Új privát üzeneted érkezett!

Szia pintyus!
Üdv a csapatban. Írj magadról valamit.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!!!!!laptető :lol: :lol: :lol:
ne keseredjél!!!!!!!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


Manocska tényleg!
Juhéjjjj :D :D :D :D

Kép
p__lilla
 
 

 
 

Lilla:
Ne keseredj el, a következő hónapban zebrás lesz a teszted! :) Remélem az enyémis, és akkor majd egyszerre szülünk :wink:

Jajj úúúgy izgulok, ma érkeznek meg az új bútorok!!!! Sajnos még dobozban, de olyan jó érzés, hogy legalább már ezek itt vannak! :lol:

Magdolnam:
Na milyen volt az éjszakád? Tudtál mostmár aludni?

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


szia mágnes!!!
milyen butort vettetek?netán háloszoba :lol: :lol: :lol: .
csajok ez egx olyan topic,ahol mindenki hamar mama lesz!!!!!!fel a fejjel mindnkinek :lol:

mano
manocska2008
 
 


Manocska:
Az új lakásba kompletten mindent :) Gyerekbútort, hálószoba bútort, éjjeli szekérnyeket, szekrénysort, konyhabútort, étkező aztalt székekkel :)
Olyan jó lenne, ha már be is tudnánk rendezni a lakást, de tetű lassan haladnak, közben pedig jövő héten már költöznünk kéne.. :cry:

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Mikor raktok már fel kismami vonalzókat????? Látni szeretném!!!

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


22 éves vagyok. Én még sajnos sem a kismamák közé sem az anyukák közé nem tartozom. De ez a legnagyobb vágyam. Van egy csodálatos férjem, akinek 2007. május 26. mondtam ki a boldogitó IGEN-t. Erdélyből származom, pontosabban Kolozsvárrol, 2 és fél éve élek Debrecenbe.
Most döntöttük el hogy tervezzük a babát. Azért léptem be, hátha barátokra lelek akik segitenek több kérdésben és ha össze jön a baba, akkor velem együtt örülnek majd. Előre is köszönöm a segitséget :))

El hagytam a cigit, erre nagyon büszke vagyok, szedem az Elevitet, Voltam dokinal is, aki azt mondta minden rendbe, baj nincsen, terhesseg vallalhato. Nagyon remenykedem.

Ov. tesztet szeretnék venni csak nem tudom milyet.
Vendég
 


:lol: :lol: :lol: :lol: mi két éve költöztünk és ugyan igy voltunk mint ti!!bár nekünk csak 1.5 honapot csuszott az átadás,karácsonyra minden butor a helyére került :lol: .

kismamis vonalzót majd akkor rakok ha a doki megerősitette!!!jövö héten szerdán megyünk :lol: .jajjj nagyon várom már!!!!!!!!!!

mano
manocska2008
 
 


én a dm-ben vettem a corax márkájut szerintem az jo 5 db van benne kb:2500ft.de elvileg ketté lehet vágni!!!!!de én nem vágtam igy nem tudom hogy is kell pontosan!!
nálunk is ugy volt elmentem a dokihoz mondta ugy néz ki minden rendben,és ha késik menjek vissza.jövő héten megyek :lol: .mondta is a férjem hogy biztos mosolyogni fog a doki hogy már jelentkezem!!!!

akkor pintyus hajráááááááá!!!! :lol:

mano
manocska2008
 
 


Pintyus
Nekem is az idén volt az esküvőm, csak egy héttel előbb, mint neked. És nekünk is az első babánk lesz, ha lesz.
Az szuper, hogy a cigit elhagytad, de a szülés után se szokj vissza rá.
Az Elevitet szedjed, biztos jó, bár én Gravidát szedek. De csak felet. Majd, ha megtudom, hogy lesz baba, akkor egyet fogok bevenni.

Kép
p__lilla
 
 


Szia Pintyus!

Az én esküvőm 05.12-én volt. Nekünk is az első babánk lesz, ha összejön. Sajnos az elsővel elvetéltem.
Én Elevitet és folsavat szedek.

Adri

Kép
Kép
odri
 
 


Hat gratulálok csajok nektek, alig várom hogy én is ugyanabba a cipőbe járjak mint ti. Ma megyek vegyke tesztet, aztán remélem jól fogom csinálni, és össze jön a babó.

Mano: ezek szerint nektek egyből sikerült?! Az szupi. És mit szeretnétek, fiut vagy csajszit. Tudom, mindegy csak egeszséges legyen, de azért mindenki vágyik valamire, hiába az első.

lilla:Vannak már tüneteid??? Hol volt az esküvőtök??

Hajrá kismamik, biztosan be kopogott már a gólya nállatok. anyira szurkolok értetek. :P
Vendég
 


De jóóó, mindenkinek májusban volt az esküvője!!!???
Akor remélem hogy egyszerre leszünk babásak is. De jó lenne :P

Adri: Majdnem egyszerre lesz a peteérésünk. Akkor ezek szerint egyszerre fogunk tesztelni is. Huh, ez nagyon izgi lesz, alig várom, de először jöjjön a hancur, mert anélkül biztos nem lesz gólyalátogatás. :oops:

Sajnálom hogy elvetéltél! De biztosan jobb volt így :cry: Mikor történt és hogyan? Ne búsulj, most meglátod sikerülni fog.

Folsavat a dokid mondta hogy szedjél: Nem elég egyenlőre az ami az elevitbe van? Neked nincsen nagyobb étvágyad az elevittöl:

Csajok, hol laktok, hány évesek vagytok?? :?:
Vendég
 


Pintyus
Ajkán, Veszprém megyében volt az esküvőnk. Nagyon féltünk tőle, hogy minden úgy sikerül-e, ahogy szerettük volna. És úgy lett.
Nincs semmilyen tünetem. Már kb. 4 napja úgy érzem, mintha meg akarna jönni, de eddig még semmi. Le is kopogom. Kopp-kopp-kopp.

Kép
p__lilla
 
 


Pintyus
Én úgy tudom, hogy az a folsav mennyiség elég, ami az Elevitbe, meg a Gravidába van. Eddig még nem híztam tőle.
Amúgy 29 éves vagyok és Ajkán lakom.

Kép
p__lilla
 
 


Szép napot! :D

Lilla ne keseredj! Amíg nem jön meg, addig lehet reménykedni. Üdv Pintyus, én is tegnap érkeztem, mindenki kedvesen fogadott, szerintem is jó helyen vagy itt. (Köszi manó :lol: )

Ovu teszt: szerintem Gabrielt vegyél, 5 db van benne, és nekem eléggé megbízhatónak bizonyult.

Képzeljétek a mi esküvőnk is idén volt, de mi a csupa 7-re hajtottunk rá. (2007. 07. 07., ráadásul 77-ben is születtem :lol: )

puszi nektek, csak egy pillanatra tudtam beugrani, este jövök :D

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Pintyus!

Igen majdnem egyszerre de én nem figyelem, mert attól görcsös leszek. Csak hancur apával ezerrel :lol: :lol: :oops: :oops:

A tesztben benne vagyok......de csak ha egy hetet késik. Most is annyira szerettem volna de negatív lett a teszt :cry: :cry:

Májusban vetéltem el a szülinapomon egy héttel az esküvőm után.
A nászuton elfojt a magzatvízem és két nap múlva meg kellett szülnöm. 22 hetes voltam. A baba egészséges volt.
Már jobban vagyok lelkileg. Talán emiatt is szerettem volna ha elsőre összejön.
Jó lenne ha Karira sikerülne....

A folsavat azért szedem, mert állítólag jót tesz a termékenységnek.
Szerencsére nincs nagyobb étvágyam, da a baba még azt is megérné :lol: :lol: :lol: :lol:

Én Budán lakom és 33 éves vagyok.

Puszi

Kép
Kép
odri
 
 


Odri
Legközelebb én is csak akkor fogok tesztelni, ha egy hetet késik. Hát tegnap eléggé kiakadtam, úgy ahogy te.

Kép
p__lilla
 
 


JAJJJJ! Eltűnt a nyuszim. Most mi lesz? Mit szórakozik velem? Most megjön, vagy nem? Már ideje lenne eldöntenie :!:

Kép
p__lilla
 
 


Lilla, nekem is úgyanez volt. Mindig azt hittem meg akar jönni, fájt a hasam. De szerintem az ember azt megérzi, ha megjön. A hőm is jó volt és mégis megjött. :cry: :cry: :cry:
Elöbb teszteltem, de mivel bele éltem magam, nagyot csalódtam.
De nincs több ilyen, nem fogok görcsölni rajta :lol: :lol: :lol:
Az elöző babánál is bevált... :P :P :P :P
Szabad a hancur mindennap, aztán ha itt az idő úgyis jönni fog a babó.
A párom szerint, most még nem volt szabad lelkecske :roll: :roll:
És azt mondta, hogy csak magunkkal foglalkozzunk és élvezzük az életet. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
odri
 
 


Hát igen Odri. Én is nagyot csalódtam. Biztos nekem is meg fog jönni. De minél később jön meg, annál később kezdhetjük a következő hónapot. Szerintem most szivat engem.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Lilla!
Sajnálom, hogy negatív lett a teszted, de még talán lehet reménykedni!

Megmondom őszintén annak ellenére, hogy tegnap barnáztam ma semmi! Semmit nem érzek, csak a barnázásból itélve gondolom meg fog jönni, mert ilyen máskor is szokott!
Én most kimondottan várom, hogy megjöjjön és gyorsan elmúljon, hogy nekiugorjunk a következő hónapnak!!!!

Odri!
Kiderült, hogy miért vetéltél el? Kivizsgáltak akkor? Hormonszint, stb.? Bocsi ha írtad, de én nem olvastam és bocsi, hogy megkérdeztem!

Magdolna!
Örülök, hogy minden rendben találtak a dokinál!

Pintyus!
Én 30 éves vagyok és Budapesten a XVII. kerületben lakok!

Kép
Kép
györesz
 
 


Györesz! Amikor kiderült, hogy terhes vagyok akkor sajnos myomát találtak nálam. A myoma terhesség alatt nő, emiatt a baba is veszélyben volt. Sajnos a myomák erősebb voltak és kirepedt a burok és elfojt a magzatvízem.
Azóta kivették a myomákat, most van egy szép vágásom ami majd a császármetszés helye is lesz késöbb.
Most már jól vagyok, már lehet próbálkozni. Sajnos elsőre nem sikerült, biztos azért mert túlságosan szerettem volna.
De most már nem fogok görcsölni rajta. Ez bevált az első babánál is.... :lol: :arrow: :arrow:
Teljesen egészséges vagyok, a következő babánál már nem lesz semmi baj!!!!!!!!

Kép
Kép
odri
 
 


próba...

Kép
Kép
odri
 
 


Odri!
Biztos nagyon borzasztó lehetett egy olyan nagy terhességet elvetélni! Nagyon sajnálom! :(
Mostmár akkor biztos nem lesz semmi baj és nagyon nagyon drukkolok neked, hogy minél előbb összejöjjön és egy nyugodt, boldog kismama lehess!!!!!!!!!! :)

Kép
Kép
györesz
 
 


Lányok!
Én mindenkinek azt ajánlom, hogy hancúrozzon apával ezerrel és ne figyelje, hogy mikor van peteérés, mert egy kellemes együttlét is okozhat peteérést (Eü-be jártam és erről tanultunk is)! Én pl. anno biztos így lettem terhes Norbival! Akkor a menstruációm negyedik napján voltunk együtt úgy hogy nem védekeztünk és megfogant az én kicsi fiam!

Úgyhogy lányok mindent bele, ne kíméljétek apát :!: :D

Kép
Kép
györesz
 
 


Sziasztok!

Voltam ma dokinál, mert talált bennem bacikat. Felírt antibiotikumot, meg kúpot. Mondtam neki, hogy 1 napra megjött egy kicsit, de mégse, és annyit mondott, hogy várjak pár napot és csináljak tesztet. Próbáltam kicsikarni belőle egy UH-t, de azt mondta totál felesleges, mert ilyenkor még nem mutat ki semmit. Kicsit mérges voltam, de hát ő a doki.
Most szedem a gyógyszert és elvileg utána megint csinál labort.

És Csajok még nem jött meg. A hőm meg reggelre visszament 37-re. Nem értem. Most mi van????

Lilla: nagyon sajnálom a tesztet, lehet pár nap múlva + lesz. Szorítok ezerrel. A hőd szerintem nem rossz. Lehet nem is fog megjönni ;)

Nati: képzeld ma reggel felment 37-re. Pedig elvileg most lent kéne lennie nem?

Pintyus: üdv a csapatban. :) Mihamarabbi babásodást neked. Nekem is van már egy fiam :)

Manó: engem kihagytál. Irgum-burgum :lol: :lol:

Magdolnam: örülök, hogy végre aludtál egy jót. Éjjel gondoltam ám rád, mert hajnal 2-től nem aludtam. Most már igencsak álmos vagyok, de a fiam már nemsoká kel.

Györesz: egy cipőben járunk. Ugyanez van nekem is. Vasárnap volt egy kicsi és most 2 napja semmi. Ez most szivatás?

Kép Kép
kisvirág_30
 
 


Elfelejtettem mondani, hogy a fogdoki azt mondta, hogy elvileg nem árt az injekció, de az első 3 hónapban inkább nem. Csak, ha nagyon muszáj.

Kép
p__lilla
 
 


bocsánat kisvirág!!!!!!!!!!!nagyon szégyellem magam :cry: .remélem nem vetted zokon!!!!!!!!!!!!.

Pintyus:nekem nem elsőre jött most össze csak most voltunk dokinál és ahoz képest elsőre!!!!ez a negyedik honapunk volt!viszont a Bence elsőre sikerült ,Máté meg másodszorr.azt mondta a doki hogy szerencsés voltam és az átlag3-9 honap között van!!!!!tehát nem elkeseredni hanem huncutkodni ezerrel és jön majd a baba!!!!!

Kisvirág én azért örülök a hődnak :lol: ,milyen bacit mitől van????
most egy kicsit szaladgálos volt a délutánom és majdnem elalszok.........

még jövök!!!!!!mano
manocska2008
 
 


odri biztos hamar sikerülni fog,amikor megjött én mindig azzal vigaztaltam magam hogy milyen jo a babaváros időszak és milyen jo izgulni hogy sikerült e .mert ennek is megvan a maga szépsége!!!!!

ja Pintyus én remélem hogy kislány lesz mert 2 fiu után tulajdonképpen ezért vágtunk bele!!!!!!bár az első az egészség!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: .

mano
manocska2008
 
 


Sziasztok!

Mint az új vonalzómon is láthatjátok, tegnap este megjött a pirim. Végre elkezdődött a várva várt hónapom! Már alig várom, hogy peteérésem legyen!!! Tök izgi belevágni. Manó jól irta, tényleg izgalmas ez is. :)
Lilla, neked viszont egy nagy ölelés, és ne keseredj el!!!!! Szurkolunk egymásnak majd decemberben. NA de neked még nem is jött meg, és addig nincs is miról beszélni! A hőddel sztem sincs semmi baj, nem alacsony az sem. Pár nap múlva csinálj mégegy tesztet! A terhességi tesztet nem első, reggeli vizeletből kell csinálni? :roll:
Kisvirág, neked is nagyon drukkolok!
Erika, Pintyus üdv nektek!!! Én is hamar meguntam a régi topic tagok érdektelenségét velem szemben, de itt nagyon jó a társaság, sztem megtalálod itt, akiket kerestél Pintyus. :)
Odri, csak 5 nappal jársz előttem, majd tesztelünk együtt! Szoritok neked!!!!

Kép
jenny29
Mór
 
 


Sziasztok! Megérkeztem :D

Szerintetek mitől érzékeny mindkét oldali petefészkem környéke? Ja és ma egész délután szédelegtem, és sem éhes nem voltam, sem beteg nem vagyok. Mit gondoltok jelenthet valamit?

Lilla Mi volt a fogorvosnál? Mensi?

Kisvirág, szerintem totál babás vagy! :lol: Semmi izgalom, az UH tényleg nem látna semmit. Tesztelj pár nap múlva.

Manó, a barátnőm megpróbált receptet adni ahhoz, ha lányt szeretnél. :D Neki két lánya van, az elsőt nem lánynak gyártották, csak gyereknek, a másodikat viszont lánynak. És tényleg összejött nekik. :lol: Azt mondta, hogy ovu előtt egy nappal no sex, előtte pedig 2 naponta. Állítólag tuti biztos a lány.

Egyetértek györgyesszel. Tényleg lehetséges a a plusz peteérés sőt még meg is termékenyülhet mindkettő. :wink: én mondjuk nem bánnám az ikreket sem.

Odri: Csak pozitívan! Biztosan összejön, ha nem elsőre, akkor másodikra. :wink: Ne görcsölj rajta az a lényeg. Bár könnyen beszélek, nekem is minden második gondolatom forog a baba körül. Nagyon rossz lehetett akkor amikor elveszítetted a babát, de annak biztosan oka volt. Nekem meggyőződésem az, hogy semmi sem történik ok nélkül. Szorítok neked!

Erika

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Hellosztok lányok...

Huhhhh jo sokat produkáltatok mig a városban voltam. Alig győztem vissza olvasni. Meg probálok mindenkinek válaszolni, remélem nem felejtek ki senkit. Ha mégis, ezer bocsánat. :) :)

mano: mikor mész dokihoz?? Apa nagyon boldog???? Hogy mondtad el neki legelőször hogy apa lesz?? :) Nagyon remélem hogy a doki gratulálni fog a harmadik csemetéhez. :wink:

Lilla: Tegyél fel egy képet az eskuvőröl. biztos nagyon szép volt, ha enyit izgultatok miatta. A miénk is csodálatos volt. Most már csak a babó hiányzik. Van szép kis házunk, szeretjük egymást, mi kell a babán kívűl több egy embernek?! :)

Ne buslakodjál, ha nem jött meg akkor még nincsen minden elveszve, ki tudja lehet ténleg szórakozik veled és nem is jön meg egyáltalán kilenc hónapig. Én szoritok neked.
Voltál fogdokinál??? Nekem a rémálmom a fogdoki. :cry: :roll:

erika: Hát neked is gratula az esküvőhöz, szép napot választottatok. Ez az első babátok lesz??? Mióta próbálkoztok??
Én ma vettem meg a corax ov. tesztet a dm-be, remélem be jön ez is.

odri:Nagyon sajnálom ami eled történt. Szörnyű tragédia ilyen előre haladott fázisban elvetélni. de gratulálok hogy ilyen jól helyre jöttél, már amenyire lehet ilyenkor. Muszály mert csak igy lehet babot csinalni. A párodnak igaza van, nem szabad rá görcsölni mert akkor tuti nem lesz belőle semmi. Viszont az a aj, hogy mi nők, ha anyira szeretnénk valamit és nem jön össze , fel borul a kis lelkivilágunk. :cry: Fel a fejjel, és még nállad se biztos hogy nincs baba. Nagyon drukkolok hogy minnél hamarabb összejöjjön nektek.

györesz: nagyon érdekes amit irtál. De ez hogy lehet hogy nem peteéréskor jön össze a baba??? Én ezt nem értem. Akkor hogy? Ha így van akkor ténleg hancurozn i kell 1000el, és nem figyelni a dolgokat, de azért csak jó lenne tudni hogy mikor van peteérésem. Mivel én még ezt sosem figyeltem meg, es azt sem hogy olyankor van e tojasfeherje mize ott!!! Nem erdekeltr es nem figyeltem. Most meg minden erdekel. :oops:

kisvirág: gyógyulást kivánok, és nagyon vigyázz magadra, ilyenkor minden gyogyszer árthat a picinek. Hamar hamar gyogyuljal meg és tobbet ne fázzál meg. Én azt hallottam hogy + teszt előtt szokott néha vérzés lenni, ez még ne jelent semmi rosszat. Bizzunk benne hogy minden rendbe.

Jaj, csajok meg probálok nem rá görcsölni, de mi most fogunk először próbálkozni és ez olyan izgi. Páromat ki készitem ebbe a hónapba. :twisted: :oops: :idea:

Nekem ma múlott el piri, úgyhogy kezdődhet a harc. :P ,

Ti hogy is álltok pontosan a dolgokkal. Most kezdelek megismerni benneteket es konyebb lenne ha mindenki le irna hogy most hol is tart a babprojektbe. Kinek mikor nem kene megjonni stb.

Pusza nektek
Vendég
 


Pintyus!

Első baba. Mi október óta próbálkozunk. Bár az olyan hónap volt, hogy valahol a 10. napnál tartottam, amikor eldöntöttük. Szóval nagyon aktívan ebben a hónapban. Most vettem ovu tesztet, és a hőmet is mérem.

Nekem jövőhéten kellene megjönnie(remélem nem fog) csütörtökön, vagy pénteken. A vonalzót tegnap tettem fel azon láthatod, hogy hol tartok a ciklusomban. Ma van a 20. nap.

Kép
Kép
cs_erika
 
 


Na latom irtatok még. Bocs az ékezetek miatt, nekem gyorsabb így anélkül.

teljesen egyetértek veled erika. Semmi sem történik ok nélkül. Biztos az sem hogy még nem vagytok babásak, tuti lesztek. Mindennek eljön az ideje. Türelem rózsát terem.

Mondom én aki csak erre gondol egész nap. Nagyon izgi, alig várom jöjjön haza a párom, neki ugrom. Ma tuti nem jöhet össze semmi mert va mulott el, de azert egy kis bemelegites nem arthat.

jenny: ténleg szuper jó itt veletek, meg talaltam a helyem. Te ovuzol vagy ra bizod a termeszetre???
Vendég
 


Sziasztok!
Andy vagyok, és ebben a hónapban indult nálam is a babaproject. Egyenlőre még a 20.napban vagyok, még legalább 10 nap mire valami lesz.
Amúgy nyáron volt az esküvőnk, 29 vagyok. Veszprém megyei-
mindenkinek szurkolok!
ti is nekem, oks.
Andy
andyfekete
 
 


Ez a hőmérőzés hogy működik??? Mindig írod? mikor méred? Mi a jo hő stb. nem értem.

Akkor mi ketten vagyunk az első baboná?! :) nekünk még izgibb mint a tőbbi csajszinak, ők már tudják milyen kismaminak és anyucinak lenni.
Vendég
 


Sziasztok Csajok, ismét itt!

Üdv Pintyus a csapatban :) teljesen levettél a lábamról a malackával! Ő a mindenem. Rólam annyit kell tudni, hogy pest megyében élek 25 éves múltam, 2004.szept 04 (4kor)-én volt az esküvőnk. Babára kb 7 hónapja gyúrunk. Ebben a hónapban megfogant a kis drágaságunk Pötyinek hívjuk apával, mert tegnap megkaptuk az első képet róla és szó szerint egy nagyon édes kis pöty.

Mágnes, én úgy tudom, hogy pesten bármelyik kórháznak kötelessége fogadni minket. Ma elmentünk nézelődni, de nem valami kedvesek az sztk-ban. Apa teljesen megváltozott :lol: nagyon határozott lett, szépen eldönt mindent, hogy nekem a legjobb kell, egy picit azért én is belszólhatok (még jó....). Határozott elképzelései vannak, mint pl a konzultációkon ő is részt szeretne venni, úgy a vizsgálatokat is beleértve, meg a szülést. Olyan édi Kép
magdolnam
 
 


Pintyus, a hőmérőzésd mindig minimum 3óra alvás után, azonos időben, reggel ha van rá mód (többműszakos beora gondolok), uabban a testnyílásban mérd. Én szájban mértem. A pé előtt eléggé leesik a hő, utána minimum 3 napon át 0,2-3 fokkal kell emelkedett értéket mutatni. Ha a baba összejött akkor a ovu után a 14 nap után is fennmarad a hő
magdolnam
 
 


Pintyu.jövő hét szerdán megyünk dokihoz!!!nagyon várom már!!!!!apának meg sokféle variácio volt a bejelentésre,de mivel nem birtam kivárni igy gyors csináltam egy tesztet itt ült a gép előtt és átöleltem a + tesztel :lol: :lol: .Beninél csak szoltam hogy jöjjön be az udvarról mert akarok valamit mojndani,Máténál meg a párnájára tettem.......mindig nagyon örült!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: .jajjj csajok most nagyon fáradt vagyok és még most mennek fürdeni meg esti mese.......mikor mehetek én csicsikálni :oops: .amikor ilyen fáradt vagyok valahogy el sem tudom képzelni hogy lesz erőm a 3. babához ilyenkor aggódom meg félek :oops: :oops: .biztos megvettek érte.............megyek rendezem a gyerkőcöket reggel jövök!!!!!!

puszi mindenkinek mano!!!!!

Jenny már régen nem találkoztunk mindig elkerüljük egymást :(

szép álmokat!!!!!
manocska2008
 
 


ennek az utolsónak még nem birtam ellenálni!!!!
nagyon aranyos a férjed,igy is kell!!!!!!!nekem is ott volt mindig potolhatatlanok ezek a percek orák :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .

mano :lol: :lol: :lol:
manocska2008
 
 


:oops: :oops: :oops: köszönöm, édes nagyo az uram :D
Már várom, hogy beszámolj az első találkozásotokról! Lányt vagy fiút szeretnél?
magdolnam
 
 


Szia Andy!
Látod, elment a nyuszikám a vonalzóról.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!
Végre itthon vagyok és gépezhetek.

Üdv Pintyus!
Persze befogadunk! Nekem még nincs gyerkőcöm, de jövőre lesz 1-2. Talán ikrek??? :roll:
Nálunk még tárgyalás alatt ál a kezdés időpontja, de már majdnem minden nap beszélgetünk róla.

Kép
Kép
nati80
 
 


Pintyus
Nem vagy rajt az iwiw-en? Ott van képem az esküvőről.

Még eddig nem jött piri, majd lehet, holnap reggel. Már 4 napja úgy érzem, mintha megjönne. Nem tudom, miért van. Majd kíváncsi leszek a reggeli hőmre. Ha lejjebb megy, tuti jön piri. :cry:
A fogdoki nekem is rémálom. Most adott szurit, de egy pár hónapig most nem megyek hozzá, hátha lesz majd baba és azt mondta, hogy az első három hónapban azért jobb, ha nem ad szurit.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla!
Nyulad lelépett!!!!
Lehet na beágyazódás miatt esett le a hőd??? Én nem is tudtam, hogy akkor egy napra leesik. :( Az pedig 7-12 nap körül történik és ez neked pont ott volt. Még jöhet gólya!!! :D

Kép
Kép
nati80
 
 


szia Lilla!
honnan van vonalzód? meg hogy megy el róla a nyuszi, ezt nem értem
andyfekete
 
 


Györesz!
Barnázás lehet beágyazódás miatt is. Még nem biztos, hogy megjön! Csak ha a hőd is tartósan leesik.

Kép
Kép
nati80
 
 


Nati
Ez nekem a 14. nap volt.

Andy
A Tickercentral.com-on regisztráltam és ott lehet csinálni, angolul. Itt a babaneten meg az aláírásnál be kell tenni azt a címet, amit megad. A nyuszi azért tűnt el, mert már jóval túl vagyok a 28. napon. Ez a 33. napom. Most csinálok msn-t.

Kép
p__lilla
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?