Új privát üzeneted érkezett!

Nekem naon görcsöl a pocim :cry: és mindkét petefészkem fáj, nzilallik :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


nyilallik!
a jobb petefészkem szúrogat, a bal meg fáj, nem tudom a lábam begörbiteni :roll: rendesen. Mindkát petefészekben érett peteselyt??? :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Szia Márti!
Köszi jól vagyok, csak sok a munka :cry: :cry:
De rajta vagyunk a baba projekten, görcsölés nélkül :lol: :lol: :lol:
Csak hancurka :oops: :oops: :oops:

Te hogy vagy?

Kép
Kép
odri
 
 

 
 

nekem most érik a petécském :lol: :lol: és eléggé megérzem
Görcsöl a pocim mint mensikor :roll: Az ovutesztem ma + lett
lássuk mi sűl ki belőle :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Csubi:
Meg tudlak érteni, a mi esetünkben Apa ugyanígy reagált a terhességemre. Nagyon örültem, amikor végre újra terhes lettem, és ő annyira elzárkózott az egésztől, hogy sem ruhákat, sem nemveket nem volt hajlandó nézni, és féltett engem is, mert az előzőt én is nehezen dolgoztam fel.
Viszont beláttam, hogy érdemes időt adni neki, mert utólag sokszorosan megtérült. Én azt ajánlom neked, hogy ahogy lehet, vidd el 4D-s ultrahangra. Nálunk akkor változott meg minden!! Meglátta a kislányát, és attól kezdve felfogta, hogy ő MÁR Apuka! Minde reggel arra ébredtem, hogy a pocimat simogatta, Anna meg visszajelzett neki. Szóval kellett egy kis idő, uh előtt teljesen negatív volt.
Addig pedig próbálj olyan embert keresni, akivel megoszthatod az örömödet, és ne haragudj Apára, ők így dolgozzák fel az előző terhességet.

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Szia Mágnes!

Te mit tanitasz?
lehet, hogy már válaszoltál másnak erre a kérdésre, de nem emlékszem, bocsika :oops: :oops:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti:
Én alsós tanító vagyok, tehát alsóban mindent taníthatok :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


aha, akkor nézd el lécci :wink: :oops: a helyesirási hibáimat, jó :oops: tanitónéni :wink: :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


csak viccelek, remélem nem sértelek meg :roll: :oops: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Csubi!
Sajnálom, hogy ilyen lelkiállapotban vagy, főleg kismamaként. Ti mondtátok nekem, hogy időt kell hagyni a férfina, én meg is tettem és már elég sűrűn beszélünk a babáról, már ő is akarja. Tegnap azt is mondta (lehet már írtam), hogy év elejétől már próbálkozunk. Hitted volna, hogy ennyit változik 3 hét alatt? Te férjed is változni fog, de biztos nehezen mutatja ki az aggodalmát. Ő is biztos nagyon fél, hogy megint elmegy a babátok, de ez nem fog megtörténni. Biztos.
Szerintem ha túl leszel a 12 heten ő is nagyon boldog lesz. Biztos megrémült.

Kép
Kép
nati80
 
 


Ugyan már dehogy :)
majd a monitorn javítom piros filccel :) Nekem is sikeredik olykor olykor elírnom valamit :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


jó lesz, de akkor látni is fogsz valamit még a sok piros hibától? :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Ha fóliát rakok a monitorra, akkor igen :) de egyébként is, mert nincsen sok hiba :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


na, megyek vasalni, mert kiabál már :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


nincs semmi kedvem hozzá :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Na vettem a teszveszen terhességi teszteket, remélem megmarad majd legalább 4 darab, és akkor majd felajánlom. De nem itt, mert itt senkinek sem lesz szüksége már rá :wink:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Esztimokka
Én kb. 5 napig úgy éreztem, mintha meg akarna jönni, nem jött piri, 5 napig késett, aztán megjött. Hát nagyon elkenődtem.

Kép
p__lilla
 
 


Most meg nem nagyon meg lefelé a hőm. Normális ez? 36,7 a piri 3. napján.

Kép
p__lilla
 
 


Nincs itt senki? Akkor én is megyek.

Kép
p__lilla
 
 


sziasztok!
elment ez a munkanap is, most várom hogy megkeljen az élesztő, azt meggyúrom azt a nyanvadt sajtos pogit, remélem az is jól elbaszódik:))
bocs

majd írok még este ha lesz időm.
Amúgy nem igazán tudom hogy ez most megjön e vagy mi lesz, holnap okosabb vagyok.
Amúgy vaalki kérdezte : volt már ilyen hogy 24-25 re megjött. évente 1-2szer, amúgy nagyon szúrkálok tegnap este óta egy pontban és mensi előtt nem szokott.
de lehet hogy mensi lesz, csak felfáztam valamikor.
Nem élem bele magam a beágyazódásba, inkább a mensibe, hátha mégsem lesz semmi.
Holnap este többet tudok
Legyetek jók am délután

Kép
andyfekete
 
 


Andy
Én azért drukkolok, hogy ne mensi legyen belőle, hanem baba.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Hát, ma voltunk dokinál és nem látott semmit!! :( ,de azt mondta, hogy ez normális, tehát csütörtök reggel megyünk vissza ultrahangra.

Nagyon izgulok, az előbb megint csináltam egy ovu tesztet (csak ez van itthon, és most em szabad már többet költenem) és megint pozitív lett az ovu, ami nagyon biztató, mert most abszolút nem a peteérés ideje van itt.

Hú, csütörtökön, hátha már látjuk a kis csöppet.

Nagyon drukkolok nektek!

Puszi!!!
esztimokka
 
 


sziasztok
a vonalzómból mindent láttok
megjött, sajna
de nem vesztettem el a kedvem, karácsonyi baba lesz

Kép
andyfekete
 
 


Köszi Csajok!

Édesek vagytok nagyon!!!! :lol: :lol: Most már sokkal jobb,csak nem tudok most írni, mert apa már itthon van és kéri a gépet.....
Lehet, hogy majd utána még visszajövök! :wink:
Andy:ez a beszéd!!nem csüggedni sokat, mert mindjárt itt van karácsony és akkor beteszed a fa alá a +++++++++tesztet a töbiekkel együtt!!!
És karácsonyra már Én is betöltöm a 12.hetet és akkor minden megváltozik!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol:
puszi

Csubi
csubi
 
 


Sziasztok!
Majd elaludtam angolon. És megint fáj a fejem. Lehet agydaganatom van. :? Nem, az tuti nincs, csak agymenésem van. Elhülyülök szépen lassan. Minél többet járok angolra annál kevesebbet tudok.

Magdolnam
Egész délután alszol? Alig vagy itt. Mi van veled?

Kép
Kép
nati80
 
 


Csubi
Biztos a 12. hét után a férjed is megváltozik és boldogan karácsonyoztok hármasban.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla
Olyan jó hangulata van a vonalzódnak. Én is szeretem ezeket a szineket és a tulipánt is. Az enyém most a belső harmóniámról szól. Legalábbis ezt szeretném elérni.
Nem pillangó volt rajta? Lecserélted?

Kép
Kép
nati80
 
 


Lecseréltem, mert a pillangó nem látszott még rendesen. De ez is jó, nem?

Kép
p__lilla
 
 


itt vagyok én is, csak dolgoztam :)
Eszti, én uh-n elmaradt mensi után 5. nap voltam, akkor egy 2mm-es pöttyöt lehetett látni, úgyhogy emiatt ne aggodj.

Képzeljétek, felhívott a barátnőm aki 13 hetes terhes, és megkérdeztem, hogy neki érzékeny a pocakja? Azt mondta igen pláne most, úgyhogy teljesen megnyugtatott
magdolnam
 
 


Szio nati!

biztosan nincs agydaganatod, nekem is sokszor fáj mostanában a fejem, de ezen az időjárás sajnos nem segít
jövő héten megint behavazik, hurrá.... nincs elég bajunk

amúgy tiszta ciki, hogy Lillának késett az első hónapban, nekem meg előbb megjött

ez a természet direkt szivat minket?

puszi a kisammáknak, küldjetek jó hormonokat nekünk, lécccccci
hétfőn megyek ovutesztért, csinálok hőgörbét is, idekészítettem a lázmérőt.
pusz

Kép
andyfekete
 
 


Sziasztok!

Kisvirág, vettél gyógyszert?
Erika, megnéztem a görbéd, annyira nem értek hozzá, de sztem fura, hogy ovu után nem maradt fent a hő. Attól még lehetsz babás, ki tudja, ne higyj nekem, nem vagyok profi. :(
Eszti, ha minden igez, gratulálhatunk? :D :D :D
Manó, a számitógép sztem minden kisgyerek álma. Épp ma mesélte apa, hogy egy kollégája 3 éves kisfia egyedül játsza az internetes lövöldözős játékokat, felmegy a netre, játékpartnereket keres, kiválasztja, hol mennyien játszanak, hol nagyobb az esélye a nyerésre. Az egészben az a furcsa, hogy az apja még büszke is rá....
Nálunk szigorú szabályok lesznek, egy 3 éves gyerek menjen legózni vagy épitőkockázni. Nem fogom gép kózelbe engedni.
Szigorú szeretnék lenni, nem akarok egy monitort bámuló, antiszociális gyereket. Egy pici menjen ki a parkba, a kertbe, játszon, élvezze a gyerekkorát. Bocsi, ha ezzel valakinek a nevelési technikáját fikáztam, nem ellene szólt!
Manó, amúgy engem sem szoktak majdnem 30-nak nézni. Mikor megtudják a koromat, eltátják a szájukat. :D
Szoktam kérdezni, mennyinek néznek, és 23-24 a válasz.
Biztos a szőke haj teszi... :D
Amúgy nem érzem, hogy lemaradtam volna valamiről, én későn érő tipus vagyok, 13 évesen még Barbie-ztam. :oops:
Csubi, apa csak jót akar neked sztem, ne fordulj ellene! Bizonyos mértékben meg tudom érteni, fél, hogy ha ragaszkodni kezd a babához, és újra csalódni fog/fogtok. Ahogy majd telik az idő, ő is megnyugszik, majd meglátod! Addig te tartsd a lelket a babában, és foglalkozz sokat vele, nehogy meggondolja magát!
Odrika, szia!!!!!!!!Apud nagyon édes, imádjon is téged!!!!! Számomra is ilyen az igazi szerelem.Apum is ilyen, bármit megtenne értem. :D
Hőmérőzünk, nézi a görbémet, elmesélhetem neki a cikkeket, netes újdonságokat, vigyáz rá, hogy bevegyem a napi Gravidámat. Ovu tesztért hajtunk, megmassziroz, ha fáj a derekam, pocakom, mellem. Ő egy tökéletes példánya a férfinak!Nekem ilyen egy pasi, édsapum is ilyen.
Most bocsi az ömlengésért, de mindig is ilyen természetű társat akartam, mint édsapám. És sikerült is ilyet találnom, igaz, közel a 30-hoz, de sikerült.

Az ovutesztet én a 12. napomon fogom kezdeni, és ha pozitiv, akkor már lesz hancúr is, meg az utána következő napon is, mikor már nega. Valahol olvastam, hogy igy kell, mert a teszt előre jelzi, és mikor már nega, akkor van ténylegesen, és akkor kell belevágni a lecsóba. :shock:

Bocsi, hogy hosszú voltam és nyálas. Sorry mindenkitől!!!!!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny
Én sem néznélek 25-nél többnek. Nagyon fiatalos arcod van.

Már mondtam, hogy megyek dokihoz jövő szerdán és este mindenkinek megmondom a tutit, hogyan legyetek kismamik. Nagyon bízok a dokiban és a tanácsaiban is. Megkérdezem mit szedjek az Eleviten kivül. Mit ajánl pl. premens, nálunk 2100 Ft. Nem is olyan sok.
Kinéztem a könyvet is ami érdekelne. Hétre lebontva mutatja a baba fejlődését és tanácsokat ad az étkezésre, mozgásra, valamint a kismamiságra való felkészülésre is. Az Alexandra kiadó könyve. Ma bele is lapoztam és elég jó.

Andy
Persze, hogy nincs semmi bajom, csak max a hülyeség. Egyébként tényleg nagyon migrénes vagyok és a jó hír, hogy a gyógyszerem hiánytermék és nem lehet kapni. HUrááááá!

Kép
Kép
nati80
 
 


Szia Lilla!ú

most nézem, hogy a nő amit választottam a vonalzóra az valószínű ugyanolyan mint a tied, pedig még nem néztem meg amikor csináltam, bár az enyimé nem látszik.
Ez sem lehet véletlen, ráadásul egyszerre lesz peteérésünk! meg babánk is!!!!

Kép
andyfekete
 
 


nati
milyen gyógyszered van, ami hiánytermék?
amúgy midnenképpen írd meg mit mondott a doki, én meg veszek ovutesztet-.

Kép
andyfekete
 
 


Andy
Az én vonalzómon van olyan csajszi mint neked. Én kefalgint szedek, de most nem lehet kapni. Vettem algoflexet. Remélem használni fog.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati, én is a Kefalgint szedtem régebben a fejfájásomra, migrénre. Manapság elég az Algoflex Forte, és a Nurofen. A Nurofen nagyon jó, fél óra, és nem is emlékszem rá, hogy fájt a fejem. A legnagyobb dózisút szoktam kérni. Elég nagy a bogyó, de kicsit több folyadékkal ezt sem nehéz lenyelni.
Én mostanában nem kapkodom be a gyógyszereket, hogy szokjam, milyen lesz, ha nem lehet. :)
Amúgy kaptam a gyógyszertárban egy babás katalógust, amiben vannak nagyon jó gyógynövényes fájdalomcsillapitók, amit terhességkor is lehet szedni, ha megbetegszel, vagy fáj valamid. Szóval mindenre van megoldás.
Mi annak a könyvnek a cime?
Én jövő csütörtökre tervezem a dokilátogatást. NA akkor majd tapasztalatcsere! :D

Kép
jenny29
Mór
 
 


Jenny
Nekem most javasolták az FLPegyik termékét, amit én arcápolásra, szemcseppnek és lázcsillapításra használok. Nem vicc tényleg lehet mindenre használni. Na azt mondták meg kell inni kilónként fél cseppet + 5 cseppet fél óránként míg el nem múlik a fájdalom. Most bezzeg elfelejtettem. De legalább most nem fáj már annyira.

Kép
Kép
nati80
 
 


Jenny
Kismamák kézikönyve a címe és Alexandra kiadás. A másik Nyugodt baba- segít a természet. Meg tudod nézni a honlapon rövid leírás van ott a könyvekről.

Kép
Kép
nati80
 
 


esztimokka először is nagy gratula. jó ilyeneket olvasni. :)
marti ne kenődj el akkor se ha ma nem jön össze a hancúr. Ha ma volt pozitív a teszted, úgyis csak kb. holnap van pé. :) Nem késtek le semmiről. Szorítok. :)
ovu teszt mint terhesteszt: hát csajok először én is azt használtam, mert én is olvastam hogy reggeli pisiből ki tudja mutatni. És pont maradt egy, mert csak négyet kellett elhasználnom (mázli) első egy csíkos, második egy meg egy halvány, harmadik kétcsíkos, negyedik megint egy :) Úgyhogy azt az egyet megcsináltam és amikor pozitív lett, csak akkor mentem el terhestesztet venni. AZtán az is pozitív lett. :) Én nem is teszteltem többet. Mert ugyan csak 99 százalék a biztonság, de az 1 olyanra vonatkozik, hogy negatív és mégis van bébi, olyanról még nem hallottam hogy pozitív és mégsincs... (persze ha közbe nem történik valami és el nem megy, de az más)
mano köszi a nyugtató szavakat. :)KÉPET AKARUNK!!! :)
magdolnam a pocifájás nekem is megvan. Mondtam is a múltkor a dokinak, de csak mosolygott és azt mondta, hogy teljesen természetes, ne addódjak miatta.
csubi meg tudlak érteni hogy min mész át, mert az én férjem is nagyon furcsán tud feldolgozni dolgokat, és ugyan nekünk nem volt ezelőtt semmi negatív tapasztalat, először nem igazán örült velem, mondván hogy várjuk meg az első vizsgálatot, aztán mondta hogy még ne mondjuk el senkinek, várjuk meg a második viszgálatot is hogy minden rendben. de mondtam neki, hogy ennyi erővel amíg megszületik, ne szóljunk senkinek, csak ha már minden tuti rendben. beszélgettünk erről és én elmondtam neki, hogy nekem szükségem van arra, hogy megoszthassam másokkal az örömömet, mert egyenlőre nem érzem hogy tényleg bennem van a bébi, és ha nem is beszélhetek róla meg nem is örülhetek neki, akkor tényleg olyan mintha nem is lenne. És biztos vagyok benne, ha valami gáz lenne a terhességemmel, akkor a következőt ő is így fogadná ahogy a tiéd és tudom hogy megőrülnék én is. Úgyhogy ha bajod van, gyere ide, mondd el nekünk és itt add ki. A férjeddel meg legyél türelmes és adj neki időt bármilyen nehéz is...
Képzeljétek ma resztelt máj volt az ebéd a suliban és mondtam, hogy nem kérek májat úgyhogy csak krumplit ettem szafttal. Aztán azon vigyorogtam, hogy tök hülye vagyok, mert a szaftban úgyis benne van a fertőzés ha van, gondolom, tehát gondolom hülyeséget csináltam... Na mindegy. Úgy vagyok vele, hogy annyian vannak akik végig cigiznek kávéznak meg egyebek hogy talán ezzel nem tettem nagy bajt. Meg különben is meg volt főzve... Na mindegy erről ennyit. :)
pintyus nem felejtettünk el! Sajna így van, hogy amikor az ember egy fél napig nem tud jönni, nem kérdezik hol van mert úgyis visszajön. :) A taktika miatt meg ne érezd rosszul magad, valahogy ügyesen kell lavírozni aközött amit te szeretnél meg amit a párod. Aztán ki tudja, lehet hogy addigra meg is változik, meg talán a cikk amit küldtél neki, az is segít. :) én drukkolok. :)
andy tanítasz?? Mit? Hol? csak mert én is. :) felvidítás képp én is csak azt tudom mondani, hogy talán a beágyazódás miatt van. De azért ne éld bele magad szerintem mert aztán sokkal rosszabb. Inkább fogd fel úgy, hogy majd rágyúrtok a következő hónapra... :)
mágnes te is tanítasz? már tudom miért voltál első pillanattól kezdve szimpatikus. :)))
nekem nagy mázlim van vasalással. a férjem utálja a vasalás szagát, még a ruhán is utólag, úgyhogy én nem vasalhatok. CSupa olyan inget kell neki venni ami mosás után úgy szárad ahogy kell. nem olcsó mulatság, de nekem megéri. :)
jenny abszolut igazad van gyereknevelés meg a számítógép kapcsán. legalábbis szerintem. :) sőt. amikor vettük a házat nekem döntő szempont volt, hogy amikor idejöttünk először, a gyerekek kinn játszottak az utcán csapatosan. :) és mivel én is úgy nőttem fel, hogy nem volt tévé meg semmi ilyesmi, mindig kinn játszottunk. és felejthetetlen gyerekkorom volt. ezt szeretném az enyémeknek is. Másszanak fára, törjék el a kezüket (persze csak egy kicsit) legyenek koszosak és élvezzék. :)
Na most azt hiszem ennyi. Apósom éppen skypolni próbál velünk. Nagyon cuki. :) Épp nem hall minket és itt énekelget mert azt hiszi hogy mi sem halljuk. És képet is kell küldenem neki. :)
Na puszi. Majd jövök. Bocsi ha valakit kihagytam. :)

KépKép
muffin
 
 


Muffin

Nálunk az a jó, hogy párom vasal magának inget, nadrágot, ha kell neki. Mindig azt mondja, hogy ő volt katona tehát el tudja magát látni, ha akarja.
Az egészséges élet útjára léptem/léptünk! Salátát ettünk vacsira. És csak egy linzert ettem ebéd után. Megmaradt a fotózásról.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Most nem tudok visszaolvasni, mert írtatok 2 oldalt. :) Most csak Jennynek.

Jenny: nem kaptam gyógyszert. Az összes gyógyszertárat felhívtam itt, de csak az egyik vállalta, hogy megrendeli. Így valószínű hétfőre lesz. Nagyon remélem.

Most szaladok fürdetni. Később jövök.

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág

Milyen gyógyszert kerestél?

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati
Nem próbáltad az ovutesztet?

Kép
p__lilla
 
 


Lilla
Csináltam délután egyet, mert még most is fájdogál a hasam, de a kontrollcsík mellett csak egy halovány csík lett. Tehát negatív. Várok még és megint csinálok vasárnap vagy hétfőn. Most úgyis csak azt akarom megtudni, hogy van e pém. Ha meg addig lesz, akkor a hőm úgyis megmutatja.

Kép
Kép
nati80
 
 


Jenny:Én is abszolut egyetértek a nevelési elveiddel!Szerintem sem kell,hogy a kölök a neten és/vagy a tv-n lógjon egész nap!!Én még azon is kiakadok például,hogy a hugom aki 12 éves minden 5-ös után amit a suliban kap pénzt kap a nagyszüleitől.Már nem is kér mikulásra sem csokit,csak közli,hogy mennyi pénz kell neki...Na nem!!!!Ráadásul a múltkor lehülyézte az anyját aki ezen csak nevetett....Szóval Én arra fogok törekedni, hogy Nálunk azért legyen meg a tisztelet a szülők iránt és a fegyelem is szerepet fog játszani a kölök nevelésében!

Csubi
csubi
 
 


Nati: Premens filmtablettát amit Jennynek ajánlottak :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Nati:amikor Én most ovu tesztet használtam Nekem az egyik nap nagyon halványan megjelent a második csík,aztán másnapra azt hittem,hogy sokkal erősebb lesz és nem!!Mert másnap már alig lehetett látni a második csíkot,pedig mint a jelek mutatják, biztosan volt pém......

Csubi
csubi
 
 


Muffin:Tudom persze,hogy türelmesenk kell lennem,csak Én a férjemen kívül senkinek sem mondtam el, hogy van baba...Egyszerűen nem akarom, vagy nem tudom megtenni.Még a legjobb barátnőmnek is azt mondtam a múltkor,hogy megjött piri,pedig akkor már rég tudtam,hogy nem igaz....És így valóban teljesen egyedül kell feldolgoznom az egészet és ettől válik nehézzé.Mondjuk azért cseles vagyok, mert mindig becsempészem a mondtataimba a babánkat.Például ma is hívott napközben,hogy hogy aludtam és mondtam,hogy köszi, jól aludTUNK.És olyankor érzem rajta,hogy örül Neki,hogy így említem. :lol: :lol: Úgyhogy jó lesz ez, csak türelem kell hozzá.

Magdolnam:Akartam már Neked délután is írni:Nekem is érzékeny a pocim,ez teljesen természetes!!!Ne aggódj,Például tegnap is fel akartam tenni a polcra egy poharat és fájt,vagyis inkább érzékeny volt ahogy nyújtóztam,de ez nem baj!!!

Csubi
csubi
 
 


Megyek tvzni és utána alukálni lányok!!
Legyetek jók és aktívak!!!!
hajrá Márti! :wink:

Csubi
csubi
 
 


csubi a nyújtózással nagyon vigyázz, állítólag az a legrosszabb... Úgyhogy maradjon inkább lenn a pohár.:) Arról meg hogy egyedül kell feldolgozni, valószíná ez a legnehezebb, nekem is addig volt nagyon rossz amíg nem mondhattam el senkinek. De itt vagyunk neked mi, majd örülünk veled. :) Addig amíg nem mondod el. És teljesen megértelek, hogy miért!
Nati, szerintem ha ma volt halvány második csíkod, akkor holnapután hiába csinálsz már tesztet. Nekem az elsőn semmi nem látszott, a másodikon volt halvány csík és a köv. nap volt erős kettes. Úgyhogy szerintem ha ma volt, akkor holnap vagy holnapután van péd. na mindegy nem fokozom tovább. :)
közben voltunk vásárolni is, és vettem jégkrémet. Nagyon jól esett!!! Vacakol a pocim. Rókakoma eddig véigig elkerült, de pár napja nem százas a gyomrom... Remélem nem tart sokáig.
A férjem meg vett tojássalátát, amit amúgy én szoktam, és olyan büdös volt, hogy csak na!!!!!
na most ennyi. majd még benézek. Ja, amúgy amikor délután négykor hazaértünk, muszáj volt aludnom egyet. szuper volt! :)

KépKép
muffin
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?