Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Hát sajna a Mikulás nálunk egy nappal korábban jött. Kép

Úgy látszik sokunknál felmerült a testvér donor lehetősége, nálunk is, de csatlakozok az előttem szólókhoz.Jobb ha nem társitunk arcot a biológiai apához, talán igy könnyebb elviselni és feldolgozni.
fogtunder13
 
 


Sziasztok

Donor téma: nálunk a válás részemről fel sem merült, a párom a sperma vizsgálat után mondta, hogy cseréljem le :shock: ! Én meg mondtam neki hogy NEM!!!!!
Mi aztán a szövettan eredménye után NAGY BÁNATUNK-ban elmodtuk pár családtagnak, én már megbántam.
Anyós nálunk sem tudja, de én a sógoréknak sem mondanám el a mai eszemmel, Csak hát akkor hírtelen olyan jó volt kibeszélni a világfájdalmunkat valakinek :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: !
Egyébként nálunk is felvetődött itthon kósza ötletként a sógor spermája, de én már akkor is úgy voltam vele, hogy hogy néznék a gyerekre + a sógorra mikor együtt van a család,
Szerintem így sokkal jobb hogy vad idegen donortól van!!!!!!!!!!!!!!!!
Ja és még nem is mi választottuk! Hanem a Kaáli intézte a Krióval. Számomra ez így tökéletes és szerintem így gondolta apjuk is, mert nem mondta 1Xsem hogy ő akarja kiválasztani a donort. Így legalább nem tudunk rólla semmit, az ég világon semmit. Egyébként Ákos kimondhatatlanul Apás, Áronról (a PIC miatt) még azt is tudjuk hogy ugyanolyan a vércsoportja mint apjuk-é!!!!!!!!!!!!!!
Úgyhogy a lényeg a gyerek!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hogy legyen!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nálunk előszőr - saját
másodsorban - donor
és csak végső esetben lett volna örökbefogadás!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mert azért így mégiscsak együtt csináltuk végig azt a 8 hónapot, és láttuk a kis csiperkéinket már 3 naposan is, amit ügye normál esetben nem.
Sajna az egészben csak 1 volt a rossz, hogy apjuk 1x sem tudott ott lenni a születésüknél, de végülis a lényeg hogy legalább teljesült apjuk 1 kivánsága hogy fiú-k! :lol:
És ha a SORS és ISTEN is úgy akarja akkor - megmondtam neki, hogy akár 50 évesen is de megszülöm azt a gyereket aki még megszeretne születni hozzánk, gondolom ebből rájöttetek hogy mi az én álmom, talán teljesül, én azért reménykedem még egy kettős csodában, de ha nem akkor sem lehetek már telhetetlen az életben, Mert van egy általam imádott apjukom, és 2 fiacskám!!!!!

Fogtündér
volt már aki barnázott babásan is, most Áronnál nekem is volt 2X barnám maszatom

HSG nekem rosszabb volt minden téren mint a Hiszteroszkópia+laparoszkópiás műtét, igaz nekem mindkét petevezetékem el volt záródva,

Sziasztok

Erika

Mindenkinek ++++++++++++++++++++++++++++++++++++ amihez kell!!!!!!!!!

Princess ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Nyulasz
hol vagy? hogy vagy? mit csinálsz?

Kép

Kép
erika13
 
 


Fogtündér,
teszteltél? vagy tényleg a miki? Sajnálom, ha nem sikerült :cry: de hajrá a következő, rendicsek? Tudom nem könnyű, sírd ki magad és gondolj a jövőbeli kisbabátokra, kitartás.

Erika,
lurkók jól vannak? Ákos szeretgeti a kistesóját? mit szól hozzá?
és Te, hogy bírod?

Kata,
??? vizsgálatok????

Törpe,
tüszők szépen gyarapodnak, növögetnek? majd írd meg, hogy mikor lezs az ET. addig is a tüszőknek ++++++

Donoros témáról eddig Igin kívűl anyával meg a barátnőmmel beszélgettem. De a barátnőm egy kicsit fura volt ez ügyben. Úgyhogy, ha donoros bébink lesz akkor csak mi fogjuk tudni.

KépKép
tobi
 
 

 
 

Mororo,
jó ötlet az iwiw-es ismerkedés, arcot is ismerni a név mellé
küldtem privit :wink:

szívesen megismernélek Titeket Lányok :lol:

KépKép
tobi
 
 


Fogtündér
:cry: :cry: :cry:

Bella!
Én is azt gondoltam, hogy a sógoromtól tuti nem! :lol: :lol: :twisted:
Bár nekünk ez eszünkbe sem jutott...csak hallottunk ilyenről, és akkor egyből kibukott belőlem is, hogy na azt nem!:)

Mororo,Tobi
ment priv!


Na túl a napon!
Sokan vannak bent! :lol: ha jól számoltam sorolás közben akkor 12 tüsző :lol: remélem sok petesejt is lesz belőle! Leginkább pedig azt, hogy apa kisfickói frissen jól fognak "működni"!
Pénteken újra népszámlálás, és valószínűleg hétfőn lesz a nagy nap!

Kata,
veled mi volt?

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Sziasztok! Köszi, hogy írtatok privit!
Rólam kevés kép van fenn a wiw-en, priviben küldök még nektek :wink:
Tündér! Sajnálom! :cry: De ne add fel!!! Drukkolok a következőhöz!!!
Törpe! 12 tüszőőőő? Ez klassz!! Hűűű, és már hétfőn naaagy naaaap??? Izgis nagyon!! Drukkolok nektek!!! ++++++
Kata! Jelentkezz!! Jó lenne, ha találnának a párodnál spermát! Írj, hogy mi volt!!!!!!
Vendég
 


Úgy látom, ez a sógoros dolog nem csak nálunk jött elő. A férjem azt mondta azért gondolt a tesójára, mert ők nagyon hasonlítanak. Na, jóóó tényleg hasonlítanak... de a gondolat nem fért a fejembe. Nem tudnám megemészteni, hogy egy utcában lakunk a gyerekem apjával, aki a sógorom... és mondjuk naponta látom őt.. ő meg találkozik a saját gyerekével.... :?
Ja..., és mi lenne akkor, ha x év után pont ő mondaná el a gyerkőcünknek?! ÁÁÁááááááááá kizárt!!!
Vendég
 


Fogtündér, sajnálom :cry:

Törpehzs, mit tudtál intézni biopsia ügyében?

Kata?

Mo, mikor lesz a hsg?

Erika felétek mizujs?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe! 13-án este megyek dokihoz. Megbeszéljük a folytatást. Megtudom a véreredményeket is.
Vendég
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a jó szókat.Jól kibőgtem magam.Ez volt a legszörnyűbb a 3 közül.Nem szerethetnek ott fent, hogy igy kibabrált velem a szervezetem, hogy késett pár napot, amikor sohasem szokott.

Na mindegy, megyünk tovább, inszemre.Holnap beszélek a dokival, hogy mikor lesz a folytatás.

Mindenkinek drukk ezerrel!!!!!

Ja!És ne keressetek tüneteket a beültetés után, mert csak a pozitiv teszt a mérvadó.Én produkáltam mindenféle tünetet és látjátok mégse.
fogtunder13
 
 


Sziasztok

Mororo
köszi szépen megkaptam!

Tobi - Csibe
fiúk jól vannak, én néha nagyon nehezen bírom, valszeg azért mert Áront nem tudom olyan meghitten - csak ráfigyelve etetni-szoptatni, mint tavaly Ákost, Ákos miatt, mert míg Áront etettem állandóan rohangálok Ákos után hogy mit csinál, leg
újjabb találmánya hogy a kisszobában felmászik az ablakba és kinyitja az ablakot :x , még az a szerencse hogy alacsonyan van és kertes házban lakunk, így meg sem érezné hogy kint landol, csak az baj hogy nincs kerítésünk, és így eltudna szökni, amit 1x már nyáron megcsinált. Apjával volt kint, és míg ő elvitte a gazt a kert fenti végébe ő átment a szomszédba, fel a lépcsőn (kb. 4m magas), korlát egyik oldalon sem, apja kétségbeesetten kereste, aztán a szomszéd hozta haza hogy a szárítóról szedegeti a csipeszeket! Én persze tiszta idegbeteg lettem!
Úgyhogy szegény Áronkának már nem jut annyi figyelem mint Ákosra jutott :cry: !

Terhességi tünetek: tényleg nincs semmi értelme keresni, nekem Ákosnál feszült-fájtak a melleim, fájt a hasam - kivéve hányingerem nem volt, most Áronnál pedig végképp semmi nem volt, És mégis itt van a kis tündérke!!!!

Tobi
írtam privit
a táblázatba: 34 éves vagyok, igaz már nem túl sokáig :cry:

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Sziasztok!

Nem járatunk túl nagy szerencsével!
Rólam kiderült h állítólag pco-m van?!?! Bár ezt nem nekem mondták!
Párom eredményét meg meg sem tudtuk! Andrologus közölte, hogy reméli párom még idén megcsináltatja a műtétet, ami 200 e ft!!! De se véreredmény, se sperma eredményünk nincs!
Szóval csak lesz valami4

Kép
kata05
 
 


Kata!
200 e ft? Mi? Ezek normálisak?Nálunk irt egy beutalót a doki, majd azzal megkerestük a helyi kórházat.A vizitdijat kellett kifizetni, meg a kórházi napidijat plusz zsebbe adtunk egy kis pénzt és ennyi.
Az nagyon durva.Plusz a lombik ára.Egészségügyben dolgozok.Mire is kér 200 e ft-ot? Egy magánklinikára mentek?
fogtunder13
 
 


Kata, várjátok meg januárt a biopsiával és akkor ingyenes lesz, illetve nekünk a kórház urológiáján csinálták a biopsiát, és nem volt velük semmi gond. Ne haggyátok magatokat bepalizni!!! Hazamegyek, és megkeresem az andrológus nevét, aki nekünk csinálta. Pcos-t a leleteid vagy az uh kép alapján mondták?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Törpe, nagyon szorítok!!!!!!

Fogtündér, sajnálom :( . Sírd ki magad, és hajrá inszem.!! Egyébként a biopsziák során nem sikerült fagyasztani? Keveset találtak? Ezért a donor? Nem igazán vagyok képben.. Ha sajáttal próbálkoznátok, minden alkalommal kellene egy biopszia?

Princess, kitartást és sok sikert az új életedhez!!!

Kata, én is azt kérdezem, magánba mentek?? Törpe és Mo orvosánál voltatok? A pco-ról már hallottam, hogy létezik, de mi az pontosan, és hogyan diagnosztizálják?? Nincs semmi tünete?
mazsi02
 
 


Sziasztok!

Törpe nagyon szorítok!

Kata,
200eFt az baromi sok, szerintem hallgass a lányokra és forduljatok másik orvoshoz.

Wiw:
Engem megtaláltok tobi ismerősei között K.A a monogrammom!
Vendég
 


Mindenkinek ilyen mikulást kívánok:
Kép
Vendég
 


Mindenkinek:
Kép

Kata,
200e FT :shock: nem értem, nekünk annó a Szabolcs utcában tök ingyen volt......, megkérdeztétek, hogy ha januárban csináltatnátok akkor is ennyibe kerül???

Törpe,
hajrá hétfő +++++++

Bella,
itt is Boldog Szülinapot!
Kép

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok,

Mindenkinek Boldog Mikulást :wink:

Bella, Boldog 18. szülinapot :wink:

Törpe, hajrá hétfő.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe,
hogy vagy?

KépKép
tobi
 
 


Csibe, Tobi
Köszönöm!
Vendég
 


Sziasztok!

Kép
Mindenkinek Boldog Mikulást!

Bella!

Kép

Boldog Születésnapot!
fogtunder13
 
 


Tündér,
Köszönöm!
Vendég
 


Sziasztok!

A Bmc andrológusa mondta ezt nekünk (200 e Ft, sőt hozzá tette, jövőre drágább lesz!!). Erre párom kérdi tőle, hogy tb-re csinálja e erre közli, hogy ő ugyan nem, de létezik ilyen akkor keressünk egy másik andrologust, egy másik kórházban!!!! :shock: :shock:

De azért hogy még jól is érezzem magam, délelőtt Konc kihangsúlyozta, hogy reméli még idén megcsináltatjuk ezzel a dokival a biopsziát!! Szóval ki vagyok mint a bili füle, egy sperma kép alapján úgy h még hormont sem néztek nála dobáloznak a százezrekkel!!!

Konc meg nézte a méhem, utána a p.fészkeimet és közölte hogy igen 8-8 db ciszta van, ez pco!! ()És volt pé-m!
Közben a hormonjaim ( kivéve pajzsmirigy)rendben, a bőröm szép, ugyan van rajtam felesleg, de most fogytam 4 kg másfél hónap alatt!! De azt hogy ezzel mit kezdjek csináljak vele vmit esetleg azt már nem mondta!

Kép
kata05
 
 


Kata,
szerintem ez egyértelműen arra megy ki, hogy levegyenek titeket pénzzel. Mért nem mentek inkább a Szabolcs u-ba?

És ez nekem tök furcsa, hogy nincs ideje a betegeire ennek a Koncz dokinak?
Vendég
 


Bella, én egy spermakép miatt, ami rossz lett nem fogom a párom megműtettni!

Konc szimpatikus jó fej ember, de a tegnapi hozzáállása nem nyerte meg a tetszésemet egyenlőre! Ja amúgy azzal indított h jól leb...tt engem, hogy a férjem miért nem volt még andrólogián, miért nincs meg a genetikai vizsgálata vérből, és nekem miért nincs meg a hsg-m! :shock: Az asszisztens nő úgy szólt neki, hogy doktor úr hát mára voltak ezek megbeszélve!

Bocsi, hogy nektek panaszkodom, Csibe, azért még mindig köszönöm hogy megadtad a számát! Biztos csak tegnap volt vmi baja! De félek a következő találkától!

Kép
kata05
 
 


Kata, akivel ti beszéltetek az a BMC külön bejáratú andrológusa. Van egy andrológiai rendelő a meddőségi épület másik oldalán, azok a dokik, János kh urológiáján dolgoznak. Az a doki, akivel Ti beszéltetek Konc ismerőse és a Telki magánkórházba csinálja a műtétet, ami kb. 135000 ft-ba kerül. Tehát, ha közlitek a Tanárral, hogy nektek sajna nagyon sok az a pénz amit a Telkibe kell fizetnetek, akkor elküldenek a kórház andrológiájára. Tölünk is kérdezték, hogy hol akarjuk megcsináltatni. Kórházba vagy a Telkibe. Ami az igazsághoz hozzátartózik, hogy a oep 150 biopsiát támogat a Telkibe, és januárba tuti belefértek még az ingyenesbe. Idén szeptemberbe még ingyenesen csinálták a magánkórházba a biopsziát, október végétől kellett érte fizetni, mert elfogyott a támogatott része. Egyszóval az a doki akivel tegnap erről beszéltetek nagyon átvert titeket, legalább is nem mondott igazat. Ezt azért tudom neked biztosan állítani, mert a párom kb. 2 hete beszélt telefonon a Kanyóval, és ezeket mondta el neki.
Az egész lombik nagyon sok pénzbe kerül, és igenis tudnotok kell a sarkotokra állni!!!!

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sajnálom, hogy rossz tapasztalatod volt Konccal. Azt tudni kell róla, hogy amit megbeszélt a pácienssel, arra azért szokott emlékezni. Nekünk is elmondta annó, hogy a következő találkozásig mit kell elintézni, és a leletekkel vár minket. Kérdezd meg Mo-t vagy Törpehzs-t, hogy náluk ezek a dolgok , hogy zajlottak.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe, Mo, és Törpe is meg vannak vele elégedve! Az hogy én így jártam vele... hát lehet tényleg rossz napja volt! Nem hibáztatom mert ennyi beteg közül honnan kéne neki tudnia h mi kik vagyunk! Inkább a hangsúly volt más mint amit én vártam volna! Meg h nem mond semmit! Ha tényleg pco-m van azt talán kezelni kéne és nem hónapokat várni a konzultációig!

Az épület túloldalán voltunk az andrologián ! De ennyiért biztos nem fogunk műtetni nála! Arról nem beszélt, hogy év elején ingyenes a beavatkozás, kerek-perec kijelentette a 200 e Ft!Már szereztem egy másik dokit! januárban szerencsét próbálunk nála!

Kép
kata05
 
 


Kata!

Sokan szeretik a BMC és sokan járnak oda, de nekem csak negativ tapasztalatom van.
Először oda kerültünk, az egy dolog, hogy a doki a megbeszélt időpontban nem volt ott,és kocsikáztunk pár száz km-t,de a találkozás után úgy döntöttünk, hogy várunk fél évet.Szó szerint farokfelvágva menekültünk.Akkor még fogalmunk se volt az egész témáról, a diagnózis után 3. napra már ott voltunk. És mi még az első döbbenet hatása alatt voltunk, hogy lehet, hogy nem lehet közös gyerekünk.
És a doki előadta magát, olyan tárgyilagos volt, hogy kiakadtunk.De ez nem is érdekelt volna minket.Megkérdeztem, hogy mennyibe fog ez kerülni.Ő azt mondta, hogy 100-150 e ft a gyógyszer, plussz az orvosnak (már mint neki meg ennyi).
És meg mertem kérdezni, hogy akkor ez nem tb-re megy?De, volt a válasz.
Eü.ben dolgozok, ezt tudta is, tisztába vagyok, hogy szoktak az orvosnak adni, de nekem ne mondja meg, hogy kell és hogy mennyit.Majd én eldöntöm.
Soha többet nem mennék oda vissza.
fogtunder13
 
 


Fogtündér ki volt a dokid a BMC-ben?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Kata,
Mi a Kaáliba vittünk egy papírt a férjem részéről, amit ugye a klinikán csináltak. Ott a doki azt mondta, hogy mielőtt elmennénk a Szabolcs u. az andrológushoz csináltassunk egy spermaképet a Kaáliba is és utána beszéljünk a dologra. DE nem támadott le, hogy mért nem csináltattunk még a páromnak vérvételt stb.

Szóval ez furcsa.

Egyébként nekem egy barátnőm jár a Konchoz és amiket mesélt az nekem nem jött be, de mindekinek más az ízlése.

De az jut eszembe, hogy odamegy egy pár, aki így is meg van szeppenve, hiszen kiderült, hogy lehet, hogy nem lehet saját gyerekük és még akkor így beszélnek velük. Hát én is rögtön kifordultam volna.
Vendég
 


Boldog Mikulást Mindenkinek!

Törpe!
Igen, a párom itthon maradt. Már nem a párom, még a kiutazásom előtt különköltöztünk. De gyakran beszélünk, próbáljuk átrágni a témát, hogy mit rontottunk el. Olyan borzalmas dolgokat vágtunk egymás fejéhez. Én legszívesebben mindig a baba témáról beszélgettem volna, bújtam a netet, hátha találok valami bíztatót. Egy sort, egy mondatot, hogy másoknak is sikerült. Folyton veszekedtünk a vizsgálatok miatt, én mentem volna rögtön bárhova, neki meg úgy kellett könyörögni. Valamikor hónapokig, hogy egyáltalán időpontot kérhessek.
Most már sok mindent máshogy csinálnék. Először is nem mondanám el anyósoméknak, hogy milyen problémával küzdünk. Teljesen átmosták a párom agyát. A tudatlanságuk volt a legidegesítőbb.

Bella!
Én is valami ilyen reakciót vártam volna a férjemtől, mint amit Te megkaptál. Hogy álljon mellém. Hogy ne kelljen lemondanom az anyaságról.

Tündér!
Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült. Kitartás!
Én is mindig azon gondolkodom, hogy engem nem szeretnek. Olyan rossz ember lennék, hogy ezt a büntetést kaptam? Hát nincs egy baba, aki azt szeretné, hogy én legyek az anyukája? Mindig a csodára várok, meg hogy ez az egész egy rossz álom.

Kata!
Azért vagyunk, hogy nekünk panaszkodj. Hogy kiírjuk magunkból azt, ami bánt.

Csibe!
Írtad, hogy utánanézel az örökbefogadásnak. Azt hallottam, hogy egyszerűbb lesz az eljárás. Ez igaz? Még Áfonya írt róla régebben, hogy van titkos és nyílt, csecsemőre éveket kell várni.

Princess
princess
 
 


Csibe!

Nem akarom kiirni a nevét, csak annyit, hogy nem a Koncz prof.Ő róla a barátnőm csak ódákat tud zengeni.Nem csoda, van két gyönyörű gyereke az Ő segitségével.
fogtunder13
 
 


BELLA! BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNOK!!!
Kata! Egy kicsit ledöbbentem, amit írtál a BMC-ről és a dokiról. Nekünk kb.140 e Ft-ot mondott és már arra is sziszegtünk, de 200-at én sem szeretnék kidobni az ablakon. Priviben írd meg kérlek, hogy milyen másik orvost találtál! Esetleg arra gondoltál akit én írtam neked régebben? Tanácstalan lettem én is....
A férjem nem szívbajos, 13-án szólni fog Koncnak, hogy az andrológus mit mondott...
Amúgy elég érdekes, hogy nekünk 140e, nektek meg 200. :?
Kata! Fel a fejjel! Ne legyél letörve! Lehet, hogy csak tényleg rossz napja volt. Szerintem, a pco sokkal bonyolultabb annál, hogy egy Uh-gal megmondja rólad. Ez csak pco gyanú. Nekem is ezt mondta. Azért mondhatta, hogy a gyógyszerekkel óvatosan bánjanak majd, ha kezditek a lombikot.
Vendég
 


Sziasztok!

Kata!Mororo!

Még mindig nem értem, miért kell ennyi pénz fizetnetek!
Nekünk azt mondták, keressünk egy dokit aki megcsinálja, csak az a lényeg, hogy szóljunk aznap a Kaáliba, hogy vigyék át a felszerelést, amiben elhozzák a bioptátumot. Ennyi.És INGYEN volt!!!

Mazsi!

Van igen fagyasztva, de azt már nem igazán ajánlották felhasználásra, mert sérültek.Igy megint kellene új biopszia.Megbeszáltük, hogy 3. biopsziát nem vállalunk,mert meddő probálkozásnak tartjuk, plusz az orvos se biztat minket.
Mehetnénk tovább, de nem lenne értelme.

Törpe!
Mi újság van?Holnapra szoritok!
fogtunder13
 
 


Én már csak azt nem értem, h Mo-nak miért annyit mondott nekünk meg már 80 e-vel többet??!! :shock: :shock:

Na mindegy tanulságos volt, csak nem épp gerinces! Túl kell rajta lépnem!

Fogtündér, ti most hova jártok?

Én is fent vagyok az iwiwen!!

Kép
kata05
 
 


Tündér! Azért fizetős, mert magánkórház. Viszont az össze-vissza árakat már én sem értem... :?
Bella! Kata! Küldjétek el a neveteket légyszi!! Megkeresnélek benneteket az iwiw-en!
Vendég
 


Mo 135-140000 körül kell fizetni, ebben benne van 1 éjszaka is, amit a kórházba kell tölteni. Ezen felül az extrák vannak pl. külön vacsora, párod mellett alszol
Lányok, nem gyözöm hangsúlyozni, hogy az János kh urológiáján is van andrológia. Oda is lehet menni, csak ezt közölni kell a Tanárral, hogy ott akrjátok megcsináltatni és kész. Nekünk is ott volt, és a következő is ott lesz. Előkeresem a zárót és megnézem, ki volt a dokink.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe! Igen, én értem. 13-án beszélünk a dokival.
Altatásban lehet kérni ott is?
Vendég
 


Mo mindent meg lehet beszélni, de felesleges. Az egész nem tart 15 percnél tovább, és 100%-an el lehet érzésteleniteni. Párom igen érzékeny lelkületű, de nem számolt be semmi kényelmetlenségről, fájdalomról sem.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Köszi Csibe! Megpróbálom ezt a kórházas dolgot! Nekünk nem "életbevágó" ez a magán! A pénzre pedig nagy szükségünk van..
Vendég
 


Mo, Csuz doktor műtötte és majdjanuárba Ő fogja újból műteni a páromat.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Törpe??????

Princess,
Sajnálom, hogy így alakult, de így vagy úgy döntenetek kell, ezt nem lehet sokáig csinálni. Kívánom, hogy meghozzátok számatokra a megfelelő döntést. 2008 Új év, idegen ország, új ismerösök, új kapcsolat..... :wink: .Kérdezted az örökbefogadást. Hát mi úgy utánna néztünk, hogy el is inditottuk a folyamatot. Jelentkezést beadtuk, 18-án megyünk a Tegyeszbe. Sok minden van még elöttünk addig, hogy megkapjuk a határozatot, ahhoz, hogy beadhassunk kérelmünket valamelyik alapitványhoz. Kb. 3-6 hónapot mondtak, ez függ a bürokráciától is, és majd akkor adhatjuk be a papirjainkat valamelyik alapítványhoz. Úgy számoltunk, hogy kb.2 éves lesz a gyerköcünk, amikor majd megérkezik hozzá a testvér :wink: Furán, hangzik, amit most irok, de egy a lényeg így vagy úgy, de lesz babánk, és ez nagyon megnyugtató érzés.

Nyulasz merre jársz?

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe, nem semmi..., hogy el is indítottátok a folyamatot! Hihetetlen mennyi időbe telik! Kívánom a legjobbakat!!! Nálatok a donor ezek szerint elvetve? A következő biopszia mikor lesz?

Mo, Kata szerintem is felesleges költség a magánkórházas műtét.

Princess, úgy tűnik, bármennyire is elutaztál, és igyekszel új életet kezdeni, még mindig nem tudtátok a pároddal lezárni a régi, közös életeteket. Én is kívánom, hogy mielőbb hozzátok meg a számotokra legjobb döntést.
mazsi02
 
 


Sziasztok!
Bocsánat, de rengeteg idő elmegy a dokihoz járással! Egyre jobban feszül mindenem,és folyton aludnék! :wink:
13 db tüsző van, de ebből az egyik 11-es a többi 17-20 között!
Hétfőn meglesz a leszívás!
Köszönöm a drukkokat!:)

Princess
Értem! :(
Nem könnyű ez a helyzet, akkor sem, ha a párod melletted van, úgy meg tutti elviselhetetlen, ha még ő sem érzi, amit te. :cry:
Kívánom, hogy ez a változás sok-sok jót hozzon neked! :lol:

Lányok!
Nekünk Telkiben volt a biopsia szeptemberben, de akkor még tb támogatásos volt!
Most tényleg 140 körül van, amiben benne van a szoba is!
Igaza van Csibének, hogy mindenki eldöntheti hol és hogy szeretné!

Párom teljesen meg volt elégedve a dokival és a hellyel is! Tényleg szuper figyelmesek voltak, és minden maximálisan a beteg kényelmét szolgálta!
Párom ragaszkodik a dokihoz, ezért bevállaljuk a költségét! (a szurik nekem 2x ennyibe kerültek :oops:
Viszont abban is biztos vagyok hogy a Szent Jánosban is profik dolgoznak, és a legfontosabb, hogy párotok megbízzon a dokiban, illetve, hogy anyagilag se kerüljön senki padlóra emiatt!

Kata
Sajnálom, hogy ilyen rossz volt az első élményed! :? :roll:
Ma nagyon szuper kedvében volt a Tanárúr, bár (kopp-kopp-kopp) nekem eddig csak jó élményem van a BMC-vel kapcsolatban. Leszámítva a várakozásokat!
Megírod, hogy talállak meg a wiwen? Hátha mégis láttalak BMC-ben :wink:

Tündér!
Mit mondott a dokid a folytatásról?

Bella
Köszönöm, ez a miki ajándék pont jó lesz!! :lol: :lol:
Utólag is boldog szülinapot neked!
Kép

Mazsi
Nálatok mi újság?

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Törpe!

Szurkolok nagyon hétfőre!Jó sokan vannak!!Ez tök jó!



Mi még nem beszéltünk folytatásról, mert jelen pillanatban még hétfőn tesztelnem kell orvosi utasitásra.Ugyan is a mensim az első nap barnás volt, majd 2 nap darabos erős vérzés, tegnap este óta meg mintha elzárták volna a csapot.Kb. 5-6 napig szokott tartani. most meg 2.5 napig tartott. Már az össz. barátnőm kórházba akart küldeni, mert a 2 nap alatt nem voltam valami jól.
Megcsinálom a tesztet, de minek.De valami nem stimmel az biztos, el kell mennem orvoshoz.

Lányok!

Kivel mi újság van?

Tündér
fogtunder13
 
 


Tündér jobbulást kívánok.

Törpe mennek a drukkok+++++++++++++++++++++++ Hétfő lesz a nagy nap, ügyesek legyetek+++++++++++ Nem semmi, hogy mennyit fizettél a gyógyszerekre, én súlyom duplája a Tiédnek, de a gyógyszereket megusztuk 210000 ft-ból, és nekem nagyon sok meg is maradt, gyakorlatilag a fele megmaradt, csak az Orgalutrán fogyott el.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe :oops:
Szerintem rosszul fogalmaztam:)
A két stimu volt ennek a duplája! Kb 300 e Ft, de ebben már benne van a progi szuri is, ami a múltkor megmaradt, és azt most nem kellett...viszont luverisből dupla! Szóval kiegyenlítődött:) 150-150.

Tündér!
Azért még drukkolok! Sok olyan esetet hallottunk már amikor terhesen is volt menstruáció!

Köszönöm még1x a drukkokat!

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Törpe drukk Neked meg a párodnak is+++++++++++++++ Nagyon várom a híreket :wink:

Kép

csibe
csibe32
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?