Új privát üzeneted érkezett!

Jó éjt

Kép
Kép
odri
 
 


oksi
aludj jól
pusszancs!!! Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Gyerekek!Ja bocsi a megszólitásért :oops: :oops:
Kiszámitottam, hogy ha most ebbe a hónapba sikerülne a pocaklakó, akkor pont a Huni szülinapján kellene szüljek...
Vajon tud valamit ez a gyerek, hogy a szülinapjára kistesót kért??? :roll: :roll: :roll: Húúúú- de hármat kért, nem is egyet!! :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 

 
 

Szia Odri!
Végre itt vagy. nagyon sajnálom, hogy megjött, de itt a következő hónap és most össze fog jönni. Tényleg nem szabad rajta görcsölni, mert akkor nem sikerül. És máskor, ha nagyon magad alatt vagy akkor is gyere, mert mi megpróbálunk segíteni, átjutni a nehezén.

Márti
Gyerekeknek vannak jó megérzéseik!!! :wink:
Lehet rögtön 3 kislány jön? vagy 2 lány egy fiú?

Már majd leragad a szemem, most fejeztük be a munkát. megyek aludni. VÉGREEEEEEE!!!!!!!!!!

Jóéjt!

Kép
Kép
nati80
 
 


Köszi lányok a drukkokat! Igyekszünk. :D
Odri, nagyon sajnálom, de előre kell nézni, hiszen tudod, ha egyszer már megfogant benned egy kis élet, akkor nincs nagy gond. Képes vagy rá, és sikerülni fog!!! Majd a december a mi hónapunk lesz! Nem is jó az, ha mindenki egyszerre szül. Igy legalább minden hónapban lesz kiért drukkolni! :lol:
Na, ennek örömére elkezdett a jobb oldalam görcsölni. Holnap biztos jön piri néne....
Jó éjt mindenkinek, sok puszi, holnap délután jövök, addig sokat irjatok ám!!!!

Kép

Kép
jenny29
Mór
 
 


na, azthiszem én is megyek mert elkapott az Kép

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


BABÁS ÁLMOKAT MINDENKINEK!!!!

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Sziasztok!
Odri: sajnálom a nega tesztet, dea következő már nem ilyen lesz!
na és a vetélés.. A mi babánk 9 hetesen ment el, nagyon magam alatt voltam. Igaz, hogy nagyon az elején ,de akkor már 3 inszemen túl voltunk, csodaként éltük meg, hogy sikerült. Aztán a belgyógyászom beszélgetett velem sokat, és azt mondta, ő hisz a természet erejében, nem hiába nem akart a babánk megszületni.
Na és itt vagyok élő példának, hogy vetléls után, nem mondom ,hogy problámamentesen, de a 40. hétig hordtam Pannát :D

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


nem hiszem el. Délután óta nem voltam, és azóta négy oldal... Le kellett fordítanom egy tizenhárom oldalas szerződést... alig vártam hogy befejezzem de végre sikerült. most hulla vagyok és megyek lefeküdni. Holnap reggel doki!!!!!!!!!!!!!!!! :) Persze hogy rakok majd fel képet! :)
Nekem a gyűrűk közül az első tetszett de az hihetetlenül. a második sem csúnya, de az első... hihehtetleN!
márti, az anyósod hihetetlen. semmi köze hozzá! nehogy ő szabja meg! a ti életetek.
odri én is sajnálom hogy megjött, de majd jövő hónapban. :)
mindenkinek pusz és holnap majd jövök amikor tudok. :)
szorítsatok hogy minden rendben legyen. holnap már látnom kell a szívverését meg minden. :) nagyon izgulok.

KépKép
muffin
 
 


Jó reggelt csajok!
Engem ma kivetett az ágy. Minden reggel alig várom, hogy mérhessem a hőm. Hát még ma is 37 lett. Ez a 13. napom pé. után. Lassan azt hiszem, már tesztelek. Lehet, hogy holnap, ha a hőm fent marad.

Odri
Sajnálom, hogy megjött, de neked is, és még a többieknek is, akiknek most még nem lett baba karácsonyra sikerül.

Kép
p__lilla
 
 


Kép

Lilla, mondtam én, hogy tudja a nyuszikád miért kell meglépnie :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

nekem a hőv valamilyen oknál fogva ma reggel 36.8, nem tudom miért. pedig most tutira megjött, az éjszaka bepótolta a két napos gyengeséget.
Egész este görcsölt és most is fáj tompán.
Olyan csúnya idő van. Felkelni sincs kedvem.

Muffin
Várunk a dokitól!

Lilla
Nyuszi azért vette fel a nyúlcipőt, mert jön a gólya! :lol:
Sztem már napközben is csinálhatnál tesztet!!! Nem akarsz? Nem tudjuk kivárni a holnap reggelt!

Kép
Kép
nati80
 
 


p lilla: Izgalmasan hangzik ez. Mikor tesztelsz akkor?

Nekem szerintem meg fog jönni mert úgyérzem. Sebaj majd a december lesz az én időm. Bár ezt mondomjúlius óta :(
Na de tényleg nem görcsölök jönni fog az a baba :)

Kép
csucsu05
 
 


sziasztok!!!!!

Odri nagyon sajnálom de nem szabad szomorkodni,mert hamarosan sikerülni fog!!!!!!!!! :lol: .

Lilla te mama vagy tuti!!!érzem azért van igy a hőd :lol: :lol: :lol: ,én is igy voltam hogy már reggel nem birtam aludni,és megérte :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: .alig várom a tesztedet!!!!!

nekem kéne a mézeskalács recept imádok sütni főzni!!!!!!mindig készitek és ha már 1-2 napig nincs itthon semmi finomság szóváteszik!!!!!!

Muffin várunk a dokis eredménnyel!!!!!!!!!!
Nati csak igy tovább,Jennyvel és Odrival fogtok tesztelni

még jövök mano
manocska2008
 
 


Most dolgozok, de azt hiszem, hogy hazafele kerülök egyet és veszek tesztet. Már én is nagyon kíváncsi vagyok, lesz-e baba, vagy nem.

Kép
p__lilla
 
 


Csak az a baj, hogy ma fogdokihoz megyek. :cry:
Pedig ma van a fél éves házassági évfordulónk. :D
Mondjuk szép ajándék lenne rá a páromnak egy + teszt.

Kép
p__lilla
 
 


Lehet, hogy hülyének képzeltek, de azért egy kicsit be vagyok ám parázva a + teszttől, pedig nagyon vágyom már egy babára.

Kép
p__lilla
 
 


Lilla
nem nézlek hülyének, mert én is megijednék egy + teszttől. persze örülnék is, de attól minden megváltozna és általában az emberek félnek a változástól. természetes érzés ez, de utána átveszi helyét az öröm is. csinálj tesztet még ma!!! Tényleg jó ajándék lenne.
Mi szerdán megyünk Brendonba, mert venni kell keresztlányunknak a kocsira esővédőt. Majd ott biztos szóba jön a mi babánk is és nézelődünk majd egy kicsit. Már juniusban kinéztünk egy babakocsit is. Imádom a kocsikat nézegetni, próbálgatni.
Érzem az a mi napunk lesz. Egész nap együtt leszünk, megyünk ikeába, valamelyik plazaba és beszélgetünk egy csomót.
:D :D :D

Kép
Kép
nati80
 
 


na végre!!!
Itt kinlódtam, hogy feltegyem a 3 vonalzót. Mind azt irta ki, hogy túl hosszú

Jaj Lilla:
dehogy képzelünk hülyének!!! Természetes, hogy félsz! Nincs benne semmi rossz :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Igy na!
Lássátok, hogy hol állok a ciklusommal :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Nati
Ez a nap tényleg jó alkalom lesz arra, hogy megbeszéljetek mindent a pároddal. Végre nem csak a munka, meg a hajtás. Érzem, a december a ti hónapotok lesz.

Marti
Lassan nálatok is itt lesz a ciklus közepe. Hajrá, mindent bele. A december a ti hónapotok is lesz.

Akinek nem jött össze novemberben, biztosan sikerül decemberben, és akkor a topic minden tagja + tesztet tesz a karácsonyfa alá. :D :D :D :D

Kép
p__lilla
 
 


de jo nektek Natasa!!!!irigykedem :oops: .

Lilla:nekünk 2 gyerkőcünk van és hát ugy izgultam amikor teszteltem hogy majdnem kiesett a kezemből a teszt,és nem is beszéljek a paráról!!!!!!!!!nekem is jöttek a gondolatok amikor mindig fennt volt a hőm!!!szerintem ez természetes!!!!!!!!!!!!!!ma reggel még visszabujtam a férjecském mellé és mondta hogy mennyire izgul és hogy nagyon félt meg nem akarja hogy valami bajunk legyen!!olyan édi volt!!!!!ez igy van jol hogy az emberben kavarognak a gondolatok!!!!! :lol: de eltelik egy pár hét és megszokod ez az uj helyzetet.
már alig bárom hogy menjünk a dokihoz és mondja hogy minden oké,mert én nem érzek semmit a cicifeszülésen kivül!!!lehet ezután jön majd!!!!!mondjuk fáradt az vagyok!!!

jajjj megyek takaritani mert a hétvége után borzasztó a lakás..........pedig akkor is mindig pakolok!!!!!hmmmm :?

mano
manocska2008
 
 


Csucsu:
csodállak, hogy ilyen pozitivan állsz a dolgokhoz, de igy is kell!!! :wink:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Tavaly karácsony után én is teszteltem, mert késett. Bár akkor még nem akartunk babát, de nagyon nem is voltunk ellene. Hát az én kezem is iszonyúan remegett, a szívem a torkomban dobogott. De negatív lett. Másnap meg is jött. Hát most azért nem akarok így járni. Az esküvő utánra terveztük a babát, úgyhogy most már itt az ideje.

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!

Odri!
Nagyon sajnálom, hogy nem sikerült, de fel a fejjel!!!!! Hamarosan Neked is sikerülni fog :!: :!: :!:

Amúgy úgy tűnik nem lett igaza Apának, mert már rendesen barnázok, holnap kell megjönnie és meg is fog, mert nálam mindig így kezdődik! Na majd decemberbe!!!!

Lilla!
Drukkolok!!!!

Kép
Kép
györesz
 
 


Sziasztok!

Most jöttem a dokitól, több mint 2 napja nem alszok, annyira ideges vagyok. Lefeküdtem fél 10kor, mert már majd leragadt a szemem (úgy mint az előző napokban), aztán már nem bírtam idegekkel, mert túrázott a szívem, lejöttem és még csak fél 1 volt. Aztán még 2 szer lejöttem, mert nem bírtam aludni. Tuti, már azon hergeltem magam, hogy úgysem fog menni az alvás. 3körül már úgy éreztem magam mint egy zombi.... :evil: Aztán egy picit elpilledtem, de nem aludtam. Reggel 6kor felkeltünk és elmentünk belgyógyászhoz, aki ekg-t csinál.

Erre ott egy jó fej, mogorvának látszó idős főorvos fogadott. Azt mondta, hogy csak ideges vagyok. 3szor rákérdezett arra, hogy miért. Én erre annyira kiborultam, hogy bőgtem. Jól esett nagyon.Ilyet pedig soha nem csináltam, mondtam ezt neki is, nem ez vagyok, aki bömböl az orvosnál. Viccesen megjegyezte, hogy ha ő már 2-3 napja nem aludt volna, akkor elájulna pluszba..... Aztán átment egy kis pszichiáterbe, ami nagyon jót tett a lelkemnek. Aztán leszűrte azt, hogy mivel már nagyon akartuk a babát és hirtelen összejött annyira megörültem, hogy egyben a lelkem teli lett félelemmel+a szervezetem változsait nem tudom hová tenni......

Aztán vérnyomást mért 150/90. Ez viszont jó sok. Azt mondta nyugodjak meg mert van 1 szerető férjem 2 kutyám, saját házunk, munkánk, tudja, hogy aki egyébként is érzékeny (mint én) annak hiába mondja, mert nem tudja magát megerőszakolni. Olyan jó volt hallani a bíztató szavakt, és olyan jó volt valakivel erről beszélni aki ráadásul szakember és olyan jó volt sírni :oops: Most úgy érzem teljesen megnyugodtam, csak azon dilemmázok, hogy remélem az én egyetlen babócámnak nem lesz semmi baja, hogy én ennyire kiakadtam?
magdolnam
 
 


Lilla, ez már nem kétséges, hogy Neked is ott lakik a pocidban valaki :wink:
magdolnam
 
 


Magdolnam
A babócádnak biztos nem lesz baja ez miatt, de ne stresszeld magad többet, mert azért biztos megérzi. Pont én beszélek, aki még attól is stresszel, hogy mi lesz, ha + lesz a teszt, pedig ezt akartam. Azért az ember élete teljesen megváltozik, ha jön egy új kis élet közétek. Minden más lesz. Az embernek fel kell fogni az új helyzetet. Megnyugszol, aztán biztos jó lesz ám. A vérnyomásod is helyre áll, és nem lesz semmi gond.

Kép
p__lilla
 
 


Igen nálam is ez volt, de úgy érzem jobb most már. De aranyos vagy :) Nagyon izgulok ám érted!!! Olyan édi a nyuszkód, ahogy lelép a láthatárról :D
magdolnam
 
 


Most ki tudok szabadulni a munkahelyemről, megyek festéket venni a nyomtatóba. Asszem beugrok a Rossmannba tesztért.

Kép
p__lilla
 
 


:wink: és este megcsinálod, vagy holnap?
magdolnam
 
 


Sziasztok!

Féig meddig új vagyok, mert eddig inkább olvasgattalak benneteket, és nagyon ritkán írtam.

Nekünk ez a 2. hónapunk, jövőhé végére kellene megjönnie. És nagyon remélem, hogy nem fog. A férjem szerint is csodálatos ajándék lenne egy + teszt a karácsonyfa alá.

Lilla
Amiket eddig olvastam szerintem nyugodtan tesztelhetnél, mert szerintem is pozitív lesz. :lol:

Magdolnam

Teljesen megértem az érzelmi zűrzavarodat. Eleve a terhesség ezzel jár. Szóval ne csüggedj. Növeld a babádat, és minden rendben lesz. Nyáron pedig egy édes kis csöpség anyukája lehetsz.

Remélem nálunk sem lesz semmi baj. Ami aggaszt, hogy ha az ember nem akarja akkor simán összejön. Két és fél éve már volt egy terhességem, de akkor még sajnos nem volt aktuális kérdés nálunk a családalapítás. Én nagyon szerettem volna, de a férjem nem. Nagyon nehéz döntés volt, szerintem igazából még most sem hevertem ki, talán e miatt is szeretném most nagyon, hogy sikerüljön. És pont ezért keseredtem el a múlt hónapban, hogy nem sikerült elsőre. A férjem nagyon aranyos volt. Mondta, hogy semmi baj, tovább próbálkozunk.

Egyébként most vagyok pé után 3 nappal. Szerintetek mi az az első pillanat amikor már lehet tesztelni? Bár a múlt hónapban is annyi tesztet csináltam, és mind negatív volt. Szerintem most ezeket kihagyom. nem szeretnék újracsalódni.

Bocs, hogy ilyen hosszúra sikeredtem. Jó ezeket a dolgokat olyanokkal megosztani, akik ugyancsak babát szeretnének.

Erika
cs_erika
 
 


Magdolnam
Vagy este, vagy holnap reggel megcsinálom. Nem tudom, hogy nem lenne-e jobb a reggeli vizelet.

Cs_erika
Üdv a csapatban! Örülök, hogy te is csatlakozol hozzánk. Ne keseredj el, ha elsőre nem sikerült. Ez a hónap biztos + tesztes lesz. Csinálsz hőgörbét? Mert az sokmindent elárul. Ha igen, feltehetnéd. Szerintem ne csinálj hamar tesztet. Felesleges pénzkidobás. Ha a piri nem jön meg időbe, csak utána. Lehet, előbb ki se nagyon mutatja.

Kép
p__lilla
 
 


szia Erika!

Üdv a csapatban :)
Ez egy jó kifejezés, hogy érzelmi zűrzavar.... Na igen,amikor nem kéne, hogy jöjjön, akkor jön, ha meg kéne, akkor meg nem jön. De csak türelem kérdése az egész! Biztos össze fog jönni nagyon hamar :wink:
A teszt: én miki előtt pont 1 héttel teszteltem, akkor - lett, miki napján a következő, akkor már +volt. Egyébként a pé után max a 12. napon ágyazódik be legkésőbb a bébi és 2 nap kell ahhoz, hogy a szervezeted annyi hcg hormont termeljen, hogy a teszt ki is mutassa.
magdolnam
 
 


Köszönöm szépen a szívélyes fogadtatást! :D

a görbém: http://www.ciklus.hu/images/diagramok/3 ... 30400_.png

szombaton és vasárnap nem tudtam mérni, mert elutaztunk a hőmérő persze itthon maradt.
cs_erika
 
 


ez egyenlőre jónak ígérkezik :)
magdolnam
 
 


Sziasztok!
Magdolnam:
örülök, hogy nincs semmi komoly gond, annak meg pláne ,hogy ki tudtad magadból adni a feszültséget! :) A Manókád miatt ne aggódj, semmi baja nem lesz, mostmár őpróbálj megnyugodni, és pihenni, mert lassan a nagy pocakodtól már nem fogsz tudni.. :wink:

Erika:
Üdv itt. :) Én anno mensi előtt egy nappal teszteltem. Ha jó a teszt, akkor már kimutatja. De a dokim mindig azt mondta, hogy ha nem jön meg, akkor rá egy héttel teszteljek. Na peesze... Ki bírja addig ki?? :D

Lilla:
Akkor ma vagy holnap tesztelsz? Már nagyon várom!!! :)

Nati:
Jó lesz nektek! Családi program. :) A brendon iszonyat drága, de gyönyörű dolgok vannak benne! :) Mi is most vettünk esővédőt, igaz nem a Brendonban :)

Kép
Kép
Kép
mágnes
 
 
 
 
 


Erika
A görbéd jól néz ki, ovu volt az tuti, de azért még tornászd egy kicsit 37 körülre, mint ahogy a 16. napon volt. És maradjon is fenn. :D

Kép
p__lilla
 
 


Erika
Egyébként hol méred a hőd?

Mágnes
Asszem inkább holnap reggel tesztelek, ha nem jön meg. Az lesz az ovum után a 14. nap. Ha akkor nem jön meg, akkor már biztos valós eredményt mutat a teszt.

Kép
p__lilla
 
 


Amúgy megvettem a tesztet. Holnap reggel megcsinálom, ha nem jön meg.

Kép
p__lilla
 
 


Hülye vagyok, ezt már leírtam. Már nagyon izgulok.
Na meg ez a hülye fogorvos. Hát, attól is parázok. Du. megyek hozzá.

Kép
p__lilla
 
 


áááá képtelenség a dokimat elérni (nődoki). Állandóan foglalt :shock: :shock: :shock:
magdolnam
 
 


Lilla, ne félj, csak mond azt a fogdokinak, hogy nagyon úgytűnik, hogy kismami vagy!
magdolnam
 
 


Magdolnam
Most akarsz bejelentkezni vizsgálatra?

Kép
p__lilla
 
 


Sziasztok!!! :lol: :lol: :lol:

Erika:
üdv a csapatban! Mielőbbi babásodást neked!!! :wink:

magdolnam:
ezek az érzelmi hullámok normálisnak mondhatóak a terhesség alatt :wink:
Meglátod megnyugszol , ha majd látni fogod az uh.-on. a kis babszemed :lol:

Lilla:
nem vagy hülye, ne butáskodj :lol: , ne mind mond annyit, mert még a végén te is elhiszed :wink: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


na, én vettem egy ovu tesztet ma, nagy felbuzdulva meg is csináltam, errefel nem mutat semmit :roll: :roll: Semmi csik :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


még vissza sem vihetem, hogy nem jó, mert kettőbe vágtam,hogy legyen máskorra is. Igy jár aki spórólni akar :shock: :shock: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


Lilla, én tornázom, tornázom, reggel is még egyszer betettem, hátha feljebb megy :D egyébként szájban mérem.
Csak semmi izgalom a fogdoki miatt. Bár szerintem, ha baba van, akkor úgy tudom, hogy nem adhat semmi érzéstelenítőt. Hát én nem is tudom hogyan bírnám ki anélkül. Szóval nagyon szurkolok, hogy ne legyen semmi baj.

Mágnes, szerintem sem lehet kibírni, én is ezért teszteltem az előző ciklusomban is. Sajnos negatívat. Hát majd most. :D

Bizakodó vagyok. Bár akkor sem dől össze a világ(csak egy kicsit) ha másodszorra sem sikerül.

Márti, én is folyamatosan csináltam az ovu tesztet, és már kezdtem megijedni amikor a 4. sem mutatott semmit. Az 5. pedig csak halvány lett. Utána vettem még egyet, és másnapra egyértelműen + volt. Akkor éreztem is, hogy ovu van.
cs_erika
 
 


de egz csiknak mindenképp megkell jelennie nem???
én most csináltam életemben előszőr :roll:

Kép
Kép
Kép
f.marti
 
 


1 csíknak mindenképpen meg kell jelennie a teszten.

Kép
p__lilla
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?