Új privát üzeneted érkezett!

Apának külön nem volt vérből kromoszóma vizsgálat de a bioptátumot vizsgálták erre vonatkozva, legalábbis mintha olvastam volna róla :oops: Így most nem tudom, hogy neki is kell-e :? Na, előszedem a leleteket.

itt nézelődhettek géndiagnosztika ügyileg :wink:
http://www.gendiagnosztika.hu/index.php ... &Itemid=40

Bellával kiegészülve jön a tábla :lol:
Kép puszi

KépKép
tobi
 
 


lapelső lett a tábla :P dejó :lol:

KépKép
tobi
 
 


Tobi, mi automatikusan kaptuk oda a beutalot! Én csak Mo-tól tudom azt is h 10 ezer ft, nekünk ezt nem mondta!

Kép
kata05
 
 

 
 

Lányok!
Mi a Szabolcs utcában a Gyógyint. Központban csináltattuk a genetikai vérvizsgálatot. Azt írták, deléció (a spermatogenezisért felelős kromoszóma egyrésze letörik) nem mutatható ki.
Tobi, a hereszövetből genetikát nem tudnak megállapítani. Egyébként, onnantól, hogy kiderült a páromnál a bibi, engem nem is vizsgálgattak.. Most ezen kezdtem el filózni, hogy a következő stimuig mit lehetne megcsináltatni. Ti mit javasoltok? Vagy ne agyaljak ilyesmin? Tulajdonképpen nekem csak hiszterom volt, és hormonvizsg. egy vérvételből.
mazsi02
 
 


Mazsi,
akkor biztos a véréből csinálták, mert tuti kromoszómákról írtak és azt is, hogy előfordulhat a köv.generációnál ilyen probléma. Vagy már tök hüle vagyok, még mindig nem néztem meg. :oops:
Én kíváncsi vagyok, hogy mit fognak mondani :wink:

Kata,
tényleg? mi nem kaptunk ilyet ezért is szeretném megcsináltatni :?

KépKép
tobi
 
 


sziasztok!
Egy pár hónapja voltam már köztetek,akkor nem sikerült Apa spermáival a 2. lombik,a 2. herebopsziával.És most újra itt.Egy hete 2 babócát beültettek, de ők már féltesók, donortól.Nem ezzel van a gondom, mert már megbékéltünk a sorssal, hanem a lelki részével.Nem tudom,ki hogy éli meg a sikertelen beültetéseket,de én ezt a 3.-at iszonyat nehezen.Nem tudom még, hogy sikerült e vagy sem, de ahogy közeledik a mensi időpontja,egyre pesszimistább vagyok,pedig eddig nagyon jól birtam, de ma eltört a mécses.Magam alá zuhantam, tudom, nem szabadna, de pánikolok.
fogtunder13
 
 


Jó estét!

Tobi :lol:
Fázós napot nem találam:)

Tényleg tök jó, hogy táblával kezdünk!:)

Nekünk is vérből volt a genetika, az Istenhegyin. Én nem is jártam ennyire utána, csak mondták, hogy tökéletesen jó,és mi ennek örültünk!:)

Fogtündér, az hogy féltestvérek azt hogy érted?
A csalódást tökéletesen értem, de amint elkezdődött a második stimuláció ismét kicseréltek! Pozitív lettem és nagyon bizakodó!
Drukkolok neked nagyon!
Ti melyik meddőségibe jártok?
Bocs a sok kérdésért!

Mazsi
Sokkal többet nem nagyon!
Bár nálunk egy ciklus alatt 3 x nézték a hormonszintet, plusz volt egy hsg, meg nagy rutin!

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Jajj! Majdnem elfelejtettem!
Mindenkinek köszönöm a drukkokat!
Nagyban haladok a szurival!

Bella,
ez a macsek az én reggeli énem! :lol: Pont így nézek ki kávé előtt! :lol:

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Törpe,
megnéznélek, akkor így már más a helyzet:)))))))))))))

Fogtündér,
Csak optimistán, biztosan sikerülni fog. Egyébként ha visszaolvasol egy-két oldalt ott Erika és Nyuszifül is ecsetelte a donoros babákkal való érzéseket.
Vendég
 


Törpehzs!

A féltesó, azt jelenti, hogy donorosok.A mostaniak a fagyiból lettel kiolvasztva, az előző stimunál volt 9 petesejtem, abból 6 lett Apáéval megtermékenyitve, 3 donorral.Szóval ezért féltesó.
Ma bőgtünk egy jót Apával, és úgy megnyugodtam.

Talán most jött ki rajtam az elmúlt egy év.Nem akarom temetni azt a két picurkát aki bent van még reményeim szerint a hasamban, de nagyon reménykedni sem merek.Talán igy védekezek.

Nekem nem a donor miatt vannak lelki problémáim, mert eszembe sem jut, hogy donor, mert Ők a kettőnké.Ha igy alakult, hát igy alakult.
Tul vagyunk a sokkon, inkább jókat szoktunk nevetni, és poénnal elcsapni a kinos kérdéseket.
A férjem azt mondta, hogy soha se hitte, hogy ezt fogja mondani valaha, de alig várja hogy a felesége terhes legyen, tök mindegy kitől.

Szóval mindenkinek kitartást.
Kép

Ja és mi Szegedre járunk.
fogtunder13
 
 


Fogtündér,
üdv itt :) tényleg nem könnyű de nekünk ez jutott és ezért küzdeni kell. Annál nagyobb lesz az öröm, ha sikerül és tuti Mindenkinek sikerülni fog és jön a várva várt babó/babók! :wink:
Én mindig ezt szoktam mondogatni magamba:
Istenem adj elég
erőt, hogy derűsen fogadjam azt, amin nem tudok változtatni, bátorságot, hogy megváltoztassam, amire módom van és bölcsességet, hogy ne keverjem össze a két dolgot.

És ahogy Bella is írta optimistán kell mennünk előre. Más választásunk nincs. Te pocidban ott lapulnak a babók, úgyhogy most a mami és papi kisírta magát (ez tényleg jó) és csak arra koncentráltok, hogy igenis akarnak Titeket a babók. A másik lehetőségen egyenlőre nem. Okés? :wink: puszi

KépKép
tobi
 
 


Fogtündér! Ezt most csak neked :wink:

Ha elkerülnek gondok, bánatok,
Könnyű kimondani,
De ha nehéz órák jönnek, s az öröm ködbe vész,
Ha a szív vérzik, a lélek zokog,
Ha éjszakának tűnnek a nappalok,
Eltördelni mégis a mondatot:
Hogy legyen meg a Te akaratod!

Inkább sikoltanék; Atyám, ne, ne!
Mért kell ennek így történnie?
Szívem keserű lázadásba jut
Ha érthetetlen előtte az út!
Sírva tesz fel kínzó kérdéseket,
Én Istenem, hát ez a szeretet?!
Aztán elcsitul.

Bocsáss meg Atyám,
Te szeretsz engem híven, igazán.
Kínban vergődő szívvel is tudom,
Te vezetsz engem a legjobb úton.
Ellenemre is véghez viheted,
De szívem attól nem lesz csendesebb.

Taníts meg hát szívből kiáltani
Ne csak szájjal, szívvel mondani:
Ahogy Te akarod, ne ahogy én
A békesség csak úgy lesz az enyém.
Vendég
 


Bella!
Ígérem, ha egyszer nagy vidámságra lesz szükséged, akkor majd mutatok egy reggeli képet magamról! :wink:

Fogtündér
Értem!
Azt is, hogy kibuksz! Ennek az egésznek a lelki része 1000x nehezebb, mint a testi!
Mikor tudjátok meg, hogy skerült? Mikor lesz a "hivatalos" teszt lesz? Vagy már otthon is csinálsz egy tesztet?
Nekünk is most lesz a második biopszia! Remélem most nagyobb sikerrel járunk! :wink: :lol:
Drukkolok neked nagyon, hogy sikerüljön, és férjednek teljesüljön a kívánsága! Ti is a "legboldogabb" szülők lesztek a világon! Minden mostani rossz érzésedet el fogod felejteni!

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Szia Mororo!

Köszönöm, ez nagyon szép volt.
:lol:
Régóta olvaslak titeket.Csak olyanok tudnak minket megérteni, akik hasonló cipőben járnak.Sajna megromlott 2 barátságom is emiatt, mert ugy éreztem, hogy nem értenek meg.Tudom én is hibás vagyon (sajna akaratomon kivül), de ez van, legyenek tekintettel rám, mert úgy gondolom, amiken átmegyünk midannyian, nem egyszerűek, sőt, nagyon kemény élethelyzetek.

Törpehzs!

Majd a jövö héten kell tesztet csinálni.De tegnap óta nagyon fáj a hasam, igaz, ez volt előtte is, a beültetés után többször is, de volt egy minimális barnázás is az este. :cry:
Volt terhességi tünetem, hányinger, mellfájdalom, hasfájás, de ezek nem jelentenek semmit, mert sajna van egy betegségem Refluxnak hivják, amitől sokszor van hányingerem.A mellfájdalom se jelent semmit, mert amióta nem szedem a fogigátlót (lassan 4 éve) nagyon sokszor fáj az is, de most sajna az se fáj már.
Szóval,ma van a 26 nap, 27 napra szokott általában megjönni. Nem tudom elképzelni, hogy lesz ebből valami, tudom, nem szabad igy hozzáállni.

Nagyon szurkolok, de csak abba menjetek bele, hogy a biopszia, egybe essen a leszivás időpontjával, mert nálunk az első fagyasztottból ment.A felengedést x százalék nem éri túl, márpedig mi nem bővelkedünk Apa katonáival.

Ha ez nem sikerül inszem lesz, mert akkor felesleges egyenlőre a lombik.

Mindenkinek drukkolok!!!!!!!!! :lol:
fogtunder13
 
 


Fogtündér,
az elsőnk fagyasztott volt, és sajno nem éledtek fel, így nem lett embriónk, illetve beültetés sem:(

Drukkolok neked nagyon!
Ez olyan idegtépő, hogy ha vannak is tünetek azok bármit jelenthetnek! :twisted:

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Sziasztok,

Törpehzs, drukk Neked hétfőre. Úgy döntöttünk, hogy megvárjuk, hogy nálatok, hogy alakul a friss anyagból történő megtermékenyítés :wink: . Ha jól sikerül, akkor mi is időziteni fogjuk a biopsiát. Következő biopsiáért már fizetnetek kell?

Fogtündér, küldöm Neked a babatapikat+++++++++++++++

Kép

csibe
csibe32
 
 


Csibe,
holnapi hysterohoz +++++++++++++++++++++

Törpe,
kérünk beszámolót a holnapi UH-ról :wink:

Fogtündér,
babatapik ++++++++++++++++ Hogy érzed magad?

KépKép
tobi
 
 


Törpehzs!

Nagyon, nagyon szoritok!A nem fagyissal biztosan lesz eredmény!!!
Kép
Ez a kis Angyal vigyázzon rátok!

Csibe,Tobi!
Köszi a drukkot!

Megvagyok, fáj a hasam tegnap óta folyamatosan, mintha meg akarna jönni, de még semmi, szerencsére.

Kép
[/quote]
fogtunder13
 
 


Lányok!
Köszönöm! :wink:
Holnap ígérem beszámolok!
Ma nagyon sokat sétáltunk, és a végén majd leszakadt a derekam, és azóta fáj a hasam.... ugye ilyenkor nem lehet bajuka petesejteknek? :roll: Tudom, ostoba kérdés, de tiszta paramókus vagyok :oops:

Csibe!
Neked is megy a drukk holnapra!
Igyekszünk nagyon jók lenni, hogy erőt adhassunk nektek! :wink:
Egyel több ok, hogy sikerüljön:)

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Sziasztok

Mindenkinek ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!!!!!!!!

Fogtündér
hasfájás!: nem jelent semmit, nekem mindekét terhességnél kb.10. hétig volt olyan a hasam sokszor, mint akinek meg akar jönni, úgy fájt, ez is normális mert nő a méh! Úgyhogy amíg elnem önt a csúnya mikulás addig ÉL A REMÉNY!!!!!!!

Sziasztok

Erika

Kép

Kép
erika13
 
 


Törpe!

Mi újság van?Jól vagytok, minden rendben ment?

Fogtünder
fogtunder13
 
 


Törpe???
Vendég
 


Sziasztok!
Bocsánat, ezren voltak,utána rohanás haza szurizni, majd ide a mh-re:( itt meg munka :?

Minden rendben volt!
Pontosan nem tudom hány tüszőm van, mert őrült tempóban diktálta a Tanárúr:)
Kb 9 lehet!
Sajnos a végén sem tudtam megkérdezni, mert őrült tömeg és rohanás!
Szerdán kell mennem újra!
Most 12-14 közötti a méretük, és ha jól emlékszem volt vagy 2 db 11 is:)
Ígérem szerdán jobban figyelek!
A múltkor 6 volt, és abból 4 petesejt volt szuper!
Remélem most duplázunk:)

Nem tudom péntekre vagy hétfőre teszik... ez is szerdán derül ki! :roll:

Szóval a hír csak annyi, hogy szépen haladunk!

Köszönöm, hogy drukkoltok! Most több is lett mint a múltkor! :wink:

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Törpe,
ügyes vagy! :P mennek a növesztő drukkok továbbra is +++++++

KépKép
tobi
 
 


Sziasztok!
Törpe! Nagyon szuper hírek. Mennek a drukkok továbbra is. ++++++ Szerdán újra?? Jaj, olyan jól pörögnek az események nálatok! Irigykedek egy kicsit. Nálunk most mintha megállt volna az idő. :roll:
Csibe! Ahogy gépközelbe kerülsz, jelentkezz!!! Gondolok rád!! Mesélj majd!! ++++++
Tündér! +++++++++++++++++++

Most egy kicsit elbizonytalanodtam. Mi lenne, ha nekünk is egybeesne az első biopszia a leszívással? :roll: Vagy az első nagyon bizonytalan??? Attól tartok, hogy a férjem több műtétbe nem menne bele...
Vendég
 


Törpehzs!

Szoritok nagyon!!!Csak pozitivan előre. Kép

Mororo!

Amikor először volt nálunk herebiopszia, akkor azt mondta a doki, hogy azért nem lesz egyidőben a leszivással, mert meg kell várni a herebiopszia eredményét, mert előfordult már, hogy daganat miatt volt az eredmény azoospermia. Most nehogy pánikolj!De szerintem ez logikus! Kép

Nálunk eddig semmi, remélem igy marad.Fáj a hasam a 3. napja.Negyed óránként rohangálok wc-re, hogy hátha...De remélem mostanában nem.Kicsit unom.
Kép
fogtunder13
 
 


Törpe, Tündér DRUKKKKKK!!!!!!!!!
mazsi02
 
 


Tündér! Igen, értem én.... van ebben is logika csak félek, hogy az a kevéske esély is elszáll a felolvasztáskor... :?
Örülök, hogy minden rendben!!! Szorítok továbbra is +++
Kata! Húúúúúú, mindjárt 5-e!!! .. :shock: drukk-drukk! :)
Vendég
 


Csibe!

Most volt időm visszaolvasni, hogy kivel mi történt.Csodálkozom az eljáráson, ahogy veled közölték, hogy a fagyibabák nem ébredtek fel!
Nekünk megmondta a doki, hogy telefonáljak a felengedés napján, és a biológust kérjem.Reggel hivtam őket, de még nem tudtak semmit mondani, mondták 1 óra múlva hivjam őket.Dolgoztam és nem tudtam telefonálni, igy ők hivtak 1.5 óra múlva, hogy mehetek.

El tudom képzelni, hogy mit érezhettél, több órás várakozás után.
Tudom, sok a dolguk, rengeteg a beteg, de akkor is.
fogtunder13
 
 


Sziaszok,

Törpi mennek a drukkok. ++++++++++ Biopsiával, hogy álltok? Mit beszéltetek meg Tanárral, hogy lesz az időzítés?

Fogtündér, Neked is mennek a drukkok++++++++ Te melyik meddőségibe jársz?

Kata drukk 5-re.

Mo, a Tanár az első lombikot nem fogja bevállalni, elsödleges biopsia eredménye nélkül, mert felelőtlenségnek tartja, biztos eredmény nélkül a szervezeteted kitenni hormonterhelésnek.

Rólam, túl vagyok a hysteron. A dokim azt mondta, hogy nagyon szép anatómiai viszonyokat talált nálam. Azt mondja vett a méhnyálkahártyából kis biopsiát, hogy megnézzék, hogy nincs-e gyulladás illetve , hogy hormonilag is jól épül fel a méhnyálkahártyám. 18-án lesz eredmény.

Kép

csibe
csibe32
 
 


Sziasztok!

Csajok mennek a drukkok! Reménykedem, hogy Törpe ezután a lombik után kicseréli a szomorú macsekfejet vidámra! :wink:

Csibe,
Altattak a hiszterohoz?
Vendég
 


Csibe!
Szuper!
Örülök, hogy minden rendben! Szerintem a biopsia eredménye is szuper lesz! Így most már biztos lehetsz benne, hogy minden ok!

Még nem mondott semmit! Azt mondta, majd holnap megbeszéljük! :lol:

Bella,
Én is remélem! :wink:

Mororo,
Csibe jól mondja, Tanárúr nem stimulál téged addig amíg nem tudja, van e odabent valami! :wink:

Fogtündér,
Mennek a drukkok! Ránk férne egy újabb jó példa!: :wink:

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Sziasztok!

Csibe!

Gratula, biztos a szövettan is jó lesz!

Törpe!

Mi újság?Csak szerdán lehet megtudni bármit is?

Mororo!

Nyugi!Sajna ezen a protokolon át kell esned, de nem szabad már az elején eltemetni!!!Csak pozitivan!Biztos lesz a felengedés után is használható! :lol:

Én megvagyok, se jót, se rosszat nem tudok mondani.A barátnőm, aki kismama, ha holnapig nem jön meg, vesz egy terhességi tesztet nekem,hátha a kismama kéz szerencsét hoz.
De kezdek nagyon türelmetlen lenni.Nem merek tesztet csinálni, mert ha mégis az lennék, és még túl korai lenne a teszt, és negativ lenne, biztos kiakadnék.Vagy holnap délután, de inkább csütörtök reggel lesz a napja, ha ...
Szoritsatok!

Tündér
fogtunder13
 
 


Szia Tündér!

Én is sok barátot veszítettem el. Nem voltak olyan barátnőim, akik megkűzdöttek volna egy babáért, soknak csak úgy 'becsúszott', összejött a nászúton, vagy egy-két hónappal az esküvő után. Ők nem tudják, hogy milyen érzés minden hónapban reménykedve várni, hátha most sikerült. A végén már ott tartottam, hogy az otthoni telefonhoz hívószámkijelzést rendeltem és ha a babás barátnőim hívtak, egyszerűen nem vettem fel. Így próbáltam védeni magamat, ne legyen több fájdalom. Ne kelljen megkérdeznem, hogy van a gyerekük, ne kelljen meghallgatnom a babás történetek.
Kerültem az összes családi programot, ahol gyerekek voltak, mert irigykedtem. Másnak miért van gyereke? És nekem miért nincs? A összes babás barátnőmet az ellenségemnek tekintettem, kerestem a hibáikat és azt gondoltam, én biztos jobb anya lennék. Közben a férjemmel is külön költöztünk. Úgy éreztem nem áll mellettem, nem kapok tőle semmilyen segítséget. Én rögtön el akartam indítani az örökbefogadást, közben pedig próbálkoztunk volna a lombikkal, sajáttal ha sikerül, vagy donorral. Ő időt kért, hogy megeméssze a dolgokat, de én nem akartam várni. Úgy éreztem csak múlnak a napok és nem történik semmi. Folyton sírtam, rosszkedvű voltam, beletemetkeztem a munkába, tanulásba. Most külföldön próbálok talpra állni. De kezdem azt érezni, hogy a férjemmel és a barátnőimmel igazságtalan voltam. Őket hibáztattam, hogy még nem vagyok anyuka. Csak tanácsokat osztogattak, én meg azt vártam, hogy valaki végre minél hamarabb megoldja a problémámat.
Lelkileg még mindig nem vagyok teljesen jól, de ha az utcán látok egy gyerkőcöt, már tudok rá mosolyogni. Ez is egy lépés a gyógyulás felé.

Nagyon szorítok Neked!

Princess
princess
 
 


Princess,
Szerintem teljesen érthetők voltak az érzéseid és le a kalappal előtted, hogy be merted vállalni a külföldi munkát egyedül.
Vendég
 


Szia Princess!

Húúúúúúúúúúúúúúúúúú! Ez nem hangzik jól.Teljesen megértelek.
De úgy gondolom, hogy igen, idő kell ahhoz, hogy gyógyulj.Nem tudom, hogy mi történt veletek, majd ha lesz egy kis időm visszaolvaslak.
Én azért még nem tartok itt, csak túl sok lett hirtelen a kismama körülöttem, mondhatnám az össz. barátnőm.És ezt nehezen viseltem.De nem menekülhetek, mert edzésben tartanak, sőt a főnököm is kismama.És nem zavar, sőt, nagyon várom.De van 2 ember aki úgy gondolom, nem volt figyelmes a velem történtekre és megbántottak, akaratuk ellenére.Ezeket el is mondtam nekik, és lehet, hogy most kizártam őket ebből a projekből, ami azért volt, mert csak magunkra akartam koncentrálni.
Most,talán úgy néz ki, hogy visszaalakul a kapcsolatunk és tiszteletben tartják a kérésemet.

Nagyon nehéz, ezt mindenki, aki ide erre az oldalra kerül tudja.

Kivánok neked kitartást és erőt, valamint azt, hogy megtaláld azt amit itthon elvesztettél, megtaláld újra a boldogságot.És tudod, a remény hall meg utoljára!

Tündér
fogtunder13
 
 


Törpe, én is megyek holnap Konczhoz! :wink:

Princess, 100%-ig meg tudlak érteni!

Csibe, ha van kedved írhatsz a hiszteroról! Gratula az eredményhez!! Köszi a drukkot! Istenem csak egyet találjanak, én már akkor is boldog leszek! :D

Kép
kata05
 
 


Csibe,
örülök, hogy túl vagy a hysteron és, hogy nem találtak semmi problémát és remélem a szövettan is jó lesz. Most pihikézz :P

Kata,
fognak találni, bízni kell benne :wink:

Princess,
érthetőek az érzéseid és továbbra is kitartás :!: drukkolok, hogy teljesüljenek az álmaid :P

Törpe,
tüszőnövesztő indul ++++++

Mo,
minden rendben lesz és fölébrednek majd a katonácskák :wink:

Fogtündér,
babatapi +++++++++++++
ha szeretnél a táblázatba kerülni, szívesen beteszlek csak küld majd el az adataidat :wink:

Bella,
hűha, mindjárt lesz egy nevezetes nap :P

KépKép
tobi
 
 


Csibe! Gratulálok!! Ezek klassz eredmények! Bátor csajszi vagy ám!! Én ettől a fránya HSg-től is össze fogom tojni magam...
Kata! Törpe! Drukk holnapra! Gyertek az eredményekkel!!!!
Princess! Nagyon egyetértek veled. Egy párszor én is éreztem már így magam... Kegyetlen dolog.
Fájdalom, elkeseredés, kilátástalan helyzet jól összegyúrva, és a hab a tetején egy nagy adag harag az összes babásra. Annyiszor kérdeztem magamtól, hogy miért pont mi....? Miért nekünk kell ennyit szenvedni. Aztán, úgy mint nálad elcsitultak a fájdalmak. Tudok "örülni" ha a babát váró sógornőm az épp aktuális UH képeket mutogatja. Van erőm a mindennapokhoz és el tudom képzelni akár azt is, hogy nekünk soha sem lehet majd közös gyerekünk.
Sok - sok erőt kívánok és gyere gyakrabban!
Fogtündér! +++++++++++++++++ :wink:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Köszi a sok bíztatást. Nagyon jól esik, hogy Ti megértitek az érzéseimet. Nem vagyok egyedül.

Tündér!
Nálunk az volt a legnagyobb probléma, hogy az örökbefogadásra és a donorra is azt mondta az anyósom, hogy ne hozzak idegen gyereket a családba. A férjem is az ő véleményüket támogatta, nem állt mellém. Mindig csak azt hallgattam, hogy nem kell minden áron gyerek. Meg legyek türelmes, majd az idő mindent megold. Én meg ordítani tudtam volna, hogy családot szeretnék. Nevetést, mosolyt, maszatos arcocskát törölgetni, stb.
Végül már azt vágták a fejemhez, hogy idegesitem a páromat a baba témával és a stressz miatt nincs spermája.
Ja, és hogy nem volt templomi esküvőnk (én nem vagyok vallásos), ezért Isten nem ad nekünk babát.
Az volt a mélypont, mikor elkezdtem magamat hibáztatni, hogy lehet, tényleg igazuk van. És magamba folytottam az összes gondolatomat, nem mertem semmit elmondani. Csak őrlődtem és nagyon egyedül voltam. Mindez oda vezetett, hogy nemcsak lelkileg kerültem padlóra. A sok sírástól, nem alvástól, nem evéstől annyira legyengült az immunrenszerem, hogy más, szervi betegség is jelentkezett.
Még mindig vannak hullámvölgyeim, vannak jobb és rosszabb napjaim, de nincs világvége hangulatom. Érzem, hogy gyógyulok. Viszont sok minden átértékelődött. Régen fontos volt a karrier, rengeteget tanultam, mert az volt az álmom, hogy az egyik diplomám külföldi legyen. És mikor idén szeptemberben, ott álltam talárban, mondták a nevemet és az egész évfolyamból én voltam az egyedüli magyar, akkor öröm és büszkeség helyett csak ürességet éreztem. Már egyáltalán nem számított ez az egész. Abban a pillanatban is csak arra tudtam gondolni, hogy minderről lemondanék egy babáért.

Kitartást Mindenkinek!

Princess
princess
 
 


Princess!!

Még egyszer húúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúúú!
Annyira megértelek, mert nálunk is az elején igy zajlott.!!!Anyosnál láttam, hogy azt is rosszul viselte, hogy mi az hogy Én (Eü.-ben dolgozom) elküldtem a fiát spermavizsgálatra.

Nálunk is iszonyatos harcok mentek a gyerektéma miatt, és én is kaptam, hogy ne siessünk, vannak még csodák, lehet hallani, hogy x év után összejön.De én sem tudtam várni, mert én se vagyok mai csirke(34!), hova várjunk.Igy is rengeteget vártunk, én is fősulira jártam, utána másik suli.

Vérre menő küzdelmeink voltak, és ami nálunk szerenncse:szépen lassan megbarátkoztak a témával.Halálosan idegesitett a tudatlanságuk a témával kapcsolatban, aztán szépen lassan elkeztek érdeklődni mindenfelől és mindenkitől a lombikról és ekkor rengeteg pozitiv példát láttak, és már nincsenek az örökbefogadástól se elzárkózva.
Ezt csak azért irtam le, mert iszonyatosan befolyásolták a férjemet is ezzel a gondolkodásmóddal.

Szóval, azt hiszem teljes mértékben megértelek.És iszonyatosan sajnálom.Teljes szivemből kivánom, hogy találd meg azt a férfit akivel át tudod élni az anyaság örömét.


Ui:A barátnőm közvélemény kutatást tartott akkor, amikor kiderült, az azoospermia.Több pasi azt mondta, hogy el se merné mondani senkinek, ez a férfiasságának a sárba tiprása, el is válna rögtön.
Lehet, hogy a férjed (sőt biztos) a könnyebbik megoldást választotta, kitolta azt az időt, amikor szembe kell néznie a problémájával.Elvileg ez a legegyszerűbb.

Tündér

Ja, és még mindig semmi. :D
fogtunder13
 
 


Kata!
Akkor holnap akár találkozhatunk is!:)
Még nem tudom miben leszek, de valószínűleg fekete táska és fekete mappa lesz nálam!:)

Princess
:shock: nem semmi történet!
párod itthon maradt? vagy már nem is a párod?! :roll:
a családja borzalmas! Nem csodálom, hogy kiakadtál!!!

A diplomához pedig hatalmas gratula! Tessék büszkének lenni! Sajnos, ha lemondunk más dolgokról, vagy nem merünk örülni dolgoknak, az nem ad nekünk babát! :cry:



Tündér!
++++++++++++++++++++++megadrukk+++++++++++++++++

Mororo
nekem fájt a hsg, de ma már csak emlék.... és kb 5 másodpercig tartott a fájdalom! Szóval ne félj! Ha semmi baj, akkor nem is fog fájni!

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Tündér!
Neked sem lehetett könnyű!
Szerencsére a párommal mindent meg tudunk beszélni, és kezdetektől fogva úgy érzem, ő az erősebb, és sokkal jobban veszi az akadályokat, mint én!
Szerencsés vagyok!

Remélem te is szerencsés vagy! :wink:

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Jó éjszakát mindenkinek!

Kép

Törpe

Kép
törpehzs
 
 


Sziasztok!

Először is nálunk sem tudják anyósomék, részben egyébként valahol az ő hibája is a dolog... Ezt most nem részletezem. Nem hibáztatom őt, de.... Mi még gondolkozunk rajta, hogy elmondjuk-e nekik.

Princess,
A Te helyedben pontosan ugyanezt tettem volna. Nálunk első pillanatban mikor kiderült végigmentük az összes lehetőségig a válástól a donorig. Én azt mondtam, hogy nekem kell saját gyerek, a férjem pedig azt, hogy neki meg én kellek és már annak is örülne, ha kicsibe látna egy olyan kislányt, mint én.
Vendég
 


Sziasztok!

Úgy néz ki, hogy nem lesz karácsonyi csoda.
Barnázok.A sors hülye fintora, hogy sohasem szokott ilyen későn megjönni.Volt 3 napom, amikor azt hittem sikerült.Jó érzés volt.
Köszi Mikulás, nem szeretlek.
fogtunder13
 
 


Tündér azért én még szorítok neked!
Vendég
 


TÜNDÉR!!!!! SZORÍTOK!!!! Hátha csak barnázgatás és múlni fog!!!
Kata!Törpe! Gondolok rátok! Meséljetek majd! Találkoztatok?
Ma beszéltem a doktornővel. 13-án este konzultáció. Várom már!!!

A családról csak annyit, hogy nálunk amikor kiderült a gond, a férjecském azt mondta, hogy majd leül beszélni a tesójával és kér tőle spermát :mrgreen: Szóval, mi is mindenre gondoltunk már. Érdekes beszélgetés lett volna belőle... :?
Akkor, amikor kiderült az azoospermia annyira erős volt a szívfájdalmunk, hogy az ilyen agyszülemények következményeire nem is gondoltunk. A férjem nevelné a tesvére gyerekét.. vagyis a saját gyerekének lenne a nagybátyja. Kééééész agybaj. :shock: 8) Gyorsan felébredtünk. :D
Akkor inkább egy idegen spermája..... mert sohasem emészteném meg a dolgot. Szerintem ez lelkileg nagyon kikészítene. Úgyhogy nem mondtuk el mi se senkinek. ... és így a jó. Bármi is történik majd, ez a mi döntésünk és vállalásunk. Senkinek semmi köze hozzá!!!! Akár családtag, akár nem!!!
Vendég
 


Lányok! Olyan jó lenne, ha a sok hozzászóláshoz arcokat is tudnék képzelni. Fenn vagytok az iwiw-en? Ha szeretnétek jelölgetni írjatok privit! Én is küldeném a nevem...
Vendég
 


Mo,
Nálunk is ezt mondta a férjem, hogy majd az öccsétől, na én azt mondtam, hogy azt aztán nem!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?