Új privát üzeneted érkezett!

Éva! Nagyon szupi! Ha elférünk, szerintem le is foglalhatnád.
verzsike
 
 


Sziasztok!

Sziszike
Örülök, hogy jól sikerült a mozizás. Ügyes vagy, hogy már szervezed a következő kiruccanásotokat kettesben.

Verzsike
Tényleg milyen nagy Babó. Látom már nagykádban nyomjátok a fürdést ezt Áron is nagyon csípte így.
Mostantól újra a régi napirendetek van, könnyen vissza tudsz állni rá?

Balimama
csak nem a nagylányod miatt mégy fogadóórára?
Ez soron kívüli vagy a szokásos félévenkénti fogadó?
Nagyon köszi ha megnézed a játszóházat, és ha elférünk akkor szerintem is lefoglalhatod nehogy kicsússzunk az időből.

Kicsi
Mi a baj Virágéknál, remélem semmi komoly? Mit kell rendbetennie, elmondhatod?
Gondolom már túl is vagytok az ügyvéden bízom benne, hogy minden simán ment.

Velünk semmi különös csak próbálok takarítani, már amennyire Áron hagyja. Ha lepakolok a polcról hogy letöröljem akkor ő szépen visszarakosgatja , amikor letöröltem és visszaraknám akkor meg leszedi. :roll:

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok Lányok!
Ha elférünk lefoglalom a játszóházat!
Egyelőre csak ennyi, mert már gyomorgörcsöm van!
Ez most egy előrehozott fogadóóra. Azt hiszem elég nagy a baj az egész osztályban!
Most a volt férjem is jön. Én nagyon örülök neki, hátha együtt könnyebben megoldjuk a problémát!
Este írok majd bővebben!

Éva

Kép
balimama
 
 

 
 

szerintem délután
verzsike
 
 


Én a délutánra szavazok!!! Persze, alkalmazkodunk!!!

KépKép
titi_27
 
 


Nekünk a délelőtt és a délután is jó.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!

Sztem mindenképpen a d.u. lenne a jobb, mert a gyerekek ebéd után alszanak és kipihenten jönnek..

Nekünk, amúgy mindkettő jó, alkalmazkodunk.

Köszi a foglalásért!!!!!

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek jhéttől idén már párom kedd, szerda , csütörtök van 6ig, ami azt jelenti 7 mire legkorábban haza ér...ha még menne valahova vagy forgalom vagy bármi, fél8....

Olyan rossz belegondolni. Kevesebbet lehetek vele, de, majd igyeksze m addigra elaltatni a manókat, így kettesben lehetünk, de akkor meg a manókkal nem találkozik.
Nehéz, de valamit csak kitalálunk.

Puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


sziasztok!

Éva most telefonált, hogy volt a játszóházban és sajnos a délutánt már lefoglalták aznapra, így marad a délelőtt!!!
Mindenkitől kérünk visszajelzést, hogy megfelel-e és ki jön, mert délelőtt vissza kell telefonálnia Évának, addigra szeretne számokat tudni!!!!!


Pusz,
Ági
csné
 
 


nekünk jó délelőtt is, valószínű apa is jön, de az még nem biztos
verzsike
 
 



Sziasztok!
Nekünk is jó a délelőtt.
Apával jövünk!!!

Köszi előre is!

Puszi: Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Lányok!
Akkor én ma délelőtt elmegyek és lefoglalom 9-én délelőttre!

Juci!
Nekem lesz egy krampuszom! Emese!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Teljesen átment a topik szervezősbe.:)

Mindenkinek üzenem: írjatok magatokról is!!!!!

Mi kamerázunk és fényképezünk.:)

Tegnap: fél8kor már mindenki alcsizott, jó volt a nyugalom, de mire elaludtunk 10-11 is volt...pedig tegnap gyorsan akartunk ágyba bújni, majd alcsizni, de aztán túl jól sikerült az este.:)

Pénteken disznót vágunk!! Anyósomék vágják, mi megyünk segíteni, illetve én nem nagyon fogok tudni a manók miatt kivéve, ha anyuék bevállalják...hoszzú egy nap lesz, mivel délben kezdik csak...

Most mennem kell, szép napot.

Kép
sziszike1000
 
 


Jó reggelt!

Juci,
nálunk is egy krampusz lesz! :D Meg Eszter Bálintja, Éva Mesije, és a ti két csajotok!!! Vagyis 5, ha jól számolom!!!!
Vártunk titeket este, gondolom jó későn végeztetek... :roll: :evil:

Úgy örülök, hogy jönnek apák is :)

Mesi,
nincs ötleted, hogy jut el hozzánk a Mikulás ruha? Mi még betegek vagyunk, így nem merek elindulni vele semerre... :(
Viszont a rucit nem kellene az utolsó pillanatra hagyni, mert ha nem jó, akkor mi lesz?!?

Eszter,
tessék jelentkezni!!!!!! És a Mikulásra muszáj jönnöd, hisz lehet, hogy ez az utolsó talink mielőtt megszülsz!!!

pusz
csné
 
 


A létszám gyerekeket illetően:

1 Ágika
2 Babó
3 Szandika
4 Livi
..........
5 Dudi
6 Zsolti
7 Anna
8 Bence
9 Csenge
10 Áron
11 Dávid
12 Zsoltika
13 Balázs
14 Kristóf
15 Mishal
16 Sára
17 Rezi
............
18 Bálint
19 Vivi
20 Janka
21 Bubu
22 Emese
23 Nimrod??? (Virág, nem jöttök haza, olyan jó lenne!!??)

Kép
csné
 
 


Jó reggelt lányok!

Ugye nem ez lesz most még 12 napig? Már lassan egy hete szinte másról se írunk csak a miki buliról! :evil:

Olyan aranyos volt reggel Babó. Fél 7kor felkelt enni, utána odatettem magam mellé játszani mert teljesen kóma voltam még és megkértem, h aludjon még egy picit. Kb 2 hét óta először aludt el napközben magától úgy hogy nem kellett cipelni körben a szobában :lol: . Annyira örültem, aztán aludtam 10 percet és teljesen frissen ébredtem.
verzsike
 
 


Lányok!
Még egy mondat a Mikiről! :oops:
Szombaton (most) visszük Lillát apukájához és Mesi útba esne! Ha gondoljátok elhozzuk a ruhát!

Ezaz Erzsike!
Letelt az első 3 hónap, innentől vigyázni kell az elkényeztetéssel! Mostanra megtanulta, hogy legjobb ölben és még nem tudja sokáig elszórakoztatni magát! Ez viszont egy nagyon jó jel! Elég volt a közelséged és nem igényelte a cipelést! Nagyon ügyesek vagytok!

Sziszike!
Disznóvágás: az rengeteg munka, de biztos jót tenne Neked egy kicsit lepasszolni a gyerekeket és ez most jó ok!

Eszter!
Annyira szeretném, ha jönnél!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Nekünk is jó a délelőtt.
Igazatok van minden nap szinte csak a mikibuliról írunk, de hát nem gyakran van ám ilyen esemény az évben. Szerintem megbocsátható.

Verzsike
De aranyos a Babótól, hogy magától visszaaludt, és hát 10 perc is rengeteget számít ilyenkor. Hátha rászokik egy kicsit.:)
Egyébként biztosan a hó az oka Dávid is csak 7-kor ébredt és ugye nála ez nagyon ritka, mert ő már 6 után nemsokkal kukorékol.

Lányok mondjátok már nálatok nem fogyóeszköz a kesztyű, Dávid szinte minden héten elhagy egyet, nem győzöm venni. Hiába varrok rá madzagot és úgy van a kabátban akkor is. Még jó, hogy ez most csak a vékony pamutkesztyű és nem a vastag anorákos.

Na léptem megyek valami ebédet gyártani.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Gondoltam ha nem írtok, legalább én töltögetem itt az oldalakat :lol:

Éva! Mi volt tegnap a szülőin??

Koda! Hogy vannak a fiúk? A férjed is kidőlt teljesen?

Zsuzsa! Végeztél a takarítással?
Tudsz valamit Mesiékről? Ha beteg Zsoltika gondolom tornázni se mentek.

Kicsi! Nagyon szépen köszönöm mégegyszer a rágókát, amit kaptunk tőletek. Volt nekünk is vagy 6 db, de Babó egyiket se tudta rendesen bekapni. Ezzel meg tegnap elszórakozott egy fél órát:
Kép

Kép

Kép

Aztán este alvás helyett úgy döntött ő most próbálkozik hasra fordulni :lol: . CSak szegénykének mindig beakadt a lába a kiságy rácsába, de szerintem még szabad terepen se ment volna...

Kép
verzsike
 
 


Azért miközben gyártottam az irományt ti se tétlenkedtetek...
verzsike
 
 


Képzeljétek!
Balázs is felkelt 5 órakor, hogy reggelizni akar apával! Át kellett hurcolkodnom mellé, hogy aludjon még egy kicsit!
Apa meg 2 napja nem tud aludni! Biztos, hogy a hó miatt, mert neki soha nincs ilyen problémája, inkább olyan, hogy már vacsi közben majdnem alszik! :lol:

Zsuzsa!
Anyám réme volt a tél! Nekünk soha nem volt kesztyűnk! Az oviból hazafelé már mindig csak a fele volt meg! :twisted:

Képzeljétek!
Tegnap amíg Ágit felhívtam, Balázs felmászott a konyhapultra és négykézláb kétpofára ette a túrós derelyét a lábosból! Mint aki nem kap enni! Szívrohamot kaptam, amikor megláttam!

Éva

Kép
balimama
 
 


Na a fogadóóráról majd délben, ha hazajöttünk a játszóházból, mert az nagyon horror!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

CSak egy pár szó rólunk:

Zsoltika vírust kapott el, meg én is tőle, de már jó úton haladunk a gyógyulással.

Zsuzsi!
Én így előre láthatólag azt mondom, hogy péntekre betervezhetünk egy tornát. Jó neked?

Ágikám meg elkezdett forogni, hátról hasra már profin megy, utána meg feltolja a popóját, szinte négykézláb áll. Annyir szeretne szegénykém haladni, de nem előre sikerül neki, hanem hátrafelé tolat. Így 15 perc alatt eljut a szoba egyik végéből a másikba.

Éva!
Jöhettek a miki ruháért, csak szólj, hogy mikor, hogy itthon legyünk!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Mesi,
jobbulást ZSoltikának és NEked is!! Ágika ugye nem kapta el??
Hihetetlen, milyen ügyes, hogy már 4kézlábazik!

Koda,
hogy van Gáborod és BEncus??

Kicsi,
sógornőm, ha jól számolom (72-es) 90-ben végzett, kolléganőm 92-ben. NAgy KRiszta és BArcsa Gabi. Esetleg mond NEked valamit a nevük...
Én is inkább óvatos vagyok ami jogi dolgokat illeti, inkább lassabban menjen, csak minden részletre figyeljünk oda!!

Zsuzsa,
mi még nem hagyunk el kesztyűket, de ami késik nem múlik, lévén fiúgyerekről van szó.Tényleg, Áron még szedi a gyógyszert/sprayt

Erzsike,
milyen ügyes Babó is!!! ÉS hiszem, hogy megérzik a Picik, ha Anyának extra pihire van szüksége, milyen jó fej Babó is!!!!
Tök jók a talis képek, édesek így együtt Áron, Dudi és Babó.

Titi,
minden okés VEletek? Szopi, alvás alakul????

Éva,
édes lehetett Balázs a derelyével :lol: ÉS gratula a nagy tüszőkhöz!MI volt fogadó órán?

Eszterke,
el ne tűnj!!!! ÉN se mindig kapok választ a kérdéseimre, vagy reakciót, sőt én se reagálok mindig mindenkire, mert egyszerűen nincs annyi időnk!!!!

Sziszike,
Örülök, hogy moziztatok kicsit, csak így tovább!!!!

Virág,
remélem úgy alakulnak a dolgaid ahogyan szeretnéd! Gondolunk Rád (pedig alig ismerlek)

Momo,
költözéssel hogy álltok????????? Mishal éjjeli alvása rendeződik???

Eszter,
TE is ritkábban írsz. Jól vagy?

GYöngyi,
sok-sok erőt a tanuláshoz!!!!

Ági,
MAncikád ( :lol: :lol:) jobban van????

Rólunk: jól vagyunk, csak mostanában sűrűn jönnek hozzánk látogatóba, amit cseppet se bánok, sőőőőőőőt. CSak lenne mondjuk 8 kezem, mint a polipnak,máris komfortosabban érezném magam.
Kristófnak itt Érden keresek "dévényannás" gyógytornászt, van is aki elvállalta, csak nem tudom elérni, hogy időpontot egyeztessünk. :roll:

Nekünk még kérdéses a délelőtt a mikibulit illetően. :cry: Hülye vagyok mert én nagyon délutánra álltam be nem tudom miért, és már akadt programunk délelőttre. MEgpróbálom átszervezni.... Remélem eldől a mai nap. Kicsit összezavarodtam, EZ MOST MELYIK JÁTSZÓHÁZ? HOL TALÁLHATÓ????

Szép napot MIndenkinek!!!
u.i nálatok is 10 cm-es a hó???????

Zita
KépKép
fidoli
 
 


sziasztok drága barátnöim!Elöször is:Nagyon de nagyon szeretlek titeket!Köszönöm szépen hogy hagytatok nekem egy kis idöt,nagyon nem jo hangulatba voltam!férjem sem volt itthon meg hát volt egy két problémánk de ugy látszik kezd megoldodni majd személyesen elmesélem mert nincs kedvem a topicot rombolni vele!ugyhogy egy kicsit talán fellélegezhetek!
olvastalak ám végig titeket csak irni nem volt eröm!lassan nekiállok egy kisregényt irni!van mit az tuti!
remélem jol fog alakulni a mikulásbulitok sajnos ebböl megint kimaradok!DE jövöre már 3biztos honapot tudok hogy mikor megyünk haza meg 1bizonytalant!szoval április,május tuti biztos csak még nem tudom mikor áprilisba hosszabb idöre! aztán valamikor nyáron megint!augusztusba tutira!ja és ugy néz ki hogy jövö decemberbe is otthon karácsonyozunk!na most röviden ennyi!muszály mennem mert leszakad a vállam az itt üléstöl is!
puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


fidoli nálunk 50cmes a hó :lol: :lol: ezt nem hagyhattam ki:)

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Lányok!
Elintéztem, 9-én 10 órára várnak minket!


Mindenféle enni és innivalót bevihetünk és a Mikulásnak is lesz helye átöltözni!
Bővebben, ha Balázs elaludt!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok!

Virág: de jó, hogy itt vagy!!!
Írj, amint lesz egy kis szusszanásod és nem rombolsz te itt semmit, szívessen olvasnánk, ha bármi bajod van..vigyázz magatokra.
Akkor kezdhetünk tervezni..április, május, augusztus, december..nyáron, muszáj összehozni egy talit legközelebb-sajnálom, hogy nem tudsz jönni.


Éva: köszi a foglalást.
Ha már kialakult kik jönnek már, majd beszéljünk a piszkos anyagiakról is. hehehe

Amikor mennénk akkor fizetnénk, ez, hogyan lesz??

Én szóltam reggel és már megint a buliszervezésről írok énis.:) de nem baj stem ez nagy dolog és kell róla beszélni.
Csak ne csak erről vagyis magatokról is írjatok, hiányoznak a soraitok.

Hol vagytok?????????????????????

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Köszi a hiányolást,vagyok,csak olvasó üzemmódban. :wink:

Virág!

Annyira örülök,hogy végre jelentkeztél.Ilyen nagy hó van nálatok?! Nem semmi.Ha van kedved mesélj! :wink:

Kicsi!

Miért mentetek a Diégóba? Hogyhogy a zurad készít jelmezt? :lol: Akkor ezt majd írd meg légyszi!

Erzsike!

Nagyon jók a képek Babóról. :D

Sziszike!

De jó,hogy jöttök,végre téged is megismerhetünk személyesen. :D

Betegeknek jobbulást és mindenkinek millió puszi :D

Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Hello Lányok!!


Itt vagyok, ma végre valahára bevittem a matek beadandót , úgyhogy egy kicsit megkönnyebbültem :) de péntekre kell a földrajz úgyhogy :evil: megint csak olvasni tudlak titeket...

Látom lassacskán csak összejön a miki buli, nálunk is lesz Marcinak meg a tesóm kisfiának a sógorom fog beöltözni.
A Tesóm sajna mégsem terhes , vagyis nagyon úgy tűnik , mert már 6 hetes elmúlt de ma sem láttak semmit az uh-on. De a hcg a vérében nagyon magas, és 3 pozitív tesztet is csinált. Az orvosok egyenlőre un. mola terhességet állapítottak meg , ami álterhesség , érdekes nem? állítólag 1000 -ből 1 az arány. Most fogok utána nézni hogy konkrétan mi is ez.. Sajnálom szegénykémet mert már lassan a nőgyógyászati szakkönyvekben található összes betegségen túl van..
Egyépként jól vagyunk, az ágyunk még mindíg nem jött meg dec.10-e környékére igérték a sconto-ban.

Kodáékhoz nem mentem mégsem, nem az van hogy tartok tőle, csak most nagyon nem hiányzik :lol: ha nem muszály. Egyépként gondolkozok a védőoltáson is. De lélekben veled vagyok Timi!!!!!!!!
Jó sz@r lehet !!!

Fidoli de jó nektek hogy van nálatok hó!! nálunk semmi!! és köszi a hiányolást , jól esett :oops: én is vittem dévényannás-hoz és tök jó volt!!!! csak már ordított ha meglátta a csajt , és még le sem vetkőztünk!!!!!

Jucikám, ne haragudj de tényleg!!! sokat gondolkodtam hogy mit csináljak végül elküldtem :roll: ,,, olyan aranyos vagy.....

Virág , csak nem a meló miatt fáj a kezed??? remélem már jobb a kedved!!!!!

Gyöngyi hogy alakül a tanulásod???? mikor tudsz a gyerekek mellett tanulni???? Én ezzel vagyok meglőve, az idővel!!!

Mesi , Ágika nem kapta el a vírust??? Nagyon ügyibaba hogy ennyire gyakorol!

Erzsike, aranyos a kisfiad nagyon, régi szép idők… amikor letettem és egy fél óráig egy helyben volt!!!
Tegnap pelenkáztam és elszökött csupasz fenékkel,,, hallottam hogy a tv-szekrény hátamögött pisil aztán kijött mint aki jól végezte dolgát, és szótlanul elvett egy popsitörlőt és vitte oda feltörölni, azt hittem megzabálom..

Zsuzsa, ennyi játékot!! Úr isten, mennyi idő összeszedni???

Ági , hogy vagytok ? Gyógyultok???

Bocsi akinek nem írtam mennem kell hazajött Apa , és Marci is ébredezik!

Kép

KépKép
eszterke80
 
 


Sziasztok lányok!

Nagyon igyekszem én is jönni közétek, de egyszerűen nem megy. Hacsak nem éjszaka jönnék, amikor minit aludni tudok.

A kisasszony ugyanis hasfájós lett, rengeteget zabál, mint ma kiderítettük a védőnővel (150-eket evett az utóbbi napokban), és ráadásként nem tud kakilni (de erről már többen tudtok is).

Szombaton végül 3 nap után a kúp megtette hatását, azóta 1x volt kaki, és megint semmi. :(
A gázok is bent ragadnak, szóval nagyon nyűgösek vagyunk.

Az éjszakák azért kicsit nyugisabbak, már 4-5 órát tudok aludni, de nagyon fészkelődik ébredés előtt, szóval egyszerre nem alszunk többet 2 óránál, ez így édeskevés.
Most az a cél, hogy visszábbvegyük az evési mennyiséget, hátha nem nyomná ennyire a hasát, és jobb lenne a helyzet.

Bízom benne, hogy napokon belül javul a helyzet nálunk, mivel jövő héten ugye mennénk haza Miskolcra, meg a Mikulás miatt is... ha ennyire nyűgös, és ordít folyton, nem tudom, hogy indulunk el.

Ja, és napközben néha gondol egyet, és két szopi között simán fenn van (ma a második ilyet játsza el). Persze ilyenkor a 3 órát kihúzni baromi nehéz. Eleinte nézelődik, aztán 2 óra után el kezd sírni, hogy cici kell.
Lányok, folyton jönnek a problémák, de majd csak könnyebb lesz. Nem tudom, Ti hogy csináltátok annak idején, ilyen panaszáradatot senkitől nem hallottam. Biztos utáltok is már miatta, de sajnos nem tudok mást tenni, csak ezekről tudok beszámolni.

Éva, nagyon-nagyon köszi a foglalást, igyekszünk mi is ott lenni, akár így délelőtt is!!!
És borzasztóan drukkolok a babához!!! Ennyire fájt a peteérés? Így érezted? Tényleg, a HSG végül nagyon vacak volt?

Erzsike, nagyon ügyes már Babótok, hogy így próbálkozik forogni?! Nagyon várom, hogy gyertek hozzánk, majd jól kidumáljuk magunkat, jót fog tenni nekem is, ha megoszthatom problémáimat, hátha vannak ötleteid, neked mik váltak be annak idején.

Lányok, el kell, hogy mondjam, Ti olyan ügyes anyukák vagytok! Én is szeretnék az lenni, de néha úgy érzem, csődöt mondok. Mindenen stresszelek, és tuti a baba is megérzi. Nagyon igyekszem, és ez az igyekezet néha túlontúl olyan erősnek mutatkozik, hogy görcsölök.
Toljatok ám le nyugodtan, megérdemelném. Hisz itt a gyönyörű kicsibébi, és én néha nem tudok felhőtlenül örülni, mindig azon stresszelek, vajon mit csinálok rosszul?!

Na, megyek, még van fél óra a hamiig (így lesz meg a 3 óra az előző szopi kezdetétől), Dani még el van a bébivel (pedig ő már zokog), én meg vasalom a bébiruhácskákat, már muszáj volt mosnom.

Lányok, kérlek szépen benneteket, ne orroljatok meg rám nagyon, hogy nem írok hozzátok többet személyenként, egyszerűen képtelen vagyok most követni az eseményeket, de remélem, személyesen jövő héten majd többet tudunk csacsogni végre.

Ja, amit még akartam írni... holnap leszünk 5 hetesek, és 4.700 grammok vagyunk. Szóval rohamtempóban hízunk, ezért kell lassítani.
Tettem fel képeket a honlapomra, amit meg tudtok nézni, ha van kedvetek! (A link itt van alattam!)

Puszilunk mindenkt, még ha nem is írtam hozzátok!!!

KépKép
titi_27
 
 


Juci, jaj de édes Dudikád!! Most én nevettem jót :lol: :lol: :lol:

Titi! én az evések közti időt mindig onnan számoltam , amikor vége lett, én úgy tudom így kell.. Lehet hogy ezért fáj a hasa , ezt a sok tejet alig tudja megeszmészteni ennyi idő alatt.
Kicsikét túleszi magát szerintem is.. Az időt próbáld húzni a két evés között ... szépen hízik az tuti
puszi

KépKép
eszterke80
 
 


Végre egy regény... Köszönjük Kicsi :D

Jó éjt mindenkinek!
verzsike
 
 


Eszterke,
nekem Livi előtt részleges Mola terhességem volt.
Szívhangot már nem láttak 8 hetesen. Akkor döntöttek úgy, hogy elveszik. A szövettanból derült csak ki, hogy részleges mola, akkor vettek komolyabban az orvosok! Ami a legfontosabb, hogy rendesen csinálják meg a befejezést, mert ha csak egy sejt is marad benn, akkor az kórosan el tud burjánzani. Igen komoly betegség lehet belőle, én is nagyon meg voltam ijedve. De a sejtburjánzást neked se kell megmagyarázni szerintem... :roll: Hcg szintet kell tényleg nézni utána, illetve uh-al nézni. A lényeg, hogy lelkiismeretes doki legyen mellette, figyelje és kezelje. Ha a HCG szint nem megy le megszakítás után se (nem azonnal fog lemenni- pár hét kell neki), akkor sajnos újabb műtét.
Nekem szerencsére sikerült elsőre is, és a dokim 3 hónap szünetet javasolt, majd a 4.-ben próbálkozást...
Livi a 3. hónapban megfogant, 1 alkalomból :)
Ha kérdésed van szólj!!! ..már profi vagyok ebben sajnos :(

Mindjárt irok még, csak Mancikám nyafkás...
csné
 
 


Jaj, Kicsi,
Ez nagyon szép!!! De irígykedek!!! Merre mentek pontosan? Ebben hány szoba van? Jó az elrendezése is??? Mikor tudtok majd költözni? De kiváncsi vagyok!!! Ha elkészül megnézhetem majd??? Nagyon drukkolok, hogy minden rendben menjen!!! sajnos nekem nincs ismerősöm ott, főleg nem befolyásos... :(
És dehogy haragszom!!! CSak nagyon odaadnám nektek a rucikat. Nem sok, de tudná a lánykád hordani!!!
csné
 
 


Sziasztok!

Mi kicsit megfáztunk, Zsolti haza hozott megint vmit.
A nózijuk folyik kicsit, de már kúrálgatom.:)

Juci: igen hozunk kamerát és sokat fotozunk, majd rakom is fel ide...
Biztosan nektekis ez a sok idegesség jut, majd, sztem ez elég nagy változás.:) Költözés!!!

A képek meg nagyon tetszettek!!!!!!!!

TIti: ne érezz lelkiismeretfurdalást, sokszor érezzük/éreztük miis ezt, nem lehet sajnos mindidg megfelelni mindien elvárásnak és a kétségek még egy 3gyerekes anyukában is megvannak.

Pocifájásra mi édesköményteát és szirupot adtunk, de ami igazán jó volt az anyatej.:) Amikor mellre raktam vagy kenguruban vittem nagyon szerette!

Vigyázzatok magatokra, később még írok, puszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Kicsi
Nagyon jó a házatok, nekem tetszik.:)
Szorítok, hogy minden simán menjen és tudjál aludni.
Nagyon édes Dudi amilyen pofákat vág, hihetetlen, mi lesz később ha már beszélni fog, azt hiszem nem lesz egyszerű dolgod vele.
Kérdésedre nagyon szarul érzem magam. Folyton sírhatnékom vam, én szeretném ha helyrejönne minden, de be kell látnom ez lehetetlen. Tegnap beszéltünk is nem csak CSI nézés volt, és be kell valljam eléggé elvesztettem minden reményemet abban, hogy megváltozzanak közöttünk a dolgok. Úgyhogy 95% hogy válás lesz belőle. Nemsokára én is újra vidéki lány leszek. Nagyon fáj és sajnos most nem látok a jövőbe és nem tudom elhinni, hogy jobb élet vár rám és a gyerekeimre.

Eszterke
Nagyon ügyes vagy hogy sikerült elkészítened azt a sok grafikont. Biztosan a földrajz is menni fog.:)
Sajnálom a testvéredet, nem is tudok rá mit mondani, mert nem értem az élet miért űz néhányunkkal ilyen dolgokat.
Tv mögé pisilős sztori engem is megmosolyogtatott bár tudom, hogy ez koránt sem olyan vicces élőben.

Anubias
Mi az, hogy csak olvasó üzemmódban vagy, ez nem járja. Alig tudunk mostanában valamit rólad, tessék jelentkezni, irgum- burgum!

Virág
Na egy kicsit megnyugodtam, hogy ítál. Gyere gyakrabban, főleg ha a párod sincs veletek mi jobb kedvre derítünk!

Titi
Nem hangzik jól ez a pocifájás. Biztosan a nem kakilás miatt viseli nehezen.
Bevallom én nem értek egyet azzal, hogy túleszi magát, nekem Áron is kb ennyiket evett ilyen idős korban és nem lett semmi baja. Különben is az anyatejes babákat nem lehet túleteni. Lehet, hogy most mindenki szerint megugrott a kilókban, de hidd el ez nem lesz mindig így. Úgyhogy ha engem kérdezel én nem venném le idő előtt a ciciről hogy kevesebbet szopizzon. Nem is érnél el vele semmit csak még nyűgösebb lenne.
Csak egy tanács mindenk úgy neveli eteti a gyermekét ahogy jónak látja és ebbe senkinek semmi beleszólása nincsen, tedd te is ezt. Persze sok véleményt hallassz hogy kellene csinálni, de nem lehet általánosítani, mindenkinél más jön be. Csak azt tudom mondani, mindent csinálj úgy ahogy te jónak érzed és nyugi, mert a kicsibébinek nem egy ideges mamira van szüksége.

Bocsi ha valakit kihagytam, de Árom elaludt az ölemben és le kell tennem.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Na újra itt vagyok.

Mesi
Pénteken Dávidnak nincs ovi, ha tornázni mennénk akkor neki is jönnie kell, de akkor nem férünk el ennyien az autóba.
Remélem a már sokkal jobban vagytok, mind a ketten és Ágika meg megúszta ezt a vírust.

Balimama
Mesélj mi volt a fogadó órán úgy veszem ki a szavaidból, nem csak a te lánykáddal van baj.
Priviben elküldenéd a számod annyi mindent szeretnék kérdezni tőled a válással meg egyedülléttel kapcsolatban, ha nem veszed zargatásnak.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányok!

Gyors bekukk, mert mindjárt vendégeim jönnek, az első igazi babalátogatók (kollegáim), és a picurka kivételesen alszik... jaj, rászóltam volna? Nyitogatja a szemét fél óra után... Istenem, nem értem!

Olyan drágák vagytok, hogy így fogadjátok mindig a panaszáradatom!
És hálás vagyok a folyamatos jó tanácsokért.
Bufo, igen, igazad van, mindenki saját belátása szerint kell, hogy csinálja a dolgokat, én mégis tanácstalan vagyok sokmindenben, főleg, mivel első gyermekes anyuka vagyok. Így nagyon jól jön a sok vélemény, aztán tényleg lehet válogatni, hisz mindenki mást tapasztal, más tanácsot ad.
Neked is ennyit evett Áronka? Azta!

Próbálok kevesebbet adni neki, de így meg alig alszik. Cicire ha visszatenném, persze rögtön elaludna, ááá, sok apró probléma.

Jucikám, gyönyörű a lányod, és tényleg jó nagy huncut! Vajon tényleg mi lesz, ha beszélni fog?!
És micsoda szemei vannak még mindig?! Csodaszép kiscsaj!
A házatok baromi szép!!! Jó nagy kertetek lesz! De hol is van ez pontosan?
Nagyon szuper, hogy már ilyen előrehaladott állapotban van, de azért még úgy látom, lesz benne mit csinálni. De ezek már tényleg apróságok, és még élvezni is fogjátok, kiválasztani a színeket, stb.
Sajnos ismerősöm az nincs nekem sem. :( Bár tudnék segíteni!
Képzeld, Dani áthozta a gyerekkori albumát, és egy az egyben ő a bébi. Persze, a kiskori énje. Majd megpróbálom bescanneltetni, és felteszem.
(Eddig szegénykém mindig csak azt hallotta, hogy rám hasonlít, most köti az ebet... de be kell, hogy lássam, tényleg így van!)

Bufo, szegénykém, elhiszem, mennyire fáj! De talán tényleg jobb ez így. Tudod, hogy semmi nincs véletlenül.
Látod, ez az álláslehetőség sem most jött véletlen, így kell ennek lennie, el kell fogadni, még ha fáj is.

A fene egye meg, felkelt. Mennem kell, ennyit a hozzászólásomról. :(

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok Lányok!
Nálunk akkora változások vannak, hogy egyszerűen semmire nincs időm! :cry:
Balázs reggel fél 6-kor kel, tehát hiába kelek hamarabb, hogy írni tudjak, délben csak addig alszik, amíg mellette fekszem, déltuán pedig, mint a dedóban, tanulunk a nagylányommal.
Most kilógtam Balázs mellől! Lehet, hogy mindjárt itt lesz! :cry:

Zsuzsa!
Én arra gondoltam, hogy jövő héten apa itthon lesz szabin és és átmennék Hozzátok Balázs nélkül egyik nap beszélgetni!
Priviben küldöm a számom!

Mesi!
Szombat délelőtt, dél körül járunk felétek. Elkérhetem a számod priviben, hogy fel tudjalak hívni, amikor indulunk?

Ági!
Akkor mi elhozzuk Mesitől a Mikulásruhát és beadjuk hozzátok!

Kicsi!
De jó, hogy megnézted ezt a muszájt! Én annyit kínlódtam vele! :?
Nagyon tetszik az új házatok!!!! Hihetetlen ügyes vagy!
Újra meg kell, hogy jegyezzem, Dudi nagyon fotogén és fantasztikusan el tudod kapni a megfelelő pillanatokat!
Már hétfőn tudni fogom van-e baba, mert Hcg-t nézünk! :wink:

Titikém!
Lehet, hogy Téged is meglátogatnálak jövő héten, he senki nem lesz nálunk betegséggyanús!
Képzeld! Balázs 180-190 g-kat evett ilyen idősen, úgy 2 óránként.
Rettenetesen sajnálom ezt a kakilás dolgot! Egyébként én azt olvastam, hogy anyatejes babáknál ez nem baj, csak nagyon jól hasznosítják a tej minden cseppjét!

Virág!
Úgy hiányzol! Karácsonykor nem jössza haza? Úgy találkoznék Veled Komáromban!!!!!

Lányok!
A fogadóóráról annyit, hogy én egyszerűen nem értem ezt a 16 éves korosztályt! Lehetetlen őket bármivel motiválni, tök nem érdekli őket, ha elkésnek, bukásra állnak. Az egyetlen dolog amit hajtogatni tudnak, hogy ők buták és hülyék és értesem meg, hogy ennél többre nem telik tőlük!
Kérés, könyörgés, fenyegetőzés... semmi nem használ! Egyszerűen csak azt tudják mondani, hogy nem érdekel!
A nagylányom simán az arcomba hazudik, elkésik, elfelejt bemenni órára, de az a baj, hogy ezzel nincs egyedül, sőt még a jógyerekek közé tartozik!!!!
Nem is ragozom tovább, mert ordítani tudnék!!!!

Jaj, lányok megyek, mert uram és parancsolóm hív! :evil:

Éva

Kép
balimama
 
 


Titi

Gondolj arra, hoyg ennek a kicsinek te lehetsz a legjobb mama ki kapható!

Senki nemtudja nálad jobban csinálni! ;)


Program ajánló
KÉZ-MŰ - Iparművészek karácsonyi vására

Helyszín: Iparművészeti Múzeum - Budapest
Dátum: 2007. december 7-9
IPARMŰVÉSZETI MÚZEUM
ELÉRHETŐSÉGEI
Budapest IX. Üllői út 33-37

Telefon: 456-5100
Tel/fax: 217-5838
Titkárság: 217-3272

Közönség: 456-5171
Honlap:www.imm.hu
E-mail:muzeum@imm.hu

Ez a régi hagyományokra visszatekintő vásár abban különbözik a karácsony előtt városszerte megrendezett vásároktól, hogy a közönség egyedül itt találkozhat közvetlenül a művésszel, a tárgy alkotójával. Így, még ha nem is vásárolnak, egy-egy személyes találkozás élményével gazdagabban térhetnek haza a múzeumból.

A látogatók a háromnapos rendezvény folyamán naponta kétszer – délelőtt és délután - felcsendülő zenét hallgatva, forralt bort szürcsölgetve gyönyörködhetnek az iparművészek által feldíszített hatalmas karácsonyfában.

Szombaton és vasárnap szeretettel várjuk a gyerekeket is, akik karácsonyfadísz, ablakdísz, apró ajándékok elkészítését tanulhatják meg, és elsajátíthatják a csomagolás fortélyait is




Kép


2007. december 1-2-3.
II. Gyermek-játék nemzedékek a gyermekekért
Az Iparművészeti Múzeum, a Magyar Alkotóművészek Országos Egyesülete és a Magyar Formatervezési Tanács 2007. december 1-jén 14 órakor nyitja meg a "II. Gyermek-játék nemzedékek a gyermekekért" című pályázati kiállítását. A tárlat nyitva tartása alatt játszóház működik a művészek irányításával.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Most csak gyorsan Kicsinek,mert nálunk tombol a himlőjárvány :x

Megkaptuk a bogyókat, tündér vagy! Kérném, hogy küld már el, hogy mennyibe került! És a számlaszámotokat is:)
Hálás vagyok!

Tegnap Marci azt mondta, hogy látta Kicsi nénit az ovinál és köszönt is a gyerekeknek. Kérdeztem, hogy mit csináltál ott és azt mondta Eszterkét sétáltattad :lol: Hiába mondtam neki, hogy az nem te voltál, a végén már kiabált, hogy de te voltál. Még anyukámnak is nagy boldogan újságolta, hogy itt volt Kicsi néni :lol: Egyszerűen nem tudjuk megmagyarázni neki, hogy az nem te voltál. Még szerencse, hogy az az anyuka aranyos volt és inetegetett a gyerekeknek, mert így Marci nem szomorkodik, hogy nem is köszöntél neki :) Nem tudom, kit láthatott.

Megyek is, mert Bence ordít, Gabi meg zombi lett......40,3 volt a láza, megszólalni sem bírt.....és a kiütései....ha nem ismerném, elfutnék előle. Nagyon brutál. Tiszta gennyes az összes kiütés. Azt mondták, felnőttnél ilyen sajnos.

Bence már 1 fokkal jobban néz ki, néhány pörk le is esett már. Persze a helye ugyan olyan élénk rózsaszín, mintha most jönne ki a bárányhimlő:( Mikor fog ez elhalványulni????? remélem heg sem marad.
Ráadásul most visszajöttek azok a kis apró, titokzatos kiütések az arcán, ami közelről látszik főleg. Mi a túrótól lehet? A bárányhimlő is bőven elég volt :evil:


Ne haragudjatok, de ténylegmost csak ennyire volt időm! Tudom, hogy csakmagunkról írtam főled, de elolvasok mindent minden nap és írok is fejbe nektek. Ahogyjobban lesz a család, jövök rendesen is!
Puszi!

Titi!
A te ajándék gatyódban van Bence! :) Ez mai kép, így néz ki. (a nadrág és a pöttyei)

Kép Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Itt vagyok, de csak olvasó üzemmódban. :oops:

Csak néhány megjegyzés:

Titi!
A kaki ügyben próbáld ki a Gripe Water-t! Nekem csak ez vált be mindkét gyerkőcnél!

Zsuzsi!
Holnap mégsem lesz jó a torna, mert Ági nagyon nyűglődik a fogaival. (meg lehet, hogy ő is elkapta a vírust, nem tudom, nem hány, igazán hasmenése sincs, csak nagyon nyűgi).
Ha nem gond, inkább halasszuk hétfőre, jó?
Nem is mondtam, találtam olyan kabátot, mi szerintem jó lenne Áronnak!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Ja, Mikiruha összekészítva. Nadrág, kabát, szakáll. Az övet nem találom. :(

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Lányok!
Csak gyorsan bejelentkezem, délután írok mindenkinek!
Képzeljétek levették a véremet reggel és holnap reggel és hétfőn is, de 3 hét, amire elkészül! Hát addigra már lehet, hogy mindegy!

Éva

Kép
balimama
 
 


Sziasztok lányok!

Ha tudnátok, hogy hányszor próbáltam ma is nekiülni írni, de nem jött össze.
Tegnap egész nap fenn volt a bébi, 5-kor sikerült Daninak elaltatnia, akkor aludt egy kicsit.
Ma is reggel 9-től fenn van, össze-vissza 2xfél órát aludt, hát gondolhatjátok... este viszont 11-5-ig aludt egyhuzamban!!! Végre én is pihentem egy kicsit.
De ez a napközbeni nem alvás... nem tudom miért van, és borzasztóan nyűgös, folyton cicizne. Lassan ott járok, hogy nem érdekel a 3 óra, ha kér, adok neki enni. Csak ez a nem kaki... meg a nagy hízás, nehogy ártsak vele. De azon is filóztam, hogyha többször enne kevesebbet, lehet, csak jót tennék vele neki.

Mesikém, lehet, hogy akkor megpróbálom még a Gripe Watert is, az lett volna az utolsó mentsváram. De az a kakira is jó? Azt hittem, csak puffadásra, amire most az Espumisant próbáljuk már napja.

Szóval kezdek lemerülni, nem is tudom, így hogy fogok nekiindulni Miskolcnak, ha ott - idegen helyen - egyáltalán nem fog aludni, meg nagyon sírni fog...

Timikém, na, úgy látom, Bencusnak kezdenek elmúlni a kiütések? Nagyon örülök neki, hogy tudjátok hasznosítani a nacit... :)
Viszont azon gondolkodtam, hogy így, hogy Gábor is elkapta, nem biztos, hogy mennünk kellene hozzátok. Nehogy elkapjuk véletlen. Bár gondolom, túl kell majd idővel esni rajta, csak talán még nem most.
Neked mi a véleményed róla?

Évikém, várj, lemaradtam. Milyen vért vesznek le?! Mit jelent az, hogy addigra már mindegy?! Ebből állapítanák meg, hogy termékeny vagy-e?
(Bocsika, hogy értetlenkedem, csak annyira érdekel, mi történik Veled, és látod, mégsem bírom követni az eseményeket. :cry: )
Sajnálom a nagylányoddal kapcsolatos problémákat... nehéz lehet ám Neked is! Balázska ilyen rossz alvó? Na, akkor elhiszem, hogy semmire nincs időd. Csodálom, hogy egyáltalán néha be tudsz nézni közénk.
A látogatásotoknak rettenetesen örülnénk ám!!!
Ha nem zavar a bébisírás, mert mostanában az megy szinte egész nap.
Részemről a kedd, szerda egyelőre úgy néz ki, szabad, aztán -elvileg - megyek Miskolcra. De majd priviben megbeszéljük.

Mesikém, de sajnálom Ágikát a fogai miatt. De én nem is tudtam, hogy ilyen korán jönnek.
Erzsikém is úgy meglepődtem! Hogy már 3-4 hónaposan bújnak ki a fogacskák?
Elhiszem, hogy nyűglődhet a drága!

Na megyek, Dani kezében elaludt a pici - hihetetlen, biztos árasztja magából a nyugalmat, nála mindig úgy elpilled a drága - így most csend van, gyorsan eszem valamit.

Puszilunk mindenkit!!!

KépKép
titi_27
 
 


Titi!
Szeintem se gyere hozzánk! Borzasztóan sajnálom, hogy nem találkozunk, de nehogy valahogy a kicsi elkapja.
Esetleg ha meg tudjuk oldani, én szívesen találkozok veled valahol, de ha nem, akkor majd legközelebb!
Én is ajánlom a Gripe Watert! nekünk az vált be, imádom! Tudod, nekünk se kakált Bence. 8 nap volt a rekordunk!!!! De ez a víz a mi esetünkben szuperül helyretette a pociját:)
Nemalvás :roll: mi ugyan ezen estünk át. Megoldást nem tudok sajnos, kitartást kívánok!

Éva!
Hormont néznek a vérből? Bocsi, de én is, mint Titi, nem nagyon értem, amit írtál.
Lányod miatt elhiszem, hogy kivagy. De ennek a korosztálynak hiába magyarázol. Majd ha ő is felnőtt lesz, csak akkor érti meg, hogy miről beszélsz, beszéltek neki. Saját tapasztalat. 16 évesen mondhattak bármit nekem, hülyének néztem mindenkit. Én jobban tudtam mindent.....Most már tudom, hogy akkor mit kellett volna máshogy esetleg. Pedig én is a jobbak közé tartoztam. De aztán csak ember lett belőlem. De ha belegondolok, hogy ezt a harcot meg kell vívnom a sajátjaimmal is....hűha......

Mesi!
Nálatok mi a helyzet? Hogy vagy? Továbbra sem javultak a dolgok?

Ágikának kenegeted valamivel az ínyét?

******
Szerdán viszem Marcit vissza a szemészetre. Itthon kell tágítani neki (csepegtetni) és majd bemérik, hogy esetleg amiatt pislog -e megint.

na lassan csak tudok többet és többet írni :wink:

******

Ma Marci csoportjában közös foglalkozás volt szülőkkel. Marcit egyáltalán nem érdekelte a díszek készítése. Kb. 2 percet festett, aztán inkább játszott :P



Kép
Kép
Kép
Kép Kép

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Na, mit ad Isten, Timikém, Miskolci út lefújva, több okból kifolyólagy is. :(

Nem merek én nekiindulni, főleg hogy ilyen nyüszi a kisasszony, anyával beszéltem, hogy inkább nem megyek. Meg ilyen hideg is lett...
Sajnálom, hogy nem fogunk tudni összefutni, de nemsokára úgyis megyünk! Tudod, sokáig úgysem fogok tudni ülni a fenekemen.

Lányok, néha a annyira, de annyira hiányoznak a miskolci ismerősök, rokonok. Most meg főleg, annyira jól jönne a segítség minden téren.
Anyukámmal is olyan jó volna személyesen beszélgetni a problémákról, jól esne a kis lelki pátyolgatás. A fene vigye el ezt a rohadt távolságot! :(

Na, akkor úgy látom, Gripe Water beszerzésre kerül még a héten!

Timikém, olyan nagy legény már Marci! És úgy látom, még mindig igen élénk, eleven fiúcska! :)

Tegnap - írtam is - látogatóban volt nálunk két kolleganőm, az egyik szakmáját illetően fotós, és csinált rengeteg csúcsszuper fotót!!!

Néhányat gyorsan fel is teszek, aztán töltöm fel a honlapomra is!

(Kicsibébi még csak most ébredezik, már kb 1,5 órája alszik! Én meg csak ugrálok, nem bírom utolérni magam, ahelyett, hogy aludnék vele együtt végre!)

Így emelgetem már a fejecskémet... (Megzabálom!!!)

Kép

Kép

Kép

Ilyen kis tokát növesztettem...

Kép

(Erzsike, nézd csak, nekünk is pont olyan pelenkázó feltétünk van, mint Nektek!)

Így próbál a mami tornásztatni!

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Titi :)
Zabálnivaló ez a gyerek! Olyan gyönyörű! Jó, hogy nem találkozunk, mert tuti megrágtam volna :lol: Annnnnnyira édes! És milyen erős baba! Szépen tartja a fejecskéjét!

Láttad Bencén a nadrágot, amit vettél neki? Pontmost jó rá! :)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: