Új privát üzeneted érkezett!

Anyakati
Család gyönyörűKép
Szopi tényleg diszkrét, látszik, hogy Te már profi vagyKép

Toffi
toffifee
 
 


Sziasztok!

MÁr biztos a talin vagytok - nagyon irigy
jól érzitek magatokat?

Beu
lázad elmúlt? mitől lehet? ez még a tegnapelőtti folytatása?

Mókuska
nagyon sajnálom a nagymamádat Kép
az enyém is már 82 éves, és úgy félek, hogy elveszítem, remélem még egy ideig velünk marad

Maci 2
lánybúcsúban mindenki Ronit dícsérte és szegény menyasszony meg le volt tojva? Kép

Beu, Manó, Magdi
minitali jaj de jó lenne Kép

Andi
psandi
 
 


Ellimami
A szoptatás nálunk is úgy néz ki,hogy Artúr megszívja, aztán elengedi,ilyenkor spriccel a tej, becsukja a szemét, a szempillája tejes lesz,meg az orrába is kerül és ettől meg tüsszög szegény, én meg alig győzök kapni a melltartóbetétem után,hogy elállítsam a tejet. Másik szokása pedig a késő esti szopinál,hogy a cicit beveszi a szájába és aztán rángatja jobbra balra aztán kiköpi és aztán ordít és aztán ugyanez kezdődik előlről.
Andi
A csokinak én sem bírok ellenállni,sajnos ez meg is látszik rajtam (64kg vagyok 57 helyett).Mostanában azt szoktam csinálni,hogy megkérem a barátom,hogy ne hozzon csokit,mert csak hízok tőle és ha nincs itthon édesség akkor én nem megyek le érte a boltba.
Chrissy
Sajnálom,remélem megoldódik.Artúrnak az első pár hétben voltak csúnya kiütései az arcán,de az az anyatejtől volt és mára már szerencsére elmúlt.

Mókuska
Nagyon sajnálom.

Myssnia
Hogy telt az éjszaka?hányszor ébredt Szilárd?

Beu,Orsoly,Andi,Mókuska,Gombóc

Igazatok van,teljesen bizonytalan vagyok. Ezért is fordultam hozzátok tanácsért. Viszont a dokinő által rábeszélni a baracklére nem hagyom magam. Sajnos elég sok az olyan doki meg védőnő, aki mindenféle gyümölcsleveket akar kisbabákkal itatni,olvastam már mást is panaszkodni emiatt. Ez azért elég durva, haladhatnának a korral. Dokinőt viszont azért nem akarok váltani,mert ez a dokinő kezelte gyerekkorukban a barátomat és a testvéreit tehát rengeteg a tapasztalata és annak idején minden ok volt vele. Bízom a tapasztalatában,a betegséget ha lesz,biztos jól felismeri és kezeli majd,de azt tudom,hogy a korából adódóan eléggé régimódi, de majd ezeket a táplálásra vonatlkozó megjegyzéseket elengedem a fülem mellett és úgy etetem Artúrt,ahogy én jónak látom. Mégegyszer kösz a tanácsaitokat.

Gombóc,
Mi a II ker-ben lakunk, a Komjádi uszodánál.

Beu
Klassz az új kocsi!Úgy sajnálom,hogy belázasodtál!pedig hogy készültél!Jobban vagy azóta?

Anyakati
Nagyon aranyosak a gyerekeid!

Végül elmegyek a talira,mert elég közel van így 1 órát maradhatok és szeretnélek megismerni titeket.Artúr sajnos itthon marad az apukájával, de majd legközelebb, ha lesz találkozó, akkor valahogy őt is elviszem.
Ildi
azur
 
 

 
 

Mi is boldog névnapot kívánunk az Annáknak! KépKépKép

Andi és Dani
psandi
 
 


Ildi!

Akkor remélem más tekintetben beválik a dokid.
Azért irass fel vele K-t, és sztem ne várd meg a 3 hós oltást, telozz neki, hgoy írja fel, te meg beugrasz érte vmikor.
Jó talit

Andi
psandi
 
 


Jó reggelt itthon maradtak!

De jó lehet a többieknek! Végül nem baj, hogy itthon maradtam, betegség folytatódik.

De legalább minitalizzunk majd!!!

Boldog névnapot kívánok én is az Annáknak!

Ildi! Így már érthető a doktoros sztori.

Mókuska! Részvétem a nagyamamád miatt!

Beu
beu
 
 


SZiasztok!

tali van és kihalt a topic? KépKépKép
pedig most ráérek, írjatok!
MOndjuk lassan kéne főznöm. Apa kérésére rakott krumplit, tegnap el is ment vásárolni, szerintetek mit nem vett? Hát krumplit...
anélkül kicsit nehéz lesz, majd hazafele (Balcsiról) hoz, addig meg megcsinálom az őszibarack levest.

Andi
psandi
 
 


Hat, lehet, hogy megsem jutunk ki a talira. Kép Reggel masfel oran keresztul nem birtam felkelni az agybol, annyira faj a nyakam, a hatam es a derekam. A vicces az egeszben, hogy a ferjem mar egy honapja panaszkodik ugyanerre reggelente felkeles utan, ket hete neha-neha nekem is fajt a derekam, de a ma reggel az kesz katasztrofa. Lehet hogy a hiper-szuper kokuszmatracunk elengedte magat? Kép
Delutan lesz kint valaki? Ha kicsit kikupalodom, meg talan elindulnank...Kép
Pussz,
G.

ui: Azur, akkor talalkozhatnank is valamikor? Kép
A nevnaposoknak sok boldogsagot! Kép
gombóc
 
 


Gombóc!

Nekünk csak Emmának van kókuszmatraca de épp amultkor ráfeküdtem és vlami borzasztóan kemény! Azon gondolkodtam hogy ez most akkor jót tesz vagy nem, de hát végülis átaludja az éjszakát, olyan rosz nem lehet, de majdnem olyan mintha padlón alatatnám szegény kölyköt.Kép

Beu!

Ok, mi is benne vagyunk a mini taliban.Kép Bár Emma mostanában nem szeret a kocsoiban ücsörögni,de azért majd valahogy megoldjuk.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Lányok!

Ha lázas vagyok, szoptathatok? És Algopyrint lehet bevenni? Már bevettem és szoptattam, remélem, jól csináltam.

Andi! Rakott krumpli krumpli nélkülKép Nem rossz. Mi szoktunk beletenni egy csomag túrót, próbáld ki, nagyon fini lesz tóle.

Manó! Az Árkád mögött van egy játszótér, meg fű, meg sétány, majd ott indítjuk a talit. Annyi időt meg csak kibír Emma és a többi aprónépség, míg anyáék megesznek egy fini fagyit. Vagy egy fini profiterolt. Esetleg mindkettőt. Kép

GombóC! Szegény! Gyors jobbuláást! Sejtitek, mitől van? Nekem most a láztól fájt a hátam iszonyatosan. Azt hittem, fáradság vagy gyerekcipelés miatt, mert általában fáj valamim. Akkor kezdett gyanús lenni a dolog, mikor a 30 fokos lakásban rázott a hideg.

Itt a sok süti és gyümölcssali, amit a talira csináltam, de apa azt mondta, ma diétázzak. (Hasmenés miatt) Kép

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Normális az, hogy Bence, ha fenn van, mindig üvölt?
Evett, nem fázik, nincs melege, kézben van, akkor mi lehet a baj?
A hintában csend van, de nem szeretném rászoktatni.

Urszila!

Sajna ez a sűrűn cicire rakás sokáig szoptatás nálunk nem megy, mert Bence nem hajlandó szopizni, ha üres.

Beadom a szájába, elkezdi szívni, két három szívás után ha nem jön, akkor kiköpi, és ordít.
Azt meg nincs szívem hallgatni, ezért kapja a pótlást (anyatejet).

Az Urtica Urens kúrát nem lehet újra kezdeni?
Vagy nincs más szer, amit ki lehetne próbálni?
A Fitolacot iszom, nem sok eredménnyel.

Segítséged köszönöm.

Egy ma reggeli kép:
Kép

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Beu!

Oké, a játszótér az jó!
Emma csak úgy emgedélyezi nekema fagyizást h ő is kap valamit. Írtó kívánós, nem lehet velke bírni. Ma is mi történt. Reggel a konyhában voltam, Emma a bejárati ajtónál ücsörgötta lodzsán, szokás szerint, adtam a kezébe egy kiflit, a kutyának meg összevágatm tavaszi pulyka felvágottat (Emma persze már evett tápo).Egyszer anyukám felkiált, odanézek, hát Emma kutya táljából tömi befelé két kézzela felvágottatt.KépKépKép

Mi az a profiterol???

Én nem vagyok szakértő szoptatásban de úgy tudom lehet lázasan ás az algopyrin is OK.

Zsófi!

Nem tudom normális e de élete első kb 12-13 hetében Emma is ezt csinálta.Kép Ha nem volt ölben ordított. Azóta kinőtteKép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Zsófi!

Jól sejtem hogy a hugod egyszerűbb eset baba volt?Kép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Beu
Épp a multkor olvastam egy cikket, hogy a beteg kismama nyugodtan szoptathat, csak 1-2 komolyabb betegség esetében kell szüneteltetni.
Algopyrint én is szoktam bevenni ha nagyon muszáj, egyébként a kórházban is ezt adtak szülés után amikor csak kértem.

Zsuzsófi
Bence nagyon aranyos!

Mindenkinek köszönöm a részvétnyilvánitást.
Mókuska

Kép
Kép
mókuska
 
 


Köszi az infókat. Megnyugodtam. Csak pénteken este, mikor belázasodtam, felhítuk gyorsan az ügyeletet a Bethesdában, és ott azt mondták, ne szoptassak lázasan. Valószínűleg az asszisztens volt, úgyhogy nem vettem túl komolyan.

Zsuzsófi! Nagyon kis tünci Bence! Hogy dolgozik a fejemeléssen! Kép

Manó! Egy tálból felvágottaznakKépKépKép
Profiterol: Képviselőfánk tésztába töltött vaníliakrém, csokikrémmel leöntve. Fini. Árkádban aranyárban, de a múltkor megscsináltam itthon, egész jó lett.

Beu
beu
 
 


Sziasztok!

Beu, Manó
már alig várom a talit, főleg mióta a fagyit és a profiterolt is szóba hoztátok KépKép
én is pont a játszótérre gondoltam, már csak az időpontot kell egyeztetni Kép

Beu
sztem jól csináltad, Algopyrinnel lehet szoptatni

Zsófi
Bence nagyon aranyos Kép
sajnos azt nem tudom, miért sír Kép

Manó
Emma elkobozta a kutya elől a kaját, ez jó Kép

Andi
psandi
 
 


Képzeljétek, ma csináltam néhány fekvőtámaszt, és úgy hogy a Danit lefektettem egy pokrócra és minden egyes lemenetelnél kapott egy puszit a buksijára Kép
így mindjárt nagyobb kedvvel tornáztam Kép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Nem vesztünk el, csak nem nagyon van időm írni. Olvasni rendszeresen próbállak benneteket, de annyit írtok, hogy a végén sosem marad időm írni.

Igyekszem írni is, de mindenkinek sajna nem megy.Kép BocsiKép

Psandi!

Hogy kell őszibaracklevest csinálni? Ma vendégeink lesznek és szívesen megcsinálnám, ha egyszerű és finom. SOS Kép

Zsuzsa!

Bence fotó aranyos, igazán fiús a kis hapsi!Kép
Urtica Urens kúra ismételhető. Nekem nagyon bejött az alkoholmentes sör, amit itt javasoltak a lányok. Csak arra vigyázz, hogy ne igyad késő este, mert ha utána már csak reggel szopiztok, akkor nagyon be tud keményedni a melled. Legalábbis én így jártam.

Gombóc!

Gyors gyógyulást!!!Kép
Szedsz valami vitamint? Mostanában úgy fáj a lábam, hátam, kezem, hogy a lépcsőkön potyogott a könnyem. Gyerekorvos mondta, hogy Kálium, kálcium, magnézium és vas hiány, ami szoptatáskor nagyon gyakori. Supradyn-t kell szednem. Még csak 2 napja kezdtem, de már sokkal jobban vagyok. Nem lehet neked is ilyen problémád?
Minitali minket is érdekel, mi Solymáron lakunk, úgyhogy Óbuda az nekünk is jó. Pl. Eurocenter.

Manó!

Érdekelne a minitali amit szervezelKép, lehet, hogy felkerekednénk, mert úgy szeretném már megismerni a többieket is!
Légyszi írd meg, ha megvan az időpont.

Mókuska!

Nagyon sajnálom a nagyidatKép

Azur!

Nekem is azt mondták a dokik amit Mókuskának, hogy 4-5 hónapos korig kell szedni a K vitamint. Mi tegnap előtt voltunk 4 hónaposak és még 4 hétig szedjük. Szerintem mindenképp irasd fel!

Anyakati!

Véda nagyon édes!Kép Szopis kép szuperKép

Urszila!

Házassági évford.-hoz gratula!Kép

Beu!

Nagyon szuper a kocsi, remélem a minitalin majd láthatom élőben.

Liza nagyon nyűgös ma, lehet, hogy az időtől?
Most a babakocsiban sikerült elaltatnom, de sajnos már ébredezik.

Talisoktól várom a képeket!KépKép

Mindenkinek puszi
Zsuzsóc
zsuzsóc
 
 


Zsuzsóc!

Most néztem meg a profilodat. De helyesek a gyerekeid!

Beu
beu
 
 


Manó, jól sejted!

:-))))))))))))))

Zsófi

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok othhon sanyargóg! Kép

Már mi is hazajöttünk a taliról a kiscsaj érdekében.Neki ez még egy kicsit sűrű program lenne egész nap kint lenni.
Csak két képet készítettem (a többiről majd úgyis gondoskodik Leszter kispapája Kép,de azt gyorsan el is küldöm nektek,mert már hallom is,hogy a leányzó ébredezik.

puszi
majd még jövök

Évi + Petra_4hét+4nap

Kép

Kép
Évi24
 
 


Sziasztok!

Evi!

Jóka képek, legalább llátjuk a hangulatot!Milyen jó sokan vagytok! Hol volt? Mi Emmával azért nem jelentkeztünk, mert hozzánk képest mindenki nagyon kicsi, és Emma már izeg-mozog, ennyi baba között nem biztos hogy tudtam volna rá figyelni és hát nem a legfinomabba kisasszony mostanában.

Minitali: Hát nem tudom nektek emlyik időpont lenne jó, mi inkább ebéd után szoktunk Emmával menni, mert ő általában 11-2-ig alszik, kivéve mikor nemKép, és délután bírja jobban a strapát. De ha nektek a délelött jó, akkor olyan 9-1/2 10 körülre is tudunk menni, csak nem garantálom hogy akkor nem lesz nyügi a lány ésa kkor nem tudunk olyan túl sokat maradni.

Azóta csaj újra alkotott, levadászta a naptejemet (flakon mániás) és mire észrevettem megevett belőle valamennyit.Kép Még nem szoktam hozzá hogy tud mászni meg felállni, és mindenhová eljut. Ideje lesz jobban figyelnem rá.Kép Most meg a kuytát molesztálja megint, egyszerűen ráfekszik keresztbe a 9 kilójávala 7 kg-os kuytára. annyira eleven baba hogy az elképesztő, anyukám is nem győz csodálkozni, állítólag én egyáltalán nem gazfickóskodtam. Ő meg egyfolytában. Mi lesz még később itt.Kép

Manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Sziasztok!

Zsuzsóc
öszibarack leves:
a barackokat megházmozva vékony gerezdekre vágom, bele a lábosba, vízzel felengedem, elég sok cukor kell bele, fahéj, szegfűszeg és elkezdeni főzni.
Eközben egy jó ek lisztet vízzel csomómentesre keverek és szűrőn át engedem a levesbe, forrásig főzöm. Hagyom kihűlni (ha sietős akkor hideg vízbe állítod a lábost) és mikor nagyjából kihűlt, belekeverem szintén szűrőn keresztül a tejfölt amit előzőleg egy kis leveslével már elkevertem.
nagyon gyorsan megvan, ha gondolod kipróbálhatod Kép

Manó
nekem is talán jobb a délután, mert délelőtt nyűgösebb szokott lenni. De ez nem garancia arra, hogy du. nem az Kép

Évi
jók a talis képek, jaj de kár, hogy nem voltam ott Kép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Nemrég értem haza a taliról. Nagyon jól éreztem magam, annak ellenére hogy egy kicsit kilógtam a sorból mert én nem babával voltam(Artúrt nem vittem mert nincs autónk,babakocsi meg nem fért fel a buszra).Jól esett,hogy mindenki olyan kedves volt hozzám,pedig még csak 1 napja írok,így alig ismertek. Nagyon jó volt élőben látni benneteket és a babákat és jókat beszélgetni. Annyi szép baba volt ott egy helyen,hogy csak álltam és kapkodtam a fejem, azt se tudtam merre nézzek. Nézegettem a babákat és közben arra gondoltam,hogy Artúr is ilyen volt pár hetes korban ill a nagyobbakat nézve meg elképzeltem,hogy milyen lesz,ha már pár hónappal idősebb lesz. Úgy tűnt,hogy mindenki nagyon jól érzi magát a babákat is beleértve.Voltak babák, akik egymásra mosolyogtak,nagyon aranyosak voltak. Remélem,hogy akik most nem jutottak el a talira ők legközelebb el tudnak jönni,mert nagyon jól fogják érezni magukat. (bocs, nem akarom fájdítani a szíveteket).Akik nem voltak ott azoknak leírom,hogy a képen ki kicsoda,gondolom nagyon kíváncsiak vagytok.
Szóval a felső képen bal alsó sarokban háttal Magdi mellette kislánya,Niki,fekete pólóban és nadrágban áll Kaska,kék felsőben Maci_2 és Roni,mellette Urszila és Julka,mellettük Leszter, mellette Leszter kispapa,zöld felsőben Zulu és Anna,mellettük Timici és Bence(ebben nem vagyok 100%ig biztos,kérlek ne haragudj meg,ha elírtam és köszönöm az infót a hűsítő rágókáról,majd mi is veszünk,ha jön Artúr foga). Az alsó képen Évi_74 kispapa és Petra.
Beu
Sajnálom,hogy beteg vagy!Jobbulást!Lázasan szoptathatsz,amikor nekem mellgyulladásom volt akkor 39fokos lázzal szoptattam. Én akkor éjjel felhívtam az István kórházban lévő 24 órás szoptatási ambulanciát, ahol azt mondták,hogy szoptathatok sőt kell is,hogy kiürüljön a tej ill hogy nyugodtan vegyek be Algopyrint vagy Rubophent. Ezt azóta a La Leche ligás tanácsadónő is megerősítette és még azt is mondta,hogy a lázcsillapító gyógyszernek az anyatejbe a csak az 1%-a megy át. A tanácsadónőt Debulay Biancának hívják és nagyon rendes volt, ha akarod hívd fel:tel 0612022157,bár nem tudom,hogy hétvégén is bent van-e.
Zsófi
Nehéz lehet neked!remélem Bence abbahagyja az üvöltést!nálunk szerencsére ilyen gond nem volt,de pár napja valaki írt segítséget kérve,mert az ő babája a kórházból hazahozva már egy hete csak ordít!a neki írt válaszok hátha neked is segítenek!
Andi
Lehet,hogy én is rakott krumplit csinálok,kösz az ötletet! A dokinőt meg tényleg felhívom,hogy írjon receptet.Eldöntötttem hogy határozottabb leszek.Artúr érdekében muszáj!
Gombóc,Zsuzsóc
Nagyon szívesen találkoznék veletek!Eurocenter nekünk is jó lenne.
Gombóc
Remélem,csak elfeküdted a hátad,talán csak rossz alvási pozíció?A kókuszmatracról én eddig csupa jót hallottam,hátha nem az a baj.
Manó
Kutyatálas sztori nagyon vicces. Úgy látszik nincs gond az étvággyal! Na de komolyan,remélem nem lett semmi baja Emmának!
A profiteroles az olasz édesség,fánk szerű,csokis és vaníliaöntettel van leöntve (vagy töltve,már nem emlákszem),mindenesetre nagyon finom.
Ildi
azur
 
 


Köszönöm a dícséreteket, ezen felbuzdulva újabb képek:
Bence a nagyapi karjában:
Kép

Panci hugom:
Kép

Anyu szoptatja a hugomat, és a fiamat:
Kép

Panci elindul a lépcsőn(hét hónapos!!!)
Kép
Kép

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!
Megjöttünk a taliról. Tök jól éreztük magunkat.
Nem talizók sajnálhatják. Vigasztalásként pár kép:
Kép
Kép
Kép
KépKép

Hova tudnám feltenni a képeket?

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok,
csak gyorsan futottam át a termést, mert apa netezni akar...

Beu, Manó,

én is "sokat" "lógok" az Árkádban (plázakismamiKép) jobban mondva vásárolok, mivel autóval 10 perc, és jobban szeretem, mint a Pólust. Szóval becsatlakoznék, ha lehet, bár Kevin jóval fiatalabb a ti babátoknál, talán tudunk beszélgetniKép
Szóval én is várom az időpontot, nekem nagyjából jó minden, csak ebben a dögmelegben a déli órákat bennt kellene tölteni az Árkád hűs árkádjaiKép alatt, nem?

na, megyek, hagyom apát érvényesülni.
pusza
Elli
ellimami
 
 


Boldog névnapot minden Annának!Kép

PsAndi,
Valahogy úgy volt ahogy írtad. A menyasszony szerencséjére nem maradtunk sokáig.

Beu,
Még mindig beteg? Kép Jobbulást!
Úgy tudom hogy lehet szoptatni.

Gombóc,
Ez nem lehetett túl jó, jobbulást!

Zsuzsófi,
KépekKép

Évi,
Jók a képek! Én is tettem fel.
Az első képet (nagyobb méretben) el tudnád küldeni at e-mail címemre? KösziKép

Manó,
Talin voltak nagyobb babák is, meg tesók.
Kutyamolesztálást lefotózhatnádKép

Most megyek, este még lehet hogy benézek.

Maci_2 + Roni, aki nem akar aludni
maci_2
 
 


Márti,
Hol vagy? Nagyon eltűntél.Kép Reméltem hogy a talira jöttök.

Maci_2
maci_2
 
 


Sziasztok!

Minden Annának NAGYON SOK BOLDOG NÉVNAPOT

Sajnálom, hogy mi se tudtunk kimenni a talira, biztos jó volt a képek nagyon jók lettek.


Most csak ennyi
Sziasztok
Andy és Márk aki már holnap 7 hónapos
andy78
 
 


Jajdejó volt kimozdulni+ismerkedni! Képeket folyamatosan mentemKép Julka bepótolta a nemszopást, amióta hazajöttünk fél óránként szopizott, majd beájult. Mi lesz vele holnaptól, ha ennyire csend kell már a szopihoz?Kép

MyssniaKép még 1x köszönet a szállításért!Kép

BeuKép KépKépKép betegség és nemtali. Julka is KépKépKép, hogy mégsem találkozott Lőrinccel. De ami késik, nem múlik!Kép Én már jövő héten nagycsaládos életet élek, de ti bármikorKép Iskolakezdés után (jaj, mindjárt itt vanKép) nekünk is jó lesz kora délutánig az Árkád!

ZsuzsófiKép igen, a UU-t bármikor újra lehet kezdeni. Én is éppen kezelés alatt vagyokKép Ordít, ha nem jön: ebben nem tudok segíteni, Julka uezt csinálja mostanság. Félálomban viszont szépen szopizik. Tandem szopiKép Nagynéni együtt unokaöcsivelKép A szopis topikban is nagyon értékelnékKép

Urszila
urszila
 
 


Sziasztok!

a képeket nézve fáj a szívem, hogy nem lehettünk ott KépKép
az a sorban babás kép szuper! KépKépKép

Andi
psandi
 
 


Sziasztok!

Igaz, hogy mi későn értünk ki, és többségetek hamar elment. meg a szép sorbarakós képről is még lekéstünk, de azért jó volt látni titeket élőben!
(Ancsi ritka kivételként fél 9-től fél 12-ig aludt, én meg vártam, hogy majd utána indulunk, gondoltam alszik szokásos 20 percet. Igaz, éjjel meg nem aludt, volt mit pótolnia).

Ildi

Ildi
pildi
 
 


OFF
Kaska!

Ha erre jársz nézz be kérlek az Ötletek, tippekben található Kézimunka, varrás, miegyéb topikba. Szaktanácsodra lenne szükség. Kép

Köszi
Zsunya

zsunya
 
 


Jujj, nagyon jó volt viszontlátni a régi ismerősöket és újakkal ismerkedni!! Kép Az összes babákok nagyon szépségesek!
Julcsi beájult a kocsiban, míg Zsuzsit és Mikit vittem, hálistennek csak otthon ébredt fel.

Sorbarakós képek Kép lettek.

Beu Kép
láz KépKépKép Minitali mikor? Én iiiis!

Jó fáradt vagyok, és Julcsi is sírdogál még az ágyában, úgyhogy megyek a fülembe sajtot tömni Kép

Pussz
lógónyelv Kangi és márcsakegyetegyet nyeffentő Julcsi
kangi
 
 


Ja! És minden Annának és Annácskának nagyon boldog névnapot!!!

Kangi és Julcsi
kangi
 
 


Sziasztok!
Mi is itthon. Később jövök, addig is:
Kép
Jaaaj, most látom, ilyen van már.
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Nevezzétek el a babókat. Nem mindegyiket ismerem meg! Julcsit igen, de ki udvarol neki?

Beu
beu
 
 


Sziasztok Lányok!

Boldog névnapot kívánok minden Anna nevű leányzóknak és anyukáknak.


Írigykedve néztem ám a képeket rólatok Kép Kép.
A legjobban a felsorakoztatott babasereg tetszett Kép.
Én is már jó régóta nem voltam sehol , mert terhesen feküdni kellett , most meg...
De természetesen csodálatos érzés anyának lenni Kép.
Köszönöm mindenkinek a vitaminokról és a sárgaságról leírt tapasztalatokat.
Annyit még kérdeznék, hogy a napoztatás a sárgaságnál pl: simán a szobából is lehet?
Ma délután, amikor nem volt akkora napsütés picit odatettem az ablakba Robót, és - lehet, hogy csak én látom úgy- mintha javult volna a színe.
Persze a kisszemét letakartam.
Annyit szeretnék még kérdezni, hogy nálatok a széklet dolgok mikorra álltak be. Nálunk ugyanis vasárnap jöttünk haza és kedden hőmérőzés , majd később glicerinkúp segítségével sikerült előcsalogatni.
Majd ma ezt szintén megismételtük, mert Robóka már annyira sírt szegénykém.Amúgy a tegnap napon nagyon jó fiú volt Kép.
De ma nagyon sajnáltam a pocifájás miatt.Elég szélgörcsös isKép
Remélem tudtok valami jó ötletet írni majd rá.
Nálunk az orvos és a védőnő azt mondta, hogy a kicsinek teát sem lehet adni, csakis anyatejet.
Ti hogyan csináltátok anno?
Előrre is köszönöm a segíteségeteket.
Mindenkinek szép estét és jó pihit.
A kirándulóknak meg főképpen jó pihenést Kép.

Anita
anita77
 
 


Előre is bocs, de most telinyomom képekkel a topokot:
1.Zsófiék 2.Kaskáék
KépKép
3.Toffifee Zsombival 4.Zsuzsi Mikivel
KépKép

myssnia

Kép
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Még, még, még!

Beu
beu
 
 


BeuKép
Julka, Petra, Julcsi, Beki, Zsófi, Zsombi, Roni, Szilárd, Bori (ő a Macién látszik)

Urszila
urszila
 
 


Anita!

nem akarlak elkeseríteni de nálunk Emma 13 hetes korára állt be ez a hasfájós-kakilós dolog. addig szörnyen székrekedéses volt és hasfájós ő is.Kép

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Myssnia,
az utolsó kép találós kérdés? Kitalálom: Zsebi! Kép

Pussz
Franyó,
aki picit szomorú, mert nem lehetett ott a talin, de azért inkább jókedvű is, mert drága párja elvitte délelőtti minipiknikre.
franyo
 
 


Lányok!

Talis képek szuperek! Kezdem bánni hogy nem mentünk, egész nap itthon unatkoztunk mert a férjem egész hétvégén dolgozik, pl éjjel haza se jött.Kép

A minitalin a végén nem is lesz olyan miniKép Tök jó, elárasztjuk az Árkád fagyizójátKép vagy a játszóteret?

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Manó!

Nálatok a hasfájós kakilós dolgot mivel enyhítettétek. Szegénykém annyira sírt ma is, hogy egy percre sem nyugodott meg. Talán az éjszaka nyugisabb lesz így, hogy kakikált egy picit.

Anita (10 napos)
anita77
 
 


Anita Kép
nálunk 4 hónapos korig tartott a hasfájósság. Rengeteget masszíroztam a pocakot, mert cseppek csak fokozták Kép Kaki viszont mindig volt, így ebben nem tudok segíteni. De a masszázs szerintem igen Kép
Napoztatás: fa árnyékában is lehet, meg persze, szobából is, a lényeg, hogy közvetlen napfény ne érje Robibabát.

Beu Kép
nahát, miket feltételezel, méghogy udvarolna bárki is Julcsinak! Nahát! Hiszen még Szilárd sem érdekelte ma úgy, mint múltkor Lőrinc!!!
Nem, nem! Hanem Petrácska akarta vetélytársát hajtalanítani! Kép

Franyo Kép
minipiknik KépKépKép ... de azért kár, hogy nem voltál talin ...

Pussz
Kangi
kangi
 
 


Bocsi, az előbb lemaradt a komment, mert Szilárd felébredt, aki, fél óta alszik.
Az alsó képen Momo Zsebije

6.Urszula és Julka 7. Kangi, aki épp Julcsiból rázza a ki a lenyelt cumit Kép (bocs)
Kép Kép

8.Szilárd Ronit maceráljaKép
Kép

9.Mikor Bori sírni kezdett, Szilárd együttérzett veleKép
Kép

10.Tracsparti, Beki és PetraKép
Kép
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 


Anita!

Hát mi próbáltunk szinte mindent: Espumisan, gyógyszertári receptre kevert görcsoldó, Grip Water, igazából egyik sem segített.Kép Azért adtam neki rendszeresen. Csak akkor nyugodott meg és bírt aludni éjjel, ha tudott kakilni.Így én egy nap se hagytam hogy ne kakiljon, hiába mondták hogy nem baj ha nem kakil. Persze, nekik. De amikor éjfélkor még hangosan üvöltött fájdalmában, akkor muszáj volt segíteni rajta. Ilyenkor vagy hőmérővel próbálkoztam, a htás nálunk általában nulla volt. Így a vége glicerines kúp lett általában. Éna szélcsőről akkor még nem hallotam, ha hallok akkor biztos kipróbálom, állítólag nagyon jó!
Aztán bevallom, bár nem mindenhol okoz osztatlan sikert én 2 hónapos korától (gyerekorvos tanácsára) napi 1x 20 ml szőlőlét itattam vele délelőtt, így délutánra mindíg volt kaki. Bár a pocija továbbra is fájt, de lagalább a délutáni kaki után az éjszakák rendben voltak. Kb 2 hónapos korától ő átaludta az éjszakát, így akkor nem volt gond. Aztán kb 12 hetes korában elkezdtek enyhülni a tünetek és a1 hét múlva elfújták a hasfájást.KépKépKép De hidd el nekem az a 13 hát lassabban telt el minz azóta eltelt kb fél év.Kép
ja, és én elég sűrűn használtam nála glicerines kúpot, és semi gond a kakilásával azóta, szóval nem szokot hozzá.

manó

KépKép
KépKép alt="Lilypie Fourth Birthday tickers" />
manó
 
 


Bocsi, az előbb lemaradt a komment, mert Szilárd felébredt, aki, fél óta alszik.
Az alsó képen Momo Zsebije

6.Urszula és Julka 7. Kangi, aki épp Julcsiból rázza a ki a lenyelt cumit Kép (bocs)


8.Szilárd Ronit maceráljaKép


9.Mikor Bori sírni kezdett, Szilárd együttérzett veleKép


10.Tracsparti, Beki és PetraKép
myssnia
Budapest XI. kerület
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?