Új privát üzeneted érkezett!

Szia Manófalvi!
Ez nem semmi! Tényleg jó, hogy ilyen lelkiismeretes a dokitok, és hogy észrevette, hogy van valami gond. Ezek szerint szülés után nem derült ki,hogy volt vmi probléma?
Azért remélem gyorsan rendbejön Bende!
Elhiszem hogy kivoltál, szerintem mindenki ezt érezte volna a helyedben!
Vendég
 


Manó! Nagyon sajnálom! Remélem hamarosan megnyugodhattok!

Ádámon most meg kis piros kiütések jöttek elő. Amikor fürdettem este, akkor vettem észre. Nem tudom mi lehet, úgyhogy most én is parázok egy kicsit. Holnap megyünk vissza a dokihoz. (Mostanában már máshova sem járunk. :( )

De jó Neked Nagbri! Bárcsak már én is a jogsinál tartanék. :roll: Nem félsz majd hóban vezetni?

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok!

Enn
Hogy van Bercike? Mikor lesz eredmény?

Noémi
Köszi a biztatást! Rám fér.:-)

manófalvi
Kitartás! remélem minden rendben lesz Bendével.

Rakok fel két képet a gyermekeimről:
Kép Kép
kocsisandrea
 
 

 
 

Andi! Nagyon aranyosak a gyerkőcök! Szeretik egymást? Hülye kérdés, mi? Miért is ne szeretnék? Féltékenység?

Mandula: Ne izgulj, biztos semmi komoly, de azért majd írd meg mit mondott a doki!
Hát igen, én is vártam erre a jogsira jó pár évet! csak 12-t!!! De jó, mert amint lesz egy kis rutinom a Skodával, megyek egyedül a fiúkkal. Na jó, hóban nem indulok el! :D De legalábbis kikészíttetem előtte a gumifákat!
Vendég
 


Nagbri! Köszi a biztatást! :) Szerintem az Amoxicilinre érzékeny Ádi. (Legalábbis nagyon remélem nem v.mi komolyabb!) Bár az sem jó hír, mert akkor állítólag penicillin érzékenysége van.
Miért kellett olyan sokat várnod a jogsira? Nekem most még suli van, nyáron szabadulok, és csak akkor szertnék majd nekiugrani a jogsinak. Nagyon gáz ez az új számítógépes rendszer?

Kép
Kép
mandula82
 
 


A pénz volt az akadálya, sajnos. Tavaly a férjem olyan 13.havit kapott, hogy azt mondta, most vagy soha.
18 évesen nem volt rá pénzünk. Anyukám akkor halt meg, utána pedig apu egyedül nem tudta megoldani. Aztán lakáshitel, stb. Most végre sikerült.
A számítógépes nem vészes, megvan CD-n ugyanaz a program mint a vizsgán, tehát lehet azon gyakorolni.
Szerintem a vezetés nehezebb, mert neked mindent be kell tartani, de téged meg ledudálnak, megelőznek jobbról, stb. Ha te nem vigyázol, senki nem vigyáz rád!
Remélem Ádinak tényleg nincs komoly baja.!
Vendég
 


Nagyon sajnálom, hogy ennyi bajságot kellett megélned, míg eljutottál/tok idáig. :( Nagyon félek amúgy a vezetéstől, mert... Inkább írok Neked privit, mert a többieket lehet untatná.

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok!

Próbálkozok a vonalzóval! Először a nagylányom Eszter! Imádja a vizet,és a tengert.

Kép
kisévi
 
 


nagbri: a jogsi tényleg nagyon jó dolog... én tavaly ősszel csináltam meg, és jól tettem, mert most nem lenne rá időm... és már most volt párszor, hogy én vittem Sárikát valahova mert apa nem ért rá... jó érzés tudni azt, hogyha szükség van rá, akkor én is tudok vezetni...
Ja és nagyon szeretek is vezetni , én már régóta szerettem volna megtanulni... :D

Kép

Kép
falevel2
 
 


Bocsi, de bénázok, hogy lehet a kettő vonalzót egyszerre megjeleníteni? Úgy érzem magam, mint amilyen az időjárás. Sajnos nálunk nem a hó hullik, hanem az eső. Sebaj, lesz még tavasz és nyár.

Következik Réka, a béke és nyugalom szigete!

Kép

Olyan hihetetlen, hogy ma 8 hónapos a picur. Olyan, mintha tegnap született volna. Megkönnyeztem!
kisévi
 
 


manófalvi: gondolok rátok, hogy rendbejöjjön a kis Bende!!!! ha lesz időd, akkor gyere és írj többet...

ennn:
van már valami eredmény?

Kép

Kép
falevel2
 
 


kocsisandrea: nagyon aranyosak a gyerekeid!!!

kisévi:
én nem tudom,hogy hogyan kell 2 vonalzót feltenni, de itt vannak olyanok, akiknek kettő van, biztosan segítenek majd...

Kép

Kép
falevel2
 
 


Sziasztok!

Köszi lányok a biztatást, remélem, most már nem lesz gond a nettel sem, és nyomon tudom követni az eseményeket. :) és persze Bende is engedi majd néha, hogy ideüljek a gép elé. :D

Mandula, remélem, Ádámnak sem komoly ez a kiütés! A múltkor amikor nekünk is volt, kiderült, hogy túlöltöztettem, és melege volt. De lmúlt néhány nap múlva. :D Talán nálatok is csak ennyi lesz... :)


Ennn, van már eredmény?????

Andi, édesek a gyerkőcök! :D

Évi, vonalzó ügyben én sem vagyok profi, még a képet sem tudom beilleszteni a vonalzó elé... pedig már próbálkoztam néhányszor... :roll:

Jogsi: szerencsére még jó pár éve megcsináltam, azonban nincs autó, amit vezessek, így lehet., ha ma kellene elindulnunk, akkor még egy kezdőnél is többet bénáznék. :wink: Pedig régen én is nagyon szerettem vezetni, csak hát a rutin az múlandó dolog... :roll:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Manó! Neked legyen igazad! :) Remélem tényleg csak ennyi a gond.
Bende most milyen súlyú? Nyugodt baba?

Évi! Tényleg nagyon szalad az idő! Boldogságos hófordulót Nektek! :D

Kép
Kép
mandula82
 
 


Mandula, úgy legyen! :D
Bende már majdnem 6 kg, és 1,5 hete volt 58 cm. :D És nagyon nyugodtnak, kiegyensúlyozottnak látják mindig. És szerintem is az! :lol: (persze elfogulatlanul... :lol: )

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


üdv
minden kismamának figyelmében ajálanám:-)
Minősségi német és francia gyártmányu pelusok olcson eladok
Mikro és mini már 32ft/db és 75db-os
Midi 4-9kg 34ft és 66db-os
Maxi 7-15kg 36ft 63db-os
junior 12-25kg 60db-os 37ft/db
Popsitörlő 2*60db csak 600ft aloe verával,és kamillával,sensitiv vastag pamutos lapu.
uszopelus minden méretben csak 80ft/db
Bugyipelus minden méretben(maxi,junior)csak 40ft/db.Minden kérdésre szivessen válaszolok.-)

nekem van egy aranyos 14-honapos pici fiam:-)
macko1983
 
 


Manó! Annyira édes a vonalzón is! Milyen pici, és már teli szájjal nevet! :D Ezekszerint nagyon szépen nődögél. Jó lehet, hogy ilyen kis nyugodt bébikéd van. Ádám az ellenkezője, persze csak ha itthon van. Rögtön, ahogy kitesszük a lábunkat megváltozik, és kisangyal lesz belől. Mások mindig nyugodtnak látják, de itthon mit rendez időnként! :roll: Azért Nálatok gondolom otthon is jól elvan Bende nem csak máshol.

Kép
Kép
mandula82
 
 


sziasztok!

Kisévi: szerintem egymás alá illeszd be!Nagyon szépek a gyerekek de azért nagy képet is tegyél fel rólluk!

andi: itt is gyönyörűek a babák.A kisebbik jó kis húsos baba!


Manófalvi. hát nagyon sajnállak titeket de remélem minden gyorsan helyre áll.

Mandula. hát akkor nektek is jó gyógyulgatást!

Szerintetek el lehet menni a gyerekkel bevásárolni?Tudtok valami vírusról?

Tegnap elaludtunk fél 8-kor a lánnyal és 3-kor kellt fel. :D mi tagadás jól kialudtam magam megetettem utánna nem akart visszaaludni sírdolgált felkapcsoltam a villanyt akkor meg nevetett.De fél 5 körül csak elaludt de akkor aludt fél8-ig így tehát egy szavam sem lehet! :wink:


Enn: veletek mizujs?
Bercike hogy van?

Nagbri: jó vállalkozás lesz ilyen időben vezetni!

Kép
mogyoland
 
 


na mire megirtam a levelet egész sokat irtatok!

Manó: hát cuki pofa ez a Bende!Tetszik a kép nagyon!
Hát ahogy leirod a súllyal meg a hosszúságal nincs gond!
Miből vették észre ,hogy nem úgy fejlődik?A fejtartásból?


Kép
mogyoland
 
 


Évi: a picilánynak boldog 8 hós mini szülinapot!!! :lol:

Kép
mogyoland
 
 


most látom, a súlyát elírtam: szóval 5 az a 6... :oops: :oops:
és köszi! tényleg sokat nevetgél, és már volt hangos kacaj is! :D :D

Mogyó: Bende is kb így aludt most éjjel! :lol: én is kipihentebb lettem!
a 2 hós kontrollon nézte a gyerekorvos, és ahogy a kezénél fogva húzta előre (kvázi ülésbe fel), akkor a fejét nem tartotta meg, vagy legalább is nem is erőlködött. :( de hátra meg nagyon magasra emeli.

Mandula, nekem néha nem akarják elhinni, hogy bizony sírni is szokott! :lol: Bár a legutóbb végigordította a dokit, de azért, mert lepisilte a ruhácskáját, és nagyon utál öltözni. Mint egy pasi... :wink: :lol:

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Sziasztok!

Köszönöm mindenkinek a visszajelzést, a köszöntést.
Idővel természetesen nagyobb képeket is teszek fel, de az én lányom napközben nem nagyon alszik, és egy idő után nemtetszését fejezi ki, hogy anya a gép előtt pötyög. Ami azért érthető. Az agyam pedig nem a régi, ezért először a képeket kicsinyítem, majd feltöltök.
Én is bejelentkeztem az anyatanyára.

Jogsisunknak gratulálok.
Kisbetegeinknek pedig mielőbbi gyógyulást kívánok!
Andi: tényleg gyönyörűek a gyerkőceid! :D
kisévi
 
 


Mandula!

Csak helyesbítek egy kicsit. A képeken még nem voltam menyasszony. :-))) De ha gondolod tehetek fel esküvős képet is!

Honey!
A te képeid? Mármint esküvős.
A bababónuszt egyébként intéztétek?

Manófalvi!
Sajnálom, hogy komoly aggódnivalótok volt! Remélem hamarosan rendeződik a helyzet. Szorítok nagyon!

Nagbri!
Még egyszer gratula a jogsihoz. Nekem 18 éves korom óta van. Egyébként azt mondják, hogy aki megtanul hóban-jégben-fagyban vezetni, az igazi profi lesz. Ha csúszol semmiképpen ne fékezz, ez a lényeg, mert csak rontasz a helyzeten. De nem akarok ám okoskodni. :oops:

Na, puszi Mindenkinek!

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Sziasztok!

Köszi mindenkinek a biztatást! Nagyon jó fejek vagytok! :D
Hát egy kicsit félek a hótól, de csak nem lesz gond. Majd szépen lassan vezetek! És hát igen, ezt én is hallottam,hogy aki ilyen időben tanul, annak jobban megy később. Most még szoknom kell a kocsit!

Manó: Bende nagyon aranyos kisfiú!

Évi: Szépek a lányok!

Falevél: Hát igen, nekem is bejön a vezetés, élvezem. És jó, hogy ha megkapom, tudom, hogy nem kell senkire számítanom, beülhetek és el tudom vinni a fiúkat dokihoz ha kell!
Vendég
 


Noémi: Köszi a jótanácsot! Aranyos vagy! :lol:
Vendég
 


Sziasztok!

Hű megkaptuk a hintát most szereltük össze csak kell bele elem ( 4db góliát)
Így délután megesszük azt is!

Majd jelentkezem lánykámnak hogy tetszik!

Kép
mogyoland
 
 


Mogyo: Kíváncsian várjuk a fejleményeket!
Vendég
 


Sziasztok!

Nem hagy a kisfiam írni... :) Most végre elaludt, úgyhogy mellőzöm kicsit a házimunkát, és írok.

Nagbri: gratulálok a jogsidhoz! Nekem van már kb. 9 éve, és a mai napig nem merek hóban és jégen vezetni, úgyhogy Te biztos ügyesebb leszel nálam a télen!

Manófalvi: nagyon sajnállak, biztos rosszul esett ezeket hallani a kisfiadról, de majd a gyógytornász rendbeteszi a kis izmait!

Mandula: hogy van Ádi? Voltatok dokinál? Mik a pöttyök? Nálunk is volt, hogy a talpán jelentek meg apró pöttyök, elképzelni sem tudtam, hogy mi, már a legrosszabbra gondoltam, és aztán hirtelen eltűnt. Itt pocsék az összes gyermekorvos. Mi már voltunk vagy 3-nál. Alis várom, hogy otthon kivizsgálja alaposan a doktornénije.

Mogyó: milyen a hinta? Biztos nagyon szép! Akkor nem várjátok ki a karácsonyt, igaz? Ágika megkapja? :)

Kisévi: üdv a fórumon, nagyon szépek a kislányaid! Réka miket csinál már? Mászik? Remélem az én fiam hamarosan elkezd, mert már nagyon útál a hátán feküdni, látszik rajta, hogy unja már ezt a helyzetet, ülni meg még nem tud magától.

Ennn: mizujs? Írj ha van valami eredmény! Nagyon izgulunk Bercikéért!

És még egy kérdés! Valaki beadatta a pneumococcust? Az egyszeri védőoltás? És korhoz van kötve?
Nagbri Te mit is adattál Daninak? Agyhártya ellenit? Tanácstalan vagyok. Lesz egy hónapunk Magyarországon, és döntenem kellene, de nem tudom. Itt csak a rota vírus ellenit adják ami nem kötelező. Arról már lecsúsztam a kora miatt.

K.

Lilypie Maternity tickers


Kriszta: Réka, most csinálja a négykézlábra nyomást és ringatást, szerintem rövid időn belül mászik. Bár ő ezzel a gurulászással is teljesen elégedett, mert mindenhova el tud jutni, ahová akar. :)
kisévi
 
 


Ezt a gurukászást nálunk most kezdi, néha teljesen megrémülök amikor a nagyágy másik végében találom... :)
Aranyos lehet, ahogy Réka ringatózik négykézláb!
Tegyél majd fel nagyobb képeket is ha tudsz!

Lilypie Maternity tickers


Kriszta: Én még nem adattam be egyiket se, de a pneum. -on gondolkodom erősen. Valószínűleg megkapja! Bencének anno az agyhártya ellenit beadattuk. szerintem azt is megkapja majd Dani!
Vendég
 


Sziasztok!

Nagbri, a téli vezetés miatt ne aggódj! Tényleg igazi profi leszel! :D És ne csak dokihoz kelljen menned a fiúkkal! :lol: :lol: :lol:

Mogyó, teszel fel képet, hogy élvezi Ágika a hintát????? :D

Kriszta, mi még semmi extra oltást nem adattunk. Igazából nem is tudjuk még, adassunk-e be valamit???
de majd konzultálok a dokivel és a védőnővel.

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Köszi Manó! Annyira jó fejek vagytok ezzel a biztatással!
Hát szándékomban áll kimozdulni itthonról, amint erre a férjem engedélyt ad! :D Remélem mihamarabb!
Vendég
 


Igen, azt hiszem, én is a védőnénit kérdezem majd meg, hogy mit javasol. Magamnak viszont lehet beadatom a rózsahimlő ellenit, mert sokat aggódtam a terhességem alatt, hogy nehogy elkapjam. Így a következőnél már nem lenne probléma. :) Bár lehet hülyeség...
Manó a kisfiadat Bendegúznak hívják? Imádom ezt a nevet, a bátyám kisfiát is így hívják, és ő is olyan kis édes szőke kék szemű mint a Te Bendéd!

Lilypie Maternity tickers


Sziasztok!

Megjöttünk a dokitól. Azt mondta, hogy lehet allergia és lehet a vírus egy tünete is. Mindenesetre írt ki Calcimuscot (lehet nem jól írtam). Szóval ennyi. Köszönöm lányok a biztatást! :)

Manó! Ádi sem szeret öltözni. De ő sok mindent nem szeret pl feküdni sem, állandóan ülni akar, most meg a dokinéninél a váróban már az se volt jó, mindenképpen állni akart. :roll: (Pedig a forgáson kívül még semmit nem csinál magától.)

Noémi! Igen, rakd fel légyszi! Nagyon kíváncsi vagyok rá! :D

Kriszta! Aranyos vagy, hogy érdeklődsz! :) (Fentebb leírtam mit mondott.). Szerencsére nem túl komoly a dolog. A rózsahimlő elleni oltás tényleg nem rossz ötlet. Főleg hogy mire jön a következő manó, Azizka már közösségbe járó kispasi lesz (gondolom én, persze nem tudom mikor akarjátok a következőt :oops: ).

Nagbri! Biztos ügyi leszel télen! A forgalmasabb utakat amúgy is tisztítják, max. majd arra kerülsz mindig. :wink: :D A pneumococcust nálunk a védőnő tanácsolta, hogy feltétlenül adassuk be. (Csak annak, aki nem tudja: Egy oltás ára 16.000,-ft, és ha 7 hónapos kora után kapja, akkor elég egymás után kettő, aztán rá fél évre még egy.) Az agyhártyagyulladás ellenin én is gondolkoztam. Az a meringococcus nevű oltás?

Mogyo! Biztos fogja szeretni! De jó lesz nektek, nem fogja magát elunni a leányzó. Majd írd le milyen! :wink: Ja, meg képet is rakj fel, ha tudsz! :D

Évi! Mióta csinálja ezt a mozgást Réka? Ádám még csak gurungál, szeret ülni (,ha felültetem) már úgy ahogy tartja magát, de magától nem próbálkozik még semmivel. :roll:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok!

Kriszta, Ő símán Bende (a Benedekből), de a Bendegúz is tetszett volna, de már van az ismeretségi körben.

Mandula, remélem, használ majd a kalcium, és hamarosan elmúlnak a pöttyök! És sejtitek mire allergiás??

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 


Mandula: Hát az ára nagyon durva. Nem tudtam, hogy ilyen sokba kerül. Azt hiszem, így meggondoljuk, mert mindkét gyerkőcnek, ráadásul többször, hát! Ez kissé húzós!
A calcimusc szerintem jó lesz. Mi is elég sokat szoktunk kapni, ha betegek vagyunk.
Vendég
 


Manó! Remélem én is. A doki a Amoxicilinre gyanakodott, mert abban van penicilin. Szóval, ha allergia, akkor arra lett allergiás Ádi. :( Ti jól vagytok?

Kép
Kép
mandula82
 
 


Oké lesz kép majd!

Most voltunk az auchanben és vettünk a lánykának még egy játszószönyeget vagy is csak amit fölé lehet rakni!ilyen minden bigyó van rajta!Hát nem birjuk megálni ,hogy ne vegyünk neki valamit! :oops:
Majd holnap jövők most vettük meg az elemet igy még nem probálta a lány!

Na sziasztok!
Jó éjt mindenkinek és nyugodt éjszakát!
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Réka már fél évesen gurulgatott, de egy hónapja már életveszélyes.
Ő is elüldögél-ha felültetem- két hete pedig látom önállóan is próbálkozik.

A hinta nálunk mindkét lánynál nagyon bevált, remélem Áginak is befog válni. Jó éjszaká! :lol:
kisévi
 
 


Ennn!

Boldog névnapot a Kisfiadnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ezer puszi és ölelés családom nevében is!

Noémi

KépKép
Kép
pálfinoémi
 
 


Na, gondoltam teszek fel két mai képet a pasijaimról! Kép Kép
Vendég
 


Ennn! Boldog névnapot kívánunk mi is Bercikének!

Nagbri! Nagyon helyes pasijaid vannak! :wink:

Kép
Kép
mandula82
 
 


Mandula: Pü ment!
Vendég
 


Nagbri! Köszi, válaszoltam!

Kép
Kép
mandula82
 
 


Sziasztok!

Boldog névnapot Bercikének!!! :D

Évi: te mennyi idős korban használtátok a hintát?


Most egy picit fáj a torkom iszom a teát meg eszem ezerrel a torokfertötlenítőt nehogy a csajom valamit elkapjon

Ngbri:Dani hány kiló meg hány centi? olyan nagy baba! 8) :o


Kép
mogyoland
 
 


Sziasztok!

Utólag is boldog névnapot Bercinek!!!

Mogyoland: a mi hinták már újszülött kortól használható volt, de mi kb. 2-3 hónapos korban kezdtük el. A nagylányom hatalmasakat aludt benne, a pici nem aludt benne, de nagyon jól érezte benne magát szerintem azért, mert másképp látta a világot.

Nézte valaki ma a Koffeinmentes mokkát? Hihetetlen, hogy van egy jó módszer, amivel a gyermekeknek lehet segíteni a mozgásukat és a beszédfejlődésüket, de az alapítványuk haldoklik. Mi is a Dévényi Anna féle gyógytorna segítségével lendültünk be a nagylánnyal. Most meg alig tudjuk leállítani, mert ugrál, bukfencezik, táncol.
kisévi
 
 


Mogyo: Sajna nem tudom, de tutira 6 kg fölött van. Hétfőn pontosan be tudok majd számolni, mert szuri + védőnő akció lesz!
Amúgy igen, jóval nagyobb, mint Bence volt ennyi idősen. Ő most 3 hónaposan több volt, mint Bence 4 hósan.
Vendég
 


Ennn: Merre vagy?
Vendég
 


Bercikének mi is boldog névnapotkívánunk! :D

Mi is láttuk a tv-ben a gyógytornáról és az alapítványról szóló interjút. :) És a legjobb, hogy ma éppen megyünk a gyógytonászhoz, aki szintén ezzel a módszerrel igyekszik majd Bendét felzárkóztatni. :D :D Remélem, tényleg hatásos lesz, és néhány hét múlva már megnyugodhatunk. :D De azért meglepődtem, hogy Onyutha J. kislánya is nagyon elmaradt a fejlődésben. Na nem azért, mert az ő lánya, hanem hogy ennyire is elmaradhatnak, és ekkora különbségek lehetnek a gyerkőcök között. De egyébként előtte nem is hallottam erről az alapítványról és a módszerről. Erre jó a média, mert felhívja a figyelmet egy nagyon fontos dologra! :D :D Már most eldöntöttem, jövőre nekik ajánlom fel az adóm 1%-t!!!!!!!!!!!!! :D

Ennn, mi újság van????????

Manófalvi & Bende
KépKépKép
manofalvi
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?