Új privát üzeneted érkezett!

Bien:én mint nagy szex és new york rajongó neki parancsolnék:
(kicsit túl van gyúrva, de a feje isteni)

Kép
Vendég
 


Sziasztok mindnekinek!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nóri, ma (is) nagyon humorodnál vagy! :lol: Halálra röhögöm rajtad magamat! :lol: :lol:
A műtétből az altatás miatt semmit sem éreztem, viszont az oda vezető út, hát nem volt valami leányálom. Áprilisban állapította meg a dokim és csak szept. végén volt a műtét. Először kezelgettek, ecsetelgetés, kúpozás stb. Mivel semmi sem használt sőt egyre rosszabbul lettem és már 45 kg is alig voltam! Így lett a dologból műtét. Ja, egyszer képzeljétek már felszerelkezve bementem a kórházba reggel 8-ra és a felvételin mondta a dokim, h. nagyon sajnálja de ma nem tud megműteni mert elromlott az a lézergép amivel csinálják. :twisted: Nem röhejes! Ja és az összes műtét előtti vizsgálatnak "frissnek" tehát 1 hónaposnál régebbinek nem szabad lennie, úgyh. mindent újra: vérvétel, ekg, vizsgálat!
Na mondjuk az egészet magamnak köszönhettem, mert akkoriban nem voltam ám ilyen lelkes orvoslátogató, és volt már 1-2 kellemetlen tünetem de úgy voltam vele, h. majd csak elmúlik...hát nem. A dokim szerint az utolsó pillanatban mentem, mert ebből már csak egy lépés a méhnyakrákig! :evil: Na ez egy jó kis lecke volt! Azóta mint a kisangyal megyek minden sz@rra! :D
Na ezt most jól elmeséltem! :lol:
Vendég
 

 
 

Lányok!!!! Képzeljétek, el kezdtem hőmérőzni..... szájbannyelv alatt.... digi hőmérőnk van.... szerintetek jó ott, vagy esetleg máshol hatékonyabb?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Egy kis sztori tőlem is: velem a 18. szülinapomon közölték, hogy tüdődaganatom van....igaz, előtte azt mondták,hogy a mellemben meg vannak nagyobbodva a mirigyek.... hurrá orvosok!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


http://www.net-cafe.hu/show.php?md=c&id=47

Bocsi de én csak ilyen bénán tudtam feltenni az isteni Bradtet! :wink:
Klikkeljetek!
Vendég
 


arikon: Na egye fene..... csak valaki rakjon egy vodröt az állam alá, hogy abba fojjon a nyálam :lol: :lol:

Amúgy nekem is hidegrázásom van a fekete díszektől..... elég undik :x :x :x

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Cicukáim,

Nekem itthon van egy saját hosszúhajúszőkepasim :lol: :lol: :lol: Láttátok a wiw-en, nem? :wink:

Zsuzska, szerintem ne a nyelv alatt mérd, dokim szerint az nem megbízható. Inkább popsiban, vagy hüvelyben mérd!

Arikon, ez elég durván hangzik. Most majdnem megkérdeztem, milyen tüneteid voltak, de aztán rájöttem, hogy más sem kellene a jól fejlett hipochondiámnak :roll:

Kép
bienvenue
 
 


Na, még egy fekete dísz ellenes csajszi - de akkor tényleg, ki veszi meg???

Kép
bienvenue
 
 


Zsuzska,

Te vagy az iwiw-en?

Kép
bienvenue
 
 


Arikon:úgy is kell, inkább menni kell kétszer is, mint egyszer sem.Én is csak pár éve vagyok ilyen kis lelkes, szépen minden évben megyek fogászatra, tüdő és rákszűrésre, meg egy vérképre is.Így vagyok nyugodt. :wink: Pedig ha látnál ma élőben, ...hát nem mondanád, hogy milyen kis humoros vagyok...mert amúgy nem vagyok nagy formában.

Zsu:az én véleményemet ne kérdezd hőmérő ügyben, jobban jársz. :wink:
Vendég
 


Bien:dart weader vagy zorro
Vendég
 


Nóri :lol: :lol: :lol:

Milyen, ha formában vagy, Te kis humorherold? :lol:

Kép
bienvenue
 
 


Sziasztok Lányok,

Látom ma is jó a hangulat :lol:

Nekem is van extrém orvosos sztorim. A családtervezési tanácsadóban ahol voltunk anno kivizsgáláson, kiderült, hogy a nőgyógyász általános iskolai évfolyamtársam. Hát legszívesebben kiszaladtam volna a rendelőből, mert az ugye más ha egy "idegen" vizsgál, na de régi sulis haver...elég gáz volt...szerintem még ő is zavarba jött.

Zsu: én nyelv alatt mérek, nekem azt mondták megbízható.

Bien én is jelöllek iwiw-en ha nem baj, de csak este mert idebent nem elérhető az oldal

Kép
Kép
mirci74
 
 


na mi van most meg mindenki eltünt? :shock:

Kép
Kép
mirci74
 
 


Bien:tudod, néha muszáj kicsit oldódni és más témát is elővenni, mert én sokszor megcsömörlök az állandó babaproject-témában.Olyankor olvasóüzemmódban vagyok.És szerintem ez a mostani hangulat sokkal jobb.Vagyis iyen is kell.Vagy mi...értitek remélem. :roll:

Mirci:ezer éve!Húú, én be sem vállaltam volna azt a vizsgálatot. :oops:
Mit szólsz a fekete díszekhez? :lol:
Vendég
 


Bien: Igen, fent vagyo én is: Nagy Zsuzsa

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Szijjjaa Mirci :lol:

Szerintem is elég gáz lehetett, hogy volt sulitársad kotorászott benned... Viszont képzeld, az Anyukám nőgyógyásza az egyik volt gimis osztálytársa, és Anya direkt jár hozzá, épp emiatt. Hát, nekem furi lenne, az biztos :oops: Viszont az egyik barátunk is nőgyogyi lett, baráti társaságban poénkodott is egyszer, mikor kicsit többet ivott, hogy megyünk még az ő utcájába... :?

Persze, jelölj, majd jól visszaigazollak 8)

Kép
bienvenue
 
 


Ti milyen néven vagytok?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Nóri,

Igazad van, néha már nekem is sok a nyákból meg a hőmérőzésből :lol:

Zsuzska, segíts kérlek, nálam nem működik a wiw-en a keresés funkció............

Kép
bienvenue
 
 


Mondjatok nevet és akkor megjelöllek benneteket :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska, Fentebb én leírtam az enyémet :wink:

Kép
bienvenue
 
 


Sziasztok! Visszaolvasva többen is írtoták, hogy a mettel próbálkoztok a fogyással vagy azzal fogytatok le, stb. .... Mi ez a met? Nekem a Metabol jutott róla eszembe? Erról van szó vagy valami másról?
Vendég
 


Nóri: hát akkor már ciki lett volna kirohanni a rendelőből....
A fekete dísz neke is kissé extrémnek tűnik. Nálunk bordó arany lesz a fa.

Bien, Zsu, ha bejelöltök visszaigazolok de csak este tudok. Megírom priviben a nevet. Engem könnyű megtalálni.

Kép
Kép
mirci74
 
 


A lánykori nevem Kurucz Zsuzsa

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,

Meeeegvagy :)))))))

Kép
bienvenue
 
 


Te is megvagy Bien :lol: :lol: :lol:

Micsoda világjárók vagytok!!!!!!

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Mirci: Bejelöltelek:-)

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Kinek van kedve ilyen időben doglozni??????? MEnjünk inkább haza, nem???

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Oksi este én is mindenkit visszajelölök. Külön csoportba raktam a babanetes lányoklat. :)

Kép
Kép
mirci74
 
 


jó ötlet zsu

Kép
Kép
mirci74
 
 


Mirci: Te mivel foglalkozol??

És a többiek?? Ki mit csinál?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


értékesítési referens vagyok egy ruházati cégnél

Kép
Kép
mirci74
 
 


és érdekes? szereted?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


és érdekes? szereted? mit csinál egy ért. referens?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


szeretem, mert elég nyüzsgős munka. Látom te könyvtárban dolgozol, az sem lehet rossz. Én imádok olvasni.

Kép
Kép
mirci74
 
 


Hát néha megesz az unalom...... de szeretem.... olvasni is szeretek nagyon, bár elég kevés időm jut rá sajna :(

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


és ti mióta próbálkoztok a babával?

Kép
Kép
mirci74
 
 


Zsuzska,
Priviben megírtam a nevem! :wink:

Nórika,
küldök sok-sok pozitív enerdzsit!! Tudod nálam mindig van tartalékban! :D
Mirci,
De jó, h. vagy? Látom a pipid lelkesen töri a tojásokat! :)
Vendég
 


arikon: be is jelöltelek :wink:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Visszaigazoltalak! :wink: Nagyon különleges volt az esküvői csokrod!
Vendég
 


mirci: Tavaly áprilisban hagytam abba a bogyómat és azóta gyakorlatilag nem tettünk semmit, hogy ne jöjjön.... de nem akar :cry: :cry: :cry:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Csajok, nem hiszitek el, mi történt! Miután itt megszavaztattalak Benneteket a fekete díszekről, most hívott egy ismerősöm, hogy kééépzeljem, csodaszép díszeket vett a városban, és már alig várja a karit. Na, sejthetitek, volt egy megérzésem, mondom és milyeneket vettél? Óóó, csodaszép feketéket, idén ez a divat!!!! No comment :twisted:

Kép
bienvenue
 
 


mirci: És ti mióta próbálkoztok?

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


bien: hát én fel nemraknám semmi pénzért sem..... elvégre ez ünnep, nem :?: :?: :?:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Bien: mondom ln, hogy ez a trendi! :shock: :? :shock: :?
(de kis maradi vagy)
Vendég
 


Tök jóóóóó.... rájöttem, hogy az iwiw-ben hogyan lehet csoportokat létrehozni..... milyen okos is vagyok :oops: :oops:

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Jaja, ez a divat, meg a félszem, mi? :wink:

Kép
bienvenue
 
 


nóri: Te felraknád????

Zsuzska

Kép
Kép
kuzsanna
 
 


Zsuzska,

Nóri csak viccőt, igaz, csajos? ;-)

Jaj, annyira izgulok, mi van Babszival... :roll:

Kép
bienvenue
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?