Új privát üzeneted érkezett!

Persze Dunakeszi akart lenni, és ragzani is tudok, mert szürke színű bodyN van...
kerika
 
 


Leszter és kispapája,
Szupik a képek, jó sokKép
Aranyos az unokatesód kisfia is!

Tojáslikőrös kuglóf:
5 db tojássárgáját, 2,5 dl tojáslikőrt, 100 g porcukrot, 1 cs vaníliáscukrot és 2,5 dl olajat összekeverni.
A 120 g liszttel és 1 cs sütőporral elkevert 120 g étkezési keményítőt a masszához adni.
A tojások fehérjét 150 g porcukorral habbá verni, a masszába forgatni.
Olajjal kikent, morzsával beszórt formába tölteni és 170 C fokon másfél óráig sütni.
Sütés után vaníliás porcukorral megszórni.

Az én kuglóf formám nem elég nagy így 4/5-nyit csináltam, így is majdnem kifolytKép És nem kellett másfél óráig sütni (kb. 60-80 perc kis lángon).

Anita,
Tegnap lemaradt, azért leírom. Masszázsról: http://www.vitalitas.hu/konyvek/bab/babmasz.htm
KépKép

Kangi,
Csak akkor hapcizik, amikor kivisszük (a naptól) olyan mint az anyjaKép
Csütörtökön megyünk oltásra, majd mondom a dokinak, addig is mérem esténként.
Naaaaa, ne legyen rossz kedved KépKépKépKépKépKépKépKépKép Biztos az eső miattKép

Norka,
Rám is furán néznek ha a babanetet emlegetem. Mások meg azon csodálkoznak, hogy segítség (értsd: szülői vagy más tapasztalt személyé) nélkül boldogulunk. Naná, hisz itt több segítséget kapok mint bárhol máshol!Kép

Franyó,
Levesrecept mentveKép Van is itthon, holnap kipróbálom.
Képek édesekKép

Beu,
Igazán kár azért a gyümölcssaliért és sütiértKép
KépKép

Andy,
KépekKépKép

Anyakati,
KépekKép

Márti,
Merre jársz?????
Boldog névnapot!Kép

Urszila ,
Padlizsánkrém recept mentve.
Sajtostekercs recept is lesz?

PSAndi,
Csak nem gondolod, hogy Dani akkor fogja produkálni magát, amikor te akarodKép

Azúr,
Nekünk nem kellett más a csípőszűréshez csak a kiskönyv (beleírták a TAJ számot).

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Tegnap nem volt netünk, jól le is maradtamKép, de hála a mai remek időnek, talán sikerül behozni.

Réka,
hú, már nem is emlékszem, milyen márkákat írtamKép. KenguruGold, PrinceOliver hazai, bármelyik nagy bababoltban kapható, LaHalleban francia ruhácskák, C&A van itthon is, azt hiszem, az Árkádban, ott még nem voltam, csak az osztrákban, de majd megnézem egyszer. Mexx szintén kint, mert az itthoniak nem tartanak bébit, ahogy Myssnia is írta, csak kb. két éves kortól. Angol, olasz, holland rucik vannak a Budagyöngyében(üzlet neve passz, az elsőn van), a Duna Plázában a Benefits nevű(marhadrágaKép) üzletben.
Én inkább Ausztriában vásárolok nagy tételben, itthon csak egy-egy darabot, ha nagyon megtetszikLKép.
Fényképezőügyben írok inkább egy mélt, nem akarok nagyon OFF lenni itt.

Heni,
nekem nem jött ki semmivel a szilikoncumiból a szín, pedig próbálkoztam a cirtomsavtól kezdve mindennel.

Évi,
tappancsokKépKépKép. Szuperédes!
Bealvás: eleinte Anna sem aludt el a kocsiban, kétségbe is estem, hogy mi lesz így velünk, de aztán egyszer csak megnyugodottKép. Most már egész jól elvan, teleaggatom játékokkal, vagy begyűri magát a pelusába, és elalszik.

Franyó,
hú, mindjárt felül a kiscsaj!KépKépKép
Képek nagyon jók, tök jól mászik már Anna!

Zsurló,
batikkombiKépKépKép

Zsizsa,
ruhaméret bébifüggő, nálunk az 56 lobogott, kapott is egy-két ünneplő 50-est a csajKép. 62 kb. 5-6 hóig működött, most 68-ban nyomul, 8 hónaposan.
Kiságy:
nekünk 120x60 van, Malacka 22 hónapig (nem)használtaKép.
Mosás:
én külön mosom, amig egy lurkó volt, beáztattam mosószerbe egy időre, aztán kinyomkodtam kicsit, és beküldtem a gépbe öblítőprogramra. Most két skaccal megtelik a mosógép, bébimosószert és öblítőt használok. Azt mondják, babáknak jobb a folyékony mosószer, mert a por alakú nem mindig tud maradéktalanul kiöblítődni a ruhából.(én meg remekül tudom kifejezni magam...)

beu,
10-ig?! De jó Nektek!KépKépKép

most eddig sikerült eljutnom, Malacka torokfájásra panaszkodik, nála sosem lehet tudni.

pusz
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 

 
 

Leszter kispapája,
Szeretném én is feltenni valahova a talin készült képeket. Úgy ahogy Te, hogy nagyobb méretben is meg lehessen nézni. Nagyon bonyolult?

Maci_2
maci_2
 
 


Még a taliról
Leszter kispapája és Petra:
Kép

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Margitszigeti taliban benne vagyok! Van esetleg mar idopont is? Kép

Anita, igyal meg fel liter narancsos HohesC-t. Nalunk garantaltan meghozta fel napon belul a kakit. Eleg biomodszer. Kép

Padlizsankrem. Parom apukaja erdelyi szarmazasu (szegeny, mar meghalt), igy anyosom megtanult padlizsankremet csinalni. Mikor eloszor kostoltam meg naluk, a kinezete alapjan nem voltam tul lelkes, de megkostolva tenyleg isteni! Kép Azota is kapunk anyospajtastol idonkent. KépKép

NAdine, utcan szoptattal. Kép Mint egy anyatigris...KépKép

Myssnia, altatassal hogy allsz? Kép

Manó2, mar azt hittem, eltuntetek. Jo, hogy hallunk Rolatok! Kép

Csucsuka, EN NEM KAPTAM MAIL-t. KAphatnek en is? Kép

PsAndi, gartu a hazassagi evfordulohoz! Kép

MAno, kutyusod. Kép

Azur, a Budai Gyerekkorhazban tok gyorsan ment a sor, de idopontot kellett elore kerni telcsin. Mi idopontra mentunk es max. fel orat varakoztunk. Az eloterben/varoban lehet csak szopiztatni, sokan csinaltak. Kép

Franyo, nekem nem mondott ilyet a dokim. Igy en adtam egyszer 8 oran belul is ujra Germicid C-t. De esetleg borogatas?

KAngi, miert fujfuj? Mi lesz a Sziget talival? Kép Aha, olvasom, Apacukaval van gond. Kép

Heni, nekunk van nehany Asti rucink, a minoseguk jo, cak a meretszamozas...mintha egy szammal kisebbek lennenek a tenylegesen rairt meretuknel. Kép

Kata55, en vettm egy vekony es egy vastag takarot, mindketto jo szolgalatott tett. A ket furdolepedo melle en 3 tetra kifogot vettem, azert ezek vizesek leszenk, lepisilodnek, jobb, ha van valtas. Kép HAlozsakbol nalunk a sima pamut valt be, mert az elso idoben benaztam es nehezen adtam ra/vettem le a rugdalozokat, igy halozsakba tettem egesz napra a fiamat. Azt csak le kellett cipzarazni pelusozasnal. Na es egesz nap szabadon mozgathatta a labacskait. Kép VAstag halozsakkal megszivtuk, merta lakasban sohasem volt olyan hideg, hogy azt kellett volna raadni. Kép


NAlunk Zsombi gyereknek tegnap volt a 6 honapos szulinapja. Ennek oromere kapott egy uj jatszoszonyeget es egy keljfeljancsit. Tokre elvezi, hogy pufolheti es csilingel. Kép
A nap rossz hire viszont, hoyg a labait tenyleg minimalisan hasznalja csak, ma jott volna a Deveny Annas konduktor, de telefonalt, hogy lebetegedett, es csak jovo heten tud jonni. Kép Viszont holnap a MArgit Kh-ba kell kontrollra vinnunk Zsombit, legyszi drukkoljatok, hogy minel jobb legyen a vizsgalat eredmenye!

Sziasztok,
Gombóc
gombóc
 
 


Erika,
bocs, az Árpád hídnál közelebbről merre van a PO bolt? Melyik irányban kell melyik oldalon keresni?

Köszi!
Elli
ellimami
 
 


Kedves Gombóc és Ellimami!

Nagyon szépen köszönöm, hogy ilyen gyorsan válaszoltatok. Veszek én is egy vastagabbat és két vékonyabbat (fűtött lakásban csaknem fog fázni a hálózsákban). A babakocsis takaróról teljesen el is felejtkeztem, de hála nektek, már bevéstem a fejecskémbe, hogy abba is vegyek.
Mégegyszer köszönöm szépen a segítséget.
Ha valakinek van még javaslata, akkor megköszönöm.

Az előbb elfelejtettem írni (talán kismama betegség?), hogy gyönyörűek a babáitok.
Kata

Kép
Kép
Kép
kata55
 
 


Mindenkinek köszönöm a tanácsokatKépKép

Meg fogom nézni ŐketKép

ZuluKép

Ausztriába hova szoktál jártniKép

Én Grazba, de a Toys-os ruhákat nem szeretem, a C&A-ban ott nincs nagy választék. A KIKA-ban meg nincs babaruha, azaz én nem láttam.
Ott a mintás textilpelenkákat szeretem

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok,

követhetetlenek vagytok....Kép

Árkád ismerők,
arra már rájöttem,hogy a profiterol egy sütemény,de pontosan hol lehet kapni,és milyen süti? A megoldást köszi előre is. Kép

Anita77,
szerintem ne keltsd fel Robókát, enni,ha ő éppen alszik és te úgy gondolo,hogy ennie kéne.A gyerekek tudják nagyon jól maguktól,hogy mikor éhesek,ha éhes lesz ,hidd el fel fogk elni magától.
Mi a vitaminokat este fürdés után, az esti nagyszpoi előtt adjuk be.Egymás után a kettőt.A D vitamint egy kiskanál tejcsibe csöppentve a K vitamint meg csak kiöntve egy kiskanálba.Nekem mindegyiket egy szó nélkül "megeszi" Petra,nem látom rajta,hogy valamelyik nem "ízlene" neki. Kép
Cumiügyben mi addig húztuk az időt,amíg csak lehetett,aztán egyszer eljutottunk odáig,hogy lehet,hogy már csak ez lehet a megoldás a nyűgösségre,de végülis nem ez lett szerencsére.Azóta beláttam,ha a gyereknek szüksége van cumira,oda kell neki adni és elfelejteni az elveinket.Nálunk szerencsés a helyzet,mert nagyon-nagyon ritkán fogadja csak el.
Levegőztetés:Eleinte ezzel is hadilábon álltunk,aztán belejöttünk és rájöttem nem kell félni a dologtól.Ha jóidő van és a gyereken is látod,hogy élvezi a kintlétet,szerintem nyugodtan akár 1-2 órát is kint lehet vele lenni.Mi talán 2-szer voltunk kint az erkélyen 5 percet és a következő körre már vittük is le Petrát.Ha aludt,akor sokat lehetett vele sétálni,mert nálunk az a bibi van,ha nem alszik,akkor nem szeret csak úgy hátonfekve nézelődni,hanem fel kell venni és ilyenkor általában már feljöttünk.

Leszter kispapája,
nagyon-nagyon szupik a talis képek és nagyon-nagyon sok. Kép Csak győzze az ember végignézni őket.

Zulu,
megnyugtató hallani,hogy e téren is képesek fejlődni. Kép(kocsiban bealvás)Mi éppen most is egy hatalmas fejlődésen vagyunk túl.Eddig délelőtt nem aludt soha sem a kiscsaj és néhány napja kezd rájönni milyen jó dolog is az. Kép

Lányok,
nektek automatikusan adott a dokinénitek beutalót csípőszűrésre?Oda minden gyereket elküldenek?Nekem azt mondta a dokinénim,hogy csak akkor fog adni,ha látja a leányzón,hogy valami nem stimmel.szerintetek harcoljak azért a beutalóért,vagy bízzak a dokinéniben?!?!?

Anyakati,
gyermekeid gyönyörűek. Kép
Sári szája Kép Hogy van a leányzó? Emlékszem egyszer kiskoromban nekem is felrepedt.Hagy nem mondjam,hogy apró morzsák formájában tudtam csak elfogyasztani a vacsorámat. Kép

Franyó,
Anna + unokatesó édik Kép

BCG oltás: nekünk már a múlt hét óta (4hetes)látszik egy piros pont.Remélem nem fog nagyon csúnyán kifakadni.Az én karomon egyiken sincs csúnya folt,pedig miondig minden oltást megkaptam. (ezen mindigis csodálkoztam,hogy mindenkinek van...?!?!?)

Beu, Andy78,
a ti gyerkőceitek is csuda édesek. Kép

hú mennem kell,még jövök...
puszi
Évi+Petra_(ma 5 hetes)
Évi24
 
 


Hali Csajok!

Ezennel kijelentem, hogy a fiam nappalra szobatisztaKépKép, sőt este is lekérte magáról a pelust, mert neki még pisislnie kellettKép

Folyamatosan veszem fel a hiányzókat a listára, de úgy döntöttemKép, hogy esténként lesz új levél, oksi?

Beukám, arra jó, hogy pl meglesz mindanyiunknak a topikosok mailcíme, régen hiányzókra rá lehet dörrenteni, körmélt küldeni különböző adatokkal amit esetleg nem akarunk ország világ elé tárni, folytassam?Kép

Franyó, jól olvastam, hogy fél kúpot adtál neki? Gondolom már 6 kiló fölött jártok, nem? Akkor már mehet az egész kúp, aminimum 4 órás időközökkel. Variálhatod a Panadol infanttal, de ahogy Kangi is írta, az leterheli a májat - bár pl. hasmenés esetén nem tudsz mitcsinálni... De látom, azóta rendeződött a helyzetKép

Azur, kiskönyvet tőlünk nem kértek, csak a TAJ kártyát, meg a beutalót.

Manó, szegény kuttyKép

A leírásaitok alapján elvagyok telve a páromtólKép. Bár ő is alakított Danival egykét dolgot: egyszer csak jön haza a munkából (kiscsávó volt úgy 4 hónapos), és elkezd reklamálni, hogy mér nem üdvözli őt a gyerek, nem is látni rajta, hogy örülne, meg ilyesmik... Erre meghallgathatott egy tanmesét a szívtelen feleségről, aki nem idomítja a gyermekét, hanem a férjétől várja, hogy kifejlessze a dedben az APA iránti vágyat. Na innentől nemcsak fürdette a manótKép. És mivolt Danókám első szava 9 hónaposan? természetesen APA!!
Ilyen előzmények után persze hogy beszélget a lányávalKép - bár azt is hozzá kell tennem, hogy akiscsaj sokkal kommunikatívabb, mint a srác volt ilyen idős korban.

Norka, jó hogy megint vagy, újkégli megszokva?

Árkádos Tali nekünk esélytelen, remélhetőleg a tanyán leszünk...

Na közben lépnem kell, itt mindig meló van, kiértiezt??
Pussz
Zsófi
csucsuka
 
 


Norka! Úgy csináljuk, hogy folyton csodáljuk.Kép Attól szépül. KépEgyébként pont annyira szép, mint Jázi és az összes többi baba.Kép Hason alvás már nálunk is, mióta meg tud fordulni.

Erika! Köszi az infót. Pontosan hol? Gratula a babókhoz. KépItt a helyed!

Gombóc! DRUKK-DRUK-DRUKK-DRUKK
Gratula a félévességhez!Kép

Beu
beu
 
 


Évi! Profiterol: képviselőfánk tésztában vaníliakrém, csokikrémmel leöntve. Mailben küldök receptet, én már csináltam, nem túl bonyi. Folytonrosszakatsütő Beunak is sikerült.Kép
Szerintem a K vitaminhoz adj inkább tejcsit, borzalmas íze van. A D-t meg cseppentheted a szájába, nem kell bonyolítani, ízetlen. (Remélem, jól írtam, a K-t adtuk hetente, a D-t naponta, ugye?) Mi automatikusan kaptunk beutalót Uh-ra és orthopédiára is. Sőt, itt Zuglóban koponya és hasi UH is van. De A Madarászba is be lehet jelentkezni teljes UH-ra.

Csucsukamama! Kép Köszi-köszi. Valami ilyesmire gondoltam én is. De: véletlenül kitörlöm mondjuk az általad küldött mailt, és akarok küldeni egy köremilt, mit kell csinálnom?
Tanyán lesztek? Kár!Kép Vagyis inkább de jó?Kép

Beu
beu
 
 


BeuKépKép akkor elkezdesz kajabálni, és megoldjukKép

Zsófi
csucsuka
 
 


Zulu
Mi az,hogy bebimososzer? Mar megint le vagyok maradva?

Gomboc
Nagy gratula a felevesseghez! Kép
Es egyben nagy DRUUKHegyek a holnapi vizsgalathoz! +++++++++++

Zsofi
Este en iiiisss meeeel pliiiz! Kép
Nagy gratula a szobatisztasaghoz! Kép
Lakas baromi hangos, de ez a belvarosban lakas ara...tettunk redonyoket, mostmar elviselheto.Amugy jo kis kegli, csak meg messze van az otthonossagtol...

Lanyok
Ez a Szigetes tali eleg durvanak tunik, nagyon batrak vagytok. Apropo, lattatok a fotoalbumban "Dodesz a Borzsonyben" c. albumot? Kiraly!! En iiiisssss. Nagyon jo fejek! Kép
Hihetetlen, de ma becsongetett a vedono!!!!!! Erre meglatva Jazit ,mi volt az elso mondat???........De szep kisfiu!!! AAAAAAAAAA Kép Kép Kép Rogton belopta magat a szivembe.

Norka a fius anyuka es Jazmin a csiniFiu
norkini
 
 


Gombóc,
Megy a drukk!

Csucsuka,
Gratula a szobatisztasághozKép

Norkini,
Durva ez a védőnő!

1/2 6-ra megyek nődokihoz, nem túl nagy lelkesedéssel.

Maci_2
maci_2
 
 


Árpád-hídnál a buszmegállónál (távolsági buszok állomásánál), de a Váci út felőli oldalon. Ha jöttök befelé a városba, akkor jobbra, és ha autóval jöttök, akkor alig látszik, mert épp a felüljáró alatt van. Azt hiszem, hogy az Angyalföldi Kocsma (?) nevezetű vendéglátóipari helyiség van majdnem mellette Kép
Beu, köszi.

Erika
kerika
 
 


Sziasztok

Kangi
fel a fejjel! Kép Nalunk a kb. 100 eves Zsolnay tanyerok dobalasa szokott bekuleshez vezetni, tegnap is az volt (de nem en vagyok a dobalozos csucshiszterika hanem apa, ha no lenne szineszno lenne Kép). De jobb ha dumaltok, vagy valamilyen (kevesbe kartekony formaban) megszuntetitek a feszultseget. (szerintem sem szidott senki senkit)

Csucsuka
eljen a szobatisztasag!!!!Kép

Evi24

Mindenkeppen el kell menni a csiposzuresre 6 hetes korban, ha a csaladban nem volt baj, ha igen 4 hetes korban. A doktorneni szabadszemmel nem lathatja es nem is erezheti a rejett diszpláziára utalo jeleket, csak ultrahanggal tudja megallapitani szakember. Andusnak meredek volt a csipovapaja kellett terpeszpelust hordania. De ha merev a csipo, akkor tornaztatast javasolnak. Sot, egyeb problemakra is javasolnak tornat, mert eszreveszik. Ragaszkodj hozza, mert kotelezo a csiposzures. (Nekem is rejtett diszplaziam volt, keson vettek eszre, tobbszor mutottek, sohasem elhettem teljes eletet, igaz akkor nem volt UH, de egy egyszeru rutin vizsgalat es par honap terepeszpelus ha gond van,es minden rendbejon, ha viszont ellazsalja egy gyerekdoki meg gond is lehet belole. Nem ijesztegetni akarlak, de ha valami egy egyszeru szuressel megelozheto, akkor igenis elni kell vele.) A tobbi ultrahangra is erdemes elmenni, azokra is amit Beu irt (hasi, koponya UH)ingyen van, szurovizsgalat, es a gyerekdokinak csak egy beutalot kell irnia. Mi a biztonsag kedveert meg sziv UH-ra is elmentunk (Apa tesojanak van baj a szivevel) bar tudtuk hogy nem nagyon oroklodhtet, de minket megnyugtatott, hogy nincs baj. Az orvosok persze azt irtak a beutalora, hogy akkor jojjunk maskor, ha baj van, de szerintem az idoben elvegzett szurovizsgalatok fontosak.
Bocs a kisregenyert, de kicsit felelotlennek tartom a gyerekdokid hozzaallasat.

Norka
kisfiu Kép lehet hogy otthonhagyta a szemuveget?
Meg mindig az Orkeny Rudolf es a Pancel A- a gyerekorovosok?

Sziasztok es bocs a kisregenyert
ZSurlo es az ebredezo Andus
zsurlo76
 
 


BeuKép

Énisénis Profiterol receptKép
Légyszi küldd el nekem is mailben!

Csucsuka
Gratula a szobatisztasághozKépKép
Adhatnál ötleteket, hogy mi volt a tuti meggyőzés.Kép

GombócKép
Gratula a félévességhez

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok!

Gombóc
megy a DRUKK

Évi
szerintem harcolja a beutalóért! több szem többet lát Kép

Csucsuka
gratula a nappali szobatisztasághoz Kép
olyan tudsz csinálni a körméllel kapcsolatban, hogy egyesíted a címeket egy címmé és akkor csak azt kell beírni és mindenki megkapja? (ez most szerintetek érthető volt? Kép)

Norka
Jázi-boy Kép

sütöttem sütit, hogy ha jön anyós gyerekvigyázni, lássa, hogy milyen házias feleség vagyok Kép

na megyek órákat ücsörögni a szekrény elé, hogy kitaláljam mit vegyek fel a vacsihoz Kép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Franyó!
Minitalira nem tudnál kengurúval jönni? De legtöbb metrómegállónál van mozgólépcső, az Örsön pedig nem is kell lépcsőzni. Naaaaaa gyere mááááá!

Zsizsa!
1. 56-osból 3-4 db body is rugi is,62-esből már vehetsz egy kicsit többet is.
2. Eleintekülön mostsam mosógépben dupla öblítéssel, most,hogy már elmúltunk 1 hónaposak, a mi ruháinkkal együtt mosom. Első gyereknél még sokáig vasaltam, most csak 1x szülés előtt, azóta csak a pelusokat vasalom, a rucikat nem és mégis szép, egészséges babám van. Kép
3. Elsőnél csak babakocsi, másodiknál kenguru, de ez sajna csak 3 hónapos kortók használható, most hordozókendő, ami nagyon bevált.
4. nekünk 60x120-as van, mostmár Zsuzsié. Miki 2 éves koráig bitorolta és tavaj mikor ideköltöztünk, már nagyfiús ágyban aludt, a kiságyat elraktuk, hogy később ne legyen vita, hogy kié legyen.

Na most ennyi, ezt elküldöm ésolvasok tovább.

Magdi
gallainémagdi
 
 


Lányok Kép
köszi a vigasztalást, de van egy olyan furcsa érzésem, hogy a lány csak olyan apukát tud levenni a lábáról, aki itthon van, olyat nem, aki nincs Kép

De nem is igazából az elmenéssel van nekem bajom, hanem a váratlan programváltozásokkal. Magyarán, ha ígér valamit, megbeszélünk valamit, és azt megváltoztatja, kész tények elé állítva engem.

Mindegy. Írtam neki hosszú levelet, este lesz ideje elolvasni, míg én a szőkecimbivel sután de lelkesen biliárdozom Kép

Manó Kép
én is mindenhová viszem Julcsit, de ő este elfárad, ágyba kell tenni és kész, különben napokig nyűgös. Ez van. Nem ez a baj, ettől én még elmehetek szórakozni, sőt, ha a húgom itt alszik, akkor együtt is mehetnénk, nem erről van szó. Hanem a megbízhatóságról.

Áhh, nem sírok itt nektek tovább. Tej megint kevesebb, tök szar érzés, hogy itt eszem magam, holott nyugtatni kéne magam, mert másképp nincs
tejci ... KépKépKép

Norka Kép
Jázifiúcska KépKépKép

Kangi
kangi
 
 


Sziasztok!

Voltunk ma a nőgyogyinál (Maci 2 én is nagy lelkesedéssel indultam neki, de ha muszáj, akkor muszáj)a szülés utáni kontrollon, 15 perc alatt végeztünk is. Mindenki dícsérte Zsankát. Dagadt apájával a májunk Kép Utána meg a férjem munkahelyét támadtuk meg osztatlan sikert aratva Kép

Akiknél tegnap esett nagyon irigy vagyok, nálunk csak ma délben szakadt le az ég, szó szerint. Szerencsére belülről néztük. Most jó idő van, békésen alszik a lány.

Norka
"Tündéri kisfiú, gyönyörűek a szemei!!!" Egy idős néni ezzel a mondatával kezdte volna a beszélgetést. De felvilágosítottam, azért mert kék body van rajta nem biztos, hogy fiú. De a védőnőtől tényleg durva, hisz neki tudni kellene, hogy kihez megy. Legalább név alapján azonosítania kellene, hogy a Jazmin nem fiú név.

Gombóc
DRUKK DRUK DRUKK DRUKK DRUKK DRUK DRUKK DRUKK
DRUKK DRUK DRUKK DRUKK DRUKK DRUK DRUKK DRUKK
DRUKK DRUK DRUKK DRUKK DRUKK DRUK DRUKK DRUKK
DRUKK DRUK DRUKK DRUKK DRUKK DRUK DRUKK DRUKK
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép
KépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKépKép

BCG oltás nálunk is úgy 3-4 hetesen kezdett látszani, most egy sötét vöröses lilás folt, úgy mutatóujjhegyni. Most várjuk, hogy kifakadjon.

Zsizsa
Én se vettem túl sok kicsi ruhát (50-56-ost) összesen volt 2db 50-es, és db 56-os mind rövidújjú, mivel nyár van. Az 50-esben 2 hétig nyomult, vegyesen az 56-okkal, utána már a 62-est vettem elő neki. De rugiból kb 6 hétig jó volt az 56-os (inkább ducibb a lány, mint hosszú, 6 hetesen 57 cm, 5200 g volt). Így 8 hetesen már csak a 62-es jó, azok közül is az egyik nagyobb a másik kisebb. A kiságyunk nekünk 120*60 (kicsi a szobánk, majd jövőre költözünk) és jól elfér bene, sőt szeret is benne lenni a színes rácsvédő, meg a sok plüssállatka miatt. Most már forog benne, mint az óramutató és ha keresztbe fordul felrakja a lábát, fő a kényelem Kép

Heni
Az a Brevi Pony etetőszék mennyire jó, mit tud??? Én még csak gondolkozom rajta, lévén Zsani csak 2 hónapos. Ez a fajta aminek lehet dönteni a háttámláját??? Tudatlan vagyok

Na megyek mert apája hidegpárásítót eszkábál és megnézem mi lesz belőle Kép

Nadine

Nadine
KépKépKép
nadine
 
 


Most szombaton (2-án) lesz a Margitszigeten az Anyatej Világnapja alkalmából a Séta a Szoptatásért. 10 órakor indulunk a nagy szökőkút mellől, onnan sétálunk át a volt Vörösmarty Kertmozi melletti kisjátszótérre.
Lesznek beszélgetések mindenféle, a szopihoz kapcsolódó témában, egyéni tanácsadás, intimtorna-ismertető.
Mindenkit szeretettel várunk!!!

Pele
pelcsi
 
 


Norka!

Én is azt az albumot ajálgattam Kanginak hoyg nézze meg. dodo Rit kislánya. Hihetetlen stamm kiscsaj, olyan helyekre járnak vele ahová én még gyerkőc nélkül se mentemKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Évi24!

Egyetértek Zsurlóval, a mi gyerkdokink nem egy aggódos fajta, de a csípőszűrést és a hasi-koponya Uh-ot mi is végig jártuk. Én úgy tudtam caípőszűrés kötelezeő, a haire meg mi a hasfájósság miatt kaptunk beutalót.


manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok Lányok!

Végre mi is hazacuccoltunk a netmentes távolból, de visszaolvasni esélyem sincsKép, mert a 2 boszi nehezen szokik vissza az uncsi hétköznapokba és egy hétig még a férjem fia is itt vendégeskedik. Szóval csak ezt az oldalt futottam végig és megnéztem pár talis képetKép Érdekes, Timit mindíg ujjszopi közben érte a fotózásKép Képzeljétek, szegény nem csak szimplán nyügi volt a tali előtti éjjel, hanem benyalta a lázas-fosós vírust, még mindíg birkózik vele...én meg az iszonyat pelusokkalKépKépKép De ma már javulni látszik a helyzetKép
Zsebi meg megtáltosodott, úgy fordul hasra, mintha ezt gyakorolta volna titokban, még a keze se szorul maga aláKép Kicsit izgulok, mert kb 1-1,5 hónappal jár mozgásfejlődésben Timi előtt, és 1 évesen már ő is jártKép A kétfele futást már kezdhetem gyakorolniKép

Csucsuka, nálunk is sokkal dumásabb a kicsi, szerintem lekőrözi Timit beszédbenKép
Gratula a szobatisztasághozKép Timi látványosan elkerüli a bilitKép...talán, majd jövő nyáronKép
Én is kaphatnék mélt??? De ha lehet, a veszter2@axelero.hu-raKép

Kangi, fel a fejjel, Julcsi nő még egy kicsit és tutira belopja magát az apja szívébeKép Le se tudja majd vakarni magáról, és egy törpe nem éri be szimpla magyarázatokkal semKép Persze, nem mondom, hogy nem kell türelem a pasikhoz addig is, míg belejönnek az apaságba, de sokszor azért mi sem vagyunk piskóták, mint kezdő és túlbuzgó anyákKép Remélem, azért sikerül megdumálnotok a gondokat, én drukkolokKép
A gyereklógatást én is gyakran csináltam Timivel, remek egyensúlyérzéke lett tőle a gyereknek, úgyhogy nem okoztam nagy kárt veleKép

Tényleg, a Leszter kispapája féle rengeteg képet hol lehet megkukkolni, mert a villámolvasásban nem találtam ráKép Segítene valaki?

Myssnia, van valami jó progid (nem fizetős) a képkicsinyítéshez, mert az Olympus géphez való bizony sokszor elég sz..rul néz ki, nagyon pixeles? Vagy csak én rontom el?

Néhány kép a csajokról, aztán rohanok, mert Timi felébredt.

Kép

Kép

Kép

Kép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Kangi, most frissítettem, így már jobban értem a gondodat. Nálunk is többször, érthetően és tagoltan el kellett magyarázni az én drága egyetlenemnek, hogy bármennyire is szerettem régen a spontán programokat, gyerekek mellett muszáj tervezni és lehetőleg be is tartani azt. Persze, így is képes elfelejteni, de én már napokkal előbb elkezdem sulykolni a programtervet és bizony nem áll meg a lábán, ha változtatni merKép Nálunk bevált ez a dedós módszer, az én uram csak ebből értKép Ja, és persze a kis kalandvágyó lelkét erősen lelohasztottam, amikor a spontán "szervezésétől" hullanyűgös csemetéket ráakasztottam 1 órácskáraKép. Most már előfordul, hogy kapkodás helyett gondolkodni is szokottKép
Bosszankodni azért mostanában is szoktam egy-két agyament ötletétől, de határozott javulást mutat a fickó. Szóval szerintem a kitartás és türelem segít túlleni a kezdeti döcögésenKép Viszont azzal nem vígasztallak, hogy a 2. gyereknél már megy minden, ha már az elsőnél kialakult. Sajna ez már egy újabb történet, újabb buktatókkal, de erre egyszer majd te is rájössz (ha jól emlékszem a terveitekreKép)

pussz
Momo


Momo
momo
 
 


Kangi: ne legy szomoru, enyim pasi majdnem ugyanilyen, szules utan teljesen depis voltam, hogy ezt a huje embert nem erdekli a sajat gyereke.Kép Kicsit mar javult a helyzet, es tobb lanytol is hallottam mar, hogy amint nonek a gyerkocok, apak annal tobbet foglalkoznak veluk. Szal nyugi! Hova jarkalsz el egyebkent estenkent? Ja, olvasom, jol teszedKép

Tali: akkor ez a 15 ora tuti? Mer akkor en nem igerem magunkat biztosra, ugy tunik, nalunk a delelott sokkal jobban bejon (megha maradunk delutanra is). Plussz igy apanak bkv-znia kell...Kép

Ma voltunk mazsalni, Lacko 7850 gramm, 72 cmKép 40 dkg-t hizott 4 het alatt, ugyhogy tuti eleg meg neki a tejKép

orsoly
orsoly
 
 


Nadine!

Ez Brevi Pony egy sima etetőszék, állítható tálcával, és összecsukható. Ennyit tud.

De volt nekem egy Brevi maxi típusú, ami állítható magasságú, kerekes, állítható háttámlájú volt, és baromi nagy a tálcája.
Most áll a padláson, mert nem fér el a konyhában, meg amikor Bence pici volt, de még nem tudott ülni, döntöttem a támláját, és akkor is olyan esetlenül ült benne a gyerek.
Én nem szerettem, és sokmindennek nem tartottam értelmét.
Amíg pici, addig úgysem kell, és mire kell, addigra meg jó a Pony. Mint írtam, a Dorina is már abban üldögél. Előtte meg jól bevállt nekem a hordozóKép
Ausztriában egyébként láttam bele szűkítőt, hogy a kisebb termetű babák is beleférjenek.
De hangsúlyozom, ez az én véleményem csak.Kép

Kangi

El bírom képzelni, mit érzel, és tudom, hogy nem kellemes, és átmeneti állapot.
Mint többen is mondtuk, a férfi emberben kb a gyerek egy éves kora körül tudatosul, hogy gyereke van.
Az én párom is szokta mondani, hogy most menjünk ide vagy oda, én meg kérdem, és a gyerekek, válasz: azt elfelejtettem.Kép
Ne vedd a szívedreKépKép
Lehet, hogy még mintaapa is lesz belőle, meg majd a lány tudni foja, hogy kell apát otthon marasztalni.KépKép

OrsolyKép
Gratula Lackó méreteihezKép

Heni
heni1979
 
 


Sziasztok,

megint itt. Kezdek kicsit nyűgös lenni, két skaccal ez a bezártság borzalmas. Mondjuk a Mammutig sikerült eljutni, tiszta beégés volt megint, DM-ben sikerült eltörni egy bébiételt, addig bénáztam a babakocsi+kosárral, a pénztárnál nagyon kedves volt az eladó, pedig kétszer kellett Malac után rohannom, amig beütötte a cuccokat. És a kegyelemdöfés a parkolóházban érkezett, mikor be akartam tenni a babakocsit a csomagtartóba: Malac telepakolta babapiskótával és egyéb nyalánkságokkal. Fogalmam sincs, hogy csinálta. Úgyhogy mehettem szépen vissza meaculpázni, közben lejárt a parkolócetli, amit befizettem az automatába, remek nap volt.
Azóta itthon megy a cirkusz.

Norka,
VédőnőKépKép
Babamosószere van az Amway-nek is, mi Baby Fashiont használunk.

Franyó,
nekem azt mondta a dokinénink, hogy 38 alatt ne adjak kúpot vagy más gyogyit(csak este, lefekvés előtt), mert annyi láz nem árt, sőt még jó is, mert hamarabb leküzdi a betegséget. És ha gyakran kap lázcsillapítót, hozzászokik, és nem fog használni, mikor kell. Szóval én azt csinálom, hogy napközben lázmérés ezerrel, ha kell, megy a kúp, este viszont kis láznál is beadom, megelőzésként.
De remélem már nincs szükség lázcsillapításraKép.

Maci_2,
ez annak a kuglófnak a receptje, amit a talira hoztál? Mert az isteni volt!Kép

Gombóc,
boldog félévet Zsombinak!KépKépKép
Nagyon drukkolok, biztos nem lesz gond, emlékszem, már a terhességed alatt is annyit ijesztgettek, és szerencsére semmi zűr nem lett, most is így lesz, biztosanKépKépKép.

Heni,
SCS-be, ott van mindenféle üzlet. Most hallottam, hogy Pandorf után nem sokkal is van egy jó üzletsor, majd legközelebb megnézemKép.

Évi,
szerintem kérj egy beutalót. Ha csak nem ortopédorvos is a dokinénitek.

Csucsuka,
Danónak gratula!Kép

Anyakati,
szegény SáriKép. De gyorsan rendbejönnek ezek a kis lurkók!Kép

Momo,
Timinek jobbulást!KépKépKép Nálunk is az a betegség legbiztosabb jele, ha a gyerek nyugis.

Kangi,
ne szomorkodj, apák már csak ilyenek... Én attól kapok sikítófrászt, mikor apa nagy lelkesen elvonul valamelyik gyerekkel, majd kb. 3 perc múlva kétségbeesetten közli, hogy a gyerek bekakált, hisztizik, mesét akar, stb. Mert Ő csak a kimosdatott, nyugis, alvó gyerekkel tud foglalkozni, a dolgok kevésbé romantikus része az enyém.

megyek is, közeleg a fürdetés...

pusz
Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok!

Most csak bekukkantottam. Autó már itthon, nagyon király. Holnap jobban kipróbálom, mert ma szakadt az eső egész nap.

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Csucsuka! Elfelejtettem megdicsérni ügyes nagyfiadat!Kép

Norka! Védőnő:Kép KépKép

vagy KépKépKép

vagyKép

vagy inkábbKép

Momo! Szuperek a csajok! Ezek szerint hiába óvtam a társaságot a kórságtól, Timiben már benne volt. Kép

Orsoly! Nemáá, nemáá! Szép nagy gyermek Lackó! Kép

Beu
beu
 
 


Lányok!

Nagyon szépen köszönöm a sok sok segítséget.
Rengeteget segítetek, Ti már nagyon profik vagytok Kép.
Tényleg hülyeség volt + tejcsit adnom neki, mert utnánna fel sem akart ébredni még 4 óra múlva sem.
Amúgy azért adtam még neki, mert Robika kb 20 percig szopizik( kevés ?) és utánna elalszik a cicin. Néha büfizés közben felébred, mint most is és annyira tátogot még.Én pedig akkorra már kifejtem a tejcsit , így azt adtam oda neki. De már belátom , hogy nem kellett volna.
Sokat segítetek, ezt nem győzőm hangsúlyozni.
Amúgy ezekben a dolgokban miért nem világosítottak fel minket? Na mindegy...
Bevettük a vitaminokat is az esti szopi után Kép.
Köszönöm a maszázsoldalt , nagyon jó Kép.
Robóka amúgy egyre jobban szerei , látnotok kéne ahogyan a kiskezét és a lábacskáját nyújtogatja, szinte mondja, hogy " még, még" Kép Kép.
Azt szeretném még megkérdezni, hogy Ti mivel fürdetitek , vagy ennyire pici korban mivel fürdettétek , milyen hintőport (ha használtok egyáltalán) és milyen pelust használtok?
Mi most a gyógyszertári fürdetőt használjuk.
A szoptatás pedig tényleg olyan dolog, hogy bele kell jönni sé ki kell tapasztalni, hogy a babócáknak mi a jó.
Hála nektek, nem szoktattam eddig rá Robikát a cumira és cumisüvegből történő etetésre.
Volt egy lány aki előttem szült egy héttel, szintén olyan felvilágosult mint én Kép és nála már a huncut picutr rájött, hogy a cumisüvegből kényelmesebb a szopi.
Tényleg köszönöm, hogy felnyitottátok a szememKép.
Lehet, kicsit hosszú lettem , de ritkán tudok ideülni.

Momo: édesek a gyerkőcök Kép.

Mindenkinek szép estét: Anita
anita77
 
 


Anita! Még mindig csak a gyógyszertári cuccokat használjuk.
Beu
beu
 
 


Kangi
Azt az erreáráját. Együttérzek rosszkedvedben. Remélem már jobb azóta. Tényleg türelemes vagy!

Beu
Barack: szerintem pucolva, kettévágva, mint a üzletekben.
Nagyon király, hangulatfejek!Kép Nekem a "vagy" tetszik. Kép

Elli
Férjed Kép

Gombóc
Ma alig aludt Szegénykém, mert csak küszködtött mellettem, aminek eredménye, 2x1 óra. Viszont az imént beájult evés közben. Kép Összegezve, nagyon szenvedés.
Zsombinak megadrukk!!

CsucsukaKép
Gratula a szobatisztasághoz!

MomoKép
NAggggyon édesek a gyerkőcök!!!! Imádom nézni őket!

Orsoly
Gratula lackó gyarapodásához!

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Szilárd is kezdi próbálgatni a mászást:
http://www.pollar.hu/megy.avi

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssnia! Nem tudom megnézni! Szilárd alszik már?

Beu
beu
 
 


Igen, alszik. Ma annyira fáradt volt a kevés alvástól, hogy este evés közben beájult. (Már korrigáltam az avinál.)
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Myssnia
Szilard Halali! Kép
Autohoz Gratula! Vigyazz ra!

Beu
Koszi a gifeket, natttyyyon jok! Hat nem is tudom melyik a legmegfelelobb... Kép

Zsurlo
Mar mas doki van, legalabb is nekunk olyan nevu nenink van,hogy ...uppsz, szoval nem Rudolf, az bizti! Kép

Zulu
koszi az infot!

Lanyok
Voltunk este anyoseknal.Mivel multkor kezrol kezre jart szegeny csaj es folyton sirt, szoltunk,hogy hagyjanak mar neki idot, ismerkedni a tereppel stb. ,ne kapjak fel rogton. Reakcio: Aposom "Mari ne nezz Ra a gyerekre, TILOS" Kép Csak vigyorogtam. Jazi pedig elvolt 1 orat, hang nelkul Kép Ez is egy modszer.
Jazi
Vegul egy Jazis kep, amin igazan "fius" (is lehetne...)
Kép

Norka
norkini
 
 


Norka!
Kiscsaj zaba, nagyon!
A "nenézzrá" nekem is ismerős, itthon már hallottam párszor. Kép

myssnia
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Nadine!

Ami teljesen dönthető etetőszék aza brevi dolce vite, az olyan kagylóüléses, az egész ülés dönthető, nem csak a háttámla mint a big-nél meg a maxi-nál. Enna már akár 4 hónaposna bele lehet ültetni. én kb 8 hónapos koráig hátradöntöttem ha etettem mert így nem potyogott ki a hami fele a zsáján. De most már nem döntöm, így most már úgy funkcionál mint a ponyKép De elég drága, én használtan vettem.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Myssnia,
én semKép.

Anita,
mi is gyógyszertári fürdetőt használtunk, sőt én annyira rákaptam, hogy azóta magamnak is azt használokKép. Botmixerrel összedzsanálom vízzel, beletöltöm a Johnsonos flakonba, és kész is.

Maca megfürdött:

Kép

Kép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Sziasztok,

hazajött apu. Mesélem neki, hogy képzeld, hétfőn talizom a lányokkal az Árkádban...
Reakció:
-"Az meg minek? Mire jó?" (Én mosolyogva: megismerjük/megcsodáljuk egymást meg a babákat, dumcsizunk, cukrászdázunk...)
-"Hogy viszitek el oda azt a sok (!!) gyereket? (Én, még mindig mosolyogva: hát mindenki babakocsival jön, vagy kenguruban hozza, van amelyik már jár is...)
-"De hát hol fér el annyi babakocsi?" (Én, némiképp vicsorogva: majd megoldjuk, pl. játszótéren, de most má' hagyjál, jóóó?? Kép)

Hát nem kiborítóak tudnak lenni ezek a pasik? Kép
Télleg, akkor a játszótéren 3h-kor? Vagy hol pontosabban? És bemegyünk az Árkádba? Mer' akkor ott parkolok, vagy az Ikeánál, ott 2 óra ingyenes... (spór ElliKép)

Csak el akartam panaszolni, hogy milyenek is ezek a hülye, imádnivaló apucik.
pusza
Elli
ellimami
 
 


Anita!

Én egész sokáig úgy fürdettem hogy babaolajjal bekentem fürdés előtt (ezt sokszor masszázzsal kötöttem össze) utána rá a fürdető krém (gyógyszertári) aztán így be a vízbe, utána ki , törölközés, testápoló. Kb 8 hónapos korában nyilvánítottam nagylánynak azóta nem olajozom csak simán fürdetőszer a vízbe (baby love, nívea, gabi, johnson, mikor mi van) és csak testápolóval kenem be ha kivettem.

Pelneka: newbornból a pampers-t használtuk, aztán mini-midi-ből a huggies jött be, aztán most megont maxiból a pampers, újabban nappalra a libero upand go. A midi huggise szuper volt, aztán egyzsercsak a maxiból kifolyt a oisi. szerintem Emma alkja változott. Nekünk a gumis derekúak nem váltak be (libero, baby love) de sokan meg azt szeretik. sajnos próbálgatni kellKép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Apropó spór:
Aki kinn él: igaz, amit hallottam, hogy német nyelvterületen a leggyakrabban használt szó a "sparen" (spórolni)?Kép Kép
tsók
Elli
ellimami
 
 


Myssnia, megvan az új járgányod? De kirááááályKép Jó autókázást, csak a sunyi rendőrökre vigyázz!
Szilárd alvásával mi a baj? Bocsi, de lamaradtamKép Nem alszik eleget napközben, vagy nem alszik el egyedül? Mert ebben Zsebi sem jeleskedik, de újabban az anyai szigor beválni látszik: amint ásít egyet, azonnal betuszkolom a kiságyba és egy hátsimi után kegyetlenül magára hagyom. 2 nap után már viszonylag gyorsan tudomásul veszi és elalszikKép
A lányaimat egyébként én is imádom nézni, csak az a baj, hogy élőben túl hangosakKép

Orsoly, mi tagadás, elborzadtam Lackó BCG oltása láttánKép Ez mostani állapot? Gratula a súlygyarapodáshoz! Látod, nincs semmi gond a tejcsi mennyiséggel.

Anita, üdv itt és köszi a dícsérő szavakat a boszik nevébenKép
Kicsit megkésve, de egyetértek a többiekkel: nem kellene Robinak pótlást adnod, inkább ne fejd le szopi után az összes tejet, csak amit muszáj, mert esetleg feszít. Így, ha a kiskrapek újra megéhezik, eredeti csomagolásban kaphatja megint a kajátKép Ha csak annyit fejsz, ami elengedhetetlen, akkor a kereslet-kínálat is hamarabb beáll és neked is kényelmesebb lesz az egész szopitéma.
Fürdetés téma: 1 éves koráig nyugodtan tarts ki a gyógyszertári cuccok mellett, arra tuti nem lesz allergiás a bőre. De télen általában később is érdemes visszatérni ezekre, mert ilyenkor nagyon sok babának iszonyú száraz a bőreKép

Zulu, ne búsulj, én is összetörtem múltkor egy bébiételt, pedig csak Timivel voltam a boltbanKép Újabban én se bírok a nagylyánnyal, mert hol telepakolja a kosarat minden földi jóval, hol leszedi az összes árcimkét és a kezére meg a ruhájára ragasztjaKép Egyszer még a párom is megdöbbenve olvasta le az esti fürcsinél a gyerek ellenértékét...a nyakárólKép
A bezártság egyébként az ilyen sztorik ellenére is a halálom, úgyhogy a környék összes boltja reszkethet tőlünkKép

Beu, nem tudom, honnan szedte a kiscsaj a nyavalyát, de miután állandóan szopja az ujjátKép, volt rá esély, hogy szó szerint benyalja valahol. Először csak az Állatkertre gyanakodtam, mivel a kecskék és lámák etetése után se voltam elég gyors Timi kézmosásával és valszeg a lucernapelletes kecskenyál sem steril teljesenKép
Kicsit bűntudatom is volt vasárnap, hogy elvittem a beteg csajt az egészséges babák közé, de mentségemre szóljon, hogy Timi apával teljesen elkülönülten szórakozott, így szerintem senkinek nem okoztunk bajt.
Lőrinc még mindíg csodahelyes pasiKép

Anyakati, jobbulást Sárinak! A talin történt a baleset?

Gombóc, nagy drukk megy ZsombinakKép

Norka, szóval túlestetek a költözésen és még neted is van újra...HURRÁKép

Franyó, én olyan irígy vagyok, hogy Anna már ilyen kis ügyes...aztán belegondolok, hogy milyen hamar szaladni fog, és már el is múlt a sárgaságomKép

Na megyek ejtőzni, mert a mai nap se volt kutyaKép

üdv
Momo


Momo
momo
 
 


Norka,

Jázi roppant férfias a képenKép!
Ezt valahogy a mi rokonságunk sem igazán érti, hogy vajon miért kezd bömbölni az amúgy hótnyugis gyerek, ha az összes tanti rárepül.

Myssnia,
autóKépKépKép. Szilárd nagyon ügyes, megteszem tétjeimet, legkésőbb két hét múlva kutyázikKép.

Manó,
a DolceVita az, amelyik olyan, mint a Peg Perego pp?
Kutyidnak jobbulást!Kép

Zulu

Kép

Kép

Kép
zulu
 
 


Ellimami!

Mikor először mentem talira az én férjem is csak nézett, de már azóta sok talin voltunk, így megszokta. Bár ma is megkérdezte hogy miért megyek hétfőn az ÁrkádbaKép Látom rajta hogy semmi értelmét nem látja, de nem bánja ha megyünk.Kép
Én viszont látom értelmét, Emma imádja a gyerekeket, 10 hónapos lesz és már volt csomószor gyerek társaságban, ez szerintem jó, ráadásul ha vannak nagyobbak is mindíg elles valamit tőlük. Ahányszor voltunk talizni másnap mindí g produkált valami újat. és az sem utolsó hogy mi is beszélgetünk, ahelyett hogy itthon kuksolnánk.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?