Új privát üzeneted érkezett!

Bien, annyira sajnálom, de amíg nem jön meg addig van remény!!!
Néha én is mélypontra kerülök és nehéz. Tegnap pl azon filóztam, hogy ha megjön akkor ez a 6. sikertelen hónap. És ha 6 hónap alatt nem sikerült összehozni, akkor valszeg semmi nem fog történni a 12. hónapig.
De egy biztos! Mindig van remény és lesz mibe kapaszkodni! Akarni kell és soha fel nem adni!!!!
A mély völgyből csak felfelé vezet út!!!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Mirci, sajnálom.....

Kép
Kép
gabi82
 
 


Arikon, sz@rul vagyok. Fáj a hasam és néha nyilal a mellem.(Bimbó nem fáj, pedig eddig nagyon érzékeny volt menszi előtt) Forog velem a világ és hányingerem van. remélem nem piri miatt fáj a hasam. Semmi barnázás. Méhszáj még mindig fentebb van, és fehér nyák veszi körül. Bízok még mindig és nyugalom tölt el. Asszem nem bírom ki és holnap teszt. Te mikor tesztelsz?

Kép
Kép
gabi82
 
 

 
 

Mirci: :cry: :cry: :cry:

Arikon:benned van minden hitem és nagyon drukkolok neked, kisbika! :wink:

Na ez ez nagyon szomorú nap úgy látom... :roll:
Vendég
 


Nóri, :D
A próféta szóljon belőle! Privi megy! :wink:

Gabi,
akkor nagyon drukkolok, h. ha holnap tesztelsz (mert úgyis tudom nem tudnálak lebeszélni :lol: ) pozitív legyen!

Mirci,
Pedig Rád is sokat gondoltam! :( (((((((ölelés)))))))) Nem baj Nórival együtt karácsonyra zebrásat adtok Apának! :wink:
Vendég
 


Arikon, te érzel valamit?

Kép
Kép
gabi82
 
 


Sziasztok csajok!!!

Nagyon szépen köszönöm a kedves fogadtatást, látom egy nagyon összetartó csapat vagytok. :P

Kislány: Gratula a babóhoz. Ne idegeskedjél, a hangulatvátozás teljesen természetes ilyenkor. Sok kismamitol hallottam már ezt.

Arikon: Nagyon nagyon drukkolok neked, remélem hamarosan te is a kismamikhoz fogsz tartozni. :)

Bien: Köszönöm a szép szavakat, nagyon kedves vagy. Ne keseredj el!! Ha most nem jött össze, hátha a december jobb lesz. Ne menj el tölünk, nagyon megszerettelek. Igazuk van a csajoknak, hogy együtt könyebb átvészelni a nehéz időszakokat, és azért vagyunk itt hogy egymásba erőt öntsünk. Meg latod jo lesz minden, csak higgyel benne. A kis manód várat magára. :lol:

A cicka mire jó?? Elnézést, én egy kicsit tapasztalatlan vagyok ilyen téren.

babszi: Neked is nagyon nagyon szoritok hogy ne jöjjön meg az a nyavajás piri. Ezt jól értettem, 2 éve probálkoztok??? :( :?: És doki mit mond miert nem jon mar ossze???

T. mária: Gratula a kis manohóz. Neked menyi idő után jött
össze? :?:

gabi: köszönöm hogy megnyugtattál egy kicsit, csak már jussunk odáig hogy probálkozzunk, de meg van 10 nap addig. Szerintetek vegyek ov. tesztet? vagy bizzam a fentiekre??

Tuti hogy babád vagy, nagyon olyan jeleid vannak. Mikor tesztelsz?? Szurkolok neked.

Lenne egy pár kérdésem.

Hogy vizsgálod a méhszáj állapotát?? És mikor kell ezt csinálni??
Mit hagytál abba???
Hogy csináltad hogy csillámossal legyen ki irva a neved???

Bocs csajok hogy enyit irtam, de sokan irtatok nekem is és probáltam mindenkihez hozzászolni, máskor nem varok enyit a vissza irassal, mert nem győzöm olvasni.

puszi nektek
Vendég
 


A jobb petefészkemnél szurkált, hasogatott főleg tegnap, de ennyi.
Vendég
 


Sziasztok!

Na végre sikerült végig olvasni! Jó sokat termeltetek!
Hát nem túl jó híreket olvastam!

Bien, Mirci! ((((((((((NAGY ÖLELÉS))))))))))))

Gabi! Nagy drukk Neked!

Nóri! Hurrá kezdődhet az unga-bunga piri után!!! Nagyon szorítok!!!!

Pintyus! Üdv közöttünk! Mihamarabbi babásodást!

Na mmire írni tudok mennem kell, de majd még bekuksizok!

Puszi
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttem a dokitól... :lol:
Szabályos petezsák, magzatvíz jól látható. Kornak megf. 5/6hét. :lol:

Ami nem tetszett, hogy a szikhólyagot nem látta egyértelműen.

A másik, hogy a petezsákban kettő pöttyöt vélt felfedezni...
Szerinte ikrek is lehetnek... :shock:

Elküldött a védőnőhöz kiskönyvért, de volt a rendelőben egy, és ő mondta, hogy amíg nincs szívhang, addíg nem adnak.
Tehát co. jövő héten, aztán irány a védőnő.

Mellesleg a dokim nagyon rendes volt, azt mondta, innentől kiskönyv nélkül sem kell hozzá vizitdíj. :lol:
Vendég
 


És amit elfelejtettem, a múlt heti görcsölgetés miatt kaptam Duphastont, napi 2-szer 1-et kell bevennem.

Valaki szedett már ilyet?
Vendég
 


Tmaria! Tök jó. Kíváncsi vagyok tényleg ketten vannak-e!!! Szerintem is korai a kiskönyv! Nekem csak a 12. héten kellett menni a védőnőhöz.
Vendég
 


Krisz:tegnapig bírtam a vegeta-életet, (piri ide vagy oda)úgyhogy megvolt! :oops: :lol: :oops:
Ez a görbe....szíííp. :wink:
Vendég
 


Nóri! Te kis huncut!!! Hát régebben minket sem zavart a dolog, de mostanában azokon a napokon másképpen oldjuk meg ezt a dolgot! :lol:
Vendég
 


Krisz:tudod a műtét két hete volt, és már előtte sem nagyon lehetett a HSG miatt...szóval én már kapirgáltam a falat... :lol: De szerintem baj nem lehet belőle.

Arikon:hajrá cicka, nyomom újult erővel!Nem válaszoltam még...de azért drukk, elég egyetlen kis sejtecske is ám a nagy csodához! :wink:
Vendég
 


Maria, én is most kaptam Duphastont, pedig nem volt semmi görcs. Csak néha szúrkált a pocim (szerintem a szalagok nyúlnak), de Ő azért felírta.
Meg kaptam Magne B6-ot, hányingerre, hányásra.

De egyébként 14mm a babó, ver a kis szíve és látszik a fej- és far vége :):):):)

4 hét múlva van a kövi uh, akkor már nyakiredőt mérünk.

KépKép
KépKép
Kép
pinkiné
Kistarcsa
 
 


Szia Pinkiné!

Én köv. hétfőn megyek ismét, szívhangot hallgatózni! :lol:
Már alig várom!

Azért én meglepődnék, ha ketten volnának, mert nagyon szép és jó dolog, ha valakinek ikrei lesznek, és biztosan boldog is lennék, ha azok volnának, és semmiképp sem gondolnám meg magam, mert ez a legjobb dolog a világon, de nekem Ő a 3. gyermekem, és végiggondoltam, hogy pl. az autónkba sem férnénk bele :shock: ...

Na, jó!
Persze mindenre van megoldás, és az anyagi dolog az utolsó, amivel most foglalkoznom kell...
A lényeg, hogy egészséges legyen, és ki tudjam hordani!
A többit megoldjuk!
A nagylányom mondta egyszer, hogy bízik bennünk, mert talpraesettek vagyunk!
Na, mit szóltok?
Vendég
 



Sziasztok Lányok!

Gyorsan bemutatkoznék egy pár szóban.
Egy kedves kismama barátnőm ajánlotta, hogy nézzek fel erre az oldalra. Babát tervezünk a kedvesemmel és arra számítok, hogy ti talán el tudtok néhány jó ötlettel látni, hogy miként segítsem elő a fogantatást. Már lassan egy éve próbálkozunk, de ez idáig semmi. Egyszerüen csak nem védekezünk és abban bízunk, hogy gyarapodni tudunk. Szivesen fogadnék jó tanácsokat és örülék, ha valaki el tudná mondani, hogy mikor és hogyan tudok tenni az ügy érdekében valamit. Mikor van a legnagyobb esélye, hogy megtörténhet a csoda?

Köszömöm Neketek előre is.
:D
Zsú
zsú zümzüm
 
 


Sziasztok!

Pinkiné: ha hányingered van, esetleg hánysz, a Magne b6 mellé nyugodtan szedhetsz még pluszba B6 vitamint, mert a Magne b6 nem tartalmaz túl sok b6 vitamint. Én a patikus barátnőmtől kaptam, a gyógyszertárában az ötletet! Bevált!

Bienvenue:
Nagyon sok rossz dolog ér bennünket! De mindannyian azért vagyunk itt, mert szükségünk van egymásra!! Kérlek, maradj!! Vagy ha nem is írsz most, legalább olvasss minket. Mi itt mindannyian együtt örülünk és együtt sírunk Veled! Nem lehet könnyű, biztosan így van. Egyikünknek sem egyszerű. Ha össze is jön a babuci, akkor jön az igazi bizonytalanság. Legalábbis én most ezt érzem. Hiába tudom, hogy pozitívat tesztelek, és nincs piri sehol, ha az orvosom nem lát semmit és felhúzza a szemöldökét!!! Elkeseredhetnék, és talán el is keseredtem egy kicsit pénteken. De nagyon sok kedves szót, bátorítást kaptam Tőletek, Mindannyitoktól!!! AMit nagyon köszönök!!!! Kérlek, maradj közöttünk. És nem csak azért, hogy Neked könnyebb legyen, de nekünk is szükségünk van RÁD!.

T. Maria
Hát ez óriási hír!!!! Nagyon vártam, hogy írj, elvégre csak 1 napocska van közöttünk. Gondolod, hogy pénteken nekem is ezt fogja látni már a dokim????
Ráadásul két kicsi pöttyöd van??? Fantasztikus!!!! Nagyon örülök!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Zsú zümzüm Üdvözöllek!

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Zsú zümzüm,
Hány naposak a ciklusaid?

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


T.Maria
És ha ikrek is, örülj neki! És mi van akkor, ha 4 gyermeked van?????
Van 6 személyes autó is!!! Sztem erre most ne gondolj, majd minden megoldódik. :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
kislány és kislánya
kislany
 
 


Szia Zsu!

Itt van néhány hasznos link: http://www.babanet.mindenkilapja.hu/
http://babatervezok.otthona.net/

REmélem jössz hozzánk gyakran! Mielőbbi babásodást!

Dokinál voltál már mostanában, hogy babát szeretnétek és 1 éve próbálkoztok?
Vendég
 


Bien! Akartam az előbb is írni, hogy attól, hogy itt hagysz minket nem lesz jobb! Tudod itt leírhatod az érzéseidet, bánatodat és az örömödet is, igyekszünk hamar reagálni mindenre, bár ez nem mindig sikerül, akkor bocsi!
Szóval ne hidd, hogy jobb lesz nélkülünk! :wink: Nem jó magadban őrlődni!

Én is nagyon várlak vissza!
Vendég
 


Kép
Vendég
 


Nóri,
De jó, h. sikerült feltenned a táblácskát! Olyan sok új tagunk van, h. már alig bírom követni... :D

Zsú,
Üdvözlet közöttünk! Mielőbbi babásodást!
Szerintem rengeteg sok okosságot ki lehet próbálni, de a tapasztalat szerint a legjobb, ha sok az ungabunga :lol: ...bár 1 is elég :wink:
Mivel 1 éve már próbálkoztok, gondolom dokihoz is el akarsz menni?
Vendég
 


Arikon:ezért próbáltam...sikerült!
De aki nem ír, azt ki fogom venni belőle és ez nem vicc...irgum-burgum.De pl. beraknám nagyon szívesen BIEN-t, csak nem tudom az összes adatát.Akinek változás van, írjon.

Zsú:üdv köztünk! :wink:
Vendég
 


Pintyus,
aláírás: http://www.glitteryourway.com

Merckformint kaptam, mert kicsit magas lett a terheléses cukrom. De elég szarul voltam tőle, úgyhogy abbahagytam.

Az önvizsgálatról http://www.babafalva.hu/portal/modules.php?name=News&file=print&sid=156
http://www.babatervezok.otthona.net/mehszaj.shtml

Kép
Kép
gabi82
 
 


Zsú, mielőbbi babásodást!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Nem tudom kibírom e reggelig. Remélem nem azért vagyok szarul és nem azért fáj a pocim, mert meg akar jönni. Nem adom a kicsi oroszlánomat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
Kép
gabi82
 
 


Egyetértek! Tessék többet jönni kedves topic-társak, főleg Andi, Mercure, Kamilla! :D
A cikusnapom szerintem maradjon így, mert már a fene tudja, h. 28. vagy 40. Remélem most egyik sem játszik... :lol:
Vendég
 


Arikon:privi megy
Vendég
 


Sziasztok!

Hát, nem túl jó hírekre jöttem..... pedig azt hittem, h a tegnapi oltári rossz kedvem után, majd ti felvidítotok.... :?

Bien!
Nagyon sajnálom, h leesett a hőd. és túl sok okosat nem tudok neked mondani. De mercure után én vagyok a rangidős (próbálkozás idejét tekintve) és hidd el, nem egyszer érzem szörnyűnek a helyzetet. Pl. szörnyűnek érzem most is, mert novemberre jósolta meg a jósnő, h babás leszek.... ehhez képest.... :cry: :cry: És sokszor marok saját magamba azzal, h azon rágom magam, h bezzeg másnak 1-2 hónap alatt sikerült..... Nem akarok tovább okoskodni, mert tudom, h a babára vágyás érzését nem lehet lecsökkenteni, de én azt mondom, h gyere ide közénk és sírj/nevess/zokogj/kacagj velünk!!!!!!!!!!!!
((((((((ölelés))))))))

Pintyus!
Köszi a drukkot.... talán legközelebb. :? Igen, mi már 2 éve próbálkozunk. Sajnos pcos beteg vagyok és se a hormonjaim, se az inzulinom nem a normális tartományban van, ráadásul pé-m sincs. Röviden ennyi, de sajnos ez nem ilyen egyszerű..... :(

Zsú!
Kép

babszika
 
 


Arikon! Én a 9 hónapos ciklust szavaznám meg neked! :wink:

Babszi! Buksid fáj még? Mikor mész vele dokihoz?
Vendég
 


Gabi!
Ne haragudj, de ma kikívánkozik belőlem.... tényleg nem akarlak megbántani, de .... talán csak ma zaklatnak fel a soraid, de úgy érzem, h kicsit nagyon is felfújod a dolgot.
"Néha én is mélypontra kerülök és nehéz. Tegnap pl azon filóztam, hogy ha megjön akkor ez a 6. sikertelen hónap. És ha 6 hónap alatt nem sikerült összehozni, akkor valszeg semmi nem fog történni a 12. hónapig. "
Hat hónap miatt vagy úgy kiakadva, h akkor most az elkövetkezendő 6 hónapban nem is fog összejönni!!!! Te vagy az egyik, aki a legkorábban próbálkoztok.... gondold végig, h az mit mondjon, aki már 1 évepróbálkozik (hogy magamat meg se említsem).
Kamillával mi vagyunk azok, akiknek még gyerkőcük sincs.... és 2006. január óta vágyakozunk, reménykedünk és pofára esünk.

Mindegy. Nem akarok veszekedést, megsértődést és bocsánatot is kérek!!!!! Lehet, h nem voltam egyértelmű, de rájöttem, h nem írok tovább, mert talán nagyon magamra haragítanálak - amit nem akarok.

babszika
 
 


Sziasztok Csajok,

Köszi a bíztatást, NAGYON JÓL ESIK :) Mirci és valamennyien, igazából sosem buktam még ki ennyire az elmúlt 14 hónapban, de az este olyan sírógörcsöm volt, hogy nem bírtam abbahagyni. Pedig tényleg nem vagyok egy picsogós típus, nem is tudta szegény Joci, mi történt velem. Szegény alig bírt vígasztalni, nyugtatgatott, hogy minden rendben lesz, végigjárunk minden lehetséges utat és a végén legfeljebb örökbefogadunk egy kismókust, de higgyem el, minden rendben lesz. Csak olyan sz@r tudni, hogy velem van a baj, mert Ő a leletei alapján gyakorlatilag tenyészbika minőségű "anyaggal" rendelkezik. Kérlek, ne haragudjatok rám, ez a mélypont, de ki fogok mászni belőle, hisz a munkám is arről szól, hogy fel kell állni és tovább kell menni (értékesítési vezető vagyok).

Amúgy most már csak azért vagyok dühös, hogy ha leesett a hőm 36,9-re, akkor a túróért nem jön már a piri? Máskor ilyenkor már arra kelek, hogy nagy görcs és elkezdődik. Szórakozik itt velem ez a dög, eleve máskor a maximum érték szokott 36,8-37,0 között lenni, azért is éltem bele magam, hogy 37-37,2 között voltam :evil:

Krisztinka, Gabi, Nektek nagyon szurkolok!

Nóri, adataim, ha befogadtok egy ilyen morcos libát:

1977.11.20. ciklus: 30-32 Baba még nincs, 2006. szeptember óta próbálkozunk, Elevitet szedek

Kép
bienvenue
 
 


Krisztinka!
vmelyik nap írtam, h már nem kell mennem, mert már voltam.
2 féle gyogyit kaptam. .... majd meglássuk.
De bevallom, h mióta itthon vagyok, azóta jóval kevesebbet fáj a fejem.... talán a Bálintnak olyan munkát kellett volna találnom, ami mellett nem kell dolgoznom :lol: :lol:
Jaj, neked már megitn olyan ígéretes görbéd van!!!!! :D ezerrel szurkolok

babszika
 
 


Bien!
Ma még szomorkodhatsz, de amint látom, holnap ünnepelned kellene!!!! :wink: Majd megyek és jól megrángatom a füledet!!!!! :lol:

babszika
 
 


Babszika,

Ari vagy, inkább most egy jó nyaklevest kérek, hogy ne picsogjak ennyit :roll:

Kép
bienvenue
 
 


Pulykanyaklevest????? mert azt imádom.... jó kis ünnepi ebéd lenne :wink: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

babszika
 
 


Bien:na gyere, ezt legurítjuk és mindjárt jobb lesz a kedvünk!!!

Kép
Vendég
 


Krisztinka....
Ííííííííííííígéretes szííííííííííp görbe:)))
Olyna, mintha beágyazódási hőesésed lett volna.
Na de nem képezlek mindenfélét oda, csak csendben várom a jó híreket.

Üdv az újaknak.

És tényleg, ne keseredjetek el, valaki már évek óta próbálkozik, valaki még próblkozni se próbálkozhat 8) :shock: :D , de mégis itt vagyunk, és összetartunk, és igenis elő a pozitív eregiákkal, ahoyg régi jó Solyóm társam mondaná: Leszarom tabletta, és irány az ágy!

Babszi : Tökre értem, amit mondani akarsz...Remélem Gabi sem érti félre, és más sem... Puszkó!
Vendég
 


Babszi! Nagyon szégyenlem magam, hogy így elsiklottam fölötte :? :oops: ! Ne hari!!!!!!!!!

Küldök helyette sok-sok puszit, meg enerdzsit! +++++++++++++

Ja az jó ötlet, hogy olyan munkahely kell apának, hogy te otthon maradhass!

Bien! Mindenkinél van ilyen mélypont, azt hiszem ha most nekem is megjön és ott leszek 14 hónap sikertelenség után, de most még befogom a szám!

Bizony Lányok türelem! Az biztos mindenkinek soknak tűnik a saját próbálkozási ideje, de most olvastam egy szomorú történetet, ahol a baba 4,5 hónaposan ment el, nagyon megrázott............
Vendég
 


Nórikám, kihagynál ilyen finomságból? Bár ha lehet, én egy ilyet kérek:
Kép

Valaki még?:)))
Vendég
 


Pötty:leszarom tabletta... :lol:
Na ezért kapsz egy képet te is. :wink:

Kép
Vendég
 


Hihihihiiii:D
Vendég
 


Nóóóóóri! Én is kérek abból a nedüből hallod-e!!!!!
Vendég
 


CSajok! Én is kapható vagyok egy kis finomságra! :wink: :lol:
Vendég
 


Krisz:naaaaa kis telhetetlen....vagy pia vagy szép görbe, nem úgy van az, hogy mindent egyszerre!!! :wink: :lol:
Vendég
 


én is beszállok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nálunk a padlás tele van jobbnál jobbakkal.... a házavatóra tartogattuk.... de azt hiszem, h hiába..... :?
ugorjatok át és leisszuk magunkat :wink: :lol: :lol:

babszika
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?