Új privát üzeneted érkezett!

Egyetértek Kikével, szerintem is menj el mielőbb dokihoz.

Anha, szerintem is tök jó volna együtt szülni :lol: Legalább lenne egy ismerős a közelben :wink:

Most hogy így mondtátok én is úgy ennék egy kis húslevest :roll:

Nekem a mai menüm zöldségleves volt, rizibizi rántott füstöltsajttal és tartárral. Nem olyan rég ettünk, de már megint ehetnékem van, azért mostmár erőt veszek magamon, mert akkora leszek mint egy ház :lol:
Jah és eddig mégcsak fél kilót híztam :? Pedig rengeteget eszem! Nem is értem :)
sipiné
 
 


Sziasztok!

Henka, először is nagyon sajnálom a történteket :( Sok erőt és kitartást Neked, hamarosan beköltözik a pocakodba az új baba :):):)

Hányinger: én 4 napja nem hánytam, még az öklendezés is elviselhető volt. Aztán gyerkőc tegnap este úgy meghánytatott (negyedórán keresztül öleltem a wc kagylót), hogy az egész arcom tele van apró bevérzésekkel, az erőlködéstől :( Most van rajtam fél kg vakolat, hogy valamennyire eltakarja.

Kg-k: Nekem a pocakosodás óta eléggé rossz étvágyam lett, fele annyit eszem mindenből, mint idáig. Plussz jött hozzá a hányás (ami általában éhgyomri epe), úgyhogy az eredeti súlyomhoz képest 4 kg-val vagyok kevesebb. Csütörtökön megyek védőnőhöz, remélem nem szól be, hogy éheztetem a gyereket :) A pocak egyébként nő, a farmerom csak bandázzsal jó :)

Karácsony: mi múlt héten nagy lakásátalakításba kezdtünk (inkább még most, kis pocakkal), holnap végez a festő is és elkezdhetünk takarítani és visszapakolni. Majd akkor fogom kidekorálni a lakást :)

Uh: Jövőhéten megyünk 3D-s nyakiredőmérésre. Már nagyon várjuk. :) Majd holnap felhívom Őket, egyeztetek időpontot. Doki bácsihoz 2 hét múlva megyünk.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


szia mindenki :lol:
na ez a hasfájósos dolog engem is kicsinál :? fáj a hasam alja, tartok tőle hogy a tegnapi 3x-i elázás miatt, mert busszal mentem és sikerült eláznom 3x :cry: , azóta fájdogál
reggel óta meg a hasam is fájdogál, vagyis szúrkál olyan mint mikor nagy dolgod lenne és előtte csikar, de nem kell nagy dolgoznom :oops:
asszem elmegyek és veszek magne b6-ot
másnap is ilyen a has fájás???

Kép
Kép
h. szilvi
 
 

 
 

nem másnap hanem másnak :?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Nekem általában reggel fáj,amikor már nagyon kell pisilnem,aztán már nem csak ritkán.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Vagy ha sokat mászkálok,de az nem olyan mint areggeli hasfájás,hanem az az alul,oldalt fájás,a tartóizmoknál.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


nem tom miért csikar :shock:
na mindegy veszek magne b6ot ártani biztos nem fog, legfeljebb megnyugszom :lol:

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Sziasztok!

Hú csajok,azthittem ma már nem lesz ebédünk!
A húslevim még fő,de az összes többi kész van,az meg már elforrtyog ott magába!
Hihetetlen,hogy 1-2 óra alatt úgy elfáradok,hogy nem is igaz!
Mondta ma a védőnő,hogy sokat pihenjek!
Azt is észrevettem,hogy ha sok mindent csinálok utánna jobban fáj a hasam!
Szóval csatlakozom az előttem szólókhoz,igen,nekem is fáj!
De csak néha!
Ha már nagyon kell pisilnem akkor nekem is tud rendesen és még utánna is érzem ha kiürül,de aztán alábbhagy.
Én már kb. 10 hete szedem a Magne B6-ot,nemtudom mi lenne nélküle!
Biztos nagyon nőnek a babók azért fáj! :lol:

Maria! Ha úgy érzed,hogy annyira fáj,hogy megmutatnád magad orvosnak akkor ne várj holnapig szerintem sem!
És pihenni-pihenni-pihenni!
Mi az a halaszthatatlan dolog amit nem hagyhatsz másra vagy máskorra!
Nyomás a dokihoz és pihenj!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Persze csak ha tényleg annyira fáj!

Kép


Kép
ibm
 
 


Nekem este szokott fájni, mikor már fáradt vagyok. De akkor sem szurkál... Napközben héba-hóba érzem, de ez inkább kicsit olyan "feszítő" érzés.
A magneB6 ártani biztosan nem árt, nekem alapból írt a doki 2x1-et.
Szilvi, szerintem lehet,h. kicsit megfáztál, én a helyedben 1-2 napig pihennék és meghúznám magam.... Ha meg nem múlik el, akkor doki.

Egyébként hétvégén vettem észre,h. az Elevitre rá van írva, h. reggel kell bevenni, rosszullét esetén néha lehet délben v. este is....
Az lenne a kérdésem,h.szerintetek ennek van valami jelentősége? Én eddig este vettem be.... Vagy csak azért írják rá,h. valamit írjanak? :lol:
sipiné
 
 


Sipiné!

Nem hinném,hogy nagyobb jelentősége van,de amit napi 1X kell szedni,azt általában reggel szokták!
Én is volt mikor este vagy du. vettem be,de már jó ideje reggelinél beveszem és akkor le van tudva!

Kép


Kép
ibm
 
 


Köszi, Ibm, mindenesetre azért áttérek a reggelre :roll:
sipiné
 
 


Énis reggel szoktam bevenni :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Igazán nincs mit!
Hát el kellett mennem lezuhanyozni,beleizzadtam ebbe a nagy házimunkába! :lol:
Sose szoktam megizzadni,de úgy látom jobb ha hozzászokom,hogy ez is vele jár! :cry:

Kép


Kép
ibm
 
 


Hát még mi lessz nyáron :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Hú ne is mond!
És hozzá még az óriás has meg a plussz kilók! :lol:
De milyen jó is lesz igaz?
Többiek megint merre járnak?

Kép


Kép
ibm
 
 


Kike, hát igen! Jó nagy pocakkal :lol: Őszintén szólva örülök is, h. nyári lesz a baba, így legalább ezt a telet ki tudom húzni a régi télikabátommal. Legalább azt nem kell majd venni :lol:
sipiné
 
 


Jó kérdés,lehet pihiznek :)
Most már sokáig én se leszek,talán háromig,aztán jön haza Apa :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!

Nekem akkor fáj a hasam, ha túlhajtom magam. Pl egy egész napos vásárlás után másnap minden bajom volt. Olyan szurkáló fájdalom alul középen, de nekem főleg bal oldalt szokott tompán fájni.

Azt hiszem Kike te írtad, hogy hátrahajló a méhed!? Szóval olyankor az is okozhat fájdalmat, ha nem pisilsz sűrűn, mert a telt hólyag nem engedi előre a méhet, tolja hátra. Olyankor a sétálástól is fájhat.

Én eddig este vettem be a vitamint, mert reggel vagy délelőtt féltem hogy kihányom. Mostmár szerintem én is áttérek a reggelre.

Kép
szly27
 
 


Megkóstoltam a husilevit,nagyon fincsi lett,csak a hülye fejemmel nem voltam előrelátó és marhahusit is tettem bele,arra meg még ráfér,hogy főjjön!
Na mindeggy,majd csak elkészül! :wink:

Kép


Kép
ibm
 
 


Szly:ezt nem is tudtam,köszi most már tudom-pedig ez a harmadik gyerkőc :oops:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


nincs mit
én is csak azért tudom mert most nekem is hátrahajló volt, de már kiemelkedett.

Kép
szly27
 
 


Tegnap elkezdtük tervezgetni, hogy legyen a babaszoba. Hát rájöttem,h. ez nehezebb kérdés mint gondoltam :lol: Igazából mindennek megvan a helye (kicsi a lakás) és hát alig akar beférni egy kiságy.
A végén azt találtam ki, h. csináltunk méretarányos alaprajzot, kivágtuk papírból a méretarányos bútorokat és tologattuk :lol:
Elszórakoztam vele egész este, de végül született egy félmegoldás. Nem a legjobb, de asszem ebből a lakásból jobbat nem lehet kihozni :roll:
sipiné
 
 


Hasfájásról Lányok!!!

Múlt héten már sírógörcsöt kaptam, annyira fájt a hasam alja.
A dokim szerint amíg nincs vérzés, nincs baj, viszont kötelező a pihenés!!!
ISM.: KÖTELEZŐ A PIHENÉS!!
T.Maria, Sipiné is Mindenki, akinek fáj a pocija. Ne vigyetek túlzásba semmit. A baba azt kívánja, hogy pihenjetek!!!! Nagyon fontos ez az időszak most számára, kérlek, engedjétek meg magatoknak a pihenést!! Este a lábakat felpócolni!!!

Nekem legalábbis a pihenés bevált. A hétvégi rókázástól eltekintve sokat pihentem, és azóta csak 1-1 pillanatra fáj a hasam!!!

Pihenjetek!!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


kike!!!!!!

annak a játéknak a neve a málhás csacsi én a tescoban vettem az enyéimnek.
mennyi magneb6-ot lehet szedni????nekem a doki azt mondta hogy 3*2-öt lehet szedni belöle-eddig b6-ot szedtem de nem sokat ér hányinger ellen,ez jobb?????vélemény ???
tapasztalat??????????
ronix
 
 


Szia Ronix!

Én kb. 10 hete 3X2 Magne B6-ot szedek!
A hányingerre és a hasi fájdogálásokra,görcsölésekre is jó!
Én iszonyat hányingerrel küzdök,de azt nemtudom mi lett volna ha nem szedem!
Lehet már fogytam volna 10kg-ót!
Nyugodtan próbáld ki,de szerintem először elég a 3X1.
Én is úgy kezdtem!
Na megyek pótfiamért a suliba,aztán letesztelem amit főztem!
Pussz mindenkinek!
Még jövök majd!
Jók legyetek és pihenjetek!

Kép


Kép
ibm
 
 


Kislány, köszi a tanácsot! Igen, arra én is rájöttem, h. egy kis alvás csodákra képes :lol:

Ronix én kezdetektől fogva 2x1 magneB6-ot szedek, nekem bevált. De lehet,h. én amúgy sem vagyok egy hányós típus, szerencsére nem sűrűn vagyok rosszul, néha egy-egy szagra elfog az émelygés, de kb. ennyi.

Ibm, biztos fini lett a husileves! A pótfiad=nevelt fiad (párod fia)?
sipiné
 
 


Sziasztok!
Most voltam a zárójelentésért.Nemrég jöttünk haza,már megfőztem.
Borsólevest csináltam,burgonyapürét,tejszínes hagymás csirkemellet.Finom lett!!

A hasfájós mamik tényleg sokat pihizzenek!
Pénteken ha nem lesz hó megyünk a párommal Dunakeszibe az Aushan-ba vásárolni!!!Akkor vesszük meg a kisfiamnak az ajándékot és egy kicsit a konyhához is bevásárolunk.

Mindenkinek köszönöm a biztatást ,vigasztalást,jól esik hogy személyesen nem is ismerjük egymást,mégis mennyire összetartunk.

Én azért sem hagylak el titeket mert nekem jól esik írni,nektek.Bár itt mindíg tudatosul bennem hogy már az én babám nincs velem.
Nagyon bízom benne hogy nemsokára rendben lesz velem minden,és belefoghatunk a baba projektbe!!! :lol:
Tegnap azért kisírtam magamat de még maradt bennem.
Szenteste majd gyújtok egy gyertyát a babámért.

Mi most megbeszéltük hogy nem ajándékozunk csak Domikát.
Mindenki kiköltekezett így az idén kimarad.
De a házat már feldíszítettem, kívül még nincsenek feltéve az égők.Majd a héten.

Ti kigondoltátok már az ünnepi menüt?Sütiket?
Most megyek a szomszédba a barátnőmhöz egy kicsit dumcsizni.
Neki van egy két hónapos kisfia lehet hogy nem a legjobb ötlet odamennem de vakivel szóban is ki kell beszélnem a dolgokat.

Meghát én erős csajszi vagyok,nem hagyom el magamat.

Jók legyetek ,még benézek.Wera hol vagy?Vége van már a karanténnak a pároddal???? :lol:

KépKép
henka76
 
 


Sipiné! Nagyon fincsi volt a husilevi,de most olyan rosszul vagyok!
Mindjárt szétrobban ahasam!
Jól bekajáltam,levest+csomó répát,krumplit,csirkeszárnyakat,marhahusit!
Ú,ez nagyon durva!
Többet nem csinálok ilyet!
A pótfiam a Nővéremé csak nagyon ragaszkodunk egymáshoz kicsi kora óta rengeteget volt velem!
Még ma is van aki azt hiszi,hogy az enyém,mert olyan sokat látják velem!
Hát kicsit az enyém is! Imádom!

Henka! Örülök,hogy jelentkeztél! Nagyon fincsit főztél! Vérnyomi rendben?
Wera csak holnap jön,addig van "karanten"!
Megyek leckézni meg pihizni!
SZÉTDURRANOK!!!!!!!!!!!

Kép


Kép
ibm
 
 


az a baj lányok hogy muszáj angolra mennem, ami fárasztó, 20 percet gyalogolok lépcsőn le, lépcsőn fel vissza ugyanez, csak még pluszba félórát ülök a hidegben mire jön a busz :cry:
az elevitet reggel kell venni nekem mondta az orvos hogy miért csak elfelejtettem, de van jelentősége :oops:
a magna b6ot meg görcsre adta azt mondta hányingerre nem való, aztán a fene tudja :?

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


A B6 összetevője miatt hányingerre is jónak kéne lennie!
KÉNE!!!!!!!!!!!!

Kép


Kép
ibm
 
 


jaj sziasztok

ez lesz a negyedik baby de nem tudom mit csináltam már a többinél mikor rosszul voltam((((
sajna sokat vagyok rosszul nem hányok csak émelygek de azt reggeltöl estig(((((mikor mulik el kissé????????
nehezen viselem
henka ne aggodj nekem juliusban volt abortuszom és oktoberben már terhes lettem szoval nyugi ne görcsölj rajta és meglátod minden rendben lesz)))))))
ronix
 
 


Sziasztok!

Megjöttem! Olaszország gyönyörű volt, csodálatos kisvárosokban jártunk, még a tengerhez is lementünk egyszer. Csak rettentő HIDEG volt... mindenki arra számított, hogy majd egy szál pulcsiban rohangálunk, erre télikabát, én sálat hordtam a derekamon, éjszakára két pokróc... mert a szálláson sem számítottak ennyire fagyos időre, és amíg bemelegedett a ház, addig plusz takarókat kaptunk. Aztán meg már annyira meleg volt, hogy szaunáztunk, sőt a padlófűtéstől a csokijainkból krém, a gyümölcsökből meg kompót lett :)

A kaják, italok miatt a naagy egészségvédő kismamitársak biztosan jól le...sznek majd. Számos cappuccino, kevés vörösbor - mert borkóstolón voltunk, és tudjátok, mennyire híresen jók az olasz borok, nem lehetett kihagyni, meg arra is gondoltam, hogy egy kis vaspótlék nem árt abban a nagy rohangálásban. Aztán volt még tiramisu (isteni), és ittam kólát is, mert egyik nap a koncert előtt már nem tudtunk pihenni, és másképp meg nem bírtam volna ki a 2 óra próbát + 2 óra éneklést.
REggelire croissant-t ettünk forró csokival, cappuccinóval vagy teával. Az ebéd és vacsora tészta volt - mint a csoki Gombóc Artúrnál: kerek, szögletes, hosszú, töltött, lyukas... és a szósz változott egy kicsit. Második fogásnak meg sült hús krumplival. Minden isteni volt, de olyan jó volt tegnap este végre egy jó kis zöldséglevest enni, ma reggelire tarjás-sajtos zsömlét paprikával, kakaóval, ebédre meg tökfőzeléket...

Az utazást nem szerettem, irdatlan hosszú volt az a 2x 20 óra a buszban. Tegnap a hazaúton végig fájt a hasam, hányingerem volt, sehogy sem volt jó, mert végig össze kellett nyomnom a pocakomat, és nem tudtam eldönteni, hogy az emésztés fáj-e, vagy a baba. Szerencsére előbbi volt :)

Oti nagyon jól bírta nélkülünk Anyuéknál, bár most vissza kell zökkennie, ezért nyűgösebb a kelleténél. Remélem, pár nap, és rendeződik a családi életünk... ma délben pl. jót veszekedtünk Apával, jól megmondtam neki, hogy holnap beadom a válópert. Egy kicsit lefáradtunk, azt hiszem, jó lesz már itthon élni a munkás hétköznapokat. Ezt csak azért mesélem el, mert ti is írtátok, hogy néha nálatok is kiborul a bili...

Visszaolvasgattam egy kicsit.
Henka, nagyon sajnálom, hogy így alakult. Együttérzek veled, nem lehet könnyű neked, de látom, milyen erős vagy. Kívánom, hogy mihamarabb pocakos legyél, egészségesen, és gyönyörű, egészséges tesója szülessen Dominak. És tök jó, hogy nem hagysz itt minket!

Wera, gratulálok az esküvőtökhöz, jó készülődést! Ha bármiben segíthetek - pl. díszítéshez ötletek, szólj nyugodtan!

Kike, asszem te kérdezted azt a szamaras játékot. Buckaloo-nak hívják, és a környéken több játékboltban is van. Ha nem találtok felétek, szólj!

T.maria, ilyen hasfájást mindeképp lásson az orvosod!

Elevit-téma: azért írják, h reggel kell bevenni, mert a benne lévő vitaminok így hasznosulnak a legjobban. A szervezet napközben sokkal aktívabb, és az étkezésekkel is jobban felszívódnak a benne lévő anyagok. Csak egy bajom van vele: feketét kakilok tőle. Nektek nincs ilyen tünetetek?

Örülök, hogy mindenkinek jól van és szépen növöget a babája!

Köszönöm a weboldalakat, elmentegettem őket.

Bocs, ha hosszú voltam. További szép, rókamentes napot nektek!

Kép
Kép
bondi
 
 


Üdv újra itthon Bondi!
Biztos nagyon szuper volt minden!
Azért remélem mi is hiányoztunk! :lol:
Elevit-fekete ....-hát igen, a vas miatt ez ezzel jár!
Sokan székrekedésre is szoktak panaszkodni,nekem az lemaradt szerencsére!
Anélkül is van ép elég bajom!
A hányingerből kijutott rendesen!
Doki mikor lesz?

T. Maria! Mi újság? Hasfájás? Doki? Pihenés?
Vagy meló? :twisted:

Többiek?
Megjött Apa,már kérdezgeti,hogy kész vagy? Jöhetek már?
Úgyhogy most átadom a terepet,de nemsokára én is elzavarom innen és jövök vissza hozzátok! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, hogy ilyen ritkán kerülök elő, olvasni mindennap szoktalak titeket, de írni nem mindig hagy a lányom.
Én is még mindig egész nap émelygek, szerencsére hányni nem szoktam.

Ibm: Pálmai Bálinthoz járok, (az túlzás, hogy járok, egyszer voltam idáig nála), nekem nagyon szimpatikus. Állítólag mostanában adják át a Jánosban az új szülőszobákat, kíváncsi vagyok.

Úgy tűnik, hogy kiderült a munkahelyemen, hogy terhes vagyok.
A múlt héten elmondtam a főnökömnek, hogy mégse érje váratlanul, de mondtam neki, hogy januárig még nem verném nagy dobra. Aztán ma már többektől hallottam, hogy tudják. Úgy tűnik nem tud titkot tartani :)
patr
 
 


Sziasztok!

Köszönöm nektek, hogy aggódtatok értem.

Már jobban vagyok...
De azért holnap reggel megmutatom magam a dokinak.

A munka sajnos nem várhatott.
"Sajna" én vállalkozó vagyok, egy újság terjesztői hálózatát vezetem.
A kézbesítőknek kellett a munkabéreket kiadnom.
Ők pedig számítottak rá...

De végeztem, és most pihenni fogok.
Legalább egy hétig.

Kíváncsi vagyok, mit is mond holnap a doki.
Remélem, csinál ultahangot is... :wink:
Tudom, hogy nagyon elfáradtam a napokban. Tudom, hogy meg kell húznom magam.
Nekem csak a családom és ez a kisbaba a legfontosabb.

elköszönök és megyek aludni!
Szép álmokat mindenkinek!!!
Vendég
 


Maria! Ez tényleg elég fontos dolog volt!
Örülök,hogy jobban vagy és hogy most lesz egy kis időd pihenni!
Remélem hamar végzel a dokinál és minél előbb jelentkezel!
Minden rendben lesz csak jelzett Picurka,hogy most már jöhet a pihi!
Én is megyek mert olyan fáradt vagyok!
Holnap reggelre terveztem a vizelet leadását,de lehet,hogy csütörtök lesz belőle!
Már 4 napja órára kelek,igaz,hogy csak 8 körül,de nekem az korán van és most úgy érzem képtelen leszek holnap újra korán kelni!
Meglátom,ha kidob az ágy elmegyek,ha nem ,majd csütörtökön!
Végül is ezt csak én kértem magamnak,hogy megnyugodjak nincs baci!
Na majd kiderül!
Holnap jelentkezem!
Mindenkinek jó éjt és szép álmokat kívánok!

Holnap már itt lesz Wera is! Kíváncsi vagyok,hogy bírták! :lol:
Na pussz mindenkinek!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok! :D

Mária:örülök hogy jobban vagy,várjuk hogy jelentkezz :wink: És pihizz :wink:

Sikerült megvenni a málhás csacsit,köszi szépen mindenkinek :wink: Mivel a Nővéremék Bakiak,így nem ugranak be egy ajándékért a városba,ugy hogy én vettem meg a nevében a kislányának :)

Bondi:Üdv újra itt köztünk,örülök hogy jól érezted magad és hogy épségben hazajöttél :wink: De most aztán pihend ki magad :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!

Jó érzés visszajönni közétek :D

Akik ma mentek vérvételre, vizsgálatra, nektek a legjobbakat kívánom! Meséljetek!

ibm: dokihoz a jövő héten kellene mennem, hát meglátom, eljutok-e hozzá a nagy készülődésben. Jövő csütörtököt lőttem be, akkor biztosan ad majd egy rakat beutalót vérvételre, uh-ra, de egyrészt jönnek az ünnepek, másrészt meg épp most költözik át a Szabolcs u. a MÁV-ba, így nem tudom, mekkora lenne a fejetlenség. Nem akarnék órákig ott ücsörögni, így lehet, hogy kiböjtölöm az ünnepeket.

pocak-ügy: most már nekem is látszik! Szerencsére épp visszakaptam a barátnőmtől a kismamagatyóimat, így már tudom hordani őket. Egy feketét még mindenképp vennem kell, hogy legyen miben énekelni a koncerteken. Van egy-két ötletem, hova menjek, de tudtok jó árú ruhakészítőt vagy boltot Pesten? Köszi.

Na, megyek aktívan pihenni. tegnap arra futotta csak, hogy elmentünk bevásárolni, aztán kmostam egy adag ruhát. Utána egész este feküdtem. Ma már muszáj felszámolnom az utazás maradványait :roll:

Kép
Kép
bondi
 
 


Sziasztok!

Ronix:
a Magne B6 tartalmaz B6 vitamint, de ha nagyon rosszul vagy, akkor szedhetsz mellé még plusz B6-ot. Gyógyszerész barátnőm szerint a Magne B6 ugyan tartalmazza a B6-ot, de nem annyit, hogy önmagában megkaadályozza a hányingert és a hányást.

T.Maria:
Légyszíves minél hamarabb jelentkezz, hogy meg tudjuk mi volt a dokinál. De ne aggódj, minden rendben lesz.

Puszi

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Sziasztok Csajok!

Többet nem csinálok ilyet, frankón lett pár őszhajszálam a visszaolvasás alatt! :lol: Nem mondom hogy 100%-ig sikerült betartani a dolgokat, mert a tv-t aztán bekapcsoltuk néhány dvd erejéig, de azért jó volt! :)
Tegap voltunk dokinál, csak a leleteket vittem neki, kicsit megnyomkodott, meg kenetet vett mert nem vagyok bizti benne hogy tejlesen rendbe jött a múltkori kínom. Egyébként állati szarul vagyok, fejfájás, hányinger, mint az állat, de inkább nem is panaszkodom... :x

Henka - Nagyon sajnálom ami történt!!! Tudom, hogy ilyenkor az ember vígasztalhatatlan, de nekem is most a nyáron volt egy vetélésem (pont így) és rá 3 hónapra, első próbálkozásra újra beköltözött a pocimba! Azt kívánom neked is így legyen majd!! Addigis maradj köztünk, ha van kedved, de azt is megértem, ha nem teszed... tudom, nem könnyű.

IBM - miért kell jövőhéten is uh-ra menned? Most voltál 4-én. Nem mintha én nem nézegetném szívesen Babut, de nekem nem kell mennem, majd csak január 2. hetében 4D-re.

Hasfájósoknak csak annyit, hogy nekem is fáj, ha hajtom magam, de lányok! Most senki ne várja hogy ugyanúgy tud pörögni mint 3-4 hónappal ezelőtt! Néha igenis le kell ülni pár percre, ha úgy érzitek, hiába sürget az idő és még 35 üzlet hátra van a vásárlásból! Mi is bejártunk mindent az elmúlt 2 napban, de azért pihenni meg kell állni néha, apákok meg szokják meg, ez már csak rosszabb lesz!!! :? :lol:

Bondi - Örülök hogy jól sikerült az utazás, remélem nem fáztál meg! Nem akadtam ki a kaján + a boron, a kismamik igenis ihatnak néha 1-1 dl vörösbort! Én vendéglátóztam sok évig és olyan helyen ahová kb 70%-ban külföldiek jártak. Azt tapasztaltam hogy sok kismama óriási pocakkal is megengedett magának 1 dl minőségi vöröset a vacsihoz. Gondolom ez már sok országban teljesen elfogadott, itt még nem annyira, szerintem.
(Otinak olyan kis imádnivaló vigyori buksikja van ezen a képen!!! :D )

Kike - :evil: :evil: :twisted: :evil: :evil: Mekis kaja?? :evil: :twisted: :evil: :evil:

Körülöttem az a tapasztalat, hogy aki nagyon kívánja a terhessége elején és rendszeresen fogyasztja is, az a terhesség 2. felében olyan szinten megutálja hogy rá se bír nézni! Na, kíváncsi leszek! :D
Bevallom régebben én is sokszor kajáltam ott (kb 6 éve) de olyan szinten megutáltam hogy már a szagát sem bírom. Meg hát azok a kísérletek amiket végeztek ezekkel az "ételekkel" engem rettentően elborzasztanak! :roll:

Visszafekszem, mert állati szarul vagyok :x :x
Vendég
 


Sziasztok!

SZIA WERA!!!!!!!!!

Örülök,hogy újra itt vagy,tök jó lehetett azért ez a pihi!
Sikerült megvenni az ajikat?
Biztos olvastad,hogy hasonlóan sz....ul érzem magam pár napja,most nekem is fáj a fejem,szerintem az idő is!
Meghát a hormonok!
Tiszta kótyagos vagyok!
Nem is vittem ma el a vizeletet,végül is ezt én rendeltem magamnak,bármikor elvihetem!
Nem lettem volna képes felkellni!
Gondoltam ma főznőm sem kell,nyakamba veszem a várost és megveszem amit még kell!
De arra sincs erőm,hogy innen feláljak!
Még mindig köntösben ücsörgök és iszogatom a teámat,amitől mindjárt behányok!
Tudjátok mitől vagyok mostanában rosszul?
A CSOKITÓL! Ez őrület! Imádom a csokit,rettenetesen kívánom is és miután megeszem kész vagyok!!!!!!!!!!
UH-ra azért kell mennem,mert azt mondta engem 2 hetente látni szeretne,hogy tudjuk minden oké!
Meghát elkezdjük csökkenteni a Duphastont,remélem abból már nem lehet baj!
Mindjárt utánna is nézek!
Ja meg az AFP-re ad beutalót,mert azt január 1. hetében meg kell csináltatnom!
Neked nem kell menned?
Januárban 4 d-re kell menned?
AFP-nek nézz utána ha nem beszéltetek róla!
Pihenj akkor és jobbulást neked!
Szép napot mindenkinek!

Kép


Kép
ibm
 
 


Wera:Jobbulást,és köszi hogy leszúrtál :wink:

Ez a nap nem az én napom:Kristi elég verekedős lett már egy idelye.Ma reggel meg valamiért rászóltam,és persze hogy egyből felhúzta magát és elkezdett ütni,csak az volt a gond hogy egy Thomas-os foglelkoztató füzet volt nála,és azzal ütött meg hátulról,úgy hogy kivérzett a lábam. :cry: Persze egyből rácsaptam a fenekére,és elvettem tőle a füzetet,és elraktam,az biztos hogy ma nem kapja meg,pedig imádja.Aztán meg ugye esik az eső,és persze hogy minden pocsolyába bele kell neki ugrani,nem hogy kikerülné :twisted: A Vercsi gatyájának a szára meg csupa víz lett,mire beértünk,persze cserenadrág az nem volt benn neki :? Ráadásul tegnap reggel még nem volt kinn semmi a faliújságon,csak délutánra tették ki,amikor is Apa ment érte,és persze hogy nem olvasta el hogy ma mennek bábszínházba :(

Kissé ki vagyok ma akadva :(

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike!
Sajnálom! :cry:
Ez tényleg rossz kezdet volt,de reméljük mostmár jobb dolgok következnek!
Amúgy minden oké mindenkivel ugye lányok?

Kép


Kép
ibm
 
 


És egy nap többször azt kell hallgatnom a Fiamtól,ha leszidom valamiért,hogy hülye Anya,nem szeretlek :cry:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Ibm:köszi az együttérzést,rám fér,elég rossz kedvem lett. :(

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Tudom milyen rossz érzés !
Nővérem kisfiára is rájön néha az 5 perc!
De ő durvábbakat is mond, volt már,hogy bepakolt a hátizsákjába,hogy elköltözik! :lol:
Olyanokat szokott mondani,nővlrem is sírva fakad olyankor!
Majd megbékél és rájön,hogy Anya nem is hülye és mégis szereti! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm:Köszi,jó hogy van kinek kipanaszkodni magamat :wink:

És sajnos az a legnehezebb hogy mikor megbántják az embert,meg is kell nekik bocsájtani,ami nem is olyan könnyű feladat hiszen én is csak ember vagyok,ráadásul most érzékenyebb is :? :oops:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike - sajnálom hogy ilyen rosszul indult a napod! Remélem délutánra mindkét gyerkőcöd olyan jó lesz mint egy kisangyal. Biztos rossz lehet hallani hogy azt mondja nem szeretlek! De tudod hogy nem gondolja komolyan! Mondd meg neki hogy te akkor is szereted ha rosszalkodik, csak nagyon-nagyon haragszol rá. Ezt pont ma reggel láttam egy rossz-gyerekes műsorban! :)

Ibm - Nekem január 2-án kell mennem az AFP-re. És a 2. hét végén a 4D-re, aztán vissza a dokibácsihoz az eredményekkel.
Elgondolkodtatál ezzel a csoki-dologgal! Én annyira sok édességet ettem eddig hogy be se merném vallani, de amióta terhes vagyok, nem igazán kívánom. Egy-egy szelet süti mondjuk lecsúszik, de csokit már nagyon rég nem ettem. Viszont apa kint hagyott a nappaliban az asztalon egy óriás mogyis Milkát felbontva és reggel ettem belőle pár cikket. Jól esett, de aztán 10x olyan sz...ul lettem mint előtte. Lehet hogy közrejátszott?? Nemtom. Az előbb két öklendezés közt betömtem egy szelet lekváros kenyeret, az segített egy kicsit.

Ocsmány egy idő van, semmi kedvem kimozdulni. A háziorvoshoz mindenképp le kell mennem a táppénzes papírért meg labor beutalóért. Remélem nem lesznek sokan (esélytelen :( ) mert rettegek a hányás-hasmenés vírustól :!:
Vendég
 


Sziasztok Csajok!

Jajj, Kike, annyira sajnálom :cry: Biztosan rossz érzés ilyet hallani a pici fiadtól.... Biztosan nem gondolta komolyan...!

Ibm, én is nagyon fáradt vagyok, tegnap fél9-kor kidőltem, tv-n bealudtam, fél 11-kor átköltöztem az ágyba és meg se mozdultam óracsörgésig :lol:

Bondi, üdv újra itt, örülök,h.jól éreztétek Magatokat!

T.maria, dokinál voltál? Jó,h.már nem fáj annyira a pocakod!

Patr, ezek szerint a főnök kikotyogta? :) Tőlem megkérdezte,h.ez most titok-e, mondtam h. nem, de én szeretném a kollegáknak alkalomadtán elmondani. Nekem tiszteletbe tartotta...
sipiné
 
 


Csak nyugodtan panaszkodj,ezért is van ez a kis csapat,a sok más mellé ez is jár!
Mióta ilyen a kisfiad?
Biztos írtad már de nem emlékszem :oops: ,hogy mit szóltak a tesóhoz?
Hát igen most érzékenyebbek vagyunk és ezt ők nem érthetik még!

Kép


Kép
ibm
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?