Új privát üzeneted érkezett!

Bocsi kicsit össze-vissza írtam!
Szóval:

Sziasztok!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok! Olvastalak ma benneteket, de nem volta erőm írni. Most sincs, de azért írok pár sort.

Wera: Gratula az esküvőhöz!!! :D :D :D

Nagy buli lesz? Nekünk nagy volt és akkor Olivér már a pocimban volt. A 4. hónapban voltam. Végigtáncoltuk az eskűvőt ami 2-ig tartott. Örülök, hogy már tudsz enni. Jó neked! :D
Sajna én még mindig nagyon kűzdök ezzel a hülye hányingerrel. Egész nap szinte. Ja és a fejem is fáj mostanában. Na mindegy Bocsi, hogy ,máris panaszkodom.

Ibm: Neked is gratula!!! Majd te is mesélj! Hogy képzelizek az eskűvőt, ha publikus. Ja és vigyázz magadra, ne vidd túlzásba a díszítést! :wink:

Kike: Mi volt a dokinál? Ha jól tudom ma voltál. Remélem nem nyúltam mellé!

Henka: jó volna halani rólad! Ez a várakozás is nagyon rossz! :?


Na megyek, mert lezuhan a fejem.

Ja, még el akartam mesélni, hogy akármilyen hihetetlen időnként, ha teljesen nyugalmi helyzetben vagyok Érzem a babucim mocorgását. Tudom hihetetlen, de érzem a bugyborékolást. Igaz ez még korai, de tudom mit kell érezni, már van tapasztalatom. Biztos, ghogy nem bélmozgás. Érdekes, mert Olivérnél elég későn éreztem, de akkor még nem volt tapasztalatom.
Golndoltam megosztom veletek. :D :D :D

Na szép álmokat mindenkinek!!! :D [size=24]

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Köszi a gratukat! Nálunk lesz templomi + polgári is, aztán egy étteremben zörren a szűk család és a legközelebbi barátok. Ez kb 65-70 ember. Én szerettem vna minél kisebb felhajtást, de sajna ez a minimum. Asszem akkor már 6. hónap körül leszek uh biztos nem fogom egész este ropni... amúgy se tudok mulatósra táncolni... :oops: de majdcsak lesz valahogy. :? Végülis a ruhán kívül már mindenről van elképzelésünk, már "csak" meg kell szervezni. Az éttermet már lebeszéltük a nyáron (igaz akkor még májusról beszéltünk :P ) de szerencsére nem gond nekik az időpont-váltás. A meghívókat a jövőhéten intézzük, lassan a paphoz is be kell jelentkezni előkészítőre... hát, lesz mit csinálni! Még szerencse hogy táppénzen vagyok!! :lol:

Ti fogtok/szeretnétek járni kismami-tornára?? Nekem ajánlotta a védőnéni hogy tartanak az SZTK-ban heti 2 alkalommal is és ingyenes! Szerintem meg fogom próbálni, ha megengedi a doki. Bár egy ideje már nem sportolok semmit :oops: de nem hinném hogy ez olyan megerőltető lenne. Az a baj, hogy legjobban úszni szeretek, de az utóbbi időben mindig volt vmi gubanc ami miatt nem lehetett. Most meg már a babu miatt nem merek, nehogy elkapjak vmi nyavaját. Szerintem azért is jó ilyen tornára járni, mert esetleg megismerkedhetünk a környékbeli kismamikkal is. Szerintetek? :?: ?

Ami - Tegyél fel képet a díszítésekről! Úgy szeretném látni mit alkottál! Biztos nagyon szép lett! :wink: És hol van már neved alól is a kép, amit ígértél? :P

Na jó, megyek csucsizni én is! Vigyázzatok magatokra, sajna sok a hányós-hasmenős mostanában :x !! Apát mindig bevágom a kádba, amikor hazajön a vendéglátóból! :lol: :lol:

Jóccakát!!!
Vendég
 

 
 

[quote] írta::evil: :evil: :evil: És persze éhes is voltam úgyhogy hazafelé betoltam 2 sajtbubut a [b]Mc. Donaldsban! :evil: :evil: :evil:
Vendég
 


Sziaszok!
Tegnap nagyon elfáradtam,rettentően :?

Wera:Nagy-nagy gratula az esküvőhöz!! :D

Titanilla:Bizony elképzelhető hogy már érzed a mocorgást :D Gratula hozzá! :D Én is már várom,nagyon,de szerintem karácsony körül már fogom érezni :lol:

Egyébként elcsodálkozam hogy két gyerek után is ugyanojan öröm látni az UH-on a picit,mint az elsőnél :lol:
Azthiszem te mondtad Wera hogy az osztálytársaim csodálkozhattak hogy a harmadikat várom,bizony eltaláltad :lol: Főleg hogy mindig az volt a kérdésem hogy első gyerekük-e? :lol:

Szerintem felesleges a kismamatorna,de mindenki szíve joga hogy eldöntse megy-e vagy nem.Sőt mit ne mondjak,szülésnél a fájdalomcsillapítónak sincs sok értelme:mondom azért,mert én a Vercsinél kaptam,de csak elkábultam tőle,a Kristinél nem kaptam és nam volt olyan szörnyű a nélkül szülni :wink:
Azt meg hogy majd a doki mit mond szülés előtt,hogy mekkora lessz a baba,ne vegyétek készpénznek,nekem azt mondta hogy a Kristi átlagos sújú lessz,ennek ellenére 4.26-al született :roll: Ennyit arról hogy mit mér a doki.Amúgy mégis a második előbb és könnyebben meglett,mint a Vercsi,pedig ő 3.42 volt.Na jó befejeztem,sokat jár a szám,vsgis a kezem :lol: Pedig már 3-óta ébren vagyok :roll:
Estére ugyis megint túl fáradt leszek ahoz hogy írjak,szeritem. :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!

Én ma 8-kor felébredtem és úgy döntöttem felkelek,mert Anyuval megyek ajit vásárolni és jó lenne minnél előbb elindulni!
Meghát a hányinger. Ép most mondta Anyu,hogy ezt még hallgatni is rossz amennyit öklendezem!

Titanilla! Nálunk nem lesz nagy buli,mert kicsi a család,ill. az a része aki összetartó!
Én mindig azt mondtam,hogy azért ne jöjjön senki az esküvőmre,mert KELL!
Csak a család lesz ott,a legjobb barátnőm és a párom legjobb haverja,ők lesznek a tanúk!
Csak polgári és aztán megyünk egyet kajcsizni!
Eredetileg nyárra terveztük ,kerti partyval bezárólag ahová az összes haver és mindenki eltud jönni aki számít!
Ehhez most kicsit hüvi van,de majd nyáron pótoljuk! :lol:

Wera! Terhestornát nemtudom,nálunk az egyik doki felesége járt és azt mondta,hogy sokkal könnyebben szült mint elsőre,mikor nem járt!
Persze ez nyilván mástól is függ!
Én szülésfelkészítőre mindenképp menni fogok!
Nekem látnom kell a szülőszobát, tudnom kell,hogy mire számíthatok!
Ha egy tök idegen helyre vinnének be biztos nagyon rossz lenne!
Sok kismamitól hallottam,hogy nem fogad orvost sem,mert lehet,hogy be sem megy meg ilyenek!
Hát én tutira nem bíznám magam az ügyeletesre! Lehet,hogy kifogod,de ha pont egy vadparaszt va ott?
Meg nekem rengeteget számít ha ismerős arcot látok!
Én igazából a szülésznőn is gondolkodom! A nővérem kifogott egy rettenetes nagy B.........ót!
Ígérem csinálok majd képeket,de már nagyon kezdenek sűrűsödni a programok!

Mi esténként phonendoscóppal szoktunk hallgatózni,hogy vajon mit csinálhat pirinnyó!
Néha tök csend van,néha meg igy bugyborékol(nem olyan mint a bél,azt ismerem) és ilyen tompa ütésszerű hang hallatszik,elképzelve mint amit a dvd-n láttunk,ahogy rúgdos,kalimpál!
De nemtudom mi az,lehet,hogy mégis a beleim tréfálkoznak!
Azért néha ráhallgatunk!

Képzeljétek! Tegnap megvolt az első "házaséletünk" mióta pirinnyó beköltözött!
Hát izgultunk azért nagyon ,nehogy baj legyen! :oops:
Mondtam páromnak ne izguljon pirinnyó most biztos nagyon jól érzi magát és jót alszik! :lol:
Azt monta szerinte most újabb 2 hónapig kibírja!!!!!!!! :lol:

Na jó sokat írtam,remélem nem voltam túl intim!
Nálatok helyzet?

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

IBM - mi még bírjuk (párom egyre kevésbé)... de ha a doki is azt modja majd hogy lehet, akkor nem fogunk ellenállni a kísértésnek! :wink:

Én is érzem néha a bubikat a hasamban, ha hanyatt fekszem. Persze, aki megteheti hogy phonendoscóppal vizsgálódik... :D így könnyű!! :lol:

MÁr megint nem bírom kitalálni mit egyek ma! Ti mit főztök?
Vendég
 


Wera!

Mi most jöttünk meg a vásárlásból,sikerült venni pár jó dolgot!
De amit vettem sógomnak tegnap nadrágot,kicsi,úgyhogy ma ha párom hazajött folyt. köv.
Nálunk ma savanyú káposzta lesz az ebéd,most ép főtt virslit nyomok! Jó sok ketchuppal!

Én direkt megkérdeztem a dokit és azt mondta :KÖTELEZŐ!
Mondtam is a páromnak,hogy problémamentes terhességnél nyugodtan lehet,és hát mi problémamentesek vagyunk ugye! :lol:
Meg különben is orvos engedélyezte!
Mellméret nagyon bejön neki,azt mondta ha így megy tovább mindig legyek terhes! :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Wera! Csináltam pár fotót,remélem látszik valami!

Kép

Kép

Kép

[img]


http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 9.6599.jpg[/img]

Kép


Kép
ibm
 
 


Rakok még csak valamiért a többit már nem akarta!

Kép

Kép

Kép

Kintről még nem fotóztam majd este mepróbálom,hogy milyen lesz!
Megyek zuhanyozni meg hajatmosni,aztán jön Apa és megyünk vásárolni!
Holnap meg lesz egy kis dolgom a kórház felé úgyhogy meglátogatom volt kolleganőimet!
Szép napot mindenkinek!
Úgy látom apák otthon vannak! :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Én egyedül vagyok! :cry:
Gyönyörű lett a díszítés, ügyi vagy! Biztos nagyon szép házatok van!
Egész nap csak a rohanás?? Azért kicsit pihenj is néha! :wink: Jó vásárolgatást. Mi hétfőn és kedden megyünk, apa akkor lesz szabad. Remélem sikerül hamar letudni a karácsonyi ajándékokat, mert nem akarok hetekig rohangálni utánuk az egyre nagyobb tömegben.
Vendég
 


Lányok! Nektek is mondom, ha valaki tud jó mennyasszonyi ruhakölcsönzőt Pesten, Miskolcon vagy Tiszaújvársoban, akkor szóljon! (Tudom hogy rengeteg van, de épp ezért nem akarok fölöslegesen túrázni) :) Köszi!
Vendég
 


Szia Wera!

A 16.kerben Sashalmon van 2 szalon a nevük Anikó és Gólyahír. Lehet hogy Neked már a gólyahír jobb lenne a baba miatt Mind a kettőnek van honlapja leírom Neked a címeket!

www.golyahír.fw.hu
www.anikoszalon.fw.hu

Ezt a kettőt tudom, hogy jók az Én ruhám az Anikóból volt.

Szia Ibm!

Nagyon szép a díszítés és örülök Neki, hogy minden rendben van Veled és a kis Pirinnyóval is!

Puszi Nektek
Vendég
 


Vendég
 


Köszi Babuli!
Nálatok mi újság?
Emlékszel még ugye,hogy egyidősek a babák? :wink:

Wera! Ez nekem kikapcsolódás,persze a meleget és a sok ember tegnap már nehezen viseltem,de azért is megyünk,hogy mi is minél előbb túl legyünk rajta!
Kész a káposzta,de mindjárt behányok a szagától,úgyhogy nővéremmel megbeszéltem ad krumplipürét fasirttal! Nyami!!!!!!
Megyek mert bemelegedett a hajvasaló!
Pussz mindenkinek!
Még jövök ma!

Ja Wera! Képzeld a lábammal még mindig nem történt semmi,de asszem most lesz,hogy levágom a körmöm!
A többit majd máskor,de ezt most muszály,nincs több haladék!
Pusza

Kép


Kép
ibm
 
 


Szia Ibm!

Persze, hogy emlékszem csak sajnos elég ritkán tudok írni mert sokat dolgozok későn érek haza és utána már nincs erőm semmihez!
Amúgy szerencsére minden rendben van Babulim 62mm és a nyaki redő is jó lett 2,2mm és Nekem azt mondták, hogy 3ig jó az érték!

Puszi mindenkinek!
Vendég
 


Köszi a tippet Babuli! Képzeld az én csöppöm is 62mm volt kedden amikor méregették! :D A nyakiredő hangyányit kisebb volt, de pont jó!
Úgy adtuk elő a családnak, hogy képzeljétek, 2 centi a gyerek, és az még csak a feje!! Jót kacagott mindenki... :lol: :lol:

IBM - igaz, addig kell menni, amíg bírja az ember! Én mostanában nem bírom vmi jól, tök hamar befeszül a hasam meg a hátam egyszerre a mászkálástól. Ha kicsit leülök utána jobb egy ideig. :? Lehet hogy ez a sok hét fekvés miatt, nemtom. Bezzeg régebben! Reggeltől estig tudtam vásárolni! Senki nem bírta velem a tempót! :lol:
Lábakról inkább ne beszéljünk... én kb 2 hete halasztom a sarokreszelést. Pedig... atyaisten! Csak le ne kelljen vennem a zoknim sehol! :lol: :lol:
Vendég
 


Sziasztok,mindenkinek! :D Csak beköszönök,látom ma nem írtatok túl sokat :)

Ibm:Nagyon szép a dekoráció :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk az egyik vásárlásból,sikerült kicserélni a gatyát,inkább vettünk helyette egy inget+pulcsit!
Az tuti jó lesz rá!
hazafelé azon gondolkodtam,hogy mit kéne enni és a rántotthusi mellett döntöttem!
Úgyhogy hazajöttünk és gyorsan csináltam sültkrumplival,fincsi volt!

Köszi Kike! Örülök,hogy legalább benéztél hozzánk!

Szegény páromat az előbb jól leszúrtam,vagy mi!
Leültem a gép elé kajálni és olvastam a BABANET-et,mindig kérdezett vagy mondott valamit,tudja hogy milyen rossz ha ő fórumozik én meg dumálok!
Szegény csak mondta,hogy akkor kinek mit vegyünk,meg mi hogy legyen én meg csúnyán rászóltam,hogy mindjárt odaülök és mondhatod,de hadd olvassam már el ezt a pár oldalt! :oops:
Szegény! Kicsit mérges lett,de már megbékélt!
nemsokára elmegyünk még az aushanba is szétnézni,jó lenne a maradékot megvenni!

Wera! Én is hamar elfáradok! Régen akkora léptekkel haladtam,most mint a csiga,mindig szép lassan sétálok!
Ma rá is szóltam Anyura,hogy ne siessen már annyira,mert alig kapok levegőt!
De tényleg! Mondta is,hogy hát ketten vagytok! :lol:
Érzem is! De nembaj! Imádom pirinnyót! :lol:
Na jók legyetek,aztán írjatok!
Pussz mindenkinek!

Kép


Kép
ibm
 
 


IBM - Én folyton b....gatom apát, mert vele sosem lehet beszélni. Vagy a tv vagy a számítógép előtt ül, még kaja közben is. Kész vagyok ettől. Persze más ha az ember leül 10 percre, de utálom amikor csak dumálok mint egy hülye ő meg 5 percenként kiböki hogy AHA! Na most jól kipanasztodtam magam! :) De ennek örömére megbeszéltük hogy hétfő-kedd itthon lesz és ezen a 2 napon nem kapcsoljuk be se a tv-t se a sz.gépet. Kíváncsi leszek rá hogy fog elsülni a dolog! De tényleg, a mostani helyzet már tarthatatlan. Főleg most, hogy rohadt gyorsan meg kellene szervezni az esküvőt is.
Apropó esküvő! Nézegettem a kismama menny. ruhákat a neten, de kivagyok hogy ezek mennyire ocsmányak! Atttttyaisten!! Mindegyik olyan mint egy zsák. Hát nem elég hogy az ember lánya amúgyis bálnának érzi magát :?: még annak is kell öltöznie :?: :shock: :lol: Kezdek tartani tőle hogy nem fogok találni normálisat :cry:
És ma döbbentem rá hogy nem is nagyon lesz kit magammal vinni próbálgatni, mert a barinőim vagy nagyon messze laknak, vagy nemrég szültek vagy vizsgaidőszakuk van :cry:. Szép kilátások...
Vendég
 


És akkor KÉT NAPIG NEM LESZ BABANET???????? :cry:
Ezt te sem gondoltad komolyan ugye?

Jól gondold meg? :lol:

Kép


Kép
ibm
 
 


Igen, tudom! De muszáj! Nagyon fogtok hiányozni! És szerdán jövök majd! Meg persze még holnap is! :wink:
Vendég
 


Oké! Várni fogunk!
Sok sikert a vásárláshoz,mi is mindjárt indulunk!
Már megint! :lol:
Holnap jövök még!
Pussz mindenkinek!

Kép


Kép
ibm
 
 


Wera: Én is jártam olivérrel terhestornára és nagyon jó volt. Bár én a végefelé jártam. Egyéltalán nem megerőltető. Intim tornát és légzésgyakorlatokat, valamint vajúdó és szülő pozisiókat tanítanak.
Van már aki megcsinálja a meghívóitokat? Tudok valakit, aki kézzel készítetteket csinál és gyönyörűek. Itt Pesten. Csak gondoltam ajánlom, hátha szükséged van rá. Ja és egyébb kiegészítőket is csinál. (kártya, köszönőlevél, stb).
A ruhákat nézd meg a Westendben is, mert mióta nekem volt eskűvőm azóta egyre több ruhát árulnak ott is és sokkal olcsobban mintha kölcsönöznéd. Van a matsh-al szemben is és a másodikon tudok két üzletet. Bár lehet, hogy most nincs nagy választék de érdemes megnézni. Én amúgy azt csináltam, hogy kiválasztottam a Nyugatitól indulva az egyik oldalt és végigjártam az üzleteket, de csak az Oktogon-ig. Hát nem könnyű az biztos. Amilyen ruhát elképzeltem magamnak az egyáltalán nem állt jól, Amire azt gondoltam, gogy nem állna jól az volt a legjobb. :? :)
Majd, ha arra járok megnézem az üzlet nevét ahol én béreltem a ruhámat. Küldök róla képet, ha érdekel.

Kike: Örülök, hogy minden rendben volt a dokinál.

Ibm: Nagyon szép a dekoráció!!! Ügyi vagy!!! :D :D

Szép estét mindenkinek. Most nincs erőm többet írni, fárasztó volt a napom. :D

Titi

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Teszek fel két képet az esküvőnkről. Bocsi, de felelevenítettétek az emlékeimet.

Kép Kedvenc képem.
Kép Talán itt látszik a ruha valamennyire. Nem ez volt eredetileg, de a végén ebbe fértem bele.

Bocsi a tolakodásért.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok!
Titanilla:Nagyon csini vagy a képen,meg a párod is,és szép a ruhád :D

Wera:Szerintem ne csak kismama esküvőiruhát nézz,én a Kristivel 5 hónapos terhes voltam,mikor összeházasodtunk,és sima esküvőiruhám volt,csak ki kell fogni melyik jó-sok sikert a válogatáshoz :wink: :D
Akkor szerdán gyere! :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Wera:szerintem közülünk bárki szívesen menne veled próbálgatni :wink: :lol: Ne keseregj,fogsz találni megfelelőt :wink: Végüis a szabásán múlik hogy jó legyen a pocira :wink:

Titanilla:Olyan aranyosan mosolyogtok a felső képen-nagyon jó! :D

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!

Titanilla szépek vagytok! :D

IBM: nagyon ügyes vagy, ami a karácsonyi dekorációt illeti.
Nekem is hasonló szokott lenni, az egész lakás feldíszítve, fenyőágak, égőcskék,mindenhol, izlésesen. Apácskának már napok óta könyörgök, hogy hozza le nekem a padlásról, de csórikám nagyon sokat dolgozik most év végén,és nem volt még ideje. Még ma is dolgozik. De már a jövőhét vége szabad lesz, azt mondta....
Rossz, hogy nincs itthon, de nem tudok mit tenni.

Sajnos én nem igazán vagyok jól. B6, Magneb 6 ide vagy oda, én a rókacsalád vendéglátója vagyok... :? :?

Üdv

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Wera:
Ahogy olvastam a soraidat a párodról, hirtelen azt hittem, az enyémről írsz.... Sajnos az én párom szám.gép függő, de amióta eléálltam, és megmondtam a magamét, ultimátumot kötöttünk. :lol: :lol:
Nos, mivel Ő amúgy is éjjeli bagoly, és még éjszaka is dolgozik a gépén- saját cég lévén- kikönyörögtem magamnak azt, hogy este 6-kor jöjjön haza legkésőbb, 6-8- ig az enyém, én utána úgyis alszom szinte, de 8 után azt csinál, amit akar. Így én is megkapom Őt, és Ő is tud még dolgozni. Persze az év vége most kivétel, sajnos mindig ez van ilyenkor, de ez a saját üzlet rossz oldala... Ez van. Valamiből viszont meg kell élnünk.
Aprop, meg akartam már kérdezni, hogy Neked ki a mestered?

Üdv

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Wera, még a ruháról annyit akartam írni, hogy az egyik barátnőm az oktogon környékén varratott ruhát, és tudomásom szerint picivel került csak sokba, mint az én kölcsönzésem, az Övét viszont neki varrták. És csodaszép ruhája volt. Ha érdekel, meg tudom kérdezni a pontos címet.

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Titanilla - gyönyörűek voltatok! Tényleg n.on jól állt az a ruha! És tetszik az öltöny is. Bárcsak apára is rá tudnék adni hasonlót! (Ő sötétet akar.)
Köszönöm a tippeket! A meghívós címet csak akkor kérjük ha nem túl drága, mert most mindenhol meg kell fogni a zsét hogy babaholmira is maradjon :? . (Megbeszéltük hogy mindent az esküvő után fogunk majd megvenni. Hát, nemtom kibírjuk-e! :lol:)

Egyébként mindenkitőljöhet minden üzlet cím és elérhetőség, és árak is, persze, ha még emlékeztek! :wink: Köszönöm szépen!! :D Arik vagytok hogy segítetek! Mi lenne velem nélkületek :?: :!: Ja! És jöhettek velem próbálni is!! :D :D Kiri lenne!! :D Együtt a nagy csapat!! :lol:

Kislány - Neked is hálás köszönet a tippekért!!
Révbíró Judit a mesterünk. Sajnálom hogy neked is olyan sokat dolgozik a párod! De jó megállapodást kötöttetek, tetszik! Sajna az enyém a vendéglátóban össze-vissza dolgozik, nem tudunk ilyen rendszert vinni az életünkbe. Persze most már legalább annyival jobb, hogy itthon mindig találkozunk mert én nem dolgozom. Amíg dolgoztam szó szerint heti 1 alkalom volt amikor ébren is találkoztunk :cry: !!! Mindenki azon röhög hogy tiszta csoda hogy össze bírtunk hozzni egy babucit! :lol:

Ami - sikerült minden ajcsit megvenni :?: Pirinnyó is kapott már valamit? :) Valóban kivívtad őszinte csodálatomat ezzel a tegnapi bevásárló körúttal! :lol: Hányszor is lendültél neki? 3x? 4x? Elképesztő. Kíváncsi vagyok én hogy fogom bírni hétfőn! Lehet hogy ma lemegyek kicsit sétálni, edzés gyanánt :lol:.

Henka - Mikor engednek már haza :?: :!: :?: Már nagyon várjuk hogy jelentkezz :!: Tegnap is gondoltam rád, mondtad hogy szombatig adnak haladékot a szívhangnak! Remélem meglett :!: :!: És hogy mielőbb hazamehetsz :!: :!: Vigyázz magadra :!: Várunk vissza :!:
Vendég
 


Mit főztetek ma? :roll: Kiváncsi vagyok,ki milyen finomat hamizott :wink:

Reméljük Henka jelentkezik holnap vagy holnapután!

Kislány:jobbulást kívánok,és hogy az a ronda rókacsalád végre elhagyjon :wink:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok!

Tegnap későn értünk haza a vásárlásból,de majdnem mindent sikerült megvenni!
Persze csomagolópapírt nem vettem,de sebaj majd megveszem!
Egy pár apró dolog lemaradt,de azt már itt a környéken is megtudom venni!
Ma voltam a csajoknál egy kicsit a kórházben és a barátnőmmel egy kicsit vásárolni!
Nemrég értem haza,ebédeltünk és most még össze kell pakolnom!
Hulla fáradt vagyok!
Összedobom a lakást és asszem utánna pihi ezerrel!
De este még vacsi Anyóséknál!
Ja és az iszonyú hányinger nem áll odébb!

Henkáért én is nagyon izgulok!

Megyek a dolgomra!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok mindenfelé mászkáló kismamik! :lol:

Én ma sültkrumplit ebédeltem bő ketchuppal. :oops: Sajna későn jutott eszembe hogy ki kell vennem a husit a fagyóból, úgyhogy azt majd akkor eszem ha apa is hazaért. Szerencsére ma délelőttös és 5 körül már itthon lesz! Kike! Te mit főztél? Többiek? Ami! Jó pihit!!
Vendég
 


Sziasztok!

Most keltem fel,olyan jót pihiztünk ketten Apával! :lol:
Mindjárt megyek zuhanyozni,aztán elugrom nővéremékért,hazahozom őket,aztán megyünk Anyósékhoz vacsira! Elé rossz idő van,tök nagy már a köd!
Olyan álmos és fáradt vagyok! És persze OLYAN HÁNYINGEREM VAN!!!!!!!!!!!!
Holnap is lesz dolgom bőven,olyan gyorsan mennek a napok!
Nektek is?
Én husilevit ettem,sült burgit és rántotthusit!
És sok-sok jégkrémet!
Ja és még annál is több szőlőt! Rá vagyok kattanva a szőlőre mostanában!
Vacsira husilevi lesz és töltött pipi!!!!!!!! Nyami!
Kis gurulyka leszek lassan!De megéri! Majd lefogyok!

Többiek merre jártok?
Mindenki vásárol?
Vagy pihentek?
Hol vagytok?

Megyek hátha felébredek a zuhany alatt,de ha ott sem majd magamhoztérek ha kilépek az utcára!
Este még benézek hozzátok,addig jók legyetek és egyetek sok finomságot!
Pusza

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok!

Most keltem fel,olyan jót pihiztünk ketten Apával! :lol:
Mindjárt megyek zuhanyozni,aztán elugrom nővéremékért,hazahozom őket,aztán megyünk Anyósékhoz vacsira! Elé rossz idő van,tök nagy már a köd!
Olyan álmos és fáradt vagyok! És persze OLYAN HÁNYINGEREM VAN!!!!!!!!!!!!
Holnap is lesz dolgom bőven,olyan gyorsan mennek a napok!
Nektek is?
Én husilevit ettem,sült burgit és rántotthusit!
És sok-sok jégkrémet!
Ja és még annál is több szőlőt! Rá vagyok kattanva a szőlőre mostanában!
Vacsira husilevi lesz és töltött pipi!!!!!!!! Nyami!
Kis gurulyka leszek lassan!De megéri! Majd lefogyok!

Többiek merre jártok?
Mindenki vásárol?
Vagy pihentek?
Hol vagytok?

Megyek hátha felébredek a zuhany alatt,de ha ott sem majd magamhoztérek ha kilépek az utcára!
Este még benézek hozzátok,addig jók legyetek és egyetek sok finomságot!
Pusza

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok

Bocsi hogy nem jelentkeztem.

Tegnap délelőtt főztem, aztán meg moziba mentünk a gyerekekkel, meg néztük a Mézengúzokat.
Gyerekek nagyon élvezték, még Réka is.
Aranyos ki mesefilm.

Ma meg nevelő apámnak volt a szülinapja tartva, na meg a Gabriella. Kaptam sok szép virágot.

Én tök jól vagyok, a náthát leszámítva. Tiszta takony kór, most elkezdtem köhögni. Iszom a gyógyteát, de sajna a zt a hagyma teát nem bírom meginni. Marad a kamilla, meg az apróbojtorján.


Henkát én is hiányolom.

Jaj lányok nem sokára vizsgázom és még semmit nem tanultam, de olyan nehezen veszem rá magam. Pedig muszáj lenne.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


SZia Gabi! - Előre is boldog névnapot kívánok!! :) Mit tanulsz? Gondolom nem könnyű 2 gyerkőc mellett még tanulni is! Azért drukkolunk a vizsgához!

Huhh, jó fáradt vagyok, ma főztem, mostam, vasaltam... már csak takarítani kéne, de ahhoz már végképp nincs erőm! Jól feszül a pocim, apával megettünk minden kajcsit amit csináltam! Nem semmi adag volt! :lol:

Lányok, most búcsúzom 2 napra, tudjátok, elektronikus berendezés-mentes napok lesznek nálunk! :D Remélem jól fog sikerülni, már rég csináltunk ilyet. Puszi mindenkinek, vigyázzatok magatokra! Viszlát szerdán! :wink: Remélem addigra már Henka is előkerül! Sziaaaasztooook!
Vendég
 


wera 3 gyerekem van csak nem enged 4 vonalzót feltenni, így amásik kettőt lefogom szedni.

Egészségügyi főiskolára járok, utolsó éves. és diplomás ápoló leszek ha minden igaz.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Ja és köszönöm a névnapi köszöntöt.

Kép

Képwww.liegl.blogspot.com
gabi1
 
 


Gabi:Csatlakozom-boldog névnapot :D Ez dícséretes ogy fősulira jársz,nagy-nagy gratula hozzá!!! :D

Én délelőtt nagyon megkívántam a tejfölös karfiollevest,így gyorsan beugrottunk a tescoba és vettünk hozzávalót,amint elkészült két nagy adaggal be is vágtam :lol: Meg tegnapról maradt még rántott csirkemell,törtkrumplival,az volt még mára hami,finom savanyúubival :D Meg gofri,csokipudinggal,habbal. :lol:

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Sziasztok csakok!!!

Wera: hiányozni fogsz!!! Azért gondolj ránk néha és érezzétek nagyon jól magatokat. (persze nem akkor mikor ánk gondolsz :D :oops: ) Én is szívesen elkísérlek ruhát nézni. Délelöttönként ráérek. Olivérrért 11.45-re kell mennem a bölcsibe.

Gabi: Nagyon boldog névnapot kívánok neked. Minden elismerésem a suli miatt. Én jelenleg halasztok a tanítóképzőn és nem tudom, hogy fogom e valaha folytatni. 1-2 elmaradt vizsgám miatt egy évvel több van még hátra. 2 évet végeztem eddig.

Ibm: Jó étvágyat a vacsihoz! Nem semmi mennyi energiád van.

Ez a hányinger már teljesen kikészít. Tök rossz olvasni amit a kajákról irtok. Közben küzködök a rókákkal. Szerencsére hánynom még nem kellett.
Ma voltunk mi is vásárolni. Vettünk Olivér szobájába egy hidegpárásítót meg a gyerenek( kereszlányom, húga meg a tesóm lányának) vettünk ajándékot. Mi csak a gyerekeknek veszünk ajit. Fúrcsa lesz, hogy idén nem kapok ajándékot. A párommal sem veszünk egymásnak semmit, mert most veszünk lakást(a foglalót már letettük) és nagyon sok lesz a törlesztés. olivérnek barkácsasztalt és szánkót szeretnénk venni. Bizom benne, hogy lesz alkalma használni a szánkót. :D
henka: Nagyon várom, hogy gyere és elmeséld, hogy csak paráztattak és minden rendben van!!! Imádkozom érted!

Wera: Bocsi, hogy megkérdezem, milyen mesteretek van? Hova jártok? Lehet erről bővebben tudni? Nagyon érdekelne. Bocsi, ha tolakodnék!

Sajna most nem tudok többet írni, mert mennem kell fürdetni.

Szép álmokat.

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok!

Gabi! Boldog névnapot kívánok neked!

WERA! HIÁNYOZNI FOGSZ!!!!!!!!!!!!!! :cry:
De nagyon jó vásárlást és persze pihit és kikapcsolódást kívánok nektek és várunk nagyon!!!!!!

Megjöttünk a vacsiból,fincsi volt!
Megnéztük pirinnyóról a dvd-t,nagyon tetszett nekik is!
Hányinger változatlanul tombol,és most nagyon feszül a cicim,ez már rég nem volt! Örülök!!!!!!!!!!! :lol:

Henka remélem holnap már ír nekünk!

Elfogyott az energiám,úgyhogy mára búcsúzom tőletek,holnap jövök!

Jó éjt és szép álmokat mindenkinek!

Kép


Kép
ibm
 
 


Sziasztok,szép napot! :D
Ma délelőttös Apa,vagyis egyész héten,még szombaton is,így délelőtt enyém a gép :lol:

A cicifájás nekem is megvan,főleg alvásnál rossz,amikor forgolódok,meg amikor felkelek reggel,vagy ha Apa mégcsak egy kicsit is hozzáér :? Hát még mikor valamelyik gyerkőc véletlenül megüti :?

Titanilla,Ibm:sajnálom hogy még van hányingeretek,nekem segített a B6 vitamin.Minimális van,e közel se olyan rossz,mint volt az elején.Azóta eszek is rendesen-ami nem biztos hogy jó,tekintve hogy hajlamos vagyok a terhességeim alatt 20kg-ot felszedni :roll: Mostmár az édesség is megy :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Nézzétek,mit találtam-ha kiváncsiak vagytok,mi lessz a születendő babótok,nézzétek meg,nekem mind a kettőnél bejött:most állítólag lány lessz :lol:

http://www.ezoterikus.hu/hir?id=65[url][/url]

Lejebb van a táblázet

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Kike: nekem nem jött be, Olivért lánynak mutatta. Tök jó, hogy neked már nincs hányingered!

Kép
Kép
Kép
titanilla78
 
 


Sziasztok!

Kép

Kike!

Nekem sem jó a táblázat, mert mindkét lányomat fiúnak mutatja.
Most viszont lányt jelez.
Lehet, hogy nálam fordítva működik?
Vendég
 


A hányingerről annyit, hogy nekem még mindíg van... :?
A haspuffadásra ti szedtek valamit?
Nálam elképesztő méreteket öltött...

Tegnap már odáig jutottam, hogy nem bírtam felegyenesedni.
Borzalmas volt.
Vendég
 


Ó,pedig azt hittem,megbízható :? No mindegy,akkor majd előbb-utóbb kiderül :)

Kép
Kép
Kép
kike
 
 


Nálatok mikor látták a gyerekek nemét?
Én már olyan rég szültem, hogy erre nem is emlékszem... :roll:
Vendég
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?