Új privát üzeneted érkezett!

Magdolnam :( :( akkor tényleg nincs más választásod.

Csubi: szép lett a vonalzód.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Juhhhé laptető :lol: :lol: :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Jó dolog ez az őssejt, persze csak nagyon sok pénz....Mármint most minenre annyit kell majd költeni,hogy nem is tudom miből fogjuk ezt megoldani... :oops: A múltkor csak az került 100.000 ft-ba,hogy végül el kellett vetetnem a babát 13 hetesen!!!!!!Hihetetlen mi pénz van ebben a projektben!!!!

Csubi
csubi
 
 

 
 

Gratula a laptetőhöz!!! :wink:
Nati és miért fáj a szurid helye???Mondták,hogy fájni fog??

Csubi
csubi
 
 


hihetetlen hogy milyen műtétek vannak már manapság, gondoljátok el, mikor mi születtünk, sehol semmi....

Kép
andyfekete
 
 


13000???????????????????????,, jajj :( szegény, nem volt elég maga a tény, hogy kell, még ennyi pénzzel is sújtott.

Visszatérve az őssejtes dologra, nem tudom, hogy pontosan mi tartozik a szolgáltatásba, de nagyjából 1M körül van. Mondjuk ez magánklinika (egy kisebb villa), nem tudom, nem kérdeztünk rá a részletekre, mikor meghallottuk/láttuk az árat. A férjem pedig szeretne ilyet
magdolnam
 
 


Kicsit ledőlök amíg az Uram hazaér, mert leragad a szemem.... :D
Írjatok még, lehet,hogy később benézek!!!

MANÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!Jelentkezzzzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!

Csubi
csubi
 
 


Kicsit ledőlök amíg az Uram hazaér, mert leragad a szemem.... :D
Írjatok még, lehet,hogy később benézek!!!

MANÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!Jelentkezzzzzzzzzzzzzzzz!!!!!!!!

Csubi
csubi
 
 


nekünk van BMW-nk fehér, gyönyörű és 17 éves. Imádjuk! nagyon jó állapotban van. Bár nem csoda, mert párom rengeteget dolgozik rajta. Imádja bütykölni.

Magdolnam, szerintem majd keressétek fel a Bolgárkerék utcán a családtervezőt, ott volt ez a szórólap is. ne fizess többet ugyanazért a szolgáltatásért.

Csubi
Jó a vonalzód! Kislányt szeretnétek?

Kép
Kép
nati80
 
 


csak pénz kérdése az egész :( ha meglesz rá a pénz, akkor igénybevesszük ezt a szolgáltatást, ahol Te mondod.

Én is kislányt szeretnék!
magdolnam
 
 


Én is kislányt szeretnék. Bár mindegy, csak egészséges legyen. De ha választnék kislányt szeretnék.

Kép
p__lilla
 
 


Csubi

Nagyon jó a vonalzód! :)

Kép
p__lilla
 
 


Andy

Cuki a babád a neved alatt. Remélem hamarosan már nem csak a neved alatt lesz, hanem a pocakodban is.

Kép
p__lilla
 
 


Őssejt: Én azt hallottam, hogy hiába veteti le az ember a gyermeke őssejtjét, ha ugyanazon gyermek orvoslására akarják felhasználni, ugyanaz a betegség előjön, mert abból a génállományból van, amiből a betegség egyszer már kifejlődött.
Na ezt most jól leírtam, de remélem értitek.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla
Nem biztos hogy örökölt betegség miatt van rá szükség. Lehet más is. De ennek utána fogok járni és felteszem majd, hogy mit tudtam meg.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati
Méred a hődet? Látom a ciklusod felénél vagy. Volt hőleesésed?

Kép
p__lilla
 
 


Manóóóóóóóóóóóóóóó!!!!!!!! Hol vagy??????
magdolnam
 
 


Lilla
Nekem ebben a hónapban nem lesz pé-m, nincs is tüszőm ami beérne. Sajnos.
nem is érzek semmit.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati: nem értem, azt írtad, hogy van egy 10 mm-es tüsződ. Vagy már nem értem.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Nati
Azért én akkor is kíváncsi lennék a hőmre.

Kép
p__lilla
 
 


De ha jól tudom ovu teszteltél is. Csak kíváncsiságból?

Kép
p__lilla
 
 


Kisvirág
Igen van, de az csak a következő ciklusban fog beérni. nem most. Azt különben is érezném a jobb oldalon, de semmi sincs. Elvileg felváltva dolgozik a petefészkem, csak nincs mivel váltogatnia. Szóval, ha jól számolok, akkor dec vége, jan eleje lesz.

Megyek nézni az új Monkot.

Jó éjszakát!

Még benézek.

Kép
Kép
nati80
 
 


Lilla
Csinálom a hőt, mert kérték, de még nincs semmi lényeges. Ovu tesztet most nem csinálok, de azt mondták, nem is jó. Sokat csal. Majd akkor csinálok, mikor tuti van pé-m.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati: akkor most már mindent értek. Akkor sajna tényleg várnotok kell egy hót :cry: :cry: :cry:

Megyek én is tv-zek kicsit.
Jó éjt!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Jó éjt! Én is megyek tévézni, meg kipihenni a tegnapi meg a mai hajtást.

Kép
p__lilla
 
 


jó éjt mindenkinek.
pihenjetek kismamák, leendők meg menjünk hancúrozni

Kép
andyfekete
 
 


Jó éjt lányok megyek Én is alukákni, csak bekukkoltam,hogy elköszönjek és,hogy szóljak nem leszek most 2 napig, mert lemegyünk anyósékhoz és ott nincs net...

Nati, Magdolnam:Igen mi is egsézséges és ha lehet kislányt szeretnénk!! :lol:

Jó hétvégét és írjatok sokat!!!!!

puszi

Csubi
csubi
 
 


szio csubi!

jó hétvégét
pihenj sokat
én megyek bálba, de nem sok kedvem van, kötelező....

Kép
andyfekete
 
 


én meg megnézem a CSI-t, aztán infrázok -hátha használ- és aztán csicsika. Jóccakát mindenkinek Kép
magdolnam
 
 


Sziasztok!
Őssejt:
Amikor szültem, az egyik szobatársamék levetették. A gond az vele, hogy szóltak nekik, hogy ez a minta, amit levettek, 14 éves koráig lesz jó, a gyereknek, aztán már nem. Minőségtől függ, hogy meddig lehet felhasználni, szóval nem egy életre szól.

dokik:
Amikor nekem elment a baba, ügyeleteshez kerültem, mert szombat este volt. Megvizsgált, mondta, hogy nem tudnak mást tenni, befektetni hétfőig. Amíg felvette az adataimat, én alig bírtam válaszolni a sírástól. Ő döbbentem rámnézett, és megkérdezte, hogy most miért sírok??? (Azért baszod, mert ilyen érzéketlen köcsög vagy! :evil: )

Tornászhoz jövő héten szerdán megyünk, alig várom már, hogy túllegyünk rajta...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Aki méri a hőjét, tegyen fel görbét. Légyszi! Kíváncsi vagyok, hogy alakul a hőtök.

Kép
p__lilla
 
 


Mágnes

Lehet, hogy lemaradtam róla, annyit írtatok, de had kérdezzem meg, milyen tornászhoz mentek?

Kép
p__lilla
 
 


Lilla:
Dévényes módszerrel dolgozó gyógytornászhoz. Anna nem ül, nem mászik, és aggódom, mert ezeket már kellene csinálnia...

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Lilla: íme a hőm:

Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok!

Hát ma megvolt az első Lh tesztem. Mivel senki nem irt választ a kérdésemre, igy délután 3/4 1-kor csináltam meg, és negativ lett. Ez volt a 11.napom. Elvileg hétfőn lesz az ovum, a számitott módszer szerint, szóval még ráér az a pozitiv.

Az őssejtes köldökzsinórvér levételen én sem gondolkodom, mert nincs rá keret...Sajnos ez a mai világ, minden a gazdagoknak van. Már az egészség is.

Mindenki kislányt szeretne? Én nem tudom miért, de icipicit jobban hajlok a kisfiú irányába, nem tudom miért. Talán az álmaim...
:)

Valaki kérdezte a hőmérés előtti kevés alvást. Tényleg legalább 5 órát irnak.Ezt én sem tudom betartani, mivel reggelesben hajnali 4-kor mérek, igy délutánosban is akkor kell. Viszont délutánosban van már éjfél-fél 1, mire elalszom, igy 4-ig csak 3,5-4 órát alszom. Nekem sem reális igy a hőm. A héten is, 3 óra alvás után csak 36,3 volt a hőm, reggel 8-kor meg már 36,8. A 8-as hőt irtam be, bár az sem jó, mert eltér az időpont a többitől. Szal ez igy elég szar. A hőmérőzés az egy szakban dolgozóknak, vagy az otthon levőknek kedvez.

Kisvirág, szép a görbincsed!

Ez az enyém, de mint irtam az a 36,8-as nap nem reális. Sztem buktam az egészet... :(

Kép

Kép
jenny29
Mór
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Csak épp bekukkintok, aztán később lehet még jövök :wink:
Igy néz ki a görbém, vonalzótnyelt.... Kép

Szóljatok hozzá!!! :wink: :lol: :roll: :roll: :roll:

KELLEMES HÉTVÉGÉT MINDENKINEK!!!! :lol: :lol:

Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


jó reggelt mindenkinek! Jesszus JEnny, hogy bírod ezt a sok alvást???? Nem tudsz aldni, vagy a munkűd miatt?
magdolnam
 
 


gyönyörű! Tankönyv példa a görbéd :lol:
magdolnam
 
 


jó reggelt!

f.marti nagyon jól néz ki a görbéd!
remélem 1 hét múlva már izgulsz, és nem jön meg.

Jenny hát így nagyon rossz dolgozni is, meg hőzni is.
de kitartás, azért cisnálj ovutesztet.,
mi volt a kérdésed?
ha az hogy mikor kell csinálni, délutánt-estét javasolnak az ovutezstre és 5 napig egymás után mindig abban az időpopntban.

na megyek mosok, meg takarítok... majd még jövök
én még nem tezsem fel a görbém, még csak a 8.napban vagyok.

Kép
andyfekete
 
 


Lányok!!!
Ma már:

Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


köszi a görbedicséreteket :lol: :lol: :lol:
Hiába tankönyvbeillő a görbém, ha nem lesz belőle baba :cry: :cry: :cry:
Most ugy érzem nem sikerült...Már érzem a premens.tüneteket, fáj, görcsöl a pocim, 1-2 ragya az arcomon :cry: :cry:
A multonapba is 13 napot volt fent a hőm, ugyhogy nálam ez nem egy előjel :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Jó reggelt!
Most keltem fel. Kialudtam a tegnapi éjszakámat is. :D
Köszönöm a görbéket. Szeretem nézegetni másokét is, mert mindig tanul belőle az ember. Főleg ha már tudjuk az eredményét is a hónapnak.

Márti
Nagyon szép a görbéd. Jól fent van a hőd. Nekem is ilyen volt a pé után a múlt hónap. Minden nap 37-en. Csak hát nekem lemet a 14. nap. De neked nem fog remélem, és karácsonyra + teszt lesz a fa alatt.

Jenny
Én ma vagyok a 11. napba de még nem kezdem az ovutesztet. Asszem csak a 13. napon, vagy ha lesz tojcsi. Mert elfogy a teszt, és sajnos Ajkán nincs több a Rossmannba. Andyval megvettük az utolsó kettőt.

Kép
p__lilla
 
 


A hétvégén már tényleg advent van. Most kelek ki az ágyból, takarítás, és díszítem a lakást.
Jaj de jó, úgy szeretem.

Vettünk egy mikulást, ami egy fénycsövön mászik fel, azt ki fogjuk rakni a háztetőnkre. Olyan jópofa.
A városunk is már teljesen karácsonyi kivilágításban van.

Kép
p__lilla
 
 


Kismamik!

Hogy vagytok? Reggeli rosszullét és egyéb tünetek?
De jó lesz nektek a karácsony babócával a pocakban. :D

Kép
p__lilla
 
 


Felrakom én is a görbémet, de még sokat nem mond. Amúgy a ciklusom 28 napos lesz, de egyszerűen nem tudom átállítani ezen az angol oldalon. Kép

Kép
p__lilla
 
 


Na most már jó sokat írtam, látom nincs itt senki.

Megyek én is takarítok, meg díszítek.
Délután még jövök.
Sziasztok!

Kép
p__lilla
 
 


Andy

Majd írjál, mikor vagy! Nincs egész nap bekapcsolva a gépem.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla, azt hiszem nekem elkezdődött az émelygős kórszakom. Most megyünk apával vásárolni, hogy mi is díszíthessük a házat. Úgy várom már
magdolnam
 
 


Sziasztok!

elmegyünk most vásárolni, eddig mostam, takarítottam. gyorsan kiteregetek. Aztán du leszek majd. bekapcsolom a gépet, készülök az óráimra.
holnap délig alszom. bár valamit kéne főzni.,


látom nincs senki
akkor majd később benézek

Kép
andyfekete
 
 


Én a tavalyi díszeket rakom fel. Úgyhogy vásárolnom nem kell.

Csak az a baj, hogy még a karácsonyi ajándékok sincsenek meg.
De már elkezdtem őket beszerezni.

Magdolnám

Már a 6. hétnél elkezdődik az émelygés? Akkor még legalább 6 hét hátravan, ugye? De nem baj, a baba miatt megéri.

Kép
p__lilla
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?