Új privát üzeneted érkezett!

Én espumizant szedek,amikor igen rossz a pocim,néha evés után,mikor büfögök összevissza és fáj a gyomrom.Megkérdeztem a dokit,aztmondta lehet szedni,ha nagyon muszáj,meg rá is van írva hogy szedhető terhesség és szoptatás alatt is. :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Hú,már én se nagyon tudom,arra emlékszem hogy a Vercsi nem igen akarta megmutatni magát,azthiszem csak az utolsó UH-on,a Kristinél már ugy félidőben mondta a doki hogy fiú. :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike!

És az espummisantól jobb? Mert akkor én is veszek.
Én már az Elevitet sem szedem, mert a hányingertől képtelen vagyok lenyelni...
Vendég
 

 
 

Mellesleg nálam az a baj, hogy nem a gyomrom fáj, hanem úgy érzem magam, mint egy léghajó... :shock:
Vendég
 


Sajna mennem kell dolgozni, puszi mindenkinek, még ma benézek!!!
Vendég
 


Igen,nekem jobb tőle,most is vettem be gyet,mert rosszalkodik a gyomrom,pedig még alig ettem,csak egy levest.Büfiztem egy nagyot,és már jobb.Meg amit tudok ajánlani,az a kaukázusi kefír,az is helyrerázza a pocit.Meg én szedem még a B6-ot is.
Akkor kezdtem el az espumizant szedni amikor minden evés után nagyon fájt a gyomrom,meg büfögtem,a sok gyomorsavtól,azóta sokat javult. :lol: Szerintem érdemes kipróbálnod.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Köszönöm Kike!
Vendég
 


Nincs mit,nagyon szívesen,remélem segít majd neked is :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok Kismamik!

Hogy vagytok ma?
Nagyon el van mindenki tűnve! Szilvi,Sipiné hol vagytok?

Henka! Jelentkezz ha megjöttél! Nagyon várunk!

Én olyan jól aludtam az éjszaka,reggel 1/2 10-kor alig bírtam felkellni,de muszály a gyógyszerek miatt,hogy időben be tudjam venni!
Hányinger változatlanul tombol,cicim kicsit fáj,de annyira nem mint pár hete!
Mai program?
Jaj! Nekem egy csomó hivatalos ügyet el kell intéznem!
Otp,posza,polgármesteri,közért és mág ajit is néznem kéne!
Ép azon morfondíroztam,hogy hogy csináljam,hogy minél előbb végezzek,de asszem már tudom a sorrendet!
Nemtudom mikor érek haza,elindulni sincs erőm!
És holnap megint kelhetek korán,mert 1/2 9-1/2 11-ig van védőnő és mennem kell! Jó hosszú a rendelésük igaz?

Kike! Azért köszönjük atáblázatot! Nővéremét megnéztem,nem jött be! Nekem fiút jósol! Meglátjuk!

Na megpróbálom összeszedni magam és útnak indulni!
Igyekszem haza!
Szép napot mindenkinek!

Pussz

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

Kike: én is néztem a táblázatot nekem a lányomnál bejött. Most fiút mutat remélmem bejön, majd kiderül.

url=https://babafalva.hu]Kép[/url]
Kép
jeneik
 
 


Csajok,szeretnék kérdezni valamit:Úgy hallottam hogy az influenza elleni oltás gyerekeknek ingyenes.Tényleg így van,valamejikőtök oltotta már be a gyerekét valamikor?Mert én gondolkozok rajta,mivel januárban megy a Kristi oviba,és akkorra mondják a járványt is.Nem szeretném hogy egyből betegséggel kezdjen.Meg a Vercsit is be szeretném oltatni,csak ő már érti miről van szó,meg tudja milyen a szuri :?

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


t.maria

Bocsi, hogy belelocsogok, csak olvasgatlak titket. :wink: Ha nem bírod beszedni az elevitet, akkor van a hipp natal, az szirup, és állítólag fini. Az is terhesvitamin.

kike

Igen, a veszélyeztetett korban lévőket ingyé beoltják (gyerekek, idősek) Azért tudom, mert az apósomat a háziorvos megkérdezés nélkül beoltja minden évben. :lol:

Kép
Kép
tabati
 
 


tabati:Köszi az infót :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Igazán nincs mit! :wink: További jó babásodást! :D

Kép
Kép
tabati
 
 


Sziasztok!

Hazaértem!
Voltam postán,közértben,polgármesteri hivatalban,otp-ben,ékszerboltban,cipőboltban,ruhaboltban és gyógyszertárban!
Ja és még a nővérem munkahelyére is beugrottam!
Most bevágtam egy vödör jó forró husilevest!
Jaj de jól esett!
Sikerült vennem ajit is,már csak pár dolog van hátra,de úgy döntöttem ma már nem megyek tovább!
Még összekéne dobnom a lakást is és megígértem pótfiamnak,hogy ma 15:00-kor elhozom a suliból!
Na megyek mert nem sok időm van már!

A hányinger sose szűnik meg?
Ja és a hasam is fájdogál,úgy mint az elején,remélem nő a kisbabóm!
Na sziasztok!

Kép


Kép
ibm
 
 


hol van mindenki?? :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok lányok!Megjöttem délben,de eltartott egy ideig míg visszaolvastalak titeket.
Sajnos egyedül érkeztem haza,tegnap 10.30 kor angyalka lett a babámból.Délelőtt még ugyanúgy ott volt az uh-n mint szerdán,de semmi változás nem volt.
Csütörtökön bementem,senki rám se nézett egész nap,péntek hajnalban vettek vért,vizeletet,ezek az eredmények jók voltak.Aznap se néztek rám mondván nem ő az orvosom.Kérdezték vérzik?Mondtam nem csak barnás a papirom pisilés után.az nem baj.De nem csináltak volna egy uh-t hogy él e a baba vagy nem! :twisted: Péntek este felé már rendes véres volt a papír de a betétem még tiszta maradt.Azért szóltam a nővérnek ha éjjel beindul fel fogom költeni őt.Erre ő ha lehet csak tűrjem mert olyan doki volt bent aki egy kissé szereti a TÜTÜKÉT!!!Gondolhatjátok azért imátkoztam csak nehogy most öntsön el a vér.
Szerencsére nem volt semmi.Szombaton délután már elkezdtem görcsölni,estére már eléggé véreztem is.Az éjszakát is végig görcsöltem,akkorra már a pisim is fehérjés volt !Mondtam a szobatársaknak ezek megvárják még hullafoltok lesznek rajtam. :x
Tiszta ideg voltam.Valahogy átvészeltem az éjszakát,tudtam hogy a dokim ügyel vasárnap.Reggel a vizitnél mondtam neki hogy már szombat délutántól görcsölök meg ömlik a vér belőlem ,ha lehet ne várjunk keddig csináljuk meg ma a műtétet.
Megnézett ultrahangon még mindíg ott volt a babám.Olyan erősen meg volt tapadva hogy magától nem ment volna el.Ezt a dokim mondta.De hát a múlthét óta semmit sem nőtt és szívhang sem volt.Be kellett fejezni a terhességet.szólt hogy készítsenek elő,de mivel altatni nem lehetett csak bódítót kaptam vénásan.
Azonnal szédülni kezdtem de tompán éreztem az egész beavatkozást,végig a lámpákat néztem a fejem felett.5 perc volt az egész közben simogatták a kezemet.Mikor letoltak a szobámba sírtam egy kicsit de a bódítótól elszunnyadtam.Délután jött a család,Domika azt mondta meghalt a kistestvérem.Olyan rosz érzés volt!!! :cry: A doktornő is vigasztalt hogy rendbe teszik a vérnyomásomat és 3 hónap múlva lehet ismét próbálkozni.
ma reggel is bejött hozzám elbúcsúzni,megsimogatott és mondta hogy még találkozunk.Nagyon kedves volt!!
Jövöhéten hétfőn megyek a szövettani eredményért lehet megtudják mondani hogy miért halt meg a baba.
Szóval most itthon vagyok görcsöl a hasam ,vérzek De jól vagyok.
A lelki dolgokhoz még idő kell,de a kisfiam miatt erősnek kell lennem.És úgy mint Angel mondta a babám kis lelke csak egy új kis testre vár és ha eljön az ideje újra közénk jön egészségesen.

Tőletek pedig nem szeretnék elbúcsúzni továbbra is itt akarok maradni és végigkövetni az életeteket.Talán már tavasszal ismét kismamaként!!! :wink:

Mindenkinek köszönöm az aggódást,érezetem hogy velem vagytok mindannyian.Ezt mondtam is a szobatársaimnak.Én is sokat gondoltam rátok,de hát nem tudtalak titeket tájékoztatni ebben a pár napban.
Mától viszont itt vagyok.Remélem örültök nekem. :oops: :lol:

KépKép
henka76
 
 


szia mindenki :lol:
elöszőr is, nagyon nagyon sajnálom henka, hogy ígyx történt a dolog, bíztam benne hogy tévedtek, nem volt nap hogy ne jutottál volna az eszembe és gondolom nem vagyok ezzel egyedül :cry: tényleg sajnálom

ibm: angolon vagyok mindennap reggel 7kor indulok és csak ilyenkor érek haza, fárasztó, eltudnék aludni :cry:
remélem mindenki jól van
engem kb egy hete elkerül a hányinger, ritkán elöjön de már nem jellemző :D

Kép
Kép
h. szilvi
 
 


Szia Henka!

Nagyon sajnálom,ami veled történt,azt hiszem nem is igazán tudok mit mondani... :(

Csak bíztatni tudlak,hogy kitartás ,meg fel a fejjel,de közben biztos baromi nehéz... :(

Sajnálom,ha nem tudtam okosat mondani... :(

Kép
orsitigris
 
 


Sziasztok!

HENKA! ANNYIRA SAJNÁLOM!!!!!!!!!! :cry: Hát persze,hogy örülünk neked!
Annyit gondoltam rátok és annyira bíztam benne,hogy lesz még ott dobogó szivecske! :cry:
Tudom,hogy most nagyon rossz,de próbálj pihenni,rendezni a vérnyomásod és nemsokára újra beköltözik egy kis baba és minden rendben lesz!
Tudom,hogy bárki bármit mondhat most,én is haragudtam az egész világra de most itt van ez a kis pirinnyó a hasamba és ő meg akar születni,és ez a legnagyobb boldogságom!
Nemsokára te is újra boldog kismama leszel!
Nagyon örülök,hogy nem akarsz tőlünk "megszabadulni"!
Várunk téged minden nap,minden órában!
És szívesen meghallgatunk ha úgy érzed szükséged van ránk!

Szilvi! Bocsi :oops: Teljessen elfelejtettem az angolt,mostanában egyre szétszórtabb vagyok!
Örülök,hogy minden oké!

Többiek?

Kép


Kép
ibm
 
 


Szia Henkea

Persze hogy maradj ez csak természetes volt van egy ismerösöm és neki is elment a baba azt monák utána minden oké ez volt szeptemberbe decemberbe karikor más babás olt ujra . ez volt apa kari ajándéka tölle :lol:
anha
 
 


Sziasztok!

Henka!
Örülök, hogy itt vagy köztünk ismét.
Nagyon sajnálom, ami veled történt, remélem, sikerül rendbe tenni mielőbb a vérnyomásodat, és nagyon drukkolok neked, hogy tavaszra kismami légy!!!

Sok-sok puszi neked!
Büszke vagyok rá, ahogyan gondolkozol!!!

Tabati!

Köszönöm a jótanácsot, ki fogom próbálni.

Lányok!
Ma a boltban nem bírtam ellenállni a jégkrémnek, és vettem egy nagy dobozzal!
Most úgy tele vagyok!

Már csak ezért is jó kismaminak lenni!
Boldogan bűnözhetek! :lol:

Aztán pedig ha már nem szoptatok, sanyargathatom magam, hogy lemenjenek a plusz kilók... :evil:
Vendég
 


Szia Henka:nagyon sajnálom hogy így történt :cry: De tényleg maradj valünk,és ha majd úgy gondolog,próbálkozzatok,és várjuk a jó hírt,addig is nagy lelki erőt kívánok nektek.Tényleg ilyenkor nem lehet mit mondani :cry:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Nekem Rolit 17 hetesen mondta meg a doki, hogy kisfiú. Akkor már mi is láttuk az UH-on.Remélem most is hamar kiderül. Esély az van rá, mert minden hónapban csinál UH-ot az orvos.

A hétvégém elég zűrös volt. Szombaton vásárolni mentünk Debrecenbe. Reggel 9-kor indultunk, este 7-re értünk haza. Másnap meg disznótor. Na ott semmit nem csináltam, mert ha felálltam fájt a hasam. tuti a szombati járkálás okozta. Meg Rolit is cipelni kellett.
De mára már kipihentem.
Még lesz egy körünk, mert nem sikerült mindent megvenni.

Kép
szly27
 
 


SZIASZTOK!!!
SEGITSETEK NEKEM TELJESSEN UJ VAGYOK ITT,HOGY MÜKÖDIK EZ AZ EGÉSZ?????
AMUGY A NEGYEDIK BABYT VÁRJUK ÉS HA MINDEN IGAZ 9 HETES VAGYOK.KÖSZIKE HA VALAKI SEGIT :)
ronix
 
 


Szia Ronix!

Üdv a csapatban és gratula a babóhoz!
Gondolom már visszaolvastál,tudsz rólunk pár dolgot!
te is írj magadról pár sort ha van kedved,szívesen olvassuk!
Általában mindenki benéz minden nap és ír pár sort,hogy hogy érzi magát és éppen mi történt vele!
Persze vannak ráérősebb kismamik is,mint pl. én,táppénzen vagyok és első baba,tehát viszonylag sok idő jut a BABANET-re! :lol:
Mikor lesz a nagy nap?
Másik 3 baby mennyi idős!
MIndenfélét megszoktunk itt beszélni,ki mit főz stb. De ezeket biztos olvsatad!
Mindig leírja mindenki az ép aktuális uh vagy vizsgálat,védőnő stb. időpontját és együtt izgulunk,várjuk,hogy az illető hazaérjen és tájékoztasson mindenkit a történtekről!

Szóval jó kis csapat verődött itt össze,majd meglátod!
Csak gyere amennyit csak tudsz,várunk szeretettel és érted ugyanúgy fogunk izgulni mint mindenki másért!!!!!!!!!!!!! :lol:

Mostmár lefekszem-hulla fáradt vagyok!
Nemtudom mi van ma velem!

Holnap talizunk csajok!

Szép álmokat kismamik!!!!!!!!!!!

Kép


Kép
ibm
 
 


szia ibm!!!!!
köszike a választ,hát nem is tudom az én történetem elég hosszu, de mindegy.
kezdem az elején 5 éve meghalt a párom,tuléltük töle van 3 baby 14 éves csaj, most pénteken lesz a fiam 9 éves és a legkisebb oktoberben volt 6.több mint 2 éve van egy párom és neki nincs saját babyje-hát most igy várjuk a 4-et.aki ha minde igaz julius 22-én érkezik)))) én 34 éves leszek hamarossan.
veszélyeztetett terhes vagyok sok nyavajám van azért)
én még dolgozom de ez annyibol jo hogy kötetlen a munkaidöm és jo rugalmas a csapat, szeretnék végig dolgozni de ezt az idö és a baby dönti el!
KÖSZÖNÖNÖM A FOGADTATÁST
ronix
 
 


Sziasztok! :D
Szia:Ronix,üdv köztünk azt hiszem Ibm már mindent elmondott :lol: :wink:

Tegnap megvettük a gyerekeknek az ajándékokat :lol: Jól el is fáradtam,meg félve mondom de ettem mecis hamit,de bocsánaot is kértem a Picuritól,mondtam neki ez volt az első és utolsó :oops: De nagyon jól esett :oops: Kérem a lecseszéseket hogy tényleg többet ne egyek :oops:

Miközben mászkáltunk boltról boltra,elmentünk autóval a Mama háza előtt,és kicsit arrébb állt egy mentő villogva,aná hogy egyből felhívtam minden rendben van-e.Szerencsére igen.Egyedül él,a Papám nemrégen halt meg.Bár társasházban lekik,és az emeleten lakik a Fia,és családja,azért mindig aggódok jól van-e,mert cukorbeteg,inzulinozza magát,és bizony sokszor nem figyel oda hogy hogyan eszik,nem egyszer került kórhába :? Na jó,evvel nem untatlak titeket.

A lényeg hogy most jó sok ajándékot kapnak a gyerekek,ennyit nem szoktak,de ez most égből jött pénz volt :wink:
Mivel a Férjem eredetileg festő,így nyáron kifestette-a segítségemmel az óvodát,semmit nem kért érte,pedig jó kis meló volt,de hát odajárnak a gyerekek.Viszont mikor szülői volt megszavazták a szülők hogy fizetnek neki,így akkor is kaptunk valamennyit,és tegnap is még egy tizest,amit számlára kellett levásárolni,így az ovi visszatudja igényelni majd:vagy játékra vagy festékre,de mivel nyáron festettük a konyhát,így akkor vettünk festéket számlára,most pedig játékokat a gyerekeknek.Nagyon örülök hogy idén így alakult,mert általába igen szegényes a karácsony-de most nem :lol: :P :D

Meg ugye a Dédimamitól is kapnak játékot,Anyukámnak már mondtam játékot ne vegyen nekik-bár nem is nagyon szokott inkább hasznos cuccokat,ruhát ilyeneket-ezt fog most is.
Anyuról tudni kell hogy Jehova tanúja.Bizonyára mindenki tudja hogy ez mit takar.A Nővéremmel mondjuk nem osszuk a nézeteit,de nem szólunk bele mit csinál.Még akkor csöppent bele,miután elváltak-ami talán valahol érthető is.

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


a vásárlás az tök jo))))
én nagyon szeretek,nekem még jocskán van vissza mit venni de majd a héten.
tudjátok én szinte egész héten egyedül vagyok,a két kicsivel,mert a párom hetel a nagylány meg kollégista
ronix
 
 


Ronix üdv

köztünk :lol:
anha
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Hogy vagytok?
Én már 2 napja,ez lesz úgy tűnik a harmadik,egyre rosszabban!
Mintha most lennék az elején,álommanó visszatért,fájdogál a hasam is,de leginkább a hányinger!
Lassan az elviselhetelenságig fajul komolyan! :cry:
Olyan kótyagos vagyok,nagyon hamar elfáradok,mindent elfelejtek!
Borzasztó!
Ma kell mennem a védőnőhöz,ebben a király időben,még jó,hogy közel van!

Kike! Szuper,hogy így sikerül idén a karácsony! Biztos nagyon jó lesz látni a gyerkőcöket!
A mentős dolgot megtudom érteni,én is telefonálok ha hallok egy szirénát és mondjuk a párom elment kocsival!
Vagy ha nem vagyok otthon de felénk megy a mentő,tűzoltó!
Nálunk már ez megszokott,mára az egész család ilyen lett!
Sógoromnak pár éve volt egy motorbalesete,megszenvedett a túlélésért és azóta sziréna,mentő,tűzoltó-PÁNIK!
Asszem ez érthető!

Ronix! Sajnálom,borzasztó lehetett,de örülök,hogy így sikerült feldolgozni és újra élni!
Dokinál mikor voltál? Mikor mész?
Hová valósi vagy?

Megyek megpróbálom bevenni a gyógyszereimet!

Ja! KIKE!
Én imádom a Mc.-os hambit,úgyhogy tőlem nem kapsz lecseszést!
Én már többször ettem mióta terhes vagyok és még fogok is!
Nem hinném,hogy bármi baj lenne ebből!
Ennyi erővel még sokmindent nem ehetnénk meg!
NA DE MAJD HOLNAP JÖN WERA!
AZT NEM ÚSZOD MEG!!!!!!!!!!!!!!!

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm:sajnálom hogy ilyen rosszul vagy,reméljük majd javul azért idővel :wink:

Na igen ha azt nézzük tényleg sokmindent nem ehetnénk ezzel az erővel.Egész fura,mikor odáig jutok hogy eszek,nem igazán tudok lassan enni,hanem tömöm,habzsolom a hamit,és elég sok belém férne,sokkal több,mint azelőtt :lol: És milyen jól esik!! :lol:
De tényleg olyan fincsi a Mc-is hami :oops:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


sziasztok!

Henka, nagyon sajnálom azt, ami Veletek történt!
Örülök, hogy velünk maradsz továbbra is!! Tudod, itt fogjuk egymás kezét jóban-rosszban....


Lányok.
Amit én átéltem vasárnap, azt még az ellenségemnek sem kívánom. A hétvégén 3 kg-ot fogytam.... :shock:
Most kevesebb vagyok, mint a kezdő súlyom a terhesség előtt....

Aztán hétfőre már kutya bajom volt. Hihetetlen, mennyire más állapotban van a szervezetünk. Egyik nap a wc-t ölelem, másik nap pedig már szaladgálok és kutya bajom.... Én ezt nem értem... :?
De a lényeg, hogy tegnap óta jól vagyok.
Igyekszem is kihasználni, mert a lakásunk megint szalad, és Apácska este lehozza a padlásról a karis díszeimet, és végre feldíszíthetem a házikónkat.
Képzeljétek, tegnap bent voltam a munkahelyemen, és beszéltem a nagyfőnökkel. Maximálisan megértő volt, és Ő mondta, hogy a baba a legfontosabb, és ha azt kívánja, hogy pihenjek, és vigyázzak rá a még hátralévő 3 hétben (a 12. hétig), akkor maradjak otthon, és pihizzek!!! Hihetetlen megértő és kedves volt.
Úgyhogy idén már nem dolgozom.

Wera, amint beszélek a barátnőmmel,aki a ruháját magára varratta és megvette, megírom Neked a címet.
Ja, az én mesterem Szelezsán Zsuzsa.

Puszi Nektek.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Még annyit: közeledik a péntek, az UH napja!!! :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


na vagyok kicsit megint

dokinál 2 hete voltam,elég sok felé kell mennem haemetolgia stb stb,és szurizni is kell magam naponta((ha kész az összes vizsgálat akkor megint megyek a doki bácsimhoz-még lehet hogy pécsre is elküld genetikushoz-komolyan mondom tiszta vénnek érzem magam ilyenkor))))) a másik a hányinger tegnap egész jol voltam még eddig ma is viszont vannak olyan napok amikor nyomon az ágyat mert olyan rosszul vagyok,
de kibirhato,paks mellet lakom
ronix
 
 


Sziasztok!

Kislány! Örülök,hogy most ilyen jól vagy és nagyon irigyellek érte!
Nemtudom meddig tart,de már nagyon nehezen viselem ezt az örökös öklendezést,hányingert!
Persze ezért a babáért mindent kibírok,úgyhogy nem is panaszkodom tovább!
Szorítunk pénteken és várjuk az eredményt!
Jó díszítést neked!
Fotót kérünk! :lol:

Amúgy megjöttem a védőnőtől,nem volt semmi extra,kicsit beszélgettünk,berta a laborjaimat,majd január végén kell mennem addigra meg lesz az AFP is!
Beugrottam mindjárt a körzetihez,mert ott van mellette,kitöltettem a táppénzes papíromat és kértem egy vizeletre beutalót,úgyhogy holnap meg ezért kelek korán!
Sokat pisilek megint és a múltkor volt benne kevés baktérium,utánna kaptam antibigyót,de azóta nem nézte senki, így kezembe vettem az irányítást!
Remélem negatív lesz!

Többiek?
Hol van megint mindenki?

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

Üdv Ronix!

Szia Kislány!

Örülök, hogy jobban vagy!
Az nagyon jó, ha már az idén nem dolgozol!
A péntekről meg ne is beszéljünk!
Nagyon irígykedek. :wink:
Hányra mész?
Mindenképpen jelentkezz, ha végeztél. Tudod, én csak jan. 7-én megyek, és az még borzasztó messze van... :roll:

Többiek?

Nekem ma fájdogál a hasam. Úgy érzem, ma pihennem kellene, de nem fog összejönni.
Az egész hétvége hajtás volt, mert apácskának szülinapja volt, tehát mindenki nálunk kajált. Persze felváltva, ami alatt azt értem, hogy az én anyukám jött szombaton délután, az anyósomék vasárnap ebédre, a tesómék pedig vacsira....
Borzasztóan elfáradtam...
Nem lehet őket egyszerre vendégül látni, ez sajnos egy hosszú történet... :cry:
Vendég
 


Nem írtam le a lényeget!
Írtam a múltkor,hogy mi phonendoscóppal szoktuk hallgatni,hallani olyan zajokat mintha rugdosna,de persze ritkán,biztos sokat alszik!
Nem mertem azért egészen elhinni,hogy őt halljuk,de most megkérdeztem a védőnőtől,hogy mikortól lehet és azt mondta,hogy már lehet!!!!!!!!
Csak ez után vallottam be,hogy szoktunk fülelni!
Remélem tényleg őt halljuk,olyan jó!!!!!!!!!!! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm!

Hááát, az nagyon jó lehet!!! :lol:

Persze akinek van ilyen kütyüje...
Vendég
 


Szuper!

Főleg így,hogy már láttam az uh-n,hogy hogy mozgolódott,így eltudom képzelni mikor hallom a hangot,hogy ez mi lehet!
Biztos nem a beleim csinálják,azt felismerem!
Meg mondom ált. tök csend van,aztán néha beindul mint a géppuska és újra csend! :lol:
Annyira vicces,tök édi lehet! :lol:
Én egy hét múlva láthatom újra!

Kép


Kép
ibm
 
 


Ibm:Ez tényleg tök jó lehet :D
Nekem még másfél hetem van az UH-ig,már nygyon várom :lol: Tényleg olyan jó látni,mikor mocorog :D

Én már most 9-kor bevágtam egy Tescos fagyasztott pizzát :lol: Ha így folytatom ,lesznek itt gondok a sújommal :) Egyenlőre csak egy kiló plusszom van.Tegnap már nagyon szorított a farmergatya,mielőtt beültem a kocsiba,kigomboltam,amint beültem,még a cibzár is lecsúszott :lol: :lol: Kezd alakulni a pocim. :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Az jó,hogy alakul a poci!
Tegnap én is pizzát ettem,Apának sütöttem és úgy megkívántam!
Mára viszont milánóit ígértem neki-hát nemtudom mi lesz belőle!
Én lehet csinálok magamnak egy kis húsból megint levest!
Annyira hányingerem van,nemtudom mit tudnék enni! :cry:

Kép


Kép
ibm
 
 


Te szegény,nem jó a hányinger :? Nekem inkább olyan rossz íz van a számban.Ha van is hányingerem,akkor is ha nekiállok enni,le se lehet lőni :lol:
Tegnap roszabb volt egy kicsit,ma jobb.Maj csak neked is javul :wink:

A milánói is fincsi :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Próbáljál jó hideg kaukázusi kefírt enni,még ha nem is eszel hozzá semmit,úgy magában is nagyon jól tud esni :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok Csajok!

Henka, borzasztóan sajnálom! :cry: :cry: Nem is tudok mit mondani, tegnap este mikor olvastalak, csak úgy potyogtam a könnyeim :cry: :cry: Úgy reméltem,h.minden rendben lesz :cry:
Örülök,h. velünk maradsz és remélem mielőbb beszámolsz a vérnyomid rendbetételéről és utána egy új kisbabáról!

Gyerekek, tegnap tiszta depis voltam, kijött egy herpesz az orromon :cry: Hallottam dolgokat, h. a herpesz vírus mennyit árhat, úgyhogy teljesen kétségbe is estem. Végül a párom nem hagyott nyugtot, felhívatta velem a dokit, aki megnyugtatott,h.nem lesz gond a babával és kenjem be jó erős fogkrémmel... Hát mit ne mondjak, nem kellemes érzés :?
Jövő hétfőn UH, alig várom,h.lássam, minden redben van a picurkával.
sipiné
 
 


Sipiné


azért tök buli lene egyszere szülni :lol:
anha
 
 


Sziasztok!

Anha! Azért ennyire nem vidd túlzásba az írást! :lol:

Henka? Ugye velünk vagy?

Megjöttem a vásárlásból,fő a husilevesem,elindítottam a mosógépet,gyorsan összedobom a lakást egy kicsit és utánna elvonulok a konyhába!
Remélem hamar kész leszek!
Ti mi finomat esztek ma?
Úgy látom a jövő hét megint izgi lesz,többen megyünk uh-ra!!!!!
Hurrá!!!!!!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sipiné:ne aggódj,biztos nem lessz baja a babának :wink:

Nem találok rá a neten egy játékra:egy csacsi,mindenfélét rá kell pakolni,és egy idő után ledobja magáról,de nem találom pedig már régóta keresgélem-a Nővéremnek kellene :roll:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!

Nyugtassatok meg! Már megint nagyon fájdogál a hasam...
Bevettem már egy Magne b6-ot, meg egy no-spát, de nem az igazi.
Ha fekszem, akkor annyira nem, de amúgy szinte elviselhetetlen...

Felhívtam a rendelőt is, de már nem volt ott a dokim.
Holnap lesz ismét, reggel.
Azt hiszem, soron kívül meglátogatom....
Remélem, megnyugtat.
Tisztában vagyok vele, hogy fájdogálhat, ez természetes, de ennyire?

Biztosan többet kellene pihennem. Egyelőre nem megy.
Most is a férjem dolgozik helyettem, de a délutáni dolgomat nem mondhatom le!

Ez annyira borzasztó... :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Sajnálom hogy nagyon fáj a hasad,szerintem ne várj holnapig,menj el most a kórházba,mond el mi a helyzet,valaki vizsgáljon meg

Kép
Kép
Kép
kike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?