Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Mogyó: szép a történetetek! Nálunk is szerelem első látásra volt. Na jó, ha nem is szerelem, de valami olyasmi. :lol:

Nagbri: milyen volt a szuri? Hogy viselte Dani? Nekünk is kell menni a napokban, itt van 6 hónapos oltás. Már előre félek.
Amiko r megismerkedtetek a férjeddel már pedagógusként voltatok a suliban? :) Nálunk is voltak anno párok, meg szerelmek a tanárok között, már amennyire mi láttuk. Mit tanítasz egyébként?

Mandula: nagyon tetszik a sztori a kislánnyel aki feleségül veszi Ádit! :lol: Nálunk az unokatestvére nézte ki Azizt, de ő nem egyezik bele. :) A következő kép bizonyítja! :lol: (remélem senkinek nem lesz gusztustalan.)
Kép

Mi egyébként elég rossz napjainkat éljük, Aziz iszonyúan hisztis, már nagyon nehezen birom, és sajna néha jól le is kiabálom... :oops: :cry: Ma visszamegyünk az orvoshoz, a pofija nagyon foltos, sztem semmivel nem jobb, és lehet, hogy ezért sír állandóan. Az árzuhanástól is megjött a rendelés, erre egy tétel hiányzott a csomagból. Remélem pótolják majd. :?

Szép napot Nektek!

K.

Lilypie Maternity tickers


Adri: Szorítok hogy minden rendben legyen Kristóffal és az anyukájával is!
Most jöttünk meg a sétából, remélem csü is ilyen idő lesz!

Kriszta: Csak este 6 után kapja meg!
Milyen oltást adnak 6 hós korban, szegény Aziz! Aranyosak!!! :lol:
Igen, a férjem már egy éve tanított ott informatikát, én meg franciát tanítottam attól az évtől! Összesen két évig! Imádtam! Mármint a tanítást, meg a sulit, meg a kollégákat, és a tanítványokat is!
Nagyon hiányzik!!! :cry:
Vendég
 


Ja, értem, akkor még készültök a szurira.
Itt nincs az kombinált mint Magyarországon. Tehát 3-szor kell, kéthavonta hogy megkapja a poliot, hepatitiszt, meg HIB-et. Szegénykének két szurit nyomnak, plusz a cseppeket a szájba. Mi itt még a múltban élünk. :)
Francia? Az nagyon szép nyelv. Akkor Te biztos láttad már Párí-t! :)
Majd nemsokára mehetsz vissza a kisdiákokhoz! :) 2-3 év?

K.

Lilypie Maternity tickers

 
 

Hű Kriszti! Bárcsak így lenne! Nem, nem láttam még Párizst, de nagyon szeretném. És nem, sajnos nem kell senkinek a francia, így nem tudok tanítani. Ez van. Remélem néhány év múlva változik a helyzet, és újra taníthatok! Jó lenne!
Vendég
 


Sziasztok!

Brigi! Most szóltak, hogy megszületett Kristóf, csak annyit tud az apukája, hogy 56 cm-el jött a világra, meg hogy minden rendben volt. Olyan furcsa, az egész szülést mintha átélném mégegyszer persze csak lightosan. :oops: Biztos jó idő lesz csü.-n is! :wink: Nem is tudtam, hogy franciát tanítottál! A fiúkat is megakarod majd tanítani rá?

Kriszta! Nagyon jó a kép, most már értem miért mondtad, hogy Aziz nem megy bele a kapcsolatba. :lol: Kitartást a hisztis korszakhoz, remélem gyorsan árvészelitek! Nem egyszerű akkor a mai napod, ha még a rendelés is hiányosan érkezik meg. :roll: Ezek után már csak valami jó következhet! :wink:

Kép
Kép
mandula82
 
 


mandula-de jó,h.végre csatlakoztál te is ujra hozzánk.Már nagyon hiányoltunk. :wink:
Nagy gratula a sogornődnek!!!!!
kriszti-aranyosak a babócák!Még tegyetek képeket csajok.Imádom nézni a lurkókat.


Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nagbri: sajnálom! hihetetlen, hogy nem igénylik. Még Kecskeméten sem? A sógornőm például csak azt tanulta gimiben. Esetleg magántanárként? Ha egyszer hazaköltözök, akkor én majd megyek hozzád, mert nagyon szeretnék franciául beszélni! :)

Mandula: igen, eléggé összejött mára, és pont most ahogy ezt írom még telibe is pisilt Aziz. :lol: :lol: :lol: De reméljük jó jön, ma vagyok 27, hátha a férjem meglep valamivel! 8)
Gratulálok a sógornődnek! Szép nagy baba lett! Ilyenkor én is átélem újra a szülést, meg terhes nőket is szeretek látni, olyankor hiányzik a pocak. :)

Timcike: oké, rakok majd még képet, és Te is! Van még esetleg olyan a városból mutat valamit?

Hát, lányok, ezt nem hiszem el. A pisi után jött a kaki is!! :shock: Asszem megyek takarítani! :)

K.

Lilypie Maternity tickers


Timcim! Nagyon aranyos vagy, hogy hiányoltál! :) Köszönöm szépen a nevében, amúgy most írta, hogy 3650 grammal született a picurka. :D A Te Picurkáddal mi van? Ha tudsz majd skypeoljunk! Brigi! Ezt Neked is üzenem!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Timci: nagyon aranyos az új vonalzód! Tetszik! :)

Lilypie Maternity tickers


Kriszta! Ezek után már tuti, hogy szerencséd lesz! :lol: Nagyon sok boldog szülinapot kívánok Neked! Kíváncsi vagyok mivel lep meg az urad! (Azért a szaftosabb részletekre nem. :lol: )

Kép
Kép
mandula82
 
 


Kriszta: NAGYON BOLDOG SZÜLINAPOT!!!
Vendég
 


Brigi! Mikor talizzunk csütörtökön pontosan? Meg hol?

Kép
Kép
mandula82
 
 


Adri: Skype? Most?
Vendég
 


Sziasztok!

Teszek fel pár képet!

Kép
Az aktuális kedvenc képünk Bálintról :-)

Kép
ÚÚÚÚÚÚtálok öltözni Anyaaaaaa! :-)))))))))))

Kép
Hármasban

Kép
Be vagyok öltözve

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Noémi: Bálint gyönyörű!!!
Vendég
 


Brigi! Ne haragudj, le kellett ugranom a patikába tápszerért, most meg megyünk haza Kunbaracsra nagyikámhoz. :oops: Ha megjövök szólok, és ha Te is ráérsz dumcsizhatunk! :wink:

Noémi! Még mindig nagyon szép Bálintka! :) Hogy bírjátok ezeket a frontokat?

Majd még este jövök. Addig is szép napot Nektek!

Kép
Kép
mandula82
 
 


sziasztok!

Kriszta:BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNOK !

Noémi: nagyon szép kiscsávód van!

Kép
mogyoland
 
 


Adri: Este leszek, mert mindjárt indulunk apa elé, onnan meg a dokihoz!
Vendég
 


Kriszti-Sok boldog születésnapot!Vágyaid telyesülését!!!! :wink:
Nincs még a városról,de majd készitek. :wink: Köszi a dicséretet a vonalzoról.


mandula-velünk minden ok.Vásárolgatunk,sétálgatunk.azért nem vagyok fönnt délutánonként. :oops:

noémi-irtó aranyos a kisfiad,meg ti is.Nekünk nincs is közös képünk édes 3-ba. :cry:
Jöjjön még kép,imádom nézni őket.


Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Brigi! Akkor majd írj, ha ráérsz! Hogy ment az oltás? Ugye nem szenvedett nagyon Danika?

Timi! Jól teszed! Olyan jó most Neked! Majd este, ha ráérsz Veled is szívesen dumcsiznék. :wink:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok!

Mi azon kevesek közé tartozunk, akik nem a neten ismerkedtek meg... :D 2001-ben találkoztunk a képzőművészeti szabadiskolában... Mivel köztünk 8 év van, ezért a párom nem nagyon mert közeledni,de aztán mikor küldtem felé a "jeleket" (látta,hogy tetszik nekem is), akkor felgyorsultak az események...A szülőkkel (főleg az enyémekkel) volt egy "kis" harc az elején, féltettek, hiszen akkor én még gimis voltam...
De ma már minden szép és jó...2005-ben összeházasodtunk és 2007 augusztusában született meg a mi kis tündérkénk...

Teszek fel fotókat:

Kép

Kép


Kép

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönöm a köszöntéseket! Aranyosak vagytok!
Hol van Mindenki??? Remélem jól vagytok és a babák is!

Gyönyörűek a babák, Bálint és Sárika!
Faelvél: akkor Te is megharcoltál a szerelmedért a szülőkkel! :)
Teszek fel egy képet ami tegnap készült:
Kép
K.

Lilypie Maternity tickers


Nóri és Kriszti: Gyönyörűek ezek a gyerekek! Annyira szépek! :lol:
Vendég
 


Köszi Brigi, a Tieidek is!!!

Szuri? Megint nem volt sírás? :) Meningitis volt?

K.

Lilypie Maternity tickers


Kriszta, utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!! :D
Nagyon aranyos az összes gyerkőc!!!! :wink: :D Sokat nőttek.
Remélem én is lassan thetek fel újabb képeket.
Nóri, látom nálatok már karácsonyi a dekoráció!!! :)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Vagyunk mi is voltunk belövetni a fülét hát.. megsértődött de hamar megvigasztalodott ,cuki pofa!
Majd fotozok és rakok fel rólla!

Szépek ezek a babák és nem lehet velük betelni!

Kép
mogyoland
 
 


Kép

offolok : mikor még kismama voltam!

Picit elnyúlt a kép!

Kép
mogyoland
 
 


Kép

Na hát ez jobban sikerült!

Kép
mogyoland
 
 


Mogyó: csini kismama voltál! várjuk a fotót Ágikáról, biztos édes a fülbevalóval! :)

Ennn: köszi szépen! Bercike is biztos nagyon nőtt már2,5 hónapos! Majd rakj képet!

K.

Lilypie Maternity tickers


Sziasztok!

Kriszta utólag is boldog szülinapot! Volt valami meglepi??? :lol:

Noémi, nagyon édes Bálint!
Falevél, Sárika pedig még mindig nagyon szép kislány! :)

Mi sem a neten ismerkedtünk meg. :) Közös gimi, aztán közös mhely. És a mhelyen jöttünk össze... :wink: De azt szoktuk is mondogatni, hgoy legalább mindketten ismerkedtünk és buliztunk másokkal is. :lol:

Francia, az olyan szép nyelv! Bár nem tudok egy szót sem, de hallgatni nagyon szeretem. Olyan szexis... :oops: :lol:

Képzeljétek csajok, Bende reggel a hasáról a hátára fordult. szerintem inkább eldőlt, de kb 2-3-szor megcsinálta, mikor visszafordítottam. De csak az egyik irányba. Azóta mondjuk nem csinálta meg... :wink: Most már nem merem otthagyni sehol, ahol nincs rács. :roll:

Mogyó, szép nagy pocakod volt! :D

Na éhes lett Bende...

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Tényleg Kriszti volt valami meglepi apától? :D

Manó: nálunk Ágika hasról hátra fordulást már egy hete nyomja de azért még merem a nagy ágy közepén .
De gratula hozzá olyan jó hogy mindig tudnak valami újjat mutatni nekünk!

JAj Bendének is boldog mini szülinapot!!! :lol: :lol: :lol:


Kép
mogyoland
 
 


Azt akartam még Manó ,hogy áll a gyulladásod elmúlt már teljesen?




Kép
mogyoland
 
 


Lányok! Dani még nem fordul! Viszont két kézzel nyúl mindenért!

Kriszti: MOst volt egy pici sírás, de apánál gyorsan megnyugodott! Éjszaka viszont nagyon nyűgi volt! Igen, a menjugate oltást kapta meg, két hónap múlva még egy lesz belőle! :(

Manó: én is imádom a franciát, még a Jókaiban kezdtem Kecsón, 9 évesen! :D

Mogyó: kérjük Ágikáról és az új fülbevalóról a képeket!!!!
Vendég
 


oké lesz majd foto de csak holnap!Mostmár lassan fekvés és el is köszönök !
Anno annak idején én is tanultam egy röpke ideig franciát!
De nem sok marad meg sajnos!

Nyugadalmas jóéjszakát minden anyukának és babának és persze a család többi tagjának!

Kép
mogyoland
 
 


Mogyó: akkor csak nekem volt reggel olyan nagy szenzáció! :lol:
A gyulladásom, köszi múlóban. Még érzékeny, de szerintem már a sok fejéstől és masszírozástól. Nem kíméltük, hogy minden csepp tej kijöjjön. Most már nem gyulladt, szerintem, mert nem csomós és nem is piros. :D le is kopogom (kop-kop-kop) :lol:
és várjuk a fülbevalós képeket! :D

Nagbri, én nem tanultam soha franciát, de tetszett. Bár a népszerűbb nyelvekhez sincs túl jó érzékem, azért mindig megmozgatja a fantáziám, hogy jó lenne legalább még egy nyelvet (a magyaron kívül) jobban tudni. :D de nem lenne kitartásom hozzá, szerintem. :roll:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


és néhány kép:
Kép Bende

Kép

Kép

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!Imádok babafotókat nézni. 8) Nagyon hejesek ezek a babák.Isten tartsa meg őket,épen-egészségesen!

Na?Milyen volt az első Mikulás? :roll: Képezljétek el,h.még Atticy is nagyon örült a játékoknak.Főleg a Micimackós gumi sipolós fürdőjátékoknak,meg a mamuszának.Hamarosan mikróbuszt kell fogadjunk,h.haza tudjunk menni,annyi csomagunk lesz.Atticyt meg mindjárt kilökik a fürdőjátékok a kiskádból.De imád is játszani velük.Öröm volt nézni. :lol: Akkor kacagtam igazán,mikor Indike(unokanővére)minden egyes játékát elcsorta,és összegyűjtőtte magának. :lol: Imádnivaloakezek a lurkók.Majd teszek képeket.Persze,ha nagbr segit,mert nekem nincs idehaza képkicsinyitőm. :( Egyszóval,nagyon élveztük. 8)


Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Szép jó reggelt mindenkinek! Nagyon sokat írtatok, szerencsére!:-) Alig tudtam utána olvasni!:-)

Kriszti
Utólagosan is nagyon boldog szülinapot kívánok Neked! Remélem volt jó kis meglepi!:-)

A gyerkőcök gyönyörűek! majd teszek fel én is, ha lesz egy kis időm!
Petike igencsak igényli mostanában a sok-sok játékot, még, még, még. Mindig ezt hallom!:-)

Timcike
A faktumban a szil-coopnál láttam a fürdőkádba való ülőkét. Kb 3-4000,-Ft volt. Ha jól emlékszem. Ott nagyon sok minden van, bár egy kicsit drága, de érdemes benézni. Én is szeretnék majd Dorkának, hogy tudjanak együtt fürdeni Petikével.

Megérkezett mindenkihez a Mikulás?:-)
Mennem kell, Dorka felébredt. Most csak ilyen kicsit tudtam lenni, este megpróbálok többet.

Szép napot mindenkinek!

Sziasztok!

Andi&Petike&Dorka
kocsisandrea
 
 


Sziasztok!

Nagyon édesek a babák! Milyen gyorsan nőnek! :wink:

Manó! Örölök, hogy múlöban van a dolog.

Mogyó! Szép kismama voltál. Jó nagy pocakod volt. Hányadik héten készült? Milyen hamar megfordult Ágika, gratula Neki!

Nagbri! Ügyes kisfiú Danika, hogy már kért kézzel nyúl a dolgokért!

Timci! Édesek lehetnek Indikével! Ádi is nagyon örült az ajándékának, Ő zenélős játékot kapott anyuéktól is meg tőlünk is. (Csak már én kapok lassan frászt a sok zenebonától. :roll: )

Teszek fel friss képeket Ádiról meg egyet még abból az időszakból, mikor a pocakban lapult:

Kép

Kép Nálunk ilyen egy kajálás

Kép

Kép 35 hetes kismama vagyok

Kép
Kép
mandula82
 
 


Andi-Nagyon köszönöm az infót.Csak mikor hazamentünk akkor tudom megnzéni.Hol is van ez pontosan? :roll: :oops:

Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


mandula-Ez igen.Ez már pocak. :lol: Csini kismama voltál,az biztos. :wink: Ádika már ül egyedül? :shock: Ez igen,jó sokat változott.Kész nagylegény már. :wink:

Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timci! Köszi a bókot! :D Felülni még nem tud, de ha felültetjük, akkor megtud ülőhelyzetben maradni. Majd este ráérsz egyet dumcsizni?

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok!

Nagyon szépek a babócák!

Mandula: nagyon csinos kismama voltál! Hány hetes voltál itt? Nekem szerintem sosem volt ekkora. Ádi igazi nagyfiú!! Gyönyörű szemei vannak! Szerinted ilyen marad? Egyáltalán mikorra éri el a végleges színét a szemük? Aziznak nagyon sötét barna, ilyent még nem láttam, remélem picit világosodik majd.

Manó: szerintem azért szenzációnak nevezhető, hogy Bende már fordult! :D Aziz pont 4 hónapos volt mikor megfordult hátról hasra, aztán kb. 1-2 hét után hasról hátra. Eleninte viszont csak egy irányba, így ott mertem hagyni. Mostmár viszont pörög mint a ringlispil. :lol:
Szülinapra kaptam egy hatalmas szobanövényt, és elvitt a férjem a kedvenc tenger gyümölcsei éttermünkbe. Semmi romantikus. :lol:
Ja, és Bende nagyon tündéri a képeken! Micsoda mosoly! :)

Nagbri: szegény Dani, akkor azért csak megviselte picit az oltás! Ezt szeretném én is beadatni, ha otthon leszünk, de csak akkor, ha valahogy megoldható, hogy a másodikat kihozzam ide. Bencének milyen volt a Mikulás? Izgult, hogy mit hoz a Miki?

Mogyó: várjuk a fülbevalós képet! :)

Timci: biztos nagyon édesek a gyerekek együtt! Atticy is szereti Indikét? Nálunk ha Aziz meglát egy kisgyereket, már messziről sikít. Akkor a Mikulás természetesen Micimackós játékot hozott Atticynek? :D
Nálunk nem járt a Miki, itt nincs ilyen. :(
Ha Andi nem válaszolna, akkor a Faktum a Szil Coopnál van, annál a körforgalomnál ahol a McDonald's! Szerintem jó hely, minden van, van ami nagyon drága, de én pl. kengurut láttam 2000 Ft-tal olcsóbban mint a Tescoban, szóval ki lehet fogni...

Andi: köszönöm szépen! :) Nálatok volt a Mikulás? Petike várta? Ő azért elég nagy már hozzá! Tessék gyakrabban jönni! :D

Rólunk: tegnap voltunk dokinál, szerinte is rosszabbak a pöttyök, így biztos nem arra allergiás amire gondoltunk. Viszont mosószert cseréltem, így most ki fogok mosni mindent a régivel, hátha ez a mumus. Ja, és Aziz tegnap óta ül magától. :D Éppen etettem, és csak azt vettem észre, hogy elhagyta a támasztékot. Azóta is próbálkozik. :)

K.

Lilypie Maternity tickers


mandula-ez Atticy-től függ.De szerintem megoldható.Ha látod,h.bennt vagyok csör rám. :wink:

Kriszti-Köszönöm az infót.Már tudom igy,h.hol van.Jó messze.Hát meglátom,ha lesz úgy idöm benézek majd arra.
Igen a nővérem Mikulása hozta neki a Micimackókat.Kizárólag Micimackóékat. :lol: Atticy imádja Indikét!Hála Istennek.Gyurhatja,cibálhatja,semmi gond.Tűri.Érdekes.Nem minden gyereket tűr meg maga mellett. :roll:


Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


kriszti-jaj de ügyes kisfiad van.ez igen.Gratula!Atticy csak néhány másodpercet ül egyedül,de nagyon keménykedik. :lol: Jobbulást a pöttyökre!Remélem,h.hamarosan elmulnak. :wink:

Kép
KépKép Kép
Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike: köszike, remélem én is, hogy elmúlnak, így olyan kis csúnyácska a pofija. :? Azért nálunk sem megy még mindig az ülés, meg van amiben ügyetlenkék vagyunk. Éppen olvastam a neten, hogy 6 hónapos babának ha mondjuk valami játéknak a nevét, akkor ránéz. Hát, mi ettől még messze állunk. :) Mondjuk vannak szavak amiket megért, például a hamma, meg a pancsi-pancsi. Ezeket imádja. Biztos Atticy érzi, hogy Indike az unokatesó, ezért mindent szabad. :) Mi most megyünk talizni egy 1,5 éves kisfiúval, kiváncsi vagyok, tetszenek-e majd egymásnak.

K.

Lilypie Maternity tickers


Sziasztok!

Mandula, nagyon csini kismami voltál! Csak a pocakod nőtt, igaz? :D Ádi is nagyon édes... :D Ahhoz képest pedig nagyon tisztán étkezik... :lol: Alig látszik, mondjuk a ruhácskáján... :lol: :lol:

Kriszta, köszi! :D Azért örülök, hogy már fordult Bende, mert jobban aggasztana, ha mondjuk már régen kellene csinálnia, és még nem csinálja. A barátnőm mesélte, hogy az ő kislánya nem fordult meg egyáltalán, de sokkal hamarabb mászott és kúszott, mint kellett volna. Innen már nem egyformán fejlődnek. Kinek mi tetszik. :lol:
A ringlispil szerintem itt is hamarosan beindul. :lol:
Akkor azért a szülinapodon még is csak volt egy kis romantika.... :lol:
Aziz nagyon ügyi! Már egyedül ül!!!!!!!! :D Gratula Nektek!
Pöttyök: hát rémes, hogy ki kell kisérletezni, mitől lehet? Szegény Aziz... :roll:

Timcike, édesek ezek a gyerkőcök! Jöhetnek a képek! :D

Nálunk Miki csak csokit hozott! Ezt pedig szolidaritásból megesszük Apával :lol: :lol: :lol: :lol:

Andi, tényleg gyere sűrűbben, ha tudsz. Írni nekem sem mindig marad időm, de igyekszem... :wink:

És persze a többiek is néha adjanak életjelet! :D Plusz képeket is küldjenek.. :wink:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Kriszta! Köszönjük a bókot! Itt éppen 35 hetes voltam, de volt nagyobb is ám 39 hetes koromban (igaz csak picikével). Remélem nem fog változni a színe, mert nekem is így tetszik. (Amúgy néha zöldnek néha kéknek látszik.) Úgy hallottam 1 éves korukig változik a szemecskéjük. Szerintem Aziznak is csodaszép szemei vannak! :D Gratula Aziznak, nagyon ügyes babuci! Nagyon egy rugóra mozognak ezek a fiúk, Ádi is ma ült fel magától, hasizomból felhúzta magát, én meg csak néztem :) (bárcsak nekem lenne ilyen hasizmom! :roll: ). Jobbulást kívánok a pici fiadnak!

Timci! Remélem fog hagyni Atticy egy picikét dumcsizni. :wink: Ádi ma felült minden kapaszkodás nélkül (hasizomból nyomta). :D

Manó! Köszönöm Neked is a kedves szavakat! Azért a látszat csal, mert -lehet nem látszik a képen- 80 kg-ra felhíztam. :oops: Ugye milyen szépen eszik Ádám? :roll: Egy nap csak 3x kell átöltöztetnem. :? Most olvastam, hogy a Te Bendéd is megfordult, hatalmas gratula Neki! :D

Brigi! Nagyon jól éreztük magunkat, remélem Ti is. Hihetetlenül édes pasijaid vannak! :wink: A hírt alul olvashatod. Így hatottak Ádámra a fiacskáid:

Mindenkivel tudatom, mert már nincs kedvem mindenkinek külön leírni: Ádám ma kapaszkodás nélkül felült. :)

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok!

Hát igen nem egyformán nönek a babák !

Én már az utolsó időben voltam !Akkor csináltuk éppen mikor úgy volt ,hogy bent kell maradjak a korházban.
Legyen már róllam pocakos kép!

Mandula: csini voltál te is !


Kép
mogyoland
 
 


Kép

Kép


Kép
éhes vagyok mááááááááár!



Kép



Kép
mogyoland
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?