Új privát üzeneted érkezett!

a gőrbéd alján van egy link azt bemásolod ide az ablakba

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


upsz!
Enyém lett a laptető :oops:
Andy:
egy jó hosszú link, azt másold be ide

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


szio
hát tied a laptető

tuti terehes vagy

Kép
andyfekete
 
 

 
 

majd jövök nem siekrült

Kép
andyfekete
 
 


bemásolom az enyémet, hogy meglásd, ilyesmi kell legyen a tied is:

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/a ... 08000_.png

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 



Kép
andyfekete
 
 


IGEEEENNN!!!! :wink: :lol: :lol: :lol:
Látod sikerűlt!!!!! :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


márti!

és akkor ezt neleh ide betenni, csak te meg tudod nézni

mert akkor jól csináltam

remélem este meg tudom változtatni a 16.napot 26ra

Kép
andyfekete
 
 


szio


és köszi mindent,most megyek


jó napod legyen

Kép
andyfekete
 
 


Köszi, viszont neked is! :lol: :lol:
És szivesen a segitséget!
Bármikor! :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Jó reggelt csajok

Látom nem vagytok túl sokan!!

márti: te tuti terhes vagy, enyire nem csaphatnak be a tünetek és a görbéd!!! Jupiiiiiiiiiii lesz 3-dik babó. :D :D :D :D

Andy, ne légy szomoru, meglátod ebbe most már sikerülni fog. Fő a pozitiv hozzáállás!!!
:P :P :P
Én valahogy úgy érzem hogy ebbe a hóba nem fog sikerülni, nem tudom miért, van egy ilyen feelingem. És a peteérésemet sem érzem, pedig elvileg holnap kéne legyen, semmim nem fáj, a hőm is ugyanannyi, tegnap negativ lett az ovu tesz. Szoval csupa rossz dolog!!! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

jenny, köszi a linket.

nati mano!!!! kivancsiak vagyunk a mai nap eredményére!!!

Nati tuti jol telik pesten, czeizer, shopping. :P

marti, felteszem én is a görbém, nézd meg légyszi, mi a véleményed??? Nem kelene már leessen a hőm???

Nem értem én már ezt az egészet.

http://www.ciklus.hu/images/diagramok/d ... 08000_.png
Vendég
 


márti, látom keményen ment a hancur nálatok.
Én azt hallottam hogy naponta nem a legjobb, de látom nálad bbe vált. :P :P.
Vendég
 


szia Pintyus!
ne aggódj, nem midnig jelzi hőcsökkenés a pé.-t!
És az sem kőbevésett, hogy a 14.-napon érik a peteselyt
nagyon sokat láttam akinek a 17-19. napon volt pé.-jük!
Ti csak akciózzatok mostanság minél sűrűbben és meglesz az eredmény :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Kösz a bíztatást!!

Az se baj ha minden nap akciózunk??? Páros nem fáradt ki a mindennapi dologba???
Vendég
 


Én azt vettem észre, hgy amikor általába van a pé.-m, vagy közeledik, egyszóval pé.-tájékán, jobban kivánom a kexet :oops: :oops:
De ezt kimutatták a statisztikák, hogy ugyanugy mint az állatvilágba a nöstény vonnza a himet, ugy az embereknél is van hasonlóság :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Párom élvezte, de még hogy :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


háát nagyon jó nektek hogy vannak ilyen tünetek... és hogy a párod is álvezi. Az én férjem fáradt lenne minden nap hancurozni, de megpróbálom, hátha össze jön, és élvezni fogja.

Kösz mindent.
Vendég
 


Állitolag a kiskatonák tovább birják, van amelyik 72 órát is kibir.Nem muszáj naponta, ha kényszerből jön, akkor nem annyira jó :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


sziasztok csajok, bekukkantottam egy kicsit. 2napja tiszta káosz van a melóhelyemen, nem működik kellőképp a hálózat, így nem tudtam netezni :evil: mire hazaértem hulla voltam :(

A férjem már 3napja beteg, úgy vigyáztam, hogy ne kapjam el, erre ma arra ébredtem, hogy kapar a torkom és hulla fáradt vagyok. Tök jó, elkaptam :twisted:

Képzeljétek, nem tudom, hogy hogy van ez, de tényleg én is azt olvastam, hogy 3hónapnál előbb nem nagyon látszik a poci. Háááááááát :roll: nekem lehet látni, anyós is meg apa is megjegyezte, úgyhogy ha karácsonykor megyünk anyámékhoz, akkor tuti meg kell mondani, mert nem tudom letagadni. Már csak a munkahelyemen kellene egy kicsit még kihúzni
magdolnam
 
 


szép jo napot csajok!!!!

Pintyus:mi minden nap akcioztunk és remélem jot mond majd a doki :lol: .akkor nem tanácsos ha apának vevés a kiskatonája.szerintem ha jolesik csak akkor érdemes mert a kötelező az olyan eröltetett!!!!!!

hogy vannak a betegek??????izgulok a doki miatt :oops: .az én kismamis könyvem azt irja hogy 16 hét körül lesz nyilvánvalo a környezetünk számára de hát már nekem is szűkeke a gatyáim....ezt is meg akarom a dokitól kérdezni.meg hogy lehet e hancurozni meg hogy lehet e inni a Normaflort.nekem az nagyon jot tesz a pocakomnak nem vagyok felfujodva és wc-re is tudok menni.nem iszom mindig csak kura szerűen de jo.

gondoljatok rám délután!!!!!!
olyan rossza családnak nem akartuk még elmondani de a gyerekekért,4-kor kell menni és a doki 4-től rendel egy másik városban nem tudom hogy lesz,lehet kormolok valamit anyunak hogy menjen el a fiukért.de már a gondolattól is lelkiismeret furdalásom van........ :?

megyek olvasni!!!!!

mano
manocska2008
 
 


Magdolnam:
ha veszel valami bő cuccot nem takarja el?

Manó:
izgulok miattad!

Ja és elfelejtettem valamit:
Muffin:
tényleg végigizgultuk volna a fél napot amig megtudtuk volna hogy minden ok., de szerintem ez normális :wink:
Vigyázz magatokra és PIHIZZ NAGYON-NAGYON SOKAT!!!!!!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


igazad van, megpróbálom azzal, max ha rákérdeznek, akkor nem titkolom
magdolnam
 
 


de gyűlölök beteg lenni!!!!!!!!!!!! Szakad rólam a víz és fáj a torkom, folyik az orrom :( remélem a kis Pötyikémnek nem lesz baja! Nagyon parázok tőle. Ez volt a rémálmom, hogy beteg leszek terhesség alatt.
magdolnam
 
 


Magdolnam:
gyógypuszikat küldök.........
Ne aggódj, a kis pöttyödnek nem lesz baja, én is mindkét babámmal ilyentájt voltam beteg, folyt az orrom, fájta torkom, lázam volt stb... és mégis egészségesek lettek :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


basszusssssssssssss

meg irtam jo hosszasan és mire elküldtem azt irta ki hogy az oldal nem található. Ez nagyon idegesitő.
:evil: :evil: :evil:

Na szoval sziasztok csajok!!!

látom egyre többen vagyunk.
Miért titkoljátok a szülőktől????? :?: :?: :?: :?:
,
Magdolnam: nincsen képed a pocirol??? Ugy megnéznénk. :roll:

sajnálom hogy betegek vagytok, szerintem nem ártasz a babának csak akkor lenne veszélyes ha nagy lázad lenne. Amugy azt
tudjátok hogy az egyik e keves gyogyik kozul amit be lehet venni az az algopirin. A baratnom 14 hetes és az o vedonoje mondta hogy nyugodtan be veheti. :) :) :)

Manocska: nagyon izgulunk ma érted és várunk vissza a jó hírekkel, babás képpel, és kismamis vonalzóval. :wink: :wink: :wink:
Vendég
 


Sziasztok!

MAgdolnam, hamar gyógyulj meg, sok vitamint a babának!!!!!
Manó, NAti, nagyon drukkolok nektek mára! Holnap meg majd visszaadjátok nekem. :) Bár nekem nincs tétje, mert csak rákszűrésre megyek. Tegnap este volt hancúr, ma meg tojásfehérje...
Pénteken ovutesztelek, már nagyon várom!
Ma összetaliztunk egy barátunkkal, vele volt a 4 hónapos babója, olyan édi volt, be volt öltöztetve, csak a rózsaszin cumi látszott ki. :D
Márti, drukkolok nektek!!! Erika, te se add még fel!!!!
Amúgy a fertilityn is át lehet állitani celsiusra, már nem tudom, ki irta, hogy ott kelvinben mér.
Jók legyetek csajok, szép napot, itt 7ágra süt a napocska, nekem meg mindjárt mennem kell megint melózni. Egész délelőtt a várost jártuk megint, és már megint dolgozni kell.... :cry:
Sok puszi nektek!

Nyuszifülű, merre vagy???????
Csucsu??????????

Kép
jenny29
Mór
 
 


Magdolnam:
Ne aggódj, nem lesz semmi gond a babával! Nekem 30 hetesen 39.6 volt a lázam, és semmi bajunk nem lett, pedig nagyon megijedtem.
Igyál teát, csak ne túl sok gyógynövényeset, és pihizz!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


A betegeknek: egyetek sok citromot mézzel, ennél dúsabb C vitamin forrás nincs is. Igyatok sok forró teát, és ágyba bújni. Nem kéne anyit melózni!! :?

Szia Jenny!!!

Akkor hajrá nektek!!! Most nagy akciózás következik, nálatok is, nálink is az van. de én úgy érzem nem lesz semmi belőle most. :(

nati biztos gazdagabb már sok infóval, kiváncsi vagyok miket tudott meg, nem mindennapi dolog czeizellel tárgyalni, nagy szerencséje van. És nekünk is nagy szerencsénk van mert elmondja.

Itt is nagyon szépen süt a napocska, de naaaaaaagyon hideg van. BRRRR :roll:

Mennem kell csekkeket be fizetni!!! :x
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Látom mindenki megvan. Én már túl vagyok a náthán.... :lol:
Szombaton voltunk a családnál, ott volt a sógornőm babája is, a másik sógornőm meg terhes. Elsirtam magam, mikor megláttam. Szerintetek ez gyengeség?
Sajnos nem vagyok jóban a férjem családjával emiatt elég feszült volt a légkör, vágni lehetett volna. Nagyon felidegesítettem magam rajta......most márkezdek jobban lenni, de belül nagyon fájt, hogy hozzám se szóltak.....
Mit tegyek??

Puszi,
Adri

Kép
Kép
odri
 
 


Sziasztok!

Gyorsan visszaolvastam. Jó sokat írtatok :)

Mi tegnap délután megvettük a maradék kari ajándékokat is. Elég későn értünk haza, nem tudtam már este jönni.

Pintyus: tudod én itthon vagyok gyeden, és mikor a kölyök jól elvan egyedül ideülök kicsit. :) Meg én wordbe jegyzetelek napközbe. Ha a párom itthon van, akkor ugye két gyerekem van itthon, és akkor én se tudok itt „lógni” egész nap. :)
Nekem nem szokott barnázás lenni középidőbe, úgyhogy passz mi ez.
Nekem vegyes színű lesz a karifa. Most nincs pénzem új díszekre.

Nati, Manó várjuk a híreket! És mennek a drukkok!

Muffin: jól megijesztett a kis csibész. Azért pihizz amennyit csak tudsz.

Csubi: valahol megértelek, hogy otthagynád a beteg babát a kórházba. A barátnőmék nem hagyták ott és már szépen el is váltak a férjével. Mondjuk az ő babája szívbetegséggel született, és ebből adódott oxigénhiány miatt autista lett a kisfiú.

Erika: addig ne add fel, míg nem jön meg a piri.

Márti: a fertin be lehet állítani, hogy celsius fok legyen! Fú király a görbéd. Lehet pocaklakód van :) Én is pékor jobban kívánom apát :)

Andi: tegnap én is vagy 2 órát szarakodtam a fertivel. Én szerintem maradok a ciklus.hu nál.

Magdolnam: jó hogy jelentkeztél már aggódtunk. Jobbulást nektek! Nekem olyan 16. hét körül lehetett látni mintha apró pocakom lenne, de aki nem tudta az nem is sejtette, hogy pocakbaba van a dologba. :) Mikor afp-re mentem akkor a kiskönyvet lobogtattam, hogy kismama vagyok és engedjenek előre, mert a pocakot nem lehetett látni :) Félidős voltam mikor nyelvvizsgázni mentem és akkor már a vizsgáztató rá is kérdezett, huh emlékszem milyen boldog voltam, hogy már látszik a pocak :) :)
Nyugi a babónak nem lesz semmi baja!

Bocsi, hogy nem írtam mindenkinek, de elég nyüzsi ma a kölyök. Bár most elaludt. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Jajj Odri. Sajnálom, hogy ilyen helyzetbe kerültél. Én is tuti elbőgtem volna magam, ez nem gyengeség!
Talán próbáld kerülni a sógornők táraságát, ha megteheted, ha nem akkor vágj jópofát, meg poénkodj velük, az tuti dühíteni fogja őket. Ne hagyd, hogy lássák rajtad, hogy szomorú és csalódott vagy,mert ezt csak kihasználják és méginkább le fognak tojni.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Szia Kisvirág!

Köszi megfogadom a tanácsod. Az a baj, hogy egyáltalán nem érdeklem őket. Mikor elvetéltem, a kórházba se jöttek be, és nem is érdekelte őket, hogy mi van velem. Szerintük két hét után már túl kellett volna lennem rajta.
A szülökkel sincs jó viszonyom, valamiért nem fogadnak el.
Azt hiszem inkább kerülöm a találkozást ha lehetőség van rá.

Puszi,
Odri

Kép
Kép
odri
 
 


Hát akkor nem is érdemlik meg a társaságod. Hagyd őket a búsba. Hogy gondolják, hogy 2 hét alatt túllenni egy ilyen traumán. Ebből látszik, hogy semmi empátia nem szorult beléjük. Jobb is kerülni ilyen embereket. A lényeg, hogy a pároddal jól kijössz és szeretitek egymást. Szerencsére a pároddal kell élned és nem a sógornőkkel. :)

De egyébként elhiszem milyen rosszul esik. Az én sógornőm augusztusba szült, és akkor már mi már javában a tesóprojekten dolgoztunk. És mondtam neki, hogy jajj de édi a kiscsaj, meg hogy nekem is kell egy ilyen kis bébi. Erre ő kicsit epésen, félig röhögve megjegyezte, hogy rajtatok áll csináljatok egyet. Pedig ő is nagyon jól tudja, hogy én nem leszek könnyen pocakos. Bezzeg mikor én szültem itt bőgött a vállamon, hogy neki nem lesz több gyereke, mert a tesóm úgy volt vele elég egy gyerek is. És szinte minden nap eljött hozzánk. És mikor a tesóm rábólintott, hogy ok legyen tesó és 2 hónap alatt pocakos lett onnantól kezdve nem jött hozzánk és lesz..ta a fiamat. De már nem dühítem magam rajta, túlléptem a dolgon. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Sziasztok, most értem haza a munkából, de már megyek is el, csak gyorsan bekukkantottam, hogy mi újság Veletek. majd este leszek bővebben.

Addig is, szóval én igyekszem nem feladni, de a melleim már egyáltalán nem érzékenyek annyira mint ezelőtt, és eddig ez azt jelentette, hogy meg fog jönni. Lehet, hogy most nem, de jó lenne....
A hőm is leesett reggelre, 36.7-re, ezt sem találtam túl bíztatónak. És itt valaki, ha jól emlékszem nati írta, de nem biztos, hogy az LH teszt hamarabb pozitív lesz, mint a terhességi. És azon sincs semmi. Szóval reggelre kicsit elkeseredtem. De most már jól vagyok.

közben agyaltam is egy kicsit most hazafelé a prémens tablettáról. Csak én emlékszem úgy vagy valaki tényleg azt mondta, hogy az elősegítheti a fogantatást? Ez tényleg így van? Mert akkor holnaptól nekiállok szedni ezerrel. :P :P És vannak még ilyen trükkök?
Bár nem tudom, hogy mit siránkozok, van olyan akinek évekig nem jött össze, nekünk ez pedig "csak" a 2. hónapunk, és még nincs vége. :wink:

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Erika: tényleg mincs okod az elkeseredésre. Reméljük azért nem kell túl sok hónapot várnotok.
Én szedem meg Jenny ezt a premenset. Én hétfőn kezdtem. Remélem használ is valamit :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Szia Kisvirág!

Hát akkor neked sem volt egyszerű. Teljesen átélem a helyzetedet.
Bárcsak már ott tartanék, hogy a kistesón gondolkodunk. De egyenlőre még az elsőn vagyunk rajta. Már nem görcsölök, sőt semmit se nézek csak élvezzük a hancurt :oops: :oops: :oops:
Most kiderült, hogy még nem vagyok teljesen túl rajta. Nagyon szarul éreztem utána magam napokig. Most már jobb főleg,hogy kiirhattam magamból.
Nehéz de ezt ők sajnos nem értik. Még aznap este is sirtam az egész hétvégém szar lett miattuk.
De már nem fogallkozok velük, nem hagyom, hogy rámenjen a házasságom. A férjem imád csak rossz látni, hogy ő is szenved emiatt és én nem tudok segiteni. Ő se érti a családját...... :roll: :roll: :roll:

Kép
Kép
odri
 
 


Odri: próbáld kiiktatni őket a buksodól. Neked most a babó a legfontosabb, és a férjed. És tényleg a legjobb, ha tudsz görcsölés nélkül hancúrozni. Nekem ez sose ment, legalábbis mikor babát akartunk. De bennem van a hiba :lol:

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Köszi Kisvirág. Én nem hiszem, hogy veled lenne gond. Csak ha az ember nagyon szeretné akkor minden idegszálával azon van.
Én mikor most lehetett már próbálkozni, nagyon rágörcsöltem és elhittem, hogy elsőre sikerült. Aztán persze nagyon csalódtam, amikor kiderült, hogy mégse.
Ezért inkább csak élvezem a hancurt :oops: :oops: :oops: nem akarok megint csalódni.
Mostanában azt csináljuk, hogy beülünk egy kád vizbe, gyertya és lágy zene, aztán irány az ágy. A férjem szerint mióta nem görcsölök rajta, azóta szenvedélyesebb lettem. Lényeg megváltoztam. Szerncsére férjem mindennap hancurozna, ha karnám... :oops: :oops: :oops: :roll: :roll:

Kép
Kép
odri
 
 


Fú de kis romantikus. Ehhez lenne kedvem nekem is :) Csak meg kell várjam, hogy a csibészfiú elaludjon :D :D

Na felkelt a fiam. Majd jövök később. (remélem)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Adri: miért nem vagy jóban a családdal? Nem fogadtak be?
Szerintem nem gyengyeség hogy elsirtad magad, termászetes dolog hogy te is vágysz rá főleg hogyha látod hogy nekik megadatott már. És még rá tesz egy kalappal hogy nem egyezel velük.

Tanácsot nem nagyon tudok adni mert tudom mi az oka hogy nem egyezel velük. De szerintem a pároddal kéne ezt megtárgyalni. Ő mit szól ehhez az egészhez?

Majdnem egyszerre fogunk izgulni!!! Csináltál már Lh tesztet??? neked milyen a hőd?? El kezdtétek már a hancurt??

Szerintem ne is foglalkozzál most a családjával hanem koncentrájál magatokra hogy minnél hamarabb összejöjjön a kis lakó!! :wink: :wink: :wink: :wink: :wink:

Igaza van kisvirágnak, a legjobb ha le sz....d oket magasról és ugy teszel mintha téged egyáltalán nem hatna meg az ők dolguk, és utánna meglátod le fognak szállni rólad mert észre veszik hogy erős egyéniség vagy és téged egyedül a férjed érdekel.

erika: ne keseredjél el, szerintem még túl korai eldöntöttnek nézni a helyzetet, mig nem jön meg addig van remény. És igazán nem próbálkoztok régen. Mondom én aki most jár az első próbálkozos hóban. Viszont ha nem jön össze nagyon szomoru leszek, az tuti.

Próbáljunk pozitivan gondolkodni. :P :P :P

Most megyek májgombóc levest főzni.
Vendég
 


Adri: jujj de kis romantikusok vagytok. Ilyenre minden nő vágyik. :lol: :lol: :lol:

Sajnos nekünk nincsen csak zuhanyzónk pedig én is imádom az ilyet. Mára én is azt terceztem hogy főzök fincsi vagyit és tele rakom gyertyával a szobát. Hátha ebbe a hangulatba a baba is könnyebben össze jön.
Vendég
 


Szia Pintyus!

Igazából nem tudom miért nem szeretnek és mért nem fogadtak be. Ez számomra is rejtély. Az egész az esküvő után lett rosszabb, azóta mintha levegő lennék. Pedig elhiheted, hogy nem vagyok rossz ember. Ők az elsők akikkel nem jövök ki.
Legalább azért örülhetnének, hogy a fiúk boldog. Sajnos akkor sem éreztem örömöt részükről, amikor megmondtuk, hogy babát várunk. Pedig azt hittem. Sajnos nekem két éve maghalt anyukám, gondoltam ő majd segít mindenben, de azt hiszem ezt elfelejthetem.
Igen mióta elvetéltem jobban vágyom rá.

A párom is kivan, emiatt feszült. Próbálta megkérdezni de nem magyarázták meg. Lényeg, hogy bármit teszek nem jó. Tudod már mindenbe belekötnek... :cry: :cry: :cry:

Ebben a hónapban semmilyen tesztet nem csinálok és a hőmet se mérem. Semmi görcs.....
Hancur ezerrel majdnem mindennap és felszabadultabb lettem, hogy nem görcsölök a babán. Sőt kezdeményezek is :oops:
Igen csak a babóra koncentrálok, mert tudom ha ideges vagyok nem jön össze.
De majd együtt izgulunk.......

Szerintem is, beveszem a leszarom tablettát... :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem félek, eddig se nagyon foglalkoztak velem. Persze megkérdezték illendőségből, hogy hogy vagyok. De ennyi!!!!
Mögötte nincs komoly érdeklődés.....


Igen legyünk pozítivak!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Pintyus, ne is gondolj semmire csak ad át magad az élvezetnek.
A gyertya jó ötlet és tegyél be halkan valami nyugtató zenét.
Hidd el megéri!!!
Zuhanyzóban is lehet romantikusan simogatni egymást... :oops: :oops:

Igen nagyon romantikusak vagyunk és a párom is mindenbe benne van. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Na most volt itt a hálózatos szerelő, és végre jó a net :) Munkából hazamenet rengeteg narancsot fogok venni. :D Majd csináltatok képet apával rólam és Pötyről :) és felfogom rakni, meg majd a jövő7i uh képet is ha sikerül felteszem
magdolnam
 
 


magdolnam:
hogy birod a melót? Nem alszol el? :)

Odri:
sajnálom, :cry: Elég tapintatlanok, ha igy kezelnek téged.Én is csak azt mondanám amit a többiek, hogy ne törödj te velük!
Éld a te kis saját romantikus :wink: :lol: életed a pároddal, aztán ők mehetnek a búsba

Kisvirág:
Hát ti nagyon ügyik vagytok, a már bevásároltatok karácsonyra.Én nem is tudom ,hogy fogom csinálni a 2 gyerek mellett :roll: :roll: De valahogy megoldom...Rásozom a mamára, vigyázzon addig aamig mi a párommal bevásárolunk
Hol kell beállitani a celsius-ra a ferty-n?????

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti
A beállítás: My account, Charting profile/options, thermometer and temperature method: units: celsius
Remélem sikerül.

Kép
p__lilla
 
 


Ja, és utána még save a lap alján

Kép
p__lilla
 
 


köszike Lilla, most próbálom :D

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Szerintetek 28 napos ciklusnál mikor érdemes először ovutesztet csinálni? Az írja a papírja, hogy a 9. naptól, de szerintem az még korai. Akkor elfogy az 5 db előbb, mint kéne.

Kép
p__lilla
 
 


de, olyan álmos vagyok, hogy na. Már kezdem összeállítani a karácsonyi menüt. Tavaly 6fogásos lett :P ÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚÚgy várom a karácsonyt! Nagyon szeretem ám :)
magdolnam
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?