Új privát üzeneted érkezett!

Lilla
Még nem biztos, hogy meg fog jönni, a holnapi hőd döntő lesz.

Kisvirág
Sztem még te is lehetsz kismami ebben a hónapban. De nálad is a hő fog dönteni holnap vagy azután.

Sajna nem megyünk pestre holnap, mert k...a sok a meló és még én is segítek neki. De ami késik az nem múlik. Megyünk mi még bababoltba!
Most is a babáról beszélgettünk. Nagyon pozitív a hozzáállása.
Sztem mi is hamarosan belevágunk.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati
Ez nagyon jóóóó, hogy beszélgettek a babáról. Megy a drukk, hogy minél előbb sikerüljön.
Igen, a hőm döntő lesz holnap reggel, ha addig nem lesz semmi.
De ugye tudod, hogy laptetőn vagy?

Kép
p__lilla
 
 


Én már elég sokszor voltam laptetőn és nem is tudtam, hogy ez egy helyi babona ebben a topikban. Akkor én is babásodok nemsoká!!!!!

Egy kicsit hiányzik a nyuszikád, olyan cuki volt tegnap. Fél lábban a vonalzódon. De jön a helyére a gólya!!!

Magdolnam
Már alszol? Vagy csinálunk vonalzót?

Kép
Kép
nati80
 
 

 
 

Magdolnam

http://www.tickerfactory.com/ezticker/t ... ker_type=1

Válassz vonalzót, majd next és válassz figurát, next.
Utána jön a szülés várható ideje.

Kép
Kép
nati80
 
 


Végül megint next és bemásolod a bbCode sort az aláírásodhoz.

Kép
Kép
nati80
 
 


hát mire visszaolvasok, megint újabb oldal van. :)
györesz, mi nyáron költöztünk ki a XVII. ből Maglódra. Akkor mi elég közel lakunk.
Pintyus, andy üdv a csapatban (én 27 vagyok, 2004.08.28 volt az esküvő és nekünk szerencsére az első komoly próbálkozós hónapban összejött a bébi). ja, és első.
lilla, szerintem se add még fel!
kisvirag, szerintem nálad is van még esély. :)
miközben olvastam vissza, annyi minden eszembe jutott, és mire a végére értem hirtelen nem jut eszembe.
Drága férjecském főzött nekem vacsit úgyhogy most enni fogunk, aztán még jövök, írok nektek.:)
Addig is írogassatok. :)

KépKép
muffin
 
 


sziasztok csajszikák!!!

PINYTYUS? ANDY ÜDV A MI KIS CSAPATUNKBAN!!!!
(en 33 éves vagyok, 2 fiam van és Manóhoz hasonlóan reménykedünk egy kislányban , Én is Erdély-i vagyok, Marosvásárhelyi)

Na, ma lejártam a lábamat.
Fura dolog történt ma velem :roll: :roll: Megettem reggel egy almát és rá egy órára majdnem kihánytam...Ma egész nap hányingerem volt, szagokra... :roll: Na ezt fejtsétek meg :lol: Szerintem rámragadt a sok kismama tünet innen a babanetről :lol: :lol:

Muffin:
ari a férjecskéd, ha főzicskél neked :wink: :)

Nati:
gyűjtsed csak a laptetőket, egy biztos garancia a babásodásra :wink: :lol: :lol:

Jenny:
Aranyos a vonalzód! Kivánom, hogy a jövőhónapba már lecserélhesd babásra :wink: :lol:
Elkapott az izgalom olyan szépen leirtad, hogy mostmár nálatok is "mindent bele :wink: " hónap kezdődött

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


olyat ettünk! :))) Nagyon fincsi volt. :)
képzeljétek, van egy barátnőm, akivel ezer éve nem beszéltem és ma tudtam meg hogy ő is terhes. Gyorsan felhívtam és mondta, hogy csak egy héttel jár előttem. :) Mennyire vicces. :)
most hiretelen nem jut más eszembe pedig tényleg volt egy csomó minden.

KépKép
muffin
 
 


Most nem tudok visszaolvasni. Gyerek még rohangál a lakásba.
Délután aludtam másfél órát. Apa elvitte a kölyköt :D

Nati: a doki csinált kenetvizsgálatot és abban mutattak ki coli bacit. Ma csináltak labort, nem-e valami hugyúti fertőzés. De egyből kaptam gyógyszert is. Persze rákérdeztem, hogy ha esetleg babás vagyok nem-e árt a babónak és azt mondta a doki, hogy nem. Majd 1 hét múlva megyek controllra.

Most futok vissza a kölyökhöz.

Szerintem ma már nem leszek, úgyhogy jó éjt.
Holnap visszaolvasok...

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


ja, valami eszembe jutott. kérdeztétek a vérvételt. Én hétfőn voltam. Vér, vizelet, ekg, uh, meg amit akartok. :) Úgyhogy szerintem ez változó, hogy kinek mikor csinálják.
Ja, és a vicces az, hogy legközelebb majd csak egy hónap múlva kell mennem, amikor már túl leszek az első trimeszteren, de a doki még azt sem mondta mikorra vagyok kiírva, az előző vizsgálatkor mondta, hogy no szex, de a hétfői vizsgálaton nem mondott semmit. akkor most karácsonyig semmi? :shock: meg amúgyis semmi infó. konkrétan amit tudok azt a netről tudom, ezen kívül semmi. Szerintetek?

KépKép
muffin
 
 


Muffin
Mit ettetek?

Kép
p__lilla
 
 


Basszus!!
Mind dob ki a net :evil: :evil: :evil:

Muffin:
szerintem, ha a dokid nem mondta, hogy no szex, akkor nem látott semmi olyant ami a szex miatt veszélyeztetné a terhességet. Ezekszerint lehet....

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Szerintem is.

Kép
p__lilla
 
 


szia Lilla!
Hogy érzed magad??? Annyira drukkolok neked, hogy ne jőjjön meg!!! :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


spaghetti carbonara volt a menü :) előtte meg egy banán meg egy szilva. rá vagyok kattanva a gyümölcsökre. :) Ami tök jó. a tésztából csak pár falatot tudtam enni, de az nagyon jól esett. :)
oké, én is erre gondoltam, csak azért rossz ilyen info hiányban szenvedni. mégiscsak más ha a doki mond valamit. meg pl. tegnap megvolt a vérvétel meg minden és nem mondta, hogy hívjam fel az eredmény miatt. csak annyit tudok, hogy dec. 17-én vissza kell mennem. Ennyi. Ez meg nem sok.
Közben meg vészhelyzetet nézek. :) Aztán jön a Gray's clinic. :)

KépKép
muffin
 
 


muffin:
nyami, fincsit ettetek! :lol:
az jó, ha gyümit eszel, egészséges!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Na szép álmokat mindenkinek!!!
Megyek mert mindjárt elalszom itt a gép előtt...

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


ja és még csak annyi, hogy azt is mondtam a dokinak, hogy sokat görcsöl a hasam és csak annyit mondott, hogy az természetes. másoknál meg olvasom hogy kaptak duphastont görcsre. meg ilyenek. pedig ismerős a doki, teljesen megbízom benne, de én nem merek kérdezni, ő meg semmit nem mond az ég világon!!!!!!

KépKép
muffin
 
 


Na lelépek. Jó éjt!
Amúgy eddig még semmi.

Kép
p__lilla
 
 


Jó éjszakát mindenkinek és Lilla, Kisvirág fel a hővel. Bocsi ha valakit kihagyok, de likas az agyacskám. Elég fáradt vagyok.
sajna pest tényleg lefújva. Megyünk jövő héten. De akkor majd nézegetünk bútort, kocsit, ruhákat. Annyira várom!

Tényleg mikor is fogunk személyesen találkozni? Sztem tavasszal kellene, mert addigra mindenki babás lesz és már pocakosak is leszünk!!!!

Kép
Kép
nati80
 
 


na jó éjt csajok!!! :)

KépKép
muffin
 
 


Szép jó reggelt. Köszi Nati a tickert, asszem sikerült :lol:
magdolnam
 
 


Jó reggelt!

Jó a vonalzód Magdolnam!

Lilla????? Mi a helyzet???

Csak benéztem köszönni, mert el kell mennem kellékeket vásárolni néhány karácsonyi fotóhoz.
De majd jövök.

Kép
Kép
nati80
 
 


:oops: köszi
magdolnam
 
 


Sziasztok csajszikák!Jó reggelt mindenkinek!!!

Magdolnam:
végre megvan a babás vonalzód!
Jó lett :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Lilla:
jelentkezz,mit mutat a hőd??? :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!

Pintyus!
Na szóval az orgazmus is okozhat rendkivüli peteérést! Úgyhogy mindent bele!

Nati!
Tudom, hogy a barnázás lehet a beágyazódás jele, csak nekem pont azelőtt volt két nappal hogy meg kellett volna jönni, mint máskor, csak máskor fokozódik a barnázás aztán megjön, most meg 2 napja semmi! Nem reménykedek, de fura!
A hőmet nem szoktam mérni és egyenlőre nem is akarom!

Muffi!
Maglód tényleg nincs messze, ott laknak a barátnőmék is!
Én amikor görcsöltem az elején Magne B6-ot kaptam, ha esetleg aggaszt a görcs akkor azt szedhetsz, az vitamin, nem árt, recept nélkül kapható!

Lilla!
Mikorra tervezed az újabb tesztet?

Szép napot mindenkinek

Kép
Kép
györesz
 
 


jo reggelz csajok!!!!!!

Lilla izgulok a hődért!!!!!!!!!!!!!!!

Magdolnám jo a vonalzód remélem nekem is lesz jövőhéten :lol: .

Muffin:nyugodtan kérdezzél a dokitól annál rosszabb nincs ha valaki bizonytalanságban van!!meg hát ő nem tudja hogy mire válaszoljon ha te nem kérdezed,ugy gondolja nem nyomaszt semmi....a legfontosabb az orvosválasztásban hogy bizzál bene,szerintem kérdezzél!!!!!én mindig megkérdeztem még azt is hogy mi miért van.ja még a szülés közben is hogy miért kapok szurit és az mit segit stb...mindig türelmesen válaszolt!!!!ugyhogy hajrá!!!!!!!!szerintem ez nagyon fontos!!!!!!

Kisvirág izgulok!!!!!!!

puszi mindenkinek meg az uj emberkéknek külön!!!!!!!!

nincs semmi tünrtrm de ez a fáradság.................

mano
manocska2008
 
 


Sziasztok!

Manó: én csak poénkodtam, dehogy haragszom. :lol:
Fú tegnap este látszik kóma voltam. Natinak címeztem amit neked szántam :oops: Szóval: a doki csinált kenetvizsgálatot és abban mutattak ki coli bacit. Tegnap csináltak labort, nem-e valami hugyúti fertőzés. De egyből kaptam gyógyszert is. Persze rákérdeztem, hogy ha esetleg babás vagyok nem-e árt a babónak és azt mondta a doki, hogy nem. Majd 1 hét múlva megyek controllra.

Jenny: sajnálom a pirit, de azt hiszem te pont erre vártál. Hajrá ez a hónap.

Erika: lehet elkezdtek dolgozni a hotmonok :)

Pintyus: köszi a jókívánságot. A dokinak szóltam, hogy lehet, hogy babás vagyok, és úgy írt fel gyógyszert. Elvileg az antibiotikumok nem ártanak a csöppnek. Első terhességem alatt is kaptam és hála égnek nem lett baja a fiamnak, na jó a félsz azért bennem volt.
Egyszer valahol azt olvastam, hogy van akinek a menzesz alatt jött össze a baba.
Én 32 vagyok. 2004-be volt az esküvőnk, és 2006-ba jött az első bébi. Mi már a 7. hónapja próbálkozunk. Nekem az első babám is másfél év eredménye, de én különleges eset vagyok. :) Az elsőnél és most is csináltak petevezeték átfújást, és utána jött össze. Remélem most is összejött. :) Röviden ennyi, a többit olvastad, hogy most nem tudom mi a helyzet.

Andy: üdv itt.

Lilla: mizu nálad? Mennek a drukkok. Mikor szeretnél újra tesztelni?

Nati: tényleg lehet ez a barna a beágyazódás miatt? Na akkor kicsit számok. 6-án volt pém (ezt UH-n láttuk), +10,12 nap a beágyazódás akkor az 18-a. Pont akkor volt barna. Azóta ugye semmi. A hőm is maradt 37. Szerinted??
Annyira izgi, hogy ti is élesbe mentek ebbe a hónapba. Annyira drukkolok nektek!

Márti: nem lehet, hogy most van péd? És azért vagy rosszul. Remélem nem nyeltél be valami vírust!

Muffin: én 9 hónapig no sexen voltam. De szerintem óvatosan lehet, ezt lehet majdnem mindenhol olvasni. A duphastont nem görcsre adják, hanem ha ne adj ég elkezdesz kicsit barnázni. Ez hormonpótló bogyó. Én szedtem. A görcsre inkább magnéziumot szedjél.

Magdolnam: jópofa a vonalzód. Jól aludtál?

Györesz: drukk. Fura, hogy ugyanaz van nálunk :)

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Köszi, apa csinálta a vonalzót :oops: . AMióta beszéltem 2 dokival is és láttam Pötyit :lol: azóta jól tudok aludni.

Azt hiszem elég sok helyre kell mennem az elkövetkező 1 hónapban, mert a pajzsmirigy problémámat terhesség idején, nagyon szigorúan kell ellenőrizni, havonta 1szer+vérvétel, legalább ezt az előbb letudtam (bejelentkeztem). Most meg a nődokihoz jelentkeznék be, aki elvileg vállal szülést, azt meg képtelenség utolérni, majd délután megpróbálom ismét. Az a gáz ezzel, hogy kb 3-4hét múlvára fog időpontot adni. Majd esetleg könyörgök egy sort.

Lilla, drukk, annyira bízom abban, hogy még a hőd fenn van és em fog megjönni.

Kisvirág, érted is ám! :D
magdolnam
 
 


Biztos emlékszik valamelyikőtök a pannon reklámból, Dióra. Milyen kutyafajta???????????? Annyira idegesít, hogy nem tudom. Valamelyiknap voltam dokinál és nyitom ki a kocsi ajtaját és hop az ülésre pattant egy ugyanolyan kutya. Annyira jófej kutya volt, nagyon megtetszett
magdolnam
 
 


jó reggelt csajok!!!

Ne haragudjatok, nem tudok most kulon valaszolni mindenkinek mert megyunk pestre, sajnalom nati hogy neked nem jott ossze az utazas. de miert is akartatok menni pestre??

Mi a szerverunket kell visszavigyuk mert elromlott meg kellett javitsuk.

marti.
De jó hogy mindketten Erdelyorszagbol szarmazunk. Te mikor jottel ki es hogyan. Én most nagy izgulasba vagyok, mert a letelepedest kene be adjam. De a tegnap voltunk a bm bah-nal es azt mondtak hogy mar nincs olyan hogy engedely mivel eu-tag. Ugyhogy remelem hamarosan meg kapom és be adhatom az allampolgarsagot. Neked mar meg van??

lilla. Ne keseredj el, még nincs minden elveszve, lehet nem is jön már meg. Hiányoljuk a nyuszidat.

Muffin, téged láttalak mas topicokban is.

Aranyosak ezek a ferjecskek. Az enyem, ma reggel olyan édi volt. Rá morogtam valamiert... és azt valaszolta erre hogy: ne veszekedj te sperma rabló :P :roll: . Akkorát nevettem.
Mi is sokat beszélgettünk a babárol mielött ténlegesen eldölt hogy na akkor mostantól bármikor. De Ő félt ettől a feladattól, és olyan jó érzés látni meg hallani hogy ő is várja már a pillanatot hoy megtudhassa apa lesz.

Ugye csajok, nekünk is össze jön hamarosan??!!! :(

Magdolnam gratulalok a picihez, ari a tojasos vonalzód.
Pusza csajok, mennem kell
Vendég
 


Kisvirág:
nagyon remélem én is, hogy nem valami virust szedtem fel....
ma reggel is olyan hányingerrel keltem, most is az van, sőt a kedvenc testápolóm illatától is undorodom... :roll: :roll:
Én is gondoltam, hogy peteérés miatt, mivel terhesség kizárva, nó de ennyire???Napokig megkinozhat igy egy peteérés?
Én arra gyanakszom, hogy hormonzavar kavar be itt nekem :roll: :evil:

magdolnam:
gőzöm sincs milyen fajta kutyuli :roll: :oops:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


persze, hogy összejön, előbb mint gondolnád :wink:
magdolnam
 
 


Szia Pintyus!
Elöször is bocsi, hogy elirtam a neved tegnap :oops:
Mi Gyulán éltünk a férjecskémmel házasság után, a nővérem is ott volt, már 10 éve, de mivel ő kiment Angliába már több mint 2 éve, mi sem maradtunk, visszajöttünk Mv-helyre. Itt van lakás, meg minden...
Na, de férjecském munkahelye olyan, hogy bármikor szedhetjük a sátorfánkat :lol: Egy németországi cágnek dolgozik, a főnöke meg Pest mellett lakik...
Jópofa a férjecskéd, méghogy spermarabló :lol: :lol: :lol: :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


cágnek= cégnek :oops:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


bocsi mindenkitől a helyesirási hibákért :oops: :oops: :oops: , sokszor nagyon sietek és oda sem figyelek, de gondolom megértitek a lényeget :oops: :oops:

Még közlöm, hogy hosszú i nincs a gépemen :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Márti:pé-kor lehetnek tünetek!!!!nekem csajok ugy fájt a hasam akkor hogy mnár arra gondoltam ez nem is attól van......kicsit meg is ilyedtem de utána mintha elvágták volna!!!!!!!! :lol:
most olvastam hogy ha a ball oldali petefészekből érkezik a tüsző akkor kevésbé alakul ki hányinger és rosszulét mert valahogy összefügésbe van a májjal meg a belső szervekkel.érdekes mi!!!!nekem most a bal oldal volt mert k....ra fájt.aztán hogy ebből mi az igaz hát nem tom!!!!!
nagyon álmos vagyok ilyet még ennyire nem voltam soha....... :( és a délutánom fuuuuu..megyek pihengetni!!!!!!
de közben figyellek titeket :lol:

mano
manocska2008
 
 


na amikoet én is irok néha tényleg belepirulok.......de bizom benne hogy nem baj!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


manó:
fiaid jól vannak?
Tudják, hogy jön a kistesó?
ma csináltam még egy ovu tesztet, most tök negativ lett :roll: , pedig ha a pé. miatt vannak a tüneteim akkor kellene mutatnia valamit, nem???

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Lilla??????????LILLA???????

HOL VAGY?????????????
manocska2008
 
 


de, ha jobban megnézem akkor látszik egy nagyon-nagyon halvány csikocska
igaz, a tasakon feltüntetett control csikhoz képest, a tesztcsikon levő negyede olyan vastag csak...
Na ezt értsétek meg, ha tudjátok...
Hmmm... csak én tudok ilyen nyakatekert mondatokat produkálni :roll: :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


jol vannak le is kopogom.kop-kop...

nem tudják még,és a családnek is csak karácsonykor mondjuk el igy beszéltük meg!!!!!alig várom már hogy a doki is megerősitse!!!!!!!

a fiuk nem tudom hogy fognak reagálni mert multkor (még nem volt a apocakomban)beszélgettünk erről és a Beni tiltakozott hogy nem kell tesó a Máté meg azt mondta hogy csak fiu lehet!!!!!!na de majdcsak megbarátkoznak vele....bizom abban hogy már nagy fiuk és megértik majd!!!tegnap matek dolgozatot irtak és olyan hamar készlett hogy a másik csoportét is megcsinálta.ma irás felmérő van remélem ügyes lesz egyész nap gondolok rá!!!!!

mano
manocska2008
 
 


Magdolnam: örülök, hogy jól tudsz aludni :) Nincs ennek a dokinak magánrendelője? Oda tuti előbb kapnál időpontot, és ott azért jobban lehet dumálni vele. Köszi a drukkot. Reménykedek ám. :lol: A kutya fajtáját én se tudom.

Pintyus: tuti összejön hamar nektek is. Azt nem írom, hogy ne görcsölj rajta, mert ez akkora hülyeség, mert aki akar az úgyis görcsöl rajta. Legalábbis én így vagyok :lol: Spermarabó ez a duma nagyon tetszett. Jófej lehet a férjed.

Márti: én majd egy hétig éreztem a peteérést, már dokihoz is visszamentem, mert azt hittem a hsg miatt van, írt is rá gyógyszert, amit szerencsére nem kellett beszednem, mert másnapra elmúlt. :lol: Figyi a kis csík is csík :)

Csajok amíg ezt írtam nektek a fiam kiszedte a csini tangabugyijaimat és azt nézegeti :D :D :D

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


én nem értek ehez az ovus teszthez!!!amikor én csináltam akkor nem volt olyan igazán erős,inkább 2 napig halvány.hmmmmm aztán elfogyott,és nem is vettem többet!!!!!remélem van aki segit ebben.
amugy nekem ez a hő dolog tetszett nem azért mert mama lettem hanem ugy megnyugtatott amikor mértem és fennt volt,meg hogy pé után emelkedett.meg hogy tényleg akkor emelkedett amikor éreztem a fájdalmat,a szervezetet nem lehet becsapni!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


kisvirág:igazi férfi :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .
izgulok a hődért!!!!!!!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


Manó:
nálunk is Robi hallani sem akar tesóról, Huni viszont nagyon akar :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


ja,igen és még azt akartam mondani, hogy erősen okos fiad van, büszke lehetsz rá :wink: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Kisvirág:
jü korán kezdi már a fiacskád :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sajnos eddig nem tudtam jelentkezni, mert a főnököm le-föl járkál az irodába.
Sajnos megjött. De a hőm ma is 36,8.

Kép
p__lilla
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?