Új privát üzeneted érkezett!

Ja és még mázlim van, hogy nem mostam délelőtt, mert lementünk............és mit ne mondjak mint 2 kismalac a dagonyázás után csupa sarak lettek :lol: :lol: :lol: , de a Zsombi még elmegy ő csak 1x 2x elcsúszott, de a kiscsaj dobálta lapáttal a vizes latyakos havat így még a sapkája is maszatos lett!!!!!
Legalább megvan a délutáni programom!!!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Én tegnap milyen jót nevettem(tudom Barbikám én DÖG :mrgreen: ), ahogy néztem, hogy a Roland meg anyósom cipelik ki a garázsba a nemtudom milyen virágot, ami lassan már egy fa!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nem tudom mire vártak???Mert majdnem karácsonyfa lett belőle!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na léptem mosni, aztán nem is jövök addig míg TI nem írtok jó sokat!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :roll: :( :?

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

 
 

Sziasztok!

Hétvégén nem nagyon volt kedvem netezni, szombaton otthon sem voltunk, tegnap meg IStváné volt a gép egész nap. CSak este jöttem egy nagyon picit. :roll:

Én még nem gondolkodtam, hoyg hová tesszük a fát, de szerintem ugyanoda, mint tavaly, Kriszta szobájába, a földre. Valószínű, ki lesz kötve, de remélem, hoyg Kriszta nem fogja bántani. Lehet, túl naiv vagyok :roll: , de máshová nem tudom, hová lehetne. Asztalra lehet, nem a legjobb, mert még nagyobbat esik (és jobban törik minden), mintha csak a földről esne. Aztán ki tudja, jó-e az elméletem.

Képzeljétek, a hétvégén anyósom és sógornőm is adott pénzt nekem, hoyg idejében tudjak ajándékokat vásárolni Krisztának, hoyg karácsonykor minden ott lehessen a fa alatt. Végülis nem bánom, mert így legalább nemcsak, hoyg azt veszek, ami kell (ezt ők is megtehették volna), hanem OLYAT is veszek, ami nekem/nekünk tetszik. Kb. felére számítok öltözéket venni, a maradékra pedig játékokat. Ha minden igaz, ezen a héten bevásárolunk, hoyg biztos meglegyen minden.
Kabátja szerencsére van vagy 5 is Krisztának, nadrágjai szintén vannak, kiscsizmával állunk hadilábon (a tavalyi 21-es nem jó már) és néhány vastagabb blúzot szeretnék venni.

Márti, örülök, hoyg a manók jobban vannak. :) Jó mosást, és gyere majd írni! :D

Zsuzsi, remélem, Szandi is visszaáll a régi rendre, Kriszta (kopp-kopp) jóideje nem ébred egyszer sem éjszaka. Bezzeg én amúgyis kelek min. 1x.

Álomban beszéd: Kriszta is van, hoyg motyog ezt-azt, vagy kétszer Balu-zott. :roll: :lol:

Zsu, bejelöltem a gyerekeidet az iwiw-en. Mikor mutatsz már képet magadról?

Ja, Márti, nagyon csinos ruhákat kaptál! Én már nem veszek semmit. Azzal az 1 fekete bársony nadrággal kihúzom valahogy a végéig! :roll: Szerencsére eléggé ünnepélyes, úgyhogy ünnepekre is jó lesz. Hétköznap meg járok a farmer kertésszel, amíg még jó lesz! :roll:

NA, mentem. Kriszta alszik, én meg pihenek egy kicsit.
Puszi mindenkinek! :)

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Ha van kedvetek nézzétek meg ezt a kis összeállítást a csajomról: http://www.videoplayer.hu/videos/play/108952
Kész dumagép. :roll: :lol:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Márti,csak nem beteg a lánykád?Hogy de.sétáltatok?
Nálunk már nincs semmi hó,helyette iszonyú erejű szél fúj,ugyhgy mi nem is voltunk ma még kint :cry: .
bibolya
 
 


Edith,nagyon ügyes a lányod.A Gergő ettől még fényévekre van :oops: .Ő nem a szókincsét gyarapítja,hanem az ügyességét :oops: /mármint,hogy hogy kell felmászni olyan helyre,ahonnét tuti fejreesek,vagy legalábbis leesek :twisted: /A Gergő még csak most tart ott,hogy a pohárból -ha odafigyel- ügyesen iszik,egyedül egyre szebben eszik-persze csak ha van kedve,mert ha nincs akkor mutatja ,hogy én etessem :oops: -.A beszédére mondhatom azt,hogy katasztrófális.Kérésre nagyon ritkán mond bármit is,de már ki tudja mondani:baba,mama,papa,apa,szisza /cica/,hopp,hoppá,hejó/helló/.Ennyi-szerintem ez nagyon kevés ebben a korban-de mivel ez nem lóverseny és erőltetni ugysem lehet,hát várok,előbb-utóbb ugyis megered a nyelve :lol: .
Az ügyességéről jut az eszembe-délelött elvett egy xbox játékot,kivette a tokjából,beletette a gépbe,bekapcsolta,az irányitókart/joystic/ bedugta a helyére és ezek után mint aki jól végezte a dolgát felült a kanapéra és játszani akart vele.Hát ez a vége még hiányzik a tudásából,de a többi már naaaagyon profin megy neki :lol: .Szóval lehet,hogy az én gyerekem lesz az,aki hamarabb fog tudni xbox-ozni,számítógépezni,mint beszélni :oops:
bibolya
 
 


Jöttem de csak azért, hogy az Ibolyát "helyre tegyem"!!!!!! :lol: :lol: Ne mond már, hogy katasztrofális a beszéde, mond pár szót és kész, te meg úgyis megérted, hogy mit szeretne!!!!!Én azóta tök boldog vagyok mióta mondja, hogy enni meg inni :lol: , ez a legfontosabb, meg hogy elkezdtek beszélni!!!!!Ne aggódj szerintem emiatt, meg csak fiúból vannak, egész életükben nem fognak annyit beszélni mint a csajok!!!!! :lol: :lol: :lol:
Én még tisztán emlékszem a Szonira, ő 2 éves volt, mikor a Zsombi született és akkor már más is megértette, hogy mit szeretne, addig meg van még fél év, de ha a Zsombi nem fog olyan jól dumálni akkor én nem leszek kétségbe esve!!!!!

Én azt sem tudom mi az az xbox, de nagyon ügyes a Geri, hogy ő már igen!!!!! :wink:

Ma nevelés nélküli nap van az oviban, azért nem ment!!!!Holnap meg fotózás!!!!Ilyenkor ünneplőbe kell öltöztetni vagy valami szép csajszisba :oops: :oops: , nem tudom mit adja rá!!!!

Edith:amúgy tényleg elképesztő a Kriszta én a Julcsi lánykáin is ámulok, hogy milyen ügyesek!!!!!
De mikor Zsombival összekülömbözünk, megüt(már csak ritkán) vagy nem értünk egyet én csúnyán nézek ő is, aztán meg odabújik hozzám, na az ezer bocsánatkéréssel felér nekem!!!!!! :lol: :lol: :lol:
És ha csúnyán nézek odarakja a kicsi ujját a szemöldökömhöz mintha elakarná simítani a ráncot onnan amit a rosszkedv csinál!!!!!Na el is múlik egyből!!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti,értem én a célzást :lol: :lol: :lol: .
Nem vagyok kétségbe esve,/addig is csend van :oops: /,csak megjegyeztem,hogy a Kriszta,meg multkor a Dorina is milyen szépen tisztán beszélnek már.
Márti,én a helyedben a fényképezésre inkább valami csinosba küldeném,-legalábbis én igy tettem mindig-ez nem egy kötelező ünnepség,akkor ugy is szolnak előre/remélhetőleg/,hogy ünneplő ruci kell.

Csak halkan megjegyzem,hogy az én fiam még csak azt sem mondja,hogy enni v.inni kér-csak mutogat.

Nálunk,ha vita van köztünk és mondom a Gerinek,hogy szégyelje magát akkor befogja a szemét :lol: .
bibolya
 
 


En is jottem,de csak roviden...

Edith!!!Annyira zabalnivalo a lanykad ezen a videon!!!! :D es a cini- cini muzsika....Eppen a klasszikus zene es a kozonseg kapcsolatarol elmelkedtem magamban ,hogy lehetne a fiatalokat is bevonni stb.stb.
es tessek,,cini-cini muzsiika'' enekli Kriszta :D A lenyeg,tehat nem lehet eleg koran kezdeni...

Ibolya!!!Ne szomorkodj,igaza van Martinak,amig Gergo mar ismeri azt az xbox jatekot,es ilyen ugyesen hasznalja a szamitogepet....Hat nem mondom!!! :D

Martikam!!!En is ezerrel mosok,ugyhogy gondolok Rad....
Szerintem azert kerdezgetik az ,,okos''felnottek Zsombit,mert tenyleg nagyobbnak nez ki mint a kora,es olyan okos fejecskeje van hogy az mar onmagaban ,,beszel''szo nelkul is.Az meg hogy sokmindenre nemet mond,kulon tetszik nekem.Tudod ezt a legnehezebb aztan kesobb megtanulni az eletben,hogy nemet tudjunk mondani.(mindenki rogton megsertodik)ugyhogy trtsd csak meg jo szokasat.
Aztan a holnapi fotozasrol kepet kerunk am Szonirol!!!! :D
rillisz
 
 


Iza,irtam privit :lol: .irj nyugodtan,ha nem teljesen világos.
bibolya
 
 


Gyorsan csak a Márti miatt.

Holnap a Szonira azt a dögös farmerszoknyát add, ha nem muszáj az ünneplő. Meg valamelyik nőcis toppját. Abban olyan, de olyan szédítő!!! (már ha beleszólhatok :oops: :lol: de nekem abban annyira tetszett!)

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi:így gondoltam én is :lol: , bár van neki 3 farmerszoknyája, majd reggel eldöntjük :lol: :lol: , meg van egy farmer húzott derekú fölsője :mrgreen: .......lefotózom reggel nektek!!!! :mrgreen:
Már a frufruját tegnap levágtam, remélem nem lett ferde, eddig nem tűnt fel :oops: .

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Csibész Marcinak nagyon sok boldog névnapot kívánunk!!! Sok puszit az okos "ágyon motorozós"kobakjára!
Nálunk most az ágyon babakocsizás megy... :shock: 8)

Vagyunk ám mi is, csak új netszolgáltatónk van és állandóan elbont. Az idegeimre megy!!!!

Kriszta!!!!!!!!!!! Aztapaszta. 3X is megnéztük, eszméletlen mennyire szépen beszél.

Szoniról képet!!! (Zsombiról is léci!)

Betegeknek megy a gyógymanó továbbra is!

Edit?


Iza, jót nevettem a gyerekmegőrzős sztorin. Bevállalós csajszi vagy az tuti! :lol: :lol: :lol: :lol:

Fa körkérdés... Ez nekünk is jó kérdés! :shock: :?

Gyorsan elküldöm, még mielőtt megint elbont ez a sz...r.

KépKép
kgiulia
 
 


SZiasztok!

Kata kapott antibigyót, egyenlőre nem tudom beadjam-e neki. Mivel 2 hete is szedett, nem nagyon szeretném. Viszont most észrevettem hogy légzéskor "húz" nem tudom ez asztma-e, vagy csak a váladék, de mivel Bencével úgyis holnap megyünk a pulmora, így megnézetem őt is, és majd a Főorvosnő eldönti hogy szedje-e be.

Bence ma még nem fulladt, egyszer kapkodta a levegőt, de akkor 15 perc pihi rendezte a légzését. Igyekszem elkerülni a gyógyszert. A levegő viszont nagyon jót tett nekik, tegnap is kint voltunk 1 órát, nem köhögtek, ma kint voltunk 2,5 órát, nem köhögtek. Kata kint is aludt. A legrosszabb az, hogy nem szakad fel nekik a váladék, és néha majdnem hánynak :(

Úgyhogy holnap is beszámolok majd pulmo után.

És itt az igért kép, új hajjal (ami ma lesz mosva, mert már kicsit zsíros, bocsi, de ma akartam fotózni a kerek hét miatt), 17 hetes pocakkal, és úgy 30-40 fölös kilóval :( :( :(

Kép

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Sziasztok!

MARCINAK NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNOK!
Kép

Kicsit eltüntem,de a hétvégén csavarogtam.veszprémben voltam a barátnőmnél,meg péntek estes egy kis szülésznői buliban.Nagyon jó volt kicsit kikapcsolódni.Szombat,vasárnap meg levittem a gyerekeket anyámhoz.Az már kevésbé volt szorakoztató a számomra,de a gyerekek jól érezték magukat!Hanna és Zsolti kaptak csizmát tőle a szülinapjukra,hisz addig úgysem találkozunk.(gondolom utána se nagyon)
Ma is csavarogtunk,mert a Bandi szabadnapos volt,így bementünk Pestre.Kimentem apuhoz a temetőbe.Utána piac, vettünk apának pár fehérneműtmert hát az is fogyóeszköz,pláne a fehér zokni! :lol: A két leányzó kapott harisnyát.Annyi mindent tudnék venni,de hát véges a keret,meg igazából nem is igen van szükségünk ruhákra.Szerencsére abból van bőven mindegyik gyerekre!Bár Hannának kevés utcai nacija van,játszósból van elég! :roll:

Márti,
fa:nekünk eddig mindig nagy fánk volt(kiv.1x,akkor cserepes ezüst)mi mindig kikötöttük,meg a talp olyan amibe vizet kell tenni.Annak a súlya is sokat számít,hogy ne döljön fel.Nekem mindig volt kis gyerek karácsonykor,de szerencsére 1x sem volt gondunk!Fűtés csőhöz,karnishoz(mennyezeti)szuperül lehet rögzíteni.

Zsu,
csini vagy,és már látszik a baba poci is!Nem csak a felesleg!Én is mindig így voltam,hogy a hájam ott díszelgett a babalakon!Rajtam egy 20-as van/volt....lesz:mrgreen:


A betegeknek jobbulást!

Edith,
még nem volt érkezésem Kriszta linkjéhez,de nem hagyom ki! :wink:

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


:mrgreen: ezt akartam berakni(:mrgreen:),de a gép nem akarta :evil:
timiban
 
 


most bezzeg 2x is! :evil:
timiban
 
 


Kép
rillisz
 
 


Iza:LÁTOD MEGY EZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :mrgreen:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Nem hiszem el!!!!!SIKERUUUUUUUULT!!!!

kepzeljetek Ibolya kuldott nekem egy privit ahol az en agyi szintemen leirta lepesrol lepesre,hogyan lehet kepeket kuldeni a babanetre!!!!

Ibolya dragam,nagyon koszonom!!!!!!Egyetlen banatom,hogy a sajatjaimnal azt irja hogy sikertelen.Talan tul nagy a meret???? :roll:
Pedig olyan jo kis Romhanyi versikeket akartam Nektek mulattataskent kuldeni.... :lol:
Na mindegy,csak szep lassan,majd belejovok...

Zsu!Szep pocakot novesztettel Te is!!! :D Nagyon jol all!!!

Marti!!!Akkor varjuk am a dogos kepeket!!!!! :lol:

Timi!!!Jo kis mozgalmas hetvegetek volt valoban..... :D Dehat reg hallottam Toled ilyet,ugyhogy mar eppen ideje volt kicsit lazitani....

Julcsikam!!!
Akkor sikerult a kabelezes.... :roll: Bocsass meg de latom lanykaidat
a karacsonyfa elott ahogy tesznek-vesznek.... :lol: En a helyetekben tutira kikotnem!!! :lol:

Most akkor en is elkuldom,es varom a gratulaciokat,nekem ez a kepkuldes egy nagy mumus volt eddig... :lol:
rillisz
 
 


Martikam!!!Tudtam hogy az elso batorito szot Toled kapom majd,azt viszont remelni sem mertem hogy meg az iromanyom elott... :mrgreen:
rillisz
 
 


Iza:bizony ilyen gyors vagyok!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Drágáim már alszanak, tehát van 1 kis időm, mielőtt kidőlnék én is a sorból!!!!!

Zsu:jól nézel ki!!!!! :lol: Jó a hajad is!!!!
Sajnálom a gyerekeidet!!!!Remélem hamar meggyógyulnak!!!!

Timi:azért rendes anyukád, az ajándékokat illetően, legalább gondol az unokáira, nem úgy mint az enyém!!!!! :(
Az jó, hogy ennyit csavarogtatok!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Nálunk is itthon lesz a héten a párom, már találtam is egy jó kis helyet ahova ha leülök, feltudom pócolni a lábamat, úgy hogy párna sem kell hozzá....talán most lesz időm napközben is gyakorolni ezt!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Martikam!!!!Akkor nezd is meg a mail-edet,jo? :wink:
Ja,meg gyorsan atkuldom Neked a Romhanyi-t,hatha nagyobb sikerrel tudod betenni ide.... :oops: :roll:
Bar lehet hogy Nektek nem is tetszik majd annyira,mindegy a Piroska tortenet kicsit kicsavarva,ugyhogy elvileg ,,gyerekmesekent''felnotteknek megallja itt a helyet. :wink: En imadom...

Puszi mindenkinek
rillisz
 
 


Iza,látod megy ez :lol: :lol: ,nagyon ügyes vagy.És a szöveg kiemelése és szinezése?Majd ha ez is megy,akkor küldöm a köv.leckét tanulni :oops: :lol: .
A saját képeiteket először le kell kicsinyíteni,azért nem engedi feltenni.A szöveget viszont nem értem,hogy miért nem engedi beilleszteni.

na lépek,bambulom a Győzit :lol:
bibolya
 
 


Ja amúgy én azért tudtam azt az ÓRIÁSI képet feltenni múltkor, mert én nem a gépről teszem fel...........mert az nekem nem megy :? , engem az Árpi okosított ki ebből a szempontból :lol: , addig nekem a Zsandi tette fel a képeket!!!!! :oops: 8)
Na léptem szunyálni!!!!!
Joccakát mindenkinek!!!!!!!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti,ha nem a gépről teszed fel,akkor honnét?Megoszthatnád velem is,hogy hogy csinálod :lol: .
bibolya
 
 


Tényleg Márti, ha nem a gép akkor mi enged ilyen nagy képet feltenni? A kávéfőző? :lol: :lol: :lol:

Iza, gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ügyes vagy, belejössz hamar.
És ne aggódj, nem vagy egyedül béna. Szerinted nekem a vonalzóban miért nincs kép?! Hm? :oops: :wink:

Zsu, azért már kerekedik szépen az a pocak. Ez már azért kismamás pocak, bármit mondasz is.
Gyerekeknek jobbulást.

Edit, te jobban vagy?

Megint olvastam egy nagyon beteg kisfiúról. Nagyon koraszülött volt, most talán 4,5 hónapos lehet (még mindig kórházban, sőt!) és ma tudták meg, hogy itt megállt a tudomány. Addig dobog még a pici szíve amíg bírja.
Ne haragudjatok, hogy ezt most leírtam, de olyan szinten megviselt, hogy elmondani nem tudom. Már régóta olvasom, hogy mi van vele de eddig volt remény. Most már csak a csoda van hátra.
Még egyszer ne haragudjatok, de muszáj volt leírnom. Már mindenki alszik én meg itt ülök és bőgök. De azt hiszem inkább megyek aludni és szorítom magamhoz az Ádámot.

Jó éjt!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Egy hete jártam erre, jó sokat írtatok. Tök jó!
Névnaposoknak utólag is nagyon boldog névnapot! Zsombi, Marci!
Andi, jó, hogy írtál - ha csak egy picit is.

Julcsi, igazán jó fotókat tettél fel a kirándulásról. Elképesztően nagyok már a csajok!

Márti, Zsu, csinik lettek a képek! Sugárzó kismamák!

Edith, lányod valóban ügyes, szépen és tisztán beszél! Édes a videón és a képeken is.

Iza, neked meg gratula a képfeltöltéshez. :) Romhányi engem is érdekel.

Betegeskedőknek mielőbbi jobbulást!

Ibolya, szerintem sem "katasztrófális" a fiad beszéde, és tényleg tök ügyes azzal az xbox dologgal (amiről csak sejtem, mi lehet... :)

Zsuzs, remélhetőleg a foga miatt kell most Szandi megint többször éjszaka. Samunak is kijött suttyomban a két felső szemfoga - ezennel beléptünk a 14 fogúak klubjába.

Samu is túl van egy újabb betegségen: múlt hét keddre virradóan borzasztó rosszul aludt, hajnaltájt 39,7 fokos láza volt már, remegett a forróságtól - ilyen sem volt még. Többször hányt, és szegénykém szinte végigaludta a napot. Dokinéni kijött hozzánk, diagnózis: mandulagyulladás, és ezúttal nem úsztuk meg az antibigyót. Valószínűleg az antibiotikum hatására aztán nagyon hamar jobban lett, már másnap sem volt lázas, és aztán rohamosan javult. A hétvégére teljesen OK lett.
És nekem így kellett itthon hagynom a családot, mert a hét második felében külföldön voltam (ezúttal Írországban), Balázs volt itthon vele táppénzen. No, ilyen szörnyű utam sem volt mostanában, de szerencsére nagyon jól boldogultak a fiúk. Büszke vagyok rájuk. Meg az is jó volt, hogy jöttek sokan segíteni - anyut úgy kellett lebeszélnem, hogy most ne vegyen ki szabit. Balázs apukája itt volt másfél napot a fiúkkal, meg Zsófi (Balázs huga) is sokat volt nálunk, amíg nem voltam itthon.
és elképesztő: 3 napot voltam távol (pontosabban 3 éjszakát) és tök sokat alakult a gyerek: énekli a tente-baba-tentét, vannak új szavai (pl. felhő, csacsi, süsü, egér), és ha valamit szeretne, megfogja a kezünket, és visz minket mutatni, hogy mit is akar.
No, lépek, még össze kell raknom a holnapi előadásomat.
Jó éjszakát mindenkinek!
Évi

Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
Lilypie Kids Birthday tickers
erpé
 
 


Hat akkor a beigert ejszakai mese(sajat kezuleg megirva)
Ugy latszik Martikamnak sem sikerult atkuldeni....

INTERJU A FARKASSAL AKI ALLITOLAG MEGETTE PIROSKAT

Az UJ BARANY riportere felkereste ordast
Interjut ker.En lekozlom. Olvasd.

-Igaz volna ama vad,
hogy on orvul elfogyasztott egy egesz nyers nagymamat?

-Egy nagymamat?Egy grammot se.
Ez az egesz csak Grimm-mese!

-Hogy Piroskat On falta fel,talan az is hamis vad?
Nem hagyott meg belole mast,csak egy fel par harisnyat!

-Hogy en ot ruhastol?Mit ki nem eszeltek!
En meg az almat is hamozva eszem meg.

-Furcsa hogy a kunyhoban,hol megevodtek mindketten,
megis piros farkasnyalnyom diszeleg a parketten.

-Az ugy tortent ,hogy ok aznap meghivtak a viskoba,
Nagyon finom uzsonna volt,szamoca es piskota.
s mivel hogy en eves kozben allandoan vicsorgok.
a ververes szamocale a pofambol kicsorgott.

-En ugy tudtam, Onnel szabaly,
hogy csak friss husarut zabal

-Kacsa!Fuvet ragok ,lomhan legeleszve,
zsenget,hogy a gyenge gyomrom megemessze.

-Es meddig lesz Onnel a juhhus tiltva?
-Eddig!De errol mar nem irhatsz Te birka!

Jo ejszakat mindenkinek :lol:
rillisz
 
 


Meg annyit hogy koszonom a gratulakat,Martival majd egyeztetek kepletoltes ugyben,igaz nalunk most Barbikam a,,kavefozo''is vacakol...

Evi!!!!De jo hogy jottel!!!Merre voltal Irorszagban?Meselj!!!! :D

Ibolya!!!A szinezgetesig meg nem jutottam, :oops: Micsoda szigor,mindent nem kivanhatsz tolem ilyen hirtelen.... :oops: :lol:

Na,mostmar tenyleg megyek,nem farasztalak Titeket,bar ezt mar ugyis csak holnap olvassatok. :lol:
rillisz
 
 


Szép jó reggelt mindenkinek!

Látom elég mozgalmasan telt itt a tegnap este!:lol:

Iza,
menni fog a továbbképzés ne aggódj!!!:wink:Pár lecke és profin töltesz fel mindent és még a színek is menni fognak!Tetszett a vers!

Évi,
örülök,hogy Samu hamar kikeveredett a mandulagyusziból.Nem hiába,valamikor tényleg muszáj az AB adása!

Márti,
hát igen,legalább az ünnepeken gondol az unokáira anyu!De a többi dologba inkább nem megyek bele,hisz te is tudod milyen az amikor a saját anyád felé nincs meg a bizalom!

Pusz

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Iza:nekem semmi szöveget nem küldtél!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Na jönnek a képek:
első hó, (kicsit homályos :oops: )
Kép


Szoni pihen:
Kép

Szonó elköszön apjától:
Kép


Szoni fésülködik, SUSY fekszik=hallod Barbikám????!!!! :lol:
Kép[/

szépségeink:
[URL=http://imageshack.us]Kép



szépségeink2:
Kép


Én ide:http://imageshack.us/ pakolom fel a képeket és onnan az URL-t másolom ide.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Egyszeruen GYONYORUEK!!!!!!!!!!!!!! :D
Kesz,elolvadtam!!!

De,akkor hova kuldtem a szoveget??? :shock: Utana nezek... 8)
rillisz
 
 


Martikam!!!
Szoval akkor az URL,hat persze igy mar teljesen vilagos szamomra... :lol: :oops:
rillisz
 
 


Iza,
találtam neked pár angyalkás képet,meg egy zongorásat! :wink:
Kép Kép Kép

Márti,Edith
lassan már itt tartatok! :lol:
Kép
Kép

Márti,
szépségesek a gyerkőcök!Szoni akkor ebbe a ruciba ment fotózásra?
timiban
 
 


Erdekes az elobb irtam,es nem jelent meg a topicban... :roll:

Csak annyit,hogy Timi nagyon draga vagy hogy kuldted a kepeket!!!!Koszonom!!! :D
Meg azt is irtam hogy a pocakos fotot mar lattam valahol,de elkepzelhetetlennek tunik ez a valosagban...Vagy megis lehetseges?Vagy ez egy trukk lenne?Mindenesetre erdekes kep...
rillisz
 
 


Iza:az én hasfalamon ez elképzelhetetlen!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :lol: :lol: :lol: :lol:

Timi:igen ebben ment(vagyis vitte a szoknyát meg a cipőt ugyebár)........csórikám vagy 1 órát kellett várnia, apa ment vele, -én kicsit használhatatlan voltam az éjszaka után, meg hogy már fél 6kor kukorékoltak :? -, és sok gyerkőc kiborult mire a gép elé ért :shock: :shock: :shock: , nem tudom milyen fotók lesznek ebből!!!!!Még szerencse, hogy levitték a Panni babát, odabújt hozzá a drága!!!!Vele alszik vagyis inkább pihenget az oviban!!!! 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Iza,
igen trükk,de vékony hasfalnál nagyon jól érezhető,kitapogatható minden végtag. :wink:

Márti,
szegény gyerekek.Nem semmi a hosszú várakozás.Én nem tudom nálunk hogyan zajlottak ezek a fotózások,mert nem voltam ott,de Rebi sosem panaszkodott.A képek pedig jól sikerültek.
timiban
 
 


Szépséges napot nektek! :)

Nekem nem lenne semmi bajom vele, ha állandóan havazna, mert az gyönyörű tud lenni, de amikor eláll, olyan sötét, szomorú minden! :(

MA már eléggé fáradt vagyok. De szerencsére, az éjjel nagyon jól aludtam, több, mint 6 órát egyhuzamban. :shock: De ne irigyeljetek érte, mert ilyen nálam rég nem volt. Furcsállottam is, hoyg nem ébredtem meg éjjel!
Reggel 9sszeszedtem a lakást, Krisztával hancúroztunk aztán, majd evés, közben kimosult egy adag bébiruha, aztán teregetés, majd Kriszta elaludt és akkor fogtam neki főzni, és készítek egy adag zakuszkát is. Ilyesmit már nem szándékoztam csinéálni, de sajnáltam volna eldobni a paprikát, amit anyósom küldött. Igy legalább lesz ennivalónk a télen. :roll: Igaz, nem nagy munka, mert a sütőben készül magától. Majd csak épp üvegekbe teszem.

Timi, köszi a képeket a második nagyon érdekes! :) Az elsőt már többször láttam, és bár nem tudtam biztosan, 99%-ban sejtettem, hoyg trükk. Amúgy az nem igazán tetszik, bár a napokban, amikor Mütyürke ki-kidugott ezt-azt a hasfalamon :D , többször eszembe jutott. :)
Örülök, hoyg a hétvégén ki tudtál kapcsolódni! :)

Márti, tényleg nagyon csinos Szoni a szoknya-blúzban! :) Biztos, hoyg jók lesznek a képek, a várakozás ellenére is. :) Zsombi is édes kis kópé! :)

Iza, gratulálok a számítógépes haladáshoz! :D Lesz ez még jobb is, biztos vagyok benne! :)

Évi, örülök, hoyg Samu meggyógyult már. Nem szerettem volna a helyedben lenni, az biztos, de az a lényeg, hoyg van akire bíznod őt bármilyen esetben és olyanok akikben megbízol. :) Gratulálok neki az új szavakhoz! :)

Én is köszönöm mindenkinek a gratulációkat Kriszta beszédével kapcsolatban. :) Tényleg nagy dumás, bármit mondunk, leutánoz. Sőt, most már nagyon kell vigyáznunk a szánkra... :roll: :?
DE... az a gyerkőc, aki most még nem beszél, SEMMIRŐL sincs lemaradva. Az is pontosan olyan ügyes és okos, mint az, aki korán beszél. Mint ahogyan nem lehet befolyásolni azt, hoyg hamarabb beszéljenek, én sem tudom gátolni őt a beszédben. Ő ilyen.
Úgyhogy, Ibolya, nyugi, a fiad amúgyis nagyon ügyes. Kriszta pl. mászkál, nem mondom, de nem csinál ilyen téren túlságosan hajmeresztő dolgokat.

Márti, ugyancsak beszédtéma: sógornőm állítólag 3 éves kora után kezdett beszélni, pedig kislány volt. Nos, behozza ő a lemaradását most, ne félj. :lol: :lol: :lol: Én pedig állítólag nagyon korán, értelmesen beszéltem, mégis be nem áll a szám még most sem. :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Zsu, további gyors gyógyulást a gyerkőcöknek! Te pedig mondj bármit, úgyis csini pocakod van. Egy kismama mindig szép. Ezt ne felejtsd el! :) :)

Más már nem nagyon jut eszembe, ne haragudjatok! :oops:

Még annyit, hoyg tegnap elmentünk Krisztával és a húgommal vásárolni. Igaz, hogy most az anyós és sógornőm öltözék-ajándékait vettük meg karácsonyra, de vettem kiscsizmát is, amit már elkezdnük használni. Végülis majd kap még egyet akkor, amikor a fizuk is bejönnek a "kasszába". :roll: :oops:
Most kapott: kiscsizmát, egy pulcsit, harisnyát, bodykat és kesztyűt. (Ezek voltak a hiánycikkek.) A maradék pénzből meg játékokat veszek. :) Már nézegettem is őket, de azt mondtam, oda majd egyes-egyedül megyek, mert időbe telik míg döntök.

Ha már ajándék: lenne egy kérdésem. Nálunk Mikulásra általában édességet szokás ajándékozni, de a kekszen és nápolyin kívül Kriszta még semmi édességet nem eszik. Na, még Túró Rudit, csoki nélkül. :roll:
A ti gyerekeitek (legalábbis tőletek) mit kapnak majd akkor? Én valami kisebb játékra, gyümölcsre gondoltam.

Na, megyek, mert lyukad be a hátam. Még vlgignyúlok egy kicsit, ha Kriszta még hagyja.
Puszi:

Edith, Kriszta és Boróka
Kép
Kép
sedith
 
 


Márti, na igen, erre a rucira gondoltam. Eszméletlenül csinos a kis pipi!
Nem is mesélted, van már szerelme az oviban?

Edith, én is valami apró játékra gondoltam mikulásra. Meg inkább gyümölcsre mint csokira. Egyrészt nem szeretném, ha már most csokival tömnénk, másrészt szerencsére egyáltalán nem édesszájú. Inkább a sósat szereti. Mondjuk ez nem azt jelenti, hogy egy ici-pici miki csokit sem kaphat. Viszont virgácsot mindenképpen. :wink:

Tarts ki drága, már nincs sok hátra!

Ja, még azt akartam írni, hogy a Márti féle képeken az utolsó előttin a Zsombi úgy néz a nővérkéjére, mintha baromi büszke lenne rá. Olyan aranyos!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Edith:TŐLÜNK???????????? :shock: :shock: :shock: Talán a TÉLAPÓTÓL, nem?????? :wink: :lol:
Én már beszereztem- :oops: , mondjuk ma már a karácsonyi vásárlást is majdnem befejeztük, már csak a Zsombinak szeretnék 1 valamit, ja és anyósék nevében is megvettük-, szóval csak apróságokat:Szoni matricás albumot, matricákkal, egy kaleidoszkópot, meg Thomasos gumicukrot :lol: :lol: :lol: , Zsombi meg állatos kártyát(hátha tudunk már "beszélgetni" róla) dobókockát-nagyobb kockákkal mint ami benne van(ez nagyon tetszett neki Keszthelyen :mrgreen: ), meg egy kis fa játékot amin lehet az órát állítani meg tologatni azokat a bogyókat!!!! :lol:
Én is megtudom számolni 1 kezemen, hogy mennyiféle nasit szeret a Zsombi, érdekes ő a kindertojást sem a csokiért szereti :shock: , ilyenkor Szoni mindig felajánlja, hogy ő szívesen megeszi a tesója csokirészét!!!!!! :lol: :lol: :lol:

Évi:de jó, hogy ilyen hamar meggyógyolt a Samu!!!!!Elhiszem, hogy borzasztó volt így itt hagyni a fiúkat!!!!! :? De büszke is lehetsz rájuk, amiért ilyen ügyesek voltak!!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Barbi:ne tudd meg, hogy szokta csodálni kis maszat a nővérkéjét!!!!!! :shock: :lol: És ha kérdezzük, hogy szép a Szoni????Mindig pozitív a válasza!!!! :wink:
Ja és azt nem is mondtam, hogy a Zsombi étkezik a legegészségesebben minálunk a gyümölcsöket imádja, most már a mandarint is falja meg az almát, banánt is, de csak néha!!!!Szóval nálunk is az lesz a mérvadó a csizmiben!!!! :lol:
Szonikám valamelyik nap:kérdezem , hogy kér -e banánt????Nem!!!!!!De ő szereti, mondom igen látom nem is eszed meg, erre ő, hogy az OVIBAN IGEN!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nem tudok még szerelemről................mondjuk amennyit eddig mesélt :roll: :? , de most már kezd sztorizgatni!!!!! :lol: Majd beszámolok, ha lesz fejlemény!!!!! :wink: Nekem tetszik 1 kisfiú, a Barnus 8) , nagyon aranyos, mindig mosolyog, amíg jó idő volt, ott randiztak az ovi előtt és motoroztak együtt 1x 2x!!!!! :lol: :lol: :lol: Majd látjuk mi lesz ebből!!!!! :mrgreen:

Ja és Edith:és is szörnyen alszom mostanában, ha nem a Szonival megyek pisilni akkor egyedül, min. 4x-5x!!!!Aztán a Zsombi cumikeresése!!!!Ráadásul nem is mindig tudok visszaaludni..............áááááááááááá kataszrófa!!!!!Lesz ez még így se!!!!!!Ha a bébi is beleszól már élesben az alvásiciklusunkba!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ibolya:én nem tudom milyen fél évről beszéltem tegnap , hogy annyi kell még a 2 éves korhoz, ma 20 hónapos ez a kisbetyár!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock: Én meg napról napra lükébb vagyok.......tudod öregszem!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:
Na lépek!!!!Fiam ma is meg tegnap is extra hosszút alszik, több mint 2 és fél órát, na halljátok aki korán kel................az nagyon fáradt lesz délutánra!!!!!!
Jobbra el :wink: vagy balra, ahogy ki tudok kecmeregni a székből 8)

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti,az az érdekes,hogy feltünt hogy fél évet irtál,de ha tőlem is megkérdezik,hogy mennyi idős a Gergő én nem azt mondom,hogy 20 hónapos v.21 hónapos lesz,hanem azt ,hogy másfél éves.
És dehogy öregszel :oops: ,csak a terhesség teszi.Neked most már lassan minden gondolatod a kicsi körül fog forogni -nameg persze a 2 nagy körül.Megmondom őszintén én néha azt sem tudom,hogy hány hónapos a gyerekem.Az Enikőnél az első évben hetekben számoltam, a Gergőnél ez eszembe sem jutott,sőt joformán csak félévekben számolok.
Lánykád nagyon csinos a szerkójában,a Zsombit meg azért kérdezgetik,mert csak nézd meg jobban a képet-nyulánk,vagány beállásai vannak,semmi babás nincs már benne,ha nem tudnám mennyi idős én a kép alapján közel 2 és 1/2 évesnek mondanám.

Ma a Gergő is 3,5 órát aludt-de az elmúlt 3 napban meg csak 1,5 órát,és reggel még mindig 6-1 /2 7 között kel.De éjjel 1x,max.2x ébred,szóval nem panaszkodhatok.

Nálunk a télapó a Gerinek csokit csak 1 kicsit fog hozni-azért adjuk meg a módját neki :lol: .

Nálunk most gyümölcsben csak a mandarin jön be és az alma,nasiban a túrórudi és a kölesgolyó.
bibolya
 
 


Iza,küldök neked egy pár angyalkás képet:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép
bibolya
 
 


Ibolya!!!!
Annyira kedves Toled ez a kepsorozat!!!!!!Nagyon koszonom!!!Mostmar nagyon szuggeraljatok nekem hogy itt ropdosnek korulottunk es varjak a ,,leszallast'' :lol: :wink:
De remelem csak szepen kulon-kulon,igaz magam sem tudom....
De meg mindig csak keszulok,azt viszont nagyon.Most jottem haza egy noi jogarol,nagyon erdekes volt....Noi energiakkal dolgozunk,es a noiseg megelese van kielezve.Olyan jo volt ebben a rohano vilagban a sok elferfiasodott no helyett egy ilyen kozegben lenni...
Csak nekem iszonyu furcsa volt,hogy az ora elott meg vartuk hogy kijojjon az elozo csoport,mindenki magaele meredve uldogelt.Vadidegenkent egymastol 5 cm-re.Legszivesebben lefotoztam volna Oket...Persze en nem birtam sokaig,igy aztan elkezdtem Oket kerdezgetni.Aztan kicsit beindult a beszelgetes,de nagyon furcsa volt ez az egesz...Most jarok egy masik jogara is,ott meg ora vegen tapasztaltam ugyanezt(onnan mindig elkesek az elejerol :oops: )Meg ilyen helyen is ez van,ahol pontosan azt gyakoroljuk,hogy a jo energiak hasznalata termeszetesse valjon.Nekem ez az emberi kapcsolatokra is nagyon ervenyes lenne,sot igazan olyan modon tudna valtozni a vilag,hogy egymas kozott is ezt gyakoroljuk....Na,mindegy ez van... :roll:
Nem mondtam Nektek,de most 10 napig egyedul voltam mert Denesem kulfoldon koncertezett...De holnap vegre hazajon!!!!! :D

Edith!!!Mi az a zakuszka????es hogy kell csinalni????
Azert latom meg nagyon aktiv vagy,bar gondolom mar nagyon pihenesekre huz a pocakod :D Tenyleg kitartas,nemsokara megerkezik Mutyurke is!!! :wink:

Marti!!!!Ne csinald,maris beleszolsz lanyocskad parvalszatasaba???
Bele sem merek gondolni Zsombinal mi lesz a helyzet 2 ev mulva... :lol: Es nagyon irigyikedem hogy mar keszen vagytok a karacsonyi bevasarlassal,vagy ez csak a gyerkocokre vonatkozik?En mindig az utolso pillanatban szaladgalok ajandekok utan.... :roll:

Meg valamit akartam irni,de nem tudom mit....En viszont egyelore tenyleg csak oregszem.... :roll:

Szep almokat mindenkinek!!!!
rillisz
 
 


Ja,es tanultam ma egy technikat alvatlansagra...Csak a csalad ossze ne szaldjon... :lol:

Uljunk torokulesbe,kezunket tegyuk a fulunkre es ott azt a kozepen levo mozgathato porcot(vagy nem tudo micsodat)nyomjuk a fulluk fele teljesen.A kulvilagbol ne halljunk semmit es csukott szajjal 9x zengessuk hangosan az M betut.
Ez gyerekek hisztije kozben garantaltan hatasos lesz!!! :lol:

Ezt pedig eredetileg igy szerettem volna:

SZEP ALMOKAT MINDENKINEK Kép
rillisz
 
 


Iza:már csak 2 sógoromnak kell venni valamit és kééééééééééész, mondjuk én mindig is ilyen zizi voltam, szeretek előbb túl lenni ezen mint később!!!!!! :lol:

Edit:jobban vagy már????????????????????,Remélem Virág már teljesen meggyógyult!!!!!!

Barbi:szorítok mára a szemészetre nagyon!!!!!! :wink:

Iza:én is küldök nektek anygalokat!!!! :mrgreen:

Kép


Kép


Kép

Kép



éééééééééééééés nekem erről a képről mindig TI juttok eszembe :lol: :lol:
Kép

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Jó reggelt!

Az Ádám éjjel belázasodott. Nem volt vészes, csak 38,2. Most csak hőemelkedése van, a kedve jó. Még evett is, bár nem annyit mint szokott.
Persze mikor máskor, mint ma, amikor a szemészetre kellene menni. De most úgy gondolom akkor is elmegyünk, ezt a csepegtetést nem csináljuk még egyszer végig. (persze ez még eldől a nap folyamán, hogy hogy lesz)

Barbi
Kép
b_barbie
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?