Új privát üzeneted érkezett!



BETSY: SZÍVBŐL GRATULÁLOK BENCE SZÜLETÉSÉHEZ!!! MIHAMARABBI FELÉPÜLÉST KÍVÁNOK ÉS SOK-SOK TEJCSIT ÉS ERŐT!!!



DÉLBEN JÖVÖK, MOST ROHANOK A TERHESGONDOZÓBA.
PUSZI

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Jó reggelt!

Húha, ilyen hirekre jönni!

Betsy,
NAGYON-NAGYON GRATULÁLOK NEKTEK!!! Sok örömet és boldogságot kivánok nektek, meg persze sok egészséget! Gyógyulj mihamarabb és gyere a beszámolóval!
sirkici
 
 


Sziasztok!
Nahát! Betsy! GRATULÁLOK!
Jó egészséget és sok tejcsit! Aztán várjuk a képeket!

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 

 
 

Sziasztok,

Betsy megint írt sms-t.

Azért indult meg a szülés, mert szivárgott a magzatvíz, 100%-os fájásokat mutatott a gép,végül kiderült, hogy Bence belekakilt a magzatvízbe, így azonnali császár lett.


Omnia,

Most már tényleg te jössz. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Felteszem a babás táblát, nagyon fogyunk belőle, jöhetne már egy kis utánpótlás! :D

Kép
sirkici
 
 


Köszi Sirkici. :lol: :lol:

De sokára jövök még én. :wink: :wink:
Márciusra nincs is senki szülésre betáblázva. :lol: :lol:

Tényleg jól jönne egy kis utánpótlás. :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


A megszülettek tábla pedig nem teljes, mert ezen a nőivonalos vonalzón nem látom a napokat!
BETSY 36 HETESEN, DE HÁNY NAPOSAN SZÜLT???
sirkici
 
 


Sziasztok!

Micsoda hírek! :lol: :lol: :lol: Nagy-nagy gratula Betsy-nek! Minden jót kívánok az egész családnak, egészséget, tejcsit, amit csak lehet!! :lol: :lol:

Chris: Bár a lányok már válaszoltak, én babaolajjal kentem a pocakom, vettem ugyan Babylove krémet terhességi csíkok ellen, de nem szerettem, mert büdi. :oops: Otthon volt viszont Johnson babaolaj, eddig kein csík. :D :D

Olik: Szülőszobáról - marha nagy csend és nyugalom volt a szülőszobán, vajúdó anyukát nem láthattunk, de talán jobb is. :lol: :lol:

Judy: Nekem elmúlt a szeméremcsont fájdalom, a 20-25 hét táján volt pokoli, a 25. héten fordult be fejjel lefelé. Most a csigolyám fáj, de sokkal jobban, mint a szeméremcsontom annó, ha még ezt lehet egyáltalán fokozni. :lol: :lol: :lol: Ja és nem tudok menni, csak marha lassan, mert befeszül a hasam, ha szaporázom a lépteim. Szóval már kocsival megyünk mindenhová...

Omni: Nekem Apa Skorpió, szuper jegy az! :wink:

Niki: Mekkkkkora ez a Domi baba!

Heni: Gyönyörűek vagytok még mindig! Sztem azért bukik sokat Alex, mert mohón eszik, nem? Írod is, hogy sokat eszik. Keresztlányom volt ilyen, de ő még ráadásul nem is evett sokat, aszonta a gyerekorvos, hogy csak nyugi, amennyi kell neki, annyit meghagy magának. Idegesítő a sok bukás, tudom, az anyatej kincs, de ha bukós a baba, akkor bukós. Evés után nem szabad sokat mozgatni, türelmesen kell büfiztetni, ilyesmi rémlik bébiszitter múltamból....

Rólunk: Úgy érzem, most van legfelül Réka, nyomja a gyomrom, feküdni sehogy sem jó és már nem egyszerűen rugdos, hanem a hasam önálló életet él. :shock: Sokszor kívülről simán látni, ahogy mozog a hasam, mintha mókust rejtegetnék. :lol: :lol: Nagyon várom a szerdai NST-t. Addig növekszünk, készülődünk. Lassan a kórházi csomagot is el kellene készíteni...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Betsy!
Tiszta szívből gratulálok! Jó egészséget és sok-sok tejecskét! :)
Vendég
 


Judy,
:lol: tényleg, eddig minden hónapra van szülés, de március valahogy kimaradt... :)
sirkici
 
 


Jaimee,
ahogy látom tényleg elkészithetnéd lassan a kórházi csomagot, hisz ha minden igaz Omnia után te jössz! :lol:
sirkici
 
 


Bíbi, hol vagy? Hogy vagy? Orvosfóbiád enyhül már? :lol: :lol:

Most látom, eddig csak fiúk születtek? Csajokon a sor! :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sirki: Háát, igen...lehet... :shock: :shock: :shock: Főleg, ha tényleg korábban érkezik 1-2 héttel. De valahogy úgy érzem, még nem kell kapkodnom.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Szia Jaimee,

Hát remélem az én fájdalmaim is elmulnak odalent, mert iszonyat, hogy én is alig tudok menni. :lol: :lol:
Hát, tényleg itt lenne az ideje, hogy összekészítsd a csomagodat, mert ahogy Betsy is és Heni is a 36. héten szültek, akár te is szülhetsz előbb, és nem jó kapkodni. :lol: :lol:

Heni,

Én ugyanígy voltam Bazsival, mint te most. Rengeteget szopott, nagyon mohó volt, nem igen tudta szabályozni a mennyiséget, és a maradékot kibukta, de volt olyan, hogy sugárban jött vissza a tej. Azt mondta a védőnő, mivel nem látom, hogy mennyi tej megy a szájába, így nem is tudom szabályozni sajna a mennyiséget, de ne aggódjak, mert ha tele van a pocija, és nem fér bele több, akkor ugyis visszabukja. Ezzel nincs semmi gond. Kicsit kellemetlen, de ennyi.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Na, ha jól számoltam, akkor Betsy is 36 hetesen és 3 naposan szült, igy ime a megszülettek tábla:

Kép

Ezek után mostmár tényleg a csajok jönnek! :wink:
sirkici
 
 


Judy: Az számít, hogy marha fönn van a bébi? A doki is mondta a múlt héten, hogy 1-2 héten belül nem várható semmi, mert nem ereszkedett még le. Ha meg akarna születni, csak lentebb jönne, nem? :roll: Jövő héttől már hetente járok dokihoz, tiszta izgalomban vagyok, úgyhogy biztos, hogy nem kapkod a Pindúrom.

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Jaimee,

Azt mondják, hogy számít, de én ellenpélda voltam.
Az én pocakom mind a két szülésnél csak a magzatburokrepesztés után ment le. Egész végig fent volt.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Judy: :shock: :shock: :shock: Jó tudni! :lol: :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Háááááát, tényleg most a lányok jönnek, Barbi kivételével, de pont azt nézem, ha marad a sorminta, akkor mi a tábla elején fiúsak leszünk...Na, majd meglássuk :lol: Amúgy már kétszer álmodtam, hogy pöcsös lett, de álmomban nem bántam :lol: :lol:

Jaimee: hát bizony, lassan készülődhetsz, nem semmi, hogy rohan az idő!

Orvosfóbiám, igazad volt, erősen múlóban. ( Nem úgy, mint a hányinger, erősen visszaestem a napokban megint...de majdcsak lesz vmi.)

Sirkici: fejed? Nekem két napja egyfolytában fáj, már ettől is hánynom kell, vedelek, mint állat, de minden hiába! Te találtál vmi megoldást?
Vendég
 


Sziasztok!

Judy! Köszi az infót Bettsyről!

Lányok! Megszoktalak ám kuksizni benneteket és nagyon szép irigylésre méltó pocakotok van , na meg pocaklakótok!!!

Omnia, Jaimee! Ti jöttök! Már nem sok van hátra! Drukkolok, hogy minden rendben menjen majd!

Remélem hamarosan jöhetek hozzátok pocakosodni! Minden vágyam ez! :lol:

Puszi Nektek!
Vendég
 


Sziasztok!

Jaimee

Nemrég még a HSG miatt izgultál, mostmeg mindjárt mész NST-re :D , nagyon megy az idő.

Heni

Nekem annó a védönő azt tanácsolta tegyek a kiságy lába alá vastag könyvet a fejrészhez.Ezután csökkent a bukások száma.

Bíbi

Már nálad is épp ideje lenne ha elmúlna a hányás :( .Fejfájásodra nem próbáltad még a kínai olajat? Nekem használ,bár nagyon erős mentolos szaga van azt meg a gyomrod nem biztos hogy bírja :?
Lehet a halántékra és a tarkóra kenni 1-1 cseppet,dm-ben és gyógyszertárban is lehet venni.

KépKépKép
bambika
 
 


Szegény Bíbi, hányinger és még fejfájás is.... :D Mondanám, hogy lehet rosszabb, a medence fájás, a szeméremcsont fájás, az álmatlan éjszakák sorozata, .... de nálam a folyamatos émelygés, hányás volt a mélypont. Ami most van, az már hab a tortán. :wink: :lol: Kitartás! :wink:

Krisz: Köszi! :D

Bambi: Ja, HSG..... HCG, UH, CRL, AFP, THQ, CX: 3000, NST, CTG....10/10 Apgar. Legalábbis remélem. :lol: :lol:

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Bibi,
én is vedelek ész nélkül, már annyit megyek wc-re, hogy csoda hogy nem szólnak rám. :lol: De segiteni nem segit. Nekünk is van olyan erős mentolos szagú kenőcs, de nekem nem használ, csak csipja a szemem. Esetleg annyi a jó benne, hogy hűti. De lehet, hogy te tényleg nem birnád a hányinger miatt. Azért lehet, hogy neked jó lenne, mert én diagnosztizáltan migrénes vagyok, igy nekem nem sok minden hat gyógyszer nélkül, néha még az sem. Pedig direkt a terhesség miatt vettem mágneses ékszert, de...
Úgy néz ki te is olyan sokáig fogsz hányni mint Jaimee. Bár drukkolok, hogy elmúljon mihamarabb!
sirkici
 
 


Épp most beszéltem három fiús anyukával, és azt mondják, hogy 3 éves korukig nagyon aranyosak, meg minden, de utána jön a dackorszak, amikor nem is ismerni rájuk, annyira megváltoznak. Nemtudom ez a lányokkal is igy van? Vagy náluk nem annyira észrevehető? Én nem látom ezt az unokahúgomon, pedig most lesz 4 éves.
sirkici
 
 


Sziasztok!

Betsy!

Sok boldogságot a babához!
GRATULÁLOK!!!

Heni:

Nekem Dominik amióta hazajöttünk 90ml eszik alkalmanként.
De előfordúl, hogy megeszi a 120ml is.
Ő is mohó, de ha úgy gondolom, hogy eleget evett, akkor elveszem tőle, megbüfiztetem, és elaltatom.
Nem szabad túletetni őket, mert fájni fog a hasuk.
Nekem a kórházba azt mondták, ha úgy gondolom, hogy eleget evett, de még enne, inkább adjak neki csipkebogyó teát, mézzel, de citrom nélkül, vagy lehűtött forralt vízet.
Ettől teltségérzete lesz, de nem gog fájni a hasa, sőt a tea segít átmosni a pocakját.
Viszont van aki meg azt mondta, hogy adjak neki annyit amennyit kér.
Én az előzőt helyesebbnek tartom.
De büfizésnél, nekünk is van, hogy visszajön egy kicsi.
Szerintem ez normális.

Lányok!

Köszönjük a dícséreteket!
Az biztos, hogy jó nagy, már 58cm és 4370g, és 8cm- es a talpacskája.


Egyre több babánk van! :D :D :D
Vendég
 



Halihó!!!
Most jöttem csak haza, mert Uh-ra küldtek. Minden rendben van, korának megfelelő, még mindig medence fekvésű :? remélem hamarosan megfordul és nem követi anyucikája példáját, mert én aztán farosan jöttem világra :roll:

Jaimee: jó volna, ha már kész lenne a csomagod, mert úgy látom nincs garancia, hogy 40 ik hét körül jönnek a babók :shock:
Zolika nekem nyomta egy ideget, így járóképtelen voltam 2 hónapig. Aztán Szilveszter éjjelen leszállt és nyoma sem maradt a fájdalomnak. Biztosan akkor ereszkedett lentebb :D

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok!

Sajna nincsenek jó híreim...
Görcsöl a hasam. Egészen alul.... :cry:

Remélem elmúlik...
Vendég
 


Sirki: Üss a szádra, mert nincs lényegi különbség fiúk és lányok között sztem. Az én keresztlányom elviselhetetlen volt kicsinek, az öccse meg egy angyal. Ugyanez van Apa nővéréékkel. Szóval...én pl. életem során sokkal több elkényeztetett hisztis kiscsajjal találkoztam, mint fiúval...Meg aztán olyannak neveled, amilyennek szeretnéd többé kevésbé....

Olik: Be fog ő fordulni, ha eljön az ideje! Lassan megbeszélheted ám vele, hogy forduljon szépen meg. Állítólag napi 15 perc koncentrált párbeszéd az esetek 75%-ban beválik!!!!

Köszi, elvileg Mikulás után bármikor érkezhet Réka baba. Meglátjuk!

Maria: Pihi, pihi és nyugi!!!!

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Mária,
csak pihenj sokat, és nem lesz semmi baj!

Jaimee,
ezt csak azért irtam, mert épp előtte láttak el a "tapasztalt" anyukák jó tanáccsal, meg múltkor ugyanezt hallottam két fiús anyukától a nődokinál. De biztos, hogy ha nekem fiam lesz, akkor angyal lesz. Már én is gondolkoztam, hogy ha lányom lesz, akkor pont azért is ördögien rossz lesz... :D
sirkici
 
 


Sirki: :D :D

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Gratulálok a kis babácskákhoz :D Gyönyörűek mind :D
Omni! Gondolok rád! :D
Nagyon rég voltam már, de mindig gondolok rátok :wink:

Kép
Kép[/url]
kamilla.cs
 
 


Sziasztok,

Krisz,

Drukkolok, hogy hamarosan köztünk legyél te is. Ahogy elnézem a mostani görbédet, még beágyazódási hőleesés is van benne, szóval nagy az esélyed. :lol: :lol: :lol: :lol:

Sirkici,

A dackorszakot aláírom, de hidd el akkor is zabálnivalóak a fiuk. Főleg ha olyan bújósak mint az enyémek. Nagyon anyásak, mindig a fenekemben lógnak, és ha mérges vagyok rájuk, nagyon jól tudják, hogy ha elkezdenek ölelgetni, akkor kész vagyok, nem tudok nekik ellenállni. Kis ravkósok. :wink: :wink: :wink:

Olik,

Ne aggódj, a 36. hétig még bőven van ideje befordulni. Igaz akkor már nehezebb fordulni, de simán lehetséges. :lol: :lol:
Örülök, hogy minden rendben van a a kicsikéddel. :lol: :lol:

t.maria,

Pihenj sokat és próbálj meg nem aggódni. Görcs ilyenkor még simán lehetséges.

Kamilla,

Mi van veled, rég hallottam felőled. :lol: :lol: :lol:

Rólunk

Reggel voltunk Bazsival nagybevásárlást csinálni a Tesco-ban, elvertünk egy 20-ast. Aztán szinte nem vettünk semmit. Nem is ez a lényeg, hanem az, hogy most alig élek. Megint majd szét szakad a lábam köze és a hasam alja. Fel kellene porszívoznom, mert holnap jön anyósom, ne mondja, hogy kupi van, de azt hiszem inkább most lepihenek, mert a hasam alja is nagyon feszül.
--------------------------------------------------------------------------------

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 



Halihó!!!

Judy: Én már túl vagyok mára egy nagy takarításon. Jövő hétvégén átrendezzük a szobákat, aztán jön az ablak-függöny mosás, babarucikat előveszem...Nagy dolgok ezek :lol: :lol:

Kamilla: Én is sokszor gondolok Rád! Várunk közénk minél hamarabb!!! :D



Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Sziasztok Lányok!
Haza értünk az UH-ról. Nem volt nagy szám. Többet vártam. Doki azt mondta minden ok.
Lepény: mellső falon. Az jó vagy rossz???
Magzatvíz normális.
BPD:4,37
HC:15,68 Ez mi???
AC:13,27 És ez mi?
FL:2,84 cm. Ez sem tudom mit jelent.
Rákérdeztem a nemére, és azt mondta, hogy nagyon a medencémnél van a popsija, ezért nem igazán látja. Azt mondta tippelni nem akar.
Szóval ennyi volt az UH. Viszont azóta bökdös a köldökömnél, és visszatért a barnás folyásom. Lehet, hogy attól, hogy nem vettem be ma még MagneB6-ot? Ma elkezdtem az Elevitet is szedni, hátha jó lesz, és nem lesznek tőle kiütéseim. Szerdán megyek a dokibácsimhoz, rákérdezek erre a barnázásra. Nagyon idegesít, hogy 2-3 naponta előjön.

Christell és Klárika
Kép

Kép
christell
 
 


Sziasztok,

Chris,

Gratulálok az eredményeidhez, és annak hogy minden rendben van a kicsikéddel.
A nemét sajnálom, hogy nem látták, de szerintem menjetek el 4D-re a 20. hét körül, akkor már a babóca is szépen látszik, meg azt is megtudják mondani, hogy fiu-e vagy lány. :lol: :wink:

UH rövidítések

AC (abdominal circumference) vagy AU (Abdomenumfang) haskörfogat:
A késői terhesség idején mérendő legfontosabb érték, mely nem a magzat korára, sokkal inkább hosszára és súlyára, azaz egészséges növekedésére vonatkozó információval szolgál.

APD/AD (abdomen anterior-posterior diameter). A has (abdomen) mérete, a gerinctől a hasfalig mért távolság.

ATD, TAD (Abdomen transversaler Durchmesser, diameter) a has szélessége has, a has két oldala közötti távolság.

BPD (Biparietaler Durchmesser, biparietal diameter) vagy bip-s a fej szélessége, a két halánték közötti távolság. A 13. hét után mérhető, ekkor mintegy 2,4 cm, a terhesség végén 9,5 cm körüli értéket ad. A babák alkati különbözősége miatt azonos súlyú babáknál a BPD értéke eltérő lehet. Méretéből (az AC és FL értékekkel együtt) 10%-os közelítéssel megadható a magzat súlya.

FS (Fruchtsackdurchmesser) A petezsák átmérője, mely az ötödik terhességi héttől látható, a terhesség korai bizonyítéka.

FL (Femur Länge, femur length) a combcsont hossza: A magzat leghosszabb csontja, mérete a baba hosszanti növekedéséről ad információt. Jelentősége a BPD-értékhez hasonló. A 14. héten 1,5 cm körüli csont a várandósság végére 7,8 centi körülire nő.

Gest. hét, gesztációs azaz terhességi hét.

HL vagy HUM (Humerus Länge, humerus length) a felkarcsont hossza.

SSL (Scheitel-Steiss-Länge) vagy CRL (Crown-Rump Length), azaz ülőmagasság:
Nyújtott testhelyzetben lehet a legpontosabban mérni a baba feje tetejétől a farkcsontjáig húzódó ülőmagasságot. Segítségével lehet a legpontosabban meghatározni a magzat korát a 7. és 13. terhességi hét között, a 20. hétig mérik.

TTD (Transverse Thoracic Diameter) vagy thq (thorax-quer) mellkasi átmérő.

HC (head circumference), HU (Hauptumfang), KU (Kopfumfang) fejkörfogat.

OFD vagy FOD (Fronto-occipitaler Durchmesser, fronto-occipital diameter), a homlok és tarkó közötti távolság, azaz a fej hosszanti mérete.

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Chris,

Itt találsz méretadatokat is. Nézd meg, ha gondolod.

http://www.mamanet.hu/modules.php?name=Text&tid=8

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Sziasztok én itt még új vagyok de látom vannak nagyjából velem egyidősek.
Vendég
 


Gitka,
beirtalak a táblába! Egyébként Üdv. közöttünk!!! :D

Chris,
sajnálom, hogy nem tudta megmondani a nemét, de majd a 4D-n reméljük megmutatja magát! :lol:

Rólunk annyit, hogy délelőtt háromnegyed 10-kor elkezdett görcsölni a gyomrom, azt hittem elrontottam, de aztán elkezdett keményedni meg feszülni a hasam is alul. 11-ig ott szenvedtem, mire rájötttem, hogy nem múlik és hazajöttem a munkahelyről. Délután már rájöttem, hogy végképp nem múlik, sőt egyre roszabb lett, már kiegyenesedni sem birtam, ezért úgy döntöttem, hogy bemegyek a kórházba. Az ügyeletes orvos megvizsgált uh-n, szerencsére a babó láttam, hogy rugdos meg hallottam a szivhangját, igy remélem ő jól van, de a doki adott rögtön egy progesteron injekciót, kedden kapom a másikat, meg 3 napig kell szednem az utrogestont. A neten utánanéztem, hogy mi ez és nagyon megijedtem, amikor olvastam, hogy mi és főleg, hogy ilyen későn adja. Úgy néz ki mégsem normális az a sok has és derékfájásom. :cry:
A lényeg, hogy egész nap pihenek, és remélem, hogy nem lesz semmi baj, dolgozni sem mehetek, bár abból még bajok lesznek.

Bocsánat, nem akartam ilyen hosszú lenni, de nem tudtam rövidebben leirni! :oops:
sirkici
 
 


Sirki,
Sajnálom, h. görcsöltél, biztos nagyon megijedtél! Tessék nagyon sokat pihizni attól biztos jobban leszel! A m.helyeddel most ne foglalkozzál!
Vendég
 



Sirki: Kitartás!!! Sajnálom, hogy ez van, de nem lesz semmi baj!!! A munkáddal ne is törődj, semmi sem pótolhatatlan!!
Gondolok Rád sokat!!!


Omni: már babázol? :wink: :lol:


Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Szia Gitka! Üdv közöttünk!

Sirki: Pihizz sokat!!!!! Munka meg le van tojva!

Omni: ????

Istenem, Olik te is túl vagy már a 30. héten...Judy is túl a 26-on...

Rólunk: itt semmi új nincs, jól vagyok, nem szedek semmit, nem is keményedem. Viszont az energiaszintem egyenlő a nullával. Kb. egy óra aktivitást 2 óra pihi követ. Szerdán NST, már nagyon várom....Réka baba lába jól következő már kívülről is, amikor úgy dönt, hogy most ficánkolni van kedve. Jól ki tudja nyújtani a lábacskáit és akkkkkorákat tud rugni, hogy majd' kiesik a szemem...

Réka baba megszületett 2007.12.12-én!
jaimee
 
 


Sziasztok!

Szia Kamilla! De rég láttalak! Remélem hamar idekerülsz közénk!

Szia Gitka! Szép kismamihónapokat!

Sirkici! Remélem jobban vagy! A munkahelyeddel ne foglalkozz! A babád fontosabb!

Mi holnap megyünk NST-re, ha addig nem gondolja meg magát :D . Majd leszakad időnként a derekam. De most sütök egy kis pogit, mert úgy megennénk. Apa bevállalta, hogy segít.

Kép
Lilypie Maternity tickers
omnia28
 
 


Ez nagyon izgi! Nagyon drukk Omniának! :)
Vendég
 



OMNI: NAGYON NAGYON GRATULÁLOK A DORKA BABÁHOZ!!! NAGYON SOK BOLDOGSÁGOT A BABÁZÁSBAN, EGÉSZSÉGET ÉS TERMÉSZETESEN SOK-SOK TEJCSIT!!!

ISTENEM, DE JÓ ILYEN HIREKRE JÖNNI :lol: :lol: :lol:

Jaimee Igen, most már 30-al kezdődünk :wink: Réka baba meg jól tesz, hogy ebbe a csúnya időbe még bent marad :lol: Én is hamar elfáradok, tegnap pl. kimondottan tropa voltam :oops: Biztosan front...




Kép
Kép
Kép
olik22
 
 



Gitka!!! Üdv. itt !!! Jól jön egy kis kismami pótlás, mert hamarosan kifogy a várandós tábla :wink: gyere mesélj magadról!

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Szia Omnia,

Szívből gratulálok :D

Puszka,

Bien (alias Kriszta :wink: )

Kép
bienvenue
 
 


Sziasztok,

Omnia,

NAGY-NAGY GRATULA A KISCSAJSZIHOZ ÉS SOK TEJCIT KÍVÁNOK.

Látom a pogisütés meghozta a hatását. :wink: :wink: :wink:

Gitka,

Üdv köztünk és kellemes pocakos időszakot kívánok. :lol: :lol:

Bien,

Még nem teszteltél????? Már a 15. dpo-n vagy.
Várunk szeretettel. :lol: :lol:

Jaimee,

Most te jössz..... :lol: :lol: :lol: :lol: :wink: :wink: :wink: :wink:

Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
judy5
Székesfehérvár
 
 
 
 
 
 
 


Eszünk, aztán utána jövök!

De gratulálok Betsynek és Omniá-nak! sok tejcit mindkettőtöknek!
Vendég
 



Chrisyy: Szia!!! Hogy vagytok??? Martin baba már 1 hós és 1 hetes :shock: Mamma Mia :lol: :lol:
Gyere mesélj :D

Kép
Kép
Kép
olik22
 
 


Omnia,
NAGYON NAGY GRATULA A KIS DÓRA BABÁHOZ! MINDEN JÓT, SOK EGÉSZSÉGET, TEJCIT, STB. KIVÁNOK NEKTEK!!!

Csajok,
köszönöm, pihenek, amennyit csak birok, a héten nem dolgozok, holnap megyek kontrollra.
Lehetséges, hogy a sok ülés sem jó már igy az elején???
sirkici
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?