Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Még egyben vagyunk.Se görcs se más.A folydogálás mint ha alább maradt volna.Igy nem is izgulok.Remélem igy is marad.A dokimat azért nem akartam felhivni mert akkor be a kórházba kivizsgálás azt lehet,hogy bent tart megfigyelésen.Azt pedig nagyon nem szeretném.Tudom,hogy nem kívánság müsór. :oops:
Köszönöm a pocis dicsérteteket.De most,hogy elnézem a tegnap készült képeket nekem teljesen más az arcom.Olyan mint ha fel lenne pufadva vagy mi. :shock:

Nicol nagyon csini a bababirodalmatok.Olyan kis csajos.Nagyon tetszik. :P

Kia hová maradt az utólsó nagypocis képed?Csak nem kellet mennetek...? :wink:

Kingii sajnálom,hogy most te neked nem sikerült feltenni a képeket.Lehet,hogy ti is kaptattok valami kis csomagot(virust) a neten keresztül és az miatt nem sikerül feltenni a képeket. :?

Kép
Kép
meliz
 
 


Sziasztok!

Kingii meglestelek benneteket iwiw-en be is jelöltelek :) Nagyon édi Flóra baba....óóó.......nekem minden kisbaba annyira teccciikkk :) Nagyon tündériek...és ahogy össze van kulcsolva a kis kezecskéje .... nagyon kis cuki ... és az az elégedett kis pofijaa :) Büszkék lehettek rá :)

Meliz akkor csak nem magzatvíz volt...én is mindig ettől parázok...mert hát ilyenkor állítólag a folyás is sokkal bővebb...mert tisztul a hüvely...ezt is a szülésznő mondta....na most akkor találjuk ki mi micsoda :roll: Köszi a dícséretet a babasarokra...remélem Réka baba is jól fogja magát érezni benne :)
Vendég
 


Sziasztok!

Lassan elkészül a kép :lol:
Csak bevásároltunk Apával.
20 után pedig vár a szülésznő... CTG-re.

Niki
Szép a babasarok!
Biztos tetszeni fog a bébinek is :wink:

Majd írok este...

Nekem eléggé keményedik és görcsölget - de ez még semmi :shock: ahhoz, ami lesz állítólag ..

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 

 
 

Nikol nem tudom,hogy ilyenkor mi van most.De folyásom azóta van rendesen.Néha olyan kis barnás is.Bocsi a kifejezésért. :oops:
Bazsi mikor született akkor egyszerüen csak jöttek a fájások olyan 5 percesek és 3 perces fájásokal mentem be.Igaz 3 órával késöbb már a kezemben is volt.Bár csak megint igy lenne.Álom-álom szépálom :P

Kia azért én várom ám még az útolsó képed.Akkor úgye te elöttem fogsz szülni?Mert ezt magyarázom ám magamnak,hogy addig mig neked nem jön Levi baba addig én is elvagyok. :P

Kép
Kép
meliz
 
 


Meliz :lol:

Azt mondta a szülésznő, hogy a görcsök már jók...
Manó mocorgott a CTG alatt, volt 2 összehúzódás is.
Minden rendben . Most is görcsöl :?

Ha nem jön hétfőig, akkor nődoki.
UH, vizelet, CTG....

A kép szerintem csak holnap készül el :P

Jó éjt Mindenkinek!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


CSAJOK ELMENT A MAGZATVIZEM!!!
SZÜLÜNK....BE VAGYOK REZELVEEEEE!
Vendég
 


Drukkolok Niki!!!!!
Minden rendben lesz!
Izgulok értetek!
Majd értesíts! :!: :!:

dhbetty
 
 


Nem volt időm írni, most sem eszméltem fel, csak annyit akarok, hogy:

Drukkkolok Niki én is! Minden jó lesz, és szép lesz, és nagyon fog fájni, jajj de izgulok! :oops: :shock: :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Most, hogy így olvasok vissza rájöttem, hogy én még NEM írom le, hogy akár jöhet is..... mert hát Niki leírta, és jött is. :lol: :lol: :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Jó reggelt lányok!

Szokásos 5 órai kellésem meg is volt!

És mit látok Niki elment a magzatvízed????? :shock: :shock: :shock:
Nagyon siett a kis manó kifelé, de azért megvárta a dec.-t. Helyes!
Nagyon drukkolok és mindent bele bár lehet hogy már meg is van apici!!!! :D :D :D :D :D :D

Képzeljétek tegnap én is azt hittem hogy szülni fogok, menni alig bírtam. Nem tudtam kiegyenesedni úgy éreztem mintha a lábam között egy tank lenne, és hasam is görcsölgetett. De azért elmentünk vásárolgatni hátha segít neki ha már megindult.
Ma reggel együnk UH-ra kiváncsi leszek hogy állunk!???

Tegnap csináltunk képeket!!!! Hát nem semmi a hasam így föntről nézve sem kicsi, de annyira fura hogy még annál is nagyobb mint gondoltam. A páromat megfűzőm hogy rakja fel.

Éppen azon viccelődtünk hogy egy régi kép mellé rakva, mennyire megváltoztam.


Tudjátok "Ilyan volt " "Ilyen lett". Olyan vicces!!!!

Kia Hogy vagy??????? Illtve vagytok?????? Levi manó túl jól érzi odabent magát!
:D :D

De jó apa felébredt nézünk DVD-ét!!!!!
Szupi!!!

Puszi mindenkinek!
Anna
Kép
boganna07
 
 


Egyenlőre ezt sikerült felrakni. Apa szerint itt látszik legjobban mekkorák is vagyunk így együtt. Csoda hogy a derekam nem fáj!!
De már nincs sok hátre talán.

Majd rakok fel kicsit aranyosabbat !

Kép 39.hét

Üdv.:Anna

Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!

Csak gyors írok pár sort mert megigérttem.
Reggel 3 óra ótta fent vagyok.Összevissza keményedéseim vannak+görcs és megint ez a véres folyás szerü dolog.Van,hogy 10 peces a fájás de van olyan is,hogy egymás után jön több 5 peces is. :roll: Úgy,hogy most Isti elvitte Bazsit hugiékhoz és megyünk be mert Ö már nem tud tovább várni.Egyelöre dokimnak ki van kapcsolva a telcsije.De a kórházból úgy is rácsörögnek.Szóval nem tudom mikor tudok jönni legközelebb.Hát mindenre számitottam csak arra nem,hogy a névnapomon szülök. :shock:

Puszi mindenkinek.Szóritsatok. :P

Kép
Kép
meliz
 
 


Anna!
Nagyon nagy pocód van,de nagyon édes.. :lol: :lol:

Meliz!
Nagyon sok boldog névnapot kívánok és remélem minden úgy alakul majd ahogy azt szeretnéd!!!
Remélem minden ok, drukkolok.

Beindult a baby-boom. :lol: :lol: :lol:
Kia..nehogy Te legyél az utolsó. :wink: :wink:

dhbetty
 
 


Sziasztok!!!!

Micsoda hírek!!!!mindenkinek szoritok akinek aktuális!!!!!

Mi ma még pincét rendezgetünk, aztán sütit sütök, mert megyünk családi vacsorára.

puszi:

Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

[color=red]Niki
DRUKKOLOK, bár már biztos megszületett a kicsi...[/color]


Anna
Szép nagy pocak!
Mi volt az UH-on?

Nekünk holnap reggel lesz, ha addig bent marad..

Meliz
Drukkolok, hogy minden rendben legyen!

..és BOLDOG NÉVNAPOT!!!

Mi még most is csak görcsölgetünk néha... semmi változás.

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok!!!

Remélem mindenki "egyben" van! Van aki már sokasodott, és van, aki még vár erre!

Meliz: Boldog Névnapot kívánok, és reméljük, hogy minden úgy lesz, ahogy Te szeretnéd! Biztos meg lehet valahogy beszélni ezt azzal a gyerkőccel! :wink:

Anna: Nekem nagyon tetszik a pocid! :lol: Nagyon jó! :lol: Nekem kicsit teltebb, most készült néhány kép, majd talán egy-két napon belül tudok feltenni (apukám csinálta, és még át kell küldje)

Remélem Nikivel minden rendben van! Ha valakinek megvan a telefonszáma, felveszi vele a kapcsolatot? :?:
Ezt utálom a legjobban... várni... Mert ha megszül valaki, ugye min. 3 nap, amíg bent tartják. Te meg csak rágod a körmöd, hogy mivan vele?! Aztán ha elindul a babaözön, akkor meg tényleg kihal a fórum egy rövid időre, mert mindenki kórházolni megy. :lol: Én meg itt maradok egyedül.... :cry: :roll:

Bár nem biztos!!! Ma Peti egyik kollégája megjegyezte (3 gyereke van), hogy 18-án fogok szülni. Mondtam, hogy juhé, mert az még két hét, de mégis honnan veszi?! :D Aztán elmondta, hogy puffad az arcom, a hasamon is úgy látja, hogy a gyerek még egy hónapot nem lesz bent. Hát, Így legyen! :wink:

Voltunk most délután ünnepelni anyukáméknál... nővérem, sógorom, unokahugom,anyukám, apukám és mi. Apu szülinapja volt, meg Télapóztunk! :lol:
Ellőtte viszont elmentünk a Metróba, a törökbálintiba. Fontos, hogy ezután el kellett mennünk a Daubnerbe a tortáért. Fél óra volt kb az út, Peti direkt olyan úton jött Budaőrs felé, hogy a lehető legkevesebb lámpát kapjuk és gyorsan haladjuk. Ennek az lett a vége, hogy olyan zötykölődős úton mentünk sokáig (közben 3 kerületet átszeltünk :lol: ), hogy egész úton egy nagy görcs volt a hasam. Mindamellett kanyarogtunk is, úgyhogy kész mámor volt! :shock: :lol: Majd a cukrászdában azt mondta a hölgy, hogy nincs mosdójuk, illetve van, de hátul és kulcs kell hozzá... :? Erre nem mondok semmit, mert miből állt volna a kulcsot kölcsön adni, amíg Peti fizet? :?: :twisted: Megjegyzem rá 2 percre említette a kolléganőjének, hogy épp az imént járt a mosdóban... @ny.d!
Már bocsánat, de nagyon bunkó volt...
Aztán otthon kezdetben tökjó volt, húsleves, krumplipüré rántott pulykával, süti, torta, ajándékok. :D Majd jött a pedikűr! :!: Nővérem pedikűrös, a család pedikűröse is, és hát odáig fajult a helyzet a héten, hogy már nem bírtam levágni a körmeimet. :lol: Na ez egy kínszenvedés volt... tarja ő az ember lábát! Gyors és ügyes is! Nade egy terhes nőnek akkor is rossz... aztán megjegyezte, hogy nem csak híztam, hanem igazából vizes vagyok. Épp panaszoltam, hogy sosem volt még ilyen vastag a vádlim... :? :cry:

De nagyon jó volt, irtó fáradt vagyok szerencsére! Ráadásul elmúlt éjjel 8 órát aludtam egybe, és csak utána kellett wc-re mennem!!! Rekord!!! :lol:

Holnap reggel megyek az első CTG vizsgálatomra, és utána UH-ra. Majd beszámolok, hogy mi a helyzet! :)

Kia, nálatok minden rendben? Szoktál mozogni még? Vagy aktív pihenés van? :wink: :D

Betti: te, hogy vagy? Fekszel sokat a kishölgy érdekében, vagy lesz ami lesz?

Mindenkinek jó éjszakát kívánok, ha nem jönnék ma többet... ami valószínű, jön Peti a géphez. :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sziasztok!

Most értünk haza, az UH minden ok, valóban lejebb ment a kis kerek fejecskéje, de ez még mindig nem az igazi.A doki megnézet minden áramlást és rendben talált mindent. Már 3,5 kg-os a babóka. Én már kezdek félni hogy ne leyen nagyobb mert mi lesz a szülésnél!!!!! Bár a doki szerint átlagos, csak feje nem hoszzúkás hanem inkább gömbölyű, max egy kicsit tovább vajúdunk! KÖSZI!!!!!!!
:shock: :shock: :shock:

Szóval még egyben maradunk.
Ma nem is voltak olyan kemény fájásaim mint tegnap.

Vajon mi lehet a lányokkal, biztos már a kezükbe tartják a kis csöpségüket!!! :D :D :D Jó nekik.

De hát a Levik nem kapkodják el a dolgokat!! :P :P

Kia te is igértél ám fotot?? :)

Üdv.:Anna
Kép
boganna07
 
 


Sziasztok!

A fotó sajna ma sem készült el... de holnap....
Ma nem volt kedvem felvenni hosszú nacit, stb :lol:
Holnap úgyis menni kell reggel a dokihoz... majd akkor.

Cicus
Ha vízesedsz, akkor neked is pihizni kell..
Holnap írd meg, hogy mi volt a CTG-n és az UH-on ..
A cukrászda elég durva...
A zötykölődős utakat én sem bírom... Nekem már nem csak keményedik, de görcsöl is :shock:
Épp mondtam Apának, hogy - ha szülni megyünk csak lassan... mert akkor már fájni is fog. :wink:

Anna
3.5 kg? Szép nagy baba lesz a végére!
Talán a mi Levink most tart ennyinél... (Ő mindig kisebb volt)
DE reggel megnézzük :)

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Sziasztok Lányok!
Nagy-nagy gratula a már megszült, éppen szülő, és a kórházba éppen igyekvő kismamáknak!!És SOK BOLDOGSÁGOT!!!!
Nagyon vicces ez a "babaeső"!Csak kapkodom a fejem...Ilyenkor ti is be vagytok rezelve: lehet, hogy én leszek a következő??(bár én vagyok köztetek a "legfiatalabb).

Cicus:köszi, hogy aggódtál értünk...Velünk minden rendben van.Csak már a gép előtt is a lehető legminimálisabb időt töltöm, mert mindenhogy kényelmetlen.Egyébként miért akarod, hogy már két hét múlva szülj, ha még van egy hónapod?

Lányok!Nektek nem furcsa, hogy mostanság mennyi "előbb-szülés" van?(direkt nem írtam koraszülést, mert nem a problémás, jóval korábban jövő babákra gondolok)Olyan elfogadott lett, hogy a 36. héttől már bármikor jöhet.fura...

Ajakkiszáradás: soha ilyen cserepesre nem száradt ki a szám.Viszont bevált a kis, tégelyes, Lush-ban vásárolható (baromi drága :cry: )ajakír!

Hozzátok kpest, nem szólhatok egy szót se: az éjszakát végigalszom-amiben nagy segítségemre van a szoptatós párnám.Szegény Apa, már többet ölelem a párnát, mint őt :P Bár tegnap éjszaka jöttem rá, hogy nem is a pisilés miatt kelek fel háromszor, hiszen elmegyek vécére, és minimális pisi jön.Lehet, hogy már az éjszakai szoptatásokra kondicionálom magam? :D Mindenesetre én is szörnyen nézek ki, főleg a karikás szemeim miatt...

Megyek, nemsokára végre hazaér Apa.
Üdv mindenkinek!Tényleg jó éjszakát!!
Lina

Kép

Kép
linus
 
 


sziasztok!

én niki párja vagyok, ő most egyéb elfoglaltságai miatt nem ér rá.
örömmel tudatom, hogy megszületett egyszem lányunk réka.
8-9 órás vajúdás után délelőtt 9,45-kor érkezett császárral. 3 kg és 49 cm a paraméterei. niki is és a baba is jól vannak, este már megvolt az első szoptatás is amin jelesre vizsgáztak a lányok. mindenkinek sok sikert akik még előtte állnak.

üdv: karesz és niki

Kép már 15-20 perces vagyok Kép apuval Kép anyuval
Vendég
 


Niki!
Gratulálok, sok boldogságot, egészséget kívánok nektek.
Milyen fúrcsa, hogy tegnap még azzal dicsekedtél, hogy mennyit alszol. :)
Tényleg felkészül a szervezet a szülésre és hagyja, hogy kipihend magad..azért látom kellett is az erő ha ennyit vajúdtál.

Linus!
Nekem ez nem furcsa, hogy korábban jönnek, hanem az, hogy rengetegen születnek császárral. :shock:
De miért?
Régen nem volt ennyi..ez olyan különös.
Gondolom azért Te is izgulsz, hogy jajj vajon én leszek-e a következő.

Cicus!
Nem fekszem, nincs semmi bajom..ha fekszem azzal többet ártok magamnak, mert kényelmetlen.
Soat keményedik a hasam, de eddig szedtem a gyógyszert nem éreztem..
Várjuk a képeket.

Kia!
Szüljél máár.. :wink:

dhbetty
 
 


Na de Betty :lol: :lol: :lol: :wink:
Már tényleg itt az ideje :wink:

Nikinek és Karesznak
NAGY NAGY GRATULA RÉKÁHOZ!!!

Sok Boldogságot!

Linus
Örülök, hogy jól vagytok!

Tényleg JÓ ÉJT!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!

Niki hatalmas gratula a kisageshack.us/img511/3070/glitteryourway5f65dae9fy2.gif[/IMG][/URL] születéséhez!
Annyira ÉDI mint akit korábban ébresztettek fel mint kellett volna!
Kíváncsi leszek nálunk hogy alakulnak a dolgok. Annyira rossz lehet hogy több órás vajúdás után császár. Miért van ez?????

Én attól félek hogy császár lesz nekünk is és Apa oda nem jöhet be, és nem vághatja el a köldökzsinórt! :( :( :( :( Azt pedig nagyon sajnálnám, főleg ha már több órát fájt nekem.

Mi újság ott a másik Levi fronton?? Mocorog már????
Na jó nem nzagatlak vele többet. De azért izgulsz már?

Szép napot mindenkinek!!!

Kép


Kép
boganna07
 
 


[quote="boganna07"]J írta:boganna07ó reggelt mindenkinek!!!

Niki hatalmas gratula a kis Kép
syületéséhez.
Annyira ÉDI mint akit korábban ébresztettek fel mint kellett volna!
Kíváncsi leszek nálunk hogy alakulnak a dolgok. Annyira rossz lehet hogy több órás vajúdás után császár. Miért van ez?????

Én attól félek hogy császár lesz nekünk is és Apa oda nem jöhet be, és nem vághatja el a köldökzsinórt! :( :( :( :( Azt pedig nagyon sajnálnám, főleg ha már több órát fájt nekem.

Mi újság ott a másik Levi fronton?? Mocorog már????
Na jó nem izagatlak vele többet. De azért izgulsz már?

Szép napot mindenkinek!!!

Kép


Kép
boganna07
 
 


Jó reggelt mindenkinek!!!

Niki hatalmas gratula a kis
Kép
syületéséshez
Annyira ÉDI mint akit korábban ébresztettek fel mint kellett volna!
Kíváncsi leszek nálunk hogy alakulnak a dolgok. Annyira rossz lehet hogy több órás vajúdás után császár. Miért van ez?????

Én attól félek hogy császár lesz nekünk is és Apa oda nem jöhet be, és nem vághatja el a köldökzsinórt! :( :( :( :( Azt pedig nagyon sajnálnám, főleg ha már több órát fájt nekem.

Mi újság ott a másik Levi fronton?? Mocorog már????
Na jó nem izagatlak vele többet. De azért izgulsz már?

Szép napot mindenkinek!!!

Kép


Kép
boganna07
 
 


Bocsi mindenkinek egz kicsit bénáytam! :shock: :shock: :shock: :shock:
boganna07
 
 


Ááááááááá!!! Eltűnt az előbb, amit írtam! Nem volt kevés!!! :twisted: :twisted: :twisted:

Akkor mégegyszer:

Anna: megbocsátunk, hogy háromszor írtad be ugyanazt a hozzászólást! :lol: Egyébként a császáros dologgal egyetértek! Ha már szenvedek több órát, legalább ne császár legyen a vége! Ott meg elaltatnak úgy tudom. :?

Én úgy gondolom, hogy hatalmas Köszönet jár Karesznak, aki feltett nekünk néhány fényképet Nikiről és a kislányról!

[b]Köszönjük szépen Karesz![/b] :lol:

Niki: minden jót és gyors felépülést kívánok Nektek! Nagyon szép kislány!!! Gyönyörű! Főleg, ahol ketten vagytok! Ahogy néztek egymásra.... megható... el is pityeregtem magam, mikor megláttam. :oops: :D

Linus: :) Ugyan nem siettetem annyira, mert a legjobb az lenne, ha január 1-én 0 óra után születne valamikor! Mármint a segélyek miatt :lol: A tavalyi évem macerás, az ideit legalább én is ki tudom számolni... és tudom, hogy mire számíthatunk. De megmondom őszintén, biztos vagyok benne, hogy nem húzzuk addig! Amúgy is mindenki azt mondogatta félidőtől, hogy karácsony előtti baba lesz, hát úgy legyen! Apa iszonyúan boldog lenne és én is kicsit "megnyugodnék"! :) Elég nagyok vagyunk (lentebb leírom), és én tényleg úgy érzem, hogy még ezt a hetet teljesen kihúzzuk, de a jövő hétben már nem vagyok biztos. Mellesleg lenne egy angol vizsgám és szigorlatom 18-19-20-án, és nincs kedvem elmenni. :lol: Mennyivel jobb lenne, ha zárójelentést lobogtathatnék felmentés gyanánt! :lol:

Betti: Minden elismerésem! De tényleg! Aztán tessék azért pihenni is, ha nem szeretnéd korábban látni a gyerkőcöt! :wink:

Kia: hogy vagyunk, hogy vagyunk? :wink: :lol:


Szóval ma megvolt az első CTG vizsgálat. Méhtevékenység 0 szinte (nem csoda, olyan hihetetlen kényelmes fotelben :lol: kora reggel), de Csabinak valahogy nem volt ínyére! :D Én még ennyire tisztán soha a büdös életben nem éreztem a kezecskéit, mint most! Egyszerűen rühelli ezt a vizsgálatot, már most látom! :lol: :lol: Mint aki le akarta volna ütni és rúgni ezt az eszközt! :lol:
Nade hát az ultrahang!!!
Gyerekek!!! Valójában tegnap töltöttem be a 36. hetet, itt egy nappal előrébb ír a vonalzó.
A méretek: a becsült súlyunk: 3391 g!!!! :lol: :oops: :lol:
A 32 hetesen volt egyébként 2150 gramm, úgyhogy megint kitett magáért a fiúcska! Csoda, hogy ezek után folyton fáradt vagyok?! :lol:
Volt múltkor egy kis pyelontágulatunk (vesetágulat). Képzeljétek, elmúlt!!!! Eltűnt!!!! :wink:
A placentám 2-3 fokban érett, és ha jól tudom 3-as a max. Megdícsérték a lábunkat, merthogy jó hosszú.. (meg is kérdezte a doki, hogy apuka magas? :lol: :P )
Szóval röviden: bpd: 95 mm, ofd: 111 mm, hc: 324 mm, tad: 104 mm, ac: 328 mm, fl: 77 mm.
Az előbb próbáltam itthon az asztalon lemérni ezeket az egységeket, és nagyjából összerakni belőle rajzolva egy emberkét (persze közel sem valós) :D Ez alapján a hosszúságát én magam saccolom 52 centire.
Ja, a legfontosabb, hogy a fejét alig bírták megmérni, ennél lehet, hogy egy-két mm-rel nagyobb! Teljesen lent van már a csontomban, a nő meg is lepődött.

Hát ezért mondom én, hogy még négy hetet tuti nem bírunk ki!!! :lol:
Elkezdem összerakni a kórház cuccost... itt az ideje!

Kép


Kép
fcicus
 
 


Nicol és Karesz!Nagyon sok boldogságot kívánok a kislányotokhoz!Alig láttam a képeket, úgy csorgott a könnyem!Olyan szép!! :D

Kia!Most, hogy túllépted a "határt"-amit gondolom simán elszámolhatnak egyébként a dokik-, mennyire zargatnak vizsgálatokkal?Te tényleg egy "kis görcsölgetéssel" megúszod ezt az utolsó hónapot, vagy csak nem vagy panaszkodós kismama?!

Cicus!Nagyon tetszik a rajzolós ötlet, ami alapján elképzeled a babádat.(Bár eszembe jutatta egy régi álmomat:amikor is a kétdimenziós előgyerekemet lovagoltattam a térdemen.Nem érdekes...nekem mindig ilyen hülye álmaim vannak :cry: ) Szép nagy babátok lesz!
Nálunk is azt mondják a nagymamák, hogy érzik -sőt az egyik megálmodta-, hogy karácsony előtt születik Kristóf.Én viszont abszolút januárt érzek.

Tegnap persze elkiabáltam a jó éjszakai alvást. Ma, háromszori felébredés után, hajnali fél ötkor arra keltem, hogy nagyon zsibbad mindkét kezem, és a bal -amin feküdtem-ráadásul rettenetesen fáj.Másfél óra járkálás, mézes tejezés, babanapló-írás (gondolhatjátok, zsibbadó kézzel :lol: )után lefeküdtem és 10-ig aludtam.
Nektek nem zsibbad a kezetek?Nálam egyre rosszabb...

Szép napot kívánok mindenkinek!!!
Lina

Kép

Kép
linus
 
 


Sziasztok!

Anna
Látom már csak 1 hét :wink:
Izgalom még most sincs, pedig nem kis híreket kaptunk ma :lol:

A sok vajúdás utáni császár nekem sem tetszik... remélem erre nem kerül sor.

Manó tényleg egyre kevesebbet mocorog... néha kinyomja egy - két testrészét és ennyi.

A CTG-n minden rendben volt, ébresztgettem végig , ha pedig felkelt, akkor elment onnan :P

Cicus
Szerintem minden gyerek utálja a CTG-t.

Görcsölgetek elég sokat :? már egyre jobban fáj ...
A doki megnézte a méhszájat és nagyon csodálkozott :lol:
2 újjnyi... Azt mondta 1-2 nap és kint lesz.
Szépen kitágult a görcsöktől.

Csináltam képet - ma így néztünk ki:
Kép .

Cicus
Szép nagy súly...
sajna én ma nem tudtam meg, ez már meglepi lesz...
A feje lent van - az jó...
Manó is korán megtalálta a helysét és látod - nem síet :P

Linus
Szerencsére én nem zsibbadok...
Nem vagyok panaszkodós, de nem is lett volna mit "panaszkodni".
A mostani görcsök már kellemetlenek...
Nekem csak a gyomorsav volt rossz végig..
Kiváncsi vagyok tényleg összefügg e a haja hosszával :P

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia: nem, nem érted teljesen. :lol: Nekem elejétől fogva lent volt a feje (szerintem a sok úszástól), úgyhogy ez nem volt számomra meglepő, ez nem nagy hír!
A nagy hír az, hogy ahol kezdődik a nőknek a szőrzete odalent, ott van egy csont is keresztben azt hiszem. Na, valahol ott kellett az ultrahangos gépnek kitapogatnia!
Most beszéltem anyukámmal, újságoltam neki a híreket, mire megszólal: - "Úristen, akkor két héten belül ebből gyerek lesz!" :lol: Mondtam neki, hogy ááááá, nem... ez visszafejlődik. :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


sziasztok!

kIA! 2 ujjnyi??? Akkor már nagyon a célban vagy. íííííírj ha van valami!!

Dominról nem tudtok semmit? Rég jelentkezett és ha jól emlékszem neki is elment a nyákdugója..

Nyafiék hamarosan otthon lehetnek.

Ma nagyon nyűgös vagyok és mindíg csak feküdnék..de az iő is esős..depressziós lesz tőle az ember.

Cicc!
Gratulálok, Csabi szép derék legény.
:wink:
Felfogadom testőrnek az én pici Pankám mellé, aki állítólag még most 3 kg kb. :lol:

dhbetty
 
 


Sziasztok!!

Kia akkor most már tényleg a finisben vagytok!!!!
SZUPI!!! :) :shock:

Betty: Ma én is nagyon nyügi vagyok ez a az idő rettenetesen lehangoló. Ráadásul Levike szerintem ismét lejjebb fészkelődik mert igencsak nyom és húzódik ott alul. Még a DVD-éket sem merem visszavinni mert ígz nem ülnék kocsiba. Apa biztos örülni fog neki hogy ő viheti vissza a munka után.: :oops:

Készen vagyok mindennel az utolsó adag ruhát is kivasaltam!!!! Bár a bokám egy picit bedagadt így a végére.

Üdv:Anna
Kép
Kép
boganna07
 
 


Cicus
Levinek is lent volt a feje már a 27. héttől, de már úgy 3-4 hete a csontom mögött be is illeszkedett..

A görcseim egyre rosszabbak, nagyon fájnak...ha nem jelentkeznék, akkor....

Megyek a zuhi alá, talán el tudom dönteni, hogy igazi, vagy jósló...
a meleg víz segít.
Aztán felhívjuk a szülésznőt is.

Apa az iwiw-en talán majd megírja a híreket az üzenőfalra, vagy lehet ide is...

Sziasztok!

Kép
Kép
Kia
fné kia
Nyíregyháza
 
 


Kia
Kívánom, hogy ha azt szeretnéd, hogy igazi görcsök legyenek akkor azok lesznek, ha még várnál egy-két napot, akkor múljon el a zuhany hatására!
Minden rendben lesz! Bízom benne! Majd meglátjuk, hogy meddig bírom, mindenesetre a doki holnap úgyis megmondja, hogy mire számíthatunk. Minket mindig megvizsgál.

Betti
Csabesz nevében elvállaljuk a testőrséget! :lol: Remélem nem lesznek hisztisek egymásra a gyerekek. :lol:

Domint én is pont ma akartam megkérdezni, hogy mi lehet vele? Nyafi biztos tud valamit, de még őróla sem tudunk semmit. :(
Melízről valami hír? Neki is görcsölgetett a hasa!
És Zsuzsi? Csak nem lentragadt a pincében? :roll: :lol: :lol:

Lányok, jelezzetek, hogy minden rendben van-e?!

Kép


Kép
fcicus
 
 


Sziasztok!

Cicus: olyan jót nevettem azon amit írtál....de nem nem ragadtam lent a pincében csak rossz éjszakám volt, így átmentem olvasó üzemmódba. De jól esett hogy hiányoltál :) Éjszaka kicsit görcsölgettem, de aztán napközben nem volt semmi. Bence még mindig helyezkedik, mocorog és ezt időnként a derekamban is érzem. :shock:

Egyébként jól vagyunk bár kezdek egy kissé antiszociális lenni...pedig nagyon igyekszem hogy ne legyek undok senkivel sem :oops: pedig nem vagyok egy türelmetlen típus úgy tünik már kezdenek dolgozni a hormonok.

Szerdán megint CTG...majd beszámolok.

Kia! mennek a drukkok...szerintem már szülsz :)

puszi mindenkinek!
Zsuzsi

Kép Kép
tn_zsuzsi
 
 


Sziasztok!

Iszonyatosan rosszul aludtam ma este, próbálom nem siettetni a dolgokat, de ilyenkor olyan nehéz. Vajon miért nem akar kijönni??????

Hiszen már alig van pár napja, néha olyan nehéz ez az utolsó pár nap.
Anyukám meg minden este hív hogy nagyi-e már!!! Attól fél hogy lemarad mindenről. Hogy nem fogjuk tudni őket időben értesíteni a szülésről. Ezért egész este csak félálomban alszik. Múltkor aput felébresztette hogy csörög a mobilja, és hogy biztos én vagyok hogy szülünk. Kiderült hogy csak a kukás autó vinnyogott ahogy tolatott!!!!! :D :D :D :D

Tudtok valami nyugtató dolgot, hogy ilyenkor mit csináljak?? :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

Üdv: Anna
Kép
Kép
boganna07
 
 


Szisztok!

A téli babás topikból jelentkezem, Ancsától kaptuk a hírt, melyet bátorkodom Nektek is megírni, hogy:

TEGNAP 18.39-KOR MEGSZÜLETETT KIA LEVENTE BABÁJA :wink:
3400 GRAMMAL, S 56CM-REL!


ITT IS KÍVÁNOK MINDEN JÓT AZ ÚJ CSALÁDNAK!!!!

Szilvia

Kép
Kép
Kép
szilvia72
 
 


Sziasztok!

Anna
Talán nézz dvd-t. A tv-ben délelőttönként úgysincs semmi. Vagy takaríts! :wink: Az nekem mindig beválik.... főleg, mivel tök lassan halad csak a dolog.

Nekem is rettenetes éjszakám volt. Most megyek 10.40re a dokihoz, kíváncsi vagyok, hogy mit mond. 2 óránként (szabályosan, egy-két perc elteltével) arra ébredtem, hogy görcsöl a hasam, mint az állat, és ha felültem az ágyban is pocsék érzés volt. Mentem mindig könnyíteni egyet, aztán mivel hulla voltam újra elaludtam. Gondoltam reggelre elmúlik, mert az úgy szokott lenni. Sőt, igazából olyan, hogy fáj és erre kelek fel még nem volt. :shock:
De most is fáj a pocakom. Tipikus a menstruáció első napja, meg előtte egyel. Szar a közérzetem, mint amikor érzem, hogy meg fog jönni.... aztán meg mikor tényleg megjön, ez a rossz érzés odalent. De nem a derekamból indul ki, ezért gondolom, hogy ez nem az igazi. Mindenesetre tegnap végre kimostam a hálóingeket és a pelusokat, tehát ha kisfiam csak arra várt volna, hogy minimális felszereléssel elindulhassunk a kórházba, akkor nagyon jól csinálja... :wink:

Majd írok, hogy mit mondott a doki...

Kia!!!! Remélem minden oké! Ha ma nem írsz, tudni fogjuk, hogy hol vagy! :wink: :P :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Lányok!!!!
Most láttam a hírt a másik topicban, Ancsa írta!



Sziasztok!

Éjjel 11-kor kaptam a hirt,hogy megszületett Levi baba.18.39-kor 3400g és 56 cm.Kia azt mondja,hogy egy órát sem vajudott a korházban.Többet nem tudok,mert nem hivtam vissza az éjjel.Majd ma felhivom,és hozom a hireket.


Óriási Gratulációm Nektek Kia, ügyes nő vagy! Levi baba is ügyes lehetett!!! Kellemes pihenést!

Kép


Kép
fcicus
 
 


Most nézem, hogy mennyire muris... Kia még négykor azt írta a görcseire, hogy nem tudja, hogy igaziak-e?! :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Szuper!!!!!

Kia nagyon sok boldogságot és sok-sok örömöt kívánok a kis
Kép-
hoz.!!!!! :D :D :D :D
Tegnap szinte éreztem hogy megszületik a a babád, még este elalvás előtt megnéztem hátha írod hogy elment a magzatvíz, de Levike nem hagyott már erre neked időt!!

Remélem a mi kis Leventénk is ilyen hamar fog a világra jönni, ha már így megvárakoztat minket is!!!!!!

Anna
Kép
Kép
boganna07
 
 


Hello Lányok!

Most láttam, hogy nagyjából egyidőben írhattam Szilvivel és fel sem tűnt, hogy ő is írt nekünk!

Köszönjük! :lol:

Voltunk dokinál! Baba feje nagyon lent, méhnyak rövid, max másfél centi, de a méhszáj zárt (megjegyzem ennek a megvizsgálása tényleg fáj! :shock: ). Doki már nem mer időpontot mondani nekem. :lol: Ráadásul vasárnap megszült nála egy nő, aki dec. 26-re volt kiírva, és akinél azt hitte, hogy biztosan van még 10-12 napja. Nálam inkább hallgatott... :lol: Azért én megkérdeztem, hogy mit szól a jövő héthez legkésőbb?! Azt mondta, hogy tőle mehet. :lol: Szóval már nem kell szednem a MagneB6-ot sem, és vasalhatok, takaríthatok, semmitől sem vagyok eltiltva! Yuhéééé!!!! (na nem mintha ez hatna rám, amúgy sem figyeltem oda soha ezekre a tiltásokra. :lol: )
Ja, és azt mondta, hogy szerinte gyors szülésünk lesz, mármint hamar kint lesz a kis buksi.

Többiek, mi újság nálatok? Nektek is fárasztó estétek volt? Én most kicsit elvonulok, vasalni fogok jó sokat, elkezdem összerakni ténylegesen is a kórházi pakkot, aztán megdumálom a fiammal, hogy mikor szülessen meg! :wink:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Kia!!! Óriási gratula nektek, nagyon ügyesek voltatok. Kívánok sok boldogságot, egészséget, tejcsit!!

Nekem is egész éjjel fájt a hasam, ma ennek megfelelően nyűgös is vagyok.
Utálok ilyen lenni. :evil: :evil:

dhbetty
 
 


Mivanitt? (jobban mondva Minincsitt?)

Vihar előtti csend???? :idea:

Kép


Kép
fcicus
 
 


Ha jól sejtem, akkor Ancsa, kinga, Nyafi, Domin, Meliz, Niki és Kia már túl vannak a dolgon.. :lol:
Nem voltunk eddig sem sokan, de ezek szerint nekik más elfoglaltságuk van..nem sokan maradtunk!! :shock: :shock:

dhbetty
 
 


Sziasztok!!

Ma volt egy kis para. :( :( :(

Levi babánk nem mozdult egész délelött, pedig ő igen csak mozgékony babóka. Fél tizenkettőkor hívtam a férjemet hogy nem mozog a baba, pedig már vagy fél órája rázogatom. Nagyon megijedtem, hívtam a szülésznőmet is ő azt mondta menjek be NST-re, annyira agódott Ő is. Majd a férjem beszélt e dokimmal és Ő is ezt tanácsolta.

Na írány a korház!! :shock: :shock: :shock:
DUGÓ mindenhol én a II. ker. lakom de a Bajcsyba fogok szülni mert anyuék öt perc sétára laknak a korháztól. Szóval nincs közel hozzánk, úgyhogy mától áthelyezzük székhelyünket anyuékhoz!!!

Megérkeztünk a korházba és ott is próbálták mozgásra bírni, de semmi majd rátették az NST-re és ott mindent rendben találtak. Majd Levi baba meghallotta a szívhangját és rögtön rugott egy nagyot az egyik tappancsba, ekkor már kezdtem megnyugodni.

Azt mondták hogy így a vége felé már sokkal lustábbak.
De lehet hogy az idő is hathatott rá.

Tényleg alig maradtunk egy páran, ahogy elnézem a napokat mi következnénk a sorban, de lehet hogy nektek már annyi sincs hátra mint nekem???? :oops: :D :D :D

Anna
Kép
Kép
boganna07
 
 


Ne aggódj Anna, tuti, hogy az elkövetkező 6 napon belül te is szülni fogsz! Ha nem, akkor az utána következő 5 napon belül. :lol:

Én normálisnak találom, ha nem érzem már a mozgást. Ilyenkor a csokival jól lehet tesztelni. :lol: Hiszen a csoki koffein... de jó a kakaó is erre a célra. Ha arra sincs mozgás, utána érdemes megijedni.
De nagyon örülök, hogy kájne pánik és minden rendben.

Én leszek az utolsó. :cry: Amúgy is én lennék... nade akkor egyedül fogok itt magamban írogatni? :lol: Képes vagyok rá... :oops: :shock:

Hát igen, így végigolvasva a névsort, szinte mindenki megszült az elmúlt két hét alatt.... de tényleg, nem? Pedig teljesen más időpontokra voltak a lányok kiírva. (kívéve persze domint és nyafit azt hiszem)

Nem baj, aminek jönnie kell, jönni fog! :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 


sziasztok!

Először is gratulálok az ujabb babásoknak!

Nyugi cicus még én is itt vagyok ám! :lol:
Na vissza olvasok,mert addig nem tudok mit irni! :oops: :lol:

Kép
aniko...
 
 


Fcicus!

Az utsó én leszek!! Én 27-re vagyok programozva!!

Gratula minden új anyukának, isten hozta a pici gyönyörűségeket idekint!!

Itt Győrben is megszült egy ismerősöm, ő is 2 héttel korábban. Érdekes, minden baba hogy siet...

Puszi!

Kép
Kép
deaknezsu
 
 


Hello Lányok!

Mindenki egyben van még? Helyes! :)

Az éjjel csúcsszuper volt, csak egyszer görcsöltem óriásit. Én rájöttem, hogy nekem görcsökkel fog megindulni a szülés, és éjjel fog kezdődni. Ezt onnan gondolom, hogy napközben szinte semmi bajom, maximum keményedünk kicsit, vagy fáj a derekunk. De leülünk és Csabi elkezd ficánkolni, én meg már nem is bírok felállni. :lol: A vicces az, hogy szó szerint! Múltkor visszaestem a fotelba. :oops: :lol: :lol:
De minden éjjel legalább egy pisi előtt arra kelek, hogy meghalok a fájdalomtól, ami a hasam alsó tájékán tapasztalható... én meg várom, hogy fájjon a derekam :? oszt nekem nem is fog. :D Nehéz ez, én mondom... szerencsére félálomban vagyok, így reggelre mindig csak annyi marad meg, hogy kapaszkodva botorkáltam ki az illemhelyiségbe, és aztán zuhantam vissza aludni... remélem az első X órát a vajúdásból így fogom átélni! :lol:
Utána jó lesz.. majd kérdezik tőlem, hogy: "és mondd, hogy kezdődött?" én meg majd: "nem tudom, nem emlékszem. aludtam" :lol: :lol:

Najó, ennyit belőlem... mostanában rendkívül jókat nevetek magamon és a gondolataimon. :lol:

Voltunk reggel vérvételen, és próbáltunk kicsikarni magunkból némi vizeletet is. Ez egy óra eltelte után össze is jött. :twisted: Nem baj, átnéztem a kelengyelistámat, és megelégedve tapasztalom, hogy ha a mai bevásárlás úgy sikerül, ahogy én szeretném, akkor semmi gond, mindenünk meglesz (csak a ruhák még a nagyinál, a cumisüvegek és mellszívók pedig még nincsenek kifőzve, de ez apróság :lol: ).
Ma nem tudom, hogy mennyit leszek, mert este meg anyóspajtiékhoz megyünk Mikulásozni, úgyhogy 8 előtt biztos nem érünk haza! Sőt! Hat körülra megyünk, (ott talizunk) akkor biztos Peti éhes lesz, vacsizunk (el ne felejtsem vinni a homeogyogyókat, mert vacsi után kell bevennem), és még egy kis duma is lesz tutira. Na mindegy... ez van...
Boccs, az offért, így ha visszaolvasom majd, legalább eszembe jut, hogy mit ne felejtsek el! :lol:

Tényleg, hogy van mindenki? Zsuzsi, Linus, Betti, Anikó, és persze deaknezsu (téged egyébként hogy hívhatunk? :roll: :lol: ) és mindenki, akit kihagytam?!

melízzel dominnal és nyafival mi újság? Most már lassan itthon kell lenniük! Remélem minden rendben van!

További jó "várakozó álláspontot" :lol:

Kép


Kép
fcicus
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?