Új privát üzeneted érkezett!

pintyus!

nem találtam kicsi képet, csak a gifek kicsik, lekicsinyítettem 80 x 80 pixelre egy programmal, és látod sikerült.

amúgy én is itt világosodtam meg.
nagyon okos vagyok már

Lilla mikor jössz meg angolról?
te meg már nagyon nagyon tudsz englisül

Kép
andyfekete
 
 


andy!!!

nagyon édi ez a fekete cirmos!!! Olyan kis kiváncsi!!! :roll: :roll: :roll: :roll:
Vendég
 


ANDYYYYYYYYYYYY

Hurááááááááááááááááááááá :P :P :P :P :P :P

Laptetőőőőőőőőőőő

Most már tuti meg lesz a baba decemberbe!!!!!
Vendég
 

 
 

ja, persze :lol: már olyanokat mond, hogy pályázaton nyerünk pénzt a tyuk és a malacfarmra :lol: :lol: :lol: :lol: hihetelen fáradt szerintem. Kétlem hogy komolyan gondolja, legalábbis remélem :shock:
magdolnam
 
 


laptető, ez az én hónapom
mondtam a páromnak nyáron, az lenne jó ha decemberben lennék terhes, akkor nem kéne a köv. szeptemberi iskolaévet megkezdenem.

remélem megint boszi voltam.,

képzeljétek tavaly februárban csak véletlenül mondtam hogy biztosan egy napon lesz az esküvőm meg a diplomaosztóm

és bejött
pedig direkt péntekre tettem az esküvőmet.....
mert a diplomaosztó általában szombat....


na mindegy így legyen igazam, igaz Lilla és hogy mi együtt leszünk terhesek
meg mindenki pozitiv teszet tesz a karifa alá
ugye csajok

Kép
andyfekete
 
 


Ki tudja magdolna!!! Ha már ilyeneket mond, lehet tudja a tutit, neked akar kedveskedni bio cuccal. Majd vágni fogod a pipit és a malacot, miközbe házimunkázol, és babóra vigyázol...........
........... jujj :shock: :shock: manapság ezt el sem tudnám képzelni. :wink:
Vendég
 


Pintyus!!!!!!!!!!!

te is laptetőre pályáztál?
akkor bocsi
reggel magdolnam beelőzött
de most megvan.....

de azért nem bízom a szerencsére
lesz hancúr
sőt olvastam hogy kell a férfinak az e vitamin
párom most megint eszik tojást szalonnával

Kép
andyfekete
 
 


na elmegyek egy kicsit dolgozni, be kéne fejezni a másik órarendet
mire visszajövök gyertek csajok

Kép
andyfekete
 
 


Így legyen andy, ahogy mondod!!! Te ténleg boszi vagy, ez is biztos be jön neked.

Esküvői kép?????????????!!!!!!!!! :roll: :oops:
Vendég
 


Én is megyek mosogatni, utánna zuhizni és ágyba, ma nagyon korán lefekszem. Persze elötte még egy hancurra készen állok. :oops: :)
Vendég
 


:shock: ja látom magamat farmerasszonyként :shock: :shock: :shock: Andy, aztán ne vidd túlzásba a munkát!
magdolnam
 
 


nem, nem viszem túlzásba a munkát, nagyon a babyre koncentrálok
látjátok, ki is cseréltem a macsekot.
ez asszem ideálisabb

esküvői kép, pill Kép

Kép
andyfekete
 
 


hát feltettem

Kép
andyfekete
 
 


ez nagyon édes!!!!! :wink: nem nehéz a gyerekekkel? Nekem annyi gyerekhez nem lenne türelmem :roll: :(
magdolnam
 
 


na megyek dolgozom

Kép
andyfekete
 
 


andy... nagyon édes minda két kép, de az eskuvőiből nem sokat látni. :cry:
Vendég
 


Magdolnam

Nagyon fontos, hogy tudd. Ha first-öt használsz a torokfájásra, akkor gargalizálj vele és ne nyeld le, mert akkor a sok baci lemegy. Nekem ezt ajánlották.

Andy
Jó a babás kép. Tényleg jobban illik most ide, mint a fekete cica.

Kép
Kép
nati80
 
 


én lenyelem, mármint a first-öt
magdolnam
 
 


csajok
a fekete macsek szerencsét hoz ám!!!!!!!!!!!!!!!!!
meg a jóképű kéményseprő

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Nem reagáltatok a jósoltatásomra :( Mit szóltok hozzá?

Mágnes: én azért általában írok a hozzászólásaidra ;) Egyébként az enyémre se mindig reagálnak. De elég sokan vagyunk és nem is várható el, hogy mindenki mindenkinek írjon ;)

Magdolnam: jobbulást neked. Én szedtem antibiotikumot is terhesség alatt. Semmi baja nem lett a gyereknek. Én csak 6 hétig dolgoztam utána veszélyeztetettként itthon voltam. A first tényleg jó torokra.

Nati: minden nőnek egy tüsző érik be egy hónapban nem???? Én így tudom.
Figyi a hormonvizsgálatot megadott napon végzik. A ciklus 19-24. napig kell a hormonprofilt megcsinálni. Ezt nem mondta a doki? Mert tökre nem mindegy, hogy a ciklus hányadik napján vagy.

Andy: sajnálom a szemed. Ha pocakos leszel mindenképp konzultálj szemdokival!!!

Jenny: örülök, hogy jó dokihoz kerültél. Sokat számít nagyon!

Mágnes: sajnálom, hogy gond van Annával. Vagyis nem is biztos, hogy gond van, lehet csak lusti kicsit. Szerintem nem fog fájni a vizsgálat neki.

Erika: sajnálom pirit :( Én nem tudom segít-e a premens, de én szedem. Most kezdtem ebbe a hónapban.

Manó: merre vagy? Nem mesélsz bővebben? És kép nem tudsz képet tenni a bébiről???

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


kisvirag, ha nem láttad volna én reaáltam a josolasodra, :cry: de az én dolgaimra sem reagálnak mindig, de ez nem gond hisz tenleg nagyon sokan vagyunk és sokat irunk egy nap. Sokszor fel nap mig vissza olvasom ha nem vagyok itthon.
Vendég
 


Andy bejelöltelek az iwiwen! Nagyon helyesek vagytok!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Pintyus: én nem olvastam sehol, de megnézem mégegyszer.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Átolvastam megint, de lehet ennyire vak vagyok. :?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


na, megint itt vagyok! Képzeljétek el, mi történt eddig.
Elmentem vásárolni most du., azért nem voltam mostanáig. Az emberemnek holnap lesz a névnapja, szóval akartam neki venni a telefonjába micro sd kártyát a T-mobilban. ott nem volt, és átirányítottak a 3 üzlettel odébb lévő T-pontba, hátha ott van. Volt is, de ti hallottatok olyat, hogy nem lehet kártyával fizetni? Pedig volt ott terminál, csak a számlafizetésekhez, de ha vásárolni akarsz, akkor azt nem tudod kifizetni. Hát persze nem vettem ott meg, mert kp. az csak minimálisan volt nálam. Gondoltam túljárok az eszökön, és átmegyek a Pannonhoz, pedig nem igazán kedvelem őket. Ott vártam egy órát, lett is volna sd kártya, csak 3000Ft-al többért, mint amit én szántam rá. Főleg, hogy ugyan az az sd kártya a T-pontban volt olcsóbb 3000Ft-al. Szóval elszúrtam jó egy órát ezzel, és még ajándékom sinics. De vettem Elevitet, ovu tesztet, csokit, szóval azért mégsem volt hiába a shopping.

nati, egyébként szerintem fogom csinálni tovább is a hőgörbét, csak attól tartok, hogy már ez is egy kicsit rágörcsöltet a dologra. Majd meglátjuk.

magdolnam, jó fej egy férjed van. :lol: :lol: Az enyém is szokott félrebeszélni néha. :lol:

Andy, én is kicsiboszi vagyok. Éltalában amit mondok, az be szokott jönni. Meg is szoktam érezni előre egy csomó mindent. Egyébként nekünk most azért nem jött össze, mert a nőgyógyászom mondta, hogy ne nyáron akarjak szülni, én meg mondtam, hogy jó, akkor áttesszük őszre. Na tessék, most már csak szeptemberi babánk lehet. Hát az meglesz. :D

Kisvirág, hanyadik oldalon van a jósoltatásod, valószínüleg átfutottam rajta, de elolvasnám. Nem tudtam venni Premenst, a patikában nem tartottak.

Pintyus, nekem a kedvenc mesém a micimackó, és abban malacka. Szóval imádom a feltett képedet. :lol: Neked lassan pé-d lesz nem? Hát akkor mindent bele. :wink:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Erika: végülis "csak" annyit jósolt, hogy hamarosan babás leszek. :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Erika: jól megszívtad a vásárlást. :( Holnap mehetsz újra.
Nálunk se volt ez a gyógyszert, de megrendelte a gyógyszertár. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág
Reméljük igaza lesz a jósnőnek és tényleg hamarosan babás leszel.
nem mondta a doki mikor kell csinálni, de lehet, hogy megkérdezem, mert akkor még pont el tudnék menni. Te tudod hogy csinálják? 3x vesznek vért azt tudom, de mennyi időközönként? Azt hallottam valahol, hogy kétnaponta kell menni. Igaz?
Egyébként következőleg dec 17 körül megyünk, mert akkor lesz vége elméletileg a ciklusomnak.
majd beszélek a dokival jövő héten.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati: én a 21. napon voltam és csak reggel levették a vért és 2 nap múlva volt eredmény. Ennyi. Nekem a prolaktint és a progeszteront nézték. Itt van egy tábla, hogy mit mikor szoktak nézni.
http://www.infertility.hu/hormontabla.htm

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág, én is voltam jósnőnél októberben. És olyan volt, mintha az eddigi életemet, könyvből olvasná. Félelmetes volt. Nekem is jósolt babát, és akkor gyakorlatilag még nem is volt róla szó. Rá kb egy hétre döntöttük el. Kérdezte, hogy próbálkozunk-e a babával, Akkor mondtam neki, hogy még nem, aztán mondta, hogy pedig most van itt az ideje. Erre rá egy hétre eldöntöttük. A jósnő szerint egy éven belül valamilyen módon baba lesz. lehet, hogy még pocakban, de már lesz. és kettőt jósolt. Szóval nálunk ez van. :D

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Sziasztok!

Hoztam Nektek egy kis meglepit! :lol: Kép

Csubi
csubi
 
 


Nem bírtam ki holnapig és elmentem a dokihoz!
Ott az az apró pötty a kis drága,látjátok???
Úgy vert a szíve, hogy nem is hiszitek, nagyon örültem Neki!!!

Megyek viszaolvasni!

Csubi
csubi
 
 


Csubi
Csodaszép kis Pötty. Hány hetesnek mondott?

Kép
Kép
nati80
 
 


Szia Nati!7 hetesnek kb és annyi is vagyok az utsó piri szerint is, mert ma vagyyok 7 hetes és 2 napos...

Csubi
csubi
 
 


Csubi!

Csoda szép babszemed van! Vigyázz magatokra!

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Erika: fú de jó. Reméljük bejön nektek is a jóslás. Nekem csak kártyát vetett, de annyira igazak jöttek ki, hogy csak lestem. Eddig nem hittem benne, de szerintem van benne valami. ;)

Csubi: ez igen. Nagyon helyes a kis pöttyikéd. Vigyázz rá nagyon!

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Láttátok a Fókuszt? Hogy ennyire lelketlenek legyenek az emberek. Teljesen kiborultam, amikor a beteg kisgyerekről volt szó, aki sajnos meg is halt. És az anyját nem engedték ki a börtönből. Mondjuk az anyát abból amit hallottam nem is tudnám elítélni azért amit tett. 20 évesen elborult az agya, és megölte az apját, aki gyerekkora óta erőszakoskodott vele, stb.Nem tudom, de ilyenkor valahogy az ítéletnek másképp kéne kinézni, mint 6 év börtön. Ti hogy gondoljátok? Szegény Marsi Anikó is ott zokogott élő adásban. Hát meg tudtam érteni.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Csajok!Mire végigolvastam a 3 oldalt amit termeltetek-mondjuk közben tartottam kaja szünetet is :D -addigra olyan álmos lettem,hogy mennem kell aludni..
Képzeljétek,hogy bementem a nőkdokihoz és azt kérdezte Tőle,hogy mi a baja miért olyan morcos,vagy levert???Én meg mondtam Neki,hogy nem vagyok morcos,csak nagyon álmos,fáradt, mert terhes vagyok!!És akkor mosolygott :lol:

Mano:Írj,hogy mi volt, nem ér csak így eltűnni!!!!És miket mondott,hogy mit egyél???Mit csinálj??

Nati:Szörnyű, milyen hírt kaptál :evil: Én is ideges lennék a helyedben,de ne aggódj addig amíg van remény!!!!!!!!!Mindern jól alakul majd meglátod!!!!!

Muffin a férjed egy tünemény!!!
És a Tiéd is Magdolnám!!!!
Azért itt megjegyzem,hogy hála az égnek az enyém is! :wink:

Csubi
csubi
 
 


hova lett mindenki? na jó, akkor lehet, hogy kikapcsolok én is. Kiért izgulhatunk legközelebb, és mikor? vagy most mindenki középidőtájt jár?

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Sajnos nem látam a Fókuszt Erika,csak azt a részt amikor a Marsi elkezdett sírni.De a leírásodból szörnyű story.... :(

Megyek, mert a párom beígért egy kis nyakmasszírt! :lol: :lol:
Holnap korábban jövök és akkor többet tudok írni!!!!

Jaj lányok, annyira megkönnyebbültem,hogy minden rendben a kis édesemmel!!!!!!Már napok óta rettegtem,hogy mi lesz, ha odamegyek és üres a petezsék,vagy valami....DE MINDEN OK!!!!!!!!!!!!!!!ÉS AZ IS MARAD!!!!!!!

Hajrá csajok,aktív estét :wink: a kismamiknak pedig jó pihit!!!!

Csubi
csubi
 
 


Vagyok, csak a fiam altattam. Nagy nehezen elaludt.
Én csak azt láttam, hogy a Marsi nem tud megszólalni a könnyeitől. A történetet nem láttam.

Csubi: nem csoda, hogy fáradt vagy. A kismamiság ezzel jár ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Csubi: örülök, hogy boldog vagy. És minden rendben lesz a továbbiakban is. Egyébként én is minden vizsgálat előtt izgultam nagyon, de ez teljesen normális. ;)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok csajok!

Sajnos ma nem tudtam jönni. Reggel fél 8-tól este 9-ig dolgoztam. Teljesen ki vagyok purcanva. Kezdődik az év végi hajtás.

Andy
Bocs, hogy nem írtam, és nem voltam angolon sem. :cry:

Kép
p__lilla
 
 


Csubi

Nagyon jó a kép a kis pöttyödről. Biztosan jó volt hallani, ahogy ver a kis szive. Biztos minden rendben lesz.

Kép
p__lilla
 
 


Amúgy a hőm ma is 36,5 már 4 napja. Eléggé stabilan tartja. Kíváncsi vagyok, a pékor nekem lemegy-e. Mondjuk most vettem ovutesztet, pár nap múlva kezdem.

El is köszönök, mert megyek az ágyikóba. Holnap is korábban megyek, 6-ra. :cry:

Andy, ha holnap hazaérek írok.

Jó éjt csajok!
Kismamik vigyázzatok magatokra és a babátokra!
Puszi

Kép
p__lilla
 
 


Lilla: peteéréskor lemegy a hő? mert én is folyamatosan mérem és nekem tegnapelőtt lement, tegnap fel és ma megint le. De még nem lehet pém ugye?

Holnap nem leszek csak este.
Jó éjt mindenkinek, bár szerintem már mindenki alszik :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


kidobott. szóval. Gyönyörű a ruhám, majd teszek fel képet. Csak most értünk haza úgyhogy hulla vagyok de vártam egy emailt aztán gondoltam egy-két sor belefér. HSzerintem majd csak holnapután tudok jönni, mert holnap nem alszunk itthon. Majd akkor mesélek. Jó éjt mindenki!

KépKép
muffin
 
 


Kisvirág
Pé akkor van, ha a hőd lemegy és utána fel és fent is marad. Szerintem ez normális hogy egyik nap fel megy másik nap lemegy. Pé elvileg bármikor lehet, de ha 28 napos a ciklusod, akkor a 12-17. nap között, szerintem. Szóval akkor tudhatod biztosan, hogy volt, ha utána fenmarad a hőd. Remélem érthetően írtam le 3/4 2-kor. Nem tudok aludni és holnap 6-ra megyek dolgozni. Hogy fogom kialudni magam??? A guta meg üt, hogy nem jön álom a szememre. És hogyan fogok így hőt mérni?

Kép
p__lilla
 
 


JÓ reggelt csajok!!!

Én felteszem nektek a görbémet, mert én ebből semmit nem értek!!! A görbe szerint nekem nem is volt pé- Mert a hő nem is ment le de fent sem maradt, pedig az ovu teszt teljesen erős 2 csíkot mutatott. Össze vagyok zavarodva. :cry: :cry: Hátha ti tudtok mondani valami okosat. Szerintetek még legyen hancur ma is meg holnap is??? :?: :?:

csubi!!Gratulálok a kis pici pöttyhöz, csoda szépen be ágyazódott. Mostantól vigyázz rá nagyon.

Kisvirág neked még van egy kicsi a péig. Olyan rossz ez a várakozás. Már alig várom a 13-át. Akkor nem kéne megjönnie. :roll: :roll:

Most megyek a városba, csak délután leszek.
Vendég
 


Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?