Új privát üzeneted érkezett!

Kriszta-ez kimaradt! :oops:
Kép

Kép
Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


TImcike: Oké! Szóval akkor mindenképpen marad a 2008-as tali! Mármint veletek, és Krisztivel! De jó, már alig várom! Remélem akkor nem fog majd szakadni a hó, és mehetek kocsival. ÉN!!!
Vendég
 


Mogyo-Ágicának is boldog hó fordulót!Kicsit későre,de annál nagyobb szeretettel.Látod,h.rohan az idő?Mégcsak most szülted meg.Máris 2 hónapos. :wink:

Kép

nagbri-én is remélem,h.nem pont akkor,mert azért nem kellemes 18 km-ert szakadó hóhullásban vezetni egy kisbabával,egyedül. :roll: És azt is remélem,h.aki teheti,akkor is eljön a nagy randira. :wink: Gratula a jogsihoz.Ügyes vagy! :wink:


Kép
Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

 
 

Mindenképp elmegyek, hacsak nem lesznek betegek! Ha meg esik a hó, még mindig itt a busz! :D
Szóval, Törpikék ne legyenek betegek, és működni fog mindenkinek! Éljen!
Vendég
 


Na én húzok.Szép álmokat csajok!!! :wink:

Kép
Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Borsika! Merre vagy? Ezer éve nem jelentkeztél!!!
Vendég
 


Köszi a köszöntést!

Kriszta nektek is boldog fél éves szülinapot!!!

még itthon vagyunk apa már lelépett dolgozni majd nemsokára mi is megyünk a csajszival!


Kép
mogyoland
 
 


Nagyon szivesen mogyo. :wink:

Szép jó reggelt csajok! 8)


Kép
Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!
Csak miattam, nem kell áttenni a talit. Majd akkor januárban. Valamikor biztos megyünk majd. :)

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Köszönjük szépen a köszöntéseket! :D Annyira furcsa, hogy már fél éves! :shock: De egyre aranyosabb, jó, hogy már ki tudja mutatni valamennyire a szeretetét. :) Nálatok nem sírnak a babák az idegenektől? Aziz most ebben a periódusban van. Távolról oké, mosolyog nekik, de ha elveszik, akkor jön ám a szájlegörbülés. :)

Ennn: örülök, hogy végre otthon vagytok, és, hogy naggyából minden oké! Miket kell csinálnotok Bercivel? Hasfájással hogy áll szegényke?

Nagbri: remélem én is, hogy nem szakadó hóban kell majd jönnötök, én azért könnyben leszek. De szerintem tudjuk majd úgy alakítani, hogy jó legyen. Legalábbis én rugalmas vagyok, semmi konkrét program! De hozod Bencét is, ugye? Rá is nagyon kiváncsi vagyok!! :)

Timcike: külön köszönet a szép köszöntőért! :) Imádom a micimackót, minden zoknija olyan. :) Az apja mindig viccel is, hogy már megint Winnie the pooh... :lol: (Ők nem ismerik itt Egyiptomban, tőlem tanulta, hihihi)
Még mindig élvezed az otthonlétet, vagy már jönnél vissza Magyarországra? Nálam általában 3 hét a limit, utána már nagyon húz vissza a szívem. :oops: De most megpróbálkozunk az 1 hónappal, hadd élvezze a családom a babát.

Kisévi: borzasztó lehetett a kórházban, nem is tudom elképzelni ezt az érzést, de amit tőletek hallok, az szörnyű! Remélem nekem már nem gyullad be, mert Aziz mindig mindent kiszív. Az Aziz név arab, mert az apukája egyiptomi! Nem igazán tetszett itt semmilyen név, a legtöbb gyerek Mohamed, Mahmoud, Abdul, Ahmed. És én nem akartam ilyen nagyon tipikus arab nevet. Ki tudja, még lehet, hogy Magyarországon kötünk ki, nem akarom, hogy szegény gyerekemet csúfolják. :roll:

Mandula: igen, a kisképen is látszik, hogy Ádi nem sovány! Szép kis pofis! :) Még egy sztori eszembe jutott, aztán eldugulok súlyügyben. :) Együtt szültem egy lánnyal, 32. hétre jött a kisfia 2 kg volt, és most hatalmas baba, 80-as ruhákat hord! Mondjuk az apukája is 2 m, 200kg. :)

Mogyó: merre mentek Ágikával? Sétálni? És az apujának hogyan alakul a munkahely? Lesz télre végülis?
Legalább Ágikának van haja!! :) Nálunk csak most növöget, mindig kapunk egy-két kopaszos megjegyzést. :x

Manó: örülök, hogy rendbe jöttél! Biztos nagyon fájt...
Bendének jobbulást! Egyébként ahogy észrevettem, ők talán annyira nem éreznek fájdalmat a szemben, már többször találtam szempillát, pöszmötöt a szemében, és egyáltalán nem zavarta, meg nem is volt könnyes a szeme vagy ilyesmi. (de lehet hülyeség amit mondtam :oops: )

Mindjárt megyünk karácsonyi ajándékot nézni Azizzal, anyumnak szép bőrtáskát szeretnék, itt nagyon kedvező áron adják! Rendeltem a dm-től fényképes naptárat is, remélem szép lesz. Próbálta valaki?
Nem tudom Ti hogy vagytok vele de én már nagyon várom az ünnepeket!!! :D

K.

Lilypie Maternity tickers


kriszta-nagyon szivesen.Máskor is. :wink: Én csak magamból indultam ki,hisz imádom a Micimacis dolgokat,főleg a tigrist. :oops: Még nem unom az ittlétet.Nagyon mozgalmas,sokkal mozgalmasabb,mint Magyarországon.Ma is pl.elmentünk szánkozni.Élete első szánkozása.Nagyon szerette,még kacagott is,mikor ereszkedtünk lefele. :lol: 8) Az unokanővére is most élvezi az első havas pillanatait.Ő is velünk volt.Imádott szánkozni és hóembert épiteni. 8) :lol: Nekem itt van az otthonom,azért se hiányzik Magyarország.Meg ott többnyire egyedül vagyok Atticy-val.Ugyhogy még az is rátesz egy lapáttal. :? A párod tud magyarul?Hol ismertétek meg egymást?Hol vagytok többet? :roll:

Kép
Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Nekem Füles a kedvenc. :)
De jó lehetett Nektek! Hiányzik a hó, remélem azért lesz valami amíg Mo-n leszek! Nem semmi, hogy már Atticy is élvezte, nem csináltatok képet? Biztos édes lehetett! Ha van, rakj fel!
Milyen gyönyörű lehet az erdélyi táj mikor havas. még nem voltam sajnos arrafelé...
Mi itt ismerkedtünk meg egy nyaralás alkalmával, és itt vagyunk többet, itt élünk. Évente kétszer megyek haza, max. 1 hónapra, bár szüléskor 2 hónap volt. A férjem még sosem volt velem! :oops: Nem egyszerű a vízum miatt, és mi is lusták vagyunk. Meg állítólag a munkától sem tud elszakadni. :roll: Egyébként nem beszél magyarul, csak pár szót. Nem lennék jó tanár... :(
Nagyon hasonló a sorsunk. :) én is sokat vagyok egyedül, a páromon kívül se kutyám se macskám itt. Ja, még van egy pici babám. :lol:

Próbálok képet tenni.
Kép
K.

Lilypie Maternity tickers


Akkor bátran foghatunk kezet. :wink: Gyönyörű es a gyerek.Hehe,biztosan jó sokat fog fürcsizni,és szeretni fogja.Nehéz lehet neked.Hogyhogy itt szültél?Mármint Magyarországon?És,a kissrác fog tudni magyarul nem?Te csak magyarul beszélsz vele?
Sajna én hülye,nem vittem gépet magammal,ugyhogy nem tudtam megörökiteni,de remélem lesz még rá alkalom. :wink:
Akkor gondolom Angolul kommunikáltok egymással.És dolgozni majd fogsz vagy nem?Hogyan képzeled a jövőtöket?A baba kettős állampolgár?Remélem egyszer neki is sikerül majd Magyarországra menni.Akkor a szüleid nem is ismerik?Hol volt a lagzi?Hogy tudtátok megoldani?Meg a keresztelő...Erdély...drága Erdély.Hát igen,nagyon fáj a sizvem,h.itt kellett hagynom.Imádom,és gyönyörű.Remélem egyszer csak sikerül ide is eljutnotok.Most akkor Karácsonyra jösz Azizkával haza,jol értettem?
Könnyen befogadtak a családba a férjed rokonai,családja?Mert igen vallásosak Ők ugy hallottam,meg még egy csomó rossz tulajdonságot is,de remélem ezek csak mesék. :roll:


Kép
Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Sziasztok!

Na megjöttünk az András napi ünnepségről! A fiúk jól elvoltak, mert ugye a mikulási ajándékot is most kapták! Bence kapott fürdőkádba való játékot, meg gyerekborotva készletet. Ja, és úgy meghajtotta szegény 80 éves dédnagyapját, hogy tutira nem kell ringatni!
Dani hordozóra való játékot kapott, és mikulás ruhába volt öltöztetve. Na meg meg lett cserélve a karácsonyi ajándék a mostanival, és így megkapta a fürdetőszéket, így ma fel is avatjuk!

Kriszta: Én láttam DM-es naptárat, nagyon szuper, biztos neked is fog tetszeni!
Aziz gyönyörű!
Timci kérdései engem is érdekelnek! Esküvő? Szülés?

Timcike: Megértelek titeket Krisztával! Ő ide vágyik, de Erdélybe! Apukám járt arra, neki is nagyon tetszett, és anyukámnak is! Én csak Aradon voltam, de attól nem voltam elájulva!
Én is tigrist szeretem, Bence meg Ormit!
Vendég
 


Mai friss képek!
Kép Lefárasztott dédivel! Kép Mikulásbébi
Vendég
 


Sziasztok!

Mogyó, nekem jobban fájt mint a szülés. :roll: Vagy a szülésem volt nagyon szerencsés, vagy mert ott fel voltam készülve rá, de itt nem, és mivel nem láttam a végét... vagy mert most nem volt semmi olyan hormon, ami egy kicsit agyban gátolta volna a fájdalom-érzetet.... :roll: Nem tudom. de most már sokkal jobb, és lázam sincs. Persze piros, és kemény, mikor kezdem masszíorni, de már nem hagyom, hogy annyira bekeményedjen. :) Viszont már éjszaka nem ébredek arra, hogy kemény, feszül, éget és moccanni sem tudok. :D HOgy milyen apró dolgoknak tud az ember örülni :lol: :lol: :lol: ?????
Munka????? Van már fejlemény?

Nagbri, örülök, ha még idejében tudtatok lépni a félreértések végett. :wink: Milyen az a fürdetőszék? :shock: (bocs a tudatlanságomért... :oops: )
Édes kis Mikulásod van! :D :D

Bende is mintha többet aludna napközben is. Féltem, hogy ez majd az éjszakánk rovására megy, de nem! :D Talén téli álmot alszanak?????? :lol: Ilyenkor télen én is többet tudok aludni... Egyszerűen kívánja a szervezetem... :oops: :lol: :lol:

Ennn
, remélem, minden rendben lesz Bercikével. a napi 6*fél óra tényleg elég húzós lesz. Nem nagyon marad időd semmi másra..... :shock: De drukkolunk Nektek, hogy mielőbb javulást tapasztaljatok! Gondolom nem marad időd, hogy részletezd a dolgokat, de ha mégis, kíváncsi vagyok, mit takar ez a torna.

KIsévi: együtt érzek veled..... :roll: :roll: Borzalmas lehetett...... :( :( :(
Most már én is masszírozom minden etetésnél! nem vállalaom még egyszer a kockázatot! :roll:

Timcike
, küldj erre is egy kis havat!!!!!!! :D :D :D Én is imádom, amikor esik! :) Este voltunk a városban sétálni. gyönyörű a főtér, a sok izzó: fényárban úszik minden! A legjobban az tetszik, ahogy a fák törzsére sűrűn felcsavarták az izzókat, és messzíről látni a fák kontúrját. :D :D :D :D
ÉDes lehetett Atticy, ahogy élvezte a szánkózást!

Kriszta
, én is úgy vettem észre, hogy nem zavarja túlságosan. Talán még nem lát tisztán, és így nem is veszi észre, hgoy valami belesett a szemébe és attól lenne homályosabb a kép... :wink: Szintén csak feltevés.... :wink:
Nagyon édes lett a vonalzód! :D és a tengerparti kép is nagyon tetszik! :D

na megyek aludni... (téli álmot.... :lol: )

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


nagbri=mit kaptak a legények?Nagyon jók a képek!Jó fotógén fiaid vannak.És azok az oriási szemek.Hmmmmmmmmm.....Csodásak.Arad nem látványos.És az nem is tartozik Erdélyhez.Ezért nem is szép. :wink: :lol:
Kép
Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


mano-nagyon sajnálom,h.bedurrant a melled.A nővéremnek szülés után volt.És oriási kinokat élt át Ő is,sajnos.Tudom,láttam,min ment keresztül,borzalmas. :cry: Gyógyulj meg hamar. :wink: Szép lehet a főtér.Küldök Karácsonyra kis havat.Remélem odaér. :lol: :wink: 8)

Kép
Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Manó! Itt vannak a képek, ezen látszik, hogy mit tud a szék! Elől a játékoknál lehajtható, hogy majd könnyebb legyen kivenni a kismanót, ha már növöget!
Kép Szemből a szék Kép Oldalról a székben Dani

Köszike! Szegénykém nagyon elfáradt ma, mert alig aludt! Túl nagy volt neki a nyüzsgés, így most este csak sírva, és dupla szopi után volt képes elaludni!
Örülök, hogy jobban vagy!
Daninak is van néha szöszmösz a szemében, de eddig mét őt se zavarta! :D
Vendég
 


Timcike! Bence fürdőkádba való játékot, meg borotvakészletet. Dani a fenti széket, meg hordozóra való játékot kapott! A széket elvileg karácsonyra kapta volna, de kinőtte a kádját, és így be lehet tenni a nagyba Bencével pancsizni!
A havat nagyon várjuk, remélem ideér!
Hát, én tudom, hogy Arad nem oda tartozik, és jó nagy csalódás is volt! Viszont Erdélybe egyszer még biztosan elmegyünk! A volt kollégám odavalósi, és ő is szépeket mesél mindig! És a Gyilkos tóra is nagyon kíváncsi vagyok!
Vendég
 


Csak nem hagy nyugodtan aludni ez a net! :lol:

Timcike, várunk benneteket is haza, és a havat is! :D

Nagbri, nagyon édes Dani a fürdőszékében! :D Ötletes darab, még nem hallottam és nem is láttam ilyet! De nagyon tetszik!!!!!! :D Szegény, tényleg jól kimerülhetett... :?

most már tényleg megyek..... :wink:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó! Álmodj szépeket, bajúszos tündéreket! :D
Vendég
 


mano-szép álmokat!Köszi,h.vártok haza.Az Angyalal megbeszélem a havat. :wink:

nagbri-telyes szivemből kivánom,h.mihamarabb elgyertek.A Szent Anna tavát is nézzétek meg,meg a Békási szorost.Meg még annyi minden van. :wink: Csodásabnál csodásabb helyek.
Tudom,h.illetlenség megkérdezni,de Atticy is hamarosan kinővi a kádját.Hol vették és mennyiért a fürdetőszéket?Nekünk is kellene mire hazamegyünk.Biztonságos?Nem esik ki?Nem inog? :roll: Nem tud kicsúszni ugy belőle,h.beüsse a kis fejét?Én olyan aggodos fajta vagyok. :lol: :oops: Szétnézek itt is,de itthon tuti drágább.
Szép kis Mikulásjárás volt akkor.Olyan jó,mikor látod a gyerek arcán,az örömöt.


Kép
Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike: Igen, imádom őket nézni, és már ez a kis béka is tud örülni! Elvileg széket Kecsón is kéne kapni. A brendon honlapján meg tudod nézni, fürdetőszék a neve. Nem,nem tud kiesni, mert a lába közott is van tartó! Atticy meg ugye már nagyobb is mint Dani! Ez 5, 5 volt, és Szegedről van, a márkája Jané.
http://www.babycenter.hu/katalogus.php?tid=106 Ezen az oldalon meg tudod nézni, de a brendon.hu oldalon is találsz OK baby néven.
Ja, és 4 tapadókorong van az alján, így nem mozog, és nem borul fel vele.
Tényleg jó lenne elmenni, és hát messze sincs! Annyira! Apu amíg buszozott sokat járt arra nemzetközibe! Mindig mesélt, szerintem a Békási szoros onnan ismerős.
Vendég
 


nagbri-köszönöm szépen.Majd szétnézek akkor Kecson vagy A Tescoba Kőrösön.Remélem kapok. :wink: Dani,mint egy kis király,úgy tronol.Atticy ma nagyon sirt,mikor kivettem a kiskádból,még úgy locsizott volna,csak félek,h.nehogy megfázzon. :roll: Itt nincs olyan meleg,mint otthon. :?

Kép
Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szívesen! De Tescoban én még nem láttam. Szerintem bababoltban nagyobb esélyed van! Komolyan, sok helyen azt se tudták mit beszélek! Nálunk egyik boltba se lehetett kapni!
Nálunk is nagy a pancsiszenvedély, így megértem Atticyt!
Vigyázz rá, nehogy megfázzon!
Vendég
 


Rendben van.Akkor,mikor bemegyek Kecsóra benézek a Szécsényibe van egy pár bababolt.Remélem kapok. :roll: Szép álmokat,megyek lefekszem,mert itt egy órával többet mérünk.Késő van. :wink:

Kép
Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Szép álmokat neked is!
Vendég
 


Szép jó reggelt!A pocakotokra süt a gyönyörű napocska! :wink:

Kép
Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Jó reggelt! :lol:
A bajuszos tündérek lemaradtak az éjszaka, de azért nélkülük is jó volt.... :wink:

Ezt a széket elteszem talonba én is! Még jó lesz ajándéknak egyszer... :lol:

Erdélybe én is elmennék... :D Egyszer télen voltam a Havasoknál, gyönyörű volt, kb derékig érő hóval! :D :D :D De tavasszal és nyáron nekivágnék valami kis kirándulásnak-túrának. Timcike, majd lehet megkérlek, hogy adj tanácsot, ha egyszer tényleg útra tudunk kelni, hogy merre érdemes menni.... Bár azt hiszem, 1 hét kevés lenne rá. :roll:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Jó sokat írtatok! :)
Nagbri: nagyon jók a képek, édesek a gyerekek a dédikkel! A szék nekem is nagyon tetszik, de sajna ide nem tudnám kicipelni. Mi is alig férünk már a kiskádban, de nekünk egyébként is csak fürdőtálcánk van. Így sajna még nem tudom mit fogunk csinálni.

Manó: Aziz is téli álmot alszik. :) Tegnap sikerült 3,5 órát egyszerre szunyálnia. :) Biztos nagyon szép lehet a főtér, már alig várom, hogy megnézzem! Szerintem a babáknak is tetszeni fog ez a rengeteg fény. Legalábbis az én picim el van ájulva minden csillogó-villogó dologtól.

Timcike: hol laksz egyébként Erdélyen belül? És Te hogy kerültél Magyarországra? Itt tanultál, vagy Attila miatt? Bocsi, ha már leírtad, de nem láttam még. :oops:
Megpróbálok mindenre válaszolni. :)
Szóval mi a férjemmel angolul beszélünk, meg valamennyit arabul, ilyen mix nyelvet alakítottunk ki. :) A babával én csak magyarul beszélek, meg ha együtt vagyunk akkor néha angolul, arabul, hogy a férjem is értse. Neki csak anyukája él, meg vagy 5 testvére van, elfogadtak, legalábbis szerintem. Elöttem még sosem láttak europait, főleg akkor még szőke voltam, úgyhogy el voltak halva. Büszkék voltak, hogy a fiuk ilyen szép jányt talált. :lol: De sokat nem találkozunk, mert nagyon messze laknak. Igen, nagyon vallásosak, de engem nem próbáltak megváltoztatni. Egyébként beszélni nem tudunk túl sokat, csak amennyit én makogok arabul.
De elég is ennyi. Az amit a könyvekben olvasunk az arabokról, egyáltalán nem olyan durva az életben, én semmi extrémet nem láttam eddig, szerintem ők is olyanok mint mi, csak más a kultúra. Persze lehet néha hallani, hogy egy-egy nőt elvert a férje, vagy megcsalt, na de ez nálunk is előfordul... Lagzink nem volt, csak papírilag házasodtunk, későbbre terveztük, de aztán csak terv maradt. Azért jó lett volna... :cry:
Azért szültem otthon, mert itt nagyon gyengék az orvosok, szerintem olyan szinten vannak ahogy még a mi szüleink születtek. Például nekem nem volt egy belső vizsgálatom a 32 hét alatt. Amikor mondtuk, hogy csuklik a baba a pocakban, azt mondta a doki, hogy az lehetetlen, hogy és érezhetném én azt, biztos csak rugdos. :roll: A placentám mélyen feküst, és kis vérzés volt, erre a doki azt mondta semmi baj, mert ez csak egy "happy new year" köszöntő a babától... :evil: Mondjam még? :)
Nem is merek belegondolni mi lett volna ha Egyiptomban szülök, mivel Azinak légzéselégtelensége volt, oxigénre volt szüksége, meg ilyenek... :shock:
Keresztelő nekünk nem lesz, mert az apja után muzulmán. Próbáltam egy névadóra rábeszélni a férjem, de nem tetszett neki az ötlet... :? Így mi körülmetélésre megyünk. :oops:
Egyelőre még csak magyar állampolgár, mert nem mentünk fel Kairóba kérvényezni az egyiptomit. Atticy is kettős állampolgár?
Bocsi akit untattam!!


Aziz itt ül az ölemben és kb 10 perce folyamatosan brrrr-rög. :) Hogy nem fárad el a szája... :)
Szép napot Nektek!

K.

Lilypie Maternity tickers


mano-szivesen adok tanácsokat,h.hova menjetek.Tuti nem bánjátok meg,de én mondom nagyon kevés lenne az 1 hét. :wink:

kriszti-örülök,h.leirtad,igy máris többet tudtunk meg rolad,és szerintem senkit nem untattál,ugye csajok?! :roll:
Én Attilát még amikor Csikszeredában egyetemista voltam,akkor ismertem meg. :oops: Skypoztam egyik éjjel,mert a bentlakásban egyedül voltam és untam magam.Egyszercsak hivott Ő ismeretlenül.Ő akkor még Amerikában élt.8 hóna csettelés beszélgetés után,hazajött,és másnap leugrott ide,azóta együtt vagyunk. :lol: 8) Én Marosvásárhelyen lakom,mármint itt születtem és a szüleim meg a nővérem a kislányával,meg egy nagyim még itt élnek.
Atticy se kettős állampolgár.Ő mégcsak magyar,lehet idővel elintézzük neki,nem tudom. :roll: Rengeteg idő meg papirmunka,most ehez nincs idegem,elég,h.most az én papirjaimat kellm elintézzük,h.kapjam meg a magyar regisztrációs kártyámat.Utána majd az államplokgárságot.Nem egyszerű,meg húzzák az időt,ahol csak tudják,nagyon idegesitő,és hosszadalmas tortúra.De én nem mondok le a Románról,igy én kettős leszek. 8)

Ojat is hallottam,h.háremük van,és a nöknek ott nincs szavuk,meg nem szabad a srtandon fürdőruciba legyenek,nem szabad mutogassák magukat... :roll:
Nállunk ha minden igaz lesz Karácsony után keresztelő,itt Vásárhelyen.
Én azt tanácsolom neked,ne hagyd magad lebeszélni a templomi esküvőről.Az nagyon fontos egy nő számára,szerintem. :wink: Még nem késő.


Kép
Kép Kép
[/b]

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Hűha, nem semmi romantikus a történetetek!! :D :D :D Azért ehhez nagy szerencse kellett, hogy pont Rád kattintson, hiszen a skype-on email cím alapján vagyunk, nem?
Marosvásárhely szép nagy város, úgy hallottam!

Itt ugyanez a helyzet, minden papírt bonyolult beszerezni, meg nagyon megnehezítik a dolgunkat. Az állampolgárságot én köszönöm szépen nem kérem! :lol: Meg igazából azt sem bánom, hogy Aziz magyar és az én nevemen van.

Hát a hárem az nem igaz. :D Viszont azt hozzá kell tennem, hogy Egyiptom az egyik legkönnyedebb arab ország. Ha például Szaud Arábiát nézzük, ott akár már találnál háremet, de olyant biztos akinek van vagy 3-4 felesége. :) Ez itt is megengedett, max. 4 feleségük lehet, viszont maga a férjem sem ismer egy embert sem akinek több mint egy lenne. A régi időkben forult elő csak. Mostmár rájöttek, hogy még néha egy is sok. :lol:
A fürdőrucis dolog az igaz, de ha olyan helyre megyünk ahol nem ismernek, akkor nem probléma, csak azt nem szeretné, hogy a kollégái, rokonai így lássanak. Amikor a családjánál vagyunk, az hatalmas bűn, ha véletlenül kilibben a derekamból egy részlet. Elég prűdek... :roll:

Szeretnék én is lagzit, majd meglátjuk...
Nektek volt? És hol? A nászék találkoztak már? :)
Nálunk nem, és szerintem soha nem fognak. Mamhoud is csak anyumat ismeri, bátyámékat csak fényképekről. :? Fura helyzet...

Nagyon hisztis a gyerekem!! Se ülni, se feküdni nem jó. Csak a kezemben lenni, nekem meg már ketté törik a derekam. :cry:
Többiek hol vagytok? Biztos mindenki hétvégézik! :)

K.

Lilypie Maternity tickers


[color=violet]kriszti-Atticy is kicsit nyügi,főleg,h.még a fogica is kinozza,de nem vészesen.És Ő is mostanában csak ölben szerti.Apum meg minden este masszirozza a hátam valami gyógykenöcsel,mert nagyon fáj,hisz több mint 8 kg-ot egész nap cipelni nem semmi. :lol:
Nekünk is mégcsak polgári volt. :oops: De szűk körben,se szülő se tesó,csak mi és a 2tanú.Majd,mikor hazajön Attila anyuja Amerikából,akkor lesz templomi esküvő,ha addig még kibirjuk egymást. :lol: :roll:
Most Atticy nozija csorog picikét,de szerencsére nem piros a torka.És anyásabb,mint valaha.16-án jön Attila,már nagyon várom,mert akkor megyünk korcsojázni,meg este miután lefektettem Atticy-t,elmegyünk egyet bulizni. 8) Már ideje,mert ezer éve nem voltunk együtt.

Hát jó romantikus volt a tali az biztos. :lol:
És ti?Egy nyaraláskor,de hogyan ismertétek meg mégis egymást,és miért döntöttél úgy,h.ott fogsz élni?Nem bántad meg?

Csajok???????Mi van veletek?Vasárnapi program?! :roll: [/color
]

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


De jó lesz Nektek, hogy ki tudtok együtt mozdulni!
Sajna mi mostanában nem fogunk tudni, mert sokszor már fél óra után felkel, és csak cicivel tud visszaaludni... :oops:
Akkor nálatok is hátra van még a szép fehér ruhás esküvő. :) Atticy lesz a koszorúsfiú. 8)
Úgy ismerkedtünk meg, hogy felvettük a kapcsolatot egy itt élő magyar párral, akik búvárkodással foglalkoznak, és ő volt náluk a búvároktató. Aztán vissza-vissza jöttem hozzá, kb. kéthavonta, és mivel úgy éreztük, hogy elég erős a szerelem, kiköltöztem. Még akkor is benne volt a pakliban, hogy hazamegyek, ha nem jön be, de úgy néz ki bejött. Nem bántam meg, mert nagyon jól megvagyunk, csak még nem találtam igazán itt meg a helyem... Szeretnék majd dolgozni, de az sem egyszerű, mert itt főként turizmusban lehet, az meg elég távol áll tőlem, és a közgazdász diplomámtól... :? Te mit tanultál? És dolgoztál Magyarországon már?

Nálunk a hiszti most odáig fajult, hogy beraktam az ágyába, ott 20 percig zokogott, én meg persze megsajnáltam, és kivettem. :?
Mindig arra gondolok, hogy hátha fáj valamilye azért sír, és nem azért, hogy engem bosszantson. Dehát nem lehet bírni egész nap... Már megint ordít. Asszem kimegyünk picit.
Jobbulást Atticynek!!

Elvesztek a lányok... :)

K.

Lilypie Maternity tickers


Kriszti és Timcike! Micsoda fordulatos életek! Eszméletlen, bár én nem irigylem egyikőtöktől sem, mert nincs veletek a családotok! Ez pedig rossz dolog!

Kriszti: Megértelek maximálisan, hogy itthon szültél! Gondolom ha Aziznak lesz kistesója, ő is itthon fog születni! Igaz?
Anyukád mit szólt, hogy egy arab sráchoz mentél hozzá? És a tesód? Ez tök furi, hogy nem is ismerik egymást!

Timcike: Ti se vagytok semmik! Ismered személyesen anyósod? Ő Amerikában, ti meg itt! Hát nem semmi!
Azt meg nem csodálom, hogy fáj a hátad! Én se nagyon bírom, Dani babát állandóan kézben tartani, mert ő is elég súlyos! :lol:
Képzeljétek, látszik a foga hegye! Kész vagyok, mondjuk ő is, mert nagyon nyűgös!
Remélem a buli majd nagyon jól sikerül! NÉha nem árt gyerek nélkül kimozdulnia a szülőknek! :D
Vendég
 


kriszti-a szüleink még nem ismerik egymást,mert anyós amióta én Attilával vagyok Ő Amerikában van.De tegnap este beszéltek Skypon a szüleink. :oops: :lol: Én is közgazdász vagyok,mint te,látod? :shock: Még ebben is hasonlitunk. :wink: :lol: Dolgoztam egy hetet terhesen.Én mégcsak idén diplomáztam. :? Reklám szakmában dolgoztam,de köszönöm elég is volt,mert több volt benne a kár,mint a haszon.Saját pénzre tankoltam a kocsiba,saját számlára beszéltem az ügyfelekkel néha.És kevés volt a fizu.Igy abbahagytam. :( Remélem,mikor Atticy idősebb lesz,úgy kb.3 éves,akkor sikerül elinditani a saját cégünket és akkor minden ok lesz. :wink: Hát igen a fehér ruhás álomesküvőre még nekem is várni kell.

nagbri-hát nem könnyű,hidd el.Anyosról megirtam elöl,h.még személyesen nem taliztunk,csak netten.Webkamerával.Én igy élvezem.Akár milyen jó anyósnak tünik,nekem jó igy,h.távol van. :lol: Néha jolfogna,de az ritka eset.Ha pl.el szeretnék emnni bulizni.De máskor nem. :lol:
Atticy-nak is fel van már alol puposodva a foghúsa,meg van alol két fehér pöty.Annyira cuki,de nagyon remélem,ha kibujik neki a foga nem harap meg,mert előfordul,h.néha ráharap,és igencsak kellemetlen. :? Egyébként ez a baromi szar időváltozásos dolog kinozza őket szerintem.Egyébként nincs vele baj.Nagyon jó kisfiu.Csak most kicsit fel van kapatva,mert a szüleim fojton cibálják.Remélem nem szokja meg tulságosan,mert nekem otthon nem lesz erre időm,h.fojton ölben legyen. :roll: Ott lesz a hinta. :lol:


Kép
Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


Timcike: Elhiszem! Azért biztos jó lesz, ha hazajön! Megkérdezhetem mit csinál kint? biztos nagyon kíváncsi már az unokájára is! Így jófejnek tűnik?
Reméljük tényleg nem szokik hozzá Atticy, különben megszenvedsz vele, mire visszaszoktatod, az tuti!

Krisztivel meg szépek vagytok! MIndketten külföldön, ugyanazzal a végzettséggel! Micsoda véletlenek?
Nekünk Mandulával hasonló! :D
Én is tartok tőle, mi lesz , ha kibújik a foga? Bencével ugye ilyen gondom nem volt! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Hát nagyából visszaolvastam!

Csavrogtunk ma is!KEcelen meg félegyházán voltunk . A Tescoban egy deka tanuló kutyus nem volt! :cry:

A kocsiban megizadt a lány így kétszer is öltöztettem nehogy megfázzon! :oops: Remélem nem lesz semmi.Most apával beszélget eléggé elfáradt mert sehol sem aludt csak a kocsiba.Klasszak a srácaitok!
Hát örülök a lány majd tud válogatni! :oops:

Apa vett a lánynak igazi mikulásruhát!Holnap ráadom és lefényképezem!

Kép
mogyoland
 
 


2500 ft volt a ruha hát egy kicsit sok de nem birta megállni hogy megvegye neki!
Annak ideén mondta ,hogy nem kell annak minden megvenni ehez képest ő vásárol neki!

Ja a tanulókutyus volt a Kecskeméti Tescoba majd holnap anyósom megnézi!
Hát az biztos néha jó ha távol van az anyós !
De ha egyszer úgy gondoljuk ,hogy kimegyünk dolgozniNémetbe akkor mindenki távol lesz az viszont már gáz mert anyukámék nagyon hiányoznának!

Mano: örülök .,hogy jobban vagy!

Munka: hát nem tudunk még semmit de úgy néz ki ,hogy nem lesz télire meló!
Semmi jóval nem biztatta a fönőke! :twisted:

Kép
mogyoland
 
 


Szia Mogyo!
Tényleg itt voltatok? Itt mentetek el a házunk előtt tutira, ha az 5-ön mentetek haza Kecsó felé!
Sajnálom,hogy nem kaptatok! Én a héten még megyek oda, megnézzem, hogy lesz-e?
Kecel is klassz hely! Rokonok?
Várjuk a fényképet!
Vendég
 


Nagbri. akkor ti sem unatkoztatok. A dédi úgy látom imádják a kisunokákat!
Dani nagyon fajin a ülökébe!

Kép
mogyoland
 
 


Mogyo köszi!
Igen, Bence az első dédunoka, és hát el is kapatják rendesen. szerintem Danival se lesz másképp!
Köszi, nekünk is tetszik! és hát a legfontosabbnak, Daninak is!
Hát, nekünk is jó hétvégénk volt! Valóban! Ma meg radiátort szerelt após meg a férjem, mert a gyerekszobában nem volt elég egy!
Daniva meg kimentem a nagy ködbe sétálni, mert már nem lehetett vele bent megmaradni! Annyira bömbizett!
Most meg itt rötyög a bátyjának!
Vendég
 


Mogyó, azért jó lehetett a kirándulgatás. Én is baromira szeretnék kimozdulni itthonról. Egyszerűen rühellek itthon lenni :roll:
Timcike, Kriszti nem semmi történetek :) (apával mi is interneten jöttünk össze 8) )
Brigi, nagyon jó ez a fürdető szék, és a fiúk is nagyon édesek :)
Nekünk is van karácsonyra rucink, de nem mikulásos, más. Majd ha ráadom csinálok képeket. :wink:

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Ennn: Köszi!
Akkor a ti történetetek is érdekes lehet! Leírod egyszer?
És persze majd várjuk a képeket Bercikéről!
Elhiszem hogy utálsz otthon lenni! Én is átéltem, amikor nem tudtam mozdulni Bencével, mert mi ugye a várostól 10 km-re lakunk, és csak busz volt, jogsi meg semmi! Néha már azt hittem megőrülök, és akkor még barátnőm se volt itt. Most ugye van, egy 1 hónappal idősebb kisfiúval mint Dani, és így már sokkal jobb! meg ugye mostmár van jogsim, és tegnap a városban már Andris nélkül vezettem! :D
Vendég
 


nagbri-dolgozik. :wink: Nagyon hiányzik neki az unoka,de minden szombaton látja webkamerán.Tudom,az nem olyan,de jobb,mint semmi. :D Igy jofejnek tünik,de nem laknék vele egy fedél alatt.Csak az én kis családommal.Nem is egészséges.Remélem,h.nem lesz gondom vele,mikor hazamegyünk. :wink: Most éppen kinlódik elaludni.De nem sir.Csak nyög. :lol: Mert pocakon alsizk még mindig.


Kép
Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


ennn-én is nagyon kiváncsi vagyok a történetetekre. :wink:

Kép
Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 


ok, majd leírom. Elmegyek hajat mosni,remélem sikerül, most aludt el Berci. Aztán jövök még.

ennn
2120. Dunakeszi, Gérecz A. u. 7/E
 
 
 


Sziasztok!

Apa szülinapja van/volt ma, ezért felmentést kérek, hogy ma nem tudtam jönni! A kedvenceit főztem, és igyekeztem a kedvében járni. Ez persze most azt jelentette, hgpy nem maradt időm semmi másra. :lol: De nagyon szeretem körülugrálni. :lol: PErsze mértékkel, mert hozzászokik..... :lol: :lol: :lol: :lol:

Timcike, akkor mindenképpen élek majd a lehetőséggel a látnivalók terén... :)
Nagyon izgalmas és romantikus ismerkedésetek volt! :D Az ilyet úgy szeretem!!!!!! :D Az anyós meg ilyen távolságból biztos nem csoszog át papucsban naponta 5-6-szor..... :lol: :lol: :lol:

Nagbri, kened valamivel Dani ínyét? Ez a kézben-tartás nekem is fárasztó, főleg, hogy a függőlegesre van kódolva Bende. ha már egy kicsit is vízszintes felé közelítünk Bendével, akkor bejelez a vízszintmérő, és már ordít is. De látszik, hogy méregből.... :wink: Rafkós a csávó! :lol:

Csajok, várjuk a képeket! :D
És Ennn a történetet! :D

a közgazdász táborhoz én is csatlakoznék... :D A többi halmazba egyelőre nem férek bele.... :lol: :lol: :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


ennn-Kicsi drága,nagyon szenved még szegénykém? :roll: Hátha még 6 hónapos kora elött kinövi.

Atticy is alszik. 8) Kaki volt a pellusba,azért nem tudott elaludni. :lol: Amint kicseréltem rámzuhant a kis feje és szunya. :D Olyan drága volt.Képzeljétek,hozzámbujt 10 percel ezelött és elkezdte simogatni az arcom mind2 kezével.Majd elolvadtam. :oops: Imádnivaló.Anyum is azt mondta,ilyensmit egy ekkora babától még nem látott.Nagyon szerethet engem.És puszikáltam,Ő meg simizett.Ennivaló. 8)


Kép
Kép Kép

Kép

Kép



Cs.K.T.
timcike81
Nagykőrös
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?