Új privát üzeneted érkezett!

Igen, kap szteroidokat.Tegnapelőtt este ment be a kórházba, tehát harmadik napja van bent.Szegény, nagyon meg van rémülve, meg is értem, én sem lennék másképp.Amikor Anyukám a munkahelyemen hívott a hírrel, a kolléganőmmel elsírtuk magunkat...
Szegényt, annyira verte a sors már eddig is, és még a babájukkal is így járnak...de biztos minden rendben lesz!

Kislibus, köszi a megnyugtató tájékoztatást,és a többieknek is nagyon köszönöm, hogy szorítotok Nekik...

Zsuzsu, mikor tesztelsz?
Vendég
 


Hol vagytok?
Mindenki jól van?Remélem...

Csajok, én gyújtottam Rolikáért gyertyát...és a szívem szakad meg a szülőkért, így ismeretlenül is.Bár még mindig nem volt erőm mindent elolvasni...
Vendég
 


Én ma szabin voltam, Lilivel visszamentünk az orvoshoz, és végre semmi baja sincs. Most anyukám beteg, Lili meg nála van kényszerűségből, remélem nem lesz újra beteg. Tökre kivagyok, hogy ha beteg a gyerekem, nem tudok én itthon maradni vele.

Nem tudom az előző oldalon pontosan melyikőtök kérdezte, de ha lesz egyszer zebrám, remélem valamikor két hét múlva :D , akkor is csak január 9-től tudom magam kiiratni, mert akkor lesz meg a 180 napom. De ha tudom, hogy ott van kistesó Levi mondjuk, akkor már odáig kibírom valahogy...

Luca,
sógórnődnek kitartás!!! 30 hetesen már jó esélyei vannak. Van itt előttem egy könyv, ami 28 hetesnél már nagyobb, mint 90%-os esélyt ad arra, hogy egészségesen felnő a törpi. Ma már 600g-os újszülötteket is meg tudnak menteni.

Zsuzsu,
most már pozitívnak kell lennie annak a tesztnek, ha nem, akkor csak el kellene menni orvoshoz, nem?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 

 
 

Zsuzsu,
Nálunk Mikulás nem sok mindent fog hozni, mivel most volt a szülinapja is, még fel sem köszöntötte mindenki, aztán meg már itt a karácsony. Szerintem gyümölcsöt fog hozni, kölesgolyót, esetleg vmi plüss figurát. Na és virgácsot! :lol:

Luca,
Az 1800g az már nagyon jó. Szinte 100%os esélyei lennének a picinek már most is. A fiam korosztályosában van egy kislány, ő azt hiszem 600g-nál alig volt több és makk egészséges.

Holnap elmegyünk hosszúhétvégézni Babanetes barátokkal, remélem nagyon jó hírekre jövök vissza! :wink: :)

KépKép
dreika
 
 


Sziasztok!

Most ment el a védőnő. Nagyon aranyos, jó sokat beszélgettünk, terhességről, szülésről, légzés technikáról, málnalevél teáról, szóval sok mindenről. Decemberben kell mennem terhesgondozásra megint.

És akkor a hétfői uh:
Kép

Zsuzsu kedvéért a mostani terheskönyv:
Kép

Majd még jövök!

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Monti, nekem is pont ilyen a terhes könyvem!
Vendég
 


Sziasztok!

Nagy ma a pangás...

Montana!

De jó Neked! Na mindegy, nekem is lesz kiskönyvem nemsokára. Ma volt itt a védőnő, beszéltünk Kinga hisztijeiről, erre a kisasszony hallotta, hogy ecsetelem, hogyan szokta földhöz vágni magát, meg verni a fejét a falba, erre nem megmutatta vigyorogva? :evil:
A képed nem cserélem ki, mert ugyan nagyon szépen látszik a baba, de ha nagyon lekicsinyítem, akkor ezen leginkább a mákostésztára hajaz. Ha mentek majd 4 dés uhura, na abból a képből lesz jó kicsinyíteni.

Luca!

Imádkozunk, reméljük minden rendben lesz. Úgy tudom szűk határokon belül újratermelődik a magzatvíz, igyon sokat, kell a folyadék. (Bár gondolom megannyi infúziót kap).

Lina! Luca!

Na ágyaznak a kiskarepkok???

Lina!

Akárhogyan próbálom betenni a számjlidat, mindig leveszi az átok képszerkesztő. Tényleg azt akarja, hogy zebrát adjak Neked, nem ilyen holmi szalocukkert. :twisted:

Dreika!

Persze virgácsot nálunk is hoz, dupla adaggal! :wink: Kellemes kiakpcsolódást!

Napsugár!

Remélem nem tűnsz el a vonalzóiddal együtt! :lol:

pusza

tjuca
 
 


igyekszem nem eltünni valamit megbabráltam és kutty minden.
Hiába írom be a vonalzóhoz a mensi első napját, állandóan azt dobja ki, hogy 1 nap van a ciklus végéig.Kicsit pipa lettem és abba hagytam.
Ilyen szar időben a rendszer is megfázhat :oops:
Dreika már ezóta elutazott, jó neki
Vendég
 


nna talán
Vendég
 


Ja meg az én babám nem kopirnyó volt, hanem egy kis punk kocsmatölti. 4 naposan képes volt ilyen spleennel ellenni a vállamon :-)

Kép

tjuca
 
 


TJuca: Édes ez a gyerek :) Ilyen sérót se láttam még :)

Kép
csucsu05
 
 


Sziasztok!
Voltam sógornőmnél.Ma annyira nem csöpög a rendszer. (Ezek az Ő szavai. :lol: )

Szegénykém, annyira meg van rémülve, de azért most már egy kicsit magához tért.
Úgy tűnik, annyi magzatvíz termelődik, amennyi elszivárog.Tehát nincs gond.Még az is lehet, hogy jövő hétvégére kicsit hazamehet...
Az eredményei is sokkal jobbak, mint amikor bevitték.
Nem tudom, milyen eredmények, talán vér, vizelet...de nem tudom, mit néznek belőle.Azt, hogy nincs-e gyulladás, de hogy még mit...azt nem tudom.Ő sem tudta.


Juca, nagyon helyes Kinga!

Meg Ábel is, Lili is,( főleg a nyálas képen ), Vera fiúcsapata is...meg minden gyerek.
Ha lesz időm, majd én is teszek fel a csajokról kiskori képet. :lol: :lol: :lol:
Vendég
 


Juca, nem írtad, hogy telt a múlt hétvége...vagy csak lemaradtam róla?

Sugi, jók a vonalzók!

Ha babás leszek, én is lecserélem.De addig kuruttyoljanak a békák!
Vendég
 


Juca,
Lili is punk volt, majd ha bekapcsolom a benti gépet teszek fel kiskori képet róla. Bármit csináltunk, felállt a haja.
Ágyazódás meg remélem van, elvileg ma a 6. DPO, szóval lassan aktuális. Amúgy ma valami nagyon sűrű fehér cucc jött belőlem (már bocs), remélem valami köze van a beágyazódáshoz :D

Luca,
örülök, hogy minden ok a sógornőddel!

Montana,
nagyon jól kivehető a kisbabó, legközelebb már a nemét is megmutatja talán. Nekem a 18. heti UH-n úgy szétdobta magát Lili, hogy még 2D-ben is láttam. Én is, nem csak a szakavatott szemek. Még anyu is kiszúrta, mikor megmutattuk neki a videót.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Lina, biztos van köze! :lol: :lol: :lol:
Nekem semmi jel.
Holnap kell utoljára bevennem a progit.Hogy mi lesz utána, sejtelmem sincs...
Vendég
 


Szia Lányok!

Hát, nem volt vmi kacagtató napunk, temetésen voltunk.
A férjem egy idős presbiter társának volt a temetése. 70 éves volt, annyira azért az még nem öreg...

Nagyon szerettük, jófej bácsi volt.
A felesége azt írta a koszorú szalagjára, h "köszönöm az együtt töltött éveket" na, ettől úgy elkezdtem bömbölni, h nem tudtam abbahagyni.

Sokan voltunk a gyülekezetből, nagyon szép énekek voltak. Az egyik kedvencem is, az evangélikus énekesből az 521-es.

A Titanic c. filmben, mikor süllyed a hajó, ezt játszotta a zenekar.

Na.

Mikulás: nálunk sincs csoki mázsa-szám, mi tavaly diafilmet tettünk a csomagba, idén kisebb kirakós lesz a legkisebbnek, (ő abban utazik :wink: ) a középső és a nagy könyvet kapnak.

Luca, örülök a híreknek, a sógórnőddel kapcs., ezek azért bíztatóak!!!

Zsuzsu!!!! DRUKKK!!!

Juca...lassan te jössz...

Lina, Luca, Ágyazzatok serényen!

Kép
zmimi
 
 


Zmimi,
valami jó ágyazós recept? :lol:

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Juca, Kinga nagyon cuki!!!!!!! :lol:

Luca örülök, hogy a sógornőd jobban van!

Lina, pihenj sokat az biztos nem árt a beágyazódásnak :lol:

Nálunk fiúk alszanak, én meg netezek :D
Vendég
 


Mi ez a nagy pangás????????????

Kacika,
pihenni??? Voltunk délután aprók táncán, most mosok, összeraktuk az előszobafalat, felmostam, szóval van dolog.

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 



harivera.
Hát ez van , ő ilyen kis koravén
Vendég
 



Lányok! A mai napon betöltöttem a 12. hetet! :lol: Ez a nagy esemény új vonalzót kíván! :lol:

Holnap genetikai kockázat szűrés! Szorítsatok!!

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Jubileum alkalmából rakok pocak fotót, bár én még csak a hájat látom rajta. Kettőt rakok, mert az egyikbe beült Lujzika is , megnézni mit csinálok, és szerintem olyan édes lett. :lol:
Kép

És Lujzikával:
Kép

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Sziasztok!

Monti, helyes pocid van!

Tegnap vettem be az utolsó Norcolutot, most aztán összeteszem mindenemet, hogy ne legyen gond.

Bár most babaügyileg nagyon elbizonytalanodtam, látván sógornőm esetét...Úgy tűnik, lassan meg kell indítani a szülést.

Bocs, de mostanában nincs kedvem még írni sem... :cry: :cry: :cry:
Vendég
 


Monti!
Gratulálok a 12. héthez!Szuper lett a vonalzód is!
Nagyon aranyos a terhes kiskönyved, nekem nem tudott ilyent adni a védőnőm tavasszal, mert várandós nem volt Neki, csak kisbabás.
De ha estleg összejön most valami, biztos kihajtok belőle egy ilyent!

Többiek, merre vagytok?

Nekem ma pocsék napom van, a hasamra borítottam a forró nokedlivizet, iszonyúan fáj, úgyis annyira vékony ott a bőr a terhességi csíkoktól, most meg még fel is dagadt.
Ezek után a süteménysütésnek már nem mertem nekiállni.És olyan feszült vagyok, hogy én sem bírom elviselni saját magamat, hát akkor gondolom a családnak milyen nehéz...
Vendég
 


Monti,
nagyon szép lett az új vonalzód! De jó, 12 hét!!! És pont vasárnap. Én is így voltam Lilivel, hogy mindig hétfőn kezdődött az új terhességi hét.

Zsuzsu,
csináltál új tesztet?

Luca,
hogy van a hasad, fáj még??????????
Mit mondanak a sógornődnek? Nagyon kevés már a víz?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Sziasztok!!

Luca!
Biztosan minden rendben lesz a sógornőddel, lécci ne szomorkodj!!!

Monti!
Köszi a képeket, nagyon szépek!!! ( a kiskönyvet is köszi!!)
A holnapi vizsgálatról mindenképp számolj be-akár pü is jöhet- remélem hamarosan érintett leszek a dologban.

Bocsii csajok, de olyan ..."nem érdekel semmi" hangulatom van. Holnap reggel tesztelek, remélem utánna ragyogok majd... Ábel jól van, bár Ő is érzi bennem a feszültséget. A férjem "természetesen" dolgozik.

Puszi Mindenkinek és BOCSÁNAT!!!!!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Lina, köszi, már nem fáj annyira.Egyre kisebb a vörös folt.

Hogy vagy, valami tünet?
Nekem semmi.Bár azt hiszem, ilyenkor még a múltkor sem volt.A 25. nap tájékán kezdődött, hogy feszültek a melleim.
Ami fura: megint hülyeségeket álmodok, és ezt csak babásan szoktam.De szerintem most a sógornőm miatti izgalom miatt álmodok szörnyűségeket...

Zsuzsu!

Tesztelj gyorsan egy zebrát!Semmi kétség, hogy azt fogsz... :lol: :lol: :lol:

Most volt az orvos a sógornőmnél, holnap uh, megnézik a magzatvíz mennyiségét.Attól függ, hogy meg kell-e indítani, vagy még lehet várni...
Vendég
 


Ígértem punk Lili képeket, most ennél a gépnél ülök. De Lilinél is van ám punkabb :lol:
Kép

na még egy
Kép

Luca,
tünet még nincs, de Lilivel sem volt, vagyis csak annyi, hogy a 9. napon rosszul lettem a húspultnál. Ma még csak a 8. van :lol:
Viszont főztem pulykaaprólékból levest, kibontottam a tasakot, és büdinek éreztem, persze nem volt az, csak síma hús szaga volt, na a levesből már nem tudtam olyan jóízűt enni. De én ennek nem tulajdonítok nagy jelentőséget, mert a szagokra amúgy is extra érzékeny vagyok.

Zsuzsu,
de holnap csináld meg azt a tesztet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


negatív megint.............

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Zsuzsu,
akkor mi lehet ez, mész orvoshoz?

KépKép
KépKép
KépKép
linacska
 
 


Jaj, Zsuzsu, de sajnálom!
Tényleg el kellene menned orvoshoz.
Ott kiderül, hogy a tesztek rosszak, vagy más van mögötte.
Vendég
 


Lina, nagyon aranyos Lili!
Majd én is keresek képet, de nekünk digitális nincs a gyerekekről kiskorukban.

Többiek, mi van Veletek?
Írjatok valamit...
Vendég
 


Már egy napja nem szedem a gyógyszert.Hőm még nem zuhant le...bizakodom.
Amikor elkezdtem szedni, egy nap múlva már felment tőle........
Vendég
 


Sziasztok.
Zsuzsu nagyon sajnálom, tényleg kéne doki lásson, legalább kezdhetnél miielőbb a próbálkozáshoz ujra

Luca, én itt vagyok, hétvégén csak bele szoktam olvasni, írni nem nagyon, ha a párom itthon van, eléggé leköt a házimunka főzés , stb, a hétvégék elég különlegesek nekünk, csak hármasban szoktunk lenni. Ránk fér mert a hétköznapok nagyon munkásak, megyek én is mostmár, gyereket oviba, és munkaaaaaa

Dreika, hogy vagy ? minden rendben veled?
Az én ciklusom beállt, hőm fölment, a mini mikroszkóp is mutatta, úgyhogy talán mi is rendbe jövünk lassan.
Alig várom hogy újra lakóm legyen!!!!!!!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Megjöttünk a pihiből, szuper volt megint. Tegnap reggel kb. 15 centi friss hó várt minket, nagyon szép volt minden.

Luca,
hogy van a sógornőd?

Zsuzsu,
nagyon sajnálom. :(

Sugi,
köszi remekül vagyok, piri elmúlt, pont olyan volt mint máskor, remélem én is a "régi" vagyok már.

Na azt hiszem én sem mutattam még meg a fiam, ez a kép a hétvégén készült:
Kép

KépKép
dreika
 
 


Lányok!

Nekem ma reggel megjött. :shock: (Nem volt itt az ideje)

Ha lesz időm jövök részletesen is.

tjuca
 
 


Sziasztok!!!

csatlakozom Jucához! Megjött nekem is. Ez most kicsit megnyugtat. piri után megbeszéljük Bencével mi legyen. KÖSZÖNÖM MINDENKINEK!!!!!!!!

Erika!
Tündéri a fiacskád!!

Luca, Linácska, Napsugár, Kislibus......!
Nektek most sikerülni fog!!!!!!!

Szép napot, ISTEN ÉLTESSEN MINDEN ERZSÉBETET, ZSÓKÁT!

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Jó reggelt!

Zsuzsu! :cry: Nekem akkor voltak ilyen hosszúak a ciklusaim, amikor nem volt pé-m. :roll: Nem kellene nálad is megnézetni?

Juca! :cry: Miért idő előtt? 30 naposak szoktak lenni, nem? Legutóbb a pozitív teszt miatt volt hosszabb.

Sugi! Kérjük vissza a ciklusos vonalzót is!!! :twisted: :lol: Így nem vagyunk képben!!!

Többieknek millió drukk! :lol:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Szia Lányok!

Zsuzsu...nagyon sajnálom... :cry: irány a doki!!!!

Luca, vigyázz magadra, ne forrázzgasd magad! Jaj, de rossz lehetett.

Juca, mi van a ciklusoddal? :shock:

Dreika, nagyon ari a fiad! Micsoda hó! Hú de irígy kutya vagyok! :wink:

Monti, milyen szép a kiskönyved! Én is én is! A pocid is csini, igazából sztem még nem látszik, h terhes-poci :oops: .

Micsoda hajzattal rendelkező gyerekeitek vannak...! Az én nagyfiam 1 éves koráig olyan kopasz volt, mint egy tojás. :lol:
A kicsinek pedig kis semmi csibe-haja volt. Most mindkettőnek rengeteg van.

Én vagyok, vagyogatok. Este ügyel a dokim, akkor megyünk UH-ra.
Majd holnap referálok! Drukkoljatok, h minden oké legyen! :wink:

Kép
zmimi
 
 


Monti,
a pociddal kapcsolatos megjegyzésemhez az előbb olyan kis pirulós fejet akartam tenni, nem ilyen halálravált-múmiát...

Kép
zmimi
 
 


ok fölteszem, de amit a nőivonalról töltöttem le, másik naapra a fiam már 2007 éves volt, ezt kétszer megcsinálta aztén egy kicsit mérges lettem :twisted:
Sajnálom hogy piri látogat errefelé,
Zsuzsu, nekem nem hiszem hogy lenne valami ebben a hónapban, mert nem mentünk még rá a dologra, azonkívül volt egy kis fertőzésem most ilyen kis enyhe valami, és úgy tudom úgy nem is lehetne belőle semmi
Vendég
 


az a baj, hogy a 17. napon még nem pukkant ki a kemény 18,5 mm-es tüsző. Na most, vegyük, azt, hogy de, ma van a 30. nap. Tehát az a 13 nap fostalicska... és mi van, ha ki se pukkant, vagy később, és állandóan vérezgettem stb. http://www.fertilityfriend.com/home/c13dc

szóval ez minden csak nem kúl...

Zsuzsu!

Mindenképpen lásson orvos.

Napsugár!

Nekem a spongyabobos is tecc.

Dreika!

Benedek nagyon aranyos. Itt hó helyett csak eső esett.

Luca!

Értelek. Amúgy a norcolut kb. 5 -7 napig még fenntartja a progi szintet, gondolom valamikor kell tesztelned, és annak függvényében megy a többi.
Drukkolok a sógornődnek! És várom a kiskori képeket a lányokról.

Mimi!

Remélem most már képet is ad majd a doki.

Lina!

Nagyon drukkolok, kellen4e már egy heppiend is.

Kicsit én is el vagyok kenődve

Kingával is nehéz, tényleg jobb, ha nem jön másik. Tegnap másik kislány olyan tipikus jógyerek volt, hangja nem volt, a szülei meg le voltak döbbenve Kingán, legalábbis, mintha erre nevelném. Ma pl. fél órát üvöltött, hogy a kenyeret nem eszi meg csak a szalámit, meg a sajtot és a paradicsomot. Evett két katonányi feltétet slussz, mert a katona kenyérrel jár. És tudod mit? Ki fogja bírni délig, mert nem kap előbb ebédet. Kutya önfejű erőszakos, és a higgadt asszertív hozzáállás szart sem ér, mert úgyis azt csinálja, amit akar, még akkor is, ha fél napot bűnhődik. Elmeséltem a védőnőnek, hogy a homlokán a seb olyan profán módon keletkezik, hogyha valami nem törpös a betonba veri a fejét. Erre a mozdulatot látva bemutatta a tükörben, majd vigyorgott egyet. De mint a plezúr is mutatja nem ám csak jelképesen, hanem úgy normálisan. Nemcsak hisztis, hanem önpusztító, és az idegeimet zabálja rendesen. És persze a jógyerek, meg mulya gyerek szülei soha a büdös életbe nem fogják megérteni, hogy vazze
-nem én tanítom neki
-nevelem, de falrahányt borsó
-örökölte ezt a kutya hisztis akaratos természetet
-én sem repkedek örömömben, hogy ilyen, megpróbálom nyesni ahol csak lehet, nem kell még nekik is úgy megnyilvánulni, hogy jaj a lökdösődős Kinga így meg úgy, mert azért a másik kiccsajban is volt színészi véna rendesen, és már akkor is felkapták, ha Kinga csak ránézett...

na jól ideöntöttem a bajomat, pms, meg elegem van a télből, sötétből, bezártságból, a hisztiből, és rohadék nem működő ciklusaimból, meg elégtelen peteéréseimből meg abból is, hogy nem tudom magam kirángatni a kátyúból, mert tuti egyik fronton jön egy jó kis pofon meg kudarc ...

Szóval Zsuzsu értem a besokallást, az, hogy minden nap egyedül vagy Ábival számomra nagyon kemény.

No megyek, ígyis sok voltam, idetoltam a búmat bajomat, holott ez senkinek nem hiányzott.

tjuca
 
 


ja az kimaradt, hogy tegnap Kinga keresztapjánál voltunk, és úgy viselkedett, mint akit még az életben nem neveltek. :evil:

tjuca
 
 


Hát ez az, Mimi! Ezért raktam fel! Másoknak már olyan kis helyes pocijuk van 12 hetesen, nekem meg semmi. :roll: Az a "kis" domborulat már terhesség előtt is megvolt. :oops: Vajon merrefelé terjeszkedik ez a gyerek? :roll:

Akár azt hiszed, hogy meg tudod tenni, akár azt, hogy nem, igazad lesz!
Kép Kép
montana
 
 


Montana!

Na most kiderült, hogy van haizmod, és nem is akármilyen. :twisted:

tjuca
 
 


Sziasztok!!

Csajok!!!
Én nem vagyok az a "dokihozszaladgálós" emberke. Rettenetesen félek, még egy gyógyszerfeliratásnál is. :roll: :oops: Úgy gondolom egyenlőre ne avatkozzunk be a természet rendjébe. Mindennek rendelt ideje van.... Amit én tudok tegyem meg és ha nem megy, akkor szeretnék dokit vagy egyéb beavatkozást. Bőven van még mit én-mi is megtehetünk.

Monti!
Mennek a drukkok, biztos vagyok benne, h Mazsolád egészséges! Néztem az Istenhegyi klinika lapját, tetszik, de várom a személyes beszámolódat is. Köszönöm!

Mimi!
Várjuk este a híreket, minden rendben van nálatok is!!! Kiskönyvet már csináltathatsz nem??!!
Ábelnek is kevés haja volt, most már egyre több :D

íme egy 7 hetes kép róla:

Kép

Napsugár!
A nőivonalas vonalzó nekem sem jön be, alig látszik sokszor a szöveg na meg nem csinálja meg a vonalzót....
Azért drukkolok, de nekem úgy is jó, ha együtt leszünk babások! :)

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 


Sziasztok.

Sajnálom hogy meg jött a piri juca. Nekem most múlt el. De ilyen özönöm már rég volt ahogy most volt meg.

Lányok. Én most totál padlón vagyok. Végre van időm írni erre meg csak sírok szinte egész nap mert azon kell gondolkodjak hogy miből vegyek kaját a családnak mert az a sz..ét cegléd nem volt képes kiutalni az e hónapban esedékes családi pótlékot. Szerintük tojjuk a pénzt? Ez kemény 67 ezer forint amivel tartoznak. Pont az az összeg ami kajára kell egész hóban. Ááááááááá kész vagyok. Jön a télapó amire semmit nem vettem még és utána szülinap no meg a karácsony. Végre van kari hangulatom erre meg ez keresztbe tesz.
Nem is nyaggatlak titeket tovább csak jó volt kiírni magamról.
Ha van valami jó hír jövök.
Addig is puszi

harivera
Budapest XXI. kerület
 
 


Juca!
Én maximálisan megértelek, írok majd bővebben is, csak ébredezik a kölök. Örülök, h leirtad, jó dolog megbeszélni mindent!!

Monti!
Nekem nem a a "derekamnál-csípőnél" volt Ábel, hanem a gyomromat tolta fel, vagyis felfelé nőtt. Szülni is úgy mentem, h gyerek a gyomromban....

lépek sétálni hisztipistimmel :lol:

Zsuzsu,Ábel,Konstantin
KépKép
zsuzsu72
 
 
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?