyányokat és mindenféle szörnyeket fantáziálok közbenKép

Zulu, mit kritizálsz, örülj, hogy egyáltalán kaptál virágotKép Az én férjem akkor szokott le a virágvásárlásról, amikor képtelen volt eltalálni a házassági évfordulónkat, csak a 28.-a jutott eszébe, így 3x is megpróbálkozott vele. Gondolhatod, a 3. alkalommal, én marha, már szakadtam a röhögéstől, jól el is vettem a kedvét. Azóta csak csokit hoz, ha nem jó a dátum, legfeljebb magába tömi felkiáltássalKép
A hordozó dolgon már én is töprengtem, amikor Timi belegyömöszöli magát a kicsiébe és kissé rászorul a fenekéreKép, pedig súlyban még jó!
Az én párom is leegyszerűsítette a mosást, amíg távol voltam a két deddel, nem is fértem be a szennyestől a fürdőszobábaKép Tőle biztos nem kopott a mosógépKép A dobcserével jól rámijesztettél, a miénk már 5 éves jószág, lassan benne van már a korban...hajjajKép

Franyó, ne aggódj, fog még nagyobbakat is potyogni a leányzó, ez elkerülhetetlenKép Szerintem ezt minden anya átélte, talán anyósodnak is rémlik még valamiKép Nekem Timi játszotta 1 hónapig, hogy ácsorgásból idült vigyorral a képén vágta magát hanyat a parkettán, hogy csak úgy recsegett a fejeKép Aztán megőszült anyjára tekintettel leszokott róla.

Kakukkfű, együtérzek veled, de jótanácsom sajna nincs, én is folyamatosan szívok ZsebivelKép Néha azt hiszem, beállt a rend, amikor egy-egy éjszakát átalszik és nappal is durmol pár órát, aztán kezdődik minden előlrőlKép Mi most éppen ott tartunk, hogy éjjel 3-4x kel és reggel 6-kor ébresztő van, nappal meg 2x 1,5 órát szunyál, persze, ha az első ásításra azonnal ágyba tuszkolom. Ha ezt elszalasztom, nekem lőttek, órákig rázhatom a fenekét egy nyűgös babának.

Kaska, ne aggódj, majd helyrerázódszKép Az első 3 hónapban a kialvatlansággal arányosan kicsit elapad az ember humorérzéke, de ez is megfordítható folyamatKép
A fogyizásról én is úgy tudom, hogyha túl gyors, méreganyagok jutnak a tejbe, ami nem kifejezetten a baba javát szolgáljaKép

Nadine, ne izgulj, a fronttól rengeteget képesek aludni a babák...vagy éppen fordítvaKép Na ez a rosszabbik verzió.
A szurit nem tudom, nálunk mindíg lábba adják.
Zsani egyre formásabb és nagyon elmélyülten tud már nézniKép

Beu, örülök, hogy Lőrinc kiheverte az oltástKép Nagyon helyesek Julcsival a képeken, nem látszik, hogy nyűgös volt.

Tegnap csak olvasni bírtam, mert olyan fejfájásom van már lassan két napja, hogy ketté áll a fülem tőleKép Naná, hogy az Algo meg se kottyant neki, attól félek, szemüveg dioptria van a háttérbenKép
Timi meg folyamatos hisztiben él, mióta itt a férjem fia, mert féltékeny rá a kiscsajKép Szegénynek nem elég, hogy van egy kishuga, most még egy bátyót is kapott hozzáKép Én meg csak békésen őszülgetek...
Zsebi meg reklamálja a hozzátápit, kinéz még egy nyamvadt vajaskenyeret is a számból, én meg gonosz anyaként képes vagyok anyatejjel kiszúrni a szemétKép
Újabb képek a kis zsebzsarnokról:
Kép

Kép


Na mennem kell, pussz
Momo


Momo
momo
 
 


SziasztokKép

Tegnap rossz volt a gép, azért nem jöttem.

A hordozóhoz valami magasságmaximum is van, de nem tudom mi az.
Az tény, hogy Dorina kihízta, így hamarosan el fogom adni, hisz olyan, mintha új lenne.

Dorina is sokat esik hanyatt, és nagyon féltem is miatta.
Én bébikompban gondolkodom- de mire megveszem, lehet, hogy már megyKép

GömbKép

Dorina is mindent meg akar enni, ami az útjába kerül. Arra kell figyelni, gogy a torkán ne akadjon.

Volt a védőnéni, és megdicsért minketKép

Megyek, mert fura hangok jönnek a másik szobábólKép

Heni
heni1979
 
 


Heni!
Bébikompot NE vegyél. Rengeteg olyan balesetnek a forrása, ami nélküle elő sem fordulhjatna. Ha nekem nem hiszel konzultálj a gyereksebészettel. A kis gézengúzok anélkül is éppen eléggé próbára teszik őrangyalaikat.
Momo!
Hát második feleségnek lenni nem könnyű. Gondoltam, nyitok erről egy topikot. Vagy már van? Ha valaki tudja, jelezze! Nálunk a nagyok szerencsére már egészen nagyok, de voltak húzos időszakaink. Csak lazíts, take it easy. Tudod, így köszönnek a Harlemben a kosarasok.
sofka
sofka
 
 


Sziasztok!

Anita: mellfájásra a legbiztosabb gyógymód, hogy jól legyen a baba a cicin. Ha ez van, akkor nem szabad fájnia, sebesednie, akkor se, ha órákig nyüstöli. Esetleg nézesd meg valaki lll-essel.

Bébikomp: van is erről topik, szerintem is többet árt mint használ. Balesetek, mozgásfejlődés felboritása, megszokja, hogy nem esik-nincs baja, kivéve is eldobja magát stb. Ne akarjuk olyan mozgásra kényszeriteni, amire még nem képes, próbáljuk olyan dolgokkal lekötni, amikre már képes. Élvezzük, hogy még pici, hip-hop menni fog komp nélkül is és rohanhatunk utána.

ILdi

Ildi
pildi
 
 


Zulu!
Köszi az infókat, szerintem holnap el is megyünk játékvásárló körútra, mert ma annyira rendes volt Dönci, hogy a holnapra szánt házimunkát is meg tudtam csinálni. Pedig végig ébren volt és egyedül játszott. Ráadásul szombaton lesz 3 hónapos, ezek a hófordulók meg nálunk még egyenlőre ünnepek.

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

Köszi a Bébikompos tanácsokat, és sem szívesen gondoltam rá, csak sima terep van a szobában, és az előszobában, tehát nincs küszöb.
Ez csak egy kósza ötlet arra vonatkozóan, hogy hogyan tudnám megakadályozni ezt a sok esést.
Nem hiszitek el, de 6 és fél hónaposan szabályosan feláll mindenben, de már kezdi az egyensúlyát is próbálgatni, és elesik, megcsúszik és kopp.
A másik, amit eddig nem akartam ide pánikkeltés miatt leírni, az egyik baba, aki Dorinával egyidős, leesett 2 hete az ágyról, és koponyaalapi töréssel kezelik a kórházban.
És én is ettől félek.
Oké ez egyedi eset,de mi van ha.
Vagy nincs valakinek valami ötlete, hogy hogyan tudnám valahogy legalább az esések egy részét megakadályozni. Mert az én lányom az ágyában körbe megy a rács mellett, és mellényúl, akkor is kopp, a sűrűlyukú járókában feláll, akkor is kopp, és még nem is számoltam a Bence által okozott balesetekkel. Ilyenkor olyan szerencsétlennek, és nemanyánakvaló-nak érzem magamat.

Úgyhogy én nem mozgásgyorsítás végett gondoltam a bébikompraKép

Heni
heni1979
 
 


Sofka!
A sok balhé (ami a mosógépetekkel történt) ellenére azért irigy vagyok, mert nekünk nemhogy mosókonyhánk, de rendes konyhánk sincs, itt 36 négyzetméteren. De már épül az új lakás. Kép Mosókonyha ott se lesz. Kép

Momo!
Zsebzsarnok. Kép

Myssnia!
Nekem semmi nem jön be a Szilárdos kisfilmből. Kép Mit csinálok rosszul? Pedig nagyon érdekel!

Réka
muki
 
 


Heni!
Mi már most 3 hónaposan kénytelenek voltunnk leköltözni az ágyról a földre, mert le tud róla forogni. A kiságyat meg körbeszivacsoztuk, miután kétszer úgy beszorult Dani lába, hogy az egész ágyat el kellett fektetni, hogy ki tudjam szabadítani. Szerintem ez az esések ellen is jó lesz majd.

Járóka? Nálatok nem vált be?

Réka
muki
 
 


Sziasztok!

Heni!

nekünk van kompunk, de csak most vettem neki olyna 9 hónapos korában, mikor már egyedül felállt, játéknak, hogy majd élvezi. háát, én csalódtam benne, nem mondhatom hogy iagazán tetszene neki, néha beleteszem és 10-15 percig eljátszik vele, lepakolja a könyveketa könyvespolcról a nappaliban, meg az erkélyen szoktam néha beletenni, ha mint kint ücsörgünk, neki az a fotelja. Szóval csak egy játék nekia sok közül. Küszöbön meg sem próbál vele átmenni, abszolót nem közlekedésre hazsnálja csak ücsörögni (szokott bene kekszet majszolni).
Szóval ha vezstek előtte mindenképpen próbáljátok ki a boltban hogy tetszik e neki egyáltalán. Én most így utólag sajnálom hogy vettünk, mert nem használja ki. Még jó hogy egy olcsó fajtát hoztam, nem a márkásat tripla ennyiért.Kép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Réka!

Nem mert abban is ugyanúgy esik-kel, meg mászni is tud már és meg akarja hódítani a világot.
Lassan Daninál is kialakul a kicsi az ágy- a szoba a lakás effektus.
Mondjuk Bence nem volt ennyire gyors fejlődésű, és ezért is furcs nekem most Dorina teljesítménye.
De remélem csak pár hétig tar a dolog nála, mint az ülésnél. Akkor is sokat dülöngélt, felborult, aztán egyszer stabilan ült, és azóta is.

EllimamiKép

Gratula a 6-oshoz. Tudom bosszantó, de mikor én a lutrin játszottm, gondold el 7-ből 5 számot találtam el (2000Ft), egy meg mellette volt, (106 ezer Ft lett volnaKép)

BeuKép

Mindig elfelejtettem írni, mailt megkaptam, köszi

Heni
heni1979
 
 


Lgo duplo mail címet nem tudom már ki kérte, de : irisz@tvnetwork.hu
használt cucc, és elég nagy a sorban állás, de azért mi is kb 1 hónap múlva sorra kerültünk. érdemes letisztázni vele hogy milyen elemekre gondoltok, a félreértések elkerülése végett.
Ki is lehet menni érte, de postán is elküldi (Dunaharaszti). 7000 Ft/kg

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Sofka, a novella jo Kép, a sztori meg KépKépKépKépKép

Beu, nagyon edes Lorinc Julcsival! Kép

Momo, mit nem adnek erte, ha ZSombi hajlando lenne barmit is megenni az anyatejen kivul! Kép Mindenkinek mas a problemaja. KépKép A kepek viszont aranyosak! Kép

Norka, ma megkerdeztem Apajat. A kukoricapelust 2800 Ft-ert veszi, 60 db van egy dobozban. Es csak a Csalogany utcai boltban ennyi, a Megatoys-ban kifejezetten dragabb! Kép Reka, ez az a Csalogany utcai bolt, ahol a jatekot szandekozod venni. Egy legopincenek kinezo helyisegben van az egyik hazban.

Heni, csak drukkolni tudok Neked es egyutterezni a potyogo aproneppel...otletem az sajnos nincs. KépKép

Ellimanmi, ne legy telhetetlen! Kép Nekem eddigi max. nyeremenyem (vagy 10 eve lottozom rendszeresen) 6eFt penz volt. Kép

Timici, gratu a negykezlabazashoz! KépKép

Zulu, a pasik mar csak ilyenek! Nekem Apaja (aki soha az eletben nem mosogatott) tartott kioktatast, hogy milyen mosogatora van szukseg az uj konyhabutorban. Kép Azt hittem helyben elajulok....Kép

Sziget tali: eddig csak Zulu es en mennenk. Csajok, hat hol van a vallalkozokedv? Kép

Pussz,
Gombóc
gombóc
 
 


Hali Csajok!

Maci2 valószinűleg nem raktál pipát a cím melletti kiskockába. Ezt útólag is megteheted, módosításként.

Danó is leesett annó a franciaágyunkról 8 hónapos kora körül, gyönyörűséges lila folt lett ahomlokán mivel a játéka ért előbb földet (megjegyzem, nem esett keményre). mivel akkor már kúszott, 3 nap alatt megtanítottam a helyes lejövetelre az ágyról. Zsófi mindig társasággal van az ágyunkonKép, hamár őt sem tartjuk vattábanKép

Megkapta Zsófi a 4hós szurikat, ez már nem kevés sírást váltott kiKép. Sajna olyan mint az anyja, kissírástól is csupa vörös a szeme, szemöldöke... Most alszik, két nagy borogatással a combihusiján, amire Danótól is kapott puszit.

Ma apa korábbra ígérte magát, megyünk soppingolni, valszeg Tesco vagy Auchan lesz...

Sofka, ez a sztoriKép

Mennem kell, Danó nem bír magávalKép

Pussz
Zsófi
csucsuka
 
 


Roni megkapta a 4 hós oltásokat. Szegénykém sírt pánikhangulatot keltve a váróban.

Kép

Zulu,
Patak mellé, persze, de azért a babával nem lehet könnyű (pl. melegíteni kell a vizet).
Jó példát látva talán mi is könnyebben rászánjuk magunkat .Kép

Nadine,
Biztosan ez a nyomi idő az oka. Legszívesebben én is aludnék egész nap.
Zsani nagyon édesKép
Oltást mindig a combba adták. Ma a 4 hósat, mindkét lábábaKép

Magdi,
Azért szeretném, mert a táppénz több lenne, mint a GYED.
Beszéltem a dokival. Kellemesen csalódtam. Nem igazán hallott ilyet, de nem is zárkózott el. Pár hónapról lehet szó (időnként szabival megszakítva). Hosszabb távon csak súlyos betegség esetén lehetne.

Franyó,
Nehogy már magadat okold. Ezzel jár! Ahogy ügyesednek egyre kevesebb lesz a baleset.

Kaska,
Antiszociális? Te?????????? Hahahaha! Ezt nem gondolod komolyan! Ha Vilcsi pár hónappal idősebb lenne, tuti ott tombolna veletek a szigeten.Kép

Ellimami,
Még mindig jobb, mint a 4-es találat!Kép Nekünk még az is ritkán van. Persze megértem, tényleg bosszantó.

Anita,
Sárgaságra ajánlotta a gyerekorvos a gyerekteát. De a szoptatási tanácsadó lebeszélt (nem volt nehéz dolga), így nem adtunk. AZóta sem.

Momo,
Képek édesekKép

Megpróbálok pihenni egy kicsit, amíg alszik a kiscsaj.

Maci_2
maci_2
 
 


Hello Lányok Kép
megvagyunk, csak ma fáradtabban, meg egy csomót mászkáltunk. Autós hordozót keresek Julcsinak, ConCord-ot vagy Römert, használtan. Mert a bátyusnál hamarosan kibújik a 3. kisfiú is, és ezt vissza kell adjuk nekik. Pls help, ha tudtok segíteni! Bababörzét és Babaaprót már megnéztem, találat 0, egy Römert láttam, de Zircen van Kép

Köszönjük Julcsi nevében a bókokat KépKépKép

Gombóc Kép
legfeljebb vasárnap megyünk ki, ha megyünk. De azért köszi a felszólítást!!!

Momo Kép
Zsebzsarnok képei cukrikák!!!

Ellimami Kép
ne mérgeskedj! Ez is extra zsé, nem?! Na!

Zulu Kép
pelikánséró Kép Oda se neki, irány a fodrász, oszt küzdjön ő az elemi csapásokkal addig!!!

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Gombóc!
Mikor van a sziget tali?

Réka
muki
 
 


KangiKép

Nekem Cam Bye-bye van, és eladó mivel kinőtte DorinaKép
Szerintem Julcsinak nem éri meg már hordozót venni, hanem van olyan autósülés, persze, csak, ha annak kell, és nem cipelni, ami 0-18kg ig jó.
9kg-ig menetiránnyal háttal kell bekötni.
Már Dorinának azt használjuk, ami a Bencéé voltKép

De ha érdekel, 11-én megyek Pestre, akkor megbeszélhetjükKép

Heni
heni1979
 
 


Heni Kép
köszi, de nekünk alkalomadtán cipeléshez is kell, és mindig ki kell vegyem a kocsiból, mert nem őrzött helyen állok.
Azért gondoltam hordozót venni, mert Julcsi csak sokára lesz 13kg, másrészt pedig akarunk hamar kistesót, és annak is kell majd.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Gombóc!

Az én pasim lábtörés okán adta fejét mosogatásra. Mármint az én lábam törése. Aztán, mikor újra feltűntem a konyhában, elmagyarázta, hogy nem jól csinálom!!!!! Én készségesen félreálltam, ment is egy ideig, csak most megint van munkája, sok, így visszaadta a házitündéri funkciókat. És már nem is magyaráz. Mosogatni meg nem szokott azóta. sofka
sofka
 
 


KangiKép

Ha jó az, ami Dorináé volt, akkor a tiédKép
A Babaszoba.hu-n láttam apróhirdetéseket, meg babás újságokban nézd megKép
Esetleg használt-bolt?
Meg a kismamában láttam, hogy kiállított termékeket 50%engedménnyel lehet vásásrolni a Soroksári úti Megatoys-ban

Több ötletem nincs.

Heni
heni1979
 
 


Heni Kép
mail ment.

Pussz
Kangi
kangi
 
 


KangiKép

Mail ment.

Heni
heni1979
 
 


Kangi, a mostani Anyák lapjában is elég sok hirdetés van, szerintem ott is találsz.

Sofka, én is második feleség vagyokKép Azt hiszem, tudom, mire gondolszKép
Az én férjem csak azért szokott beállni házimunkázni, hogy elmagyarázza nekem, milyen logikátlanul végzem ezeket a tevékenységeket (is). Egyetlen dolog van, amibe soha nem kotyogott bele, a portörlés, mert eszelősen retteg tőle, hogy esetleg rásózomKépKépKép

A párom ma is nagyot alakított: kikölcsönözte a videótékából azt a filmet, amit egy hónapja vettem fel az HBO-ról és hétfőn említettem neki, hogy már meg kéne nézni. Amikor szóvátettem a baklövést, csak annyit mondott, hogy most már legalább tudja, mitől volt olyan ismerős a film címeKép
Na rohanok TimizniKép

pussz
Momo


Momo
momo
 
 


Edit!
Gatula Dalmához, sok boldogságot és sok-sok tejcit nektek.

Andi!
Te döntheted el, hogy mikortól szeretnéd elkezdeni a stülési szabidat, én is csak a szülés napjától kezdtem. Kép

Finiselőknek drukk!!!!!!

Magdi
gallainémagdi
 
 


Magdi Kép
itt már mindenki túl van a finisen KépKépKép De azért köszi így utólag KépKép Kép Bár nekem speciel annak idején is drukkoltál Kép

Kaján Kangi, mintha sose néztem volna el semmit, fuj, farbarúgás nekem Kép
kangi
 
 


SZiasztok!

Maci_2! Nagyon köszi a mélt és a hiányolást meg a felköszöntést! KépKépKép Sajnos Kép (szerencsére Kép) úgy pörög ez a topik, hogy egyszerűen képtelen vagyok követni KépKépKép Néha-néha beleolvasok, de pótolgatni nincs időm, így sokszor nem értem, miről van szó, írni pedig olyan ritkán van módom, hogy az elején még néhányszor nekiültem, aztán mikor órák múltán is csak egy-két sor árválkodott a képernyőn, az is csak részletekben megírva, lemondtam rólatok ... KépKépKép Persze, szívesen csatlakoznék újra (ha még egyáltalán emlékeztek ránk), de azt nem szerettem, mikor csak annyi időm volt írni, hogy épp hány kg Vilka, mert nem ez a lényeg belőle KépKépKép SZóval, olvasni még csak-csak, lehet, hogy néha tudok majd írni is (a másik topikba, ahol Ármin révén vagyok, többször szoktam, mert ott jobban tudom követni az eseményeket), de nagy gyakoriságot nem ígérhetek továbbra sem Kép

Az aug. 2-i Margitszigeti szopistalira megyünk, majd megpróbálok utánaolvasni, jön-e innen más is, mert szívesen találkoznék veletek, de két kicsivel egyedül egyéb talikra nem tudok eljutni Kép

Márti+Vilka(2 hónapos+2 napos)+Ármin
márti
 
 


Réka,
Zuluval pentek koradelutanrol irtunk eddig. Jossz? Baratnom kint van, azt helyzetjelentette, hogy a betonutakon es a kiepitett muanyag jardakon siman lehet babakocsizni, nem gaz. Viszont biztos, ami biztos inkabb bakancsot huzzak. KépKép

Kangi, vasarnap? KépKépKép

Marti, en emlekszem Rad! Persze, hogy megertjuk, hogy eltuntel, de azert gyere gyakrabban, ha tudsz. KépKép

Sofka, aaaaaaa, ezek a pasik! Kép

Gombóc
gombóc
 
 


Bocsi, az előbbi üzim a frissmamákhoz akart menni. Kép

Magdi
gallainémagdi
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?