Új privát üzeneted érkezett!

Mesi!
A Férjem kimegy érted a Ferenciek terére, egy lépést se gyalogolj!
Odáig nem gond eljutni?

Szomorú vagyok! Azt hittem mindenki úgy várja ezt a napot, mint én! :cry:
Én hajlandó vagyok többet is vállani, hogy mindenki eljöjjön!

Kép

Éva

Kép
balimama
 
 


Lányok komolyan mondom el vagyok keseredve. Nincs egyetlen buli sem vita nélkül. Most hol van a mindenben egyetértünk kis csapatunk.
Ha így haladunk buli sem lesz a végére mindenki visszamondja.
Nem is tudok mit hozzáfűzni többet. Én azt hittem lesz egy jó kis napunk nekünk is és a gyerekeknek is, de úgy látom ez a jelen helyzetben nem valósul meg. :cry:

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Szia Eszter!!

Bemásoljam, amit írtál, hogy elfogadod a többség döntését és, hogy jössz??

Most meg azt írod nem jönnél...tudod mi sem állunk jól..sőt, de felajánlok vmit. sztem a többiek is bevállalják.
Kb. 800 a különbség, ha jól értem...ezért nem jönnél, szóval összedobjuk neked és nem azért, mert sajnálunk-mert nem, hanem mert szeretünk!
Tudod senkitsem vet fel itt a pénz, mindenki otthon van....de olyan jó lenne együtt lenni!

Nekem a benzin oda-vissza 3000 lesz,
a beugró 2500(ha mindenki jönne),
Az étel-ital +az ajándékcsomag(amit direkt erre vettünk)összesen: 4500.-
Ez 10 000 forint! Tudod 3 gyerek mellett lenne más helye, főleg most.

Olyan régen szerettem volna veletek találkozni, hogy most belesem gondolok mimindenre költhetném ezt a pénzt, pedig ebből...na abba is hagyom a filózást.

Ha a pénzt nézem énsem jönnék, mert ez nekünk most nagyon nem hiányzik és nagyon sok..de arra gondolok, hogy veletek lehetek.

A Mikulás se zavarna, hogy kihagyjuk, mert tegnap már találkoztak vele...

Ezer szónak is egy a vége...
Nagyon csalódott vagyok és szeretünk, ahogy vagy..de a szegénység rossz indok. Jönnöd kell! Összedobjuk , ha kell, de köztünk a helyed.

Még páran lemondják és leis mondhatjuk az egészet!
Azt hittem ez mindenkinek fontos....

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 

 
 

Csalódott vagyok, azt hittem mindenki eljön és lesz egy szuper napunk, most meg a pénzen megy a vita...ez mindent elront..., mert nincs, de, ha felültudnánk ezen emelkedni és azt látni, hogy a barátnőkkel lehetünk-fogjuk fel egy karácsonyi ajándéknak egymásnak, evvel lepjük meg a másikat.

Mit írhatnék még????

Gyertek minél többen, különben nincs értelme az egésznek, ez nem párunkról, hanem mindenkiről szólt volna..:(

Szeretlek titeket és már számolom a napokat, órákat...Gyertek el!!

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!
Rettenetesen elkeserít a helyzet!
Mondtam már, hogy útálom a pénzt? Mindig az okozza a legtöbb fejfájást. De sjanos muszáj ezzel együtt élnünk.

És én mindenkivel nagyon szeretnék találkozni. És Éva én igen! Annyira vártam már ezt a napotmint te. Nem szeretném ha néhányan rossz szájízzel jönnének, vagy egyáltalán sehogy emiatt a vita miatt.
Szerintem senkinek nem könnyű a mai világban, ne hagyjuk hogy ezer forint szétzilálja a kis csapatunkat!
Sajnos lehetetlen lett volna úgy összehozni a dolgot, hogy ne kelljen fizetni, mert sajna sehol nem férnénk el.

Más:
Babónak kibújt a fogacskája!

A babkocsi árát sajna nem kaphatjuk vissza, felhívtam a fogyasztóvédelmiseket is, sajnos csak cserére lehet őket kötelezni.
Most ki fogják vizsgálni az ügyet, mert ugyebár ez egy TÜV által bevizgált kocsi, tehát nem valami gagyiság. Valószínűleg az összes eddig eladott példányt vissza kell hívnia a gyártónak.
Csak az a baj, hogy míg le nem zárul minden vizsgálat én nem látok új babakocsit....
Szerencsére vasárnap kapunk egyet kölcsön, igaz nagyon nehéz fajta, de maradhat nálunk ameddig kell.

Pusz
verzsike
 
 


Lányok!
Ha nem baj én ehhez már nem teszek hozzá semmit!

Mesi és kiscsaládja szállítása megoldva! A férjem elmegy értük és a buli után haza viszi őket!

Remélem több akadály nem merül fel!

Erzsike!
Ez a babakocsi dolog még nagyon hosszadalmas lesz! :cry:
Mi lesz addig veletek??? :roll:

Éva

Kép
balimama
 
 


Hű! Gratulálok Babóbak az első fogacskához!!!!

Kép

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Tudjátok, hogy mi az egészben a legszörnyűbb??? HOgy a Mikulásnak el se merem mondani, hogy mi folyik itt, mert el se jönne!!!! :(
Nem most kellett volna a fizetést szervezni, hanem már réges régen, mielőtt le lett volna foglalva, mielőtt le lett volna állítva az egész szervezkedés, mert "csak azzal foglalkoztunk"... Ha visszaolvastok, akkor látnátok, hogy első perctől kezdve számolni akartam: hányan, hova, mennyiért!? Talán akkor kellett volna nagybetűkkel irogatni...

Sziszike,
...egyáltalán nem ismered Esztert!! Ha ismernéd nem írtál volna ilyet!!

Én mindenképp megyek, mert az egész családom be van hülyítve, Vivi boldog hogy találkozik a csajokkal és a babákkal, apa meg az én kedvemért vállalta ezt az egészet, meg mert olyan jó fej...
Én meg ettől az egésztől eltekintve örülök, hogy találkozhatok veletek, bár megmondom, hogy Eszter és Titi nélkül nem lesz ugyanolyan, sőt...!! :(

Jó éjszakát mindenkinek.
csné
 
 


Sziasztok!

Muszáj elmesélnem nektek, milyen tündér volt ma a kisfiunk. Vásárolni voltunk, aztán fél 4-kor értünk haza. Azóta be nem áll a szája, csak dumál nekünk és vigyorog. Letettük az ágyába hoyg aludjon, de most meg az ágya fölötti állatkáknak folytatja a dumát :lol:

Kép

Jó éjt!
verzsike
 
 


Zsuzsa!

Azóta is hintázunk minden nap úgy, ahogy mutattad. BAbó imádja. Most is végig vigyorgott, de ha meglátja a fényképezőt elkezd arra koncentrálni és vége a nagy mosolyoknak :cry: .
verzsike
 
 


Sziasztok!

Ági!

Maximálisan megértelek,hogy nem is mered Karcsinak mondani.Én sajna elmondtam Ferinek és annyira kiakadt,hogy azt mondta,hogy letilt a babanetről,mint annó Mesit a férje.Bevallom nagyon jól esett,amit írtál.Én is többször nekifogtam a válasznak,aztán kitöröltem,de akkor egy két szelíd mondatban leírom.

Sziszike!

Nekem nem kell felhívni a figyelmem a barátság fontosságára,mert én eddíg egy kivétellel minden talin ottvoltam,minden lányt ismerek személyesen és igyekszem velük személyesen is tartani a kapcsolatot,sokakkal összejárok, és telefonon is napi kapcsolatban vagyok és hidd el,tudom mi a barátság,és egy cseppet sem vagyok smucig,sőt az utolsó falat ételt is megosztanám a barátaimmal ha arról lenne szó.De aki ismer engem az tudja milyen vagyok.Csak vannak elveim és nem értettem egyet azzal,hogy én aki a legkisebb létszámmal megyek és te aki a legnagyobbal jössz győzködjük egymást,hogy az úgy jó,mert ti épp kétésfélszer annyian vagytok,ami nem baj,csak nem így kellett volna talán,hanem valóban akkor amikor Ági elkezdte felírni reagálni rá.De nincs gond,legalább most te is megismered személyesen a csajokat .Érdemes. :wink:

Erzsike!

Én is gratulálok a fogacskátokhoz,a babkocsi miatt meg sajnállak nagyon.Még szerencse.hogy kaptál kölcsön kocsit.Ami meg a talit illeti,még megyünk kari előtt az IKEÁBA és összehozzuk,megigérem,mert én is szeretnék ám talizni. :wink:

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Milyen vitakra jovok.... :roll:
Bar teljesen ertheto. A penz az nagy ur sajnos. :evil:

Verzsike!

Gratula Babo elso fogacskajahoz!!!!! :lol:
AZ viszont szornyu hogy ez tortent a babakocsival,szerencse ,hogy Babonak nem esett baja. Ugye milyen edes mikor gagyaraszik?

Zsuzsa!

Sajnalom ..ezek szerint ferjed tenyleg uj eletet kezdett mar! Itt egy virtulalis macioleles neked! :lol:

SZiszike!

Nagyon sajnalom ami nagypapaddal tortent..annyi rossz egymas utan.
Orulok,hogy super napotok volt,legalabb ti boldog kis csalad vagytok. :lol:

Eva!

Igazad van..karacsony,mikulas ugyileg..a szeretet unnepe,anno mi is ezt unnepeltuk,mi se voltunk vallasosak.Babaugy..igen,van egy hatar amig kepes es hajlando vagy elmenni..De neked kell eldontened hogy hol is van ez a hatar. De azert en meg drukkolok neked!

TIti!

Szegenykem,de kitartas,mindjart otthon van Dani. Tudom milyen iszonyu faradt lehetsz szegenykem!

Eszter!

Mar megint a szivedve vetted nagyon a dolgokat...hivlak hamarosan(mielott megszulsz :lol: ).Vezetekesem nincsen meg..(harom hete igenyeltem,erre a no veletlenul nem vitte be az adatokat..kezdhetem elolrol az egeszet :roll: ).

Kicsi!

Te se vedd am ugy a szivedre..ebben a felallasban valaki mindig rosszul fog kijonni. Teged is hivlak inshaallah! :lol:

Mesi!

Neked mit is irhatnek...Nagyon sajnalom hogy nem javul a helyzet nalatok se.

Koda,Gyongyi!

Jobban vannak a gyerkocok?

Agi!

Szuper jo MIkulasod van neked am!

Megyek,lefekszem...
Kepzeljetek,anyukam is korhazban van,a Balesetin Sziszike eppen.
Tegnap este 10 utan ugy dontott hogy a kanape szelere allva teszi fel a fuggonyt,lezuhant,fejet beverte a dohanyzoasztal szelebe. Azt hittem hogy rosszul leszek mikor felhivott. A mento bevitte,egesz ejszaka fenn voltunk a hugommal...nehez votl igy vegigcsinalni a napot,Mishal extran produkalta magat.Szerencsere nem tort el semmije,de Se CTG,semmi...arra kerjen beutalot.. Meg is halhatsz is feloluk.Pedig zsibbad a karja,sokkal gyengebb a kezfogasa,szedul...stb
Holnap hazaengedik(ugyse csinalnak bent semmit vele),nalunk fog lenni egy ideig. Kezdek nagyona ggodni miatta,olyan gyerekes dolgokat csinal,elfelejt mindent..remelem csak a korral jar.


Joccakat nektek Lanyok!
momo35
 
 


Sziasztok lányok.

Annyiban változott nálunk a helyzet,hogy a férjem ma éjjel haza érkezik,ugyhogy vele megyünk a bulira!

Nagyon várjuk már a találkozást de hozzáteszem nekem sem tetszik ez a pénzes vita! :( :( :(

Tudom én ne szoljak bele mert semmit nem szerveztem! :oops: :oops:

Sütemények kész lesznek ma!
Még azt mondjátok meg inni valot is vigyünk?


Szép napot mindenkinek!

brimo
 
 


Sziasztok,

Tudni kellene, hogy mennyire terítenek meg nekünk??? Mert ha innivalót viszünk kellene pohár is. Meg legalább szalvéta vagy tányér...

Eszter,
kérlek gyere Bálinttal!!! Annyira szeretném!!! :cry: :cry: :cry:
Téged úgy szeret Karcsim is!!! Kérlek! Kérlek!!

Titi ez rád is vonatkozik!
Karcsi téged valamiért mindig Babózik (mint Erzsike Botit :D). Jó lenne ha láthatnánk titeket!! Próbáld valahogy elintézni!!! Légyszi-légyszi!!!

Fidoli,
annyira sajnálom ,hogy nem ismerhetlek meg! :(
csné
 
 


Szia Eszter!

Tudom, hogy nem vagy smucig, egy percig sem fordult ilyen meg a fejemben..., de annyira szeretnélek látni már-ezért írtam, hogy a különbözetet összedobjuk.
Vagy mivel mi sokan vagyunk...fizetem a különbözetet..nem tudok jobbat, tudom, hogy a pénz nagy úr.

Nekem már mindegy, ha kell csináljuk, ahogy te akarod személy szerint.
A helyszínen meg osztunk....vagy jövök én csak Zsoltival, így a kicsik a nagyszülőknél ellenének addig..nekik talán hosszú lenne.
Anna, amúgyis sírt, amikor látta a télapót.:)

Tudod már nagyon régen szeretnélek téged is személyesen megismerni, s Titi is, teis lemondod...hát nemis tudom.
Olyan rossz, így belevágni a holnapba...szerettelek volna titeket megismerni, de nem, így...szeretnék inkább többet fizetni, de mindenki jöjjön.

Szegénység rossz indokot meg arra írtam, hogy tudom, hogy az vagy, de ne ez tartson vissza a holnaptól, mert olyan jó lenne, ha jönnél!!!

szép napot, mindenkinek, aki olvas még.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Momo: jobbulást anyukádnak, neked meg kitartást az ápolásához.
Tudod nekem hatalmas csalódás volt ahogy kezelik az embereket...tegnap beszólt nagypapámnak az egyik nővérke, mit zabál mindig ennyit, mikor megfenyegette, hogy feljelenti ezért visszavett és azóta mézes-mázos...:(

Nem megyünk sztem holnap, így mint nagy család kevesebbek leszünk nektek. Én nem szerettem volna senkit megbántani, sajnálom, hogy, így sikerült.

Érezzétek jól magatokat, mindenkit puszilunk...sajnálom, hogy, így alakult. Szerettelek volna már személyesen is megismerni titeket...:(

Talán legközelebb.....
Nem írt senki rá, de, ha vki ráér 19én 3-5óra között egy karácsonyibulihoz írjon.
Gyerekeknek 1000/fő a beugró, nekünk ingyenes..játszóházban lesz és ajándékot mindenki kap a korosztályának megfelelőt..(2-3000közt).
Megkérdeztem van még sok hely...egyenlőre ezt az időpontot foglaltam le...2óránkénti túrnosok vannak...

Gombóc volt a torkomban , amikor írtam neketek, hogy nem megyünk, de talán, így lesz a legjobb. Ti már egy összeszokott csapat vagytok, én eddig nem jártam..s nem szeretnék rombolni..sajnálom-szeretlek titeket!

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

D.u. vagy este még benézek...most mennem kell..ebéd utáni dolgok...altatás, takarítás miegymás....

Szép napot!

Itt süt a nap-!

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Komolyan lányok sírhatnékom van.Nem hiszem el, hogy mindenki így viselkedik hányan fogjátok még lemondani a holnapot?
Bocsánat a durva kifejezésért a végén sz@rt sem ér az egész.
Ági férjét nagyon sajnálom, hogy ílyen helyzetbe kerül pedig önként és dalolva vállalta a miki szerepét a gyerekeink boldogságáért. Szegény ott fog szembesülni vele hogy a fele banda hiányzik, ő meg töri magát.
Nagyon bánt, hogy az árkádos bulikat kivéve minden más előtt ez a bolond helyzet alakul ki valami miatt.
Mindenki akkora lelkesedéssel készült erre a napra ez hová tünt?
Amikor le lett írva, hogy 25000ft-ba kerül senki az ég világon nem aggódott, hogy hú ez milyen drága, most meg ezen megy a vita és a sértődés.
Tudjátok engem sem vet fel a pénz főleg így a válás küszöbén, de mivel fontosak vagytok egytől-egyig és nagyon szeretnék találkozni mindenkivel így mindenképpen megoldom, hogy ott legyünk.
Persze piszkos anyagiak de nem erről szól ez az egész vegyétek már észre. Most biztos lesz olyan aki megsértődik ezen amit írtam, de nem tudtam magamban tartani, és vállalom, a véleményem.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Verzsike
Gratulálok az első fogacskához! Hátha most egy kicsit kevésbé lesz nyűgös Babó.
Nagyon örülök, hogy tetszik nekete a hintázód dolog, bár ezt minden gyerek szereti.:)

Sziszike
Nehogy ne gyertek el. Végre személyesen is talélkozhatnánk. Te is készültél rá a gyerekek is várják tessék eljönni!
Mi sajnos nem érünk rá a karácsonyos játszóházra aznap 3-ra kell vinni Áront kontrolra a pulmonológiára.

Momo
Jaj szegény anyukád, remélem hamar rendbejön.
Mikor engedik haza?Vagy már veletek van. Gondolom így pláne nem jöttök el Mishallal a bulira.
Tessék képeket küldeni, mert nagyon kíváncsi vagyok!

Totál rossz hangulatom van, de nem vagyok annyira kibukva attól, hogy a nőcskénél van a még férjem mint gondoltam. Persze néha rámjön a sírhatnék, nem tagadom. Hála az égnek már eljutottam addig a pontig ha nincs itthon nem agyalok rajta vajon mit csinálhat. Borzasztó az ha hazajön és meglátom akkor elérzékenyülök, legszívesebben szaladnék és megölelném. Mondjátok meg hogy lehetek ennyire hülye ezek után. Úgy szeretném utálni gyűlölni meg ilyesmi, de nem tudom miért nem megy.
Na mindegy ezek az én problémáim és nem akarom tovább rontani az amúgy sem fényes helyzetet itt.
Puszi mindenkinek még benézek hátha jár erre valaki.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


SziA Zsuzsa!

A te problémád a mienk is, azért vagyunk, hogy kiöntsd a szívedet.
Azt írod legszívessebben rohannál és megölelnéd...sztem ezt kellene tenned-ott van az orrod előtt a megoldás...

Valószínűleg nem tudja kűzdhetne még értetek, ne hagyd elmenni, ha szereted, ne ad másnak. Ő a tied.. A férjed nagyon szeret, engedd, hogy kűzdjön érted és visszanyerje a bizalmadat.

Mutassd meg neki mit veszíthet..legyél sexi, hogy kívánjon, de ne ad neki oda magadat-csábítsd kicsit, hogy csak te járj a fejében..:)
Incselkedj vele, ne tudja hányadán álltok..tudod te ezt.:)

Bolond vagyok, ugye???
De énsem tudnék élni a szerelmem nélkül és igen megleckéztetném, de nem engedném el.

Buli: tudod nagyon szeretnék elmenni, de vhogy az volt az érzésem, hogy énmiattam kell Eszternek többet fizetnie és ő emmiatt nem jön. nem akartam megbántani, de tényleg jó lett volna együtt lenni.

Puszi.

Szia Eszter: tudom, hogy a nincsből nehéz megoldani, hiába szeretsz minket és tudom mindig lehet rád számítani és jó barátnő vagy!

Kép
sziszike1000
 
 


Zsuzsa ..!

"Elmentél tőlem S én hagytam menj csak el Hiába lett volna minden Ki menni akar, azt hagyni kell Mosolygott hozzá az arcom De mögé senki sem néz Játszani a közömbös embert Most látom csak, milyen nehéz Elmegyünk egymás mellett némán Két szemed rám nevet Mosolyogva köszöntelek én is De hangom kicsit megremeg. Különösek vagyunk mi, emberek A lelkünk sír, az arcunk nevet Azt hisszük másokról, boldogok talán S irigykedünk néhány vidám szaván De nem vesszük észre Dehogy vesszük észre Hogy könnyek égnek csillogó szemében."

Ezt meg a férjednek/tőled:

"Kellett nekem, hogy rád akadjak, Kellett, hogy megkedveljelek, Hogy együgyűn mindent bevalljak, S hogy büszkén ne hallgass te meg! Kellett nekem beléd szeretnem, Kellett nekem, hogy meggyötörj, Hogy bálványozzalak szívemben, S hogy te viszonzásul megölj."

HA elhatároztad...

"Meg kell tanulnom nélküled élni, Tőled többé semmit sem kérni, Meg kell tanulnom nélküled álmodni, Szerető szívedből örökké távozni, Meg kell tanulnom nélküled mosolyogni, Kezedet már meg nem fogni, Meg kell tanulnom nélküled élni, Pokol tüzében nélküled égni, Meg kell tanulnom nélküled álmodni, Szép álmokból többé fel nem ébredni, Meg kell tanulnom nélküled mosolyogni, Miattad többé már nem szomorkodni, Meg kell tanulnom nélküled élni, Távollétedtől többé nem félni, Meg kell tanulnom nélküled álmodni, Boldog napjaink többé nem számolni..."

Viszont!!!!

"Addig vagy boldog, amíg van aki szeret, aki a bajban megfogja a kezed! És hogy milyen fontos is neked, csak akkor tudod, ha már nincs veled."

Kép
sziszike1000
 
 


Kedves Juci!

Tudom,hogy te ezt a konzekvenciát vontad le az eseményekből,anélkül is tudtam,mielőtt még olvastam volna a soraidat.Jómagam is több privit kezdtem írni neked,aztán nem küldtem el őket,mert úgy éreztem,valahogy kimarad a lényeg és üres magyarázkodás marad,azt pedig nem tartom helyénvalónak,mert nem érzem,hogy magyarázkodnom kellene.Nos az kicsit fáj,hogy a múltkori konfliktus így rámkenődik,sosem hoztam szóba,de ha már így felmerült tisztázzuk,nem én voltam a rossz,nem volt senki,csak egy hülye helyzet,amit többek szerint tisztázni kellett,mert így volt helyénvaló és korrekt.Azt hittem ez nem kérdés,mint ahogy az sem,hogy Zsuzsát sosem akartam volna ezzel bántani,nagyon szeretem őt.Ez a mostani helyzet viszont teljesen más.Itt igen,meg vagyok bántva,sértve és azt gondolom gondoljon mindenki olyannak amilyennek akar,nem hozok akkora áldozatot,hogy hülyének tetessem magam mások örömére,mert attól rosszul érzem magam és nem lesz őszinte az egész.És hidd el,sokszor lenyelek sok békát.Ami a színjátékot illeti,nagyon jól fogalmaztál,én is ismerek ilyen embereket,de az nem én vagyok,de nem bánt ha ilyennek gondolsz,mert szíved joga eldönteni,mi a véleményed a másikról .Valóban nem vagyok talán tucat,de ettől még nem leszek kevesebb,vagy rosszabb,főként nem keseredett,vagy boldogtalan.Semmi gond,ha úgy érzed,hogy nem tartozom közétek,akkor nem írok nektek többet és tiszteletben tartom,hogy így látod.És valóban nem kellene hívni,mert nem mennék akkor se,ha vinnének.Ha te ezt nem érted,sajnálom.Tényleg.Ez a topic nem az,ami volt,és erről nem én tehetek.Talán senki,talán mindenki egy kicsit,nem tudom.Én így is nyertem,mert megismertem sok olyan embert,akivel továbbra is megmarad a barátságom.Nagyon sajnálom,ami történik,de nem hajtok fejet,nem azért mert makacs vagyok,hanem azért mert azt gondolom,hogy igazam van.Azt gondolja a családom,a férjem,hogy nem az én gépezetemben van a hiba,ezért nem akarom belátni az ellenkezőjét.És ha nem kellek ide,hát nem írok többet.Nagyon fog majd hiányozni,de biztosan nem halok bele,fel fog kelni holnap is a nap és fogok tudni mosolyogni is.

Priviben is és telcsin is megtalál bárki,aki akar és én is megtalálok mindenkit,mert ugyan nem ennyit és nem ekkora szívvel,de más topicokba is írok,úgyhogy nem fogok megszűnni. :roll:

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Juci: Elolvastam mindent!!

Igazad van,s...holnap ott leszünk miis!

Nem hiszem, hogy a barátságban helye van a sértődésnek, így énsem teszem. Hiszen, aki a barátunk nem mond semmit rosszból, hiszen nem akar bántani.:)

Ha a holnapi bulit kihagynánk többet veszítenénk, mint gondolnánk, hiszen személyesen nem ismerhetnénk meg egymást..s nem látnátok milyenek is vagyunk! Mi meg titeket...
****************************************************
Mostantól írjunk csak a várakozásról!!!

Mert nem szeretném tovább rontani a topik hangulatát.

Mi nagyon várjuk már!!!!!

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Holnap sok-sok boldog arcot fogunk látni!!!!!

Éljen!!!!!!

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Sírhatnékom van. Mi lett a topikból amit elindítottam?

Egyébként én már azt sem értem, min robbant ki a vita. Szavazásra lett bocsájtva a dolog, mindenki írta, hogy elfogadja a többség véleményét, általában mindenki a köztes megoldást választotta...

Mi történt ezután? Hova lett az ígért szó, hogy elfogadjuk a többség döntését?

Na, mindegy!
Téma részemről lezárva. Csak ez még kikívánkozott.

Mi tuti megyünk holnap, a sütit már megcsináltam.

Titi!
Mi lesz így a mellszívóddal?

Zsuzsi!
Kitartás. Sokat gondolok rád, itthon, nagy magányomban. Most elvittem a gyerekeket anyuákhoz ebéd után hogy tudjak takarítani, meg úgy volt, hogy 3-tól tanítok. Erre most szól a tanítványom, hogy nem jön :twisted:

Na, mindegy, a lakás csili-vili, holnap jönnek apósomék is ebéd után.

Jut eszembe! Van a játszóházban kaja melegítési lehetőség? Ágikát nekem fél 12-kor kéne megetetnem, és addigra el fog hűlni a főzelékje.

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


17óra van, pont ennyi idő múlva találkozunk holnap.:)
Hurráááááááááááááááááá!!!!!!!!

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Holnap reggel találkozunk!!! Huuuurrrááááá!!!


Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Már csak 1et alszunk---hmmm megyek is altatni a mnókat, jó éjt!!!

Holnap nagy nap lesz..csíííízzzzzzzzzz
Olyan jó lesz veletek találkozni!!!!!!!!!! NAgyon várom már!!!!

Puszi.




Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Baj, ha jobban várom, mint a gyerkek??:)

Holnap:)


Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziszi, ne haragudj, nyugodtan mondhatod, hogy semmi közöm hozzá, de direkt csinálod ezt? És kicsit sem zavar, hogy sikerült alaposan megbántani valakit azzal, hogy szépen kiforgattad a szavait? Értem, hogy most fellélegeztél, mert sokan mellédálltak, de azért ez nem jelenti feltétlenül, hogy igazatok is van!!! Tudod, én úgy érzem, hogy ez a színház!!! Nem pedig amit Eszter csinál! És számomra döbbenet, hogy senki még csak el sem gondolkozott azon, amit mondott. Ez nem szavazás kérdése! Ha valahova elmentek közösen, szétdobjátok családonként a belépőt, nem az a természetes, hogy mindenki annyi belépőt vesz, ahányan vannak???? De? Akkor itt ez miért csak Eszterben merült fel??? És Eszter nem azt mondta, hogy nem tudja kifizetni, és gyűjtést kell szervezni a számára!!! De persze így a legkönnyebb jól kijönni a dologból, és még mártírnak is lenni. Én nagyon szeretm Esztert, és nagyon átérzem, amit érez, és nagyon fáj, hogy sokan egyáltalán nem. Úgyhogy muszáj volt leírnom, akkor is, ha ez sokaknak nem fog tetszeni. Ja, és szerintem nem a nyelés a megoldás, hanem a gondolkodás. Nem birkanyáj vagyunk, akik mennek a főkolompos után, és ha vki kilóg a sorból (kérdést mer feltenni vagy gondolkozik), akkor rögtön ő lesz a feketebárány... Döbbenet!!! És akkor mellé ez az ujjongás! Sziszi, reggel még menni sem akartál, bár röpke negyedóra alatt változott a véleményed, és látványosan vártad a megerősítést... És ahogy megkaptad, fellélegeztél... De azért ez akkor is túlzás... Gondolom, a lelked mélyén azért ezeket te is érzed...

meri
 
 


Sajnálom Sziszi ,veled kapcsolatban én is ugyanazt érzem mint Meri!!!!
Most miért kell ezt csinálni,,,,,, feszíteni a húrt??!!!! Azért ez a gyűjtés ,,,,,,,olyan megalázó volt!!!!!!!!!!!!!!!!!
Most meg mintha élveznéd a helyzetet.
Ezt nem sikerült magamban tartani ,,, pedig rám aztán tényleg nem tartozik..................



Nem hiszem el hogy ez lett a várva várt szuper mikibuliból!!
Azért én holnap gondolok rátok!!!!

KépKép
eszterke80
 
 


Na most telt be a pohár.Ha mégegyszer bárki megemlíti a nevem a vitával kapcsolatban törlöm a regisztrációmat és vele mindent,ami volt ez a másfél év veletek.Azt hiszem itt szülök meg mindjárt,ha mégegy sort kell erről olvasni.

Juci!

Írtam privit,olvasd el,tanulságos.Én nem teregetem itt a szennyest és nem osztom az észt.Az a baj,hogy aki nem látja a fától az erdőt,az nem látja, és kész.Már nem érdekel az egész,hagyjatok engem békén,írjatok egymásnak és egymásról.ELÉG!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
anubias
 
 


Kicsijuci, ne haragudj, de fogalmam sincs, hogy egy másik topik hogy jön a képbe, másrészt nem tudom, milyen következtetést vontál le ebből, de szerintem nem is érdekes...

AZt is érzem, hogy vmiért te is igyekszel bántó megjegyzéseket becsempészni a hozzászólásaidba Eszterrel kapcsolatban, de ez a ti kettőtök dolga.

Viszont: ne mondd már nekem, hogy Sziszi viselkedése szerinted teljesen helyénvaló!!! És egyébként semmit nem kértem számon rajta, főleg nem olyat, amihez nincs köze, egyszerűen csak kikívánkozott belőlem a véleményem ezzel kapcsolatban. És meg kell, hogy mondjam, ezzel a véleményemmel nem is vagyok egyedül.
És ez rég nem pénzről, meg szavazásról szól! Hanem arról, hogy viselkednek emberek. És ez igenis bántó. De úgy tűnik, te ezt nem érted. :( Ez nem szomorít el???

meri
 
 


Eszter, nem érvényes!!! Előbb küldtem, mint ahogy mondtad! ;) :lol:

meri
 
 


Lányok!
Ez nagyon-nagyon fájdalmas!
Ami a legszörnyűbb, hogy az egész úgy robbant ki, hogy még nem is volt semmi eldöntve! Az egész még olyan képlékeny volt és én tudom, hogy szeretjük egymást annyira,( vagyis most már nem tudom) hogy megtaláltuk volna a megoldást!
Mindössze arról volt szó, hogy mindenki leírja, neki mi a legmegfelelőbb, de ha jól emlékszem végül nem döntöttünk.

Én is úgy gondoltam leghelyesebb, ha csendben maradok, mert úgy éreztem képtelen vagyok írásban helyesen és nem bántóan megfogalmazni az érzéseimet!
Én nem adom fel és hiszek abban, hogy ezek a dolgok nem állnak közénk.
Nem szeretnék senki mellett állást foglalni, de egész nap ezen töröm a fejem és vessetek meg érte, de egyenként mindenkinek értem az álláspontját és a maga nemében helyénvalónak is tartom.
Akkor itt nem más történt mint, hogy hiba csúszott a kommunikáció folyamatába.

Ha itt most barátságok megszakadnak, esélyt sem adva egymásnak, akkor azok soha nem voltak barátságok!

Szomorú vagyok és fáj a szívem és önző módon azt gondolom, hogy mellettem már senki sem marad, mire babás leszek!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Méri: nem hiszem, hogy bárkit is vádolnod kellene...nem szeretnék erről többet beszélni.

Miért vannak ezek a képek??

Csak, mert elég lehangoló volt a topik és azt szerettem volna, ha mindenki megfeledkezett volna erről egy kicsit. Tudom többen nem jönnek, de ez az ő döntésük, amit tiszteletben kellene tartani. Nem "örülök, annak, hogy sikerült bárkit is megbántanom, de nem volt szándékos...nem fogok töbet magyarázkodni. Viszont szerettem volna, ha aki ide benéz, jobb kedve lesz...

A 15perc, pedig, ha visszaolvasod 2óra volt...de mostmár azértis elmegyek. Nem vártam a megerősítést csak vmi olyat, amit Juci is írt..

Én nem fogok könyörögni senkinek, hogy jöjjön el mégis, (a játszma szabályai szerint!), ha úgy döntött, hogy nem akar velünk ünnepelni, sajnálom.
Én nagyon vártam a holnapi napot, boldog voltam, hogy veletek lehetek, hogy adhatunk a gyerekeinknek valamit, hogy örömet okozhatunk ezzel.
Remélem - már ha ezek után még érdemes és lesz a buliból egyáltalán valami - tudjuk még élvezni is egy kicsit. "

Nekem azt hiszem ez hiányzott...énis nagyon vártam a holnapot, és igen a gyerekeknek sztem is nagy öröm ez...se rólatok, se a gyerekek boldogságáról nem szeretnék lemondani.

Amikor olvastam a szomorú hangulatát mindenkinek, kitaláltam a képeket és ez azoknak szól, akik jönnek. Remélem még tudunk egymásnak örülni és nem csak a szomorúság marad holnapra...sajnálom, ha túlzásba vittem.


Jó éjt: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok,

Azt gondoltam, hogy nem írom le a véleményemet, mert szinte én vagyok az egyetlen, aki nem mondhatja, hogy "elegem van, nem megyek". :(
A legfontosabb feladat az enyém, illetve apáé. Ha mi nem megyünk, akkor az egésznek semmi értelme...

El fogunk menni, de csak azért, hogy érezzétek, hogy fontosak vagytok, legfőképpen a gyerekek.

DE! Nekem Eszter legalább annyira fontos mint Ti, vele ugyanannyira szerettem volna lenni, mint veletek és igenis vele is egyetértek.
Amit Éva leírt, az úgy igaz, ahogy van. Mindenkinek a saját szemszögéből igaza van. A felháborító az, hogy köpköd mindenki!
Eszter mellett kell hogy szóljak, ugyanis nem ő állított le, hogy ne foglalkozzunk a szervezéssel!!!
És igen, megértem, hogy nem szeretne ugyanannyit fizetni, mint más aki több gyerekkel érkezik...
Viszont az is igaz, hogy akkor nagyon sok oldalról lehetne számolni, és talán sehogy nem lenne igazságos.
Eszter azért vállalja a második gyerekét, mert valószínűleg kettőröl tud gondoskodni, míg mások azért vállalnak többet, mert meg tudják oldani azokat is.

Lehet, hogy Eszter érzékenyebb mint mi vagyuk, de talán, ha kicsit belegondolunk nem is olyan régen még mi is állapotosak voltunk... Nekem speciel K-roy az első hónapban azt mondta, hogy ha így telik a 9 hónap, akkor ő abba beleőrül!!! És szerintem nem egyedül vagyok ezzel így! Kicsit lehetne megértőbb lenni, hisz pont erről szól a barátság...

És hát, Sziszike! Ez az örömködés nekem is rettenetes volt. Hiába írod, hogy ez nekünk szól akik megyünk, ezzel pont az ellenkezőjét érted el, mint amit szerettél volna.
Mindenkiben ott a tüske, a szomorúság. Örülök, hogy te ennyire boldogan várod a holnapot. Nekem nem megy!

Bufo,
aranyos vagy hogy gondolsz apára :) Sajnos nem bírtam és elmeséltem neki, úgyhogy nem fog meglepődni már azon se, ha senki nem jön el...

Remélem a holnap nem így fog eltelni! Bár kötve hiszem hogy ezek után ugyanolyan lesz mint ahogy elképzeltük.

Titi,
a ruhákat akkor nem viszem. Majd valamikor, valahogy eljut hozzátok... :(

pusz,
Ági
csné
 
 


sziasztok!hát megjöttem nem igy akartam irni nektek de most muszály!igenis ha tetszik ha nem én is eszter pártjára állok(bocs eszter hogy megemlitettem a neved remélem ezért nem törlöd magad) mert itt aki ellene vagyis az ö érvei ellen irt meg hogy eszter elefántbol bolhát csinál egy valamit elfelejtettetek a legfontosabbat: KISMAMA!ez mit jelent?hogy mindent a szivére vesz másképp gondol ingadozik a kedély állapota és aggodos!ez rátok nem volt igaz kismamaként?
meg tudjátok nekem az a fura hogy itt mindenki ismeri esztert és hirtelen betámadjátok egy olyan ember miatt akit még nem ismertek?nem tudom (sziszi nem akarlak ezzel megbántani) de nekem még egyenlöre a szivemhez közelebb áll eszter!öt ismerem ö is engem ö általába foglalkozik itt mindegyikünkel és hogy most egy picit magára is figyel (jol teszi) ezért nem kéne megorrolnunk rá!annyi de annyi mindent tudnék még irni de nem fogok regényeket irni ebbe a témába!nagyon rosszul érzem magam hogy ez a kiscsapat is tönkremegy!mi se tudjuk kikerülni ezt akkor viszont nem is vagyunk igazi barátok!pedig én igy éreztem és igy gondoltom holott é tényleg joformán kivülállo vagyok(és ne mondjátok hogy nem baba és hely szempontjábol is) mégis nagyon megszerettelek titeket!akiket személyesen megismertem még egy hajszállal jobban is de vannak emberek akikkel sajnos még nem sikerült taliznom de ök is nagyon erösen bent vannak a szivembe!nem irtam mostanába mert már nagyon nincs mit de folyamatosan olvasom a topicot mert szeretlek titeket és mindenki élete kiscsaládja érdekel mert nagyon fontosak vagytok nekem a legjobb barátnöim!sajnálom ha bántok valakit és ezt szivböl mondom de ezt le kellett irnom!
sajnálom hogy bomlik a topic!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Szia Ági!

BEnnem is ott a tüske és cseppet sem érzem jól magamat...egyrészről nem látom értelmét az egésznek, mert nem lesz senki önfeledt és ezért akartam reggel nem jönni.
A másik oldala, hogy megismerhetlek titeket, tudom már egymást ismeritek, így valószínű ti nem ezt érzitek, de én várom..és sajnálom már, hogy ennek hangot adtam, de reméltem, hogy evvel tiis jobb kedvre derültök.

Tudjátok ez nekem sok volt 1 nap alatt, sírhatnékom van, párom azt javasolta ne menjünk, de én nagyon szerettem volna, ha a gyerekek is együtt lehetnek, örömüket látni..és ugye a közös élmények.

Reggel még benézek...megyek, mert elbőgöm magamat.

Jó éjt.

Kép
sziszike1000
 
 


Juci drága!

Nem akartam semmi különöset írni azzal, hogy " Eszter azért vállalja a második gyerekét, mert valószínűleg kettőről tud gondoskodni, míg mások azért vállalnak többet, mert meg tudják oldani azokat is.". Egyszerűen, csak ezt gondolom. Te is, és én is kigazdákodjuk azokat a gyerekeket, akiket "bevállaltunk", egy moziba menésnél, egy ebédnél valahol...stb. Ha a pénztárcám engedné én sokkal több gyereket szülnék...!!!
Nem akartalak megbántani, Téged végképp nem!! Ne haragudj, ha félreérthető voltam!
Azt pedig, hogy " te állítottad le a szervezést" én egy szóval se mondtam! NEM TE VOLTÁL, légszike ne vedd magadra!!!

Természetesen viszem a rucikat, meg a kádat is, ha befér a babakocsiktól. :roll: Meg viszek még Dudusnak rucit :D

Lányok,
rossz hallani, hogy mi folyik a háttérben. Kérlek ne csináljátok!!! Se priviben, se itt!!!
csné
 
 


Na jó ez már valóban a vicc határát súrolja.Juci,te hátbatámadtál én meg priviben leírtam,hogy mi erről a véleményem.Ennyi.Azt meg,hogy ezért vagy szinésznő,erősen benézted :lol: ,mert én arra értettem,hogy írsz itt az én nagy színjátékomról,pedig közben te magad rendezed a sajátod.És már hogy ne olvasnám folyamatosan mi történik,hiszen ezzel a topiccal kelek és fekszem másfél éve.

Lányok,nekem nagyon jól esett,hogy van aki nem néz ufónak és mellém áll.Köszönöm.Nagyon sokat jelent ez nekem.

Jó éjt!

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Lányok HAHÓÓÓÓÓÓ!!!
írtam neketek, hogy kellene nagyon nagy csattos fekete öv!!!!! Ki fog esni a kispárna a Miki pocakjától!!!! :lol:
csné
 
 


Juci!
Én sem megbántani akartalak! Csak tudom, hogy egyetlen kapcsolat sem működik összezördülések nélkül, de ahogy egy házasságból sem lép ki az ember az első komoly vita után, talán egy barátságból sem.
Egy igazi barátságból biztosan nem, de mindenkinek joga van maga mögött felégetni az utat.


Virág!
Kár, hogy ilyen körülmények között jelentkezel újra!
Úgy szeretnék hallani Rólad!

Lányok!
Nekem nagyon sokat jelent a BARÁTSÁGOTOK!
Nekem mindannyian nagyon fontosak vagytok!

Éva

Kép
balimama
 
 


Éva,
neked amúgy pontosan meg szokott jönni?
Csak mert akkor azért holnap egy kicsit közelebb kerülnénk a nagy kérdéshez... :roll:
csné
 
 


Ági!
Ma vagyok a 14. dpo-n! :wink:
A vonalzó nem jó, mert a 11. napon kaptam a tüszőrepesztőt, így ma kellett volna megjönnie! :wink:
Azért még nem akarok tesztelni, mert olyan jó reménykedni! :wink:

Éva

Kép
balimama
 
 


jaj, jaj... ez igy azért már jól hangzik... Akkor mostmár minden nap egyre csak nő az esély igaz??? :)
Ezek szerint akkor jól értem, hogy mindig megjön időben???
csné
 
 


Sziasztok lányok!

Végre ide jutottam nagy nehezen! Bár a kisasszony itt lóg az ölemben, így egy kézzel írni nem lesz egyszerű!
Nem tudom, mi van vele, fél 9-től már túl vagyunk 2 evésen, de folyton nyüglődik.
Ha nem tudnám, hogy még képtelenség, azt mondanám, jön a foga, hisz folyton nyáladzik, és nyűgös.
Szóval nem volt könnyű 3 napunk, baromi fáradt vagyok.

De nem is beszélek most magunkról, úgy látom, igen csak felbojdult a topik.

Lányok, én teljesen őszinte leszek!

Most picit örülök neki, hogy nem tudtam jönni az utóbbi 2 napban, így legalább a gyomrom nem volt görcsben.
Mert hogy engem is baromira megviselnek a történtek.
Igaz, képtelen voltam teljesen tökéletesen visszaolvasni, így nem is merek állást foglalni, de van, amit mindenképp le szeretnék írni Nektek.

Én Babanet függő voltam/vagyok, ami azt jelenti, hogy nem bírok ki egy napot sem, hogy ne nézzek be szinte csakis ebbe a topikba. Mióta megszületett Kicsibébi, sajnos nagyon ritkán tudok leülni igazán végigolvasni a hozzászólásokat és írni is Nektek, így néha borzasztóan érzem magam, lelkifurdalásom van.
De úgy gondolom, ettől még a csapat igazi tagja vagyok, hisz megértitek, Ti is jártatok már hasonló cipőben.
Én már 2 éve vagyok topiklakó, annak idején kezdtem ide járni, mikor Mesi megnyitotta ezt, így nagyjából a kezdetek kezdetén lettem tag. Talán ezért is érzek ilyen mélyen... szinte mindenki csatlakozását megéltem.
Szóval ezért merem mégis ebben a témában leírni a véleményem, bízva benne, hogy nem bántok meg senkit.

Én is rettentően sajnálom, hogy ilyen helyzet alakult ki a mi tökéletes topikunkban.
Eddig tényleg arról voltunk híresek, hogy nálunk tökéletes a béke, nagy a szeretet, és ez valóban nem csak látszólagos volt.
Most meg egy ilyen apróságból ekkora konfliktus lett?!
Lányok, teljesen mindegy, honnan is kezdődött a probléma, most már olyan dolgokat vagdostok egymás fejéhez, ami baromi fájdalmas lehet mindenki számára. (Merthogy nekem is fáj, pedig szinte kimaradtam az egészből!)
És nagyon sajnálom, hogyha ezek tényleg őszinte vélemények, tényleg így éreztek!

Én nagyon nem szeretném, hogyha bárki is kiszállna a topikból! Én amondó vagyok, Eszter, Juci üljetek le és beszéljétek meg a dolgokat. Talán csak elbeszéltek egymás mellett!
Nagyon fájó dolgok hangoztak itt el ma, és baromian fáj a lelkemnek, hogy itt ez megtörtént!

Mindemellett el kell hogy mondjam, Eszterrel nagyon szoros a kapcsolatunk, majdnem napi szintem beszélünk telefonon, és így nagyjából kiismerhettem őt. Nagyon szeretem!
Ő egy nagyon egyenes, szókimondó csaj.
Talán ebből a szempontból Juci tényleg igazad van. Néha jobb egy-két dolgot megtartani magunkban, csak azért, hogy ne bántsunk meg másokat. (De néha azért szeretnék mégis ilyen lenni!)
De ha a mi kis topikunk tényleg kibír mindent, és igazi emberi kapcsolatok alakultak ki, akkor ki kell bírnia azt is, hogyha az egyik topiklakónk felvállalva őszinteségét, megírja valódi gondolatait.
Hisz mindig azt mondogatjuk, fő az őszinteség, inkább mondjuk meg, ha valakinek nem tetszik valami, stb.
Aztán tessék, itt van, ha valaki felvállalja érzéseit, gondolatait.

Basszus, egy olyan problémából indultunk ki, hogy hogyan is fizessünk, hogy osszuk szét az anyagiakat!

És már rég nem is ezen megy a vita!

Lányok, az egész nem éri ennyit! Próbáljatok megbékélni egymással! Ez már tiszta sárdobálás!
Szerintem ha nagyon akarnánk, mindenkiben találnánk hibát, és nem szeretem dolgokat. De ez így természetes, hisz senki nem tökéletes! Nem vagyunk egyformák. Kit ezért szeretünk, és ezért hiányzik, ha napokig nem jelentkezik, kit másért.
Én például szeretem Eszterben azt, hogy mindig kimondja, leírja a véleményét, és tudom, hogy nem kertel. Mégha fájna is, de tudom, hogy ő aztán megmondja.
És azt is tudom, hogy neki most abszolút nem azzal a néhány száz forinttal volt gondja, hanem az elvvel. Én teljesen megértem, bár még egyszer mondom, én kicsit kimaradtam az egészből, így elfogadtam volna azt, amit megszavaztok, de ezt tette volna, amit meg is írt. Ha ez a többség döntése, persze, hogy elfogadja az ember. De miért ne alkothatna véleményt annak ellenére?

Mivel nem tudok nagyon konkrétumokat, így nem írok én sem azokat, így csak általánosságban beszélhetek.
Bárcsak volna annyi időm, hogy végigolvassam figyelmesen az egészet, de az biztos, hogy nagyon fáj a lelkemnek!

Még azt azért hozzáteszem, Sziszike, szerintem is elég provokáló volt az a néhány örömködős mondatod, mikor itt baromi mély sebek keletkeztek!

Na, de én nem akarom már feszíteni a húrt, úgy látom, így sem tartja túl sok, azért bízom benne, hogy nem fog elszakadni, és lazíthatunk még rajta!

A talit megpróbálom megoldani, bár bevallom, a fejem majd' szétrobban, mosott kaki vagyok, kicsibébi nem tudom, mennyire lesz nyügi holnap, és Danival is hogyan lesz reggel... de én mindent megpróbálok!

Mesikém, ha mégsem mennék, akkor kérlek szépen add oda Erzsikének a mellszívót, ahogy írtam az sms-ben is, és vele összefutok valamikor a héten!

Jucikám, aranyos vagy, közben írtam Áginak is sms-t, hogyha mégsem mennénk, akkor adja oda ő is a rucikat Erzsikének.
De természetesen válogasd csak át, és majd alkalomadtán akkor összefutunk ha van kedved.
Úgyis terveztük azt a talit nálunk tudod, még Ágival, Évával, Erzsikével, még annak idején beszéltük Dudi szülinapján.
Remélem, végre összejön már nálunk is valami, itt a sok hely, ami néha nem tűnik olyan soknak... bár inkább tavasszal lesz majd kényelmes odakint.

Na, megyek, most már tényleg nem látok ki a szememből, és még nem zuhanyoztam, nincs holnapra Daninak ebéd, á, szétestem!

Jó éjt lányok, bízom benne, hogy holnap picit mindenki nyugodtabban fog felkelni, és rájövünk, hogy lehetünk még ugyanolyan jó kis csapat mint azelőtt.
Én amondó vagyok, a konfliktusok arra valók, hogy megoldjuk azokat, és azok csak megerősítik a csapatot!!! Persze csak ha megoldjuk őket!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Nos nem nagyon megy az alvás.Ami nem is csoda.Nem fáj már senki hozzászólása,csak egy nagy űr van belül,de egy dolgot leszögezek.

Juci!

Benned óriásit csalódtam,mert annyira sértő volt a színjátékos hozzászólásod,amit sosem vártam volna itt senkitől.Ezért írtam neked rá egy privit és nem azért,mert a lányok háta mögött akartalak bántani.Most meg abból idézgetsz és forgatod ki a szavaimat,csak mert van olyan barátunk is aki velem is egyetért.Ez nem is rólunk szólt.Csak te valamiért az egészet magadra vetted és leoltottál úgy,ahogy tetted?! Most meg kicsit olyan szaga van,mintha ellenem szólna az,hogy már nem akartam tovább felvenni a kesztyűt és állni a sárdobálást,ezért szépen csendben leírtam neked,hogy hgyj békén inkább,mert ez nagyon megalázó.Nem kell a lányoknak választani,hogy te vagy én,mert én tudom,hogy mindkettőnket szeretnek,épp azért,mert olyanok vagyunk amilyenek,azért mert van aki igazat ad neked,attól még nem rád neheztel,csak esetleg velem is egyetért.NE LÉGY MOST MÁRTÍR!!!!!!!!!!!Ez most nem erről szól.Nagyon megbántottál,mi tagadás,de amíg nem kezdtél sárral dobálni az utolsókig tiszteltelek és számítottak az érzéseid.Most már viszont nem.Te forgatod ki az én szavaim és ferdíted el.A szinésznő hasonlat arról szólt,hogy szerinted én játszom itt a duzzogó bunkót,aki mindenkinek csak beszól,nem annak,hogy kinek milyen a végzettsége.De ezt te pontosan érzed.Mert színészkedsz most velem szemben.Csak az oka nem tiszta,miért TE miért velem.Ezért írtam azt,hogy sosem voltál a barátom,ha így hátbatámadsz.Én szerintem nem menő dolog leírni egy oldalon át a topicba,ahol a barátaink vannak,hogy miért törsz felettem pálcát,szerintem igenis ha velem van bajod és nekem szól írd nekem.Ezért válaszoltam priviben,nem gyávaságból vagy mocskolódásból.

Nekem akkor is jól esik,hogy van aki megért,aki ért,aki nem utál meg és fordul el tőlem,mert mást gondolok.

Nagyon szomorú vagyok.Leírhatatlanul nehéz nekem is,tudom másnak is,sokan érzik most azt,hogy borzalom látni,hogy összeomlik mint egy kártyavár a mi kis életünk és igazából nem tudom az okát,VALÓBAN E MIATT A VITA MIATT esne szét? Nem tudom és bosszant,mert én azért írtam,hogy lettem én meg könyvelő,mert én meg úgy látom a dolgokat,ahogy vannak,tények,adatok,számok,egyenesen.És most remélem mindenki ért és nem hiszi,hogy ez azt jelenti,hogy csőlátásom van,vagy hogy csak én vagyok egyenes,csak próbáltam magam 2 szóban leírni.Szóval analizálnám itt az dolgainkat,de nem tudom sem az igazi okot,sem a megoldást.NAGYON SAJNÁLOM A HELYZETET?NAGYON FONTOSAK VAGYTOK A SZÁMOMRA!

Jó éjt lányok és kívánom,hogy a holnapi buli oldja meg ezt az időszakot és segítsen nektek átlendülni.

Puszi

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


ÁGI! VISZEK ÖVET! (remélem nem lesz túl jövér a Miki, mert akkor nem éri körbe :lol: ).
verzsike
 
 


Sziasztok!
Én eddig nem igen szóltam hozzá a vitához. De mivel én még nem Babó kedvéért megyek, hanem a sajátomért :lol: , mert szeretnék veletek találkozni és jól érezni magam, le kellett tisztázni magamban a dolgot.
Így azzal töltöttem a mai reggelt, hogy kigyűjtöttem az összes az Mikis hozzászólást egy dolumentumba és egyben végigolvastam mindent.
Másnak is javaslom, tanúlságos.
Talán ha két nappal ezelőtt tettem volna ugyan ezt, érdemes lett volna bemásolni ide és azt hiszem mindenki aki hibázott, rájött volna hogy hol és mikor tette, de a vitaindító téma sajnos annyira elvesztette lényegességét, hogy úgy érzem már nem segít...
verzsike
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: