Új privát üzeneted érkezett!

Jesszusom csajok!!!! Nem győzöm vissza olvasni, anyit gyártottatok, legközelebb megpróbálok többször be nézni egy nap mert ez igy sok.

Ha kifelejtenék valakit, ezer bocsánat.

Hát...hol is kezdjem?

Lilla, nagyon nagyon sajnálom, de remélem nem keseredtél el nagyon! Karira ott lesz a 2 csik meglatod, türelem rózsát terem.

Márti, izgulok érted!!!

Odri, hogy te milyen jól értesz hozzá. Nekem is lenne egy pár kérdésem, de majd holnap irom meg mert most nincsen időm, mindjárt itt lesz férjecském és tatárbifsteket csináltam, csak el kell készitsem neki.

Mano. neked mikor kell dokihoz menni??? mik a tüneteid??

Muffin, irtam mar neked a masik topicban is, de itt is megkoszonom a tippet, hatha ossze jon nekunk is.

Kisvirág, 100% hogy kismami vagy!!!! Ezek a tünetek és ez a görbéd nem csaphat be enyire!!! De várjuk ki a tesztet,
3 az Isten igaza. Meglátod + lesz.

Nati: Sok sikert az allamvizsgahoz es kitartast a munkaba. Ti mar most vesztek babaholmit????
nekem is ez a problemam, hogy páromnak cége van, de én nem vagyok bejelentve, csak itthon dolgozom, hogy ne gazdagitsuk az államot. :evil:
És mi is azon agyalunk hogy be kéne jelenteni engem, de nem tudjuk menyivel. Mert így Tb-t sem kapok, körzeti dokim sincsen, hogy lesz ez igy ha babas leszek??? :cry: :cry: :cry:

Odrit holnap megkerdem. Most tul hosszu lenne meg ezt is le irni. Igy is tuti ki felejtettem valakiket. Ne harizzatok, nem szandekos csak sietek, azért írok ékezetek nélkül.

márti. most akkor ti vásárhelyen vagytok vagy magyarorszagon??

Jenny neked is szoritok.
Jó éjt nektek, holnap reggel jelentkezem.
Vendég
 


Kisvirág!
Te most hogy állsz?miért lettél jobban a levegőn? terhes vagy? most jöttem tegnap, még nem tom, ki hogy áll.

Andy

Kép
andyfekete
 
 


Andy
A párom kérdezte az imént, mikor az Elevit reklámja ment a TV-ben. Én iszok egy étrendkiegészítő port, mert szeretnék fogyni egy kicsit és abban minden megvan ami a magzatvédőkben is. Ha napi kettő adagot iszok, akkor a folsav adagot is beviszem egy nap. Lehet nem is fogok szedni napi egyet, csak kétnaponta egyet az Elevitből.

Kép
Kép
nati80
 
 

 
 

Pintyus
Nem magunknak veszünk babacuccot, hanem anyósom kért meg minket vegyünk az unokájának ("kedvenc" sógornőm kislányának) esővédőt. De ez nekem jó, mert legalább szét tudok nézni és vennem is kell 2 barátnőmnek valami ajándékot, mert januárban szülnek.
Nézni szeretnék babaágyat és babakocsit. CSAK NÉZNI!!! :wink:
Kinézni! :D

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati!

akkor ne is szedjél mást, engem ez a fél is bezavart. fájt az elején a gyomrom tőle. csak azért nem szedek gravidát, mert én minden télen béres cseppeket szedtem hogy ne kapjak el mindent a suliban a gyerekektől. és bevált már 3 éve nem voltam táppénzen. lekopogom.

szóval elég az amit szedsz. mikor álltok neki?
na majd még benézek

Kép
andyfekete
 
 


Olvastam a babakocsiról amit írtatok. Nagyon vicces, mert mi nézegettünk már. Én háromkerekűt szeretnék, van cam cortina, chicco s3 meg itthon kb. ennyi. mindkettő 160-180! Nagyon kemény. ERre elkezdtünk amcsiban nézelődni (szerencsére van kinn család) és nagyon vicces, bár számítottam rá, csak pont babakocsit még sose hasonlítottam össze... Szóval nagyjából ugyanaz a kategória mint amiket itt néztünk:
Mia Moda- Energi Stroller + Viva car seat $340 (nincs 70.000!!!)
http://www.strollers.com/Mia-Moda-3599-SRF-MIA1036.html
nézzétek meg, érdemes. :)
Úgyhogy nekünk babakocsi kintről lesz...

pintyus igen láttál más topikban, én szóltam, hogy gyere ide... a szeptemberiben kezdtem, de azt már leírtam aztán látogattam kismamisat is, de azt is leírtam hogy már miért nem megyek...erről ennyit.

lilla lehet hogy te nem találod viccesnek, de én azt hittem a főnök jött meg, mert írtad, hogy bocsi nem tudtál jönni mert a főnököd ott járkál. sajnos megjött... bocsi hogy viccet űztem belőle, de nekem tényleg így jött le... :) és ne keseredj, mindjárt itt lesz a zebra meg a gólya :)

nati magdolnam vonalzóján azt nézd, hogy 4w5d! 4 hét, 5 nap...

Csucsu! :) Helló!

Odri, gondolom már meg is bántad hogy írtad, hogy ilyennel foglalkozol. Én nem is nyaggatlak vele. Majd megkereslek a kérdéseimmel amikor aktuálisak lesznek. :) és különbenis te most erre a hónapra koncentrálj! :)

Csubi nem ér bebabásodni és jól lelépni!!!!!!!! Tessék jönni!!!!!!!!!!!

Frissen sült sajtosstangli, vajkrém és savanyúkáposzta. :))) Nagggyon fincsi volt. :)

azt hiszem most ennyi. de igazából a gép előtt döglök, úgyhogy írjatok csak nyugodtan. :)

KépKép
muffin
 
 


muffin?
ezt mind megetted? most este?
amúgy hogy vagy?

Kép
andyfekete
 
 


Pintyus: én még nem merem a 100 %-ot kimondani, csak ha látom a tesztet. Én inkább olyan 80 %-ot mondanék :)

Andy: nekem vasárnap megjött egy kicsit, inkább csak barnázás volt, de én azt hittem ez csak előjel. Azóta semmi. Csináltam már tesztet, de nega lett. Tüneteim nagyon nincsenek. Délután szédültem, meg nagyon hányingerem volt, és ezért kimentem a levegőre a fiammal. És a levegő jót tett. De most megint minden a torkomba van. :)

Muffin: jó kaja összeválogatás. :) Én most valahogy nem tudok a kajára gondolni. Gombóc van a torkomba :)

Én ma véletlenül két szem elevitet vettem be. Egyet reggel, és délbe azt hittem ma még nem vettem be és gondolkodás nélkül bevettem. Csak mikor lenyeltem akkor jutott eszembe, hogy reggel nem esett valami jól ez a bazi nagy bogyó. :D Bajom gondolom nem lesz tőle, max holnap nem veszek be :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


annyira azért nem ettem sokat. fél sajtosstangli megkenve vajkrémmel és mellé savanyú kápi... szerintem nem sok... de igen, mind megettem. jól is esett. :)
amúgy köszi, jól vagyok. bár kb. két három napja vacakol a gyomrom. éhes vagyok, de nem kívánok semmit, nem is tudok kajára gondolni... de mivel róka koma egész életemben elkerült (egy alkalmat kivéve, amikor idén milánóban voltunk és ettünk jó kis olasz pizzát, este viszontláttam. Életemben először... :) vicces volt. olasz pizza. :)
Na mindegy szóval mivel eddig is elkerült, most is ezt teszi, bár néha lehet hogy jobban esne, bár nem tudom, hogy ti megkönnyebbültök-e tőle vagy utána is ugyanolyan rossz. mert akkor semmi értelme... :)
Na erről ennyit.

POnt most volt a tévében, hogy holnap a fókuszban terhesség alatti szex lesz a téma. :) Azt hiszem egy nézőre tuti számíthatnak. :)

KépKép
muffin
 
 


vicces vagy kisvirág. :) émelygés, feledékenység... nem is mondok én már semmit. :)

KépKép
muffin
 
 


Nem a mennyiség miatt írtam, hanem a sajtos kifli meg a káposzta :) Nem bírnám :) :)
Én a huszonsokadik hétig hánytam a fiammal. Volt hogy megkönnyebültem. :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Még jó hogy csak egyszer fürdettem meg a gyereket :D :D
De ha így folytatom lehet holnap kétszer fog :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


csak el ne kopjon. :))))

ja és azt nem is meséltem csajok. Tök vicces. Tudjátok van amikor az embernek ugrál az izma vagy az ina, vagy mi. Olyan hülye érzés és nem tudsz vele mit kezdeni. Na nekem két napja ez van a hasamban legalul jobb oldalt és nagyon vicces érzés. gondolom ilyen lesz az is amikor bébimaki mozogni fog. :) annyira vicces!

KépKép
muffin
 
 


és mindjárt jön a dr. house :) új évad, új rész :)

KépKép
muffin
 
 


Muffin
Magdolnam vonalzóján én is arra értettem, ezért nem stimmelt nekem a gólya állása. érted mire gondolok? Csak lehet nem jól fogalmaztam. :?
Tényleg nagyon drágák itthon a babakocsik, de lehet ki kellene menni külföldre. Sajna amerikába nem fogook kiruccanni egy kocsiért. É 4 kerekűt veszek és ha lehet esernyő vagy pici lapra csukhatót. Nincs nagy hely se a kocsiban, se a lakás előszobájában. Csak az előszobánk lesz a földszinten.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok csajszikák! :wink:
Csak gyors bekukk, mert párocskám kitúr mindig :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Látom jó a hangulat itt :wink: :wink:
Kisvirág:
jót derültem azon, hogy kétszer megfürdeted a fiad :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Muffin: nekem is szokott ilyen ugrálás lenni, de legtöbbször a combomba. :) Tök vicces.
Viszont az tök jó érzés lesz mikor a csöppet fogod érezni. Főleg majd a vége felé, mikor látványosan mozogni fog a hasad :) :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Csucsu:
szoritok, hogy 9 hónapig ne is látogasson meg a piri, MINIMUM!!!!! :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti: ma kicsit meg vagyok hülyülve :D :D Nem is tudom mi bajom. Szerintem a vesztemet érzem. Remélem nem sújt le rám holnap pirike.

Elteszem magam holnapra. Apa jön gépezni kicsit. Én meg pihizek.

Jó éjt!
Kép

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Kisvirág:
tiszta babás tüneteid vannak :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Én is át kell adjam a terepet, végre amikor a gyerekek alszanak, lenne nekem is időm nyugisan :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


na szép álmokat mindenkinek!!!! Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy eltűntem csak sok mostanában a program..És amikor hazajövünk már csak az ágyat támadom le.
Most is csak bekkukantok, mert megyek Dr.Hause-t nézni!! :lol:

Sajnálom Lilla,de ne búsulj, mert benne leszel a következő turnusban!!!!! :lol:
Kisviráh:Mikor tesztelsz???Melyik napon???
És Te Csucsu??

Jaj nagyon szenvedek..Úgy fel vagyok fújódva és akkora ettől a hasam,hogy ne tudjátok meg. :evil: Sajna csakúgy, mint a legutóbbi terhességnél, most sem tudok wc-re menni és ha végre eljutok akkor is olyat gyártok,hogy csak nagyitóval lehet látni...SAjna semmi taktka nem segít rajtam.... :(
Amúgy nálam is az van, mint Nálad Muffin,hogy éhes vagyok,de mivel semmit sem kívánok nem nagyon tudok enni...
Jaj kezdődik a filmem, mennem kell!!!

puszi

Csubi
csubi
 
 


na én azt hiszem elteszem magam holnapra :) pontosabban belevetem magam dr. house-ba. holnap jövök. :) jó éjt csajok! :)

KépKép
muffin
 
 


Jó éjszakát Csajok!
Látom nem lesz ma este babagyártás. Mindenki fáradt. Én is. Persze párom egyébként is dolgozik megint éjszakába nyúlóan. Hülye munka!!!
De legalább ma diszítettem karácsonyfát és le is szedtem. Csak egy fotó kedvéért.

Kép
Kép
nati80
 
 


Sziasztok!

Nekem is szokott a hasam ugrálni, olyankor mindig ráteszek valamilyen tárgyat, legtöbbször a tv távirányitót, és nézem, ahogy ugrál. :D Tudom, gyogyós vagyok....
Amúgy nekem a szemem is szokott rángatózni. És hogy megelőzzem a kérdéseket: nem, nem voltam még zártosztályon. :lol:

Nekem ma eseménytelen napom volt. 6-tól 9-ig aludtam, közben a család hivott, már frászban voltak, hova tűntünk, mert apa is bealudt. Mi lesz velem, ha babás leszek? Egész napomat az ágyban fogom tölteni?

Kisvirág, mikor tesztelsz?
Nati, én is jövőhéten akarok dokihoz menni! :D
Rákszűrés miatt, meg néhány jótanácsért megyek, na meg letesztelem az orvost, hogy milyen. Mivel nyáron költöztem ide, még nincs nőgyógyim, ezért lemeózom, mi várható.
Mostanában elmaradoznak a régiek....Mi van veletek csajok???

Na jó éjt, szép álmokat!!!

Kép

Kép
jenny29
Mór
 
 


szép jó reggelt mindenkinek! Mano, Tőled azt szeretném kérdezni, hogy Neked is szurkál, fájdogál egy picit a pocid? Mert nekem igen :( Dec.5-én megyek dokinénihez a baba miatt, már úgy várom, hogy viszontláthassam :oops:
magdolnam
 
 


jéééééééééééé, a gólyám most meg 4 hét 6 napot mutat :roll: :roll: :roll: ki érti ezt???? Ez a helyes! :lol:
magdolnam
 
 


Jó reggelt Magdolnam!
Szerintem az a helyes, csak a gólyád áll rossz helyen.

Alig tudok felkelni, ráadásul fejfájással ébredtem. :(

Kép
Kép
nati80
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Magdolnam:
az normális, ha szurdogál a pocid :wink:
Majd meglátod mekkorát nőtt, a kis pocaklakód :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


El sem tudom hinni, hogy a párom ekkorát változott az elmúlt 3 hétben. Annyira szeretem!
Suörnyű rosszat álmodtam. Terhes voltam és a vége felé (szerintem korábban, mint kellene) szültem, de nem emlékszem semmire és mikor a párom hozott ki a kórházból, szerintem elcserélték a gyerkőcöt, mert volt vagy 4 hónapos. Aztán egyedül mentem ügyeket intézni és megtámadott egy leopárd. :roll: :roll: :roll:
Megyek, mert dolgoznom kell. Még jövök.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati:
fura álmod lehetet :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti
Ezt most hajnalban ébredés előtt álmodtam. nekem akkor vált gyanússá, hogy csak álmodok, mikor rájöttem, hogy nem emlékszem se a szülésre, se a kórházban töltött napokra. És miért nagy a babó???
Érdekes volt. :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
nati80
 
 


En is álmodtam már olyant, hogy nagyobb volt a baba és csak csodálkoztam, hogy miért, hát én most szültem :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Hát sajna nekem is megjött, de egyáltalán nem szomorkodok, inkább várom, hogy elmúljon és újra neki lehessen esni apának! :lol:

Szép napot mindenkinek
Györesz

Kép
Kép
györesz
 
 


Szerintetek mikor használjam az ovu tesztet? Elméletileg a görbe alapján most nem lesz ovum, de azért kiváncsi vagyok. Ebben a hóban 28 napos lesz és van 4 ovutesztem. Kétnaponta fogok csinálni, csak hanyadik naptól? 10-11-12?

Kép
Kép
nati80
 
 


fura álmod lehetett :D Szerintem a 10.naptól kezd, én akkortól kezdtem, nehogy lemaradjak róla....
magdolnam
 
 


Én a 11 naptol kezdtem.
Nekem az első semmit sem mutatott, a második nagyon halvány, a mai meg erősebb :P
kiváncsi vagyok a holnapira :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


na Márti!!!!!!! ez jóóóóóóóóó, akkor apait, anyai adjatok bele a keksz-be :lol:
magdolnam
 
 


IIIIGGEEEENNNNN!!!!
már tegnap elkezdtük :wink: :oops:
vagyis, nem csak tegnap :oops:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


:P :oops: jaj nagyon izgulok érted! És mi lehet Lillával vajon????? Tud valaki valamit róla? Hátha csak felszínesen olvastam a topikot és kiment a fejemből, hogy mi van vele :roll:
magdolnam
 
 


Lillának sajna megjött :cry: :cry:
na PUSSZANCS!!! Megyünk úszni! Majd még jövök!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


:(
Szia Márti!
magdolnam
 
 


Kép

Ez volt az előző havi görbém. Szerintetek milyen?

Kép
Kép
nati80
 
 


Szerintem ez jó, egyértelműen lehet látni rajta mindent! Hajrá ehónap!!!!!
magdolnam
 
 


sziasztok lányok!!!!!
Magdolnám nekem nem szurkál a pocim,nem csinál semmit egyedüli tünetem hogy baromi álmos vagyok,nincs kedvem kimozdulni itthonról rendbehozni magam csak itt punnyadni..........aludnék egész nap ez igy megy napok ota,valahogy délutánra kezdem magam összeszedni :oops:.nekem az emésztésem talán javult napi kétszer megyek egyébként meg a naponta kétnaponta egyszer jártam.hmmmm de ugy emlékszem a fiukkal is igy volt!!!bár mindig megeszek kb:1kg mandarint naponta biztos az is segit!!!!!!este ezt nassolom mert muszáj enni valamit a tv előtt :oops: .

Pintyus:kérdezted mik a tünetek,hát nekem semmi,illetve fáradt vagyok meg feszül a cicim.nekem ennyi!!!!!de ez mindenkinél más mindenkinek másképpen reagál a szervezete.......

egy jo nagy szia mindenkinek,mert félek itt a nagy felsorolásban kihagyok valakit!!!!!

Kisvirág már alig vároma teszte :lol: :lol:

csubi végre itt!!!!!!nem tudok mit irni a székrekedésre,nálunk a nagyon édes szinte szirupos kamillatea szokott segiteni nem kell belőle csak néhány korty....borzaszto én utálom!!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


Jenny remélem a doki megerősit, minden féle jot fog mondani a kis manocskámról,és csinálhatunk másik vonalzót!!!!!!!!!alig várom,de napra pontosan olyan mint magdolnámé!!!!!csk én nem azt szoktam mondani hogy pl.4hét 6nap hanem hogy 5 hetes vagyok.bár még senkinek nem mondogatom de amikor mama voltam igy néztem mindig :lol: :lol: :lol: :lol: .

Natasa:jo ez a görbe!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: reméljük hogy most is ilyen lesz mert nem felválltva érnek a tüszők lehet hogy a jo petefészked lesz a soros megint :lol: :lol:

mano
manocska2008
 
 


Pintyus, nekem a tünetem cicifeszülés, pocakszurka, nem vagyok éhes-nem kívánom az ételeket, fejfájás, de nem túlzottan, csak érzem, hogy valami van. :)
magdolnam
 
 


csajok ugy érzem magam mint aki halálra dolgozta magát és nem lehetett neki pihenni :( .olyan a fejem mint aki mindig álmos vagy nagyon beteg...............hmmmmmm alig várom mát hogy visszatérjek önnmagamhoz!!!!!amugy pörgös vagyok még leülni sem nagyon szoktam csak amikor a gép előtt ülök!!!!


mano
manocska2008
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?